Új privát üzeneted érkezett!

Eszter, van híred a Balogh doktornőről??? Most megint megkavarták a védőnőket. És állítólag decemberben megint váltás lesz. Szuper :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ennn 2012.09.29 14:09-kor.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Ennn!

Balogh doktornő elérhetőségei:
Dr. Balogh Andrea: 06-27-341-313, 06-20/49-49-698
Nagyon kedves és még mindig fogad új "pacienseket". Egy teletont és találkozást megér szerintem.
A védőnőkhöz csak rosszat tudok én is mondani, most voltam a másfél éves oltáson a csajokkal még azt sem kérdezték meg, hogy hogyan fejlődnek, mit tudnak stb. beszúrták, megmérték a súlyukat (a hossz megmérésére csak egyikükre futotta az energiából :? pedig már igen régen látták őket, ez az alkalom megerősített abban, hogy nem baj, hogy nem hordom őket rendszeresen tanácsadásra, tök fölösleges. Szerencse, hogy az elején, amikor az embernek a leginkább szüksége van tanácsra, még jött rendesen, egészen 7-8 hónapos korukig. Onnantól nem jellemző a látogatás.....Úgyis mindig rosszkor jött, vagy ebédkor, vagy amikor alvásidő volt és sajnálkozott, hogy nem látja őket (pedig nem engem kell látogatnia....) és úgy, hogy mondtam neki, hogy mikor alszanak :evil: Na mindegy, idővel rájön az ember,hogy nincs nagy szükség rájuk, egyre jobban tudja az ember, hogy mit kell tennie... többet ér más kismamák tapasztalata (szerintem).
Te jól vagy, jól bírod? Már nincs sok hátra, drukkolunk!!!

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!

Nem tudom találkoztatok e pelenkakiütéssel? Nekünk nem volt idáig, de most annál inkább. Tudtok rá valamit? Gondolom azért mert nagyon sokat iszik, és ebből kifolyólag nagyon erőss szagú a vizelete.
Járt már valaki az SZTK-ban neurológusnál? Hannát elküldte a Téglássy.

Eszter: A Dr. Balogh Andrea doktornő a Barátság lakótelepen rendel?

Üdv: Emese és Hanna

Kép
Kép
mese80
 
 

 
 

Köszi a telefonszámokat. A rendelője pontosan hol is van? Az ok h a lakótelepen.
Egészen jól bírom a végét, bár most épp dögrováson vagyok, ki sem látok a takonyból. :evil: Köhögök, tüsszögök, fájnak az izületeim, szóval jól menyeltem. Iszom a hársfateát mézzel meg nap 1000mg cvit, de ennyi. :roll: Remélem nem viseli meg PindÚrt annyira. Bár mostanában alig moccan.
Pelenka kiütésre esetleg próbáld meg a Sudoc.-et. És sűrűbb peluscsere. Vagy ha van otthon textil mosható pelus, az ilyenkor jól jöhet.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Off :twisted: : Miért nézi mindenki a házunk előtti lejtős útszakaszt kifutópályának???? Szívesen megmutatnám annak, aki naphosszat itt motorztatja a gyermekét, h milyen az a házban. Az áldásos műanyagipar csodájának hagja, egyszerűen isteni. Csukott ablakokkal az egy dolog, h a sikítás stb behallatszik, a motor hangja meg egyszerűen fenomenális. Nem is tudom mihez hasonlítsam, olyasmi, mint amikor mondjuk a egy feletted lakó egész nap görkorcsolyázna, vagy műanyag motorozna. Baromira bevezeti a házba a hangot a föld ( beton stb). Szerencsétlen szomszédék a pici babával egész nyáron szívtak emiatt. A gyereket nem lehet elaltatni, fölriad stb. Nem lenne vele bajom sok, ha nem idétlen időkben tudák ezt csinálkni, pl kedvencem az volt, amikor nyáron 8 f9 körül jöttek a 2 éves gyerekkel és nyomatták ezt kb f10ig. Könyörgöm, nekünk a suliban kötelességünk jelenteni a gyámhatóságnak, ha felmerül a gyanu, h a szülő nem fekteti le idejében ( és ez most nem vicc) a gyereket. Adalék csak anni, h egy 6-10évesnek is 8kor már ágyban a helye ( nem kell aludnia, de már megfürödve ágyban kell lennie), nem akkor indulni ki korzózni.
Tudom, h én is másként fogok vélekedni ha majd lesz gyerkőc, de akkor tuti, h paraszt dra kikiabálok majd, h azonnal kotródjanak el innen. ,ert a gyerekszobánk pont ide néz. És ha ezért nem tud majd aludni a gyerekem, háááááttt..... :evil:
A mellettünk lévő ház térköves lejárója is hasonlóan funkcionál egyeseknek. Az még jobb, mert röcög. Az idebent olyami, mintha fémlétrán seprűnyelet húzogatn
nak.
Hát én ezért NEM szeretnék játszóteret a hézunk környékére sem, és gondoloöm más sem.

Jó hosszú lett, bocsesz, de kicsit kiakadtam. Most is 1 óra, szomszédban gyerekek alszanak, vagy aludnának, mondjuk én is azt szerettem volna épp, erre jött a motor.....

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Most költöztünk Dunakeszire. Nem Alagra, hanem a Tóváros közelébe, azért írhatok ide, ugye ? Úgy látom , csak ebben a topikban van mozgás.

Tudnátok nekünk gyermekorvost ajánlani (vagy azt, hogy kihez ne menjünk semmiképp), meg felnőtt háziorvost is?

Érdekelne, hogy tudjátok-e, hol vannak játszóterek, eddig egyet láttam ,de az nem túl biztató. :shock:
BP-n laktunk, ott minden nap jártunk a közeli játszóra, most attól félek, hiányozni fog a lányomnak a társaság.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia Uxi!

Üdv itt! Gyerekorvosról sokat olvashattál már. Felnőtt háziorvosnak a Tábor utcai Babcsányi Juditot ajánlanám. Homeopátiával is foglalkozik, akinek bejön. De itt alagon, lesz majd a gyógyszertárunk mellett új körzeti felnőttorvosi rendelő. Azt nem tudom viszont, hogy kik fognak ide tartozni. Bár elvileg szabad választás van.
Játszótér:
1. Fenyő lakóparkban hátul a kutyakiképző központ fele
2. Rákóczi úti
3. plébániák és templomok kertjeiben, Pl. Alagi Plébánia a Kápolna utcában
4. Fóti úton a lakótelep területén az orvosi rendelő fele
5. BuyWay, ahova ingyenes busz is megy, de gondolom az 1 hónapos Benivel nem vágsz neki, majd később jól jöhet, igaz árnyék 0.
6. Barátság úti lakón a Plus diszkont fele, ez az összes közül a legjobban felszerelt
7. Vasútállomásnál a Pavilon utcában hatalmas területen
most több nem jut eszembe...
Juli

Juli

Kép
b.j.
 
 


Szia Juli!
Köszi!

Úgy látom, ezek közül a jtászók közül egyik sincs túl közel hozzánk... MAad megnézem a térképen, hol vannak pontosan.

A vasútállomás melyik állomást jelenti?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi, ÜDV!!!! :D
A vasútállomás a DUnakeszi vá. tehát a "középső". :lol: Nem alsó, nem gyártelep.
Ha jól értem a TOldiba költöztetek. Vagy nem? :oops:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia Ennn!

Nem a Toldiba, a Tóváros fölött vettünk házat, ez egy régebbi rész, csak beépítettek egy üres telket. Majdnem a város szélén, az utcánk végén már rét van.
A Tóváros felső széle kb. 100 méterre van tőlünk. 8)

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Ma jártam a Balogh doktornőnél, nagyon kedves volt ő is és az asszisztensnő is, megnézte a gyerekeket így is,hogy még nem tartozunk hivatalosan oda, de sajnos szükség volt rá, mert Virágnak tűszős a mandulája, Annáé "csak" piros, de egy hete már folyt az orruk, remélem már meggyógyulnak végre.
A rendelő a Barátság úton van, ahol a Rossmann, DM, OTP stb. a tömb elején a felnőtt háziorvosi rendelő mellett, de ki van írva kint. Várnunk sem kellett szinte semmit. Tanácsadáson csak időpont szerint fogadnak, hogy elkerüljék a hosszas várakozást. Még az is szimpi volt, hogy vissza kell vinni a gyerekeket, hogy lássa, hogyan gyógyulnak, a Gaulandhoz soha nem kellett visszavinni őket.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Uxi, üdv közöttünk. Mi a Tóvárosban lakunk, az elején a Kossuth L. utcában :lol:

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!
Uxi, én is "kilógok a sorból", mi a Széchenyi utcában lakunk.

Már rég nem írtam, most kezdődött az egyetem, levelezőre járok, de ebben a 2 hétben most be kell járni, Emese szerencsére jól bírja a gyűrődést a nagyikkal, egyenlőre én is élvezem :)
Andi

Kép
anda01
 
 


Sziasztok!
Nem tudom miért, de nekem napokig, lehet, hogy volt egy hét is...azt írta ki, hogy nem találja a társalgó oldalt.

Enn! Nem vitatkozni szeretnék, csak tényeket írok le. Azzal maximálisan egyetértek, hogy nem este kell elvinni a gyereket motorozni, görkorizni, akármizni. Azzal is egyetértek, hogy oda kellene figyelni egymásra, és nem zavarni másokat ilyenkor már.

Mi is mindig arról álmodtunk, hogy a gyerek lefekszik 7-8-kor és csönd lesz, utána legalább beszélgetni lesz lehetőségünk. Megszülettek a kölkök három év különbséggel. A nagy már icipici korában sem aludt többet nappal 2*1/2-1 óránál, ha megszakadtam sem. Este 10-kor úgy viháncolt, mintha délután kettő lenne. Kipróbáltunk már mindent, volt, hogy kilenckor lefeküdtem vele, hogy alvás, és 11-kor meg már hulla fáradtan feladtam. Egyszerűen nem volt alvásigénye. A kicsi egy fokkal jobb, mert többet alszik napközben, viszont este ha 9-9:30 között sikerül ágybaerőltetni,akkor már nagy sikerélmény. Ha esetleg napközben később ébred, mint kettő, akkor végünk van, tízig áll a bál. Szal, ne hidd, hogy kizárólag szoktatás dolga az, hogy este hétkor, nyolckor fekszik a gyerek. A környezetünkben sem jellemző. Bízunk benne, hogy ha kiköltözünk és hajnalban kelünk, akkor mindkettő beájul nyolc körül...csak benne van a pakliban, hogy mi is :)

A másik a motorozás. Gyűlölöm amikor elhúz mellettem egy motoros gyerek úgy, hogy totál belemegy a pocsolyába...mégsem szólok rá, mert tudom, hogy nem olyan egyszerű ez sem. Mondhatok akármit is, fejre is állhatok, ha egyszer kiszúrja a kicsi a pocsolyát, akkor abba bele is megy, hiába rohanok utána, stb. ugyanez vonatkozik arra is, hogy hol motorozik. Persze, hogy elveszem, ha nem fogad szót, de ez kb. egy percig él, mert talál másik helyet, ami kedvére való, és ugyanúgy nem biztos, hogy másokat nem zavar. Sokszor érzem, hogy kicsúszott a kezemből és nem tudom hol, de mivel a lány totál ellentéte, nem valószínű, hogy én szúrtam el.... egyszerűen gyári "hiba" és amolyan gyerek a javából. A lány sokkal szófogadóbb volt mindig is, persze már nem, mert a kicsi mindenbe beleviszi.

Más.
Nem tudtok valahol a környéken üvegezőt?Az ajtónkat (beltéri) kellene üvegezni, és nem vállalja a beruházó.

Hoppá, kicsit hosszú lett.
mano20
Dunakeszi
 
 


Sziaisiztok!

Manó, a mi nappali ajtónk is üresen tátong még, ugyanúgy nem vállalta a beruházó. Ha tudunk valamit, szólok, de egyelőre be sem lehet csukni az ajtót, majd ha azt megcsinálják, akkor keresünk csak üvegest. :shock:

Anda01!
MElyik részén laktok a Szécheniynek? Mi a Széchenyi-Szilágyi sarok közelében. Most költöztünk ide egy hete.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Találtam valamit a Dunakeszi Polgár-ban. Múlt héten dobták be a postaládánkba.
Az van benne, hogy tervezik, hogy a bicikliút-hálózatot fejlesztik Dunakeszin, és hogy a régi 2-es és a Fóti út mellett kezdődik a beruházás.
Igaz, még nincs meg rá teljesen a keret, meg az sem biztos, hogy teljesen végig a Fóti út mentén, de hátha lesz esély eljutni a védőnőhöz belátható időn belül babakocsival, babával is.

Anita
anta77
 
 


Sziasztok!

A szóróújságokban vannak Dk.-in magán nőgyógyászok. Ismeri esetleg valaki Őket.Tudja valaki a tarifájukat? Vagy valami jó nőgyógyászt?
Álítólag a váci kórházhoz tartozunk, tud valaki valamit a kórházról? Kellene nekem egy jó nőgyógyász a környéken!!! javascript:emoticon(':roll:')
Rolling Eyes

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv: Emese és Hannus

Kép
Kép
mese80
 
 


Uxi!
A legvégén lakunk az utcának, a Kossuth utca sarkon. Megszoktad már a környéket?

Nőgyógyászt sajnos nem tudok, de engem is érdekelne a dolog, lassan majd nekem is kellene egy jó doki itt a környéken, a régi elég messze van innen.

Andi

Kép
anda01
 
 


Sziasztok!

Infó a védőnőről!
Az Alag I. új védőnőt kapott, és az Alag II.-n maradt a Melinda.

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!
Volt valaki azóta a Plébánián a Baba-mama klubba. Mi valahogy sose jutunk el...

Tudjátok, hogy mit csinálnak ilyen picikkel szemvizsgálaton? Mire számítsak?

Juli

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

Bár nem Alagligetben lakunk, azért csatlakozhatok? Mi a víztoronytól nem messze, a volt ELMÜ-nél lakunk, mait most fognak lebontani.
Amúgy meg egy két hetes kislány anyukája vagyok :)
A dokimnak van Dunakeszin magánrendelője, de a Szabolcs utcában dolgozik, én is ott szültem. Amúgy csak ajánlani tudom, én nagyon szeretem őt, bár a magánrendelésén csak egyszer voltam, mert terhesgondozásra is inkább a kórházba mentem hozzá.
A gyerekorvosunk nekünk is Gauland, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyi idős... :shock:

Kép
Vendég
 


sziasztok!
Kicsit eltűntem, nem volt időm irni, mert a jogsit csinálom. Sajna az első teszten elvéreztem, de remélem másodszorra sikerül, mert már jó lenne túllenni rajta. amikor járni kell oktatásra, levonulunk a kiscsajjal a vidéki nagyihoz, és ó vigyáz rá addig. Már egy hónapja ez megy. Szegény apa meg itthon egyedül... De itt nem tudok senkit, akire rábizhatnám. van valakinek még hasonló problémája?
Nőgyógyász-téma: nézegessétek meg a váci kórház topicját, elég jókat irnak, és két dokit emeltek ki, akit szeretnek. Azt hiszem az egyiket megpróbálom.

adaka
 
 


Uxinak üdvözlet, már megint összefutunk...

Ma reggel megint itt kapirgáltak a munkások, és a férjem megkérdezte, hogy mikor csinálnak már érdemben valamit. Azt mondták, hogy ha az idő jó lesz, akkor jövő héten kezdik az aszfaltozást... Úgy legyen!

Más: Mit tudtok az új rendelőről a repülőtérti úton? Ismeri valaki a dokit? Én nagyon gondolkodom, hogy átjelentkezünk, csak még a nevét sem tudom. Egy telefonszám van csak megadva a hirdetésben. Viszont nagyon kéne már egy háziorvos a környéken, ahová akár gyalog is elmehetek.

adaka
 
 


Sziasztok!

Üdv köztünk Panndi!
Gratula a babához! Megkérdezhetem a doki nevét? Hogy szültél nála?

Szilvi:Megírod a dokit ha voltál nála? A háziorvost a telefonszámon kell felhívni, az aszisztensnő ad időpontot amikor ell kell vinnia abetegkártyát. Majd az orvos 10 napon belül behív egy ismerkedésre. Mi már bejelentkeztünk.

Üdv:Emese és Hanna

Kép
Kép
mese80
 
 


mese80 írta:Sziasztok!

Üdv köztünk Panndi!
Gratula a babához! Megkérdezhetem a doki nevét? Hogy szültél nála?

Szilvi:Megírod a dokit ha voltál nála? A háziorvost a telefonszámon kell felhívni, az aszisztensnő ad időpontot amikor ell kell vinnia abetegkártyát. Majd az orvos 10 napon belül behív egy ismerkedésre. Mi már bejelentkeztünk.

Üdv:Emese és Hanna


Dr. Zilahi Gábornak hívják, a Könyves Kálmán utca 19-ben rendel, a Gódor Egészségügyi Központban, midnen szerdán háromtól ötig azt hiszem. Simán lehet nála szülni, vagyis hát szerencsére bárki bárhol szülhet. A végén beírta a kiskönyvembe, hogy szülésre helyet biztosítanak. Bár végülis indított szülés volt túlhordás miatt, így egy nappal előtte befektetett.
Vendég
 


Sziasztok Anyukák!

Remélem nem veszitek zokon, hogy egy "nemanyuka":) csak úgy beír ide! Láttam, hogy játszótér ügyben is cseteltek és gondoltam szólók, hogy hozzánk közel (Dunapark lakópark), nyílik egy Képességfejlesztő játszóház, mindenféle programokkal a gyerkőcöknek, képzett óvónénikkel, sok játékkal és mozgással.Lesz masszázs is kicsiknek és nagyoknak, karate, úszás, lovaglás meg stb. :) Tudom ez kicsit promó szagu, de talán jól jön az infó, ha bejön a rossz idő és a csemeték nem tudnak a szabadban hancúrozni.
Ha valakit bővebben érdekel, írjon nekem!
Minden jót nektek!

Tündi
bründi
 
 


Sziasztok!

Panndinak gratulálok és sok örömet (meg türelmet) kívánok a Kislányhoz!
:)

Bründi! Hol van ez a Dunapark?

AlagII aszfaltozása elvileg köv. szombatra meglesz. Már a kerítéseken kinn vannak a papírok, hogy 7-19h-ig dolgozhatnak.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Szia Juli!

A Barátság úti újépítésü lakópark, a Duna oldalán a Plusz mellett az a Dunapark lakópark. Itt van az otp, orvosi rendelő, dm, posta, kávézó, a játszóház épületét lehet látni a főútról is, tornyos tetejü, krémszínű ház.

Botond jó baba?Ahogy a képet elnézem nagy huncut lehet:))

Tündi
bründi
 
 


sziasztok!

Emese! Most még a régi dokimhoz megyek, de sztem pár héten belül elmegyek hozzá, és megirom. remélem, nem olyan sürgős.

Tündi! Köszönjük az infót, minket érdekelne minden dolog, mert keveset járunk közösségbe, és hiányzik. Bár egy kicsit messze van.

adaka
 
 


Szia Tündi!
Köszi a leírást, nincs valami közel, de egyelőre még bírja Boti a nagy sétákat.
Kérdésedre válaszolva, nagy kópé, de szerintem minden gyerek az! Most bújt ki a 8. foga, s ilyenkor mindent elér.

Juli

Kép
b.j.
 
 


Sziasztok!

Nem rég írtam már ebbe a topikba. Akkor még csak tervben volt, hogy veszünk Dunakeszi-Alagligeten lakást. Ez mára már megvalósult. A Závodzky Géza utcában vettünk. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hogyan működik a háziorvos-gyerekorvos-védőnői rendszer Dunakeszin. Területileg fel van-e osztva, hogy ki hova tartozik, és attól nem is lehet eltérni, vagy én ahhoz megyek akit szeretnék. Ha az első, akkor tudnátok abban segíteni, hogy kihez is tartoznánk, milyen az a valaki? Ha viszont a második, akkor tudnátok nekem infókat adni a lehetséges választásokról.
Kb. 2 hét múlva költöznénk, és az orvosok, védőnők dolgát szeretném hamar lerendezni.
Nagyon szépen köszönöm az infókat előre is!
Üdv:
Giga.

Kép
Kép
giga1
 
 


Most látom, hogy már volt szó korábban is gyermekorvosokról. A helyzet az, hogy sajnos nekem semmit nem mondanak ezek a helynevek: Toldi lakópark, Tóváros, stb.
Van valahol esetleg egy használható térkép ahol ezeket meg tudnám nézni?

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Giga!

Jól gondolom, hogy a Závodszki Géza utca az Alag II-ben van?
Akkor, ha minden igaz, Melinda a védőnő és Téglássy doktornő a gyerekorvos.
A védőnői körzeteket éppen szervezik át, és azt hallottam, hogy gyerekorvosi rendelő is lesz itt a Cseri csemegés sarkon (erről más is hallott?).

Na, most aztán nem tudom, segítettem-e.
De a Tanácsadóban biztosan tudnak segíteni, ha felhívod őket. A számuk: 27/547-502.

Anita
anta77
 
 


Szia Anita!

Köszi a segítséget!
Igen, az Alag II-ben van.
Természetesen felhívom majd őket, vagyis inkább majd elmegyünk személyesen ha átköltöztünk, csak gondoltam addig is szerzek infókat, hogy milyen a védőnő, meg a gyerekorvos.
Te ismered is őket, mi a véleményed róluk?

Köszönöm még egyszer a segítséget!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!
Gyerekrendelő is lesz? az jó lenne!
Mi ideiglenesen maradtunk a pesti gyerekorvosunknál, de azt hiszem, ez nem túl szerencsés megoldás. Téglássy doktornőről még nem hallottam. Ti hozzá tartoztok Anita?

adaka
 
 


Szia Giga!

Melinda nagyon aranyos, nekünk egészen mostanáig ő volt a védőnőnk, én szerettem.
Fiatal, van egy kisfia, szóval tapasztalta is, amiről beszél. :-)

A doktornőről két emberrel beszéltem eddig, ők nem igazán voltak megelégedve. De azért mindenképp hallgass meg másokat is, mert nekünk nem ő az orvosunk, csak a hallottak alapján mondom ezt.

Jól vagytok? Hogy bírod a terhességet pici baba mellett? Meg a költözés is...nem hiszem, hogy unatkozol! :-)

Anita
anta77
 
 


Nagyon szépen köszönöm az infót! Azért ha még valaki hozzá tud tenni (aki esetleg ehhez a gyerekorvoshoz tartozik) azt megköszönném! :wink:

Köszi kérdésed, jól vagyunk. Az elején volt egy kis gubanc, de most már minden rendben, és remélem ez így is marad.
Hát igen, nem lesz egyszerű ez a költözés kisgyerekkel, pocakosan, de majd meglátjuk. Én nagyon nem veszem majd ki a részem, inkább csak a be- és kidobozolásoknál. Bútorokhoz hozzá se fogok érni... :lol:
Remélem jó hely lesz ez a Dunakeszi! Már nagyon várom, hogy ott lakjunk. :lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


sziasztok!

LEASZFALTOZTÁK ALAGII-T!! :D

Nekem a védőnők azt mondták, csak felnőttorvosi lesz a Cserinél. De nagyon örülnék, ha nem így lenne...

Giga! Küldtem privit.

Juli

Kép
b.j.
 
 


A férjem is mesélte, amikor volt kint a lakásnál, hogy ott már most le vannak aszfaltozva az utak. Itt Tarcsán majdnem 4 évet vártunk rá. Pedig ez is lakópark. És így sem az önkormányzat csinálta meg, hanem a szemben lévő vállalkozó. Hát ez elárul valamit az itteni helyzetekről... :evil:

B.J.
Köszi a segítséget!

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Giga!

Küldtem privit!!!

Kép
Kép
mese80
 
 


Szia Giga!

Küldtem privit!!! Újból!

Kép
Kép
mese80
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Giga!

Hol vettetek házat? Ki az építetőtök?

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok!

Juli: Anyu már nincs itt. Meglátjuk milyen az idő és sétálhatznk délután!

Giga:Szokta mondani gyakran hogy mama,néha hogy aja, apa, monta egyszer hogy kacsa,adjál.Ilyenek.

Kép
Kép
mese80
 
 


Ma a Gyógyszertárban is megerősítették, hogy gyerekorvosi rendelő egyelőre nem lesz. :cry:

De, szerintük kéne még egy kört futni az önkormányzat felé aláírásgyüjtéssel. Nem igen hiszem az eredményében, de nehogy ezen múljon alapon szívesen elvállalnám a Babicz B. utcát. Bele lehetne írni még a bölcsi, ovi, busz, játszótér kérdést is. Sajnos nekem novemberben kezdődnek a vizsgáim, s már hajtok, így nem sok időm van erre, de ha valaki megfogalmazná, meg kisakkozná a neten, hogy kinek kell írni, és többen is elvállalnának 1-1 utcát Alagon, akkor hamar meglehetnénk vele. :D

Juli

Juli

Kép
b.j.
 
 


Mese!
A Závodszky Géza utcában vettünk lakást. Az építtetőnk valami Kelecsényi Lajos, a cég nevét nem tudom.
Miért? Tudsz esetleg valamit?
Tök ügyi ez a csaj, hogy már így magyaráz! Majd ha egyszer összefutunk meghallgatom. :wink: :lol:

B.J.!
Ez szerintem nagyon jó ötlet. Én nagyon szívesen alá is írom, de nem hiszem, hogy ebben túl nagy szerepet tudnék vállalni, mert hát jön a kistesó, meg a költözés is most hirtelenjében... Ez meg gondolom nem 1-2 hetes elfoglaltság lenne...

Pénteken költözünk egyébként. :lol:
Már nagyon várom. Csütörtökön meg nagytakarítást csinálunk. Csempe, padló, ajtók, ablakok... :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Giga!

Nem tudok semmit, csak a mienk is úgy tudom épített ott is vagy a környéken, és azt hittem abban vettetek.
Vigyázz nagyon magadra a költözésnél, takarításnál.

A Juli ötlete nagyon jó, lehet hogy nem lesz eredménye, de azért megpróbáltuk!
Én is segítek bármiben!

Üdv Emese és Hannus

Kép
Kép
mese80
 
 


Szia Giga!

Nálunk kitakarítottak, bár ne tették volna! Sniccerrel vágták le a fóliát a műanyag ablakkeretről, a kádban volt egy itongtégla, kb 100 l víz...

Olyan nagy szerepvállalásra én se gondoltam, szerintem 2-3 délutáni séta alatt végigtudnám járni Botival az utcát. Ha jó az idő, úgyis van kinn minden házból legalább egy kisgyerekes, és házon belül meg csak tudnak egymásról. :)

Egyébként mi megint penészedünk. :cry:
Botinak meg mandulagyulladása van, bevittem hőemelkedéssel pénteken Téglássy doktornőhöz, akkor még nem kapott semmit, aztán éjszaka meg alig bírtuk 39 alatt tartani a lázát. Szombaton el kellett menni az ügyeletre, mert itt a doki aztán ki nem jön, de még az ügyeleten is csak felnőttorvos volt. Szerencsére azonnal észrevette, hogy összeér a mandulája, adott antibiotikumot, aztán ma már nem ment fel annyira a láza. Most végre békésen alukál hőemelkedéssel.

Juli

Juli

Kép
b.j.
 
 


Ja, és jó költözést!

Juli

Kép
b.j.
 
 


Mese!
Vigyázni fogok magunkra! Nem fogok cipekedni.
A takarítás alatt meg azt értettem, hogy a csempét körbe kell törölni, mert poros, meg porszívózás, felmosás. Ja! Meg fürdőszoba takarítás. Ennyi. :wink:

B.J.!
Nálunk is kitakarítottak, de közben a férjem még dolgozgat ott (konyhabútor szerelés, szaniterezés...), és ezzel gyártja a koszt. :roll:
Na ennyit azért én is tudok vállalni az ügy érdekében. Tényleg jó ötlet!
Hányadikon laktok? Sajnálom a penészedést!!! Szellőztettek eleget?
Szegény Boti! Gyógyuljon meg mihamarabb! :(

Kép
Kép
giga1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: