Új privát üzeneted érkezett!

Szia Györesz,

a miénket is csak ajánlani tudom, bár nem a körzetetek, az Újlak utcában van. Mi is váltottunk, eredetileg nem nála voltunk, és nagyon elégedettek vagyunk. A fiam úgy hívja, "a nevetős doktornéni". Mindig mosolyog, ha kell kijön, homeopátiás szereket is ad. Az egész ottani rendelő nagyon jó hely, asszisztens is, védőnő is.

Éva
evaanya
 
 


Sziasztok!

Végre ide is jöttök. Kép
Mi Rákoskeresztúr központjában lakunk és nekünk is jó dokinénink van, elégedettek vagyunk vele.

Magdi
gallainémagdi
 
 


sziasztok!

de jó kezd élni a kerületi topik !!!
a mi doktor bácsik nem nevetös de nem is megyünk hozzá túl gyakran,mert nem beteges a gyerköc.remélem ha óvis lesz akkor is marad a évente egyszeri látogatatás.

Magdi !
szoktatok járni a fa játszóra ? mi elég gyakran megyünk oda,mert Hegyen nincs jó játszótér.

sziasztok Mancsi&Dorka&Pocaklakó
mancsimanó
 
 

 
 

Sziasztok!
Lehet, hogy butát kérdezek, de gyerekorvost csak onnan lehet választani ahova tartozunk?
Mert ha nem akkor csak az a lényeg, hogy ne legyen messze!
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Gyerekorvost akárhonnan lehet választani, nincs körzetes rendszer. A védőnő viszont körzetes, nem lehet választani, legfeljebb lemondani róla.
Itt a kerületben kocsival nem vész a távolság, de ha gyalog ill bkvval kényszerülsz közlekedni, akkor bizony nagyon messze tud lenni egy szintén a kerületben levő másik rendelő...
ILdi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Mancsimanó!
Mostanában kezdünk a fa játszóra menni, mert amig Zsuzsi kissebb volt, addig csak sétálni mentem le vele. Mikit a Niki szokta levinni játszani és azt itt a környéken oldják meg a haverokkal, ill. az oviban volt napközben, most szünetelünk.
Valamikor összeugorhatunk a játszón. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Most látom, hogy ismét éled a topik Kép

Magamról: Amióta megszülettem ebben a kerületben lakom, már 27 éve Kép
Persze voltak kisebb-nagyobb megszakítások, de decemberben költöztünk a férjemmel a szüleimhez.
Márciusban született meg Bálint.

Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok!

Edina, miért a Kép? Mennél máshova? Nekem úgy tűnik a kerületben, legalábbis egyes részein nagyon erős a lokálpatriotizmus, és minden baja ellenére ragaszkodóak hozzá az emberek. De lehet, hog ynem jól látom.


Tegnap jártam a fajátszón, meg szemben a Népkertben is, ikrek osztályával.
Népkertről szeretnék kérdezni, ismeri valaki alaposabban? Most csak kicsit voltunk ott és nem tudtam igazán körülnézni, de elsőre egész biztató volt. Lehet ott szerintetek babanetes topiktalit csinálni, 20-25 családdal, átlag 2-3 gyerekkel bébitől 12 éves korig? Milyenek a szélei? Láttam az elején (Pesti út felöli részén) kutat, de nem tudtam megnézni, van viz is benne?

SZiasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok Kerületi Mamik !

Bocsika,hogy nem nagyon irogattam de vidéken voltunk a barátainknál. Nekik 2 gyerköcünk van a pici 1 éves utána rohangásztunk ,+ sokat kirándultunk.Nagyon jó volt csak nem volt idöm netezni.
Én nagyon szeretek itt lakni ,a belvárosból költöztem ide. Örülök ,hogy a gyerekeim itt fognak felnőni.
A Népkertel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni mi nem voltunk + ott . de a fa játszót nagyon szeretjük csak nyáron hőgutát kapok,mert nincs semmi árnyék persze a gyerköc jóbban birja mint én és alig tudom haza rángatni.Jövö héten nem tudom mikor tudunk menni,mert dokihoz kell rohangásznom / vérellátó,védönö,ultrahang/brrr
nem lesz túl jó hetünk.

Na megyek Apával dumcsizni,mert ö volt Dorka óvis szülőijén ,de furi hogy a pici lányom óvis lesz.

Sziasztok Mancsi
mancsimanó
 
 


Sziasztok!

Ildi, a Kép a gyorsan elrohant 27 év miatt volt.
Szeretek itt lakni, nem költöznék be a belvárosba semmi pénzért.

Sajnos én sem ismerem a népkertet.

Mennem kell, felébredt a hétalvó Kép

Sziasztok: Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok,

mi is szeretünk itt lakni, bár csak két és fél éve költöztünk ide. Maradnánk is, éppen családi házban gondolkodunk, de lehet, hogy kicsit még kifelé kell mennünk hozzá.

Szívesen ismerkednék egy kismamatali keretében is.

Mi az 525. térre járunk, ott legalább délelőtt van némi árnyék. Délután csak akkor merészkedek le, ha nincs hőség. Nekünk ez is tíz perc autóval, a fajátszón még nem voltunk. De majd egy borúsabb napon kipróbáljuk. A fiam odavan a csúszdáért, csak a napon nem tudom hova tenném a kicsi babakocsiját.

Éva
evaanya
 
 


Szia Éva!

Az igazság az, hogy mi még nem járunk játszótérre, mert a Bálint még csak 15 hetes.
Mi Rákoscsabán lakunk.
Mennyi idősek a gyerekek?

Edina

nedinabp
 
 


Szia Edina,

Bálint két és fél éves, Máté három hónapos lesz a jövő héten. Szerencsére jól bírja még a túrákat a játszótérre. Nekem stresszes kicsit, akkor lesz majd igazi kaland, ha nem alszik majd el a babakocsiban amíg a bátyja tombol.

A Te Bálintod az első gyermek?

Éva
evaanya
 
 


Szia Éva!

Igen, Bálint az első gyermek. Kép
Akkor kb 1 hónappal idősebb mint Máté.
Nekem nem nagyon alszik napközben, sőt, mondhatom azt, hogy szinte soha, persze a kivétel erősíti a szabályt. Bár ennek a nem alvásnak az is lehet az oka, hogy sajnos tejcsi gondokkal küzdünk, és már adnom is kell neki pótlást, mert nem nagyon hízogatott, volt, hogy csak 30 grammot, ami inkább semmi.

Ti merre laktok?

Edina

nedinabp
 
 


Szia Edina,

Kőröstói u., a Home Center után.
Ma nekem is az volt az érzésem, hogy kevés a tej, nyugtalan is volt, meg aludt is volna, volt nagy sírás estefelé. Nem mérem már, mert volt, hogy a bérelt digitálison evés után kevesebbet mutatott, mint előtte. Próbálok nem idegeskedni miatta, és sokszor teszem mellre.

Rákoscsabán nincs valami jó kis játszótér?

Éva
evaanya
 
 


Szia Éva!

Nálunk közben megoldódni látszanak a gondok. Pótlást kell neki adnom kb napi 2-300 ml-t, és már azóta hízott 370g-ot 1 hét alatt. Így is elég sokat szoptatok,de legalább jól is lakik szegénykém. Rendszerint este. Mostanában nagyon megugrott az étvágya, reggel 280-at eszik eddig a 180 volt az adag.

Sajnos csabán nem tudok játszóteret, vagyis amit tudok ott nincs semmi.
Mi majdnem Pécel határában lakunk.

Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok!

Az én kis 14 hósom is szaporít mostanában. Megtanulta nevén nevezni a cicit -bár inkább cicának hangzik- azóta sokkkal többet szopizunk. Meglát, hogy épp leültem, már jön, avagy ha unatkozik, akkor is, és most még viszonylag engedékeny vagyok, lévén új a tudománya, beszéljen csakKép. Tegnap délután 3-4 óra alatt vagy 4szer jelentkezettKép.

Játszótérből nem sok van az egész kerületben, lévén a kertvárosi részen lakók nem annyira szorulnak rá. Ami van, azok nagy része is pukkan le, amit meg a lakók gondoznak, az kedves-drága Önkormányzatunk akarja kipaterolni (Rákoscsaba-Újtelepen)Kép.

ILdi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

Kár, hogy az önkormányzat nem tudja, hogy sokan lakunk itt, akiknek nincs saját kertje, másrészt a játszótéren a gyerekek együttjátszani, kommunikálni, szóval társaséletet élni tanulnak. Nemcsak csúszdázni.

Éva
evaanya
 
 


Sziasztok!

Tegnap vendégségben voltunk egy barátunknál, és utána elmentünk vacsizni a Camponába. Bálint is egész jól viselte a dolgot, meg is lepődtem. Gondolom, érezte, hogy szükségem van már egy kis kikapcsolódásra. Hangosan magyarázott a játékainak folyamatosan, majd elfáradt, és aludt egyet. Kép

Ott a Campona előtt is egy remek kis fajátszó van. Rengeteg gyerek volt ott is.
Kár, hogy ilyenből csak egyet láttam a kerületben.
Függetlenül attól, hogy mi kertes házban lakunk, én is igényelném a játszóteret. Pontosan azért, amit említettél Éva, hogy együtt játszanak kis társaikkal, és ne az oviban kezdje el ezt megtanulni. Bár a Bálint még csak 4 hónapos lesz, és még elvagyunk itthon a teraszon, de jövőre már nem rakhatom ki a babakocsiban. Egy jó játszótér egy jó kis program lehet az anyukáknak is.

Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok!

Mi Rákoscsabán lakunk, nekünk is játszótérproblémáink vannak. Igaz van egy a közelben, de inkább nagyobbaknak készült. Két 21 hónapos kislányom van, és bár nekünk is van egy kicsi kertünk, de egy idő után uncsi és menni akarnak...
A védőnőnk azt mondja, hogy az Ujlak utcában, a Családsegitőnél van egy hiperszuper játszótér. Kocsival körbenéztünk, de nem találtunk semmit. Tudtok vmit róla??
M.
manoca
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a topikhoz. Ha minden igaz, szeptemberben költözünk Rákoscsabára. Szeretném kérdezni, hogy tudtok-e jó gyerekorvost és ovit ajánlani a Szárny utca környékén?
Előre is köszi a segítséget.
Két lányom van, Laura négy és fél éves, Ritus kettő. Terveinkben szerepel egy harmadik baba is, de csak akkor, ha már beköltöztünk az új házba.

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Sziasztok!

Manoca!
Sajnos én sem tudok semmit az Ujlak utcai játszóról.
Merre laktok?

Timi!
Jó, hogy jöttél! Kép
Mi a Péceli úti gyerekrendelőbe járunk a dr.Horváth Ibolyához. Én megvagyok vele elégedve maximálisan. Egyébként nekem is és a hugomnak is ő volt a doktornénink.
Ha kérdésed van, szívesen válaszolok.

Mi ma kaptuk meg a 4 hónapos oltást. Mondanom sem kell, hogy Bálint nem volt elragadtatva a dologtól.
6330 gr. és 65 cm
Végre beindult a hízás! Kép

Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok!

Timi:üdv itt! Lassan csak beindul a topik!!!

Edina:jó ez a súly, gratula! Oltásnál ilyentájt azzal bíztattam magam, már csak egy aztán nyugi. Na, nekünk meg a 15 hós esedékes, csak kivárom inkább az augusztus közepét-végét, hogy ne a nyaralásnál-nyári programoknál legyen esetleg lázas miatta a kicsi.

Egy hír tőlünk:Ancsi már ki tud gyalogolni saját lábán a buszig, kb 800 méter. A héten többször megtettük a távot, lassan végleg elhagyhatjuk a babakocsit.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Nagy nehezen átvészeltük az oltást. Elég rossz napunk volt. Szegénykémnek szerintem nagyon fájhatott a kis lábija. Sokat sírt, lázas volt. Ezt nehezebben viselte mint az előzőt.
Ildi, a következő még nehezebb lesz?
Édes lehet Ancsi ahogy sétál! Kép

Megyek, mert szegény ma is elég nyűgös. Tényleg jó, hogy már csak egy van hátra!

Edina

nedinabp
 
 



Szia Edina,

A Lemberg utcában lakunk, nem messze a Péceli úttól. Tudsz ott esetleg vmit??
M.
manoca
 
 


Szia Manóca!

Játszótér tekintetében sajnos nem tudok semmit mondani. Egyedül a Pesti úton láttam a fajátszót. Mondjuk még azért sem nagyon néztem körül, mivel Bálint csak 4 hónapos,de hátha majd az Ildi tud javasolni valamit!

Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok!

Igazság szerint én a fajátszón kivül a ligeti játszóter(ek)et ismerem, abból is az egyik már lassan nem játszótér, innentől egyet lehet annak nevezni. Meg Csaba-Újtelepen tudok kettőt, az egyikről fentebb írtam, hogy Önkorm át akarja rakatni onnan... De mindegyik a hatvani vasútvonaltól északra van. Keresztúron Magdiék házánál van egy kicsi, meg a piacnál egy másik, ezek klasszikus fémmászókás, lepukkant valamik. Meg az Újlak utcában (kb a Kis utcai buszmegálló és a Bakancsos között) rémlik egy, bár lehet, hogy az ott épp nem is Újlak utca, ott számomra olyan zagyván vannak az utcanevek. Bár gondolom, hogy a panelházak között itt is ott is vannak pici játszók.
Dózsában nem voltam. Itt a helyi védőnők csináltak babamasszázst, olyanra jártunk, meg a kisDózsában, azaz a Csekovszky Műv.Házban (Hősök tere) szokott lenni babaklub, azon voltam párszor (nyáron nincs).

Oltás:nem biztos.Ancsinak anno a kéthónapos nagyon kiakasztó volt, utána este le se lehetett tenni (du kapta az oltást), félálomban is fel-felsírt panaszosan. AZtán a 3 hós sima volt a dokinéninél, 4 hósnál üvöltött, 5 hós tűrhető, bár azt hiszem az éppen aktuális álmosság votl a döntő. Ő mondjuk lázas nem volt egyiktől se.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Áh, lehet hogy az a játszótér, amit próbáltam írni Újlak utcásként, az az amit fentebb Manoca emlitett? Ezesetben a Bakancsosnál levő plus mögötti, pesti úttal párhuzamos pici utcácskában érdemes besétálni és annak a jobb partján van, amire én emlékszem.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy off leszek, de Wanted PIldi Kép!

Szia Ildi!
Örülök, hogy jól vagytok és Ancsi már saját lábán jár és még mindig szopizik! Többi gyerkőc? Élvezik a vakációt?

Sziasztok többiek Kép!
Mi is XVII. kerületiek vagyunk, bár most szeretnénk eladni a házunkat és elköltözni, de Rákoskerten olyan sok az eladó ház, hogy szinte lehetetlenségnek tűnik Kép.
3 gyerkőcöm van, 8 éves a legnagyobb, 6 éves a középső és 7 hónapos a legkisebb.

Egy újabb Timi
johitimi
 
 


Szia Timi!!!

Akkor büszkélkedek egyet az ikrekre:mindkettőnek meglett a kitűnője, Gergő matekdicsérettel, Ilcsi meg egyfelől felsorolva, hgoy matek, irodalom, nyelvtan, rajz, technika, másfelől meg tantestületivel. (Bálint is kitűnő, matek, angol, irodalom dicsérettel). Most nyaralnak anyósnál mindhárman, a kicsivel vagyok itthon.

Örülök, hogy belebotolottál a topikba!!! Mesélj a gyerkőcökről!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Mondjam, hogy nem lep meg, hogy a gyerkőceid ilyen tehetségesek Kép! Már kisebb korukban is látszott rajtuk, hogy nagyon okosak Kép.

Mi jól vagyunk köszönöm, Kristóf már 7 hónapos, ő is szopik még, mostanában kezd mászni, idáig elég lusta férfiember volt. Johi is 5-ös volt mindenből a suliban, olvasásból kapott dícséretet. Balázs is jól van, éppen rendetlen korszakát éli Kép. Itthon vagyunk, idén nem is megyünk sehova nyaralni, csak kirándulni, mert nagyon úgy néz ki, hogy egyelőre nem tudjuk eladni a házat és augusztusban muszáj felújítanunk egy kicsit.
Szívesen vinném őket itt a kerületben valahova, de egyik művelődési házban sem szerveznek értelmes gyerekprogramot, messzebre bkv-val tudnánk csak menni, arra meg nem vállalkozom.
johitimi
 
 


Sziasztok!

Eléggé eltüntem mostanság.
Az elmúlt hét az oltás miatt elég húzós volt. Még pénteken is belázasodott Bálint, és egész nap csak fogtam, persze ilyenkor egész nap szinte szoptatok is. Hétvégén vásárolni voltunk. Szerencsére anyu itthon volt, és maradt itthon Bálinttal, mi meg a férjemmel kettesben mentünk. Már hiányzott ez a kettesben való kimozdulás, és még vacsizni is voltunk szombaton. Vasárnap pedig folytattuk a rohangálást ismét kettesben. Kép Bálint kicsit megtréfált hétvégén,mert szombat és vasárnap éjjel is felébredt 3-kor és enni jövetelt. Eléggé elszoktam már az éjjeli keléstől, eleinte azt gondoltam, hogy csak rosszul hallom, vagy épp álmodok, de nem...Kép

Most rohannom kell, mert a lakás olyan mintha bomba robbant volna, és ma lehet, hogy jön a védőnő.

Edina

nedinabp
 
 



köszi Ildi az infókat, megnézzük.

Edina, jól értem, hogy a 4 hónapos babád már régóta végigalussza az éjszakát??? Nagy mázli!!! Én a két kezemen meg tudom számolni, hogy az én 21 hónaposaim hányszor aludtak egész éjjel. Azt is felváltva!!! Irigyellek!Kép
M.
manoca
 
 


Sziasztok, most találtam rá a kerületemre (rákoskerti valék)! :-)

Györesz,
és akinek jó a Kucorgónál lévő gyermekorvosi rendelő: dr. Kollár Katalin!!! Tüneményes, halkszavú, gyerekszerető, türelmes, idősebb doktornéni. (A táplálkozástudományi nézetei szerintem egy icipicit elavultak, de annyi baj legyen, azt megoldom úgy, ahogy helyesnek tartom.) Na és ami még fontos (nekem legalábbis, főként influenza-járvány idején): házhoz jön, ha kérem!

Bemutatkozásul: Dani éppen ma 8 hónapos (senkit nem akarnék zrikálni, de szinte napra pontosan a 2. hónapos születésnapjától átalussza az éjszakát, sosem volt kivétel). Ja, és még nem volt beteg (kop-kop-kop)! Kép
Kép
csinnnka
 
 


Szia Csinnka!
Köszi az infót a gyermekorvosról!
Most a 28. hétbe vagyok. Mikor érdemes gyermekorvost vállasztani? Azt tudom, hogy még szülés előtt, de mégis mennyire a végén?

Nagyon aranyos a kisfiad! Nekünk is kisfiút mond a doki, remélem nekünk is szerencsénk lesz és hamar átalussza majd az éjszakát!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Rákosligeten lakom, és átfutottam a fentieket. Hol van az a fa játszótér? A babám még csak 11 hetes, de a kutyánkkal és mosmtár a babával is sokat sétálunk a Heltai térre.

Marcsi
marcsiria
 
 


Sziasztok!

Én decemberben fogok a Helikopter lakóparkba költözni. Tud valaki a környéken óvodát?
Köszönöm,
Tikva
tikva
 
 


A Kép utcai óvoda van a környéken. (A Kép utca a Lőrinci út másik oldalán van, és a Lőrinci úttal párhuzamos.) Vannak más óvodák is, a vasúton túl a lakótelepen, de sztem a kertvárosi óvoda jobb, barátságosabb és szebb környezetben van. Ráadásul közelebb is van.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Tikva
Mi most szeptenbertöl fogunk a Kép utcai óviba járni. Remélem szeretni fogja a lánykám.Majd írok ,hogy milyen . A Helikopterm lakópark nagyon szép biztos jó lesz nektek ott .

Sziasztok
mancsimanó
 
 


Sziasztok!

A Kép utca melyik részen van az ovi? Mancsimanó, várom majd az infókat! Az én lányom most lesz nagycsoportos, de évvesztes, úgyhogy még egy évet marad az oviban.

Tikva
tikva
 
 


Sziasztok!

Marcsiria, Tikva üdv itt!!
Marcsiria, gyerkőceim mind a Heltai térre jártak ovibaKép. A fa játszó a Pesti úton van, majdnem a Népkerttel szemben, kicsivel a Bakancsostól még az elágazás felé (városból kifelé). Ha az mond valamit, az Egészségház utcai rendelők (pl tüdőszűrő) előtt van.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ja, jut eszembe, örök problémám, hogy mifelénk selejtesen hozzák a helyi újságot (Hírhozó), viszotn most megtaláltam, hogy nemrégiben felkerült a netre és onnan is olvasható:
http://www.hirhozo17.hu/
Ebben pont most a július-augusztusi számban írnak a kerületi játszóterekről, s eszerint jelenleg 4 modern(izált) játszótér van a kerületben. Mégpedig: Derkovits tér, Köszörűs tér, 525. tér, és a Csárdás játszótér, ami a Pesti út 149, na ezt hivjuk mi fajátszónak ha jól azonosítom be a dolgokat. Többit ismeri valaki?
Idén pályáznak: Mónus Illés park (???), Kaszáló téri nagy játszótér, Naplás-Aranykút utcai (az elég jónak épült eleve szerintem, ide szoktunk néha elbiciklizni) és a Heltai téri (Marcsiria!) felújitására.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy belebeszélek, de én is XVII. kerületi vagyok. A Derkovits téri játszótérről szeretnék csak írni. Valóban felújították egy részét, a régi focipálya helyén, elkerítve, felszereltek két olyan hintát, ami csak egy lapból áll, tehát a 4 éves lányomat határeset, hogy ráengedem-e. Ezenkívül vannak rugós állatok, meg egy kis faház csúzdával, ezek egész jók. De van egy másik famászó, azon például szerintem a felnőttek is nehezen kapaszkodnak át. Ennyit a felújított játszóterekről. Homokozó - ami szerintem sláger a kicsiknek - nincs, kicsi csúzda nincs, normális becsatolhatós hinta nincs. Szóval a többihez képest elég tűrhető, de lenne még rajta mit javítani...
Üdv Bucska
bucska
 
 


Bucska! MÁr mért kéne bocsánatot kérned?? Én örülök, ha mind többen jelentkeznek be ide a kerületből. Időnként kiderül, hogy sokan vagyunk, de valahogy úgy igazán még nem sikerült beinditani ezt a topikot, szóval mindenkinek örülünk! És az infóknak is! (magam részéről azt sem tudom, hol van a Derkovits tér, szóval....)
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi!
Örülök, hogy téged is itt talállak, mert már olvastalak több helyen is és szimpatikusak voltak a hozzászólásaid.

Van valakinek tapasztalata az Újlak utcai uszodáról? Szeptembertől a nagyot (4 és fél éves) és a kicsit is (7 hónapos) szeretném vinni úszni.
Jó lenne, ha nem kéne bebumlizni a városba.
Sziasztok
Bucska
bucska
 
 


Sziasztok!

Bucska!
Az Újlak utcai uszit nem ismerem, mi a Kispestibe járunk babauszira, mert majdnem feleannyiba kerül, mint az Újlaki. Egyébként mi a központban lakunk. Kép

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Szia Magdi!
Köszi, majd utána érdeklődök a dolognak szeptemberben. Mi holnap elutazunk nyaralni és 2 hét múlva jövünk meg. Addig is mindenkinek jó társalgást.
Sziasztok
Bucska
bucska
 
 


Állj, állj, én úgy tudom, a kerületben -így az Újlak utcában is(sem)- nincsen bébi úszás. (legalábbis tavaly ilyentájt ez votl a helyzet) Uszi van, de csecsemőúszás ott nincsen. Kőbányán az Újhegyiben, meg a KÖSZI mellett van, meg Kispesten, meg Csömörön. Amik legközelebb vannak a kerülethez.
Most el is vagyok bizonytalanodva. Az Ujlak utcaiként emlegetett uszi, az a Borsó utcai? Ott gyerkőc volt tán néhányszor suliból tanerőkkel. Elvileg ott van olyan, hogy nyáron strandként üzemel. Jellemző, hogy mentem már el mellette, de sosem voltam ott. (gyerkőc nincs itthon, enm tudom most megkérdezni)
Ezenkivül még a tanuszodát tudom a kerületben, a Ferihegyi úton, amiről gyerkőc (itt a negyedikes kötelező tesis úszáson járt) nem volt túl jó véleménnyel, melegelette a vizet, meg nem mondott jókat a higiéniés dolgokról (zuhany hiánya).
Ildi

Ildi
pildi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: