Új privát üzeneted érkezett!

előb: előbbKép
rizike
 
 


Na, szép dolog, ti itten randizgattok nélkülem! Kép

Velünk semmi újság, jól vagyunk.

Szerintem azért kellene a 12 óránál maradnunk, mert már lehet, hogy többen jönnének. Bár talizhatunk 11-kor is, de nekem is jobb lenne a dél. Viszont én csak akkor megyek, ha tényleg süt a napocska, mert tegnap is megáztam, és elegem van a rossz időből!!!!!!!!!!

Remélem Ági is jön, még nem tudta este, mert beszétünk. Arit most megkeresem a Pöttömökben.

Évi, te még nem voltál ott, pedig elég aktív netező vagy! Gyere!

Ha nem jöttök, üzenjetek nekem légyszi, mert akkor én sem megyek. Ez a holnapra vonatkozik.

Csocsi!
Andiék.
andi68
 
 


Sziasztok!
Andikám, ugye van mobilod?
Mintha lenne! Küldhetnél sms-t, hogy meglegyen a számod, kitöröltem véletlenül egyik nap. Nekem igazán a kedd-ek lennének jók, nem tudom, hogy álltok ti ezzel a nappal? Uhyanis nekem hétfő-péntek de. suli délig, utána jó; csüt. fél kettő baba-mama torna, és még 4 alkalommal szerda de. babamasszázs.Szóval marad a kedd, vagy kb. délig a csütörtök. Az a fura helyzet állt elő, hogy a du. 3-at nem tudom lemondani, de lehet, hogy a szigeten fogunk kikötni egy másik anyukával, akivel ma találkozunk, mert már rágóta ezt tervezzük. Ha marad a napsütés. Szóval, lehet, hogy találkozunk!
Pöttömökbe már belenéztem, csak nem akarok olyan sok helyre írni, nem lehet nyomon követni annyi topikot, és belekontárkodni meg nem jó.Kép De megpróbálom a lehetetlent. Szóval kedd-ek?! Ez részemről a végleges módosítás; csütörtökönként pl. baba-mama torna van a Máv-kórházban,nagyon aranyos csaj a gyógytornász, jönnötök kéne! Most fog épp újrakezdődni.

Az idő jónak ígérkezik! Hajrá babakocsisok Kép!

Éváék
rizike
 
 

 
 

Sziasztok!
ha tényleg jön a jó idő a kedd ugy néz ki hogy jó nekem is és a baba mama torna is jó volna mert sokszor már nem érzem a hátamat. Andi te szeretnél jönni? Hogy lehet a Mávba eljutni? Fontos a távolság nekem mert 4 re megyek Gergőért a bölcsibe.Amikor jó az idő mi bölcsi után mindég lent vagyunk a játszon a klauzálon. Ott is nagyon sok anyuka összefut és jókat dumálunk gyertek ti is.
Évi a masszázs után jöttem rá hogy te voltál mert beleolvastam a leveleitekbe.
Na sziasztok megyek pogit sütni.
Ágiék.
danyoi
 
 


Sziasztok!
Remélem jó lett a pogi!

Nekem mostanában semmi sem jön össze! Nem vagyok formában. Na, majd csak túl leszek ezen is.

Képzeljétek megvettem a légzésfigyelőt!!!!!
Annyira jó érzés, hogy már nem kell féltenem Petit attól a fene ..... tudjátok mitől. Nagyon megnyugodtam.

Most mentem aludni, bár mindjárt ébreszés lesz még mindig 3 óránként... Kép

Ági, majd megdumáljuk Évivel is a randit a Klauzálon, vagy a szigeten. Most a legújabb, hogy keddenként legyen, az tényleg jó lesz mindnyájunknak remélem.

Csók a család!!!!
Andiék.
andi68
 
 


Sziasztok!

Én már a szülés előtt mint a hörcsög, begyűjtöttem a l.figyelőtKép Épp mostanában egyik éjszaka elkezdett szörcsögni meg pirosan világítani, mint a bolond, rohantunk oda; csak az elem fogyott ki...
Andi, szerintem ez a tavaszi fáradtság, pár hét és elmúlik, nem? Őszintén szólva én is félkómában vagyok, pedig nem kell 3 óránként kelnem. Az előbb vagy 10 percig ültem pl. a tv előtt, a hónom alatt egy használt, szépen összehajtott telepisilt pelenkával, halál nyugalomban...

Akkor kedd jó? Mi voltunk ma is a szigeten, esett is, sütött is, megtaláltk az új játszóteret, megnéztük a szarvasokat...
Masszázs tegnap bejött Mikinél, ma nem, képeket vágottKép

Puszi

Éva
rizike
 
 


Ja-a Máv kórház! Én a Bajcsy-Nagymező sarkán szoktam a trolira felszállni, onnan kb. 6 perc, a Podmaniczky 102-ben van, azt hiszem nektek úgy jó, hogy villamos a Nyugatiig, és onnan 2 megálló a Máv. Szóval kb. 15-20 perc lehet, ha jól gondolom.
A torna kb. 1,5 óra szokott lenni, 2 hét múlva fog kezdődni, ha igaz!
Éva
rizike
 
 


Hali!

Akkor engem már jó régóta elkapott a tavaszi fáradtság, csak éppen nyáron, ősszel, télen sem múlik el!!!!! Kép
Engem a torna most nem érdekel, pedig tudom, hogy jó lenne, de olllllllyyyyyyyyan lusta vagyok!
Legalább bevallom!
Nektek "vékonyaknak" hagyom a tornát!!!!
Most a babauszin filózok, de nem itt az Almásin, hanem ahova Kittivel is jártunk, azt hittem bezárt, de most olvastam valahol, hogy nem. AZ ára is normálisabb, mint itt. 5000/4 alk. Petinek locsolom az arcát a fürdésnél, és egész jól tűri! Kittike inkább sírt emiatt, mégis jártunk úszni.
Kedd, nem hiszem, hogy jó, ki kell mennem Diósdra anyumhoz. Még nem biztos.
Talizzatok nélkülem, ha akartok nem haragszom meg!
Kép
Csocsesz!
Andiék.
andi68
 
 


Részemről ok a kedd!! Ági?
Mi ma is voltunk, suli elmaradt zavaros szoptatási időpontok miattKép, kb. 100 mókust láttunk, meg 1000 kismadarat.
Andi, írhatnál egy kicsit az usziról, mi is most vacillálunk, hova menjünk, mi is tudunk egy sokkal jobbat az Almássy-nál, Fcsacsi ajánlotta, most akkor még ezt is kéne ismerni, amit te találtál.

Puszi a kicsiknek


Éva
rizike
 
 


Hellóka!
Na, mint kiderült nem kell mennem Diósdra, viszont holnap van az ortopédián a kontrollunk negyed 2-kor. Így mégsem tudunk menni, hacsak nem utána, de akkor meg rohanhatunk vissza Kittiért az oviba, 4-re. Ha jó idő lesz, és hamar végzünk csörgök, bár nem tudom neked mikor jó. Vagy maradhatnánk itt a környéken is, körbe-körbe.
Ágiról nem tudok, fel kéne hívjam mert úgy volt hogy jön velem, de nem beszéltük meg biztosra.

Most hallottam egy harmadik helyről, ahol meg még olcsóbb az uszi, viszont csak szombaton van és valamikor egész korai időpontban 8-9 órakor? Kispesten. A másik, amiről tegnap írtam, a Campona mellett van, de az nagyon hosszú út BKV-val nem ajánlom. Én szívesen kivinnélek, de a gond az, hogy akkor a férjem nem fér be, és mi utána mennénk tovább anyukámhoz Diósdra. Még én sem döntöttem el, melyiket válasszam. Nem szeretek korán kelni és Peti sem.
FCsacsi mit ajánlott?
A MOM-ról is hallottam, hogy ott is van. Arról tudsz valamit?
MOst megyek aludni. Ma nagyon nyügi napunk volt, Peti ÁLLANDÓAN szopni akart. Legalább 15x kajált. Még szerencse, hogy volt tejci.
Puszi nektek!
Andiék.
andi68
 
 


Helló,
hát voltunk a szigeten, végülis egy barátnőmmel mentem, meg a 3 hónapos kislányával.
Andi, ez Kőbányán van, a Szent László téren, 1200 egy alkalom, és nem kell egyszerre befizetni a tanfolyam árat, hanem csak mindíg egy alkalmat. Ennyit tudok egyelőre, és hogy meleg a víz, nagy a medence, az oktató csaj a vízben van. Az Almássy-n kintről magyarázott-ja és igen, ez szombatonként van.MOM- ról nem tudok semmit, nem is hallottam.
Petidnek biztos növögethetnék-je volt! Mi is hasonlóképp álltunk, eszegettünk szinte egész nap, semmit sem tudtam megcsinálni, amit terveztem, de nem baj...
Mennem kell etetni...
Ortopédia ok. ugye?
Puszi

Éva
rizike
 
 


Sziasztok!

ma én ovoda nézőbe voltam mert itt az idő és nem tuddom melyik lenne a jó Gergőnek de holnap a masszázson találkozunk Évivel.Mi a klauzálon voltunk ma is jó sokat, nekünk nagyon kényelmes 2 gyerekkel mert közel van Andival találkoztunk is.
Megyek mind a kettő sir.
Hali Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!De én a budai oldalról!
Évi már a babakocsi OKÉ!!!?Találtam egyet a déli pu-nál olyan mint az enyém és 5500 ft,ha kell hívj fel és elmondok mindent 2147161 vagy a 0630/9735221.
Andi-eltüntél a Pöttömökből,hívj ha tudsz 6 után... ++++ A Mom Park 4 alkalom úszás 8500 Ft.!!! DE meg kérdezem a Komjátit mi a helyzet lehet a törpéknek ott pancsolni mármint lehetőség nyílik rá. Egy kicsit betolakodtam erre az oldalra is.
Ági van egy baba-mama videókazim csak videom nincs,mert ezt egy akcióba vettük meg a DM-be 140 db pelenkához.A torna ideje 50 perc.
ari80
 
 


Sziasztok!
Megkerültem én is! Arikám, nem baj, hogy te budai vagy, befogadunk tiszteletbeli Opera környéki mamának!

Évikém, nem akarod átnevezni a topikot? Nekem fogalmam sincs hogy kell, de azt hiszem aki megnyitotta annak lehet. Bár nekem így is tuti jó, csak gondoltam többen is csatlakoznának a sziget projecthez, ha szerepelne a nevében.

A Pöttömökbe tudom régen voltam, de olyan gyors nekem az a topik, hogy mire végigolvasom, hogy képben legyek, már nincs időm írni. Na, meg néha nem nyílik meg rendesen a topik, és akkor a végét nem látom, és hiába frissítek, nem jön le az a rész ahova írni is lehet. (Legalább van mire fogni!)
Most rohanok főzni, mert jönnek a sógoromék, akik évente egyszer szoktak jönni, és Kitti és Peti egyetlen szem unokatesójával, így nagy az izgalom.
CSípő rendben, most holnap szemészet Kittinek.
Rengeteg a program, túl sok is!
Tornázni nem mentünk ma, mert már nem bírtam. Érdemes volt befizetni.
Ja, úszás!
Hallottam arról a Kőbányairól, hogy nagyon jó. Egyszer ki fogom próbálni, de ez a hétvége sajnos tuti nem jó. Azért lenne ez a legjobb, mert ide Kitti is jöhetne azt hiszem.
Most tényleg megyek.
Sziasztok!
Andi
UI.
Készült ma pár új kép rólunk, csak még nem jött át, de nagyon arik lesznek.
andi68
 
 


Sziasztok!

Arival beszéltem: a margitszigeti séták a Pöttömök-nél/ben szerda délelőttönként van, így hát nem tudom , mit tegyünk, Andi ott is vagy, Ari is, én már nem bírok nagyon több helyre írni-most neveztessük valahogy át a topikot, vagy soroljunk át a Pöttömökbe, ha befogadnak?Kép

Vagy mit csináljunk?

Masszázs nagyon klassz volt, csak előtte 3 órás folyamatos szirénázás volt otthon, úgyhogy kissé szétestem, mire odaértünk. Úgy látom, ez az óriásbébik topikja!!!Kép
Andi, kitartás a látogatótömeghez, nálunk volt, hogy 2-óránként jöttek a turnusok, a végén már csak hevertem az ágyon, és annyi.

Puszi mindenkinek


Éva
rizike
 
 


Helló, nem tudom, miért csinált belőlem rizikét a gépezetKép


Éva
rizike
 
 


Hellósztok!
Na, végre visszatértem a normális kerékvágásba, elmentek a vendégek.
Emiatt oltásra sem mentünk, bár Peti olyan nyügös volt, hogy ezzel az erővel be is olthatták volna, akkor legalább tudtam volna mitől nyügi.
Jövő kedden megyünk a szurira.

Szerintem mi ne soroljunk át a Pöttömökbe, nekem nagyon gyors az a topik, mire végigolvasom már azt sem tudom fiú vagyok-e avagy leány! Majd ha már jó lesz a szerda nektek, megyünk mi is szerdán ha akarjátok, addig meg majd csak kihúzzuk valahogy.
Vagy talizhatunk itt a Klauzálon hármasban, ill. négyesben ha a tiszteletbeli tag is jön. (Ari)
Most megyünk a Tescoba!
Jó hétvégét!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok, na megjöttünk a telekről.
Andi, az oltás kicsit megviselte Andriskát még péntek délután is volt hőemelkedése és biztos fájt a lába mert akkorákat orditott néha és ojan fájdalmasan hogy csak arra tudok gondolni.Azt javaslom ahogy beadják Petinek a szurit egyből adj be neki valamit.
Kidolgoztuk jól magunkat most dőlünk egyik ágyról a másikra lessz majd izomláz rendesen de a gyerekek nahyon jól érezték magukat főleg Gergő, még az esőben is kint volt az udvaron.
Én is a Klauzál téri találkozásokra szavaznék mert az délelőtt szinte üres és könnyen megközelíthető(mondom én aki itt lakok) de a körutak felől is nagyon hamar elérhető.
Andi lakás ügyben még hívlak és egyuttal írom mindenkinek hogy a miénk eladó és ha tudtok valakit aki keres 64 m2 es lakást a Klauzálon annak szóljatok.
Na sziasztok!
Ági
danyoi
 
 


sziasztok!

Mi is most kaptunk oltást csütörtökön: én azonnal benyomtam a kúpot, és nem lett semmi gáz, kicsi sápadtság, kicsit több alvás...
Részemről ok a Klauzál, de én sokszor mennék a szigetre is, a jó levegő miatt-és most annyira klassz ott a hangulat!
Ari, ha itt vagy: a kocsi képzeld, kicsi lett! Belepróbáltuk Mikit, és csak összegömbölyödve fért el; tekergett bennne és közben göcögve nevetett, az eladócsajok meg nézek, hogyhogy piros harisnyában van egy kisfiú(AndiékéKép)...
Szóval még mindíg nincs kocsi...

Most mennem kell, mosok-vasalok-főzök...

Puszi mindenkinek

Éva
rizike
 
 


Éva, drága! Én nem vagyok Opera-környéki, de azért meg ne feledkezz rólam!!! Írtam az akismanok-ra Neked!!! Úszás?
Fulescsacsi
 


Sziasztok!
Fülescsacsi, felfogadunk téged is tiszteletbeli tagnak!!! Gyere nyugodtan! Te vagy az aki Kőbányára jár úszni igaz? Hallottam én is hogy klasz, de mi van ha 2 gyereket szeretnék vinni egyszerre? ( +2 szülő ) Szerinted lehet? Úgy is 1200 lenne?


Mi jól vagyunk, izgulok az oltás miatt, ami kedden lesz, emiatt gondolom megint nem fogok szigetre menni, bár esetleg előtte, délelőtt be lehetne iktatni. Van valakinek kedve hozzá?
Amúgy semmi újság nálunk. Nagyon nyugis hétvége volt, Kittike egész szombaton nyuszikat simogatott. Peti pedig rekordokat alszik éjszaka is és nappal is egész jól viselkedik.
Most vettük észre a naptárban, hogy van egy Péter nap április 29-én, amiről nem is tudtam. Nagyon örülünk, mivel Kitti nap meg április 30, teljesen véletlenül egyszerre tarthatjuk a névnapjukat!
Sok puszi!
Andi
andi68
 
 


Évi, megint találtam egy ólcsó kocsit, kép is van hozzá, de nem biztos, hogy sikerül csatolni. MIndenesetre nem valami nagy ez sem, Kép de talán belefér Kismiki.
Andi

Kínál dátum: 2004-04-19 14:32

SÜRGŐSEN eladó egy kétfunkciós HAUCK babakocsi (mélykocsi és sportkocsiként használható). Két irányból tolható, kerekei bolygósíthatók.
Nem egy új modell, de jó állapotban van.
Ára legyen 5000Ft, mivel tényleg sürgős.
Képet mailben tudok küldeni.
Feladó: Somogyi Beáta
Ár: 5 000 - Ft
Telefon: 0670 5001057
Megye: Budapest


Kép
andi68
 
 


Sziasztok!

Andi! Igen, én vagyok. Volt egy háromgyerkős anyuka is, neki mindhárom bent szokott lenni, csak éppen betegek voltak a nagyok... Bár nem tudom, mennyit fizettek... De elküldöm neked a telcsiszámát a lánynak - Évának is megvan -, kérdezd meg tőle, és akkor akár már szombaton jöhettek is. Közkívánatra ezen a héten is lesz, május 1. nem akadályKép.

Én mennék már a szigetre, talán ehéten összejön.
Fulescsacsi
 


Nagyon köszi!
Mi holnap oltásra megyünk, úgyhogy szerintem megint ugrik a Sziget.
Ha addig rendbejön Peti, lehet hogy elmegyünk elsején az usziba. Akkor biztos találkozunk. Engem könnyen fel lehet ismerni, én leszek a legnagyobb elefánt....
Csocsi!
Andi
andi68
 
 


Évi!
Lejöhetnél a Klauzárra holnap du.4-kor! Ágival ott randizok. A tiszteletbeli tagokat is várjuk, bár ez nem egy olyan "flancos" hely.
andi68
 
 


Andi! Nálam nem lehetsz nagyobbKép.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Holnap de. utazunk egy messzelakóKép barátnőmhöz, Káposztásmegyerre, nem hiszem, hogy a Klauzálra utána még le tudnánk menni, sajna. Ugyanezért a délelőtti szigetelés sem megy holnap-de aztán mehetünk!!!
Andi, én oltás közben egyfolytában pusziltam Miki arcocskáját, egymásodpercig sírt csak, túllesztek rajta!KépKocsi telszámot hívom!! Hátha ez jó lesz! Lassan szekeret kell vennem ennek az óriásbébinek!
Elefániságról tudnék mesélni-egyetlen ruhám nem jó rám, abban a farmerben járok, amiben terhesként, csak a kismama-tatyóimat váltogatom, mert mindegyik elszakada a pántnál.Ruha zéró-egy cuccom nincs!! Most is muffin-t fogok csinálni, igaz, ajándékba.
Mit szóltok esetleg egy csütörtök délelőtti szigeteléshez?
Tornáról a napokban tuti infót kapok!Fcs, írtam mélt, most folyton el vagyok lódítva egyébként a gép mellől, apjuk tanul rajta...

Puszi mindenkinek

Éva&Kismiki
rizike
 
 


Hali!
Oké, akkor holnapra kérem szépen a drukkokat! Csütörtökig biztos rendbejövünk, akkor esetleg megyünk a szigetre, ha lesz erőm. ( A lustaság nagy úr!)
Én vargabélest fogok holnap készíteni életemben először. Már minden alapanyag megvan.
Évi, te csak ne elefánizz nekem, amíg van köztünk kb. 15 kiló!! Kép (Az én javamra!) Nem baj, eljön még az én időm is, csak fejezzem be a szopiztatást! Kép Fő az optimizmus!
Most lépek!
CSákó!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Igen borzalom, én a Szabolcs születése után kevesebb kiló voltam - na, nem vékonyabb, azért az túlzásKép - , mint a várandósság előtt. De olyan kívánós vagyok, hogy csak na. Például napok óta kiflit sütök, és majd mindet én is eszem meg. Én azt várom, hogy Szabolcs elinduljon, az lesz az igazi edzés! De addig is tényleg jó lenne tornázni, mi itthon már gyakorolunk Szabolccsal, nagyon élvezi, játéknak tartja szerncsére nem macerának.

Andi! Megy a drukkk!!!!

Éva! Mélt megkaptam, válaszoltam is. Tegnap ott voltam az Oktogonon, megcsörgettelek, de biztosan éppen kajáltatok, hát nem forszíroztam a dolgot.

Csütörtök is jó, bár a péntek lenne az igazi, vagy esetleg mindkét napKép. Én az Árpád-híd felől támadnék 26-os busszal, találkozhatunk a Margit-híd felőli bejárónál, ha jó így nektek. Ti 4-6-osoztok?
Fulescsacsi
 


Hahó mindenki, most el kell startolnunk itthonról, csak beléptem, itthagyni a nyomomatKép, igen 4-es 6-os, igenis ElefániságKép, ahogy hazaértünk jövök tisztességgel olvasni meg írni.
Nagyon szép napot a Fiacskákkal! Remélem,megússzuk a metrózást. Drukk megy innen is Petinek+Anyukájának!!!

Jó kiflizést KépKép

Éva&Mikije, aki fejét a rácsokba verte, és most sír
rizike
 
 


Sziasztok!

fantasztikusak vagytok! Vasárnap este írtam és már allig találom magam anyit írtatok azóta.Igaz mi az Andival közben találkoztunk is és Évivel holnap fogok a masszázson.Én most minden délután ovoda nézőbe járok ezen a héten de a klauzálon tegnap is lent voltunk vagy 2 órát 4-6-ig.Ma is megyünk az ovizás után remélem.
Andi bizto már túl vagytok az oltáson és biztos minden rendben lessz.
Biztos jó lett a varga béles és az meggyógyitja Petit is.
Na sziasztok és gyertek a klauzálra játszani!
Üdv mindenkinek Ági.
danyoi
 
 


Helló!

csak pár sort van időm irni,
Andi! a rossmanban minden méretű Pempors pelus 2799 Ft.Akcióznak sokmindenből.
Ma megint oviba megyek de utána lehet beugrom a játszóra.
megyek főzni,
Sziasztok!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Én is csak egy percre tudok jönni: akkor jó holnap a sziget? Délelőtt? Valakinek? Rossman-ba benézünk mi is!


Éva
rizike
 
 


Helló Anyukák és Babócák!

Jé, most jöttem rá, hogy itt mindegyikünknek fia van! (Nekem van egy Kittim is egyedül!)

Nagyon jól megúsztuk az oltást! Szinte semmi nem volt. Azért paráztam ennyire, mert az elsőnél, amikor állítólag nem is lázasodik be, nagyon bedagadt az egész lába és fájt. Igaz csak hőemelkedése volt, de az egész combija szörnyen nézett ki. Most meg fel vagyok készülve, hogy a másodiknál már lázas is lesz meg minden. Erre tegnap az oltás után egész délután nevetgélt Petruska! Este azért benyomtam egy kúpot, ezért úgy aludt, hogy tejben fürödtem egész éjszaka.
Ma reggelre is teljesen jól volt.
Szóval megúsztuk.
Szombaton ha nem jön közbe semmi, megyünk úszni Kőbányára. Ez ugye a Kösziben van?
Majd felhívom az oktatót.
Évi?
Mondanám, hogy elviszünk, de a barátnőmék is jönnek, és már egy fél gyerek sem fog beférni a kocsiba. Ha nem jönnek akkor felhívlak!
Holnap ha tudok megyek a szigetre, de hánykor?
Most mentem kajálni!
Csocsesz!
Andiék
andi68
 
 


Csaosz

Gratula Petikének!!!Kép
szerintem 10-kor jó lenne találkozni a szigetbejárónál, ahol a múltkor.
Igen, Köszi, a Pataky-művház mögött van. Egyébként mi is kocsival megyünk, ha valakit kell fuvarozni, +1 embert bírunk vinni. Mi a kilencest céloztuk be most,Fcsacsiék is akkor jönnek, és Miki 10-körül szokott bealudni mostanában.Jó az nektek is, ugye?
Arinak is szólsz sziget ügyben?

Puszi a kis hősnek


Éviék
rizike
 
 


Éva! Írtam mélt is, de itt is: megyünk mi is, akkor mi átbuszozunk a szigeten a túloldalról hozzátok. 10 óra nekünk is jó, de reggel felhívlak egyeztetni.

Andi! Gratula az ügyes Petinek! Szabolccsal hajszálra ugyanígy volt, az elsőnél többórás csillapíthatatlan sírás, a második meg csak kis nyügike. Remélem holnap talizunk!

Lányok! Hallottatok a Mikkamakka-Játéktárról? El kellene menni megnézni közelebbről.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Mi ma sem megyünk a szigetre mert várom az anyukámat és megigértem egy ismerős anyukának hogy ma felhajtom a nadrágját géppel igy hát tele vagyok programokkal.
Évi, nagyon hamar elmentetek tegnap nem is tudtunk dumálni semmiről, valamikor majd csak összejön.
Andi, nálunk a két lurkó tényleg forditva működik , nálunk az első oltás volt "jó" és a második volt a lázasabb.
Fülescsacsi, mi jártunk a nagyobbik fiammal a mikkamakkába és tetszett is, nem tudom mennyi idős a babád de oda akkor jó már menni amikor,érdeklődik a játékok után vagy a nagyobbik gyerekkel eggyüt egy esős napon nagyon jó program.Játékot is lehet kölcsönözni amit nagyon okos dolognak tartok.
Na mennem kell el vagyok küldve a géptől sziasztokés jó sétát meg uszizást!
Ági.
danyoi
 
 


SZiasztok!
Csak egy pillanara jöttem. Nagyon jó volt a sziget, bocsi hogy úgy elrohantam! Kezd izomlázam lenni!
Szombaton remélem megyünk az usziba, még mindig nem hívtam fel a csajt, de holnap fel fogom.
Most megyek vacsiztatni mindenkit és magamat!
Jó volt veletek!
Cupp.
ANdi
andi68
 
 


Sziasztok!

Mi is klasszul éreztük magunkat, köszönöm, csajok, rámfért már egy kis társadalmi élet! Szabolcs fél nyolckor beverte a szunyát... Remélem, szombaton találkozunk!
Fulescsacsi
 


Helló Mindenki!

Andikám, csak ne lazsálj, és hívd fel a csajt! Nagyon aranyos!
Mi is nagyon-nagyon jól éreztük magunkat! És mi még fagyiztunk is Arival a hídon, bibibííKép
Szombaton fél kilencre érkezünk-az ugye jó, Fcsacs? Gondolom, Szabolcs azóta már járKépKépKép
Ági, muszáj volt elindulnunk, én még nagyon maradtam volna, de Miki nem alszik el, csak ha tolom rendesen, ott bent meg, miután már a csészét is eltörtük, nem akartam tovább dimbítaniKép

Puszi mindenkinek, névnaposnak 2

Évamiki
rizike
 
 


Éva! Elég háromnegyedre, még akkor is kényelmesen készen lesztek! Puszi! (Még nem járKép)
Fulescsacsi
 


Fcs!

8.10-kor találkozunk a Deák-on Ariékkal, és 2 baby on board, úgyhogy nem félek, hogy túl hamar érünk odaKép

Mi újság, lányok?

ÉvaMiki
rizike
 
 


Sziasztok!
Nahát, Ariék is mennek usziba? Erről nem is volt szó!
MI felhívtuk a csajt aki tartja, (Kriszta, hogy nevén nevezzem) és azt mondta 10-re menjünk, mert a 9 órás csoport már tele van. Nem is bánom, mert így alhatunk egy kicsit tovább. Ill. visszaaludhatunk, mivel Peti kb. 5-kor tuti ébren van. Igaz, ma este fél 8-ig kibírta ébren, ami elég jó jel.
Szóval váltjuk egymást, és utána mi még maradunk egyet a Kittivel is. Remélem jó lesz.
Amúgy semmi újság, ma nagyon nyugis napot tartottunk, a legnagyobb esemény az volt, hogy kiváltottam a képeket a Sothersből és nagyon jók lettek. Majd szkenneltetek.
Arikám, lehet hogy téged foglak megkérni ezügyben is! Bár itt az Oktogonon csak 200 froncsi egy oldal, ami szerintem elég baráti ár.
Jóccakát!
Andiék.
UI.
FCSacsi! Direkt megnéztem azt a jó kis cipőboltot a Teréz krt. 27-ben van a kapu alatt. Bár nem a legolcsóbb, de direkt olyan mászós cipőik is vannak, nagyon édik. Azt hiszem 4-5 ezer, de nem bizti.
andi68
 
 


Sziasztok!

Immár uniós polgárkéntKépKépKép.

Andi! Most nagyon vacillálunk: csak egy kis kocsicipőt akartam venni neki a kínain, mondván, még úgysem jár, minek még a minőségi cipő. De amilyen ütemben rohan előre a drága... Lehet, hogy most mégis csak valami kis olcsót veszek, nagyon édes kis vászoncipők vannak, aztán ha mégis megindul pár hónap múlva, veszünk Siestát, vagy ilyesmit, addigra úgyis kinövi, amit most kap. Úgyhogy vasárnap Apát kiszalajtom a józsefvárosira. (Itt van egy köpésre. Nem igazán élünk vele, utoljára a kórházi összevérezős hálóingeimet vettem ott.)
Fulescsacsi
 


Helló!

Minden Anyukának sok puszit küld Sózsák Miki és Anyukája!!!KépKépKépKép A legeslegjobb anyukáskodást mindenkinek!


Hogy itt már a cipő a téma?!?!Kép
ÉvaMiki
rizike
 
 


Sziasztok Édesanyák!

Köszönjük a puszikat és mi is Fiaimmal köszöntjük az édesanyákat!!!
Mijen volt az uszoda? Szerintetek a gyógyulóba lévő vírusos szemölcsel lehet usziba menni? Attól félek hogy újra kiüt a nagyobbik fiamon és főleg nem akarjuk másra ráragasztani?!Már fél éve ezzel küszködünk és szépen múlik de ...
Hogy telt a hétvége?
Na sziasztok majd még jövök.
Ági
danyoi
 
 


Hellósztok!

Évi, látom megint rádtört a szeretet hullám! Kép

Úszás.
Nagyon nagyon jól éreztük magunkat! Petinek először kicsit hideg volt a víz, de 2 perc alatt megszokta, és NAGYON élvezte! Le is nyomtuk párszor, semmi sértődés. Addig Kittike a barátnőjével és az én barátnőmmel játszott. Peti csak a végén sírt, amikor nem bírtam lehámozni róla azt a műanyag izét, amit a biciklisnaci alá adtam rá, a biztonság kedvéért.
Köszi mindenkinek a jó tanácsokat, hogy menjünk oda, most fogunk járni szerintem egy ideig.
(Kár, hogy szombaton van.)

Amúgy semmi újság, ma tudtam meg, hogy meghalt a nagymamám testvére, akit nem is igazán szerettem. Mégis olyan szomorú vagyok. Kép SZegénynek nem sok jó jutott ez életben.

Jövő héten szerintem nem megyek szigetre, mert a kutyust operálják anyumnál(Szuzi) és megyek ki segíteni. Na, nem az operációban, hanem a hazacipelésben és ápolásban. Így jár az, akin a fél falu átmegy! Kép
Évi, kész lett az a kép, amit akkor készítettem amikor itt voltál Samival. Nagyon édesek rajta mindketten! Sami legalább 6 hónaposnak néz ki!
Majd ha találkozunk, remélem nem felejtem el elvinni neked.
Most mentem gyereket fektetni!
Peti már rég alaszik, most a kisasszony a soros.
Pussssszzantás!
Andi
andi68
 
 


Lányok, kaptam egy ilyen kis köszöntőt, felteszem,a furcsa szó a sorok elején: mielőtt AndiKép:
Mielõtt Anya lettem

Mielõtt Anya lettem
Fõzhettem magamnak meleg ételt.
Ruháim nem voltak pecsétesek.
Nyugodtan telefonálhattam.






Mielõtt Anya lettem,
Addig aludtam amíg akartam
És nem izgultam milyen késõn fekszem le.
Minden nap megfésülködtem és fogat mostam.

Mielõtt Anya lettem,
Minden nap kitakarítottam.
Nem botlottam meg játekokban és
nem felejtettem el altatódalok szövegét.

Mielõtt Anya lettem
Nem izgultam, hogy a növényeim mérgezõek e.
Nem gondoltam védõoltásokra.

Mielõtt Anya lettem
Nem hányt le senki
Nem lettem kakis
Nem köptek le
Nem rágcsáltak meg
Nem pisiltek le
Vagy nem csípkedtek meg pici ujjak sem.

Mielõtt Anya lettem teljes birtokában voltam:
Gondolataimnak
Testemnek
Lelkemnek.
Végigaludtam az éjszakákat.

Mielõtt Anya lettem
Sosem tartottam egy síró gyereket, hogy az orvos megvizsgálhassa
Vagy beadja neki az injekciót.
Sosem néztem könnyes szemekbe és sírva fakadtam
Sosem váltam boldoggá egy egyszerû mosolyon.
Nem maradtam fenn késõ éjjel, hogy egy alvó bébiben gyönyörködjek.

Mielõtt Anya lettem
Nem tartottam kezemben egy alvó bébit mert nem akartam letenni.
Sosem éreztem, hogy a szivem apró darabokra törik
Mikor nem tudtam megszüntetni a fájdalmat.
Nem tudtam, hogy valami olyan pici ekkora hatással lesz életemre.
Sosem tudtam, hogy képes vagyok valakit ennyire szeretni.
Nem tudtam, hogy ennyire imádni fogom az Anyaságot.

Mielõtt Anya lettem
Nem ismertem az érzést, hogy a szívem a testemen kivül van.
Nem tudtam milyen nagyszerû érzés a gyerek etetése.
Nem ismertem az Anya és Gyermeke közti köteléket.
Nem tudtam, hogy valami oly pici
Olyan fontossá tehet.

Mielõtt Anya lettem
Sosem keltem fel az éjszaka kellõs közepén
Minden 10 percben, hogy megnéezzem minden rendben van e.
Sosem ismertem a melegséget
Az örömöt
A szeretetet
A szívfájdalmat
A csodát
Vagy az Anyaság elvezetét.
Nem tudtam, hogy képes vagyok ilyen érzésekre, mielõtt Anya lettem.

Ági, szerintem orvossal kéne beszélni, lehet hogy már nem is fertőz a dolog, nem?
Andi, mamád testvéreKép
Képre várok.

Puszi mindenkinek
rizike
 
 


Helló, megint én: indul a torna a Máv-ban csütörtökön kettő órakor. Kis pokróc babának, játék, ennyi kell, nekünk meg torncucc!! Cipő nem kell!

Hol vagytok?

Éviék
rizike
 
 


Helló!
Bocsi, hogy eltüntem!
Nálunk arat a tüszős mandula gyulladás!
Kitti jó beteg, lázas stb.
Pedig honap anyukám vár.

Most megyek, Peti ébred és kajcsi!
Puszi!
Andi
andi68
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?