Új privát üzeneted érkezett!

helló nektek!

Emlékszem az Emese Somával is vívott a baba-mama klubban, v.mi kisedényért, vagy fazékért. Ez már csak gyerekek közt így van! Anyukádék ilyenkor hogy bírják a "gyerekzsivajt"?
Zotyó most fürdik Somával, utána enyém az altatás!

Hajni, én is újra energiákat küldök az akcióhoz! Ügyik legyetek!

Na most "megyek" az operettszínházba, a Rómeó és Juliáról akarok többet megtudakolni, mármint az előadásról. Úgy megnézném, rég voltam színházban.

Majd később visszanézem, ha írtok.

lola77
 
 


Helló!

Emeseanyu, úgy örülök hogy ilyen jól bírja a kicsi lányod a kiképzést Kép. Azért jó sok minden belefér neked a másfél órába.

Lola, szerintem az akcióhoz lesz elég erőnk, úgyhogy átcsoportosítom a kapott energiákat a kiskatonáknak, meg a sejtecskémnek Kép. Mi igyekszünk ahogy tudunk Kép. Remélem lassan meg is lesz az eredménye Kép.

Ja, a páfrányaimat megint ellopták. Most velem van a gond, vagy a PG-vel? Estére mindig eltűnnek. Pedig ma direkt nem néztem sokat, csak egyszer, hogy nehogy elfogyjanak, de hiába.

Na megyünk is már az ágyikóba Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!

Remélem hamarosan Te is rájössz, hogy másfél órába rengeteg teendő belefér, egy baba, illetve kisgyerek fogja neked megtanítani. Szívből kívánom, hogy mihamarabb!

Lehet, hogy nem este, hanem reggel, de. délben, vagy du. kellene akcióznotok!
Ez csak úgy eszembe jutott.

Na megyünk mi is az ágyba... Kép

Jó éjt!

lola77
 
 

 
 

Menjetek ti is, hátha leszáll hozzátok egy eltévedt angyalka.

Ugye csak viccnek szántad ezt az este kivételével mindeget? Kép. Mondjuk elmehetnék a párommal dolgozni, majd közöljük a főnökkel, hogy egy órácskára igazán kimehetne az irodából Kép.

Szegény gyereknek nagyon sok mindenre meg kell tanítania a szüleit Kép. Nálunk meg főleg Kép.

Szerintem a hormonjaim éjszakára lefekszenek, és nem termelődnek majd csak reggel újult erővel. De akkor már várják őket hadrendbe állítva a kiskatonák Kép.

Na tényleg megyek már

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok!

Mizújs? Hogy vagytok? Nálunk minden ok. Anyuéknál vagyunk ebédre.

Tegnap jött a Dávid. Anyukája bulizni ment, úgyhogy nálunk aludt. Most vitte haza Sanyi. Tegnap délután voltunk anyóséknál köszönteni apósom szülinapját. Sógornőékkel közösen vettünk egy kispest honvédos pólót, eredetit, mert nagyon imádja őket. Onnan származik. Tök meghatódott. Pityergett is. Anyósom meg egy saját nevére szóló focistát vett, tudjátok, olyan aranyozott kupa szerűség.

Amúgy semmi zújság. Holnap megint böli. Holnap megint másfél órát, keddtől pedig két órát. Akkor ott is ebédel.

26-án kezdem szedni a mensi megjövesztő gyógyszert, 5 napig, aztán egy hétre rá megjön a vérzés, aztán kezdem szedni a harmadik naptól a peteérésre a dolgokat. Kb. a 12-14. napon lesz az inszemináció. Izgulok. És bízok. Nagyon. Lehet, hogy hülye vagyok, de annyira jó lenne.

Puszi, Szilvia

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Hajni, először is neked: őszintén bevallom, nem gyúrtam tésztát, lusta voltam.
Ja, és nem hétköznap gondoltam természetesen a reggeli, napközbeni akciózást, csak hétvégén, vagy mikor úgy alakul.
Jelzem én is úgy lettem terhes, hogy pont beteg voltam, így otthon voltam, ezért tudtunk "találkozni" a nem megszokott időben.

Szilvi, az ebéd biztos jól fog sikerülni, szerintem. Nálunk első perctől mindent megevett. Persze hallottam pont a múltkor, hogy az Áginéni mondta az egyik szülőnek, hogy nagyon hisztizett a gyerek már csak az ebédidő közeledésétől is, de mondta, hogy ne izguljon, van olyan gyerkőc, aki hónapokig nem eszik, így sztájkol.
Nekünk szerencsénk volt!
Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de miért kell "megjöveszteni" a mensit, miért nem lehet kivárni, hogy megjöjjön, és onnan számolni, folytatni a gyógyszert, stb. Azért, hogy tervezhetőbb legyen. Az inszemináció, az a petesejt leszívás? Ekkor be kell feküdnöd, vagy ambulánsként elvégzi?
Bocs a lökött kérdéseimért, de tájékozatlan vagyok ebben a témában (szerencsére). Mindenképpen szorítok, elhiszem hogy izgulsz, de ne görcsölj, nehogy rossz hatással legyen a sejtjeidre!
Helló!

Ja, ma egybesült fasírtot csináltam (tojás van a közepén), krumplipürével + a tegnapi leves.

lola77
 
 


Na lyányok, felkelt a gyerkőc, nem tudom, hogy jövök-e még mostanában.
Du. Tatára terveztünk egy kis sétát, a tópartra.

Sziasztok!

lola77
 
 


Szia Lola!

Örülök, hogy nincs szükséged ilyesmire én sem gondoltam, hogy lesz. Egyszer volt (majdnem 5 éve) egy nemibetegségem, a chlamidya, rögtön ki lett kezelve és rá egy évre jött Emese. De a nyári hsg-n azt mutatta, hogy átjárhatók a petevezetékek, de a hasüregbe kifolyt anyag szabálytalan, lehet, hogy összenövések miatt. A Lollok azt mondta, hogy egyenlőre ne foglalkozzunk vele, de azért aggódok. Nem mindegy, hogy kidobunk vagy 40 ezret.

Nekem nem lesz petesejt leszívás, egyenlőre, az a lombiknál van. Az inszemináció mesterséges megtermékenyítést jelent. Gyógyszeresen és injekcióval peteérést csinálunk nálam (ez magától nem nagyon megy nálam) és uh-n figyeli, mikor van peteérésem és ha stimmel minden, kapok egy tüszőrepesztő injekciót és amikor megreped, a férjem leveszi az anyagot ott és leválogatják és katéteren keresztül felhelyezi nekem a méhembe. Elég bonyi, de annyira szeretném ha sikerülne és úgy félek...

Lehet, hogy Emese sem fog elfogadni rögtön mindent a böliben, mert inni még nem is volt hajlandó (a sajátját itta), banánt már elfogadott, de még pisilni sem volt hajlandó, csak velem. Nem gond, ha nem is eszik egyenlőre, de legalább legyen ott és lássa, mizújs. A lényeg nekem, hogy szeptemberre legyen minen okés, mikor már tényleg megy oviba. Addig szokjon be, legyen teljesen szobatiszta stb.

Puszi nektek, jó sétálást!

Minden jót!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Végre el tudtalak benneteket olvasni.

Lola, jobb lesz valami nyavaját összeszednem? Lehet hogy az segíteni Kép

Szilvia, én nagyon izgulok érted. Jól beindultak a dolgok. Miért ne lehetnél pont te az akinek sikerül így is? Mindenről részletes beszámolót kérünk.

Nekem a páfránykáim eltávozóban vannak Kép. De azért még néhányat lehet találni. Egész nap kint voltunk a telken, úgyhogy ma jól összefagytam. Azért nincs kint olyan meleg mint az ember gondolná Kép. Megcsináltunk a pinceajtót, már csak le kell festeni, meg berakni a helyére.

Nálunk, krumpli levében leves, meg sültoldalas krumplipürével volt az ebéd.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Nálam most alszik a Roli. Du. megyünk anyósomhoz, hogy ne unatkozzunk itthon.
Tegnap is elcsavarogtunk a dédihez és anyuék is erre jártak véletlenül este és bejöttek.

Sajnos ma este nem jön haza a párom, csak kettecskén leszünk. Szerencsére ritkán van ilyen, mert én rosszul viselem, alig alszom éjszaka.

Hajni, szerintem tuti volt peteérésed!
Remélem kihasználtátok az alkalmat.

Malacsültet ettünk krumplipürével, még a dédi csinálta tegnap.
Holnap krumplifőzeléket fogok csinálni, még nem tudom mivel.

Megyek mert még sok dolgom van a mai alvásidőben...

Sziasztok
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Helló!

Cirmike, örülök, hogy ezt mondod, de most csináltam nyálazóst, és már megint tele van páfránykával. És ma volt átlátszós nyúlós is. Hogy én már azt sem tudom, hogy fiú vagyok e vagy lány, az is biztos Kép. Nem baj, most kettő tünet is egyezik, úgyhogy hajrá KépKép

Én sem tudom elviselni, ha a párom nem alszik mellettem. Mindig rosszakat álmodok, ha tudok aludni. Legszívesebben fél percenként hívogatnám, hogy mi van Kép. Képzelhetitek mit szólnának a munkatársak Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Nekem is sok tennivalóm volt alvásidőben, úgyhogy nem is jöttem, mielőtt be nem fejeztem, mert akkor itt ragadtam volna. Kép

Úgy látszik hétvégén krumplipürés időszak volt sokunknál...

Köszi Szilvi, az infókat, így már értem és nem semmi anyagilag is, úgyhogy tényleg kívánom, hogy mielőtt sikerüljön. Mondanak erre v.mi %-os arányt a sikerült terhességek tekintetében?

Hajni, azért inkább semmi nyavalyát ne szedj össze, meg Te különben is otthon vagy, készen állsz, nem? Kép
Azt tőled megszoktuk, hogy nem tudod, hogy fiú vagy, vagy lány. Nem is kell azt tudnod, elég ha a szervezeted tudja!
További jó akciózást!

Jók a kajáitok, Szilvi!!!!!!! Irgum-burgum, Te nem írtad, hogy tegnap anyukádéknál mi volt a menü!

Hi!

lola77
 
 


Na, fel is kelt a manóm!

Du. megyünk gyógyszertárba, pénzt felvenni, boltba, sétálunk, egész jó idő van, ki kell használni...

Este jövök, sziasztok!

lola77
 
 


Na csajok, ideértem. Jó későn, úgyhogy csak beköszönök: jó éjt.
Én reggel 6.10-kor kelek, úgyhogy kissé már fáradt vagyok.

Szióka!

lola77
 
 


Sziasztok!

Én most láttam neki megcsinálni a borsófőzeléket. Szóval nálunk ma az lesz az ebéd.

A páfránykáimról, ma már elég kevesen vannak, de azért még lehet találni belőlük egy párat.

Lola, milyen volt a séta? Tényleg jó idő volt tegnap. Én is festegettem, meg megcsináltuk az ajtót a pincébe. Az volt a terv hogy ma lefestem, de ilyen időben nem biztos.
A párom közölte tegnap hogy úgy csinálok mint egy lány, pedig nem is vagyok az Kép. A furcsa nézésemre meg közölte hogy asszony vagyok már, úgyhogy nem szabad így viselkednem Kép. Szörnyű egy hapsi Kép.

Na jó, mert mindjárt forr a borsó.

Csók
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nincs nagy forgalom, lányok errefelé!

Taliztunk ma Emeseanyuval a bölcsiben. Ma ebédelt ott először a lányka. Ügyi volt, mert evett... Ja de majd Szilvi elmeséli. Csak én előbb értem ide, gondoltam megosztom veletek, addig míg ő is nethez jut.

Hajni, édesen szeretitek a borsófőzit? Mit esztek hozzá?
Nem értem, hogy mit csináltál, amit a lányok szoktak?
Séta jól sikerült, még a tavasszal "otthagyott" játszótérre is benéztünk, és volt 2 gyerkőc. Na persze csak rövid időre maradtunk.

Nálunk ma rántott tengeri hal volt, tört krumplival, ubival (menzai koszt), tojásleves. Holnapra főztem zöldbabfőzeléket.

lola77
 
 


Szia!

Örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat a sétán Kép.
Igen édesen szeretjük, csak most kimaradt belőle a cukor Kép. Nem is emlékeztem hogy szoktunk bele tenni Kép. Meg egy kis só is elfért volna benne. Különben előre panírozott félkész husikat szoktam megsütni hozzá, meg kenyérkét.
Ja, amit a lányok szoktak: az ölébe ültem és kiborultam oldarra. Arra mondta, hogy olyan vagyok mint a lányok Kép

Emeseanyu, olyan ügyi a lányod Kép. Kérem a bővebb beszámolót Kép. Ja, és ha erre jársz nézz be a Megint megjöttös topikba, mert én csinálom a táblát és kellene hogy hányadik napon vagy és hogy kb melyik hónapban lesz az inszem. Előre is köszi Kép.

Puszi nektek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!
Na itt vagyok, ma előbb letettem AKTÍVKÁMAT! Olyan nyügi volt, úgyis itthon voltunk 2-en, nemigen mentünk sehova. Na meg így meghosszíbbítottam magamnak az estét. Kép
Mondjuk én is dög álmos voltam du., úgyhogy lehet, hogy ma hamar alszom.

Na ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!! Valaki ilyenkor kezd el fúrni!!!!!!!!
Tömbházban!
És ilyenkor nincs itthon a férjem, hogy ráküldjem arra az agyament szomszédra.
Remélem nem kell fel, ha igen (ezt már 100-szor megfogadtam) ordító, pizsamás gyerekkel odamegyek!

Hú, de mérges lettem.

Na szóval, tényleg édes volt a Szilvi Emeséje, még hallottam, ahogy jött volna ki a szobából, hogy itt van az anyukám (meglátta), de a g.néni visszaküldte, hogy még a banánt meg kell enni. Aztán szót fogadott, de nemsokkal később gyorsan betömte a szájába, hogy mihamarabb kijöhessen.
Hát rafkók ezek a lurkók.

Én fiam meg néhány napja mindig szalad ki és kiabálja: MINDET MEGETTEM!!!!!!!!!! Ma még hozzátette: ÉS A BANÁNT IS! Erre kérdeztem, hogy finom volt? Mi volt az ebéd, válasz: EBÉD!

Ilyenkor (is) meg lehet őket zabálni.

Na eleget áradoztam neked a 2 gyerekről!

Azért kérdeztem, mert a borsófőzit mi is édesen szeretjük, de v.ki útálja így, ezért voltam kiváncsi. Én is vagy pipi-ropogóst, vagy virslit szoktam hozzá, ezek a villámkaják. 1/2 óra alatt kész - mosogatással. Kép

lola77
 
 


Igen, én is ezért szeretem, mármint a főzeléket.
Anyu pl. tesz bele fokhagymát. Én nem szeretem úgy, pedig egész életemben azzal ettem.
Holnap paprikás krumpli lesz az ebéd. Az is gyorsan megvan szerencsére. Kép

Édesek lehettek a kicsik Kép. Szóval akkor a pici fiad is tudja hogy mikor mit eszik Kép. A kis bélpoklos Kép.

Ti is jó szomszédok lehettek Kép. Az ember hazaér melóbol és ott a kép, amit fel kell fúrni a falra, erre ti már mentek is kötöccccködni Kép. Felháborító Kép.
Fölöttünk különben olyan emberkék laktak, akik négy hónapig újították fel a lakást szombat vasárnap olyan héttől Kép. Mi is boldogok voltunk. Hétköznap meg, a hapsikám reggel a párommal egyszerre ment dolgozni. Aztán láttam a nőt amint kis táskában borosüveggel ment a "boltba". Nem sokkal később hallottam amint a három kisgyerek vasgolyóval játszik Kép. És most menjek fel a három gyerekhez akik ajtót sem tudnak nyitni, mert anyuci bezárta őket? Kicsit felháborodtam a nőn, de ez van. Legszívesebben elhoztam volna tőle a pici gyerekeket.

Na jó ne morogja ennyit.
Különben a páfrányaim szinte teljesen eltűntek Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok!

Most csak röviden. Lolával midennap taliztunk a böliben. Az imént is. Szegény Somája lehet, hogy beteg lesz sajnos....

Velünk egyenlőre minden ok. Bár Emese is kicsit köhécsel. Ma is 1/2 10-től 1/2 12-ig volt. Holnap kilenctől lesz ugyaneddig. Elvan, nagyon dícsérik, de érzem rajta, hogy belül szomorú. Komolyan mondom. Alíg várja hogy menjek, reggel nem is akart menni bölibe. Ma is kijöttünk a böliből, azt mondta: "olyan sokat gondolkodtam rád". Hát nem tündéri...... még a szavakat sem tudja igazán használni (gondolkodtam), de olyan megható volt. Nagyon nehéz nekem is. A két óra, amíg elvan, hamar elmegy, de nekem annyira hiányzik. Rosz a játékait, ruháit így pakolászni.

Amúgy most Hajni sokadik napon vagyok, két hónapja nem jött meg, most fogom gyógyszerrel megjöveszteni, kb. jan. 25-én kezdem el, úgy kb. febr. 5-6-án lesz mensim és rá kb. tizennégy nap múlva lesz az első inszem. Közben ultrahangok, gyógyszerek. Izgulok....

Amúgy nincs semmi újság, hétvégén jön a Dávid. Közölte, hogy otthon unalmas, anyóséknál unalmas, csak nálunk jó.... Ki érti ezt. De azért nagyon jól esik.

A szomszédlányék, aki jövő hónapban szül, tegnap előszobát tapétáztak, nekik segítettünk. Emese addig játszott, férjem tapétázott, mi takarítottunk, és a babuci holmijait pakolásztuk. Mit kell kórházba vinni stb. Úgy izgulok én is... és olyan jó, hogy számíthat rám. Anyukája Amerikában dolgozik, így nem tud itt lenni.

Szandra: tök ari volt itt a Roli!

Otthon paprikáskrumpli van savanyúsággal, anyuéknál pörkölt nokedlivel, böliben zellerfőzelék volt.

Puszi nektek, nem tudom mikor jövök, lehet, hogy pénteken, de szombaton biztos.

A másik topikba nem tudok sajna most átnézni időhiányban, puszi az ottaniaknak és sok sikert!!!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Hellóka!

Hajni, csak azért bosszankodtam a fúrás miatt, mert előtte már egy kissé nyűgös gyerek próbálgatta az idegeimet, aki nagynehezen elaludt, és mintha átlátnának a falon, már kezdték is abban a pillanatban. De miért nem du. 5-kor, akkor szoktak hazaérni melóból... na mindegy, eddig még sosem mentem reklamálni. Ja, meg itt ha a 60 családból v.melyik fúr, azt mind hallani... szóval szinte mindig.
Ez van! A legközelebbiig elfelejtem, szerencsére nem kelt fel a gyerkőc!

Hajni, amúgy Te laktál korábban emeletes házban is? Merre?

Lehet, hogy beteg lesz tényleg a fiam (ahogy Szilvi mondta), mert a g.néni mondta, hogy az ebédet visszahányta. Hőemelkedése volt 37,8. De nem látszik rajta, mert ugyanolyan aktív, eszik-iszik, pajkoskodik... szóval még nem tudom, hogy holnap vigyem-e? Majd meglátom, hogy este lesz-e láza.

Hajni, Emeseanyu mindegyikőtöknél paprikás krumpli, összebeszéltetek? Majdnem én is azt főztem a héten, de nem fogok, mert ma anyukám ellátott gulyáslevessel, meg húsos tésztával... Ez olyan nagy segítség nekem. Nem kell főzni.

Szilvi, sz.tem a lányod szomorúsága a még meg nem szokott környezetnek, embereknek, helyzeteknek szól. Meg kell szoknia, bele kell illeszkednie, és ha ez majd sikerül, akkor már nem lesz szomorú. Hidd el hogy lesz majd idő, mikor úgy fog beszaladni a társai közé. Addig még nagyon nehéz, tudom! De kitartás!

Cirmike, rég jártál erre, kibírtátok a férj nélküli estét v.hogy?

Szióka!

lola77
 
 


Szia Lola!

Emeseanyunak még nem válaszoltam, mert nem nagyon volt időm Kép.

Szóval, Emeseanyu, majd beírom azt hogy február közepén inszem. A többit meg majd ha biztos lesz Kép
Szerintem is igaza van Lolának, ha megszokja, boldogan fog menni. Azért még nem jár oda olyan rég, és minden szokatlan.

Lola, nyolc hónapig laktunk a Kertvárosi ltp-en. Én bárki bármit is mond, szerettem ott lakni. Aztán eladtuk, hogy veszünk kerteset, és ez lett belőle Kép.
Holnap túrógombócot főzőcskézek. Nem szeretem csinálni, mert sokáig tart azokat a fránya gombóckákat összegöngyölgetni vagy mit csinálni velük Kép.
Különben az átkopogóst nem azért mondtam hogy megbántsalak, csak vicccőőőőtem Kép

Ja, még nem is mondtam nektek. A reggeli nyálamban nem volt páfrány, de a délelőtti kettőben elég sok található. Szerintem ez a minden másnapi páfrányosodás lelki eredetű. (Így minden másnap muszáj akció Kép)

Puszi
Hajni

Ui: remélem a fiacskád jobban lesz, és mehet holnap bölcsibe. Nem szeretem ha a gyerekek betegek, bár tudom, hogy együtt jár a gyerekkorral Kép. Mindenképpen mond hogy mi van vele Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nos itt vagyok (altatás után), du. még úgy gondoltam, hogy viszem holnap de. bölibe, mert csak egy kis hőemelkedése van, estére se ment feljebb. (37,6) Max. szólok a g. néniknek, hogy telefonáljanak rám melóba, ha bágyadtabb lenne és megyek érte. Du. lesz csak rendelés a dokinéninknél.
De most hogy elaltattam úgy döntöttem, hogy nem viszem be. Anyukám de. tud rá vigyázni, hozzá viszem reggel. Ahogy altattam, hallom, hogy nagyon szürcsög az orra, be-bedugul. Szóval szerintem v.mi nátha-szerű vírusos nyavaja, ezért lehet a hőemelkedés is.
A többi gyerek miatt is döntöttem így, ha meg tudom oldani, minek kockáztassak. Tudom, hogy a többi szülő se nézné jó szemmel. Én se, ha más félig betegen vinné az én gyerekem közelébe is...

Hát ez van. Pénteket már megoldom, hogy ne menjek melóba, hétvégén meg csak kikúráljuk. (Vagy mi is elkapjuk... Kép)

Én egyébként 38 C alatt nem szoktam neki csillapítani a lázát (most sem adtam neki kúpot), mert a láz pusztítja a bacikat. Inkább 1/2 óránként bemegyek hozzá megnézem, hogy nem melegebb-e. Meg ha lázas, akkor ő sír éjjel és nyugtalan.

Én elhiszem, hogy szerettél lakni a Groznij-ltp-en (Kép), ha nem voltak rossz tapasztalataid. Bár 8 hó nem nagy idő.

Na én a túrógombócot mindig kicsit lágyabbra gombócolom, mert akkor nem lesz olyan fújtós. Ez csak úgy eszembe jutott. Mi is szeretjük, rég volt lehet, hogy hétvégén csinálok is...
Tényleg nem toltál le, hogy nem gyúrtam tésztát...-most jutott eszembe.

lola77
 
 


Nem akartalak bántani, azért neked elég sok dolgod van a tésztán kívül is Kép.
Még nem is hallottam a lakótelepnek ezt a megnevezését Kép. Különben a párom azóta ott lakott mióta megépült és ő sem panaszkodott. Ugye hülye szomszédok mindenhol vannak. Különben meg nem veszélyes az a rész, ahol a lakásunk volt. Sőt időnként teljesen letekerve hagytuk a kocsi ablakát és senki nem nyúlt bele. Sőt az emberkék úgy vitték le a kutyát, hogy nyitva hagyták az ajtót, mert kívülről nem kilincses és ne kelljen kulcsot vinni. Először nagyon furi volt azátn megszoktam, és mindig tudtam ki van lent mikor vittem a kiskutyust Kép, bár én soha nem mertem nyitva hagyni Kép. Na jó, abbahagyom, ez már a távoli múlt, most a házikóra kell koncentrálnom, ami a közeli jövő Kép.
Erről jut eszembe, ma megkérdeztem a páromat, hogy ugye a nehezén már túl vagyunk, erre azt mondta, hogy még csak most jön a java Kép. Pedig azt hittem innen könnyű és élvezetes lesz Kép.

Igazad van, hogy nem adod a fiadnak minden kis izére a gyógyszert. A lázcsillapító is olyan, hogy ha túl sokat kap, egy idő után nem hat. Remélem azért nem megy neki feljebb. És az is jó, hogy otthon tud maradni, és neked sincs veszélyben a munkahelyed Kép.

Na jó, mert már annyit dumálok, hogy nem fogtok végigolvasni.

Jobbulást nektek, és ti ne nagyon kapjátok el tőle Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Vagyok ám...

Lola,
Sajnálom, hogy kezd beteg lenni Soma. Szerintem is jobb nem vinni ilyenkor őt bölibe, mert tényleg mit szólnának a többiek és nem kellemes a munkából hazaloholni sem.
Majd írd meg, hogy alakultok.

Szilvi,
Már elkezdted az injekciókat amit mondtál? Vagy azt is csak a mensi alatt kell? Mitől fog megjönni?

Hajni,
Hát ez a páfrányosodás már lehet, hogy pszichés.
Na jó, nem keserítelek el, csak te magad adtad az ötletet. Jó lenne ha végre legalább tudnál tesztelni a ciklus végén.

Délelőtt megint a bankba kellett mennem. Pont fizettem be a pénztárba, Roli a hátam mögött felállt a babakocsiban (elfelejtettem beszíjazni) és fejjel lebukott. Picit felrepedt a szája és picit lila a homloka. Már az mondja mikor megkérdezem, hogy nem fáj és megnyomkodtam neki, tényleg nem szisszent fel.

Délután rácsaptam a nagyujjamra a pinceajtó. Hát mit mondjak... bőgtem.
Sétáltunk a gyerkőccel a kertben (ami még csak földkupac hegyek meg törmelék), meg elmentünk a kisboltba és utána le szeretett volna menni az alagsori részbe (ezt hívjuk pincének, mert lejtős a telkünk és a hátsó 3 szoba alatt pince van). Lementünk, ő játszadozott (érdekes szerszámok vannak itt), pakoltam össze fát hogy felhozzuk begyújtani a cserépkályhába, majd amikor jöttünk ki, jól behúztam az ajtót mert szorul.
Még Roli is elkezdett sírni, úgyhogy nagyon kellett magamat tartani, adott rá puszit. Már jobban van az ujjam és úgy néz ki nem is lilul be a körmöm.

Holnap jön hozzánk anyukám. Alvásidőben hajat fest nekem. Remélem szerencsésebb napunk lesz, bár a balesetket leszámítva nagyon jól éreztük magunkat ma is.
Párom is hamarabb hazaért, jól elvoltunk. Csak nem kért az ebédemből, amit tegnap csináltam (krumplifőzelék) se tegnap, se ma, úgyhogy ezen kicsit berágtam, hogy minek főzök akkor. Azért össze nem vesztünk. Ő már alszik mert hajnal fél 2-kor már el kell utaznia, mivel meglátogatja a cége (ahol nemrég óta dolgozik) ügynökeit a Dél-dunántúlon és ráadásul teherautóval megy, mert árut is visz nekik. Csak este fog hazaérni.
Úgyhogy összebújásra úgy látom megint csak hétvégén fog sor kerülni... Kép

A héten szerintem már csak vasárnap főzök, mert most berágtam és azt mondta nem is kell neki kaja. Gyerkőc majd bébimenüt kap én meg rágcsálok majd vmit.

Befejezem regényemet és megyek aludni én is. Roli mostanában már mindig egy órával korábban kel (fél 7) az eddig megszokottnál.

Pusz
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Cirmike, tényleg jó napotok volt. Ennyi balesetet egy napra. De ne izgulj, ezek másnapra el szoktak múlni, mármint ezek a sorozatok Kép. A gyerekek meg úgy szépek, ha tele vannak kék zöld fotokkal Kép.

Most már nem tudom a pszihést, mert már a reggeliben is voltak. Eddig azok aludtak. Pedig ma is ugyanabban az időben nyálaztam Kép. Háááát majd csak lesz valami. Azért negatívat nem szeretnék tesztelni, úgyhogy inkább jöjjön meg, csak ne húzza az idegeim Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!


Na megjöttünk a doktornénitől. Egy kis vírust szedett össze, de hallotta, hogy nem kap levegőt az orrán, meg tiszta takony, így jövő keddig itthon leszünk.
Csak egy kis orrcseppet írt, semmi antibogyót (hál' Isten)
Megúsztam kemény 30 magyar forintból. Kép

Hajni, a negatív teszttől mentsen meg a Jó Ég! Az tényleg horror, úgyhogy minél kevesebbet.

Cirmike, ez a babakocsiban való felállósdi, ismerős. Csak mi még nem borultunk ki belőle, Soma inkább kimászik és meglóg...
Múltkor a Centrumnál a gyógyszertárba bement oda ahol kutyulják a krémeket. Én pont a középső pénztárnál fizettem, ezért nem tudtam odarohanni.
Azért gondolom megijedtél... Meg gondolom, hogy néztek rád a népek a bankban...
Rá se ránts, talán legközelebb tanul belőle a kis mafla. Tényleg ő is elég mozgékony lehet...

lola77
 
 


Lola, örülök, hogy nincs semmi komoly Kép, és ennek sem drágák a gyógyszerei Kép. Akkor már csak gyógyulni kell, magatokat meg tömni c-vitaminnal, hogy lehetőleg ne kezdjétek ti, ha meggyógyul a gyerek Kép.

Nem tudom mit főzzek holnap. Senki nem nyilatkozik, a túrógombócot természetesen felzabálták, nem maradt egy szem se, miért nem tudok én két napra főzni. Ezek a hapsik olyanok mint a kutyák. Amennyit kapnak annyit esznek. Utánna meg nyöszögnek, hogy nagyon tele van a hasuk Kép. Ezek után megérdemlik Kép.

Ja, és írsz akkor délelőtt is? Kép
Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Úgy ennék én is túrógombócot.
Majd ha megint csinálsz küldjél át.
Én még sose csináltam...
Ma nagyon jó napunk volt, itt volt anyu és a hajam is nagyon szép lett.
Páromat még várom haza szerintem hamarosan jön, de biztos egyből beesik az ágyba és elaszik.

Lola, örülök hogy csak egy kis vírus.
Mi szinte minden hónapban átesünk egy ilyenen. A dokinő nem is ad rá semmit, csak ha dugult az orra, akkor kell nekünk is orrcsepp.
Jók azok a 30Ft-os cseppek, csak az a baj, hogy hamar megromlanak (30 nap)és nem lehet itthon tárolni őket sokáig, meg Roli nem nagyon szereti használni azt. Így vettem neki homeopátiás orrsprayt amit kimondottan élvezi használni és 4 évig eláll. Igaz ez drága...

Holnap sem főzök... (sztrájk van)
Szerencsére a déditől ismét kaptunk ebédet, töltött paprikát. Holnapra még maradt Rolinak.
Így nagyon jól lehet spórolni. Tudtátok?

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Jó reggelt!

Bocs, de zűrös volt az esténk, Somi sokszor fennt volt.
8-ig aludtunk!!!
Most reggeliztünk, de majd elmegyünk 1-2 turiba. AMíg itthon voltam, elég sűrűn jártam, tök jó dolgokat lehet kifogni.
Úgyhogy de. nemigem tudok írni. Ja meg a férjem is ebben a szobában alszik, úgyhogy zavarunk.
Majd azért még írok.

lola77
 
 


Helló!

Ne zavard szegény párodat, had aludja ki magát Kép.
Én még soha nem vettem semmit turiban. Nincs lelki erőm bemenni, mert nem bírom azt a szagot, ami ott van. De én is láttam egy csomó emberkétől hogy jó dolgokat lehet kapni.

Végre kész a krumplifőzelék. Nem tudtam mást kitalálni Kép. Szerintem sikerült annyira besűrítenem, hogy ha egy kicsit hül már késsel villával kell enni Kép. Remélem azért az íze fini Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Rohantam, azthittem lesz az Emeseanyu is.

Szóval elmentünk az Ofotért mellett van egy angol turi, sikerült is Somának egy tavaszi kabátot túrni, úgyhogy örülök.

Hajni, ha még nem késő (de már biztos az!) főzzél rakott kelt. Na mindegy mára már biztos kitaláltál v.mit. Akkor csinálj máskor. Kép

Ja, ma reggel már kicsit köhögött is a gyerkőc, és nemigen reggelizett, úgyhogy... remélem azért nagyon nem esünk bele v.mi torokgyuszi-félébe is.
Egyébként szeptember óta nem volt beteg... ami egy bölcsődésnél szerintem elég jó arány.

Cirmike, receptre veszed a homeos orrsprét, vagy simán, mi a neve, mennyi volt? Azért érdekelne. Nekünk ez a sima orrcsepp csak enyhébb náthánál használt. Amikor hosszabb ideig húzódó nátha-torokfájás volt, akkor nem. Bár én nem homeos gyerekorvoshoz járok, úgyhogy nem tudom, hogy felírja -e?
Úgy tudom Tb-n a Rákóczi az hoemos orvos, ti oda jártok?

Du. jönnek hozzánk a sógornőmék, Soma unokahúgával. Ja és a hasában hozza a 2. bébit, úgyhogy mondhatom, hogy baba-találka lesz. (Ő az akiről Emeseanyu szokott kérdezni, hogy hogy van, mert ismeri ő is, és 2-szer elment a babája...)
Mindjárt összedobok egy pudingos-babapiskótás sütikét, ugyanis én is úgy ennék v.mi édeset.

Én hétvégén sült csirkecombit sütök (ma pácolom be) tepsis krumplival.

Ha tudok, jövök este.

Csók. Kép

lola77
 
 


Na majdnem egyszerre írtunk.

Szóval krumplifőzi lett. Később tudod higítani még tejjel, ha tényleg besűrűl.

Nem mindegyik turiban van ám olyan szag... vagy csak már megszoktam. Ebben amiben voltam, sosincs, mert ezeknek a ruháknak a 70 % új.

lola77
 
 


Majd egyszer lehet hogy én is eljutok egy turiba és megváltozik a hozzáállásom. Gyerek korombol maradt meg a szag, azóta nem voltam.

Nálunk olyanokra nem kerül sor, hogy higítani, mindent felzabálnak Kép. De tényleg nagyon sűrű lett, pedig én általában hígra csinálom a főzelékeket, vagyis úgy sikerül Kép. Azért köszi az ötletet, én vizet tettem volna bele Kép, elraktározom későbbre, ha már ketten leszünk akkor csak tudok két napra főzni Kép. Na ez egy jó hosszú mondat lett Kép.

Rakott kelből meg nem tudok annyit csinálni hogy elég legyen Kép. A párom egyik kedvenc kajája. Rég volt már. Jó ötlet. Jövő héten csinálok. Márha anyu vesz kelt Kép.

Várlak este

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na itt vagyok, nem leszek most egész este, mert férjem hozott nekem egy romantikus filmet (Igazából szerelem) és ha már egyedül vagyok (mármint, hogy ő nincs itt, csak a Sománk a szomszéd szobában Kép), akkor val.szeg megnézem.

Rakott kelből lehet egy egész tepsit csinálni, jó nagy kelből, majdnem 1 kg darált húsból... ja, vagy nálatok az is elfogy, mi?
Végül is el is hiszem, Te sok emberre főzöl.

Majd fogsz is szenvedni, ha hirtelen fele-, vagy negyedannyit kel főznöd...

A turihoz visszatérve. Ha lesz gyerkőc, biztos rá fogsz szokni, ha csak meg nem nyeritek az 5-öst, vagy a párod nem megy el tőzsdézni... Kép Én is azóta járok ám, előtte csak 1 évben 1x.

lola77
 
 


Szia!

Az ötösben bízom Kép.

Rakott kel: kettőnknek annyit csináltam mint anyu szokott négyünknek Kép. Minde elfogyott. Pedig gondolhatod én mennyit eszek Kép. Tényleg rossz lesz, ha majd kettőnknek kell megint főzni. Mondjuk régebben is volt olyan, hogy meg kellett hívni anyuékat ebédelni, mert mi egy hétig ettük volna Kép. Volt olyan hogy négy kiló almából csináltam almafőzeléket, mert mindig azt hittem kevés. Hát sok lett Kép. Különben örülök, hogy elfogy, legalább tudom hogy fincsi volt Kép. Múlt héten már egyszer sikerült két napra főznöm. Kb 3 kg lisztből csináltam krumplis tészát Kép. Ez is csak véletlen volt, ugye az edény miatt Kép.

Jobban van már a Soma? Remélem ma már rendesen alszik Kép. Mit csinál a párod, hogy nincs otthon este? Lehet hogy írtad már, de az én tyúk eszem Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok!

Nálunk rántott csirkecomb van, krumplipüré és majonézes kukorica sali.

Most voltam a dokival, mivel férjem dolgozik, vittem a kislánykámat is, mondtam is a dokinak, hogy most vegyen mintát a lányomból és jövő hónapban ilyet szeretnék. Tök röhögött. Most csak azért ugrottam be, hogy odaadja a puregon pent. Ez egy toll formájú valami, ebbe lehet adagolni a puregont (peteérés segítő) és a HASFALAMBA kell beadni. Durva. Azt mondta, hogy tök nem fáj, de fosok tőle. Még kb. két hét, és lőhetem magam!!! Mint a kábítósok. Röhej....

Amúgy semmi zújság, Emese is kicsit köhécsel, biztos a böliben kapta el. Vittem dokihoz, de azt mondta, nem vészes és csak torok csöppet kapott, ha nagyon köhög.

Nagyon el van a böliben, de még mindig alíg várja, hogy jöjjek. Mindent megeszik. Még olyat is, amit otthon eszébe sem jutna.
Játszik is már a gyerekekkel. Hétfőn már nyolcra viszem. Úgyhogy elvileg szabin vagyok, de feketén most keresek egy kis pénzkiegészítő munkát. Abba a négyórába, amíg a gyerkőc bölibe van. Azért hamar beszokott. Még csak két hete járunk.

Voltam fent ismét barinőmnél babázni, sőt már húsz percet ringattam is a kiskukist. Nagyon jó érzés volt és szokatlan is. A szomszédlány is jövő hónapban szül. Segítek majd neki is. Kérte is.

Szóval ennyi. Nemsoká megyünk haza, gyorsan kitakarítok, aztán délután jön a Dávid, holnap este megy haza. Ma nem kell föznőm, van tegnapról. Holnap anyóséknál eszünk.

Puszi nektek, minden jót, hó hétvégét!!!!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Szilvi itt vagy még?

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Remélem összejön nektek a következő hónap, mert nekünk úgy néz ki most összejött.
Ma reggel teszteltem egy pozitívat.
Még nem nagyon merek felszabadultan örülni, mert még csak a 29. napon vagyok.

Semmi terhes tünetem nincs még (se hányinger, se mellfeszülés) csak 5 napja olyan mintha meg akarna jönni. (Rolival is ugyanígy éreztem annó, ezért mertem most jóra gyanakodni)

Tudom, hogy nem igazság, hogy nekünk ilyen hamar összejött hozzátok képest, de nagyon szorítok az inszem miatt.

Puszi
Cirmike
Talán este bekukkantok...

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Lola,

Sajnos a mi dokinőnk sem homeos igazán, ezért mindig szűröm amiket felír. Kész házipatika van nálunk.
Különben nem mintha ő olcsóbb lenne mint a Rákóczi, de a sogornőméknek a 3 gyereknek ő az orvos így választottuk őt. 5.500 Ft-ot fizetek havonta neki, minden hónapban kétszer kijön hozzánk, itt van fél órát, dumálunk mindenről. Ha beteg lesz Roli, rögtön jön még pluszba is, (múltkor 1 órán belül itt volt) és bármikor felhívhatom telefonon, ad tanácsot, sőt ha beteg Roli mindennap fel kell hívnom őt, hogy mennyit javult.
Az orrspray recept nélkül volt (úgy emlékszem): Euphorbium Comp.-Heel (homeopátiás gyógyszerkészítmény) Narancssárga kupakos 1.500-2.000 Ft körül.
Anyunak mikor Roli nála volt és elkezdett folyni az orra, mondtam vegyen neki homeopátiás orrsprayt a gyógyszertárba, másmilyet kapott, zöld kupakosat, szénanáthára. Ami szerintem nem olyan jó lehet megfázásra, de másmilyen ott nem volt.

Megnézted a filmet? Olyan sírós film? Nagyon rég moziztunk már mi is...

Hajni,
Nagyon imádom én is a rakott kelt, majd küldjél át, kinyitom az ablakot.
Ma apósomékhoz, holnap anyósomékhoz megyünk ebédre, nem tudom mi lesz.
Hétfőtől azt hiszem újra főzök...

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Cirmike, csak nem vége a sztrájknak Kép. Jövő héten valamikor lesz, még nem tudom mikor.

Emeseanyu, tényleg elég hamar és könnyen beszokott a pici lányod. Gratulálok neki. Ez egy nagy lépés Kép.

Rólam csak annyit hogy ez a nap nem az én napom. Anyuék jól felidegesítette, aztán kivittük a kutyákat a telekre, álandóan megszöktek, aztán irány a párommal a sebászet.
De már végre itthon, úgyhogy innentől minden ok Kép.

Ja és szerintem ez a hónap sem a mi hónapunk, ugyanis már most görcsölgetek, úgyhogy örülhetek ha kibírom a 28. napig megjövés nélkül Kép. Ez van, majd lesz olyan hónap is ami csak a miénk Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hú, Cirmike gratula-gratula-gratula. Nem jövök 1,5 napig és rögtön ilyen hírek. De örülök, hát még Ti.
Férjed, mit szólt? Azért elég hamar kimutatta a teszt...
Akkor ha minden okés lesz, így mennyi lesz a 2 gyerek között, gondoltál már rá, hogy fiút, vagy lányt akartok, mi lesz a neve... Ja, tudom, még túl korai, de én olyan vagyok, hogy rögtön mindent. Kép
Majd azért tájékoztass. Nem biztos, hogy lesz hányingered, Rolival volt?
Megérte az uh!

Amúgy a tegnapi nap nekünk is katasztrofális volt.
Férjemnek reggel óta fájt a foga, tök sajnáltam, persze nem tudtam elrángatni a fogászatra! (FÉRFI!!! :o)
Erre én meg úgy beütöttem a hátamat a gyerek keményfa ágyába,(bírkóztunk) hogy du.-ra már minden levegővétel 1 kín volt, iszonyatosan fájt. Elmentem ügyeletre, kaptam gyógyszert+ bekentem FAstum géllel, estére már se fekve, se ülve, se állva nem volt jó. Vagy levegőt vettem, vagy a kínok kínját éltem át... Szerintetek melyiket választottam.
Szegény gyerkőc tartotta a frontot. Kép

Ma reggelre jobb lett. Még szerencse, hogy megint hétvége volt.

Most befejezték a fiúk a fürdést, úgyhogy mennem kell.
Majd v.mikor jövök.

lola77
 
 


Na itt vagyok ismét.
Bocs, hogy előbb kihagytam a fele kérdést.
Most pótolom.

Hajni! Természetesen a férjem dolgozott (du-os volt), azért moziztam 1dül.

Elképzelem amint a párod a 4 adag rakott kelt a tepsiből (vagy amibe sütöd) eszi, Te meg kistányéron a kis adagodat... Kép
ALMAFŐZELÉK! Fölcsigáztál... nem ismerem, milyen (gondolom, fahéj, szegfűszeg, cukor...), de mivel habarod be?

Emeseanyu! A Soma is megeszik a böliben olyan főzelékeket, hogy sütőtök-, fehérrépa-, zeller-, finomfőzelék, paradicsomos-tökfőzelék... amiket itthon már nem, csak baba-korában. Én örülök ennek, gondolom Te is.

Cirmike, igen a film olyan meghatós volt. Az élet szép és pozitív oldalát mutatja. Tényleg hamar összejött nektek a baba, hányadik hónapra is?

Hajni, miért kellett a sebészetre mennetek?

Nálunk ma sült mézes csirkecomb volt, tepsis krumplival (lehet, hogy már írtam...) és holnapra is maradt. Soma tök édesen rágta a csirkecombiját. Kép

lola77
 
 


Sziasztok!

Lola

Sebészeten a párommal voltunk. Sikeresen belelépett egy szögbe, ami kb 1 cm mélyen bele is fúródott a talpába. Már egész jól tud menni Kép. Azért ilyenkor elgondolkodom rajta, hogy tényleg kell nekünk egy gyerek? Már ismerni fognak a sebészeten Kép. Hol a gyerekkel, hol az apájával kell menni Kép.
Az almafőzeléket úgy csinálom, hogy lereszelem az almát, majd felrakom mint a kompótot (asszem annak híváj), a végén meg vaníliapudinggal kell behabarni. Én ha nem lesz elég sűrű szoktam bele sima lisztes habarást is tenni, csak akkor még teszek bele vaníliacukrot is. Szóval nem egy bonyolult dolog Kép
A rakottkeles elképzelés jó, csak ki szokta magának szedni tányérba. Mélytányérba eszi mert szerinte a laposba túl kevés fér Kép. Aztán meg megy a nyafogás, de ha közben rászólok,hogy ne egyen annyit, mert fájni fog a hasa, akkor én vagyok a rossz feleség, nem hagyom enni az uramat Kép. Tehát megérdemli, hogy szenvedjen Kép.

Nálunk ma volt kint az értékbecslő, azt mondta hogy kb 40%-ig vagyunk kész. Hiába mondtam hogy nekünk jobb lenne az 50, annyit mondott rá, hogy majd a gép kiszámolja, és hogy hétvégén lehet érdeklődni a bankban. Kíváncsi leszek hogyan tovább Kép.

A tepsis krumpli rémlik, de a mézes csirkecomb nem annyira. El tudom képzelni Somát egy hatalmas csirkecombbal a kezében Kép. Édes lehetett Kép.
Különben jobban vagytok már?

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Jó sebgyógyulást akkor a párodnak, ha ilyen szerencsétlenül járt. Kép
Fini lehet az almafőzelék, lehet, hogy majd egyszer magamnak megcsinálom, de a kedvesemnek tutira nem izlene. (szerinte ez desszert lenne)

Eddig azthittem jobban van a gyerkőc, de tegnap este megint volt láza, tök bágyadt lett, bújt az apjához. Persze, amint hatott a lázcsillapító úgy élénkült fel. Hát ezek szerint küzd a kicsikém immunrendszere még mindig.
Ha ma meg holnap nem lesz láza, gondolom mehetünk azért bölcsibe...
Majd meglátjuk.

Hú, gondolom, hogy kicsit ideg lehetsz az értékbecslő miatt. Mit számolgat annyit, írja be, úgy hogy legyen 50 %!
Mit számít az a 10 %.

Na persze tudom, hogy az előírást nekik is be kell tartani, de nektek meg gonolom a hitel miatt nem mindegy, hogy milyen készültségű, nem?
Remélem azért nem húzza keresztül a számításotokat... majd számolj be, azért!
Amúgy csak ha bizonyos %-ot elértek, akkor adnak effektíve pénzt, addig saját erő?

Cirmike, semmi érzés még pocaklakó-ügyileg?

lola77
 
 


Szia!

A 40% a minimum, tehát pénzt kapunk, csak lehet hogy többet kellene felvenni, mert ők azt mondják, hogy beadtuk a költségvetést 20 millióról, 10-et szeretnénk felvenni, és szerintük 8-at építettem be, akkor nem lesz kész a 18-ból a házikó, tehát a maradék kettőt még építsem be, vagy vegyek fel többet. Húú remélem érted, kicsit bonyolultan sikerült leírni, de máshogy nem tudom Kép
Az almafőzelékre az én párom is azt mondja, hogy az nem kaja Kép. Ilyenek a hapsik Kép.

Persze hogy küzd a pici szervezete, sokkal erősebben mint azt gondolnánk. Bízom benne, hogy hamarosan megy bölibe, mert akkor már minden rendben. Szörnyű hogy az ember panaszkodik, hogy nem igaz, hogy nem tud két percig nyugton ülni, aztán meg ha nyugton ül, már egyből azon aggódik,hogy miért nem játszik, mi baja lehet Kép.
A dokihoz vissza kell menni? Vagy csak akkor ha nem lett teljesen jól? Úgy emlékszm nekünk mindig vissza kellett mikor még kicsik voltunk.

Na jobbulást nektek is, én meg átadom a páromnak Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Szerintem is tök köcsögök az értékbecslők (tisztelet a kivételnek), nekünk a telkünket 1 millióra értékelte fel. Mi 4,3-ért vettük, egy idős nénitől, a szomszéd 6-ért egy sráctól. Most is árulnak egyet 3-al arréb 7-ért.
Mondtuk neki akkor adunk neki 6 millát aztán vegyen nekünk itt hat telket!
Nekünk 14,5 a költségvetésünk, (6,5-öt vettünk fel) meg is álltunk szerencsére ennél, igaz sok mindent mi is magunk végeztünk. Igaz a tereprendezés és a kerítés még hátravan, viszont került klíma és szauna is a házba. Belefért az összegbe az összes lámpatest, konyha, fürdőszobabútor, stb. Már le van szigetelve és színezve is, lábazati kő kell még.

Remélem azért meglesz a folyósítás nektek!
Az almafőzelék pedig nekem is csak desszert lenne... Kép

Lola,
Remélem már nem lázas Soma, mi jól vagyunk. Nem érzek még mindig semmit, csak néha a méhemet, hogy tágul. Remélem most is szerencsés kismama leszek, ugyanúgy mint Rolival.
Egyébként minden megvan már (tudom túl korai még): András vagy Réka és 2005.szept.24.
Holnap este elmegyek a dokimhoz is.

Jobbulást annak, akire ráfér.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Nekem tegnap szarakodott a babanet, nem tudtam írni, sőt egy idő után nem jöttek be a topikok sem.
na mindegy, sz.tem másnak is, mert tegnap óta senki nem járt volna erre?
Akkor szomorú vagyok. Kép

Szóval voltunk tegnap du. doktornéninél vissza, ma volt bölcsiben. Minden oké. Persze, az hogy néhány nap múlva visszaesik, benne van a pakliban, mert azért az orra még folyik. De hát kinek nem? Ab-ot nem kaptunk, nem bizti, hogy a szervezete egyedül tud győzni...

Ja, megyek délbe a lurkóért, mondja a g.néni, hogy leveszi mindig a benti cipőjét, szerintük kinőtte....
Na most gyorsan kereshetik neki másikat...
Lehet, hogy gondolják, milyen figyelmetlen anya, azt sem veszi észre, hogy kinövi a gyerek a cipőjét. (Mondjuk kb. 5 perc alatt öltöztetem fel reggel, eszembe se jutott figyelgetni...)
Még jó, hogy van itthon szandálunk, azt viszem be, amíg nem találok neki benti cipőt v.hol.

Cirmike, az nem kellemes mikor tágul a méh... emlékeim szerint, de azért "jó" érzés is...

Hajni, mizújs veled?

Ma húsileves+gyümölcsmártás husival,pirított darával volt a menzás menünk.

Hellóka

lola77
 
 


Hát tényleg szomorú vagyok!
Kép Kép
Hol vagytok csajok?
Szilvi, Te mostanában nem érsz rá anyudékhoz menni, azért nem tudsz netezni? Ma a bölcsiben sem taliztunk.

Hajni, Te mindig szoktál írni pár sort, mi van veled, elvesztél? Csak nincs v.mi baj?

Mi vagyunk csak aktívak Cirmikével?

Majd csak jöttök, ne féljetek holnap is benézek, de csak este, mert anyumnál alszik délben a Soma, mert megyek fejtágítóra (adóváltozások... pfúj Kép) és du-ig tart.

Jó éjt!

lola77
 
 


Hát sziasztok csajok!!!
Nagyon eltűntetek... Kép
Én is elköszönni jövök most, holnap délután indulunk síelni és csak jövő hét szombat este jövünk majd haza.
Rolira anyuék fognak vigyázni, nagyon fog hiányozni, de tudom nagyon imád a mamáéknál lenni, már ők is nagyon várják.

Megígérem vigyázok magamra, a dokim engedélyezte a sít, a szaunát csak nagyon óvatosan.

Puszi mindenkinek, jók legyetek!
Aggódom Hajniért...

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: