Új privát üzeneted érkezett!

Sziszkó
A sógorom is ott dolgozik a boschban, de ő műszerész vagy mi. 3 műszak, az igen, én nem bírnám, még a 2-t se szerintem. Vagy lehet, az azért nem olyan húzós. Jó sok szakmád van akkor. :)
Tőlem nem kértek még annyit, én a melírért olyan 4 ezret fizetek.
Kislányt vagy kisfiút szeretnél?Mit érzel mi lesz? Nekem mindenki azt mondta kislány lesz, meg azt kérdezték hogy ikrek? Mert akkora volt a hasam:) De szerintem mindegy, mert kis szeretnivalók:)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szia Hettie!

Hát nehéz megszokni a 3 műszakot.Minden műszaknak megvan az előny és a hátránya is.A legjobbann az éjszakásat szerettem,de akkor napközben teljesen mindegy mennyit aludtam,nem bírtam igazán kipihenni magam.
Hogy mit szeretnék?Tök mindegy,csak egészséges legyen.Titkon azért kislányt,a párom meg kisfiút. :wink:
Ha kislány akkotr Fanni vagy Kiara.Ha kisfiú,hát eddig 3 név van,a Martin,Patrik vagy a Kevin.De még semmibe se vagyunk biztosak. :lol:
A Te babádat,hogy hívják?
Pénteken megint kell ultrahangra mennem,ugyanis pénteken nem ittam előtte eleget.Azt mondták,hogy annyit kell inni,hogy majd be kelljen pisilnem.Hát szép!
De szerinted nem árt a babának ez a sok ultrahang?Már kétszer voltam eddig,és még csak 6 hetes vagyok.
Remélem nem lesz tőle semmi baja! :cry:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó

Érdekes hogy ennyit kell ultrahangozni. Nekem csak havonta volt, aztán a kb 6. honaptól meg csak az a 2 kötelező, vagy mennyi, de nekem a doki eleinte megnézte ugye havonta a rendelőjében, aztán már nem, csak a kötelezőkön. Meg az is fura hogy teli hólyaggal, nekem ilyen nem volt. De sztem nem árt az ultrahang neki.
Az én manómat Artúrnak hívják, és holnap 8:40-kor lesz 2 éves:) Olyan mintha tegnap született volna.
Szép neveket választottatok.
Nálunk ugy volt hogy én mondtam az Artúr nevet a férjem meg mondta hogy jó. Nekem nem is jutott eszembe más név, nem is gondolkoztam rajta, annyira egyértelmű volt. Állítólag a babák megsúgják, hogy milyen nevet szeretnének. Hát nekem igen határozottan megsúgta.:)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

 
 

Hettie!

Nagyon sok boldogságot a kisfiadnak!!! :lol:
Remélem jól vagytok! :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hettie!

Nagyon sok boldogságot a kisfiadnak!!! :lol:
Remélem jól vagytok! :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szia

Köszi:)
Jol vagyunk. És Te hogy vagy?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Köszi,jól vagyok!Bár már esténként jönnek a hányingerek,de még nem volt vuk! :lol:
Ma a szüleimnél voltam Vámosgyörkön.
Holnap a párommal megyünk Pestre.Minden napomat beosztom,hogy ne unatkozzak.Bár takarítani is kellene,hétvégén vendégek jönnek! :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Vigyázz a takarítással:)

Én az első 3 hónapban, vagyis a 2-3. hónapban a szüleimnél laktam addig a 2 hónapig míg a férjem kint volt koreában. Pont abban az időben mikor rosszul voltam, ugyhogy szerencsére jó dolgom volt. Kedden megtudtuk hogy baba lesz és szombaton meg már ment is:(

Pesten mi jót csinálsz?
Takarítás:)
Igen, ilyenkpor még jó és van értelme. De ha meglesz a baba, vagyis nem rögtön, majd mikor már mászik,na akkor kb 1 percig ha megmarad a több órás takarítás rendrakás....Nagyon igaz az a mondás, hogy Ahol kisgyerek van ott a takarítás rendrakás olyan mint hóesésben havat lapátolni.:)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szia!

Szép jó reggelt! :D
Végül is nem mentünk Pestre,mert a páromnak mennie kellett dolgozni.Vásárolni mentünk volna fel,ugyanis mécseseket és gyertyákat akarunk árulni a piacon.Ezért akartunk nagykerbe menni,de most ez elhalsztva.
Holnap 11 -re kell mennem ultrahangra,már nagyon izgulok. :wink:
Te mi jót csinálsz,csináltál ma?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szia

Majd szólj mikor árultok a piacon, én is szoktam igy halottak napja előtt venni pár dolgot.
Ma is Gyöngyösön voltunk. Hajanalizis kontrollon, mert nagyon hullott a hajam szoptatás miatt, de hála rendbejött a termékeknek amiket használok.
Majd mesélj mi volt az uh-n.
Holnap majd masszázsra megyek, mert nagyon fáj a hátam néha, ez lesz a 3. alkalom, igy hetente járok. SZokott fájni a masszázs is,d e ez természetes, mert tele van izomhúzódásokkal, csomókkal. Majd a 4. után már kellemes lesz.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék én is a társasághoz? Én gyöngyöshalászi vagyok.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Szia Cinix!

Üdv köztünk!Én Gyöngyösön lakom.Ha jól látom pont ma 1 éves és 4 hónapos a picibabád!Gratula!Kislány vagy kisfiú?
Te Gyöngyösön szültél?Ha igen,kinél?

Hettie!
Szóval voltam ma ultrahangon.Elég gáz volt.Először is 11-re volt időpontom,de mivel rengeteg vizet ittam előtte,fél 12-kor már nem bírtam tovább,el kellett mennem wc-re.Utána megint megittam fél liter vizet,és nagy nehezen kibírtam,mire fél 1-kor behívtak. Csak tudnám minek adnak akkor időpontot! :?
És képzeld,most nem az a nő volt az ultrahangon,mint a múlt héten,és ez most azt mondta,hogy csak 5 hetes vagyok.De ez nem igaz,mert én is úgy számoltam,hogy most vagyok 6 hetes,meg a múlt héten voltam 5 hetes,azt mondta a másik uh-s csaj. :x
Most lehet,hogy ezt egy kicsit túlbonyolítottam,de érted a lényeget?
Elvileg egy hét alatt nőtt 1 mm-t.
Ja és 2 hét múlva megint mennem kell,mert még nincsennek életjelek.Úgyhogy 2 hét múlva már a negyedik hasi uh-m lesz.
Ha megyek a nőgyógyászomhoz,mondom is neki,hogy nem lesz ez egy kicsit sok a babának?!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Benéztem én is, mert gyöngyösi vagyok és látom nagyon élénk ez a topic.

Sziszkó! Nyugodj meg, nem fog ártani a babádnak a sok ultrahang. Szerintem meg tök mindegy ők mit mondanak, mert úgyis az orvosod fogja kiszámolni az utolsó menstruációd alapján. Én 5 hetesen voltam először UH-n és életjel még nem volt, csak 8 hetesen. Akkor kaptam meg a kiskönyvemet is. Amúgy vannak jó kalkulátorok a neten és azzal ki tudok számolni te is, viszonylag pontosan. :)

Szép napot!

Kép
Kép
beus.
 
 


Szia Beus!

Üdv köztünk!És köszi szépen a megnyugtató szavakat! :lol:
Látom Te már egy kicsi fiú anyukája vagy! :D
Írtad,hogy Gyöngyösön laksz.Merre? Én a Gyöngyöspatak utcában.
Ez a Fő tértől 2-3 percre van.

Viszont ha csak akkor adják ki a kiskönyvet,ha van életjel,akkor még nekem hétfőn nem fogják.Na mindegy,de azért elmegyek,mert lenne egy pár kérdésem.

Jó éjt mindenkinek! :D :D :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó

Nem semmi hogy így megvárattak főleg hogy teli hólyaggal rendeltek be. Én pont ezekért sem akartam itt szülni, meg ugy egyáltalán semmit. AZ uh nem hiszem hogy ártana, de azért kérdezd meg a nőgyógyászodat. Én csak a röntgenről tudom hogy azt nem lehet terhesség alatt csinálni, sőt szoptatás alatt sem, nekem meg csináltak, én meg utána ugy meg voltam ijedve, de megoldottam, mert lefejtem és kidobtam, de azért szólhattak volna... :evil:
Apukámék a Rákóczin laknak, sokszor vagyok ott, akkor közel lehet az az utca ahol laktok. Amugy tényleg jok a kalkulátorok, annakidején én is számoltam vele.

Cinix,Beus

Üdv köztünk!
Irjatok magatokról!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

A kislányomat Emmának hívják, és 16 hónapos.

Dr. Nadim al Gahoi- nál szültem.

Sziszkó: És Te kihez jársz?

Ha jól látom a Te kisbabád is ikrek jegyű lesz :lol: .

Tudod már, hogy mi lesz? (Fiú v.lány) Hogy viseled a babavárást?

Nekem nagyon jó volt.

Hetti: a takarítással kapcsolatos véleményeddel egyetértek! Emma egy örök mozgó, még etetni sem tudom, mert az etetőszékben is fel áll és menne mindenfelé.

KépKép
Kép
cinix
 
 



KépKép
Kép
cinix
 
 


Cinix!

Én Csépány Adriennhez járok.Meg vagyok vele elégedve.A magánrendelésén is csak 4500ft-ot kér,hallottam,hogy van Gyöngyösön olyan doki,aki 8000ft-ot kér.Hát ez nem semmi!
De Nadimról eddig még csak jót hallottam.
Igen,ikrek lesz a lelkem! :lol: Mint az apukéja.Neki június 16.-án van a szülinapja.Mondtam Neki,hogy ha a bébi egy kicsit késik,akkor tőlem ez lesz a szülinapi ajándéka! :lol:
Igaz,hogy nem meglepi lesz,de ennél nagyobb ajándékot nem adhatok neki! :wink:
Még nem tudom,hogy kislány lesz e vagy kisfiú.Nekem mindegy,csak egészséges legyen!
Jól bírom a terhességet,igaz még csak 6 hete vagyok.Eddig még nem volt vuk.Igazán rosszul sem voltam.

Hettie!

Akkor egyszer összefuthatnánk,ha lesz időd,és apukádéknál
leszel. :lol:
Ja,amíg el nem felejtem!Nem a gyöngyösi nagypiacon fogunk mécsesezni,hanem a nyolcvanasban a kispiacon meg a hatvani piacon.
Jól esett a masszázs?Képzeld a barátnőm mondta,(ő kozmetikus és masszíroz is) a kismamákat nem lehet mindenhol masszírozni,mert van olyan pont,ha jól emlékszem a talpban,hogy ha azt masszírozzák,akkor elmehet a baba?
Mondtam neki,jó hogy szólt,ezt nem tudtam.

Na jó éjt lányok! :D :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó

Ok, találkozhatunk, az jó lenne:)
A masszázs most jobban fájt, teljesen kész van a hátam alapockáknál.
Igen nem mindegy hogy kit hogyan massziroznak. Mondta nekem is a masszőr hogy ha megvan, az első 2 napban nem is lehet masszirozni, kismamáknál a lábat szokta, nyirokmasszázst, hogy a vizet elhajtsa. Meg ha valkinek valami betegsége van arról is kell tudni, mert ha valahol ugy masszirozza ahol nem kellene meg is halhat az illető, de nekem nincs semmi különösebb bajom. Meg utána sok vizet kell inni, hogy a méreganyag kiürüljön.
A talpon meg a reflexpontokat lehet masszírozni, ugyhogy azzal is vigyázni kell.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Cinix
Megnéztem a képeket, aranyos a kislányod:)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szia! Hetti, és Sziszkó!

Sziszkó: Én úgy tudom, hogy a terhesség elején nem is szabad masszírozni kismamákat, mert vérbőséget okoz, és elmehet a baba.

Mikor én terhes voltam, nem vállalt el a masszőr.
Akkor pedig még nem is fájt a hátam. De most már nagyon sokat fáj, csak időm nincs elmenni masszőrhöz.

Emma több mint 10kg és Őt emelgetni....(meg táncolni, és lovacskáni is kell vele :lol: )

Vettetek már valamit a babónak? Gondolom, még nem, de ha elkezditek a vásárlást érdemes megkérdezni valakit, hogy mi az ami felesleges, és mi az ami fontos, mert mi sok marhaságot vettünk.

Hetti: Köszi a bókot, Emma nevében is. A Te kis Artúrodról kép???
Mesélj róla valamit! Szobatiszta már? Babakocsiztok vagy sétáltok már? Éjszaka alszik? Eleven vagy nyugodt inkább? Stb.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cinix

Arti nagyon eleven, meg kicsit hisztis :lol:
Babakocsizni szoktam vele, mert ő biztos nem arra megy amerre kellene, de néha azért anélkül is kimerészkedek, de főleg apukám szokta babakocsi nélkül vinni.
Éjszaka alszik, de még mindig sokszor cicivel alszik el. Még nem szobatiszta, de egyszer már sikerült a bilibe pisilnie. Szavakat utánozza, amit mondunk neki. Kulala-kukorica, fofó-fogó. Nagyon aranyos :lol:
Képek itt vannak:
www.drakenborg.extra.hu

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok Lányok!

Cinix és is megnéztem a kislányod képeit!Nagyon édes! :lol:
Még semmit nem vettünk a picinek,egyrészt babonából,másrészt,még február környékén ráérünk elkezdeni a vásárolgatást.Mi az a sok "marhaság" amiket vettetek?Csak hogy tanuljak belőle! :D


Hettie,a Ti oldalatokat is megnéztem.Nagyon szép kisfiad van! És néztem az esküvői képeket is.Csinosak vagytok! :lol:
Az esküvői vacsora hol volt tartva?

Szóval ma voltam a védőnőnél.Egy nagyon kedves,aranyos,mosolygós védőnénit fogtam ki.Megmérte a vérnyomásomat és a súlyomat.Holnap mehetek a háziorvosomhoz vérvételre,belgyógyászati vizsgálatra és ha szerencsém lesz az EKG-t is megcsinálja.Akkor legalább nem kell órákat várnom a kórházban. :wink:
A védőnőhöz legközelebb egy hónap múlva kell mennem.De ő is azt mondta,hogy most kezdtem a 8. hetet,ahogy én számoltam.
Szóval négy hét múlva kell mennem (a 12. hétben) összetett ultrahangra.

További szép napot! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó

A vacsora a Kékesben volt. Most nagyon átalakították, nekem a régi jobban tetszett, ez a hipermodern, posztmodern stílus nem az én stílusom :lol:
Ki a védőnőd? Nekem az Éva néni volt egy ideig, nagyon aranyos volt. Nekem is a háziorvos intézett mindent, nem is mentem be ide a kórházba semmiért.
Mi nem vettünk semmi feleslegeset manónak. :) Sok mindent kaptam vagy kölcsönbe volt.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szia Hettie!

Nekem Majorosné Magdika a védőnőm,de azt mondják nemrég került ide.
Voltam reggel vérvételen,de csak jövőhét szerdán lesz meg az eredmény.És akkor megcsinálja az EKG-t és a belgyógyászati vizsgálatot is. :lol:
A nőgyógyászomhoz meg jövőhét kedden kell mennem.
Ja,jövőhét pénteken meg ultrahangra. És még,hogy ne unatkozzak, ugye már most péntektől megyünk a piacra mécsest árulni. Úgyhogy az elkövetkező 2 hétben tuti,hogy nem fogok unatkozni! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó

Akkor jó sűrű lesz a programod. Nem sietik el a vérvétel eredményét :)
Mi tegnap voltunk Gyöngyösön, ma itthon leszek szerintem, de holnap megyünk majd. Nekem is van mikor sok dolog van, aztán mindig menni kell valamerre, de most ezen a héten nem sok minden van beprogramozva.
Addig jó míg nincs meg a baba, élvezd ki, mert utána jön a nemalvós, nemmeheteksehová időszak. Csak most egy ideje könnyebb már hogy manó nagyobb aztán otthagyhatom valakinek. Mert fontos az is hogy az ember mást is csináljon, mert begolyózik.
Meg szeretnék már dolgozni is. Most az egri várba keresnek tárlatvezető múzeumpedagógust, oda beadom, csak még meg kell jönnie az erkölcsi bizonyítványnak. AZ nagyon jo lenne ha sikerülne és ott dolgozhatnék.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!

Hát szurkolok Neked,hogy az egri meló összejöjjön!Artúrt akkor bölcsibe adod?Amúgy mi a szakmád?
Ja és azt akartam még kérdezni,hogy mi a keresztneved? Gondolom a Hettie csak becenév?!
Én még csak 3.-ik hete vagyok itthon,de nagyon élvezem!
Most is még van egy kis dolgom,de utána délutáni szieszta.Úgyis egyedül vagyok itthon,a párom dolgozik.
Valamelyik nap is elaludtam ebéd után.Olyan jól esett! :lol:
Tudom,ha gyerkőc lesz,ezt már nem tehetem meg. :cry:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó

A rendes nevem Heni. A tiéd? A szakmám az antropológus és régésztechnikus. Artira eleinte tudnak vigyázni is, aztán meg majd meglátjuk.
Én is sokszor aludtam a terhesség alatt, mert olyan fáradt voltam sokszor.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hetti!

Nagyon tündéri a kisfiad, látszik rajta a huncutság :lol: . Te is nagyon szép vagy a képeken. Nagyon érdekes lehet a foglalkozásod. Gondolom szereted is.

Sziszkó!

Szerintem ami felesleges: Kiságyra baldachin(csak porfogó), pelenkatároló ( ha panelban laktok akkor jó, csak drága), légzésfigyelő,popsitörlő-melegítő, bölcső, stb. Most nem jut eszembe több, de pl. kis ruhát (56-ost)sem érdemes sokat venni mert hamar megnőnek.
Mi vettünk szoptatós fotelt is, de azt sem használtuk ki.

HACSAK TEHETED, SZOPTASS MAJD FEKVE! Legalább addig is pihensz.

Ami viszont nélkülözhetetlen (többek közt) az a sterilizáló, vízforraló, egy jó hőmérő, egy jó mellszívó (pl. Medela)

Kis kádból jó ha nem a legkisebbet veszitek meg, mert hamar kinövi és már csak ülni tud benne.

Most ennyi jutott eszembe....

KépKép
Kép
cinix
 
 


Kép

Itt egy régi fürdőkádas kép. :P [/url]

KépKép
Kép
cinix
 
 


Elkezdtem irni errefel mano megnyomott valamit és orosz betűkkel irt :lol: Na most akkor mégegyszer le kell irnom

A medelát én is csak ajánlani tudom. Az ami aventes, meg amit úgy kell nyomkodni a hüvelykujjal az nem jó, mert hamar tönkremegy az ujja az embernek tőle. Nekem is medela volt.

Bölcső nekünk van, az amit még apa csinált nekem 4 éves koromban a babámnak, most meg bele tudtam tenni manót is, nagyon élvezte :lol:
A légzésfigyelőt kölcsönkaptuk, ha nem kaptuk volna akkor biztos veszünk, mert én nélküle nem lettem volna nyugodt. Mi mindennap használtuk elég sokáig.

De ami nekem fölösleges volt, az a kádba tehető ülőke, meg kiemelő.
Majd ha ott tartassz hogy már a kórházcsomagot készíted össze, akkor is tudunk ajánlani dolgokat mi kell.


Cinix
Igen nagyon szeretem a szakmámat :D De sajnos még nem dolgoztam benne, csak az alatt az 5 év alatt amig az egyetemre jártam, azok voltak a legszebb idők.
Én is fekve szoptattam, sokszor be is aludtam rajta. De amnó még mindig cicizik :lol:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a sok tippet Cinix,Heni!A léhzésfigyelővel egyetértek,azt tuti hogy veszünk.Így is,ahogy magamat ismerem,biztos,hogy mindíg a picihez fogok rohangálni,hogy lélegzik e még! :lol:
De lehet,hogy hamar megunom.
Ez a fekve szoptatósdi jól hangzik.Majd kipróbálom,csak el ne aludjak közbe! :lol:

Engem amúgy Szilviának hívnak,de ezt nem szeretem.Sziszi vagy Sziszkó.Így szólítanak sokan.

Heni,tényleg izgalmas lehet a szakmád!Képzeld,én régebben kutyás rendőr szerettem volna lenni.Csak sajna érettségi után nem vettek fel a miskolci két éves rendőrtiszti suliba.
Akkor lemondtam róla.Mert amúgy imádom a kutyákat.
Úgy sajnálom,hogy most nincs kutyi a háznál.Csak hát a kertünk szépen meg van csinálva,be van füvesítve,és azt biztos tönkretenné a kutyus.

Cinix,tündéri a fürdőkádas kép is! :lol:

Párommal minden nap arról beszélünk,hogy már nagyon várjuk a kis huncut megszületését,már nagyon gyömöszölnénk! :D
Imádjuk mind a ketten a bébiket.

Sziasztok!Jó éjt mindenkinek!És kellemes hosszú hétvégét :!: :!:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Úgy látszik ez a SZilvia név valahogy nem tetszik senkinek, akinek ilyen neve van :D Mert nekem volt egy évfolyamtársam és ő is Szilvi volt, de őt meg ugy hívtuk Saci, ő is nagyon utálta a nevét.

Én is Miskolcra jártam az egyetemre és mindennap a rendőrtiszti előtt mentem el a busszal.
Igen a kutyákkal sok baj van, én meg ráadásul nem is szeretem a kutyákat. Tavaly volt kutyánk de mindig tönkretette a sziklakertet, aztán átszokott a szomszédba és most is ott van. De a férjem akar kutyát megint én meg nem.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Gondoltam, bekukkantok a régi "topicom"-ba, hátha életrekelt, és örömmel látom, hogy nem is életre kelt, hanem inkább ezerrel pörög!!!

Megpróbálok még visszaolvasni... :)

Hettie,
adácsi vagy???? :roll: nahát :) mi is! Ti merre laktok?

még jövök,
csak olvasgatlak benneteket :)

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Szia Régiancsi!

Igen Adácson lakunk, habár én inkább gyöngyösinek mondanám magam, mert mindig ott laktunk, csak 2 éve költöztünk ide.
Én az Aradi utcában lakok, és te merre?
Irj magadról valamit :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok csajok!

Mi jót csináltok a hosszú hétvége alatt?? Ma nagyon szép idő van :D

Mi holnap megyünk csavarogni Pestre. Kellene egy-két játékot venni Emmának, mert már a régieket kinőtte.

Sziszkó: Jól vagy? Vigyázz magatokra nagyon! Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

Hetti: Egerben hol fogsz dolgozni??

KépKép
Kép
cinix
 
 


Hűha,jól lemaradtam,de most visszaolvastam.
Nekem pont a Medela-s mellszívó nem ért semmit,egy csepp tej se jött,de szó szerint!!!!
A masszírt már szülés napján beígértem magamnak,hát oda se jutottam még el!Pedig rámférne. Én egy 11 kg-os bébit cipelek,pedig csak tegnapelőtt volt 6 hónapos.
A légzésfigyelő nálunk állandóan megy,úgy tudom 6 hótól 1 évig kell rettegni a bölcsőhaláltól,ami általában fiúkat érinti.Én bekapcsolni, a férjem meg kikapcsolni felejti el.... :lol:
Én sterilizálót nem használtam soha.Popsitörlő melegítő???????Hát nem hallottam még róla!!!De jobb is!Ki talál ki ilyet????
Amúgy jól van mindenki???Nekem folyik egy csöppet az orrom.Az influenza elleni védőoltást én beadatom úgy döntöttem,nem akarok a gyereknek hazahozni semmilyen vírust. Kép
Vendég
 


Régiancsi!

Látom,itt is itt vagy! :lol: A másik topicon írtam Neked.Írnál Te is magadról?Hány éves vagy?Dolgozol már?Vagy még otthon vagy?

Cinix!

Köszi,jól vagyunk! :lol: Legalábbis úgy érzem,minden rendben.Jövőhéten egy csomó vizsgálatra kell mennem.Majd egy hét múlva többet tudok.Mivel már akkor 8 hetes leszek,remélem,hogy a pénteki uh-n,lesz már a babának szívverése,vagy valami életjele.Már nagyon izgulok miatta! :)
Én 29 éves vagyok.És Te?Halászon merre laktok?És régóta laktok ott?Van ott egy-két ismerős.

Melinda!

Nagyon eltűntél! :lol: Már azt hittem,nem is akarsz visszatérni hozzánk! :(
Nagyon édes a kis husi fiacskád!És milyen szép nagy szemei vannak! :D
Vigyázz a megfázással!Bár tényleg csípős az idő néha!
Jobbulást!

Mindenkinek további kellemes pihenést a hosszú hétvégére! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Benézek már, mert rámszólt a sziszkó! :wink:
Mi a buszpályaudvar mögött lakunk a Koháryn. És januárban szültam Szelva dokinál, vagyis császár volt.

A baldahin szerintem lányos, a pelenkatároló- kukára gondoltok?- az is fölösleges sztm. A harmadikon lakunk és az erkélyre kirakjuk, amíg le nem visszük. :) Légzésfigyelőnk nincs, sztm a kórházban szólnak ha ajánlott. Én speciális folyadékkal sterilizálok a mai napig. Popsitörlő melegítőről meg nem is hallottam. Mellszívóm Aventes volt meg minden más is az(cumi, cumisüveg). Sima kiskádat vettünk szivacs betéttel, így nem csúszkált és nem is volt kemény a hátának. Mi maradt ki?:)

Melinda! Fantasztikus nagy babád van! Cipelheted majd később, bár most sem kicsi! :)

Kép Ez itt Marci a múlt hónapban :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Lányok!

Úgy látom a hétvégén mindenki pihent! :lol:
Én egy kicsit megfáztam,mert péntek és szombat délelőtt piacoltam,és nagyon hideg volt reggel.Kicsit folyik az orrom,kapar a torkom és állandóan hapcizok,de nem merek bevenni semmilyen gyógyszert.Tudom,hogy lázcsillapításra csak Panadolt lehet.De ilyet,hogy Strepsils meg Mebucain lehet? :oops:
11-re kell mennem terhes vérvételre.

Beus!Ari a kisfiad!Kis huncut! :lol:

Hettie,Cinix,Melinda,Ancsi Veletek minden oké??? :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Melinda! Neked aztán nem semmi édes kis fiad van!!!! Úgy meg nyomkodnám :lol: :lol: :lol:

Bea! Marci is nagyon édes! 9 hónapos és áll?? Ügyes!

Sziszkó! Én mikor megfáztam terhesen homeopátiás szopogató tablettát szedtem és jó volt. A nevére nem emlékszem, de a gyógyszertárban biztos tudnak segíteni. Én 28 éves vagyok, és két éve költöztem ide a páromhoz (azelőtt egri voltam), nem nagyon ismerek még itt senkit, de azért mondhatod, hogy kik az ismerősök, hátha.
A Dózsa Gy úton lakunk, van egy nagy műhely a házunk mellett.

Mi jól vagyunk, csak egy kicsit náthás az egész család.

Emma eszméletlen, eleven mostanában.

Puszi nektek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is :)
Túrázni voltam meg barátoknál bográcsoztunk, amugy semmi különös nem történt.

Sziszkó
Jobbulást neked! Én terhesen nem voltam beteg, vagyis egyszer kicsit megfáztam, de lázam nem volt. Én csak Halls cukrot ettem:)

Cinix
Egerben a várban találtam ezt a munkát, de még meg kell várnom hogy megjöjjön az erkölcsi, aztán beadom.

Melinda
Micsoda hurkák :lol: Nekem is manó ilyen kis husi volt, de még mindig kis husis.

Beus
Nagyon aranyos a kisfiad:) Miket csinál?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!!
Cinix én is "majdnem Egerből" kerültem ide,Mezőkövesdről. Egerbe jártam suliba... (E.ü,Szt.Lőrinc,Gárdonyi)
Husisak vagyunk nagyon,csak kukisak nem :lol:
Kérdeztem a kórházba,hogy akkor húzogassam,vagy ne....erre akkorát röhögött a csecsemős,hogy: ezen ugyan mit???? :lol: :lol:
nem tudom mit csináljak,valaki azt mondja jobb hamar felrántani....(na én biztos nem fogom,de még csak nem is én megyek be vele.)Van aki meg azt mondja,hogy Hatvanba kicsippentik!
Beus ügyin álltok nagyon.Mi is nemsokára remélem...
Na most megyek,de majd jövök.
Vendég
 


Melinda

Én azt ajánlom neked, bárki bármit mond húzogasd neki mindig egy picit a fürdésnél, minden nap egyre többet húzzál rajta óvatosan. Én az elején csináltam, de jó pár hónapja nem, és sajnos begyulladt neki, elmentem vele a dokihoz és ott felrántotta neki sőt a lenőtt részeket még valami vassal szedte fel. Szegény nagyon sírt, utána a pisilés is fájt neki, mindig tudtuk hogy mikor pisil, mert akkor is ordított :cry: Azóta tudja mondani hogy fáj :cry: Ugyhogy mindenképp húzogasd neki! Tudom most az a divat hogy nem kell, de ez nem divat kérdése. A szomszédnak is azt mondta a védőnő hogy nem kell, hát meg is lett az eredménye. :(

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Én is azt tudom javasolni, amit Hettie. Mi is húzogatjuk neki fürdés közben és már szépen jön fel, vagyis feljebb van, mint mikor megszületett. Nekem a dokinéni mondta, hogy ennyi elég. Jövőhéten megyünk tanácsadásra, kiváncsi vagyok mennyit hízott 2 hónap alatt. 8 hónaposan még nem volt 10 kiló, de így is nagynak mondták. :)

Marci már nem csak áll, hanem körbe megy az asztal körül és ha fogjuk a kezét már sétál. Sőt ma már úgy sétált, hogy csak az egyik kezét fogtam. Iszonyat gyorsan mászik, néha utól sem érem. :) És pakol!!! Már kezdi kihúzogatni a fiókokat. Nagyon huncut. :wink: Majd el felejtettem már "pápázik" is.

Szép napot!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Csakszik!

Tegnap este voltam a nőgyógyászomnál,és majdnem mindent rendben talált.A hüvelyváladékomba van valami,arra írt antibiotikumot és hüvelykúpot.
A baba jól van! :lol:
Azt mondta,hogy megfázásra szedhetek Strepsilst,Mebucaint.
Ma is mennem kell vizsgálatokra.
Hétfőn találkoztam egy nagyon kedves ismerősömmel,és kiderült,hogy Ő is terhes.Kb egyszerre fogunk szülni,és Ő is Gyöngyösön,csak Ő Rabárnál.
Most megyek,mert szalad a lakás.

Vigyázzatok magatokra! :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszkó
Remélem már jobban vagy. Nekem is van egy ismerősöm aki áprilisban fog szülni:) Ki tudja lehet közös ismerősünk:)
Milyen vizsgálatokon voltál ma?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szia Hettie!

Köszi,már jobban vagyok! :D
A házidokimnál voltam.Megcsinálta az EKG-t és a belgyógyászati vizsgálatot is.Minden jó lett.Meg a véreredményem is megvan,az is oké!!! :lol:
Már a pénteki ultrahangot várom!A dokinőm szerint,lehet,hogy már hallunk szívhangot. :lol:
Amíg tart a hüvelykúp,10 nap,adiig no szex!A párom nem díjazta! :wink:
Remélem jól vagytok!
Ki az az ismerősöd,aki áprilisban fog szülni?

Puszi mindenkinek!!! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szia

Köszi jól vagyunk. Ma kapta meg a prevenár oltást, szegényke elhúzta magát és igy még jobban fájt neki, vérzett is :cry: de már jól van.
Az ismerősömet Bettinek hívják.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok Lányok!

Írtam tegnap,hogy kaptam hüvelykúpot.Az este "felraktam" az elsőt,és ma reggel meg délelőtt elkezdett belőlem olyan barnás-narancssárgás sűrűszerű valami folyni.Tudom,ez így elég undin hangzik,de sorry,nem tudtam máshogy leírni.
Most jól be vagyok parázva! :(
Szerintetek lehet ez a kúptól?Remélem csak ez a gond,és nem más.
Holnap úgyis mennem kell uh-ra,és utána felkeresem a dokinénimet,és elmondom neki.Drukkoljatok nekem,hogy semmi komoly baj ne legyen!
Köszi mindenkinek!

Vigyázzatok magatokra! :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: