Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi az érdeklődést, Zorka popójáról nem sok újat tudok mondani...tegnap este kentem rá egy picit abból az ecsetelőből, amit felírt a doki, reggelre majdnem teljesen elmúlt a pirosság.Úgyhogy reggel is kentem belőle, meg a piros-szürkét is, ahogy a doki mondta. Aztán délelőtt jött egy kaksi, nem is hasmenéses, tök normális és rögtön észre is vettem és kapott tiszta pelust, és akkorra már megint tök piros volt neki. Most estére megint kicsit szebb volt. Fene se érti már ezt. Próbáltam ma figyelni és sűrűbben tisztába tenni, mint máskor, meg este meztelenkedett is kicsit, hogy szelőzzön. Kamillateát elfelejtettem hozatni a párommal, a CBA-ban meg csak filteres volt, majd holnap hoz remélem.
Hasmenése vasárnap volt jó pár 4-5, nem is emlékszem, aztán tegnap délután még egy ilyen határeset-féle és ma már teljesen normális volt. Vasárnap Majának is volt, úgyhogy arra jutottunk, hogy biztos összeettek valamit, például macskakaját, mert arra Zorka rendszeresen rájár...Lehet, hogy megkínálta belőle Maját is és nem vettük észre...

Börzén elköltöttem egy kisebb vagyont, én is PO bodykat vettem, 10 db-ot csak újakat, úgyhogy ez már kapásból egy 10-es volt:(((Egy pár rövid ujjú pólót vettem még, rövidgatyókat, egy Aventes varázsitatót, egy gyönyörű poncsót, ami még ősszel is jó lesz, 98-as. Ezenkívűl pelenkát, egy tavaszi sapkát és asszem nagyjából ennyi. A sapka ráadásul valami nagyon érdekes szabású, a homlokán szűk, a feje búbján meg tök nagy, szóval elég érdekesen áll rajta:(amúgy jó volt a börze, amikor érkeztünk még egész tűrhető volt a helyzet aztán mikor eljöttünk már rengetegen voltak. Lehet, ha nincsenek annyian akkor még maradtunk volna kicsit.

Ildi,
Mettől aludt délután Réka? Most már alszik? Én ilyenkor galád módon felébresztem, ha ennyire elcsúszunk, bár ennyire nem is szoktunk. Ma szokatlanul korán, fél 8-kor ébredt a lelkem, úgyhogy a délutáni alvás is korán volt, de este azért 8-ig húzta:)
Holnap reggel meg biztos aludna még és majd megint utálhatom magam, hogy felébresztem:(

Na eldugultam, mert velem lesz tele az oldal. Holnap Cini, gyertek sokan!
Vendég
 


most látom, hogy babanetéknél még mindig téli időszámítás van...ez akkor tűnt fel, mikor Ildi hsz-ét olvastam, amihez 18:45 volt írva és Ildi azt írta, hogy mindjárt 8 óra...

Jóccakát!
Vendég
 


 
 

Köszi, átállítottam, de Budapest nyári időszámítás a GMT+2 órához van sorolva, úgyhogy ez a babanet bénasága:) Lehet, hogy egyszercsak majd vissza kell állítunk, mert rájönnek a dologra.
Vendég
 


Sziasztok!

Katus, köszi a CBA-s tippet, ma reggel már tudtam is csőröst venni! :D

Ildi, azért Nuby, mert Rebeka már ezt szokta meg, a másik márkát már nem fogadja el. Lőrinccel amúgy Avent-ot használtunk... Hogy utáltam! Az összes csöpögött!!!

Szandra, jó, az igaz, hogy én óraállítás előtt sem altattam órákig. De az én gyerekeim sem rendesebbek, mint a tieid! :wink:
Képzeljétek, tegnap panasz volt Lőrincre az oviban! :roll: Hogy vártam anno, hogy az én fiam is legyen már rendetlen néha, aztán mégse olyan jó azt hallgatni. :oops: Mikor mentek az udvarra, öltözés helyett valamelyik büntiben lévő kisfiúval rendetlenkedett.
De hogy a ti óvónéniteknek mennyi pedagógiai érzéke van! :shock: A gyerek rajzára ilyet mondani??? Főleg egy 3,5 évesnek?! :shock:

Ibi, köszi a fogorvos infokat. Lőrincnek szerencsére nincs lyukas foga, csak érdekelne egy fogorvosi ellenőrzés.

Andi
idna
 
 


Sziasztok!


Holnap MINDENKIT várok, hozzánk tornára :lol: vagy csak egy kis beszélgetésre :lol: :lol: :arrow: címet priviben megadom :!:

Anita
putyu
 
 


Judit!

Az jutott még eszembe, hogy nem mostanában kezdél el tejet adni Zorkának?? Attól lehet csúnya a popsija, ha még nem bírja. Nálunk egy éves kor után a forralatlan víz okozott gondokat!! Ötlet.
Macskakaját esznek a csajok??? Na, attól tuti nem lehet bajuk, ezek az ételek szerintem jobban be vannak vizsgálva, mint a babakaják!!! A szigorú állatvédők miatt.

Anita!

Én mennék, de....... lakli hetedikeseket vizsgálok :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,

Nem, már 10-11 hónapos kora óta iszik tejet, de mostanában ráadásul csak joghurt formájában, úgyis max heti 3-at.
Semmi új kaját nem evett akkoriban, amikor kezdődött neki ez a marhaság...úgyhogy ötletem sincs. Igazából én még mindig a babaúszásra gyanakszom. Kb 1 héttel a kiütések előtt vitte apja hosszú kihagyás után újra úszásra...azóta persze nem voltunk. Próbáltuk visszakérni a pénzt (havi bérlet van) de nem adták, azt mondták lejárhatjuk áprilisban, tuti nem a víztől van a kiütés...hát szerintem nem fogom vinni áprilisban sem, ott egye meg a fene azt a pénzt. Csak sajnálom, mert imádott úszni járni régen...
Egyébként gyorsan lekopogom, de most nagyon szép a popsija, már alig látszik valami. Bár ma még nem volt kaki, utána szokott rosszabb lenni a helyzet...
Vendég
 


Gyöngyi!

Végezz velük gyorsan 8-10-ig :roll: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Anita!

Rám számíthatsz :lol:
Még az odajutás képlékeny :roll:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita!
Mi megyünk.

Judit! Anikó!
Szívesen elviszlek benneteket is az Anitához, ha akartok velem élni, mármint a lehetőséggel.

Judit!
Babaúszástól?? Csak a fenekén??? Nem akarlak megkérdőjelezni de szerintem attól nem csak a feneke lenne ki ennyire. Hova jártatok úszni?

Gyöngyi!
Köszi a jácintot, tudatosult bennem, hogy a kertünkben kb 30 tő van :roll: :) :wink: , bocsi!!! Igazad volt, hát igen eddig ennyire nem foglalkoztam a kerttel.

Anett!
Drága igazmondó tükröm :wink: :) , feltöltődtem tőled!!!!!!!!

Képzeljétek ma hallottam, hogy Kispesten megszűnt a csipőszűrés, nem semmi!!!

Kértem a Heim Pálba időpontot a Taminak, május 26-ra kaptam :roll: .

Akkor holnap.

Szandra

szandrakiss
 
 



Szandra!
Egymást előzgetjük :lol:
Köszi, élünk Veled :wink: :lol:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita,

Akkor mi is megyünk:)

Szandra,

Köszi szépen a felajánlást, akkor mi is szívesen csatlakozunk!
Hánykor legyünk a hol?

A kispesti usziba járunk. Nem konkrétan a vízre gondoltam, hanem arra, hogy esetleg az uszodában szedett össze valamit. Az ecsetelő, amit Lakos felírt gombára van, ebből feltételeztem, hogy gombás a gyerek. (mert ugye a diagnózist nem mondta a doki)Mivel más olyan helyen nem jártunk, ahol ilyesmit összeszedhet, ezért maradt a gyanúm középpontjában az uszoda. Főleg, hogy novemberben ugyanez történt, csak akkor nem ennyire durván, aztán márciusig nem volt úszni, nem is volt semmi baja és ahogy újra uszodába ment újra előjött. Na mindegy, nem tudom...:(
Vendég
 


Nem is tudom ki kérdezte, hogy milyen oltást kapnak a csajok, én meg el is felejtettem válaszolni, kullancsellenit kaptak. Tami sírt egy kicsit, Edónak szóltam, hogy ott az Elmo a tv-ben, odanézett erre a dokinő szól, hogy kész..., semmit, de komoyan mondom semmit nem vett észre belőle.

szandrakiss
 
 



Csajok!

Nem is tudom ki mondta, hogy szeretne olyasmi hintát ami a Praktikerben, az a mérleghinta szerűség. Találtam a www.regiojatek.hu oldalon is a nyári/szabadtéri játékok részen azt hiszem a 3dik oldalon, 4ezer valahányszáz forint. A sógórnőmnek vaan régiójátékos nagykeres vásárlási engedélye, el akarok menni vele majd a napokban, vagy a jövőhónap elejé. Ha gondoljátok akkor szívesen veszek nektek amit kértek.

Szandra

szandrakiss
 
 


Anita,ránk is számíthatsz :lol: 10 körül jó?
bibolya
 
 


Szandra!
Én szerettem volna olyan libikókát már húsvétra Majának, de aztán ugrálóvár lett belőle. Az Ikeás, ami jó árban van, az csak 1 személyes, a Brendonos 3 személyes pedig 9.900.- Így elvetettük. Viszont ez amit most írtál nagyon jó árban van, úgyhogy ha nem gond én szeretnék kérni egyet. Főleg, ha május 1-ig el is tudod hozni :wink: Akkor lesz Maja névnapja :lol:
Majd holnap megbeszéljük.
Köszi
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Már megint este lett :lol:

Tök jól éreztem magam ma veletek a Praktikerbe, a capuccino is fincsi volt,én is feldóbodtam,feltöltödtem. Ha úgy alakul, holnap mi is megyünk Anita.Kellenek a feltöltő bombák!

Anett!
Remélem nem hitted el,amit össze hadováltam a víztísztítóról :oops: :oops: :oops: utána érdeklődtem ----------kb. 2-300e az alapgép és félévente 30e a tisztítás. :oops: :oops: :oops: (csak hát olyan drasztikus összegnek tűnt ez 8-10 évvel ezelőtt,hogy ez maradt meg bennem :oops: ) bocs nem akartalak félrevezetni :lol:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Gyertek nyugodtan amikor csak akartok, mi korán kelünk :lol:
Várunk MINDENKIT!!!!! :lol: :lol:

Judit!
Bogi is a kispesti usziba jár, mi usziszemölcsöt szedtünk össze :arrow: a börgyógyász azt mondta, hogy nem víz a felelős, a gyerekek egymást fertőzik! Így teljesen mindegy hova viszed! Teljesen kiszámíthatalan :(
Amióta kikezelték szemölcsmentes :D

Anita
putyu
 
 



Szandra,

Oké, köszi, remélem Anikó is olvassa még az üzit, mert mi valamiért 10 órát lőttünk be vele délután. (írtam neki egy smst is a biztonság kedvéért)
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Csak jelzem, hogy még mindig 2in1 vagyok :P !

Szívesen találkoztam volna veletek ma, de a tegnapi napom nagyon kifárasztott így ma próbálom magam utolérni a teendőimben, ill. regenerálódni se ártana...

Tegnap voltam NST-n, minden O.K. volt, bár picikét nyaggatni kellett a babót, de végül is produkált pár dühös rúgást :wink: Ja, meg a gép jelzett egy erősebb méhösszehúzódást is, de én csak egy kis feszülést éreztem belőle... Megnéztem a kórház szülőszobáját...egy aranyos szülész csajszi mindent elmondott, megmutatott...mint tudjátok eddig sem izgultam agyon magam...most meg már szinte várom is :arrow: ...látjátok, mondtam én, hogy valami nincs rendben a fejemben :roll: :D DE mindezeket egybevéve azért szeretnék még legalább 2 hetet...úgy érzem /sőt a lakáson látom is/, hogy még nem vagyok teljesen kész :arrow: ...remélem babónk is figyelembe veszi az én akaratomat :wink: Na, ennyit rólam, mert igazán nem ezért jöttem...

Sajna az Adrinak ma be kellett feküdnie a kórházba megfigyelésre :( .
Előzmény: tegnap ő is volt NST-n és -hasonlóan a múlt hetihez- most is picit lassúnak találták a baba szívverését (átlag 130) :arrow: így a dokija jobbnak látta, ha pár napig bent lesz. Ha mindent rendben találnak (amit őszintén remélek) hétfőn jöhet haza.

Kérdeztétek tőlem Katáéket: sajna én sem tudok róluk csak annyit, amit itt írt...de most már április, sztem nemsoká jöhet a kis Marci is haza.

Nektek jó tornát és dumcsizást! Remélem jövő hétre is tervezitek...

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Bocs Anita, hogy nem mentünk, de olyan jót aludtunk:)
A postás ugrasztott ki az ágyból akkor, amikor a Szandra épp Anikóékat szedte fel.

Anikó, Szandra,

Egy batár nagy kocsit láttam, kb Anikó előtt, aztán mást sem, mert még a kontaktlencse sem volt a szememben:)Úgyhogy ha esetleg vadul integettetek, nem bunkóságból nem intettem vissza, hanem mert semmit sem láttam:)))

Mindenkinek köszi az ötleteket a popó-bajjal kapcsolatban, Ibolyának meg ezer köszönet a kamillateáért. (képzeljétek, tegnap Ibolya hozott nekem a cinire egy csomaggal!)
Úgy néz ki, hogy most már rendbe jött Zorka feneke, még nagyon halványan látszik azért, de most már a kaki után sem romlott a helyzet, úgyhogy remélem helyrejön most már teljesen.

Adrinak drukk-drukk, hogy minden rendben legyen és hazaengedjék. Évinek szintén drukk-drukk, kitartás, mindjárt itt a vége:)Illetve dehogy a vége, a java csak ezután jön:)))

Majd rakjatok fel képeket a mai buliról!:)
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Anita és a többiek!
Bocsi,hogy nem mentünk,de bekavart a barátnőm,mint ahogy a Szandra tudosította (remélem nem olvassa,mert imádom amúgy :D ) adóbevallását csinálom. Aztán meg a Réka aludt el, pont mire végeztünk (vagyis ez kicsit hosszabb menet lesz) így nem tudtunk menni. De veszélyben is vannak ezek a jó kis talik egyelőre,míg a kiscsaj nem áll át rendesen a napi egy alvásra,nem volt szívem felébreszteni,pedig tudjátok akár nélküle is elmegyek,ha apa itthon van. (lsd. játszóház a múltkor :o )

Ja és a kocsim is lerobbant hazafelé az ovódából menet,állítólag zárlatos lett az aksi :oops: ez nem az én napom :oops:
ezúttal köszönöm Nóra (ha olvasod) segítségedet,kevés ilyen önzetlen embert ismerek,mint te!


Azért remélem ti nagyon jól éreztétek magatokat és egy jót tornáztatok.

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Holnap 10 körül / gondolok itt a későn ébredőkre is :lol: /MINDENKIT szeretettel várok nálunk egy tracspartyra ,de aki akar tornázhat is van Biró Icám.
bibolya
 
 


Ibolya,
Köszi a meghívást, én most kihagyom, mert holnap reggel elutazunk Bükkfürdőre :cry: :lol:
Jó szórakozást mindenkinek!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Évi,én soha nem érzem azt hogy kész vagyok a lakással :oops: .Te elkészülsz az elkövetkezendő 2 hétben? :lol: Vagy szegény Zéti még bentmarad egy pár évig :lol: :lol: :lol: ?
Na jó,félre a viccet / mielött még megsértődsz rajta,hisz nagyon hisztis vagy mostanában :oops: :lol: /,persze,még maradjon bent 1-2 hétig,csak nehogy megbánd,mert utána meg majd ugy kell kikönyörögni.
Azért hallod jó sokat változtál az elmúlt hónapokban.Emlékszem,mikor elkezdtél irogatni ide,akkor még mindenáron császárral akartál szülni,most meg már nem is izgulsz a szülés miatt :lol:
Adrival ha beszélsz add át jókivánságaimat.Remélem még a kicsi lányka bentmarad egy pár hétig,neki még tényleg maradnia kéne.

Anita,jó volt nálatok,de iszonyú kupit és koszt hagytunk :oops: bocsika.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Ildi,
hiányoztál... :( Remélem a kocsd hamar meggyógyul!!!

Anett,
kösz a tornát, jól nyomtuk :)

Anikó, Anita,
nektek is kösz a kezdeti támogatást :) Csak aztán ugye a bokros teendők? Mi a tanulság? Gyümölcstálat előre legyártani, gyerekekkel előre lejátszani, vagy mi. :) :) :)

Anita,
köszi az üzletkötést, holnap adom az adni valót. :wink:

Anikó,
szuper időt nektek Bükkfürdőre, remélem Ti látjátok majd a fürdőt is belülről... ja, és készülj! a víz bazi büdös!!!

Ibolya,
megyünk :) Hogy tornázni fogok-e kétséges, mert úgy kivagyok, mint a liba. Ancsikám is elfáradt, 1 óta alszik (előtte ebédelt, rendes gyerek :) ).

Évi,
tessék pihenni (pl holnap Ibolyánál????), a babát marhára nem fogja zavarni, ha nem áll minden élére állítva mire hazajöttök (mellesleg Téged sem szerintem :) ).
ja, és tök természetes, hogy már várod a szülést. Az utolsó hetekbe már én is sürgettem a dolgot :)
Csak halkan jegyzem meg, hogy Andi, a szomszédnőm, tudod, találkoztatok Mikuláskor, pont annyi idős pocakos VOLT, mint Te, és ma hajnalban megérkezett MArcel :)

Szandra,
hát remélem mostmáraztán gyorsan meggyógyulsz, kéne erősíteni a tornás csapatot :) De tényleg, nem is kérdeztem, javul azért???

Judit,
örülök, hogy jobb Zorka popója, meg annak is, hogy ilyen jót aludtatok :)

Jujj, csajok, teljesen kivagyok. Úgy ennék egy csokit, de nem visz rá a lélek, hogy felemeljem a hátsóm a kanapéról (ami annyira azért nem kényelmes, mint Anitáéké...).

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Botond minden irigysége ellenére (nem látam egyébként még ilyennek :oops: ) közölte, hogy jöjjenek legközelebb is a lányok :lol: :lol:
A torna miatt Anettet és Katust lehet dicsérni :!: :!: :lol: :lol:
Aki nem tornázott volt indoka, én viszont végig lógtam :oops: :oops:
Anikó!
Jól láttam, hogy Majának nem nagyon hiányoztál? :D
Ildi, Judit!
Gyerekkel sajnos nem mindig odamegy az ember ahova szeretne :roll: Lesz még alkalom :D :D
Gyöngyi!
Meg voltak a hetedikesek? :lol:
Adri, Évi!
Sokat gondolok rátok, kitartás :!: :) :)
Ibolya!
Megyünk holnap!

Anita
putyu
 
 


Ibolya,

Köszi szépen a meghívást, na meg, hogy gondoltál ránk is, mint késői ébredőkre:)))Sajna nekünk sem jó, most eszméltem rá, hogy én szombaton ZH-t írok, és nagyjából a tantárgy nevét sem tudom, úgyhogy valami jegyzet-félét sürgősen be kell újítanom és átrágnom. :((
A többieknek jó mulatást, fotót csináljatok!!!Ma senki sem fotózott??
Vendég
 


Én miért nem merek holnapra semmit ígérni? :oops:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon köszönöm a mai napot!

Ibolya!

Köszi a meghívást, de nem biztos, hogy holnap tudunk menni, de ha igen.... akkor tuti torna: ok Katus és Anita?

:D

később még jövök!

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Holnap, ha nem kapjuk meg reggel a fizetésünket akkor mi is megyünk de ha "dúsgazdagon" kelünk akkor nagybevásárlást csinálunk és akkor nem hiszem, hogy végzünk emberi időben. Azért kell reggel elintézni mindent mert a Taminak igértünk egy babát amit a jótündér ígért neki és azt még azelőtt meg szeretném venni mielőtt végez az oviban.
Hétvégén meg nem tudunk vásárólni....

Azért köszönjük, szegényen megyünk :wink:

Szandra

szandrakiss
 
 


amikor készítettem a stúdiós-nyuszis képeket, Tami is csinált egy műtermet, kellékezett is...

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


húsvét:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Kép Nagypapám verset mond Taminak (övé volt a legszebb)

Kép Tami felöltöztette nagyimat a bálra...

Kép
kállai
 
 


Ibolya!

Sajnálom, de nem tudtunk ma menni... Remélem jól sikerült a mai találka is.

:(

anett
kállai
 
 


Anett,semmi gond-tegnap jelezted,hogy nem biztos a jöveteletek / én azért reménykedtem,hgoy mégis csak :lol: /.Kicsit játszottak bent a gyerköcök,aztán kivonultunk a játszótérre,olyan gyönyörű idő volt.
Persze most már lóg az eső lába :cry:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Anett,
nagyon szépek a képek! A kedvenceim azok, amin a dédikkel vannak a csajok :) Nem jöttél, így hát nem tornáztunk... pedig nekem nagyon jól esett, van izomlázam is! :)
És képzeld, Ibolya még sütött is muffint, úgyhogy nemhogy a fogyóra gyúrtunk volna, de még sütiztünk is :oops:

Ildi,
hogy vagytok? Autó? Meggyógyult?

Szandra,
ezek szerint gazdagok lettetek :lol: Szuper! Tami mit szólt a babához???
És milyet vettetek? Bocs, a jótündér milyet hozott?

Anita,
milyen volt a hazaút? Boti? Hihetetlen volt a kissrác...

Ibolya,
mindent köszi :) A muffinod receptjét igazán közkiccsé tehetnéd :)
Képzeld, Ancsi hazafelé elaludt, aludt 2 órát, aztán 8-kor tehettem megint le. Úgy tűnik tényleg átáll lassan... :?
Nagyon gáz volt a takarítás utánunk???

Évi,
pihentél? Jól vagy?

Beszéltem ma Adrival, jól van, de azért nem csattant ki a hangja az örömtől... Hétvégén eldől mi lesz velük, hazajöhetnek, maradnak, vagy osztódnak... Szorítunk nekik ugye???

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,akkor közkinccsé teszem,jó :lol: :lol: :lol: ?

CSokidarabos muffin:


10 dkg csoki
15 dkg puha vaj
15 dkg cukor
/amit tegnap ettetek,abban csak 10 dkg volt :oops:/
15 dkg liszt
1 kávéskanál sütőpor
2 tojás
4-5-6 evőkanál tej


Szeretem ezt a receptet,mert mire bemelegszik a sütő,addig összeborogatok mindent :lol: .
Sütőt 180 fokra kell melegíteni.A vajat a cukorral kikeverni,majd bele a 2 tojás,majd mehet a tej,és végül a sütőporos liszt.Csokit apró darabokra törni /én az aprítógépbe dobom,igy tök gyorsan kész/ és a tésztába keverni.
Nekem a 180 fokon,légkeverésen 20 perc alatt kész.

Megnyugtatlak,hogy egyáltalán nem volt kupi,nekem a gyerekeim ennél 100x-ta nagyobb disznóólat szoktak csinálni :lol: A porszívó meg kb.2-3 perc alatt felszívta azt a pár szem morzsát.Különben meg a párom megdicsérte a gyerekeket,mert minden a helyén maradt és nem tünt el semmi és nem tört össze semmi :oops: :lol: :lol: :lol: /ez irányban vannak rossz élményei :roll: :lol: /

Anita,küld át légyszi az Annamari anyukájának /szégyellem magam,de nem jut eszembe a keresztneve :oops: :oops: / a receptet,meg ird meg neki,hogy nyugodtan jöhetnek máskor is :lol: :lol:
Remélem mindenféle hiszti nélkül hazaértetek :oops:

Szandra,tegnap reggel gondoltam rád,mikor megjött nekem is a gyesem :oops: :lol: -éreztem,hogy titeket is felvetett a pénz és nem fogtok jönni :oops: .Sikerült megvenni?De nem a régióba akartad ezt beszerezni?Napközben kikeresem,hogy mit szeretnék onnét és majd elküldöm /remélem csak a jövőhéten mész :oops: és nem tegnap voltál :oops: /

Katus,azért nagyon korai lenne még ez az átállás,én nem sürgetném ennyire :oops: .Addig van jó dolgod,amig 2x alszik napközben,nem?

Évi,vártalak :cry: .Nem baj,ha nyűgös vagy,vagy hisztis,egy mindenórás kismamától mindent elviselünk :lol: :lol: .Azt akarod,hogy nálad csináljunk bulit,ha látni akarunk téged :oops: :oops: :lol: :lol: ?
Adrinak szorítunk továbbra is,küldjük a pozitív energiákat!

Ildi,nagyon beteg a kocsid?Gondolom/remélem/ ezért hiányoztál :cry: .

Judit,megtanultad amit kellett :lol: :lol: :lol: ?Ma lesz a nagy nap?

Anett,jók a képek,főleg ez a nagyi felöltöztetős nagyon tetszik.Rendes a mama,hogy ennyire belemegy ezekbe a játékokba :lol:

Andi,ti is eljöhettetek volna :oops: ,Rebekát már olyan rég láttuk.Legalább képeket tehetnél fel a gyerköcökről.
Az avent-tel én is igy jártam,3-at vettem,mind folyt a fülénél :roll:
Sajna,hogy kés alá kell feküdnöd-én már most paráznák tőle :oops:

Gyöngyi, :oops: ,te is hiányoztál :oops:

Anikó,remélem a rossz kedved ellenére azért kicsit sikerül kikapcsolódnod-és ha hazajössz elmondod,hogy mi bajod van :oops:

remélem nem hagytam ki senkit :oops: ,de ha mégis,attól bocsi :oops:
bibolya
 
 


Ibolya,

Hááát a tanulásból nem sok minden sült ki, de megírtam a ZH-t, szerintem annyit összehabratyoltam, hogy meg nem bukok, aztán a többi le van ejtve:)Majd jövő pénteken kiderül.

Nektek megjött a gyes? Én nem kaptam meg a gyedemet:( Szídtam is őket, hogy húzzák-halasztják amíg csak lehet.

Adrinak továbbra is drukk-drukk.
Évi? Még egyben?Ki fog róla híreket hozni?
Vendég
 


és a legújabb kedvenc képem:)
Kép
Vendég
 


b]Sziasztok![/b]

Írtam...elszállt :evil: :twisted: :evil: ....újrakezdem!

Igen, én még 2in1 vagyok :lol:

Beszéltem az Adrival, a mai CTG-je jó lett, ha a holnapi és a hétfői is ilyen lesz (és miért is ne lenne) akkor valszeg hazajöhet :P

Ibolya!

Bocsi, hogy nem mentem, de már szerettem volna túllenni a babacuccok vasalásával, ill. sétálni sokat már nem tudok, a kocsinkkal ugye meg nem szívesen császkálok még Vecsésen sem, mert rém béna vagyok :oops: :(

Tudom én, hogy sosem fogom úgy érezni, hogy mindennel kész vagyok, de úgy gondolom legalább a gyerekszoba legyen pikk-pakk mire szülni megyek. Úgy néz ki ez legkésőbb hétfőre így lesz :P

Persze, jöhettek hozzánk bulizni, ha kupis lakásra vágytok... :oops: :oops: :oops: :wink:

Ja, és amúgy nem vagyok ám mindig nyűgös/hisztis mostanában sem...sőt, ha belegondolok...kimondottan jól érzem magam :D

Katus!

Köszi az érdeklődést, jól vagyok! Kicsit furcsa is nekem, hogy ilyen-olyan panaszokat olvasok kismamáktól, nekem meg szinte semmi bajom...szerencsére! Tök jól alszok, éjszaka max. 1x kelek fel pipilni, de általában 1x sem... nem ég a gyomrom... nem akar szétszakadni a hátam... a derekam...a lábam...nem vagyok vizes... szóval a néha útban lévő pocakomon (és persze a babó néha nem épp kellemes fickándozásán)ill. a gyorsabb kifáradáson kívül semmi sem emlékeztet arra, hogy várandós vagyok. De, hát ugye ez van nálam az elejétől...én vagyok az "antikismamák" megtestesítője.

Nézem a képeket, csodaszép kiscsaj ez az Ancsi!

Anett!

A képek -mint tőled már megszokhattuk- ismét nagyon jók :!: És hogy a nagyid milyen aranyos, hogy így lehet vele szórakozni a csajoknak :shock: :)

Judit!

A Zorka olyan ezen a képen (azon túl persze, hogy itt is tüneményes) mint egy kis ovodás lányka! Még a mozdulata is komoly nőcis!

Most, hogy írod :idea: ...tényleg! Nem is tudom senkinek a telcsiszámát, ill. csak az Adriét, de lehet, hogy egy időben leszünk kórházban...

Csajok!


Lsz. valaki küldje át nekem a számát privibe, mert a végén még nem tudok szólni nektek, ha "eksön" van :wink: ! ( mondjuk Uramat megkérhetném, hogy írja meg ide, de nem vagyok benne biztos, hogy ő alkalmas a fórumozásra :roll: :wink: )

Anita!

Köszi, hogy gondolsz rám, de amint látod egész jól bírom...mert ugye /amint Katusnak írtam, meg ugye tudjátok is/ szerencsére nem problémás a terhességem :P Kíváncsi is vagyok ez jellemzi-e majd a szülésemet is :roll: ...remélem :!:

Szandra!

Még mindig nem láttam az új séródat :( most, meg hogy meggazdagodtál... talán már nem is vegyülsz majd velünk :shock: :roll: :( :?:

Andi!

Nem tudom nálad hogy váltak be ezek a csőrös poharak, de sok kisgyerekes ismerősöm panaszkodik, hogy csöpögnek-folynak...így én /szinte/ biztosra menetme és Tupperest vettem...hát, nem volt éppen olcsó, de teszteltük és tuti cseppmentes!

Anikó!

Hú, ti most épp Bükkfürdőn, ha nem tévedek :roll: ! De jó nektek! Majd kérünk sok képet és akkor nekünk is jó lesz :wink: !

Gyöngyi, Ildikó!

Titeket meg olyan rég láttalak már, hogy a végén még meg sem fogjuk ismerni egymást, ha -véletlenül- talizunk :shock: :wink: Ez ellen SÜRGŐSEN tennünk kell valamit :wink: :!:

Na, most megyek is aludni, mert holnapra is van már 1-2 teendőnk betervezve + megyünk az egyik kolléganőmhöz lakásavatóra is...

Ja, és még a függönyöket akarom kimosni (ami ugye együtt jár az ablakpucolással :shock: , de ez nálunk a Zuram dóga :wink: ) mivel eddig arra már nem volt kapacitásom a gyerekcuccok mellett...
Hát, csajok bár most csak a kis méretű rucikat, az ágyneműket,
pelusokat mostam-vasaltam ki (no, meg a plüss állatkákat :P ), de már most is tekintélyes gardróbja van a babónak...azt hittem sosem végzek a mosással-vasalással :shock: /sztem lesz olyan rucija, amit nem is lesz időm ráadni :shock: :roll: :D/

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!!!

FONTOS!!

Ebéd után megyünk a városba és gondoltam benézünk a Bábszínházba és veszek jegyet a Marcipáncica előadásra (tüneményes!)

Ha kell valakinek jelezze és veszek jegyet, szígorúan azal a feltételle, hogy hamar kifizeti :lol: , mert a számlapénzből csalom el :oops: . Bocsika ezért a kitételért.

Május 4-én vasárnap (csak erre a napra van jegy már) 10.30-kor kezdődik az előadás. Két részes, kb 1 órás és nagyon jó zenés!!
Jegyárak 900-1400 ig terjednek és mindenkinek kell jegy.



Benettke!!!

Akkor én küldöm a telcsiszámom priviben :lol: :lol: Nem vagy "furcsa" ne aggódj!!! :lol: :lol: :lol: Én is pont így voltam mindkétszer - örülj neki!!! :lol: :lol: Mariettával egészen a 10 perces fájásokig aludtam minden éjjel!! Azt nem mondom , hogy a szülésem könnyű volt, de legalább problémamentes és nagyon-nagyon eredményes :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hát sajnálom, hogy ilyen rossz volt az időzítésünk, mert úgy tűnik nem vagytok netközelben. Majd legközelebb.
Mi "vándorolni" voltunk a Margit-szigeten, amit nagyon élveztek a csajok. Csak azt hiányolta a Marietta, hogy nem piknikezünk.
KÉpek:
Kép Kép Kép

Sárának lefáradt a lába :lol: :lol:
Kép

Jó éjt mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ibi, sajnos nem tudtunk pénteken menni, mert a szomszéd csajjal már megbeszéltük addigra, hogy találkozunk, felváltva vigyáztunk kicsit egymás gyerekeire. Majd legközelebb!
Én is már most parázok a műtéttől, addigra meg tiszta ideg leszek, de nem vagyok egy panaszkodós típus. Ha egyszer muszáj... :shock: :x
Úgy látszik, mi mostanában mindig a Tesco-ban futunk össze :wink:

Judit, nekem megjött a gyed. Igaz, most először jött külön a gyed és a családi pótlék, a családi pótlékot már a MÁK utalta.
A zh-d biztos sikerült!
Nagyon édes a kis Zorka!

Adrinak szorítunk!!!

Évi, nekem csak az Avent-tel volt bajom, a többi csőrös bevált! Ezt a Nuby-t kifejezetten szeretem.
Biztos lesznek olyan ruhák, amit rá sem tudsz majd adni Zétényre. Nálunk is jó pár ilyen van/volt.

Gyöngyi, jók a képek. Különösen az első, ahol a 3 csaj van, mindenki piros mellényben és mindenkinek más a hajszíne. :)

Andi
idna
 
 


Néhány kép az aktuális kedvenceim közül...

Kép

Kép


Kép

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Ibolya!
Én is beállok az esedezők sorába,vagyis ne hari ,hogy nem mentünk,de nem úgy jött össze,ahogy elterveztük. A kocsim még mindig szarakszik,csak holnap még jussak el az oviig meg vissza és akkor apa azt ígérte,hogy elviszi az aksishoz. :oops:

KAtus!
Imádlak!%!!!

Anita!
Remélem is,hogy lesz még alkalom:)

Anett!
Olyan szépek a lányok!!! :lol:
Tökre tetszik a függönye anyukádéknak,náluk van igaz? vagy a nagyidéknál?

Évi!
Látod milyen ügyi vagy,tudtam én mindnennel szépen kész leszel mire jön a kis trónörökös. :lol:



Judit!
Tök jó a Zorkás kép:)

Szandra!
Jöttök holnap,igaz?

Gyöngyi!
Micsoda szupi idő volt,pont ilyen kirándulós:) és miért nem piknikeltetek? :lol: :lol: :lol: :wink:
Sárának lefáradt a lába :lol: :lol: :lol: de aranyos
és a te hátad nem fáradt le? :lol:

Andi!
Most jöttem rá,hogy nekünk is Nuby-s az itatónk (eddig azt hittem Nuk :oops: ) én a Müllerbe vettem az tutti.

Látom Lőri azóta is Bebeka rajongó:)




Adriéknak Sok sok drukk!!!

Ildikó
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?