Új privát üzeneted érkezett!

Halihó
csak gyorsan írok, megvagyunk, hétvégén otthon voltunk. Gergő nagyon jól érezte magát a búcsúban, dodzsemezett, meg kapott búcsúfiát, persze kamiont választottKépKép És a nagyszülők kényeztették, élvezte megint a sok állatot, traktort.
A keresztelő is jó volt, a keresztlányunk nagyon nyugis, eszik-alszik, én is ilyet kérekKépKép
Tegnap voltam vérvételen, plusz ctg-n, ezt sajna meg kellett ismételni, mert nem tetszett a dokimnak, meg még uh-ra is elküldött, de aztán úgy tűnt nincs gond, remélem tényleg.

Xsara
Drukkoltam Nektek, mi volt?

Noémi
BetegségKép Gergő jól van, sokat dumál, már ő is énekel, Boci-boci tarka, Ki lakik a dióhéjban, Sej rigó a repertoárKépKép Jótt tett neki a hétvége, azóta egész jó, kopp-koppKépKép
Bölcsis szerelemKépKép

na puszka
Judy (37+2)

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Már megint beteg DominikKép Múlthéten Péntek éjjel belázasodott,így másnap felhívtam a gyerekorvosunkat(aki végre dolgozik). Olyan rendes volt,hogy szombaton nem rendel,de a kedvünkért bejött. Megvizsgálta,és nem talált semmitKép Azt mondta,hogy valahol góc van a szervezetében,így vizelet,széklet mintát kellett külldeni az ANTSZ-beKép Ma vittük,eredmény szerda,csütörtök. Vasz. nm kezelték ki rendesenKép
Bölcsi megint úszik 1 hetetKép Már sosem kezdjük el rendesenKép

Judy!
Biztosan minden ok! Most,hogy ilyen ritkán tudok én is csak jönni,azért dobj egy sms-t ha kibújt a lurkó!Kép Gergőnek ezer pusziKép
Ilyen keresztgyerekem sajátba nekem is lehetneKép

Xsara!
Hallottam megműtötték a férjed. Remélem minden rendben,illetve biztosan minden rendben van,lesz!Kép

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali

Noémi
Jobbulást DominakKép Sajna ez egy ilyen időszak lesz, most találkozik egy csomó új vírussal a bölcsibenKép De ő már az ovira stramm lesz, mi meg majd akkorKép De Te legalább a magad ura vagy, főnök nem morog a hiányzásért. Nálunk nem tudom hogy lenne. De ez még a jövő zenéje.
Majd küldök sms-t, már alig váromKép

Xsara
Mizujs? Minden oké?

puszka
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi,hogy így ismeretlenül...
Nemrég költöztünk ki Tárnokra és azt szeretném megtudni, hogy van-e esetleg itt a közelben, Érden, vmiféle játszóház; egy 16 hónapos kislányom van és nagyon igényli már a társaságot, szívesen vinném a többi gyerkőc és játék közé. Kép Ha tudtok vmit ajánlani, lsz. írjátok meg. Nagyon szépen köszönöm!
sziasztok!
M.
meronna
 
 


Sziasztok!
Bocsi az eltűnésért,de annyi minden történt,és sajnos csak csupa rosszKép
Dominikról kiderült,hogy szalmonellás,az újabb antsz eredményre még várunk. Nem tudom hol "kapta" el. Nem akarom a bölcsire fogni,de az tény,hogy egyedül ő evett gyülölcsöt a csoportba közvetlenül egy nappal mielőtt kijött rajta?. Most ott vagy sem? az kérdés,de hát mire gondoljak ha semmi mást,újat nem evett csinálltunk , azelőtt mint a bölcsit.
Na mindegy,az első sokk után megnyugtattak,hogy tul. képp ez olyan mint egy gyerekbetegség.
Rágtam magam előlről hátulról,de nem találom magam bűnösnek. Úgy hogy bölcsi stopp van kitudja még hány hétigKép
Mindeközben a szüleim külföldre utaztak,és a nagymamám kórházba került.
A nyakamba szakadt (nagyon csúnyán fogalmazva) az aggódás három iránybanKép Dominik már jobban van,már nem hány,hasmenése sincsen,de 3 hétig folyamatosan ment a hasaKép Fogyott,bár étvágya az volt bőven.Mély karikák voltak a szeme alatt,áááá.... szörnyű voltKép Az okos nagytudásuakról noo comment....

A nagymamámKép most erről inkább nem beszélek,mert sajnos jót nem tudok írni rosszat meg nem szeretnék,nem bíztatnak semmivel...

De a szüleim tegnap este végre megjöttek éppségben,így megnyugodtam részben.ű

Judy!
Kitartás,aztán,ha megvan a baba szeretnék baba látogatóba menni ha nem zavarok,na meg persze ha Dominik nem beteg,nehogy oda vigyek valami csúnya vírust,hess-hessKép
Xsaraékkal remélem minden rendben,most ő is megint eltűntKép
Ígérem próbálok sűrűbben jönni,de látod tényleg sűrű heteim voltak. Bár ha meglessz a beby te sem tudsz túl gyakran jönniKép Előrre is sajnálom Kivel fogok társalogniKép A mag. Egyedül maradok?

Puszika
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Halihó
még egyben vagyunk, ma voltam ctg-n, legközelebb szombaton megyek. már itt az anyukám, úgyhogy akár jöhet is a baba, van aki vigyázzon Gergőre. kicsit már türelmetlen vagyok, mert iszonyú vizes kezem-lábam-mindenem és dokibácsi szerint ez csak rosszabbodik márKép de azt mondta élvezzem ki az utsó napokat, mert utánaKépKép Hát igen, azt hiszem el is megyünk moziba, most hogy van pesztránk.

Noémi
Hú, tényleg csupa rossz hírKép Szalmonella, hát elég durvaKép Remélem most már túl lesz rajta szegény DomiKép miért lennél hibás, nem tehetsz róla, hogy benyalta valaholKép Fel a fejjel, most már csak jobb idők jönnekKép Babalátogatóba pedig majd szívesen várunk, netezni szerintem sem lesz sok időmKépKép

Meronna
Játszóház nincs sajna Érden, lehet, érdemes lenne nyitni egyetKépKép Mi a Camponába járunk a Pán Péterbe és a Sárkányvárba, meg állítólag Törökbálinton nyílt egy, Pocokvár, ha jól emlékszem. Érden van baba-mama klub a műv. házban 2 hetente, mi oda jártunk, egy védőnő szervezi, nem tudom, most elindult-e már ősztől.
Egyelőre mi nem fogunk tudni menni, a pici miatt.

pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Judy!
Hát nem is tudom mit kívánjak?,kéz,és lábtörést,sok szerencsét,egy kalappal,stb...
Élvezzétek ki,és csavizzatok amíg nem jön a picúr,most legyél kicsit önző,utána majd úgyis "uralkodhatnak" rajtad elegetKép
Ne felejts el sms-t külldeni,várni fogom! A koleganőmnek éljel megszületett a Balázskája,úgy hogy most már csak értetek izgulokKépKépKép
Puszi,max ha itt egy darabíg nem is majd telcsin érintkezünkKép
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Ezer bocsika, hogy eddig nem jelentkeztem!

Hát lányok senkinek se kívánom ezt a két hetet.Kép
Műtét során minden rendben volt.
De mível ez már a 3. volt, ezért hogy ne legyen nyomás alatt a seb, kivezették a gerincén az agyvizet.. 9 napig volt így.. lassan ment a gyógyulás, állandó hányás, szédülés....
huhhh nem is írom tovább.
Tegnap haza jöhetet.
Kiderült nem lehetett kivenni a teljes daganatot, mert akkor sérült volna vmi. (pl. lebénul a fél oldala)
ugyhogy valószínüleg 8-10 év múlva újra műtét.KépKép

Danikám!
Nagyon hiányzott neki apa! Beszéltek telefonon, de sajna nem lehetett bevinni, mert végig az intenzíven volt!
Elkezdtük a bölcsit.
Első 2 nap sírt-rugkapált mert haza kellett jönni.Kép
3.nap 9-12-ig ott maradt egyedül, közölte anya jó leszek és már ott sem volt
ebédet megette...jó volt.KépKép
4.nap 8-12ig el sem köszönt reggel az ajtóban ugy skerázott befelé.Kép
Ma hát ma már kereste anyát, néha sírvafakadt..
de lehet hogy az is közre játszott hogy apa is itthon van.Kép
Jövő hét keddtől ott is alukál.
Kíváncsi leszek.

No ennyi jutott gyórsan eszembe
Millió puszika

Judy!
Szórítok értetek!
Jó mozizást!
Baba látogatóba mi is szívesen mennénk , ha lehet! KépKépKép

Noémi!
Gyógyuljatok meg nekem minnél hamarabb!!!

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Örülök hogy minden rendbenKép Bölcsi miatt irigy vagyok,

Dominik még mindíg itthon dekkolKép Végül isjól el vagyunk,sokat válltozottKép pl: már nem ordít,ha főzök,ezt most értük el közel a kettőhözKépKép ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ remélem jövőhéten újra kezdhetjük a BESZOKTATÁSTKépKépKép
Jó volna most egy kis szabadidő. Kicsit elmerülni a gondolataimban,bár az is lehet,hogy ez a miértje annak,hogy ne legyek bús komor.(a nagymamámról van szó,de nincs kedvem beszélni róla)

Judy!
Ha jól emlékszem,valahogy most van Gergő szülinapja,úgyhogy boldog szülike napot nekiKépKépKép


xsara!
Gyere gyakrabban! Mi lesz a topikkal,ha se te se Judy nem jön? Egyedül maradok mint a kisujjamKép


Puszi
Puszi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Örömteli hírt szeretnék veletek megosztani.
Ma reggel megszületett Judy 2. kisfia Fodróczy Gellért 3200grammal, 54 cm-rrel. KépKépKép
Innen is gratula,és jó egészséget kívánunk,valamint minnél előbb várlak ide visszaKép
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Judy!!!!

Gratuláció!!!KépKépKépKépKép

Köszönöm az sms-t.

Noémi!
Igérem gyórsan és sokat jelentkezem!
Dani ma aludt először a bölcsiben, nem volt gond... csak éppen mindenkit felébresztett, mert neki pisilnie kell---sírt...

Ne gondolkodj sokat, megárt! Kép;)

puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Xsara!
Hát igen lehet,hogy jobb lenne még butább szőkének lenni,és akkor nem járna az agyamKép
Ma jött vissza a széklet lelet Dominik még mindíg szalmonellásKép de viszont megvan a baktérium,úgy hogy el lehet kezdeni az antibiotikumos kezelést,állítólag 1 hét és rendben leszKép Igazából látszatra most sincs baja,de hát ezekszerint mégisKép Ezen annyit gondolkodtam már,hogy mi van ha felébred? Felsír,és felébreszti a többi gyereket isKép Gondolom ennek nagyon örülhetnek a gondozó nénikKép Férjed hogy van? És te hogy viseled a szabadidőt,amíg Dani bölcsiben van? Munkát találtál már? Bár azt mondják,hogy még 1 évig nincs értelme,mert folyton beteg leszKép

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok

Pénteken hazajöttünk a kórházból Gellért babával. Egyelőre jó baba, csak akkor nyafizik, ha éhes, azaz elég gyakran Gergő egész aranyosan fogadta, de azért a tegnap esti fürdetésnél megvadult. Majd jövő héten teszek fel képet. a szülés nehezebb volt, mint az első, a vajúdás hosszabb és erőteljesebb, a kitolás viszont rakétakilövés jellegű, 1-2 fájásból pillanatok alatt.

Noémi
Akkor remélem most már rendbe jön DominikKép

mindenkinek köszi a jókívánságokat, puszi:
Judy és 5 napos Gellértbaba

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Judy!

Jó hogy minden rendben.Kép
Örülök, hogy Gergő ilyen aranyos!
Mi volt a fürdésnél?

Noémi!

Mi is betegek lettünk.Kép
Csütörtökön voltunk orvosnál, láz, köhögés.
Éjjelre kijött a hányás hasmenés.KépKép
Szegénykém elég rosszul viselte.
Hála istennek 1 nap alatt elmúlt.
Most a héten itthon vagyunk. Pihengetünk.

Sajnos apa is elkapta, ugyhogy Ő is szenvedett 1 napot.Kép
Sokat javult az állapota ez alatt az 1 hét alatt, de még rengeteget kell pihennie.

Puszika

Xsara és az Ő beteg családja Kép

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Tesók:

Kép

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Nem is reménykedtem,hogy jelentkeztek,és erre tessékKépKépKép

Judy!
Édi bébikKépKép
Mindenről tudni szeretnék! Milyen érzés,hogy ketten vannak? Gellértnél rögtön jött az anyai érzés? Gergő hogyan reagállt mokr meglátta hogy szoptatod,fogod puszilgatot,és amikor Géza babusgatja? Hasonlít Gegére? Féltékenység? Mindent tudni akarokKép
Ha lesz időd jelentkezz,és írj sokat!
Mama még itt van? Hogy bírod? Nagyon nehéz? Könnyebben felépültél,mint Gege születése után?
Tudsz pihengetni,vagy igazából nem is vágysz rá? Tejcid van? Éjszakázást hogy bírod? Tényleg,és Gergő hogy viseli,hogy egy szobába alszanak? Felébred az éjszakai evésre,vagy amikor felsír?
Dominiknak még mindíg nem jó a széklet lelete,úgy hogy addíg nem megyek látogatóbaKép


xsara!
Jobbulást nektek!

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni? Keresek Érden vagy a közelben jó angoltanárt. Leginkább olyat szeretnék, akihez a párommal együtt tudnánk menni tanulni, de nagyon kis létszámú angoltanulós csoport is érdekel. Ismertek ilyen angoltanárt, vagy valami kislétszámos sulit?
Előre is köszi.
Jázmin
djázmin
 
 


NoémiKép

Mennyi kérdésKépKép
Csodálatos érzés, hogy ketten vannak, rögtön jött az anyai rzés és sokkal magabiztosabb az ember, nem aggódik mindenenKép
Gegére az arca hasonlít, és a keze, de Gellért dundibb és barna hajú. A szopi jól tűri, néha megsimizi, büfinél ő is ütögeti a hátát. ilyenkor mesélni szoktam neki közben, vagy játszik. Féltékenység a fürdetésnél van, ezt még ki kell találni, hogy hogy legyen, az se volt jó, ha Gergő is ott volt, meg az se, ha előbb ő fürdött, sokat sírt.
Anyukám holnap megy haza, utána Géza lesz szabin, így nem olyan vészes. Szülés nehezebb volt, de most már jól vagyok, ma már kint homokoztunk az udvaronKépKép
Pihenni néha szoktam velük délután, jól esik, most is azt kéne inkábbKépKép Éjjel velem alszik még, nem a Gergővel, így szinte fel sem ébredek szopi alatt.
Tej van, tegnap már 3570 gramm volt (3200-al született).
Dokibácsi ma látta, minden okés.

na ennyire futotta, remélem hamarosan rendbe jöttökKép

Xsara
nektek is jobbulást.

Jázmin
www.frw.hu

pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szia Judy!

Köszi a választ. Máris érdeklődöm náluk!!!

Hali
Jázmin
djázmin
 
 


SziasztokKép

akit érdekel kicsi Gellért születése:

<!--attachment: Gell_rt_sz_let_se-121767.doc*mime_msword.gif*application/msword*29.2*Gell%e9rt+sz%fclet%e9se*Gell%e9rt+sz%fclet%e9se%2edoc --><center><pre>
KépGellért születése
Gellért születése.doc (29.2 k)</pre></center><!--/attachment-->

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Látom még mindig nekem van a legtöbb időm netezniKépKép

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Judy!
Azt mondják,hogy 2 gyerek mellett több ideje van az embernek? Hát,számomra ez hihetetlenKép
Nem felejettem ám el,készülök hozzátok,de Dominak csak jövőhéten jön vissza az eredménye,remélem ez már jó leszKép Ha minden ok,akkor úgy sem hagyom ki,hogy ne nézzelek meg titeketKépKép Még a kolegaőmhöz sem jutottam el,pedíg oda is készülök. Kicsi Gellért születését megnézam miután ezt elkülldtem.
Remélem még mindíg jó babaKép Géza meddíg tud otthon maradni?
Furi,hogy ketten vannak? Most aztán van élet nálatokKép Dominkám is egyre jobb,úgy látszik neki 2 év kellett,hogy kicsit lenyugodjonKép Így én is kicsit közelebbinek látom a második gyerkőc jövetelét. Na azért annyira nem,hogy azt mondjam,hogy azonnal,de ha így halad a jó úton,akkor talán 1 év múlva komolyabban is beszélhetünk rólaKép
Ezer puszi a fiúknak,na és persze neked isKép
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Meggyógyultunk! Mentünk is gyorsan bölcsibe, mert már hiányzott neki. Kép

Judy!
Nagyon aranyosak! Kép
Kicsi Gellért születésének leírása nagyon tetszett,Kép Én is elkezdtem anno írogatni, de nem lett belőle semmi.

Noémi!
Gyogyuljatok már meg...
Jó sokáig elhúzodik ez a betegség?!
Beteg is vagy csak a széklete rossz még? Hányás, hasmenés?

Házacskánk szépen alakul:
kész van a külső vakolás- színezés..
aztán most csínálják a belső festést...
majd jőn a burkoló , igaz a fürdő , wc fala már fel van rakva.
Talán decemberre már be is költözhetünk!KépKép

Állást még mindig nem sikerült találnom..Kép
de csak összejön nemsokárra.

millió puszika nektek
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Xsara!
De jó nektekKép Szépen haladtok! Akkor lehet,hogy már ott karácsonyoztok,és a szép új évet,a szép új házban kezditek?Kép
Nem is kérdeztem,hány gyerekszobátok lesz? Emeletes, amerikai stílusu? Milyen az elosztása?
Dominik,még mindíg szalmonellásKép Fura,mert semmi baja,csak a székletében van még jelen.A baktérium már eltünt,de még mindíg nem pozitív a lelet,én sem értem? Legközelebb 3 hét múlva külldünk új székletet. Lehet,hogy idén már nem kezdjük el a bölcsitKépKép Ma telefonáltak a bölcsiből.érdeklődtek,hogy mi van. De sok okosat nem tudtam mondani,a helyünk legalább még meg van. Tök ciki,az egész csoportnak kellett széklet mintát külldeni. De állítólag nem mondták meg hogy a Dominik volt fertőzött. Meg rendesek voltak,mert mondták,hogy tudják,hogy erről nem én tehetek,tudják,hogy nem "otthoni" fertőzés. Most kiderüllt,hogy valószínűleg,a Kínából behozott fertőzött csirkéből ettünkKép
Sokan fertőződtek tőleKép
Na ennyi,semmi jó,semi újKép
Puszi
Sziasztok
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Noémi
Akkor még mindig nem tudtok eljönniKép

Xsara
Akkor nemsokára költöztökKép Sok örömet az új házhozKép

Mi megvagyunk, vidám az élet, pl szoptatás közben kakaót főzök a nagynak és társaiKépKép
Hétvégén vendégjárás lesz, ünnepeljük apa és Gergő szülinapját.
Jó hétvégét
pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Megírtam 1 jó hosszú levelet erre elveszett.
Holnap majd újra próbálkozom!KépKépKépKép

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT GERGŐNEK MEG AZ Ő APUKÁJÁNAK!!!

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Judy!
Csatlakozom,az előttem szólóhoz,BOLDOG SZÜLINAPOT A FIÚKNAKKép
Ez igen! Ez aztán a fiú dömping,szinte egyszerre születtek a fiúkKép Egyszerre le lehet tudni a szülinapokatKépKép
A látogatás még várat magáraKépKép Ha van időd írd meg,hogy hogy telik 1 napotok!

Xsara!
Mi újs munka ügyben?

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Lányok!
Nem tudom,hogy tudok jönni,mert valami van a gépünkkel. Kell hívni valakit,mrt valami komoly gubanc lehetKép Folyton lefagy,meg elárasztanak a letölltendő reklámokKépKép Az előző hsz.ben is kb 3 szor leptek el,10 perc mire el tudom ülldeniKép
Noémi

Noémi
citrom
 
 


LányokKép

Köszi a köszöntéseketKép
Buli jó volt, Gergő kapott versenyautós tortát tűzijátékkal, meg távirányítós autót, mesekönyvet, kazettát és egy kis traktort bocival.

NoémiKép
Nap: most kb 7-kor kel Gergő, reggeli, rendrakás, netezés, fürdök gyorsan. Közben szoptatás, ha elalszik Gellért játék Gergővel, levegőzés, esetleg mosás-vasalás-taki. Szopi, levegőzés Gellérttel is, ebédet hozatom. Délben kaja, Gergő megy aludni. Gellért jó esetben alszik tovább a babakocsiban, vagy velem az ágybanKépKép 3 körül kel Gergő, játék, uzsi, esetleg udvar, várjuk apát..Közben Gellért szopizik, délután nyügösködik is...jön apa, hatkor vacsi, Gellért fél hétkor fürdik, szopi, Gergő nyolckor fürdik, alvás... én is korán kidőlők, mert éjjel is szopi 2-3-szorKépKép Közben mind2-öt pelenkázni is párszor...Szóval nem unatkozom, elég melós..

na pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Érden keresek jó bőrgyógyászt, tud valaki segíteni?

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Judy!

Igaz én diósdi vagyok és ezért Diósdon rendel a börgyógyi néni, de nagyon kedves és nekünk bevált. A párom jár/járt hozzá.

Dr. Szabó Olga hétfönként du. 4-töl rendel a diósdi egészségházban az emeleten.

Tündér
tündér
 
 


TündérKép
Köszi az infotKépKép Közben már találtam itt Érden egy magánrndelőt, mivel eléggé eldurvultak a pöttyeim, és nem akartam az sztk-ban órákat várni az 1 hónaposom miatt.
Szerencsére a kence amit kaptam segít, úgy néz ki.
Azért köszi mégegyszer.

puszka
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


MEGHÍVÓ

A Mozgáskorlátozottak és Fogyatékkal Élők Vacsorával Egybekötött Műsoros Estjére

Belépőjegy ára: 3 000.-Ft/fő mely tartalmazza a vacsora árát is.

Minden egyes jegy vásárlásával 1 000.-Ft összeggel támogatja egyesületünk tagjait.

Mozgáskorlátozottak Érd és Környéke Egyesület és a Fogyatékos Gyermekekért és Szüleikért Egyesület nevében, köszönjük Önnek.

Dátum: 2004. november 28. (vasárnap)
Időpont: 17:00-22:00
Érd, Velencei út 29.
FINTA Rendezvényterme
(volt Benta TSZ)

A rendezvény fővédnöke:
Dr. Döcsakovszky Béla
Érd Város Polgármestere

Program:
- 17:00
- Lang Gyula a Mozgáskorlátozottak Érd és Környéke Egyesület elnökének köszöntője
- Dr. Döcsakovszky Béla Érd Város polgármesterének köszöntője
- Kiss Attila a Fogyatékos Gyermekekért és Szüleikért Egyesület elnökének köszöntője
- ROLL DANCE BUDAPEST Kerekes táncegyüttes műsora
- kb.18:00 Vacsora
- Vacsorát követően a műsorról FÁSY MULATÓ mint a Fogyatékos Gyermekekért és Szüleikért Egyesület egyik támogatója gondoskodik.

A jegyek kizárólag elővételben válthatók az Érd, Alsó u. 5. szám alatt, illetve megrendelhetők a 06 23 524 000 telefonszámon.

Ez az alkalom egyben módot ad arra, hogy tagságunk támogatása mellett megismerkedjenek a mozgássérültekkel és fogyatékkal élő embertársainkkal.

Díszvendégeink között tisztelhetjük:
Gundel Takács Gábor, Pokrivtsák Mónika, Növényi Norbert és David Merlinit mint a Fogyatékos Gyermekekért és Szüleikért Egyesület támogatóit.

Bővebb információt az egyesületünkről, terveinkről, támogatóinkról a www.fgysze.hu portálunkon olvashat!

Üdvözlettel:
Kiss Attila a Fogyatékos Gyermekekért és Szüleikért Egyesület elnöke
hypotonia
 
 


Sziasztok!

Judy!
Boldog Névnapot Gergőnek!!! KépKépKép

Lassan költözünk!
Dani sajnos már megint beteg, bölcsi betegség..
állandóan elkap vmi vírust. Kép
Ti jól vagytok? Srácok?
Kicsi növöget?

Sajna mennem kell!
Igérem legközelebb bővebb leszek!

puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!KépKépKép
Ez most egy próba,de ha sikerül,akkor holnap jövök bővebbenKép
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


És igenKép Újra tudok netezniKépKépKép

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!
Na végre jó a gépünkKép
Remélem nem csak átmenetiKép

Dominik,ma vére hajlandó volt először belekakilni a bilibeKép A pisi már állva fellépő segítségével a wc-be megyKép Borzasztóan tetszik neki,hogy úgy csinálhat mint a nagyfiúkKép

Xsara!
Nagyon eltűntél,csak nem dolizol?
Böcsi betegségKép hát igen,már szeretnék én is idáig eljutni. Ma külldtük újabb széklet mintát,hát kiváncsi leszek? Bár mindegy,mert idén már nem kezdjük el. A sok karácsonyi,téli szünet miatt nem lenne értelme. Igaz még ha jó is a lelet mire visszajön,és külldünk még egyet,aztán annak az eredménye is vissza érkezik,az igen csak 3 hét. Dani még mindíg szeret bölcsibe járni?

Judy!
Akkor várunk titeket,csak jenentkezzKép

Lányok! Segítsetek,mit vegyek Dominak karácsonyra? Ja,és persze a szülinapja is most lesz,de ötletem az kevés. Tipp?
Ja és szorítsatok,hogy ez a lelet végre jó legyenKépKépKép

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


HaliKép

Mi is megvagyunk, Gellét ma hathetes, kb 5 kilóKép Már mosolyog.
Hétvégén haza akartunk utazni, mire összepakoltam a fél házat, Gergő tök lázas lettKép Így maradtunk. Gennyes torokgyulaKép Szerencsére már túl van rajta és eljött az anyum segíteni, jó dolgom van.
Karira már készülődtök? Én még semmitKép

Xsara
JobbulástKép Gyere gyakrabbanKép

Noémi
Üdv újra a fedélzetenKép Domi nagyon ügyes, gratulaKép Gergőt továbbra sem érdekli a bilitémaKép
Karira még nem tudom mit kap, talán konyhaszettet, könyvet, gyurmát, vagy rajztáblát, a favonathoz további részeket...
oké, majd jelentkezünk, ha jó lesz a kocsim és Gergő is gyógyult lesz.
Mintához drukkKép

pusz
Judy és G-k

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak mostanában kicsit sok lett a dolgom.
Színte minden nap rohangálok a ház miatt vhová.
De szép lassan azért költözhető állapotba lesz.
Holnap hozzák végre a gázórát, és akkor már lesz fűtésünk + melegvíz is. Kép
Burkolásunk félig kész, még a parketta hiányzik, de az is meglesz a héten.
Világítás van a felső szinten, a pincében még nincs teljesen behúzva.
Konyhabútorom ajtói megvannak, csak a többi hiányzik...Kép
Festés kész, csak aprobb javítások vannak.
Egyszóval alakulgatunk!
HA minden jól megy jövő hét vége felé költözünk.

Munkát még nem találtam,Kép igaz nem is feküdtem rá a témára rendesen.

Daninak is gennyes volt a torka Kép már menne bölcsibe, de még mindig köhög.

Judy!
Jobbulást Gergőnek!
Ajándékokat nézegetem már..talán barkács készletett, darut kap. Majd elválik.

Noémi!
Jó hogy megjöttél!
Domi nagyon szuper!
Mi ülve pisilünk..Kép
Szereti Dani a bölcsit, csak ez a sok betegség ne lenne.

Remélem mostmár jó lesz a mintátok, mert már ideje lenne kigyógyulni belőle.
Még szerencse, hogy Ő nincs rosszul, képzeld ennyi ideig menne a hasa + hányna...húúú belegondolni is rossz.Kép

Van egy rossz hírem :
A költözés miatt megint nem lesz netünk egy ideig!
Ugyhogy nem tudom mikor tudok legközelebb jelentkezni.
Nem baj, viszont akkor majd remélem eljöttök meglátogatni bennünket.

No azt hiszem mára eleget írtam! Egy szót se szólhattok!KépKép

Millió puszika nektek + a kicsiknek KépKépKép

Xsara + az Ő Danikája

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
De jó,hogy mindenki újra itt vanKép
De aztán tovább olvasva,látom,hogy Xsara megint eltűnsz egy időreKép
Nem baj,fő hogy végre költöztökKépKép Végülis tök ügyik voltatok,elég hamar már be is tudtok költözni. Daninak jobbulást! Munka: Pedíg azt halottam,lehet,hogy a vérellétóba mész? látod milyenek ezek a csiripelő madarak?Kép Mindíg ennyit kéne írnod!

Judy!
Akkor most hétvégén sem tudtok menni?Kép Gergőnek jobbulást,remélem a pici nem kapja el! Gyúrmán én is gondolkoztam,de még inkább ejtettem az ötlet,bár amikor tésztát szaggatunk,azt imádja ő is jön,és nyomkodja a formákat. Most az a legújabb szokása,hogy bármit csinálok,azt először neki kel. Olyan édes,jön,és mondja tündérien,hogy: "anya,és már nyújtja is a kezét,hogy ő szeretné,de legyen szó bármiről,azt ő akarja. Tegnap valahogy szóba jött,és megkérdeztem tőle ki anya anyukája,és erről sosem beszéltem neki,és ő rámutatott az én anyukámra,aztán ugyan ezt az apukámmal is eljátszotta. Tényleg furi,hogy tudja,mert én sosem mondtam neki,és mindíg csak mami,és papiként vannak szólítva.

Csajok,én már tiszta karácsonyi lázban égekKép Minden ablakra vettem mikulás,fenyő,vagy rénszarvas égősort,egy csomó új díszt,és úgy döntöttem idén rengeteg fény lesz a lakásban karácsonykor,sőt már előtte feldíszítem a lakást. Magamból indulok ki én gyerekként imádtam azt a sok fénytKép Alyándék ügyben még mindíg tanácstalan vagyokKép Na mindegy. jövő héten pénteken a Stefánia palotába megyünk,egy bálba. A férjem munkahelye szervezte. Már várom,csak még új ruhám nincsKép

Na puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


HaliKép

XsaraKép
Ez jó, hogy már mindjárt költöztökKép Sok örömet az új házikóhozKép Aztán gyere minél előbbKép

NoémiKép
Nekem nincs még karácsonyis hangulatom, pedig emlékszem tavaly mennyit sütüttem, szalvétáztam, üvegfestettem...Talán sütök mézesalácsot, azt csókolom...
Mikor is lesz a szülinap?
Bálért irigyKép Biztos csini leszelKépKép asszem én most nem férnék bele egyik báli ruhámba semKépKép

Gergő már meggyógyult, szerencsére senki nem kapta el. Haza már csak karácsonykor utazunk. Jövő héten Mikibulira megyünk, izgi lesz...

puszka
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Még van netünk, nem kapcsolták ki! Kép

Noémi!
Sajna' a vérellátóba nem sikerült, mert egészségügyi suli kéne hozzá! Kép
Na mindegy... majd csak lesz vmi!

Judy!
Hát karácsonyi hangulatom nekem sincs, bár biztos a költözés miatt. Ez került előtérbe.

Dani is meggyógyult, ugyhogy szerdán már mentünk is bölcsibe.
Tök jó, itthon van két hétig, de nem kell utána előröl kezdeni ezt a beszoktatós balhét, megy be magától - marad délutánig.Kép Kép Ügyes az én fiam!

Jaj képzeljétek meghozták a gázórát és már van is fűtésünk! Kép
Lassan tényleg költözhetnénk!
Már elkezdtem a takarítgatást.
Most jó hogy még nem dolgozom. Kép

No puszika nektek.
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Csajok!
Ne csináljátok már! semmi karácsonyi hangulatKép Én már a lakást is feldíszítettem tegnap. Közben nagytakarítunk DomivalKép El van varázsolva a fényektől,olyan jó érzés,hogy értékeliKép

Judy!
Na jó,valószínűleg ha nekem most lenne egy kicsi,meg egy picim,akkor nekem sem lenne időm,sem kedvem "karácsonyozni". De ha ez erősít,idén én sem üvegfestékeztem,úgy látszik ez tavaly volt csak menő nálam,úgy mond "egy téli". Olyan buta vagy,én nem győztelek már terhesen is dícsérni,hogy milyen csini vagy,és szerintem,most is szupin nézel ki! Egy alig két éves múlt és egy alíg 1 hónapos múlt mellett szerintem tök jól nézel ki!Kép Szeretnék,ilyen fitt lenni a 2. után.
Mikulás bál: A Budai várba megyünk miki bulira. Megvettem állmaim ruhájátKép Megláttam,és azt mondtam,hogy erre a ruhára gondoltam mindíg amikor valami dögös,de mégis fiatalosan elegáns ruháról beszéltem. Szóval jól indulKép
Végre valami jó,mert mostanában annyi szar dolog történt,hogy már ránk férne valami jó is. Nem beszéltem róla,mert tul. képp. nem komoly dolgok, csak mindenkinek az a legnagyobb baj ami van. Dominak dec.17. én van a szülinapja,az apukájának 8. án a maminak,pedíg 23.án.KépKépKép Nektek is jó szórakozástKép

Xsara!
Igen hallottam,hogy az e.ü. papír miatt nem jött összeKép Irigy vagyok a bölcsi miattKép Igazi kis lakályos már a kis házikótok,na jó ezért is irigykedemKép

Ma telefonálltam a dokinak,de még nincs eredmény sajnos,talán holnap.
Ha addíg már nem találkoznánk,,akkor mindenkinek jó mikulásozástKép
puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


NoémiKép
Köszi, aranyos vagyKép Azért én látom a nem oda illő alkatrészeket magamonKépKép csakhát fogyózni nem lehet a szopi miatt, tornázni kéne, csak még időm nem volt ráKép
És milyen a ruhád?
Kari: elővettük az adventi naptárat, csak Gergő az összes ablakot már ki akarja nyitniKépKép Pedig a Gellértét is ő eheti meg.
Ja, és festettünk két mikulást, meg egy kis koszorút a tükörre.
A díszeket, fényeket is lassan előkotromKép
Ajándékügyben viszont még semmi, egyedül Gergőnek vettünk további részeket a favonathoz.

Jó bálozást, majd meséljKép sajna a kocsim még mindig nem jó, de remélem még talizunk az idén.

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Itt vagyok sziasztok!
Most éppen új hardver telepítés miatt nem tudtam jönniKép
széklet: KépKép azt hiszem ez mindent elárul
Bál: Egyszerűen szupi voltKép annyira jól éreztem magam,mintha mindíg is a vérellátosokkal jártam volna bulizni. (Vérellátó- a férjem dolgozik itt,jobban mondva itt is,és az országos vérellátók bálja volt,a Budai várban. svédasztal,de olyan szintű,hogy a legminőségibb piák ,és kaják töménytelen,éskorlátlan fogyasztása volt "engedéjezve". A Las Vegas kaszinóból jöttek a krupiék,volt rulett,és kártya asztal,amit ingyen lehetett játszani rendes zsetonokkal. Be lehetett öltözni régi korhű ruhákba,és lefotóztathattad magad,valamint jóslás, Irigy h. mirigy show,tombola,tánc,szóval minden mi szem szájnak ingereKép
Az új ruhám,akkora sikert aratootKép ezt látni kellene leírni nem tudom,a lényeg,hogy 2 részes kis szoknyás,pántos "ruhácska",aminek az alapszíne rózsaszín,és a tetejére nagyon finom csipke anyag nan varrva. A fölsőcske olyan mintha fűzős lenne,a szoknyácska pedíg a bal combomon összehúzható,na ezt nem tudom leírni,tényleg látni kell. rég éreztem ilyen jól magam,pláne úgy,hogy nem a barátaimmal mentem el szórakozni,na ezt megalapozva ezek után alíg várom a szilvesztertKép hú csajok ez a hónap elég mozgalmasra sikeredett nekünk. Folyamatosan megyünk valahova,szülinapok vannak,karácsony stb..
Vasárnap elvittük Dominikot,egy mikulás buliba,az egyik ismerős csajszi rendezte, kb. 15 gyerek volt. Domi haza sem akart jönni,ígérhettem fűt,fát,Kép a mikulástól tátva maradt a szája,de nem félt tőle,sőt puszit is adott neki,és a mikulás csomagból megkínálta a mikulástKép
Holnap lesz apánk szülike napja szép alyit kap,úgyhogy boldogKép
Judy! Gergő meggyógyult már? Kicsi Gellért hogy van? És te? Nálunk a karis díszek,már fénypompában égnek a lakásban, Dominiknak borzasztóan tetszikKép Továbbra is várunk titeketKép
Puszi mindenkinekKép
Noémi

Noémi
citrom
 
 


NoémiKép
szupi lehetett a bálKép Biztos csini voltálKép Fotó?
Mi is nagy bálozósak vagyunk, imádunk táncolni, a vállalati nálunk is hasonló szokott lenni, casino, nosztalgiafotó, koktélbár, fincsi kaják...álmodik a nyomor, most nem hiszem, hoyg el tudunk menniKépKép
Miki: jól sikerült, két bulin isvoltunk, az első a cirkuszban volt, Gergő nem félt a mikitől, de nem mondta meg neki a nevét, pedig tudjaKép Azért az ajándékot elfogadtaKépKép Utána előadásvolt, Gergő félt picit a kis kinaiaktólKépKép
a másik a Récseiben volt, játszóházi a babanetesekkel, szupi volt.
Gellért jól van, 5200 körül jár, már nem hasfájós szerencséreKép
Ma megvettük az ajándékok nagy részét, még apróságok vannak hátra.
Jövő hét Nektek még jó? Mert utána már nem sűrű lenne sztem a karácsony miatt.
Párodnak happy birthdayKép
Ja, képzeld Gergő is bilizik, kedvet kapott DomitólKép

pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Látom erre a madár se jár.

én is csak azért ugrottam be, hogy boldog karácsonyt kívánjak mindenkinekKép

puszka
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Lányok!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!

Megjöttem, beköltöztünk, majd mesélek... KépKép
Millió puszika

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!!! KépKépKép

Merre vagytok? Kép
Sehol senki!

Na karácsony elött végre beköltöztünk!Kép
Nagyon szupi minden.
Még vannak hiányosságok, de majd szép lassan alakul...
Képet majd töltök fel róla.

Dani decemberben kb. 1 hetet járt bölcsibe, állandoan elkapott vmi nyavalyát...
Remélem az új évben már nem lesznek gondok..

Imádta a karácsonyt, nagy élvezettel bontogatta az ajándékokat. Persze mindenkinek besegített a bontásban le ne maradjon vmiről.Kép
Rengeteg játékot kapott: autókat minden formában mennyiségben, puskát, barkácskészletett olyan fúróval mint "apáé". Kirakókat, puzzlet, könyvet,plüst...más hírtelen nem jutt eszembe.


Noémi!
Meggyógyultatok már? Mikor jöttök bölcsibe?
Milyen volt a karácsony?

Judy!
Gyerekek jól vannak?
Kicsike növöget?

mennem kell, puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: