Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ildikó!

Gerivel olyan bajok vannak, hogy sokszor nagyon furcsán viselkedik. Sokszor erős dührohama van, verekszi és tör zúz. Általában akkor jön rá, ha valami megváltozik az ő kis világában. Csabára a humán fejlesztési központba járunk.
Ha jöttök, előtte hívj fel és ha tudunk találkozhatunk. Nagyon jó lenne, mert már rég beszélgettünk.
Most nagyon várom a hétfőt, mert megyünk a bölcsibe. 10-re kell menni és 1 órát leszünk ott. Kíváncsi vagyok, hogy Geri mit szól majd hozzá. Kép Bízom benne, hogy tetszeni fog neki!
Megyek fürödni és pihenni, mert kipakoltam a kamrát. Sajnos minden zárható dobozban van, ennek ellenére beköltöznek a molylepkék és minden kukacos. Rengeteg dolgot ki kellett dobnom és kiköltöztem a dolgokkal a konyhába. Szóval szekrénytologatás...pakolás....millió egy edény mosogatása....stb.. Hulla vagyok!

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


helloKép

Anyko,
köszi szépen! aranyos a nagyfiad!Kép
Lilla ma kapta meg a 2hós szurit meg az agyhártyagyulladás ellenit is szegénykém, sÍrtKép de most alszik!vééégre!
tegnap 16órán át ébren volt és sÍrtKép
front+hasfájás...ma már jobb volt a nap azért!
Lilla szépen gyarapszik, csak anyatejet kap,mást nem, eddig még elég neki a tejcsimKép remélem még az is lesz sokáig!!!
holnap 9hetes lesz,és 53centis,5kilósKép
kis dundi, de nagyon aranyos szerintem, imádom!

csak többemberes kis pocok,és én meg tökegyedül vagyok vele, az apja állandóan dolgozik...

itt egy képKép
Kép
a méhecskék forogtak,és ő el volt ragadtatvaKép...kb 3 percigKép

Mi lehet ez ilyen fiatal korban Gerinél?
drukkolok,hogy javuljon a helyzet, de most tűzök fürdeni, amÍg a baby alszik!!!

sziasztok, Zsófi
zsofy
 
 


Zsófi!

Nagyon aranyos a Lilla! Olyan kis értelmes szép. Kép Ilyenkor már nagyonszeretnék egy kislányt is, vagy ha nem is lány lenne, egy pici babát.
Te is sokat vagy egyedül vele? Én is majdhogy egyedül nevelem Gergőt. Elég nehéz. Mondjuk Gergő nem szopott, hanem mindig lefejtem a tejet, mivel rengereteg volt és cumisüvegből kapta. A fejém minden szabad időmet lekötötte és nagyon kimerültem tőle. Aszopi ugye teljesen más, bár van olyan gyerek, aki nagyon kényelmesen szopik. Kép

De most nem lesz még egy darabig testvére Gergőnek. Gerivel is sok a gond és most itt a bölcsi is. Nem szereti és nem is akar menni. Most 10-kor indulunk, de legörbült szájjal mondja, hogy nem. Nagyon sajnálom szegénykémet, mert nem is gondoltam volna, hogy ez ilyen kemény dió lesz.
Megyek is, mert meg kell vele beszélnem, hogy jó lesz ott. Ez minden napos program: Kép

Anikó Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

Sziasztok!
Anikó , ne keseredj el mert Bálint is nagyon sokáig szokot be . Októberben kezdtünk járni és valamikor márciusban nem sírtunk előszők.Volt olyan hogy csak könnyes volt a szeme de azért bement szépen .És egyik napról a másikra nem sírt. Tudom hogy ez nem vígasztal, mert nekem is volt olyan hogy feladom , de nem szabad.Olyan sok mindent tanult már.Szinte minden szavát tisztán lehet érteni és anyuék szerint nagyon választékosan beszél.Bálint is nagyon agresszív mostanában ,lehet hogy ez a kor sajátossága.

Zsófi, nagyon aranyos a kislányod.Merre laktok ?Lehet hogy nem olvastam mindent pontosan el.Nagyon irigylem azokat akik sokáig tudnak szoptatni.Én a 3 gyerekemet csak 1-2 hónapig tudtam.
Sziasztok
Ildikó
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Nem adom fel és köszi a biztatást! Bár nagyon nehéz időszak ez nekem is és Gergőnek is. Ma már 1,5 órát voltunk bent, de haza akart jönni. Elutasítja minden kisgyerek közeledését és ma pl az ölemben ült nagyon sokáig. Kép Olyan nyuszika egyem meg. Ma már bent kellett ebédelnie. De nem fogadta el a kaját. Végül egy kis almát csak megevett.
Bízom benne, hogy előbb utóbb megbarátkozik.
Ti hogy vagytok Ildikó?
Most megyek, mert fáradt vagyok!

Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó,
szia,köszi,Geri-bölcsis nagyfiú is nagyon aranyos!Sajnálom,hogy Így utálja a bölcsit,de képzeld anyum mondta, hogy én nagyon sÍrtam a bölcsitől sokáig,aztán úgy megszerettem,hogy el kellett vinni engem a bölcsihez hétvégén,hogy megnézzem,tényleg zárva van-e a kapu.KépKépKép

Ildikó,szia,
mi a Jókain lakunk itt B.csabán.
nem tudom,én meddig tudok majd szoptatni, mert Lilla is még csak két hónapos és az első babám.
de remélem,hogy még egy darabig,mert anyatejen kÍvül semmit nem fogad el.Kép
cumiból sem akar inni,sem cumizni,pedig ezer fajtát próbáltam...

Anyko,ezt neked küldömKép
Kép
ez most a kedvenc képem.
zsofy
 
 


Kép
befaba
 
 


Sziasztok!
Végre sikerült képet küldenem Bálintról, a nagy fiam segítségével.Küldök még mert nem ezt akartam.Zsófi én meg a Nyugati kertvárosban lakunk,és a picon árulok.KépKép
befaba
 
 


Kép
befaba
 
 


Ildikó!

De nagyott nőtt Bálint, mióta nem találkoztunk! Igazi kis csibész arca van! Kép Jól ellenének Gerivel! Remélem hamarosan megint találkozunk! Kép

Mai kép Gergőről:
Kép
Összegereblyéltem a falevelet ő pedig beleült. Betakartam a levelekkel és nagyon élvezte! Kép

Zsófi!
Nagyon aranyos Lilla! Olyan igazi belevaló egészséges baba. Ha nyugodt van szerintem lesz tejed sokáig! Geri az első születésnapján kapott utoljára anyatejet!

Most megyek, mert fáradt vagyok!
Jó éjt!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok,

Köszi a képeket, olyan édesek ezek a gyerkőcök!

Ildikó,
én csak most lesz 2éve,hogy ideköltöztem, nem nagyon tudom mi,hol van,csak a belvárostKép

keresek egy képet is a kis dundimról:
Kép

sajnos ez a front nagyon megviseli, alig lehet vele bÍrniKép
zsofy
 
 


Zsofy, itt szültél Csabán?Én mimd a 3 gyereket Szeberényinél szültem, nagyon rendes volt velem.A Nyugati kertváros Jaminában van.Tündéri a kislányod, mi is szeretnénk még egy babát, habár egyre nehezebben szánom rá magam.Bálint ahogy nő egyre nehezebb.

Anikó, Geri nagyon sokat nőt . Nagyon jó lenne talizni,de nem sűrün járunk már Békésre , de ha megyünk akkor telefonálok.Meg a régi számod él?
Sziasztok ,megyek mert holnap nagyon korán kelek.
Puszi
befaba
 
 


Sziasztok!

Sajnos mostanában nem nagyon volt időm felnézni ide.
MOst elég nehéz időszakot élünk át Gergővel és a bölcsiben sem bíztatnak. Járunk ugye a humán fejlesztési központba Csepregi Andráshoz. Õ egy nagyon aranyos gyermekpszichológus. Annyit mondott, hogy GErgő egy magán világban él és nem nagyon hajlik a világot megismerni. Emiatt nem is beszél.
Ma finoman rákérezett a gondozónéni, hogy mi a baja Gerőnek. A szobából kihallatszott a gondozónénik beszélgetése és én füleltem végig! Õk maguk közt meállapították, hogy GErgő nagy valószínűséggel autista és ne mis enyhe fokon!!!!!
Ezt nem akarom elhinni!!! Én vagyok olyan viszonyban Andrással, hogy merem állítani, ha Geri autista lenne, azt megmondaná András!
Ennek ellenére ugye az ember fülébe mégiscsak bogarat ültettek. Kép Most nagyon ki vagyok idegileg és holnap reggel elős dolgom lesz felhívni Andrást telefonon.
Sajnos Geri való igaz, hogy nem akar barátkozni senkivel és nem is eszik. De azért ez elég abszurd, hogy másfél heti bölcsibe járás után ezt így elkönyvelték. Mi van, ha nehezebben oldódik. Barátnőm teljesen épp kislánya a bölcsiben nem fogadott el akját és le is fogyott. Mitől lenne ez annyira különleges Gergőnél? Mi van, ha még csak nem szabadult fel? Õ sosem volt gyerekek közt életében, vagy ha volt is, annyira keveset, hogy azt számonvetni sem érdemes. Nem lehet, hogy egyszerűen csak nem tudja mit is kezdjen egy akkora emberrel mint ő?

Ne haragudjatok, hogyezt így leírtam, csak nekem nincsenek barátnőim, akikkel ezt megtárgyalhatnám!

Mindenkinek hatalmas puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Anikó, ne keseredjel mert a bölcsis nénikkel nem kell foglalkozni.Nekem is olyanokat mondtak hogy ha Bálint az első gyerekem ,rohatam volna az orvoshoz vele. És othon felszabadult veletek?, mert aki autista az senkivel nem komunikál.A beszéddel meg nem vagytok elkésve, az én unoka tesóm 4 évesen tanult meg beszélni.Azóta is nehezen oldódik fel a társaságban , ő ilyen természetű és ma már 16 éves.Nekik is azt mondták hogy valami nincs rendbe vele, PERSZE SEMMI BAJA.Ugyhogy fel a fejjel.
Szia
Ildikó
befaba
 
 


Ildikó!

Olyan aranyos vagy! Kép Kicsit nyugodtabb vagyok, de holnap azért felhívon Csepregi Andrást a biztonság kedvéért! Csa ugye olyan dühítő, hogy ilyeneket mondanak a gyerekedre! Geri velünk nagyon is felszabadult, sőt...általában a felnőttekkel nagyon is. Inkább agyerekek mellett nem igazán. Szóval velük nem barátkozik. De hiszen még csak másfél hete járunk oda!!

Puszi nektek és köszi a biztatást!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Hello
Örülök hogy egy kicsit lenyugodtál , biztosan nincs semmi baja Gergőnek ha veletek jól érzi magát.Neked is biztos fura lenne ha új munkahelyre kellene meni, há egy kis gyereknek.Bálint mot hogy beteg volt nem volt egy hétig a bölcsibe , hétfőn nagyon sírt.Állitólag ugy szedték le az apjáról.
Most megyek mert Fannit korepetálásra viszem .Matekból teljesen homály, de én is .
Sziasztok
Ildikó
popjpeg{281130,}
befaba
 
 


Kép
befaba
 
 


SZIASZTOK
Tegnap csinálta apa ezt a képet Bálintról, nagyon álmos volt már. Mi van veletek ? Gergő szokja a bölcsödét?Nálunk minden hétfő reggel hisztivel indul, nem akar bölcsibe menni.Szombaton meg menne még ,nem könnyű!
sziasztok
Ildikó
befaba
 
 


sziasztok,

Anikó,
minden rendben velünk,az én Bálintom is fejlődik szépem,igazi kis csibész gyerek. Már 7 kilós kis sózsák,még mindig csak tejcsit kap. 4 hónapos létére már fordul hátról hasra, tele van energiával,nappal továbbra sem jellemző rá az alvás.
Olvastam mi van a kisfiaddal.Megtudtál valamit azóta? Írtad korábban, hogy problémák vannak vele,de nem gondoltam, hogy ennyire komoly a dolog.Sajnálom. Én is előre félek a bölcsibe szoktatásról, bár nálunk az még nagyon-nagyon messze van. Bálint már most nagyon anyás.

Befaba,
nagyon édi a Bálintod! Milyen komoly nagyfiú!

Zsófy,
Lilla baba nagyon szép kislány!

Majd nézek erre, most már sűrűbben.

TimiKép
timcsus
 
 


Sziasztok!

Timi nagyon vidám a babád,a Bálintok már csak ilyenek .Az én Bálintom is mindig bóhockodik ,de olyan aranyosan csinálja hogy ha rosszat is csinál nem tudunk rá haragudni.Lassan 2,5 éves lesz de minden nap egy ujjabb játék nap!

ez egy vacsorám készült és mindenkinek ő akarta kinyitni az üdítőét,sörét.
Kép
a lehető leg maszatosabban

most már megyek
Sziasztok
Ildikó
befaba
 
 


Sziasztok!

Timi!
Bálint nagyon édes. Látom nagy a boldogság! Kép Mi újság egyébként veletek? Bálint jó baba? Eszik szépen?

Ildikó!
Bálint haláli! Mitől ilyen maszatos?
Mi jól vagyunk a körülményekhez képest! Gergővel nagyon nehéz, mert 3 napja újra sokszor van dührohama. Kép Nem tudom kezelni és nagyon rossz. Remélem nem romlik tovább a helyzet, mert így is kivagyok idegileg.
Sajnos nem lehet másik babánk sem egy jó darabig, mert az orvos, aki Gerivel foglalkozik, óva int ettől egy darabig. Majd ha eléri az iskolás éveket, visszatérhetünk rá. Arról nem is beszélve, hogy felmerül az a kérdés, hogy a 2. baba is lehet ilyen? Mert senkinek sem kívánom, hogy autisztikus gyermeke legyen. Viszont mégegyszer ezt nem tudnám végigcsinálni! Szóval lehet nem lesz tesóka! Kép Bármennyire is szeretne az ember szíve másikat, az ép érvek erősebbek.

Remélem ti jól vagytok!
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok

Anikó!

Bálint nyalókázott ezért volt ilyen maszatos.Most Bálint is nagyon nyafi, nem eszik rendesen, és mindenért hisztizik.Voltatok az orvosnál?Milyen amikor dührohama van Gergőnek?Nagyon sajnálom hogy nem válalhattok újjabb babát.Nem jártok a piacra?Jó lenne egyszre találkozni.Én mostmár állandóan dolgozom ha egyszer erre jártok nézzetek be hozzám.Gergő járhat bölcsibe?

Sziasztok
Ildikó
Kép
Küldök pár képet a gyerekekről, ezen a képen Fanni és Bálint van.
Kép
Ez pedig Bence,így megnőt.
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Lassan kezd tisztázódni az agyamban ez a dolog!
Tudom, hogy szerencsés vagyok abból a szempontbó, hogy Csepregi Andráshoz járunk, mert merem állítani, hogy egy hihetetlenül profi ember! Már a megjelenése és nyugalmat sugároz és Geri azonnal elfogadta, játszott vele! Nagyon nyugodt ember, csendes, szóval 100%-ban meg vagyok elégedve vele, annak ellenére, hogy csak 2x találkoztam vele.
Az is tisztul, hogy sokkal nagyobb bajt csináltam magamban, mint amekkora valójában. Gond ez, nem is erről van szó, de sokan megnyugattak, hogy semmi baj nem lesz vele nagykorban. Általában középiskolás korra a tünetek zöme megszünik és ő maga is kezelni, kontrolálni tudja majd a megmaradó tüneteket!
Csak ugye egy anya mit érez, amikor azt mondják és maga is látja, hogy a gyermeke nem úgy fejlődik, ahogy a társai és tudja hogy gond van, majd szembesül a ténnyel! Először sokk és pánik, majd csend....önsajnálkozás, majd felfogás és elfogadás. Ez mind idő volt nekem.
Mostmár van segítség. Ugye ott a bölcsi, már 3 hete járunk. Igaz nem nagyon szereti, de azért nem olyan vészes. Sírás van, de az van egy egészséges gyereknél is. Kép
És van helyünk az egyik oviban is! Kép Kép Német szakos csoportba vették fel Gergőt és mindenki imádja az oviban. Sokat vagyunk ott, mivel anyum ott dolgozik és a vezető azt mondta, hogy oda vigyem majd Gerőt, mert nem egy autisztikus gyerek járt már oda, tudják kezelni és mivel anyum ott dolgozik, így az egy biztonságot ad majd neki. Arról nem is beszélve, hogy ez egy ismert hely neki, amit szeret.
A suli még messze van, arra nem is gondolok. Egyenlőre nagyon rövid távú céljaim vannak.
Szóval mostmár ki merem állítani, hogy jól vagyunk és sinen vagyunk! Kép

Na jó bő lére ersztettem magam, de jó volt ezt elmondani! Kép

Piacon ha hiszed ha nem akkor voltunk utoljára, amikor találkoztunk!!! De karácsony előtt jó lenne elmenni egy kicsit valahova szétnézni, bár karácsonyra lassan senkinek sem veszünk ajándékot! Csak pár gyerkőcnek kell venni és kész.
Sajnos már oda jutottunk ezzel az ajándékozással, hogy folyamatosan nőtt azok tábora, akiknek venni kellett valamit és nagyon sokba volt már. Így mindenkivel megbeszéltük, hogy nem az ajándék a fontos, hanem hogy együtt legyünk és sokat nevessünk, beszélgessünk! Na sütit azt mindenkinek szoktam sütni!

na tényleg abbahagyom, mert ez már egy regény!
na de ilyen vagyok, ha jó a kedvem!

Mindenkinek puszi!
Anikó
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!

Nagyon örülök hogy egy kicsit megnyugodtál.Engem is bántott a dolog mert egy nagyon nyugis kisfiunak ismertem meg Gergőt.Én is azt vallom hogyha megtudsz békélni önmagaddal akkor az akadályokat is könnyebben veszed. Biztos hogy bennem is ugyan így játszódot volna le minden,de ha letisztul minden máskép lehet gondolkodni.Én nem ismerem Csepregi Andrást ,de hol lehet elérni? Egy ilyen jó szakembert lehet ajánlani másoknak is.Van az én környezetembe is problémás gyerek.
A bölcsihez meg anyit, hogy már előre félek a szerdátol ,mert Bálint ma már mondta hogy nem akar menni. Pedig 1 éve járunk.
Ma nagyon csibész volt ,leengedte a fütés vizet a csőből,Össze firkálta a padlót,ebédelni nem akart.Ja és szédszedte a könyvespolcot.Az apja azt mondta , hogy nem lehet szen elől téveszteni egy percre sem,állando megfigyelés alatt tartjuk.

Na mostmár megyek mert nagyon sok az idő.
Örülök hogy nincs komolyabb baj /habár ez nektek elég nagy gond/
Sziasztok
Ildikó
befaba
 
 


Szia Ildi!

Akkor nálatok is keményen zajlanak az események, már ami Bálintot illeti! Kép Gerinek is vannak dolgai, amik nagyon kiakasztanak, de nem ennyire vészesek. Inkább ő rongál. Dobál, tör-zúz. Sajnos ez is a bajának egyik tünete. De mondom, nem olyan vészes. Inkább a játékok kárára megy.
Csepregi Andráshoz nem könnyű bejutni ( gondolom én ), mert amikor felhívtam az aszisztensnőt, akkor azt mondta, nekem, hogy csak gyermekpszichiátriai zárójelentéssel és beutalóval fogadnak minket. Aztán aki ajánlotta nekünk Andrást, ő András nagyon jó ismerőse és megkaptam a mobil számát. Szóval protekcióm volt. András már tudott rólunk és várt minket.
Nagyon nagy szerencse ez, mert Csepregi Andrásról semmi rosszat nem tudok mondani, sőt....Nagyon ritka az ilyen ember, mint ő!! Csendes, nyugodt, és ami nagyon fontos, láthatóan szereti a gyerekeket. Nagyon szépen beszélt Gergővel is és Geri is azonnal elfogadta őt! Csak jókat tudok mondani róla!!! De azért érdeklődjetek a Humán Fejlesztési Központba, hátha... Ez a Luther-en van. Egészen az elején a sulival szemben.
Amúgy milyen problémás gyerekkel szeretnétek menni? Mit csinál? Mi a gond vele?
Ha hiszed ha nem, egyre több az olyan gyerek, mint Geri. Sokan letudják egy rossz gyereknek, vagy dacosnak, holott autisztikus a gyerek. Ezt sokan nem is tudják, hogy létezik ilyen. Én sem tudtam róla eddig, csak azt tudtam, hogy Geri nem egy átlagos gyerek, főleg beszédfejlődésben elmaradott és nem játszik úgy mint a többi "normális" gyerek. Sok szülő azt mondta nekem, hogy nincs semmi baj, csak nagyon figyelem a gyereket. De az anyja vagyok és ki ha nem én figyeljem őt. Inkább vigyem orvoshoz és mondják azt, hogy anyuka ennek a gyereknek semi baja, minthogy ne vegyek tudomást a dolgokról és a későbbiekben üssön vissza.

Amúgy hogy vagytok? Hogy telt ez a hosszú hétvége? Mi kint voltunk a körösparton szaladgálni. Nagyon jó volt. Kép Geri élvezi nagyon. És ami szuper, hogy rengeteg vadállatot lehet látni. Õzet, sast, nyuszit, borzot..stb...és nagyon nyugodt hely, csendes. Pont alkalmas egy kisgyerekkel játszani ezen a helyen.
Most már alszik, de ez az óraátállítás nem fogott ki rajta. Most tovább van fent, alig akar ágyba bújni!
Megtanult ugrálni, ami nagy szó nála, mert mozgásban is elmaradottabb. Igaz nem úgy ugrál még mint a kortársai, de ez is valami! Élvezi!

Most megyek, mert fáradt vagyok és pancsira vágyom!

Puszi!
Anikó
Kép
Ez vagyok én. Valamikor júliusban készült Gyulán a várban. Rengeteget híztam mióta nem találkoztunk, de ez látszik is a képen! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!
Nagyon jól nézel ki ne törödj a súlyoddal,nálam biztos hogy nem vagy nagyobb.Én is még szedtem magamra azóta , pedig az utolsó talikor sem voltam kicsi.
Nekünk a hosszú hétvége disznótorral kezdődött. Anyuék szoktak eladásra vágni , mi meg megyünk segíteni.Nagyon élvezik a gyerekek, mossák a disznót, kolbászt gyúrnak, gombócot csinálnak.Mi felnőttek kevésbé szeretjük,de megyünk.
Ma meg a temetőbe voltunk.Én nem vagyok egy temetőbe járó tipus. de ilyenkor elmegyünk. A gyerekeknek nagyon tetszik amikór ki van világítva minden. Anyuék a temetőtől pár házra laknak nekem nem furcsa a dolog.Biztos másnak bizar.
Bálint már este kezdte a hiosztit hogy nem akar menni bölcsibe, de ha azt mondjuk neki hogy iskolába megy akkor nincs semi baj.Még jó hogy belehet csapni ilyen apróságokkal.
Azért kérdeztem mert a hugoméknál a kisebbik lány ilyen.Jövöre megy iskolába ,de szinte minden nap sírva megy az óvodába,az anyától nem akar egy percre sem eltávolodni. sokszor nagyon befelé forduló, kérdezzük tőle hogy mi a baj ,és semmit nem válaszol csak bújik az anyához.Még a hugomnak sem akar válaszolni.Ha viszont feloldodik akkor már nincsen semmi baj,csak nagyon sokszor még velünk ios csinálja, pedig napi kapcsolatba vagyunk velük.Na ennyit a mi bajunkról.

Nagy lázban égünk,mert Bence most van a pályaválasztás előtt.Még nem tudja hogy mi akar lenni.4 iskolábba 6 külömbözö szakot akar megjelőlni.Mondtam neki hogy bróbáljon egy féle szakma után nézni.Ezt úgy értsd,hogy az egyik iskolába informatikus akar lenni, a másikba rendész, a harmadikba meg autószerelő.Úgyhogy egy kicsit kivagyok,mert nehezen lehet meggyőzni.

Na mostmár megyek még küldök egyképet Bálintról ,Beni ma csinálta.Kint a kertet tették rendbe.
Kép
Sziasztok
Ildikó
befaba
 
 


Ildikó!

Szerintem keressenek hugodék egy gyermekpszichológust magánúton. Nem hiszem , hogy a kislánynak hasonló baja lenne, mint Gergőnek, így szerintem nem kell Csepregi Andráshoz menni. Valóban nagyon meg vagyok elégedve vele, de a kislányon szerintem egy gyermekpszichológus tud segíteni. Bár én mindenképp utána járnék, hogy kihez érdemes menni. Esetleg védőnőnél lehet érdeklődni. Neki kutya kötelessége lenne segíteni, legyen az a gyerek bármennyi idős is!

A disznótor az jó dolog! Kép Mi már nem járunk egy jó ideje! Kép Kicsinek még élveztem is egy darabig, utána már nagyon unalmas volt, de most kimondottan utálom.
Bence esete már nehéz. Én annak idelyén azért mentem gimibe, mert nem tudtam mi is szeretnék lenni igazából. Még most is alakulok, szóval nem is abban dolgozom, amit kitanultam. Vámügyintéző vagyok papír szerint, de már nem dolgozom ebben a szakmában. Később üzlezben dolgoztam és most kézműveskedem! Eddig ez tetszik a legjobban. Kép
Szerintem az alnyeg, hogy olyan sulit válasszon, ahol érettségit is adnak, mert anélkül.... Kép

Bálint igazi kis csibész! Kép Remélem Geri is az lesz. Nyáron megyünk Budapestre kezelésre vele, ami sajnos nagyon sokba fog kerülni, de nagy előrelépés lesz! Kép Mivel mind a hérman megyünk, közel 200 ezer lesz egy hét, de megéri. Ez lesz a nyaralásunk is! Kép

Na megyek mert átmegyünk Békéscsabára játékokat veni. Közeleg a karácsony és én már szeptemberben kezdek vásárolgatni, hogy ne egyszerre legyen nagy kiadásunk.
Puszi mindenkinek!

Timi, Zsófi hol vagytok? Hogy vagytok? Bár tudom a babázás a legtöbb időtöket leköti, de ha lesz egy szabad percetek, írjatok , hogy vagytok!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!

Mi is készülődünk a karácsonyra,Bálint már nagyon várja.Ha valami rosszat csinál akkor mindig szoktuk neki mondani hogy nem kap semmit a Jézuskától,na ekkor egy kicsit megembereli magát,különben nem lehet vele bírni.A napokban nagyon eleven, valamelyik nap úgy jöt haza a bölcsiből , hogy mindenkit lehülyézet.Előszőr rászóltam hogy ilyet nem szabad mondani, de annál töbször mondta.Aztán ráhagytuk nem vettünk róla tudomást abba is hagyta.
Bencével kezdünk düllőre jutni a pályaválasztás terén.A Szent-Györgyibe akar menni rendészet szakra,vagy Gyulára a Munkácsyba, ott is van rendészet.végre van valami elképzelése a jövőjéről.
Ti hogy vagytok? Gergővel mi van?
Most ennyit ,megyünk anyuékhoz ebédelni.
Puszi
Ildikó

Küldök egy képet Bálintról,a disznótorba készült.Nagyon élvezte.
Kép
befaba
 
 


Sziasztok!
Szia Ildikó!

Ne haragudj, hogy nem jöttem fel ide, nagyon sokat dolgozom. Rengeteg a megrendelésem karácsonyra és mikulásra is! Ki sem látszom a munkából.
Geri mostmár regel 8-ra jár bölcsibe és délig van! Ez nagyon jó, csak egyem meg sírt nagyon reggel! De remélem hamar átáll ő is erre a korai jövés menésre. Kicsit nekem is fura.
Megyek is, mert fő az ebédem is és dolgozom is közben!
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!

Ne aggódj ,mert Bálint nagyon sokszor sír a bölcsibe még a mai napig is.Pedig mi már egy éve járunk ,nekem azt mondta az egyik gondozónő ismerősöm hogy ez teljesen normális ,mert ez azt mutatja hogy nagyon szeretetteljes az otthoni légkör.Úgyhogy én azóta nem aggodok ez azt jelenti hogy JÓ OTTHON.
Miket gyártasz az ünnepekre?
Mi is nagyon készülünk a karácsonyra,csak az a baj hogy nekem a december annyira kimerítő .Már nem marad energiám a nagy bummra.
Már nagyon fázunk a piacon,karácsonyra teljesen kikészülök.
Nincs valami jó ötleted a nagymamáknak , velük mindíg bajba vagyok,mert nekik nagyon nehéz kitalálni mit is vegyek.Most azt találtam ki hogy készítünk nekik valami aranyosat
Na hagylak dolgozni de ha van valami ötleted írjál.
Puszi nektek Gergőnek meg nagyon sok boldog névnapot.
Ildikó
<!--attachment: micimack_2-299225.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*198.6**micimack%f32%2ebmp --><center><pre>
Kép
micimackó2.bmp (198.6 k)</pre></center><!--/attachment-->
befaba
 
 


Szia Ildikó!
Örülök, hogy írtál! A piacolás miatt nem irigyellek. Szoktam gondolni rád szombatonként, amikor csabán vagyok, hgy el kellene menni meglátogatni, de mindig rohanunk! Kép
Geri talán kicsit jobban veszi az akadályokat a bölcsiben. Sőt... nagyon rossz. Rohangál és ami nagyon elszomorított, hogy ma közölte velem a gondozónéni, hogy Geri a wc-be dobálja a játékokat. Kép Kép Itthon sosem nyúl a wc-hez, sőt talán tart is tőle. Próbáltam elmagyarázni neki, hogy csúnya dolog és hogy mire kell használni a wc-t, de szerintem nem igazán értette meg.
A héten már minden nap evett valamicskét. Ez is haladás! Kép

készülök a karácsonyra nagyon, bár még sok munkám van. Novemberben le akarom tudni őket, hogy decemberben semmi ilyesmire ne legyen gondom.
Gerinek most volt a neve napja. Teszek el egy képet róla. Ez most készült!
Kép
Most megyek, mert dolgoznom kell!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!

Nagyon aranyos a képen Geri.igazi kis csibész, ne aggódj azon hogy ilyen eleven , inkább ilyen legyen mint beteg.Én nem szoktam már sen az iskolába sem a bölcsibe az ilyenekre adni.Azt szoktam mondani hogy ezeket a dolgokat ott helybe kell megoldani.Mit kezdjek egy két-három éves gyerekkel otthon, nem tudom neki elmegyarázni hogy a bölcsibe mit szabad és mit nem , mert úgy sem emlékszik rá.
Nálunk is volt rá példa,hogy panazkodtak a gondozónénik, aztán megoldódot a dolog.

Multkor Bálint úgy megharapott egy kisfiut hogy ,3 nap mulva mutatta a gondozónéni, még meglátszot.Ma meg apának mondták hogy kicsi a szoba mert nem tudja lekötni magát.Hiányzik neki az udvar.
Nagyon jó lenne ha kitudnál jönni a piacra, jó lenne dumcsizni.
Puszi
Ildikó
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Csak jelentkezem, hogy élünk, bár Geri beteg. Ha meggyógyult, írok. Talán lesz rá energiám!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!

Jóbbulást kívánok nektek, remélem nem nagyon komoly.
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Geri ma is hamar éefeküdt aludni, így még van erőm írni.
Jobban van, már ma nem is igazán köhögött és nem is hányt.
Holnap jön ki a dokinéni hozzánk, mert biztos nem viszem be többet a rendelőbe. Kínhalál kivárni a sort. Kép
Hogy vagytok? Bálint? Nem beteg még?
Kíváncsi vagyok mikor mehet újra bölcsibe Geri és hogy milyen lesz az első nap a bölcsiben a hosszú kihagyás után. BIztos nem fog neki tetszeni! Kép
Viszont rengeteg munkám van és jó lenne, ha tudnám csinálni. Nem is látom a végét, pedig decemberben már nem akartam semmit sem csinálni. Viszont a pénz meg jól jön, hisz vettünk új bútort! Kép
Most megyek, mert Gabi dolgozni szeretne!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!

Mi hál istennek nem vagyunk betegek,de az egész családnak folyik az orra.Ez nem nagy baj még, de a bölcsibe alig van gyerek.Bálint tavaj volt beteges amikor elkezdte a bölcsit,volt olyan hónap hogy nem, is ment.Már ugy döntöttünk hogy ha még egyszer beteg lesz Bálint akkor nem visszük többet,de ettől fogva semmi baja nincsen.Talán 2x volt tavasz óta beteg.Lekopogom!!!!!

biztosan meg fogja viselni Gerit is az ujra kezdés a bölcsibe,de ne legyen igazam.
Bálint nagyon eleven nem lehet vele bírni,állandóan a rosszaságon töri a fejét/ez egy kicsit igaz/,a bőlcsibe jól elvan a gyerekekkel, de itthon unatkozik.A nagyok már nem játzsanak vele,csak nagy ritkán.Mostanába a mese leköti,már egy mesét kisebb nagyobb megszakítással megnézi.
Mi is nagy hajtásba vagyunk a piacon,végre van egy kis mozgás.Majd jövőre pihizünk tavaszik.
most ennyit,jó munkát.
Sziasztok
Ildikó
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Sajnos eddig nem tudtam jönni, mert nagyon nagy a hajtás és ki sem látszom a munkából. MIndig ilyen későn vagyok kész és fekszem le.

Van ám jó hírem! Gerivel kapcsolatban. Kép
Nagyon sokat fejlődik! Olyan fura, hogy napról napra látszik rajta. Tanul mindig egy két szót, szereti a bölcsit ( úgy néz ki). Nem nyűglődik, hogy otthagyom és csak úgy megy be a terembe. Olyan jó látni. Már eszik pár falatot is bölcsibe. Ez is nagy előrelépés! Kép
Itthon végre kezd a játékban is előrébb lépni, mert már annyira nem kisautózik. Eddig csak az volt semmi más.
Most szerelőpad is tetszik neki és a legó is. De úgy érdeklődik minden iránt. Mesekönyveket is elő elő veszi megint. Kifestőzünk..stb.. A bölcsiben állítólag kezd játszani a gyerekekkel is. Ez olyan szuper érzés, hogy le sem tudom írni!
Jól megy a piac? Nem jutok el odáig ez tuti! Kép Arra sincs idő, hog yitthon csináljak egy nagytakarítést, pedig kellene már. Igaz ma már elkezdtem a szemetet kidobálni, mert az gyűlik rendesen. Geri minden kis micsodát eltesz. Mikor már nem játszik vele, kidobom. Rendet is tettem valamilyen szinten.

Képzeld el. Kaptam egy kenyérsütő gépet anyuméktól karácsonyra. Már ideadták. Már 3 kenyeret sütöttem és elég jó. Csak valamiért 2 nap után annyira megszárad, hogy ehetetlen. 2 napig jó, de 3. nap..... Mitől van ez? Te szoktál kenyeret sütni? Nagyon élvezem.

Milyen volt a télapó?
A bölcsibe is ment és Geri nagyon nagyon félt! Kép sír, ha megemlítem a télapót még most is! Kép Nem erőltetem, majd jövőre. kapott pár mikuláscsomagot is de szerencsére nem igazán foglalkozik vele. Kitettem az ablakba, látja is, de nem kéri. Az adventi kalendáriumot persze szorgalmasan bontogatjuk. Minden nap rejt valami kis meglepit a zsákocska. Főként játék és szaloncukor, kindertojás, kinder csoki..stbbb van benne. Napi egy kis csoki nem árt neki, csak rá ne kapjon. Kép

Olyan boldog vagyok, hogy fejlődik ez a manóka és olyan tündér, hogy imádom!!! Szépen viselkedik a boltokban is, szinte rá sem ismerek!
na jó nem áradozok itt, mert velem telik meg a topik!

Mindenkinek sok puszi!
Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

régen nem írtam. Mikor hazaérek a piacról már semmihez nincs kedvem,csak a jó meleget keresem.legszívesebben mindíg aludnék.Majd januárba egy kicsit pihenek.

Ma Bálinttal az ügyeleten voltunk,mert leesett a lépcsőn.Felszakat egy kicsit a feje, de nem vészes a dolog. jobban megijedtünk mint amekkora a baj volt.Előtte való héten ismét az ügyeéleten voltunk, mert akkor a fütyije gyulladt be.Nagyo remélem hogy nem lesz 3. ügyeleti látogatásunk.
Nálatok minden rendben? Nagyon rendesek voltak a bölcsibe is mert mondták ha egy kicsit beteg a gyerek akkor lehet vinni,mert a vezetőnő megérti hogy mindenkinek fontos a munkahelye.Tők jó !
Apáék éppen a kinti világítást csinálják Bálinttal, megyek nekik segíteni.
Ha addig nem írnék NAGYON BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!

Sziasztok
Ildikó
befaba
 
 


Sziasztok!

Kívánok mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket!
Kép
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Mindenkinek nagyon boldog új esztendőt kívánok!
Kép
Anikó, Geri és Gabi

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok.
Kép
befaba
 
 


Szia Ildikó!

lehetne egy kérdésem?
Te használsz Tupper termékeket? Januárban szeretnék egy partit, mert nagy akciók lesznek és vennék is cuccokat.
Ha nem a válasz sem gond, mert sokan nem vesznik meg az ára miatt.

Hogy telt a szilveszter?
Nálunk anyuék voltak ebédre. Ma pedig elmegyünk egy kicsit hozzájuk.
Jó volt, pihentünk eg ykicsit. Geri nem...ő olyan rossz volt, hogy csak na. A gardrób szekrényből az összes ruhát kivette, amíg Gabival a nappaliban voltunk. Gondolhatod! Kép
1 órán keresztül ruhákat hajtogattunk, pakoltunk stb. De ez még semmi. A ruhák fele csupa kakaó lett. Így ma mosok! Nemis egy adagot! Okos ez a gyerek! Kép
Gondolom Bálint nálatok is hozta a formáját! Kép
Majd írj!
Puszi és boldog új évet!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia!

Nálunk jól telt a szilveszter, barátoknál voltunk.Bálint 2 óráig fenn volt,mostanában nem tudjuk ágyba parancsolni.Nagyon keservesen alszik el.Most nálunk is egy ideje áll a bál , mert Bálint nagyon hisztis lett.Multkor olyan csúnyán beszélt a TESCO-ba,nagyon szégyeltem magam.Most is itt hisztizik.A nagyoknak nem emlékszem ilyen megnyilvánulásaira, vagy már régen volt????

Ma kellet volna nagymamámékhoz menni,de az egész család leszavazta,most itthon punnyadunk.
Tupperem van de nem használom sűrűn.Most vette elő apánk a jégkrém készítő formákat.jókor!
Nem tudsz bővebbet mi lesz az akciós?Írd meg mikor lesz a bemutató, és ha jó időben érdekel.
Sziasztok

Ildikó
BOLDOG ÚJ ÉVET!
befaba
 
 


Szia Ildikó!

nem tudom mi van ezekkel a gyerekekkel, de Geri is nehezebben kezelhető. Lehet, hogy a közösség hiánya a gond. Mert nálatok is hiába van 3 gyerek, Bálinttal mégsem úgy játszanak a nagyok, mint a 3 évesek egymással.
De kedden már bölcsi végre! Kép Alig várom!
A tesco-ban velünk volt sztori. JObb nem is említeni. Kép De az biztos, hogy a gyerekek nagyon sokat változnak, más a hozzáállásuk a dolgokhoz, hisztisebbek, mint régebben. Ez anyukám meséli, mert ő oviban dolgozik 15 éve.
Na majd csak túl leszünk ezen a korszakon is!

A bemutatóról még nem tudok sokat. Kedden akarok elmenni a csajhoz, aki szokott tartani. Csak beszéltük, hogy szeretnék, ha tudok összehívni néhány emberkét. A héten még Írok róla. Azt tudom, hogy januárban vannak a legnagyobb akciók. Ezért is gondoltam most erre. Legutóbb 5 éve tartottam bemutatót! Kép
Nekem sincs sok mindenem, de használom őket és szeretem is.

megyek, mert vacsorát csinálok!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!

Nagyon boldog vagyok ,mert hétfőtől van munkahelyem. Jó időbeösztásbam kell dolgoznom még a piacot is tudom mellete csinálni.Annyira örültem neki mert a piac nagyon vacak most az első 4 hónapban.
Bálint tuljutot a hisztis időszakán,már csak egy kicsit szokot tombolni.Már gondoltam arra is hogy elfáradt az ünnepek alatt.Mióta bölcsi van időben elalszik.Enni viszont nagyon keveset eszik,olyan vékony, minden csontja látszik.
Ha nem látja mit teszek a tányérjába akkor eszik ha előtte szedek akor nem kell neki.Multkor a huslevesnél csinálta ezt ,pedig nagyon szereti de látta hogy teszek bele répát,krumplit,májat.kivittem a konyhába és ott törtem neki össze, úgy megette.Jó mi?
Na most már megyek.
Sziasztok
ildikó
befaba
 
 


Szisztok!

A 2005 őszi babásoktól vagyok, ZSÓFY-t keresem!!!

ZSÓFY GYERE VISSZA!!!

nEKEM NAGYON HIÁNYZOL!!!!

Ayse

ayse
 
 


&#8222;Muzsikával az újszülöttekért!&#8221;


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek&#8230;

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért&#8230;
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

&#8222;A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!&#8221;


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Anikó!

Nagy öröm ért bennünket Bálint leszokot a pelenkáról,egyik naprol a másikra.A bölcsibe nem nagyon akartak vele foglalkozni, de itthon nem hagytam állandóan mondtan neki hogy szóljon.És a hét végén kakilt először bilibe,pisilni már abba pisilt ,de a kaki az nem ment.Most minden alkalommal meg kell tapsolni, de nem bánom.Már keresem az ovodát mert nagyon nehéz bekerülni abba az ovodába ahova a nagyok jártak.

Nálatok mi újság?Gergő hogy van ?Mi hála az istennek nem vagyunk betegek,egy kicsit folyik az orra,de a bölcsibe szinte mindenkinek ez a baja.

sziasztok
Ildikó
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Már egyszer akartam írni, de elszált, amit begépeltem és nem volt sem időm, sem energiám újat írni.
Geri 7 hétig beteg volt. Most talán meggyógyult. 1 hétig volt kötőhártyagyulladása, utána hörgurutja lett, ami 6 hétig tartott. Remélem mostmár meggyógyult, mert már neki is és nekem is sok volt ez a betegeskedés. Kórházban is voltunk, de eltávra hazajöttünk pár nap után. A kórházból hazahoztunk egy jó kis hányásos hasmenéses nyavaját, amin mindenki átesett a családban.
Emiatt maradtam távol a fórumtól.
Ma már voltunk sétálni egy picit, hogy szokja a levegőt. Ha minden jól megy, akkor nem a jövőhéten, hanem utána következő héten már megy bölcsibe.
Tök szuper, hogy Bálint szobatiszta lett minden értelemben. Gerinek még nem sikerült a bekakálásról leszoknia. Kép Bízom benne, hogy a nyáron összejön, mert szeretném oviba beíratni, ott viszont alapkövetelmény a szobatisztaság. Bálint is oviba megy az ősszel ugye? Választottál már ovit? Én bizonytalan vagyok, mert el fogunk költözni. van két telek, amit kinéztünk, de sajnos csak másfél év múlva tudunk telket venni. Így nagyon nehéz az oviválasztás. A kiszemlet telkekhez 2 ovi van közel. De mivan, ha addig elkelnek és teljesen máshol fogunk építkezni??? Azt pedig nem szeretném, hogy egyik oviból a másikba átírassam évközben. Szóval elég dilemma ez most nekem. Mikor van a beíratás? Ezt sem tudom még.
Hogy vagytok? Minden ok? Vagy ti is betegek vagytok? Munka?
Én nem találtammég munkát, vagyis nem is kerestém még nagyon, mert ha Geri beteg, nem tud senki vigyázni rá, nekem kellene táppénzre jönni. És ha minden összejön, a hogy szeretnénk, akkor ősszel még babát is szeretnénk, vagyis jó lene, ha összejönne. Addig itthon dolgozgatom. Ebből is van pénz. Kép

Majd írj te is, hogy mi van veletek!
Puszi!
Anikó
Kép
Geri itt már hörghurutos volt. Ez látszik a szemén is.

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem írtam.Geri nagyon aranyos a képen,igazi kis csibész.Bálint most nagyon hisztis,alig bírunk vele,multkor már beigértem neki egy alapos hidegvizes tusolást.Olyankor egy kicsit megembereli magát,de 10 perc múlva már minden megy a régi kerékvágás szerint.Készülünk a ballagásra,már nem sok van hátra.
Bálint teljesen leszokot a pelenkáról,de a bölcsibe még néha tesznek neki.Nagyon mérges vagyok mert otthon már nem kell még északára sem.Már egy párszor szoltam,de süket fulekre talál.
Ti hogy vagytok?Geri meggyógyult?
Nekem nincs munkám ,de nagyon keresek.
Most mennem kell,sziasztok
Ildikó
befaba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: