Új privát üzeneted érkezett!

Lady: de mondjad ám mit keressünk és mennyiért :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


GOMBOCKA?????

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép
szonce82
 
 

 
 

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

No, megint nyugtalan éjszakám volt, álmodtam vadakat! :roll: Mindegy majd kinövöm. :-) Remélem Ti mindannyian jól vagytok?!

Mindjárt indulok a diabetikus beszélgetésre, tanácsadásra a kórházba. Már összeírtam jegyzetfüzetbe, hogy mikor, mit, mennyit ettem. Kíváncsi vagyok melyik tételen fog elcsodálkozni illetve elégedetten helyeselni?

Kép

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!

Charlott, Majd írj, ha megjöttél. S meséld el mi volt.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Hu de kis koránkelök lettetek :lol: :wink:
Charlott: de ügyi vagy, h irkáltad mit eszel :wink: jaja, gyere majd és mesélj :wink:
én most kicsit ugy érzem ez a köhögés nem akar mulni, igaz kevesebb, de már 1 hete tart :evil: még mindig taknyosak, igazán vége lehetne már ennek a kórságnak :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:59-kor.
szonce82
 
 


:lol: :lol: :lol: hogyhogy??? :lol: :lol: :lol:
nálunk ujságolvasás van :wink: babapatika meg a többi akcijos ujság :lol: és persze minden baba meg vava :lol: :lol:
ééés ugy látom ma még nem ettek belöle :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka, várunk ,azt mondtad, ma jelentkezel.

babusok, tök jó lehet nézni, hogy huncutkodnak az ikerek. Szeretnek csak ketten játszani, vagy gyakran igényelnek téged is?
szonce82
 
 


itt vagyok tündérkéim!!!!!!!!!!!!

már vagy fél órája bekapcsoltam a gépet, csak elolvastam azt a 3 oldalt amit a hétvégn írtatok, és amiről lemaradtam... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Szijja Lady!!! :********* itten hozott!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
közben elolvasgattam mindent rólad, te piszok fiatal csajszika a kis Csengéjével :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Lányok? megkaptátok tegnap este az sms-emet, akmit rátok dobtam? jógázni voltam és marha jó volt!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: most már igen, régebben ki se jöhettem a szobábol, de musz volt így megtanulták, h ketten is lehet játszani de persze van h nem együtt játszanak, aztán ha megunják jönnek a rácshoz nyüszizni és akkor bemegyek játszani Velük :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: na vééégre ideértél :lol: :lol:
mesélj hol voltál jogázni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


lady: én jelöltelek be az iwiw-en :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: igen én kaptam smst és aztán vártuk h gyere :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


áááá, 21:45 körül értem haza, és annyiira lefárasztott a jóga, hogy gyakorlatilag elaludtam a kanapén este,a férjem ébresztett fel, hogy most már menjünk aludni a rendes ágyba.... de annyira jóóóóóó volt...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka, én is kaptam sms-t. Én is örülök, hogy végre itt vagy, tessék mesélni jógáról, meg a többiről amiért,hanyagoltál minket.
szonce82
 
 


szonce: engwem is érdekel ez a videócsináló program, most nézegetem a letöltést. nekünk van a gépen windows movie maker, azt hiszem az gyárilag van a gépen...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


igen, az gyárilag van, én azt nem használom.
szonce82
 
 


szóval hétvégén esztergomban voltam anyósoméknál, plusz a barátnőmnek volt a szülinapi bulija. ő egyébként rokon, mert a férjem unokatesója. elmentünk valami helyi discóba, de nagggyon jó volt :D :D :D :D :D :D :D :D :D
végre kiengedtem a fáértadt gőzt, és még segített is a hétfői jóga.
ez olyan hatha jóga. a tanár nőci hetente más testrészre fekteti a hangsúlyt a holdállás miatt :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ehhez nagyon nem értek. de úgy jöttem haza, hogy minden testrészem meg volt mozgatva, és mégsincs izomlázam. és fél órás a foglalkozás.
a club fitnessben van ez...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


szonce: náluknm a férjem a movie makert kicist már emegértette, így azt tudnánk használni, de nyitott vagyok bármilyenre...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: uuu tánciztatok? :lol: :lol: :lol: de jo :wink: bár én nem szeretek-tudok :oops: akkor jo hétvégétek volt :wink:
hányan voltatok jogán?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: amit Te mondtál az egyszerübb mint a movie maker, nem?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jógán ha jól emlékszem akkor 9-en voltunk + a tancsinéni. tekergettük nyújtottuk egymást, eszméletlen volt. akkor mentem mikor küldtem az sms-t 19:30-tól van, és 21-ig tart, és rohanok haza, de mmár csak a kiscsaj betakarására van időm... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


1.5 ora :shock: :shock: :shock: huuu, ügyi vagy :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:59-kor.
szonce82
 
 


babusok: eléggé tunya vagyok és hamar el tudok fáradni, de ez a másfél órás jóga olyan volt, hogy fel sem tűnt hogy 1,5 óra...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: na nekem ilyen könnyü kell :lol: és tiedben lehet akkor feliratokat is rakni? mi ez a stilus? itt miket lehet választani?
én belenéztem ebbe a movie makerbe de kicsit bonyolultnak tünt eslöre :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: akkor fogsz járni rendszeresen? hányszor 1 héten? és még ugrabugra tornára is? vagy csak 1ik?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tök jó,ma szabadnapos az uram :D :D
Keresünk tovább gőzerővel albérletet
Azért nem jó az ingatlanos,mert bemész,elkér 5-6 ezer ft-ot,és azért ad pár címet,ami vagy jó,vagy nemű
Amúgy 1,5 2 szobásat keresünk,jó lenne ha olyat találnánk ami 45000,max.50000,mert még ott a rezsi is
Remélem sikerül :D

Kisasszonyka már 73 cm :)
Most aludt el........végre :)
mikor szoktatok menni sétálni?

Kép


Kép
lady23
 
 


Csajok!
Eszembe jutott, h egyszer vmikor beülhetnénk vhova itt a környéken dumcsizni egyik este vagy délután ha Apucik bevállalják babokat, mit szoltok???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: de jo Apázhatsz :wink: na akkor majd keresgélünk :wink: hát nem is tudtam ingatlanos a keresötöl is kér lovét :shock: :shock:
és meddig kell innen kiköltözni?
hu jo magas Csajszikád :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jujj ez a beülősös dolog tetszik, csak nem tudom, hogy itt békáson hol van rendes hely ami nem olyan "késdobálós" meg "részeg kocsma" :oops: :oops: :oops: :oops: :D :D :D :D :D :D :D :D

lady: ti most albit kerstek vagy vásárlós lakást? mert it eladó a hegy felőli oldalon egy 4 emeletets lakás 4. emeletén egy 73m2-es...jájj, már nincs kinn a tábla hogy eladó... a teraszra tették kis a táblát... :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:59-kor.
szonce82
 
 


babusok: 10 alkalmas bérlet4et vettem, és most próbálgatok. hát sajnos a jóga csak hétfőn este van :? :? :? :? :? :? :? de találtam egy újat, amitől meg úgy elfáradtam, hogy négykézláb jöttem haza... :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


szonce: végülis merészkedünk mert jó az idő. jajj, el is felejtettem!!!!!!!!!!!! fontos!!!!

lehet hogy az unokaöcsém nem is volt barihimlős, ugyanis a bogyó amjit kapott rá el is mulasztotta, így lehet hogy csak kiütéses volt. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:59-kor.
szonce82
 
 


jujj az jó hely a don pepe étterem. oda van 20%-os kuponom, elhasználhatnánk!! :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


annyira finoman csinálják itt a pizzát
mi szoktunk rendelni néha, emrt van meleg étkezési jegyünk...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


No, megjöttem erről a fantasztikus diabetikus dologról. Egy fiatal lány tarotta a felvilágosítás kb: 5 percig tartott a folyóson és kaptunk két A4-es papírt táblázatokkal.
Utána egy másik nő felvette az adatainkat (2 kismamával voltam) és kérte, hogy írjuk, hogy mikor mit eszünk és mérni kell a szénhidráta grammját és után a cukorszintet is!!! :shock:
Hát ez hiányzott, semmi kedvem méricskélni és utána még szúrkálni magamat. Nekem volt a legkisebb cukorszintem a többiek közül és meg is voltam dicsérve, mert ahhoz képest, hogy cukorérzékeny vagyok, nagyon jól csinálom.

Aztán március 8-án ellenőriznek minket: táblázatunkat, cukorszintünket és vizeltünket (amit előző nap kell összegyűjteni: mennyiséget mérni és két üvegcsében elhozni.)
Kész vagyok ettől a sokmindentől! :evil:

KépKép
charlott
 
 


nekem is olyan 18 után lenne jó, mert nagyjából akkor tántorog haza az uram... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


charlott: ez a soik herce-hurca a cukor miatt... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
a barátnőm 5l-es dunsztosüvegben gyűjtögette a vizeletet, mókásan nézett ki...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:00-kor.
szonce82
 
 


Gombócka: ez a francos cukorszint miatt kell ez a sok herce-hurca. Nem elég, ha diétázom és tornázom?! :evil:

Szonce: én ma kb:14 órától gondoltam a sétát, nem tudom, hogy Neked (vagy másnak) jó-e ez az időpont? Átmenjek Hozzád?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.02.23 11:44-kor.

KépKép
charlott
 
 


na megint itt csak kajcsiztunk :lol:
beülös: Don Pepe, van itt még a Köbarlang is estleg Csillaghegy...ott meg kell nézni mi van
én szivesen hazaszállitok ám mindenkit ha nagyon jol érezzük magunkat és késön végzünk, márpedig miért ne éreznénk jol magunkat??? :lol: :lol: :lol:
ööö megint én a problémás eset :oops: :oops: én csak fürcsi után tudok lelépni meg ha már kézben a tápi ez nálunk este 8at jelent :oops: :oops:
Charlott: Te estézést még birod? :wink:
hát sajnálom ezt a "macerát", de gondolj arra h igy tuti minden rendben lesz Veled és baboval is :wink: és ha meg megdicsértek, akkor nagyon ügyi vagy és csak igy tovább :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


a kőbarlang g is nagyon jó, ott is voltunk régebben, marha cuki az étlapjuk, és nagyon jó a cigánypecsenyéjük...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


jo sétát aki megy! :wink:
Lady: teloszámot küldesz majd priviben, mi már cseréltünk a Lányokkal így könyebb ha vmi progi van :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én is még kotyvasztok itthon :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? aztán megtömöm a kiscsajt :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D és ha nem alszik be, akkor uzsgyi sétálni!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

de nem merek ígérni semmit, mert ebéd után be szokott borulni az ágyba... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Charlott, jó a 2 óra. :) Lányok csatlakozzatok! Majd telefonon kereslek 2 előtt, ok?


Babusok, akkor 8-tól megyünk. Csapunk egy esti kikapcsolódást. :)

Na, most már tényleg etetek :)
szonce82
 
 


charlott, szonce: mi még úgysem találkoztunk :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ha kimegyek 2 körül akkor szólok, jó?
babusok, ti jöttök sétálni, és Lady? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

a 20 utánm nekem is jó, de mindjárt megnézem, hogy meddig vannak nyitva...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: