Új privát üzeneted érkezett!

SZIASZTOK LÁNYOK NEMTUDNA NEKEM VALAKI SEGÍTENI EGYIK
ISMERŐSÖMNEK IKERBABAKOCSIT KERESEK KB 30.000 FORINTIG ÉS TÉLIESÍTETT LEGYEN MEGKÖSZÖNNÉM SEGÍTSÉGETEKET.
kedves
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, csak nem sok időm van!
Tettem fel képeket, és videókat Enéh honlapjára!
Nézzétek meg!

Puszi!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Szia Sancsí!!!
Én már megnéztem nagyonn super!!!Sajna nekem sincs ídőm ideülni,valahogy nem haladok semmivel!
Odex!!
Te mit tettél,hogy Terka néni ma ennyíre dicsért téged???Kérdezte honnan ismerlek,aztán amikor mondtam hogy tul.képpen nem is takiztunk még soha csak nézett bután! :shock: :lol: :lol: Mondtam neki,hogy ínnen ismerlek a netröl!!De azért megnyugtatásként mondtam neki,hogy Gáborral ismeritek egymást!! :lol: :lol:
Tényleg jó lenne már talizni!!
Most mennem kell vár a mosogatás!!
Szép napokat mindenkinek!!!
Vendég
 

 
 

Halihó!

Andi én nem hiszem, hogy tettem volna bármit is azért, hogy belopjam magam Terka néniék szívébe. Vele szinte csak akkor találkoztam, amikor elkezdtem náluk dolgozni, azóta egyszer-egyszer csak telefonon beszéltünk. Az Emil bácsival többször, mert bejött azóta kb. kétszer a cukiba, de ő nem mondott semmit.
Hát ha ennyire meg vannak elégedve velem, akkor megemelhetnék a pénzemet! :lol: :lol:
Hát igen elég vicces, hogy még nem is találkoztunk, de te ajánlottál engem a munkára! :wink:
De ha ennyire el vagy havazva, hogyan tudnánk egy talit összehozni? :shock:

Egyébként már nagyon unok dolgozni menni. :cry: Nagyon rossz korán felkelni, egész nap olyan vagyok mint a mosott kaki stb.... De ez a kevés pénz is kell sajnos, úgyhogy egyelőre rá vagyok szorulva. :roll:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Egyébként mit mondott, mit dícsért rajtam???
Hogy jól takarítok?? :shock: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Nem dicsérte a takaritásod csak azt mondta,hogy milyen rendes vagy!!De azt már nem mondta,hogy mire értette ezért kérdeztelek tégd!!Azt hittem felköszöntötted a névnapján,mert én nem tettem,de benn a csajok igen!! :shock: :shock: :lol:
Én kevesebbet kapok mint te,ugyhogy elöbb az enyémét emelje!!Megvárom a karácsonyt és majd januártol megemlitem neki!!
Nem semmi,hogy a fiuk is egy helyen dolgoznak!!Irhatad volna amikor itt izgultam Gábor uj helye miatt!!Vagy nem emlitettem cégnevet??
Gergő miota van ott??Ő is sokat van távol???Cégbulira a feleségeket is viszik??Azt tudjuk,hogy a Villánál családi buli szokott lenni,de az évvégi bulirol nem sokat tudunk azt se hova mennek!!Csak az időpont lett megadva!
Gergő nem ismeri Gábort??Furcsa,hogy már egy honapja eggyütt dolgoznak és még ráadásulbeszélgettek is,férjed mesélt a lányárol is Gábornak!!De a nevét nem memlitette,pedig akkor Gábornak biztos beugrott volna,mert sokszor emlitem neki AISA-t!!
Többiek,hol vagytok???
Most mennem kell pihenni,mert holnap buli lesz nálunk!!
Kíra 7 éves nagylány lesz kedden csak kicsít elörébb hoztuk a buliját!!
Szép estét mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!!
Mi van mindenki ennyíre pihen??Dobok pár képet tegnap volt Kíra szülinapi bulija,meg van végre kép az uj autonkrol!!
Odex!!Gondolom a férjed már élöben többször látta mint én!!! :lol: :lol:
Kép Sulikezdő nyuszi,azota elválaszthatatlanok!!
Kép Mircs schrek nézés közbe rápihent a délutáni bulira!! :lol: :lol: :shock:
Kép Természetesen rózsaszin rozsacsokrot kapott!!
Kép Kics torta de ennek is a fele megmaradt,minden évbe igy járunk!!!EMIL Torta!! :lol: :lol: :lol:
Kép hmmmm!!!
Kép
Vendég
 


Szia Andi!

Gergő nem mondta, hogy kivel dolgozik együtt, és szerintem te sem írtad a cég nevét, ezért nem derült ki előbb! :)
Gergő most volt pont egy éve, hogy itt dolgozik. A bulikkal kapcsolatban én annyit tudok, hogy a karácsonyi az "zárt körű", és nem tart túl sokáig, a bányász-nap pedig közös program, és idén nagyon jól sikerült. Jól éreztük magunkat nagyon. :) Úgyhogy ha ezen múlik a találkozás, akkor még egy évet várni kell kb. :lol: :wink:
Kérdezed, hogy Gergő sokat van-e távol a munka miatt. Hát hol így, hol úgy. Ha helyetesít valakit (a fuvarszervezőt), akkor általában későn szokott hazajönni. Amikor a saját munkáját csinálja, akkor általában nagyjából időben itthon van - ha épp nem jön rá a sztahanovizmus! :wink: :roll: :lol:

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍRÁNAK!!!!! Sok-sok boldogságot neki!!!! :lol: :lol: :lol:

És az autótok is nagyon szép csilli-villi! :):)

Most megyek lepihenek egy kicsit, mert nagyon fáj a fejem, és Aisát is most tettem le, talán tudok feküdni egy jó fél órát én is!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia Andi!!!

Hát most lett volna alkalom, hogy beszélgessünk egy pár szót, ugyanis láttalak benneteket a temetőben. :lol: :lol:
Csak azért nem mentem oda hozzátok, mert így messziről annyira egyformák vagytok a sógornőddel, hogy nem tudtam eldönteni, hogy melyik lehetsz te. :oops: :oops: :roll: (szégyell-szégyell....).
Aztán amikor anyu mondta, akkor már elég messzi jártatok, nem akartam utánatok menni. :cry:
Még köszöntetek is nekünk, a ti sírotok fölött voltunk 3-4 sorral kb. Nővérem asszem évfolyamtársa volt a sogórnődnek általánosban.

Úgyhogy megint várunk egy kicsit, míg személyesen is megismerjük egymást! :roll: :?
Miron mindenestre aranyos volt, ahogy ott rohangált, és Kíra nagyon ügyesen bánt a locsolókannával! :lol: :lol: Jól megfigyeltelek benneteket! :)

Üdv.

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia Odex!!!
Ezt nem hiszem el hogy ott mentem el melletted és még köszöntem is!!Biztos valami nagy pletyizésbe voltam Monival azért voltam ilyen bamba,ilyenkor már automatikusan köszönök és néha (mint mostis)gőzőm nincs,hogy kinek köszöntem,másra koncentrálok!!:):):)Sajnálom!!!Ennyíre hasonkitok a sogornőmre???Ez eddig fel se tünt!!!:):):)Azért én fiatalabb vagyok!!!:)Vagy ilyen rosszul tartom magam??Bevallom tényleg mostanába elég nyuzott vagyok,pontosabban amiota Gábor itt dolgozik!!Minden az én nyakamba szakad,nem haladok semmivel és ettöl néha depis vagyok!!
Egyébként délelött Moninál volt Miron mert uszni voltam Kírával,és Gábor pedig fusizni volt!!:(:(:(Igyhát Moni nyakába vartam Mircsít (nem mintha ő ezt bánná):):):)Aztán miután hazaértünk uszibol jött értünk és eggyütt mentünk temetőbe,mert sajna nem igen jutunk el oda se ha nincs Apa!!Aztán megnéztük az ex sogornőm esküvőjét,ahol leginkább keresztlányom miatt voltunk jelen!!
Ma meg itthon görnyedtem a takaritástol,mert ma Apa ís itthon volt tudtam alaposabban takaritani!!Most lettem készen!!
Hát ennyí,most kicsít pihenni fogok,ugyanis nincs suli a héten,nem kell szaladgálni meg tanulni!!!
Azért legközelebb kiabálj rám!!Ha Andit kiabálsz biztos nem a Moni fog odafordulni!!
Szép hétvégét!!
Többiek hova tüntetek???
Vendég
 


Hello!

Hát Andi így jártunk! :) Majd legközelebb bátrabb leszek! :lol:
Messziről hasonlítotok egymásra, de leginkább azért, mert neki is rövid a haja, és hasonló mellényben is voltatok. Meg hát az arcotokat nem láttam igazán...
Egyébként Gábornak tetszik a munkahely a sok túlóra ellenére is?

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia!!!
Igen tetszik neki a munkahelye,a munka részével nincs ís gond,meg tulajdonképpen a túlórával se lenne,ha megfizetnék!!De azt kell,hogy mondjam,hogy jóval kevesebbet keres itt mint az előzö helyén,már ha órabérre vissza osztjuk!!De most decemberbe telik le a próba ídeje és akkor meg látjuk mennyíre becsülik itt őt,ő most tulajdonképpen mindennap 4-6 órát ingyen dolgozott,reméljük ezt honorálják is!!
Ha nem kap annyít,hogy megérje akkor lépni fog,mert azt vallja,hogy csak akkor éri meg nem látni a családját egész héten ha az tényleg igazán megéri anyagilag!Meg tulajdonképpen neki meg kéáne keresnie azt amit én janúártol a gyes melett megtudnék keresni,ha ő normális helyen normális munkabeosztásba dolgozik,mert igy én sajna nem tudok mindennap menni dolgozni,nincs hova tennem Miront!Anyunak meg bőven elég a két nap!
Ugyhogy Apa egy fizujábol meg az én kis gyesemböl fogunk élni!
Az elöző munkahelyén mindennap délután 3-kor hazajőtt és eltudott menni fusizni,az plussz pénz volt,most az is megszünt,max hétvégén megy,de akkor tényleg egész héten alig látja a gyerekeket!
Szóval majd december közepétöl okosabbak leszünk!Mondjuk nekem az rohadtul nem tetszik,hogy probaídő alatt nem fizetik a túlorát,de azért elvárják,hogy maradjon ingyen! :shock: :shock: :( :( Mondjuk ő amugy ís fix béres lesz,ugy kellett kalkulálni,hogy számoljon bele napi 1-2 ora tulórát,ugy kérjen bért!
Amit aztán jol lealkudtak neki,és ráadásul nem napi egy-két ora hanem 4-6!!!Szóval ez van,egyébként tetszik neki,a társaság is jó,és ha jol tudom akkor meg is vannak vele elégedve!! :lol: :lol: Legalábbis ezt hallotuk,megaztán ő igyekszik is!! :D :D
Amugy semmi extra velünk,lehet,hogy holnap ősszefutunk a temetőbe??Mi délelött megyünk át,mert délután pihenni akarunk!!
Majd sasolok!!
Jó pihenést!!
Vendég
 


Hali!

Sajna nem mentünk tegnap a temetőbe, mert egyrészt vacak idő volt, másrészt meg Aisa pont akkor volt fáradt, amikor anyuék mentek, így mi nem mentünk velük. Aztán amikor meg felébredt már nagyon hideg volt. Talán ma bepótoljuk, de az időjárás ma sem túl kegyes. :(

Hát abban teljesen igaza van Gábornak, hogy valóban csak akkor éri meg ennyit távol lenni a családtól, ha azt a munkát meg is becsülik anyagilag is. Mert különben minek dolgozna annyit? Hát nem tudom, de én annyit tudok mondani, hogy nem nagyon fizetnek túlórát a Terranovánál. Legalábbis Gergő ezért még nem kapott egy fillért sem.
Azért remélem, beválik neki és megegyeznek a pénzben is! :)

Képzeljétek Aisa elkezdett önállóan járni!!!! :lol: :lol: :lol:
Három nappal ezelőtt már nagyobb távolságokat is megtett egyszer-egyszer, és azóta naponta többet sikerül neki. A szobáját már kétszer simán körbejárja ha akarja! :lol: :lol: Olyan édes, ahogy totyog! :)
Tényleg vége a nyugis időszaknak! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia!!
Ugy látom csak ketten maradtunk a topikba!Sajna nekem síncs nagyon ídőm ide űlni,miota a Terranova elvette a férjemet!!Minden rámhárul!Suliba szaladgálás reggelente,ebédfőzés,házimunka,suliba szaladgálás délbe,tanulás délután,szerdánként tánc,szombatonként uszás!Na meg persze itt van Mircsí ís!! :lol: :lol: Néha már totál kivagyok,azt se tudom hova szaladjak!És persze a munkámrol se feledkezzünk meg heti kétszer!
Na jó nem panaszkodom,majd megtudjátok ti is ha kettő lesz és Aísa is suliba vagy oviba megy!Bár az ovival még könnyebb,nincs tanulás stb....
Várjuk már a december közepét mit mondanak az okosak a Terranovánál!Reméélem valami kedvezőt ajánlanak!! :P :P
Bocsánat de annyíra nem jártam itt mostanába,hogy elfelejtettem Aísa szülinapját!!Látom már több mint egy hetet késtem!!
Szóval akkor KÍVÁNUNK AÍSÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!
És gratula a járáshoz!!!

Kép
Vendég
 


Haho!!!
Hol koboroltok,ebbe a ronda ídöbe???Csak délelött volt jó idő!!
Tessék jelentkezni!!!Sancsí te nagyon eltüntél,na majd mindjárt benézek Enéh honlapjára tutti azzal ütőd el a drága szabadidődet,hogy azt csínositgasd!!Én nagyon elvagyok akadva,pedig már kértem segitséget ís csak nem kaptam! :cry: :cry: Ha valamelyikötök nagyon profi,akkor segithetnétek,jó lenne telefonon keresztül mert akkor látom is mit kell csínálni!Fejlécet egyáltalán nem tudok! :cry: :cry:
Szóval kit hívhatok???Természetesen t-com számon mert ugye az ingyen van!! :lol: :lol:
Jelentkezzetek ha nem akartok még több csacsit!!! :lol: :lol: Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok végre! Most itt kezdek, és talán írni is tudok!
Volt 1 hét netszünet! :? Elfelejtettünk feladni egy számlát, erre a köcsög fibernet kikapcsolta a kábelt, pedig pont aznap készültünk feladni! :?
Mindegy! Már visszakötötték, de úgyis lemondjuk. Ennyire xar egy szolgáltatást! Áprilisban váltottunk, mondván hogy ez gyorsabb, de ugyanannyiba kerül, minta t-online. Háááááát! Szerintem egyáltalán nem, és még mind a mai napig nem aktiválták a mailfiókjainkat, pedig elég sokat telefonáltunk, emaileztünk, de semmi!!!! Sógorom megemlítette nekik, erre közölték hogy levélben kell kérni a kompenzációt. Persze! Hogy arra se válaszoljanak! :? Majd bemegyünk, és elintézzük az ügyfélszolgálaton.

Andi!
Jöhetnek még a csacsik, de azért írunk! :lol: :lol: :lol:
Szép autótok van (csak suzuki). Nem gondolkodtatok hogy reklámautót csináljatok belőle? Majd megkérdezem a tesóm hogy hol is lehet, mert nekünk ajánlotta, csak a mienk már elmúlt 5 éves.
Huh! Jó hogy írod a terranovát. Nem tudod? A laborban is sok a túlóra? Anno dolgoztam ott egy hónapot (nyári diákmunka), de nem mentem vissza. Jobbanmondva mikor mentem volna nem kellett ember, mikor hívtak, addigra meg már a Chinoinba dolgoztam, és onnan nem szívesen jövök el, bár egyszer megfordult a fejemben hogy visszamegyek.

Nemlétező szabadidőmben próbálok tanulni. Szombaton fizika zh! :shock: Gondolhatjátok mennyit készültem rá! Ráadásul csak tegnap tudtam meg hogy lesz!
Mindjárt benézek a suli levelezőrendszerébe is, hátha írt valami okosat a tantóbácsi!

Most megyek, igyekszem gyakrabban jönni.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Jah! A lényeget elfelejtettem! :oops:

Enéh!
Jön a 6. foga, kapaszkodás nélkül megtesz kisebb távolságokat (kb. másfél méter volt eddig a legtöbb, de ennek is nagyon örülünk :P ), tudatosan használja a "ham" kifejezést és a legújab: felemeli a karját, és várja hogy mi is emelgessük. Van hogy váltogatva, de olyankor a legaranyosabb, mikor mindkettőt egyszerre emeli. :P
Járunk zeneoviba, nagyon élvezi, de sajna már csak dec. közepépig lesz, :( mert a csaj aki tartja, elmegy szülni.
.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok! :)

Andi, köszi a jókívánságokat! :)
Én nagyon nem tudok neked segíteni a honlapkészítésben, az enyém is a lehető legegyszerűbb, nem vacakoltam vele különösen. :roll: De a csacsik nagyon jópofák, felőlem jöhet még! :) :lol:

Sancsi, le a kalappal, hogy próbálsz tanulni is. Nem is tudom, nekem hogy menne, pedig nagyon jó lenne kicsit okosodni. :roll:
Édes lehet Enéh ahogyan próbálkozik egyedül menni! :)
6 fog?? Aisánál tök megállt a folyamat. Még mindig csak négy van neki, és nem is látom, hogy valahol meg lenne duzzadva az ínye vagy valami. Persze folyik a nyála ezerrel, meg a keze a szájában van egész nap, de ettől több jele nincs, hogy jönne esetleg a következő. Remélem, nem marad négy-fogú! :lol: :lol: :shock: :shock:

Na, megyek "smarnit" csinálni! :) Nyami.... :lol: :lol:

Ja, és képzeljétek beleférek az összes régi farmeromba! :lol: 8)
Már rég nem próbálkoztam vele, hogy beletuszkoljam magam ezekbe, de egyik nap mondta a párom, hogy lóg rajtam a nagyobb méretű gatya. Erre elővettem a régieket, és sorra felpróbáltam őket. És mind jó!!! :lol: :lol: :lol: Hát már ideje volt, eltelt már egy év.... :roll: :roll:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Odex!
Gratula a fogyáshoz! És irigy-irigy! :oops: :oops: :oops:
Mondjuk én is folyamatosan fogyok, csak nagyon lassan. Amit múltkor vettem gatyát, az már csúszik le rólam.

Tanulás! Hát igen. baromi nehéz gyerek mellett. Nem tudom mi lesz. Gondolkoztam hogy kérek halasztást, de azt csak félévkor lehet, így nincs értelme, mert ha most le tudok vizsgázni,a kkor bármikor máskor is.

ne aggódj a fogak miatt. Egy ismerősöm kislánya 14 hónapos, és még nincs 1 foga sem.

Mi az a smarni? :oops: :oops: :oops: Összeségében 24 éve élek Vörösváron, de nem ismerem. :oops: :oops: :oops:

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Hahó!

Sancsi neked is biztos le fog menni még az a pár kiló, ami rajtad van. :lol: Azért még nekem is jól jönne 4-5 kiló minusz. :roll: :?
De lehet, hogy nem lesz nehéz, mert ha nem olyankor eszek amikor Aisa, akkor néhány kanál kajánál nem enged többet enni, futni kell utána, vagy egyszerűen csak foglalkozni vele. :roll:

Smarni = Kaiserschmarn = császármorzsa
Így már ismerős esetleg??? :lol:
Én nem grízzel szoktam csinálni (a "magyar változat" szerint), hanem kiflit, zsömit vagy kalácsot összekockázok, és megáztatom tojással, vaníliás cukorral és sima cukorral elkevert tejjel. Pici vajon serpenyőben átforgatni míg ropogós nem lesz. Mazsolával, kakaóval, lekvárral, porcukorral stb. nagyon fini. :lol: És hamar készen is van. :)

Fogak miatt nem aggódom különösen, csak furi, hogy most így leállt a folyamat.

Sajna Aisa is elkapta a betegségemet: éjjel 39,3 fokos láza volt, tiszta takony szegény. :cry: Alig aludtunk valamit, forgolódott egész éjjel, tiszta forró volt és izzadt. :cry: De reggelre már csak hőemelkedése volt, és talán a taknya is kevésbé folyik. Remélem nem tart soká... :roll:

Megyek fényképeket rendezgetni... :lol:
DM-ben 100 db kép (10x13-as) 2000 Ft nov. 30-ig, ha valakit érdekel! :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex!

Köszi az infót.
A klasszikus smarnit nem szeretem, de majd megpróbálom úgy, ahogy irtad.

Voltunk ma mázsáláson. Kisasszony 74,5 cm. És 9270 g. Közölte a védőnő (nem a mienk), hogy sokat hízott. Mondtam hogy 2 hónapja voltunk utoljára. Ere elkezdett kukacoskodni hogy 6 hete. Mondtam hogy az a 6, az 8, erre közölte hogy nincs elhízva, csak nem szoktak ennyit hízni.
435 g-ot hízott havonta. Szerintem az nem sok, főleg hogy Enéh szeret enni, és nem is válogatós.
Mondta a dokinő, hogy picit meg van fázva, de ezzel nem mondott újat! Épp akartam kérdezni tőle hogy mit adjak neki, mire mondta.

A mi védőnőnk tegnap volt nálunk, megdicsért, hogy minden rendben van.
Rákérdeztem a csomókra. Mondta hogy ha nagyon akarjuk, akkor szóljunk a dokinőnek, és beutalja a gyerek klinikára kivizsgálásra, de szerinte felesleges, mert semmi baja a gyereknek.
Megbeszéltük, he nem történik változás jan.-ig, akkor majd kivizsgáltatom.

Kilók!
Sajna nekem az a pár, az jópár! 20 kg felesleg van rajtam, persze mind a hasamon.

Andi!?!?!?!
Merre vagy????
Ha vannak kérdéseid honlap ügyben írd le. Összeszedem a gondolataim, és megbeszéljük!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!!
Itt vagyok ám,csakhát igy Apa nélkül minden a nyakamba és hát nem igazán rázodtam még bele,de igyekszem! :roll: :lol: :lol: Ez a sulis dolog Kírával,nem is csak sulirol szol meg tanulásrol,hanem tánc,lampionozás,mikulásbál,uszás stb....szóval szinte mindennapra van még valami.Na de nem panaszkodom,de tényleg nincs sok idő ideűlni!
Sancsí!
Szoval hát elöször is kéne nekem fejléc,amibe bele van irva hogy KÍRA HONLAPJA,vagy oldala!
Aztán szeretném az óra alá berakni,hogy kedvenc mesefiguráim az ott is van de nem tudom,hogy lehetne ugy,hogy ha rákattintok a képre akkor egy olyan lap jőn be amin képeket lehet nézegetni.Meg nem tudom az emlékverseket se jobb oldalra átvinni
Egyébként ti az interneten hova töltitek fel a gifeket,ahonnan betudjátok másolni???Mi a képtár.hu-ra de az nagyon gáz,valamikor hetekbe telik mire visszajön az email,hogy fenn vannak,álltalába konvertálja őket!
Én azt se bánnám ha megcsínálná nekem valaki,már kértem segitséget ott a g-portálon honlapkészitőktöl,de valoszinű nem szeretnek engem mert senki nem akar segiteni! :cry: :cry: :cry:
Szóval akkor itt kapok segitséget???Elöre ís köszi!!

Hajni!!!
Ti kaptatok mikuláscsomagot???Gábor éppen az imént panaszkodott,hogy ő nem kapott,és ment szólni,hogy hé-hé nekem is van két lurkom otthon! :lol: :lol: A válasz erre az volt,hogy "persze" :shock: :shock: :lol: :lol: ,komolyan ott kellett esküdőznie!
Gergő megy pénteken???Gábor igen!!Valoszinű kocsíval,mert fél egyre biztosan nem fog visszaérni,föleg,hogy délig dolgoznak!! :shock: :shock: :shock: Meg amugy se akar kötve lenni,mert ha nem érzi jól magát akkor igy könnyebben tud angolosan távozni.
AÍSA jol van már???Remélem!!!Probáljátok ti is a homeopátiás ímmunrendszer erősitöt,nekünk kopp-kopp bejött!! :lol: :lol:
Ne izguljatok rajtam is van 5 kilo plusz,és az mind a hátsomon,de én már belenyugodtam,hogy az ott ís marad!Kíra után kellett volna leadnom,akkor nincs gond,de ezt már nem tudom visszacsínálni!!:):):)
Most mennem kell,akkor várom a segitséget akár emailbe ís!
Megprobálom vagy a www.-bebelinkelni a honlapcímeket,vagy az aláirásom alá ugy mint Sancsí és akkor láthatjátok mennyíre elakadtam!!
Szép hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 


Síkerült,de a www.-be csak Mironét tudtam berakni. :cry: :cry: Kettöt nem lehet???Béna vagyok???? :oops: :oops: :oops:
Segitség!!!
Kép
Vendég
 


Na seho senki???Na nm baj azért kívánunk mindenkinek boldog mikulásozást,és sok-sok csokit!!!Mi ma megyünk élöbe talizni a mikulással,este nem volt ideje itt maradni,mert síetett a sok gyerekhez ezért az ablakba hagyta az ajándékokat!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Igyekszem összeszednia gondolataim, és írni.
Úgy gondolom van megoldá a problémádra. Egyszer már leírtam valakinek hasonlót, de ha jól emlékszem(remélem nem töröltem ki), citromailen van.és sajna oda vaalmiért nem enged be. Majd még próbálkozom, vagy leírom újra.
A gportalos honlapkészítők nem valami segítőkészek, úgyhogy velük felesleges bajlódni.
Fejlécen mit értesz? Nem teljesen világos. Olyan mint Enéhnél a "welcome"?

Egy gyors válasz!
Gif! Én a g-portálra töltöm. Ugyanúgy mint a rendes képeket, csak úgy állítottam be, hogy ne látszódjon, csak akkor, ha belépek.

Képzeljétek!
Én kaptam mikuláscsomagot a melóhelyemen. Tök meglepődtem, mert nem dondoltam hogy én is kapok. Cserébe Sanya nem kapott. Sebaj, Enéh még úgyse értékeli.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!!
Igen Sancsi oda gondoltam a fejlécet ahol neked a Velcome felirat van,valahogy ugy mint neked a kezdőlapon alul "köszöntelek Enéh honlapján" valami ilyesmi van irva azt hiszem.Na én ezt szeretném a fejlécbe de ugy,hogy még Kíránál a hercegnők is ott legyenek Mironnál pedig a micimackok!! :? :? :? :? Gázos vagyok???
Mi nem kaptunk sehonnan mikuláscsomagot mármint munkahelyröl de voltunk a Varázskönél és a Templom-téri suliba ís tegnap!Nagyon jó volt!!
Ime néhány kép!!

Kép Kép Kép Kép

Ja mégvalami,hogy töltöd a gportálra a gifeket???Oda ahol Enéh képei vannak???Csak mi nem látjuk??Nem értem!!! :oops: :twisted: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Kicsit késő válasz, de igen, Gergő is megy a vacsira ma. És ő is saját autóval megy (nem szereti megtörni azt a jó szokását, hogy már évek óta nem ül buszra, metróra, villamosra :lol: ).
A Terranovától mi sem kaptunk mikuláscsomagot. :cry: Gergő nem is mondta, hogy osztogatnak. Az én cégemtől viszont kapunk, ma hozza a kolleganőm. :lol:
Nálunk nem volt nagy mikulásozás, mert Gergő nem volt itthon, így egyedül sem kedvem sem időm nem volt felhajtást csinálni. Majd jövőre már jobban fogja úgyis élvezni és értékelni. :roll:
Jók a képek nagyon! Miron nem félt a Mikulástól?

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia Hajni!!!

Neked is jól esik egy kis esti magány??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Gábor egyébként már telefonált,azt mondta nevetséges az egész,és mindjárt jőn haza!! :shock: :shock: :shock: :shock:
Ma nagyon kedvét szegték a cégnél,nem akarják azt megadni neki amit igértek,mondván bizonyitsa be hogy ezt szóba megbeszélték!! :shock: :cry: :cry: :cry: "A szó elszáll az írás marad" elven közölték vele,hogy majd egy év mulva kap bérmodositást! :shock: :shock:
Még jővő héten fut egy kört náluk,aztán ha nem emelnek neki akkor sajna elkell bucsuznia a cégtöl.Sajna nincs egy évünk,hogy megengedhessük magunknak,hogy ő sz@rért-hu...-ért itt dolgozzon,ugyanis én januártol 23 -ret kapok. :cry: :cry: :evil: Ez van,pedig a munka az tetszik neki,és a kollegákkal is jol kijőn,nagyon hamar beilleszkedett!
Na jó,még inkább bizok benne,hogy síkerül velük megegyezni.Majd jelentkezem a részletekkel.
most mennem kell,mert kezdödik a b.közt,és még Mimi se alszik!!
Szép estét mindenkinek!!
Vendég
 


Hello Andi!

Hát nekem kijutott a héten az esti magányból, jó lenne, ha visszatérne minden a régi kerékvágásba. :roll:
Aisa sem alszik még, épp most püföli a fejemet egy könyvvel =ez a szeretet jele vajon??? :lol: :shock:
ÉN is leülök nézni a Barátok köztet, apa nem szereti, most legalább nézhetem félig meddgi nyugodtan.

Sajnálom, hogy nem akarják az anyagi dolgokat megadni a Gábornak. Ilyen szempontból azért elég sziszifuszi a cég sajna. :(
De remélem, sikerül majd jó megoldást találnotok.

Na megyek, kezdődött a sorozat, meg Aisa is mászik rám ezerrel. Aludni még nem nagyon van kedve.

Jó éjt.

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hali!!!
Löttek a nyugodt estének!!! :cry: :cry: :cry: Apa már 9-kor hazaért!!! :shock: :shock: :shock:
Kérdezd meg a Gergőt milyen volt az akadályverseny!!!??? :lol: :lol: :lol: :shock: :wink: Kíráéknál is volt a suliba a minap!! :lol: :lol: :lol:
No comment!!! :roll: :roll:
Szép estét!!!
Vendég
 


Andi!
Akadályverseny?!?! :lol: :lol: :lol:
Látom, ott is feledtéb értelmes szokott lenni az össznépi banzáj! :lol: :lol:
Nálunk szerencsére az ilyenekről már leszoktak!
Mostmár csak össznépi bográcsolás (nyáron), és össznépi lerészegedés (télen) van.

Honlapot igérem kézbe veszem, de most valahogy nincs időm rá.
Enéhjét is át akarom kicist alakítani, de hogy mikor, azt nem tudom.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Andi!
Kicsit g-portaloztam!
Fejléc!
Ha belépsz a honlapokra, ott van a modulkezelőben egy olyan menü, hogy „stílus és felület”
Ha abba bemész, ott „testre szabhatod” a fejlécet.
Emlékversek!
A modulkezelőbe kell beállítani hogy jobb oldalon jelenjen meg.
Ez a mesefigurás dolog. Úgy meg lehet csinálni, hogy 1 képhez, 1 oldal jöjjön be. Te is így szeretnéd?
Mert akkor leírom hogy hogy kell.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Igen Sancsí!!!!A többit pedig mindjárt probálom!!!Köszike

Kép Kép
Vendég
 


Szia!!!
Nem megy, és most még ráadásul a főoldalt is síkeresen eltüntettem!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops: Odáig ok,hogy modulkezelő-stilus és felület!!DE ott hol a testrszabás??? :shock: :shock: :oops: :oops: :oops: :roll:
Bocsíka!!!
Vendég
 


Andi!

Küldj egy jelszót, megnézem mit tehetek.

Látom, kicsit félremagyaráztam.
A stílus és felületbe van egy olyan hogy fejléc. A második!
Ott tudod beállítani hogy legyen felrat, kép, ez-az.
Sok lehetőség nincs. Jobbanmondva g-portalon belül nincs, én meg nem szórakozok sem képszerkesztéssel, sem különféle kódokkal.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Szia!!!
Odáig ok,hogy képet oda berakjak,de,hogyan tudom beleirni,hogy KÍRA OLDALA???Vagy valami ilyesmi??,Lehet,hogy a logoval,amit megkell szerkesztenem???És utána középre igazitani???
Akkor meg még betüket is kéne feltöltenem,ahonnan betudom rakni!!
Na ez nekem sok!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szép napot!!!
Vendég
 


Andi!

A welcome feliratot itt http://www.3dtextmaker.com/cgi-bin/3dtext.pl szerkesztettem meg, lementettem a gépemre, és utána a gportalba, a fejléc-szerkesztőbe csak 1 tallózással raktam fel.
De ha csillogó feliratot szeretnél, azt meg itt tudsz csinálni http://www.glittermaker.com

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Ha megszerkesztetted a feliratot, rámész, katt a jobb egérrel, és kép mentése más néven.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Szia!!!
Ezzel márcsak egy aprocska gond van hogy egy szót se értek angolul!!!Néztem mindkét oldalt de nekem ez kinaí!!:):):)
Bocsika,hogy ilyen gázos vagyok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mivel mi holnap elutazunk, és csak jövő hétem jövünk haza, ezúton szeretnék mindenkinek nagyin boldog karácsonyt kívánni!

Andi!
Ha hazajöttünk nekiülök, és segítek értelmezni a 2 feliratos honlapot.


Kép [img]

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Békés karácsonyt kívánok mindenkinek!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!!! Kép Nagyon boldog karácsonyt kívánunk kicsíknek és nagyoknak egyaránt!!Sok szép ajándékot!!! Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!!
Látom még mindenki javában ünnepel.Mi is de márcsak Apával ketten ha elaludtak a gyerekek jól bepezsgözünk.!!!Holnapi nap megint a családé,vendégsereg lesz nálunk,erre rá kell készülni!!!:):):)
Én leszek az első a képáradattal.Egyébként minden super volt azt leszámitva,hogy síkerült Őcsémmel a szeretet ünnepén jól összevesznünk,azért mert bizonyos nevelésí kérdésekben erőteljesen eltér a véleményünk,de ez nem is csoda hiszen ő elvált és neki nem az a feladata,hogy nevelje a lányát hanem kényeztese.Ezért az van,hogy amit a Zsaninak sokszor szabad azt a Kírának nem.Na itt a vége,mert ujra felhuzom magam.
Szóval a képek.Irok mellé kommentárt,és természetesen várom a ti képeiteket is!Holnapra ís mindenkinek jó karácsonyozást,én sztem max olvaso üzemmodban és képnézegetős üzemmodban leszek jelen!!
Kép Az első rácsodálkozás!:):):)
Kép De állat és még a kutyus ís ráfér!!:):):)
Kép Kírának ez volt a sok közül a kedvenc!!
Kép Apa nagy meglepije,dedikáltan!!:):):)
Kép Ez pedig már a végtermés,este mikor mindenki ajándéka már a fa alatt volt!!A bőség zavara!!:):)
Most ennyí de majd jővök és még mesélek miket kaptak(tunk)!!!Addig is szép estét mindenkinek!!Várom a képeket!!
Vendég
 


Sziasztok!

Utólag is boldog karácsonyt mindenkinek!
És előre is boldog új évet kívánunk! :lol: :lol:

Dobok egy pár képet én is! :lol: Szépen eltelt a karácsony, Aisának tetszik nagyon a karácsonyfa, egyfolytában körülötte somfordál, és leszedi a díszeket meg szaloncukrokat. :lol:
Az ajándékoknak is örült, és még játszik is velük, ami nagy csoda nálunk mostanság. :lol:

Szilveszterkor itthon leszünk, talán egy pár jön hozzánk babával együtt, társasozunk, iszogatunk kicsit!

Mindenkinek jó ünneplést!

keresztanyuval
Kép

karácsonyfa
Kép

a család
Kép

ez meg már ma készült
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Én is idetaláltam.

Szintén útólag: boldog karit, és előre: boldog új évet.

Nálunk is nagy sikere van a karácsonyfának. Főleg a veszprémi tetszett neki, azt nagyon jól elérte(földön van).
Az ajándékait is szereti.
Karácsonyi, és szülinapi, valamint 12 hós képek a honlapján. Videók meg majd lesznek.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!
Kép Kép Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!!!
Én is csatlakoznék az elöttem szólohoz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDEN ANYUKÁNAK, GYERKŐCNEK ÉS AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!

Aisa és Hajni
odex
 
 


ziasztok!!!
Mindenki piheni még az ünnepi fáradalmakat???Éppenséggel engem is kimeritettek az ünnepel kapcsolatos pörgések,olyannyíra,hogy utána Apa még 4 napig otthon volt és semmit se csináltam,éppencsak főztem és mosogattam,bár ahoz se igazán volt kedvem!! :roll: :roll: :roll: :oops: Na meg tegnapelött elintéztünk olyan banki,elmű stb...ügyeket amit már régota halasztgatunk.Na meg Kírával voltunk börgyogyászaton mert a könyökhajlatába ídőközönként kijött egy nagy vörös folt,ami már egyre durvábban nézett ki az utobbi időbe,de semmi extre csak egy kis ekcéma,amit krémmel kell kezelni,a hajhullására kapott kamillás hajszeszt.Ettöl felbuzdulva tegnapra bejelntkeztem vele szemészetre,mert észrevettem,hogy nagyon közel hajol írásnál és olvasásnál a könyvhöz,és már a tanitonéni is észlelte,hogy valami nem kerek a gyerek szemével.Na de ennyíre??? :shock: :shock: :shock: :shock: 5 dioptiás szemüveg kell neki!!! :cry: :cry: :cry: Azt hittem lehidalok amikor mondta a dokinő.Most irt egy 2,5-eset hogy szoktassa,és fél év mulva emeli. :twisted: :twisted: :twisted:
Ma elmentem kereteket nézni,hát kész vagyon lesz,jó ha 20000-böl megusszuk az elsőt,és fél év mulva ujra kell másik lencse!!
Hát ennyí!!!
Mimivel hála ístennek minden rendben de ezek után most őt is vinnem kell megnézetni,19-ére kaptunk időpontot.Remélem vele megusszuk,őt nem tudnám szemüvegbe elképzelni,viszont Kírának nagyon jól áll!Majd jővő hétvégére meglesz akkor rakok be róla képet!!
Veletek mi van???Mindenki jól van??Remélem ti se nyaltatok be semmit ebböl a sok nyavalyábol!!
Majd még jelentkezem!!!
Szép napokat mindenkinek!!!
Vendég
 


Hello!

Sajnos nekem nem indult jól az idei év. Édesapám még január elsején végleg elment. Már a temetésen is túl vagyunk, nehéz volt nagyon, de egyúttal szép is. Nehéz időszak ez most nekünk, de Aisa nagyon sokat segít azzal, hogy köztünk van.

Amúgy Aisa sokat fejlődött az elmúlt időszakban: szinte egyfolytában beszél, és már nagyon sok értelmes szót tud mondani, és jókor is használja legtöbbjüket.

Andi sajnálom, hogy Kírának ennyire rossz a szeme. :cry: Remélem, azért most már nem fog rosszabbodni, ha megkapja a szemüveget.

Aisa és Hajni
odex
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: