Új privát üzeneted érkezett!

Vali,
nem, nem ez van. :wink:
A Bécsi út-Vörösvári út-Szentendrei út közötti rész (amerre laktatok) ott belül teljesen le van zárva. Az utcák végén rendőrök, keresztbe a rendőrautó, helikopterek kőröznek. Bár mintha felénk már nem jönnének.
Oviról írok privit, ha leraktam aludni.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Köszi :) Kíváncsian várom :)

Akkor nem az a kínai delegáció lehet, amibe nekem tegnap sikerült belefutnom???? A körúton ott szobroztam a villamoson, míg ezek keresztül nem masíroztak az Üllőin :evil: Úgy hallottam reggel, hogy 200-an vannak. :shock: Mintha nem lenne itt belőlük amúgy is éppen elég ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Kép laura
Sziasztok!

Egy új kép, így festünk mostanság, csodálkozva fürdés közben, minek fotóznak engem úszás közben?
Klassz az idő, jó hogy jönnek az ünnepek ismét!

Üdv.Olgi
3sütike
 
 

 
 

Olgi,
ezek a szemek! 8)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Olgi: Jajj de cuki!!! A szemei tényleg gyönyörűek! :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Végre itthon vagyunk Kész van a lakás :) Nagyon jó lett. A párom ill. a nagynénje egy csodát műveltek :)
Holnap megyünk bnőmékhez, de keddtől már leszek.

Ilba: remélem felveszik a akisfiad. Megy a drukk ezerrel.

Olgi: sikerült hazamenned? Jövő héten majd talizhatunk ill. majd gyere fel megnézni a lakást.

Timcsi: mi van veled?Milyen volt a hosszú hétvége?
Vendég
 


Sziasztok!

Dicséreteket köszönjük szépen...el vagyunk mi is ájulva, persze....
faljuk a gyümit, és már köpködni is tudjuk!...

Drukkolok az ovi ügyben, ezzel kapcsolatosan én struccpolitikát alkalmazok, egyenlőre homokba dugom a fejem...de meddig lehet?...

Budán vagyunk, vendégeskedünk.

Szilvi kíváncsi vagyok nagyon, megyek majd!!!

További jó pihit mindenkinek! Kép fürcsi után
3sütike
 
 


Sziasztok!
Szép napot, hetet mindenkinek!
Először is elnézést, hogy nem jelentkeztem rögtön. Május 4-én hazaérkeztünk szerencsésen Bujákról. Nagyon szép helyen voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. Sokat sétáltunk, főleg Kori, élvezte, hogy nem kell vigyázni, jöhet-mehet. Aztán hét elején mostam ezerrel, meg pakolásztam, csütörtökön túlestünk a 15 hós oltáson, szerencsére (kopp-kopp-kopp) eddig semmi gáz. Bár tudom ilyenkor kb. 2 hétig várhatók a mellékhatások.
Csütörtöktől itt volt anyukám is, így én is jöttem-mentem ügyintéztem, sőt Árpáddal, kettesben, még vacsizni is eljutottunk Pilisszentivánra egy kedvenc vendéglőnkbe. Vasárnap pedig mind a négyen Budakeszire mentünk, a vadaspark mellett van egy nagy rét, jót játszottunk, papírsárkányt eregettünk, nagyon jó idő volt.
Tegnap anyu is hazament , így visszatértek a szokásos hétköznapok. Kori épp csucsukál, várjuk a védőnénit.
Próbálok képeket feltenni a bujáki üdülésről. Kép a bujáki várrom felé félúton
Kép az üdülő a várból madártávlatból
Kép bámészkodunk Hollókőn
Kép ez a napozóágy nekem csöppet nagy lesz...
Kép virágot anyának

Kép
timcsi73
 
 


És persze köszönöm szépen a névnapi gratulációkat! :)

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a bnőméktől sajna mindhárman betegek vagyunk eddig Márk birta a lrgjobban de éjszakára belázasodott.Most is alszik 3 szor a nap folyamán. Úgy néztem megy a hasa is .

Olgi:a héten tuti nem tudunk talizni.

Remélem vasárnapig rendbe jön mert akkor lesz a szülinapja és jönnek a vendégek .0
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi, nagyon sajnálom, gyógyuljatok meg mihamarabb!
Ha tudok segíteni bármiben, szólj! (MOST MÁR VEZETEK!)

Timi Isten hozott benneteket, nagyon szép helyen voltatok, látszik hogy Kori is jól érezte magát!
Boldog Névnapot kívánok én is!

Jön hétvégén anyukám, lesz magyaros, meg folyamatos rajongás és dalolászás a gyereknek!
Kép sminken

Amint látjátok ennyire tetszik a sminkelés a pici hölgynek...jó a hangulat, megyünk holnap is!

Lányok, melyik az a zenés "foglalkoztató" amin magyar mondókákat, gyerekdalokat tudnánk hallgatni, tanulni...?
Még elvinném gyorsan nyár előtt, legalább hogy én megjegyezzem mit susogjak nyáron a kis fülibe.

Lábasv mi van veletek?

Üdv.: Olgi és Laura
3sütike
 
 


Siss!
Igy elore is boldog szulinapot ha nem lennek addig netkozelben!
Sajnalom h beteg a kisficko :(
Pedig gondoltam a heten elmehetnenk setalni egyet, olyan szep ido van mostanaban.

Timcsi!
Nektek nincs kedvetek?

zsanett
 
 



Hála istennek még sincs hasmenése :) így remélem,hogy azért majd egy kicsit tudunk menni sétálni.

Zsanett: jövő héten egy játszóház? Van már internet otthon?
Vendég
 


Sziasztok!

Ma 1 óra körül találkozok a Zsanettel.A Solymár utcai játszótérnél ha vkinek van kedve jöjjön.
Vendég
 


ISTENN ÉLTESSE A KICSI MÁRKOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3sütike
 
 


Olgi: köszi :) Túl vagyunk a torta evésen olyan aranyos volt, majd viszek képeket.
Anyud megérkezett?
Holnap hivlak 9 körül.
Vendég
 


Márknak boldog szülinapot!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


[quote="3sütike"]
írta:
3sütikeLányok, melyik az a zenés "foglalkoztató" amin magyar mondókákat, gyerekdalokat tudnánk hallgatni, tanulni...?
Még elvinném gyorsan nyár előtt, legalább hogy én megjegyezzem mit susogjak nyáron a kis fülibe.



A Tücsükzene. :)
Minden hétfőn és szerdán délelőtt van.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: köszi szépen :)
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Először is sok boldog szülinapot kívánunk a kicsi Márknak mi is! Szilvi majd tegyél fel képeket! :D
Hú el sem hiszitek, hogy a délelőttöt hol töltöttük... a Madarász utcai gyerekkórházban.... Szerencsére mint kiderült nem volt nagy baj, de azért elég húzós volt a délelőtt. Képzeljétek tegnap este fürdéskor észrevettük, hogy Kornélia a jobb karját folyamatosan leeresztve tartja, s mindent a ballal csinál. Ahogy finoman kitapogattuk a könyökétől felfelé eső rész volt érzékeny. Hívtam az ügyeletet, hogy mit csináljunk. Erre mondja egy egyébként kedves hölgy, hogy semmit.... Biztos, csak a hétvégi nagy jövés-menésben (mondtam, hogy kint votunk a Múzeumi Majálison illetve a Városligetben, mintkét helyen jött-ment, virgonckodott, valószinű, így utólag elgondolva akkor volt egy rossz mozdulata) megerőltette, s most pihenteti. Bár először mondta, hogy biztos mindig azon az oldalon sétáltatjuk.... Ha 3-4 nap után sem javul, vigyem el a háziorvoshoz majd eldönti ő mi legyen. De semmi esetre sem igényel akut ellátást. Persze mi még 1 órát agyaltunk, hogy mi legyen, dehát orvos mondta, az akkor tuti. Aztán ma reggel beszéltük Árpáddal, hogy majd ébredés után meglátjuk mi van a kezével, de leviszem a körzetihez. De előtte felhívtam a védőnőt, ő mondta, hogy szerinte vigyem rögtön kórházi szakrendelésre, mert lehet, hog tényleg csak húzódás, de lehet ficam, amit helyre kell tenni. Ja és nem kell beutaló sem. Nos így 9 előtt beindultunk. A babakocsis tortúrát az Árpád-híd másik oldalára, s onnan tovább a Váci úton nem részlezem, de az emberek segítőkészsége a nullához konvergál..... No comment. De szerencsésen odaértünk, kb. 1 órát vártunk, amit Kori hősiesen tűrt. Persze a doki mondta, hogy miért nem tegnap vittük, erre elmeséltem az ügyeletet, na arra kiakadt nagyon, mondta máskor fel sem kell hívni őket.... A végén kiderült könyökficamja volt a kicsi lányunknak, helyretette a doktorbácsi, bár mondta, hogy tegnap óta rászokott a bal kézre, így talán 1 napba is telik mire rájön, hogy már nem fáj a jobb karja, s azt is tudja használni. Most már egész jó, próbálkozgat, s a hangulata is sokkal jobb, tegnap délután elég vacak volt, de mi azt hittük akkor hogy a fogacska. A lényeg, hogy nem volt túl nagy baj, de kellett a szakorvos. Csak azt nem értem miért van ez az ügyelet, nem csinálnak semmit. Csak hülye tanácsokat adogatnak.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Timcsi: Kori jól van? Ennyit az orvosokról, igy bizzom meg bennük az ember : :x .
Nekem is mindig ennyit segitenek ha utazok bkv-val akkor persze jól felhúzom magam.De nem ér semmit.
Köszönjük a szülinapi gratulációt. :)

Nem tudom,hogy irtam-e már nektek de Márk elindult, már kb 2 hete. Napról napra jobban megy neki :D
Vendég
 


Sziasztok!
Hát ma olyan sétamentes időjárás van... :( .
Sajnos. Az eső után egész jól kiderült, de most megint borong.
Szilvi: köszi Kori már a régi :D , megy minden a szokásos kerékvágásban.
Gratula Márknak a járáshoz, hát igen napról napra ügyesebbek, de ahogy a mi példánk is bizonyítja, sajna előfordulhatnak aprócska balesetek :( .

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi:mi elmentünk sétálni sikeresen el is áztunk :( Most meg alszik a drágám.
Vendég
 


Lányok!!!!
Mindenki nyaral??????????
Vagy temetjük a topikot????????? :( :( :( :( :(
Hol vagytok?
Mi megvagyunk. Kori épp csucsukál, így tudok írni.
Hétvégén mi sem voltunk gépközelben.
Képzeljétek szombat reggel kimentünk Budakalászra epret szedni, családostul, persze jött Kori is. Egy kicsit izgultunk, hogy fogja viselni, de nagyon tetszett neki . Mi nagyon élveztük. Friss, zamatos eper.....Több mint 7 kg szedtünk alig egy óra alatt. Most teljes eper-láz van. Csináltam eperlekvárt, eperdzsemet, készül az eperszörp, reggel főztem eperlevest, tegnap sütöttem epres gyümitortát, Árpád készített epres pezsgős illetve alkoholmentes koktélt, na meg csak úgy natúr is esszük.....Nagy eperimádó vagyok, kár hogy rövid a szezon.
Szombaton délután még a Gyerek-szigetre is kimentünk, háát rengetegen voltunk, aztán Kori először csak bámészkodott, óvatoskodott, mire belendült a játékba, lassan jött a záróra, így aztán volt nagy sírás-rivás mikor hazaindultunk. De ahogy elnéztünk, mások is így jártak....Majd megyünk még, július 5-ig lesz még pár hétvége :D . Kép epertorta

Kép
timcsi73
 
 


Tényleg, egy kérdés még. Nálatok is ilyen sok a szúnyog???
Mi 5 éve lakunk Óbudán, de összesen nem volt ennyi szúnyog, mint most idén :evil: :evil: :evil: !!!!

Kép
timcsi73
 
 


Már én is hahózni jönni akartam. :D

Timi,
(kopp-kopp-kopp) én még egyet sem láttam idén. :shock:

Gyereksziget szuper, tavaly is rengeteget voltunk kint és tegnap is kinéztünk, Benit azért tudtam hazahozni, mert bezárt minden. :)
Még megyünk mi is. :wink:

Zsanett,
boldog névnapot!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk.Szúnyoggal még nem találkoztunk és remélem nem is fogunk.
Hétvégén a Margit szigeten voltunk most meg megyünk a telekre szülinapot ülünk( az enyémet).De jövő héten tervezünk egy hajógyárit hétvégére, ill. vasárnap lesz az állatkertben gyereknap a felnőtteknek gyerek áron lesz a belépő a gyerekeknek meg ingyenes.Szerintem mi oda megyünk.

Ilba: oviról van vmi hir? Pici a pocakban szépen növekszik?

Timcsi: nagyon jól néz ki az epertorta nyam nyam :D
Vendég
 


Sziasztok!
Na végre :D :D :D !
Az állatkertet én is akartam írni, ma mondta anyu, olvasta az újságban. Valószínű mi is megyünk, már terveztük, de ez most kapóra jön, hogy féláron lehet bemenni :) !
Mi hétvégén, szombaton Komáromba megyünk, honvédségi, családi nap lesz. Már tavaly is voltunk (Kori akkor még csak éppen elmúlt 4 hós ) és nagyon jól éreztük magunkat. Remélem most is jó lesz :) :)! Vasárnap meg pihi vagy max. kisétálunk megint a szigetre.
Holnap megyünk az ortopédiára a kötelező rutinvizsgálatra, tavaly a csipőszűrést is 5 perc alatt lezavartuk (többet vártunk a dokira...), remélem most is hamar végzünk majd.

Kép
timcsi73
 
 


Csajok! Én ma kaptam egy emailt, és abban az van, hogy június 15-én lesz ilyen ingyenes állatkerti hepaj. Most akkor hogy is van ez? Vagy lehet, hogy mind a 2 hétvégén lesz???

Ilba: Mizu az ovival? Van már valami hír?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!
Vali: szerintem mindhárman ugyanarról beszélünk, a jövő hétvégéről (15-ről, természetesen), csak ez a hétkezdet egy kicsit megkavart minket, s lehet nem pontos a fogalmazás. Tehát június 15., vasárnap.
:D

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban. Természetesen nem vették fel egyikbe se. :(
Állítólag rengeteg gyereket utasítottak vissza, így kerületen belül megpróbál az önkormányzat új csoporto(ka)t létrehozni ... :?

Az AFP-m meg kitűnű lett. :D

Most rohanok fodrászhoz!
:arrow:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Timcsi: Akkor jó :) Mondjuk nekünk jobb lett volna ez a hétvége, mert jövő héten nem leszünk itthon :( Alizzal meg még nem voltunk állatkertezni. Kíváncsi vagyok mennyien lesznek. Állítólag szebb napokon hétvégente is óriási a tömeg, hát vajon ilyenkor mi lehet??? :roll:

Ilba: Gratula az AFP-hez :) Akkor nemsoká uhu :) Akarjátok tudni, hogy kukis lesz-e vagy nunis?

Ovit sajnálom :( Ott érdeklődtél, amit anno priviben írtam?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Mi nemrég voltunk az Állatkertben, szintén egy rendezvény keretén belül 200Ft/fő áron. :) Szerencsére nem volt nagyon publikus, így nem voltak sokan. Elég volt egyszer egy Libero nap, na soha többet. Annyi embert. :shock:
De szép lett nagyon, Nektek azért jó szórakozást. :lol:

Vali,
sajnos a novemberi születése miatt esélytelenek vagyunk idén. Sehová nem veszik fel, csak ha novemberben az összes előtte lévő gyereket (november 10-ig születettek) felvették már és még mindig akad egy üres hely. Na hadd ne részletezzem ennek mekkora az esélye ... :roll:

Hétfőn megyek az Istenhegyire a genetikaira. Naná, hogy szeretnénk tudni. De csak mi fogjuk. :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ilba: gratula a jó afp-hez. :) Egyébként hogy viseled?

Sajnálom az ovit. :cry: A baba nemére kiváncsi lennék,de nem baj majd novemberben megtudjuk :D

Timcsi: minden rendben az ortopédián?

Többiek hova tüntek?
Vendég
 


Sziasztok!
Na akkor a szerdai napunkról. Tanulságos..... :?
Túlestünk az ortopédián. Hát lányok én vagy egy nagyon jó, gondoskodó anyuka vagyok vagy egy hülye, vagy persze egyszerre mindkettő!
Képzeljétek tavaly mikor voltunk a kötelező csipőszűrésen (a dokink már akkor is mondta, hogy minek megyünk, nincs semmi gond, a védőnő szerint pedig a kötelező gyerekorvosi protokoll része.... na erre kössetek csomót!!!) akkor az akkori doki a kórházban mondta, hogy ő minden szülőt megkér (hiába nincs semmi gond a babával), hogy miután a csemete elkezd önállóan járni, vigye vissza az ortopédiára egy kontrollra. Na én lelkiismeretes anyuka, a 15 hós oltáson (szerencsére nem járunk túl sűrűn a dokihoz, így bár Kori is elindult az 1 éves szülinapja körül, ekkor kértem csak) kaptunk beutalót. Persze előzetes telefonos időpontegyeztetés, s ennek örömére 1 hónap múlva, szerdára, délután 2-re kaptunk időpontot. Persze odaértünk hamarabb, ne ránk várjanak felkiáltással, 3/4 2-re. A váró tele volt, újra le kellett adminisztrálni. Ezek után 3/4 3-kor (!!!) keveredtünk be . Kori jött-ment, alig győztünk utána szaladgálni, persze folyamatosan figyelve nem szólitanak-e?? Mikor nagy nehezen bekeveredtünk (persze 20 percig időpontnélküli ismerőssel foglalkozott a doktornéni) Kori bekakilt . Tisztacsere. Közben megkérdi a doktornéni: Mi baja a gyereknek? Mondom: semmi, csak a kötelező, önálló járás megindulása utáni kontrollra jöttünk. . Erre úgy kikerekedett a szeme, s olyan képet vágott, hogy egyértelmű volt: tök hülyének nézett minket ! Erre mondom, hogy a múltkori doktorúr mondta tavaly, hogy jöjjünk. Na erre, bár nem szólt semmit, talán megbékélt magában. Megvizsgálta, megjáratta Korit (aki nagyon édi volt, a szőnyegen úgy jött-ment mint egy manöken ), aztán mondta az orvosnő, hogy minden oké.
Megjegyzéseim:
1. nem értem, ugyanaz a kórház, ugyanaz az osztály, s nem egyforma protokoll szerint dolgoznak az orvosok???
2. várakozás, nem tudom minek kellett bejelentkezni, ha teljesen mindegy volt, hogy időpontra mentünk, 1 órával később jutottunk be. Még a 2 óra 10-re odarendelt is hamarabb bement, mert ők még hamarabb érkeztek. Várakozni egy felnőttnek sem könnyű, de egy kis izgő-mozgó gyerekkel???
Azért nincs minden rendben ebben az egészségügyben !
:evil:

Kép
timcsi73
 
 


Ilba: Jajj de kis titkolózosak vagytok :P :lol: Amúgy megértem :wink: De azért a genetikáról írj pár sort, hogy mit mondtak, okés? Amúgy tuti minden rendben van, miért is ne lenne úgy?

Na ez az ovi kérdés jó problémás :( Jövőre legalább már tuti a hely? Vagy akkor meg a kistesó miatt nem veszik majd fel?

Timcsi: Mi ugyanezt játszottuk le Alizzal a 6 hetes vizsgálaton :evil: Rengeteg pici babát várakoztattak, csak tudnám tényleg, hogy minek óra percre időpontot kérni. Mondjuk egy ugyanazon időpontra voltunk vagy 3-4-en, így nem csoda, hogy irtózatos csúszások keletkeztek :evil:
Nekünk is kellett menni 1 éves kora körül kontrollra, de ránk nem nézett senki hülyén (Budai Gyerekkh.) :roll:

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali: mi is a Budaiban voltunk, mégis én úgy éreztem, hogy teljesen furán néztek ránk....
Egyébként én keddre vagy csütörtökre szerettem volna időpontot kérni (a férjem akkor könnyebben el tud jönni), erre közölték, hogy csak szerdára lehet kérni, mert Kori már kisgyereknek számít, a többi napon csecsemős rendelés van. Erre mikor megérkeztünk, hát vagy 5-6 pici babás szülő ül a váróteremben....

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Sissi,
Köszi, jól viselem, az első 14 hét kemény volt, de már teljesen fitt vagyok megint, csak a csípőm fáj néha annyira, hogy lépni alig tudok. :( Nem tudom mitől van.

Timi,
Nem kommentálom az egészségügyet :evil: , már tapasztaltam én is, tesóm meg SOTE-s, nem hinnétek el, miket mesél … :shock:

Vali,
Remélem jövőre mindenképp felveszik, akkor biztosan nem fogom annyiba hagyni. És okulva az előzőekből, most szülés után megyünk bölcsibe iratkozni. 2011. januárjától. :shock:

Megvolt a genetikai UH. Szerencsére minden rendben van, mocorgott össze-vissza. 236g. Kis husi. :lol:
Hajdu doktornőhöz kértem magam, nagyon profi tényleg.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Örülök a jó eredményeknek :)
Én is Hajdu drnőnél voltam, de én még a Praxisban. Ezek szerint most már átpártolt az Istenhegyire?
Korábban csak jókat hallottam róla, kíváló szakembernek tartják, a dokik is elismerően nyilatkoznak róla. Ha ő azt mondta, hogy minden okés, akkor az tényleg úgy van :)

Ti azért megtudtátok, hogy mi van a lába között? :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
nem tudom, lehet van még a Praxisban is. :roll:
Benivel én is a Praxisban voltam, de Győrfi Mátyásnál.
Megtudtuk. :wink:

Már megint esik ... :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Mit esik, dörög, csattog...... :evil: ...
Bár szerencsére délelőtt még a nagy melegben voltunk lent...Sajna várható volt a vihar.
Ilba: bocs lehet lemaradtam, te miért mentél genetikaira? A doki küldött? Vagy esetleg a kor miatt? 2 éve mikor terhes lettem Korival, mint alternatíva nálunk is felmerült (33 éves voltam), de szinte mindenki lebeszélt, azt mondták a vérvételes meghatározás csak egy aranyszám, nem mond biztosat.
Mi 4d-sen a XIII. kerületben a Kárpát utcában voltunk, ők se rosszak, most a nevük nem jut eszembe, de hülye vagyok....

Kép
timcsi73
 
 


Ja az unokatesóm 39 évesen szülte a kisebbik fiát, a nagy 14 éves volt akkor. Őt elküldték ide Pestre genetikaira, utána a magzatvízvételes is megvolt neki. S állítóag még annak a leletére is azt írják hivalalból, hogy nem 100 %......, hiába jó minden. Érdekes.

Kép
timcsi73
 
 


Timi,
ez a sima 18. heti genetikai UH volt, csak épp nem a kórházba mentem, hanem az Istenhegyire.
Így 2 legyet ütöttünk egy csapásra, megvolt a genetikai UH és 4D is volt. :wink:
Én 32 vagyok.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Ilba: bocs, valahol lemaradtam akkor és félreértettem. akkor ez az volt amit a kórházban az AFP után csinálnak. Oké, értem mostmár.
Képzeljétek ma levadásztam egy kullancsot.... :evil: , a Nők Lapja egyik oldaláról.... Szerencsére még csak azon mászott. Ja piacon voltunk meg a máltai játszótéren. Nem semmi. Utálom a kullancsokat és tartok is tőlük, nézem mindig magunkat. Hogy erdőben, réten, kiránduláskor, parkban az egy dolog, de hogy a város közepén..... :? . Na mindegy, ez van, jövőre oltódunk :wink: .

Kép
timcsi73
 
 


Timi: ez nagyon durva én is mindig átnézem Márkot.
Miért nem lehet kullancs ellen 2 éves kor előtt beoltatni? Egy másik fórumban már most beoltatják a piciket pedig ők a Márkkal egyidősek.
Képzeljétek Márk kb 1 hete nem akar a vizbe beleülni. Volt viknek hasonló tapasztalata?Mennyi ideig tart?Eddig imádott benne pancsizni.

Ilba: gratula a jó eredményhez.
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!
Szilvi: igen-igen ezt a két éves kort én is hallottam az oltásról, de nekünk a védőnő is azt mondta, hogy idén 3 oltást kapott/kap Kori összesen, az már túl sok lenne. De jövőre, januártól tényleg beadatjuk neki, sőt magunknak is. Jobb félni....., ahogy a mondás is tartja.
Fürdés: nálunk ennyire nem volt soha vészes a helyzet, Kori szeretett/szeret fürdeni, bár egy időben a zuhanyt, mármint amikor töltjük fel a kádat azt nem szerette, most már azzal sincs baja. Mondjuk neki van egy halom játék bekészítve (bár gondolom Márknak is), esetleg azokkaL próbáljátok a figyelmét lekötni. Mi a babaúszást azért hagytuk tavaly szeptemberben abba, mert azt kezdte unni, pontosabban nem szerette, sírt tőle, ellenben a fürdőkáddal nem volt gond.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Timi,
kullancsoktól én is félek, de mivel most kaptam észbe, most már nem kezdi el doktornéni beadni, mert ugye csak a 2. után válik védetté és ha addig mégis belemegy egy, akkor az duplán rossz. De a télen mindenképp beadatom.

Sissi,
Nem Te sétáltál tegnap délelőtt egy másik anyukával a Reménység-Zápor sarkánál?
Nem mertem köszönni, nem voltam biztos, hogy Te vagy az. :oops: Benivel voltam.
Vízzel nekünk csak az első 2 hétben volt gondunk.

És a nagy hírem, hogy Beni mehet szeptembertől magánbölcsibe. 8) Még pont volt hely. Egyenlőre úgy tervezzük, hogy azokon a napokon fél napra, mikor a férjem dolgozik. Nem olcsó, de egyrészt nekem könnyebb lesz így a kicsivel, másrészt meg nagyon kell neki a társaság.

Többiek???

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ilba: ez jó hir :)
Láthattál mert szoktunk arra sétálni ill. délelőtt voltunk a Solymár utcai játszin is.Délután Márk rosszul lett hányt.Elvittük dokihoz elkapott egy virust.Az éjszakánk elég rossz volt,velünk aludt,mert nem akartuk egyedül hagyni.Hála istennek hajnalban hányt utóljára.Azóta jól van igaz sokat aludt,de igy mi is tudtunk pihenni.

Mindenkinek jó 7végét.

Ui: tényleg nagyon eltünt mindenki.
Vendég
 


Szakad az eső hajnal óta......
Gondolom most azért talán jobban előfordul itt mindenki.
Kicsi Márk meggyógyult már?
A kis Laurának boldog névnapot így utólag is!!!
Kismamink hogy van?
Mi megvagyunk, beindult a fogyókúrám, nem vészes a dolog annyira. Első nap után lement 3 kg, de szerintem ez egyelőre víz, kiváncsi leszek mi sül ki belőle....Remélem leginkább zsír (hi-hi-hi)
Tegnap jót nevettünk mi is, Korit 2-2 és 1/2 évesnek nézték, amikor mondtuk, hogy jövő héten lesz 17 hónapos, nem akarták elhinni, pedig ő sem az a kis díjbírkózó-tipus...
Hétvégén meggyet készültünk szedni menni, háát nem tudom mi lesz belőle. Pedig tegnap már a cukrot is bevettük a szörpihez, befőtthöz.

Kép
timcsi73
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?