Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabó!

Gratulálok a fogacskához! Talán megint jön akkor egy könnyebb időszak. :wink:

Hát akkor szurkolok! De minek is ? :roll: Ja, a télapónak :wink:
Megértelek!!!! Tudod hogy én mennyire hamar akartam a kistesót, de most inkább várnék, kemény "meló" ez a babázás :shock:

Basszus, jól kicsesztem magammal. Tegnap délután megettem két füstöltkolbis szenyót. Gondolhatod hogy alakult az éjszakánk :oops: Most pótolja a Ricsi az alvást, hol máshol mint apa mellett a helyemen.

Fali dekorácciónál megálta tudományom :cry: Van elképzelésem de azt nem tudom kivitelezni :evil: Mindenesetre licitáltam egy nagy napocskára a tesz-veszen, kezdetnek megteszi a falon :oops:
Szivem szerint kifestetném mesésre a falat, de mivel belűlről szigeteltük a szobát és rátapétáztunk, amire elég nehezen tapadt meg a tapéta, nem lehet festegetni.
Aztán lehet hogy veszek habtapi díszeket, na mindegy valahogy megoldom. Meg igazából attól félek hogy tele teszem pl. micimackóval a szobát és a Ricsi meg utálni fogja. Nem akarom ráerőltetni ami nekem tetszik.


Amúgy mennyit késik?????? Vegyél tesztet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Megvan a babám!

Kedden reggel 3:30kor elfolyt a magzatvíz (38 hetes 2 napos voltam) vártunk egy órát és elundultunk a kórházba 30 perc alatt bent voltunk 5:30 – 7:00 ig előkészítettek engem, a lába volt lent, jött az orvosom, majd 7:38-kor kiemelték a kis Patrikot! 3000g és 52 cm. Szombaton 10kor jöttünk haza, ma már kezd beállni a kajáztatásra, van tejem, cicizik rendesen, jó gyerek alszik-eszik! Én jól vagyok azért is engettek haza, (első nap már volt pisi,kaki) de azért volt egy-két csaj aki hihetetlenül tudott szenvedett - ők még mindig bent vannak - így jártak! Holnap megyek varratszedésre.

Tegnap már az egész lakást kitakarítottam, ma már reggel én megfőztem meg az ebédet, tegnap a párom főzött, duán jön a védőnő, most pihi van, de mindjárt jön az etetés - most sem tudok leállni - ez van!

Majd visszaolvasok mi is van veletek! Sok puszi mindenkinek!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Megfogadtam a Gabó tanácsát, és a mai naptól boldog táppénzes anyuka vagyok én is! :lol:
Reggel 1/2 7-kor kezdtem a háziorvosnál, utána irány a védőnő. Ott ültem kb. 1 órát, majd irány a munkahelyem. Közöltem a főnökkel, hogy nem megyek többet dolgozni, táppénzen leszek. Most eszek valamit, zuhany aztán irány ismét az SZTK, vissza a védőnőhöz! Szép menet lesz megint! :D

Gratula Anikónak! Büszkék vagyunk rátok!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rnecsi
 
 

 
 

Szia Anikó!

Gratulálok!!!!!!!!!!! Nagyon ügyi voltál!!!!!!!
Kép

Azért vigyázz magadra! Pihenj!!!! Pöröghetsz még eleget :wink:
Néztek bent a nyavajgó mamik mi? Császis és hogy megy :shock: Nekem is ez volt, én sem hagytam el magam, minnél előbb szabadulni akartam :lol:

KÉpeket kérünk!!!!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Csilla!

De örülök neked is :lol: Azt hittem megorroltál ránk :oops:

Sajnos ha az ember terhes nagyon sokat jár az orvoshoz. Én még annyit nem ültem az sztk-ban mint terhesen :shock:

Szép az új vonalzód!!! :lol:

Elárulod hogy pontosan mikorra vagy kiírva????????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Elolvastam mégegyszer az Anikó írását és tök olyan mintha én írtam volna :lol: Nekem 4,15-kor folyt el a magzatvíz, 7,45-re kiemelték a Ricsit :lol: Én 38hetes és 4 napos voltam :lol: És faros :lol: (persze nálam voltak problémák de a lényeg ez :) )

Még egyszer gratulálok!!!!!! Gondoltam ám sokat rád!!!!!!

A varratszedés a legjobb! Nagyon féltem hogy fájni fog és semmi az egész. Kihúznak egy zsinórt és annyi :lol: Ja, nekem is vissza kellett mennem :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Tökéletes volt az éjszakánk!!!! Most keltünk nem olyan rég :) Jövőhéten nekiállunk a szobánk rendbetételéhez így most kezdődik a pakolás ezerrel. Nem tudom hogy fogjuk megoldani hogy a gyerek szobában is legyen internet (lehet nem ér át a kábel ) de azért megpróbálok jönni. Remélem hamar végzünk, bár nem hiszem. Párom csinálja az apjával, persze csak munka után. Így napi 4-5 óra szobarenoválás lesz csak, így meg elég lassú lesz :? Durva lesz, most nézegettem hogy a gyerek szoba fele ekkora mint a miénk, és innen mindent át kell rámolnom oda de úgy hogy el is férjünk a Ricsi miatt. :shock:

Fú de sikitozik a Ricsi :shock: Mindig lehúzza a lábáról a zoknit :? Húha ez már inkább sírás. Na megyek nagyon akar valamit :lol:

Pusza

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Elöször is:
Háromszoros hurrá ANIKÓNAK!
BOLDOG BABÁZÁST ÉS SOK_SOK TEJCSIT KÍVÁNOK NEKTEK!
Nagyon ügyi csaj vagy (párom erre azt szokta mondani: Anya te egy strapa kanca vagy :oops: :lol: :lol: :lol: )!
Pörögsz.Nem baj te ilyen vagy és ettől megy minden jól!
Mégegyszer gratula!

Móni!
A www.recontra.hu-n vannak falra ragasztható dekorációk.
Van micimacis is meg szolid dolgok is, van szivacsos és sima is.
Mondjuk nem olcsó, de szerintem szép!

Most hétvégen kell megjönnie utána számoltam a tesztem negatív lett, de most már azért nagyon várom, hogy megjöjjön!

Csilla!
Jajj de jó, hogy nem haragudtál meg rám és örülök, hogy így döntöttél, hidd el ilyenkor nem szabad rendinek lenni, hiszen a babád a fontos!

Niki!
Ugye minden rendben van veletek???

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Mostmár minden nap számítógép közelben leszek, igérem nem fogok eltűnni! :lol:

Momi kérdezte, hogy mikorra vagyok kiírva. Erre egyenlőre csak a védőnő válaszát tudom megadni, mivel mikor UH-n voltam, akkor még nem tudott számolni a doki időpontot. Az biztos, hogy 2008. február közepén születik előreláthatólag. A számítások szerint 10-15 között kellenen kívülről szemlélnie a nagyvilágot! :)

Féltem, hogy unatkozni fogok itthon táppénz alatt, aztán rájöttem, hogy lesz itt mit csinálni!
Eddig nem tűnt fel a rohanó mindennapokban, hogy mióta beköltöztünk nem volt pakolás a ruhásszekrényekben, és egymás hegyén hátán vannak a téli és a nyári cuccok, minden öltözködés alkalmával csak lökdössük őket! A mai nap feladatának kitűztem a ruhásszekrény rendbetételét, remélem lesz lelkierőm kiborítani belőle mindent! :oops:

rnecsi
 
 


Levél egy kisbabához


Végre megérkeztél. Annyit vártalak, hogy még végiggondolni is hosszú. Most pedig itt vagy és alig tudom elhinni, hogy teljesült az álmom, hogy mindig itt leszel velem, hogy belőlem lettél, és általam létezel. Én pedig Teáltalad.

Nem tudtam mi a tökéletes boldogság, míg a karomba nem vettelek.
Nem tudtam mi a féltés, míg nem aggódtam miattad.
Nem tudtam mi a fájdalom, amíg fájdalmadat át nem éltem.
Te kicsi, bölcs tanítómester! Olyan csöpp vagy, még szólni sem tudsz, de már mi mindenre megtanítottál - és még mennyi mindenre fogsz! Cserébe én is megtanítalak arra a jó néhány, Isten igazából lényegtelen dologra, amit még nem tudsz, de jól jön az életben maradáshoz...

Minden idegszálammal azon vagyok, hogy ébrenléted minden pillanatát megszépítsem - cserébe értelmet adsz életem minden pillanatának.
Álmodat még éber álmomban is őrzöm, mialatt Veled álmodom.
Ahogyan megérintelek, táplállak, ringatlak, hatalmába kerít az ismerős érzés.

Mintha mindezt valahol, valaha már átéltem volna...
Talán édesanyám érintései, mozdulatai és dallamos hangja szakad fel a tudatom legmélyéről, és újra átélem annak a kis lénynek az érzéseit, aki valaha voltam. Aki most Te vagy.

Eddig a magam ura voltam, de egy csapásra pici kezedbe vetted az életemet - és én boldogan vetem alá magam az uralmadnak a nap és az éjszaka minden percében.

Érkezésed édesanyává avatott, ami a legcsodálatosabb felavatás a Földön: anya lettem és az is maradok, amíg kilehelem a lelkem.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Olyan szép, nem?! Úgy elérzékenyülök mikor ilyeneket találok :oops:

Tegnap beleültettük a Ricsit az etetőszékbe, lefotoztam megpróbálom feltenni. Remélem nem ébred fel a Ricsi a nyomtató bekapcsolására.

Gabó!

Köszi az oldalt! Ilyenre gondoltam átmeneti megoldásnak, amig nem alakul ki a saját izlése :lol: Sajna már licitáltam a tesz-veszen ilyen képekre, remélem nem fürdök be velük. Azok újjak és 700 ft/db. 3napig van még licit utána meglátjuk.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Hoztam pár képet, remélem nem untatok vele senkit!

Kép Kép Kép

Kép
niki+baba
 
 


Akkor a képek, mást is teszek fel:

Kép A fiúk neteznek :)

Kép Pelenkázás közben elaludtam :)

Kép Mostanában ez az új játékom, pelenkázót lerúgni a kiságyról

Kép Az 500 ft-os etetőszékem :)))))

Kép A legfinomabb hamim :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Niki!

Nagyon édi Noel! Igazi kis tündérbogárka!!!! Látszik rajta hogy jó fiú :lol:

Úristen, mindjárt egy hónaposak vagytok :shock: Hogy rohan az idő :?

Amúgy hogy vagy, vagytok?????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Anikó!!!!!!
Hatalmas gratuláció, a kicsi Patrikhoz!!!!!!
Nagyon sok tejcsit, egészséget és kitartást kívánok!!!!!!! :lol:
Olyan jó , hogy már te is babázol!!!



Gabó!
Köszönjük, jól vagyunk, most már teljesen a kiságyába szokott szerencsére, így apa sincs kitúrva az ágyból. :)

Móni!
Most úgy néz ki, hogy van tejcsim, remélem hogy így is marad. Néha esténként ha úgy érzem, hogy nincs elég, akkor meg sűrűn szopiztatom manót, vagy pedig amit lefejtem tejcsit azt adom neki oda. De szerencsére most nem volt ilyen gond már pár napja, hogy a hűtőhöz kellenne mennem tejcsiért.

Nektek az első hetekben mennyit gyarapodtak a babók?

Ja és képzeljétek rászoktunk a cumira, ugyanis, egész nap a cicimen lógna. Nem tudom a képen mennyire látszik, de a szemöldöke már tiszta szőke, és a haja is kezd szőkülni ezerrel. :D

Csilla!
Te pedig élvezd ki minden percét a terhességnek, mert nagyon gyorsan telik az idő. :wink:

Kép
niki+baba
 
 




Sziasztok én még új vagyok
és ha nem baj jönnék én is ide . veletek dumcsizni
:oops:

Két lányom van Livia 6,5 éves Zoé 1 éves

És hát remélem udban van a 3 baba 8 honapja probálkozunk . :P
anha
 
 


Sziasztok!

Anha!
Üdv ezen az oldalon! :lol:
Remélem, neked is összejön a baba minél hamarabb, és babázhatunk majd együtt! :D

Niki!
Köszi a jótanácsot, megpróbálok minél többet pihenni! Egyébként már most is látom, hogy rohan az idő, hisz úgy tünik, hogy csak tegnap tudtam meg a terhességemet, pedig már több hete nyilvánvaló! :D
Nagyon édi Noel, remélem folyamatosan pakolod majd te is a képeket róla! :D

rnecsi
 
 


Szia Anha!

Nagyon jó hogy jöttél :lol: Gratulálok a lánykáidhoz és szurkolok ezerrel hogy neked is legyen pocilakód :lol: Szép nagy családotok lesz :lol:

Battán merrefelé laksz? Én füreden a tesco mögötti utcában.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Csilla!

Na anyudéknak újra elmondtátok a nagy hírt? Most már örültek ugye?



Basszus lányok, én netfüggő lettem. Ma szembesültem vele. Vagyis inkább babanet függő. Állandóan lesem hogy írt e valaki. Ahogy van két percem jövök mindig leskézni :oops:

Ricsi most aludt el. Mostanában mindig balhézik elalvás előtt :? Régen olyan jó volt, cici és bealudt de most.



Gabó!

Remélem már könnyebb egy picit :wink: Most neked írom: pihizz ha tudsz! Nagyon brutálul hangzik az a pár óra alvás amit írtál. Mondjuk én sem alszok napi 5-6 óránál többet, azt is 3 szakaszban de a tied nagyon kevés :shock:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Momi!

Azóta, hogy voltunk otthon a szüleimnél mi nem hoztuk fel a témát, de nekik úgy tűnik leesett, hogy mit is mondtunk! :lol:
Akárhányszor beszélünk telefonon mindíg az az első kérdés, hogy hogy vagyunk, és a babával miújság!?
Apukám csak azért felhívott, hogy akkor neki most az unokája lesz tényleg a születésnapi ajándék? (Apa február 14-én született, én pedig előreláthatólag február 12-e körül szülök.)
Mostmár úgy tűnik örülnek neki, csak elöször volt sokkoló, hogy ők is öregednek, és nagyszülők lesznek! :lol: :lol: :lol:

rnecsi
 
 


Ja,ja :lol: A legtöbb szülőt sokként éri :lol: Anyumnak ez volt az első szava mikor közöltem vele hogy nagymama lesz: " na ne már" :lol:

Apud valentinnapon született, de romantikus :lol:

Nekem három időpontom volt: február 9, 14, 20 . Mindenki mást számolt :lol: persze ez az én hibám, pontosan nem tudtam hogy mikor volt meg utoljára :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Csilla!

Szerinted mikor érdemes majd elkezdeni mesélni? Szeretnék majd minden este mesét mondani, olvasni a Ricsinek de nem tudom hogy majd mikor érdemes ezzel próbálkoznom. Szerinted mikortol vevők erre a gyerekek?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Na felkelt a Ricsi, mára ennyi voltam. Puszi mindenkinek

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


A mi családunk elég érdekes születésnap tekintetében, mert az öcsém kakukktojás! Apukám Valentin napon született, anyukám Szilveszterkor, én pedig Húsvétkor! Az öcsém a december 15-i születésével kilóg a sorból! :lol:
Én pontosan tudom, hogy mikor volt az utolsó, mégis többféle dátum van! Mondjuk az eltérés csak 1-2 nap!
Az én nagyszüleimnek még nem jelentettük be az örömhírt, de megyünk ismét a jövőhétvégén, és akkor szólunk nekik! Nagyapám azt a babakocsit akarta eladni, amiben még én feküdtem, majd megmondom neki, hogy remélem nem sikerült! :lol: :lol: :lol:
A páromnak sajnos már csak a nagypapája él, aki most a fejébe vette (miután megtudta a dédunoka érkezését), hogy a nevünkre íratja a tizensok éves autóját, hogy ne kelljen vonatocskáznunk az ország másik végére! :)

rnecsi
 
 


Sziasztok!
Végre nem pang a topik! :lol:

Csilla!
Az tuti, hogy lesz mit csinálni. Én is a 7. héttől maradtam itthon és soha nem unatkoztam!
Ja és én is február 15.-én születtem! :lol:

Móni!
Tuti nem fürdesz be a tesz-vesz-es cuccal, mert én már nagyon sokszor nyertem licitet és semmit nem bántam meg!
Viszont sok kis füzetecském van amiben dekor ötletek vannak, ha gondolod lefénymásolom és odaadom!
Már talizhatnánk!
Ricsi nagyon szépen ül!!!!!Gratula neki.
Most én is ilyen etetőszéket keresek, mert augusztusban megyünk szovátára nyaralni és ezt praktikusabb vinni, mint a nagyot.

Niki!
Noel gyönyörű!

Anha!
Üdv közöttünk!
Bővül a topik és ennek örülök!

Lányok mit szólnátok egy talihoz augusztus végén!
Azért akkor, mert addigra az Anikó babája is megerősödik (niki addigra teljesen!) és mindenki el tudna jönni!

Móni!
Tudom, hogy akérdést nem felém intézted, de irodalom mentor vagyok és mesékről szoktam előadást tartani óvodákban az óvónőknek és szülöknek.
Nyugodtan mesélj! Akár fejből, akár könyvből.
Amit már most értékelnek a babák az a verses mesék.
Bocsi, hogy beleszóltam! :oops:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Tök büszke vagyok magamra! Ma reggel is jókedvűen jöttem ki a vérvételről, semmilyen szédülés és rosszullét nem volt ! Tényleg igaz, hogy a babáért mindent! :lol:

Móni!
Egyetértek Gabival! Lehet, hogy butaság, de én már most is mesélek a picurnak esténként! :oops:

rnecsi
 
 


Gabó!

Nézd meg ezt az oldalt: http://www.vatera.hu/babaszek_asztalra_28459419.html

Majd jövök később most nagyon nyűgi ma a Ricsi :?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Hű de jó lenne egy nagy tali :lol:

Gabó!

A számból vetted ki a szót. Én is akartam már írni hogy talizhatnánk, csak írtad hogy milyen nehezek a napjaitok így gondoltam már csak ez hiányozna a legkevésbé, ezért nem mertem felhozni. 8) Na akkor megdumcsizunk valamit?! Délelőtt, délután????? Nekünk mindegy. Bár mostanában délelőtt dolizik párom, de csak kibír nélkülünk egy kicsit ha délután talizunk :wink:


Hú, tök pocsék volt az éjszakánk. NÉztem az órát és pontosan kétóránként keltünk. Állandóan felsírt a Ricsi, cici majd elaludt. És ezt játszottuk 3 óráig de utána aludtunk 7-ig :lol:

Após egy őrült, feltett főzni 10 cső kukoricát, hogy egyem meg. :shock: Mondtam neki hogy egyet főzzön mert lehet hogy betesz a Ricsinek, ő erre 10 csövet. Hát tuti nem eszem meg. Mi vagyok én , csirke :shock: Meg amúgy is, köztudott hogy a kuki puffaszt. :evil:


Csilla!

Nagyon ügyi vagy! Csak így tovább :lol: (vérvétel)

Fognak ürölni biztos a nagyidék a nagy hírnek. :lol:


Most mennem kell, majd jövök és folyt. pusz

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Na, újra itt!

Niki!

A Ricsi 3720-al született, 3810-el jöttünk haza! 1 hónaposan volt 4580, 2 hósan 6120, 3 hósan 7170 gramm a fejkörfogata 43 a hossza 64 cm, 4 hósan 8250 gramm. Több adatom nincs mert a hosszát csak egyszer mérték a fejét is. :? Itthon sosem mértem ugyanis nincs csecsemőmérlegünk. Csak a mi mérlegünkön kb-ra ha már nagyon nehéznek találtam :lol: Én nem is bánom, így sosem aggódtam a súlya miatt. Néha azért kivi lettem volna hogy mennyit szopik de hozzászoktam hogy eszik amennyit eszik.

Észre vettem ám hogy a kis Noel micsoda szőke pasi lett :lol: Nagyon szép!

cumi: az elején mi is cumiztunk, de hamar rájött a Ricsi hogy az átverés, abból nem folyik a tejcsi és kiköpte. Így szopizott éjjel-nappal. Volt hogy tényleg szinte egész nap szopizott. Mára megtalálta az újját és azt szopja, inkább rágja szerintem. Csak akkor szopja ha éhes, úgy vettem észre.

Hogy telnek a napjaitok?


Anikó!

Még mindig pörögsz ezerrel? Irigyellek ám, én olyan vagyok mint egy zombi és egy csiga keveréke általában :oops:

Patrik jó baba? Tényleg, végül is befejeztetek mindent a ház körül?


Anha!

Hogy vagy, merre vagy?? Nehéz két manóval?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ja nem is mondtam, megettem egy cső kukoricát. Most várom a hatását :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Momi!
Tökre irigyellek! :lol: Mióta elköltöztem a szüleimtől (4 éve) talán ha 2x ettem főttkukoricát! Pedig imádom! ... és mert eszembejutott a kukorica íze, és összefutott a számban a nyál, megyek eszek egy dobozosat! :lol:

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Móni!
Nekem jó a jövőhét hétfő, akár délelőtt is!
kukorica! :lol:
Szerintem lehet, hogy Ricsinek is jön a foga, mert nekünk ahogy kibújt, azonnal jól alszik.

Lányok!
Azért épp a minao döbbentem rá, hogy egyedül vagyok csajszis anyuka itt!!mindenkinek fia van!
Remélem Csillának lánya lesz, hogy tudjanak a fiúk táncolni! :lol:

Bár most látom Anhának 2 lánya van!!!! :oops:
Anha!
Jól vagy milyenek a csajszik?
Milyen két gyerekkel?

Niki!
Nekem Flóra 3460grammal született és 3220-al hoztuk haza.
4hetesen 3880volt.
Jelenleg 8410gramm.

A nagy talihoz senki nem szólt semmit!!!
Írjátok meg ha nincs kedvetek hozzá!Nyugodtan!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Anha!
Üdv köztünk! :)

Lányok köszi a számadatokat!
De Móni, hogy-hogy többel jöttetek ki, mint amennyivel született?

Gabó!
Én benne vagyok a taliba!
Kérdésem:
Nálatok lenne a tali, vagy csak séta tali?
Ha nálatok, a párjaink is jöhetnek, vagy csak mi a babával?

Mennem kell csuklik manó!

Kép
niki+baba
 
 


Niki!
Jó ötlet!
Lehet nálunk is és jöhetnek a pasik is!

Képzeljétek vettem Flórának fürdőrucit!zabiznivaló!

most teszek fel képeket.

Kép
gabriel79
 
 


Már tudok állni!!! Kép
Kép
Kép

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Szerintem is jó ötlet a talcsi, sőt úgy emlékszem Momi is reagált rá, hogy neki is jó! Akkor már vagyunk 4-en, Anha és Anikó hiányzik csak a listáról! :lol:

Gabi!
Szép is lenne, ha lányom születne, bár egy fiúnak énis jobban örülnék! :) Megindoklom, hogy miért! A családban én voltam az elsőszülött, nagyon féltettek a szüleim, 17 éves koromig szinte sehová sem mehettem. A barátnőmnek bátyja volt, őt Józsival már 15 évesen engedték néha bulizni! Én meg irígykedtem otthon... :roll: Szóval ezért szeretném, ha a lányomnak lenne egy nagyobb fiútestvére, vagy egy kicsit idősebb fiútársasága! Bár... ha jól számolok, jöhet a lányom elsőre! Lesz, aki vigyáz rá! Majd a barátnője lesz Flóra, és mennek a fiúkkal bulizni! Remélem fog rájuk vigyázni Ricsi, Noel és Patrik! :lol: :lol:

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan aztán majd jövök ma és bőlére eresztem :lol:

Képzeljétek költözni fogunk a Matta-kertbe ha minden jól megy :lol:

TAli mindkettőben benne vagyok!!!!!!!!!!!!!!

Na ennyi majd folytatom

Puszi

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Újra itt!

Tali: szerintem fantasztikus ötlet, de már feljebb is írtam. Az meg még jobb hogy jöhetnek az apukák is. De Gabó! Nem gáz hogy nálatok????? Anyós nem készülne ki?? :shock:

Gabó!

Ok a tali hétfőn de ha megint nagy meleget mondanak akkor inkább tegyük majd át délutánra, jó? majd lessük az időjóst :wink:

Nagyon szépen áll Flóra! Hihetetlen milyen ügyes. És milyen csinibaba!!

Örömmel olvastam hogy rendeződött az éjszakátok, ideje volt már :wink: Most nálunk van káosz de most nem visel meg annyira.

Köszönjük szépen a dicséretet (ülés) de sajnos még nem tökéletes. Jobbra-balra nagyon kileng a Ricsi így még veszélyes neki az az etetőszék, könnyen kicsúszhat oldalt :? Viszont ha előre dől akkor már szépen visszatolja magát a kezével, már amikor akarja mert általában a lábújjára gyorsan rácuppan és rágja ezerrel :shock: Sajnos a forgás sem megy túl jól, még mindig nem fordul vissza magától :cry: Bezzeg hasra seperc alatt megy :lol:

Na most ezt gyorsan elküldöm mert felkelt a Ricsi. Majd megint folytatom...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Niki!

A csecsemősök is kikerekedett szemmel mondták mindig a súlyát este a kórházban :lol: Már akkor nagy zabagép volt, simán betolta a 60-70 ml, 2 hónaposan 250 ml volt a vacsija! Most viszont inkább a kisadagokat szereti de azt jó sőrőn :lol: Így van még most is hogy fél-egy óránként szoptatok ha őnagysága ezt igényli :lol:


Anikó!

Jól vagy? Minden ok? Patrikkal mizujs? Hogy telnek a napjaitok?


Csilla!

A Ricsi már most imád csajozni, én félteném tőle a csajszimat :wink: :lol:
Pedig ehetnél kukoricát, sok benne a folsav!!!!!! :wink: Tényleg vannak már tünetek?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szép napot mindenkinek!

Móni!
ha hétfőn meleg lesz sétálhatunk akkor is amikor hül a levegő.
Persze nem tudom mikor szoktad Ricsit fürdetni, altatni.

Csilla!
Szerintem ami jön (fiú,lány), az jön és szerintem mindegyiket lehet imádni!

Hála az égnek nekem megjött. Megkönnyebbültem, mert nem akartam ilyen hamar babát!

Lányok én olyan álmos vagyok ettől az időtől, ráadásul nincs kedvem csinálni semmit!

majd még jövök.

Kép
gabriel79
 
 


A nagy hírt meg sem osztottam veletek: költözünk!!!!!

Tegnap előtt itt volt a párom nővérének az anyósa és én jól összevesztem vele. Volt pofája azt mondani hogy fiatal vagyok a gyerekneveléshez meg úgysem fogom tudni megnevelni a gyerekem, rossz lesz mint a bűn és majd két év múlva eljön és kinevet a mostani nevelési elveim miatt. Gondolhatjátok hogy eldurrant az agyam. Megmondtam neki hogy az otthonomban velem így nem beszélhet főleg nem a gyerek előtt és húzzon innen haza. Erre fogta magát és leült a fotelba és közölte velem hogy én itt nem vagyok otthon és nem dirigálhatok neki. Húzzak az emeltre fel. Majdnem nekimentem, ketten fogtak le. Ezek után anyos meg após leült vele tracspartizni és még itt volt nálunk vagy egy órát.

Sajnos igaza volt, itt nem vagyok otthon csak azt hittem. Közöm nincs ehhez a házhoz csak annyi hogy másfél milliót ráköltöttem amit a saját lakásomra is költhettem volna. :evil: :evil: :evil:

Feltettem a páromnak a nagy kérdést: vagy ittmarad az annyával és apjával és él velük vagy költözik velünk mert én itt nem fogok többet maradni. Hát azt mondta hogy költözünk...

Tegnap voltunk a Matta-kertben és kinéztünk egy fsz.-i kétszobás kis kertes lakást, aug-15.én lesz az átadás. Jövőhéten megyünk a hittellel kapcs-ban érdeklődni. Remélem más nem pályázik a lakásra, bár többet is építenek most ott, csak akad nekünk is egy :? :shock:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Gabó!

Legkésőbb 6-kor meg kell fürdetnem a Ricsit mert már olyankor nyűgös. 7-8 fele szokott elaludni.

Tudod mit, akkor legyen hétfő délután 4 óra. Az jó neked? Ha meleg is lesz addigra már hűl egy kicsit. Ha esik, fúj akkor úgyis értekezünk telefonon. Na???????? Nem szeretem ezt a szervezkedést, olyan béna vagyok e téren. Mindig belezavarodok :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Amúgy a kukinak nem volt semmi hatása :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ha 4-kor meleg lesz átjöttök hozzánk és medence partiznak a fiatalok!
Na???
De jó, hogy költöztök!
Én is mennék innen a bús borongósba, mert televan a buxindexem!

Kép
gabriel79
 
 


Szasztok

Momi mesély majd a mattakertröl . én is szeretnék majd oda költözni :D

Voltam dr nél megkaptam a gyogyszert ugyhogy ha minden oké akkor lehet hogy Rencsivel együtt várhatok babát igaz azért lesz kb 2 hónap külömbség én nagyon bizok a gyogyszerbe .

lányok mesélnétek egy kicsi kinek mekkora a babája ? Ha nem baj
:lol:
anha
 
 


Sziasztok!

Gabó!

Tudod mit, akkor 4-re ott vagyunk nálatok és majd eldöntjük hogy mi lesz. Állítólag nagyon meleg lesz, tegnap ezt mondták az időjárásjelentésben :? Jajj, már úgy várom :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


majd jövök még most hív a Ricsi

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Újra itt

Mese: köszönöm a tippeket mindkettőtöknek, akkor nyugodtan próbálkozom vele, a mondókákat már mondogatom neki és tényleg nagyon tetszik, főleg a jó ritmusosak. Ha meghalja a Ricsi a hoc,hoc katonát fülig ér a szája. És azt is imádja ha énekelgetek neki :shock: :lol:


Anha!

Nekem egy Ricsibabám van, 7-én leszünk 5 hónaposak. Kb. 9 kiló lehet :shock: Kis ördögpalánta, nagyon akaratos, tudja hogy mit akar :lol: Hasra forgunk, vissza nem. Kb. egy hete elkezdett nagy kínok közepette kúszni előre, ezt most abbahagyta és tegnap óta tolatva közlekedik :lol: Segítséggel felhúzza magát, félülőből saját magától ül fel. Támasztással sokáig elül szépen kihúzott háttal, támasztás nélkül eldől, ha előre dől vissza nyomja magát ha persze van kedve, általában vagy elkezdi a lábujját rágni vagy hasra vágja magát :lol: Hát még mit meséljek :roll: Két hetes kora óta nem aludt nappal de az éjszakát átaludta, majd elkezdett mostanság nappal aludni viszont éjszaka kelünk többször is. Még csak szopik.

na fel is kelt és cicizni akar :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!
Várunk titeket! :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Szia Gabó!

Jövünk :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: