Új privát üzeneted érkezett!

Hello csajok, most sajna n ncs időm írni mindenkinek, de jöttem búcsúzni :wink: , na nem örökre, csak ma megyünk nyaralni (pecázni), és hétvége felé jövünk meg.

Remélem addigra több mosolygós szmájli fog várni pozitív tesztes képpel!! :lol: :lol:

Sok sikert a tesztelőknek, a többieknek kitartás a pozitív tesztig!!
Judynak pedig nem túl sok naponfekvést, nehogy hőgut :lol: át kapjál! :lol:

Puszi, kellemes hétvégét!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Dobok gyors egy görbét, remélem Judy most látod, de ha nem szólj és változtatok valamit rajta (különben én látom :shock: )

Szilvi, remélem az álom valóra válik, de csak az a része hogy babám van. Kicsit félek a szoptatástól, eddig mindenki azt mondta hogy bizony fáj az elején :cry:

Nagyon jó volt Füreden. Különben Vikikéknél voltunk, Levi nagyon jó baba, jól viselte a hőséget. Sokat kacagott, imádom. :) Szombat reggel nem mértem a hőmet mert nem sokat és jól aludtam. Ja a cicim feszül és fáj :D

Ja és nem teszteltem még, probálok várni még 1-2 napot. Pusz csajok

Kép
Shot at 2007-07-22

madiani
 
 


Szisztok,

Ani, Vicuska, már csak pár nap :lol: :lol: Remélem pozitív lesz a teszt!!!
Ma én is brefeztem egyet, de semmi eredmény :(

Pénteken voltam uh-n, kiderült, hogy az összes (kb10) petém megérett, és kirepedt, ezért fájt folyamatosan a hasam úgy, mint ahogy máskor csak pár órát szokot :oops: :oops: Most pedig várunk :shock: . A párom első kérdése az volt, hogy hányas ikrek lesznek???!!! Én eggyel is beérném és határtalanul boldog lennék :D :D . Látszik, hogy ő pozitívabb :lol: :lol: Egyenlőre még semmi jel.... :cry: De még van egy hetem a tesztig :P

Judy, Kata hogy vagytok? Milyen volt a pecázás? Bírjátok ezt a meleget? Van még hányingeretek?

Van egy végtelenül eleven és kajla beagle kutyusunk, aki állandóan felmegy az emeletre :evil: . Szeretnénk venni egy lépcsőre szerelhető korlátot, amit a babáknál is szoktak használni... Nem tudjátok pontosan mi a neve és hol árulnak ilyet a neten? (a babafalván nem találtam...)

Köszi, s további jó pihegést mindenkinek!!!
Vendég
 

 
 



Táblicsek:

Kép

Vicuska, vettél e vitamint és folsavat? Mikor tesztelsz?

Ha valamit rosszul irtam szoljatok!

madiani
 
 



Halihó!!!

Anita :P

vettem folsavat,e-vit-t,vettem drága hiperérzékeny terh.tesztet-10 NE hcg-t kimutat,mensi előtt 4 nappal!!! :shock: :roll:

pénteken megkaptam az utolsó gynevac szurimat is :lol:

hőm megy lefelé,úgy hogy nem tesztelek,mert úgyis megjön,pocim is görcsöl :(
a francba :twisted: most már nem is szomorú,hanem irtóra dühös vagyok!!! :x

U.i.:Brefet még nem vettem :wink:
Vendég
 


Nati!!!

Bocsi,neked nem írtam :shock:

millió meg egy drukk a zebrás teszthez neked is,ikrek nekem is jöhetnek,de csak 2,1 fiú-1 lány :wink:
Vendég
 


Vicuska, görbét nem dobsz, sztem még ne írd le ez a hónapot, az a bizti ha nem jön meg, hasad meg fájhat a babó miatt is. (ja küld el lécci privibe a számod, tudod a kutyás dolog miatt)

Most néztem a national geograpichot, tök jó film volt rajta. Élet az anyméhben: ikrek volt a címe. Csajok ha lesz ismétlése feltétlen nézzétek meg! Tegnap a sima terhesség volt, premier mutatták a szülést. A 9 (illetve ikreknél 7-8) hónapot meg animáltan és kicsi kamerákkal. Nagyon jó volt. :)

Én félnék az ikrektől, akkor állandóan itt lenne az anyukám vagy anyósom, mert férjem nem sokat segitene. Imádom a leendő nagyikat, de nem azt hogy állandóan együtt legyünk.

madiani
 
 


Ani

a te görbéd ígéretes :wink:

enyém nem annyira :?

Kép
Vendég
 


Ani

nem tom miért írja 12 dpo-ra a tesztet és nem későbbre? :roll:

privi megy :P
Vendég
 


ez igaz lehet?

A HCG-t (humán gonatropin hormont) a női szervezet kezdi termelni, amikor létrejön a beágyazódás. A mentstruáció általában csak 2 héttel ezután marad ki, ám a mai modern terhességi tesztek már kis mennyiségű HCG-t is ki tudnak mutatni a reggeli vizeletben, még a 2 héten belül is.

3 napos transzfer esetén már a 9. napon általában mérhetõ a HCG termelõdése:

HCG szintek:

9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690
Vendég
 


holnap leszek a 9.dpon,akkor a 10-es hcg teszt már ki kell mutassa,nem???

jól elvagyok itt magamban :shock: :D
Vendég
 




A görbéd tökéletes, pont Te irtad nekem hogy 7-10 dpo-on van beágyazódás, tehát attól fáj a pocid és azért esett le a hőd (0,1 fok leesés még nem gond, ha a vonal alá esik a hőd akkor van gond, bár volt már rá ellenpélda, nem is egy)
Sztem ferty tud valamit, mármint azért irta 12 dpo-ra a tesztet mert tudja hogy babás vagy. :D
Csak akkor tesztelj ha nem fogsz letörni ha negatív lesz. Ugyanis ha most volt beágyazódás még nem fogja mutatni a 10-es teszt se.

madiani
 
 


Szia Vicuska,
még ne keseredj el, (tudom, könnyú mondani, én is a falra tudok mászni, mikor érzem, hogy meg fog jönni...), de nekem eddig az összes barátnőmnél megvoltak a mensis előfájások csak aztán kimaradt a mensijük. S én azért is nem szoktam már nagyon tesztelni, mert minden doki és a tapasztalat is azt mutatja, hogy akkor mutat először pozitívat, ha már meg kellett volna jönnie, vagy másnap... Szóval még ne add fel!!! A görbékhez nem értek, de én is tiszta depi szoktam lenni, ha kicsit leesik, de ez tényleg lehet mástól is!!!!
Szóval még van 4 nap reményed, addig mindenképp tarts ki, s ha aztán is negatív, akkor depizhetünk együtt (még a cicim se fáj, de a mensis előfájások már megvannak :cry: :cry: ), ráadásul most kaptam egy gyógyszert, ami vastagon tartja a méhnyálkahártyát s attól meg se jön, s az utolsó tüszörepim csütörtökön volt, de elvileg jövő vasárnap kellene megjönnie, de most ki tudja mit hogyan kavart be a dilibogyó :o De amíg nem jön meg, addig reménykedek, eddig mindegyik kismama így tette!!!!
Ráérsz akkor elkeseredni, ha már tényleg teljesen megjött (az egyik bnőm, akinek tegnap reggel született a babyje, egyik pénteken elkezdett vérezgetni, azt hitte, akkor megint megjött, a hétvégén jóóóóóóóóóól megünnepelte a szülinapját, majd kedden tesztelt egyet, mert nem jött meg normálisan és pozítiv lett.. de minden mensis tünete megvolt. görcsölt, fájt a melle, hisztis volt és pecsételt..) Most lehet, hogy hülyének fogtok nézni, de én inkább mensi után szoktam tesztet csinálni, mert a jelekből sose vagyok biztos, hogy nem tréfált-e meg a természet... Hát eddig sajnos még nem, de várok :o hátha egyszer sírhatok egyet örömömben :lol: :lol: :lol:
Ani és Vicuska kitartás, már csak tényleg pár nap és okosabbak lesztek!!!! Addig örüljünk, hogy kicsit lehült a levegő!!!
Jó éjt NEKTEK!!!
Vendég
 


Hűvös reggelt!

Ani
Sok helyen olvastam én is, hogy az első napokban fájhat a szopi. :(
Az ikres részt én is láttam a NG-on. Hihetetlen, hogy mikre nem képesek már a modern technikával.
Nagyon drukkolok!!! ++++++++++++++

Nati
Neked is szorítok! +++++++++
A párom is mindig ikrekkel fáraszt. Sőt, ő hármasikreket szeretne, mert akkor le van zárva a gyerekkérdés. Mondtam neki, ha ikreket mer összehozni, ő marad gyesen. :D:D:D:D:D:D:D

Vicuska
Ne add fel! Léteznek még csodák! :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Hát sajna nem olvastam tegnap este Nati üzijét. Teszteltem ma 10-es Qupido teszttel, NEGATíV. Nem tudom miért reménykedtem hisz a hőm is leesett 36.8 :). Na meg ezt a hónapot már amúgy is leírtam hisz nem érzek semmit. Viszont abszolult nem vagyok mérges vagy szomorú, hétvégén esküvőre megyünk, legalább szórakozhatok nyugodtan. A sajátomról nem is beszélve, jobb ha nem babával kell a mennyaszony táncot végig ropnom. :)
Különben is, így legalább májusi baba lenne (LESSZ) és lehet hogy anyáknapjára születne mint a nagypapája (édesapám).

Mindenkinek megy a drukk ezerrel Vicuska, Szilvi és Nati: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ teszteket kérünk!

Nati, nem írtad hányas ikreket szertnétek, mi az a max amit nyugodtan bevállalnál (már ha lenne választásod :))

madiani
 
 



Most már csak azt várom hogy minnél elöbb jöjjön meg hogy hétvégn már ne zavarjon, na meg hogy újra próbálhassuk a kis manónk megfogantatását. Pussz csajszikák, megyek melózni (jaj de jó most Katának)

madiani
 
 


Ani
Azért ne add fel! Hátha mégis...... ++++++
Vendég
 


Kép

Ani-Ani-Ani......

hát nem tudtál várni a teszttel?...ejnye-bejnye...
a hőleesés és a nega teszt miatt azért nem kellene már feladni :evil: majd ha megjön ráérsz búsúlni,lehet ebből még bármi!!! :wink:

én görbusz is haldoklik
Kép
Vendég
 


Jó reggel!

Hogy milyen egyformán működünk... MIkor érzem, hogy meg fog jönni, akkor már én is alig várom, hogy no akkor mostmár ne sz..asson tovább, jöjjön meg és újra indulhasson a "móka" :lol: .

Ikrek számán még nem gondolkoztam, kicsit skeptikus vagyok én is ebben a hónapban, bár most tüsző volt elég :oops:. Számomra az a lényeg, hogy egészségesek legyenek és ki lehessen hordani őket. Kettesnek nagyon-nagyon örülnék, hármasnál már kicsit hápítoznék, amikor megtudnám, no és aztán tovább ne is menjünk :lol: .

Ani, hová lett a mellfeszülés??? Vagy azt már mensis jelnek veszed??

Vicuska, a Te görbéd még szuper (szerintem), nem megy lefele!!!! Még három nap és babás leszel!!!

Szilvi, nem ilyedsz meg tőlünk??? Ennyi hosszú idő óta próbálkozó, drukkolós, izgulós csaj mellett, nem lehet semmi elkezdeni és lazítani :lol:

Judy, Kata hová tűntetek??? Mesélhetnétek milyen a kismamás élet :lol:

Kata, a sógornőmet tegnap este BB vizsgálta, mert ő volt ügyeletes és a sógorom teljesen odáig volt, hogy mennyire normális, mindent részletesen elmondott, megnyugtatta őket, (32. hetes, sajnos terhességi toxémia gyanuval van kórházban :cry: ).
Egyre biztosabb vagyok benne, hogy életem legjobb választása volt BB. :lol: :lol: . Ha elsőre nem kreál nekem babát, más választása nincs, másodjára sikerülnie kell, csakúgy, mint Neked :lol:

Szép napot Nektek!
Vendég
 


Vicuska,

a napraforgó a kedvenc virágom :D . Hogyan kreálod ezeket a beszúrásokat?

Köszi
Vendég
 


Nati
Nem vagyok egy ijedős fajta. Meg egyébként is laza gyerek vagyok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Olvastad a gödöllői négyesikreket? 1. UH vizsgálat: 1 baba, 2. vizsgálat: 2 baba, 3. vizsgálat: 3 baba, 4. vizsgálat: 4 babóka. Anyukával már viccelődtek a munkatársai, hogy több UHra már ne menjen el. :lol:
Vendég
 


Nati,Jegesmaci :P

uncsitesóm is így járt,1.uh 1 baba,2.uh 2,......3.uh 3 baba :wink:
tovább nem ment uh-ra igy 3-an születtek meg :wink:

Nati

keresel a neten bárhol képet,elmented jpg vagy gif formátumba,és melléklet feltöltése az üzeneted alján-és berakod :P
Vendég
 


Így menjen az ember lánya UHra. :D
Barátném már a sokadikon volt és mindig csak 1 fiúcska pocilakó van. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Köszike a biztatást. :) Tényleg nem vagyok elkenődve! Anyucikámnak is mondtam hogy valószínű még nem lesz nagymama, de ő is örült hogy nem most estem teherbe, mert a lagzi miatt izgulni fogok és akkor baj lehet. Különben már nagyon szeretne nagyi lenni.

Micsoda dolgok vannak uh-ozás közben...nem is merek majd 2. uh menni :)

madiani
 
 


Jó reggelt!

Említettem már, hogy nagyon utálok korán kelni? :?

Ani
Mikor is lesz a nagy nap?
Vendég
 


Kép

Ani

mi újság ma reggel a görbéddeel???nagyon drukk :wink: :P

Kép

No comment :? hülye vagyok hogy elpazaroltam egy testet,mikor tudta hogy nega lesz,és mensisen fáj a hasam+derekam :(
ez van :evil:
Vendég
 


Vicuska
Ne add fel rögtön! Attól hogy vészjelek vannak, lehetsz még babás.

Judy
Jól megleptél az iwiwen. Nem is tudtam, hogy a "szomszédban" dolgozol. :)
Vendég
 


Nati,Szilvi

nektek is közeledik a pozitív teszt időpontja!!!! :lol: mit éreztek???
most már rajtatok a sor,valaki legyen már újra babás 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Csináltam egy új vonalzót a lagzinak is, már nagyon repül az idő.

Vicuska, ez még nem jelent semmit! Nézd meg az én hőmet, ezt most mire véljem (lehet már csak azért megy fel mert azt szeretném :)) Különben mensis tüneteim vannak, fájdogál a pocim.

Nati. Szilvi, rajtatok a világ szeme, zebrás teszteket akarok látni!!!!

Kép

madiani
 
 


Vicuska
Jelenleg piszok nagy álmosságot érzek. :D
Kicsit komolyabban, iszonyatos álomkóros vagyok. Hétfőn (nem) kell jelentkeznie pircsikének.
Még előttem álltok a sorban, nektek kell babásodni. :)

Ani
A tesztre nem csak zebrát, akár oroszlánt is tudok rajzolni. :lol:
Vendég
 


Vicuska
Majd követem a + példátokat. :D
Vendég
 


Képzeljétek a Ferti-n megnéztem a babás görbéket, olyanok vannak hogy csak pislogtam. Ez erőt ad, bár már szinte biztos hogy most nincs baba :( fáj a hasam

madiani
 
 


Ani

de jó,szuper,felment a hőd!!! 8) én is csak ámultam,milyen görbékkel lettek terhesek :shock: de azért ha felfelé megy,az csak jót jelenthet :lol: :lol: drukk!

megjöttek a rendelt tesztek-15 db terh.teszt.
asszem hmíg meg nem jön,naponta elpazarlok egyet :oops:
Vendég
 


Vicuska,
nem pazarlás az hisz nem olyan drága sztem megéri. Férjecskéd meglátta a csomagot? :)

madiani
 
 


Nem emléxem pontosan, ki is találta ezt az oldalt....
http://www.babaszoba.hu/topics/9month/week/4
Vendég
 


Hű, kezdünk besűrűsödni, mindenki mostanában tesztel... Lassan olyanok leszünk, mint a kolléganők, akiknek egyszerre jön meg :lol: . Hm, hm, nekünk meg majd egyszerre nem jön meg :lol: :lol:

Lányok, nagyon jó a görbétek!!! Ani Neked felfele ível, Vicuska Neked pedig fent van már napok óta!!!!! Jeges Maci, Te pedig elalszol :lol: :lol:
Én pedig már úgy görcsölök, mintha pár óra múlva megjönne... Pedig még nem szabad és a gyógyszer miatt nem is fog... A hőm pedig csökkent két tizedet... :x
Lassan lemondok az ikrekről :cry: Persze még nem adom fel, míg pirit meg nem látom, de most jól jönne egy 15-ös tesztcsomag :lol: .

Kitartás csajok, még mindegyikőnk lehet babás, még akkor is, ha most tuti azt hisszük, hogy holnap, holnapután megjön :roll:

Jeges maci, köszi a cikket, tetszik, de valószínű mi már annyira szkeptikusak vagyunk, hogy csak akkor hisszük el, ha már velünk is megtörtént :lol:
Vendég
 


Unique
Egyelőre nem. Állandóan aludnék, időnként bérletem van a mellékhelyiségre. :)
Jövő hét elején mindenre fény derül. :)
Vendég
 


Nem tudjátok mi van Judyval? 20.-án volt utoljára.

Kata pihizni van, azt tudom. Judy kedvet kaptál te is? :)

madiani
 
 


Oppácska, kicsit összekuszáltam walamit. :oops:
Vendég
 


Nati
Egyszerre nem jön meg. :) Utána meg majd együtt szülünk. Az lenne a jó móka. :D
Az ikreket pedig ne add fel! Láttunk már karón varjút. ;):)
Vendég
 


Visszanéztem, Judiék szabadi-sóstón vannak, úgy tűnik több napra mentek...
Kata pedig pecázik :lol: :lol:

Addig mi húzzuk az igát :cry:

Jeges Maci, milyen bérleted van az illemhelységben??????????????? Csak nem rókatalálkozó van?????? :D :D Júj, nagyon drukkolok!!!!!!
Vendég
 


Nati
Vukkok nincsenek, viszont nagyon pisis vagyok.
:oops:
Vendég
 


Sziasztok,

Bocs, hogy csak most jelentkezek, de tegnap nem tudtam felmenni a netre, ma meg egész délelőtt a korházban ültünk Bazsival.

Azt sem tudom honnan kezdjem, hétvégén Balcsin voltunk, és én bizony nem bírtam ki, hogy ne menjek be a vízbe. Olyan jól esett fürcsizni, remélem nem lett semmi gond. Most hétvégén is le akarunk menni.

Ani,

Szerintem ez beágyazódási hőleesés lesz. Nekem a 11. napon esett le, majd másnapra felment, és utána teszteltem +-at.
Ne add fel,légyszi, ha ez tényleg beágyazódás, akkor 1-2 nap mulva már a HCG is szépen észlelhető.
Drukkolok nagyon. A mensis fájdalom pedig babás fájdalom is lehet. Ugyanazok az érzések. :lol: :lol:

Vicuska,

A 10. napon ne várd a + tesztet, tul korán van. Amugy ez a havi görbéd nagyon szép, jóval a vonal felett teljesítesz, szóval mennek a drukkok neked is ezerrel. Nem elkeseredni kérem. :lol:

Szilvi,

Miért???? Hol dolgozol??? Priviben is jó, ha nem akarod nagydobara verni. Nagyon kiváncsi lettem.
Amugy a felkelésről ne is beszéljünk, én mióta terhes vagyok egyfolytában aludnék. Reggel alig tudok felkelni, este meg ha leteszem a fejem, már alszok is. :lol: :lol:

Nati,

Nem feladni, nem fog megjönni, hanem szép zebrás teszttel fogsz büszkélkedni 1 hét mulva. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok,

Nem tudtok valakit akinek van nyaralója a Balcsin és kiadná 3-4 napra aug 10 után?????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: