Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.
Időközben megvitattam a problémát két barátnőmmel, akik szintén ugyanezeket mondták és ők is javasolták, hogy a dokinak jelezzem.
Most elmegyek két hét szabira, nem leszek számitógép közelében, majd ha visszajöttem, akkor ismét jelentkezem.

Addig is vigyázzatok magatokra.

Szilvi
szilva75
 
 


Szilvi! Jó pihit! Mire visszajösz talán már a házikónkból is fog állni valami :lol: Állítólag már 2brigád dolgozik rajta :lol: .

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat,hogy egy pár napra eltüntem,de elég nehéz napjaink vannak mostanában!Fannika rettentően nyűgös,s már 3 napja nem volt széklete!Fogalmam sincs,hogyan tudnék neki segíteni széklet-ügyben :cry: .Nem tudnátok nekem valami jól bevált módszert ajánlani?Teljesen kétségbe vagyok esve!!!Ha egészen véletlenül sikerül egy kicsit kakilnia,olyan kemény,mint a kő!Veletek mi újság?Hogy telnek a napjaitok?
Brigi,
halad a lakópark építése?Mi még sehol sem vagyunk,pedig már alig várom,hogy költözködjünk!!!
Dia,l
légyszi küldd el priviben a doki telefonszámát,s ha nem nagy teher írj Róla valamit!E-mail címem:anita.kalota@freemail.hu
Szilvi,
Kellemes pihenést kívánok,s vigyázz MAGATOKRA!
Sziasztok!
Anita

KépKép
anita.kalota
 
 

 
 

Sziasztok!
Anita! Leovolak. Recept nélkül kapható a gyógyszertárban. Székletlazító. Nagyon jó, Nálam Máté kapta a műtétje után :cry:
Hát nagyon remélem, hogy épül. A kivitelező azt igérte, hogy a határidőt tartják :roll:
Mi ma voltunk oltáson. Hát nem volt egyszerű. De legalább anyós jött segíteni :lol:
Tényleg Dia! Milyenek arrafele a gyerekdokik? Meg a védőnők? Én a mienket talán februárban láttam utoljára :roll:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Sziasztok!
Anita! Leovolak. Recept nélkül kapható a gyógyszertárban. Székletlazító. Nagyon jó, Nálam Máté kapta a műtétje után :cry:
Hát nagyon remélem, hogy épül. A kivitelező azt igérte, hogy a határidőt tartják :roll:
Mi ma voltunk oltáson. Hát nem volt egyszerű. De legalább anyós jött segíteni :lol:
Tényleg Dia! Milyenek arrafele a gyerekdokik? Meg a védőnők? Én a mienket talán februárban láttam utoljára :roll:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Helló Mindenkinek!

Kép Én apuka vagyok, 30 éves, feleségem Yvett és a ma 2hónapos Kende babával Imrén lakunk már 2 éve az erdősáv utcában.

Mivel nem ismerünk itt senkit gondoltam ismerkedhetnénk.
Anya szeptembertől tervezi a Park uszodai bébi úszást, a topic elején olvastam h vki nem ajánlotta miért?

Illetve tudtok a környéken babamasszázs tanfolyamről vagy aki oktatna?

előre is köszi az esetleges válaszokat

feri
:D
klebsiella
 
 


Sziasztok Feri,Yvett és Kende!

Üdvözöllek Titeket a mi kis csapatunkban,s örülök,hogy csatlakoztatok hozzánk :lol: :!: Engem Anitának hívnak,26 éves vagyok.A férjemmel és a kislányunkkal pár hónap múlva költözünk Imrére.Az úszással kapcsolatban,azt tudnám Nektek javasolni,hogy várjátok meg míg a pici 1 éves lesz!A mi babánk koraszülött volt,s én úgy gondoltam,hogy felkeresek egy Alapítványt,ahol megtanulhatom a babák számára szükséges babamasszázst és tornát.Sikerült találnom egy nagyon kiválót,ha úgy gondoljátok megadom a nevét!Itt oktatnak babamasszázst,de ha szeretnétek én is szívesen megtanítom Nektek :lol: Nem egy bonyolult dolog,viszont nagyon hasznos :!: Visszatérve az úszásra az alapítványnál tanácsolták azt,hogy csak 1 éves koruk körül szabad a babáknak úszniuk,kivéve persze akkor ha ezt gyógytornász előírja a baba érdekében :!:
Nagyon aranyos a kis Kende!

Sziasztok!
Anita

KépKép
anita.kalota
 
 


Kedves Anita

köszi a gyors reakciót, szerintem jól fogjátok imrén érezni magatokat, bár attól függ honnan költözik ide az ember. Mi pl mindketten Pomázon laktunk, csak nekem a mhelyem Üllőn van és hát nem tudok benzint pisilni, bár edzek rá...

Nekünk sem a gyerekorvos, sem a védőnő nem ellenezte az úszást, én konkrétan a park uszodára kérdeztem rá.

jó babázást oszt gyertek imrére
klebsiella
 
 


Hello!

Bocsi az eltünésért, múlt héten férjem szabin volt, ha Ő itthon van, én nem igazán netezhetek :oops: , + hirtelen elutaztunk Kiskunmajsára nyaralni 3 napra.

Feri,
örülök, hogy idetaláltatok!!!! Mi a Podhorszkyban lakunk. Az erdősáv nem itt van vhol? :roll: Csak két éve lakom itt.... :? Kende nagyon édi kis pasi!!!! :wink: Yvettet is szívesen megismerném!

A Park uszodát azóta ismerem, mióta megnyitott. Most nagyon laza lett, nem vinném oda a gyerekem. :cry: Úszni én se akarom még ilyen pici korban, állítólag tényleg jobb később kezdeni, a búvár reflex miatt. .. :? ... azt hiszem....

Brigi,
nekünk nagyon szupi a dokink, Katié is az-ketten-, Dr Gyepessy Mária. Tündéri, imádja a gyerekeket és nem vaskalapos. A régi gyakorlatot keveri a modern nézetekkel, nagyon normális! :wink:
A védőnők utcákra vannak osztva, a mienk nagyon klassz szintén, de ismerek egy párat és szerintem Ők is jók.

Anita,
sajnálom a picit! Jobb már, van már kaki? Én szőlőlevet szoktam adni vagy cukros vizet. Ezek szoktak használni.

Most itthon vagyunk, ketten a kis Tökivel sétálunk, nem túl izgi. :cry:
Gyertek csajok mihamarabb!!!!! :wink:
dianab
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a jó tanácsokat!Valamivel jobb a helyzet,de nem szeretném elkiabálni.Már volt kaki :lol: :lol: .Most éppen a fogacskákkal küszködünk.Elég nyűgös a pici,s elkezdődött a nyáladzás időszaka.Viszont egyik ismerősöm ajánlott egy homeopátiás készítményt a fogzási problémákra,s bevált :lol: :D .


Dia,
sajnálom,hogy unalmasak a sétáitok,hidd el megértelek,ugyanis ugyanebben a cipőben járok!Nem tudom,hogy a környékünkről hová tüntek a babakocsis anyukák :shock:


Brigi,
Hová tüntél?Régen hallottunk Rólad.Mi újság van Veletek?

Sziasztok
Anita

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Újra itthon vagyunk, jót tett a kikapcsolódás, de már ismét ezerrel nyomom a melót, amig persze lehet és birom is.
Én is üdvözlöm a új tagokat :D

A sógornőm az első babájával több mint 1 évig (2004-2005) lakott a Bercsényi utcában és ő, a hozzájuk rendelt védőnővel 100%-ig meg volt elégedve. Aki a közelben lakik, annak szerintem szerencséje lesz és nem kell aggódnia. A gyerekorvosról nem tudok sajnos nyilatkozni :( , de ha gondoljátok, rá tudok kérdezni nála.

Anita,
végül mi segitett Pindurinál a székletben? Brigi gyógyszerét kipróbáltad vagy esetleg valamelyik étel?

Brigi,
kedden (aug. 22-én) jártunk kint az épitkezésen és valóban, már az alsó szint falai állnak, bár a határidős átadásban nem bizom :( , mert már most 2-3 hónapos csúszásnál járnak. Mivel karácsonyra vagyok kiirva, igy nem is bánom. Terveim szerint február végén vagy március elején mennénk úgyis.

Üdvözlet Mindenkinek,
Szilvi
szilva75
 
 


Hello!

Anita,
küldtem privit! Ne haragudj, hogy elfelejtettem elküldeni a doki számát. :oops: Olyan szétszórt vagyok!!!!! :oops:

Ma voltunk Gabi babával a Nagymamámnál. Minden héten egy napot nála töltünk a Deák téren. Na nem a szmoghoz szoktatom a gyereket :lol: , csak jó látni a Mamám és a fiam együtt. :D

Csajok,
jó lenne, ha már jönnétek! :roll:

Szilvi,
jó hogy itt vagy köztünk újra! :D
dianab
 
 


Sziasztok!

Szilvi,
nagyon örülök,hogy újra itt vagy köztünk :lol: Gondolom még szívesen pihentél volna egy kicsit,de hát szólított a kötelesség :( Voltatok valahol nyaralni,vagy otthoni pihenéssel telt a szabadság?
Hogy érzed magad,s hogy van a kis pocaklakó?Mostanában kellett valamilyen vizsgálatra menned?
Kipróbáltam a gyógyszert,s tényleg nagyon jó volt :lol:Most azonban már gyógyszer nélkü is sikerül.A kis szervezete kezd hozzászokni a szilárd ételekhez,s így könnyebb az emésztés :D.
Dia,
köszike a doki számát,s egyáltalán nem haragszom,hogy elfelejtetted elküldeni.Még lenne egy nagy kérésem:ha van időd tudnál nekem írni róla valamit!Van magánrendelője?Hogy viselkedik a terhesrendeléseken?Törődik a betegeivel?Bocsi,hogy ennyi kérdésem van,de a másik doktornőmmel annyira melléfogtam,hogy majdnem a gyermekem életébe került!!!
Ne izgulj Mi már nemsokára megyünk!Kitartás :lol:


Sziasztok,
Anita

KépKép
anita.kalota
 
 


Hello!

Anita,
Demeter dokinak nincs magánja, a Sote-n rendel, ott ügyel, műt, a rendes, a terhes és az onkológián is. Nagyon elfoglalt, szétszórt, de emlékszik a pacienseire és ha nála vagy, vagy felhívod, rádfigyel :!: :!: , türelmes, aranyos, kedves, lelkiismeretes és NEM pénzéhes :!: :!: . Nem kér pénzt, nincs tarifája, annyit adsz, amennyit gondolsz. Azt is szégyenkezve fogadja el. Imádom nagyon. Engem a 37. :!: :!: héten vett át, és az Istvánból egy szemét hentestől menekültem el az utolsó pillanatban. Demeter dokit nem érdekelte semmi, kíméletes és megértő volt velem.

Azt viszont tudom, hogy nem csak rajta múlott a fiam élete és az én egészségem, hanem az egész gárdán, aki vizsgált a szülőszobán. Ő műtött, vette ki a fiam, hogy ott nem volt komplikáció, szintén a többi jelenlevő dokin is múlott.
Ha lesz még babám, a Sote-n fogom szűlni, mert ez az egyetlen kórház, amiben megbízom.

Röviden ennyi, de majd elküldöm neked priviben egy csajszi mail címét, Ő a kezdetektől Hozzá jár, most 20 hetes. Ő fog tudni bőségesebb infóval ellátni.

Puszi
dianab
 
 


Sziasztok!

Anita,
több év után végre sikerült eljutnunk Horvátországba. A szállásunk a tengerparton volt, az erkélyről gyönyörű kilátás tárult elénk. Az időjárás is szuper volt, csak a tenger tűnt kicsit hüvinek. Eddigi legjobb nyaralásunkbank vehettünk részt. Nagyon élveztük. :D

Úgy gondolom, hogy ráérek a gyerekdolgok beszerzésével, mert 4 hónap még hátra van, viszont hallottam arról, hogy minden évben 2-szer szokott lenni Babaörze a Hungexpo területén. Arra gondoltam, hogy babakocsit és kiságyat ott szereznénk be. Meg tudja valaki mondani, hogy most ősszel mikor lesz? Sajnos a neten még nem találtam meg. :oops: Illetve azt is, hogy mik a tapasztalatok a vásárral?
Szivesen várnám a véleményeket babakocsival és kisággyal kapcsolatban is.

Üdv,
Szilvi
szilva75
 
 


Hello!

Szilvi,
most 2-án lesz a börze, a hétvégén. Mi megyünk Kettennel.
Szerintem babakocsit itt nálunk vegyél és kiságy is van. Itt Imrén a Nagykőrösi-Pamut utca sarkán van a babaholmi olcsón bolt. Rengeteg kocsijuk van, az enyémet is ott vettük, potom 19500 Ft-ért és NAGYON jó! Ők igazán olcsók, olcsóbbak mint a börze. Ha előrébb lapozol, felraktam képet is a kocsimról és egy kis leírást. Barátainknak márciusban lesz meg a babájuk és Ők is ilyet fognak venni. Nézd meg!

Klassz, hogy voltatok Horvátban. álítólag nagyon szép és jó. Hát mi talán jövőre... Gabika függő! :wink:
dianab
 
 


Az előző oldalon április környékén van a kép és egy kis szöveg is a kocsiról.
dianab
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, de szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat amely reményeink szerint elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés, nem csak gyerekeknek!

http://www.dekofalfestes.atw.hu/
Kép
falfestolanyok
 
 


Sziasztok!

Dia,
úgy tűnik, hogy a Bababörzéről lemaradtam. Én a hirdetéseket csak úgy láttam, hogy babaruha börzéről van szó. Sógornőm vasárnap mesélte, hogy ez bizony a szokásos őszi vásár volt. Pedig annyira szét akartam nézni. :(
Azért az általad javasolt boltot mindenféleképpen fel fogom keresni.
Milyen volt a vásár? Érdemes volt kimennetek?

Üdv,
Szilvi
szilva75
 
 


Hello!

Hát a babaruha bőrzére én többet nem megyek. :cry: Nem tudtam, hogy a cuccok 75 %-a használt lesz, mert az engem nem igazán érdekelt. :cry: Mindegy, egy tapasztalattal több.
De volt egy-két márkakereskedő is kinn, így sikerült pl avent-es cuccokat nagyon olcsón beszereznem és készítőtől bodykat, 480 volt a rövid és 580 a hosszúujjú. És már használjuk is őket, nagyon jó a minőségük! :wink: És.... lehet telefonon rendelni is, azt hiszem ennyi pénzért nagyon megéri még rendelni is. De ezt majd akkor tudom biztosan, ha felhívtam őket. :wink:
Babakocsis egy volt kinn, a Graco, azt hiszem, volt még Mam, többre nem emlékszem.

De kimozdulni és egész nap csacsogni tökéletes volt!!!! :lol:

Szilvi,
hogy vagy? Nem visel meg ez az időjárás változás?

Ja, és az itteni bababoltban vettem 2200-ért nagy kapucnis fürdőlepedőt. Hát valami szuper jó! A Pici is imádja. Ketten is vett anno náluk, eddig még nem panaszkodott, akkor biztos bevált. :wink:

Szilvi,
szerintem minenképp nézz it körül, mert nagyon megéri.

Meg vettem 250-ért két pár zoknit és azokkal is meg vagyok elégedve.

De most már abbahagyom! :wink: Puszi
dianab
 
 


Sziasztok!

Bababörze régen évente csak kettő volt, de mostanában több is van. Én is azt hittem, hogy lemaradtam róla, de körülnéztem a neten. Ami régen kettő nagy volt, azt a Kismama újság szervezi. Idén ez november 4.-én lesz 8-15 óráig. Valóban a ruhák nagy része használt. Viszont rendkívül olcsón nagyon jó ruhákat ki lehet fogni, csak keresni kell. Szerintem megéri.

üdv,
Edina
edinanak
 
 


sziasztok,

én még nem írtam ide, de mi is XVIII.kerületiek vagyunk.
érdeklődnék, h. járt-e már vki közületek baba(-mama) tornán, ha igen, milyen volt, mi a véleménye, tapasztalatok stb... illetve a Kondor műv.házon kívül tud-e vki a kerületben máshol??

u.ez a kérdésem babaúszásról, a Park usziban volt-e vki és bejött-e stb...

köszönöm

Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Szia Alon!

Én voltam a Kondor művházban baba-mama tornán. Szerintem jó. Egy-két próbát mindenképpen megér. Aztán majd meglátod.

Edina
edinanak
 
 


Csajszik!

Merre vagytok?????
dianab
 
 


Sziasztok! :lol:
Dia! Jelentkezem itt vagyok :lol:
Képzeljétek, ma hívott a kivitelező, 6-án végre szerkezetkész lesz a házikónk :lol: Csupáncsak 4hónap csúszásban vannak, de most is igérte, hogy próbálják tartani a határidőt :roll: Hát kiváncsi vagyok .
Nálunk egyébbként minden rendben, srácok rosszak, de aranyosak is. Nincs sok szabad időm melettük az biztos!
Többiek merre vagytok?

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Hello!!!!

Nálunk hiszti napok, hetek vannak... :oops: nagyon nehéz Gabival, így sokat sétálunk. A kocsiban mindig olyan kis ideális, kedves, hisztimentes gyerek. :wink:

HÁt jó lenne, ha már jönnétek!!!! Uncsik a séták. :?

Puszi
dianab
 
 


MAMAVÁR foglalkoztató ház Kőbányán!
Babáknak,mamáknak mindent egy helyen!
Nyitás október közepén.

Két tornaterem,játszó szoba megőrzéssel,masszázs,szauna szoba,kávézó.
Ízelítőnek:
Pocakosoknak:terhes torna-,jóga,táncterápia,terhes masszázs.
Babásoknak:baba-mama torna-,jóga,baba masszázs,zenebölcsi,
beszéd- és mozgásfejlesztő foglalkozások
nagyobbacskáknak:zeneovi,olasz-,angol játékos oktatás,
beszéd- és mozgásfejlesztő foglalkozások.
Anyukáknak:alakformáló tornák,sztreccsing,intimtorna,gerinctorna
Masszázs,szauna
Ez idő alatt gyermekeitekre vigyázunk!

Cím:X.Kis Gergely u.3.
T: 06 20 9 604 214
aja
 
 


Sziasztok!
Már én is hiányoltalak Benneteket.
Elég sok melóm volt az elmúlt pár hétben :( , ezért nem is jelentkeztem. Szerencsére a kis pocaklakóm elég jól viseli.

Lassan elkezdünk babaholmik után nézelődni, mert bő két hónap és gyarapszik kicsiny családunk. Nem régen hallottam, hogy lesz börze a BNV-n november 4-én, oda biztos kimegyünk.

Brigi,
én is azt az infót kaptam, hogy belehúznak az épitkezésbe és próbálják tartani a határidőt. Mi biztos, hogy március előtt nem fogunk költözni, már csak prüntyőke miatt sem. Igy legalább 2 hónapocskát tud Mamikám segiteni (mert náluk lakunk), amig megszokjuk egymást pindurival. Nem is lesz olyan pinduri, mert a 29. héten már azt hitték, hogy 31 hetes terhes vagyok. Attól tartok, hogy óriás bambinónk lesz.

Pont a múlt héten volt rajtam egy szülési pánik. :( Még annyi mindent kellene elintéznem és hát igazából lélekben sem vagyok felkészülve a szülésre. Szerencsére a doktornőm és egy kedves kismama ismerősöm is megnyugtatott. :) Azóta nem foglalkozom a témával.
Nálatok volt ilyen? Simán felkészültetek mindenre?

Szilva
szilva75
 
 


Hello!

Szilvi,
örülök, hogy itt vagy!
Hát igen... ahogy közeledsz a szüléshez, annál több melód lesz. :oops: Mert távozás elött, minél több bőrt próbálnak az emberről lehúzni. :?

Vigyázz magadra, a fő, hogy ne idegeskedj, és otthon tudj pihenni sokat!!!! :wink:

A bababőrzén főleg hazsnált rucik lesznek, én totál kiakadtam, mikor kinn voltam, mert nem arra számítottam. :? De az újak tényleg olcsók és nagyon jók!!!! :wink:
dianab
 
 


Sziasztok! :)

Viki vagyok, és van egy 15 hónapos kislányom Nikolett!
Pestszentimrén lakunk a Címer utcában...
Pár hónapja költöztünk ide édesanyámhoz a 16. kerületből, így még nem nagyon ismerem itt ki magam :( ezért is szeretnék mindent megtudni a kerületről, hogy hova lehetne elvinni a kislányomat játszani, programokra, hogy barátokat szerezzen magának :)
Válaszotokat előre is köszönöm!
ja és ha sikerül mellékelek egy képet is róla :) az én kis tündérkémről :)
mohané
 
 


Szia Viki!

Üdv itt. :D Sajnos nem tudom, hol vannak a többiek, én rendszeresen benézek, de semmi. :cry:
Mindegy, most Te idetaláltál. :wink:

Mi a Podhorszkyban lakunk, minden nap a Címer utcában sétálunk.... ketten Gabival, nagy csendben, unalomban. .... Gabi a kisfiam, 11 hónapos, és még csak gagyarászik a kocsiban séta alatt meg általában alszik. Szóval összefuthatunk, dumálhatunk, megmutatok nektek mindent! :wink:
Vannak bababoltok, olcsó pamutzoknis, stb...
Íme a fiam:
Kép
És itt vagyok én is: (hogy majd megismerj)
Kép
Ez azért egy full-os kép, most van rajtam plusz kiló, de a fejem ilyesmi, vörös haj, szeplők, talán kerekebb a képem. :lol:
Nem szeretem ha fényképeznek.... :oops:

Kép
dianab
 
 


Hol a kép a lánykádról?????

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy egy kicsit eltüntem,de a költözés és az átalakítások minden időmet elvették :cry: .Végre elköltöztünk,s XVIII.kerületi lakosok lettünk :lol: Az internetet is csak a hét elején kötötték be,viszont most már minden rendben,úgyhogy jövök rendszeresen!Minden rendben? :roll: Jól van egy kicsit túloztam,ugyanis a lakás egy része még romokban hever :cry: Sebaj, egyszer,úgyis rend lesz!
Viki,
örülök,hogy Te is csatlakoztál hozzánk!
Dia,
tündéri a kisfiad a kis fogacskáival!Nekünk sajnos még nincs fogunk!!!A környékkel még most ismerkedem,itt még minden idegen számomra!Nem tudom pontosan,hogy merre laktok,de úgy rémlik,hogy nem vagyunk messze egymástól.Mi a Saláta utcában lakunk.Ha van kedved vihetjük együtt sétáltatni a kis manókat.


Jó éjszakát!

Anita

KépKép
anita.kalota
 
 


Szia Anita!
Ti a Nagykőrösi másik oldalán vagytok, de nem gond, mert állandóan benn lógunk a központban. Írd meg a mobilod a diananet@freemail.hu-ra és majd rádcsörgök séta elött és talizhatunk. Minden nap dél körül megyünk ki, mert akkor már és még nincs annyira hideg. :wink:
Mehetünk majd együtt a buy way-be is, meg ilyenek! :wink:

Fura, hogy nincs még fogatok.... ezt majd kidumáljuk, úgyis az etetésről ki akarlak faggatni.
Most olyan gondban vaygok, hogy két hete mondta a védőnő, egy éves korukra a babáknak már a darabosat kell enniük. :shock: de hát nincs is rágófoguk?! :shock: Szóval most ezzel szenvedünk, lassan de ügyesen haladunk, csak nem értem, mennyire kell darabosat ennie. :shock:

Kép
dianab
 
 


GYERTEK CSAJOK!!!! PÖRGESSÜK MÁR FEL A TOPIKOT!!!!!! :wink:

Kép
dianab
 
 


Sziasztok Lányok :)))
Annyira örülök, hogy végre válaszoltatok :)))
Dia, örömmel elmegyünk Veletek sétálgatni :) Mi a Címer elején lakunk... így tehát nem tudom hol kéne összefutnunk. Az igazság az, hogy ezen a környéken azt tudom, hogy hol kell leszállni a buszról, és hogy hol lakunk :) Ennyi...
Mikor szoktatok sétálgatni??? Mert a kislányom Niki általában 11-től 1-ig alukálni szokott, ezután pedig megpróbálom megetetni... ami mostanában nem nagyon jön össze :(((
Jó lenne már felvenni valakivel a kapcsolatot, mert itt a négy fal között lassan becsavarodok... :(
más... a kislányomról nem tudtam felrakni képet :( valamiért nem engedte! :(( de majd még megpróbálom...
mohané
 
 


Sziasztok!

Dia,
igaz,hogy a Nagykőrösi másik oldalán lakunk,de nagyon közel vagyunk egymáshoz,úgyhogy nincs akadálya a talinak!Én is azt hallottam,hogy a babáknak 1 éves koruk körül már darabosat kell enniük,de ez az elmélet megdőlni látszik,hiszen a kislányomnak még foga sincs,hogyan adhatnék neki darabos ételt?nNa mindegy majd személyesen kibeszéljük ezt a témát is!Küldtem neked e-mailt
Viki,
hasonló a helyzet nálam is.Én sem ismerek itt senkit,s így elég unalmasak a napok és a séták! :cry: Szívesen felvenném veled is a kapcsolatot,ha nem bánod.Nekem sem sikerül képet feltennem,mert túl nagy méretűek.Le kellene kicsinyíteni,de sajnos nem tudom,hogyan kell :cry:

Sziasztok

KépKép
anita.kalota
 
 


Szia Anita :)

A fogak miatt ne izgulj :)) Mi most leszünk 16 hónaposak, és össz-vissz 7 fogunk van, ebből is a 7. még csak nővőfélben :))
majden 10 hónapos volt a Niki mikor elkezdett kinőni az első foga, utána jó 2-3 hónapos szünet következett... :))
így nem kell aggódnod :)
benne vagy abban, hogy felvegyük a kapcsolatot :)) nagyon örülnék, ha végre lennének itt barátaim :) És persze a Nikinek is :) így legalább nem kéne beutaznom a városba... :( mert oda járunk játszóházba... de olyan messze van... :(

Kép
mohané
 
 


Hello!

Viki,
akkor küld meg Te is a számod, és összehozzuk a talit!!! :wink:
Mázlista vagy, hogy a lányod ilyen kis alvós nappal. :D Mi a kocsiban alszunk el, ezért dzsogingolok annyit vele. :lol: De majd megoldjuk, ki tudom vinni Tökit 2 körül is, tehát ebéd után. Majd ledumáljuk!!!! :wink:

Anita,
felírtam a Tied, és akkor igyekszem úgy időzíteni, hogy jó legyen. :wink: Ma 11 körül mentünk ki. Nektek jó úgy? :roll:
Majd akkor csörgök holnap!!! :wink:

Ez a kaja téma nagyon érdekel, no meg még sok más....

Kép
dianab
 
 


jaj és az öltöztetéstől megyek a falra!!!! Úgyhogy ezt is meg kell tárgyalnunk. :wink:

Kép
dianab
 
 


MAMAVÁR KŐBÁNYÁN
Cím:1103 Kis Gergely u.3

T:06 20 9 604 214, 260 85 90 Nyitva hétfőtől péntekig 10:00-19:00 óráig

Gyerekek tornaterme
Hétfő 10:00 zeneovi,11:00 zenebölcsi,16:00 beszéd fejlesztés,17:00 ovis aerobikKedd 10:00 babamasszázs,11:00 terhestorna,16:00 kúszó-mászók tornája,17:00 futó-szaladók tornájaSzerda 10:00 futó-szaladók torna,11:00 kúszó-mászók tornája,17:00ovis aerobikcsütörtök10: baba-mama jóga,16:00 ovis fitness,17:00néptáncpéntek10:00zeneovi,11:00 zenebölcsi,16:00angol,17:00angol

Anyukák tornaterme
hétfő10:00 alakformálás,16:00 ovis jazz balett,17:00Iskolás jazz balettkedd10:00 boksz,11:00alakformálás,16:00 ovis Rock and Rollszerda15:30kismama jóga,17:00maratoni aerobikcsütörtök10:00zsírégető,11:00has-comb-fenék,15:30 hastánc,17:00gerinctornapéntek10:00alakformálás,17:00terhes torna
A játszószobában óvónői gyerekfelügyelet, amíg Anya tornázik!kismama és fogyasztó masszázs:szerdán 17:00-19:00,csütörtökön 10:00-15:00 között

Olasz mini csoport kedd 11:00
Olasz ovi kedd 17:00

Mindenkit szeretettel vár a MAMAVÁR
aja
 
 


Sziasztok!
Dia,
nekünk jó a holnap.Csörögj, s megyünk dumcsizni!
Viki,
jó,hogy írtál a "fogaskérdésről"!Egy picit már aggódtam,hogy miért nem akarnak kinőni azok a fogacskák!Mi délelőtt és délután is szoktunk sétálni,úgyhogy megoldjuk a találkozást. :lol:
Most mennem kell,mert a férjecském jön dolgozni.

Jó éjszakát!

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Dia, Anita, nem akarunk hármasban összefutni??? :) igaz az előzőkben már megírtam, hogy nekem inkább a délutáni órákban a jó :(
a délelőttöt, míg a Niki alszik, kihasználom a főzésre, felmosásra... :)

Kép
mohané
 
 


Hello!

Rossz hírek :cry: : beteg vagyok és lehet, hogy Gabi is. Holnapra kaptunk csak időpontot. :shock: Nem tudom eldönteni, hogy a foga a baj, vagy elkapta tőlem. :?
Holnap a férjem viszi dokihoz, mert én suliban vagyok. Így ha minden ok, csütörtökön tudunk talizni. :wink:
Kiviszem ma is 11 körül, mondjuk az utcán sétálva nem hiszem, hogy elkapnátok bármit is, :? hiszen minden benne van a levegőben :shock: .. de inkább szóltam, ne legyen gond. :oops:

Viki, persze hogy sétálhatunk hármasban, ill. hatosban!!!!! :lol: Anita is kétszer viszi ki a picit, mint én, 8) szóval szerintem összehozható a délutáni séta. :wink:

Ti mit adtok a gyerekre és alá raktok vmit??????? :roll:
Nekünk pierre carden sport kocsink van, kicsit párnázott a háta meg az alja, így ezekeben a 10 fokokban csak egy vékony plédet hajtok össze és azt rakom Töki alá.
Tökin van egy harisnya, egy kantáros vízhatlan belül vattás gatya-nem túl vastag, őszi állítóéag-, bundás csizma. Body, azon egy vékony hosszú újjú, azon egy polár pulcsi és arra rá a télikabát, de nem túl vastag az sem, talán vattás belül.... a fején egy plüs sapi és a kapucni.
Ahogy leírom, soknak tűnik, de közben meg ha arra gondolok, hogy Ő még csak ül meg fekszik, akkor kell. :shock: Hiszen nem mozog. Vagy rosszul gondolom? :?
Ti mit adtok picikre???????? :roll:

Én is elküldöm a számom..... :D

Kép
dianab
 
 


Csajok,
mi ma nem megyünk ki :cry: , nem vagyok túl jól :cry: , holnap meg suli, dogát írunk :x .... Gabival se tudom mi van :oops: ... majd csütörtökön írok, hogy tudunk e menni sétálni vagy mi.... :wink:

Nekiálltam főzni, milánói lesz 8) , Tökinek meg cékla krumlival tejfölösen 8) . Már mostam Kép ma, tegnap porszívóztam Kép , így ma megcsinálom a felmosást. :roll:


Szóval inkább itthon a melegben maradunk, hátha segít mindkettőnknek, mert ez a nyálkás idő, ami kinn van Kép , szerintem csak árt az influenzának. :?

Tényleg, nálatok hány fok van a lakásban??? És a kicsi hogy van felöltöztetve otthon???? :roll:

Pusz Kép

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!
Viki,
szerintem is nagyszerű ötlet,hogy hatosban menjünk sétálni,részemről semmi probléma!Megoldható a délutáni tali,hiszen,mint írtam mi délután is kimegyünk!Nekem a ma délután is jó,ha gondolod rádcsörgök mielőtt indulunk!Írd meg a számod a kalotafanni@freemail.hu e-mail címre!
Dia,
nagyon sajnálom,hogy betegek vagytok :cry: :( !Vigyázzatok magatokra,s gyógyuljatok meg minél előbb :!: :!: A csütörtök nekem is jó,a részleteket majd telefonon egyeztetjük.
Én mindig aggódom az öltöztetés miatt.Nem akarom túlöltöztetni,de azt sem szeretném,ha megfázna.Adok rá egy bodyt ,egy kantáros bélelt nadrágot,egy vékony pulcsit,egy vastag kabátot vastag nacival,s végül a sapka természetesen kapucnival.Szerintem ez így megfelelő.Milyen suliba jársz?
Sziasztok

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy betegek vagytok :( a Niki már majdnem két hete taknyos :( de már javulgat :) ezért valszeg az e heti sétákat még kihagyom... holnap megyünk dokihoz... remélem már valami jobbat mond :) és talán még a védőoltást is meghaphatja :)
Nekem az öltöztetéssel nincsenek problémáim :) most inkább az etetéssel szenvedek... nem akar semmit sem megenni, ill. az édesség az megy, minden mennyiségben :) de a rendes kaját nem tudom beletömni :(

Kép
mohané
 
 


Anita,
a kantáros bélelt gatya fölé adod a vastag gatyát? Milyen anyagúak a gatyák? És a kabát? A kocsiba nem raksz semmit? :roll:

Jó, akkor a csütörtököt még lebeszéljük!

Viki,
nem baj, majd csatlakozol jövő héten. :wink: Ti már totyogtok? Ki szoktad venni a kocsiból lépegetni Nikit?
Hát a nátha nem jó dolog.... én sose tudom, hogy a foga jön, vagy tényleg taknyos. :shock: Nincs vmi kedvenc rendes kajája, amit szívesen megeszik? Mármint az édeségen kívül... :lol:

Nálunk most az altatással van gond. Nem akar elaludni, akármilyen álmos, hisztizik, üvölt, nyűglődik és rosszalkodik. :shock: próbáltuk, hogy szigorúan be az ágyába és otthagyni, időnként ránézni, stb, de nem vált be, mert kihányja a bélését, és csak nagyobb a baj. :? Szóval marad, hogy akkor alszik el, amikor akar és itt a nagyágyon nálunk. Aztán ha tudjuk, átrakjuk és ott alussza végig az éjszakát. :? De most hogy jön a foga, hol éjfél, hol 3 körül felsír és át kell hoznom és akkor itt folytatja az alvást.
Úgy érzem, a gyerek megmajmol minket... csak nem tudom kzelni a hányását, mert GOR-ja van, tehát elvileg nem tehet róla. :?

Kép
dianab
 
 


Dia
Igen, mi már szinte szaladunk :) ha átmegyek a pár házzal odébb lévő kisközértbe mindig gyalog jön :) de ha hosszabb sétát teszünk, akkor azt általában a babakocsiban tesszük meg...
az etetéssel, ill a kedvenc kajákkal az a baj, hogy már magam sem tudom mit szeret :) egyszer befalja azt a kaját, másszor meg rá sem néz :( pl. a mai ebédünk is 3 falat sült husi volt... és ennyi elég is volt neki, most édesdeden alszik, a délelőtti alvása kimaradt... :(

Csajok...
nincs kedvetek csatlakozni Hozzánk? "járunk" egy játszóházba, igaz a városban van, de a havi bérletbe beletartozik az anyukáknak a konditerem használata + szauna! a bérlet ára 2000.- egyébként a játszóházban egy óra 400.- és egy óra alatt oda lehet érni!
remélem holnap jót fog mondani a dokinéni a Nikiről, és akkor csütörtökön el is tudom vinni a játszóházba, hogy találkozzon a kis barátaival :) meg hát nekem sem árt egy kis mozgás és kikapcsolódás :)

Kép
mohané
 
 


Viki,
ki a dokinénitek? Gábor holnap 10:30-ra viszi Gabit a Gyepessyhez. Én nagyon szeretem a dokinénit, jó fej és imádja a fiam. :D

Azt hiszem a legnehezebb a saját gyerekünk megértése, hogy mikor mi a jó neki... hm... :? :oops: ismerem ezt az érézst. Néha Gabi is úgy tud válogatni.. van hogy a 3. kaját eszi csak meg, és akkor az előző kettő, ha nem eltehető, megy a kukába. :x
De egyenlőre mázlim van. 8) Ez a kölök megeszik mindent, bármit adhatok neki! Nem látszik rajta, mert jó hosszú, pedig van husija itt-ott. :wink:

Na megyek, mert nemsokára jön haza férjm és uram. :D Töki is ébredezik...

Puszi

Kép
dianab
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: