Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabi!

Szurkolj értem kedden és szerdán. Be kell feküdnöm a kórházba, hogy vércukor profilt csináljanak. Remélem jól sikerül és nem lesznek magasak az értékek.
SZia
Hajni
cshajni
 
 


Szia!

Ok szurkolok, remélem minden rendben lesz. Majd jelentkezz.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!

Hát kijöttem. Majdnem inzulin lett, de szerncsére megbeszéltük a doktornővel, hogy inkább még erősebb diétát akarok (?). De azért nem úsztam meg teljesen, mert volt mindenféle vizsgálat. Felraktak rám egy 24 órás vérnyomásmérőt. És az meg azt mutatta, hogy éjjel kicsit magasabb a vérnyomásom mint kellene. Hát persze, hiszen semmit nem aludtam, mert fél óránként pumpált és mért a gép. De emiatt most szednem kell vérnyomás csökkentőt. ÉS emellett nem vezethetek. Pedig hetente többször kell mennem majd vizsgáaltra. Hogy a férjem hogy fogja ezt fogadni...
Te hogy vagy?
SZia
Hajni
cshajni
 
 

 
 

Szia!

Sajnálom hogy így jártál, de végül is az jó hogy rá tudtad beszélni a dokit hogy még ne legyen inzulin.
A korházba kell majd menned a vizsgálatokra?

Én már nem nagyon merek vezetni, elég kényelmetlen, mert nem tudok már úgy mozogni ahogy eddig, és egy hirtelen mozdulat után bekeményedik a hasam.
De muszály mert van hogy nekem kell mennem az oviba a Bettiért.

De hogy mi lesz akkor amikor már a CTG-re kell mennem azt nem tudom, de muszály lesz megoldanom.
Jövőhéten csütörtökön megyek a dokihoz, akkor lesz hüvelykenet vétel, meg gondolom uh is.

Voltunk 4 D-s uh-on, ha gondolod nézd meg a fényképeket.http://babanet.hu/album/main.php?album=1402

GAbi
33+1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Igen, sajnos a kórházba kell járnom. Előre láthatóan 2x egy héten. Ezt tuti nem bírja a férjem elfogadtatni a munkahelyén. De remélem annyira nem fog altatni a gyógyszer és akkor mehetek egyedül is. Egyelőre nem tűnik úgy, hogy szedálna. Én viszont még tudok vezetni. Bár amint látom neked nagyobb a pocakod Kép Nekem valahogy laposabb és nincs vele bajom. És szeretek is vezetni. Na, ha ezt a férjem most olvasná. Ugyanis sokat kellett győzködnie (kb. 6 évet) amíg elmentem vizsgázni a jogsiért. Féltem vezetni. Most meg attól félek, hogy eltiltanak tőle. Fura.
Nagyon tündériek a képek a kimanódról. Tényleg neked mi is lesz? Mert gondolom most már látszott neki.
Szia
Hajni
cshajni
 
 


Szia!

Nekünk kislány lesz Réka Dóra lesz a neve.

Én is nagyon szeretek egyébként vezetni, de szerintem már nem sokáig fogok.

Elvileg ezekre a gyógyszerekre ráírják hogy vigyázzon a vezetéssel, de te úgy is kitapasztalod hogy mennyire veszi el a figyelmed vagy leszel álmos tőle, ha nem változik semmi, akkor szerintem nyugodtan vezethetsz.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Na, már nem kell semmi gyógyszert szednem. Ma voltam dokinál és szerinte nagyobb valószínüséggel inkább a vesémmel van gond mint a vérnyomással. Valószínüleg a baba rátelepedett a bal vesémre. Hát most pihenek. És ti hogy vagytok?
Hajni
cshajni
 
 


Szia!

Ez azért jó hír nem?

Köszi mi jól vagyunk, holnap megyek dokihoz, kiváncsi vagyok mit mond. Most vesz majd hüvelykenetet, meg gondolom uh is lesz.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!

Holnap mész? Én meg holnapután Kép Nálam is mindenféle vizsgálat lesz. Most kicsit szurkolok, mert szombaton nagyon erős jósló fájásaim voltak és féltem, hogy megszülöm a babát hamarabb. Remélem nem nyílt ki a méhszáj. Majd írd meg, hogy veled mindent rendben találtak-e.
Szia
Hajni
cshajni
 
 


Szia!

Voltam ma a dokinál. Megcsinálta a hüvelykenet vételt, a méhszály még mindig teljesen zárt. A magnéziumot pedig már nem kell szednem azt mondta hogy legalább könnyebb lesz a szülés.
Csinált uh-ot, és kiderült hogy a drágám két héttel még mindig nagyobb. BPD 89mm, FL 68mm, és a TH 95mm. Kb 2400-2500 g
Azt mondta hogy ha kihúzom a végéig akkor kb 3800-3900 g lesz.
Azt is mondta hogy viszont mivel a Betti is és a Norbi is elöbb jött valószínű ő is elöbb fog jönni.
Beszéltem a szülésznővel is, hétfőn kell menni hozzá, és akkor megbeszélünk mindent.
Szerinted mennyit szoktak adni neki én olyan 15 ezerről hallottam.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Én is voltam dokinál. Persze nálam is minden rendben. És nekem is azt mondta a doki, hogy örülne ha "túlélnénk" a 37. hetet. Hát... Nekem is nagy babám van és az előző is hamar jött. Szurkolok is érte, mert akkor hamarabb szabadulok a diétától Kép Nem tudom, hogy mennyi jár a szülésznőknek. Nekem az enyém nem mond árat. SZerintem a hálapénz körüli botrány miatt félnek. Én is 10-20 ezerről hallottam.
Szia
Hajni
cshajni
 
 


Szia!

Örülök hogy nálad is mindenrendben van, közben mondták hogy kb 15 ezret szoktak adni a szülésznőnek. Belegondoltál hogy mindjárt szülünk? én már kezdek izgulni. Te?
Holnap megyek vérvételre, jövőhéten csütörtökön meg az első CTG-re.
Voltam a szülésznőnél is, és képzeld el megismert, emlékezett rá hogy a Norbit nála szültem.
Megnéztem a felújított szülőszobákat is nagyon
jók lettek. Épp volt egy kismama akinek CTG-t csináltak, egy másik meg elötte szült, és a hasán volt a baba. Akkor döbbentem rá, hogy én is nem sokára ott fekszem.
Betti nekem is a 38. héten született, Norbi a 39-en, ha ezeket veszem alapul akkor már csak 3-4 hét van.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Hát persze, hogy belegondoltam, hogy mindjárt szülünk. Kép Hiszen nekem már volt 2 hete egy ilyesztően igazinak tűnő jóslófájásom. Azaz nem is egy, mert 2 órán keresztül negyedórás fájásaim voltam amitől úgy megijedtem, hogy majdnem bementem a kórházba. Szerencsére nem lett következménye. Te félsz a szüléstől? Én nem! Szerintem ha ennyit kibírunk a terhesség alatt (rugdosás, nemalvás, émelygés, gyomorégés...) a szülés már egy feloldozás lesz. Kép Hát nem? Én már nagyon várom, hogy túllegyek rajta. Gondold el micsoda megkönnyebbülés lesz majd, ha a hasadon lesz már a csöppség. Kép Szerintem ennél jobb érzés nincs a világon. Kép
Szia
Hajni
cshajni
 
 


Szia!

Én sem félek a szüléstől, csak egyszerűen izgalommal telt el hogy mindjárt megszületik. Én is nagyon várom már, ma már nagyon fájt a derekam, és a medence csontom, és olyan nyilalásokat is érzek a szeméremcsontnál. Gondolom most illeszkedik be.
Nekem is vannak már joslófájások, az első nél én is megijedtem, de most már tudom jó érzés hogy ez már azt jelenti nem sokára szülünk.
Szia
Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Ma megyek először NST-re. Kíváncsi vagyok, hogy mit mond a babám Kép Remélem még bent akar maradni egy kicsit.
Mit szólsz milyen idő volt ma? Nekünk elvitte a szél a háztetőnkről a Lindab fedés egy részét. kicsit bepánikoltam, mert nem tudom mire jó a biztosításunk. Ráadásul a tető pont a szomszédunk kocsijára esett. Kép
Szia
Hajni
cshajni
 
 


Szia

Nálunk is a nádszövetet teljesen leszaggatta a keritésről, iszonyú, remélem fizet a biztosító.

Majd írd meg mi volt a CTG-n, én csütörtökön megyek, már alig várom

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia
Hát, azt még mindig nem tudom, hogy fizete a biztosító. Mert eddig hiába vártuk a kárfelmérést. Kép Nem egyszerű a helyzet.
Minden rendben ment az NST-n. Persze akkor nem akartam jóslófájni Kép Pedig azóta is naponta van. De szerencsére a szülés még várat magára Kép És neked milyen volt?
Hajni
cshajni
 
 


Szia!

Tegnap megvolt az első CTG, már a dokihoz menet elkezdett a hasam keményedni még montam is a páromnak hogy csak ne hogy bent tartsanak. Amikor az asszisztens meglátta a hasam, csak annyit mondott hogy jól lent van. Aztán alig tudta a tappancsokat feltenni mert Réka annyira mozgott, aztán amikor sikerült rögtön mutatott is egymás után két erős fájást. Kérdezte hogy ezt érzem? mondom igen érzem de nem fájt tulságosan. Mondta hogy majd a dokim megnézi és majd eldönti hogy mi legyen. Aztán egy kis nyugodt percek jöttek, utána Réka megint elkezdett mozogni, de nagyon és akkor már levették rólam a gépet. Végül is minden rendben van, de azt mondta az asszisztens hogy nem valószínű hogy 2 hét mulva találkozunk a vizsgálaton. Hát kiváncsi leszek.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Neked is fájásod volt??? Hát már te vagy a 3. a társaságomban aki ezt mondja. Plusz én is. Tegnap egész délután voltak fájásaim. Remélem kibírjuk még pár napig Kép
Vigyázzatok magatokra
Hajni
cshajni
 
 


Szia!

Hogy vagytok?
Fájások vannak? Nekem egy kettő szokott lenni, derekam az fáj,éjjel is arra ébrdetem többször is hogy nagyon fáj a derekam, vártam hátha jön hozzá fájás is de sehol semmi.
Holnap megyek ctg-re, remélem minden rendben lesz. Most megint jön a front, lehet lesz hatása is.
Csütörtökön volt az utcso uh is kb 3000 g körül van. Méhlepény is rendben volt. Méhszáj 2100-es volt.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Mi megvagyunk. Nekem is volt UH-m és nekem is 3 kg-os a baba Kép De mi az, hogy a méhszájad 2100-as? A fájások nekem is jönnek, de mivel nem folytatódnak ezért elkönyvelem mint jósló fájást. Remélem hamarosan megszülök, mert kezdek nagyon ideges lenni. Utálom ezt a várakozást, te nem?
Hajni
cshajni
 
 


Szia!

Jaj de hogy nem utálom, én is nagyon várom már, most du voltak fájásaim, de nekem is elmultak, pedig már kezdtem örülni.

2100 azt jelenti hogy a méhnyak kezd megrövidülni, és a külső méhszáj 1 ujjnyira van nyitva, vagy is volt egy hete. hogy azóta mi a helyzet nem tudom. Én holnap megyek 3-ra ctg-re

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gbi!

Most már nekem is nyitva a méhszájam. De nem csak a külső. Szóval halad a dolog, de mikor lesz végtermék? Kép)
Hajni
cshajni
 
 


Szia!

Látom még te is egyben vagy. Nekem is fájások jönnek mennek, tegnam délelött fájt a hasam alja olyan menstruávió elötti fájdalom. De az is elmult. aztán este elkezdődött megint a fájás, mondtam is Attilának hogy ne feküdjön le későn mert kitudja hogy kell e menni és akkor fáradt lesz, de bánatomra az is elmult.

Nekem nem tudom hogy áll most a méhszáj mert már nem nézi, azt mondta legközelebb szülésnél vizsgál meg, vagy csak ha van valami. Szerdán megyek ctg-re, de jó lenne ha akkor inkább már babával lennék a korházba. Most már tényleg nagyon rossz ez a várakozás.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na mi újság, lányok? Nagy a csönd! Mindenki megszületett?!

Vica
mvica
 
 


Sziasztok!

Megszületett Réka Dóra március 15-én 4000 g 54 cm

Nagyon jól vagyunk, gát védelemmel született.

Képek rólunk:
http://babanet.hu/album/main.php?album=182&page=1

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hú, Gabi, de szép baba!!! Az én három és fél évesemnek ha egyszer ennyi haja lenne...

És tudta, mikor kell megszületni! Gondoltál már rá, hogy minden áldott születésnapja munkaszüneti nap lesz? Mi se bántuk meg, hogy május 1-én házasodtunk!

Minden jót a picinek! Vica
mvica
 
 


Szia

Köszönöm szépen.

Nem gondoltam volna hogy megvárja majd az ünnepeket, de hát úgy látszik ez hagyomány nálunk. Bettina december 27-én született, egy nappal karácsony után, Norbi április 30-án , és hát Réka meg ugye pont ünnepnapon.

Hajni veled mi újság? nagyon régen jelentkeztél

Jól vagytok? gondolom már te is babázol.


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok lányok!

Matyi március 7-én született 3750 grammal és 55 cm-rel. Sajnos nekem nem sikerült a gátvédelem. De Matyi egészséges és minden rendben. Bár az éjszakák... Kép

Sziasztok
cshajni
 
 


Szia!

Hajni gartulálok Matyihoz, neked is jó nagy baba lett. Ha van egy kis időd meséld majd el milyen volt a szülés.
És milyen baba? alszik?

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sziasztok

Én is Szigethalmi vagyok, Gabit ismerem is a babanet chatről "vargaju" vagyok. Remélem mindenki jól van, sok puszi Rékának.
juji
 
 


Sziasztok!

Hajni: merre vagytok? hogy vagytok?

Juji: szia, ti hogy vagytok? elkezdtétek a felújítást? mostanában ritkán tudok jönni, és olyankor te pont nem vagy.

Mi meg vagyunk, Réka elég szépen hízik, este nem nagyon akar aludni sajnos.

Most is éppen sír, így megyek is


Sziasztok

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi

Mi jól vagyunk,bár jönnek a fogak sorba ami nagyon megviseli Laurát. Igen elkezdtük a felújítást,de már alig várom, hogy vége legyen. Egyenlőre még csak a kőműves munkák vannak készen,de remélem hamarosan a többi is kész lesz. Képzeld Laura meg tudja mondani, hogy hívják azt mondja Laula, és el tud számolni hétig. Ami a legfontosabb, hogy voltunk vérvételen és már nem vérszegény végre úgy örülök neki.

puszi

juji
juji
 
 


Szia!

Gondolom hogy alig várod, én is nagyon utáltam amikor csináltuk a házat.

Nagyon ügyes Laura, és örülök hogy már nem vérszegény.
Mi Norbival hónap végén megyünk a 3 éves oltásra.
Holnap meg Rékával az egészséges rendelésre megyünk, kiváncsi vagyok mennyit hízott 2 hét alatt.
Tegnap nagyon nyűgös volt, egésznap kézben akart lenni. Ma viszont nagyon jó, fél10 óta alszik.

Szia
Gabi és Réka (ma 1 hónapos)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Gabi! Bocsi a hallgatásért, de én csak este netezhetek. Addigra viszont kivagyok.. Ugyanis Matyi se éjszaka se napközben nem alszik. Kép De egyébként minden rendben. Szépen fejlődik és nagyon erős baba. Már a 2. héten szépen tartotta a fejét és emelte ha hasra lett fektetve. 1 héttel ezelőtt meg véletlenül átfordult. Kép Mert hogy nem volt tudatos az biztos. A szülés gyors (így utólag)és elég jó volt. Bár mint írtam vágni kellett, mert Matyi nagy kobakkal született. És neked? Ti hogy vagytok?
Szia Juji!
Üdvözöllek a szigetiek között Kép
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Hajni: nekem is a szülés gyors volt, negyed 5-kor indultunk a korházba hajnalban, és negyed 8-kor már megvolt Réka, csak a vége fájt nagyon mert a méhszáj nem akart teljesen elsimulni ezért infúziót kaptam, attól erősebbek lettek a fájások de 15 perc mulva már kint is volt Réka. A gátvédelem miatt jobban feszült fájt a gát, de utána már semmi bajom nem volt.

Réka már 4650 g, és a 62-es ruhákat hordjuk.
Réka is nagyon erős, állandóan emelgeti a fejét. Néha fáj a hasa, de egyébként jó baba. És ezeket a frontokat is megérzi. Éjjel volt már hogy végig aludta de olyan is volt hogy végig ordította. egyébként köszijól vagyunk.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!

Matyi már több mint 5 kiló. Ennek örömére folyton eszik. Neki mindegy, hogy nappal vagy éjszaka, de 2 óránként cici kell. Kissé kivagyok már. Ügyes a lányod, hogy már alszik éjszaka Kép Irigyellek Kép

Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Mindenki hallgat? Hogy vagytok?
Mi megvagyunk. A 2 óránkénti evés még megvan Kép Bár azóta legalább éjjel alszik kicsit többet. Álltalában 3-4 óránként ébred. De különben jól van.
Hajni
cshajni
 
 


szia Hajni

Réka is van hogy 2 óránként eszik, de van amikor kibírja a 4 órát is. éjszakát többnyire végig alussza.
Vasárnap volt a keresztelő végig beszélgette, még akkor sem sírt amikor a vizet öntötték a hajára.
Sokat beszélget, tényleg jó kislány. Vannak róla új képek http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1139


Sziasztok
Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!

De aranyos lehetett a keresztelőn Kép Ügyes kislány! A képeket sajna nem találtam. A főoldal jön be és nem tudom milyen név alatt mentetted le, mert Rékából több is van Kép Majd legközelebb Kép
Mi megvagyunk. Kicsit még fáradtan, de Matyi is végre kezdi megemberelni magát. A napközbeni 2 órás evés megvan, de éjszaka nagyrészt alszik Kép És ő is "beszélget". Bár főképp engem szíd, hogy hol van már a kaja Kép
Puszi
Hajni
cshajni
 
 


Sziasztok!

Van itt halásztelki kismama??

Csibe

Kép

Kép
csibe26
 
 


Sziasztok!
Gratulálok először is az előttem szólók sikeres szüléseihez és kisbabáihoz!
Esetleg nincsen jelenleg szigethalmi kismama, aki olvassa a fórumot, de még nem szólt hozzá ... és esetleg van kedve napi/heti rendszerességgel megvitatni az eseményeket?
goldenret
 
 


sziasztok!

Jó régen voltam erre felé.

Üdv azoknak akiket még nem láttam itt.

Mondanátok magatokról valamit?

Réka már 6 hónapos volt. forog, és próbál mászni.
Van 5 foga, folyamatosan jön neki. Már eszik gyümölcsöt, és főzelékeket.

Engem fölvettek az egészségügyi fősulira, jövőhéten kezdődik, már várom is, meg félek is tőle.

Kb ennyi történt velünk mostanában.

Ja és Norbi is ovis lett, nagyon szereti, az első 3 nap volt csak sírás, de az sem vészesen.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok

Már én is régen jártam itt. Laura mindjárt 2 éves lesz,igazi kis dumagép és imádom. A pocakomban lévő kistesó pedig már 18.hetes,de még nem mozog. Nektek mikor mozdult meg előszőr a kicsi?

Gabi: Réka nem eszik bébiételt?
juji
 
 


Sziasztok!

Végre van mozgás! Kép
Gabi!
5 foga? Nekünk most bújik a 3. és én azt hittem, hogy jaj de különleges. Kép Ezek szerint más is az Kép Neked 3 gyerek mellett még van időd és energiád fősulira? Gratulálok hozzá!
Juji!
Nekem mind a 2 gyerkőc (Bence 6 éves, Matyi 6 hónapos) hamar mozdult meg. Matyit már 18 hetesen érzte a férjem is. De ez mindenkinél változó. Azt mondják, hogy normálisan 20 hét körül lehet érezni.
Szia Csibe és Goldenret!
Üdvözöllek titeket. Jó látni, hogy vagyunk páran kismamák a környéken Kép
Hajni
cshajni
 
 


sziasztok

Hajni,igen laura is nálam elég korán megmozdult,de most ez a 2. baba egy kicsit lustább.Ti merre laktok halmon?

Elkészült az afp-m, jó lett,úgyhogy ezen már nem kell izgulnom

goldenret: szia nekem van egy kislányom,de most várom a 2. babámat. Te mennyi idős terhes vagy? És merre fele lax?

puszi mindenkinek
juji
 
 


sziasztok Apacs vagyok!
Mennyi ismerős emberke. Amúgy én is halmi vagyok 2 gyerkőccel. 2 kislány, akikből az egyik már ovis, a másik meg 4 hónapos.
Hajni, Csibe, gret merre laktok a faluban?


sziasztok

apacs72
 
 


Sziasztok!

Hajni már a 6. foga is kijött Rékának, de szegényt nagyon megviseli mindegyik. már nem is alszik csak a mi ágyunkban, hát ez van, ordítani nem hagyom, mert akkor a nagyok nem tudnak aludni.

Réka már mászik, bár még nem tud gyorsan, és pakol ezerrel mindent. most ülni próbál, néha sikerül is neki.

Apacs üdv itt isKép mi van veletek? ovi?

Juji hogy vagytok?

mostanában keveset tudok lenni a suli miatt, elég húzos, sok a tanulni való.

megyek is, mert még főzni is kell.

Sziasztok
Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
Én nem halmi vagyok. Szigetszentmiklósra költöztünk 1 éve. Az Óázis mellé.
Gabi!
Nagylányod van Kép Matyi nálunk már ül, de mászni... Kép Bár nem is igen számítok rá, mert Bence hamarabb járt. És ahogy elnézem Matyinál is ez lesz. Több helyről hallottam, hogy ez a diszlexia egyik ismérve, ehhez képest Bence magánszorgalomból már olvasni tanulna (ha hagynám, de így is felismeri már a betüket). Nálunk is kibújtak már a fenti fogak, azaz már a 4. is.
Mit tanulsz? Honnan van mindenkinek ennyi energiája? Kép Adjatok nekem is!!!!!!!
Hajni
cshajni
 
 


Szia Hajni!

Nekem Norbi nem sokat mászott, mert ahogy elkezdett mászni rögtön fel is állt, és utána már kapaszkodva közlekedett. Amúgy Réka is már próbál felállni, de eddig még nem járt sikerrel.

Ma meg kijött a 7. foga is.

Az egészségügyi fő iskolát kezdtem idén diplomás ápolói szakon. Hát nem könnyű.

Betti is egyfolytában a betűket írja. a számokat már fel is meri, meg a betűket is majd nem mindet.

De ő jövő szeptembertől iskolába megy.

Már előre félek.

Gabi

Ui: többiek merre vagytok?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: