Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi, kétszer küldtem el!! :? :?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozi szerintem a La Leche Liga tudna tanáccsal segíteni. Ők biztosan tudják mik az idevonatkozó jogszabályok, de szerintem azt is, hol lenne tejcsire szükség. http://www.lll.hu/telefon
Az alábbi linken találsz telefonszámokat, amik direkt hasonló kérdéseknek a megválaszolására szolgálnak.
Amúgy én is úgy tudom, hogy a tejleadásnak nagyon komoly szűrési feltétele van, mivel a tejcsiben közvetlen megjelenhet minden, ami az anya szervezetében jelen van. De bővebben a LL ligát kérdezzétek!
Sok sikert, és számolj ám be a fejleményekről!

Viki ezer hála! :D Jobb híreket nem is mondhattál volna! :wink:

Tintilla üdv! Nemzetközik lettünk! :D

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Egyenlőre Tutikám még mindig nagyon tortyi de most alszik gyorsan írok pár sort.
Rozika!A védönö.lap.hu-n megtudjátok nézni a környék védönőit ,elérhetőségüket.De szerintem ha bemennének az sztkába bíztosan valamelyik védönő segítene a barátnődnek.Még az is lehet hogy a gyerekorvos is nem próbálták??

Nagyon örülök én is hogy megmarad a kórház.Szerintem nagyon jó egy két kórházhoz képest ez szuper hely.

Kismamik jól vagytok?Nem visel meg benneteket ez az időjárás,egyszer hideg egyszer melegfront??

Képzeljétek ma amíg főztem Szilárdka focizott a labdájával azután meg megittam az üditőt és az üres üveget odaadtam neki játszani nekiállt és azzal is focizott.Ahoz képest hogy csak egy hete megy egyedül hihetetlen miket megtud csinálni.

Most nem jut eszembe más Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi, most csak Rozinak!

Tényleg kellenek mindenféle vizsgálatok hozzá, és ezeket bizonyos időközönként meg is kell ismételni.
Nincs olyan ismerős a környezetében akinek van babája, de teje nincs és szívesen elfogadná?

Egyébként ez röhely, mert nagyon jó pénzkereseti lehetőség is ám közel 1000 Ft-ot adnak literjéért.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti ha ez igaz, megvan miből fogom kiegészíteni soványka kis gyesem! :mrgreen: Na jó vicceltem, de megfontolandó!

Kicsi akkor lassan összeálhatnak focizni Lillával! Ő is nagy labda zsönglőr. Alig tudom elvonszólni a focizó fiúk mellett. :lol:

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Kösz a hozzászólásokat, nagyon arik vagytok! A helyzet az, hogy ma voltam a barátnőmnél, nem és még mindíg csak fagyasztja- fagyasztja a tejet szegény! :cry: Nem az a "dobverős "típus, ráadásul próbált a gyerekorvossal is beszélni ( Zsilka) , de Monostorra ha jön a dokinő, akkor a védőnő is ott van, és nem akarta megszégyeníteni, azzal, hogy nem végzi rendesen a munkáját!

Az LLL-e honlapot néztem, épp ma ajánlottam neki a telefonszámokat! (Csak néha nehéz elérni a tanácsadókat!) :?

A vizsgálattal semmi baja nem lenne, csak tudná, szegény mit és mikor kellen megcsináltatnia, megcsinálnő ő szívesen! :?

Mondjatok légyszi egy normális védőnőt!! :lol: Asszem én is megkérdem az enyémet itt Tatán!
Az lenne csak igazán nagy szégyen a az ottani védőnőnek, ha egy tatai kolléga végezné el az ő feladatát!

Márti: Amúgy nem tudunk most senkit, akinek kéne tej, azért is fordultam hozzátok! :lol:
Iszonyatosan feltudom húzni magam az ilyen embereken! Hogy merészeli így végezni a munkáját! Mit szólna hozzá, ha esetleg az ő gyerekét mi meg csak számolni tanítanánk meg, olvasni meg nem! :twisted: :oops: :x
Na jó..., téma befejezve! :)


Kicsi garula a kis Maradónádhoz! :D :D
A vizesflakon nálunk is nagyon jó játék, de méd a nagynak is! :D

Fióna: Kívánom, hogy legyen sok tejcsid, és ha úgy lesz, nyugodtan add le, a pénz meg mindíg jól jön! :wink: :D

És most egy ki otthoni híreink következnek:
Áki megint próbál lépegetni, a flakonon kívűl kedvence a pakolás, ami számomra új doldog, mert Csabi sosem csinált ilyet! Mindent kirámol!!!!!!!! :x
Ezenkívűl a legújabb, hogy etet, vagy itat engem (olyan édi), és jó hangosan kacag, ha harapdálom a pociját! :D

Sütöttem ma mézeskalács karácsonyfadíszeket! Hááát.....!
Drága Családom hiába mondtam, hogy várjanak vele pár napig és megpuhul, nekiestek, mint tót at anyjának! És úgy ették, mintha más nemvóna! Bezzeg ha elrontok egy sütit és zsáraz lesz, azt nem falják így! :lol: :wink:

Megyek tanulni!
Üzenem az újjonan érkezőknek, hogy ne tűnjenek el, írjanak bátran!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozi ezt az oldalt most találtam nektek. Le van írva, hogyan lehet tejet leadni. Továbbá az is, hogy közvetlen is lehet jelentkezni, nem csak védőnő útján. http://www.heimpalkorhaz.hu/anyatej/index.htm#hogyan

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Edes vagy Fióna!

Tegnap én is a gép elött dekkoltam, és én is rábukkantam! De nagyon köszi, azt is hogy seghíteni akarsz! :D :D +++++

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Ma voltam Szőnyben a kórházban körülnézni. nem is volt olyan szörnyű, sokkal rosszabbra számítottam. A fürdő is elég normálisan néz ki. Benéztem a műtőbe, meg a vizsgálóba, a szülőszobába is. Itt kicsit meglepődtem,hogy 2 ágy van bennt, tehát előfordulhat, hogy mindkettőn szül valaki egyszerre, és csak egy függönnyel vannak elválasztva. Van viszont 3 babás szoba, 2 4 és egy 3 ágyas. Összesen voltak bennt négyen babával. Szóval van esély rá, hogy lesz hely babás szobában, nincs akkora tömeg. Megnéztem a csecsemősöket is, pont ott is volt egy baba, 3 napos. nagyon édi volt.
Szóval meg vagyok elégedve, és nem tojtam be a látványtól.

A tejleadás bizony jó üzlet. nekem van egy barinőm, aki a sajátján kívül 4 gyerkőcöt etetett, és kb habi 80 ezret keresett vele 3 évvel ezelőtt. Szóval mindenképp nyomozzátok ki, hogy lehet leadni, ha sok van, mert bizony megéri.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Szia Kicsi!

Örülök, hogy bizakodóan készülsz a nagy eseményre! :wink: :D
A tejjel kapcsolatban csak annyit, hogy nézd vissza Fióna írását, berakta a tejgyűjtő állomás netes címét, ott van telefonszám ahol el lehet érni őket! A barátnőmnek is ezt adtam, most már talán beindul a dolog neki, nem akarom elkiabálni! :D

Kicsi! Hadd kérdjem már meg, mi a te rendes neved :?: :oops: :oops: :lol: ? ( Csak úgy kíváncsiságból!)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Bocsi Kicsi, Viki, kevertelek benneteket, Szóval Vikinek akartam írni, hogy örülök a bizakodásának, és kórházszemléjének! Bocsi, bocsi :lol: :? :lol: :oops: :oops: :oops: :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Viki mikor én voltam bent, mind a 3 szobában kint voltak a bébik, tehát hajlok arra, hogy a rejtély kulcsa az, amit Márti (Robcsi) is írt, mármint, hogy az a kérdés, választott dokinál szűltél e? :evil:
Bár ebben az új rendszerben ki tudja, hogy lesznek a dolgok. Neked már kell fizetni azért, hogy másik kórházba, választott dokinál szűlsz?
80.000 píz?????? :shock: Nekem már van tejem, mindjárt rohanok mellszívót venni! :mrgreen: Apropó, van már mellszívód? Én is aventeset szeretnék majd, és gondolkodom, hogy meg kellene venni, mert január után drágább lesz biztos. :( :? Na még elválik.

Rozi örülök, hogy beindult a tejcsi prodzsekt!

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, most már 100%-osan beindult a tejleadása a barátnőmnek, talált a védőnő (persze nem magától, hanem a dokinő segítségével) egy kismamát, akinek nincs teje, így a vizsgálatok után legálisan, fizetősen fogja adni a tejcsijét! :D :D :D

Én is hozok tőle, és Áki pépjét azzal csinálom meg, úgy eszi, mint a nyavaja! :) Kell is a védettség, jól jön így télen! :)

Nem sokára megyek nőgyógyászhoz, rákszűrésem lesz, mert 4 hóval ezelött nem lett jó a leletem teljesen, most újra ellenőrizni kell! :? Szorítsatok! :cry: :cry: :cry:

Ha kell valakinek a mellszívóm, tényleg kölcsönadom, szóljatok!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!
Mariann Boldog Szülinapot kívánok a Martinnak!! :lol: :lol:

Rozika!A hívatalos nevem Nikolett .A családban és a rokonságban nagyon sokáig én voltam a legkissebb így mindenki csak Kicsinek hívott és rajtam maradt a mai napig mindenki csak Kicsinek hív.
Szorítok hogy minden rendben legyen a dokinál!Normál esetben sem jó oda menni hát még így!
Örülök hogy megoldódott a tejcsi ügy!

Holnap megyünk ligába kíváncsi vagyok most mennyit híztunk,bár egy pár napja nam eszik annyit mint szokott .Még mindig nagyon náthás biztosan ezért sem tud normálisan enni.

A kórházra visszatérve amikor én voltam benn mindenkinek jutott hely a babás szobába függetlenül attól hogy volt e fogadott orvosa vagy sem kint voltak a babák.Csak azoknál nem volt kinn a baba akiket császároztak de csak addig vitték ki három óránként a babákat amíg nem tudták áthelyezni őket is babás szobába.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Rozi! Semmi gond, hogy összekevertél bennünket, biztos velem is előfordult már, hogy másnak írtam. Örülök, hogy sikerült elintézni a barinődnek a tejleadást.

Fioona! Én nem tudom , hogy már kell-e fizetni azért, mert nem a helyi kórházban szülök. Csak azt tudom, hogy a szülésért kell 60000 fizetni. De majd megérdeklődöm. bár szerintem ez januártól van, nem? Ja mellszívót vettem Kézi Aventet. Ma kis is sterilizáltam mindent, meg kifőztem a pel.usokat is. Hát el is döntöttem, hogy nem nagyon fogok textilpelust használni, peig eeredetileg szerettem volna. De annyi a macera ezzel a kifőzéssel, hogy inkább marad az eldobható.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Viki milyen pelust vettél? Már nem (csak) tetrával textilpelusoznak. Az újfajtákat pedig kifejezetten tilos kifőzni. Ha jól tudom 40, max. 60°-on szabad mosni.
http://www.kekpanda.hu/search.php?begin=0&area=&search=pelenka&Submit=OK
Itt van 2 fajta is. Én ezekről hallottam, hogy a legjobbak. A Bambino Mio puhább, de lassabban szárad. A monapelt sokan szidják, csak az ára szól mellette.
Itt a babneten is van topik a témáról. Én is erősen gondolkodom rajta. Meg a hordozókendőn is! :D
Amúgy, hogy vagy? Jósló fájások? Olyan izgi! :D Egy hónap múlva, már láthatjuk, legalább képről. Ugye teszel fel?! :oops: :wink:

A kórházlátogatás hogy zajlott? Csoportosan, vezetővel? Örülök, hogy pozitívan csalódtál az elvárásokhoz képest. :) De az a 4 nap úgyis elröppen.
Sziasztok!

Ja még annyit, hogy a köldökcsonk leeséséig, inkább eldobható pelust ajánlanak. Nehogy felázzon, és elfertőződjön. Már azok között is van környezetbarát(abb).

Na tényleg sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Fioona!
Én még tetra pelusokat vettem, mert azt mondták, hogy az a legjobb. Egyébként hogy tegnap kifőztem őket, meg kicentriztem, és alig száradt 20 perrcet, már lehetett vasalni, mert elég vékony. Mondjuk sok összehasonlítási alapom nincs, csak tudod az üzletben is pelenkát használok, és azok elég durvák és vastagok ehhez képest. A monapel az mosható pelenkanadrág nem? Abba még kell valami eldobható betét.
A kórházba Liberót viszek a legkisebbet. Amúgy úgy terveztem, hogy ha itthon vagyunk, akkor textil, ha úton, dokinál, kórházban, akárhol máshol, akkor eldobható. De most lemondtam a textilről, mert nem lesz nekem ennyi időm vacakolni a főzögetéssel. Egyébként meg úgy tudom, hogy a bacikat igazán 100 fokon ölöd meg, a 60 fok az szerintem kevés. Akkor lenne elég ha hipózni lehetne, de azt ugye megint nem lehet. Így marad az eldobható pelus.
Fájások nincsenek. Bár ilyen érdekes feszülések vannak de az már van vagy 2 hónapja. Egyenlőre minden oké. De azért már akár éjjel bemennék szülni, ha kéne. Amúgy szerintem nem fogom végig húzni, a múltkor a védőnöm is azt mondta, hgy kb 3 hét. Azóta 1 hét eltelt. Most kedden voltam 36 hetes. Szóval szerintem két hét, és indulok. Vagy nem ! Majd a hogy a baba akarja.

A kórházban dolgozik a barátnőm, ő altatóorvos, és megkértem, hogy ha ráér, akkor vezessen végig. Szóval nem volt semmi szervezettség benne.

Na most egy kicsit lelépek, mert tegnap óta, csak vasalgatok. Mára megint van két adagnyi babaruha, sosem érek a végére.

Puszi mindenkinek

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Szép jó estét mindemkinek!
Minnnyá fürdetünk, gondoltam megnézlek benneteket, de nem túl nagy a forgalom! Hol vannak a többiek? :cry:

Ákosom mindent kipakol, és most, hogy már 8 lépést is megtesz önállóan, a folyamat csak gyorsabbodik! :x :oops: :lol:

Viki: anno én is íghy voltam, hogy órákast eltudtam szöszmötölni a kis babaruhákkal! Tök jó érzés, hát még ha rá is adhatod már! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Fióna ! Jó a vonalzód, megpróbáltam én is kreálni egyet! :D Sosem megyünk már fürdeni! :oops: :?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Nekem nem jött össze, asszem rossz kódot másoltam be! :? :cry:
Ennyir nem tudok angolul!
De mostmár m,ajd máskor, tényleg fürdteni kell! :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Sajnos én sem tudok angolul,ezért nem is értem mont miért tünt el a vonalzónk?Megpróbálok a babafalván csinálni másikat.
Rozika!Pakolni a Szilárdka is nagyon szeret és a legújabb szokása hogyha a kezébe akad egy papírzsepi vagy valami kis rongy takarít törölgeti az ajtókat na meg a földet! :) :lol: Voltunk ligában 9kiló 60deka ,talán mostmár a náthán is túl jutunk.
Ma megyünk a Gesztenyés oviba a Keresztlányom meghívott valamilyen fákjás felvonulásuk lesz zsíros kenyér evészet hagymával amit én kihagyok mert nem akarok fetrengeni másnap!
A kajálásban egyébként nagyon haladunk,tegnap pörköltet evet a Tuti tésztával és elég darabosra sikrült neki tumixolni azt hittem megsem eszi és mégis!! :lol: :lol: Este meg palacsintát evett!
Ma rakott krumpli az ebéd.

Viki!Mi liberót használunk kezdettől fogva megvagyok vele elégedve.A tetra pelust szopizázsnál és a kiságyban a feje alá használtam.Most meg kaja után kimosakodásra.

Jók legyetek mindenkinek szép napot!
Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk egy fotófeltöltés erejéig.
Kép

Lányok nem a szalag rossz, hanem az oldalon lehet karbantartás, vagy valami egyébb zűr, néha előfordul. Rozi a középsőt kell bemásolni.
Kicsi gratula Szilárdnak, nagyon ügyi kis srác.
Viki igen, a monapel mosható textilpelus, de van még a Bambino Mio, Kushies, Popolini, és a Carolino, ez utóbbi magyar.
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Helló!

Nagyon , nagyon aranyos a bébi Fióna! :D
Úgy irigyellek! :oops:

Köszi az útmutatást, maglátjuk sdikerült-e!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Hahóóóóó!

HOl vagytok lányok?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok! :wink: De a töbieket nem tudom. Tegnap voltam a http://www.karacsony.lap.hu oldalon, és láttam sok mézessüti receptet! Egyből te jutottál eszembe Rozi! :wink:
Megyek si, gatyit varrok Lillának. :roll:
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk!
Ibolya!Nagyon jól sikerült az ultrahangos kép.Nagyon kis aranyoska! :lol: Számomra még mindíg felfoghatalan a természet hogy ilyen pici kis lény fejlődik az emberben és mindene megvan a pici kezecske lábacska .

Voltunk pénteken az oviban a Márton napi felvonuláson,klassz volt.Kisfiam élvezte nyamnyogta a zsíros kenyeret és a tornateremben meg futkosott és csúzdázott.Azttán beszabadult az öltözőbe ott meg az összes cipőt kiakarta rámolni(ez a mániája itthon minden cipőt papucsot szekrénybe kell tenni mert ha észre veszi állandóan azokat akarja hordozni na meg persze megenni.)
Jó neked Ibolya hogy tudsz varrni!Mi örököltünk két vastag nadrágot kiskabáttal de sajna mire bejön a nagyon hideg és a hó nem lesz jó rá ,úgyhogy azt is vehetünk. :(


A többiek tényleg nagyon eltüntek! :( A Mártival mi a helyzet lesz második baba ?

Majd még később megpróbálok benézni Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon eltűntek a többiek, de örülök, hogy legalább ti vagytok!

Üzenem az újjonan köszöntőknek, hogy szívesen látjukj őket, írjanak nyugodtan!

Fióna, én is néztem a múltkor azt a lapot. onnan szedtem le egy csomó receptet :D !
Tényleg jó, hogy tudsz varrni, én is tudnék, de valahogy fél éve nem akar magától kimásznio a varrógép a sarokból, pedig megkéne varrnom 5 párnát! :lol:

Kicsi örülök, hogy nem csak Ákki ilyen pakolós! :wink: :oops:

Hadd írjam le miket csinál:
Felmászik a puffra, onnan a kisasztalra, onnan a kályhát püföli! :lol: Aztán odamegy a TV-hez és püföli, kirámolja a pelenkázós szekrényt, felmegy az ágyra és üti a radit,... ha a puffot eltolom, mert elég volt :? , akkor a kályha ajtaját csapkodja, ha elhozom onnan :?: , akkor a rendes szobaajtót üti ( pesze üveges :wink: ), vagy épp csapkodni készül! És mikor már minden rosszaság kifogyott, és a türelem is végét járja, elmegyünk fürödni.... :lol: , mivel a naggyal együtt fürödnek, feláll, és üti a nagy fejét, miközben oltári jókat kacag, már felvettük videóra...., ja és tekergeti a gázgombokat :x :oops: !

Azt hiszem kezd nem könnyű lenni az életem!
És pont most jön a tél, alig tudunk majkd órákat kinnt tölteni :cry: !

Egyébként most épp a gombás dogámat kée írnom, de nem találok hozzá anyagot, nem tudtok segíteni :?: Bár tom, nem a ti dolgotok, és örültök, hogy nem kell tanulnotok, de nem tudtok valamit a parazita gombákról. és az alacsonyabb rendű gombákról! :oops: :?

Viki bírod még?

Megyek gombázni! Legyetek jók, később benézek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Hát nálam is az tart sokáig, mire rászánom magam, hogy előszedjem a gépet. Persze Lilla egyből ott segédkezik, így apával is egyeztetni kell, ő a Lilla hárító! :wink:
Rozi! Hát nem tudom mihez kezdenék a helyedben. Én olyan parázós vagyok, hogy sztem kihullott volna már az ősz hajam is. :shock:
Gombák? :shock: Tavaj a férjemnek kerestünk gombás dolgozatot, de gimnáziumi szinten. Vannak kifejezetten olyan oldalak is, ahol különböző témáju dolgozatok, tanulmányok vannak. A címüket már nem tudom. Talán be kellenne írnod a Google keresőjébe. http://www.google.hu/
Ha már próbáltad bocsi. :oops:

Kicsi, nagyon jó lehetett a buli. Melyik oviban volt? Nekünk is pont jó a kabi, igaz nekünk legalább a tavaji. Azt remélem, hogy addig nem növi ki, amig el nem kezdődnek a téli akciók. :roll:
Igazság szerint számomra is olyan hihetetlen, hogy pici emberke van a pocimba. :D De hát láttuk a képernyön, ott van. Képzeljétek 500Ft-ot kellett fizetnünk a képért, és csak az első 3 uh ingyenes.
Nagyon sok dolog van másképp mint régen......

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Húúúú! De eltűnt a társaság! :cry:
Biztos élvezitek még a téli tavaszt! :wink: Mostanában, egyedül voltam, Attila vizsgázni ment Óvárra, így nem igazán volt időm gép közelébe férkőzni, vagy csak olvasni tudtam!
De hogy így felszívódott a csapat! :cry: :?

Hogy vagytok kismamák? KInél fogtok szülni? NAm választotok? Marad az ügyeleltes?

Fióna: hogy ment a varrás? Kész vagy vele?
Kacérkodok én is most a varrógéppel, úgy felcsigáztál, de nincs most időm előhúzni! :lol:

Mióta a múltkor felvetettem, hogy nem kéne-e talizni, azóta nagyon elcsöndesült a társaság!
Úgy látszik rossz ötlet volt! :? :oops: Nme baj, akkor tanulok! Jönnek a vizsgák!

Szép napot mindenkinek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozi ennyire figyelmetlenül olvasok? Én nem láttam al tali ötleted. Bocs! Benne vagyok.

Hát ez, hogy nem lehet majd választott dokinál szülni marha nagy kib@szás. Én speciel majd bizti nem fogok tudni annyit fizetni, hogy az orvosnak + a kórháznak is. Mert az orvosok nem fognak engedni a tarifájukból.

Nagyon jól jött még ez a kis téli tavasz, tegnap délután a napon még a kabátot is levettem róla.

Jó tanulást!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit eltűntem, mert iszonyatos napjaim vannak. Vagy dolgozom, vagy szaladgálok, éjjel meg alig tudok aludni.

De a csúcspont tegnap délután volt. Délelőtt dolgoztam, semmi bajom nem volt, de mikor leültem ebédelni, azt hittem, betojok, úgy fájt a fenekem. Próbáltam megnézni tükörrel, mi a gond, de az a baj, hogy a hasamtól a tükröt sem láttam. Igy meg kellett várnom a férjemet, hogy "megvizsgáljon". Mondjuk kitapintottam egy hatalmas babnyi csomót a végbelemnél. Valószínű aranyér. Hát erre nem számítottam. Még sosem volt ilyenem, ráadásul nem tudom mitől jött ki, de iszonyatos. Tegnap felhívtam egy specialistát, azt mondta, hogy ha ilyen friss, tegyem vissza, hát fél órát masszíroztuk, de ahogy betettem, ki is jött. Mire rájöttem, hogy ez külső aranyér. Aztán tegnap egész éjjel nem tudtam aludni, a doki meg csak hétfőn rendel, így most leszaladtam a körzetihez, hogy adjon rá mégis valamit, mert ezt nem lehet elviselni. Ő is megvizsgált, és közölte, hogy ez nem olyan, amit vissza lehetne tenni, és most éppen ott tartunk, hogy valami fősebésszel fog beszélni, és lehet, hogy még ma meg is műtenek.

Szóval kicsit be vagyok szarva, és nem is nagyon tudok ülni sem, úgyhogy most elköszönök tőletek, aztán ha jobban leszek, megírom mi történt.

Bocs, hogy így lerészleteztem a dolgokat, de gondoltam, hogy érdekel benneteket.

Csak azt nem tudom, hogy ha most megműtik, hogy fogok én megszülni.

Na puszi mindenkinek.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Viki nagyon drukkolok neked, hogy a specialista találjon valami más megoldást mint a műtét.
Ha meg műtétre kerül a sor, akkor azért drukkolok, hogy minél előbb felépülj. Remélem a szülésnél ez már nem fog gondot okozni.

Gondolok rád, sok puszi

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Jaj szegény Viki! Ihazán sajnálom, hogy most még ilyesmi is nehezíti a napjaidat. :( Remélem tudnakl valami megnyugtató terápíát alkalmazni, és nem kell műteni. :shock:
Persze, hogy érdekel mi van veled! De mit dolgozol? Nem emlékszem, hogy írtad volna. :oops:

Rozi én se emlékszem semmilyen tali felvetésre. :shock: Nem lehet, hogy elszállt az a hosszászólásod? Vagy tényleg mi lennénk ennyire figyelmetlenek? :oops: Akkor bocsi. :)
A nadrággal ma lettem kész, mivel csak részletekben tudok haladni. Mellette még, ráadásul kötök is, és azzal is haladnom kéne. :wink:
KInél fogtok szülni? NAm választotok? Marad az ügyeleltes?
Gőzöm sincs. Hogyan is tudhatnék dönteni, hiszen nem tudni előre, hogy 25.000-et vagy 100.000 kell fizetni. :shock: Márpedig marhára nem mindegy! :evil: A 25-öt még csak kipernálká az ember, de mi van ha komplikáció lép fel, és ugrik az összeg is!
Gözöm sincs mi lesz. Sőt szerintem a dokikat is hiába kérdem, mivel még nem alakúlt ki a gyakorlat.
Márti te akkor már tuti ügyeletesnél szülsz?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Most meg ti tüntetek el! :roll:
Halihó, mi újság?????????????????????????????

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Én kozmetikus vagyok, saját vállakozásom van, és itt van az üzlet a pincében, ahol lakunk.
Tegnap még lementem dolgozni, és egész nap vártam, hogy szóljon a dokim, hogy mikor mehetek. Hát este szólt, hogy ma reggel 8-ra vár a főorvos a kórházban. Én nem is tudom, hogy voltam ilyen bátor, de tegnap este is elég sokat szenvedtem az ágyban, nem sokat aludtam, gondolom ez adott erőt, hogy csináljanak velem már valamit, amitől jobb lesz. Na hát a főorvos ránézett az aranyeremre, és egyből mondta, hogy megműti. Nem volt vészes. CSak az injekció, az borzalmas, azt hittem lekaparom a falat. Aztán vártunk, amíg elzsibbadt, és utána felvágta és kinyomta, mert már alvadt vér volt benne. Már trombózisos volt, és mondta, hogy ezzel csak egyre jobban szenvedtem volna. Aztán kb fél óra múlva kiment a zsibbadás, és tök féltem, hogy mennyire fog fájni, hát alig érzek valamit. Már rá is tudok ülni. És az előbb levettem a kötést, mert sajna vécéznem kellett, pedig próbáltam visszatartani, és most épp hogy szivárog valami kis vér. Szóval tóúl vagyok rajta. Köszönöm hogy sokan szorítottatok nekem. De szerintem jobb, hogy megcsinálta, mert ha csak két hét múlva jön a babám, akkor addig még elég sokat szenvedtem volna.

Hétfőn reggel kell visszamennem, mert azt mondta a doki, hogy van olyan, hogy 2-3-szor is meg kell csinálni, mert újra telik. Hát remélem nem kell, de ha mégis, már tudom, hogy ki lehet bírni.

Na puszi mindenkinek.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!
Hát Viki minden elismerésem a tiéd és egyben nagyon sajnálom hogy ilyen gondjaid vannak pont a vége felé mert ilyenkor már egyébként is nehéz minden.!!

Ibolya! A Gesztenyés oviban volt a múlthéten a Márton napi buli amin voltunk.Azt hiszem oda is fog járni majd a Szilárdka a vegyes csoportba.

Rozika!Sajnos én sem emlékszem hogy írtál volna a találkozóról.Bocsi!
Miket csinál az Ákos baba??
Mi most már futkosunk is csak kint egy kicsit nehéz a sok ruha miatt a menetel.Nagyon aranyos a Tuti kapott az Apjátol traktort tolja és közben meg berreg mint a traktor.Meg van döprünk jó nagy azt is tologatja és pakolja bele a többi játékot és utaztatja őket.Azt is élvezi amikor beleültetem és tologatom.Ja és képzeljétek fennt is jön a két foga egyszerre már kinnt van a hegye!

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Viki én azt hittem nagyon műtét lesz. Altatás meg minden. Gondolom megkönnyebbültél te is, hogy ilyen (viszonylag) könnyen megúsztad. Örülök, hogy túl vagy rajta, remélem nem kell újra kezelni. Fő az optimizmus! :mrgreen:
Azért ne dolgozd most már agyom magad. Azért arra kiváncsi lennék, mit használ egy kozmetikus a terhességi csíkok ellen? :wink:

Kicsi az nagyon jó ovinak néz ki. Olyan hangulatos, és olyan "zöld". :lol:
Szegény kicsid, elképzeltem ahyogy az új tudományát próbálgatná, de akadájozza a sok ruha. Remélem mihamarabb leesik a hó, és akkor az kárpótolja őket. Lillával is megkell küzdeni, pedig tavaly semmi kifogása nem volt a ruhák ellen. Igaz, most is az a fő problémája, hogy nem a téli, hanem az őszi sapit akarja mindig felvenni. Mondjuk megértem, az sokkal csajosabb. :wink: :D
Na megyünk ebédelni. Jó étvágyat mindenkinek, sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Kicsi!
Én sem gondoltam, hogy a végére jönnek ilyen dolgok, de hát ez van. Most beszéltem egy pár csajszival, akiknek sokkal hamarabb kijött az aranyér, és végig szenvedtek a szülésig. Hát szerintem jobb, hogy engem megműtöttek, mert azóta semmi bajom. Mondjuk kicsit macerás a véscézés, mert minig le kell magam fertőtleníteni utána, de ez van.
Voltam reggel kontrollon, azt mondta a főorvos, hogy szépen gyógyul, és nem kellett hozzányúlni. Szóval ha valakinek hasonló gondjai akadnak, merem ajánlani a műtétet, mert tényleg nem nagy dolog, ki lehet bírni, és hamarabb megkönnyebbül az ember.

Fioona! A csíkok ellen semmi különöset nem használtam, csak testápolót, jó zsírosat, és azt dögivel napi kétszer. Egyébként mondogatom is a többi terhesnek, hogy nehogy vegyenek csodakrémet, mert semmit nem használ. Akinek hajlama van, annak áűltalában úgyis kijönnek, és eltűnni sosem fog, semmitől, akinek meg nincs hajlama rá, az ha nem keni magát, akkor sem lesz csíkos. Mondjuk nekem a fenekemen vannak régről fogyás csíkok, tehát a hajlam az bennem van, és a pocimon még nincs semmi, sem a cicimen. Mert ugye a cickókat is vastagon krémezni kell. Amúgy megteszi bárilyen zsíros testápoló, vagy olaj. Nem kell olyan nagy ügyet csinálni belőle. És még valami, hogy ha hirtelen hízik, akkor nagyobb esély van rá, hogy reped a bőre. Szóval lassan kell hízni.

Na most lelépek, majd este jövök még.

Puszi miondenkinek.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

bocs, hogy eltűntem, de behalt a net nálunkl!
most alig tudok írni, mert Áki a karomon nagyon beteg, majd jelentkezem, és visszaolvaslak benneteket!

Viki szegénykém! Stramm csajszi vagy fel a fejjel! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Viki örülök, hogy megerősítettél. Én mandula olajjal kenegetem most magam. Sajnos a hízásí csíkokat is ismerem. :cry: :oops:
Érdekes, nekem a Lillával az utolsó 2 héten jöttek elő a csíkok. Addig semmi. Már örültem, hogy megúszom, bár erősen csodálkoztam rajta. Az olaj naygon tetszik, már mindenhova azt kenem. :lol: Elég érzékeny, és száraz bőröm van. :roll:

Rozi mi van Ákossal? Küldök neki gyógypuszit!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Lányok, tudtok arról valamit, hogy így a 13. hét körül végzett fogröntgen, okozhat e károsodást a magzatban?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Na, most van időm olvasgatni titeket, bár most is tanulnom kéne, szombaton vizsgázom! :?

Először is bocsi, végignéztem a leveleket, és tényleg nem írtam le, hogy talizni kéne! :oops: Pontosabban leírtam, csak akkor kezdte már a net beadni az unalmast, és kitörlődött minden, mire újra beírtam szerintem tök véletlen kimaradt ez a rész! :oops: :lol: Bocsi mégegyszer mindenkitől! :lol:

Márti! A kórházi fizetősdivel egyetértek veled, csak abban reménykedem, hogy mire a harmadik jönni fog, már feladnak ezzel a hülyeséggel, mert rájönnek, ettől aki tud, még fog fizetni! Megjegyzem én nem tudnék! :lol: Bár tőlem a doki nem is kért semmit, pedig választott volt! Most is nála voltam rákszűrni!
Képzeljétek el, jobb lett az eredményem, mint volt, de azért 3 hónap múlva megint kell kontroll! :D

Viki! Sok ++++++++++ a sebeidre, bár elég hülye helyen van! :lol: Remélem ettől tudsz majd még rendesen szülni! :D Nekem szakközepes korom óta kijön, ha hidegre ülök, vagy felfázok, de visszatudom már tenni! :lol: Szegény párom, viszont épp ma panaszkodott, hogy valami nőtt a hátsójára, mire megnyugtattam, hogy biz gazdagabb lett a szegények aranyával! :) Most nagyon el van kenődve!
Azon gondolkodtam, vagy felfázott, vagy nem jól táplálkozunk, rostosabban kéne! :shock: Filózásnak vége! :oops:
Egyébként ha tudom, hogy kozmetikus vagy már rég te tépnéd a szőreimet! Kérhetek tanácsot? Te mit ajánlasz oda lentre szőrtelenítésre? mert hát a tépés eléggé fáj ott! A kencéktől meg már úgy viszketek!!! :?: :?:

Kicsi! Gratulálok a fiadhoz! Ari lehet ahogy fut, és minden egyes fogért egy nagy +++ jár! :) Szegény Ákimnak még mindíg egy sincs! Már nagyon idegesít! :?

Mostanában élvezi a járás tudományát, bár messzire még nem tud elmenni! Viszont épp ma táncizott, ami forgások sorozatából áll! :D :D :D
Berreg a kis száján, meg indiánkiált, kimondta, hogy "gyűrű", meg "hogy ide jött"! :D Persze nem kristálytisztán, hanem olyan furin, utánnam mondta! :D Meg kell zabálni!

Fióna! Kösz a gyógypuszikat! Nagyon elkél! Olyan náthás, hogy alig lát , alig kap levegőt, és az orra szó szerint minden percben folyik! Ja, és mellette majd meg fullad úgy köhög! Elakarom vinni dokihoz, nehogy tüdőgyuszi legyen, de sajna most reggel rendel, amikor nincs nálam a kocsi! De megoldjuk! Szóval puszikat ide neki! Szokásoshoz képest nagyon nyüszke! :cry:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Jaaaaj, a lényeg kimaradt!

Nincs kedvetek talizni?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Egy próba a vonalzó miatt! :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


És mégegy próba! :oops: :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Heuréka!

Kicsit lassan, kicsit nehézkesen fog az agyam, de megvan!
Álmodjatoka karácsonnyal!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan míg a Tutim alszik.
A csíkok ellen én is használtam baba testápolót fürdés után minden este kétszer végigkentem has ,mell, fenék.Zuhanyozáshoz meg egy jó durva fürdőkesztyűm volt pontosan nem tudom miből készült én csak bálamadzag kesztyűnek hívtam elég durva volt jól megmaszírozott.Szerencsére nem lettem rajtam csik egy pici volt a hátsomon de már az sem látszott ja és ahogy Viki írta a lassú hízás is hozzá tzesz talán hogy ne alakuljon ki.

Rozika én is jobbulást kívánok Ákinak!!
Ha gondoljátok szívesen benne vagyok a taliban ..de lehet hogy mostmár jobb lenne jövőre mert itt a karácsonyi készülődés.

A hajam égnek áll képzeljétek Szilárdka beleül és feláll a nagy dömperbe amit múlthéten kapott tegnap délelött már inkább eldugtam a dömpit mert nem értem rá figyelni a főzés miatt.Még az kellene hogy kiguruljon alola és összetörje azt a szép pofiját.Viszont egyre ügyesebb szépren rakja fel a karikákat a rudra.

Ibolya úgy tudom semmilyen röntgent nem szabad csinálni terhesség alatt,de lehet hogy én tudom rosszul.
Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, Áki tud nemet bólogatni!!!!!!!!! :D :D :D
És próbálja kimondani, hogy gyi-gyi! :D
Dagad a májam, végre tudtam neki valamit tanítani! :oops: :lol:

Karácsonyi lázban égtek már?

Nekem már a fele ajándék megvan! Nem tudtok hol lehet jó és főképp olcsó ajándékcsomagot csináltatni? :?:

Akartam még valamit kérdezni, de elfelejtettem, olyan az agyam, mint a szita! :lol:

Kicsi: Boldog 11.-et Szilárdnak! Nemsokára ő is 1 éves lesz! :wink:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Ja és a legfontosabb lemaradt Szilárdkám ma 11 hónapos persze biztos láttátok

Kép
kicsi77
 
 


Köszi Rozika a 11 -et pont egyszerreküldtük el az üzit.

Pusszantok mindenkit!!

Kép
kicsi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: