Új privát üzeneted érkezett!

Nekünk sem ment annyira könnyen az ismerkedés, pedig mi még nem is lakunk Harasztiban. :) Eleinte, hónapokig én is egyedül tologattam a babakocsit napjában többször. Pedig lakik a házban egy baba, mindössze néhány nap van a két gyerkőc között, de az anyukája a felajánlásom ellenére nem nagyon jött, és hát én sem akartam kullancsoskodni. De aztán a játszótéren és a sétálások alkalmával mégiscsak kötődtek barátságok, amik ugyan szintén nehezen indultad, de végülis belendültek. Most már nincs olyan nap, hogy egyedül lennénk. Úgyhogy fel a fejjel, talán csak a kezdet nehéz! :wink:

Vasárnap kimentünk Harasztiba strandolni. Ez volt Bianka első efféle élménye. Nagyon tetszett neki, az első pillanattól fogva húzta a kezem, és ment befelé a tóba.
Minket is kellemes meglepetés ért, mert két éve nyáron voltunk ott utoljára, és akkor sokkal rosszabb volt a fű...
szinti
 
 


és egy kép a strandolásról ...
Kép
szinti
 
 


Sziasztok!

Háh, nem leszünk egyedül a Baktayn csütörtökön :D

Annak is nagyon örülök, hogy így belendült a topic, régebben elég volt egy-két hetente felnézni, akkor is "naprakész" volt az ember :D Nem hiányzik az az időszak!

Szinti,
de szép a Sóderos! A víz milyen volt? Hőmérsékletre, tisztaságra egyaránt kíváncsi vagyok, három éve nem jártam arra! :)

TulipánGyöngyi,
üdv közöttünk, gyere sűrűbben! :)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 

 
 

Helló Csajok!!!

Most már én is itt vagyok.
Szét pihentük magunkat, :lol: .szóval csütörtökön,ott a helyünk nekünk is a Baktayn.
Reméllem,hogy mindenki jól van.
Hány órában maradtatok csütörtökön??
Pusz:Erika
szherika
 
 


A víz hőmérsékeltét nem tudnám megsaccolni, de kellemes volt, Bianka is, és én is mindenféle gondolkodás nélkül mentünk befelé.
Szerintem koszosnak sem volt mondható a víz, bár a fejünket nem dugtuk bele. :-)
szinti
 
 


Sziasztok!

Volt tali lányok?
Én sajnos,a délutánomat,fogfájással,majd a fogorvosnál töltöttem. :cry:
Meséljetek,hogy milyen volt.
A következőre,tuti megyünk!
Erika
szherika
 
 


Hát, csajok, mi a köv. talira tutira nem megyünk, én már kezdem totál hülyének érezni magam... Mindig lesz vmi ok, h. senki se jöjjön el (pedig állítom, a munka + a gerincem miatt nekem a legnehezebb bejutni), úgy tűnik, így nem is erőltetem, maradunk a nlc-nél... Sziasztok, további jó fórumozást nektek a babaneten! D
delfin
 
 


Ja igen, ha nem lettem volna egyértelmű: MI ismét ott voltunk - de minek! :cry:
delfin
 
 


Sziasztok lányok!

Ti mennyire bírjátok ezt a jó időt??
Pusz:Erika
szherika
 
 


Sziasztok! :)

Delfin,
köszönjük szépen :D

Én úgy emlékszem, aznap igen vészes felhők gyülekeztek, aztán később vihar is lett. De lehet, hogy én vagyok a kuka, hogy nem mertem kimenni...

Mindenesetre ha elmentem volna, sem sértődök meg.

Pusztok

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!


:P

Erika
szherika
 
 


Szerintem én is hülyének éreztem volna magam, ha kétszer megyek el egy találkozóra, ahol végül senki nem jelenik meg!
szinti
 
 


Sziasztok !

Sajnálom ,hogy mi sem tudtunk elmenni a talira !!!

Velünk az történt ,hogy a fiunkat megcsípte egy szúnyog és másnapra tele lett kiütésekkel amik jó nagyok és csúnyák tele van még mindig a keze lába,arca,füle ! A fél napunkat a Heim Pál-ban töltötük de délutánra rosszabb lett kerestünk egy magánbörgyógyászt aki azt mondta,hogy a szúnyog fertözött volt valami virussal és azt kapta meg gyerek a csípés által ezért néz most így ki !Kaptunk egy rakás szert,kencét ,kalciumot stb.nem mehet napra,melegbe nem fürödhet csak zuhany az is inább hideg mint meleg (amit utál )!
Ha ez nem lett volna elég még aznap az ajtó alá tolta a lábujját(nagyot) arról meg lejött a körme!! :cry:

Sajnálom mi ezért nem mehetünk most sehova, szerinted DELFIN én igy terveztem,hogy veled kitolhassak ??? :?:

MINDENKINEK !!! VIGYÁZZATOK A BABÁITOKRA a szúnygokkal szemben mert ezt nem kivánom senkinek !!!

Üdv.: Judit
babi24
 
 


Juj, Babi, ez ijesztő!! :(

Szegény manócskád! Apa erre szokta mondani, hogy:

Az ember tervez, az istenb@xxameg... :evil:

Máténak is lejött a nagyujjáról a köröm, de nem fájt neki, legalábbis nem jelezte, engem meg a hideglelés kerülgetett, amikor levágtam a maradékot nagyjából, hogy nehogy beleakadjon neki valamibe.

Van ám jó hírünk is:

Máté egyedül feláll, és az egyik kezemet fogva sétál!! :D Olyan édes, megzabálom, a másik kezével bőszen mutogatja a fityiszt a levegőbe, meg mindenkinek, aki szembejön :D:D:D
12-én lesz 9 hónapos :)

Félve merem megemlíteni, de:

Esetleg egy tali két hét múlva valamikor?? :roll:
Kinek melyik nap lenne jó, délelőtt, vagy délután? Én kimegyek szívesen, mert egyedül is szeretek sétálni.

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sisotris !
Köszi ! :D Jó fej vagy !

Tök ügyes a fiacskád, gratula !!!!! :wink:

Tali akkor már nekünk is jó lehet (két hét mulva) !
Visszatérünk rá mindenképpen !
Igen mi is szoktunk stálni egyedü is !

Üdv. Judit
babi24
 
 


Most miért is vagytok úgy fennakadva az egyedül való sétáláson? Szerintem mindenki szokott egyedül is sétálni! Egyébként értem, csak azt nem értem, hogy mire jó ez? Ha Delfin olvassa is, akkor ezek után végképp nem fog reagálni, de valószínűbbnek tartom, hogy nem is olvassa már. De egyáltalán miért kell ezen lovagolni? Neki rosszul esett, hogy senki nem ment el, másodjára sem, Ti meg nem értitek őt meg, de ettől szerintem nem kellene ezen gyúnyolódni, túl kellene lépni rajta. (Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára!)
szinti
 
 


Szinti:
Nem mi akadtunk fenn az egyedül sétáláson ! Szerintem zárjuk le ezt a témát ! Amúgy felnött emberek vagyunk és a sértődés nem old meg semmit !!! Nem akartunk senkit megbántani csak a véleményünket,véleményemet írtam le ahogy Delfin is !
(Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára! :shock: )

Amúgy klassz ez a kis enyhe idő nem ? Végre nincs az az örűlt meleg, bár aki most nyaral az nem örül annyira ! :D

Üdv .: Judit
babi24
 
 


Sziasztok!


Örülök,hogy mindenkinek jó hírei vannak,és a gyerekek is jól vannak.
A taliban én is bennevagyok.Ha minden rendben,akkor mi jövünk.Csak ugye egy kisgyereknél semmi sem kiszámítható.
Csak előtte,egy pár nappal egyeztessünk.
Mi is jól vagyunk.Jól esik,most ez a kicsit hűvösebb idő.
Lili már olyan jó barna.Irigylem is a bőrét.
Addig is puszi mindenkinek:Erika
szherika
 
 


Judit, addig amíg először reagáltál Delfin hozzászólására, úgy érzem valóban véleményed kinyilvánításáról volt szó, - bár szerintem soha senkiben sem merül ilyesmi fel, mint amit Te gondoltál, hogy direk vele való kitolásból tervez valaki egy ilyen sajnálatos betegséget, mint ahogy jártatok. Szerintem leginkább Téged érthetett meg, ha utólag olvasta. De mivel újra utalás történt az esetre, itt már több volt a vélemény nyilvánítás mögött. De örülök, hogy beláttad, le kell zárni a dolgot :-), főként, hogy nekem sem tisztem Delfint védeni, hiszen nem is imerem.
szinti
 
 


Sziasztok!

Segíségre lenne szükségem ház vásárlással kapcsolatban.
Jelenleg Csepelen lakunk és egy kicsit délebbre költöznénk.
Ha tudtok eladó ingatlanokat akkor segítsetek!!!!! Magán véleményekre is nagyon kíváncsi lennék melyik környék miért jó vagy éppen miért nem jó. Esetleg amit végkép nem ajállanátok.

Előre is köszi!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok !!!

Szinti !

Azt kell mondanom ,hogy JÓ FEJ VAGY ! :wink: Komolyan !

Bebi:

Nehéz ügy amit kérsz,itt mostanában sok az eladó ingatlan új és
használt egyaránt van ! Az érték határ ami dönt és utánna lehet
körülénzni, csak a mi utcánkban van vagy 3 ház ami eladó szépek
kb.5 éve épülhettek. Mi Taksony felé lakunk az utolsó utcában.
Itt van nem messze az ,,Arany part lakópark " ami nem is annyira
arany :D ! Arra szoktunk sétálni. Ott is van telek is meg sorház is
amit árulnak !

Üdv. Nektek Anyukák !
babi24
 
 


Judit, szerintem is jó, hogy megegyeztünk! :wink:
szinti
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Akkor jó !!!!

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
babi24
 
 


Helló lányok!

Hogy van mindenki?? :D
Tali? :roll: :roll:
Erika
szherika
 
 


Dunaharasztin babakellékek és ruhák nagyon olcsón eladók.
Főleg icipici babások és pocakosok figyelmébe ajánlom:

Brevi etetőszék Bervi járóka együtt 10.000 Ft.

A ruhákat nagyon olcsón, illetve ingyen odaadom. Ha Valaki egybe elviszi az összes rucit (egy nagy zsák) 10.000 Ft-ért odaadom.

Bocsi Lányok, hogy itt hírdetek, de arra gondoltam, hogy talán sok földink olvassa a topikot. :wink:

Üdv Minden Dunaharaszti Anyukának!

Ja a képek itt megtekinthetők: (a ruhácskák a teljesség igénye nélkül)
http://kep.tar.hu/magdi77

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Elérhetőségeim:

magdolnamate@freemail.hu v. 06-70-312-0755

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok!

Most vettem észre, hogy haraszti népeknek külön topik van. Én a Szent Imrésbe írogatok - Sisotris :) ismerős a neved onnan :)
a III. iskola utcájában lakom és 3 hónapos Dominó fiacskám van.

Azért is örülök, hogy így rátok találtam, hátha valaki közületek szeretne angulol tanulni de babával ez eddig lehetetlen vállalkzásnak látszott: nos én angoltanár vagyok és most elsősorban kismamáknak szervezek angolórákat babával együtt.

Egy taliban is szívesen benne vagyok.

üdv. mindenkinek!

indianyo
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy rátok találtam... friss anyuka vagyok, 3 hete született meg a kislányom: Réka (pont ma töltöttük a 3. hetet) A Bezerédi lakóparkban lakom, nem nagyon ismerek még senkit, mert a terhességem alatt és végig dolgoztam. Ma merészkedtem ki az utcára először babakocsival,már nagyon bezárva éreztem magam.. pedig még le se telt az a bizonyos 6 hét... De egyszerűen nem bírtam tovább... Úgy alakult, hogy pont a legnagyobb melegben mentem ki (12-kor) sajnos egy anyukával sem találkoztam, pedig sokan szokták tologatni felénk is a babakocsit,...
Van itt esetleg még ilyen anyuka, akinek picike még a babája?Próbáltalak egy ideig visszaolvasni benneteket, hogy képbe kerüljek... de nem nagyon sikerült. :)
Remélem fellendül újra ez a topik, és sokan igénylik az ismerkedést... (mert én nagyon)... :lol:
lag
 
 


Szia Indianyo,lag!!


Üdv nektek a csapatban.Most csak bekukk,de délután jövök.
Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Indianyó, Lag,
legyetek üdvözölve :)

Indianyó,
a Szent Imrés topikot én nem bírtam követni, úgyhogy maradtam a 2005. őszi babáknál :P
Mi közel lakunk hozzátok, a Vörösmarty utcában, akár együtt is mehetnénk a talira, ha lesz. :) Így legalább egymást motiváljuk.

Lag,
Gratulálunk Rékához, írjál sokat! :)
Nyári babákat két hetes kortól nyugodtan ki lehet vinni, a télieknél van csak hat hét várakozás, de az is időjárásfüggő, úgyhogy nyugodtan altathatod is kint Rékát, ha nincs túl nagy hőség, és jó kis árnyékot tudsz neki biztosítani.
Az én kisfiam, Máté 9 hónapos lesz, igazi csibész :)

Rólunk röviden:
Mi megjártuk Gyönk cityt, egy hetet voltunk lent, irc-es cimbiknél, nagyon jól éreztük magunkat :)
Máté megtanult puszit dobni, és tudja, hol a lámpa, a kutyus, az elefánt, a cica, a madár, és anya lába :D:D A sajátját még nem vágja valamiért, pedig mindig mondom neki, mit puszilok, mit mosunk meg, meg a Titus nevű plüsskutyáján, hogy mije hol van, amit éppen tanulmányoz.

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Tényleg nehéz talit szervezni, ha hetente kétszer jártok fórumozni :(

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Én minden nap vagyok,csak magamnak én sem szívesen irogatok.
Ügyes,a fiad nagyon.Gratula hozzá.
Ha más nem majd mi talitunk.Ti merre is laktok?
Pusz:Erika :lol:
szherika
 
 


Bocs: talizunk!
szherika
 
 


Szherika :D

A Vörösmarty utcában lakunk, és igen, talizhatunk akármikor!

Főleg, hogy anyumék a Kodályban vannak, és szinte minden nap sétálunk arrafelé. Négy tájban szoktunk átmenni, azidőtájt jó nekünk bármikor!

Pusztok

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Basszus,pont elkerültük egymást.Már nem vagy itt??
szherika
 
 


Na sebaj!

Ok.A holnap délutáni programot,még nem tudom,de talán jó lenne.
Holnap még irogassunk.Holnap,12 órakkor megírom,hogy jó e.Ha tusz,gyere fel te is.
Szia:E.
szherika
 
 


Szherika :D

Nekem jó a mai nap is :)

Írd meg, hánykor menjünk felétek, és mi úgy intézzük!

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Fél 5 kor a Kodály,Andrássy sarkán?
E.
szherika
 
 


Szherika,
ok!

Csak nem látom a hozzászólásaimat :(

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Mi ez a kivételezés, kéremszépen?

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Ok!

Akkor fél 5.
Csak megismerjük egymást.
Helló.E.
szherika
 
 


Erika!

Privben küldök telszámot, ha bármi extra közbejönne.

Pusz!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Sis:Jó volt a tali.Privit küldtem.

Indianyó,lag:Gyertek sűrübben!!

Üdv:Erika
szherika
 
 


Sziasztok! :)

Taliztunk ma Erikával :)

Lili nagyon édes volt, egymás mellett toltuk őket, és fogta Máté kezét :D Mászókáztak együtt, hintáztak is, meg amíg Lili homokozott, Máté bepróbálkozott a kukával :D

Erika,
még ejthetünk ilyet, felőlem sokszor is :)

Többiek?
Megnézhetnénk a szigeti játszót :)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Ez aztán,a telepátia!!
Megint egyszerre.
Itt vagy még??
szherika
 
 


Itt vagoyk :D

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!

Lányok, mit szóltok egy csütörtöki talihoz?

Délután 4, Baktay?

Vagy mondjatok Ti valamit :)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!


Nekem előreláthatólag jó!Ok!
Többiek???? :roll: :roll:
Pusz:E.
szherika
 
 


Hállóhállllóóófigyeleem!!

Erika, vettem!

Többiek!
Már kedd van, két nap múlva csütörtök, úgyhogy tessék reagálni, hogy bű, vagy bá, különben kiisszuk az összes kávékészletet, és nektek nem jut! :D:D:D:D:D Az mellékes, hogy elpusztulunk szívinfarktusban, de előtte legalább bulizunk egy jót :P
Tényleg, a sok-sok-sok koffeinnek milyen hatásai lehetnek?

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Na, utánanéztem pontosan... :D

A koffein egy metilxantin drog, ami azt jelenti, hogy azon kémiai elemek csoportjába tartozik, amelyek a központi idegrendszert stimulálják.
Kutatások bebizonyították, hogy csökkenti a depressziót és az öngyilkosságra való hajlamot, mivel boldogság érzetet kelt.
A koffein hatására elernyednek a hörgőizmok, könnyebbé téve a légzést, miáltal csillapodik a légszomj.
Egy csésze kávéból vagy teából származó átlagos adag koffein lerövidíti a reakció időt, megnöveli a szívverést, megemeli az adrenalin szintet és lehetővé teszi a nagyobb fizikai igénybevételt.
Már kevés koffein fogyasztása is okozhat álmatlanságot és félelem érzetet az erre hajlamos emberekben. A hosszútávú koffein túladagolás koncentráció zavart, depressziót és kedélyingadozást okoz.

Ez a legelterjedtebb pszichoaktív drog a világon, ráadásul legális, szóval gyertek, tépjünk be együtt :D:D:D:D

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: