Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!


Szerintem is jó ötlet lenne egy tali igy megismerhetnénk mindenkit személyesen ,szerintem jó ötlet lenne ha apukák is rész vennének Képmit szóltok hozzá?
aanita
 
 


Na tényleg reggel vanKép) igy ismételgetni magamKép
aanita
 
 


Abának hatalmas gratulaKép

Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

Helló lányok!

Megjöttünk, de el vagyok havazva a sok pakolnivalótól. Boti rühelli a meleget, a pápai termálfürdőben órákig pancsolt a vízben, alig lehetett kiszedni onnan. A Balcsit is kedveli, bár az hűvösebb, úgyhogy nem nagyon tiltakozik, amikor kivesszük. Kedden az őrült szélben ruhástól pancsolt ez a kis jegesmedveKép Utána a váltás ruháját összesározva az apja szörfvitorláján garázdálkodott.

Az extra hír: úgy néz ki jön a kistesóKép 2 tesztem is pozitív lett, de dokihoz majd csak 2-3 hét múlva megyek. Nem véletlenül volt tehát feltűnően hosszú ez a hónapKép

Bocs, de mennem kell, majd igyekszem visszaolvasni, és jönni.

puszi Mindenkinek:
Csirkesz

Kép

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!
Végre eljutottam eddíg, hogy írjak nektek! Ez a nyár nagyon pörgős lesz, ha így folytatódik. Program program hátán. Ti merre jártok mostanság?

Anyapoc
Vágod a centit?
Tök jó lett a tábla! Monhatnám pörfikt!Kép Meg lehetne szerinted csinálni, hogy ezt ne arhíválják hanem maradjon valahol fejlécben?
Amúgy magatokhoz miért nem írtad oda, hogy érkezik XY. Mi lesz a neve??????????? vagy már írtad? Bocs, ha igen.
Cukorterhelés eredménye? Nálam az volt a mumus vizsgálat. Járhattam diabetológiára 2 hetente.Kép

Aanita
Üdv nálunk! Gratula kisfiadhoz! Terveztek másodikat?

Kirri
Miattunk lehet valahol Vp-ben a tali. Mit szólnátok egy nyilvános helyhez? Kávézó, Játszótér vagy valami hasonló? Elvileg jó idő lesz, hisz nyár van.Kép Időpont?

Hardik
A bőrgyógyász témához kapcsolódóan, tőled még szeretnék vmit kérdezni, mert te/ti biztos képben vagytok. Dr Wilde milyen orvos hírében áll?

Mára ennyi, mert Nóra felkelt!
pusz
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


CsirkeszKép
KépKépKépKépKépKépKépKép
Nagy gratula!Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

CsirkeszKép

GratulaKépKépKép.Tényleg nem véletlen volt ez a hosszú hónapKép.Nem lesz semmi majd egy kicsivel,meg egy picivelKép.Én egyébként anno ettől rettegtem(Kép),de aztán eddig bírtam..KépAnno 5-6 év különbséget terveztünk....Nem tudom,mi lett volna,ha kevesebbetKép!
Örülök,hogy rendben megérkeztetek!
Elhiszem,hogy Boti nem bírja a meleget,ezt ép eszű ember nem bírja...Kép
Kis jegesmedveKép.Örülhetett Apája a sáros vitorlánakKép.Tényleg,mit szólt a tesóhoz?
Édes a kislegény a képen!

Rupetra

Na,azért egy-két perced csak van benézni,látomKép!
Mi is lótunk-futunk,de egyenlőre én tudok jönni a suliból is,így könnyebben vagyokKép.
De sokat már nem akarok jönni-menni,mert estére így is hulla vagyok.
Tábla kösziKép?szt nem tudják betenni,de nem baj,azért majd mindig dobok fel egyet,ha már nagyon aktuálisKép.Aztán majd csak belejövünk,hogy kinek milye-kije vanKép!
Babonából nem írom oda,hogy nálunk ki érkezikKép.Egyébként Villő lesz,ha kislány,fiú néven még nem is gondolkoztunkKépKép!Nem is tudom,miért....Kép
Cukorterhelés szt jó,de szakavatottnak még nem mutattamKép.Nincs csillag,na meg visszaállt a normál tartományba a végére.Csak a vasam lett kevés,gondolom,most szedhetem azt..Kép
Neked rossz lett az eredményed????
Nekem jó a nyilvános tali isKép.
Bőrgyógyász:Én Jakab Ilonára esküszöm,anyumat is anno ő gyógyította meg,na meg Bulcsú bőrét is szépen rendbe hozta.Amit atópiás dermatitisnek diagnosztizált a háziorvos,arra megmondta,gify valójában apró hámsérüléseken elszaporodó gomba,ami sebesedést okoz...és szépen rendbe is jött a kencéktőlKép.És nagyon figyel,hogy babáknak mit és mennyit ad.Igaz,ez is szteroidos volt,de mondta,hogy lehelletnyit rakat bele ,ezért lehet,hogy elhúzódik a gyógyulás,de hamar rendbe jöttünk...

Na mentem,mert éhen halokKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Ja,új a profilképemKép.

anyapoc
 
 


ANKA NAGYON BOLDOG SZÜLETÉS ÉS NÉVNAPOT KIVÁN A KICSI FIÁNAKKép
aanita
 
 


ANKA NAGYON BOLDOG SZÜLETÉS ÉS NÉVNAPOT KIVÁN A KICSI FIÁNAKKép
aanita
 
 


Sehol senki mindenki csavarogKép
aanita
 
 


AnkaKép
Mi nem csavargunk, csak takarítokKép
AnyapocKép
*****-os a profilképed!
Többiek?

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Mi is takaritottunk + fözés és sütésKép)


Kirri nagyon aranyos a kicsidKép
aanita
 
 


Sziasztok!

Csirkesz gratulálok a pocaklakohoz!!!!!!

Anyapoc kívánok a kicsi fiadnak sok boldogságot a holnapi névnapjára! Vendégeink lesznek így nem biztos hogy holnap ráérek a gép elé ülni.
Jo nagy pocid van már neked is,és előtted a hosszú forró nyár. Nem irigyellek érte. Persze ha jól bírod a meleget akkor jobb. Én nagyon tudok szenvedni tőle. De van egy jó oldala is. Dinnyét eszek dinnyével,mást nem nagyon kívánok. Azért pár falat rendes ételt is leeröltetek a torkomon, de csakis a baba miatt.


Anka a te fiadnak is sok boldogságot a szüli és névnapjához.


Szívesen találkoznék én is veleted, de már nem hiszem hogy sikerül.

puszi, Bambika

KépKépKép
bambika
 
 


Minden babának boldog szüli+névnapot kívánunk!
Isten éltesse Õket!

MamikKép
Ma mini tali volt itt nálunk, ittvoltak Móranyáék, készítettünk pár fotót a lurkókról.
Móranya internetje megjavult, így Õ is jönni fog a topikbaKép
A bababirkózás után felmentünk a Kormos csárdába vacsizniKépA babák "szalonképesen" viselkedtekKép
KépKépKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Olyan régen jöttem, hogy már az utolsó hozzászólásomat is archiválták Kép. Igazából nem is tudom megindokolni, egyszerűen nem kívánkoztak az ujjaim a billentyűzet közelébe, csak olvastam...

Amúgy elég sűrű hetünk volt. Hétfőn Celldömölkön voltunk meglátogatni a barátnőmet és a babáját a kórházban. Hazafelé baleset történt (egy, az útszéli füvet nyíró munkagép kaszája kicsapott egy követ, ami pont a kocsim vezető oldali üvegét ütötte be) Kép. Az ijedtségen kívül más baj nem történt hál' Istennek.
Kedden Ákos óvis kirándulása volt. Vonattal Vinyére (Bakonyban a Cuha-patak völgyében gyönyörű hely) mentünk, és ott tettünk egy rövidebb túrát. A gyerekek borzasztóan élvezték, főleg a sok alagutat a vonatúton. A szülők is jól szórakoztak (volt egy-két vicces apuka Kép).
Az elmúlt három napban meg füvesítettük az udvar azon részét, ami még kupis volt. Már kezd alakulni...

Anka!
Üdv neked! A halott topicban már találkoztunk, amikor még az utolsókat rúgta!
BOLDOG SZÜLETÉS- ÉS NÉVNAPOT KEVINNEK!!!!!
Talira apukák? Hááát, ha én a férjemből indulok ki, akkor nem biztos, hogy nem unnák magukat.

Abának gratulálok a kis újszülöttjéhez! Meg lehet tudni a paramétereket és a nevét?

Csirkesz!
Neked is gratulálok a kis pocilakóhoz! Kép Kép Kép

(Úgy látszik, ez most egy ilyen gratulálós hsz Kép)

Rupetra!
Azért annyira ne pörögj a nyáron, hogy ne tudjál jönni! (Mondom én, aki egy hete írt utoljára...)
Wilde dokiról nem hallottam se jót, se rosszat, de én is Jakab Ilonára esküszök! Féléves ellenőrzésekre ugyan nem hozzá szoktam menni, de egyébként tényleg szuper doki, és jól felszerelt a rendelője is. A városban egyedül ő csinál lézeres anyajegy eltávolítást. Nóra hogy van????

Kirri!
Aranyosak a mini talis képek!!!!! Látom, jól megértik magukat már most a fiúk! Kép

Puszi mindenkinek!
Kriszta

Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, Nóra tegnap és tegnap előtt is már majdnem felállt! Már csak az hiányzik, hogy a térdét kinyújtsa. Talán ma..... Kép

Csirkesz!Kép Kép Kép

Szuper ez a hír!!!!!!!!!! GRATULÁLOK!!!!!!!
Boti nagyon ügyes, hogy már így áll! El is indult már?
Jó pakolást!

Anyapoc
Csinik vagytok a képen!
Én gesztációs diabeteszes voltam. Számítottam is rá mondjuk, mert anyukám időskori cukorbeteg én meg túlsúlyosan estem teherbe. De betartottam a diétát, így csak 11 kg-ot szedtem fel. Az az előnye is megvan, hogy azóta is odafigyelek a szénhidrátokra és már kevesebbet nyomok, mint a terhességem előtt. Szóval, így utólag már nem bánom, hogy rossz lett az eredmény.
Köszi az infót bőrgyógyászról. Jakab I.-ról én is jókat hallottam. Õsszel, szopi után én is szeretnék leszedetni néhány anyajegyet. Tudsz elrhetőséget?

Hardik
Köszi az infókat neked is. Jó, hogy mondtad ezt a lézeres eltávolítást. Tudsz elérhetőséget?

Milyen nagy már a "kisfiad" és hogy elgondolkozik! Kép

Szép napot és 7végét mindenkinek!
puszi
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Köszönjük a jó kivánságokat!!!


Az apukás tali csak ötlet volt,de pesze nékülük is biztos jó leszKépHa összejönKép
aanita
 
 


AnkaKép
Én sem szeretnék kimaradni a sorból, így minden szépet, jót, sok-sok meglepit kívánok Kevinnek szüli- és névnapjáraKépKépKép

KirriKép
Minitali óriási lehetettKép Szuperek a képek két kis gézengúzról.
Egy kis vendéglőzéshez nekem is lenne kedvem...

KrisztaKép
Ne legyen ám lelkifurkád, hogy nem volt kedved írni. Van ilyen másnak is. Én pl két-három napja mást sem csinálok, mint egy kicsit bekukkantok ide, olvasok ha a Főnök engedi, aztán robogok tovább. Utána megírom fejben a hsz-t, és mire idekerülök, elszáll az ihletKép
Jó lehetett a kirándulásotok, és nagyon jó vágású a nagylegényedKép

RupetraKép
Boti még nem indult el, de egyelőre jobban szeretném, ha egy darabig nem is tenné. Így is villámgyorsan közlekedik, úgy meg sosem érném utolKép Ellenben mindig mindenhol feláll, és még nehezen veszi tudomásul, hogy a tárgyaknak van széle, méghozzá kemény, néha a tárgyak elmozdulnak és hasra is lehet esni, stb.
De nem az a feladós fajtaKépKép

AnypocKép
Hogy Te milyen csini vagy!!! Bulcsú is helyre kis legényke, neki mára boldog nevenapját kívánokKép
Nem tudom milyen feleslegről magyaráztál, amikor én panaszkodtam a súlyfeleslegről, mert rajtad gramok sincsenek, nemhogy kilók!! Azt írtad Te most plusszokkal indultál. FüllentősKépKépKép

Jajj, még úgy jártatnám a számat az ujjaimon keresztül, de Boti nem hajlandó elaludni, és már percek óta sírdogál. Megyek megnyugtatni és folytatni a pakolást, aminek sosem fogok a végére érniKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Anyapoc!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK BULCSÚNAK!

Puszi:
Kriszta

Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom. Minden ünnepeltnek NAGGGGGGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!! Kép

Lányok!
Segítsetek ötletekkel! Ti hová mentek nyaralni? Tudtok valami jó helyet? Vízpart a lényeg. Gondoltunk pl. bababarát élményfürdőre. Javasoljatok vmi jó helyet, ha tudtok! Bad Blumau, Sárvár, Kehidakustány, Pápa kilőve. Ezeket ismerjük, több csúszda kell apukának!!! Kép

Na puszi! Jó pakolást mindenkinek!
puszi
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


RupetraKép

www.kolping.hotel.hu
eddig csak jót hallottam róla, de személyes tapasztalatom nincs. A hirdetésük fent van a babanet honlapján is. De hogy apának van-e csúszda - azt nem tudomKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Mi is boldog névnapot kivánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!
aanita
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a MindenhonnanKép...
Megvettem reggel a járólapokat,el is hozták már,bár lelombozott,hogy az Obi-ban 6000 Ft a házhozszállítás...Vp-beKép.De Apum tudott egy srácot,aki 2000-ért elhozta és még segített is kipakolni.

A nap másik nagy eseménye volt,hogy előszedtem a nagy babakocsit, a huzatokat kimostuk Anyummal, a vázat letakarítottuk.Na nem azért,mert már ennyire nem bírok magammalKép,hanem mert viszem Pestre a huzatot átvarratniKép.na meg a nyár is elég húzós lesz és nem akartam ezt az utolsó hónapra hagyni,elég lesz babaruhát mosni-vasalniKép!

Köszönjük a köszöntéseket,nagyon aranyosak vagytok,volt is ünneplés,csak sajna a mi ajándékunk nem érkezett még mert,mert a neten rendeltemKép.

AnkaKép

Mi is Boldog név- és szülinapot kívánunk nektek!Kép
Ha megküldöd az adataitokat,akkor beraklak benneteket is a táblába,amit feljebb is látsz,ha még ugyan nem archiváltákKépKép.

Rupetra

Gratulálok az (majdnem)álldogáláshozKép!Nagyon rohan az időKép.
Ezek szt számtíhatsz rá,hogy később neked is kialakul a 2-es típusú?Vagy ha így vigyázol mindig,akkor esetleg elkerülhető,nem?
Bőrgyógyász:keresek elő telszámot Jakab Ilonától,azt tudom,hogy kedd-szerda-csütörtök van rendelése du 1-től,be kell jelentkezni(na ezt a számot tudom én),ált 1 héttel későbbre tudnak időpontot adni.Sajna árat viszont nem tudokKép.
Egyébként én az onkodermatológián voltam anyajegy ügyben(vagy ezt írtam már?????Kép),a Kiszely editnél,nagyon jó orvos,de a műtétet a kórházban csinálják, a sebészeten.Vagy magán úton vmelyik doki(már nem tudom,kit mondtak),de az elég drága...
üdülés:hát nyaralásban nem vagyunk jókKép,de én is a Kolpingot javasoltam volna...Egyébként én rákerestem már a neten és van egy olyan oldal(meg nem mondom most,hogy melyik),ahol össze vannak gyűjtve.Viszont tuti bababarát a Sonnentherme nevű hely,ami Kőszeg mellett van a sógoroknálKép.Annak a honlapját keresd meg,nagyon tuti!Kép
Nálatok akkor ki is a gyerek?Kép

Csirkesz

jaj,jaj,még hogy grammokKép.Most mértem magam,anyumék mérlege szt már 10 kilónál tartokKép.Csak azért nem látod,mert ügyesen fényképeztemKép és ennek a nagy része a hátsó felemen vanKépKépKép!
A plusszal indulást úgy értettem biztos,hogy a 43 kilóhoz képest a 47Kép az már plussz voltKép.
De egyébként inkább az a helyzet így is,hogy lentről indultam,ezért tűnik soknak a felszedett kilómennyiség...Na de hogy én tutira most másként hízok,mint Bulcsúval!!!KépA tomporom,meg a hátsóm olyan,mint egy légpárnás hajóKép.Arról nem is beszélve,hogy próbáltam fürdőrucit is el kellet keserednem..Kép.Maradok az ápol és eltakar típusú kismama fürdőruhánál,csak még be kell szereznemKép!
Pakolás hogy áll?KépUtána jöhetsz hozzánk is,mert a konyhát szét kell kapniKép.
Boti biztos ezt a fránya időt érezte meg,nem csodálom,hogy nyügi,mert úgy vonulnak a frontok,mint a vadludak ősszelKép.de azért remélem,már nincs gondKép.
Jelek vannak már?Kép

Bambika

Köszi a köszöntést,remélem,hogy a vendégség jó voltKép.Már amennyire jó lehet,amikor Te vagy a házigazdaKép!
Pocak tényleg nődögél,bár nem tudom,Te hogy vagy vele,innen fentről még nem is tűnik olyan nagynakKép.
A nyárra kíváncsi vagyok,bár anno sem viselt meg.Igaz,akkor nem kellett egy 3 évest is kiszolgálniKép.Na majd meglátjukKép.
Bírod még????HOgy álltok a méhszájjal?Vagy nem kell menned kontrollra?
na,akkor majd jöttök egy későbbi taliraKép

Orsi

5 egész csillag?KépÉs ha tudnád,hogy mit koncentráltam,hogy sikerüljön is,mert távirányítóval nekem kellett megcsinálniKép!
Tényleg jó lehetett a tali,legalább kaptunk életjelet Mórékról isKép.Édesek a lurkók,csak azt nem tudjuk,hogy ki van ott a háttérbenKép?Nos?Melyikőtök?KépKép

Kriszta

Szuper a kép,köszönjükKép.
A nem is olyan morcos nagylegény viszont nagyon jól mutat a képenKép!
Vitted Enikőt is?Jó buli lehetettKép.
FüvesítésKép.Jó program, legalább lesz mit kijátszani a gyerekeknekKép.
A ruhákat itt is köszi,mindent felpróbáltam és jók is,talán a kék együttes nadrágja kicsit hosszú,de majd feltűröm vagy magasabb sarkú cipővel veszem fel,akkor már biztosan jóKép.Amiért külön örülök(és még1szer kösziKép),hogy így lesznek ruháim az érettségire meg az évzáróraKép.Mert pl. a kék,meg a fehér naci pont ideális lesz,nem leszek sima ruhába,míg más kiöltözikKép.Anno ez nagy problémám volt,de egyszerűen nem kaptam olyan ruhákat,amik ünnepélyesebbek voltak.

Na,én tényleg befogom,mert sok leszKép.

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


AnyapocKép
Móranya van a háttérben, meg piros felsőben "belógok" én is...amin látszódom, jobbnak tartottam nem publikussá tenni--különben van a profilomban friss, 2 hetes képem, az úgy nagyjából elmegyKépszódával legalábbisKépKép
RupetraKép
Sárvári fürdőt tutira javasoljuk Móranyával-ugyanis az volt 4 éven a munkahelyünkKép
pusszantok mindenkit!
k

KépKép
KépKép
kirri
 
 


KrisztaKép
Aba fiát Barnabásnak hívják, 2800 gr-mal született és negyvenvalahány cm-el.
AnkaKép
Az én férjem pl. abszolút benne lenne apukás taliban-nagggyyon társasági ember.Móranya párja isKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Ma egyedül vagyunk itthon, mert Apuka legénybúcsúzik Kép. Nem tudom, milyen állapotban jön holnap haza....... Pedig kirándulást tervezek.

Köszönöm a dicséreteket Ákos nevében is Kép!!!!!!

Anyapoc!
Örülök, hogy jók lettek a rucik! Ami hosszú, nyugodtan nyisszantsd le!!!
A kirándulás tényleg jó buli volt. Enikőt nem vittemn, ő mamázott. Az evéssel voltak gondok, mert a kisasszony nem volt hajlandó sem üvegből, sem csőrös pohárból, sem sima pohárból elfogadni a tejcsit. Csak a cici Kép... Tudja mi a jó!!!
Húúúúú, a járólapozást, konyhaszétkapást nem irigylem! Addig elköltöztök otthonról?

Csirkesz!
Ne hidd ám el "füllentős" Anyapoc plusz kilóinak ecsetelését!!!! Kép Kép Én láttam élőben, és baromira nincsenek még grammok sem. Egyszerűen jól néz ki! Igazi csini kismama Kép!

Rupetra!
Jakab Ilona tel száma: 424-675 Itt tudsz bejelentkezni. A rendelője az Iskola utcában van a gyógyszertár mögötti udvarban.
Nagyon ügyi Nóra! Megvolt ma a lábkinyújtás Kép?
Nyaralás:
Én is nagy nyomozásban vagyok ez ügyben. Sok jó hely van, csak a pénztárca vastagsága szab határt. Ha Apuka csúzdázásra vágyik Kép, akkor menjetek Zalakarosra. Ott szuper a fürdő, és Zalaegerszeg is közel van, ahol az Agua City-ben millió csúzda van.
Nagyon jókat hallottam a debreceni élményfürdőről is, csak nekünk az nagyon messze van. Nézd meg a honlapjukat: http://www.aquaticum.hu/
A Sonnentherme-ről is hallottam véleményeket. Csak pozitívokat. Valamit tudnak ezek a sógorok... Kép Ráadásul én kértem tőlük valamikor a télen árajánlatot, és majdnem olcsóbb volt, mint pl. a tapolcai Pelion.
Mi az idén nyáron kétszer megyünk egy-egy hosszú hétvégére (4 nap). Augusztusban Orfűre egy tóparti apartmanba, szeptember elején pedig Sopronba a Sport Hotel Lővérbe. Ez utóbbira azért esett a választás, mert át akarunk ruccanni Ausztriába. Meg mindkettőnknek van egészségpénztára, amin csak halmozódik a "sok-sok" lóvé. Wellness célokra meg fel lehet használni, így hát hajrá...

Na puszi, megyek. Szegény Ákos már kétszer ébredt fel, hogy fáj a füle. Csepegtettem bele, talán elaludt.

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Bekukkantottam én is,nem rég jöttünk meg a vásárlásból.Végre tudtam venni olyan műanyag sámlit,amiről nem borul le Bulcsú,így már egyedül is tud kezet mosniKép!

A jó hír az,hogy úgy tűnik,beindult ténylegesen a szobatisztasági program,mert tegnapelőtt már szólt a kakánál is és ment a wc-be(eddig ilyen nem volt),az ő kifejezett kérésére,nem bilibe.Most ugyan 5 percenként szól,hogy kell neki,de csak légáramlás jönKép,gondolom lesz belőle nagyobb dolog is.Pisi is megy már szuperül,még a végén nem kell majd duplán pelenkáznom ősszelKép!

Tegnap végre érezte Bulcsú a kistesótKép.A hasamra rakta a fejét,úgy feküdt,amitől persze a Kisasszony beindult és Bulcsú fején lehetett látni,hogy mikor rugdal,mert nagyogat rötyögött rajtaKépKépKép.

Orsi

Hát megkukkoltam a profilodat,nagyon szépek vagytok,így már tudok hozzád is arcot rendelni és ez jóKép.Joci nagyon jó kis szerkóban vanKép.
De mi bajod is magaddal????Kép
Sárváron vannak akkor gyerekmedencék is?Mert lehet,hogy majd leruccanunk oda anyumékkal,ha a felújítást befejeztük...majd hivatkozok rádKép!
nézegettem,hogy amin a fiúk fekszenek,oldalt felhajtható?Vagyis inkább úgy kérdezem,hogy lehajtható?Szivacs az oldala,Mennyire tart?Annyira,hogy ne guruljanak ki?Kép

Kriszta

Szt nem lesz szükség az ollóraKép a rucikhoz,meg vhogy fájna a szívem azért,hogy levágjam az én töpszliségem miattKép.
Még hogy füllentősKép!!!!Nem ér,olyan ruhában voltam,amiben nem is láthattad volna a kilóimat!!!KépLehet,hogy csak ahhoz szokok hozzá nehezen,hogy nem ugyanoda hízok?Furcsa,hogy nő a körméretem,már most 93-94 a pocim,mások 100-zal már szülnekKép.Na jó,ebben nem csak pocak van,mint már írtamKép!
Hova mentek ilyen időben kirándulni,Illetve hova mentetek?Bár legalább meleg nincs,egy kis eső meg nem ártKép.
Ákos füle?Javult vmit?
Enikő és a ciciKép.Pedig nem is fiúKép!De teljességgel igaza van,énfiam sem volt hajlandó üvegből,pohárból,bár egyszer szülség volt rá,mert esküvőn voltunk Szegeden.de asszem azért anyum megoldotta a helyzetetKép.
Felújítás:a lapozásra mindenképp,mert nem lehet ugye rámenni és még hagyján,de Bulcsú...KépA többinél nem,igaz nem lesz egyszerű,de akkor legalább pakolhat a drágám szanaszét,mert kupiban úgysem látszikKép.
Nyaralás:jól hangzanak a nyári terveitek,Sopront szerettem én is.Van mellette egy kis falu,Hegykő,ott is van egy fürdő,szt nagyon aranyos,bár nem túl nagy.Ha jártok arra,azt is meg tudjátok neézni.Igaz,az pont nem sógorék irányában vanKép!
A Sonnenthermeből kértél árajánlatot???Ez érdekelneKépKépKép
Aquaticum-ot nem tudtam megnézni,nem elérhető a lapKép.

Na mentem,mert fel kell dobni az ebédet...vki csak elkapjaKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc jövő héten kell mennem kontrollra,nagyon kiváncsi vagyok. Sokat görcsölgetek mostanában a megemelt magne B6 adag ellenére is.
Vendégség jó volt. Kfogtuk még a jó időt tegnapra így lehetett kint főzőcskézni. Nálunk ugyanis most van a konyha felújítás alatt. Ma talan már végeznek a burkolókKépKép. Sajnos csak a jövő hét végén jönnek az asztalosok összerakni az új bútort. Addig marad a rumliKépKépKép. Jó lenne már túl lenni a visszapakoláson is.
Pocak, nem hittem a szememnek mikor egy egészalakos tükör elé keveredtem véletlenül. Teljesen ledöbbenve álltam előtte vagy egy percig. Fntről tényleg nem látszik nagynak az enyém sem. Bár gyanus volt egy-két megjegyzés az utcán sétálva. " Hová növeszted még a hasadat" és hasonlók.
A sok csuzdás pihenéshez nem igazán tudok hozzászólni. Idén nyáron akartunk mi is menni, miután hiába akartuk előbb a másik babát,csak nem akart érkezni. Úgy döntöttünk akkor ezt az évet kihagyjuk inkább nyaralunk. Erre várt a kishuncut,és nemsokára itt lesz velünkKépKépKép.Nyaralás elhalasztva egy évvelKépKép. Azért én is várom a jó ötleteket hová is érdemes menni. Nem árt időben felkészülni.

Mennem kell Bence ébredt és anyázik torka szakadtából.

Puszi, B.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Kirándulás elmaradt. Apuka reggel keveredett haza Győrből, használhatatlan volt egész nap... Kép Kép. Ákos fülfájása is csak délutánra javult, miután "megtömtem" homeopátiás bogyókkal. Nem is bánom (mármint az itthon maradást), legalább megcsináltam egy csomó olyan dolgot, amit csak húztam halasztottam mostanság (pl. szekrénypakolás).

Anyapoc!
Szobatisztaság: HURRÁ!!!!! Ügyes gyerkőc Bulcsú!
Nagyon édes lehetett, amikor a kistesó megnevettette! Magam előtt látom a helyes kis pofiját, ahogy kacag...Kép Kép Gondolom a könnyek szöktek a szemedbe rendesen!
Kilók: Nincs az a testhez simuló ruha, ami fölös kilókat mutatna rajtad!!!! Kép
Jó, hogy említetted ezt a Hegykőt, úgyis akarok összeállítani egy programtervet. Bár három nap alatt túl sok mindent nem tudunk megnézni. És a szállodai kényeztetést sem akarjuk kihagyni!
A Sonnenthermében 2 felnőtt és 2 gyerek részére 4 nap/3 éj félpanzióval és minden szállodai szolgáltatás igénybevételével (+ fürdőbelépővel) 90 ezer Ft. A tapolcai szálloda is ugyanezt az árat adta, és a kettő közt azért jelentős a különbség...

Bambika!
Meg kell, hogy szidjalak. Görcsölgetsz, aztán meg magadra vállalsz holmi konyhaszétkapást hatalmas rumlival, meg vendéglátást főzicskéléssel konyha nélkül. Szép mondhatom! Tessék sokat pihenni! 4 hét van hátra???
Gondolom nem bánjátok, hogy a pocakbébi áthúzta a számításaitokat és meghiúsította a nyaralási terveket Kép Kép Kép

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Van már valami tipp a talival kapcsolatban?


annyira én nem ismerem itt ki magam ,hogy hol lehetne igazán jót beszélgetni és persze elsősorban olyan helyet találni ahol a babák és nagyobb gyerekek is jól éreznék magukat Kép


mégegy kérdés :ki szervezi a talit?


Ha tudok valamiben segiteni szóljatokKép


addig is puszi mindenkinekKép
aanita
 
 


Csajok !!!


Segitsetek most lessz a szüleim 30-ik házasságiévforduloja,tippünk sincs mit vegyünk nekik ,nem olyan nagy kariberü dologra gondolnékKép


Várom az ötleteket?elöre is köszönöm
aanita
 
 


Sziasztok!

Na,ma már jutottam egy kis levegőhözKép,bár nem sokáig.El kellett kezdeni az érettségi eredményeket felvinni az internetre,így tegnap (többek között) ezzel töltöttem az időt.KépSajna ma sem lesz különb,de sebaj,este már megyünk Apához és holnap egész nap ott leszünkKépKép.

BambikaKép

Én is nagyon kiváncsi vagyok,hogy minden rendben van-e,de reméljük,hogy nem lesz semmi baj.
KonyhaKép.Hát tudom,hogy milyen lehet,mert anyumék nálunk is szétkapták a lakást tegnap,majdnem rosszabb,mint költözéskor.Konyhám már nincs isKépKép!Nálunk péntek-szombat-vasárnap lesz műsoron a lapozásKép.Nálatok végeztek már?Gondolom szép lett...
POcakKép.Én is mindig meglepődökKép.
NyaralásKép.Akkor nagy meglepi lett.KépKépKép.Ennyire nem akart összejönni?

Kriszta

ApaKép!Nahát,hogy a kirándulásra nem gondolt..KépDe azért gondolom jó volt a másnapjaKép.
Ákos füleKép.Örülök,hogy rendeződött.Mit adtál neki?Gyűjtöm az infókat,hátha szükség lesz rá...
Szobatisztaság:ma már éjjelre sem adtam pelust,úgy döntöttem bátor leszekKép.Bár már jó néhány hete száraz reggel a pelus,így persze,hogy nem volt gond.Ugyan a bölcsiben akartak rá adni alváshoz,de mondtam,hogy otthon sem kell,régóta nem adok rá du-i alváshoz sem,így belenyugodtakKép.
Kilók:nana!KépAzért én nem vagyok meggyőződve.De asszem egyszerűen csak furi,hogy másként hízok...De a narancsbőr...KépNa meg olyan száraz lett a bőröm,de nem jutok el bőrgyógyászhoz,pedig a Jakab I-hoz jó előre be kellene jelentkezni...
Hegykő tényleg jó hely,de nem fedett,szóval esőnapot is tervezzKép.A környék is gyönyörű,tudtok sétálni is.Van minigolfpálya is,gondolom azóta minden más...
Sonnentherme jól hangzik,majd Apa úgyis intézi.Tényleg nem sok 4 emberre ez a pénz.És az a jó,hogy a kicsiknek nem is számolnak fel ilyen helyen mindenre.

Anka

Hát,nem nagyon van ötletem,mit vegyetek a szüleidnek.Mi anno a 30.on befizettünk nekik egy vacsorát,virággal,pezsgővel...
Talit Orsi szervezi(-te eddigKép),de ha itt lesz Vp-ben,akkor ki kéne találni tényleg egy jó helyet.Gondolom vmi játszóteres lenne jó,csak olyan kéne,ahol nincsenek sokan...

Na megyek,mert mindjárt kezdődik az órám!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kriszta jogos a szidás. Utolag már én is szidom magam,de nem tőlem származott az ötlet. Csak beletörődtem, hogy most kell megcsinálni.
Bizony 4 hét van hátra. Remélem vele nem kell befeküdnöm túlhordás miatt.

Anyapoc végeztek már a lapozással,de az asztalosok csak hétvégén jönnek.Kép addig kínlódhatok a villanyrezsoval és kerülgethetem az edényhegyeket az étkezőben meg a nappaliban.
Tulajdonképpen nem jött nehezen össze a baba csak türelmetlenek voltunk. Nagyon akartuk. Az az igazság, hogy 4 éve volt egy vetélésem és Bence nem akart összejönni. Már tapolcára jártunk a reprodukciós intézetbe a biztonság kedvéért,nehogy baj legyen megint. Az átjárhatósági vizsgálat után rögtön sikerült, pedig semmit nem találtak. Mégis lehetett valami.


Anka

Ötletem nincs én tortát csináltam a szüleimnek anno.

Puszi,Bambika

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Hááát, Anka, nincs ötletem ajándékra. Én is mindig bajba vagyok ilyen téren. Olyan nehéz kitalálni, mi lenne a jó, minek örülne az ajándékozott. Főleg ha férfi az illető, na az még nehezebb... Anyapoc tippje nem rossz, a vacsora emlékezetes lenne. Anyósoméknak mi koncertjegyet (Bródy) vettünk a Művészetek Palotájába. Ha szeretik a színházat, akkor két színházjegy sem rossz.

Anyapoc!
Ákosnak a fülfájásra Atropa Belladonnát adtam. De van szakirodalmam, és mindig abból nézem ki, hogy mit adjak. Nálunk nagyon bevált ez a homeopátia. Kép
Narancsbőr: Nekem is a terhességek idején/után jelentek meg, de találtam rá csodakencét, ami sokat javít (Vichy).
Mikor kezdődik az igazi szünet? Gondolom eltart még egy ideig, amíg lecseng az érettségi. Júliusban azért csak elfelejtheted a sulit...

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a nyaralóhely tippeket! Majd beszámolok a döntésről.

Körzetváltozás van Veszprémben! Új védőnőnk van. Titeket ez nem érint?
Ma járt itt az új védőnő, ez már a 3. akit terheségem óta megismertem.Kép Viszont megdícsérte a kiscsajt, hogy szép is, okos is, ügyes is. Mi kell még?Kép

Csirkesz
Egy csomó kérdés merült fel bennem pocaklakóddal kapcsolatban! (tudod gondolatban már én is tervezekKép) Hol jársz majd nőgyógyászhoz? Hol szeretnél szülni? Még mindíg Pesten? (régen ezt írtad) tudom ez még messze van, de biztos sejted már. Szopival mi lesz? Folytatod? Van már tünet? Fáradt vagy?
Én az elején bármikor és bárhol el bírtam aludni.Kép
Boti hogy van? Nóra még mindíg nem állt fel, de már naponta 4x, 5x is felkapaszkodik térdelő állásba. Szóval alakul.Kép Még mindíg szopizik háromszor, de e mellett rengeteget bír zabizni. A barack a kedvence, napi 5-6 lecsúszik.Kép

Anka
Az én szüleimnek is idén volt a 30. házassági évfordulójuk. Ajándék képpen a tesómék az évforduló előtt 3 nappal összeházasodtak.Kép A tárgyi ajándék részünkről Fábry showder belépő volt, mert az a kedvenc műsoruk. De amúgy az igazi ajándék az volt, hogy az egész család elutazott egy hosszú 7végére. Az évforduló napján gyertyafényes 4 fogásos vacsi mellett koccintottunk.Kép Jól sikerült.Kép
Amúgy 2 éve mi fizettük be őket egy sárvári hosszú 7végére. Szerintem az egy igazi ajándék volt nekik: pihenés, wellness, romantika.... Tudod, minden ami kell.
Majd írj, hogy mit gondoltál ki és hogy mit szóltak hozzá!

Kirri
Tudom, hogy Sárváron dolgoztatok, már írtátok.Kép Azt viszont nem figyeltem meg, hogy bent van e gyerek pancsoló medence, vagy csak kint. Nem rémlik. Nincs ugye?
Tali ügyben mi lenne, ha javasolnál egy-két dátumot, mert már kb. 1 hónapja emlegetjük és ha így folytatjuk, mindenki elutazik nyaralni. Ha írnál konkrétumot (dátum, hely) szavaznánk, aztán akkor lehetne a tali, ami legtöbbünknek jó! Mit szólsz? Szerinted mi legyen?

Hardik
Köszi az infókat bőrgy. és nyaralóhely ügyben is. Tök jó helyekre mentek nyaralni. Mindíg ilyen előre lefoglaljátok?
Hogy van Ákos füle? Szegényke. Én is fülfájós fajta voltam gyerekkoromban, kétszer fel is szúrták. Na az aztán durva dolog. Ákosnak még nem kellett, ugye?
Jobbulást neki, ha még nem ok.

Puszi mindenkinek
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Rupetra!

Muszáj ennyire előre lefoglalni a nyaralást, mert egy hónappal előbb már szóba sem állnak velünk Kép.

Én is fülfájós gyerek voltam, valószínűleg tőlem örökölte Kép. Már sajna kellett felszúrni neki, amikor 1,5 éves volt. Hát szörnyű emlékként él bennem a "művelet". Az SZTK-ban az ölemben ült a kicsi, nekem kellett lefogni, úgy csinálta meg a doki. Viszont utána mintha kicserélték volna Ákost... Megszűnt minden fájdalma. Azt mondták, hogy jobb felszúrni, mert ha magától fakad ki, az sokkal rosszabb, akár halláskárosodás is lehet a következménye.
Bár szerintem kezdi kinőni, mert most már évente csak egyszer fordul elő, míg régebben szinte minden hónapban fájt a füle.

Na jó éjt:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

naaa, végre itt vagyok. Remélem, MINDENKINEK tudok írni pár sort, és nem ébred fel a kedves frontérzékeny Mórickám. Nem volt jó a NET-ünk, Apa meg mindig elfelejtette szervízbe vinni a gépet. Mit ne mondjak, nagyon jól pörögtökKép

SZÓVAL

Képrsi
Köszi a képeket, nagyon jók lettek. Tök jó volt találkozni. Remélem, jövő hétvégén is jó idő lesz, oszt tudunk talizni. Csak meg ne unhójatok minket nyár végére Kép Kép
Egyébként, ha Sárváron jártok, gyertek mán el hozzánk is, meg elmehetünk édes hatosban kajázni a Banyára, nagyon jó a hátsó terasza. Kimehetünk a fürdőre is. Megnéztem a vaterát. Marha jó. csak az a bajom, hogy mindent megvennékKép Kép Kép
Megmutattam már mindenkinek a képeket, állítólag nagyon szép gyerekeink vannak. Mondom erre én, hááát, az én fiam akko' nem rám ütött.


Rupetra
Sárváron bent is van gyerek pancsoló tipegőknek. Mi augusztusban megyünk a Kolping hotelbe 3 éjszakára. Igaz, nagyon drága, de állítólag minden pénzt megérKép Augusztus végén van már csak szabad szoba ott, úgyhogy szerintem arról lemaradtatok. Én 1 hónapja foglaltam.
VISZONT ha sok csúszdát akartok. www.sonnentherme.at Marha jó bababarát fürdőhely Ausztriában. Van a fürdőnek is szállodája, meg azen a honlapon van sok szálláslehetőség felsorolva kicsit olcsóbb kategóriában. Jövőre azt próbáljuk kTali nekünk jó jövő hétvégén. Júliusban minden hétvégén. A hely mindegy.
i.


Anyapoc
Ámulok és bámulok...
Egy gyerek, várandósság, érettségi, felújítás, SÕT még itt is pörögsz. Én lehet, hogy rosszul osztom be az időmet, de nekem semmire nincs soha időm. Vagy kis Mór még kicsi ahhoz? Ennyire azér' nem kicsi Kép Kép
Gondoltam Bulcsúra névnapján, csak hát nem tudtam írni.
Pocaklakótoknak mi lesz a neve?

Aanita
Üdv itt a topikban. nagyjából elolvastam történeteteket. Szegény Kevin... Kép Az a szerencséje, hogy ilyen rendes szülei vannak. Múltkor 1 hétig sírtam, amikor a Nők Lapjában olvastam egy cikket, miszerint egy kisfiút a szülesi ott hagytak a kórházban, mert koraszülött lett. A kedves Apuka azt mondta, ááá, ez vetélés volt. A kisfiút egy évesen még mesterségesen táplálták a kórházban, senki nem szeretgette. Egy nő hallott erről a fiúról, örökbe fogadta,már 7 éves a fiú, azóta szinte egészséges, a látásával vannak problémák. Volt róla kép is, nagyon aranyos. Naaa, csak azt akartam kihozni, szerintem, ha szeretetet kap egy gyerkőc, minden helyre jön!!!!
Házassági évforduló: mindig béna voltam ajándékozásban.

Nyaaa, felkelt Móricka. A többieknek majd talán holnap írok.

Pusszantás
móranya
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk mi is Pestről,nem volt vmi jó diőbk sajnos,de azért megint sikerült vagy 7 órát jönnünk-mennünk mindenfeléKépKépKép
elintéztem a babakocsi huzatot is,illetve vennem kell rá anyagot,mert nem igazán tetszettek azok,amik a varrónőnél voltak,de a lényeg,hogy már sínen van a dologKép.

Pelusunk azóta sincs,nem is történt baleset,igaz ma a nagydolognak még se híre,se hamvaKép!

Kriszta

Én is Atropára gondoltam volna,de gondoltam,hátha van speckó.Melyik homeos könyved van?Én is gondoltam már rá,hogy beszerzek egyet,de eddig nem igazán kellett,mert a kolléganőmnek is van és ő is nagy szakértőKép.eddig őt hasnáltam adatbáziskéntKép.
Én is fülfájós voltam,nekem is szúrták 2 vagy 3 éves koromban,de azóta szerencsére semmi gond.A gyerekeknél az a baj,hogy még nagyon rövid a fülkürt,így egy egyszerű torokgyuszi azonnal felvándorol oda és jön a középfülgyulladás.Pláne aki hajlamos rá..KépDe elhiszem,hogy Ákos is nehezen viselte,nekem van fényképem egy fülfájós napról,hát így is csak képzelgetem,milyen lehetettKép.Na meg lefogni sem lehetett egyszerű,de ilyen az anyák sorsaKép...

Móranya

VégreKép.
Apának ejnye-bejnyeKépKépKép.
Pörgés:hát azért amikor Bulcsú akkorka volt,mint Mór,nekem sem volt ennyire időmKép.Bár szerencsére tőle amúgy is sokmindent lehetett csinálni...
A lapozást meg szerencsére nem én csinálomKépKépKép.Na meg anyumék sokban segítenek ám!Szóval még nálatok is lehet bmiKépKépKép!
köszi a névnapotKép.
Pocaklakó neve Villő lesz,persze csak akkor,ha kislányKép.A fiú néven még egyáltalán nem gondolkoztunk,ez lesz egyik nagy programunk,amikor kint leszünk a hajónKépKép.

Na mentem,mert fürdetés vanKép.

Anyapoc

Ui:közben sikerült a nagydolog,meg vagyok nyugodvaKép!

anyapoc
 
 


SziasztokKép
Mi is itt vagyunk, gép mellett-ugye ez a fránya idő elromlott, kénytelenek vagyunk bent kuksolni.
Tényleg mindenki jó sokat írt, elnézést,ha minden kérdésre nem tudok válaszolni..bár nekem valahogy nem jut sok időm az utóbbi hetekben a gép előtt csücsülni..pedig nem is kapálom a kertetKépKép

MórmamaKép
Má hogy unnálak meg Titeket?Épp ma mondtam Józsinak: mennyire feltöltődtem a hétvégén, komolyan mondom, ez volt az egyik legjobban sikerült napom itt Veszprém megyébenKép
Hála NEKTEK!
Jaj, de már úgy várom a jövő hétvégét,hogy gyertek!Apa grillezni fog a kertben-tök ügyes ámKép
Majd eresztek vizet a medencébe, hogy a kölkök pancsoljanak, ha jó idő lesz, fürdőrucit is hozzatok!
Józsinak nagyon szimpik voltatok-észrevehetted, hogy Zsóttit hogy szórakoztatta, na meg anyóspajtásodatKép-engem le se sz...t, na persze ezen meg is sértődhettem volnaKépKép
Vatera tényleg jó, jó dolgokat lehet olcsón kifogni, mi vettünk a babának ott Mattel babatornáztatót is.Az összes játéka közül azt szereti legjobban.
Ja, és most nem sértődtem meg, hogy nekemírtál előszörKéphihihi

AnyapocKép
A képen látható babafészeknek a oldala lehajtódik, puha, de féléves korig absz. beválik.Ha "földönhentergéshez" kérdezed, akkor a habtapit javasolom, mi azt is beszereztünk már..azt majd járókakerettel vesszük körbe, mint egy karámot(ikres topikban javasolták a mamik)
De jó, hogy mentek apához, képzelem Bulcsú mennyire várhatja.

CsirkeszKép
Remélem jól vagy, és a rosszullét messzire elkerül majd!

AnkaKép
Én is azon a véleményen vagyok, mint Móranya-szeretettel sok minden leküzdhető!
És a kisfiad igazi csodababa, és hidd el rendben lesz minden, így is olyan kis erős, hogy olyan picin, ennyi betegség ellenére szépen fejlődik!
Ti isjártok korababa-kontrollokra a PIC-re?Mi igen, de szerencsére mindig minden rendben van-de hát az volt 1 hónapig a fiunk második"hazája".Mindig olyan nagy örömmel fogadnak minket, nagyon imádják ezeket a kis korabébiket a dokik, mindenki megismer minket-én nagyon hálás vagyok a veszprémi PIC-nek, kiválóan és főleg szeretettel gondoskodtak Jocinkról!
pusza mindenkinek
k

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Ez a rossz idő tényleg a gép elé üldözi az embert. Most visszasírjuk a múltkori kánikulát Kép!

Móranya!
Örülök, hogy visszatértél. Férjeinket össze kellene ismertetni Kép Kép... Nagyon egyformák, már ami a feledékenységet illeti.
A Vaterán már én is vásároltam (játékot, ruhát), tényleg szuper. Csak szerencse is kell hozzá!

Anyapoc!
Két könyvet használok a homeós gyógyításhoz, az egyik a "Gyermekek gyógyítása homeopátiával", a másik a "Homeopátia kézikönyve". Plusz még a gyógyszertárban kapható ingyenes füzetet is nézem ("Homeopátia mindenkinek mindenkorra"). Elég jól el lehet találni a szereket könyvből, legalábbis eddig még mindig sikerült Kép.
Hát Bulcsú nagyon ügyi! Kép Kép

Kirri!
Eddig még csak jókat hallottam a PIC-ről, bár adja az ég, hogy még csak a közelébe se kelljen menni! Dolgozik ott rokonom (az osztályvezető doktornő) és ismerősöm is, ők is a babákért élnek...

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Lányok!

Már rájöttem, hogy miért tűntem el a tavasszal is hosszabb időre innen a topicból! Mert mindíg eltűnt amit írtam! MOST IS. HOL AZ ESTI LEVELEM???

rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Rupetra!

Csináld azt, hogy Word-be írd a levelet, és másold be a topikba. Ha elszáll, akkor még tudsz próbálkozni anélkül, hogy újra kellene pötyögni.

Többiek? A rossz idő ellenére is nagy a csend...

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Én vagyok,de ezer a dolgomKép.Mindig adnak vmi új feladatot,de majd jövökKép!

anyapoc
 
 


SziasztokKép

Vagyok én is, csak hazahúztam a csíkot a nagyszülőkhöz, mert Apája újfent a germánoknál volt egy hétig, én meg nem akartam magányoskodni az nagy fővásrosbanKép
Hazautazás előtt sem végeztem a germániai kupi elpakolásával, most meg halmozom az élvezeteket, mert a nagyszülősdi cuccai is itt vannakKép

Amúgy minden oké, dokker még mindig nem látta kistesót, de továbbra sem mensizek, és helyenként nem stabil a gyomrom. Rókaparti még nem volt, de émelygésből volt, hogy 2 napig sem volt elég egyfolytábanKépKép Ma csak a hajnali szopit követően fordult egyet a rendszer, de azóta csönd vanKép

Visszaolvasni majd fogok valamikor, de Rupetrának gyorsan válaszolok, mielőtt a gézengúz nagyfőnök felébredne.
Nóra ügyi a felállással / próbálkozással.
Szopi még megy, napi 3x, hajnalban, reggel, este. Boti szerint nincs más íze a tejnekKépKép
Álmos vagyok én is, de jobban ura vagyok a helyzetnek, mint anno Botival. Akkor este fél nyolc után nem terveztem programot, mert bealudtam, mint egy mosrmota. Most az estéket viszonylag jól bírom 10-11-ig, de délelőtt használhatatlan vagyok. Cici-duzzanás elmaradt (eddigKép), de kell a francnak, hogy tovább nőljenek - így sem sok tartásuk van márKép
Továbbra is a bp-i dokinénim mellett maradok, meg a kórháza mellett, de majd meglátjuk, hogy apájának hogy alakul a kiküldetése.

Na most ennyi, mindenkitől bocs, hogy nem reagáltam, de ígérem bepótolok minden lemaradástKép

puszi anyáknak és babáknak:
Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Úgy látom átmegyünk nyári "sok program, ritkán gép előtt ülő" üzemmódba! Mi is tegnap jöttünk meg a nagyszülőktől. Ma házimunka "érd utol magad" volt a program, no meg Bringáék.

Csirkesz

Ügyi vagy ezzel a szopival, csak aztán maradjon benned is valami vitamin, nehogy mindent kiszívjanak a gyerkőcök. Egyébként azt hallottam, hogy a második terhességre már nem jellemző a mellfeszülés, de a fájdalmakat megúszni nem lehet, mert a szülés utáni méhösszehúzódások állítólag sokkal durvábbak, mint első szülés után.Kép Szóval, jók a kilátások. Én már beszéltem apával, ha a mellem ilyen mértékben lazul a következő gyerkőc után is, akkor 40. szülinapomig befizet műtétre. Kép Addíg még van 11 évem, próbálgathatom a krémeket. Tényleg te használsz valamit? Én terhesség alatt a hasamat Milupa terhességi krémmel kentem, nem is lett csíkos csak a csípőm. A mellemet mostanság Lipobase Repair kenőcsel ápolom, ha időm és kedvem van. Sokat nem használ, csak az illúzió.... Tudod? Neked van varázsszered?
Boti hogy van? Várja már a kistesót? Kép
Mentek nyaralni vmikor?

Anyapoc
Tart az érettségi mizéria? KITARTÁS
Pocaklakó hogy viseli a 20 fokos hőmérsékletingadozást 3 napon belül?

Hardik
Kösz a tippet. én is így szoktam. Legutóbb vmi más történt, lehet, hogy fáradt voltam és nem klikkeltem eleget. Szóval ismét bénáztam.
Merre jártok mostanság?

puszi mindenkinek
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


SziasztokKép
Egyszerűen kicsúszik az idő a karmaim közül. Még ma is pakolok, de lesz ma topiktali a 2004. őszi mamákkal, babákkal, úgyhogy kapkodok, hogy rend is legyen, oda is időben érjünk, stb.
Közben olyan pipa vagyok, hogy legszívesebben leüvölteném az első ember fejét a helyéről. Képzeljétek, a munkahelyem február közepe óta nem utalja nekem a gyed-et. Itt állok egy fillér nélkül, a számlahegyek csak nőnek. A gyed igénylést kerek két hónapja beadtam, de két ügyintéző között félúton elkeveredett az eredeti példány. ők persze rohadtul nem értesítettek, hogy gáz van, enélkül nem tudnak utalni, csak ülnek a seggükön (már elnézést). Miuán már egy hónapja bent voltak a papírok, és meégsem kaptam lóvét, újra én kerestem meg őket, újfent beküldtem a papírokat, mindegyik visszajelzett, hogy most már minden oké. ENNEK ELLENÉRE A MAI NAPIG NEM VOLTAK KÉPESEK EGY HARMADIK SZEMÉLY ÁLTAL MÁR SZÁMFEJTETT GYEDEMET ÁTUTALNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lassan kikapcsolják a villanyt! Na jó, ez nem igaz - remélem, de most már naponta telefonálok, és csak hitegetnek-hitegetnek. Bezzeg ha én tartoznék nekik!
Na de elkapott a harci láz, ha holnap reggel sem lesz pénz a számlámon, fogom magam, bemegyek, és addig nem jövök haza, amíg kp-ban oda nem adják az egészet visszamenőleg. Én sem a napfényből élek, kaja-pia kell a szervezetemnek, nem a fotoszintézis!

Na jól kidünnyögtem magam, mehetek vissza pakolniKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Vagyok még én is, de álmomban sem gondoltam ,hogy ennyi edény van a konyhában. Érdekes mikor kellene akkor sosincs elég. Még 1-2 nap és talán minden odakerül ahová kell.

Csirkesz nálunk is kb. fél évbe telt mire elkezdték utalni a gyedet. Persze ott a könyvelő kavart be. Mindig volt valami amit nem, vagy rosszul töltött ki.

Na pakolok tovább, mert sose leszek kész.

Bambika

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Húúúú, most nézem, hogy már egy hete nem jártam itt. Illetve jártam, de nem írtam Kép. Szánom-bánom. Elég eseménydúsak voltak napjaink mostanság. Szombaton barátaink esküvőjén voltunk. A templomi Budakeszin volt egy nagyon-nagyon szép helyen fenn a hegyoldalban. A lagzi pedig a XII. kerületben egy szintén szép fekvésű szállodának a grillteraszán. Félig nyitott volt a hely, ami a 10 fokos éjszakában csak tánccal és piával volt kibírható. Nálam ez utóbbi kilőve, úgyhogy roptam, mint a hülye Kép. Jól éreztük magunkat, jó buli volt, csak a hazavezető út esett rosszul. Hajnali négykor 120 km-t levezetni nem egy leányálom... Ja, és utána két órát sikerült aludni, mert Enikő ébresztőt fújt. Vasárnap egész nap csak ténferegtem, alig láttam ki a szemeim mögül.
Kedden Bp-en voltunk egy állásinterjún. Férjem állást akar váltani, és próbálkozik... Ez a mostani nagyon jól hangzik, reméljük sikerül! Enikőt is magunkkal vittük, hihetetlen, mennyire jól bírja az utazást. Már átcseréltük a hordozót a nagyobb ülésre, és menetirány szerint kötöttük be. Így már kilát, és teljesen megbabonázza a külvilág Kép.

Csirkesz!
Jó pakolászást, reméljük, egyszer a végére érsz!!!
A rókapartit szerintem hagyd ki, nem olyan jó buli Kép Kép!!!!
GYED-utalás: Milyen szemetek! Valószínűleg arra megy ki a játék, hogy mondvacsinált okokkal a te pénzedet használják. Gondolj arra, hogy kicsit orvosoltad a költségvetés hiányát Kép Kép Kép Kép.

Rupetra!
Nekem a második terhességemnél is volt mellfeszülés. Az volt az első (és hál' Isten egyetlen) jele a terhességnek. Mellápolásra én is sok-sok lóvét költök, de lehet, hogy inkább félre kellene tenni a plasztikai műtétre? Kép
Utófájások: Annak idején engem senki nem készített fel ilyesmire (könyvek, újságok sem említették), első szülés után nagyon enyhék voltak, na de másodszor.... Azt hittem, megőrülök. Könnyű (két órás) szülésem volt gyenge, de hatékony fájásokkal, így az utófájásoknál majdnem a falat kapartam a fájdalomtól. Másfél napig bírtam, aztán kiborult a liszt, kértem fájdalomcsillapítót. Két nap után aztán megszűnt minden kín. Utólag hallottam öregektől, hogy a néphit azt mondja, annyi napig tartanak az utófájások, ahányadik gyereket szüli az ember. Valami lehet benne, mert a szobatársam a harmadikat szülte, és ő még egy nappal tovább szenvedett, mint én. A másik szobatárs első babás volt, ő furcsán nézett ránk, mit fetrengünk az ágyon.

Bambika!
Neked jó konyha rendberakást! De csak "lájtos"-an!!!!!!!! Hogy bírod az utolsó heteket? És a pocaklakód?

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Én sem nagyon jutok ide,mert iszonyat mennyiségű munkám van,amikor meg lenne szabadidőm,akkor már nem sok a kedvemKép.
Sajnos sikerült összeszednem egy szeméremtáji visszeret,így sokat kéne pihenni,feküdni,de sajna ez még két hétig nem nagyon fog menniKép.De majd vhogy ezt is túlélemKép!

Apa volt itthon 1 napig,mert fogászatra kellett mennie,így kivett egy szabadnapot.Mondtam,hogy ilyet többet nem csinálunk,mert most meg annyira hiányzik,hogy nagyonKépKépKép!de azért jó voltKép!

Járólapozásnak vége,visszapakolás megvolt,anyuék sokat segítettek,mert a visszerem annyira fájt,hogy aznap estére már menni alig tudtam....De azért a felújítás többi részét lehet,hogy őszre halasztjukKép.

Egyik éjjel josló szerű fájásaim voltak,igazság szt nem éreztem pocakkeményedést,de a mensis görcs elég egyértelmű volt és szépen,pár percenként,elég hosszan jöttek.4-5 ilyen volt,aztán szerencsére elmúlt,de kicsit megijedtem,mert nemis Vp-ben voltunk a felújítás miatt.Azóta szerencsére semmi,szedem a Magne B6-ot.Kép


Orsi

Igen,azt a fetrengőt kérdeztemKép.Habtapinnk van egy rakat,de amíg kicsi lesz a KicsiKép,addig nagyon praktikusnak találtam a képeteken láthatótKépKép.
A keretes megoldás nekem is tetszik,van ugyan járókánk,de nem sokat volt benne Bulcsú sem,így inkább eladom majd,asszem,mert tök feleslegesen foglalja a helyet.

Kriszta

Ma nagyon megdícsérték a kék együttestKépKép,de azért én szerényen mondtam,hogy idegen tollakkal ékeskedekKép.De tényleg szuper vizsgáztatáshoz,mert nagyon csini...csak nem tudom,hogy melegem van-e vagy nincsKép.
Homeós könyvet ismerem,de még nem jutottam odáig,hogy megvegyem.Most kaptam jó tippet a visszérre,aranyérre is,remélem hatásos leszKép.
LagziKép.Azért biztosan jó volt!
UtazásKép.
ÁllásKép.Én drukkolok,bizti menni fog...de akkor költöztök?????Vagy Apátok feljár?
Utófájások:én is azt olvastam,hogy minél többedik a gyerek,annál durvább,gondolom annál kevésbé rugalmas a méh és erősebb tevékenység kell,hogy visszahúzódjon...De erre is van homeós bogyó,egyszer a Geréb Ágnes nyilatkozta vhol,hogy ők azt adnak otthonszülésnél,csak azt nem írta,hogy mitKép.
MellápolásKép.Na,nekem ilyen gondom nem volt,mert nem nagyon maradtKépKép!Bezzeg mostKép!Igazán maradhatnaKép.

Csirkesz

GyedKép.Szomorúan olvasom.Mit gondolnak ezek az emberek,hogy levegőből él mindenki?Egyébként a munkahely utalja?Nem a TÁKISZ?Szt a munkahelyedről oda kellett volna elküldeni,nem?De lehet,hogy roszsul emlékszem,csak mert a gyedet,gyest nem az államtól kapjuk?......
PakolásKép.Hajráááá!
Tünetek:nekem nem volt mellfeszülésem tk egyiknél sem,de a másodikat a fáradtságról azonnal észrevettem,kb a 10. naponKép!
De azt nem értem,hogy nem lát a doki babát???Vmiről lemaradtam???

Rupetra

ÉrettségiKép.Ne is mondd...de azért kösziKép.Igyekszem...
Igazság szt Pocakbaba elég türelmes minden tekintetbenKép.
De megmondom őszintén,én nagyon fáztam!!!!!Egyébként most,hogy mondod,lehet,hogy ezért volt ez a pocakfájásos mizéria...Előkerültek a téli cuccok,hihetetlen volt...De hogy nem normális dolog,az biztos!!!
Bringáék jól vannak?Kép
MellműtétKépKép.Na,azért csak nem tartasz ott...?

Bambika

Na csak óvatosan a pakolással tényleg,egyébként teljesen megértemKép.Vhogy ismerős a helyzet...nagyobb volt a kupi,mint költözéskorKép.
Hogy bírod a fülledt meleget?

Na mentem,mert mindjárt zárunkKép.

Anypaoc

anyapoc
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: