Új privát üzeneted érkezett!

Vera! Remélem, hogy minden oké és ez a ciklus tényleg "csoda" lesz. Úgy szorítok Nektek, mintha magamról lenne szó! Kép Drukkolok, hogy az UH majd igazolja sejtésünket, hogy ott is csodát láthass! Kép Jó tanulást Neked, majdcsak vége lesz már!

Eleni! Olyan klassz lehet a lányoddal együtt izgulni... Kép Krisztike nagyon aranyos a képen, "csupaszem, csupamosoly tündérke". Kép
Örülök, hogy Angi meggyógyult, reméljük nem fázik meg újra a kamaszos öltözködés miatt! Kép Tisztán emlékszem, Anyu mennyit könyörgött nekem, hogy húzzak sapkát, kössek sálat, gomoljam már be a kabátomat. Kép Erre gondolsz? Igyekszem majd nem elfelejteni, amikorra az én gyereke(i)m is akkorák lesznek. Bár biztos úgy fogom gondolni, hogy nekem van igazam. KépKépKép
Tényleg jó dolog, hogy sejted, tudod, hogy mi történik a szervezeteddel. De ennek birtokában már rá lehetne venni a Dokit, hogy egy-két ciklust Ő is kövessen nyomon, nem?

Györgyi! Biztos szép lett a fészek, jó ötleteid vannak! Jövő Húsvétkor majd emlékezni fogok, hátha itthon leszünk és én is megvalósíthatom. Amikor hazajöttünk, én már nem számítottam locsolókra, de tudjátok, a szomszéd férfiak azért ki nem hagyták volna! Kép Jött két szomszéd kisfiú is, Nekik egy kis locsolópénzt adtam. Olyan aranyosak voltak! Kép
Györgyi, remélem a fejfájásod már elmúlt! Bár most az idő tud rátenni egy lapáttal. Most nagyon-nagyon csúnya az ég, már szakad is az eső. Kép Remélem, hamarosan igazi tavasz lesz! Kép

Örülök, hogy újra itt vagyok, remélem, nem voltam túl sok! Kép

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Eleni! Most néztem a profilodat, csuda klassz a kép. Gyönyörűek a lányok! KépKépKép
A technikát elárulhatnád! Kép

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok Lányok !

Jujj, de pocsék idő van !!!! Mikor lesz már végre TARTÓSAN jó idő ?!?!???!!!Olyan klassz lenne már találkozni Veletek, de még megbeszélni sem lehet időpontot, mert lehet, hogy másnap zuhog az eső.

Sajnos, tényleg jók voltak a megérzéseim. Reggelre megjött. Alig 20 napra. Kész káosz, mondom én. pedig már el akartam menni "panaszt tenni" a Dokinak, hogy segítsen a bennem lévő összevisszaságon...de most ez is csúszik legalább egy hetet.De azért az is valami, hogy biztos vagyok benne, a progeszteron rendetlenkedik legújabban. Néha arra gondolok, milyen jó lenne , ha lenne egy UH-készülékem, és azzal nyomon tudnék követni bármit, ami érdekel. Túl sok minden érdekel, az a baj. Na, de már belőlem sem lesz "szalonna". Tudom, elég gyerekes gondolataim vannak, de úgy sajnálom, hogy nem értek az orvostudományhoz, csak ilyen dilettáns szinten.

Krisztike tegnap egész délután a Húgocskámat vizsgálgatta az orvosi felszerelésével, injekciózta...stb. Kérdeztem, miért szereti ezt csinálni, erre azt mondta, hogy azért, mert hegedűs orvos akar lenni. Jó szakma. Ilyet még úgysem hallottam.

A kép-technika egyáltalán nem nehéz, csak kell hozzá jó program. Ilyenből pedig rengeteg van. Én most Microsoft Photo Draw-val csináltam. De ennél sokkal-sokkal jobbakat lehet csinálni, csak idő kell hozzá. Angi ma délelőtt szuper jó képeket "gyártott". Ő sokkal ügyesebb, mint én. Amúgy is a mai fiatalok olyan ügyesen bánnak a számítógéppel.

Most elmegyek vacsorázni a kisebbik lányommal, aztán fürdés, fekvés, szép álmok...remélem.
Angi még nincs itthon , csavarog az Apucijával.
Mindenkit puszilok !

Eleni

Kép
oxay
 
 

 
 

Sziasztok!Először is mindannyiotoknak köszönöm a sok jo tanácsot.Végül is jol fogalmaztátok meg a problémáinkat.Az is igaz,hogy a férjem struccpolitikát folytat.Nem akarja tudomásul venni hogy a mi házasságunkban nagyon sok gond van.Szomoru.Pedig a gondok elől nem menekülni kell hanem megoldani.És ez nem csak az én feladatom lenne.Én legalább belátom hogy mit csinálok rosszul.Fontosnak érzem hogy a családunkat összetartsam.Persze ilyenkor Gagára gondolok akinek mindkettőnkre szüksége van.Viszont azt is tudomásul kell vennem hogy nőként egyedül kicsi lenne az esélyem hogy a fiamat eltartsam.Ez a mai valoság vagy én vagyok tul gyáva?Én igazán nem tudom erre a választ.Ezen a lehetőségen is sokszor elgondolkodtam.Nagyon jo lenne ha ugy megváltozna itthon a helyzet hogy ez a dolog fel sem merülne.Vége lett az oviban a tavaszi szünet igy természetesen mi is elidultunk.Mivel egy pár napig itthon volt igy nem nagyon akart menni.Főleg persze azért,mert tudja ,hogy egy pár napig ismét nem lesz itthon az apukája.El is pityeregte magát emiatt.Egyébként a férjem nemrég indult el a korházba.Még a délelőtt folyamán meg is műtik.Valoszinűleg én idegesebb vagyok mint ő.Kérdeztem is tőle hogy nem fél e.Be nem vallotta volna hogy igen.Pedig egy kicsit biztosan fél.Várja majd hogy minél sűrűbben bemenjek hozzá.Ma viszont valoszinűleg ebben a ronda időben nem megyek ki mert nem tudom hogy mikor lesz a műtét és fél 4 re pedig már menni kell gagáért.
mona24
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is.Tegnap már nem volt erőm írni.

Beatrix!Mi is mindig így vagyunk az utazással.Nagyon jó,de talán jobb hazaérni.A férjemnél ez erősebben jelentkezik.Egy hétnél tovább nem is hajlandó elutazni.

Ez az idő biztosan jót tesz a füveteknek.Nekünk már nem ártana a jó idő.A találka sem akar összejönni.

Vera!Holnap nagyon szorítok neked.Kívánom,hogy jó vastag nyálkahártyát lásson a Doki.Aztán ne várakoztass minket az eredménnyel!!!!
Hogy halad a tanulás?

Eleni!Örülök,hogy a Te érdeklődésedet is felkeltette a matricázás.Most új technikával ismerkedek.Szalvétázok.Nem képeket készítek vele,hanem cserepeket díszítek.Most próbáltam ki,de nagyon tetszik.Már eldöntöttem,hogy Anyukám a virág mellé ezt kap Anyák napján.Nagyon virág mániás,így egy szép cserép vagy kaspó jól jön neki.Az meg,hogy én csinálom,külön öröm lesz.

Mona!Hogy viselte a férjed a műtétet?Állítólag felnőtt korban sokkal rosszabb.Fájdalmasabb a gyógyulás.Meddig lesz a kórházban?
Gaga,hogy viseli,hogy Apa nincs otthon?

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Beatrix, valóban szuper, tartalmas hétvége volt ez Csabikának. El tudom képzelni, hogy élvezte az eseményeket, mennyi újdonságot fedezett fel. A képeket nagyon várom.
Így már értem az ajndékozást is.

Eleni, tényleg jól összekutyulódtak nálad a dolgok. Talán, ha lement a vérzés, fel kellene keresned a Dokit, és megbeszélni a dolgokat, nehogy baj legyen.
"Túl sok minden érdekel, az a baj." Én is mindig ezt mondom magamról. Soha nem tudok lenyugodni. Nem ikrek véletlenül a csillagjegyed?
Amúgy a művészi hajlam kiütközik az általad kreált képeken is. Kép Kép Nagyon ügyes vagy!

Mona, kitartást a "kórházazáshoz"! Biztos nyűgösebb lesz a Férjed, de fel a fejjel. Reméljük, minden rendben lezajlik, és minél hamarabb otthon lehet. Majd számolj be mindenről.

Györgyi, jól haladok a tanulással, szerencsére. Úgy néz ki, végezni fogok a dolgaimmal, mire kell. Holnap megyek a könyvkötőhöz a szakdolgozatomért. Alig lesz időm benne gyönyörködni, pénteken már vihetem is leadni.
Ez a szalvétás technkika is jó lehet! Olyan ügyesek vagytok!!! Kép Kép Kép Kép Kép

Nagyon kíváncsian várjuk már a holnapi UH-t. Köszönöm mindenkinek a drukkolást. Ígérem, hogy este megírom az eredményt, bármi legyen is az. Most megyek, mert egy kiadós maszírozás van előirányozva a részemre, és azt illik egy fincsi vacsorával honorálni. Kép Kép Kép

Holnap, holnapután jó idő lesz. Használjátok ki! Kép Kép Kép Kép Kép De utána sajnos megint eső. Nehezen jön össze ez a tali, de annál jobb lesz, majd meglátjátok! Kép

Puszi: Vera
vera77
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, mindenki kihasználta a szép időt! Kép Kép Kép Kép

Most csak egy nagyon gyors bejelentkezés, mert a Férjem nagyon korán kel (2 óra), és szeretne aludni.

Szóval a méhnyálkahártya 14 mm, ami azt jelenti, hogy az esély megvan. Kép Kép Kaptam "engedélyt" a Dokitól a vérzéskimaradás utáni 3-4. napon tesztelni. Akkor már, ha van valami (akarom mondani valaki Kép), már elméletileg kimutatható. Már ki is számoltam, hogy ne "nyaggassatok" Kép Kép Kép a "mikor tesztelsz?" kérdéssel: mához egy hétre reggel tesztelés (feltéve, hogy nem jön meg).
Most úgy érzem, hogy meg fog jönni. Ne mondjátok Kép, hogy nem erre kell gondolni, mert nem erre gondolok, csak ez az érzésem van. De majd minden kiderül.

Holnap még bővebben írok. Most mennem kell, ne haragudjatok!

NAgyon szép álmokat kívánok mindenkinek!

Puszi: V.KépKép
vera77
 
 


Jó reggelt, Pajtikám!

Ébresztő, hasatokra süt a nap! Kép

Nem tudom miért vidámkodok itt hajnalok hajnalán, amikor egyáltalán nincs rá okom.
Kép
Szépen bejött a tegnapi megérzésem! Nem ondjátok, hogy nem folyik boszorkányvér az ereimben! Kép (ez se vicces!)
Kép
Tegnap este, utána, hogy elküldtem a hozzászólásomat, elmentem pisilni. A papíron látható halvány tejeskávé színű foltocska figyelmeztetett, hogy jobb lesz leszállni a földre. Kép Még most sem jött meg, de csak percek kérdése. Tegnap jól kiakadtam ezen, de igazából még bőgni se akartam, mert ne akartam a Férjem idegesíteni ezzel. Inkább úgy döntöttem alszok, persze nehezen ment. Járt az agyam, alig bírtam elaludni. Nagyon rossz éjszakám volt. 11 körül aludtam el, de már 0 óra 51 perckor felriadtam. Leizzadtam, valami marhaságot is álmodtam. Kép Lezsibbadt a lában, derekam, olyan rossz szögben feküdtem. A hasam is furcsaságokat művelt. Nem bírtam visszaaludni. 2-kor kelt a Férjem. Csináltam neki útravalót. Visszafeküdtem. 3 körül indult el itthonról, utána kb. egy fél órát még szundikáltam, de ezt inkább ne tettem volna. Most itt kókadozok egy bögre zöld teával, fő a zabpelyhem, Chopin-t hallgatok, be vagyok sz..va, idétlenkedik a pocim, és teljesen össze vagyok zavarodva. Szerencsére nem görcsöl a hasam, csak valahogy érzem. Kicsit átsugároz a derekamba is. Egyáltalán nem fájdalom, inkább nyomásszerű, mintha szorítana a nadrág. Tipikus mensi előtti állapot. De még csak a 25. napon vagyok! Volt ovuláció (legalábbis úgy néz ki), mit szórakozik itt velem. Még a reménykedés kínkeserves napjaitól is megfoszt! Kép
Nálam miért nem tudnak normálisan menni az események??? Miért kell mindig, mindent megkavarni? Sokkal tartozhatom én a sorsnak valami miatt, hogy így kibabrál velem.
Talán egyetlen egy jó dolog van ebben (már ha lehet ilyet mondani), nem fog akkora pofonként érni, ha igazán megjön. Addigra szépen barátkozok a gondolattal.

Na, szép kis ébresztést küldtem Nektek! Kérlek szépen Benneteket, ne haragudjatok rám! Muszáj volt kiírnom magamból. Ti meséljetek nekem sokkal szebbeket!

Remélem, azért van mindenki távol, mert jól kihasználta a szép időt, és most fáradtan szunyókál a párja mellett. Mona Gaga mellett. És nem azért, mert valami baj van!

Most lassan készülődök. Megyek vonattal iskolábaKép, és reménykedem, hogy nem alszom el előadáson. KépViszem a szakdolgozatomat leadni. Ja, igen! Még a tegnapi napom bearanyozta az is, hogy nem az került a borítóra, aminek kellett volna. De már ez se érdekel.

Legyen nagyon szép napotok!Kép

Puszi: V.
vera77
 
 


Sziasztok!Az utobbi napokban nem nagyon irtatok.Mindenki ennyire elfoglalt?Vera!Még mindig nagyon sok kitartást kivánok neked.Muszáj sikerülni.Te különösen megérdemelnéd.Megprobálsz másokba lelket önteni miközben neked is nagy szükséged van a biztato szavakra.Én is döntöttem.Jövő héten kimegyek Emődi dokihoz.Az az igazság hogy ő végzi kinn a korházban az endokrinologiai vizsgálatot.Tehát "elvileg" jobban ért a különböző hormongyogyszerekhez.Volt egy ismerősöm aki hozzá járt mert nem jött össze a baba.Rendszertelen volt a menstruácioja.Kapott gyogyszert,injekciokurát,járt minden másnap ultrahangvizsgálatra és kb 2 honpon belül sikerült teherbe esni.Lehet hogy nekem nem fog "beválni"ez a doki de megprobálom:Most ebben a dologban eléggé optimista vagyok/ez persze nem mindig van igy/ Vera!Lehet hogy tévedek de ugy érzem hogy egy kicsit hasonlitunk egymásra.Legalábbis a babatémában.Egyszer lelkesedünk,optimisták vagyunk máskor viszont kicsi esélyt látunk a sikerre.A középutat kellene megtalálnunk.Nem szabad feladnunk ,de nem is szabad görcsösen akarni.Ezt igy leirni könnyű ,de nem lehet megvalositani.Más.A férjecskémet szerdán megműtötték.Azota reggel,este kimegyek hozzá.Remélem értékelni fogja,hogy rám mindig számithat.Egyébként a műtétet elég jol viselte/bevallom én rosszabbra számitottam/.Foghuzáshoz hasonlitotta azegészet.Tegnap még nem nagyon fájlalta,ma már egy kicsit rosszabb neki.Persze vittem neki jégkrémet,üditőt ,joghurtokat.Nem nagyon tud beszélni igy általában én beszélek.Mondtam is neki "viccesen" ,hogy egy ideig legalább nem tud velem veszekedni.Tegnap délután Gagát is kivittem.Ott semmi baja nem volt mikor indultunk haza aztán egész este az apja után sirt.Mindenkinek szép napot kivánok! Puszi
mona24
 
 


Sziasztok!
Kép
Úgy van, ahogy éreztem! Már meg is jött rendesen. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Egyelőre nem tudok még most többet erről mondani, pedig nagyon jó lenne megszabadulni a terhektől. Mélységes fájdalmat, csalódottságot, ürességet érzek. Tudom, hogy fel kell állnom, már tápászkodok is, de muszáj nyalogatni egy kicsit a sebeket, hogy könnyebben gyógyuljanak.
Beszéltem a Dokival telefonon. Persze nagyon sajnálkozott, és csodálkozott, hiszen tegnap este még ő nem látott "jeleket". Megpróbáltam rábeszélni, hogy mégse hagyjunk ki egy ciklust a Clostilbegyttel, de nem engedte. Higgyem el, hogy jobb lesz úgy, nem szabad kockáztani. Én mindent elhiszek, és tudom, hogy igaza van, de megy az idő!!!! Ha meglesz a diplomám, nem ülhetek ölbetett kézzel a babára várva! Muszáj elmennem dolgozni, főleg, ha meddőségi centrum lesz belőle, mert oda rengeteg pénz kell, és még, ha én is dolgoznék, se biztos, hogy mindent ki tudunk fizetni.
Most jól figyeljetek, mert jön a boszorka! Higgyétek el, hogy itt mindannyiótoknak hamarabb lesz babája, mint nekem! Nekem nagy utat kell még bejárnom, úgy hiszem. Sok törlesztenivalóm van. Igazságtalanság a sorstól, baromi nagy igazságtalanság! Nem tudom, mit, és hol rontottam el, de bármit jóvátennék, bárhogyan azért, hogy minél hamarabb egy egészséges kisbaba boldog anyukája lehessek, ép ésszel és lélekkel ússzam meg ezt az egészet, és kibírja a házasságunk is. Idáig még ment, de ki tudja mi lesz ezután? Komolyodik a helyzet, nagyobb a probléma, mint sejtettük...

Hab a tortán: a főiskolán kikészítettek! A május végére előirányzott nyelvi záróvizsgát betették május 7-ére!!!! Nem tudom, hogy fogok tudni felkészülni, amikor még gyakorlati feladatok tucatját is meg kell csinálni. Persze a csekkecskét fizessük be április 30-ig, különben nincs vizsga! Szaladgáltattak az indexszel ide-oda, teljesen, mint az óvodában. Semmi összhang nincs a tanulmányi és a tanszékek között, mi pedig csak őrlődünk. Kaptunk még 2.000 Ft-os csekket, AZONNALI befizetésre, adminisztrációs költség gyanánt! Kérdem én, nem futja erre a tandíjunkból????? Nevetségesek!! Alig várom már, hogy megszabadulja tőlük.
Ez a nap egy borzalom, legszívesebben kitörölném a naptárból!

Mona, úgy veszem ki a soraidból, hogy jobb a kedved, és szépen haladnak felétek a dolgok. Kép Kép Kép Ennek nagyon örülök! Kép Kép Kép
Annak különösen, hogy végre döntöttél nőgyógyász ügyben. Mikorra tervezed, hogy felkeresed? Ugye, majd beszámolsz mindenről? Gaga pedig úgyis megvígasztalódik, hiszen nemsokára már haza is engedik az apukáját, és újra együtt lehet a család.

Azért mégiscsak összejött valamennyi panasz. Egyik sor jött a másik után. Ne haragudjatok rám, hogy itt rontom a közhangulatot, de nem tudtam mást tenni. Őrült módjára keresem a kiutat...

Azért szép napot kívánok Nektek! És nevessetek sokat, szeressétek a párotokat! Én is ezt fogom tenni.

Puszi: V.
vera77
 
 


Vera! Megint jöttem...Lehet, hogy egyszerűen csak nem jó rá most az időpont! Ha tudod a születésed óráját, percét viszonylag pontosan, küld el az e-mail címemre, és megnézem neked az asztrológiai programomon, ha akarod...Kép
Kitartás!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Szia Erika!

Téged most a Jóisten küldött! Éppen májusig van kiszámolva a Jónás-napom. Elvileg április 11-én 10 órakor volt, tehát az időzítés viszonylag stimmelt.
E-mail-ben küldöm a születési adataimat.
Nagyon szépen köszönöm, hogy segítesz nekem.

Hogy vagy? Mi újság veletek? Látom a kis gézengúzt a bemoldaladon. Kép Kép Kép Nagyon édes! Vagy ez volt már fent korábban is?

Üdv.: V.
vera77
 
 


Kedves Vera !

Ha valaki látná most, milyen dühös vagyok... Már kétszer írtam Neked nagyon nagyon hosszú üzenetet, de először én bénáztam el, másodszor pedig Krisztike törölte ki. Már egy órája itt ülök, és teljes ihletettséggel írok Neked, de nem sikerül ma semmi.

Vera, kérlek, ne légy szomorú, ne add fel, ne gondold, hogy reménytelen a helyzeted. Az is jót jelent, hogy a Closty stimulálta a petefészkeket, és rendesen megérett a tüszőcske, és meg is repedt ! Hidd el, ez még akkor is nagyon jó dolog, ha az eredmény most nem pozitív. Én nem hiszem, hogy Neked Meddőségi központra lesz szükséged. Úgy érzem, hasonló jellegű probléma miatt nem sikerül könnyen a teherbeesés, amiért nekem. Igaz, nem ismerlek személyesen, de azért jó néhány dolgot tudok Rólad, és az írásaid stílusából érzem, hogy milyen vagy. ( Én is szerettem volna pszichológus lenni, de csak odáig jutottam el, hogy a kedvenc tárgyam volt a fősulin.) Úgy érzem, hogy nagyon melegszívű, mindenkinek a gondját, bánatát magára vevő ember vagy, aki semmit nem csinál félgőzzel, hanem - legyen az szakdoga, tanulás, főzés, munka, család...- mindent a lehető legnagyobb igényességgel, intenzitással. Érzelmileg is inkább túlfűtött, mint kiegyensúlyozott, túlságosan empatikus ember vagy. Állandóan tevékeny vagy, gondolkodsz, pörögsz, szinte túldimenzionálsz mindent. Ezek számomra nagyon szép tulajdonságok, de a szervezeted számára ez most, így, SOK. Ahhoz, hogy minden rendben működjön , ahhoz a legtöbb embernek tökéletesen kiegyensúlyozottnak kell lenni. Ezt Te is tudod, ebben biztos vagyok. A gond most csak az, hogy a stessz Benned leginkább a sikertelen terhesség miatt van, holott annak éppen az lenne a feltétele, hogy ne légy stresszes. Tudom, nem vagyok valami bölcs, és ne is haragudj, hogy ennyi okoskodást a fejedre zúdítok, de szinte biztos vagyok abban, hogy ez a dolog kulcsa. A stressz leállítja a nemi hormonok működését. Ez tudományos tény. ( Bocsánat az őszinteségemért, de nem hiszek abban, hogy a születésed pillanata lenne a döntő ebben az esetben. Születésünk órája és perce ma már sokkal inkább orvosi manipuláció eredménye . Egy egyszerű burokrepesztés is akár órákkal korábbra hozhat egy születést, ez pedig számomra nem teszi " autentikussá" a születés percének meghatározását. Bocsánat még egyszer a véleményemért...Ugyanakkor nagyon kedves dolognak találom Erika segítőszándékát !!!És persze lehet mindenkinek más véleménye.)

Vera, kitartás, itt a nyár a nyakunkon ! El kell menned kirándulni, teljesen kikapcsolódni, magad mögött hagyni mindent, ami kötelesség...még a tüszőrepedést, a napok számolgatását is el kellene felejtened ! TUDOM, hogy sikerülni fog. És ne gondold, hogy mindenki előbb lesz terhes, mint Te. Itt vagyok például én. Én már nem is leszek terhes. Mondom, már beletörődtem, de akkor is ez van. Erről jut eszembe, nagyon jól esett, mikor vígasztaltál. Jó olyan esetekről hallani, mint amit Anyukádról írtál. Köszönöm Neked nagyon, hogy segíteni akarsz, és hogy megértesz.

Egyre több mondanivalóm lenne , de személyesen kellene ezeket megbeszélgetni. Nagyon remélem, hogy erre hamar sor fog kerülni !!!!

Ha Chopin - ügyben segítségedere lehetek, majd szólj. Minden Chopin mű megvan itthon CD-n. Egyébként az is jó ötlet, mint stresszoldó.

Mennem kell, mert már rettentő régóta itt ülök.
Sok puszi :

EleniKép
oxay
 
 


Vera!

Küldtem mailt.

Oxay
Teljesen mindegy, hogy mikor miért lett vkinek a szül. időpontja előrébb hozva, lényeg az indulás időpontja. Ez sok mindent előrevetít. Persze változtatni is lehet rajta, negatív esetben, erre is van módszer. De ebbe én itt nem fogok belemenni.
Abban igazad van, hogy fontos a kiegyensúlyozottság, stresszmentesség, de ez nem mindig elegendő...

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Szia Vera!

Nagyon sajnálom ami történt,de én is arra kérlek,mint Eleni.Ne add fel,ne szomorkodj....
A horoszkópos véleményével nem teljesen értek egyet.Én sem igazán hiszek benne.Egyszer érdekelne,hogy nekem mit mondanak,de inkább a kíváncsiság hajt,mint a valódi érdeklődés.
Ezek ellenére azt vallom,hogy az embernek hinnie kell valamiben.Legyen ez bármi.Ha a vallásban találja ezt meg valaki,akkor abban,ha a horoszkópban,akkor abban.De,ha egyszerűen csak Önmagában,az is jó.A hit sok mindenen átsegít,erőt ad.

Vera!Biztosan sikerülni fog.Én hiszek benne,tedd azt Te is,és biztosan úgy lesz.

Tudom,hogy nem sok vigasztalásra van szükséged,mert nagyon erős vagy,és hamar átlendülsz ezen a mélyponton.Lehet,hogy már meg történt???

Most nagyon nehéz lehet ez az egy hónap kihagyás.De ne felejtsd el!Sikerülhet a gyógyszer nélkül is!!!!!Lehet,hogy a szervezetedben történt egy olyan változás,ami ezt lehetővé teszi.
Tehát:Hajrá!!!

Györgyi
györgyi27
 
 


Köszönöm!

Nagyon aranyosak vagytok! Kép Kép Teljesen elérzékenyültem, hogy itt ennyire törődnek velem. Mondjuk szinte kiprovokáltam ezt a sok nyavalygással. Valójában azon döbbentem meg, hogy most a 25. napon jött meg. Vagyis inkább megint a 24-en, mert már tegnap este is voltak jelek. De inkább a mai napot számolom 1. ciklusnapnak. A továbbiakban nem vagyok hajlandó a naptárt bűvölni. Pé nálam úgysem akkor van, amikor kellene. A lázmérőzéssel elelve nem idegesítem magam. Kicsit keserű még a szám íze, de rendben lesz minden.

Látod Györgyi, már túl is lendültem a mélyponton! Tudatosan kell ezt is csinálni, és akkor a léleknek is könnyebb. Az egy hónap kihagyás nem is lesz olyan nehéz. Lazításra éppen elegendő. Most úgyis az államvizsgára, nyelvvizsgára készülés fog lekötni. Majd csak úgy repül az idő. Nem hinném, hogy spontán sikerül. Ezt inkább vegyük le napirendről.
Sikerült a Férjemmel szépen megbeszélnünk, hogy hogyan tovább. Majd legközelebb leírom, most nem szaporítom a szót. A lényeg, hogy megnyugodtam már, mert tudom, hogyan lesz tovább. Nem a bizonytalan semminek nézek elébe. Ez nekem sokat számít.

Eleni, felolvastam a Férjemnek, hogy miket írtál rólam. Ő is egyet ért. Nagyon jó pszichológus lettél volna. Kép Kép Nagyjából én is így ismerem magam. Mindig igyekszem alakítani a képet, de nem tudom, mi lesz belőlem. Azt hiszem, ez így van rendjén.
Tudjátok az az érdekes, hogy egyáltalán nem éreztem most stresszesnek magam. Bosszankodtam a főiskola hülyeségein, de valójában élveztem is azt, hogy lekötöm magam egész nap a szakdogám körüli teendőkkel, a dolgozatírásokkal, a könyvtárazással. Talán sikerült becsapnom saját magam?
A Chopint nagyon szívesen veszem majd alkalom adtán. Írtam már, hogy mostanában kezdtük el gyarapítani a gyűjteményt.

Erika köszönöm az e-mailt! Elolvastam. Válaszoltam is.

Lányok, én horoszkóp, születési dátum ügyben a középutat követem. Elhiszem, hogy van értelme, van mondanivalója, meghallgatom, megfontolom, amit mond. Viszont nem rendelem magam alá. Egyszer már írtam Nektek, hogy: "Magától semmi sem történik az életben. Mindenért küzdeni, dolgozni kell, és így fejlődünk, így leszünk többek. Van akinek sokat kell, van akinek kevesebbet. Ki mit kapott a sorskönyvébe. Viszont mindenki maga alakítja a sorsát, ezt ne feledjük. Rajtunk múlik minden!" Ezt most sem tudom jobban megfogalmazni.

Na, elég belőlem, mert már "hánynom kell" magamtól, olyan sok.

Kérek szépen beszámolókat a gyerekekről! Ki, mivel töltötte a szép napokat?
Beatrix, ez neked is szól! Merre csavarogsz?

Legyen szép estétek! Álmodjatok gyönyörűt!
Kép
Puszi: V.
vera77
 
 


Sziasztok!Ma nagyon szomoru napunk van.És ezt most nem elsősorban az időjárásra értem.Három évvel ezelőtt pont ezen a napon mi nagyon boldogok voltunk.Megszületett Dominik.Igy "terveztem" előre az életemet.Lesz két gyermekem akiket boldogan fogunk felnevelni.Ez az álom két és fél honap mulva szertefoszlott.Dominik itthagyott bennünket és azota semmi sem olyan mint akkor volt.Összeszorul a szivem amikor rá gondolok.Ilyenkor amikor a születésnapja lenne pedig előjönnek rola az emlékek/még ha rövid is volt a kis élete/ Az emlékek pedig nem halványulnak el.Ezen a napon ki szokott menni az egész család a temetőbe.Mi,a hugom,a két keresztfiam és anyuék.Gyertyát gyujtunk és viszünk neki egy két aproságot.3 éve kihagynám ezt a honapot.Ma ebben az időben nem megyünk ki hozzá,majd itthon gyujtok gyertyát.Ráadásul még ma délelőtt ki kell mennünk apához a korházba.Borzaszto érzés lesz belépni az épületbe.Állandoan gomboc van a torkomban amikor ottvagyok ma egy fokozattal még rosszabb lesz.Minden eszembe jut ott.Bocsi hogy rossz kedvet adok hétvégére ,de muszáj volt kiirni magambol.Legyetek jok hétvégén.Lehet,hogy ma még visszanézek hozzátok.Puszi
mona24
 
 


Szia Mona!

Kitartás, fel a fejjel! El fog múlni ez az időszak is, és jobban leszel Te is. Nemsokára itt a május, jön a napsütés, minden szebb lesz. Most próbálj meg a jövőbe gondolni. Arra, hogy mi minden várhat még rád, a családodra. Előre kell tekinteni, bármennyire nehéz is.
Próbáld meg a Férjeddel együtt átvészelni ezt a napot. Együtt, megértésben, és nem veszekedésben, megsértődésben. Nem tehettek arról, hogy ez a tragédia történt veletek. Ezt a Férjednek is el kell már fogadnia ennyi idő után. Talán az, hogy most ő is "kiszolgáltatott" helyzetben van, segít neki átértékelni a dolgokat.
Kívánom, hogy legyen elég erőd a mai naphoz!

Puszi: V.
vera77
 
 


Sziasztok!Elég gyorsan megjártuk a korházat.Egész uton sirással küszködtem.Megprobáltam másra gondolni,de nem igazán ment.Apához is ugy mentünk föl ,hogy előtte sirtam.Mondtam is neki,hogy nagyon nehéz volt ma bemennem hozzá.Nem mondott rá semmit.Nem is tudott volna,mert alig tud beszélni.Természetesen nem kaptunk össze.Nem sokáig maradtunk mert Gaga egyfolytában rosszalkodott.Lementünk a földszintre.Egy kicsit még ott beszélgettünk.Pontosabban én beszéltem.Előttünk vittek el egy pici babát.Ujszülött volt és most engedték őket haza.Ettől persze még rosszabb volt a hangulatom.Azt hiszem nekem ez a nap ugyanolyan szomorusággal fog eltelni.5 év mulva,10 év mulva,20 év mulva is.
mona24
 
 


Kép
vera77
 
 


Sziasztok!

Most reptettem el egy írásomat.Hurrá!

Most csak röviden.(Talán később pótolom az elveszett sorokat.)

Beatrix merre vagy?Nagyon eltűntél.Nincs semmi baj?Nem jellemző rád,hogy napokig nem jelentkezel.

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Ne tűntem el, csak nagyon sűrűre sikerültek az elmúlt napok. Csabika szerdán kapott oltást. Szerencsére minden mellékhatás nélkül megúsztuk, sem hőemelkedés, sem nagyobb fájdalom. Nagyon ügyes volt Csabika és a doki bácsi is. Kép Én ettől függetlenül olyan feszült voltam két napig, egyfolytában figyeltem nem-e lázas, éjjel is kétóránként keltem, hogy megnézzem a homlokát. Olyan aggódós vagyok! Holnap lesz Csabika szülinapi köszöntése, arra is nagyon készülünk, rohangáltunk ajándék után, cukiba tortát rendelni, stb. Volt sok minden, amit el kellett intézni, mire géphez ültem volna, addigra pedig olyan fáradt voltam, hogy ágyba dőltem. Valahogy elkapott a kimerültség is, tegnap délelőtt úgy éreztem, elájulok. Aztán délutánra nagyjából elmúlt, de ez kis figyelmeztető jel, hogy néha pihenni is kellene. Persze már megint 11 óra és még mindig nem alszok, de már nem bírtam ki, hogy ne olvassak, írjak.

Vera! Sajnálom, hogy MOST nem sikerült. Kép Tudom, már összeszedted magad, tudom, hogy erős vagy és előre nézel. Hamarosan sikerülni fog, meglátod!!! Kép Persze értem, hogy ahogy telik az idő, az ember egyre nehezebben fogadja el, hogy ismét nem sikerült. De legalább tudod, hogy a szervezeted reagál, és méghozzá jól reagál a gyógyszerre, és orvosilag is nagyon jó kezekben vagy! Tehát most pihenjetek egy hónapot, szeressétek egymást "csak úgy"! Kép

Mona! Nem is tudom mit írjak. Nem mondom, hogy idővel könnyebb lesz, hiszen ez örök fájdalom marad. De annak örülök, hogy rászántad magad arra, hogy mész az orvoshoz. Ez már egy jó lépés! Kép Remélem, a Férjed gyorsan felépül és tudtok értékes napokat együtt tölteni. Gagának is jót tesz majd, ha Apukája hazamegy a kórházból és érzi, hogy nyugodtan mehet oviba, Apa otthon lesz délután is. Akartam kérdezni, hogy milyen eladói állást keresel. Mert a Corába keresnek eladót vagy pénztárost heti 20 órás munkaidőben. Persze az biztos nagyon strapás meló.
Remélem, hogy a jövő héten kezdődő szép napos idő a Te kedvedet is jobbra fordítja! Kép

Györgyi! Hogy van Nikike? Hogy bírjátok ebben az esős időben a bentlétet? Tündércsaj a lányod, gyönyörű szemekkel!
Én még nem tudok most képet csatolni, mert nem töltötte fel még Csabi a gépre (úgy látszik ezt is meg kellene tanulnom Kép).

Eleni! "Hegedűs orvos"? Ez nagyon jó! Kép Remélem, ha elmúlt a vérzés, akkor meglátogatod a Dokit. Beszéld meg vele, hogy mit tapasztalsz, hátha okosabb leszel! Kép És Te se add ám fel! Két gyerek után kicsi az esélye annak, hogy ne legyél újra terhes. Lehet, hogy valami miatt felborult ott bent minden, de segítséggel biztos helyreállítható a "rend".
Te se legyél elkeseredve, hidd el Neked is sikerülni fog!

Örömmel jelentem, hogy szerdán vettem be az utolsó fogamzásgátló tablettát! Innentől kezdve szinte szabad a pálya, egy hónap óvatoskodás után, mi is belevágunk. Abban segítsetek, hogy mikor kell kezdeni a hőmérőzést (jól indítom, ugye?!Kép)? A mensi kezdetén, vagy amikor elmúlt? Jól sejtem, hogy az első napon? Hiába, hogy először is nehezen estem teherbe, akkor nem mértem. Így most tudatlan vagyok! Kép

Na, most megyek aludni, mert már a betűkből is lassan kettőt látok. Szép álmokat mindenkinek!

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Borzalmas idő van! Kép Kép Ennek megfelelő a hangulatom is. Igazából semmihez sincs kedvem. Pihenni se. Brrrr....

Beatrix, örülök, hogy "előkerültél", annak főleg, hogy az oltás körül minden rendben van.
Ezt Csabikának küldöm:
Kép
Látod, hogy elszaladt az idő? Gratulálok az utolsó szem fogigátlóhoz! Kép Mondom én, hogy mindenki előrébb jár már, mint én! Kép
Hőmérőzésről: a mensi első napján kezded el mérni a hődet, ébredés után, felkelés előtt. Javaslom, hogy szerezz be egy régi típusú, "higanyos" hőmérőt, és popsiban mérd (vagy hüvelyben, de ezt én gusztustalannak tartom). Az a legbiztosabb, legpontosabb, leggyorsabb. Készíts grafikont belőle. Amikor némi hőleesés után hirtelen felugrik a hőmérséklet, akkor volt tüszőrepedés. Ezt már csak utólag lehet,ugye megállapítani, de a következő ciklusra jó iránymutató. Feltételezve, hogy normális ciklusaid vannak.
Köszönöm a biztatást. Ezt fogjuk tenni. Szeretjük egymást, csak úgy... Kép
Csabika hogy bírja ezt a csúnya időt? Bár gondolom most a szülinapi mozgolódás elterli egy kicsit a figyelmét erről.

Mona, jobban érzed már magad? Mikor mehet haza a Férjed?

Györgyi, az "elszállás" ellen:
- a "ctrl+c" billentyűkombináció, vagy
- a jobb egérgomb+másolás.
Időnként kijelölöd a már beírt szöveget, és kimásolod a vágólapra a fenti parancsok valamelyikével. Így a gép megőrzi neked kikapcsolásig, illetve ameddig nem másolsz ki megint valamit. Ha nem tudnád elküldeni, akkor ott marad neked a gép memóriájában, újra elő tudod venni:
- a ctrl+v billentyűkombinációval, vagy
- a jobb egérgomb+beillesztés paranccsal.
Kíváncsi vagyok, mit akartál írni. Ugye majd bepótolod? Kép
Tőled is kérdezem, Nikike hogy bírja a csúnya időt? Tudom, hogy imád ő is menni. Ez most nagy szenvedés lehet számára.

Eleni, és a lányaid, főleg a picike? Mi újság van felétek? Te jobban vagy már? Egyetértek Beatrixszal abban, hogy beszélned kellene a Dokival. Ez így tényleg nem jó. Egyébként elfelejtettelek letolni azért, mert ilyeneket írogatsz, hogy neked már nem lesz gyereked! Mivel magyarázod, ha szabad kérdeznem? Csak úgy eldöntötted, és kész?! Nem vagy még vén banya, aki mögött már elszállt az élet! Kicsi lányod van, simán belefér! Ne add fel, kérlek! Ha a szíved igazán akarja, akkor nem szabad.

Úgy megsajnáltam ma délelőtt a Férjem! Persze nem mondja, de látom, érzem, hogy most őt is nagyon megviselte a "kudarc". A reggeli zuhany után mondtam neki, hogy most furcsa a vérzésem. Nem igazán sok, sötét, nyúlós valami. A betéten alig látszik, pisiléskor távozik az anyag. Bocsánat, hogy ilyen naturalisztikus vagyok. Erre mit mondott az én drágám? Lehet, hogy nem is igazi menzesz, csak szórakozik itt velünk, és odabent minden rendben. Jajj, Lányok, a szívem szakadt meg!Kép Most is elpityeredtem, ahogy írom. Muszáj erősnek lennem, hogy benne is tartsam a lelket! Egyébként biztos, hogy rendes mensi, mert a derékfájás, hasfájás egyértelműen ezt jelzi. Egyebekben minden olyan, mint szokott lenni.

Leírok még egy "élményünket" a tegnapi napról, utána megyek ebédelni. Remélem, nem ég le a rizs!
Az eset a Jászkun Volán Rt. közreműködésével történt. Állunk a buszmegállóban, szép kátyú volt az út szélén. A Férjem még meg is jegyezte: Magyar Aszfalt... Jön a busz, lassít, de nem eléggé. Bele a kátyúba, abból az összes víz az ott várakozókra zúdult, pedig elővigyázatosan mindenki hátrébb húzódott, de tovább már nem lehetett menni. Én viszonylag szerencsésen megúsztam, de a Férjem, aki háttal állt az úttestnek a nyakába kapta. Hátul a nadrágja, kabátja (a hátizsák védett valamennyit), haja, füle, mindene csupa vizes sár lett. Mások sem jártak jobban. Elindultam előre, elszánva arra, hogy beolvasok a sofőrnek. De közben láttam, hogy akik előttünk már felszálltak, szóvá tették, és a sofőr csak vonogatta a vállát, teljesen közönyösen. Na, gondoltam, erre sem pazarlom az időmet, energiámat. Különben is megígértem a Férjemnek, hogy a jelenlétében nem "balhézok". Hihetetlen! A Férjem forrt a dühtől, de ő inkább magába folytja, mintsem megmondaná a véleményét. a vasútállomásra érkezvén, annyit fűzött hozzá, hogy kedve lenne feljelenteni a sofőrt a forgalmi irodában, de értelme nem volna. Ez apróság csak, de ahhoz elég, hogy elrontsa az ember szájaízét egy napra.

Most, hogy itt írogatok, mintha egy kicsit világosabb lenne. Még az előbb napocska-szerű fényeket is láttam. Kép Kép Talán délutánra....

Legyen szép napotok!
Kép
V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon röviden!

Vera!Éppen a másoláskor szállt el az irományom.Nem tudom,hogy sikerült.Rejtett tehetség vagyok!!! :-)))))
Én is átszoktam másolni,mielőtt elküldöm,mert nem bízok sem magamban sem a technikában.Erre így reptettem el.

Beatrix!Örülök,hogy előkerültél,és nincs semmi baj.

Később még jövök és igyekszem rekonstruálni a tegnapi gondolataimat.

Szép napot mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Már ebéd előtt megírtam az előző üzenetet,de rendszer hiba miatt nem tudtam elküldeni.

Mit szóltok hozzá?Alakul az idő.Talán még belefér egy kis levegőzés is.Vagy ne álmodjak?Nikike most alszik,ha az idő engedi,akkor legalább biciklizünk egyet.

Vera!Beatrix!Nikike most viszonylag jót tűri a "szobafogságot".Nagyon elvolt bent,de ennek ára van.Tegnap is,ma is olyan kerge volt,hogy csak na!Tegnap majd egy órát kellett vele hancúrozni az ágyon.Ma ameddig porszívóztam,Apát szórakoztatta,hasonlóképpen.Ez nagyon ritka esemény!Bohóckodni,birkózni,csak Anyával lehet!Ez az én sorsom!Mondjuk a hasamon ugrálásról már igyekezetem leszoktatni.Talán sikerült.

Vera!Tegnap javarészt neked címeztem az írásomat,meg Beatrixet kerestem,de Ő időközben "megkerült".Amit neked írtam,annak a lényege annyi,hogy örülök neki,hogy ilyen hamar felálltál,és túlléptél a dolgokon.Nagyon erős csaj vagy ám Te is!!!!Gondolom a lelked még vívódik egy kicsit,de az sem sokáig.
Még azt írtam,hogy én is olyan vagyok mint Te.Igyekszem mindent megtervezni.Mindig van a tarsolyomban A,B,C...terv.Néha talán túlzásba is viszem,de én már csak ilyen vagyok.Ebben mondjuk az a jó,hogy minden eshetőségre felkészülök.(A1,A2...tervekkel.)Nekem ez jó!

Beatrix!Sok-sok gratuláció Csabikának.Hogy telt az ünneplés?Örült az ajándékoknak?Biztosan voltak aranyköpései.
Nagyon jó,hogy ilyen problémamentesen zajlott az oltás.Nagyon kíváncsi leszek majd Nikikére.Minden doktor néninél tett látogatás hatalmas sírásba torkollik.Amikor belépünk a rendelőbe rákezdi,és addig abba sem hagyja,még ki nem lépünk.Remélem az idővel megszűnik.

Várom már,hogy érted is izgulhassunk.A végén tényleg egyszerre vágunk bele.Nem győzünk majd egymásért szorítani!!!!Egy hónap múlva kezditek Verával,utána Én is bekapcsolódok.Eleni meg kedvet kap és gyorsan teherbe esik.Egyébként szerintem nem baj,hogy feladta.Azt mondat,hogy az előző két gyerkőcnél is teljesen feladta amikor sikerült.Tehát ez már fél siker! :-)))))

Vera!A buszos sztoridról eszembe jutott egy múlt heti eset.Eldöntöttük,hogy hamburgert rendelünk.Azelőtt csak pizzát rendeltük,de gondoltuk kipróbáljuk.Megrendeltük,és vártunk.És vártunk,és vártunk...Már eltelt másfél óra,amikor a férjem telefont ragadt és felhívta őket.Közölték,hogy már hozzák,de előbb Szandára ment a kiszállító,és csak utána jön ide.Egy újabb fél óra múlva eldöntötte a férjem,hogy visszaküldi.Én beszéltem le róla.Nem sokára megérkezett a kiszállító,de előtte még felhívott,hogy hogy talál ide,mert itt kószál a környéken,de nem találja az utcát.Kiderült,hogy kicsit más irányban keresi,de sikerült ide irányítanom.Mikor kibontottuk a dobozt,két szétázott hamburger nézett ránk.Szokásom,hogy ha nem látom ahogy csinálják,belenézek,hogy mi van benne.Akkor láttam meg,hogy a húst kifelejtették.Na,itt már én is dühös lettem.Felhívtam őket.Erre a nő a vonal másik végén közölte,hogy nem tudja,hogy van-e benne,mert nem ő csinálta.Mondtam neki,hogy afelől biztos lehet,hogy nincs benne,mert egy zsömlében csak megtalálok egy szelet húst.Majd 3-4 perc beszélgetés után jutott el oda,hogy kinyögje,hogy bocsánat,és legközelebb nem fordul ilyen elő.Mondtam neki,hogy ebben én is biztos vagyok,mert nem lesz legközelebb.Erre megkérdezte,hogy miért?"Ön szerint miért?Kihoznak 2 óra múlva,két hideg,szétázott,hiányos hamburgert?Nem is értem,hogy miért nem lesz legközelebb."Erre közölte,hogy majd máskor kárpótolnak egy ingyen hamburgerrel.Nem értette meg,hogy nem lesz máskor.Azt hitte,hogy hasra esek az ingyen szó hallatán????Mondtam,hogy legközelebb inkább elgyalogolok bárhova érte,mint hogy tőlük rendeljek.
Tudom,hogy nem volt értelme felhívni,de nem bírtam ki.Megnyugodott a lelkem.Azóta a finom házhoz rendelt hamburgerrel húzzuk egymást,ha nem tudjuk eldönteni,hogy mit együnk.

Na,most jó hosszú lettem.

Legyetek jók!

Györgyi
györgyi27
 
 


Na végre!Ezt is ötödik nekifutásra sikerült elküldeni.Mi van itt????
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Györgyi!
Akkor a legjobb úton haladsz afelé, hogy profi felhasználó váljék belőled! Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Egyszer úgyis győzedelmeskedünk a technika fölött!

Látjátok Ti is a napocskát? Jól nézzétek meg, mert hamarosan zivatar lesz. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Pedig én görkorizni akartam!

Most sikerrel járt a másolás-technika. Nem küldte el az üzenetem. Most újra próbálkozom.
Már megint próbálkozom...
Ez a server szórakozik velem!!!!
Kész, feladom! Majd később!
Talán most sikerül.

V.
vera77
 
 


Úgy látom, nemcsak nálam szórakozott a server!

Györgyi, ez a hamburgeres-sztori viszi az eheti pálmát! Iszonyat, hogy mik vannak! A bosszankodáson kívül persze nem tudunk mit tenni, mindenféleképpen mi húzzuk a rövidebbet. Hmmmmm...
Ezek a tervek nagyon ismerősek nekem! Kép Kép
Igen, még vívódok egy kicsit, de csak egy nagyon kicsikét. Annyira, hogy ma 3(!!!!) db jégkrémet ettem meg délután. Na, jó, kicsik voltak, de akkor is! Úgy látszik a lelki bánatom olyasmivel gyógyítom, amit nem szoktam. Most szívom a hatását: elkezdett fájni a fejem, a sok cukorbeviteltől! Úgy kell nekem! Holnaptól helyreállítom a rendet az életemben. Ma pedig szenvedek még egy kicsit.
Vagyis dehogy! Elmegyek görkorizni egyet!

V.
vera77
 
 


Megprobálok üzenni,mert délután nem sikerült.
mona24
 
 


Sziasztok!Először is örülök,hogy végre sikerült az üzenetküldés.Tegnap este eléggé kiborultam.Tesoméknál voltunk egész este,mert ők se szerették volna,ha egyedül sirdogáltam volna itthon.Ehelyett bevonultam egyedül a nagyszobájukba magamhoz szoritottam Dominik fényképét és zokogtam.Egy kis szemrehányást is kaptam a családomtol,hogy teljesen tönkreteszem magam.Valamilyen szinten igazuk volt,de ezt a napot másképp nem tudom "feldolgozni".Ugy éreztem,hogy muszáj kisirnom magambol a fájdalmamat.Ma délelőtt kinn voltunk a férjemnél.Ma sokkal jobb szinben volt és a kedve is jobb volt.Délután már nem akartam kimenni,de ő ragaszkodott,hogy kimenjünk hozzá.Igy a délutáni alvást kihagytuk.Egy kicsit legalább most ugy érzem,hogy szüksége van rám.Egyébként ha nem jön közbe semmi akkor kedden reggel jön haza.Beatrix! A kisfiadnak boldog szülinapot kivánok.Egyébként lehet ,hogy ismerjük is egymást.Dominik akkor született amikor a te kisfiad.Köszi a corai álláshirdetést,de már tul vagyok rajta.Nem vettek föl és ilyenkor még azt sem tudhatom meg,hogy miért utasitottak vissza.Jo éjszakát mindenkinek!Puszi
mona24
 
 


Sziasztok !

Csak nagyon röviden, mert előző éjszaka semmit nem aludta, és már tiszta kótyagos vagyok a fáradtságtól.( Nem tudom, miért nem aludtam, egyszerűen nem ment...)

Vera, mi van akkor, ha ez nem is mensi, ami Neked van ???? Jaj, kérlek, ne haragudj, nem akarlak értelmetlenül ábrándokba ringatni, de figyelj ide ! Ha jól számolom, akkor elvileg most kellene beágyazódni a kisbabának. Ilyenkor szokott vérzés lenni, és az nem olyan, mint egy mensi, hanem, kevesebb, másabb. De egyébként is szokott lenni az elején ilyen barnás akármi, nekem is volt két gyeeknél s, és a Doki azt mondta, hogy ez nprmális, a hormonális változástól is lehet. Az, hogy fáj a hasad...hát nekem MINDEGYIK terhességemnél majd leszakadt a hasam, a derekam, még a lábamba is kisugárzott. Én már onnan tudtam, hogy terhes vagyok, hogy ilyen tüneteim voltak. Most ezel nem azt akarom mondani, hogy tutira terhes vagy, de az sem kizárt, hogy nem vagy az. ( Jajjjjj, bárcsak mégis az lennél !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Kérlek, bocsáss meg, amiért ezt nem bírtam magamban tartani. Lehet , hogy nem jó, hogy így belelkesedek...de én már csak ilyen meggondolatlan lelkendező maradok.
Másrészt persze attól is lehet ez a furcsa vérzés, hogy nem volt rendben a progid. Meséltem, hogy nekem is ilyen furcsa volt a legutóbbi, és éppen az a nyúlós vacak volt rá a legjellemzőbb.( Na, most én is naturalista lettem...)

Úgyhogy én a helyedben egy-két reggelen azért is mérnék ébredési hőmérsékletet, mert ha magas, akkor gyanús.

Györgyi, tényleg szuper a Hamburger sztorid. Döbbenetes, hogy milyen trehánykodás van sok helyen. Nem csoda, ha ezek után semmi kedvetek onnan rendelni.
Mi múlt héten jártunk úgy Pesten, hogy Pizzát rendeltünk , de olyat, ami nem volt az étlapon. Krisztike csak a kukoricásat hajlandó megenni. Minden hozzávalójuk megvolt, de húzták a szájukat, fanyalogtak, aztán a végén megcsinálták. De ne tudjátok meg, milyen volt !!KOROMFEKETE volt az egész. Nem túlzok, szénné égett. És volt képük odatenni elénk. Erre a férjem csitítgatott, hogy hagyjam, majd eszünk mást, de én nem vagyok az a "lenyelős" fajta. Majdnem a fejükhöz vágtam. Azt mondtam, hogy csak nem képzelik, hogy a gyerekeimmel ezt a szenet megetetem ??!! Vágtak egy fintort, és azt mondták, hogy akkor válasszunk egy másik fajta pizzát. Krisztikém már pityeregni kezdett, mert annyira beleélte magát, de aztán megette a sima Margeritásat is. Nekem meg elment az étvágyam, úgyhogy legalább nem ettem tele magam.

Beatrix, nagyon izgalmas, hogy most már Érted is izgulhatunk ! Ügyesek legyetek, sok sikert, és minél előbb !!!!!!!!!!!!!!!!
Kiscsabinak pedig nagyon boldog szülinapot !

Mona, fáj olvasni a soraidat. Megint az történt, hogy megnémultam, egyszerűen nem tudok mit mondani. Ez hihetetlen nagy fájdalom, amit át kell élned. De sírd ki magadból, az valamit enyhít, mégha el nem is múlik tőle. Persze, hogy szenvedsz, hiszen ennél nagyobb szenvedést nem is lehet elképzelni, mint amit Neked át kellett élned. Azt is megértem, hogy újra és újra átéled, és ez biztosan így is lesz még jó ideig. Na, szép dolog, hogy meg sem tudlak vígasztalni. De hogyan lehet azt kérni , hogy ne gondolj rá, hiszen az lehetetlen.
Csak annyit tudok és érzek, hogy az egyetlen megoldás egy újabb kisbaba lenne. De ezt már leírtam, meg gondolom, hallottad már ezerszer mástól is. Beszéljétek meg a férjeddel, és vágjatok bele !!! Nem szabad feladni !!! Igenis kell Neked az a Kicsi !!!!

Vera, még csak egy kérdés : Milyen nyelvből kell nyelvvizsgát tenned, és mikor ?
Hogy én miért nem tudom visszafogni magam, ha ide ülök?! Mennem kell.
Jó éjszakát Mindenkinek !

Eleni
oxay
 
 


Bocsi, utólag láttam meg, hogy tele van hibával, de már nem volt erőm kijavítani. Álmos vagyok, ne haragudjatok. ( Utálok ilyen hibásan írni.)
Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Mona, annyira sajnállak, de én sem tudok mit mondani ebben a helyzetben, csak annyit, hogy kitartás! Bízz abban, hogy az évek múltával csillapodni fog a fájdalom.
Úgy veszem ki a soraidból, hogy valamicskét mintha már enyhültél volna a Férjed irányába. Remélem, sikerül rendbehozni kettőtök ügyét, és hamarosan egy kisbabával bővül a család! Kép

Eleni, mi a baj? Sikerült már kialudnod magad?
A hibákkal nehogy törődj! Annyi szépet és jót írtál, hogy én bevallom nem is nagyon vettem észre. Nem ez számít! Ha állandóan a helyesírással foglalkoznánk, v.szeg odalenne a mondanivaló. Bár megértelek, én is helyesírás-mániás vagyok. Ha nem tudom eldönteni, hogy helyes-e a szó, akkor inkább le sem írom.
Egyáltalán nem haragszom, hogy írtad a "lehetőséget". Tudod, amikor a Férjem elkezdte mondogatni, akkor átgondoltam ennek a lehetőségét. De nem hiszem, hogy ez a vérzés bármi jót is jelenthetne. Tovább nem is foglalkozom ezzel a témával, mert nagyon hajlamos vagyok a beleélésre, képes vagyok tüneteket is produkálni. Ez pedig most nem hiányzik nekem. Inkább az utóbbi verzióra tippelek: a progim fogta magát, és szépen lezuhant a 24. napon. Ennek köszönhetem ezt a másmilyen mensit. Egyébként ma, a 4. napon már szinte semmi sincs (ennyit arról, hogy nem foglalkozom vele). Megnyugtatásképp lehet, hogy elkunyerálom Anyukámtól a lázmérőt (mert én okos összetörtem a sajátunkat), és teszek egy próbát.

A pizza-sztori is felkerült a toplistára!!! Tényleg felfoghatatlan mikre képesek embertársaink. Néha úgy érzem, külön világban élek, és csak nekem vannak "különleges" igényeim az életre.

Angolból vizsgázom, de nem kimondott nyelvvizsga, hanem nyelvi záróvizsga a főiskolán. Mi még az az évfolyam vagyunk, akik ezt megtehetik, nem kötelező az állami nyelvvizsga. Addig húztam, halasztottam a nyelvtanulást, hogy ez az egy esélyem maradt. Ha ez nem sikerül, akkor nincs diploma. Viszont jó hír, hogy akkor is államvizsgázhatok, és igazolást is kapok: munkakört betölthetek, de a diplomás bér nem jár.

Beatrix, hogy sikerült a születésnap? Mit kapott Csabika? Tetszett neki a torta?

Györgyi, felétek mi újság?

Megyek is teszteket csinálni. Csak ne utálnám annyira az angolt!!! Viszont nem lehet megúszni. Folytatnom is kell. Enélkül már nem boldogul az ember.

Legyen szép napotok!

Puszi: V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Süt a nap! Kép Igaz, nem egyfolytában, de legalább nem esik az eső.

Csabika szülinapi köszöntése nagyon jól sikerült. Kép Kapott szép, színes gyurmát, nyomófigurával, pizsamát, billencses autót, markolót és sok-sok mesekönyvet. Személy szerint utóbbinak nagyon örülök, magam is szeretem a könyveket, imádok olvasni, persze, ha időm engedi (mostanában nem nagyon, de vmikor majd'csak bepótolom). Csabikának próbálom megtanítani, hogy a könyvet tisztelni kell, legyen az mesekönyv, vagy az én könyveim. Úgy látom, sikerrel is járok, ügyesen, csak arra használja, amire való. Kép
Volt szép Micimackós torta gyertyával, és sok-sok süti. A gyerekek nagyon jót játszottak, ritkán voltak együtt az utóbbi hónapokban (a betegségek miatt), és most nagyon élvezték, hogy együtt hancúrozhattak. Jót bírkóztak, kergetőztek, játszottak, nagyokat nevettek. Persze mi is. Kép Miután mindenki elment tőlünk, még este kimentünk, olyan jó idő volt. Kiscsabi motorozott még egy nagyot a barátjával, aztán készülődtünk lefekvéshez. Fürdés után:
"-Tixi! Tudod miéjt vagyok fájadt?
-Miért?
-Bíjkóztam a Bencével, meg sokat játszottunk. Meg ez a motojozás..." És itt már aludt is! Kép
Reggel, az ébredést követő pillanatban, félig csukott szemmel:
"-Ma is lesz buli?
-Nem, ma mindenki otthon van.
-Akkoj kint van máj a bajátom? Lehet menni motojozni?"
Ezek szerint nagy élmény volt neki a tegnapi nap. Úgy örülök!!!

Vera! Köszi a hőmérős infokat, hasznát is veszem. Aztán majd referálok! Kép Mensi után mész a Dokihoz? (Bocs, ha írtad már.) Nem akarom, hogy hiába reménykedj, de hátha...
Jó tanulást Neked!

Györgyi! Csabika is tiszta "kerge", amikor nincs lehetőség kimenni. Ezért akarjuk még megoldani, hogy a terasz fölött legyen olyan kitekerős árnyékoló, hogy ha esik is az eső, ki tudjunk menni. Egyébként Csabika is sírt a doki bácsinál, de már nem volt olyan vészes, mint régebben. Most még a bemenetellel nem volt gond, csak mikor meglátta az orvost, akkor alkudozott, hogy nem akar bemenni. Sírás akkor volt erősebb, amikor a nadrágot kellett letolni, meg lehasaltattuk, de a szuri után rögtön abba is hagyta. Megkapta a fecskendőt meg egy matricát a doki bácsitól, és meg is békélt. Kép
Tényleg jó lenne, ha sorban, mindenkinek sikerülne a teherbeesés! KépKépKép Bízzunk benne, és szorítsunk egymásnak! Kép Magam részéről nem bízom a gyors sikerben, de próbálom nem siettetni a dolgot, jó lenne lelkileg kiegyensúlyozottnak maradni.
A hamburgerrel én is úgy vagyok, hogy szeretem látni mi van benne, és szeretem látni, amikor csinálják. Amikor terhes voltam, erre fokozottan figyeltem. Csabival bementünk egy hamburgeresbe, ahol a hozzávalók mellett volt villa, kanál, csipesz, úgy láttam, minden rendben lesz. Erre mit látok? A csaj, miután kétszer megnyalta az ujjait, hogy a szalvétát szét tudja választani, kézzel rakosgatta a belevalókat. Szóltam neki, hogy használja már a villát, stb. Száját húzva nekifogott egy másiknak, hogy az majd "steril" lesz. Erre megint megnyalta a kezét. Kép Közöltem, hogy ne fáradjon tovább, nem eszem olyan kaját, amit nyálas kézzel rak össze. "Miért?" És nem értette!!! Mondom neki, hogy terhes vagyok, vigyázok magamra és a babámra, nehogy vmi baj legyen. Erre ő: "Én is terhes vagyok, tőlem nem lehet semmi bajod!" És továbbra sem értette. Kép Feladtam, közöltem, nem eszem meg egyik hamburgert sem. Azt akarta, fizessem ki. Nem tettem. És még én voltam a rossz. Persze a végén már kiabáltam, ő is velem, még jó hogy ott volt Csabi. Mellémállt és átvette a szót, különben megtéptem volna a csajt, annyira felhúzott. Kép

Mona! Remélem, a kedved jobb már és remélem a Férjed gyorsan meggyógyul majd. Sajnálom a Corás esetet. A kórházból nem ismerhetjük egymást, Csabika április 4-én született, csak az idei ünneplést eltoltuk a családi betegeskedések és az utazás miatt. De nemsoká' megismerjük majd egymást! KépKépKép

Eleni! Remélem, most éjjel már aludtál?! Kép Tessék sokat pihenni, lazítani, aztán irány a Doki! Kép Lányok jól vannak?

Képeket majd később rakok fel, így is maratoni lett az írományom.

Legyen szép napotok! Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Megint itt vagyok! Kép Nem megy nekem ez a nyelvtanulást. Ezt is valahogy magamba kellene szugerálnom! Mármint a hajlandóságot. Utána menne...

Beatrix, látom jól sikerült Kiscsabi szülinapja! Kép Gondolom minden ajándékot azonnal ki kellett próbálni.
Nagyon jól viselte az oltást. Ez az üres fecskendő és matrica dolog nagyon bejön a gyerekeknek. Feltéve, ha nem botkezű egyén adja be a szurit, és tényleg csak az ijedtség a nagyobb.

A "nyalogatós kezű hamburger" is felkerül a toplistára. Lehet még hozni a sztorikat. Kép

Kérdezted, mikor megyek a Dokihoz. V.szeg jövő hét csütörtökön, vagy utána való héten. Nem azért megyek, mert valamiben is reménykednék, hanem fel kell íratnom Clostilbegytet. Vagy nem így értetted ezeket a mondatokat: "Mensi után mész a Dokihoz? (Bocs, ha írtad már.) Nem akarom, hogy hiába reménykedj, de hátha..."? Kicsit én is fáradt vagyok. Hajnali kettőkor kelt a Férjem. Persze én is felébredtem, és nem tudtam visszaaludni. Most itt kókadozunk mindketten. Ráadásul ő még dolgozott is, én meg csak tanulgattam, főzőcskéztem, rohangáltam egy sort könyvtárban...

Azért persze elmondom a Dokinak ezt a mensit is, kíváncsi vagyok mit fog rá mondani, illetve arra is, hogy szerinte mitől volt az, hogy hirtelen meggondolta magát a szervezetem a 24. napon. Bejön majd az én "progimániám", figyeljétek meg!

Figyeljetek, Lányok! Van egy új vírus. Képeslapnak álcázza magát! Tehát, ha ilyen leveletek érkezik, és ismeretlen a feladó, rögtön töröljétek ki. Akit érdekel, itt egy idevonatkozó cikk: http://index.hu/tech/biztonsag/kapes0419/

Gyertek már, és írjatok valamit, hogy ne kelljen az angoltanulással foglalkoznom!

Puszi: V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Ma elég szép idő volt. Kép Délután sokat kint voltunk, Csabikával virágot ültettünk, motorozott és sokat játszott a kismanó. Nagyon örültem amikor kisütött a nap, szinte úgy éreztem, hogy feltöltődtem, mégha csak percekig is tartott.
Csabi még mindig nem alszik!!! Tegnap kapott gyurmát, amit tegnap este már nem bontottunk ki, jelszóval késő van, és aludni kell. A mai nap pedig olyan sűrűre sikerült, hogy nem került rá sor. Erre Apa hazajött este fél 9-kor, és hozzáfogtak a gyerekkel gyurmázni. Mostanra értem el, hogy lefeküdt és Apa "altatja", vagyis még a nap történéseit meséli a törpe. Majd'csak elalszik! Kép
A vírusos mailt mi is megkaptuk Kép, de a szolgáltatónk is figyelmeztett még délelőtt, így sikerült elkerülni. Azért felháborító, hogy vannak akiknek nincs más szórakozásuk. Kép Ez legyen az életében a legnagyobb öröme!

Vera! Szeretnéd elbliccelni a tanulást, mi?! Kép Persze, értelek! Majd kíváncsi leszek magamra szeptembertől...
Én is kíváncsi vagyok, mit mond majd Neked a Doki. És igen, úgy értettem.

Tessék mindenkinek aludni éjszaka! Kép

Szép álmokat! Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Beatrix, én betartottam a kérésedet! 22-8,30-ig alukáltam egyhuzamban. Meglátszik az a tegnap hajnali ébredés.

Hihetetlen mi energia van ezekben a lurkókban! Én este fél 9-kor már semmire nem vagyok alkalmas, nemhogy gyurmázni. Kép
A napsütéssel én is úgy voltam! Kép Kép Szinte éreztem, hogy töltődök fel energiával.

Mértem reggeli hőmérsékletet: 37,1
DE ez fél 9-kor volt. Tapasztalatom még hőmérőzős korszakomból, hogy ha később keltem, eleve magasabb volt a hőm. Holnap korábban kell kelnem, és a rend kedvéért újra megmérem. Jó lesz, Eleni?

Többiekkel mi a helyzet? Úgy veszem észre, ahogy egyre jobb az idő, egyre kevesebbet lóg mindenki a Babaneten. Kivéve engem, aki angoltanulás helyett, ugye..... Kép Kép Kép Kép

Bár borús még az idő, remélem, kisüt majd azért a napocska! Ezért napsütötte, gyönyrű szép napot kívánok Mindenkinek!
Kép
V.
vera77
 
 


Sziasztok!
Most csak egy gyors segítség kérésre ugrottam be, de jövök majd ismerkedni is! Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy nem tud valaki véletlenül andrológust szolnok megyében aki beutaló nélkül megcsinálná a spermavizsgálatot? Nem gond ha magánrendelés, a lényeg, hogy meg tudja csinálni még ebben a hónapban minél hamarabb! Előre is köszönöm a segítséget! Puszi nektek! Kép
judica
 
 


Szia Judit!

A MÁV Kórházban dr. Vízkeleti József főorvos. Csak ajánlani tudom.
Ha jól emlékszem szerdán a déli órákban van rendelése a kórházban. De hívjátok fel előtte, és akkor ő megmondja mikor mehettek hozzá (524-633, keressétek személyesen őt!).
Van magánrendelése is, de a spermavizsgálatot nekünk is a kórházban csinálta meg. Arra számítsatok, hogy előtte 5 nap karantén kell (nemi élet teljes szüneteltetése). Ha ezen a héten beszéltek vele, a jövő héten már lehet is eredményetek. Sok sikert!
Üdv.: V.
vera77
 
 


Szia Vera! Nagyon köszönöm a segítséget, de képzeld nekem azt mondták, hogy Ő nem csinál ilyet, jár ide le hozzánk Kisújra (tegnap is volt) de azért nem kérdeztük meg, mert nekünk azt mondták, hogy nem csinál ilyet. De így, hogy már meg van a száma felhívjuk délután és megkérdezzük! A kihagyás nem nagy gond most, mivel a 3. napon vagyok tehát van kihagyott napunk már, lehet akkor tényleg minél hamarabb megtudja csinálni! Köszönöm mégegyszer a segítségedet! Ha tudom majd meghálálom!
judica
 
 


Szia Judit!

Az a telefonszám, nem az ő száma, hanem a MÁV Kórház száma. Nem tudom, hogy délután elérhető-e. A mobilszámát elküldön e-mail-ben, ha akarod. Írj elérhetőségedet.

Érdekes, hogy Nektek azt mondták. Nekem kifejezetten Őt ajánlotta a Dokim. Hogy, ha már Szolnokon, akkor nála... Hmm, érdekes...

Üdv.: V.
vera77
 
 


Nagyon megköszönném a mobil számát,mert akkor azon tuti utolérnénk! judzol@freemail.hu a címem, várni fogom! Mindenképpen felhívjuk minél hamarabb ha sikerül! Szerinted megcsinálja beutaló nélkül is? Kitől kell kérni beutalót ha mégis kellene?
judica
 
 


Szia Judit!

Küldtem e-mail. Abban leírtam mindent. Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.

V.
vera77
 
 


Ezt jól kicentiztük mert 2re megyek dolgozni, és ott nincs netem de az utolsó pillanatban meg lett a szám, köszönjük! Válaszolni fogok a leveledre, de most sajnos rohannom kell! Köszönöm még egyszer ha 9kor bezártam írok neked! Szép napot neked és mindenkinek!
judica
 
 


O.K.
Most én is inkább húzok tanulni, mert este kapom majd a letolást a lányoktól, hogy itt fecserészek tanulás helyett. Kép
V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Kép

V.
vera77
 
 


Szia Vera!

Ne szomorkodj!Tanulj!Délután jövök!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Kép

Gyönyörű a napsütés! Élvezem!!!!! Bár most csak a szobából tekintgetek kifelé, de úgy döntöttem kiülök egy kicsit a napra tanulni. Hátha úgy az angol igék is jobban csúsznak. Jajj, de szenvedek!!!! Annyira szeretnék már túllenni ezen az egészen!

Mi van veletek Lányok? Ugye, csak a jó idő?

Addig is amíg jöttök, pletykálkodom magamról. Ismét mértem reggeli hőt reggel 5 órakor: 36,6. ????????? Erre most nem tudok mit mondani. Holnap újabb próbát teszek. A mensi már elmúlt. Tegnap (5. nap) még pöttyözött egy kicsit, ill. ma reggel egy cseppecske, és kész.
Nagyon az a gyanúm, hogy a gyulladásom, ami volt, nem múlt el rendesen. A jelek nagyon ezt mutatják. "Viszketőzök" is egy kicsit. Én vagyok a nőorvosok álma! Kép
Reggel voltam fogkőleszedésen. Ha tudom, hogy ez csak ennyiből áll, nem halogattam volna már évek óta. Pénteken még megyek egyszer. Hétfőn este pedig foghúzás lesz. Évek óta kínlódunk vele (tömés, letörik, kijön egy darabka...), én már nem akarom tovább. A dokinénim is a húzást javasolja. Érdekes, hogy ettől egyáltalán nem félek.

Más most nem is jut az eszembe. Várlak benneteket! Kép Kép Kép Kép Kép Kép

puszi: V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Vera!Hogy megy a tanulás ebben a napsütéses időben?Vagy kint tanulsz?
Szerintem mindenki az idő miatt tűnt el.
Tegnap mi is térdig lejártuk a lábunkat a városban,így este olyan fáradt voltam,hogy nem volt erőm írni,csak olvasni.
Vettünk Nikikének ágyat.Olyan heverőt ,ami vele nő.A legkisebb mérete egy méter,a legnagyobb 1,8 méter.Most próbálja ki a boldog tulajdonos! :-)))
Este még nem abba fektettem,mert a férjem közölte,hogy szeretne aludni.Így most próbáljuk.Szépen elaludt benne.Majd meglátom,hogy ébred.
Egyébként nagyon tetszik neki.Van oldala,hogy ne tudjon leesni,de később le lehet majd szedni róla,hogy ne zavarja.
Könnyen le tud róla mászni,mert nincs teljesen végig a pereme.

Ma délelőtt sétáltunk egyet.Előbb csak babakocsival,majd a parton kivettem belőle.Egy dacos menekülés során sikerült átgázolnia egy mély pocsolyán.A pocsolya alatt azonban nem beton volt,hanem SÁR.Így szerencsésen el is esett benne.A nadrágja térdig vastagon sáros lett,a cipője a nadrágig,és mindkét keze.Neki a legnagyobb gondot a tenyere okozta.Nekem az összes többi! :-)))
Ez a Fregatt söröző előtt történt.Egyből kiszalad a Srác,hogy nyugodtan vigyem be mosakodni.Megköszöntem,de nem mentünk.Volt nálam nedves törlőkendő,azzal letörölgettem a kezét,majd átöltöztünk.Szerencsémre vittem váltóruhát és cipőt is.Isteni sugallat volt!Nem szoktam,de tervbe volt a játszótér is,és ott bármi előfordulhat.Csak zoknit nem vittem.Le kellett venni a harisnyát is,így először csupasz lábra vettük fel a cipőt,majd vettem neki egy zoknit.
Egy olyan ismerősön volt velünk,akinek még nincs gyereke,és közölte,hogy ilyenkor örül,hogy még neki nincs!!!!

Egyébként jót sétáltunk és élveztük napot!

Legyetek jók!Használjátok ki Ti is a tavaszt!Ha felkel Nikike mi is kimegyünk még!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok Lányok !

Milyen gyönyörű időnk volt ma ?!?! Ez azért már reménytelibb, mert arra gondolok, hogy mégiscsak április vége felé megyünk, úgyhogy mostmár aztán KÖTELESSÉGE a napocskának ilyen szép melegen sütni !

Györgyi, ez a sáros dolog nem ismeretlen. A Kicsik annyira eltalálják mindig, hogy hol kell eleseni. Én ettől függetlenül azért azt választom, hogy legyen gyerekem, még akkor is, ha sáros , és ez bosszúsággal is jár. Gondolom, te is így vagy vele ...Kép

Vera, én is ma voltam fogorvosnál. Csiszolgatták a fogaimat, hogy aztán jövő héten rákerüljön a gyönyörűséges vadiúj fogazatom. Várom már, hogy vigyorogni tudjak, anélkül, hogy ne rémüldözzenek, akik látnak.
A fogkőleszedést én is mindig halogatom, de most attól se menekülök meg, sőt azt az egy lyukacskát is betömetem, ami még megmaradt.

Vera, ha nekem ilyen "magasságú" hőmérsékletem van,mint most Neked, az nálam progeszteron-fázist jelent. 37,1 olyankor van csak napközben, ha éppen ebben a szakaszban vagyok, a reggeli 36,6 pedig a progi-fázis elején...Háááát, nem tudom. Mindenkinek más magasságokba szárnyal ilyenkor a hőmérséklete, nekem nem szokott túl magas lenni. Lehet, hogy ez a baj. Hogy Nálad ez a hőmérséklet mit jelent, azt nem tudom, nálam talán jelentene valami jót... Mérd szépen holnap is, és tájékoztass, nagyon kíváncsian várom.
A gyulladással én is úgy vagyok, mit Te. Szerintem nem múlt el, csak elbújt. Többször elő-előbukkan, aztán megint semmi. Úgyhogy jövő csütörtökön megyek a Dokihoz. De jó lenne, ha Te is akkor mennél. Együtt nyavalyognánk a gyulladásunk meg az alacsony progeszteronunk miatt.

Krisztike akar valami írni Nektek :
éláéőőőllépppppőőéűálkljkéáűűáéhéűáááű
-űűpéééáéá------ééőőpőpppőpppppppőpőőőőpőőőőőőőőőő

Azt mondja, hogy azt írta, nem lesz többet irigy Barbikával, a barátnőjével, és mindig minden játékát odaadja neki. Ez nagyon fontos.
Mert egyébként néha rájön az irigykedés, és nem akarja odaadni a játékait azoknak a kisgyerekeknek, akik nálunk járnak. Irtó kellemetlen tud lenni, mikor üvölt, ha valaki a kezébe veszi az ő "tulajdonát". Utána mindig megbánja, és hetekig arról beszél, hogy most már megjavult,jöhetnek a gyerekek játszani.És ez egy ideig igy is szokott lenni.

Györgyi, gyakran jársz a Tisza parti játszótérre ? Mi egész nyáron ott lógtunk a gyerekkel, mert Angi a Damiban úszott, mi pedig ott vártunk rá. Szerintem ezen a nyáron is ez lesz a program. Lehet, hogy összefutunk.

Erről jut szembe, tényleg meg kellene már szervezni azt a találkozót. Ha az idő igy marad, kezdhetünk gondolkodni...

Beatrix, Mona, Veletek mi újság ?
Gondolom, Ti sem tudtok bejönni a jó levegőről.Krisztikének mindig fél órával előbb szólok, mielőtt el kellene indulnunk hazafelé, mert úgyis tudom, hogy könyörögni kell neki, hogy menjünk haza.

Most be kell fejeznem, jön Angi, és szeretnék vele törizni. Krisztike még akar írni :

kkkllzééééékklllláűúőééééáé-ééáááááááű
éáőőőőőáááőááááé

Puszi : Eleni és Krisztike
oxay
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: