Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Tudtok nekem segíteni abban, hogy csepelen hol lehet ctg-t csináltatni, és mi kell hozzá?
köszi előre is
Szilcsike
szilcsike
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek, aki jár a Rákóczi kert-i mondókázásra info, hogy jövő kedden nem lesz, utána meg 3 hétig a Radnóti-ban lesz. Azt hiszem, aki ma nem volt ott, talán postán is kap erről levelet, csak azért írtam, ha mégsem kapnátok, ne menjetek potyára.
Zsófi
zsóf
 
 


Zsófi!

köszi az infót,sajna betegeskedünk,meg Orsiék is.

Buksi
kisbuksi
 
 

 
 

hihi, jó, hogy benéztem Kép
hallottam csiripolni a verebeket erről, de biztosat nem tudtam. Buksi, kültem is emilt miatta. Az volt a tervem, hogy holnap reggel átmegyek a radnótiba, megkérdezem mi az ábra.
Egyébként kár, hogy nem lesz, így két hetet hagyunk ki. Hiányzik...
Tényleg, nem nézzük meg a mikkamakka játszóházat helyette?

orsi
orsko
 
 


Sziasztok!
Mi voltunk tegnap az ÁMK (Nagy Imre műv. ház?)-ban (Simon Bolivár sétány). Ott a bölcsin belül működik egy játszóház, játszócsoport. Délelőttönként van, azt hiszem, 1-ig. Szerdánként ún. mama-klub keretében előadások vannak a gyerekekről, lehet persze kérdezni is. Egy alkalom 200 Ft, ha előadás is van, 250.
Szerintem azt is érdemes megnézni, szépen berendezett játszószoba van, gondolom olyan játékokkal, amik amúgy is szoktak a bölcsiben lenni.
A Mikkamakkában még nem voltunk, majd meséljetek, ha mentek!
Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy így ismeretlenül!A Kispesti és a korcsoport szerinti topkból "jövök".

Figyelmetekbe szeretném ajánlani a jövő héten megnyíló játszóházunkat kicsik számára!Fél évestől 3évesig várunk mindenkit,nomeg az Anyukákat!
Van: járóka a miniknek/vagy a tesónak,mászóvár(szintén az ő méreteikhez igazítva),ugráló "vár" és rengeteg más játék.Mindez majdnem 100nm-en.
Nyitva de.9-12óráig,du.15-19óráig.

Cím:
1194 Endresz György u.28.
érdeklődni lehet:06 20 947 6243

Üdv:
Aja
aja
 
 


Zsófi, ha erre jársz,
hol lesz a mondókázás jövő héten? Tornán hallottam, hogy készen van már a Rákóczi kert. Tényleg?

orsi
orsko
 
 


Orsi!
Lehet, hogy már késő, de ma beszéltem az egyik anyukával, és azt mondta, hogy most már lesz a Rákócziban is, meg a Radnótiban is, mert túl sokan vagyunk. Attól függ, melyikhez laksz közelebb.
Mi holnap a Rákócziba megyünk.
Szia
Zsófi
zsóf
 
 


Sziasztok!

Egyszer-kétszer már írtam ide, de akkor még a pocimban volt a kisfiam!
2004. október 1-jén született Norbi fiam! A víztoronynál lakunk, a Kossuth Lajos utcában!
Írjon nekem akinek hasonló korú babája van és erre felé lakik!!!!!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Sajna azért jövök ilyen ritkán, mert otthon még mindig nincs netünk, a netcaféból meg multkor kiutáltak Regina türelmetlensége miatt. Pedig egyébként roppant csendes, türelmes csaj, de ugy látszik, ráérzett, mikor lehet anyával kitolni. A kis boszi!

Örülök, hogy többen felfedeztétek a Rákóczi kerti remek programokat! Idén is lesz havonta táncház, legközelebb február 11-én szombaton délután öttől.

Mindenkit üdv: Niki
kranzniki
 
 


Ja, ha kell valakinek használt, de megkímélt, nagyon helyes babaruha 56-ostól 2-3 évesig, valamint egy kombi kiságy, kérlek, hívjatok a 30-314-9676-os számon. Kérlek, HÍVJATOK! nIKI
kranzniki
 
 


Sziasztok!

Új program indul Kispesti Játszóházunkban!
Hangszeres-zenés foglalkozást tartunk február 9-én,délelőtt 10-kor.Versek,mondókák,énekek hangszerek (gitár,dob,furulya,szita stb) kíséretében.
Érdeklődni és a programra jelentkezni tudtok a 06 20 9 476 243-as számon.

Aja
aja
 
 


Györesz
Hatalmas gratula az új családtaghoz és üdv a topikban! Pár hónap, és remélem, Ti is csatlakoztok a mondókásklubhoz.

Orsko és Buksi
Bocs, most tudtam csak minden hozzászólást elolvasni. Sajnos keddenként most nem járunk, csak csütörtökönként a Zenebölcsibe, ott viszont aktívan is részt veszünk:én furulyázom, arról megismertek, ha jöttök. Remélem, találkozunk!

Gitike
Mizújs Veletek? Sikerült már beköltözni? HA ráértek és van kedvetek, gyertek péntekelni a Rákóczi kertbe, péntek du. négytől kézműveskedés van nagyobbacskáknak (óvodás kortól felfelé, anyukák is nagyon élvezik az alkotást).

Remélem, mindenki jól van. Minket sajnos letaglóztak a vírusok,Gergőnél előbb tüdőgyulladás aztán hányás, Reginánál előbb hasmenés aztán hörghurut, nálam egyszerre minden. Mostmár nagyjából jól vagyunk, megpróbálunk újra közösségi életet élni, mert már megbolondulunk a bezártságtól.

Végre van újra netünk otthon!!!!Kép))))

Mindenkinek sok-sok puszi: Niki
kranzniki
 
 


Üdvözlet minden Csepeli Anyukának!

Először próbálkozom csatlakozni a Csepeli Baba-Mama mozgalomhoz.
Két lányom van a nagyobbik kilenc éves a kicsi két hónapos, Királymajorban lakunk.
Minden témára nyitott vagyok kérlek írjatok.
Milyen az a mondókás klub és milyen korú babákkal érdemes oda járni?

Hali:Anikó
Vendég
 


Szia Anikó!
Én a víztoronynál lakok és van egy 5 hónapos kisfiam! Én is laktam a Királymajorban! Régóta laktok ott?
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok Lányok!

Andi vagyok és neharagudjatok, hogy így betörök, én is Csepelen lakom, a Királymajor lakótelepen, a tűzoltóság melletti Bordó 10 emeletes házban.
Ha valaki itt lakik mellettem vagy a közelben jelezzen.
Sokszor uncsizom és hát olyan jó lenne lemenni sétálni együtt a gyerkőcökkel.
29 éves vagyok és van egy 2 hónapos 1 hetes Noémi nevű kislányom.
Ha jól látom Anikó te itt laksz a Majorban, van kedved majd néha lemenni sétálni a gyerkőcökkel?
Ha igen jelezd és akkor együtt is elmehetnénk.
Ha sikerül teszek fel képet magamról és a kislányomról.
Te mikor szültél?
Én december 22-én, a Karit bennt kellett töltenem, de nem bántam, nagyon boldog voltam.
Császárral szültem.

Ó de illetlen vagyok sziasztok lányok, mindenkinek üdv. még jelentkezni fogok ígérem, rohanok sír a leányzóm.
bocsika.
Írjatok: Puszi:

ANDI
tandi
 
 


Szia Györesz!
2002 decemberében költöztünk ide.
Én azt hittem ezt a levelezőt már senki sem használja olyan régiek a hozzásólások, kellemesen csakódtam.
Vendég
 


Szia Andi!
Dunadűlő utolsó sárga ház közepe éppen a tűzoltóságnál.
Szülés dec 17-én császárral a Jánosba. Karácsonykor már itthon voltunk, életem legszebb karácsonya.
Tényleg uncsi egyedül, céltalanul sétálni tehát benne vagyok.
Én is akartam képet felrakni de elsőre nem sikerült mindjárt neki futok mégegyszer.
Vendég
 


Andi, Anikó!
HŰŰŰ én is megyek majd veletek sétálni! Csak jönne már ez a fránya tavasz!

Anikó!
2002-ben költöztem haza a szüleimhez, ide a víztoronyhoz!
A mondókás klub majd engem is érdekel! A barátnőm 6 hós korától járt a fiától, bár akkor még Ő jobban élvezte, mint a gyerkőc, de biztos nagyon jó lehet!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Szia Györesz!

Szerintem jobb itt lakni mint a vítoronynál. Ott sok az autó itt meg zöld minden mármint nyáron. Csak az a sok guberélós megy az agyamra.
Én is várom már a tavaszt mert ilyenkor nincs kedvem kimozdúlni pedig a babácskával kell sétálni menni.
Vendég
 


Sziasztok LÁnyok!

Szia Anikó Szia Györesz!

Jól van akkor ezt megdumcsiztuk, ha jön a jó idő akkor megyünk sétizni.
Próbálok képet feltenni, csak szenvedek még vele, egyet már sikerült, de az a friss kismamák topikban van, de még egy képpel szenvedek,
még jövök.
Pussz: ANDI
tandi
 
 


Sziasztok!
Annyi banda van itt hogy csak kapkodom a fejem, fogalmam sincs hova érdemes becsatlakozni. Mindenhol megy a téma ezerrel. Amúgy köszike hogy rám találtatok máris jobban érzem maga elzárva a külvilágtól.
Üdv:Anikó
Vendég
 


Sziasztok!!

Én is én is csepeli vagyok!!
Nem kihagyni a jóból!!!
Ha jön a jóidő mehetnénk együtt a Dunához, s amikor valaki szoptat akkor a többiekkel körül álljuk. Ez csak vicc volt.
Mi a temetőnél lévő lakótelepen lakunk, Gigi kislányom aki hivatalosan Brigitta 2004.11.01. született.
És mi a Györesszel már taliztunk. Bebebebe.
Remélem még fogunk is.

Jó lenne ha tényleg ismét feléledne ez a topik.

Puszi mindenkienk
Márti
márti05
 
 


Kakukk meg en is elek am!
martina
 
 


Es az hagyjan, de az uj azonositom is mukodik Kép
nos holgyek, lehet szurkolni, napokon belul szuletik kisleanyom Kép
aztan majd jol korbealltok a dunaparton mikozben szoptatok Kép
martina
 
 


Szia Martina!
Gratulálok a kislányodhoz! Mikorra vagy kiírva? Ti hol laktok?

Kép
Kép
györesz
 
 


Szia Martina!

De jó neked, olyan csodás időszakban vagy, és olyan szupi lesz neked.

Márti
márti05
 
 


Szia Martina!
Én is garulálok. Mikoris születik pontosan ez a kis lurkó?Melyik kórházba mész? Hogy vagy? Hogy érzed magad????? Mi lesz a neve? Ez az első gyermeked?

Csepeli lányok írjatok !!!!!!!!!!!!
Éledjen már fel ez a topik is.

Puszi szép napot.
Vendég
 


Sziasztok!

Csepeli Anyukák mért nem használjátok ezt a topikot? Olyan sok Anyukát látok itt a környéken babakocsival sétálni kissebb-nagyobb babákkal egyedül. Olyan jó lenne ha összejöhetnénk dumcsizni, eggyüt a gyerköcöknek is jobb. És mi sem kapunk gyes betegséget ha feldobjuk néha egymás hangulatát.
Györesz, Martina, Andi legalább ti gyertek vissza.

Szép napos időt mindenkinek mára is.
Még jövök!
Puszi Anikó
Vendég
 


Sziasztok!

hat en csak kicsit vagyok csepeli, anyukam lakik ott, meg en is Csepelen nöttem fel, de most Kaposvar mellett lakunk. havonta-kethavonta jarunk anyuhoz, meg a parom csaladja is pest környeken lakik, de anyunal szoktunk aludni.
meg nem vagyok gyermekes, majus elejen születik az elsö babank, mar nagyon varjuk, bar en izgulok is, hogy milyen lesz, ha itt lesz...
en egyelöre beszelgetni tudok itt, setalni azt hiszem majd kesöbb Kép

üdv. mindenkinek!
leeloo
 
 


Szia Ági!

Hogy kerültetek olyan messzire ha mindketten idevalósiak vagytok. Amúgy gratulálok a babához. Hogy viseled a terhességet? Mikorra várjátok pontosan? Mi lesz fiú vagy lány. Május az hamar itt van szurkolok neked, hogy simán menjen. Hol fogsz szülni?

Én Buapesten szültem mindkét lányomat császármetszéssel. Nem kell izgulni az öröm mindig nagyobb mint a fájdalom. Az elsővel sokat szenvedtem de a második program császár volt viszont tudtam milyen lesz így nagyon izgultam. Az elsőnél nem annyira mert nem tudtam mi fog következni csak úgy történtek az események és utólag dogoztam fel.

Ha ide jöttök álltalába hány napot maradtok? Én Csepelen a Királymajorban lakom. Te merre laktál?

Írjál én szívesen beszélgetek veled és a sétát későbbre halasztjuk.

Üdv Anikó
Vendég
 


Szia Aniko,
Köszi a gratulaciot! Kép
tulajdonkeppen kertes kishazat akartunk venni a parommal, Peströl mindenkepp el akartunk jönni, pest környekire penzünk se volt, meg akkor Pestre kell jarni dolgozni, ami szinten nem jo.
igy elkezdtük jarni az orszagot, es itt tetszett meg a környek, es a falu, na meg a hazunk! Kép

majus 5re varjuk Picurt, aki a jelek szerint lany, de majd kiderül. Kép
Marcaliban fogok szülni, ott talaltunk egy helyes kis korhazat, napi 1-2 szüles! en "gyönged születest" kerestem, es ahhoz nyugi kell, a pesti korhazak tul zsufoltak...

Anyu a Hev vegallomason lakik, a 10 emeletes sorhazban. ha megyünk altalaban több napot maradunk, ilyenkor elintezzük a dolgainkat, csladlatogatas, ilyesmi.. nem tudom ez majd a gyerköccel hogyan fog zajlani, de remelem nyaron mar setalunk együtt! Kép Kép

helyesek a lanyok a kepen, mi a nevük? Kép
leeloo
 
 


Szia!
Én is nagyon szerettem volna és még most is szeretnék kertes házat de nem szeretnék olyan messzire menni. Attól rettegek ott nem kapni jó állást kevés a fizu és nem olyan jók az iskolák, nincs olyan sok lehetőségük a gyerekeknek. Persze én is laktam már vidéken pl Lentibe oda mentem férjhez de hamarosan Pestre költöztünk. Majd mi is pénzügyi okokból Tatabányán vettünk lakást majd elváltunk. Újra pestre költöztem. Most meg itt Csepelen vettük az új férjemmel ezt a lakást szintén pénzügyi okokból nem házat. Én világ életemben panel lakó voltam megszoktam már.
Ti milyen munkát találtatok arra felé? Könnyen befogadtak a faluba? Úgy tudom ez kis faluba gondot szokott jelenteni.
Marcali kórház mért nem a Kaposvári az nincs közelebb?
Voltam már a Marcali kórházba sajnos egyszer a nagyobbik lányommal a környéken nyaraltunk és éktelenül elkezdett fájni a füle persze semmi komoly csak bele ment a víz. Többször is szoktunk arra járni a férjem szüleinek van ott egy kis házikója Marcali mellett .
A nagyobbik lányom Renáta a kicsi Bianka.

Üdv Anikó
Vendég
 


Bocsi vagyok...
Na a csaj meg midig pocaklako, mar azt sem tudom mikorra vagyok kiirva...
Nem nem az elso, ha visszaolvastok ugy 2002 juniusaig, akkor szuletett a fiam... aztan sokaig nem irtam, mert elkallodott a jelszavam.
martina
 
 


Sziasztok! Kép

Martina: nem irigyellek, remelem nekem nem kell majd igy varakoznom... ez nem lehet kellemes!
majd szolj, ha mar "különvaltatok", drukkolunk! Kép

Aniko: allas gondjaink nekünk is vannak, de szerencsere a ferjem programozo, igy Ö tavmunkat is tud vegezni, nincs helyhez kötve, en egy pesti cegnel dolgoztam, aztan majd 3 ev mulva kiderül merre tovabb. szerintem az iskolak egy nagyobb varosban eleg szinvonalasak ma mar, az altalanos meg egeszen biztos, a közepiskola majd kiderül mit szeretne gyerköc, akar mehet koleszba is, vagy nagyijahoz. Kép
A ferjem kertes hazban nött fel /Budaörsön, ami akkor meg sokkal inkabb falu volt/, igy Ö semmikepp sem akart panelban es Pesten elni. most mar megertem Öt, pedig azt hittem menekülk vissza Pestre. A faluban befogadtak minket, nem mondom, hogy szoros baratsagok kötödtek, de kedveljük az ittenieket, es ök is minket. Kép
viszont a friss levegö, a "dugo-" es stresszmentesseg, a biztonsag viszont szerintem elönyere valik a gyereknek, attol meg nem lesz "begyepesedett" falusi, bar ez nyilvan rajtunk mulik...
de ezt nem azert irom, hogy mindenkinek falura kellene költöznie, csak mi igy döntöttünk, es ennyi... Kép
persze ha nem fogunk tudni itt normalisan megelni, vagy ugy latszik, hogy kesöbb a gyerek elönyere mas szolgal jobban, akkor megyünk tovabb... semmi sem örök.. Kép
mondjuk en szerettem Csepelt is, es gyerekkent jo volt a lakotelepen is csellengeni... Kép Kép

A kaposvari korhaz nem tetszett. ezert kerestünk masikat.
leeloo
 
 


Martina!
Szurkolunk neked és remélem most nem hagyod el a jelszavad és szűrübben jössz és írsz nekünk. Hol fogsz szülni? Merre felé laktok?

Ági!
Én úgy gondolom a gyerek javarészt olyan lesz amiennek ti nevelitek. Vannak veleszületett adotságaik ami benne van a génjeikben ezek egy része csiszolható is akár és természetesen a személyiségét a környezete is befolyásolja. Tehát azért mert vidéken lakik még lehet géniusz belőle. Mondjuk egy kicsifaluba csak egy iskola van és nem választhatsz mint pl Csepelen. De az is lehet hogy pont egy olyan lelkiismeretes fiatal tanító dogozik ott ami többet ér mint bármilyen pesti flegma pedagógus. Amúgy irigyelek titeket. Olyan jó lehet az a csend. A férjedet akkor az egész ország területére hívhatják vagy csak a közelebbi helyekre vagy mindig otthon dogozik? Te mostmár beteg állományba vagy? A kertbe termeltek parit meg ubit meg ilyesmit. Szerintem az olyan jó lehet mindig frissen szedett gyümit és zöldséget enni.
Sziasztok Anikó
u.i: három napig nem leszek mert elutazunk.
Vendég
 


Sziasztok lányok,
dejó, hogy élet költözött ebbe a topikba Kép

Niki, ha jársz erre, a zenebölcsiről írnál valami infot? Mondjuk erősen elméleti az érdeklődésem, mert a mondókázós nagyon tetszik nekünk, és most, hogy itt a jóidő (remélem) inkább szabadtéri programjaink vannak. De azért semmi jóból nem szeretnék kimaradni.

MArtina, gondolom azért nem írsz, mert megszületett a kiscsaj Kép gratulálok Kép

Anikó, mi csepelen kertesben lakunk, és nem vagyunk valami gazdagok. Az a jó, hogy itt nagyon olcsón nagyon jó házhoz is hozzá lehet jutni.

sziazstok
orsi
orsko
 
 


Szia Orsko!
Milyen az a mondókás klub? Milyen korú babákkal járnak oda? Az én kicsim három hónapos múlt. Igaz most a jóidőbe szabadtéri programok érdekelnek jobban de később szivesen elmennénk. Írj róla pár sort.
Merre felé laktok? Mekkora gyereked van? Összejársz a Csepeli topikosokkal?

Ági merre vagy?
Martina mi van veled írj ha megvan a baba?

Üdv Csanikó
Vendég
 


sziasztok Csajok!

mi meg egyben! Kép)
bocsi, hogy nem jelentkeztem, csak husvetkor Szilvasvaradon voltunk a csaladdal /apuek, 3 tesom, plusz 8 gyermek/ Kép jol ereztük magunkat, csak sajnos vasarnap eleg vacak idö volt.
utana meg pesten maradtunk, vegiglatogattuk a rokonokat, aztan mar egy ideig nem megyünk. Kép

üdv. nektek!
agi

igen, en mar itthon vagyok.
a ferjem többnyire itthon dolgozik, ami nagyon jo! ;) es altalaban Ö osztja be az idejet.
leeloo
 
 


Sziasztok!!

Csajok, 10-én bababörze lesz ha jól emlékszem akkor a Királyerdei Művházban.

Márti
márti05
 
 


Sziasztk!
Bocsi hogy nem voltam sokáig. Mikor ált helyre a rendszer?
Amióta volt az a film szakadás én nem tudtam a szokásos módon belépni. Most is mást kerestem és egy másik oldalról jutottam el ide.

Ági Orsko írjatok!

Köszi Márti utolag is. Voltunk ott.
Vendég
 


Sziasztok!!

CsAnikó
remélem nem haragszol rám, ha igen nyugodtan szedd le a fejem és írd meg.
Jó volt a börze, érdemes volt kimenni rá?

Puszi
Márti
márti05
 
 


Szia Márti!
Nem tudom mért kéne haragudni rád tehát nem is haragszom.
Használt ruhák voltak csak én járokát akartam eredetileg venni. Tehát nem nagyon böngésztem körbe. Turizni kell de szerintem akinek szükséges ilyesmi az biztos talál.
Nekünk van használt ruhánk a nagyobbik gyerekről tehet mi inkább csak újakat szoktunk venni mert az nem lehet hogy csak levetett göncbe járjon a gyerköcöm. Régen mikor Reni kicsi volt Tatabányán ahol laktunk mindan hónapban volt a művházba turi. nagyon élveztük a barátnőmmel a túrást. Ott nagyon kelett sietni mert sokan voltak és elkapkodták a jó cucokat.
Itt nem voltak sokan.
Május 24-én lesz a BNV-n börze oda is megyünk ott vannak új cucuk is csak kevés ott vettük októberbe a kocsit meg a kiságyat remélem lesz járóka is meg etetőszék valami jó. Ott is sokat lehet spórolni de ott is használt ruhák vannak inkább.
Csaó:Anikó
Irjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Anikó!

Láttam, hogy kerestél az ősziben. Itt vagyok.
Nálatok milyen idősek a gyerekek?
Nekem 5.osztályos a lányom és szeptember közepén jön a 2.

Kriszta

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


CsAnikó

A Cservenka Völgy utca sarkán is van egy jó használt baba bolt ahol vannak új cuccok is, Györesz szerint is jó dolgok vannak benne.
Esetleg ha még nem próbáltad ott is érdemes lenne megnézned.

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!
Az én nagyobbik lányom harmadikos azaz kilenc éves, a kicsi vasárnap lesz négy hónapos. Ha naem gond azért kerestelek meg mert itt laksz a környéken és nálatok is elég nagy a korkülömbség esetleg közös programoknál jól jöhet ha a nagyok is jól érzik magukat.
A második mi lesz tudod már?
Mi a Majorban lakunk és a Katonába jár a Reni suliba. És ti?
Márti köszi a tippet nem próbáltam még és nem is ugrik be hogy láttam volna ott boltot. Ami nem meglepő mert nem vagyok egy jó megfigyelő. Mi a Tescoba meg a Mini manóba és a Mária nagykerbe szoktonk ruhákat venni. Tavaszi rugit vettünk most 1400 Ff ért kombidreszt 400 Ft ért aztán van amit nem lehet olcsón megúszni pl a harisnya 1000 Ft volt. Játékok és baba kellékek cumik pl olcsóbbak mint a Megatoyba.
Ti merre szoktatok vásárolgatni?
Puszi:Anikó
Vendég
 


ÁGI MARTINA ORSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MI VAN VELETEK???????????????????
Vendég
 


Márti!
Megnézetem az a boltot hol van és én is ismerem de azt gondoltam csak használt cucok vannak ott. Ott vettem Reninek Babakocsit játszani, mert akart ő is egy nagy kocsit mint az enyém és nem akartam újat venni.

Ági csak nem előbb jött a baba? Írj mielőbb mert hiányzól.
Martina neked meg van már a baba?
Vendég
 


Sziasztok!
Jó ez a topik csak ne magammal levelezgetnék!!!!!
De azért nem adom fel hátha valaki ide vetődik mellém.
Szép napot
Vendég
 


Haliho!
na csak azert nem jottem mert bele kell lendulni ujra a picibabas eletbe, ami be van turbozva egy kozel 3 evessel...
Merthogy 1-en 0.20-kor megszueltett Kinga Száva lányom 3880 nal es 56 centivel... 4 nap utan hazajottunk a korhazbol, azota mar 4150 a kiscsaj...
igaz, sajnos 6-an meghalt az apukam. meg jo hogy latta Kingat a korhazban... fiatal volt, 56 eves, de beteg.
mas ujsag?
martina
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: