Új privát üzeneted érkezett!

Nóri: Ezentúl dr. Nóri leszel :)
Érdekes ez a cikk.

Kép
csucsu05
 
 


dr Nóri :lol: ez jó :D

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Honnan szedted ezt a cikket?

Kép
csucsu05
 
 

 
 

csucsu/nóri:kialudtam magm nagyjából.
Csak az István kórházba voltam a szövettani papirért,amire csak annyit írtak rá hogy méhen belüli baba volt,ezt mi is tudtuk.
dokinál nem voltam mert senki nem tudott vigyázni a gyerekre,mintahogy ma se :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


innen:http://www.hirkereso.hu/top4/

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nita: akkor miért nem szóltál? Vigyáztam volna rá.

Kép
csucsu05
 
 



PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


mondanám,hogy én is vigyázok rá,de mivel még a gyereknek is és neked is új vagyok,igy nem mondom,de a késöbbiekben,ha jobban összeismizünk akkor szívesen :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Valentin napi szerelmes sms-ek! Csak a legjobbak!

Küldjön egy sms-t kedvesének! Így éreztetheti, hogy a mai nem egy átlagos munkanap, hanem a szerelmesek világnapja. És persze ezzel máris előkészítette az este meghitt perceit...
Humoros, aranyos sms-ek:

"Ki az? Ó betűvel kezdődik és borzasztóan szeret? Ó, hát az én vagyok!"

"Kicsim, csak azt szeretném megkérdezni, hogy nincs-e izomlázad, mert egész nap csak te jársz az eszemben!"

"Veszélyes vagy! Minden perc után, amit veled töltök, szükségem van rá, hogy töltsek veled még egy percet!"

"Azt tanultam, hogy egy nap 24 óra, egy óra 60 perc, egy perc 60 másodperc. Azt nem tudtam, hogy egy másodperc nélküled maga az örökkévalóság..."

(Reál beállítottságú pasinak küldendő) "Rájöttem valamire: a mi függvényünk egy lineáris egyenes, ami szigorúan monoton növekvő. Egyik tengely az idő, a másik, hogy mennyire szeretlek!"

"Azért írok, hogy mosolyogj, Kedves! - Ez a második legjobb dolog, amit az ajkaiddal csinálhatsz."

"Küldeni akartam egy angyalt, hogy vigyázzon rád. De visszajött és azt mondta, hogy az angyalok nem vigyáznak egymásra."



Szépek:

"Mert kell valaki, akihez beszélsz / Mert kell egy másik, mások ellen / Ne áltasd magad, ennyi az egész, / de ez eltéphetetlen." (Rab Zsuzsa)

"Az angyalok úgy hívják: égi gyönyörűség. Az ördögök úgy nevezik: pokoli kín. Az emberek azt mondják rá: szerelem." (Heine)

"1 tanács: Vigyázz magadra! 1 kérés: Ne változz meg! 1 kívánság: Ne felejts el! És 1 igazság: Borzasztóan hiányzol!"

"Kopog az eső az ablakon, bár volna minden cseppje csókod ajkamon. Dörög, villámlik, háborog az ég, nem tudom, meddig bírom nélküled még."

"Szükségem van a napra,a csillagokra, a holdra és rád. A napra nappal, a holdra és a csillagokra éjszaka, Rád pedig örökké!"

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szépek ezek a versek :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu:van neked elég gondod nem?még én is zúditsak rád egy gyereket is? :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ötletnek másoltam be,hátha valakit érdekel :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nita: Ha kell akkor szólj nyugodtan és vigyázok amátére. anyósod nem vigyázott volna rá?


Nóri: Jók az sms-ek. Énis most küldtem a páromank.

Kép
csucsu05
 
 


anyósommal nem beszélek :lol: :?
de ha én kértem is volna tuti nem vigyázott volna rá.ő nem tesz nekem szivességet

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kapja be :twisted: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


köszi nóri,szerintem is
Ma akkor nem szabad hajatmosnom??????,,
pedig már nagyon muszály volna mert már minden bajom van így a hajammal :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mossál csak :wink: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na felébredt a kismanóm,megyek,majd jövök :)
addig is jól legyetek :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nita: anyós akkor kapja be valóban. Jól kifogtuk ezeket az anyósokat akkor :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
csucsu05
 
 


szeeintem is hajatmosok.
hülye anyósok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is hajat akarok délelőtt mosni. Na meg mennem is kéne fodrászhoz már mert kellene festeni is a hajam.

Kép
csucsu05
 
 


kell befestem.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


reggeltet 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


JÓ REGGELT !!!!:)

Kép
csucsu05
 
 


na egyszerre :D

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Virtuálisan iszunk egy kávét??

Kép
csucsu05
 
 


lehet :D
még mindig fáj a fejem :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


tegnap voltak itt a tesómék :lol:
tegnap reggek kiégett a céges autója,még jó hogy nem ült benne akkor :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Hogy égett ki? Mitől? Szörnyű lehetett .
Megint fáj a fejed???

Kép
csucsu05
 
 


még mindig fáj :cry:
reggel bement a raktárba,közbe beinditotta az autót,hogy melegedjen.egyszer csak hallotta hogy leáll a motor,bekapcsol a riasztó,kiment,és látta hogy ég a vezetöfülke!az ajtót nem tudta kinyitni,mert a riasztó lezárta,a kulcs meg ugye benne volt!
visszarohant egy kalapácsért,azzal törte be az üveget,és eloltotta,de az egész kiégett addigra!a fönöke kihivta a tüzoltókat,mert ugye ők megtudják állapitani a tüz okát,és kiderült,hogy a pár nappal ezelőtt bekötött riasztó volt rosszul bekötve,az okozta a tüzet!
most ráverik a riasztósra a balhét :twisted:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ha bent ült volna a tesóm,lehet bent is marad,mivel a riasztó lezárt!még belegondolni is rosz,mi lett volna akkor :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: ÚÚ nem semmi. Akkor biztos valami elektromos zárlat miatt volt a tűz. Hú most másodjára is megszületett a tesód. Jajj de jó, hogy nem ült kocsiban. Gondolom ő is átgondolta mi lett volna ha........

Kép
csucsu05
 
 


hogy fúl a szél :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


hát ja...monta ö is hogy belegondolt,mi lett volna..ráadásul semmi olyan nem volt a kocsiba kéznél,amivel kitörhette volna az üveget,esetleg a kirúgás lett volna,ha ment volna neki :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Az égik figyeltek a tesódra az biztos!! Neked nem lehet, hogy attól fáj a fejed, hogy jön a hideg és a havazás???Állitólag jövő csütörtöktől meg már jön a jó idő.

Kép
csucsu05
 
 


a kisfia meg is bolondult volna az tuti!bár tesómék elváltak,és a brendont az anyja neveli,de imádja az apját :)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ez migrén!évek óta van,3 napig tart,és semmi gyógyszer nem használ! :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek kicsit,felébredt a manó!majd jövök 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri. Persze a gyerek attól talán még jobban ragaszkodik, hogy elváltak. Milyen érdekes neve van:)

Kép
csucsu05
 
 


jaja :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na majd jövök :twisted:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Oké Nóri szia.

Kép
csucsu05
 
 


kukk :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok.Nóri sajnálom,hogy ez történt a tesóddal.Hála égnek nem történt semmi nagyobb baj!!!!!!!!!!!!!!!
Olyan szépen süt a nap csak ez a hülye szél fúj,így nem merem kivinni a Mátét. :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


helló nitacska :D
jaja nagy mákja volt :twisted:
én sem viszem ki atikát ilyen idöbe :wink:
marad a szobafogság :(

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Igen marad bár a szabina megvan örülve a szobafogságtól.
:evil:

Kép
csucsu05
 
 


Mostanába a Máté is ki akar menni mindíg mutogatja a kabátját,hogy menni akar de ilyen időbe...áááááááááááááááááá :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


van ez igy! :)
de lassan már vége lesz ezeknek a rossz idöknek :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jajj alig várom. Mennyire jobb amikor nem kell a gyereket beöltöztetni vagy 20kg ruhába.

Kép
csucsu05
 
 


na megyek megetetem ezt a kis tündérbogarat :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: