Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sasha, mármint kiságyba való kókuszmatrac? Hát azon mi is gondolkodtunk még Annánál, aztán végülis akkor nem futotta volna rá, akkoriban jött be, sokkal drágább volt, aztán mivel Julcsi már velünk aludt, Bánk nemkülönben, szóval náluk már szóba sem került. De tényleg megérte, úgyhogy gratula a nagy bevásárláshoz!Kép
Elmúlt, köszi, végülis a Saridon segített. Nincs rajta semmi ellenjavallat terhesség és szoptatás idejére, így bevettem, és tényleg pár perc alatt már nyoma sem volt az addig hol erõsebb hol gyengébb, de makacs fájásnak.

Na ma öcsém mesélte hogy a barájtáék ahol kétéves a fiú-gyerkõc mit összeugrálnak a gyerek körül, hát belegondolva elég nagy marhaságot csinálnak. Mondja, hogy ott a gyereknek nem mondják semmire hogy nem szabad, Isten ments hogy valamit is kivegyenek a kezébõl, így tegnap öcsémék is végignézték, ahogy a gyerek negyedórai könyörgés és kb. 72-szeri földhözcsapkodás után végre hajlandó volt letenni a konyhai mixert. Na ez sem semmi!!! Mert ez a liberális nevelés szerintük hogy a gyerek lelke ne sérüljön. Szerintem meg ez a legnagyobb marhaság, mert egy év múlva akarnak kistesót, akkor mi lesz? Ha a nagyobb a kisebbet üti mondjuk, azt játsszák majd mint most a mixerrel? Hát addigra épp agyonverheti. Vagy akkor már nem fog sérülni a lelke? Egyébként nem viszik játszótérre, vagy máshova gyerekek, sõt felnõttek közé sem, így olyan félénk, hogy mindenkitõl tart. Ez sem normális dolog. Meg az sem, hogy az anyja a 24 órából 24-et körülötte ugrál, egy percre nem hagyhatja magára mert a gyerek képtelen egyedül ellenni, neadjisten eljátszani, éjszaka még mindig ott a babyphone, és ha egyet hörrent a gyerek, az anyja már ott van mellette. Hát ez szerintem borzasztó hülye nevelési módszer. Erre szegény öcsém elmondta nekik hogy nálunk mi a helyzet, hát szóhoz sem jutottak csak hüledeztek!Kép Nálunk sokszor van úgy hogy a Bánk egyedül játszogat, vagy éppen a nõvéreivel, én már ezt a hülyeséget hogy minden percét lekössem mégegyszer nem követem el, elég volt Annánál, de azért ilyen fokon mint õk most csinálják én sosem csináltam.
Na errõl ennyit. Kis tanmese hogy mit hogyan nem szabad csinálni.

Na be is fejezem mára, jó éjszakát, és majd holnap leszek!

Ildi na hogy telt az elsõ apa nélküli éjszaka?????

Pussszancs: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Halihó!

Megint én.
Pang a topik???

Szóval Sasha elfelejtettem megköszönni tegnap a kertkapukért kapott dícséretet!Kép Azért az már valami hogy kulcsunk is van a telekhez!Kép

Na Bánk beindult, a szó szoros értelmében egyre gyorsabban mászik. Gyõzzek utána-menni, meg résen lenni hogy mikor mit ránt le. Az elõbb a mobilomat, most éppen a létrával szemezik, a zsinórokat, konnektorokat, hosszabbítót imádja..... Szóval még csak most jön a neheze. Addig olyan jó amíg még csak fekszik a kiságyban és eszik meg alszik felváltva, de mikor beinul, hát ez már kicsit strapásabb ügylet. Mondjuk nekem most könnyû, mert a lányokkal felváltva õrizzük a kis mászóst, de így sem könnyû.

Na megyek is mert az a létra nagggggyon érdekli, és ezek általában nem jó fele szoktak dõlni!

Puszi, tessék mán végre másnak is írni!!!

Norcsi meg a csapata.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Igen a kiságybaKép Ráadásul dupla huzat van rajta és a külsõn szines játékfigurákKép Persze nem marad igyKép De amig lesz rajta +huzat, lepedõ addig is úgy feldobja a kiságyatKép

Hát nem tudom! Ha egy gyereket nem nevelnek, nehogy sérüljön a lelke mi lesz vele akkor amikor iskolába kell majd mennie? Hiszen ott szabályok vannak amiket, ha nem tart be akkor bizony egyes, vagy intõ!? Mi lesz ha dolgoznia kell? Hát akkor mi lesz a lelkével? Úgy összeroppan, hogy "öröm" lesz nézni! És mi van a törvénnyel? Ehh a kicsi lelke ha még most nem is sérül, de nem is edzõdikKép Egyszerre fog a nyakába zúdulni minden. Csak nehogy akkor törjön össze apró darabokra...

Na cuppp
sasha

Kép
sasha
 
 

 
 

NorcsiKép

Az elõzõ levelemet már 9:00-kor lekezdtem megirni, csak most tudtam befejezniKép Lekisértem a párom a megállóba félkor, utána beugrottam anyóshoz, most itthon vagyok, de elõtte csináltam reggelitKép

Anyukám mesélte, hogy mikor kicsi voltam, tõlem nem kellett féltenie a polcokatKép Eszembe sem jutott pakolniKép Én is olyan gyerkõcöt szeretnék amilyen én voltamKépKépKép Nálunk az alsó polcok tele vannak könyvvel, videókazikkal és DVD-kelKép Na meg a párom által gyüjtött PC Guru újsággal amibõl több 100 van. Már gyüjti... huha talán 5-6 éveKép De lehet hogy több, mert láttam '94-es újságot isKép De ebben viszont nem vagyok biztos....
A létrák már csak olyanok, hogy nem jó irányba dõlnek, remélem jobb belátásra birtad a Bánkot is és a létrát isKép Bár szerintem a létrának lehetne annyi esze, hogy nem kisbabákra dõl rá!Kép;)

cuuppp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Kata, anyukám is mesélte,hogy találkoztatok és jót mulattam rajta, nem úgy, mint azon a szörnyûségen, amit az ismerõsöd kisfiáról írtál. Tudod, az ilyen helyzetekre mondom, hogy nincs Isten, mert ha lenne, ezt soha nem tehetné meg egy ártatlan gyerekkel. (Azt is tudom, van olyan köztünk aki ezt másképp gondolja és - bár tisztelem a véleményét - nem tudok vele egyetérteni Kép.)


Mi szerencsére jól vagyunk, éjjel is aludtunk, igaz, nem volt könnyû Kriszt rávenni, hogy maradjon a saját ágyában. Bácó szerencsére csak 3/4 1-kor kelt fel szopizni, olyantájt már könnyebben magamhoz térek, de ha éjfélkor ébreszt, brrr..., akkor egyszerûen képtelen vagyok felkelni, tisztába tenni, etetni, büfiztetni...
Most is választhattam, hogy alszom egyet, mint mindenki más a családban, vagy jövök közétek. Ti nyertetek! (Lehet, hogy este hétkor már az ájulás határán bánni fogom? Kép)
Sasha, a matrac jó vétel volt ennyiért, máshol a duplája. Évekkel ezelõtt is többért vettem a Krinek. Legszívesebben magamnak is vennék, de felnõtt méretben k* drága, pedig milyen jó lenne az örökké fájós hátamnak!
Norcsi, egy hét múlva már mehetünk a babával is játszóterezni! Jó is lesz, mert már igencsak viszket a s*-em, csavarogni akarok! A kerítésetek meg nagyon nagy szó, emléxem még az érzésre, amikor végre tulajként léphettem be a telek kapuján! Innen már csak a végtelen sok munka vár Rátok, hogy meglegyen a ház... Kép

Fölébredt a Picuri és éhes szegényke...
puszi:
ildikó
ld
 


Sziasztok!

Sasha, hát igaz ami igaz az sem utolsó szempont hogy jól mutasson!Kép

Visszatérve az ismerõs kisgyerekre, szerintem is fogják õt még csalódások érni, mert egy életre nem lehet búrában tartani. Még akkorsem ha mint tervezik Waldorf suliba fogják járatni (oviba nem is akarják, mert ugyebár a lelkeKép). Szerintem nálunk egészen más a társadalmi berendezkedés mint amilyenhez a Waldorf sulit kitalálták. Nem tudom hogy tudod-e hogy mi a lényege, én körüljártam a témát még anno ovi-választás elõtt (mert persze van Waldorf ovi is, itt Kispesten is). Hát a lényege, hogy a gyereket nem fegyelmezik, nincsenek kötött foglalkozások, csak abban vesz részt amiben akar, ami jó is egy bizonyos határig. Meg pláne oviban. Na de iskolában már kell a követelmény-rendszer. Nem véletlen hogy mikor a Waldorf módszerben elõbb-utóbb csalatkozó szülõ átviszi normál általános iskolába a csemetéjét, kiderül hogy felsõbb osztályos lenne a gyerek, de nem tud normálisan sem írni sem olvasni. Kiválóan hajtogat origamit, gyurmázik, stb. de a legalapvetõbb dolgokkal nincs tisztában. Szerintem mérlegelni kell hogy mi a fontosabb. Nem beszélve arról, hogy ez a fajta suli (ovi) aktív szülõi részvételt vár el, ott bizony rendszeresek az ajánlott hétvégi együttes programok, a szülõk újítják fel az ovit, besegítenek a foglalkozások tartásába stb. Ja, és a suliból kötelezõ a gyereket 12-13 óra körül elhozni. Aki dolgozik, hol engedheti ezt meg magának? Megint más mondjuk az USÁ-ban ahol anyuka otthon van, és ráér ilyesmikre és természetes hogy ilyen szinten bekapcsolódik a suli életébe. Na szóval ez megint hosszúra sikeredett, de belegondoltam abba hogy hogy is gondolják ennek a gyereknek a további nevelését.

Huhúúúúú, akkor a kismanótoknak milyen jó dolga lesz majd rámolásilag!Kép Könnyen eléri a legizgalmasabb dolgokat. A PC Guruk meg lehet hogy hamarosan cafatokban fognak majd szanaszét heverni, mint nálunk a megkaparintott újságok!Kép De ha mázlid lesz akkor megúszod ezt a remek idõszakot, bár nem túl valószínû. Hát a létrát elkerülte, illetve nem dõlt rá, na de a mai két pofáraesés már megvolt. Szép lila foltocska árulkodik errõl a pofikáján. Fõzni is úgy fõztem ma, hogy már visszaraktam a Julcsinál is jólbevált kertkaput a konyhaajtóra, mert igencsak befelé vándorolt a kissrác. Aztán plédeket stb. raktam az elõszobába, hogy mégse a kövön verje szét a kis fejét (mert azért még el-eldõl néha). Persze mindig lemászott róla, a babakocsi kerekét benejlonoztam, mert az is összevissza fogdosta, nagyon tetszett volna neki. Szóval nehéz idõszak elébe nézünk.

Most alszik, de bezzeg hogy a lányok meg már fenn-vannak. Olyat hogy egyszerre aludjanak még véletlenül sem tudnak produkálni!Kép

Megyek, majd még benézek késõbb, hogy jelentkeztetek-e!

Pussssszancs: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Id!

KépKépKép Hát én is szivesen kipróbálnám a kokuszmatracot, mert nagyon csábitóan puha+kemény egyszerreKép Hát az az 1 hét eltelik hamar, de egyeztethetnénk idõt, mikor mindenki lent van, mert már nemcsak a baba akarja kiluggatni az oldalamat,hanem a kiváncsiásg isKép Sosem sikerül összefutni pl Norcsival sem! Szerencsére Kata észrevette a bozontos kutyámatKép

Norcsi!

Kép Ne aggódj, szerintem a Pc-guruk jó magasra el lesznek pakolvaKép Na meg a kedvenc könyveim is! Amit majd õ is szvesen olvasna, ha eljön az ideje. Most ki lehet engem nevetni, de ott van a J.R.R. Tolkien néhány könyve. Ezenkivül pár fantasy könyv és a Harry Potter 4 köteteKép Az 5. is ki van már adva, de még nemláttamKép

Hát az a suli... Oké akkor a sulit kivédte az anyuka és meguszta a gyerek, na de van ilyen munkahely is? Akkor dolgozik amikor és amit akar! Héééé ez jól hangzik! Én is ilyen helyre akarok menni dolgozni. Pláne, ha 1 óra körül közelezõ eljönniKépKépKép
Ráüttem most, hogy ez a suli az embere visszabutitásán munkálkodikKép "Vissza a középkorba! Waldorf!" Ez lehetne a szlogenjeKép

Na cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Ildi!

Sikerült elkerülni az írásban egymást!

Örülök hogy ilyen klasszul telnek a napjaitok. Ma a játszótéren ott volt az az anyuka is akivel asszem egy napra voltatok kiírva, a kicsit is hozta. Nem tudom mikor szült, de szerintem õ nem húzott rá annyit mint Te szegény.Gyöngyös néni (akinek a Flórián unokája van) is kérdezte hogy mi van Veletek, megvan-e már végre a baba. Örömmel jelentettem be hogy igen!

Hát jó esetben jövõ héten mi már Sukorón leszünk, de ez a jó eset. Ugyanis elõtte vagy három fuvarral kell fordulni, mert idén a Bánk miatt még több cuccot kell levinnünk mint tavaly, és bizony tavaly is fordultunk párat mire lecuccoltunk. Szóval ha esetleg már mondjuk pénteken is összefuthatnánk??? Jó lenne! Meg persze Sasha is jó lenne ha tényleg Te is tudnál már jönni!

Hát hitvitába tényleg nem érdemes belemenni, de szerintem aki nem hisz annak azért sokkal nehezebb lehet az élete.Az más tészta hogy Isten mit enged meg vagy mit nem, többek között Anyukám is emiatt volt sokáig ateista, de mára már szerencsére õ is megváltozott e téren. Ha nem is Istenben, de hisz abban hogy Valakinek vagy Valaminek kell lennie. (Én tudom, mert huszonegy-két éves koromig voltam ateista.)

Sasha, Harry Potterünk nekünk is van, meg Gyûrûk ura is, bár az csak a férjem kedvence. (Én szégyen ide, vagy oda, de még nem olvastam, és mostanában nem is fogom.)

Na megyek, mert nem elég nekem a 40 fok, én nagyon okos anyuka hagytam magam rádumálni a palacsinta-sütésre. És azok a fránya palacsinták valahogy nem akarnak maguktól megsülni!Kép

Puszi, sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


NorcsiKép

Fránya palacsinta, nyamiKépKépKépKépKép
Mennyi idõre mentek Sukoróra? Hol van az mert bevallom ismeretlen a hely.

Hitvita??? Ki vitatkozott? Lemaradtam valamirõl?KépKépKép Vagy csak az agyam lukadt ki mán megint?Kép Ja visszaolvastam és közben beugrott, hogy Id irta a leukémiás kisfiú kapcsán, hogy ha lenne isten akkor ilyen nem lenne, vagy valami ilyesmi ugyi?
Én a természetben hiszek. Nem tudom pontosan megfogalmazni mit is értek ez alatt, de amióta komolyabban foglalkozom a Wicca hitvilággal kialakult bennem valami... A keresztény istenben sosem hittem, viszont ahány kultúra annyi féle isten létezhet és miért ne létezne több is? Csak nem pont úgy mint a mitoszokban! Pl görög (Zeus...stb.), római, aztán ott van a Buddha, a korán, az iszlám. Ez utóbbit sajna a fanatikus arabok elferditették, mert korárántsem arról szól ami mostanában folyik... ha jól tudom, akkor pont az ellentétérõl. Na mindegy! Egy biztos számomra, hogy a természet mindent túlél, mégha az ember tönkre is teszi. Mi elõbb fogunk kihalni mint egyes növényi fajok... vagy virusok. Hiszen van olyan fenyõ fajta minek a tobozai csak akkor nyilnak ki és "dobják" a földre magvaikat, ha tûz van. Vagyis az "anyjuk" elég.

Ehh kicsit off lettem bocsiKépKépKép Inkább a mágiában hiszek, a saját energiámban mint egy istenben aki/ami lehet hogy csak egy energia. Nem ez nem a Herry potter utóhatása. Ez már jóval az elõtt kezdõdött. Még a Gyürük Ura elõttKép De amióta babát várok, ez az egész nem fontosKép Csak az új élet kezdete számitKép
Egyébként Norcsi! Ha lesz idõd és energiád valamikor a jövõben akkor olvasd el azt a könyvet. Nem szégyen hogy nem olvastad! Ki mondta ezt? De tényleg a fantasy alapja. Az elsõ kötet a bevezetõKép Úgy készüljKép A filmet láttad? Félig csalatkoztam benne! Viszont a helyszinek a szereplõk azok nagyon-nagyon jól sikerültek. Kb én is igy képzeltem!


hihiKép Kisregényt irtam hülyeségbõlKépKépKép Nézétek elKép Egyébként tudnék még mit irni, no nem errõl, de akkor mirõl irok késõbb?Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Halihó!

Sasha, igen, láttam a filmet. Nem tápláltam illúziókat, fõleg mikor meghallottam hogy milyen hosszú. Aztán ahhoz képest elég jól viseltem, és tetszett is. Mondjuk közben kérdezgettem a férjemet (tudod úgy mint a kisgyerekek az anyjukat tévézés vagy mozizás közben)Kép és õ mindig helyretette a hiányos dolgokat. Aztán a végén is még sokmindent elmagyarázott, és így jött elõ számára hogy azért mennyi mindenben eltér a regénytõl a könyv. Õ már nem tudom hányszor elolvasta. Mostanában valahogy semminemû írott anyag elolvasására nincs energiám (ezalól kivételt képez a net, meg az emiljeim) talán majd kicsit késõbb.
Hát mindenkinek más az elképzelése arról hogy mi is az életünk célja és értelme, és mi van a halál után. (Ez egyébként nekem nagyon tetszett, mármint az Élet a halál után c. könyv, olvastad?)A férjem maga sem tudja pl. konkrétan megfogalmazni hogy miben vagy kiben is hisz, na pont ez az ami miatt nekünk sajna nem volt egyházi esküvõnk, csak polgári.(De én nem adtam fel, megígérte hogy majd az arany lakodalmunkon megtartjuk az egyházi esküvõt is.Kép Jó vicc, hány évesek is leszünk akkor?) De a gyerekeink mind meg vannak keresztelve mert ebbõl nem engedtem. Elég jó kis vegyes hátterû pl. ha csak a férjem családját nézzük az is, anyósom baptista, míg apósom nagyon erõs tradicionális katolikus családból származik. Aztán itt van a férjem meg a bátyja, akik nem is volt megkeresztelve, meg csak felnõtt-korukra kezdtek egyáltalán hinni valamiben. Na én is eléggé elmozdultam a korábban felhozott témától.
Kész a palacsinta, jól be is lakmároztunk, és még maradt is!Kép (Mondjuk ha nekiállok akkor csinálok jópár darabot, mert most pár darab miatt minek bebüdösíteni a lakást?) Anyósom meg mindig csak néhány darabot csinál, így igazán senki sem lakhat jól vele. Ez nálunk nem így van!Kép

Na megyek, pusszancs, most már szokásos esti cirkusz lesz nálunk.

Ja, még Sukoróról. A Velencei tó északi részén van, Velence melletti helység. Van már saját strandja is, de kiépítetlen, és mély a vize, így gyerekekkel nem annyira jó odamenni.Ezért járunk át Velence Északi strandjára strandolni. Elég nyugis hely,a szõlõhegyen vagyunk, sehol senki a szomszédban, nagy kert, madarak, feljebb erdõ, viszont ami nagy hátránya hogy nincs víz. Így kicsit nomád körülmények között szoktunk ott nyaralni (most is egy hónapra megyünk, na a férjem ebbõl csak egy hetet lesz szabin, a többi napon onnan megy dolgozni, meg oda jön haza, és ha kell valamit az építkezésnél is csinálni, oda is onnan megy, mondjuk nincs olyan messze Érdtõl, olyan 35-40 perc kocsival). A faluból hozunk vizet kocsival, minden este, ez elég vacak program, fõleg gyerekestül. De hát muszáj.

Na most tényleg megyek, pusszancs, tessék majd jelentkezni!

Norcsi meg a már minden ízében mobil családja. Kép
norcsi
Lenti
 
 


Na ide egy mászó babát akartam, nem baj, majd legközelebb!KépKépKép
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Nyitottam topikot! "sasha" cimmel ide az ismerjük meg-be.
Aki kiváncsi ránk az nyugodtan jöjjönKép Igaz egyelõre többnyire állatkák vannak fent, de 2 hónap és dugig lesz a volt pocaklakóvalKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

megvagyunk ám, csak nehezen jutok íráshoz, olvasni olvasok, szóval tudok mindenröl.KépKép
Norcsi! Úgy de úgy irigyellek, hogy eljött a pihenés ideje. Mi is számoljuk mára napokat és elhúzunk 3 hétre. Addig Ildi nem menekülsz.Kép Ha pénteken lejöttök, akkor elviszem a pelusokat.
Norcsi! köszi a képet a gatyiról, tényleg kisfiús.Kép De nagyon aranyos.
Sasha! megnéztem a képeket. Hallod mekkora lesz az a bébi?? Szép nagy pocakod van, nekem kb szülés elött volt ekkora. Bár utólag a fényképeken nekem is nagynak tünt már hamarabb is, de nem a 22. héten.Kép
Hanna szundizik 9 óta, kicsit nyügösek még az éjszakák de már nem annyira mint a múltkoriban. Bár pirosodik a felsö ínye megint.Kép Sose lesz vége ezeknek a fogaknak. Most már bárhol felül aranyosan és ügyeskedik a mászással, bár elég egyedien csinálja de a kábeleket eléri a lehetõ leggyorsabban.Kép
Na megyek reszelek egy kis barackot mire felébred.Kép

pussz

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Tikk! Végre hallani rólad isKép Hát pedig a 22 héten nem tünt ekkorának és csakis abban az esetben látszott, ha ilyen kis felsõ volt rajtam és oldalt álltamKép Itt a lakótelepen a kutyás ismerõsök akikkel csak ritkán találkozom csak 2-3 hete tünt fel, hogy nemcsak a hájamat növesztem, hanem a babámat isKép
Ezek a csúnya fogak! Borzalmasak! Az ember élete végéig küzd a fogaival! Akkor kezdõdik amikor elkezdenek a tejfogak kibújni, aztán mikor jönnek a maradandó fogak... ezzel persze még nincs vége, mert hiába a nagy fogmosás, sikálás úgyis kilukad és fájKép Hiába mosom én is napi 3xKép Ehh valaki jobban kitalálhatta volna ezt a fog-dolgot! Mondjuk olyant ami nem lukad ki!

Lányok itt az SZTK-ban nem tudtok egy tényleg lelkiismeretes fogdokit? Most nincs pénzem a saját fogorvosomra, és találtam egy lukas fogat és félek ha eléri az ideget akkor aztán jajj lesz! Tudjátok voltam én már egy nõnél itt, de 5x hivott vissza anno és mégsem készült el a fogammal. A saját dokim (10.000-ért ugyan) fájdalommentesen abszolult figyelemmel dolgozva 1x hivott csak vissza. Az elsõ amikor elmentem akkor gyógytömés, 1 hét mulva meg másfél! órát dolgozott de megcsinálta. Többet se kellett visszamennem! Bár már akkor mondta, hogy lát egy icicpici lukacskát (azt amelyik most nagyobb lukuKép), de most már nem kinoz, majd menjek vissza. Mennék, de no more gold!

Norcsi!

A péntek jó! Mikor is? 10? 11? Vagy elõbb?
Keresztelés! Én a református egyházban lettem megkeresztelve még 6 hónaposan. De senki nem kérdezte meg,hogy akarom-e! Én nem keresztelem meg a gyereket. Névadó szülei lesznek, az ugyanolyan mint a keresztszülõ. Elõbb szeretném vele megismertetni a különbözõ vallásokat, hitvilágot, és majd Õ eldönti, hogy kiben-miben hisz és mit szeretne. A polgármesteri hivatalban, vagy az anyakönyviben? van névadó "ünnepség" (keresztelõhöz hasonlo) az lesz neki. És ugye magamból indulok ki és jobban örülnékneki ha nem lennék megkeresztelve olyan "isten által" akiben nem hiszek... Hadd döntsön errõl majdan Õ!

Jajj mennem kell! Megyek a terhesgondozoba 12-re. Kiderül a terheléses vércuki eredménye jó lett-e!Kép Remélem igen, mert semmi kedvem zsömlén élniKépKépKép

Id!

Hogy vagytok? Jó nektekis a péntek?

cuppp mindenkinekKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Szisztok!

Hát nekünk igazából mondjuk a 1/2 11 körüli idõpont lenne a legalkalmasabb, de most Ildiékhez hajlandó vagyok alkalmazkodni (ez nagy szó ám!!!Kép).

Az elõbb raktam le a két macát aludni (mondjuk azóta sem alszanak) és mivel futószalagon megy a dolog, így amíg kimentem valamiért a szobából, addig soroltam Julcsinak hogy még mit kell megcsinálnia: ruháját levenni, babát kivenni (az ágya általában tele van játékokkal, többek között ott van a nagy alvósbabája játék baba-hordozóstul), lefeküdni stb. Jövök vissza, hát látom ám hogy cipeli Bánkot, a két karja alatt fogta, szegény gyerek lógott és igencsak pislogott, és megkönnyebbült mikor kiszabadítottam szorult helyzetébõl. Mikor kérdõre vontam a Julcsit hogy mi a fenét csinál, mondta hogy dehát õ nem tudja másképpen megfogni a Bánkot. Elõször nem értettem hogy miért mondja ezt, meg hogy miért is kéne neki megfognia, aztán leesett, hogy õ az én utasításomat mely szerint a babát ki kell vennie, úgy értelmezte hogy a Bánkról van szó, aki a két szekrény között bóklászott éppen (már ugyebár elég mobilis, mindig ott van láb alatt). Aztán értésére adtam hogy hát én ezt nem egészen így gondoltam!Kép

Na megyek, hátha Bánkot is sikerül jobb belátásra bírnom és leraknom.

Tikk, 3 hétig nem lesztek??? De jó! És hova mentek? Vagy ennyi idõre mentek Olaszhonba?

Na tényleg mentem mert nagyon mérges a kissrác!

Pusssszancs: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a dokinál. A lábam és a kezem még mindig vizes, 2 hét alatt nem ment lejjebb. Teljes sódiétára itéltettem!Kép Se só, se füszer. Szerintetek a zöldfüszer is beletartozik? Bazsalikom, oregano, kakukkfü? Semmilyen készterméket nem ehetek amiben só van. Se felvágott, se semmi! Gondolom a kenéyrben is és a zsömlében is van só... Ma ettem azóta tojásrántottát sótlanul zsömlével... hát a kutya ette meg a felét, mert olyan pocsék volt. Vacsira tejföl volt kiflivel.. más sajna hirtelen nem jutott! Szóval ehetek zöldséget, gyümit és tejterméket... Azt hiszem még mindig jobban jártam, mintha a vércukor eredményem is rossz lett volna. De nem! Szerencsére az normális!!!KépKépKép Annak is ma tudtam meg az eredményét! Holnap mehetek pisit leadni és pénteken ujra vissza a dokihoz 10-12 között, hogy megtudjam az eredményét. Remélem most sincs fehérje benne! 3 hete nem volt, de a doki szerint hol van az már...!

Remélem mindenki jól van és jó a kedveKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a dokinál. A lábam és a kezem még mindig vizes, 2 hét alatt nem ment lejjebb. Teljes sódiétára itéltettem!Kép Se só, se füszer. Szerintetek a zöldfüszer is beletartozik? Bazsalikom, oregano, kakukkfü? Semmilyen készterméket nem ehetek amiben só van. Se felvágott, se semmi! Gondolom a kenéyrben is és a zsömlében is van só... Ma ettem azóta tojásrántottát sótlanul zsömlével... hát a kutya ette meg a felét, mert olyan pocsék volt. Vacsira tejföl volt kiflivel.. más sajna hirtelen nem jutott! Szóval ehetek zöldséget, gyümit és tejterméket... Azt hiszem még mindig jobban jártam, mintha a vércukor eredményem is rossz lett volna. De nem! Szerencsére az normális!!!KépKépKép Annak is ma tudtam meg az eredményét! Holnap mehetek pisit leadni és pénteken ujra vissza a dokihoz 10-12 között, hogy megtudjam az eredményét. Remélem most sincs fehérje benne! 3 hete nem volt, de a doki szerint hol van az már...!

Remélem mindenki jól van és jó a kedveKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Örülök hogy a só-szegény diéta kivételével nem szorulsz egyéb megszorításra! Azért a cukor-diéta sokkal drasztikusabb. Ennél már csak az volt nagyobb poén, mikor a Julcsival való terhességem utolsó egy hónapján kényszer-kórházasdi volt, és a "kedves" fõ-fõ-fõ belgyógyász dr. sószegény,diabetikus és kalóriaszegény étkezést írt elõ. Ezt így mind együtt! Ez már döfi!Kép A dietetikus feljött hozzám és közölte, hogy ilyen nincs, ha mindhármat egyszerre kell betartani akkor az kb. üres teát jelentene, így kért hogy ne szóljak a fõatyaúristenbelgyógyászdr.-nak de õ bizony normális kaját fog adni. Mondjuk sószegény volt továbbra is (nekem akkor éppenséggel a vérnyomásom rendben volt, egyik terhességem alatt sem vizesedtem, de a fõatyaúristennél ez velejáró hogy mindenkit sószegény diétára állít be), de én jól megsóztam a kis dugisómból és úgy már egész tûrhetõ volt. Hát bizony, általában mindenben van só, úgyhogy valóban kissé meg kell változtatnod az étrendedet. Lehet hogy Te a sósat fogod majd úgy kívánni mint én az édeset? Már visszaszámoltam, hogy szüljek már meg végre hogy ehessek már végre valami jó kis édességet. (Azért én az utolsó heteimben már "bûnöztem", mert nem annyira diétáztam ám.)És Bánk nagyon aranyos volt hogy 16 nappal elõbb bújt ki.Kép

Ildi! Hahóóóóóóóó!
Mizujs van veletek azóta? Péntek oké?

Jó éjszakát, pussszancs: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Micsoda? Sószegény, diabetikus, kalóriaszegény???? Hmmm Itt töröm a buksimat, hogy akit ilyenre itélnek, az mit ehet, de nem igen jut ezsembe semmi! Talán napi 3 zsömle üres teávalKép
Hát azt hiszem, hogy ha mást nem is, de zsömlét fogok enni! Abban nem lehet olyan sok só! Nem mindig van ám kedvem fõzni, fõleg nem reggelire héjában fõtt burgonyát ala nature... Szóval 1-2 zsömi reggelire még elfogadható, de ezt persze a doki nem fogja megtudni...
Sósat kivánni? Hát idáig is nagyon sósan ettem mindent, bár annyira nem is , de nem szeretem ha az ételnek nincs ize... pl favorit nálam a tojásrántotta simán csak sóval. Rettentõen tudom élvezni az izét, de igy csak hányingerem lett tõleKép Mindegy a kutya jóllakottKép
Nem baj!!!! 4.-n megyünk az Auchanba és majd jól bevásárolok dinnyébõl, meg zöldségbõl, meg sok-sok gyümit veszek, de lehet hogy inkább kicsalom a párom a piacraKép 4.-én érdemes lesz kimenni az olcsó darálthús miatt, de mit fõzzek belõle, hogy ne legyen benne só? hmmm semmit, én nem eszek belõle, úgyhogy töltött káposzta lesz, azt úgysem szeretemKép
Amúgy is olyan fantáziaszegény vagyok fõzés ügyben, nemtudtok valamilyen sószegény szakácskönyvrõl????

cuppp
sasha
Bárcsak a mi babánk is elõbb bujnak ki pár nappal, ha eléggé megérett már ráKép

Kép
sasha
 
 


Sasha.

Itt a neten nem próbáltál utánanézni a sószegény kosztnak? Szerintem biztos van valahol, ha máshol nem akkor a magas vérnyomásosoknak ajánlott ételek között. Hátnem tudom hogy segít-e, meg hogy eddig nem ezt használtad-e, de a tengeri só sósabb mint a rendes, ergo kevesebb kell belõle ugyanannak az íznek az eléréséhez. De lehet hogy ezzelmost nem sokat segítettem. Zsömle szerintem is mehet, csak nehogy átbillenj a ló túlsó oldalára, mert én gyanítom hogy nálam a diabétesz sok más miatt azért jött elõ Julcsinál, mert a kezdõdõ terhességi magas vérnyomi miatt én is sószegényen kezdtem étkezni, vagyis édességeket kezdtem enni, és ennek jutott a döntõ szerep az étkezésemben. A kínaiak nem hülyék, náluk van az a felfogás, hogy ha az egyensúly megborul (jing-jang) akkor alakulnak ki a problémák, betegségek. Nálam az édesség került túlsúlyba, hát diétázhattam is miatta!Kép Akkor persze sósat már ehettem, ez a dolog pikantériája!

Na megyek, mert vidámparkba viszem a lányokat, van most egy olyan akció, hogy a gyerek születésének hónapjában a gyerek ingyen mehet be, és kap egy 2000-s bónt is. Nálunk a mai nap az utolsó lévén holnap már augusztus lesz.

Pusszancs, legyetek jók!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Természetesen jin és nem jing.Kép

Cupp, mentem.
norcsi
Lenti
 
 


SZiasztok!

Hadd OFFakodjak Kép be ide hozzátok!

Norcsi! Nagyon jó vidámparkozást és utána jó nyaralást!!!!! És alig várom, hogy hazagyertek és talizzunk! Megjelent Ármin elsõ foghegye!

Sasha! A sószegénységet könnyebb úgy betartani, ha mindent teljesen só nélkül fõzöl és csak evéskor sózod meg (egy kicsit!!!) a már kész kaját! Így lényegesen kevesebb só is elegendõ nagyjából az eredeti ízhatáshoz! A zöldfûszerek használata szerintem abszolút megengedett, azok is tudnak "sós ízhatást" produkálni, 0 sóval! Egyébként pedig ha 1-2 hetet kibírsz a szörnyû, sómentes idõszakból Kép, hozzászoksz és jóízûnek fogod érezni a sótlan dolgokat is! Én pld. a böjtkúrák után hetekig képtelen vagyok bolti kenyeret fogyasztani, mert szó szerint marja a számat a benne lévõ só - pedig normálisan nem érezzük sósnak egyáltalán!

Bocs, hogy belekotyogtam, de hát nem vagyok olyan messze Kispesttõl! KépKépKép

Márti(+Ármin)
márti
 
 


NOrcsi!

Köszönöm! A magas vérnyomás és a só közötti összefüggés eszembe sem jutottKép Megnézem. Tengeri sót használok és pont forditva van véleményem szerint. Gyengébb... de most ez lényegtelen, mert max annyi sót fogok enni amennyi a zsömlében és a barna magos kenyérben van. Talán elég lesz ennyire lecsökkenteni. Nem szeretném felboritani a háztartásomKép Ismerem a jin-jang egyensúly elvét nagyjából. Édes-sós (szintén) nem jutott eszembe csak a zöldség-hús ellentéte. Mert "sajna" mindkettõre szükség van. Köszönöm a tippeket!!!

Márti!

Gyönyörü nagy kék szeme van Árminnak. Van egy topikotok is ugye? Úgy emlékszem, de most ha nem baj nem nézek utánaKép Köszönöm a tanácsot, szerintem sincs só a zöld fûszerbenKép Legalább ennyi ize legyen akár a fõtt burgonyának, a rizsnek és a husinakKép Egyelõre akkor nem sózok semmit, majd 1-2 hét mulva meglátom az eredményétKép No meg ott a fokhagyma ami szintén nagyon jó izesitõKép

Köszönöm szépen
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Ármin nevében is köszi! KépKépKép

Van az Ismerjük meg egymást-ban egy Ármin nevû tpoikunk, de a képek már elég régiek benne! És a GYermekek-en belül a 2001. mjún. 31......stb. nevû tpokiban is van kép rólunk a júl. 11-i archívban, az friss! Én is megnéztelek téged! Kép Nekem már olyan messzinek tûnik, ráadásul hihetetlen is, hogy ez az álló, lépegetõ, nevetõ, hatalmas baba az én pocakomban volt, egy éve ilyenkor még bõven! Jövõ ilyenkorra már te is csak irigykedsz a nagypocisokra (és vágysz nagy hasra megint)! Kitartás!!!!! KépKépKép

Márti
márti
 
 


MártiKép

Meg fogom keresniKép Hát reménykedem, hogy hamar várandós leszek megint. Mármint, hamár megszületett a jelenlegi lakómKép Lehet, hogy nehéz lesz egy kicsivel, meg egy picivel, de a párom is és én is több gyermeket szeretnénk kis korkülömbséggel... Persze, ha ikrek lettek volna az más!Kép

Hát döntöttem a mai mentü illetõenKép Olivaolajban, kakukkfüben, bazsalikomban, rozmaringban és fokhagymában pácolodik a csirkeKép Elvégre csak sót nem lehet enni, olajról nem volt szóKép Mellé meg héjában sült burgonya lesz, meg héjában sült hagyma... Az nagyon finom tud lenni.

Na mentem is. Sétálnom kell egy kicsikét. Kutya kötelességemKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok !

No, nagy harcok árán, de van Internetünk. Most olvastam el az eddigi termést, úgyhogy lehet, hogy egy kicsit összevissza leszek, mert egy csomó mindent akarok mondani-kérdezni.

Norcsi: Igen olvastam a net-rõl irtakat (utólagKép Az én drága csendes párom, tegnap bement hozzájuk, az asztalra csapott, és lám van internet.Kép
Édes Bánk, hogy spurizik! Peti is semmi perc alatt kinn van a konyhában, és jajj, de mindenben felkapaszkodik, és feláll! Akkorákat esik ! ( De ez egy külön történet lenne) Szerezz be egy búkósisakot, amíg nem késõKép)
Hogy lehetett keresztelõ, és hol, hogy a párod nincs megkeresztelve? Én katolikus vagyok, a picurt is szeretném katolikusnak, de nem volt nekünk se egyházi esküvõnk. Hogy van ez?
Én is láttam a gyûrûk urát (arra gondoltál?) én is kérdezgettem a párom: -"most õ jó? Õ meg a rossz?"-
Az élet a halál után nekem is tetszett. Hogy én miben hiszek, az elég érdekes, és vegyes. Tudom, hogy van Valaki. Azt hiszem, Isten. Nekem sokat segített már. De hiszek a lélekvándorlásban, a mágiában, és (remélem nem néztek hülyének) valami furcsa, és megmagyarázhatatlan képesség ajándékaként "érzékelek" egy másik dimenziót is. De csak ha figyelek rá. Mostanában, hogy Peti van, nem nagyon merek "odafigyelni". Szóval érzem, hogy itt körülöttünk vannak Valakik. Légyszilégyszi ne nézzetek tök hülyének! Nekem is ilyesztõ...

Tikk: Kitartás, mi is a 2,5-ik fognál tartunk, nagyon nyomakszik, talán holnapra már kijönKép

Sasha: Megjelent a Harry Potter 5.?????? HOLLL??? Szólj, ha tudsz valamit ! A mágiában én is hiszek ! Tizenévesen "mûkedvelõ boszik " voltunk a barátnõmmel. Persze, nem komolyan, e mi azt hittük. De kártyát vetni tudok. (tudtam) Most emlegetik fel a barátnõim, hogy miket jósoltam évekkel ezelõtt, és bejött nekik. Én nem is emlékszem.

Ildi: Jól vagytok? Jöttök pénteken? Mi megpróbálunk 1/2 11-re lemenni a rákóczi - hunyadi közti játszótérre ha egyáltalán azt beszéltétek meg. Hacsak törpördög nem alszik...

No megyek, mert elkeseredetten mamamamama-zik a kiságyban állva.

Puszi: KAta
ladanyikata
 


Sasha:

FOGORVOS: Itt a gyógyszertár mögött van egy fogorvosnõnek magánrendelésem valamilyen Mária, sajna nem tudom, talán nagy Mária, de nézd meg. Õ rendel az SZTK-ban is. Nahgyon jó, azt mondják. Én a fogcentrumba járok, de errõl ha érdekel, inkább e-mailen írok.

pusz: Kata
ladanyikata
 


Sziasztok!

Végre-végre-végre! De jó volt ilyen sokat olvasni! Márti gyere máskor is! Köszi, meg a nyaralásra szóló jókívánságokat is, nektek is a Tisza-parti nyaraláshoz. És utána reszkessetek mert jövünk haza!Kép Márti nagyon szép kisfiú, ezt már én is konstatáltam korábban a topicotok megnézésekor! Foghegyhez nagy gratula! Bezzeg a mi felsõ foghegyeink nem tudom mikor fognak kibújni!

Sasha. Majd számolj be milyen eredménnyel megy a só-mentes diéta! Már most a következõ babán töritek a fejeteket?Kép
A csirke nem hangzik rosszul, milyen lett?

Kata! Net-hez gratula! Ugye-ugye hogy csak az asztalra-csapás kellett hozzá?Kép
Petid hogy néz ki? Milyen babakocsitok van? Biztos hogy nem találkoztunk mi még? A mienk kék alapon sárga napraforgós, illetve most már van rajta egy kék napernyõ is. És a Bánk már kilóg belõle!Kép
Mindhárom gyerekünk keresztelõje itt volt a Fõ utcában a nagytemplomban. Az elsõ kettõnél ráadásul a keresztszülõk is úgy voltak, hogy volt az öcsém, még akkor nem volt nõs, meg volt a nagynéném aki elvált volt, de nem volt ez sem gond, mint ahogy a mi egyházi esküvõnk hiánya sem. Persze rá akartak beszélni, mondtam hogy majd akarunk. Aztán most Bánknál ugyanez volt a szitu, nem is a pap gyõzködött, hanem az ügyintézõ néni a Plébánián, hogy egyidejûleg tartsuk meg az egyházi esküvõt is. Mindezt a keresztelõ elõtt 3 nappal. Mondtam hogy majd, tervben van. És ennyi. A pap mindhárom esetben a Gábor atya volt (fiatal kis pap), Anna még az elsõ kereszteltjei között volt, annyira izgult, hogy a fél Miatyánk lemaradt. Szóval egyáltalán nem akadály az egyházi esküvõ hiánya.
Én is hiszek Istenben, de az is igaz, hogy az újjászületésben is. Egész biztos vagyok benne, hogy én már korábban is éltem, két elõzõ életemre sikerült a kineziológia módszerével visszaemlékeznem, persze nem olyan szintû volt ez mint a hipnózis. A szellemek létezésében is hiszek, sõt a régebbi lakásunkban volt is egy biztosan, mindig voltak különbözõ húzásai, olyan dolgok amik egyébként megmagyarázhatatlanok. (Volt dolgom szellem-látóval is, fantasztikus élmény volt!) És a poén, hogy a hétvégén amikor esküvõn voltunk, csináltunk pár képet a Mátyás templomban az egyházi szertartáson. És lehet hogy hülyének néztek,de az egyik képen, mikor vonult ki a két pap vezetésével az ifjú pár, a papok elõtt látszik egy átvonuló alak, pedig ott nem volt SENKI, legalábbis szemmel-látható. Szóval én nem nézlek hülyének, érdekelnének a tapasztalataid, na meg a kártya-jóslás is!

Igen, arról a játszótérrõl van szó, de Ildi még nem nyilatkozott. Legfeljebb nélkülük jövünk össze, bár ezt nagyon bánnám ha hiányoznának!Kép

Ja, vidámpark. Tényleg megkaptuk a bónt, sõt mivel Anna amúgyis ingyen mehetne be, így a belépõvel én mehettem be ingyen!Kép És mellette még 3.000.- Ft-ot el tudtunk költeni, pedig az igazán költségesekre a gyerekek kora miatt, na meg amiatt hogy csak egyedül voltam velük fel sem tudtunk ülni. De jó volt, bár ahhoz képest nem aludtak sokat!Kép

Pussszancs, és Ildi jelentkezz már légyszi! Én addig értem rá a legjobban amíg Bánk pici volt, 3 hónapos koráig rendszeresen tudtam chat-elni is. Szóval várunk!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi !!!

Hûûûûûûûûûûûûûû nekünk találkozni kell ! Te az én emberem vagy ! Van rólatok valahol fotó? Hátha már tényleg találkoztunk ! Akkor mindenképpen megpróbálok 1/2 11-kor lenn lenni. Azért indulás elõtt nézz légyszi a gépre, írok, ha véletlenül nem tudok jönni.
www.kep.tar.hu/ladanyikata itt vannak képek Petirõl. Nekem is rémlik, hogy találkozunk már.....
Hozd már el pénteken a fényképet!!!! Az Nagyon érdekelnek az elõzõ életeid is! De jó de jó hogy érdekel ez a téma! Hogy kell új topicot nyitni? Én nyitnék, mert szerintem itt a lányok hülyét kapnak a szövegönktõlKép))

Elõzõ életek: Peti térdel a szõnyegen, kezei kinyújtva (mint a muzulmánok), feje lehajtva, néz valamit lenn a földön, és mondogatja: baaaaalabbbbaaalaaa De már vagy három perce. Ja, és Kelet felé csináljaKép)))))))))))

Pusz: Kata
ladanyikata
 


Kép BRÜHÜHÜHÜ

Délután irtam, de véletlenül elnyomtam és elszállt az egész! Most meg egyetlenegy másodpercre áramszünet volt ami pontosan elég volt ahhoz, hogy ujrainduljon a gép... szóval megint elszállt!!

Azt szeretem volna irni, hogy nagyon izgi témát pedzegettek!!! Pénteken mindenféleképpen megyek, remélem a dokival hamar végzekKép 10-re megyek, csak végzek fél óra alattKép

na nincs kedvem 3.-jára leirni a szellemes tapasztalataimatKépKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha: itt is volt 1 mp-es áramszünet ! Jót tesz a gépnek, mi? Na, lesz témánk pénteken!
De jó, hogy nem csak én vagyok "fura". Akkor itt is írhatunk e témában?

Pusz: Kata
ladanyikata
 


Sziasztok!

Kata, Sasha! Szerintem írhatunk, de már volt hasonlóról szó egy halállal kapcsolatos topicban, ott is írtunk errõl páran. Szóval érdekes volt, csak megfeneklett. Nem tudom már mi volt a címe, azt hiszem hogy még év elején írogattunk bele.
Kata, Peti szalemalejkum!Kép
Nekünk itt van fényképes topicunk, régi álmom hogy a tar.hu-n is megcsináljam, de ahhoz kell a férjem is, nekem kicsit kínai. Ismerjük meg egymást, kicsit lejjebb mint ez a topic, Norcsi és "kis" családja a címe.
A kép csak a gépen van meg, mert digi kamerával csináltuk. Le kell kicsinyíteni, és ha mondasz egy e-mail címet akkor majd átküldöm.
Új topicot nyitni könnyû, ki kell választani hogy melyik részen belül legyen, és akkor új beszélgetés címszó alatt kell egy cím, aztán a többi már megy magától.
Sasha, nekem tegnap volt ilyen napom hogy nem is tudom hány levelem szállt el. Elég bosszús voltam.
Szóval akkor péntek, jó? Ildi már bekukkanthatna mert még a végén lemarad, de remélem azért nem fog!

Puszi és jó éjt mindenkinek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kata megpróbáltam megnézni a tar.hu-n a képeket, de sajna minden esetben azt hozta ki hogy az oldal nem jeleníthetõ meg!KépKépKép

Akkor majd máskor!

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


NEM MARADOK LE!!!!!!!!!!!
SÕT MA IS MEGYÜNK TEREZNI! Csak Zso érjen haza a babakocsival és már lent is vagyunk. Anyóséknál volt elrakva nehogy kísértésbe essek és háromnaposan sétálni vigyem a babust. Kép Szóval aki bújt aki nem...Ha ma nem is lesz lent senki, holnap akkor is megyünk, ha ég-föld leszakad, az sem tarthat vissza, mert a már ismert arcok hiányoznak, az ismeretlenekre meg kiváncsi vagyok!
És bocs, de 3 napja be sem kapcsoltuk a gépet, azért nem írtam eddig.

pusszancs:

ildikó
ld
 


No, akkor holnap !

Remélem törpördög nem pont addigra alszik el...De ha látom, hogy álmos összepakolom, és lemegyünk hamarabb. Nekünk egy kék (kicsit kopott kék) macis babakocsink van. De szerintem nem leszünk túl sokan a téren, úgyhogy csak megismerjük egymást. Hogy lehet képet feltenni pl ide?

Pussz: Kata
ladanyikata
 


Sziasztok!

Oké akkor holnap mindenki jönKép ÖrülökKép

Kata!

Képet igy lehet! image { kép } Ha ezt beirod szóköz nélkül akkor mikor elküldöd megjelenik egy olyan ablak ahol tallózhatsz a gépeden. A "kép" szócska helyére bármi mást is irhatsz. Amit oda irsz az fog látszani amikor ráviszik az egeret! Ha valami nem vili akkor szóljál részletezemKép

cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


sasha!

nincs visszafelé perem.Kép
ladanyikata
 


se olyan zárójelemKép
ladanyikata
 


Kata!

(alg gr-Q)
{ (alt gr-B)
} (alt gr-N)

pusszantlak
sasha

Kép
sasha
 
 


Hurrá!

Drága EMKTV ma nálunk sz**akodik. Pedig már olyan régóta nem mertek velünk ujjat húzni!

Kata. A Q alatt van a\jel, akkor ha közben az AltGr-t nyomod, és ugyanennek a billentyûnek a segítségével lehet a B és N billentyûk alatt megtalálni a { és a } jeleket. Legalábbis a mi billentyûzetünkön. Megpróbálom ide felrakni az említett képet, lehet hogy nagyon nagy lesz! Kép

Hadd dicsekedjem, összefutottam ma ld-vel és a kicsi Bálinttal. Tök véletlenük, nagyon édes a pici, és már nem is olyan pici. Nagyon kis formás, szép baba! Holnap jönnek, mint ahogy fent is írta, úgyhogy tök jó lesz a tali!

Most megyek, puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Na nem is lett olyan vészesen nagy. Szóval ez már a feljavított verzió, elõször nem látszott ennyire élesen, viszont nagyon meglepõdtem mikor tegnap megint átnéztem a képeket és láttam ezt. Szerintetek is az lehet amire én gondolok?

Na tényleg mentem, puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Jól elkerültük egymástKép
Most hogy nézem a képet, felmarült bennem egy kérdés? Abban az esetben nem érvényes, ha digi kamerával készült. A negativon rajta van az az átsuhanó kétlábú?Kép Ha digitálissal van akkor lehetséges-é hogy tényleg szellemjárta területrõl van szó?Kép Nagyon érdekesKép Más képrõl más szemszögbõl nem látszik? Nem lett egyidõben kamerázva is???
A negativost azért kérdeztem, mert lehet, hogy az elõhivásnál volt valami baki. A digitálisnál nem hiszem hogy lehetett bármi baki. Akkor tényleg ott kell lennie annak ottan!!! Furcsa. De mit kisért valaki egy templomban?

na akkor holnap igyekszem én isKép 9:30-kor kutyasétáltatás 10:00-ra dokihoz, 10:30 játszótérKép Remélem felismertek, mert én megyek majd mint a vakegérKép Kutyát nem viszem, nem hiszem, hogy örülnétek neki... vagy más kisgyerekes...

cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Jesszus..........futkározik rajtam a hideg!!!! Azt a mindenit ! Amikor újságokban látok ilyet, akkor is frászt kapok, de akkor egy kicsit bennem van, hogy hátha trükk. De ez !!!! Jujj de sok érdekes témánk lesz holnap!!! Megmutattam a Csabinak (Õ aztán nem hisz sajnos semmiben), annyit fûzött hozzá, hogy van árnyéka a kétlábú lábának.
De hol a feje????

Pusz: Kata

Holnap megyünk!!!!!!!!!!
ladanyikata
 


No, itt egy kép a Petirõl, ha sikerül

Kép
ladanyikata
 


csináltam egy Ladányi Peti fotói -t az ismerjük meg egymást-ban. Sajna az elsõ képek nagyok lettek. Megnézitek????

Pusz: Kata
ladanyikata
 


Sziasztok!

MOst nincs nagyon erõm sokat írni, mert beálltak megint a nem alszunk semmit éjszaka. De holnap megyünk mi is egy kicsit azért.
Ildikó! Viszem a pelusokat!

Jóéjt mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Sasha, Kata. Ez digi kamerával készült, így negatív nincs. Biztos kameráztak is, meg más is fotózott, úgyhogy majd lehet hogy másnál is kiderül ilyesmi. Ami érdekes hogy mögötte a két pap tisztán látszik. Na holnap megbeszéljük. Szóval lehet hogy tényleg csak átsuhant valaki, de akkor nem kellene följebb is látszania, ergo eltakarnia a papokat? Én nem értek hozzá, azért kérdezem!

Puszi, jó éjt, és akkor holnap igyekszünk!

Norcsi.

u.i.: Kata írtam a topicodba, elõttem meg Sasha is.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Jajj, mi se alszunk, csak beugrottam, megyünk holnap!! Ha alvásra állna a kölök, inkább már leviszem 9-kor, meg kétnapi hidegélelmet, csak hogy ott legyünk.

Puszi: Kata
ladanyikata
 


Tikk!

Pihend ki magad! Megint fogzás? Kata Ti is!

Puszi, és jó éjt mindenkinek!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Megyünk ám !

Kata

Ha nem baj, ezt muszály felraknom Peti ahogy anagyi túrós palacsintáját eszi.

Kép
ladanyikata
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: