Új privát üzeneted érkezett!

Sajna még nem az igazi. :( Éjjel is hányt, ill. most nagyon megy a hasa.
Szombatra mi is elkaptuk az apjával.Főleg az apja volt rosszul.
Anyu tervezi,hogy jövő héten menjünk le a telekre de ha ilyen marad minden akkor nem szivesen vállalkoznék rá, mivel kocsik se lesz.

Remélem hamarosan eláll az eső( bár nem úgy néz ki). Márk alszik pedig nem kelt korán de az idő ill. a betegség egy kicsit megviseli.


Remélem más jól van.
Vendég
 


Ilba: Ez tényleg jó hír :D De hogyhogy bölcsi? Ott nincs korhatár? Nem számít, hogy 3 éves lesz? Már a 2. gyerekem bölcsis, de ezt nem tudom ... :oops:
És ilyenkor csak annyit fizetsz, amennyit bent van?

Timcsi: Hétvégére már jó időt mond, sőt hétfőtől 35 fokot :shock: Ennek csak azért tudok örülni, mert Vince jövő héten megy a Balcsira táborba. Ráadásul sátraznak, szal nem baj, ha nem önti ki őket a víz.

Sissi: Márknak jobbulást!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!
Hát nem semmi ez az idő, tegnap fél napig esett, most meg, ki ért ezt? Bár jelzem nálunk Medárdkor esett...s ugye.....
Vali: igen-igen, én is épp reggel hallottam, hogy hétvégére szinte kánikulát jósolnak. Már beszéltem is a gyümölcsössel, ha minden jól megy szombat reggel irány Pomáz!!! :D
Vincének pedig jó nyaralást, jövő hétre állítólag már 40 fokot is jósoltak.... :shock: !

Kép
timcsi73
 
 

 
 

Sziasztok!

Kenesén voltunk és hétfőn indulunk is vissza. 8)
Addig meg mutizzuk a lakást, meg megüljük apjuk szülinapját. :D
Szóval jól vagyunk, megvagyunk.
Félidős vagyok! :lol: :lol: :lol:

Betegeknek jobbulást!

Vali,
ide megy. Ez ilyen vegyesfelvágott, hívhatjuk bárminek. :D
http://www.ficanka.eu/?q=webpage/Rolunk
A legújabb verzió szerint állandó fél napra, potom 50ért havonta. :shock: :roll:

Meggyszörp???? Kismamiknak nem jár kóstoló? :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Szép napot!
Ilba: bizony isten ha kész lesz (szombaton szedjük a meggyet, pár napig összenyomkodva állnia kell, aztán irány az üveg), kapsz egy üveggel!!!! :D Majd egyeztetünk!

Kép
timcsi73
 
 


Timi,
csak vicceltem. :oops:
De nagyon szeretem azért a meggyszörpöt. :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
rempi
 
 


Sziasztok!
Hát igen, tényleg pangás van egy kicsit. Nyaralás, meg szerintem ez a nagy meleg. Én is általában csak délután keveredek gépközelben, s akkor is csak rövid időre.
Tegnap rendeltem a piacon a kenyeres boltban 1 nagy kerek kemencés házi kenyeret. Valamelyik nap beszéltük Árpáddal, hogy milyen más íze lehet ezeknek, aztán láttam, hogy lehet a piacon venni, de rendesen fel kellett iratkozni, úgy viszik.A poén az, hogy van kenyérsütőm, s abban szoktam kenyeret sütni (meg rengeteg tésztaalapot meg lehet kutyulni, csak ajánlani tudom mindenkinek!), de azért egy kemencés kenyér az kemencés kenyér. Nagyon remélem, hogy nem csalódunk!
Befőzés megvolt. 20 kiló meggyet szedtünk. Majd 20 üveg meggyszörp is lett, meg raktam a frigóba, meg persze meggyleves, meggysüti is volt :lol: .
Kicsi Márk jól van már?
Az éjszakai szokásos vihar után kezdünk átmenni megint kánikulába! Megint jön majd a vihar?

Kép
timcsi73
 
 


Timi,
hát igen, nyár van. 8) És végre jó idő. :D Mi is hol itthon, hol a Balatonon vagyunk, onnan nem igen tudok netezni.
Milyen volt a kemencés kenyér? Kenesén is van egy nagyon jó pék, ott is csupa ilyen nyalánkságot lehet kapni, isteni!
Meggyel nagyon ügyesek voltatok, én a télen voltam dolgosabb :lol: , akkor rengeteg narancslekvárt csináltam.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Tegnap irtam,erre ma látom,hogy nem jelent meg :x .Bocs,hogy igy eltüntemcsak múlt héten anyuval voltam lennt a telken.Márk nagyon élvezte sokat pancsizott és már jobb a helyzet fürdéskor is.
Azért voltak húzós éjszakáink vszinű a vihat érezte meg a drágám.A másik,hogy van olyan időszak amikor csak a kezemben akar lenni, ha nem veszem fel sir.Olyankor szinte semmit nem tudok csinálni. Eddig ilyet nem csinált.Nehogy félreértsetek én szeretem a kezemben fogni,csak Ő eddig ezt nem igényelte ennyire, ill. nem hisztizett miatta.

Remélem jól vagytok.

Ilba: hogy viseled a meleget?
Hála istennek ma elviselhető idő volt.

Többiek hova tüntek?
Vendég
 


Háát ahogy nézem nagyon pang a topik.... :( .
Merre vagytok? Mindenki nyaral?
Egy ideig én sem voltam. Kb. 10 napig voltunk Miskolcon. 3-án indultunk. Háát az eleje izgalmasra sikeredett. Ugyanis még 30-án, hétfőn este volt egy kis hőemelkedése Korinak. Azt hittük a fogacskáktól, ugyanis neki is jönnek folyamatosan. Kedd délutánra azonban 38,2-re kúszott fel. Jött a lázcsillapító, beszéltem a dokival azt mondták csak csillapítani kell, ha 39 fölé kúszik akkor menjünk. Szépen le is ment estére 37,2-re. Hajnalban ébredt, úgy 3 körül szerdán, éreztem forró a kis teste, 39,3 ! Adtunk kúpot, ami reggelre megint levitte 37, 3-ra, de mondtam nincs mese irány a doki. Na ott mondták, hogy vírusos torokgyulladás, ami a lázat is okozta. Mondták, hogy adjam még 3 napig a nurofent meg kapott Kori antibiotikumot (?!). Vírusra? Mondjuk nem nagyon értettem. Ez szerda reggel volt, mondták, ha masszivan nem marad a láza 38 felett, mehetünk Miskolcra. Azért kivártunk csütörtök délután indultunk neki. Enyhe hőemelkedése volt, de a hangulata kiváló volt. Péntek reggel már hőemelkedése sem volt. Aztán délutánra a törzse és háta tele lett kiütésekkel. Először azt hittem a hőségtől. Aztán mivel a szomszédunkban pár hete bárányhimlős volt az egyik csemete, azt hittem az. Hívtam a miskolci ügyeletet, ahol mondták a tünetek alapján 3 napos láz . Adjak feloldva napi fél kalcium tablettát, s az antibiotikumról álljunk le. Este biztos ami biztos el is vittük. Nagyon kedves volt a doktornő, mondta, hogy ez bizony a 4. gyerekbetegségnek is nevezett 3 napos láz. S nem értette a háziorvos miért nem vette észre, s vírusos torokgyulladásra (a 3 napos láz egyik jellemző tünete) miért adtak antibiotikumot? Sok teendő nem volt, mondták 2-3 nap alatt elmúlnak a pötyik. Vasárnap estére el is múltak. . Ja egyébként mondtam, hogy Korinak volt már tavaly szeptemberben is ez, erre mondta a doki, hogy ez többször is kijöhet. Játszótéren könnyen összeszedhetik a a gyerekek. Mikor hazajöttünk derűlt ki, hogy a szomszéd lépcsőházban is beteg volt 2 gyerek, szintén 3 napos láz.
Ezt a kis izgalmat leszámítva jól és gyorsan telt a miskolci nyaralás. Kori hangulatán, turbónyusziságán semmi nem látszott. Volt kertiparti, rokonlátogatás, kirándulás, játszóterezés.
Péntek délután értünk haza. Hoztunk zöldbabot, ribizlit, sóskát, tököt. Volt mit elrakosgatni.
Délután az alsó szomszédhoz megyünk szülinapi bulira. Elkezdett a lányunk társasági életet élni . Holnap Tahiba pár napra, vendégségbe. S persze ott is beleszaladunk egy szülinapba .
Nagy bánatomra drága kicsi lányunk alig eszik gyümit. Joghurtban, sütiben igen. De magában alig. Régen imádta az őszit, persze akkor még pépesítve, most próbáltam darabosan, kiköpi. De ugyanerre a sorsra jutott az eper, a málna, a dinnye, a ribizli, az alma..... . Soroljam még? Trükkök?

Kép
timcsi73
 
 


Szia!

Tényleg nagyon nem vagyunk. De vszinű a nyár is közre játszik,mindenki megy vhova.

Sajnálom a Korival történt, de legalább már jól van. Sajna gyümire nem nagyon tudok mit mondani.Márk kedvence a babán az alámt megeszi de vmelyik nap rám köpte az őszit és a sárgadinnyét is. Viszont adtam nekli nektarint először nem kellett neki,majd látta,hogy án eszem akkor már megette.

Mi ma a palatinus strandon voltunk.Márk nagyon élvezte. Én nekem szépen lekapta a nap a hátamast,pedig csak a bvizben voltam napon.

Mi jövő 7végén megyünk szülinapra az egyik bnőmnem lesz 3 éves a kislánya.
Majd a köv. héttől egy máésik bnőmhőz megyünk 1 hétre ott 3 hete született egy újabb baba.

Aug.-ban pedig itthon lesz kb 10 napot apa is.
Akkor kapja Márk a 15hós oltást. Kori hogy viselte?

Jó pihenést és nyaralást.Remélem ősztöl azért fellendül a topic.
Vendég
 


Sziasztok!
Mint ahogy a hozzászólásom mutatja, Tahi még vár ránk.... :( .
Az idő katasztrófális, ha kiderülne délután még beindulnánk, nagyon várnak, de ha nem marad a holnap. Bár beszéltük, hogyha holnapra is ilyen időt mondanak, kipróbáljuk az esztergomi élményfürdőt. Ott a hűvösebb idő sem akadály :) .
Szilvi!
A Pala szuper már mi is voltunk Korival, sőt a Rómain is. Az sincs messze próbáljátok ki. Ráadásul idén nyáron a hét különböző napjain különböző sttrandokon van strandváró nap, azaz 50%-os jegyár. A Palán ez a nap a péntek, a Rómain a csütörtök, a Dagályon a hétfő, a Csillaghegyin a szombat.
A védőnénink jótanácsa, ha strand akkor ott a gyerekmedencéket kell messzire elkerülni.... :cry: , azok a legszennyezetebbek. No comment.
15 hós oltás: nagyobb a füstje mint a lángja. Magyarul nagyon betudják paráztatni az anyukákat. Én is halottam egy halom rémtörténetet. Nálunk semmi nem volt oltási reakcióként. Az igazsághoz tartozik, hogy a gyerekkori oltások közül ennek van a legtöbb oltási reakciója, láz, kiütés, nyaki duzzanat. de én alig hallottam babáról akin bármelyik is előjött volna. Nekem ajánlottak egy homeopátiás bogyót, de aztán elfeledkeztünk róla, de ahogy írtam nem is kellett volna.
Mi augusztus elején kapjuk a 18 hósat.
Ja a tegnapi bulit nagyon élvezte Kori, szaladgált a többi gyerekkel (nagyobbakkal) keresztül-kasul. Benyomott egy nagy szelet oroszkrémtortát. A nagy pörgésben estére jól megéhezett, még husilevest, rántott csirkét is evett, sőt tejcsit (babatejet), aztán meg úgy dőlt be az ágyba :lol: .

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Timcsi: itt most szép idő van.Remélem el tudtatok indulni. Jó pihenést nektek
Ma még mi sem voltunk kinnt, ill. én a oltban addig Márk aludt apja vigyázott rá. Ebéd nálunk már volt, hamarosan séta.Majd vmikor alvás.Ma már 6-kor fenn volt igy 3/4 10-kor már aludt kb 1 órát.

A rómain még nem voltunk a Márkkal eddig csak a palán( most másodjára) először mi is pénteken ). Ha apa úgy dolgozik akkor oda is kimegyünk.
Vendég
 


Halihó!

Mi most épp itthon. És Ti? :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szia!

Mi itthon vagyunk,hétévgén megyünk egy bnőmhőz a Márkkal.Ott 1 hónapja született a második Picur.
Hogy vagy? Nő már a pocakod? Kisfiad tudja már?
Vendég
 


Szia!

Köszi nagyon jól vagyok. :)
Beni már 2 hete tudja Kistesót, néha hoz neki puszit, meg megkérdi mit csinál odabent. :)
Ti terveztek másodikat?
Pocak növöget, ez egy mai kép:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!

Errol mar senki nem hinne az oviban h "kisse molett" anyuka :D
Csak novogessetek tovabb ugyesen :)

zsanett
 
 


Húú nagyon szép a pocid :)

Igen tervezünk már próbálkozunk is vele.Aztán majd jön amikor jön.

Zsanett: mi van veled?

Timcsi: nyaralsz vhol?
Vendég
 



Sziasztok!
Mi is vagyunk, csak mindig van valami program. Most épp Kori különszobáját csináltuk meg. Eddig velünk aludt egy szobában. Tegnap volt a nagy pakolás, költözés. Nagyon tetszett neki, jött-ment szaladgált keresztbe-kasul. Az éjszaka még nem volt teljesen tökéletes, gondolom azért érzi, hogy más a környezet. 3 körül ébredt, átmentem hozzá, én is ott aludtam.
Ahogy visszaolvasok, még nem is írtam az esztergomo élményfürdőről. Szuper volt. Volt már közületek valaki ott? Ha nem, próbáljátok ki, nagyon jó, Kori annyira élvezte, hogy nem is aludt, pedig délelőtt 10-től, este 6-ig ott voltunk. Csak a kocsiban hazafelé csucsukált el.
Aztán meg barackot szedtünk Pomázon, jó sokat. 3 napig csak sérgabaracklekvárt főztem be. 28 üveg lett :lol: .
Zsanett. üdv. újra itt! Mi történt veletek amióta nem voltál?
Szilvi: Olgiékról tudsz valamit Ő is rég volt már?
Ilba: gratula a pocihoz, szépen gömbölyödik :) .

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi: küldtem neki üzenetet most Orfűn vannak.Egyébként kb 2 hónapja nem beszéltem vele. Dolgozott igy nem nagyon ért rá.

Mi hjól vagyunk Máekot eléggé megviseli ez az idő. Aluszékony ill. a foga miatt nem nagyon akar enni, bár a mai nap már jobban evett :D

Zsanett: majd irj!!!
Vendég
 



Sziasztok!

OFF üzenet lesz ez, előre is bocsánat, de mivel holnap van a

Babanet-Kölöknet találkozó,

gondoltuk, írunk egy emlékeztetőt.

Márcsak azért is, mert az egész heti rettenet időjárással ellentétben végre ragyogó napsütés árad Budapestre, így a Millenárisra is!

Részleteket itt találtok a találkozóról, a szervezkedős-topikbanpedig megnézhetitek, ki jön és mit hoz!

Reméljük, minél többen eljöttök, hogy végre személyesen is találkozhassunk!
dia
Budapest
 
 
 


Zsanett: a jövő héten a bnőméknél leszünk de utána benne vagyok egy taliban.
Vendég
 



Zsanett: ma jöttöünk haza!!
Ha gondolod vmelyik nap találkozhatnánk
Vendég
 



Kedves Anyukák!

Egy percet szeretnék kérni Önöktől, hátha valaki megtalálja, akit keresett :)

BÉBISZITTER KERES BUDAPESTI, VAGY BUDAPEST KÖRNYÉKI CSALÁDOT

Gyermekfelügyelet Budapesten és környékén (Üröm, Solymár, Budakalász, Pilis...) reális áron

8 éves tapasztalattal és referenciákkal, valamint óvodapedagógusi diplomával rendelkező bébiszitter vagyok.
Egy szimpatikus családot keresek, akiknek délutánonként (hétfő 16-, szerda 16-19,csütörtök 16-, miden második péntek 13-21) és hétvégeken egy megbizható, lelkiismeretes, és vidám bébiszitterre van szüksége hosszú távon. Nem csak vigyázok a gyermekekre, hanem játszva tanitom is őket!

1100,- Ft-os órabérrel dolgozom.
Esti, éjszakai gyermekfelügyelet 20-08 között 4500,- Ft alkalmankénti dij.

Pest környékén is vállalok gyermekfelügyeletet, de ilyen esetben a benzinköltség az óradijon felül fizetendő.
Saját autóval rendelkezem, amiben 2 db gyermekülés található, ha a gyermeket, gyermekeket szállitani kell.

Telefon: 06-30-811-44-54

Várom hivásukat, hivjanak bizalommal!
Kérem, csak azok jelentkezzenek, akik komolyan gondolják!
caruccia
 
 


Zsanett: holnap jó lenne neked? Mi kora délután ráérünk a bnőm csak 6 körül jön hozzánk.
Vendég
 


Sziasztok!

Beszeltunk rola Szilvivel, h hetfon kimegyunk a Dagalyra. Van kedve meg vkinek jonni? Felaron van a jegy.

zsanett
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Sziasztok!

HOLNAP megyunk strandra Szilviekkel, aki szeretne csatlakozni szoljon.

zsanett
 
 


:D Kismamák Figyelem!!!!!!FÜLBELÖVÉS Újszülötteknek illetve Csecsemőknek.Speciális EU által szabadalmazott,nikkelmentes orvosi titánium és orvosi plasztik fülbevalóinkkal.Szép svarowsky kristály kövesek,több méretben,nagy szinválsztékkal,kifejezetten a babák igényeinek megfelelően kialalkitott ún. pillangós hátsó résszel ami nem szúrja a fülüket.(Egyedi,eldobható kapszulás rendszerrel,100% sterilitással) :P Érdeklődni telefonon:30/2468247 Kecskésné.M.Timea Kép http://www.hu.blomdahl.com/
loricska
 
 


Sziasztok!
Mi történt? Mindenki nyaral?
Mi megvagyunk. Kori nagyon jól viseli ezt a nagy meleget, én kevésbé. Ráadásul be is náthásodtam..... :( . Folyik az orrom, bedugult a fülem, köhécselek. Hát remélem hamarosan én is kikecmergek a göthösködésből.

Kép
timcsi73
 
 


Szia Timcsi!
Mi is megvagyunk mi mindketten, khm. hárman :D jól bírjuk a meleget.
1 hét múlva bölcsikezdés, most ezen izgulunk, no meg küzdünk a wc-be pisiléssel. A kakilással nem, mert azt csak és kizárólag pelusba nyomja. :twisted:

Nem talizunk egyik délelőtt vagy délután valamelyik Máltain? Többiek???

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk.Mi múlt hétn voltunk standon Zsanettel.A taliban én is benne vagyok.

Jövő hét?
Vendég
 


Sziasztok!
Hú hát rajtam ez a nátha nagyon kifogott. A taknyosság, prüszkölés kezd múlni, de bedugultak a füleim. Nagyon vacak. Ráadásul a homlokon is fáj néha, meg köhögök is egy kicsit. Persze jól megijesztettek egy homloküreg, arcüreggyulladás gyanúval.... :( . Holnap megyek a háziorvoshoz, múlt csütörtökön jövő szerdára adtak időpontot az orr-fül-gégére, nem semmi. Csak halkan jegyeztem meg, hogy most vagyok vacakul....
Tényleg nem tudtok valami jó módszert füldugulás ellen? Kamilláztam, sót párologtattam. Bár azt is mondták több mint egy hétig is eltarthat míg elmúlik. Hát ez van. A taliban én is benne lennék, persze ha rendbe jövök addig. Majd egyeztetünk.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Timcsi: emélem már jobban vagy.

Ilba: nem voltatok ma véletlenül a Timár utcai játszin Benivel?
Mikor talizunk?

mi jól vagyunk ma van a 2. házassági évfordulónk. :D Holnap megyünk enni.
Vendég
 


Sissi,
de. Nem mondod, hogy ott voltatok? Minden nap ott vagyunk majdnem.

Talira nekünk a holnap délelőtt pl. szuper lenne.
Aztán Beni megy le a Balatonra még a bölcsikezdésig.

Mi reggel 9-12-ig érünk rá kb. Aztán ebéd és alszik.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ja és gratula! :D Nekünk májusban volt az 5. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szia!

Nekem jó a holnap délelőtt!! Remélem a többieknek is jó.
Vendég
 


Az a holnap, az ma van!!! :)
Mi lassan elindulunk a Tímár utcai Máltaira, remélem ma is tudtok csatlakozni! Csak köszönjetek rám! :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Megyünk ma a Solymár utcai Máltaira Szilviékkel, ha vkinek v kedve csatlakozni 11 körül megtalál Bennünket ott.

zsanett
 
 


Akkor jó játszózást, Beni Balatonon, és szeptembertől nekünk már csak a délutánok lesznek jók. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok,

Elveszett barika jelentkezik :)

Timcsi: Nekem egyszer füldugulásra a Nasivin orrcsepp + nagyon erős orrfújást javasolták. Tényleg hatott :roll:

Ilba: Beni várja már a bölcsit? Nem is írtam a múltkor, hogy az árakat leszámítva nekem is nagyon tetszik a hely :)
Írok pü-t :wink:

Mindenkinek jó játszózást :) Nálunk szerencsére múlt héten újból beindult a bölcsi, nem volt egyszerű azt a 6 hét szünetet megszervezni a nyáron :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
válaszoltam. :wink:

Várja a bölcsit, főleg, hogy mondjuk neki, hogy ő már ilyen nagy okos nagytesó, aki bölcsibe megy, de van amikor elsírja magát, hogy de én is legyek ott. :? Majd meglátjuk, egyébként iszonyú barátkozós, aki lekakálja, hogy épp ott vagyok-e, vagy sem. :D
De iszonyú nagy, értelmes, leírhatatlan mennyiségű energiákkal, én hiszem, hogy mindkettőnknek így lesznek a legjobbak a délelőttök. Fél8-12-ig lesz.
Ja-ja, az árak nekem sem túl szimpik. :lol: :evil:

Képzeld, még mindig csak áruljuk a lakást ... :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Azok alapján, amilyennek Benit leírtad, nem lehet ott baj a beszoktatással. Így meg, hogy csak délelőtt lesz ott, ripsz-ropsz eltelik az idő, észre sem fogja venni, hogy nem vagy ott :) Csak neked lesz majd kemény a picivel pont délidőben menni érte :? Főleg a tél lehet majd gáz.

Mióta is áruljátok? Most uborkaszezon van, mindenki nyaral. Majd szeptembertől indul be megint az ingatlanbiznisz, úgyhogy kitartás! Találtatok már újat?
(Nem mondom el, hogy ma reggel mennyi idő alatt jutottam be Szentendréről Óbudára :twisted: :twisted: :twisted: Komolyan a sírógörcs és a gutaütés egymást felváltva kerülgetett a kocsiban :( )

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
elhozni nagyszülők fogják, szerencsére 2 percre laknak onnan és bevállalták. Ha a férjem meg szabadnapos, akkor ő.
Sőt, most még én fogom vinni, úgyis be kell szoktatni (nem szerencsés, de szept. 15-től meg el is utazunk), aztán a férjem viszi majd fel reggelenként.
Lakást április-május óta áruljuk, érdeklődő/lakásnéző van szépszámmal, csak vevő nincsen. :evil:
Új sincsen még, nem is keresünk egy ideje, mert minden a kapott pénz függvénye lesz ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Mondtam már, hogy piszok szerencsés vagy, hogy a nagyszülők a közelben laknak? :wink: :D

Lakás: ... és miért nem kell senkinek? Drágálják? Ha gondolod megadom annak az OC-s srácnak az elérhetőségét, aki a mi régi lakásunkat intézte. 1 hónap alatt eladta, pedig előtte mi is hasonlóképpen jártunk :?
Mondjuk nem olcsók, elég magas százalékkal dolgoznak, de lehet alkudni :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: