Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Woww, Betti! Kép
Tündéri kiselefántod vanKép Nem semmi a méreteKép Bár az adatokat tudtuk eddig is, de így képen (képeken, mert megnéztem a linket is) látva..Kép
Remélem nem idegeskedsz oly nagyon, bár könnyű mondani.. nekem az előző szülés után kellett 2 hónap, hogy helyrerázódjak, gondolom 2 gyerkőccel meg még nehezebb. Szurkolunk nektekKép Szólj, ha kell vmiben segítség, átvonulunk testületileg takarítani, főzni, bármiKép De tényleg, szólj, ha tudunk valamiben segíteni!

A lagzi szuper volt, picit még táncoltam is, nade nem vittem túlzásba. Gyerkőcünk 9 óra körül kezdett kidőlni, mondjuk én sem ellenkeztem, hogy maradjunk még, mert eléggé elfáradtam. Tegyük hozzá, hogy már déltől besegítkeztünk (apukám volt a násznagy, így volt egynéhány "kötelessége"), a fiúk addig aludtak otthon, majd hazamentem értük, és együtt érkeztünk a szertartásra. Vasárnap se volt egyszerű, mire a család magához tért (anyukámék negyed 5kor jöttek haza), ebéd, alvás, aztán irány Szolnok, mert Anyósomék köszöntötték páromat. Kicsit előre ittunk a medve bőrére, mert 22-én van a szülinapjaKép
Hűtő ügyben próbálkozunk, lehet, hogy ha szerencsénk lesz, akkor megcsináljuk magunk, ha nem, akkor új hűtőKép Pedig nem is öreg ez, azt hiszem max. 6 éves, még az előző párommal vettük annó.

Momo,
Kitartást, mind testileg, mind idegileg! Majd én is megnézem a családomat, hogy milyen karácsony/szilveszter lesz ez utolsó napjait viselő kismamávalKépKép Szerintem megőrül körülöttem majd mindenkiKép
Az intézkedéseket meg nem bánom, hogy én végzem, mert ad1, tudok mindenről, ad2 biztos, hogy el lesz intézve, ad3 besöpröm a dicséreteketKépKép
Szorítok neked, hogy ne indított szülés legyen, beszéld meg Emesével a dolgot, sokszor beválikKép

Szilvi, Kata,
Hajajj, nehéz projectbe vágtatok, de hajrá, hátha van esély. Ha senki se próbálja meg, akkor sose lesz semmi. Nekem is megérte az óvoda ügyében kardoskodni, lehet, hogy ez volt hatással a képviselőkre, hogy nem a rosszabbik tervet szavazták meg.

Most hirtelen ennyit, dolgozni is kellene..Kép

Puszi, Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Üdv újra itthon!Kép
Örülök,hogy jól sikerült a hétvégéd,bár gondolom még nem sikerült teljesen kipihenned.
Milyen az "új"autó?Csili-vili?

Hűtő Kép.

Ha ennyire szeretsz intézkedni,lehet,hogy felkérünk Szilvivel az ügy menedzserének.Kép

Jó munkát!

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Jajj, a pihenés valahol elmaradt útközben, majd megpróbálom hét közben valahogy bepótolniKép
Az autó csili-vili, ragyog, szép, és imádomKép Amióta az új festés van rajta már 2x megjártam vele Pestet és még nem karcoltam megKép Pedig azt hittem, hogy az ilyen jön automatikusanKép
Párom meg is dicsért, hogy ahhoz képest, hogy 1,5 hónapja még a 4es főútra is alig merészkedtem ki autóval, most már Pesten járok állandóanKép Mondjuk ez engem is meglepett, nade nehogy már egy kis vezetés fogjon ki rajtamKép
Hűtőbe most próbálok meg szerezni egy kis alkatrészt, ha az volt a hibás, akkor megússzuk kb. 600 Ftból, ha nem, akkor jajj..Kép

Nah, néznének is rám a Pilisiek, hogy én rohángászom játszótér utánKép Szerintem csak ártanék az ügynekKép

Puszi,
Mica
mica
 
 

 
 

Sziasztok!

Mica!
Óvoda ügyben mi volt? (amiért kardoskodtál Kép ) érdekelnek ám a részletek Kép

Kata!
Ez kb így szokott lenni, amikor kéne valami, valaki Kép akkor nincs Kép Na nem baj örökre nem lóghat meg előlünk Kép
Addig próbálok én is infót szerezni, holnap megyek anyumékhoz, az önkorm. ügyfélszolgálaton eddig mindíg kedvesek voltak, majd beugrok és letámadom őket Kép(pesze az koránts sem biztos, hogy otthonvannak a témában Kép ) Engem valahogy eltérő információk halmaza mindíg is kisért, (bárkit kérdezek mindenki mást mondd...)
JA hétvégén füveztünk Kép (terpet rendeztünk, füvet vetettünk)
Raul azóta is lelkes óvodatag?
Patrikkal mi ujság? Hogy bírja a hasad? Kép
sylva
 
 


Szia Szilvi,

Gyorsan valaszolok, mielott kockas lesz az arcom a billentyuzettol (mert elalszom rajtaKép)Kép
Szoval ovoda ugyben az volt, hogy mar ezer eve mondtak, hogy lesz egy itt is az ujtelepen (kb. 40 eve tervezik..).
Most kitalaltak, hogy olyan palyazat van, ami ugyan uj epulet epitesere nem hasznalhato, viszont egy meglevo onkormanyzati epulet ovodava atalakitasat finanszirozza. Igy az onkormanyzat azt tervezte, hogy megvesz egy lakohazat 15millio forintert es azt letaroltatja, es ujjaepiti ovodanak, de max. csak 2 csoporttal, mert annyi udvara van (meghatarozott, hogy 1 gyerkocre mekkora ternek kell lenni..).
Mi meg azt mondtuk, hogy a jatszoternel lehetne a 15 millios kezdeti penzbol egy uj ovodat epiteni, 3 csoportosat (mertugye a felmeresek kimutattak, hogy az ujteleprol 85 gyerek ovodaskoru..) A forumon, ahol errol "vitaztunk", nagyon ugy tunt, hogy a polgarmester is es a kepviselok nagy szazaleka az atepiteses tervet tamogatja... A vege az lett, hogy az uj ovodas tervet szavaztak meg. Viszont, hogy ovoda mikor lesz, az a jovo zenejeKép Talan majd a 3. gyerekem (ha lesz) megeri, hogy ide fog jarni ovibaKép

Gyorsan ennyi, maszom az agybaKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Momo!
Ezek szerint Emesének nem szimpatikus a jól bevált hétfői megszületés?
Hogy vagytok?

Heppi!
Olyan rég írtál,mi van Veletek?
Orsi?

Betti!
Hogy bírod a gyűrődést?
Mendi mit szól a tesójához?
Van sok tejcsid?

Szilvi!
Köszi,megvagyok,hasam bírja,bár mióta láttál jócskán megnőtt.Kép
Raul nagyon lelkes,főleg,hogy most két kislányba is szerelmes egyszerre.KépA kis csapodár.
Ma mentek a Gerjéhez kirándulni,remélem jól érzi magát.
Akkor nagyon szép lesz az udvarotok!Kép
Két éve füvesítettünk,nagyon jól sikerült,de most az építkezés miatt tönkrement.KépMindegy,majd megcsináljuk újra.
Ha sikerül információt szerezned máshonnan is,az nagyon jó!!Kép
Szerintem itt a Net-en is utána lehetne valahol nézni,érdeklődni,van ötleted?
Ti hogy vagytok?Suli?

Mica!
Látom Irsán is lassan őrölnek a malmok,de legalább történik valami.
Kialudtad magad?
Meddig szándékozol még dolgozni,van terv,vagy ameddig bírod?
Gyuszkó nem beteg?
Patrik este felfedezte a bordáimat,azóta előszeretettel rugdossa őket.KépIdőnként annyira kidugja a talpát,hogy ki lehet tapogatni.Kép
Te kisebbik fiacskád hogy viselkedik?

Puszi.

Kata
31+3

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Az alvásról inkább ne beszéljünk, lassan nem tudom, hogy mi is azKép Ha a vonaton nem szundikálnék, szerintem már gyaloglás közben is képes lennék elaludni. Nade az én hibám, miért megyek ilyen későn aludni (aludni? najó, a tegnapi későbbi elalvás közös "hibázás" volt párommalKép).. hajnalban kicsifiunk jött vendégeskedni hozzánk, valami biztos nem teljesen oké nála, mert régen jött át aludni és most szegény még be is pisilt.. nade nem csodálom, mondták, hogy a gyerekorvosi váróban több a gyerek, mint az óvoda egy csoportjábanKép Ő még most bírja, csak néha köhög és picit folyik az orra, lehet, hogy csak hat rá, hogy szedi az immunizáló gyógyszert.
A tervem munkaügyileg az, hogy november elejéig bejárok melózni, utána meg majd kiderül, hogy táppénz, vagy megoldjuk otthoni munkavégzéssel, ez még megbeszélés alatt a főnökkel. Vagyis már beszéltünk róla, csak még nem adott konkrét választ. Még most van idejeKép
A pocaklakóm még egész jól viselkedik, nem végez nagy rongálást a berendezésben, bár az oldalfekvéskor a pocakom alá gyűrt kitámasztást általában kinézi magának, mint boxzsákotKép Néha azért beleerősít, de még nem alakítja át nagyon a pocimat.
Jövőhéten megyünk Ceglédre? Ha igen, akkor aznapra szabit veszek ki, mert akkor megcsináltatom a labort is akkor reggel (hosszadalmas cukorvizsgálat..)

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mica!

Lehet,hogy Gyuszkót mégis érinti a környezetváltás és esetleg azért pisilt be?Remélem nem lesz beteg.Kép
Jövő hét még lóg a levegőben,Ruszlán egyik kollégája beteget jelentett,nem lehet még tudni az új beosztást.Nem remélek semmi jót.Kép
Ma pocsék napom volt,olyan igazi érzékeny nebáncsvirág voltam.Kép
Habony vett múltkor kenetet,de "technikai okok"miatt meg kell ismételni.Kép
Jó lenne már a Ladát is eladni végre,de olyan komolytalanok az emberek.
Albertirsán a laborba mettől meddig lehet menni?

Na,szép álmokat,illetve ha úgy adódik ma estére is kellemes"hibázást"!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Gyors valasz, mert huz a fiam az agyba (ugy latszik, most o a soros nem az apjaKépKépKép)
A mai nap mindenkinek faraszto volt ugy latszik..
Viszont vegre van eredmenye a kinlodasnak, a kocsi a nalunk toltott eleteben eloszor garazsban vanKépKép

Nah, gyerek lerant a geprol, futok inkabb, majd holnap lesz idom meselniKép
Nameg varom a parom az agybaKépKépKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Na,majd mesélj,Te kis forróvérű!KépKépKép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Nah, ha a forróvérúséget rólam mintáznák, akkor a tegnap este Izlandhoz hasonlítanaKépKépKép
Úgy bealudtam, hogy öröm volt nézniKép Ennyit a hancúrozásrólKép Viszont reggel legalább elég frissen ébredtem, valami előnye csak volt a dolognakKép

Gyuszkó szerintem a fáradság miatt pisilt be, olyan álmos ő is, hogy alig ébreszteni. Ma reggel már nála is jobb volt a helyzetKép

Irsai labor, ha jól emlékszem 7-8.30ig van, de még majd meglesem.
A felkészítő majd kialakul, hátha tudunk mennniKép nekem most az okt. 14-i dokiviziten kellett törni a fejemet, mert párom akkor nem lesz otthon 2 napig... de majd a barátnőm beugrik a lurkóért az oviba, ha nem érnék vissza. Bár múltkor vonatozással együtt odaértem időben, most meg már van autóKép
Milyen technikai ok lehet a kenetnél? eltörték a lapot?

Ladát hirdetitek valahol? Gondolom nem akarnak fizetni az emberek sokat..

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Holnapra kérek egy kis rámgondolást, ha törik, ha szakad szülökKép De még mindíg reménykedek, hogy magamtól és nem rásegítéssel...
Mica, majd küldöm az infót a lyányrólKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Kata!
Vannak híreim. Tegnap kérdezősködtem, az önkormányzatos azt mondat, hogy a városfejlesztési (községfejlesztési,Kép ) osztályhoz tartozik a játszótér ügy. Ott kell tenni egy bejelentést, ott lehet elkezdeni intézkedni. És jó lenne szerinte beszélnünk egy képviselővel, minden utcának megvan a saját képviselője, és tulajdonképpen az ő feladata az, hogy a lakosság problémáit, igényeit stb. felterjessze a képviselőtestületnek, szóval lépjen az ügyben és tájékoztasson a fejleményekről. Azt is mondta még, hogy jó ötlet az aláírásgyűjtés.
A bölcsit is megkérdeztem, azt mondta, hogy ha igény van rá akkor az önkormányzatnak kéne lépnie ez ügyben is, de elvileg nem kötelezhető rá. Mindenesetre érdeke, hogy legyen bölcsöde, ha a lakosság ezt akarja, mert égő szembenézni a választópolgárok jogos igényeivel és azt mondani, sajna erre nincs pénz, ezt a feladatunkat nem tudjuk ellátni. Az tényleg egyszerűbb, hogy ugyan nincs igény és akkor nem is kell csinálni semmit se.
Röviden ennyi. Szerintem keressük meg a közös képviselőt, neki elvileg készségesnek kéne lennie, mert ugye mi választottuk, és szerintem normális, lesz és segít, de hát majd kiderül. Mi még nem vagyunk bejelentkezve, szóval ha nem lenne a baj akkor a ti utcátok képviselőjét kéne megkeresnünk. Kata Hari ! Kép) próbáld megtudni, hogy ki az.

Raul a pilisi Don Huan? Kép Hát igen ilyen szempontból értem már miért szeret oviba járni 

Még nagyobb has Kép végülis érthető hol van még a november? Sajna már mikulásasszony nem lehetsz pedig mondhattad, volna, hogy neked elöl van a puttonyod, de nem ám csoki és mogyoró van benne, hanem egy kisfiú Kép a nagyon jó nagyfiuk számára.

Suliba szombaton megyek, bár most tényleg nincs sok kedvem. Csinálnom kellett egy kérdőívet (jó szar lett) és 30 emberrel le kell kérdeztetnem, majd odaadhatom? (nem kell név meg semmi se, törvényekkel kapcsolatos).


Mica!
Na nálatok legalább működik valami, lelkes a lakosság Kép
A Márton név nem tetszik? Tulajdonképpen nem is tudom most ezt miért írtam, csak úgy esze szembejutott hogy jó név és még észre sem vettem eddig. Végülis sikerült már dűlőre jutni névügyben? Azért lánynévvel is készültök? Biztos, hogy skacotok lesz?
Te még lehetsz mikulásasszony (télanyó) Kép (most írtam Katának, hogy ő már sajna nem), csak majd meg kell magyaráznod, hogy miért nem lehet kibontani most a csomagot Kép

Momo!
Izgulok érted. Remélem Emese már nagyon készüldőik, és eddig csak cselezett Kép, nem várja meg, hogy megnoszogassák. Szorítok!!! Aztán holnapo forródrót, ne hagyj minket sokáig izgulni!


Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok,

Jajj, Momo, elfelejtettelek hivni, pedig akartalak, hogy holnapra nagy szurkolas, meghogy induljon meg inkabb magatol Emese kifeleKép Varom a telefont, csajok egybol tajekoztatva lesznek, igeremKép

Szilvi,
Nah, a lakossag azert itt se semmi, vannak hulyekKép Miutan a szomszedasszonyom kepviselotestuleti tag, igy neha kozvetlen kezbol hallom a hulyesegeketKép
A Marton nev tetszik nekem, huszonvalahany eve kozeli baratsagban vagyok vele, mert Marton napkor (nov. 11) szulettemKépKépKép Mondtam mar ezt is paromnak, de egyenlore csak fintorgottKép A lanynev talonban, mar az elso lurko ota, azota csak jott moge egy masodik nev dedim utan, igy Ilona Maria lenneKép Hat ha lany lesz, akkor szemuveget iratok, mert elegge feltuno volt az UH-n, meg nekem is, nemcsak a dokinakKép
Jajj, ne is mondd, idonkent a lurkomnak eszebe jut, hogy baboca, ekkor elkezd faggatni, hogy mikor lesz mar karacsony (ez volt egy fix idopont az o eleteben, hogy nagyjabol tudjak mondani valamit a baba erkezesere), meghogy micsinal a baba, es a legaranyosabb, tegnap reggel kerdezte, hogy hol fog aludnia baba? Hogy aludhat-e mellette? Meg kijelentette, hogy o szeretni fogja es vigyazni fog ra, mert ez az o feladata isKép

Kata,
Nagy a nemasag, elvoltal Pesten?Kép
Jah, a melohelyem utcajaban nyitott egy hasznalt babaruhas, ma beneztem, es jo cuccok vannak, nagyon jo aron. Majdnem minden 4-500 Ft-ert van, tehat a rugik is, es pl. a Gyuszkora valo nadragok is. Hirtelen ennyit neztem meg, mert epp rohantam, de majd szetnezek.

Mara ennyi, alvaspotlas kovetkezneKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Momo!
Nagyon sok szeretettel gratulálok,remélem Emese és Te is jól vagytok!Egész nap gondoltam Rátok és nagyon örültem,mikor megkaptam az sms-t.
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Szilvi!
Köszi a híreket,láttam a kertszomszédékat,autóval mentek valahová,úgy látszik eddig nem voltak itthon,úgyhogy tudok Vele beszélni végre.
Köszi a híreket!!!
Hogyhogy nem jelentkeztetek be?Csak kíváncsiságból kérdezem.Kép
Jó kis eső esett,legalább nem kellett locsolni a füvecskéteket.Kép
Kérdőívet szívesen kitöltöm!Kép
Mikulásasszony nagyon tetszik!Remélem Patrik időben kibújik,mert még a végén eljátszhatom!

Mica!
Mikor sikerült hazaérned?
Háááát,a barátnőd nem semmi,azóta is többször eszembe jutott.Kép
A használt babaruhás infókat szívesen veszem!Most már csak el kellene jutnom.Ha Pestre megyek,akkor az egész napom ügyintézéssel megy el.Kép
Ne tudd meg a Teve utcából is mennyire elegem lett!Majdnem annyira,mint az okányirodából.Kép
Gyuszkó jól van?

Puszi.

Kata
31+5

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Momo!
Nem tom mikor jösz errefele, de nagyon szorítottam és örülök, hogy megszületett Emese Kép remélem mindketten jól vagytok és tudtok pihenni, várjuk majd a beszámolód Kép


Sziasztok!
Tudtok valami infót Momoékről, indítani kellett, vagy végül megindult magától?

Kata!
Ja és most azt hallottam, hogy az oviba árulnak valami naptárt és azt mondják, hogyha megveszed a befolyt pénzt a játszótér felujítására költik. Te hallottál ilyet? Szomszédbarátnőm elárulta, hogy a egy hónapja még Pilis információs térképre hivatkozva adták.
Elvileg a szocpolt szerettük volna felvenni, és valahogy azt megmahinálni, de hát nem sikerült...Kép most meg kezd kicsit elegem lenni abból, hogy semmi sincs...(a múlthéten szemészetre kellett volan mennem mert már kínódok egy ideje, erre azt mondták kötelező bejelentkezni, de időpont okt. 7-re van, hát kössz). Szóval most meg már nem eröltetem.
Tevébe tb-kártyáért mész? Még mindíg úgy van hogy ki kell kérni egy 30 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot, hogy az apuka nevére kerüljön a gyerek?

Mica!
Gyuszkó látom nagyon rendes tesónak készül Kép.
Szóval akkor te láttad a "kukacát" Kép nekem jó fej volt a doki, meg is mérte, 2 cm volt huszon nemtom hány hetesen Kép Kép
Hűtőprobléma megoldódott?
Télen ti mit adtok a nyusziknak? (mármint enni Kép. Nálunk általában házi koszt van Kép de télire be kéne szerzni valamit valahol nagyobb mennyiségben, mert eddig szegényről néha elfeledkeztem...de azért túlélte. Kép

Üdv: szilvi
sylva
 
 


Sziasztok,

Csak igy kutyafuttaban reggel, es itthonrol, mert ma epp egy kicsit raerunk, mert megyek vedonenihez, es igy 1 vonattal kesobb megyek be. Legalabb Gyuszko is alszik meg egy picitKép

Kata,
Hat tegnap baratnom ment a lurkoert oviba, mert mar 17 ora volt, mikor Irsan bicajoztam.. ennyit a vonatokrol, a tegnap nap reggel-este ilyen volt. Pedig meg csak egy kis eso esett, mi lesz havazasnal? Bar akkor mar csak apat fogja erinteni, de akkoris...
Gondolom, hogy unod mar az iratbeszerzest, hat en is untam anno.. naja, es en 2x csinaltam, hat gondolhatodKépKépKép
Gyuszko azota jol van, talan hat a Broncho, mert nem lett beteg. Kicsit kohog, de az altalanosKép

Szilvi,
Jaja, nagyon ferfiasnak tunt pocaklakomKép Nem meregettek, nekem eleg az, hogy van nekiKép Majd lesz meg ebbol ugyis "gondja" nagyobb koraba, ha tipikus ferfi leszKépKép
Hutonk meg teszteles alatt, meg mindig jegakkuzom, de mar unomKép Ha nem lennek minuszban, mar vettem volna egyet...
Telen tapot kapnak a nyuszik, mert balas szena, lucernat, meg kukoricaszar/levelet. Nameg szeretik a zabot, arpat, valtogatva kapnak mindent.

Es vegul, de nem utolso sorban, itt is hatalmas gratula Momonak es Emesenek, nameg a ket szoszkenek es az ApukanakKépKép

Nah, ebresztes indul, hatha sikerul jokedvuen ebrednie fiamnak, ha mar ennyit aludtKép

Puszi,
Mica

Ui: Zoltan felbuzdulva a Patrikrol irt rugdosodason tegnap atrendezte a berendezeseimet, szerintem nyult vagy 10 cm-t a borom az oldalamonKépKép
mica
 
 


Szilvi!

Éppen tegnap láttam kiírva ezt a naptár dolgot az oviban és hogy majd lesz zsebtérkép is...
Ez mind szép és jó,de a naptár ára mag van határozva,mégpedig 1800 (!!!)Ft-ban.Kép
Képzelem,hogy milyen sokan fogják venni.
Nagyon rosszul fogtak hozzá,így száz év múlva sem lesz játszótér!
Igen,a TB-kártyát intéztem a Tevében,elég hamar ment,mert csak 40 volt az előttem várakozók száma.Kép
A kórházba biztos hogy kell a születésihez a 30 napnál nem régebbi házassági ak.,akkor majd párom intézi Patrik dolgait.
Akkor nem mész a szemészetre?

Mica!
Szóval akkor Zoltán?Kép
Úgy látom Patrikkal már most össze tudnak beszélni.Kép
Gyuszkó kipihenten ébredt?
Ruszlán most fejezi be a gipszkartonozást,hát ne tudd meg hogy káromkodik.Kép
Még jó,hogy Raul nincs itthon.Szerencsére hamarosan kész lesz a mennyezet,de aztán következik a glettelés-festés.Hajjjjaj.

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,

Egyenlőre ZoltánKép
Naja, képzeld el őket majd 4 év múlva együttKép Hogy fogunk mi őszülni... 2 nagyobb és két fiatalabb kujonKép
Gyuszkó tündéri volt, megérte hagyni aludniKép
voltam védőnéninél, 5kg az össz hízás eddig (najó, nagy súlyról indulva ez nem dicsőség..), vérnyomásom 100/70, minden negatív, szép szívhang, és egyenlőre még mindig irányban állKép

Hajajj, kár, hogy nincs ott Raul, miket tudna tanulni apjátólKép Rusznak kitartást, üzenenem, hogy egyszer csak vége leszKépKép

Most rohanok ebédelni, majd jövök mégKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Kata!
Játszótérügyben újabb fejlemény. A párom ma reggael volt a fogdokinál és ki van rakva az orvosiba egy kép: gyerekek előtte csúszda, valami levél hogy legyen játszótér, segítesz? és márom név + telefonszám. VAgy valami ilyesmi. MEgelőztek?
Ma meg holnap nem vagyok pilisen (suli) de majd megnézem pontosan, de ezek szerint vannak akik még rajtunk kívül is elekesednek? Kép
Szemészetre meg már elmentem, (erzsébetre) túl sok sikerrel nem jártam,de legalább nem kellett órákat várni, és ide mindíg lehet jönni bejelentkezés nélkül is minden napn 8- 19 -ig...Az orvosokból kezd kicsit elegem lenni, tényleg arról szól a szemész, a fogorvos, a nőgyógyász és minden, hogy menj magánba és fizzess,különben senkit nem izgat mi van veled...
na mindegy.
Amikor Jonathán született akkor még ragaszkodtak a 30 napnál nem régebbi házasságihoz.
Gipszkartonoztok? Nektek akkor hogy is lett egy szobát hozzáépítettetek, és akkor most azt csináljátok belülről ugye?
sylva
 
 


Mica!
Tápot hol vesztek? Gondoltam nekünk is be kéne vásárolni neki egy nagyobb adagot télire, mert a kis zacskózásból már elegem van. Árat tudsz?
sylva
 
 


Szilvi,

Tápot a takarmány boltban veszunk, most kilója kb. 65 Ft körül van, ha jól emlékszem (régebben vettem, mert mostanában nem kell annyi ilyen kevés nyuszinak). 40kg-os zsákban van, ha jól emlékszem, mi a nagyobb szemú, gyógyszermentest szoktuk venni.

Mica
mica
 
 


Mica!
Kösz az infót majd körbenézek itt Pilisen hátha van errefele is, az ár az barátságosnak tűnik Kép (csak gondoltam nehogy már átverjenek, ilyen pesti libát mint én Kép)
sylva
 
 


Szilvi!

Szóval úgy néz ki megelőztek?Nos,nem bánom,csak legyen is valami a dologból.Hétfőn amikor Rault oviba viszem bemegyek megnézni a képet és felírom a tel.számot.Kíváncsi vagyok!Kép
Nekem is ez az érzésem,bárhová megyek,mintha mindenhol a pénzt várnák.KépAz a legszomorúbb,hogy minden valószínűség szerint így is van.
Igen,bővítettünk,előszobával+szobával,a tetőtér is beépíthető,de egyenlőre ráér,mert majd a fiúk birodalma lesz.Kép
Ha meglátogatsz,meglátod.Kép
Ja,tápbolt van ám Pilisen,több is,mi is ott vettünk anno szegény megboldogult nyuszinknak tápot.

Mica!
Ügyi vagy az 5 kilóval!!!
Én már olyan 13-nál(!!!) tartok.És még van 2 hónap.
Remélem sikerül olyan hamar visszafogynom,mint Raul után a 32 kilót.Kép
Az szokott nagyon tetszeni amikor Ruszlán csinál valamit itthon,hogy kezdetben borrrrzasztó optimizmussal és jókedvvel vág neki.De hallanád kb.1 óra múlva!KépKépKép
Én már csak nevetek rajta,nem komoly a dolog és a végén mindig olyan büszke magára!
Tényleg kezd ügyes lenni,pedig mikor Pesten lektunk szinte még egy villanykörtét sem cserélt ki.
Hétvégén mentek Mamázni?Kép
Voltál dolgozni?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Szilvi,
Nah, azert nem hiszem, hogy egy takarmanyboltban azert atvernenekKép Meg egy pestit semKép

Kata,
Najo, nagy inditasi sullyal nem nehez nem sokat hizni, bar tobben mondtak, hogy ez nem igy van (hizeleg a majamnakKép) A 13 kilo meg nekem is osszejohet, van meg ra 6 hetem, nem? KépKépKép
A vegen meg ki tudja, hogy mennyi lesz... de nem is erdekelKép
Hajajj, a ferfiak mind ilyenek, nagy irammal nekifognak valaminek, aztan a vegen mar eleg lassuak.. vagy epp mi fejezzuk be a dolgotKép Lehet, hogy ha paromon mult volna, az auto most is azott volna, mert nekiallt ugyan a garazst takaritani, de a befejezes valahogy ram maradtKép Mondjuk most nem szolok egy szot sem, mert a faanyagokat osszerakta szepen, a cserepeket is elpakolta, es igazgatja a terasz elott a foldet, meg rozsabokrot is tervez odaKép Nah, majd meglatjuk..Kép
Gyuszko kerdezte, hogy mikor megyunk mamahoz, de nyitva hagytam a kerdest, mert ma olyan kedvem volt, hogy mennek is valahova, meg nem is, szoval olyan semmilyen. ennek kovetkezmenye, hogy sutottem egy piskotalapot, meg megcsinaltam 3/4 reszt a holnapi ebedetKépKép tobbet ilyet nem teszekKép Viszont most a huvosben olyan jol esett az altalam izesitett mezes-tea, hogy paplan ala vagyom lassan egy nagy bogrevel, es nem erdekel, hogy emiatt hajnalban min. 2x fogok ingazni wc-reKépKép
Jajj, a meloKép Az jo volt, delig nem tudtunk semmit se csinalni, mert nem volt net, az irodahazban levo szolgaltato atpakolta a halozati eszkozeinket egy masik tapegysegre (mert a regit szereltek), es kozben nem vett figyelembe egy drotot, igy azt nem dugta vissza.. mi meg kereshettuk, hogy miert nincs netKép Mondjuk en kesobb mentem be, mert vedoneniztem, igy a kolleganom allt ott net nelkul, mert o aztan nem egy szamtech zseniKép En beertem, es felora mulva mar ment mindenKép
Most ennyi estimese, megyek az agyba, mert ez a front ledontott, a vonatutat is vegigszunyaltam.
Most megyek es folytatomKép

Puszi mindenkinek,
Mica

Ui: Heppi? Merre vagy? Nagy a nemasag..
mica
 
 


Sziasztok!

Momórol akkor nem tudtok részleteket? Indították neki vagy ment magától?

Kata!
Okés akkor várom majd az infót Képaztán meg is látogatnánk ám valamikor ha jó neked Kép
32 kg híztál? Nem mondod komolyan ? Kép és hogy fogytad vissza? Én a hasammal küzdök (?) szóval oda annyi háj+bőr gyűlt...el sem tudom képezelni eltünik valamikor Kép (bár magától biztos nem fog Kép )

Mica!
Hát engem tuti átcseszett a kutyakajás Pilisen. 250 ft-ért adott el nekem rizspelyhet...(bár én vagyok a hülye mert megvettem)legszívesebben visszarakattam volna vele, de végülis csak 2 kg kértem... nem akartam felfújni. Soha többet nem megyek oda és annyi. Csak nem fér a fejembe neki ez tényleg megéri? Az ár nincs kiírva, és amikor a péztárhoz mész akkor nézel, rákérdezek, hogy mennyi is kg-ja és akkor mondja 250 annak amit még pesten is 100Ft ért veszek.
Nem baj tanultam az esetből Kép ha esetleg 10kg nyúltápot akarnának rámsózni. Kép
sylva
 
 


Mica!

Na,otthon maradtatok hétvégére?
Nekem végre sikerült rávennem magam,hogy lehozzam a padlásról a meleg holmikat,mert rájöttem,hogy a nyár komolyan mondta,hogy vége.Kép
Megkaptuk az esküvőről a videót,úgyhogy Te is jól meg vagy örökítve!Kép
Anyósom volt ma nálunk,egész normálisan viselkedett,egyszer sem akasztott ki.Nem úgy Ruszlán.Kép
Még egy kolléganőm is meglátogatott a barátjával.Kép

Szilvi!
Ilyen has-problámám nekem is maradt Raul után,viszon majdnem teljesen visszafogytam.
Jársz még tornázni?
Szülés és helyrerázódás után azt hiszem nekem sem ártana...
Igen,drága Pilisünkön nagyon szeretnek tévedni a keresekedők,mondanom sem kell,hogy nem a saját kárukra.Kép
Ezt elég hamar észrevettük,de mindig szóvá tettem,úgyhogy a "törzshelyeimen"velem már nem próbálkoznak.Kép
Általában itthon vagyok,kivéve amikor nem (húúú,de humoromnál vagyok),úgyhogy gyertek el nyugodtan.Kép

Puszi.

Kata
32+1

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

A hétvégét otthon töltöttük, haladtunk néhány dologgal előre, de főként azzal, hogy szombaton épp szétnyírtuk a sztgép oprendszerét, és most nincs netKép Szóval ezért voltam némaKép Talán ma este helyrehozzuk, ha lesz időnkKép

Kata,
A meleg holmik nálunk is előkerültek, és fájón veszem észre, hogy vmit tennem kell, mert kinövöm a nadrágjaimat pocakbanKép
Jajj, az esküvői videó, ne riogass vele senkit, ha én is szerepelek rajtaKép

Szilvi,
Hát, velem merne ilyet tenni valaki.. azt hiszem, hogy nem úszná meg szárazonKép Viszont már arra is rájöttek pár helyen, hogyha viszont véetlenül nekem adnak vissza többet, akkor én szólok. Így sikerült elég jó viszonyra beállnom a boltosokkalKép

Most rohanok, mert megjött a főnök, 1 hét után végreKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!
Én is Cegléden fogok szülni, amúgy Tápióbicskén lakom.Most vagyok 15 hetes terhes. Ez az első babám, ezért is szeretném a segítségeteket kérni. Elég aggódós vagyok, nagyon sokáig nem tudtam eldönteni melyik kórházat és főleg melyik orvost válasszam, végül (sajnos) a pénz döntött. Cegléd mellett maradtam és Dr. Kopárhoz jelentkeztem. Annyi rossazt hallottam már kórházakról, orvosokról, és természetesen jókat is, hogy teljesen össze vagyok zavarodva.
Szóval a kérésem az lenne, hogy írjatok infókat a ceglédi kórházról + Dr.Kopárról, ha tudtok. Egy kicsit félek az egésztől....Kép
Előre is köszi mindenkinek!
Sziasztok! Marika
marica
 
 


Szia Marika,

Nos, ha az orvosról nem is, de a kórházról már némi ismeretünk, igaz, néhányunknak még csak futólag (szülés-felkészítő), de Betti (ha visszaolvastál minket, akkor tudod) már járt is bentKép
Itt elég egysíkú az orvos-választásunkKép Aki babát vár, és Cegléden szül, az mind Habony főorvos kismamájaKép Amúgy nem is ismerek igazán ceglédi orvosokat, mert 3 éve lakom csak Albertirsán, és nem volt szükségem sok orvosra. Csak a sebészeten jártam bent eddigKép

A kórház: a felkészítőn elhangzottak és a személyes körutam során nekem eléggé szimpatikusnak tűnik, annó én Szolnokon szültem 2001ben, hát az akkori és ottani állapotokhoz képest ég és föld. Szóval én nagyon megnyugodtam, mert mind emberileg, mind hozzáállásban nagyon szimpatikus a hely. Lehet, hogy az is belejátszik, hogy én már tudom, hogy miről is lehet szó, mik történnek az emberrel szülés közben, és így már jobban informálódik a kismama.
A szülés-felkészítő tanfolyamra már csak ezért is érdemes elmenni, mert ha még újat nem is hall az ember, de legalább a személyzettel és a hellyel jól megismerkedik. A felkészítő minden hónap utolsó csütörtökén van a kórházban, délután 15 órától. Most pl. a héten lesz, és ha sikerül, akkor talán a gyerekágyas részt is megnézhetjük.

Most így hirtelen és általánosságban ennyi, kéredd nyugodtan, úgy talán jobban tudunk válaszolni.

Üdv,
Mica
mica
 
 


Szai Mica!
Köszönöm a válaszodat! Sajnos most csütörtökön az I. SOTE Klinikára kell mennem genetikai tanácsadásra,így nem tudok elmenni.
A kórházzal kapcsolatban érdekelne pl, hogy hány ágyas szobák vannak, van-e babás szoba, ha igen, akkor meddig lehet ott az anyukával a baba, szülés után otthagyjék.e a kicsit, kell-e választani szülésznőt, a papás szülés megoldható-e...?
Hirtelen "csak" ennyi jutott eszembe. Bocsi,ha telhetetlen vagyok, de nekem olyan új minden. Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem tervezett baba a miénk, és nagyon örülünk neki,csak egy kicsit felkészületlenül ért.
Azért is bocsi, hogyha már valamit leírtatok az előzőekben, elkezdtem olvasni a hozzászólásokaz, de még nem értem a végére.
JA, még egy kérdés:mi dönti el, hogy milyen szobába kerülsz,a pénz...?
Előre is köszi mindenkinek!!!!!
Sziasztok! MarikaKép
marica
 
 


Sziasztok csajok!

Egy villámlátogatásKép.
Megvagyunk, kezdünk összerázódni.. Bár azért ez kissé túlzás, mert elég nehéznek érzem a helyzetet. Sajnos úgy néz ki hogy most sem úsztam meg a szülés utáni depit, mert nyakig benne csücsülök. Nincs kedvem semmihez, meg erőm se nagyon.. pedig igyekszem nem elhagyni magam, de nagyon nehéz.. Na de ennyit a panaszkodásról.
Kevin már elérte az öt kilós súlyt tegnapKép. Jól hízik, meg ezek szerint tejem is van, de ezen is aggódok folyamatosan, hogy mikor mennyit eszik, meg van e elég tejem.. meg hogy adjak e neki cumit vagy ne adjak, jajj, rosszabb vagyok mint elsőreKép. Viszont most könnyebben túlteszem magam Kevin dolgain, nem esek olyan könnyen kétségbe, mint az elsőnél.. Azt viszont megbántam, hogy csak alig két év van a két gyerek között, mert így egyikkel sem tudok eleget foglalkozni, és emiatt is lelki-ismeretfurdalásom van.. kész lelki káosz vagyok..
Ma leadtuk Mendit anyunak, ez lesz az első alkalom hogy máshol alszik. Nagyon hiányzik, és féltem is nehogy megviselje a dolog.. viszont annyiból jobb neki, hogy anyukám ráér vele játszani. Teljesen olyan érzésem van, mintha ketté kéne szakadnom, és ez sehogy sem megy..
na, nem nyávogok többet, lassan fürdetés..
Még egy két szó..

Momonak nagy-nagy gratula a bébihez, bár sajna én nem tudok róla semmitKép. Világosítsatok fel a paraméterekről meg mindenről amit tudtok!! Köszike!!

Marika!
Üdv! Időhiányban csak röviden tudok írni, de igyekszem kimerítő választ adni..
Van egy háromágyas, és két ötágyas szoba, a császáros ami szintén ötágyas, és két egyágyas elkülönítő szoba. Minden ágyikó mellett van egy babaágy, és el lehet függönnyel különíteni magatokat- erről láthatsz képet azon a linken amit az előző hsz.ban írtam-
Az első napon nem engedik hogy kint legyen a baba veled, a másodiktól igen. Reggel fél hatkor van az első szopi, de utána még beviszik, mert nyolc körül van a gyerekvizit, és akkor bent kell legyenek a babák. Azután viszont kint lehet veled estig, meg ha kéred akkor éjszaka is. Viszont éjszaka csak akkor lehet kint, ha nappalra is kikéred.
Szülés után egyből rádrakják a babucit, aztán elviszik mosdatni meg ilyenek -bár ha szerencséd van akkor abban a szülőszobában leszel ahol mosdatják mérik, és láthatod őt közben- Aztán viszont kérned kell hogy hagyják ott kicsit, meg segítsenek mellre rakni. Megteszik, nekem is otthagyták majdnem fél órát, de szólnod kell, mert maguktól nem jut eszükbe megkérdezniKép.
Szülésznőt nem kell, és legjobb tudomásom szerint nem is lehet még itt választani.
Papás szülés természetes, de akkor is szólj, mert az én férjemet is majdnem kinthagyták az apaváróbanKép.
Nem tudom hogy az egyágyas szobák pénzesek e..
Azt nem tudom hogy mi alapján döntenek a szobákról, én most örültem hogy felkerülhettem az osztályra, mert mikor szültem totális teltház volt, és a kétórás megfigyelésen túl még lent töltöttem két órát a szülőszobán . ILyenkor van olyan hogy nem is a gyerekágyon helyeznek el, hanem szemben, a terhespatológián, és ott viszont nem lehet kint a baba, mert ugye az nem olyan osztály..
NO, ennyi, ha van kérdésed, írd nyugodtan, szerintem mindenki szivesen válaszol!
Jaa, és gratulálok a babához!!
Miért kell genetikai tanácsadásra menned?

no, tényleg megyek, mert a fiam bealudt, pedig még nem fürdött ma..
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Marika!
Örülök,hogy írtál!Kép
Én is gratulálok a babához!
Betti már tényleg szakértő szülészet ügyben,Heppi pedig az orvosokról tud többet,de ő valamiért régen írt,remélem jelentkezik hamarosan.
Annyit tennék hozzá ahhoz,amit Betti írt,hogy lehet szülésznőt választani,megkérdeztük a szülésfelkészítőn.Tehát minden hónap utolsó csütörtökén van,kb.másfél órás,nekem is sokat jelentett,csak ajánlani tudom.Ha nem teljesen idegen a hely és az arcok az kicsit megkönnyíti majd a helyzeted.Kép
Szóval mindannyian Habony főorvoshoz járunk,Vele minden szempontból elégedettek vagyunk mindannyian.
Írj kicsit magadról,ha van kedved:dolgozol-e még,hogy viseled a terhességet és egyebek.Kép

Mica!
Nem valószínű,hogy a csütörtök összejön.Kép
Pedig most az anesztes orvos lesz,nagyon kíváncsi vagyok Rá,és persze az újszülött-részleget is szerettem volna megnézni!Kép
Ruszlán beteg,nálunk minden ősztől-tavaszig ez a műsor,a manduláját már rég ki kellett volna vetetni.Remélem egyszer rászánja magát.
Ja,és eddigi kórházi pályafutásom során láttam már nehéz beteget,de olyat min Ő...Kép
Ha eljutsz a felkészítőre részletes beszámolót kérek,jegyzettömböt vigyél!Kép

Betti!
Minden elismerésem azoké az Anyukáké,akik kis korkülönbséggel vállalják a gyerekeket!Kép
Remélem hamar kilábalsz a depiből,ízelítőt én is kaptam belőle annak idején,remélem most elkerül majd.(álom-álomKép )
Köszi a szülészetről írottakat,találtam benne újdonságot.
Nem is tudom most még elképzelni,hogy milyen lesz kettővel.
Cumi lesz készenlétben nálunk és valószínűleg be is vetem ismét.Kép
Raul 3 éves koráig cumizott és a szopizást nem befolyásolta.
Aztán elég furfangosan szoktattam le a cumiról,de 1 nap alatt sikerült.Kép
Kevin nagyon szépen gyarapodik,ezek szerint a tejcsid elég.Kép
Iszol valami szaporító teát?Nem tudom,hogy beszerezzek-e,szerinted érdemes?
Kíváncsi vagyok Mendinek hogy sikerül a Mamánál alvás,majd írd meg!Kép
Ha van néha ilyen lehetőség szerintem mindenképpen használd ki!Nálunk ritkán adódik erre alkalom,először még lelkiismeretfurdalásom is volt és nagyon hiányzott Raul.
Nyáron 4 napot volt Anyuéknál,rossz volt nélküle(főleg este),de rájöttem,hogy néha kell ennyi különlét.
Ha lesz új kép,teszel majd fel Mendiről és Kevinről?
Még mindig olyan sokat vagy egyedül?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Marika,
Úgy látom, hogy a csajok részletes választ adtak, sőt olyantól is hallottál infókat, aki nemrég járt ottKép
A felkészítő miatt ne aggódj, van minden hónap végén, lesz még időd elmenni. Az egész 4 előadásból áll (tehát 4 hónap), így ha akarsz, mindegyiken ott tudsz még lenni. Most a 3. lesz ebből a körből, a fájdalomcsillapítás témaköre. Elég rugalmasak, ha lehet, akkor mindegyik előadás után van szülőszoba látogatás, bár a mostanira a gyerekágyat kértük volnaKép Múltkor teltház volt a szülőszobán, tehát az kimaradt, de az első előadásnál feljutottunk, sőt láttunk egy elég "friss" babát isKép
Miért kell menned genetikai tanácsadásra? Már ha nem túl szeméyles a kérdés..

Betti,
Jajj, a depiKép Csak azt ne találta volna ki valaki.. hát nálam az elsőnél igencsak volt, most valahogy próbálok másképp állni a dologhoz, hátha elkerül (szép remények, akár Katánál).
A korkülönbség miatt meg ne aggódj, most igaz, hogy talán nehezebb, és úgy érzed, hogy a nagyobbikra kevesebb időd jut, de később még meghálálják ezt neked. Nálunk pl. már majd lehetnek gondok az érettebb lurkó miatt, de abban bízom, hogy az egyneműség, tehát, hogy mindketten fiúk, majd könnyít a dolgon.
Kérdés: (már ha addig olvasol) csütörtökön van időm, segítsek valamiben? Már ha egy látogatás, egy beszélgetés segítség.. Ha igen, akkor szólj, és bemegyek hamar Ceglédre, és találkozhatunk. Miután én nem külső látogató lennék, így hagyd a formaságokat és minden egyebetKép Nem tudom, hogy a számom megvan-e neked, de Katától másnem megszerzem a tiédet (vagy te az enyémet tőle). Ha nem lenne jó ötlet, az se gondKép Csak most lesz időmKép

Kata,
KépKép
A férfi betegek, főleg, ha a családtagod, mindig rosszak.. és hogy ők bevegyenek vmi gyógyszert, vagy akár orvos lássa őket? Hajajj, álomKép Ismerős helyzet.
Mondd meg neki, hogy én is sokáig húztam a mandulámmal, nálam is felnőtt fejjel volt műtét és túléltemKép Jobbulást Neki!
Ha eljutok a felkészítőre, akkor majd jegyzetelek, remélem nem jön össze semmi egyéb addig.

Párom tegnap elég későn ért haza, a meló mellet még a MÁV is keresztbe tett neki, a 19.05ös vonattal csupán 21.00 körül ért haza...
Viszont ő a nagy Ő, mert kaptam egy gyönyörű vörös rózsátKépKépKép
Momo felé nagy a csend, gondolom lassan majd hazaérnek ők is, remélem jelentkezik. Hallod Momo?Kép

Most puszi all, munka vanKép
Mica
mica
 
 


Hallom, hallom, de most nagyon el vagyok öntve az itthoni káosszalKép Azért köszi a jókívánságokat, igyekszem néha jönni.

Szilvi,
ha már a többiek tudatlanul hagytak: burokrepesztés ugyan volt, de a többi ment simánKép Olyannnyira, hogy abszolút ősasszony módjára szültem, nuku orvosi beavatkozás (értsd vágás varrás és társai), kádban vajúdtam egy fél-háromnegyed órácskát, majd szülősámlin 15 perc alatt világra hoztam EmesétKép A doki szerint, ha spontán indult volna a folyamat, valszeg be se érünk a kórházba, a férjem már Vecsésnél debütálhatott volna, mint bábaKépKépKép

Betti,
hát nekem azért nem sikerült akkorára a gyerkőc, mint a te fiad, de azért elég méretes a többi lánykámhoz képest: 3600 gram és 57 centiKép

És íme, a produktKép
Kép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!
Momó!
Nagyon édes a kiscsaj Kép és jók a méretei Kép Na szülésről majd faggatlak még ha egyszer újra találkozunk Kép mindíg is érdekelet ez a szülősámlis variáció, de még soha nem beszéltem senkivel sem aki kipróbálta volna. Remélem sikerül "új" kerékvágást törni és hamar be tudsz állni a "háromgyerekes" anyamodellbe Kép Kép Addig is próbálj mindenkit kihasználni a környezetedben aki mozdítható Kép Kép Kép

Marika!
Szia én vagyok az egyetlen a topikba aki nem vagyok terhes Kép (jaj hazudtam mert most már Betti és Momó sem) Én pesten szültem 1,5 éve Ceglédről és az orvosokról ezért nincs tapasztaltom,de szeretettel üdvözöllek, körünkben és gratula a babódhoz Kép Kép Kép
Igen írj majd még magadról, hogy jobban megismerhessünk Kép

Betti!
Depi ellen olvasgass minket Kép a legjobb elleszer a depi ellen a társaság, bár tudom ilyenkor még arra sem vágyik az ember...Kép de hidd el tényleg ki kell mozdulni meg beszélgetni, sokkal sokkal jobb lesz a közérzeted.
Zöldfülű vagyok két gyerekes anyának mert nekem csak egy van Kép nem akarok okoskodó tanácsokat osztogatni próbálok írni jó dolgokat, olvasd el Kép
- Mendinek tök jó lesz hogy van tesója, jót tesz a személyiségének, nem fogod tudni elkényeztetni Kép, Ő pedig tud kivel játszatni majd, amikor te mondjuk internetezni, vagy olvasni szertnél Kép
- Ez Kevinre is igaz Kép
- Ez egy átmeneti állapot Kép a változás következménye ami viszont nem rossz hanem jó Képhosszútávon Kép

Fogadd el Mica ajálkozását Kép, hogy picit más szemszögből is lásd magadat Kép Kép

Kata!
Örülök, hogy tudtunk talizni Kép nagyon rendes volt Raul tényleg, jók a kilátásai Patriknak, óbratyója ügyileg Kép Nagyon finom a szőlő, Jonathán nagyon rá kattant összeset megeszi. A házatok is jól alakul, kicsit magamra ismerek, mármint az érzésre hogy mikor lesz már kész. Én sem tudtam elképzelni és az fárasztott ki a legjobban, hogy sokszor nem láttam a végét, de mostanra legalább megtanultam (?remélem)hogy az hogy most nincs az még nem a világvége, főleg nem akkor ha reális az esély arra hogy legyen, szóval a házunnakkal együtt én is fejlődtem Kép utólag Kép (bár remélem nem vissza Kép ). A látásmódom viszont sajnos elég kritikai lett (saját házam tájékán) ezt még valahogy le kell építenem és akkor gyógyult leszek Kép

Mica!
Pilisen nincsenek boltok se Kép Kép márminthogy mifelénk a faluszélen igencsak hijján vagyunk (most síró fejet rajzoljak vagy nevetőt?) Tavaly elmentem lekvárért a palacsintába és nem akartam elhinni hogy nincs, aztán nagy nehezen a boltos elővarázsolt egy csipkebogyólekvárt valahonan a mosószerek alól nem kis nehézségek árán, mondta, hogy mintha a multkor látott voltan itt egyet, és lám lett Kép ehettük a lekváros palit. Azóta az a bolt már megszünt, a másik az valahogy sosincs nyitva (ebédszünet van és már 4 kor bezár) Persze van még egy 15 percnyire, de oda meg már sokszor lusta vagyok "átugrani". Éjjelnappali meg egész kis településünkön nincsen. Szóval én Auchan függő lettem ott aztán lehet pénzt költeni Kép viszont nem érzem magam átverve és tudok válogatni a lekvárok között Kép

szilvi
sylva
 
 


Sziasztok!

Momo!
Emese nagyon szép baba,mégegyszer gratulálok és örülök,hogy minden ilyen szépen alakult!Kép
Tudom,hogy kevés az időd,azért ha tudsz majd írj magatokról!

Mica!
Vörös rózsa Kép.
Ruszlán ma már jobban volt,tudott glettelni is.Kép
De kár,hogy kimaradok a csütörtökből,na meg Téged is olyan rég láttalak!Kép
Majd bepótoljuk.
Nem semmi a vonat-közlekedés mostanság,biztos idegbajt kapnék.
Rusz holnap nappalos,mondtam,hogy két heti hideg élelmet vigyen.Kép
Mi a helyzet az oviban?

Szilvi!
Én is örülök,hogy taliztunk,jó volt kicsit beszélgetni.Kép
Raulra most nagyon büszke vagyok!KépKépKép
A látásmódom nekem is elég kritikai,sőt egyre inkább az,gondolhatod,mennyire fel tudom húzni magam!Kép
Mindegy,szépen lassan haladgatunk,és ez a ház csak a miénk,ez benne a legjobb!
A kisebb boltokban Pilisen elég ritkán vásárolok,inkább a Penny-be járunk,szerintem elég jók az árak és a választék sem rossz.
De ha beszabadulok az Auchan-ba...Kép
Az is jó,hogy most már Cegléden is van Tesco,ami még mindig közelebb esik,mint Pest.
Na,a telefonszámot az oviban jól felírtam.Holnap remélem nem felejtem el!
Örülök,hogy ízlett Jonathánnak a szőlő,gyertek máskor is és szedünk!Kép
Aludt délután?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Momo,
Hatalmas gratula az ősanyánakKép Megnéztem volna párodat a szülésnélKépKépKép Énis ilyen szülést kérek, mondjuk annyi hátránnyal indulok, hogy se kád, se szülősámli nincs Cegléden, de ezek az apróságok nem hátráltatnakKép Maradok a zuhanynál és a szülőágynál, az időtartam jöhetKép
Emese tündéri, nem is újszülöttnek néz ki, hanem idősebbnekKép Majd ha kevésbé káoszoltok, átnézek hozzátok. Ha kel vmiben segítség, szólj, téged elég hamar elérlek helyilegKép
Csajszik hogy viselkednek?Kép Gondolom őrjítőekKép

Szilvi,
jajj, a boltok kezdetben Irsán is okoztak nekem fejtőrést, de hálistennek jól költöztünk, közelben van Coop, meg néhány kis üzlet (az egyik a szomszédomé, 3 utcával odébb van, néha babásan ő hozott haza nekem tejet, kenyeret..Kép), és azóta, ha nem is éjjelnappalit, de hétvégén elég sokáig nyitva tartó (22óra) boltot is találtam.
Mi barátnőmmel szoktuk havonta 1x (ha van még pénzünk 2x) letámadni a ceglédi Tesco-tKép
Lekvár ügyben most én jól vagyok, anyukám ellátott hazaivalKépKép

Kata,
Most a holnap Rusz melója miatt esik ki, vagy más miatt nem tudsz jönni? Mert elmegyek érted, ha gondolod. Amúgy ha nem jössz és lesz időm, lehet, hogy átszaladok hozzátok, ugyanis tankolnom is kellene, és azt ott teszem meg a Spurs kútnál, éljen a mai áremelés...
A vonat ma is teljesített, bár szegény párom járt rosszulKép A 6.39es vonat műszaki és technikai okból nem jött, a következő (6.57) szardinia-effektusos volt.. ráadásul Üllő környékén szétnyírtak vmi biztosító berendezést, mert nem működtek a jelzők és a vasúti átjárók lámpái sem, emiatt csiga-módjára ment a vonat. Ő ugye elindult otthonról 6.20kor és 8.30 környékén ért Kőbánya-Kispestre.. az én vonatom már jobb volt, csak 15 percet késett.. párom már azon volt, hogy hazajön, és megyünk együtt autóval, mert a késés és a tömegtől féltett.. nah, MÁVról ennyit..
Oviban minden oké, eddig jól viseli, bár ma reggel nem akart menni, de ma úgy általában sehová se akart menniKép Viszont a meséket imádja, amiket mesélnek nekik, és így nagy mosolygásunk közepette tegnap est hallhattuk tőle a kiskakas gyémántfélkrajcárjátKépKép Hát majd' megettem, olyan tündéri voltKép Kár, hogy nem vettem felKép

Nah, puszi, délután még benézek, mert otthon még mindig nincs netKép
Kata, ha addig nem vagy, akkor majd telefonon értekezünkKép

Mica
mica
 
 


Sziasztok!
Nagyon-nagyon köszönöm az infókat mindenkinek, tök jól esik, hogy ilyen kedvesen fogadtok!:-) :-) :-) :-) :-)
Remélem nem haragszotok meg,ha nem külön-külön szólítalak meg benneteket, de mindenkinek szeretnéék írni.
Magamról röviden annyit, hogy 26 éves vagyok, van egy párom már 8 éve és jövőre esküvőt és nem babát terveztünk, de azt hiszem ez sokkal jobb is így. Ja, és jelenleg nem dolgozom.
A genetikai vizsgálat rövid története:
Június elején az Onkológián megműtöttek egy igen gyorsan növekvő pajzsmirigy-ciszta miatt, aminek a szövettani eredménye szerencsére negatív lett. A gond csak az volt, hogy akkor már 5 hetes terhes voltam, a kis lurkót nem mutatta ki a teszt, a nőgyógyászom szabin volt és egyébként is betudtam a stressznek a menzesz kimaradását. Ahogy hazajöttem és tudtam valahogy mozogni, elvánszorogtam Nagykátára, ahol az orvosom még mindig szünidejét töltötte, ezért bementem a másik nőgyógyászhoz (óriási a választék),Salibához (szándékosan nem írom ki, hogy Dr.). Elmondtam neki az összes tünetem (ma már tudom, hogy ezek a terhesség tünetei), aki biztosított (kétszeri rákérdezés után+természetesen vizsgálat után), hogy nem vagyok terhes. Ekko mentem el Pestre egy magánrendelésre Dr.Zacher Pálhoz, aki UH-n megmutatta a 12 hetes ficánkoló magzatot. Jött 2 óra döbbenet és boldogság, majd az aggodalom a műtét miatt, amire még rátett az Onkológián egy kis tudálékos doki, aki közölte, hogy a magzat valószínűleg súlyosan károsodott. Már voltunk egy gen. vizsgálaton a Shöpft-Mérei (lehet, hogy nem így kell írni)Kórházban, de ott csak egy beszélgetés volt. Ezért megyek most a SOTE-ra.
Bocsi!!! Ez nem volt nagyon rövid!:-o

Eszembe jutott még 1-2 kérdés, ha elbírtok még viselni: Cegléden kötelező a gátmetszés?
A felkészítő tanfolyamért kell fizetni + előre bejelentkezni?(tudom, hogy valamit még akartam, de most persze nem jut az eszembe)

Amúgy gyönyörűek a babák, akiknek a fényképét láttam! Gratulálok!!!!!

Sziasztok! Puszi mindenkinek!
Marika
marica
 
 


Bocsi!
A nevető fejek nem sikerültek! Kép
Marika
marica
 
 


Sziasztok!

Mica!
Na,akkor Ruszlántól meg sem kérdezem,hogy mikor ért be,gondolom még most is dúl-fúl.És hogy este mikor ér haza?!Szépen vagyunk.Kép
Ruszlán éjszakás holnap,addig pedig folytatja itthon a melót,ha jól lesz.Ezért nem tudok semmiképpen elmenni.Kép
Gyuszkó nagyon ügyes!Kép
Úgy örülök,hogy Raul is örömmel megy!Kép
Nem voltál mostanában Irsán a baba-boltban?
Vennem kellene 1-2 rucit még.
Mikor lesz otthon is net?

Marika!
Maga a betegség,műtét is elég,de ez az orvosi hozzáállás felháborító!!!Kép
Nagyon-nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen!!!KépKépKép
Szerintem is ráér az esküvő,nálunk nyáron volt meg 10 év és másfál gyerek után.Kép

A gátmetszés nem kötelező,adott szituációban dől el,hogy kell-e,de általában csinálják első szülésnél.
De tényleg nagyon rugalmasak aszülésznők is, és érdemes az orvosoddal előre tisztázni a dolgokat.
Már én is elkezdtem írni egy listát a megkérdeznivalókról.Kép
A felkészítő tanfolyam ingyenes,nem kell bejelentkezni,minden hónap utolsó csütörtökén 15 órakor kezdődik.
Most én sem tudok menni,remélem a következőre majd igen.Mica is biztos megy legközelebb is,ha gondolod majd találkozhatunk.Kép
Tényleg érdemes elmenni,legalább egyre.
Kérdezz nyugodtan,szívesen válaszolok én is,ha tudok.Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Marika,

A pajzsmirigy ismerős ellenség, nekem ezért kellett várnom ilyen sokat a második babára (nagyfiam már 3 éves múlt), mert 2002 őszén pajzsmirigy-túlműködésem lett, amit gyógyszereztek volna, a gyógyszer tönkretette 1.5 hét alatt a fehérvérsejtjeimet.. és innen egyenes út vitt az izotópos kezelésre, ami 2002. decemberében volt. 1 év szünetet javasoltak, így aztán csak most várok babócát. Amúgy az ottani doki félévet mondott, az itteni 2-t, én feleztemKép
Szerintem nálad se lehet gond, az UH azért sok mindent kimutat, de még van annyi vizsgálat...

Gátmetszés: nem kötelező, de általában vágni szoktak elsőnél. Én csak javaslom, lehet kövezni érteKép Lehet, hogy a másodiknál már nem kell..
A tanfolyam ingyenes, nem kell bejelentkezni semKép Viszont a főnővérnek jó az arcmemóriája, így ezért is érdemes ellátogatni, jól jöhet a későbbiekben a pirospontKép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Kedves Kata és Mica!

Köszönöm az infókat! Mindenképp elmegyek a tanfolyamra és nagyon jó lenne ott összefutni az "itteni" mamákkal, legalábbis,aki még jár oda.

Puszi, Marika Kép
marica
 
 


Mica,
Lehet tudni,hogy mitől lett pajzsm. túlműködésed, úgyértem strumma, ciszta vagy egyebek? Nekem szerencsére nem kellet kivenni a pajzsmirigylebenyt, csak egy kicsit belenyiszált a doki.
Tudom, hogy ez nem pajzsmirigyes fórum, csak érdekel. Persze csak ha nem veszed tolakodásnak.

Marika
marica
 
 


Sziasztok!
Kata!
Jonathán a kocsiba elaludt hazafele, de otthon már nem akart (???) betettem azért, de halottam hogy végig dumált (nem akarom hogy elkapja Raultól a nem alszom napközben szokást!!!! Kép) Most viszont alszik Kép
Az utcánkban tényleg kriminális a "bolthelyzet" most mondjuk nyílt egy reál, ahol nem lehet fél kg kenyeret venni, mert nem vágják el (?) szóval meg kell venni az 1kg-st vagy a tartósítós szeleteltet. Meg ez már ahhoz messze van (majdnem az állomásnál) hogy csak úgy kiugorjak valamiért...(túl lusta vagyok?). Csak azért gáz, hogy reggel elindulsz kenyérért és akkor én kb az állomásig megyek mert az előző két boltba (már nincs, vagy még nincs). Szóval maradnak a nagybevásárlások Kép meg a kenyérsütőgépem. Kép
Cicátokat azóta is emlegeti Jonathán Kép nekem kimondottan tetszett a "vöröshíúz" neki mi a neve?
Párod is váltottműszakos? Mivel foglalkozik?

Mica!
A boltjaink mellet én lassan őstermelő leszek? KépSütök kenyeret, csinálok lekvárt, jövőre vetményest, már csak a bocik meg a pipik hiányoznak KépKép Kép
Gyuszkótól én is meghalgatánm a kiskakas gyámántfélkrajcárját, nagyon szerettem ez a mesét és kisgyerekek szájából meg aztán különösen jól hangzik. Kép

Marika!
Szorítok, biztos minden rendben lesz. Dr. Zacher az ismerős (Péterfy?) bár lehet csak a neten olvastam róla aztán azért olyan ismerős. A genetikai vizsgálat az az amikor egy tűvel a magzatvízből vesznek mintát? A 12 hetes UH-n már szűrnek valamit nem (nyakirdedő? már nem nagyon emlékszem) az okés volt ugye?
sylva
 
 


Sziasztok,

Beugrottam az Irsai Könyvtárba egy kis netért, ma ugye nem melózom, otthoni gép még mindig szanaszét, talán már ma este ahhoz is eljutunk.

Kata,
Nah, majd akkor átugrom hozzád, bár lehet, hogy mikorra nethez jutsz, már ott leszek, vagy voltamKép
Többit személyesenKép

Szilvi,
Hajrá, legyél őstermelő, megériKép Legaább tudni fogod, hogy amit megeszel-iszol, abban mi vanKép
Pipi és nyuszi ügyben tudok segíteni, bocit nem tartokKép
A mesét még a saját nagyijának se mondta el, de reménykedhetsz, hátha neked megenyhül..KépKép

Marika,
Nekem a túlműködést egy vetélés okozta, legalábbis ez tűnik valószínűnek az orvosok szerint, se göb, se egyéb, csak minimálisan nagyobb pajzsmirigy volt, és persze a rossz hormonszint.

Most ennyit, rohangászom össze-vissza, labort letudtam, 2x vérvétel - hát fújjKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!
Voltam a genetikai tanácsadáson, majd 3 hét múlva kell visszamennem UH-ra, ott 3D-s van, ha jól tudom. Amúgy azt mondta a doki, hogy nagyon pici az esélye, hogy bármi gond lenne! Amitől elájultam viszont: Baromi kedves volt mindeki a SOTEn (nővérek, dokik), a vároban halk zene szólt, nagyon olajozottan ment minden. A doki volt a legszimpibb, még soha nem találkoztam ilyen udvarias, aranyos faszival ezen a pályán. Reklámozom egy kicsit: Dr.Joó József Gábor.

Sylva!
A Zacher tényleg a Péterfyben van, nagyon rendes, kedves+remek szakember, csak sajnos nekünk megfizethetetlen volt, nagyon sokat kért magánrendelésen és végig oda kellett volna járnom.
A genetikai vizsgálaton először egy beszélgetés van, minden gondod-bajod elmondod a dokinak, majd egy genetikai UH (legalábbis valami ilyesmit mondott a doki), és a végső "csapás" a szúrkálás, de szerencsére az nálunk nem kell + nem is vállalnám. Eddig minden UH-n rendben volt minden, nekem már 3 volt, egyedül az időpontot nem tudják normálisan megállapítani, mert az utolsó mentruáció + az UH eredmények teljesen mást mondanak. Nem baj, gondolom azt csak észre fogom venni, ha majd szülök. Kép

Mica!
Sajnálom a vetélést + tényleg nem akartam vájkálni a magánéletedben. Remélem most már nem fog több gondot okozni ez a nyavalyás pajzsmirigy!
Puszi Mindenkinek!
Marika
marica
 
 


Sziasztok!

Nah, újra melóból, de mostmár otthonról is tudok újra olvasni-írni, ugyanis édesem tegnap este, ádáz küzdelmek után végre helyrehozta a gépetKép

Marica,
Nem vájkálás, ne aggódj, ha zavarna valami, nem írnék, beszélnék rólaKép A vetélés meg nem viselt meg annyira, mert nem rajtam múlt a dolog, hogy elment a baba, meg elég kori időszakban történt, így még rá se állt a gondolatom, hogy babát várok. Igaz, annyi nehézséget okozott, hogy a mostani várandósság elején nem győztem magam nyugtatgatni, hogy most minden oké lesz. De már egyáltalán nem aggódomKép

Kata,
Itt az igért beszámoló, remélem nem lesz túl csapongóKép
Kezdeve ott, hogy persze, amikor az emberlánya siet és elkésik (15.07 volt, hogy besétáltam a kórház kapuján), akkor átrakják valahová a felkészítőtKép Most nem az alagsorban volt, hanem az egyik oldalfolyosónKép
Nembaj, beértem, de így pont a császáros részről lemaradtam.. Amikor odaértem, akkor kezdte el taglalni, hogy a szülés alatt milyen fájdalomcsillapítási lehetőségek vannak. elsőként említette, hogy legyen ott valaki az anyával, mert ennél jobb módszer alig vanKép (Hallod Rusz?Kép)
Mondta a kéjgázt, de ezt sajnos kevesen és ritkán használják, mert oda kell figyelni rá, hogy mikor szippantassz belőle..
Injekció 2 fajta van, ebből az egyiket "szeretik" használni, mert méhszájlazító hatása is van. Előnye és hátránya a kótyagosság, pl. labdára ülni nem lehet vele, csak feküdni.
Az epidurált is elmondta, sőt hozott be egy epidurális csövet megmutatás céljából. Ami a lényeg, hogy ezt szinte alig használják, mert nincs doki rá, csak nagyon lefixált és előre megbeszélt esetben működhet a dolog (idén kb. 7-8 ilyen volt eddig..).
A doki amúgy nagyon szimpatikus, jó a hozzáállása a dolgohoz, emberséges és jófejKép
Utána még beszélt az UH vizsgálatokról, azok eredményeiről, hogy mi-mit jelent(het), a flowmetria-ról és kérdésemre a ctg-ről is. (huhh, annyi mindent említett, hogy ezt így nehéz leírni, majd személyesen). Itt 36. héttől van ctg, hogy hol, azt nem említette, de nekem úgy tűnt (és igaza is van), hogy nem nézi sokba a dolgot, mert a ctg egy épp akkor létező állapotot mutat, és ezt hetente 1x csinálják, tehát ettől bármi történhet. Akkor van értelme a dolognak, ha tényleg vmi elváltozás látszódik, mert akkor tovább lehet szűrni a dolgot, több vizsgálattal, de lehet, hogy ctg után 5 perccel már nem is az az eredmény, amit akkor és ott mutatott a baba...
(Az is tetszett az előadásában, hogy bár kicsit rémisztőnek tűnt, de ő nyiltan kimondta, hogy mikor mi lehet és nem hallgatta el egyszer sem, hogy mi lehet halálos a babának vagy az anyának)
Beszéltünk a toxaemiáról, a vércukor-gondról is.
Utána nem baba-részleg, hanem szülőszoba látogatás volt ismét, de nem volt gond, mert bármiről kérdezgethettünk, mert a csecsemősöktől volt ott egy főnővér. A szülőszobán most 2 idősebb szülésznő volt, az egyik csendesebb, a másik viszont egy irtó jó fej volt, haláli humorralKép Mondta nekem, hogy ő lesz szilveszterkor a nappalosKép
Nos, amit még pluszban mondtak: minden papír, lelet, UH legyen nálad, amit még kiemeltek, aza vércsoportos papír!
A házassági anyakönyvi kivonatnál 30 napnál nem régebbi másolat kell, de: ha véletlenül 40 napos, akkor se kötekednekKép viszont a másolat mindenféleképp javasolt, nem szeretik az eredetit elkérni, nehogy elvesszen. A másolat kikérése ingyenes.
Szülőágy: azt láttuk, hogy szétszedhető, de csak a varrásnál szedik szét, a szülésnél egyben van. Kengyel is csak a varrásnál van. Szülési pozició általában fekve van, de jól felhúzva a lábat és a hátat görbítve (bent lévő kisérő segít tartani a poziciót!). Súlyok 6kg-ig vannak, tehát még Orsoly babája is mérhető lett volnaKépKép
A gyerekágyon tényleg csak napi 1x vihető ki az ajtóhoz a baba, te nem viheted ki, csak a csecsemős. Ha látogatód van és kimész, akkor lehet a szobába hagyni, ha vannak szobatársak, de bármikor be lehet adni a nővérekhez. Lehet kérni, hogy éjjel-nappal melletted legyen, vagy úgy, hogy nappal ott van, éjszaka a nővérekkel, de ha nagyon sír és éhes, akkor kihozzák, ha kéred. Ha nappal nincs veled, akkor nem lehet éjszaka se kikérni.
Szopis füzet van, te méred babócát minden evés után, nagyon támogatják a szopiztatást. Mondták, hogy bármit lehet kérdezni, akár ha az izgat, hogy a gyerek miért így tartja a kisujjátKépKép

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, talán majd személyesen még valami bevillanKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Tegnap este csak nekem nem ment a babanet?
Na,de most aztán itt vagyok!Kép

Marika!
Látod,azért még vannak olyan kórházak és dolgozók,akik megérdemlik a bizalmat!Bár sajnos egyre ritkább.Kép
Örülök,hogy ilyen jól alakult a dolog és nagyon szorítok,hogy az UH-on is minden rendben legyen!!!Kép

Szilvi!
A hiúzunkat Cipinek hívják.Kép
Párom elvileg így dolgozik: nappal-éjszaka-alvó szabad,de tényleg csak elvileg.
Mostanában megint elég keveset van itthon,ezt csak azért ne bánom,mert így legalább nem ürül ki teljesen a családi kassza,ha szerencsés napja van.
Egyébként a Margitszigeten dolgozik,a szállodában garázsmester.
Tényleg,Te alig mesélsz párodról,pár szót róla?Kép
Raul is emleget benneteket.Kép

Mica!
Köszi,köszi,köszi a beszámolót!
Na és azt is persze,hogy átjöttél Pilisre!Kép
Sokan voltatok a felkészítőn?
Meddig tartott?Csak azért,hogy idegesítsem magam,hogy hazaértem volna,vagy sem.Kép
Örülök,hogy jó fejnek tűnik a doki,lehet,hogy szükségem lesz majd Rá.
Habony azt mondta,hogy császárnál nagyon ritkán altatnak,inkább EDA van.
Látod még mindig nem tudok elszakadi a csaszi-témától!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

hemzsegtunk a felkesziton, voltunk vagy 5en pocakosok es 1 apuka Kép Elegge csaladias hangulat voltKép
Azt persze kifelejtettem a beszamolobol, hogy a doki mindig mondta, hogy lehet kerdezni, es persze ki kerdezett az egesz eloadas alatt, kb. 5x? Kép Helyes valasz eseten lottozhatszKép

Amugy nem ertel volna hazaKép 5 utan szabadultunk a szuloszobarolKép
A csaszit mar alapnak veszem nalad, azon lepodnek meg, ha normal uton szulnelKép Es jegyezd meg, en szeretem a meglepetestKépKép

Most roviden ennyit, viszem a csaladot az agybaKép Ez fokent magamra es a legkisebbre ertem, mert a nagyfiam es az apukaja mar vittek magukatKép

Puszi, joejt,
Mica
mica
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: