Új privát üzeneted érkezett!

Nekem anno tizenéves koromban (pedig nem is voltam duci kislány így utólag visszanézve) ilyen beszólás okozta, hogy vadul elkezdtem fogyókúrázni agyoncsapva az anyagcserémet... Kép azóta a szervezetem mindent beépít még azt is amire csak ránézek! Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Macka,
mennyi egy ilyen képeslap?

KépKép
connie
 
 


Szia Hajni
Arra gondoltam, hogy 150Ft-ot kérek érte... az a baj, hogy én a nyomdában csak a minimális mennyiséget tudtam megrendelni(3000 db), így is egy vagyon volt... viszont így nem "két forintba" került darabja... sajnos (minnél többet rendel az ember annál olcsóbb az én mennyiségem meg minimális Kép ). Azért remélem venni fogják, bár nincsenek illúzióim... nem hiszem, hogy idén bejön az ára! Viszont örülök, hogy vannak! A Magyar Posta nem is csinál képeslapokat, és szerintem elég vacak a felhozatal tisztelet a kivételnek!
A bélyegemhez is készítettem egy lapot hátha így együtt jobban fogy majd! Arra gondoltam, hogy a bélyegeimet is kiviszem árulni!

Hétvégén nem tudtok kijönni a vásárra??! Nagyon jó szokott lenni! Igaz ilyen gyerekprogramoson még nem voltam, de biztos nagyon jópofa lesz! Kép
Műsorok, mondókák!... lehet kapni gyönyörű mesekönyveket, mondókáskazettákat...stb

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Mamacka, milyen szép képeslapok. Mennyibe kerülnek? Tényleg maradtál a Balog dokinál, rég nem írtál róla.


Köszi lányok a sok segítséget. Én is a mindmegettén nézelődtem és belevágtam a kilencvennapos fogyiba. Nekem sokszor sokhelyen és sok ember beszólt már a súlyom miatt. Úgy teszek, mintha nem hallanám, de belül őrlődök...

Először a fősuli kezdetekor adtam le a súlyomat három hónap alatt kb 86 kg-ról mentem le 62-64 kg ra (jó sok helyes srác járt az évfolyamunkbaKép

Aztán lelki válság miatt 58 kg ig soványodtam le, az nagyon durva volt, magas vagyok, hosszam és mellbőségem miatt M-es ruhákat kellett anno vennem, és mindegyiket át kellett alakítani a derekánál, a mellrésznél.

Most kíváncsi leszek mennyi idő kell hozzá, hogy elkezdjek látványosan fogyni... Szegény mellemet sajnálom, már olyan fogyási csíkos. De legalább a hasamon nincsenek terhességi csíkok

na szaladok megcsinálom az ebédet, aztán ébred a lányom és mehetek vele tátáKép)

K
szedo
 
 


Szedo
Örülök, hogy tetszenek! Kép Az elöbb Hajninak írtam az árakról! Kép
A 90 napos nagyon jó!!! Nálunk sok rokon eldobálta 15-20 kilóit és nem is jött vissza!
A cicim nekem is nagyon csíkos, ezért gondoltam, hogy a pocim is biztos tiszta repedés lesz kenhetem akármivel! ...de ezek szerint ez nem biztos?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szedo
Az kimaradt, hogy....
Én nem jártam Balogh dokihoz!
Ujvárihoz járok az Istvánba! Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka

bocsi, akkor én most tévedésben voltam és vagyok megyek szedek kavintont. Hát remélem én is csak úgy hip hop ledobálom a kilóimat. szeretném újra jól érezni magam a bőrömben.

ó a jó kis krémek és kenegetés, mi is csináltuk, bár nem bíztam benne, és abba is hagytam úgy félidőnél. De hál istennek nincsenek csíkok a hasamom csak a vágásom. Fogyás után meg mindig a mellemen lesznek újabb csíkok.

még egyszer elnézést mamacka.
szedo
 
 


Ne viccelj már nincs miért elnézést kérned!
Ennyi embert nem lehet fejben tartani! Inkább kedves tőled, hogy érdeklődtél!!!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szedo,
hogyhogy beszóltak a súlyod miatt?

Hát a régi szép időkben én is 60 és 65 kiló között voltam, örökké elégedetlenül persze a súlyommal, de örülnék most, ha hipp-hopp annyi lennék megint. A 65-ig is még van 17 kiló leadnivaló, brrr....És én abszolút fegyelmezetlen vagyok a fogyózáshoz.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie

amikor megismert a férjem és a családja, akkor voltam 58 kg. Mindehez folyamatosan fekete ruhában jártam, a nagyim miatt. Így pláne soványnak látszottam.... aztán komolyodott a kapcsolatom férjemmel, a "kis butus"Kép))) megkérte a kezemet, megnyugodtam egy picit és felszedtem úgy 68 kg lettem. Erre jöttek a célzások, hogy mikor még olyan vékony voltam amikor megismerkedtünk..... terhességem alatt is leszek még olyan csinos mint anno, aztán szülés után közvetlen (egy hét kb.) mikor fogok elkezdeni fogyizni? látszik, hogy nincs gondod ezért nézel így ki, ez drága nagyobbik öcsém szájából hangzott el. akkor ki is osztottam, de úgy, hogy becsapta az ajtót, majd egy óra múlva jött, hogy disznó volt felejteném el.

ezek a megjegyzések hangzanak el, szinte már két éve folyamatosan, elegem lett, de nem belőlük, hanem a súlyomból.
nem dohányzom mióta a manóról tudomásom lett, és nem is szeretném visszavenni ezt a rossz szokást, pedig akkor már rég eltávozott volna rólam minden fölös kg.

rohannom kell csajszi mérges

Kriszta
szedo
 
 


Szedo,

sok sikert a fogyóhoz! Én sosem voltam rá képes, annál sokkal jobban szeretem a pocakom.Kép Csak van, amikor nagyon jó alakom van, ilyenkor sportolok, pl. heti 3x tornázok, vagy úszok és az rajtam viszonylag gyorsan meglátszik..és van , amikor nem tudok erre időt szakítani, mint pl. most és ilyenkor nagyon tehén vagyok.Mondtam a páromnak, hogy majd szopi után kezdek el tornázni..

Connie, Kép

köszi, aranyos vagy, én is nagyon büszke voltam rá!! Képeket a 7végén hozza az unokatesóm, természetesen mi otthon hagytuk a gépet Kép Ha sikerül letölteni, rakok fel pár képet, bár nekem még mindig nem működik a feltöltés gomb..azért majd próbálkozom.

Mamacka,

Hatalamas gratula a képeslapokhoz!!!! Nekem ennyire csak az UNICEF-es képeslapok közül tetszik pár! Nagyon illik közéjük. Édesek, nekem a kismadaras-esernyős tetszik legjobban, meg mikor a baba nézi a köré gyűlt embereket az ágyából! Persze mind nagyon szép, csak ezek valahogy jobban megfogtak.Ha engem kérdezel, tuti elmegy az 1000 db, ha sikerül kimennem, én is jól bevásárolok belőlük,jó Kép Kép Attól függ, hogy megkapjuk e az autót a férjem szüleitől.
helga22
 
 


Helga

szia. köszi a biztatást, nekem a sport olyan formája, mint úszás, hát azt soha, víziszonyom van. amit szeretnék csinálni az torna, és biciklizés. a torna az még csak menne is, de a férjem előtt nem merem csinálni. biciklizésről meg akkor beszélek majd, ha tavasz lesz és a lányt fel tudom fél órára ültetni a hátam mögé. már csak a hely kellene, ahol lehet tekerni, és nem kell előtte megfulladni a kipufogó gáztól, nem kell arra ügyelni hogy jajj csak el ne üssenek.

mamacka

drukkolj nekem, hogy sikerüljön rávennem apát és a nagyszülőket, hogy kimenjünk az iparművészeti múzeumba. én még bevallom sosem jártam ott.

Kriszta
szedo
 
 


Szedo,

biciklizni én is imádtam, azt ki is hagytam, pedig olyan combizmaim voltak tőle..Mi Budaörsről költöztünk ide és ott mindig fent a hegyekben tekertünk,imádtam..de jó lenne,ha egyszer megengedhetnénk magunknak, hogy visszaköltözzünk..szóval bicózásra legjobb hely itt az ÓHegy Park,mindig tele volt nyáron, ősszel bicósokkal (na persze annyira, hogy lehetett kényelmesen tekerni), gyertek majd ide! Férj előtt miért nem tornázol? Az Ipram.Múzeumot már csak magáért az épületért is érdemes megnézni, olyan gyönyörű, én nagyon szeretem!
helga22
 
 


Mamacka,

meddig lesz holnap vásár a Múzeumban? A honlapján semmi info nincs holnapról!
helga22
 
 


Helga

nem csak a férjem előtt nem tornázom, hanem senki előtt nem szeretek ugri bugrizni. ez talán még a gyerekkoromra vezethető vissza, amikor a szüleim nem tartottak normálisnak, hogy tornázom és kinevettek.

sajnos vendégeink vannak, úgyhogy hétvége kilőve, főzök és fogyózok na ez a jó akaraterő próbatételeKép

négy nap két kiló minusz, eddig itt tartokKép igaz az elején állítólag látványosan mennek a kilók, csak nem kell abbahagyni. Drukkoljatok lányokKép

na megyek, mert érkezik hamarost a keresztgyerekem, főznöm kell

Kriszta
szedo
 
 


Szedo,
csatlakozom én is a fógyókúrához, igaz nem a 90 naposat fogom csinálni, hanem csak csökkentett szénhidrátos diétát. Hú, de tudományosan hangzik - szóval csak visszafogom a kenyeret, csokit stb., mert elegem van a kilókból. (Tegnap belenéztem az esküvői videóbaKép). És holnaptól tornázok is mindennap, bár még nem tudom, mikor, de valahogy megoldom.

Mamacka-képeslapok tényleg nagyon szuperek, vettem ma én is néhányat.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok kismamik!

Nagyon örülök, hogy így tetszenek a lapok!!! Kép Kép Kép Kép
Ma is rettentően elfáradtam... és sajnos nagyon kevés volt a bevétel! Egyáltalán nem szervezték meg, nem hírdették(a honlapon sincs csak a két évvel ezelőtti Kép )... így becsapás volt nekünk és a vásárlóknak is!
A jövő hetinek nagy hírverése lesz tv rádió... rengetegen lesznek eladók és vásárlók is! Jobb is ha ezen a hétvégén nem tudtatok kijönni! A jövő heti sokkal jobb lesz! Kép ARRA VISZONT GYERTEK HA TUDTOK!!!
Kicsit tartok is tőle, mert nagyon kevés helyünk lesz! Nemtudom, hogy fogok elférni! Remélem valami normális helyre kerülök, volt már, hogy szinte semmit nem adtam el mert annyira eldugtak!

Helga és mindenki akit érdekel! Kép
Jövő héten péntek-szombat vasárnap 10-től 17-ig
Iparművészeti múzeum!
GYERTEK JÓ LESZ!!!

Hajni
Örülök, hogy megismerhettelek! Kép Jó volt egy kicsit beszélgetni! Remélem minden jól volt a csomagban! Ha esetleg összekevertem valamit csak szólj! Kép


Néhány kép ízelítőül:


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok

connie

örülök, hogy te is csatlakozol hozzám, így vidámabb lesz a dolog. néha én hagynám az egészet a csudába, de most hogy kezdek könnyebben beleférni a régi farmerjeimbe (már amit meghagytam, egy elkeseredésem alkalmával ami a kezembe akadt ruha a sógornőmnek az ismerősömnek ajándékoztam) Ha leülök, már nem kell kigombolni a nadrágon a gombotKép

Mamacka, nagyon jók a képet, kedvet csináltál hozzáKép

Tegnap először a lányunk életében eljött hozzánk a télapó. Keresztfiam és lányom picit megszeppenve ültek a szülők, nagyszülők ölébenKép De nem ijedtek meg, lányunkat még nem is érdekelte igazán a télapó. Keresztfiam odaadta a télapónak a pelusát, de a cumit már nem akartaKép

na mennem kell, mert lányom álmos lett (aja minjárt jön mondatot ismételgeti nekem)

legyen szép napotok

Kriszta
szedo
 
 


Connie,

neked is jó nagy kalappal a fogyihoz, büszke vagyok rátok, én még a szándékig sem jutnék el, nemhogy a tornáig..biztos nem elég motiváló az esküvői video (én is bele szoktam nézni), mert már 5 hónapos dagi pocim volt Kép

Mamacka,

nagyon szépek a képek, ezen a 7végén szerintem kijutunk Botival együtt. A mostanin színházban voltunk, egy Calderón darabot láttunk, teljesen ledöbbentem, milyen jó színéz ez a Stohl András..ez volt a szülcsinapi ajándékom a páromtól, ugyanis tegnap betöltöttem a 30 évet Kép Boti ajándéka egy hatalmas kacagás volt, amit csak azért produkált, mert én elnevettem magam.Ezen nevetett- utána persze jól meg kellett zabálnom a husis kis popóját..

Szép napot nektek is, mi megyünk ma kihúzható kanapét venni, mert semmi ülőalkalmatosság nincs a szobánkban..
helga22
 
 


Helga,
Én a 2. hónapban voltam az esküvőn, máson még nem látszott, csak jó bögyös menyecske voltam.Kép

Szedo,
Nekem meg itt van a szekrény tele ruhákkal, amik nem jönnek rám. Most már felmérgeltem magam, hogy nem akarom a köv. néhány évet ugyanabban az egy farmerben tölteni.Kép Meg aztán szó sem lehet a kistesóról, amíg össze nem szedem magam, ez is elég jó motiváció.Kép

Macka,
Én is örülök, hogy találkoztunk.Kép

KépKép
connie
 
 


Szóval ide kellene visszatérnemKép:
Kép

KépKép
connie
 
 


sziasztok

ma jön a mikulás, lányom extázisban, most gyakoroljuk a verset. az már megy, hogy nagy szakállú télapóKép csak a cumit nem hajlandó majd odaadni nekiKép

nem tudtok egy jó megbízható kedves pótnagyit itt a kerületben?

K
szedo
 
 


Kép

Kép

sok örömöt és boldogságot vigyen nektek a mikulásKép

Kép
szedo
 
 


Sziasztok

Nemrég költöztünk a kerületbe, és nem igazan ismerek itt senkit. Aki szivesen beszélgetne, ismerkedne velem és az én egy éves kisfiammal az irjon!az irjon!
bizzo
 
 


Itt van az email cim is: barabasibernadette@yahoo.com
bizzo
 
 


Szia Bizzo

Üdvözlünk a csapatban. Hol laktok? Nekem egy 16 hónapos kislányom van.

Kriszta
szedo
 
 


Szia Bizzo,

Üdv a csapatban. Nekem egy 7,5 hónapos fiam van. A kerület melyik részére költöztetek? És honnan jöttetek ide?

Mikulás bácsi remélem rendesen végiglátogatott mindenkit!Ákos nagyon sérelmezte, hogy kapott virgácsot:
Kép
de a fincsi építőkockák megvigasztalták:
Kép

És már ilyen ügyesen áll:
Kép

Szedo,
Képzeld, én a nagy fogyókúrától ma rosszul lettem. Reggelire bedobtam egy kis búzapelyhet, délelőtt a város jártuk, és hoztam haza salit meg husit a Burgerből, de már hiába ettem meg, fél kettőtől összevissza szédelegtem, amíg be nem termeltem egy szendvicset. Nem értem, ez azért nem olyan kevés kaja, amíg dolgoztam sem ettem ennél többet napközben.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!
Bizzo!
Üdv a csapatban!Merrefele laktok?

Lányok!
12.-én lesz megint babaruhavásár a z Újhegyi sétányon; a piros iskolában!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


connie

tiszta anyja ez a gyermek édes, drága, azok az egérke fogakKép akarok egy fiútKép (majd négy öt év múlva)
ne aggódj én is szédelgek az éhségtől, nem bírom a gyümölcsöt enni egész nap, így én minden negyedik napon koplalok és víznapot tartokKép tegnap ott tartottam, hogy feladom, de vmi visszatartott. ma ráálltam a mérlegre és még egy kilo minusz. úgyhogy sikerélményem van, és folytatom.
amíg dolgoztam én sem értem rá enni, csak estére tudtam rendesen vacsizni, de akkor meg vigyázni kellett, meg aztán dohányoztam is, és akkor sem nagy étvágyú az emberKép

de most felfalnám a hűtőszekrényt, olyan éhes vagyok néha, nem jár máshol a gondolatom csak a kaja körül, de majd csak leküzdöm ezt isKép

Köszi delfinke az infot, de a mikulás úgy ellátott bennünket ruhával, hogy nem kell semmit vennemKép

connie még egyszer gratula a legénykéhezKép a lányom megpuszilta a monitort, mikor megláttaKép úgyhogy csókjainkat küldjük nekiKép

képzeljétek az első rajzfilm amit a lányom szeret és végig tud nézni az a madagaszkár, de egy nap hatszor minimum le kell játszatni neki és a zenés részeket újra újra és újraKép))

már kivülről fujjuk az apjával

na csók megyek reggelit készíteni és ténykedni egy kicsit

kriszta
szedo
 
 


Sziasztok Lányok!

Nálunk is járt a mikulás, de virgácsot elfelejtett hozni..Boti megvizsgálta a kiscipőjét, meg a sok-sok ruhát,játékot,amit kapott. Legjobban egy csokimikulás tetszett neki, ami akkora mint ő.
Connie,
nagyon szép menyasszony voltál! A kis krapekod meg zabálnivaló,milyen durci képet vág a virgácsra Kép jót kacagtam rajta.

Szedo,Connie,
Drukkolok, hogy menjen a fogyi, azért szerintem ne ilyen drasztikusan csináljátok-amit gyorsan lefogy az ember,gyorsan vissza is szedi.Én sosem hittem a kajafogyókúrában, csak a sportban.Most hirtelen megvonjátok magatokat egy sor tápanyagtól,szénhidráttól,amit eddig ettetek,nem is csodálom,hogy rosszul vagytok..Ilyet még nem is hallottam,hogy víznap..én pár óra után tuti elájulnék és abba is hagynám.Szóval csak óvatosan,aggódom értetek!

Szia Bizzo!
Hogy hívják a kisfiadat? Merre szoktatok sétálni babussal? Többet nem kérdezek,már így is kérdeztünk pár dolgot.Írj nekünk itt a fórumon,kíváncsian várjuk!
helga22
 
 


Szia Helga


nem vonok én meg semmit a szervezetemtől van fehérjenapom, amikor husizhatok és sok salátát ehetek, van szénhidrátnapom, van keményítő napom, és gyümölcsnapom, nos a gyümölcs a rossz, mert savat csinál. ihatok teát, kávét, édesítők nélkül, ihatok tejet, ehetek sajtot...
délig csak gyümit ehetek, és utánna a felsoroltak. jó ez, csak figyelni kell. olyan tuti receptjeim vannak, hogy az na, finomak laktatóak.... és fogyok tőlükKép
képzeld, még sütit és csokit is ehetekKép

nem szeretek vagy inkább lusta vagyok a sporthoz. ez most úgy néz ki bejön, csak akaraterő kell hozzáKép

kössz az aggódást értünkKép


Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok!

Nagyon ki vagyok borulva... internetes ismerőseim közül... szintén tavaszi babások kettőnek is meghalt a babája az egyiknek 20. a másiknak 30.-ik héten... annyira nyomaszt... tele lettem szorongással... ráadásul az egyik kismamit személyesen is ismertem...



Hajni
Olyan aranyos Ákos! Hasonlít rád nagyon! Kép
Szerintem te is próbáld meg a Szedo féle diétát! Az a 90 napos ha jól tudom... tényleg nem koplal vele az ember, mégis remekül lehet fogyni!

Bizzo
Üdvözlégy köztünk! Kép

Mindenkinek pussz!
Várlak benneteket a hétvégén a vásárban!
Nagyon jó lesz!
Iparművészeti múzeum.
Dec9-11
10-től 17-ig!

Mamacka

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Helga,
Aranyos vagy, hogy aggódsz. Sztem tegnap csak az volt a baj, hogy későn ettem, mert én amúgy nem koplalok, csak igyekszem kevesebb hízlaló kaját enni, és több fogyisat. A szoptatás miatt nem is koplalhatnék.

Macka,
Nekem alapból sok a savam, nem megy a 90 napos, a gyümölcsre egy órán belül kenyeret kell ennem (vagy sütitKép), különbne fáj a gyomrom.

Elhiszem, hogy megrázott, tavaly mikor Aagssinak elment a babája, nekem hetekig rémálmaim voltak.Kép Minden uh előtt paráztam Tudod, vele ráadásul egyidősek voltunk. (Többieknek: Aagassi közös ismerős egy másik fórumról.) Sztem próbálj minél kevesebbet gondolni rájuk, kicsit önzőnek kell lenni ilyenkor. Meg írd ki magadból, az segít.

Szedo,
köszönjük a csókjaitokat.Kép
Én biza tornázok mindennap, de nekem a gerincem meg a derekam miatt kell is, különben előbb-utóbb kettészakadnék derékban.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok
Köszi mindenkinek az üdvözletet.
A kisfiam Haraszti Tamás december 2 án töltötte az évet.Mi a harmat utcaban lakunk.Setalni a margitszigetre szoktunk járni, de ha nincs annyi idönk akkor csak ide a tohoz megyünk kacsákat nézni.

A fogyizoknak kitartást kivánok.Én is most vagyok tul egy igen komoly fogyokurán.Ez a 90napos diéta amit ti csináltok?
bizzo
 
 


Mamacka,
dehát ez borzasztó!Mégis hogy történt? Miért haltak meg? Szörnyű ilyet hallani, én sosem hallottam /ismertem senkit,akivel ez megtörtént volna..
7végén megyünk a Múzeumbe, megkereslek majd,jó?

Connie,
Én is alig várom már, hogy tornázhassak,de a szopi miatt még én sem merek nagyon.Boti ma sík ideg volt,egész nap idegeskedett,visítozott,mert állandóan rágni+szopni akart..de hát nem lehet egész nap cicin..párom el is nevezte a cicimet csúzligolyónak Kép ...

Bizzo,

Én is most ünnepeltem dec.4-én a szülcsinapomat,jó jegy ez a nyilas,én szeretem és tényleg nagyon rámillik.Mi a Harmat 78ban lakunk,ti? Ha gondolod találkozhatunk is,már régóta tervezek egy kacsanézegetős sétát,de a többiekkel még nem jött össze. Lányok mit szóltok egy újabb kísérlethez??? Nekem minden nap jó du. 3-6ig. Margitszigetre BKV-val mentek, vagy autóval? Neked mennyit sikerült fogyni ezzel a 90 napossal? Szedo csinálja ezt.
helga22
 
 


Kép
bizzo
 
 


sziasztok

mamacka, ne gondolj rá, hogy mi történt a többiekkel. tudom gonoszul hangzik, de csak pozitívan a terhességedben. nem tudom apát rávenni, hogy kimenjünk a vásárra. kis manó a párom, szinte sehova nem visz, talán félt, vagy inkább lusta. egyedül meg, nem az igaziKép
azért teszek még egy kísérletetKép

bizzo
kilencvennapos diétát gyűröm, és most épp a gyűlölöm, hogy diétáznom kell napom vanKép)

helga
nos a probléma az, hogy én még csak mennék kacsázni, de a lányom nem igazánKép közölte velem, hogy fázik, és menjünk be MARTIT nézni (madagaszkár rajongó, ha hiszitek ha nem napjában 10 szer megnézné, és kiabálja, hogy vissza vissza vissza, már a hajam hullik)

connie
tisztellek a torna miatt, én lusta kismanó vagyok.

(ha furcsán néztek, mert állandóan manózok, az azért van, hogy véletlenül se legyen csunya szó amit a gyerkőce megtanul, így is néha a hülye kifejezés elhangzik óhatatlanul kicsúszik és a gyerek egy párszor már mondta)

nos sikerült jó értelmesen meg és kifogalmazni magamat.
szaladok, gyerek túl csendesKép

Legyen szép a napotok

Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok

Helga
Nagyon szivesen taliznék veletek csak legyen szép az idö.Mi a 160 ban lakunk.Csak egy baj van:4kor már kezd sötétedni. Kicsit korábban nem lehetne?
A margitszigettel kapcsolatban a nyaron 2x mentem autoval a strandra és mindkétszer 10000ft os birsagot kaptam a parkolásért.(a férjem évek ota azon a helyen parkol, ugylátszik csak nekem van ilyen "szerencsém")Azota pedig Árpád hid lábánál marad az auto és onnan bemegyünk a 26osal.

A diétárol annyit hogy én egyszerre sokat akartam fogyni, ami sikerült is de igen megviselte a gyomromat.(ez nem a 90napos)
A www.vital.hu n találtam egy diétát ami 13 nap alatt 8kg minusz igert,igenám de nem sikerült 13 napig csinálni.10 nap alatt 5kg gurult le.


Szedo
Én igazán megértem a lányodat, amikor megjelent a madagaszkár 2 hétig minden este megnéztem.Már kivülröl tudom az egészet. És a riszálom,az maga a csucs!A fiam is imádja!


Még valakinek van kedve kacsákat etetni?
Ti személyesen is ismeritek egymást?
bizzo
 
 


Bizzo,
Én a szigeten be szoktam állni a parkolóba, olcsóbb, mint 10 000 Ft.Kép Azt hiszem 250 óránként, vagy hogy, ötszáznál nem szoktam többet fizetni, mert 2 óránál többet nem vagyunk kint. Persze ha Ákos nagyobb lesz, meg nem lesz ilyen hideg, pláne ha megyünk strandra az más tészta.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok

sétáról ennyit, felöltöztettem, lementünk körbejártuk a tömbünket, fulladozni kezdett a széltől és közölte dorka fázik és elindult hazaKép

pedig szép az időKép((

sírok
most megint madagaszkár.

Bizzo én csak a neten ismerem a lányokat, még nem sikerült találkoznunk, bár a multkor már majdnem összejött helgával, de egy 16 hónapos hölgy irányít Kép

Szerintem mi hamarost össze fogunk futni, hisz két tömbnyire laktokKép

Kriszta

(ui: szétpakolta a ruháit, megyek rendet tenniKép
szedo
 
 


Bizzo,
Én Ildit és Mamackát ismerem személyesen, de nem ebből a topikból, sőt Mamackát másik fórumról is, még mennyasszonykorunkból.

Kacsákat etetni karácsony előtt már nemigen lesz időnk, helyette shoppingolni járunk, mert napközben nincs akkor nagy tömeg.

KépKép
connie
 
 


Bizzo,

lehet korábban is, mi általában dél és egy közzött kajálunk, vagyis elvileg 2kor el tudunk itthonról indulni.Legközelebb héfőn,v. kedden nekem jó!Én még erről a fórumról nem ismerek senkit személyesen,de az Óhegy Parkban minden nap találkozik a megszokott kis csapatunk, kb. 6-7 anyuka.

Szedo,

részvétem! Én már megbolondultam volna-ezek a gyerkőcök néha érthetetlenek-mit tud annyit nézni rajta??? Annyi ilyet hallottam már, kollégám kisfia pl. naponta 5-6x megnézi az Óz a nagy varázslót-már hülyét kap az anyukája..
helga22
 
 


Helga
A hétfö nem jo mert ma ünnepeljük a kisfiam születésnapját, és holnap biztos egész nap pihenni fogunk, de ha az idö engedi kedden mehetünk.Ilyenkor is szoktatok a parkba menni?

Connie

Megnéztem a képeket a honlapodrol.Nagyon aranyos kisfiad van, még nekem is öröm volt nézegetni ahogy fejlödik.Jo igy megörökiteni minden pillanatot, mert ugy repül az idö.
Láttam ott babanet találkozos képeket is, azok hogy történnek?
Na és merre szoktatok shoppingolni?

Szedo
Én nem sok esélyt látok a véletlen találkozásra hiszen nem sokat tekergünk erre.
bizzo
 
 


Elnézést, Bizzo, ha úgy gondoltam, hogy netán erre jársz, mondjuk egy kenyérért vagy zöldségeshez. Véletlenül sem akartalak megsérteni, vagy ráderőltetni magunkat Dorkával.

Helga köszi a részvétet. lassan majd hozzá fogok szokni.

jó hétvégét mindenkinek

Kriszta
szedo
 
 


Szedo
Bocs a rossz fogalmazásért.
Én nem ugy értettem. Irtam is hogy __véletlenül__ nem fogunk összefutni, de ha megbeszéljük akkor nagyon szivesen találkozom veletek.Söt. Nagyon jo lenne megismerni a kis Dorkát. Bocsi még egyszer a félreértésért.Mi tényleg nem nagyon szoktunk itt sétálgatni, max a hintához.
bizzo
 
 


sziasztok

semmi gond Bizzo. Mi innen indulunk és elgyalogolunk két három utcát, mindenki a saját lábán.

De szép idő van kinn, igaz, hogy nagyon nagy a hideg, de olyan szépek a fák, már csak a hó hiányzikKép

kinek hogy telt a hétvége? lányok mindent megvettetek karácsonyra? mert nálunk még semmi sincs megvéve, csak a lány ajándékaKép lassan el kell kezdjek sütni, de az alapanyagok hiányosak. férjem meg hajnalban megy és késő este jön, (évvégi hajtás pajtás)

az idő is bezordított, szegény lányom naon fog utálni, ha elindulok vele ilyen hidegbe

na jó nem panaszkodom

megyek takarítaniKép

K



Kép
szedo
 
 


Sziasztok!

Szedo,
A hétvége jól telt, köszi, de az éjszakát ne kérdezd, óránként keltünk.Kép
Karácsonyi ajándékoknak a fele van meg, én járok bevásárolni napközben, hogy ne a hétvégi tömegben kelljen, és max. kettőt tudok megvenni egyszerre. Szerencsére nem kell olyan sokat venni.
Nem lesz nagy sütés-főzés se, és eddig egy szem adventi koszorút sikerült csak összehozni, mint díszítés, de idén nem fogjuk túlbonyolítani. Úgyis csak szenteste vagyunk itthon, utána roadshow keretében végigfutjuk a rokonságot.Kép

Bizzo,
A korosztályos topik mamáival szoktunk találkozni rendszeresen. Először a nyári közös babanetes talin találkoztunk, és azóta olyan 3 hetente, első két alkalommal valakiknek a lakásán, utána kerestem egy kibérelhető szobát egy művházban.
Shoppingolni Árkádban és Europarkban szoktunk.

Bizzo, Szedo,
Ti ezt már szakértitek: hol érdemes gyereknek cipőt venni, és milyet? Most gondolom csizmát, de van valami "trükk", amire figyelni kell?
És ti viszitek valahova randalírozni zárt helyre télen, ahol lehet játszani, vagy csak ki? Játszótér nem jöhet még szóba nálunk, mert még négykézlábazik Ákos, de tartok tőle, hogy januártól szét fogja kapni a lakást, annyi energia szorult belé.

KépKép
connie
 
 


szia connie

most kezdek már megnyugodni karácsonnyal kapcsolatosan, a lányom is segít takarítani, nekünk már van adventi koszorúnk ajtódíszünk, az ablakokat is lassan kidíszítem..... a sütés főzés kell, mert 24-én jönnek a nagyszülők. mi az évvégét szaladjuk akkor elutazunk és végre lepasszolom dorkát az anyukámra és együtt leszünk apávalKép

cipő: a lényeg fogja a bokáját a gyereknek. drágát márkásat nem érdemes, mert nem használod ki. én vettem a lányomnak az egyik kínai üzletben egy nagyon stram szandált ami 3 csatos volt és azzal tanultunk járni kinn benn egyaránt. a cipőjét, amit őszre vettünk méregdrágán (10.000,- Ft), egy-kétszer vette fel. amit most hordunk bakancs azt az édesanyám vette neki, nyírbátorban van egy bababolt ahol minőségi termékek vannak olcsón. (3.000,- Ft volt a baki) Viszont én itt az újhegyin a plus mellett lévő kínaiban láttam olyan jó bundás belsejű fűzős magasszárú bakancsokat (harántemelősek, nagyon jól ki vannak dolgozva, csak hiányzik róla a martens vagy egyéb márkajelzések) Ami még fontos a belső talphossz mindig légy előrelátó egy másfél centivel legyen nagyobb mint a gyerkőce talpaKép

Randalírozás:
vinném én ha jönne, de most lustaságok vagyunk. mi amúgy ha szép az idő akkor sétálunk egy nagyot a saját lábunkon és kész. Neked még gond, hogy még csak négykézlábas. helyet én nem tudok, ahova el tudnánd vinni.

Foga jött a legénykének?

Kriszta

(remélem nem voltam nagyon zavart. a kínai üzletekkel sok embernek fenntartása van, de hidd el gyerekcipőkben jól el vannak látva és tényleg csak a márka hiányzik róla)
szedo
 
 


Sziasztok

Helga
Mi lett veled? Rég nem irtál.

Szedo
Nekünk is jol telt a hétvége.Nagy buli volt de a kis mano nem találta a helyét a sok ember között.Annyira örült amikor elmentek...
Azért is szeretnék veletek ismerkedni meg barátkozni hogy a gyerek is legyen gyerekek közt, mert ugy veszem észre hogy kissé fél tölük.Talán megszokta a maga kis világát.Igy nehéz lesz bölcsibe/oviba szoktatni.

Connie
Én kizárolag siesta cipöt veszek a fiamnak.Nagyon sok jot hallottam rola.Ezek gyogybetétes cipök.Tamásnak még az öszi magasszáruja van, de lassan a téli csizmát is be kell szerezni.Bövebben a www.siesta-shoes.hu n olvashatsz rola.

Játszoházba szoktatok járni? Mi a véleményetek roluk?
bizzo
 
 


Sziasztok kismamik!
Vége a vásárnak!
Szinte forintra annyi jött be mint a kiadásom volt! Legalább nem lett kevesebb így a baba előtt! A mézeskalácsokat nagyon nem vették pedig szerintem egyáltalán nem adtam drágán! Jövőre nem sütök az biztos! ...ezen kívül még a 3200 db képeslapból megmaradt kb 3100 (de lehet egy kicsit több) Nem baj majd eladom jövőre! Fő a bizalom!


Örülök, hogy vége... most jön a rendrakás! Kép

Helga
Voltatok a múzeumban? Csak elkerültük egymást?
Valaki volt közületek?

A kismamis esetek szörnyűek... Tulajdonképpen elvetették a babákat mert az orvosok most derítették ki, hogy életképtelenek lennének! Kép
Az egyik még adott maguknak egy esélyt, holnap vesznek tőle magzatvizet. Az ő babája nyitott gerinc gyanús, a másiknak a veséjével volt probléma. Iszonyat... én képtelen lennék erre.De ne gondoljátok, hogy ez ítélet a kismamikkal szemben, nem az..., csak tudom, hogy nem lennék rá képes... annyira megrázott nem is akarok rá gondolni! Kép

Hajni
A Norbifélét nem próbáltad? Az nem olyan szigorú, ugyanazon az elven működik és hatékony! Kép ráadásul még egészséges is!

Már én is +6 kilónál tartok a 22. héten... egy kicsit megszeppentem... lehet nekem is diétázni kellene! Kép de annyira nincs kedvem! Kép


pusza mindenkinek!
Mamacka és Áron
22+3

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: