Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Remélem jól teltek az ünnepek!

AdriennKép
Szomszédok...KépKép Errefelé is akadnak ilyenek, de legalább át nem hallatszik semmi, mivel kertes a házunk.

Bemutatnék a kis királynőmről egy képet, ami most hétfőn készült:

DittaKép

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta, ő tényleg kis királynő ;-)
sadrien
 
 


AdriennKép

Köszi az elismerést!!
Megpróbálok kicsinyíteni képet, és a kis királyfimról is küldök egy fotót. (mert az is van ám nekem!)

A kicsi tegnap kapta meg az 5 hós szurit, végre az utolsót, és már 8660 gramm!

Remélem ti jól vagytok!

Többiek?????????
Hogy van a kismamánk?

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 

 
 

Ditta: 8660?! Jól belehúzott! ;-)

Akinek nagyobbja van: a 15 hós oltás után mi volt a babátokkal? Kijött rajta?

- Adrien
sadrien
 
 


Adrien,

a mi kisfiunknál a 15 hónapos oltás után 7-8 nappal pár kiütés jelentkezett és egy kicsi hőemelkedés, de mindez minimális volt, nem befolyásolta a törpe hangulatát sem.
Kívánom, hogy legyen Nektek is szövődménymentes oltásotok! Kép

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!
Csak most találtam meg ezt a beszélgetős topicot, ahol végre egriek is vannak! Én is egri vagyok, másfél gyerekkel. a lányom 1,5 éves, a pici 17 hetes.
Ismerem Timit, úgy tudom kislánya lesz.
Heni
csipike02
 
 


sziasztok! de örülök, hogy rátok bukkantam! tulajdonképpen én is egri vagyok, de már néhány éve budapesten élek. nekem 2 fiam van, a nagy 9 éves, a kicsi 15 hónapos. ha nem bánjátok, időnként benéznék hozzátok.
ági
GÁgi
 


Beatrix, köszi, msotanra már talán lezajlott a dolog, de a 8. naon az arcán volt 1-2 pötty (pici), a 9. napra totál picipöttyös (de nem kitüremkedő) lett a teste, láz, de aztán másnap délelőttre elmúlt.
Dokinénivel (pont az volt ügyeletben, akihez járunk) beszéltünk telefonon, mert a láza 39-ig ment, és zöldes híg volt a széklete, de csak azt mondta, adjunk neki székletfogót. Ennyi. Nyűgös volt persze nagyon Kép
De már rendbejött Kép

Most meg épp a másik szomszéddal van bajom, a bagóssal. A konvektor szellőzőnyílását ugye nem tudom betömíteni, "kedves" szomszéd meg a kicsi fiam ablakánál cigizik rendszeresen. Múltkor szóvá tettem (nagyon finoman, kultúráltan). Lehet, hogy az ilyenekkel kár finoman bánni?!

Tisza nyár van! Ti mikor viszitek ki a kicsiket napközben? Mi ma voltunk könyvtárban és esküszöm, attól féltem, míg hazaérünk, napszúrást kap a fiam. (hiába a napfénytető, azért a dőlésszög nem mindig megfelelő) Pedig még csak április van. Vagy nem? Vagy csak én hiányolom a tavaszt?
sadrien
 
 


Húha! Megszaporodtunk! De ez csak jó!

Üdv. Áginak, Heninek!

Adrienn! Már nem is nagyon emlékszem, hogy a lányomnál mi volt a 15 hós szuri után, de azt hiszem, nem rögtön a szuri után jön ki, hanem később. Kb. 1 hét múlva.

Tegnap vettünk digit. gépet! Úgy örülök neki! Úgyhogy ha nem haragszotok, tennék ide be egy képet, próbából!

Szóval ő a nagyfiú!

Ditta
Kép

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Budapesten lakom, de született Heves megyei vagyok. Gyöngyösön is laktam pár évig. Ha nem haragszotok, időnként én is benézek hozzátok nosztalgiából.
Egert én is imádom, oda jártam középiskolába.

Nekem fiam van, aki május 7.-én lesz 5 hónapos.

Magdi,
hová jártál középiskolába? Nem emlékszem, beszéltünk róla?? (Ugyanis mi már évek óta ismerjük egymást.)

Lilla,
hogy hívják a keresztanyát(elég a keresztnév)? Van gyereke? Kislány vagy fiú? Gyanús, hogy ismerem a keresztanyát. De nem biztos.

Sadrien,
a norvég viszonyokra én is kiváncsi lennék!! (mellesleg a férjeddel szakmabeli vagyok).

üdv
Nildikoka
nildikoka
 
 


Látom, bővül a csapat!
Nildikoka, ha tudsz vmi konkrétabbat kérdezni, szívesen válaszolok.
- Adrien
sadrien
 
 


Sziasztok!

Legfrissebb képeim

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok, de jó, hogy többen vagyunk,

bár már olyan rég voltam, hogy kezdem elfeledni a földijeimet Kép

mostanában kevés még mindig a gépem Így viszont rengeteg minden történik.

Peti (9 hó) kúszik, feláll, járókában, kiságyban, bútor mellett fogódzkodva megy, felül, akár 20-30 perceet is eljátszik magában, ha Zsófi (2,5 év) nem zaklatja. (persze sokszor kúszik azért nyüszögve utánam, és kapaszkodik a nadrágomba) Zsófi viszont lemegy az Ő szintjére. Most kicsit babásabb játékokat játszik, hogy Péterrel tudjon játszani, na meg néha inzultálja. De aranyosak, amikor "kergetőznek". Zsófi szemez Péterrel és szaladva, vagy mászva megy előtte, huncutul sikongat és hívogatja "Péééter" és "elbújik" valami látható helyre, és várja, hogy Péter utolérje. Kép

Zsófi teljesen társasági kislány lett, az utcában, az összes gyerekkel, meg anyukákkal szívesen sétál.
Velem viszont sokat ellenkezik, és hiába szólok neki szépen, halkan, többször is, mindig csakazért is kivárja, amíg kiabálok.... mindig kipróbálja, hol a határ..... hát ez elég kellemetlen. Ha egy gyámügyes hallaná egy napunkat... Dehát ez amúgy máshol is így van,amikor 2-3 éves. De persze elbűvöl naponta ezerszer, amikor énekelget: süss fel nap, csiga-biga, "Péter-öcsém-Te-csuda-gyerek". stb.

Peti elég beteg volt 2 hétig hörghurutja volt, de az arcüregbe is lerakódott valószínű, 7-10 nap után kezdett kevesebb váladék jönni, kezdetben, naponta 12-15ször szívtam le az orrát porszívós orrszívóval, aztán a végére már csak napi 4-6 orrszívás elég volt.... meg napi 3 gyógyszer-kínzás... meg néha lázmérés popóban, azt is utálja, meg volt 3 napig magas láza, kúp, egy nap hűtőfürdő is kellett, mert 39,1 volt aláza, szerencsétlennek alig volt nyugodt perce, amikor nem zaklattam. De Peti nagyon jól viselte, szinte nem is látszott rajta,. hogy beteg, játszott is, élénk is volt, csak az a 3 lázas nap volt nyomott. Kép

Ditta, láttam pár képet, nagyon aranyosak, milyen testvérek? Eljátszanak? Neked a nagy nem inzultálja a kicsit? Vagy majd csak később? Nálunk Zsófi kitépi Péter kezéből a játékot, meg ilyenek... persze szeretgeti is, Peti olyankor is visit, mert olyan hévvel ölel Zsófi, hogy Peti nem győz szabadulni Kép bár még Peti 5 hónapos korában még Zsófi is finomabb volt vele.

Ja és Peti 5 hónaposan: 8350 gr. volt, pedig Ő is hatalmasnak számít(ott).
és gyönyörű a királylány és tökre imádom a kis fodros, puha, husis karokat, meg lábacskákat. Zsófinak már kezenek eltünni a fodrok, de Veronikának még van.

Merre Laksz, B.A.Z. megyében?

N.Ildikóka,
Timi a keresztanya, papírboltban dolgozik, 27, nincs gyerek, a dombon lakik.

G.Ági,
Nagyon hasonlít rád a pici lánykád, édes! Kép
Miért költöznek az egriek Pestre? Te miért?

Adrienn, visszaolvastam a topikot,
mi a helyzet a szomszéddal? Vagy ne is kérdezzem?
Részvétem, én is emlékszem, milyenek tudnak lenni a szomszédok... ilyenkor a hideg futkos a hátamon.
És ilyenkor tök jól érzem magam a (bár rendezetlen, de hatalmas, fás) kertünkben itt falun Kép Persze közlekedés és vásárlás szempontjából, sokszor nyüglődöm, mert kocsim az nincs.
Ja, ilyen fejet tudok legközelebbre, amit bew tudsz illeszteni Kép és ez így jön elő "\ clipart { angry }" csak szóköz nélkül.
És ez a szomszédod Norvégiában van??? Ott is van ilyen?

Írjatok, Lilla
mlilla
 
 


Lilla, (a fej tökjó, rólam mintázták...) nem, nem a norvég, ez az ITTENI szomszéd. És ha már kérdezted, megint panaszkodok: mostmár 99% tutira veszem, hogy dierkt csinálja. Nem igaz, hogy értelmes felnőtt embert megkérsz, hogy ne a gyereked ablaka alatt dohányozzon, mert ugyi konvektornak is van jó nagy nyílása, meg a szigetelés sem jó és bent érzik a füst... Hát nem, csakazértis ott bagózik továbbra is. Kipróbáltam, hogy az erkélyen - de az erkély túlvégén, hogy véletlenül se zavarja őket - hagytam a babakocsit (most vettük, vadiúj). Hát annyira nem zavarta, hogy a babakocsit is telefújta. Egyszerűen nem tudjuk használni azt a szobát. Manó most is a nagyágyon alszik a mi hálónkban, msotanában már mindennap, mert tényleg csak a ruhásszekrényt használjuk abban a szobában. Mert nem elég, hogy ott bagózik, hajnali 5 előtt már söpri azt a nyavajás közös erkélyt (ok, örüljek, hogy legalább takarít), de odaveri a nyelet a korlátnak, kicsi fiam jó, hogy felébred. A hülye virágait is a fiam ablaka alá teszi néha. (Imádom a virágokat egyébként, de mindjárt jön a poén.) Az ajtajuk és a mi ablakunk közt van vagy másfél méter, ami nem sok, így nem is szóltam soha, hogy odapakolja a virágokat hozzánk. Viszont: én a teli pelusos szemeteszacsit (kicsi, fürdőszobai, amiben tényleg csak használt pelus van) kiteszem az ajtónk mellé az erkélyre, a fiam ablakának az mi ajtónk felé eső részére. Kedves szomszéd berakja a lábtörlőnkre vagy ki a lépcsőházba. Hát menjen a p***csába. Most spec. Pappa Norvégiában van, 2 hónapot egyedül vagyok a kicsivel, engedtessék már meg, hogy ne azonnal rohanjak a szomszéd(!) sarkon levő kukához gyerekkel a nyakamban a harmadikról, amint megtelik. Ja, és zacskót tett az ablakunkba (fecskeriasztónak). Mintha mi nem is itt laknánk. (mi már kettőt kiraktunk ugyanabba az ablakba és kétnaponta mosom az ablakkeretet vegyszerrel) Tavaly meg pont ő szedte le a fecskeriaszó zacsit, mert biztos nem tetszett neki. Nekem se tetszik, de a saját ablakomat úgy rondítom, ahogy akarom. Én tényleg semmiért nem szóltam neki a bagón kívül, azt is egyszer, finoman; ezek miatt a hülye dolgai miatt is csak itt püffögök (meg páromnak), de azt hiszem, ritka toleráns ember vagyok. De ha már a saját szemetemet nem tehetem a saját ablakom alá, akkor ugyan már neki se legyen már engedélye arra, hogy passzív dohányost csináljon a 17 hónapos fiamból! És egy viszonylag értelmesnek tűnő nő (vagy csak jól játsza), de azért behúzódik a fal mellé, ha hall minket ablakközelben. Mintha akkor nem jönne be a füst. A konyhaablak is az erkélyre nyílik, ablakot azért mostanában már kinyitnám. Aha. De LÁTSZIK kívülről, ha nyitva van az ablak, nem igaz má', hogy oda kell fújni a füstöt a másik lakásába. Nem?! Komolyan, számtalanszor leellenőriztem az orrom, és mindig ott cigizik. A minap, amikor a szüleim itt voltak, már nekik is feltűnt. *phew*
Ja, ma délben sáros b.kocsival jöttünk haza, ők is akkor értek haza pont a Tescoból. A sáros kerekeket letakarítottam, felmostam az erkélyt is. Fél óra múlva tippelhettek, mit csinált: söpörte az erkélyt. Esküszöm, kényszeres!
Ja, Északon is vannak furi szomszédok, de messze nem ilyenek.
Juj de sok időt pazaroltam erre a ... -ra.
sadrien
 
 


Szia Adrienn,

Tényleg szörnyű. Szerintem ilyen idős korban már nem is veszik észre milyen borzasztó rigolyákat és szokásokat vesznek fel.
Tipp. Most, hogy nincs fűtésszezon, ha itthon van a férjed, vagy most amíg nincs, de ha tud valaki segíteni, a konvektoros lyukat be lehet tömni. Nekünk is van konvektor amit nem használunk, és hogy a hideg ne jöjjön, be van tömve.
Meg ha nem túl nagy befektetés, és tényleg fontos lenne, hogy a manó ne ebben a füstben éljen, akkor abba az 1 szobába talán kicserélhetnétek az ablakot nyílászáróra. (mivel a h... szomszéd sajnos nem fog megváltozni, és költözni is nagyobb macera) A legegyszerűbb nyílászárót már 40-60 ezerért lehet kapni mérettől függően, ha nem egyedi méretet kérsz.
Persze nonsens, hogy ilyen átalakításba kezdjetek egy idióta szomszéd miatt, dehát csak jó lenne használni azt a szobát, ha már megvan.

Lilla

Mindenkinek, csináltam egy új montázst a profilomba, szerintem cuki Kép
mlilla
 
 


sziasztok!
az előbb már elküldtem és megette(:
lilla mi is örültünk volna, ha a gólya lánykát hozott volna, na de nekünk 2 fiúka jutottKép de ez így is nagyon jó! kép a profilomban van.
kérdezted miért jöttem el egerből. nos, a munkahelyemen nem volt lehetőségem az előbbre jutásra, az állóvíz pedig nem nekem való. itt budapesten nagyon megtaláltam magam mind a családomban, mind a munkámban. de már azon gondolkodom, ha nyugdíjas leszek, az idős napjaimat ismét egerben fogom élniKép
adrienn nektek aztán van szomszédotok! miért nem csinálsz te is úgy, ahogy ők? hátha észreveszik magukat! na jó, a dohányzást mellőzheted;)
GÁgi
 


Lilla, albérletben lakunk. (Szóval beleinvesztálás nem műxik.) De az említett okok miatt már jópár hete érlelődik egy költözés. Ez így egyszerűen tarthatatlan. Eddig nem is hiányzott a plusz szoba, mert Manó velünk aludt, de lassan járna neki a saját ágyikó.
De a konvektor-eltömítés már nagyon mocorgott nekem is a fejemben. De azt hiszem, én kívülről (is) teszek rá majd valami randa, ormótlan dolgot, és ha lesz bennem kurázsi, akkor épp akkor, amikor kint bagózik. Hátha. Bááár.
Ági, nem veszik észre magukat! Édesanyám megjegyezte, amikor kifakadtam a minap, hogy ÉRTELMES embernek nem kéne mondani se, hogy ne füstöljön más lakásába...
sadrien
 
 


Sziasztok,

Ági, a mi utcánkban csak vegyes testvérek vannak. Van egy kismama, kíváncsi vagyok Ő is beáll-e az 1 fiú 1 lány-os sorba Kép
Viszont van itt egy olyan mama is, akinek a lányáék 2 fiú után még megpróbálkoztak... hátha kislány lesz és jött egy fiú ikerpár= 4 fiú.... Kép

Mindenesetre a fiúkat "rosszabaknak" meg elevenebbnek mondják... ehhez képest, mostanában tejlesen kiborít a lányom (2,5 éves Zsófi) nap mint nap, sőt, naponta 3-4szer is.... persze ez a korából is adódik, de remélem a fiú nem lesz ilyen...

Hol dolgoztál Egerben, ha meg lehet kérdezni, és mi a szakmád?

Mindenki más típus, de nekem nem lenne olyan állás amiért Pestre mennék.... nem nagyon bírnám elviselni a 2 millió embert.

Ja, és bírom, a karban alvó kismanókat... Kép cuki a kép a profilodban.

Adrienn, most meddig vagytok itthon? Miért nem mentél most apával Norvégiába?

És akkor az vígasztaljon, hogy nem vagytok tulajdonilag "odakötve" amellé a hülye szomszéd mellé. Ha majd vesztek lakást, gondolom, jól "körbenéztek" Kép mármint a lakáskörül Kép szomszédtéren mi újság Kép
Szerintem srtigulázd a szomszéd-balhé mentes napokat. Kép sovány vígasz, de próbáld meg magad ne strsszelni. Nincs még a házban valaki aki szintén utálja ezt az i... lakót? Én lehet, hogy bedobnék a postaládájába valamit. Kép Nem túl gonoszságot, csak egy kicsit hadd legyen bosszús Ő is Kép

na megyek jókislány módjára aludni, úgyis mindjárt kelhetek a 2es számú csemetéhez, Lilla

U.i. többiek hol vannak?
mlilla
 
 


sziasztok!

lilla, 7-8. osztáylban 3 olyan osztálytársam is volt, akiknek a 2 nagyfiú mellé kislány sikerültKép

ahogy elnézem a nagyfiam osztálytársait, nem mondhatnám, hogy a fiúk a rosszabbak, sőt! állandóan piszkálják egymást és rettenetesen csúnya szájuk tud lenni(: és a tanítónéni szerint többet verekszenek...

anno, a 80as évek közepén-végén a postán dolgoztam, és nem bántam meg, hogy eljöttem onnan.
nem lakótelepen lakunk, ott valószinűleg én is úgy látnám, mint te, hogy nem bírom elviselni a házban lakó másik 100 családot.
ahol lakunk, itt jó a környék és a szomszédok is. közel van a munkahelyünk, szomszédban van bölcsi, ovi, iskola.

hétvégén ha minden úgy sikerül, ahogy tervezzük, egerben leszünk. már alig várom, elég régen voltunk és akkor semerre nem tudtunk menni, mert végig szakadt az eső. remélem ez most nem így lesz!
GÁgi
 


Sziasztok!

LillaKép
Megnéztem a fotómontázst, nagyon jó!
Kérdezted, hogy nálunk milyen a testvérviszony. Hát eddig még jó, a lányom tudja, hogy a tesója még kicsike, mit szabad, mit nem. Igaz, ő már majdnem 4 éves. De azért mindig résen vagyok, egyedül nem hagyom őket. Írtad, hogy kelhetsz a 2es sz. csemetéhez... Ezek szerint még mindig felkel éjszaka a kisfiad? És szopizik, vagy csak úgy... Az enyém 6 hónapos, de még mindig felkel 2-3x...KépKép Igaz, szopi után rögtön visszaalszik, de jó lenne már egy éjszakát végigaludni! Ez nekem elég furcsa, mert a lányom igazi alvósbaba volt, 2 hónapos korától átaludta az éjszakákat.
Mond valamit neked az, hogy Szentistván? Mezőkövesd mellett van. Na, ott lakok. Szerintem közel van Andornakhoz, hátha egyszer összefutunk...!


AdriennKép
Szomszédok!KépKépKép Én amilyen hirtelen haragú vagyok, már biztos nekimentem volna!!! Pláne, ha a gyerekről van szó!

Ági! Üdvözöllek!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Lilla, még talán idén, de lehet, hogy csak őszig vagyunk itthon. Részben ezért is nem mentünk most párommal, hogy a nagyiék addig is lássák a kicsit. Meg a piszkos anyagiak meg egyébként is csak "megnehezítenénk" párom amúgy is szörnyen zsúfolt napjait. Így inkább hiányozzunk neki kicsit, de tudja befejezni a dolgát.
Szomszéd: striguláznám én a balhémentes napokat... ha lenne mit. Kép Már nagyon kivagyok tőle.
Ditta: én is de sokszor nekimegyek (elgondolva), de aztán visszafogom magam, mert 1. nem akarom, hogy Manó kiabálni halljon; 2. attól tartok, semmit nem javítana a helyzeten.

Mit szóltok ehhez a beígért kánikulához? Ok, sokat ér a májusi eső, de nekem már kicsit elég volt belőle...
sadrien
 
 


Sziasztok,

Hogy vagytok, és hogy vannak a gyerkőcök? Írjatok valamit róluk.

Nálunk helyezt változatlan, Zsófi dackorszakos, van egy kedvenc barátja, akivel nagy kacagós bohóckodásokat művelnek, de ha 3asban vagyunk nem tud idebent értelmeset játszani, dolbálózik, rongálja a bútorokat stb.
Péter fogzik, néha éjszaka 38 fok a láza. Remélem nem lesz beteg, ettől az embertelen időjárástól.

Ma 22 fok, borús időbenindultunk el sétálni, félóra múlva értünk haza, hatalmas szélben, hidegben, 16 fok volt. Kép van nálam mindig egy "zsák" ruha, de akkor is Kép

Ditta,

A nagyobb nem féltékeny arra, hogy egész nap a kicsivel vagy otthon? Jár már oviba a nagy?
Tudom hol van Szentistván. Kép az egri Opelben volt egy szentistváni munkatársam, biztos ismered, autószerelő, Mohácsi. De már mindketten máshol dolgozunk.

Éjszaka Kép Kép
Igen, felébred, szopik, visszaalszik. De ha sűrűn ébred, akkor csak cumit kap, vagy ha sírdolgál, akkor fáj a foga, Nurofent kap néha, de volt, hogy magam mellé vettem, mert nagyon nyűgös volt.
Nekem nem furcsa sajnos az éjszakázás. Zsófi 27 hónapos koráig ébred éjszak és sírdolgált, volt hogy 10szer is, de volt, hogy csak 2szer. Ha mellette aludtunk akkor is, és volt, hogy nem is sikerült hamar megnyugtatni. Péter ehhez képest "jó alvó".
Próbáltam mind akettőnél a szadizós módszet, hogy hagyjuk nyüglődni, de néha megnyugtatjuk. De Zsófinál nem vált be, mert kiskorában ellilult a szája, meg nem akart levegőt venni, úgy sírt, később meg már kijött a szobájából.
Pétert a héten próbáltam nem megszoptatni éjszaka, Ő is sírdolgált, de nem olyan hevesen, mint zSófi annak idején, de jó hangosan. Több mint 1,5 óráig járkáltam át hozzá megnyugtatni, közben picit elaludt 5-10 percre, de muszáj voltam megszoptatni.

Ági,

Akkor megpróbálkotok harmadszorra is? Kép
Nem akartalak elriasztani. Kép

Szerintem sem rosszabbak a fiúk. A lányok többet nyüglődnek, meg kényeskednek. (Persze ez érthető is, nagy korukban lesz elég bajuk)

Neked mekkorák a fiúk? Friss a kép a profilodban? Tippem szerint 5-7 éves és 10 hónapos.

Majd írj, az egri hétvégéről.


Adrienn,

Mizu a szoméddal, vagy ne is kérdezzem? Kép Kép
Mikor jön a párod? Hogy bírod "egyedül" ennyi ideig?

Sziasztok, Lilla
mlilla
 
 


Adri, Kép most látom, hogy ma írtál. Kép
mlilla
 
 


Lilla, sz**ul bírom, hiányzik piszkosul. Még kb. egy hónap... Na de voltunk már távol egymástól ennél hosszabb ideig is, azt is kibírtuk.
És végre süt a nap! Kép
Csak az én csemetém kukorékol vasárnap is 7 előtt?
Volt már valamelyikőtök itt Gyöngyösön az "állatkertben"?
sadrien
 
 


sziasztok!
lilla már nem lesz több nekifutás, talán ha 10 évvel fiatalabb lennék.
a profilomban a kép januárban készült. krisztián 9ésfél éves, andris pedig 16 hónapos.
az egri hétvégénk sajnos megint olyan volt, mint legtöbbször. esett az eső és így nem tudtunk menni semerre. de azért csak jó volt otthon lenni egy kicsitKép
jövő héten megint megyünk, akkora már csak megembereli magát az idő!
GÁgi
 


Sziasztok,
gépet cseréltem, egy gyengébbre Kép majd még jövök a hétvégén.
puszi a babáknak, Lilla
mlilla
 
 


Tudja vki, Gyöngyösön a Waldorf sulinak mi a szombati programja (drámanap)? A sulin kívül megtalálható vajon valahol?
sadrien
 
 


Gyöngyösön Vasárnap délelőtt 11 körül a Kolping ház előtt Bogácsa koncert (gyerekműsorral)! Gyertek! Kép
- Adrien
sadrien
 
 


Koncert jó volt, kissé késve kezdődött az eső miatt, és egy kicsit 3 szám le is maradt a végéről az újabb adag zuhi miatt, de jó volt Kép
sadrien
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki megúszta a szerdai nagy vihart, nem kaptatok jeget!

LillaKép
Igen, ismerem a Mohácsit, az öccsének jövő héten lesz az esküvője.

Kisfiamnak kijött az első foga, jól megszenvedett vele! És hol van még a többi! Egyébként nagyon mozgékony, egy percre sem lehet egyedül hagyni, forog ide-oda, és a mászással is erőteljesen próbálkozik!
Vasárnap volt a keresztelője, képek róla itt!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Hol vagytok csajok????????

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!
Bocsika a betolakodásért.Lenne e gy kérdésem ha tudnátok segíteni.
08.04-08-ig megyünk Egerbe nyaralni.A váron ,Szépasszonyvölgyén kívül milyen nevezetességeket és programokat lehet megtekinteni?A Luna panziótól ,Galagonyás utca milyen távolságban van a belváros és a Szépasszonyvölgye,Tudom a mostani programokról lemaradtunk már,de hátha van még valami.
Részben én is Heves megyeinek számítok,igaz Vácott lakok.Rokonok Lörinciben laknak.
Remélem a nagy nyári pangásban akad valaki aki tud segíteni.Elöre is köszönöm.
Márti
pkismarti
 
 


Márti, ha csak simán sétáltok a belvárosban Egerben, láttok sokmindent majd! Egy kupacban minden. Dobó tér, szobrok, templomok, klassz kis sétálóutcák, park (egriek, szóljatok!! megvan még az egykori "Népliget"?)... hogy a minaretet ki ne hagyjam. Meg persze a kovácsoltvas kapukat is érdemes megkuksizni.
A közelben pedig van egy fürdő Demjén mellett. Nem az a tipikus, jó kis forró víz, kinn a természet lágy ölén, fehér sziklák közt. Km-ben talán lehet 10 Egertől, szóval közel van. És éjjel-nappal nyitva, ha jól emlékszem.

Kellemetlenebb téma: Heves megyében (ok, legjobb lenne Gyöngyösön) keresek megbízható női nőgyógyászt. Minél hamarabb, és minél jobbat. Nem vagyok telhetetlen, ugye létezik jó doki a környéken?! Léccci, aki hallott valakiről az írja meg nekem a nevét! (ha elérhetőséget tudtok meg pontos rendelési helyet, az sem baj persze) Előre is köszi!

- Adrien
sadrien
 
 


Mindenki nyaral???
sadrien
 
 


sziasztok!
de eltüntetek! vége a nyári szünetnek, mostmár ideje lenne ide is benézni! Kép
ági
GÁgi
 


Halihóóóóó!

vannak még egriek, heves megyeiek a Babaneten???????
Akkkor ÍRJATOK!!!
messy
 
 


Sziasztok!

Egy éve költöztünk Egerbe, most 5 hónapos a kislányunk. Nektek hogy telik az otthonlét?

Macskavati
Vendég
 


Lányok!
Boldog ünnepeket! Kép
- Adrien
sadrien
 
 


Sziasztok!

Bocs, csak már nem is reméltem, hogy lesz itt valaki!

Macskavati!
Nekem 9 hónapos a kisfiam. "Babakocsizni" egyedül szoktunk... Ti merre laktok?
Ha gondolod, írj!

Szia
Andi
messy
 
 


Hello Andi!

Mi a viaduktnál lakunk, a belvárosban szoktunk sétálni majdnem minden nap. Pont ma 6 hónapos a lányunk, Liza. Ti merre jártok?

Kata
Vendég
 


Szia Kata!

Mi a Régi Cirfrakapu utcában lakunk. Én patakpart megszállott vagyok, tudod, kerékpárút. Nem nagyon megy az emberek kerülgetése, ezért ritkán merészkedek a városba. Kép

Lizának (igazán klassz neve vanKép) nagyon boldog "féléves szülinapot"!!!

Andi
messy
 
 


Szia Andi!

Megértem, ha tömegundorod van, én 10 évig Bp-en laktam...Néha hiányzik, de nem a büdös tömegnyomor dugóval!
Mesélj vmit a babádról! Neve, evés-alvás? Biztos aranyos!

Kata
Vendég
 


Hello Kata!

A kisfiam, Zétény nagyon huncut és kicsit hisztis Kép Szopi mániás, amivel mostanában próbálok valamit kezdeni. Nappal még kétszer alszik: délelőtt és du. babakocsiban. Az éjszakákkal vannak gondjaink, mert éjfél után szinte óránként ébred szopizni. Nem éhes, csak cumizik....erről kellene leszoktatni, de ami elméletben beválhatna azzal gondok vannak a gyakorlatban. Enni már mindent eszik, amit ilyen korban lehet.
Most próbálkozik az önálló állással, de még csak kapaszkodva közlekedik.

És Ti? Hogy telnek a napjaitok?

szia
Andi
messy
 
 


Andi!

Legalább Zétény szopizik! Liza elkezdte a sztrájkolást 3 hónaposan, visítás, hátrafeszülés, belilulás, kiborulás, majd nagy kegyesen cumiból az anyatejet elfogadta. Éjjel még sikerült megszoptatni, de nappal már egyre kevésbé. Akkor elkezdődött az örökös fejés, és cumiból megkapta, de ettől szép lassan elapadt a tej. Így hát 4,5 hónaposan már nem volt szopi...
Viszont mindent imád enni, szépen fejlődik. Most lehet, hogy a foga nő, néha felvisít fájdalmasan éjszaka.
Nekem most vizsgaidőszakom van, kicsit sűrű, a férjem is vizsgázik, de a febr. már könnyebb lesz.

Kata
Vendég
 


Szia!

Ez érdekes, mármint hogy tanultok. Mi is Kép Én távoktatáson, úgyhogy nincs vizsgaidőszak, csak folyamatos tanulás -vagy nem tanulás Kép

Most voltunk védőnőnél (Ti hová jártok?) és szembesültem a valósággal: kisfiam sokkal nagyobb mint többiek, én meg folyton aggódok, hogy növekszik e rendesen Kép
kacérkodom a gondolattal, hogy nem szopi tovább, mert úgyis csak cumizik, nyáron pedig kistesót is szeretnénk.... addigra mindenképpen abba kell hagyni!

Hol szültél?

Andi
messy
 
 


Szia Andi!

Én a SOTE I.-en szültem, ha olvasod a decemberi Kismamát, benne van a szüléstörténetem, bár eléggé lerövidítették. Hol tanultok? Én elkezdtem a főiskolát itt Egerben, kommunikáció-magyar. Bár rutinos főiskola-otthagyó vagyok...Ezt most MUSZÁJ végigcsinálnom. Talán a nyugdíjammal együtt megkapom a diplomát is Kép)
Mi a Szt. János utcába járunk Marica védőnőhöz, bár ez túlzás, mert nem olyan sűrűn látogatjuk.

De jó, Ti már a kistesón gondolkodtok! Én is úgy várom a köv. terhességet! Csak előtte nem ártana kissé viszaformálódni.

A Te szülésed milyen volt?

Kata
Vendég
 


Kata!

Én itt szültem Egerben, odaáig vagyok a dokimért és a szülésznőért! Nagyon élveztem Kép Na jó, volt 1 óra, amikor elgondolkodtam, ki vállal második gyermeket, de a varrat közben már kedélyesen csevegtem Kép Kép Kép Mondjuk a csecsemősnővérekről megvan a véleményem, mert az a négy nap volt Zazus leghúzósabb négy napja.

Kismamát nem olvasok.... a terhesség alatt olvastam, de mindig volt benne valami szörnyűséges, ezért le lettem tiltva róla Kép

A visszaformálódásról: én 26kgot híztam, még 12t le kell adni. De igyekszek!!!

Pusz
Andi
messy
 
 


Szia Andi!

LEVIZSGÁZTAM A HÉTEN 3-BÓL, MOST TUDOK ÍRNI.Bár nem nagyon ismerem az egrieket, de ki az orvosod? Én epidurállal szültem, de így is iszonyúan fájt, a kitolást viszont nem éreztem. Én is vicces kedvemben voltam a végén, röhögcséltem. Nagyon pozitív élmény volt az egész, bár a szülés előtt és után is 1 hét a klinikán idegölő volt.

Kata
Vendég
 


Szia Kata!

Gratulálok a vizsgákhoz, nekem is sikerült a szombati, de most 7végén jön a következő.... az orvosom Dr. Wernigg Róbert, nagyon kedves, jó volt nála szülni Kép

Itt ez a vacak idő, nem tudom, menjünk e sétálni. De gondolom, nem elég a szellőztetés, viszont nem tudom, hány réteg ruhát adjak manóra... vagy 100at -félek, nehogy megfázzon...
Ti most is jártok sétálni?

Andi
messy
 
 


Andi!

Mi most nem mentünk sétálni héten, én is félek ettől az időtől, meg Liza szörcsög is egy kicsit. Hiába öltöztetem fel nagyon, az arca biztos jól átfagy, meg mozdulatlanra bebugyolálva, mozgás nélkül a babakocsiban...De holnap lesz, ami lesz, kimegyünk, de csak rövid időre.

Sok sikert a vizsgáidhoz! Mit tanultok?

Kata
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: