Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Edit
Lehet hogy tudsz nekem segíteni.Szeretném a Timi ruhéit elvinni tatára a bizományis csajszihoz.Hogy működik a dolog.Csak úgy odaállítok egy zsák rucival és akkor majd ő eldönti hogy mit vesz be mennyiért, meg egyből fizet vagy csak ha majd eladta?
Remélem nem gond a kérdésért,azért rád gondoltam mert múltkor mikor ott voltam mondta a csajszi hogy szoktatok odajárni.

Erika
A pendrive az jó ötlet.Majd hétfőre v keddre akkor elkérem a férjemtől és odaadom.Köszi előre is.

Egyébként jó lenne ha lenne egy olyan hely v valami ahol lenne olyan lehetőség hogy mondjuk az autó nélkül rendelkező kismamáknak tudna segíteni ilyen klubbnapokon mondjuk egy kisbusszal v ilyesmi. Nagy hidegbe mi is busszal fogunk közlekedni,bár talán mi még nem lakunk annyira messze hogy ez sok időt elvenne.Max amíg a buszra várunk.

Na most mentem lassan ebédelünk azt jöhet a séta.Nagyon jó idő van kint.

Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

EIRKA:
Először is tőled kérek ezerszer is bocsit. Nem jöttem tegnap MSN-re, mert csak annyi ideig kapcsoltam be a gépet, hogy megnézzem az iwiw-re bejelölt, régi osztálytársaim visszaigazolnak-e, mert amúgy sógornőm jött gépezni. Szóval még egyszer bocs, de a Szabi is előtte két perccel jött meg, volt egy kis beszélgetnivalónk.
Nagyon jó szerintem, ahogy kitaláltátok a karácsonyfa diszítését, lehet hogy így csináljuk majd mi is.
Igazándiból a kisfiú nem a tesóm édes fia, hanem ő hozott gyermek a kapcsolatba, vagyis a párja kisfia, úgyhogy a tesóm most a gonosz "mostohaapuka" :D Komolyra fordítva a szót, a tesóm és párja kb. két éve estek hirtelen szerelembe, és össze is költöztek, a kisfiú pedig akkor már nem is volt annyira kisfiú :D A ényeg a lényeg, jól megvannak így ők hárman.

ZSANETT:
Igen, a díszek miatt én is aggódok egy kicsit, de nem lesz gond, ha egy-kettőt eltör majd.
Én is hallottam már erről a puffadós festékről, de még nem próbáltam ki.

Kutyusügyben nagyon aranyosak vagytok, Zsanett, élnék a lehetőséggel, hogy nekünk is hozzatok, ha van. Remélem nem gond, ha a pénzt majd utólag adom oda.
Elvileg mi is terveztük, hogy elmegyünk körbenézni a múlt hétre, de nem úgy jöttek össze sajnos a dolgok, nem tudom, hogy most hétvégén mi fog közbejönni.
Erika: majd még megbeszéljük hogy legyen, mert nálunk szinte percről-percre változik a program, majd hétvégén felhívlak, vagy dumálunk MSN-en. Ha megint nem sikerült felmenni, aminek azért van esélye, mert szombaton névnapi buliba megyünk, vasárnap pedig szülinapra, úgyhogy elképzelhető hogy nem lesz belőle semmi, pedig már úgy csavarognék egy kicsit, amihez persze pénz is kell :D
Azért köszönöm szépen mindkettőtöknek!

ANGI:
Akkor nektek is megkezdődtek a rágcsálós időszak :D

MÓNI:
Örülök, hogy minden rendben volt az UH-n! Én nagyon kislányt szerettem volna és nagyon örültem, hogy végül is az lett, bár egész végig nem tudták megmondani, még a 4DUH-n sem.

Most mennem kell autót takarítani amíg csibém alszik, meg délután még egy-két helyre futkosni, remélem egy kis játszózás is bele fog még férni, tényleg nagyon szép idő van!

Jók legyetek, sziasztok!

hugodugo
 
 


Most jutott eszembe, hogy a Rossmannál és a DM-nél is most olcsóbban lehet előhívattatni fényképet, ha valakit érdekel.

hugodugo
 
 

 
 

Sziasztok!

Móni gratula a "majdnemcsajszihoz", azért ne éldd bele magad, mert még ki tudja!
Örülök, hogy sikerült venned a Móciba ruhákat!

Karácsony nálunk:
Én nagyon híve vagyok a meglepetés fának, eddig mindig úgy csináltuk, hogy amíg aludt nappal, addig diszítettük és olyan megható volt, mikor felkelt és mondtuk, hogy a Jézuska hozta! Tavaly már 23-án este álltunk neki, hajnalig diszítettük, hogy reggelre legyen meglepi (nem lett volna elég idő a 24-i déli alvása alatt, meg már a zajra felébredt volna...). Viszont így 24-én du-ra már igen álmosak voltunk, hisz alig aludtunk éjszaka.
Így én most azt találtam ki, hogy 23-án este anyuéknál fog aludni és már koraeste el tudjuk kezdeni a diszítést, nem fog hajnalig tartani, remélem!

Az ajándékozás du. volt 3-asban, este anyuék átjöttek (Éva ő is, én is-névnap miatt is!). Másnap anyósék, anyuék... stb. rokonság-hegyek! A 3. nap kapott ajándéknak már nemis igazán örült :cry: Mondjuk ő egy héttel előtte szülinapjára is kap 1000 ajándékot, de hát ő jött előbb 4 éve! + :lol:

Talán idén még elhiszi a Jézuskát, szerintem már jövőre nemigen. Ja, de a szekrényben ugye látja a karidíszeket, így arra azt mondjuk, hogy segíteni kell a Jézuskának, ő csak a fát hozza, a díszeket mi adjuk!
Szerintem ők még nem kombinálják össze ezeket a dolgokat, a boltban kapható játékdömpinget se!
Nekem gyerekkoromból szép emlék a meglepetésfa is, de az is mikor együtt diszítettük, aztán már nagyobbácskának már nyűgnek éreztem, később nem is szerettem annyira a karácsony! Most hogy külön család vagyunk, újra imádom, még meg is szoktam hatódni, ahogy bontogatni a dobozokat!
Jaj, már úgy várom!

Na söprök hazafele melóból! Most csak ennyi fért bele.

lola77
 
 


Sziasztok!

Móni :
Üdv. köztünk.Gratula a kisbabához.A lényeg hogy minden teljesen rendben van :lol: .
Engem Áginak hívnak,és van egy 1 éves kislányom,és őt meg Dorkának hívják.Mi nem teljesen a gálon lakunk az Unió lakóparkban.Pontosan helyileg nemtom hova tartozik.Énis nagyon kislányt szerettem volna a nevét már kislánykorom óta tudom hogy Dorka lesz :lol: .

Livi:
Elfelejtettem megdicsérni Timit milyen ügyesen iszik pohárból.Dorkával is próbálkozom már régóta,de a kis buta nem nyel csak kinyitja a száját én meg öntöm bele...Csakrájön hogy kell.Holnap megyünk a dokinőhoz 1 éves vizsgálatra,majd leírom Dorka méreteit.
Egy olyan kérdésem lenne,hogy ti nemrég taétáztátok ki Timi szobáját.Megkézdezhetem,hogy mennyiből jött ki a szoba?Mi is szeretnénk megcsinálni,csak nemtom hogy a rászánt keret elég lesz e?12nm a szobája neki.Álmenyezetet meg tapétát és díszdekotr szertnék .

Zsanett:
Tőled pedig azt szeretném kérdezni hogy hol vetted Máténak az a csúszásgátló izét?Szeretnék énis a Dorkának mert a járolapon eléggé mókás ahogy kicsúszik lába alól a talaj
:lol: Jó ötlet a kutyus Dorka egyenesen imádja,sztem Máténak is bejön majd.

Tegnap volt a védőnő végre.Azt mondja hogy 1 hónap alatt mennyit fejlődött dORKA!!Nem akartam mondani hogy az az egy hónap 3 hónap vagy több is.Minden okés vele így ránézésre,jól fejlődik,meg ilyenek.Nem baj azt mondta hogy ha még nem eszik darabos kaját,majd eljön az ideje.Azt mondta hogy próbáljak adni neki,főtt répát,vagy kekszet,vagy alámát(na ezt már mind próbáltam),és ha nem fogadja el,akkor 2 hét múlva próbáljam.Nem sok a 2 hét szerintetek?

Nálunk érdekes lesz a karácsony,most lesz először hogy külön hármasban ünneplünk.Én úgy tervezem,hogy meglepi lesz mindenképp Dorkának a karácsonyfa.23-án este feldiszitjük.24-én átmegyünk anyuékhoz,és du-n hazajövünk ünnepleni kicsit hármasban.25-én anyóspajti,és 25-én meg a papához megyünk.De lehet hogy anyós közbeszól hogy hozzá is 24-én kell menii,de ha ezt megpróbálja akkor.... :twisted: :evil: :twisted:

Férjemnek feladtam ma egy önéletrajzot egy tatabányai munkahelyre,szorítsatok hogy összejöjön,légyszi én nagyon szertném.Olyna rossz minden nap 12órázik minimum,és sokszor fürdésre esik be,na meg minden nap izgulni mert Törökbálinton melózik és a pályán megy,a sok hülye autós miatt.Mondjuk őt sem kell félteni...Most meg jön ez a csúszós jeges idő...na mindegy.

Szép napot mindenkinek,Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok

Ági
A tapéta úgy kb. 13ezer ft volt mindenestűl.2 féle tapéta+bordűr.Nekünk 16 négyzetméteres a szoba,és megúszhattuk volna 10ezerből is mert kicsit többet számolt a férjem.Biztos ami biztos.Mi kint vettük a nagy cba mellett lévő tapétásba.Minden tapétánkat ott vettük eddig és nem bántuk meg.Meg tök segítőkész a nő.És nem akarja a legdrágábbat rádtukmálni.
Egyébként hozzánk sem jár nagyon ki a védőnő.Most volt nemrég egy 5 percre,be sem jött,előtte meg talán akkor volt amikor a Timi 4 hónapos volt.
Kaja ügyben nem próbáltad neki hogy az a kukit(valahol puki) adod neki.Azt meg tudja fogni és nem is kell nagyon rágni mert hamar elolvad.Hátha így rájön hogy hogy is működik. És a ti kajátokból nem szoktál neki adni hogy kostólja meg és az ügye darabos.
Ha nem megy akkor szerintem olyan 2-3 nap után lehet újra próbálkozni.Szerintem is sok a 2 hét.

Na most mentem , jó éjt mindenkinek
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!


Hugi, Angika,
majd holnap reggel dől el, hogy tényleg megy-e a Zoli SzFra,
attól függ, hogy megjött-e az árú. Meg tudnátok adni a telszámotokat. Emailem:zsanett.geher@freemail.hu
Aztán telizek, ha van valami.
Ha nem tudunk eljutni ,akkor Erika megkérhetünk téged a vásárlásra? köszike

A tappancsokat az Angi mutatta a szülinapi partyn, a kreatív füzetben. Ez egy ragasztófajta, ami hő hatására megpuffad (na).
Azt mondták a boltban, hogy le kell pöttyenteni, majd várni 20 percet, majd hajszárítóval melegíteni, és felpuffad. Itt szárítottam mint a hülye, a Zoli meg röhögött :). Nem igazán sikerült :)
A képen, vasalóval csinálták. Kipróbálom úgy is, hátha úgy sikerül.
Kell az ilyen zokni, elég ritkán látok jókat, mert enélkül a Máté eltanyál a járólapon.

Ma voltam bent melóban, elég furi volt, mindenki azt kérdezte mikor megyek vissza. Mondtam 2008 januárjában. Olyan messze van, de szerintem hamar el fog telni ez az év is. :(
Mondjuk már mikor anno eljöttem akkor kérdezte a főnököm (aki francia), hogy meddig leszek el. Mikor mondtam, hogy min. 2 évig akkor leesett az álla, mert náluk néhány hónap után visszamennek dolgozni a nők. Micsoda hülyeség! Már bocs...

Ági,
mit dolgozik a férjed?
Kaja ügyben ne stresszelj, majd rágni is fog! A Máté már mindent kézzel akar enni :twisted: de mondtam neki, hogy eltöröm ha még1x belenyúl a főzelékbe! Kiröhögött :oops: .
Amúgy éppen szomorú aktualitás, de tegnap este szegény odacsukta a gyűrűsujját az autóba, most tiszta lila szegénynek. De úgy vettem észre, nem fáj, tudja használni. Szegénykém nagyon sírt.... :(

na mentem
csá
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Lívia!

Tatán a Csiribiribe ha beviszed a ruhákat (vagy bármit ami nem kell - játék,takaró,törölköző,ágynemű stb),a csajszi dönti el,hogy kell-e,lesz-e rá kereslet.Ő határozza meg az árat is.Ha nem tetszik,legfeljebb nem hagyod ott. Aztán bizonyos időközönkét érdemes beugrani hozzá és akkor amit addig eladott,kifizeti. Én úgy 1-1,5 havonta szoktam menni hozzá.
De ad telcsi számot is és rá lehet csörögni,ha nem akarsz potyára menni.
Aranyos,kedves,lehet vele egyezkedni is.Meg ami olyan (pl. kiságy vagy babakocsi) és nem veszi át,arról lehet nála hirdetést kitenni (ingyen!).

Bocs csajok,de hulla fáradt vagyok,most másra nem reagálok!
Szép estét!
Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Ja, tapétabolthoz akartam még hozzászólni, aztán eldugulok.
Mi a házasságkötővel szemben ( a bikás gumiszervíz utcájában, a kossuth kert felé menő úton) vettük a tapétáinkat, ott is aranyosak és jó nagy a választék!


tényleg lépek.
sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Livi:
Na voltunk ma tanáncsadáson.A méretek a következőek. :lol:
Súly:9070g
Hossz:78cm
fejkörf:46cm
Mellkörf:47cm
Minden okés vele szépen fejlődik azt tudja amit ekkor tudnia kell.A darabos kajára reagálva,sajna már vette neki kukit és bevette a szájába ,de ráragdt a szájpadlására és onnantól kezdve még a szájába sem vette.Majdcsak rájön.

Tapéta tippeket köszönöm,bár most meg azt hallottam hogy télen nem szerencsés tapétázni mert nedvesek a falak,és nem tapadnak meg jól :cry: Francba várhtunk tavaszig.Sztem nekünk több lesz,mert azt elfelejtettem írni hogy álmennyezetet is szeretnék.Nagyon tetszik csak eléggé húzós az ára.

Zsanett:
Jaj szegény Máté?A ti autótokhoz csukta oda az ujját?Egyszer régen apunak sikerült az én ujjaimat a kocsi ajtajához csukni,vagy 3-at is.Hát iszonyuan fájt,és el is törtek.Persze én voltam a hibás miért tettem oda a kezem :lol: Amúgy a férjem autószerelő.Sztem nem fog eljönni tb-ra melózni mert itt nem fizetnek annyit mint törökbálinton,de nagyon jó lenne...
Ja azt tudom hogy az Angi mutatta a katalógust,de te boltba vetted azt az izét amit rá kell kenni,vagy a könyvből rendelted?Énis szeretnék a a Dorkának mert csúszkál a járólapon.

Na megyek vasalni amíg a pici alszik,szép napot,Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok,

Megvagyunk (csak már vagy 3 hete nem jelentkeztem, sajnos nem is hiszem, hogy tudok majd gyakrabban jönni), sok a progi (szerencsére!), házimunka, munka, Rolcsi, Réka esténként pedig férjemuram és 10 után már mindig ágyban vagyok, hogy bírjam a másnapot.

Köszönjük szépen a névnapi köszöntőket Rékának.
Tündériek vagytok, hogy gondoltatok ránk.

Timinek, Dorkának mi is boldog szülinapot kívánunk!

Voltunk most vasárnap-hétfő-kedd a gyerekek kedvéért a debreceni termál és élményfürdőben. Nagyon szuper volt, kb. 20-30-an voltak a fürdőben ahol 1000 ember is elférne.
Csomagár volt: 33e Ft/ éjszaka/ 2 felnőtt +gyerekek apartmanban a fürdő feletti 4 csillagos hotelben bőséges félpanzióval, fürdőbelépővel. Majd küldök képeket!

Rékám szépen fejlődik, aki nem látja egy hónapig az nagyon meglepődik... csak azt a mászást ne kellene neki erőltetni.
Már 2X ülésben találtam rá, mikor hason hagytam a szobában Rolcsi játszószőnyegén! Szépen elpörög, felemeli a popsiját, tud térdelni! Még nem áll fel magától, de ha szépen lépked ha fogjuk a kezét, ha vmiben meg tud kapaszkodni állva tartja magát, stb...
Értelmileg: még nem mond semmit, de már megmutat a képeskönyveben pár dolgot! A babaának szemét, orrát, fülét...

Rolcsi, már szépen beáll az oviban a közösségi játékokba és barátkozik együtt játszik másokkal!

Erika, köszi, hogy írtad, hogy máshol is vagy babaklubb a hétfői a máltain jó lenne, a többi alkalommal gyógytornánk van.
Jövő héten (ha nem akkor jön anyu hozzánk látogatóba) akkor elmegyek Rékával.

Bocsi, hogy nem tudok a napi eseményekre reagálni...

Sziasztok

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


A fürdő és a "tömeg"

Kép

Rolcsi a gyerek medencében, volt hogy 3 óráig nem jött ki, volt felügyelő, medence mellett kis wc-k, pelenkázó, nyugágyak

Kép

Réka a bébi medencében 0-2 éveseknek

Kép

Rolcsi a hotel játszóházában

Kép

Jó kis kikapcsolódás volt, főleg páromnak, aki van hogy 12-14 órát is dolgozik (ma hajnal 4-kor ment, megjárta Közép-Dunántúlt, most pedig megérkezett a telephelyre a nagy kamion tele áruval azt pakolja), persze azért vannak normál 8 órás munkanapjai is, csak kevés...

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk, csak ablakcsere után festés meg minden!
Dóri jól van, már rengetegett dumál, sőt már 1-2 mondokát is tud! Ha fuj a szél odaáll a konyhaablakba a székre és mondja : Fúj a szél a fákat...... Mindenre válaszol, köszön és megköszön mindent! Kedvence a micike ( micimackó), és a mesekönyvek! Szerintem napi 1-2 orát tuti olvasni szoktunk! Ha egyet kiolvastunk hozza a köv.!

A zokni keresőknek szivesen ajánlom a Dózsakerti Spar előtt a 4 emeletesben van egy zoknisbolt! Ott 200ft/db van tapados zokni! Én mindig ott szoktam venni és eddig tartosak és jok! Még a konzum piacon árulnak szombatonként a Dixievel szemben! Ha gondoljátok nézzétek meg érdemes!

Cirmike!
Jó volt ujra látni a debreceni aquticumot! Mi 2005-ben voltunk a Robival! Akkor sem voltak sokan ( májusban voltunk), pedig szerintem szuper hely! A szaunájuk is jó!

Tud valaki mikulásrendezvényről? Én a Máltait kérdeztem de még semmit sem tudnak, pedig lassan már itt van! Szeretném a Dórit elvinni, kiváncsi vagyok mit szolna hozzá!!!

Na megyek mert késő van és reggel korán kelünk! ( fél 7 )

Sziasztok

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!



Sajnos a Zoli ma nem tudott elmenni, így nincs kutyus. Erika, ti mentek fel hétvégén a cora-ba? Akkor tudnál nekünk hozni?

Az Orbán dokinál szült valamelyikőtők? Az egyik ismerős fog ott szülni, mert a dokija átirányitotta hozzá. Nem is ismeri. :(

Ági,
jó "méretei" vannak a Dorkának is. Hétfőn én is voltam a Máté 12,66kg és 81cm! :shock: :D :D Azt mondták, akkora mint egy kétéves :).

na mentem is.
sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Mennyit írtatok!!!!!!!!!Tök jó!!!!!!!!!
Most nem győzök reagálni :lol:

Csajok!
Jövő héten gondoltam rendeznék itt nálunk egy babatalit,mit szóltok hozzá?Kinek mikor jó????????

Corából kinek kell pontosan olyan kutyus?
Huginak,Csanitának,Angika....és még kinek?
Ha lesz akkor hozunk,vasárnap megyünk oda.

Angika
gratulálunk Julcsi felső fogaihoz!

Ági
nagyon jók Dorka paraméterei 1 évesen :lol: Viki egy kicsit könnyeb volt ilyen idősen,csak 8700 gr.

Cirmike
nagyon jó a képek!rátok fért már egy kis kikapcsolódás,ahogy olvasom elég mozgalmas napjaitok vannak,mondjuk ez nagyon jó szerintem.
Ügyes Réka sokmindent csinál.Nekünk a védőnő mondta,hogy volt olyan "gyereke" aki soha nem mászott,ezen kívűl mindent megcsinált.
Én nem aggódnék ezen a mászáson.
Akkor hétfőn ha tudtok,gyertek a máltais klubba!

Moncsi
mi is oda jártunk a dkerti zoknishoz,de már meggondolom.Egy párszor jártam úgy,hogy a zokni eléggé műszálas volt és nagyon beizzadt Viki lába :cry: Régebben több magyar pamut ziknijuk volt gyerek méretben,de mostanra ők is áttértek a kiínaiakra,sajnos :cry: A másik meg,hogy vettem Vikinek 2 harisnyát nem olyan régen és az egyik éppan hogy jó rá a másik pedig majd kb.4-5 évesen lesz jó rá :cry: KI nem bontottam,a zacsikra meg az volt írva,hogy 1-3 évesnek való.
na,mindegy,lehet,hogy csak én voltam a béna anyuka és figyelmetlen.
2005-ben voltatok DEbrecenben,kismamaként vagy már Dórival?
Mikulásrendezvényről ne tudok,kivéve a férjem cégén belül,de majd a csal.segítőben megkérdezem jövő kedden.

Zsanka
az igen!!!!!!!!Jó súlyban van Máté!!!!!!!!!
Mikor néha felemeltem,olyan kis sózsáknak tűnt :lol:

Szép hétvégét mindeninek,megyek a névnaposomhoz játszani,mert itt nyafog mögöttem :lol:
Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok

Erika
Boldog névnapot a Vikinek.Igaz én nem láttam a naptárba ,bár nem az össz lehetőség van benne a naptárban.Mi benne vagyunk a taliban.Hétfő kedd babaklubb,meg péntek,úgyhogy szerintem szerda vagy csütörtök lenne jó.


Moncsi
Nem lenne gond ha azt a fúj a szelest leírnád nekem.Mindig elfelejtem a szövegét és kb ennyi ami eszembe jut belőle mindig :D .

Cirmike
Nagyon jó helyen voltatok.És nem is volt drága. Réka akkor beindult fejlődés téren :D .Gyertek el a máltaira hétfőn ha tudtok.

Edit
Köszi a választ.Akkor asszem odaállítok aztán majd lesz valahogy :D .

Na most mentem főzni Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk eszünk alszunk és egyre többet sétálunk a babakocsi mellett, meg persze motorozunk is, volt is az egyik nap egy baleset, mert a kis kerge akkorát és olyan rosszul esett, hogy felhorzsolta a felső ajkát. Nem volt vészes csak vérzett elég rendesen, aznap kicsit Kelemen Annás volt a szája :lol: de most már alig látszik!

Lívi!
Fújja a szél a fákat, letöri az ágat, reccs
Én így ismerem :) Bocsi Móni hogy válaszoltam helyetted!

Ági!
Lackó is majdnem ennyi volt egy évesen kicsit dagibb (9450g) és alacsonyabb (77cm) ami nem meglepő, hosz mindketten padlócirkálók vagyunk a párommal :lol:

Erika!
Nekem is jó bármelyik nap!

Cirmike!
Kitartást egyszer csak vége lesz ennek a hajtásnak!

Mindenkinek kellemes napot és jó hétvégét!

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Szóval,mivel a Lívia már megírta,szerda vagy csütörtök délelött lenne jó a talira,mondjuk 9.30-tól......

Ma voltam a sárberki hobbyboltban és megkérdeztem ott a csajt a zokni pöttyözésről.Azt mondta,hogy mivel van sokféle pöttykészítő tubus,van aminek elég ha hajszárítóval fújják rá a meleget,de ha így nem puffad fel a minta a zoknin,akkor a visszáján vasalni is lehet attól már biztos a siker!


Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Lívia
Nagyon boldog 1.születésnapot kívánunk Timinek!!!!!!!!
Kép Kép Kép

Hugi
nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép Kép

Kutya rendelést kérem ma estig!!!!!!!!!!!!!!
Mindenkinek kellemes hétvégét kívánunk!
Sziasztok:Erika
Kép

cseriviola
 
 


Sziasztok!


Lívi,
Boldog szülinapot kívánunk a Timinek! Jó bulizást!

Kép

Erika,
MI IS KÉRÜNK KUTYUST!!! :) Ne utaljak előre? Vagy hogyan fizessük?
Boldog névnapot Viktória Lilinek! Nem 23.-án ünnepeltek?

Kép

Cirmike,
biztosan jó volt Debrecenben. Mi is voltunk 2 évvel ezelőtt, az egyik legjobb élményfürdő és akkor is kevesen voltak. Tényleg nem volt drága.

na mentem megyünk piacolni :)
sziasztok!
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Timinek sok boldogságot 1.születésnapja alkalmából!!!
Kép

küldünk egy tortát is! :)

Kép


Erika! Én szeretnék egy kutyust,ha lesz:) remélem lesz.! Jó,ha utána adom a pénzt? Köszi:)
angika
 
 


Hugi boldog névanpot!! És Vikinek is :)

Kép


Erika! csak azért kérdezem,jó-e utána is a pénz merrt Somlón leszünk a 7végén.

Szép napot mindenkinek!
angika
 
 


Sziasztok!

Összeírtam a kutya rendelést,ha lesz akkor hozunk,ráértek utólag fizetni.

Sziasztok:Erika
holnap este megírom a végeredményt :lol:

cseriviola
 
 


Livia:

TIMINEK NAGYON-NAGYON BOLDOG 1 SZÜLINAPOT!!!!!!

Erika:
Vikinek meg nayon boldog szülinapot kívánunk,ja és a jövőhét szerda vagy csütörtök jó nekünk.

Képzeljétek,Dorkát pénteken sétizni,és elmentünk egy játszótérre.Ott talizott egy kisfiuval.Dorkának nagyon tetszett odamentünk hozzá,akkor a kisfiú,a Zsolti meg félt a Dorkától,19 hó s a Zsolti.Elindultunk hazafelé,és akkor már Zsolti is jött utánunk,és Dorka is hátranézett a babkocsiból,és elkezdtek sírni mindketten.Sokáig hátraforult és elkezdett pityeregni.Olyan édik voltak :lol:

Most megyek fürdetni,Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok

Csak egy gyors bejelentkezés,mert jól elfáradtunk. :D .Köszönjük a szülinapi kívánságokat mindenkinek.
Mondanom sem kell hogy a kutyusnak nálunk is nagy sikere volt,és remélem lesz is :D , úgyhogy drukkolok Erikáéknak hogy sikerüljön kapniuk.

Hugi
Hát majdenm elfelejtettem a névnapod. Ez a Hugi rádragadt rendesen.Van egyébként története?
Sok Boldog Névnapot Kívánunk neked.

Na rakok fel pár képet,de rengeteg készült.
A végére az uncsitesót is felrakom,ő most lesz 4 hónapos 28-án.Annyira jól érezte magát hogy állandóan mosolygott nézelődött,tetszett neki a zsivaly,így a délutáni alvás ugrott. :)

Jó éjt mindenkinek.
Üdv Lívia

Hmmm de fincsi Kép
Nini ott a Micimackó Kép
Kukucs Kép Kép
Na én lennék a nagyfiú Kép :D :D :D

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,minden oké, Izabellának jönnek a szemfogai. Még mindig nem alszik normálisan.

Üdv Móninak közöttünk. Én 2005.05.21-én szültem Ferencz dokinál :D

sziasztok

Kép
smariza
 
 


Sziasztok!

Livi.
Nagyon jók a képek :lol: Édi Timi mindegyiken.Tök guszti az első torta.Azt ti vagy te csináltad ugye?Egész kedvet kaptam énis egy kis sütéshez:lol: .Örülök hogy tetszett a kiuytus Timinek,bár hogy látom a nagyfiunak is bejött.

Jaj lányok,teljesen kész vagyok!
Dorka már napok óta nem akar inni,és nála egyenlő a betegségel :cry: Kb olyan másfél deci teát iszik meg és neki meg kell innia a fél litert napont.Nem alszik rendesen ,enni viszont eszik.Nem tudom miért nem akar már kipróbáltam mindent.Holnap viszem be a kórházba soron kívüli kontrollra.Nagyon -nagyon remélem nem tartják bennt.Most komolyan én már enm tudok rá jobban vigyázni,minden fürdés elött alapos kézmosás,és minden tisztába rakás elött is,sőt még hipermangánnal is lemosom neki hogy az esetleges bacik nem szaporodjanak el.Nem tudok jobban vigyázni rá.
Ha esetleg nem jövök egy hétig akkor bennt fogtak,ha meg csak én képzelődök akkor Erika megyünk mi is ám hozzátok :D .

Szorítsatok holnap a gyomrom már egy csomóban van.
Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok

Ági
Drukkolok nektek.Timi is pár napja nagyon keveset iszik,de sajna nálatok ez sokkal fontosabb.Próbálj neki több gyümit adni,vagy levesesebben készíteni a kajáját.
A sütit nem én csináltam :oops: .A gyümitortát Anyósom,a másik az gesztenyetorta volt azt meg rendeltük.De nagyon fini volt mindkettő.
Szurkolok nektek,reméljük semmi komoly nem lesz.

Aranka
Üdv ismét köztünk :D .Holnap nem jöttök le a Máltaira ti is 10-12-ig?Ilyne babaklubb jellegű dolog van ilyenkor ott. Egyébként Timinek sem tört még át az 5. foga,de már nagyon a határon van és egyre nyügibb.Nem viszi túlzásba a fogtémát.

Na mentem jó éjt mindenkinek Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem kaptunk kutyát mi sem :cry: azt mondta az eladó csaj,hogy csak pár darabokat szoktak kapni és nagy szerencse kell hozzá,hogy valaki kifogja,hát nekünk sajnos nem volt szerencsénk :cry: sajnálom,pedig hoztunk volna.........

Lívia
nagyon édes Timi a képeken,neked meg jól áll a kezedben a kis Andris :lol:

Aranka
hát nem vagy valami bőbeszédű :cry:
Sajnos nálunk is ez a szitu,Viki is 3 hónapja szemfogazik,vannak elég rendesen műsoros éjszakánink :cry:

Ági
sajnálom,hogy így álltok ivás terén,reméljük,hogy csak feleslegesen aggódsz!
Szorítunk holnapra!!!!!!!!!

Nálunk a babatalitszerdán tartjuk,9.30-12-ig,mindenkit szeretettel várunk!!!!!!!!!

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!


Erika,
nagyon köszi, hogy megnézted a kutyulit, kár hogy nem volt. Akkor miért hírdetik, ha alig kapnak?! Na mindegy. Lehet, hogy akkor megvesszük az Isparban. :)
A babatalira mi is mennénk szerdán. Hova is? :) Hol laksz?

A holnapi máltaira nem hiszem, hogy elmegyünk, nem érünk rá...
Pedig nagyon taliznák már a Cirmikével és a Rékával! :)

Ági,
drukkolok nektek, hogy ne legyen a kicsi lánnyal semmi gond! Szerintem tényleg maximálisan óvatos vagy! Ne okold magad!
Minden rendben lesz a Dorkával!
küldünk gyógyenergiát ++++++++++++++++

Lívi,
nagyon jó kis szülinapi partytok volt! :) A Timin látszik, hogy nagyon élvezte! A kis András is mekkora már! :wink:
Úgy nőnek ezek a kölkök mint a bolondgombák! :)

na mentem, mert beszakadt a hátam a sok vasalnivalótól..
jó éjt!
sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


majd elfelejtettem..

Hugi,
BOLDOG NÉVNAPOT!!! :D
Kép

na csá
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak elég zavaros volt a múlt hét vége (tapétázás, rokonlátogatás) és csak most tudok jönni egy kicsit.

Először is köszönöm szépen a köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok! Semmi különösebb oka nincs, hogy Hugi lett a becenevem, csak annyi, hogy van egy másfél évvel idősebb bátyám, így hát én lettem a hugi :D

Sajnálom, hogy nem lett kutyus, már nagyon kíváncsi vagyok rá, még nem láttam élőben, de már nagyon sok jót hallottam róla :D

ÁGI:
Szorítok én is, hogy ne legyen semmi gond a vizsgálaton!

Remélem el tudunk ma menni a bánhidai babaklubba, Virág elég korán kelt, próbálom őt fent tartani, bár itthon van a Patrik is (unokatesója, már megint beteg...), most nyúzzák kicsit egymást :D

LIVI:
Nekem az a kép tetszik a legjobban, amelyik a Timi kukucskál ki a sátorból :D

Ne haragudjatok, de most muszáj mennem, Virág le akar menni az emeletről, híííí a kötelesség, remélem este tudok jönni bővebben.

Sziasztok!
Hugi

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Akkor akik még nem voltak nálunk,leírom,hogy hol lakunk :lol:
Bánhidai ltp.110.2/9.
Ez a máltai játszótérrel szembeni rózsaszín 10 emeletes ház.
A kaputelefonra Éder Albert van kiírva,ezt csak kicsit kell megnyomni,mert csak akkor tudlak benneteket beengedni.
A liftben pedig a 3-as gombot nyomjátok.

Remélem,hogy érthető voltam :lol: Újakat is várjuk sok szeretettel :lol:

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

A mai délelőtt képei:
enerzsi.kotra.hu/index.php?album=maltais_babaklubb_11_20_

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Erika! Köszönjük szépen,hogy néztetek kutyit. Sajna,hogy nem volt. Remélem azért sikerül majd vennünk egyet valahol. A Törökbálinti Corában voltatok? Lehet Zolti egyik nap átmegy munka után és megnézi érkezet-e.
Köszönjük a meghívást a talira! Eddig úgy tűnik el tudunk menni. :)

Lívi! Timi nagyon édes a képeken! Biztos jó buli volt :) Milyen kis óvatos a kutyával. Az unokatesó is édi! Milyen nagy lett!

Én el is felejtettem írni,hogy Zolti nővérééknek 8-án megszületett a kislányuk,Emese! Pont kilenc hónap van Julis és közte:)

Teszek fel néhány képet is :wink:
angika
 
 


Kép pancsizás:)

Kép banán majszolás

Kép hintázik a kicsi drága

Kép gyerekek :D
angika
 
 


Sziasztok

Hugi
Jók lettek a képek,csak nem tudom miért némelyiket nem tudtam megnyitni nagyban. :( . Timi is hasonlóképpen festett mikor hazaértünk.Szerintem rekordot aludt,kicsivel több mint 2 órát aludt.Az nála nagyon nagy rekord. :D .Negyed 3 fele ebédeltünk,de így tutira elfogyott az ebéd mert már dög éhes volt. :) .Ha el nem felejtem akkor szerdán elviszem a kutyust hogy meg tudjátok nézni. Szerintem nagyon jó.

Erika
Megyünk mi is ,remélem nem jön közbe semmi.

Ági
Mizu veletek?Remélem nem azért nem írtál eddig mert bentfogtak.Az nem túl jó dolog.Drukkolunk nektek.

Angika
Julcsi is nagyon aranyos.Ő is már nagyon ügyi kiscsaj. Lassan már te is szaladgálhatsz utána.

:)

Na mentem,remélem ma jobb éccakánk lesz mint tegnap.Azok a fránya fogak. :cry:

Üdv mindenkinek Lívia

Úi: Móni ha tudsz gyere te is Erikáékhoz. Bár azt nem írtad hogy dolgozol e még v sem. Na a lényeg hogy várunk téged is,meg persze minden új tagot.(remélem Erika nem gond az invitálásért,bocsi :oops: )

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Tegnap Izabella csúcsot döntött az alvásával......a babaklub után 45(!) percet aludt :( aztán estefele már kanállal kellett összekaparni :(

Ma megyünk 18hós oltásra, sajnálom hogy megint szurit kap.

sziasztok

Kép
smariza
 
 


Sziasztok!

Ági
mi is nagyon reméljük lés drukkolunk,hogy minden oké legyen veletek!
Ugye nincs semmi baj?

Lívia
persze semmi gond az invitálásért,sokan jó ember..... :lol:
Amúgy februárban már volt nálunk tali és akkor a kiszsobában volt az egész csapat,11 anyuka+14 gyerek :P

Sajnos Viki is követe tegnap Izabellát,45 percet aludt :cry: ,de este 1/2 10-ig kibírta és csak kicsit volt álmos este.

Na most már befejezem,mert készülődünk és megyünk a Platán térre a babaklubba :lol:
Szép napot mindenkinek,holnap akkor mindenkit szeretettel várunk!
Sziasztok:Erika és Viktória Lili

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen mindenkinek az aggódást.Tegnap vittem pisimintát a kórházba,hát 1 órát kelett Dorka felett állnom mire sikerült pipilnie.Már nem tudtam mivel lekötni a afigyelmét hogy fekve maradjon,de végülis sikerült.Megnéztem a pipijét és kicsit megnyugodtam meret nagyon szép átlátszó volt.
A kórházban megvizsgálták és szerencsére "makk"egészséges,teljesen rendben van a pisije semmi baci nincs benne.
Hogy miért nem iszik?Hát megvizsgálták tetőtöl zaplpig és kibújt neki fennt hátúl egy rágófog!!!!
Na erre fogták hogy lehet hogy ezért nem iszik napok óta.Úgyhogy jól néz most ki a kicsilány ,fennt van neki 4 foga és 2 szünet és 1 rágógog,alul meg 3 fogacska :lol: Volt hogy egy nap50ml teát ivott csak ez neki nem elég neki 500ml-t kell meginnia hogy a veséje jól tisztuljon.Ma már jobban iszik szerencsére.

Livi:
Köszi a tippeket.Folyékonyabbra csináltam a főzijét,meg sok gyümit kapott.Holnaptól kipróbálom neki a beba3-at.Remélem megisza azt is.Tök érdekes hogy sokkal olcsóbb,mnit a 2-es :!: :?: Ja és még azt mondták tegnap hogy próbáljak adni neki karamellás tejet.Tegnap csináltunk de nem itta meg.Annyira nem bántam ,mert tejet nem igazán ihat a veséje miatt.Holnap talizunk már járom rég nem taliztunk.Kiváncsi vagyok Timire.

Erika:
Holnap megyünk hozzátok,remélem odatalálunk :? Bár ott sztem nem nagyon lehet eltévedni :)

Elképzeletm hogy holnap mindenki hozza a kutyust magával :lol: Szegén gyerekek nem tudják majd kijé melyik :D

No megyek,ebédet főzni,azt megyünk ki szölösre anyuékhoz.

Szép napot mindenkinek,Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!


Ági,
nagyon jó hír, hogy semmi baja a Dorkának! :) Örülünk neki nagyon! Már kezdtünk aggódni, hogy tegnap nem jelentkeztél..!

Edit,
Olivérnek boldog névnapot kívánunk!

Kép

Csajok,
a mai családsegítős babaklubbról a képek itt:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=21654



mentem is.
jó éjccakát
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Valakit nem érdekelne 6üveg babakajcsi cserére?(alma-szölö rizzsel,meg teljes kiörlésü rizses)
Megvettem,mert kisfiam egy darabig ette aztán most nem és nem szeretném ha kárba veszne!
Ha valakit érdekelne ide írjon legyen kedves:
blackby@msn.com

Köszi szépen!
És MILDIBÉ tápszer is van,szivesen odaadom vkinek,ingyen,csak ne veszen kárba!:-(

Rita Kép
blackby
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy csak most jövök,de tegnap a babanet megint szórakozott és az albumot nem tudtam befejezni :cry:
Most már megnézhetitek,itt:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=11167

Zsanka
sajnos nincs meg a kupak amit kerestél,végignéztem mindent,de hiába :cry:

Most mennem kell,Viki felébredt,sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Csajok! Körkérdés akik a máltani voltak hétfőn a babaklubban: van valamelyik babának valami baja?
Izabella lázas, nyűgösebb, mint az átlagos napokon, megy a hasa, és csütörtökön reggel még 9.40-kor is alszik.
Nem tudom,h ogy benyalt-e valami vírust, vagy az oltás hatása?A védőnőt már kérdeztem, azt mondta, hogy bizti nem az oltás....és holnap vigyem dokihoz. De ha vírus, úgysem kap rá semmit....

sziasztok

Kép
smariza
 
 


sziasztok

Holnap sajna nem megyünk babaklubba,mert a Timi is elkapott valami nyavaját.Tegnap estére már folyt at orra és el volt dugulva,meg sokat tüsszögött.HÁl istennek láza nem volt(eddig),kicsit éreztem melegebbnek éjjszaka,de nem volt vészes.Ja és kicsit köhög is.Remélem nem fertőztünk meg senkit,de tegnap délelőtt még semmi baja nem volt. :( . Lehet a korai alvás már ennek a jele volt.

Egy jó hír,hogy talán mintha repedne már az ínyecskéje.Jövő hétre remélem már nem lesz kisegérfogú. :D .

Utólag is boldog névnapot az Olinak.

Jobulást minden kisbetegnek.

Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Nálunk Virág nem beteg, vagyis lekopogom, eddig még semmi jele. Örülök is, mert a Parik (unoktesó) utóbbi időben már kétszer is volt beteg és Virág egyszer sem kapta el tőle.

Erika:
Tudom, tegnap ottfelejtettem a dossziémat, de nem baj, legközelebb majd elhozom.

Feltettem az oldalamra a keddi és a szerdai klubok képeit, remélem meg tudjátok őket nézni.
Beszéltem a tesómmal, nem tudom hogy miért nem tudtok egy-két képet megnyitni, elmenteni, stb., majd írjátok meg, melyikkel van gond.
http://enerzsi.kotra.hu/index.php?album ... erikaeknal
http://enerzsi.kotra.hu/index.php?album ... dsegitoben

Most mennem kell, Virág nemrég felébredt a délelőtti alvásból, kicsit kimegyünk ebéd előtt, ha nem esik az eső.

Jobbulást a betegeknek!

Sziasztok

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm,jövök közétek :lol:

Edit
bocs,hogy csak most,de mi is boldog névnapot kívánunk Olivérnek!
Kép
Sajnáljuk,hogy ti sem tudtatok eljönni hozzánk,akárcsak a többi kis beteg :cry:
Mindegyik fiú beteg,mi bajuk?Jobbulást nektek!!!!

Rita/blackby/
nagyon édes Kester,mennyi idős is már?Hogy vagytok?
Jöhetnél gyakrabban közénk nem csak akkor amikor van felesleges cuccod :wink:

Aranka,Lívia
ne biztos,hogy a klubban szedtek össze valamit a csajok,mi is voltunk már így Viki is pont akkor lett beteg amikor jöttek a fogai,mert akkor egy kicsit legyengül az immunrendszer,legalábbis a dokinő nekünk akkor ezt mondta.
Ezzel nem az akarom mondani,hogy amíg nincs teljes fogsoruk addig ne gyertek velük közösségbe.
De ez lehet hogy benne van a levegőben és bárhol elkaphatták.
Végülis nem vagyok orvos :lol:

Jobbulást a kis betegeknek!
Jó hétvégét,ha addig már nem találkoznánk,sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!



Blackby,
nagyon aranyos a kisfiad!! tök édi :)))

Erika,
köszi a képeket, szuperek. A meghívást is még1x köszönjük, nagyon jól éreztük magunkat! A Máté már a dózsakerti hídnál aludt, pedig énekeltem neki és piszkálgattam, hogy legalább hazáig maradjon ébren! :D A kocsiból felvittem, levetkőztettem és még aludt 3 órát! Teljesen kikészítették a csajok! :lol:
A kupak nem tudom hol lehet, nem baj van másik :)

Hugi,
a te képeid is nagyon jók. Érdekes, mert némelyiket meg tudom nyitni nagyban némelyiket pedig nem...

Mi valószínűleg holnap megyünk klubbozni, mi jól vagyunk ... kopp-kopp-kopp..

Ez a nyálas, undorító idő a legjobban terjeszti a bacikat.. :cry:
Jobbulást minden kis betegnek!

Sziasztok
jó éjt
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Nekünk is kedd óta folyik az orrunk, de én nem kapcsoltam össze a hétfői babaklubbal, de lehet hgy mi voltunk a bacigazdák nem igazán tudom mert Lackó már 1 hónapja köhög és nem tudtunk rájönni hogy mitől. Voltunk torokkenet vizsgálaton ami negítív lett, a dokinéni is nézegette soha nem látott semmit, aztán már mondtam neki hogy csak valamiért köhög a gyerek, és hétfőn adott antibiotikumot és én először azt hittem azért kezdett el folyni az orra hogy előhozta a gyógyszer, de most már tényleg nem tudom. :)
Ha mégiscsak miattunk kapták el a betegek akkor bocsánat :( de ezalatt az egy hónap alatt többször voltunk gyerekek között és semmi gond nem volt.

Bocsánat azért is mert ilyen ritkán jelentkezem, de már a nyakamon van aa télapó és karácsony és sehol sem tartok hisztiztem apának jó volna ha kivenne egy hét szabit hogy tudjak készülni, de sajna azt mondták neki, hoyg majd januárban kiveheti és csak mikulásra tudott kikönyörögni 3 napot. Szóval minden szabad pillanatomban az ünnepekre készülök anyóséknak mr kész az egyik keresztszemes párna(másik folyamatban), a fiúknak szeretnék egyforma pulcsit karira(szarvast festek rá), Lackónak egy hintarénszarvast szeretnék csinálni és persze adventi koszorú és a mikizsákot is én szeretném csinálni, szóval van egy csomó dolgom persze a házimunkán kívül nem is tudom mit fogok kihagyni :D sajna este már nincs erőm csinálni amikor apa hazjön nekem már túl későn van :(

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Kép
Kép
gangi
 
 


sziasztok!

Lackónak,Izának,Beninek,Olinak,Marcinak jobbulást kívánunk!

Erika! Köszönjük mégegyszer a vendéglátást. Nagyon jól éreztük magunkat :) és a torta is nagyon fincsi volt! Julcsi is jól elfáradt:) A képek is nagyon jók lettek! Nagyon édesek a lurkók együtt!


Kellemes hétvégét kívánunk mindenkinek!
angika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?