Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Andi, hát eléggé fáradt voltam. A szombat még oké volt, de vasárnap délutánra KO voltam. Amíg Aisa aludt délután én is szundikáltam kb. 40 percet, de utána úgy kóvályogtam, mint aki be van rúgva! :oops: :roll: :lol:

Egyébként jó volt, de kell a 4 óra nekem, hogy végezzek minden melóval. A hátam, derekam fáj rendesen a sok hajolgatástól. :oops: Teljesen el vagyok tunyulva, de legalább most egy kicsit összeszedem magam.
Az a baj, hogy Aisa most éjszaka kel általában kétszer, amitől már nagyon elszoktam, és így nem tudok rendesen pihenni akkor sem.
De csak beleszokok a dolgokba, és nem leszek ennyire gatya minden hétvégén!

Nem semmi segítséged van! :)Jók a képek rólatok! :)

Sancsi, azért írj majd, ha lesz egy kis időd.

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Sancsí valamiért nem tudom megnézni a honlapotokat!Külön kell regisztrálni??Bocsí de béna vagyok de én is akarok ilyet hogy lehet!Láttam már másoknak is de az azért nem tetszik mert angolul van! :cry: :cry: Én meg nem tudopk angolul! :oops: :oops: :oops:
Segits!!
Odex!!!
Hallom szorgalmas és ügyes vagy!!Terka ma nagyon dicsért és a dicséret végén persze közölte,hogy ezt is várja elvégre még fiatalok vagyunk és tudunk dolgozni!Nyugi nekem is kivan a bundám melo után azért jo hogy nem egymás után megyek hanem 3 nap különbségekkel!Bár te meg letudod egybe!Most délután járok mert anyukám elment nyaralni nincs kire haggyam a porontyokat,délután meg itt van Gábor!Talált már hétköznapokra ís valakit???Azt ,mondta lehetne este ís menni 7-re!Én mennék de nem mindennap,ugyanis ő ugy keres hogy keddtöl-péntekig !Az már sok lenne nekem ,de egy-két napot még bevállalnék!
Na jo lépek mert hulla vagyok 5-ig güriztem,de nagyon tetszik nekem!Vasalást is vállalnék még! :lol: :lol: :lol:
Na jo tényleg lépek!Csak igy tovább
Szép napokat!
Vendég
 


Szia Andi!

Azért örülök, hogy dícsért a Terka néni! :):) Ez mindig jól esik az embernek! :)
Azt nem tudom pontosan, hogy talált-e valakit a hétköznapokra, de a szavaiból úgy vettem ki, hogy egy Évi nevű nőci jár még takarítani. Mert nekem azt mondta, hogy majd egyszer ő is jön velem hétvégén és akkor megmutatja, hogy hogyan kell használni azt a csodamasinát. Azóta nem volt szó róla.
Hát kérdezz rá, ha gondolod, mert nekem meg a fodrászom szólt, hogy anyukájának keres ilyen beugrós melót. Szerintem ha meg tudnak egyezni, akkor talán ő is bevállalna egy-két napot.
Vasalni egyébként én is szeretek, persze nem ebben a hőségben! :)
Megyek olvasok egy kicsit, míg alszik a pöttöm! :)

Szia!
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 

 
 

Dobok egy-két mostani képet Aisáról! :)

Így szeretem a sárgabarackot! :) :
Kép

Nagyon szeretek fürcsizni este! :) :
Kép

És egy igazán közeli kép! :) :
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Odex!!
Aísa még mindig egy tünemény annyíra szép arca van!!És ugy illik hozzá ez a név!Terkának szolok hogy beszéljen veled ha még kell neki valaki hétköznapra mert az ugy egyszerübb ha töled kérdezösködik,hogy ki az és hova valosi,mert ugye én nem ismerem!
Sancsí!
Hova tüntél??Elriasztott a bénaságom,hogy nem tudom megnyítni Enéh honlapját!Pedig már néznék rola több képet!Na meg persze rolad ís!

Ha minden igaz akkor hamarosan üdvözölhetünk itt egy ujjabb tagot!! :lol: :lol: :lol: Igaz ANIKO????
Remélem síkerül regisztrálnod,ha nem hivj segitek!
Jol kitoltam magammal,mert Míront leraktam 5-kor aludni és még mindig alszik,gondolhatjátok milyen éjszakánk lesz! :shock: :evil:
Na most lépek mert nem birom ezt a höséget,lekell zuhanyoznom megint amig ilyen nyugalom van!
Holnap meg 5 orát kell vasalnom,azt hiszem fejfájás íde fejfájás oda beinditom majd a légkondit,mert holnapra még melegebbet mond,és ráadásul délután megyek amikor a legmelegebb van! :cry: :cry: :twisted:
Szép estét mindenkinek,azért gondoljatok rám ha már alszanak a porontyok,hogy az enyém nem alszik! :wink: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!!
Hol vagytok ebe a kibirhatatlan hőségbe?? :lol: :shock:
Hajni!!
Elfelejtettelek hívni,hogy Terka mondta,hogy még kell nekik az ember hétköznapra,ugyhogy menjen be megbeszélni az illető,ha dolgozni akar!
Én hála ístennek a héten összesen csak 7 orát dolgoztam,nem volt sok vasalni valo mert sztem a kisfiu nyaral!Bár mondjuk igy a pénzem is kevesebb volt de ebbe a hőségbe jó volt inkább itthon!
Most nézem az orát gondolom most éppen dolgozol!! :lol: :lol: :lol: Ilyenkor még jo de késöbb ebbe a höségbe! :shock: :shock: :shock:
Anyukám ma jőn haza nyaralásbol,mondta hogy ő kivánta a jó időt erre a hétre na de nem ennyíre mondta hogy még vízparton is nehezen lehetett elviselni!Kárpotolta őt a tavalyí rossz időért amit kifogtunk mert az a másik véglet volt!!
Na jo ennyí voltam mert Miron nem hagy!!!


Ő irta nektek ezt!!:
333


3
3
3,33
+

,mmm , . fzzshjt8ljjb,é
Vendég
 


Szia Andi!

Aisa köszöni szépen a dícséreteket! :) Szerencsére most már az igazak álmát alussza! :)
Köszi, hogy szóltál, majd holnap felhívom a fodrászomat, hogy ha érdekli az anyukáját a munka, akkor ugorjon be a cukrászdába. Onnan meg intézik már ők maguk remélem! :)
Hát nem gyenge ebben a melegben dolgozni. Pedig van légkondi, szombaton ment is, de sokat nem számított, ugyanúgy leizzadtam. Majd rákérdezek, hogy ilyenkor bekapcsolhatom-e... :roll:

Anikó meggondolta magát, nem jelentkezik mégsem??
Én egyébként meg tudom nyitni Sancsiék honlapját...

Na, megyek álmi vagyok már! :)

JÖJJÖN MÁR A TÉL!!!! :roll: :roll: :lol: :oops:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Hova tünt mindenki??
Hajni!!
Aniko már regisztrált de a párja éppen álláskeresöbe van és uralja a gépet!Ez mondjuk érthető,de rajta van az ügyőn!Olvasgatni néha szokott!! :lol: :lol: Meg szegény benézett a xv.ker topikba (ott laknak) nem kellett volna, éppen gyászolnak mert meghallt az egyík anyuka most áprilisba! :shock: :shock: :cry: :cry: Ne nézzétek meg, én hülle megnétem aztán hallálra sírtam magam mert persze akkor már az elözményekre ís kiváncsí voltam meg a képekre is,aztán nem tudtam aludni!! :cry: :cry: :oops: Borzaszto!! :idea: :idea:
Sancsíék honlapját én miértnem tudom megnyítni???Nektek is van ilyen??Hogy kell??
Gábor mondta jo lenne már talizni is mert már telefpnon is beszéltünk meg itt is mindent tudunk egymásrol és milyen furcs,hogy lehet hogy az utcán elmegyek meletted!!Na jo azért ha Gáborral vagyok ő biztos szolna hogy te vagy!!
Eljöhetnétek egyik nap ide hozzánk tracsízni eggyet,Sancsíval is megdumáljuk,Gabi meg adott itt az utcába!!Ti könnyebben mozogtok kocsíval,nekem nincs jogsim,na meg persze kocsínk is csak egy roncs!!
Szoval dumáljunk meg valamit!!!
Szép napot!!
Vendég
 


Szia Andi!

Ha nem mondod, hogy ne nézzek be a XV.ker-es topicba, akkor nem teszem meg. De nagyon felkeltetted az érdeklődésemet és beleolvastam. Hát nagyon szomorú a dolog, nem lehet könnyű szegény apukának egyedól a két gyerekkel. Ha jól vettem ki, akkor valamilyen rákos volt a csaj, ugye?? Szegény... Nagyon szomorú ilyet olvasni. :cry:

Nekem nincs olyan honlap, mint Sancsinak, de én csak simán ráklikkeltem a linkre, amit ő beírt és simán megnyitotta. Nem tudom, neked miért nem megy. :roll:

Én benne vagyok, hogy találkozzunk valamikor. Nekem lehet, hogy jobb lenne a jövő hét, mert akkor szabin lesz a párom, és akkor nem kell variálni az autókkal. Akkor át tudnék menni valamikor.
Sancsi, neked mikor lenne jó???

Üdv mindenkinek!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Nah! Itt vagyok végre!

Olvastalak titeket(hellyel-közzel), csak nem nagyon írtam. Párom elég sokáig délelőttös volt, meg leutaztuk 1 hétre Veszprémbe is, úgyhogy nem sok időm volt. Most éjszakás, :cry: így tudok írni, mert Enéh alszik.
Napközben elég kevés időm van a gép elé ülni, meg olyankor házimunka, stb, stb,...

Képzeljétek! Enéh már négykézlábra áll, és "hintázik". Írtó aranyos. Egy idő után megunja, akkor lehasal, de ha azt is megunja, akkor kiabál hogy fordítsam meg, mert a kisasszony nem hajlandó hasró hátra fordulni, pedig azt is tudja.
A másik! Mostanában nem akar a babakocsiban maradni. Szerintem unja az udvart, mert bevallom őszintén, ilyen melegne nem nagyon járunk sétálni. :oops: :oops: :oops: Inkább az udvaron vagyunk, de azt is csak du-este.

Talit mikorra szervezitek? Hétköznap, vagy hétvége? Nekem a soron következő 2 hétvége nem jó, de ha esetleg akkor lenne, miattam ne halasszátok el, szerintem lesz még alkalmunk talizni. Hétköznap általában bármikor jó, babakocsival szerintem max. fél óra alatt Andiéknál vagyok, vagy ha úgy van, apa is el tud vinni.

Andi!
Örülök hogy sikerült megnyitni az oldalt. Én mikor csináltam, minden magyarul volt. Ha Te is akarsz 1et csinálni, szólj, szívesen segítek.

Odex!
Nagyon édes Aisa! Úgy irigyellek hogy ő már egyedül is megül. Olyan jó lenne ha Enéhnek is menne már, mert a fürdetés az kész tortúra. Leszakad a derekam mire végzek.

-cs- :(

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sancsí!!
AKAROK arra várok hogy segits!!A g-portálon belül már nézegettem de nem találtam hol lehet ilyet!!
Talira megbeszélhetünk hétköznap délutánt is én itthon vagyok,és jo a jővő hét!!5-én szombaton is jöhettek akkor is lesz tali nálunk jönnek a 2005 januári babák a mamákkal!! :lol: :lol: de elötte héten (jövö hét) nekem jó a hétfő-szerda csütörtök délután,beszéljétek meg melyik nap!!Nekem mindegy a többi napon dolgozom!! :cry: :cry:
De lehetöleg ne vasárnap irjátok be hogy hétfön jöttök!! :o :o :lol:
Most megyek aludni mert holnap dolgozom!! :cry: :cry: :lol:
sancsí akkor segits,irj egy linket!!
Szép estét!!Várom a tali időpontot!!!
Vendég
 


Andi!

http://gportal.hu/ -ra lépj be! Ott van egy olyan pont hogy regisztráció! Klikk!
akkor bejön egy oldal. Ott kell megadni miden félét. A Felhasználónévnek azt írsz amit akarsz(mondjuk Andi), ezzel tudsz majd bejelentkezni. Ha kitöltötted az adatokat, kapsz egy mailt a beírt címre, az ott lévő linkre kattintva tudod élesíteni a regisztrációt.

Ha ez kész, a http://gportal.hu/-n be kell lépni. A felhasználónevet és a jelszót kell beírni.
Ha beléptél, akkor a bal oldalon van 1 olyan menü hogy portal létrehozása. Klikk! Ott tudod megadni a portal címét, és választhatsz kategóriát hogy miről szoljon az oldal.
Alul van egy jelölőnégyzet, azt be kell pipálni. Ha ez is kész, akkor megvan az oldal, el kell kezdeni kialakítani a dizájnt!

Mára ennyi, mert qrva fáradt vagyok, de ha ezzel kész vagy folytatjuk, vagy ha elakadtál, szólj segítek.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


:roll: sziasztok csak az Andi kedvéért hogy végre ne piszkáljon kapcsolódok be közétek.Nekem egy kisfiam van,a neve Kornél majd legközelebb képet is illusztrálok csak még nem tudom hogy kell.Ő most augusztus 1.én lesz 5 hónapos. 8) már oda vissza forgolódik,nagyokat szokott kacagni,bár ezt inkább csak itthon ismerős terepenés persze majdnem egész nap nyavajog hogy vegyem fel!igazi anya pici fia lesz!Hát most bemutatkozás képpen ennyi,aztán majd próbálok néha csatlakozni .Ha találkoztok jó csevegést kívánok[/b][/quote]

aniko
aniko31
 
 


Haho!!
Üdv végre köztünk Aniko!! :lol: :lol: :lol: Várjuk a képeket!!! :lol: :lol: Bár én abban az elönyben részesülök,hogy ha ritkán is de élőben is fogdoshatom Kornélt,aki tiszta Lací!! :lol: :lol:
Sancsí ídáig eljutottam!!! :lol: :lol: :lol: Aztán elfáradtam este mert egyszerüen nem találtam megfelelő hátteret!Meg ilyen linkeket amik ilyen gyerekfigurásak hol keressek???Neked honnan az ugrálo tigris???Ha Miront síkerül "normális" ídőben elaltatnom akkor megprobálom mégegyszer,mármint folytatni!
Iszonyuan hőség van már tisztára kivagyok tőle,mert nem tudom hova meneküljek se benn se kinn nem jó!Ma voltam virágosnál kimondottan jol éreztem ott magam volt vagy 15 fok!!! :roll: :shock:
Otthoni légkondirol álmodni se merek az anyagiak nem engedok,meg ha lenne is rá akkor is fájna tőle a halántékom és a szemgolyoim! :shock: :shock: :lol: Ahol dolgozom pott van de egyszerüen negyed ora után kezdödik a fej-szem fájás!! :cry: :cry:
Na jo ennyít!!
Sancsí várom a további navigálást!!
Többiek ti is csínálhatjátok velem párhuzamba,ha már Sancsí diktál!! :lol: :lol:
Ja az auchanba nagyon jó akciok vannak!!Utazoágy már 4000,meg minden kerti játék (csuszda,kismotor stb.)féláron!!Én se voltam csak Gabi volt ma ő mesélte!
Egyébként még él,majd mindennap eggyütt töltjük a délutánjainkat a kertben!Petra már elindult neki olyan édes!!Szolok neki térjen vissza,bár ugyís azt mondja,hogy Petrátol még wc-ni se tud!Keveset alszik neki napközbe!Na jó a többit majd ő!! :lol: 8)
Odex,Sancsí!!!
Melyik nap jöttök??Gabi is itt lesz!!Ha jó idő lesz hozzatok fürdőruhát!! :lol: :lol: :lol:
Szép estét,nyugodalmas jo éjszakát!!
Vendég
 


Sziasztok!

Lehet, hogy én is benevezek a honlap készítésbe! :):):)
De most este már nincs energiám belefogni. :oops:

Anikó, üdv. itt, remélem jól fogod magad érezni velünk. Szívesen néznék egy-két képet a fiadról. :) Rokonok vagytok Andival? Csak azért kérdem, mert látom, hogy pesti vagy, és mégis ide írsz...Nem mintha zavarna, csak nem értem az összefüggést... :?: :shock: :lol: :oops:

Andi, nekem tök mindegy egyelőre, hogy mikor menjünk. Illetve annyi van, hogy szerdán megyek a Cili nénihez tanácsadásra, 2 és 4 között valamikor. Akkor nem jó, de bármikor máskor igen egyelőre. Sancsi neked mikor lenne jó???

A melegtől én is teljesen kész vagyok, Aisa még egész jól viseli szerencsére. Én amúgy sem szeretem a nyarat, de most aztán már igazán elég volt ebből. Még jó, hogy azt mondták, hogy idén nem lesz igazi nyár... :shock: :? Milyen lett volna, ha mégis lett volna???????? Légkondit én el bírnám viselni, de nekünk ahhoz előszőr rolókat kéne venni a tetőablakokra, ami majdnem annyiba kerülne, mint a klíma... :shock: :? Gyedből meg sajna nem sokmindenre telik nekünk sem. :cry: Na jó, nem sírok itt nektek. :)

Gabinak és Petrának üdv. Azért képet dobhatna, bár ha találkozunk, akkor nem kell feltétlenül! :)

Nálunk annyi az újdonság, hogy Aisa már feláll, felül egyedül, és lassan de biztosan tanulja a mászást is. Sokszor még hasra puffan, de napról napra többet tud megtenni négykézláb. :)
És már ha áll, és fogjuk a kezét, akkor lépeget előre. Szóval az elmúlt két hétben nagyon sokat fejlődött mozgásilag! :)
És a pelenkát simán leveszi magának, így kénytelen leszek bugyipelust venni neki! :)

Megyek csucsukálni! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Ja, és Anikónak nagyon boldog névnapot kívánok! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Merre vagytok??
Sancsi!!
Honnan tudok jo mozgo gifeket letölteni?Mondjuk olyat mint Enéh tigrise csak csacsíba?? :lol: :lol: :lol: Miron ugyanis csacsífüggő!!
Segits!!Te feladtad postán azt a 200 ft-ot? :?: :?: :?:
Hajni!!
Aniko helyett válaszolok,mert ő elutazott!Igen rokonok vagyunk uncsitesok,egy udvarba nőttünk fel kb 25 évig aztán őt pestre vitte a szerelem!!Hu ezért mit fogok kapni,dehát ez az igazság!!Az anyukája és én apum voltak tesok!!Egyébként ő nem lesz lelkes forumozó!Lefoglalja Kornél!!
Nem szoltál a nőcinek??Mert állitolag nem jelentkezett Terkánál senki álltalad,és pénteken meg felvett valaki ismeretlent!! :shock: :cry: Ugyhogy az ismerösöd lecsuszott rola!! :cry: :?
Mikor kezded Aísa honlapját?,Csak azért mert kiváncsí vagyok,hogy csak én vagyok e ilyen béna!!! :?: :lol: :lol: :?
Mikor jöttök sancsíval??
Szép estét mindenkinek!!
Vendég
 


Halihó! :)

Munka ügyben még hétfőn mondtam a fodrászomnak, hogy ha érdekli anyukáját a meló, akkor jelentkezzen a cukrászdában. Nem hiszem, hogy rám hivatkozott, mert személyesen nem ismerjük egymást. Majd legközelebb rákérdezek, hogy őt vették-e fel.
Terka nénivel már két hete nem találkoztam, nem szokott bejönni reggel mostanság.

Talán a héten el tudom kezdeni a honlapot, mert itthon lesz apuka is, és így talán több időm lesz.

Sancsi nem ír, hogy neki mikor jó a találkozó. :(

Húzós volt megint a hétvége így , hogy voltam melózni. Aisának különös érzéke van ahhoz, hogy megérezze mikor kéne nekem pihennem, mert korán van kelés. Mindig hétvégén ébred fel úgy éjjel, hogy nem alszik vissza kaja után, hanem játszani kell vele. :twisted: Reggel olyan voltam mint a mosott sz@r, úgy éreztem magam, mintha másnapos lettem volna (fejfájás, hányinger, kialvatlanság stb...)...

Most megyek is aludni lassan! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok,
Egy 2005 februarban vasarolt, jo allapotban levo Pierre Cardin babakocsi elado 15 e Ft-ert!
Az eredeti ara 35 e Ft.
Az esernyovedo is van hozza!

tel: 0670-2522-599 vagy 0620-9964434

Udv,
Tunga
Kép Kép
tunga
 


Sziasztok!

Torokgyulladásom van, alíg állok a lábamon, meg valahogy időm sincs mostanában semmire. :? Egyszerűen nem értem miért. Lehet azéert, mert mostanában én főzök Enéhnek. Ebédre simán benyom 1/1 1-2 üveg bébikaját, azt meg nem győzöm anyagilag. :?

Odex!
Te főzöl Aisának, vagy üveges hamit kap?

Andi! Fogalmam sincs hogy honnan lehet letölteni csacsis gif-eket. :? A tigrist én is úgy kaptam.
Én sms-ben fizettem ki a 200 Ft-ot.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Jah!
Azt elfelejtettem hogyha tudtok, akkor a www.minimano.hu -n légyszi szavazzatok Enéhre! (csak regisztráltak szavazhatnak :? )

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Andi én is elkezdtem csinálni a honlapot. Odáig eljutottam én is, ameddig te, de a dizájnt már nem bírom kialakítani. Háttérképet meg színsémát kiválasztottam, de itt megállt a tudomány. :( Nem csak te vagy béna... :roll: :oops:

Sancsi én sem adok üveges bébikaját Aisának. Ahhoz nagyon drága, főleg a nagyobbak (8 hónapos), nagyon durva áruk van. :shock: :cry: Mindig van itthon 3-4 üveg gyümi és főzi, ha épp nagyon nincs kedvem főzöcskézni, vagy vendégek jönnek, vagy megyünk valahová, akkor legyen mit adni neki. :oops: De én kb. negyed óra alatt megoldom a főzést neki, kivéve ha babot vagy borsót készítek neki, mert azt le kell passzírozni (csak nem tudom még meddig) és az időigényes. Felkockázom a hozzávalókat, kis olívaolajban megpárolom, rakok hozzá vizet, hogy megpuhuljon, kis zöldfűszer, aztán már turmixolom is. Nem tart sokáig.... :roll:
Husit adsz már Enéhnek??
Egyébként szavaztam rátok, nagyon helyes az alvós kép Enéhről! :) Van is valami nyeremény egyébként, vagy "csak úgy" indultatok???

Na, megyek nem rontom a levegőt! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Lányok találtam egy tuti gif-es oldalt!
A micimacko projekt már foglalt!! :lol: :lol: :lol:
Én már haladok Mironéval,majd még képeket akarok betölteni!
Odex!!Nekem Apa segit!!
Miron már azt eszik amit mi,ugyhogy kitartás lányok!De azért én is adok neki néha üvegest!!
Most csak ennyí,majd irok,ha lesz időm!

Egy kis izelitő innen!

http://gif.fpn.hu/_dwad_/frameset.php?path=http://gif.fpn.hu/


Kép
Vendég
 


Lehet,hogy igy félkészen is kiváncsíak vagytok rá hol tartok!!
Belinkelem,nézzétek meg!!Zenét tessék bekapcsolni,az Apa műve volt!! :lol: :cry:

http://www.gportal.hu/portal/miron/
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Nagyon jó lett az oldal, ügyesek vagytok!
Zenét mjd meghallgatom ha a kisasszony felébredt(most aludt el, a karomba), de véletlenül nem Kubus Puckatek? :lol: :lol: :lol:

Odex!
A főzés nálam is így zajlik, csak valamiért ez több időt vesz igénybe.
Te csak 1 adagot készítesz, vagy többet? Én 2 napra valót szoktam, így egyszerűbb.
Húsit egyelőre úgy adok, hogy olyan konzervet veszek,a mi husis, és azt kapja a kisasszony.Kérdeztem a dokit hogy mennyi legyen a hús a hamiba. Válasz: hogy érezhető legyen! Na igen, de amit én még nem érzek, azt a csajszi már javában érzi, szóval nem tudom. Szerintem azt is úgy fogom, hogy csinálok kicsit többet, azt mejd meglátjuk.
Aisa eszik már husit? És sajtot? Én tejérzékeny vagyok, úgyhogy azzal még várni akarok.

Köszi a szavazatot. Annyi a tétje, hogy 1 hónapig a nyertes képe van a kezdőldalon.

-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Hahó! :)

Andi, közben én is haladok az oldallal. Épp képfeltöltés közben vagyok, apa segítségével rájöttem én is a lényegére! :) Én csak akkor mutatom majd meg, ha már készen lesz teljesen! :):) :wink:

Sancsi, Aisa is eszik már husit. Én azt úgy szoktam megcsinálni, hogy veszek egy egész csirkemellet, felcsíkozom, olívaolajon vagy vajon puhára párolom, és utána alufóliában egy napos kajcsikra adagolom. Így bármikor előveszem a hűtőből, pillanatok alatt felolvad és turmixolom bele a kajába. Főziből meg csak egy adagot készítek (max. ha több lesz marad másnapra is),mert így hogy hozzákeverem a husit, már nem tudom mégegyszer lefagyasztani. Én kb. 5-6 csík husit szoktam hozzátenni.
Mennyiket és miket eszik már Enéh??

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Mi van mindenki honlapot épit??? :lol: :lol: :lol:
Közben haladok én is Kíráéval is nézzétek meg belinkelem!!
Odex!
Van olyan hogy Potálok listája,ott állitsd át Portálépitő keresésre az nagyon nagy segitség,én is ott jővők rá sok mindenre!!
Hogy megy a melo???
Mi készülődünk a szombatra a nagy napra,remélem azért jobb idő lesz,ne kelljen sok ruhát vinnünk!! :lol: :lol: :lol: Így ís sok lesz az esküvő miatt!! :x :x
Autonk még nincs uj de kaptunk egy kölcsön autot egy swift sedant 3 éves!!Jobb mint a semmi,de azért jó lett volna az ujjal dicsekedni már!! :roll: :roll: :D
Na jo itt van Kíra linkje,mennem kell mert vasalni akarok!!
Szép napokat mindenkinek!!

http://www.gportal.hu/portal/kira1/
Vendég
 


Halihó!

Andi én most annyira nem haladok a honlappal, de lassan csak készen lesz! :)
Munka megy, képzeld szombaton hogy jártam. Megyek reggel a cukiba, dugnám be a kulcsot a zárba, de nem megy. Azt hittem, hogy én vagyok még túl álmos, próbálom mégegyszer, megint semmi. Valami idióta telinyomta a zárat ragasztóval... :twisted: :!:
Biztonsági őrök sehol, gondoltam hátha tudnak segíteni. Telefonálok a vörivári cukiba, hogy csináljanak valamit. Öreg Emil pont a Gellértbe ment volna fürdeni, hát ez elmaradt neki, mert jöhetett a cukiba. Én hazamentem 3/4 7 körül, addig valami lakatos megcsinálta a dolgot, és 9-kor hívott az EMil, hogy mehetek takarítani. Hát fasza volt mondhatom. :twisted: :!: 3/4 10-től már ott voltak a csajok, csak kerülgettük egymást, nem tudtam rendesen dolgozni. Két órát maradtam aztán mondtam, ohgy lépek, mert ennek így semmi értelme.
Aztán aznap este még visszamentem anyummal, mert a vasárnapi takarítást is megcsináltuk, mert vasárnap apának dolga volt. Szóval fasza volt a hétvége... :lol: :shock:

Előre is jó mulatást a lagziba, de addig csak írsz még egy pár sort nekünk! :)
Milyen kocsit szeretnétek venni egyébként??

Na, megyek álmos vagyok!
Hajni

U.i.: Jó lett Kíra honlapja is! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Csak elköszönni jöttem ,reggel indulunk!!Síkerült mindent bepakolnom!!Szoritsatok a jóídő miatt,legalább holnapra az eskűvöre!!
Mindenkinek szép napokat!!Ha lesz net jelentkezem!!
Bucsuzoul dobok pár képet,hogy lássátok hogy víseltük a most már vísszasírt kánikulát!!!

Kép

Kép

Kép

Kép Kíra állandoan ráadja a ruháit,itt éppen a háloingjének őrül!! :lol: :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Jók lettek a képek, és a honlapok is jók!

Odex!
Enéh evése: a mennyiség változó. Evett már: krumplit(nem szereti, csak úgy eszi meg ha belecsempészem a hamiba), paradicsomos krumplit, sárgarépát, sütőtököt, csillagtököt(patiszon), brokkolit, cukkinit, almát, barackot, banánt, meggyet.
Tegnap kaptt egy kis dinnyét is, ízlett neki! Most bevezetem a dinnyét, utána a zöldborsót.
Hogy haladsz Aisa honlapjával?

Szopizni már nem akar, így a lefejt tejet adom neki. (ebédnél pohárból, a többi evésnél belekeverem a hamiba)
Már mászik, és próbálkozik a felüléssel.
Az oldalán vannak friss képek.

Mára ennyi, igyekszem gyakrabban jönni.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!!
Megérkeztünk a nyaralásbol most nincs ídőm mesélni csak képeket dobok be mert olyan lassú a net,hogy őrülök ha fél ora alatt bemegy két kép!!Amugy minden supi és szép volt,Mircsí hisztizett,meg bnőmék telke kissé meredek volt,de annyíra hogy még én is félve közlekedtem,ugyhogy két nappal elöbb haza jőttünk,nem aludtunk bnőméknél ezért!De apával édes kettesbe vissza megyünk szeptember 15-16 17!Akkor lesz Mecsek-rally is ugyhogy kellemeset a hasznossal!!
Na akkor a képek egy része!
Majd folytatom!
Ti merre bujkáltok??Kihal nélkülem a topik?? :lol: :lol: :lol:
Kép Eskűvő!!Nem tudom miért ilyen torz fejünk van pedig olyan szépek vagyunk!! :lol: :lol: :wink: Kicsínyítés után lett ilyen!!

Kép Harkányí fedett medence!!

Kép Abaligeti cseppkő barlang elött!!!

Kép Bnőmék telkének tetején!!Azért látszik a magasság!! :lol:

Kép Esküvő helyszine!!

Kép Orfűi to itt laktunk innen 5 méterre!!

Kép Gunarasi strand!!

Kép :lol: :lol: :lol: :P :P

Kép :lol: :lol: :lol: Ez volt az étterem udvara ami tele volt kemencékkel,amibe a vacsí készült,és voltak állatok!!
Este fáklyákkal volt kivilágitva!!
Szóval nagyon szép helyen voltunk!!Majd még rakok be képeket!!
Szép estét mindenkinek!!
Vendég
 


Hello!

Sancsi, a honlap készülget, bár mostanában nem igazán van időm vele foglalkozni, de a készítés lényegére rájöttem már! :)

Andi, örülök, hogy jól éreztétek magatokat, azért mesélj majd, ha lesz időd. A képek nagyon jók lettek, szépek voltatok (még torz fejjel is :wink: ). :)

Nekünk kibújt a második fog is, és szerintem jön az egyik felül is. Egy kis fehér pöttyöt látok, és meg is van duzzadva egy kicsit.
Éjszakák változóak, hol alszunk, hol játszunk, hol eszünk. :shock: Elég hulla vagyok, főleg, hogy hétvégén korán kelek a meló miatt.
Hát én a kánikulát nem sírom vissza, már alig várom, hogy hűvös legyen megint. Mondjuk ez a mai időjárás jó lenne úgy decemberig! :)

Sziasztok! Igyekszem gyakrabban írni, de Aisára most nagyon oda kell figyelni, mert mindig mászik vagy feláll, és azért még elég bizonytalan a mozgása, no meg rosszalkodik! :) 8)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Odex!
Gratula! Én is tervezgetek még ezt-azt, de valahogy sosincs időm rá.

Andi!
Nagyon csinosak vagytok a képeken! És Orfű!!!!!!! Irigy-irigy!!!!! :lol: Én is laknék tóparton!!! Főleg ha az a tó Finnországban lenne(álmodik a nyomor).

Enéh:
hihetetlen aktív, már körbemászta a szobát, szerintem ki is menne, ha nem találkozna útközben a kukával :? , ami roppant érdekes a számára. Már azon gondolkoztam hogy felrakom a szekrényre. :)

-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok lányok csak egy kérdésem lenne hozzátok nem tudja valaki közületek mikor van Szentivánon az oviba a bababörze?
megköszöném ha valaki megírná.sziasztok.
kedves
 
 


Sziasztok!

Kedves én ugyan iváni vagyok, de nem láttam mostanság szórólapot, hogy mikor van a börze. De ha ma megyek sétálni, és esetleg látok valamit, akkor még írok!
Te is idevalósi vagy?

Sancsi megértem, hogy ennyire lefoglal Enéh. :lol: Édes lehet nagyon!

Andi mi újság veled???? Nagyon eltűntél.... :cry: :shock: Remélem, minden rendben van.

Nálunk minden oké. Aisának nemsokára kibújik a harmadik fogacskája is. Ő is nagyon aktív, mászkál egész nap, feláll, leül stb. Édes nagyon, de mindig szaladhatok én is utána, nehogy baj történjen! :) ÉJszaka nagyon változóan telik, péntek éjjel pl. max. két és fél órát sikerült aludnunk (aztán mentem hajnalban dolgozni), ma meg csak egyszer ébredt fel éjjel (mondjuk akkor meg egy óra kellett neki, mire visszaaludt). Szóval nagyon változó, de kipihenni nem nagyon sikerül magam mostanság.

Egy mostani tejfölös kép Aisa babáról: :lol: :lol:
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Nagyon megköszönném ha megírnád mikor van mert nagyon jó cuccokat vásálok ott már második éve. Az én lányom most lessz 2 éves és neki.Én Vörösvári vagyok.Amugy nagyon aranyosak a gyerekek szoktam néha benézni de sajnos időhiány miatt ritkán.
szép estét mindenkinek!
kedves
 
 


Sziasztok!!
Vagyok,de az az igazság bizony nem könnyű az isi kezdés!Pénteken volt az első nap azota párommal minden este betüket vagdosunk,táblázatokat készitünk,csomagolunk,címkézünk,képeket szerkesztünk stb....és még sorolhatnám!
Reggel elmegyünk fél nyolckor a suliba (egész család)aztán hazajővünk,gyorsan főzők,fél tizenegyre megyünk Kíráért (még csak mindennap 3 orájuk van=beszoktatás )aztán ebédelünk,akkor kezdek összepakolni a lakásba,addig Kíra pihen vagy játszik és fél háromtol tanulás!Már első nap kaptak egy oldal matek leckét! Igaz,hogy könnyű és gyorsan készen van vele,de azért elég durva!De már van négy piros pontja!!! Leirok egy sztoryt!Besz@rt@m a lányomon!

Hétfön suli után itthon kérdezem tőle!
-Na Kíra mi volt a suliba??
-Semmi!
-Mit csínáltatok ma?
-Semmit!!
-Házi feladat van???
-Nincs!!
-Könyveket elő se vettétek??
-DE Anya nézegettük!
Erre előveszem a könyveket,hogy belenézzek,hát látom a matek könyvbe van egy piros pont!
Kérdezem:
-Kíra ez mi??
-Hát mi lenne piros pont!!
-Miért nem mondtad el Anyának hogy kaptál piros pontot?
-Miért ezt el kell mondani???
Lapozom tovább a könyvet,másik oldalon az oldal szélén két feladat melett is van egy kis háziko rajzolva!Kérdezem:
-Kíra,ez mi???
-Ház!!!
-De Kíra ez házi feladat akkor nem mondta a tanárnéni???
-Nem Anya csak azt mondta rajzoljunk ez a két feladat mellé egy házat!
Hát gondolhatjátok,majd meg halltunk Apával a röhögéstöl,de azt az ártatlan fejet és a kis ijedt arcát látni kellett volna!
Ugyhogy Anya jóvoltábol,nem lett második nap két fekete pontunk!
Azota,már ugy jőn ki a sulibol,hogy elkiabálja hány pirospontot kapott és kőzli,hogy sok a házifeladat!
Na jo ennyí a story!És még lenne sok sok minden de sajna ídőm semmi!Apa ráadásul hétfőn kezd az uj munkahelyén,azt se tudom mikor látom majd!Kocsínk se érkezett még meg,de most már kapunk a csuszás miatt ajándékba téligumi készletett!!
Jővő héten pénteken viszont elmegyünk Apával kettesebe Pécsre,hogy pozitiv energiákat gyüjtsünk!Remélem gyerekek ellesznek nélkülünk!!
Odex!!
Aísa nagyon szép még tejfeles szájjal is!!Nem te voltál bennt kedden délelött Terkával beszélgetni??Valami sporolás a tisztitoszerrel vita ment ami veszekedésbe és sírásba torkollott!Ott űvöltözött valakivel,hogy havi 200000 megy tisztitószerre és,hogy az milyen sok!!Nem mertem kinézni az ajton,hogy te vagy e nehogy engem is leb@sszon!MOstanába elég sok baja van mindenkivel,nekem is már síkerült feltolnia az agyamat,majdnem lleléptem,csak aztán jött nyalizni!
Honlappal,hogy álltok,én be se néztem már két hete!De majd ma megnézem éjjel,képvagdosás után!Már nincs sok!!
Mironnal semmi extra nincs megkaptuk a 18 hóst,semmi mellékhatással nem járt észre se vette mikor szurták,viszont Kíra megkapta az uccso kullancsot de négyen fogtuk le!!
Bárányhimlöre megfűzött dokinéni,ugyhogy most oktoberbe kapja Miron az első kullancsot és rá hat hétre beadja a bárányhimlő ellenit ís!
Most már tényleg mennem kell,igyekszem sürübben jőnni de nem igérek semmit igy az ískola elején!Azért ti csak irjatok mert olvasni néha benézek,nehogy nagyon lemaradjak!!
Szép napos napokat mindenkinek,használjátok ki,hogy még ilyen jó idő van!Ha kicsínyitek képet Kírárol természetesen berakom!!
Vendég
 


Gyorsan még van idő fürdésig,bedobom a képeket!!
Kép Ballagás az ovibol!!

Kép A nefelejcs csoportbol csak ők hárman mentek suliba!!

Kép Első nap az iskolába!!

Kép Már elörébb ültették,pedig ő leghátul szeretett volna űlni!!
Hát enní fért bele,majd jelentkezem!!
Vendég
 


Szia Andi!

Jó hallani felőled! :)

Aranyos lehetett Kíra, hogy nem tudta ezeket a dolgokat! :) Én is jót mosolyogtam volna rajta! :lol: Néha úgy várom ezt az időszakot, bár az sem lesz egyszerű! :lol:

Nem én voltam ott Terka néninél, nem velem ordítozott. Nem is hallottam semmit, hogy gond lenne. Gondolom azért, mert nem velem van gondja. De azt észrevettem én is, hogy tűnnek el a tisztitószerek. :shock: Most már fel vannak címkézve, hogy melyik flakont mikor nyitottuk ki, gondolom így próbálja ellenőrizni, hogy ne fogyjon sok belőlük. Hát ha velem elkezd packázni akkor én sem maradok, ne gyanúsítgasson engem. Ha kell valami, akkor én szólok és nem lopok! :lol:

Honlap fejlesztésben nagyon megálltam, képek fent vannak, videok egyáltalán, meg nincs extra háttér, zene stb... :cry:

Most megyek, megmutatom leányzót a munkahelyemen.

Páá

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kép
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ennyire ne legyél szószátyár!!!! Nem ezt szoktuk meg tőled! :wink: :lol: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Halihó, még mindig senki??

Na, mindegy....

Andi láttam ma a leányodat!!! :lol:
Szentivánon a Skripekéktől kaptam kölcsön annak idején egy járókát, amit most vittünk vissza, és ott játszott az ottani gyerekekkel. Amikor megláttam szinte tuti biztos voltam benne, hogy ő az, de később mondták is a nevét, akkor már tudtam, hogy csak Kíra lehet az! :lol: :lol: Édes volt nagyon!
Te is ott voltál esetleg, vagy csak "lepasszoltad" játszani egy kicsit???

Egyébként mi újság veletek?
Sancsi te is el vagy tűnve nagyon.... :? :cry:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Odex!!
Micsoda memoria!!! :shock: Igen Kíra volt és én nem voltam ott,ugyanis Kíra a Níkivel eggyütt járt oviba (anno)És még ráadásul rokonok is vagyunk velük,és aztörtént,hogy Gábor ment hozzájuk jó 3 hete egy programot feltelepiteni,vitte a gyerekeket is és ott könyörögtek neki,hogy hadd aludjon ott Kíra,de mivel éppen vendégeket vártak ezért ez kivitelezhetetlen volt,következő hétvégén betegek lettünk utána pedig Apával voltunk mi Pécsen kettesbe,és Míron a sogornőméknél aludt és mivel nem akartam,hogy egyedül aludjon ott ezért Kíra ís ott kellett aludjon!Aztán most végre összejött,hétvégén,hogy ott aludjon!Pénteken este ment és szombat délután nagy sírás közepette (nem akart hazajönni)megbeszéltük,hogy 2 hét mulva Níki alszik nálunk!! :lol: :lol:
Ugyhogy lepasszoltam őt!! :lol: :lol: :lol:
Sulival egyébként már egyre jobban kibékülünk,kezd belerázodni,de azért kemény két hetet tudhatok a hátam mögött!!Egyszerüen a suli neki csak azt jelentette,hogy csacsogás a csajokkal!Persze az itthoni lecke is csak nagy kinszenvedés árán készült el!!De most már alkut kötöttünk,csak akkor nézheti a "csacskát" délutánonként ha szépen kiabálás nélkül tudunk leckézni!!Egyenlöre müködik!! :D :D :D
Pécs egyébként jó volt csak fárasztó,de ezt majd mesélem mert most mennem kell Kíráért!!Rakok majd képeket!!
Többiek tényleg hol vagytok???
Délután ha Mírcsí alszik még irok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kész vagyunk Enéh szobájával, már csak valami mennyezeti lámpa, és dekoráció kell.
mejd csinálok 1-2 képet, és mellékelem.
Tegnap este már egyedül aludt ott!
Csak reggel 6-kor ébredt, akkor is azért, mert kiesett a cumi a szájából. Apával nagyon aggódtunk(apa jobban :lol: ) hogy mi lesz, meg szokatlan is volt, de túl vagyunk az első külön éjszakán. Remélem ennél rosszabb nem lesz!

Persze Enéh sem maradhat ki a "jóból". Megfázott szegénykém. Délelőtt voltunk dokinál, azt mondta nem komoly, és hogy jön a foga. Ezt én már tudom, kb 1 hónapja van feldagadva a fogínye.

Szombaton voltam suliba konzultáción.
Hááááááááát........
Szerintem az első év elég kemény lesz.
Apropó!
Nincs közgazdász ismerősötök? Kaptunk házit, ami beleszámít a vizsgajegybe, jó lenne jól megcsinálni.

Kb. ennyi, majd jeletkezem!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Andi én most már annyira nem tartom a Skripekékkel a kapcsolatot, de régen a Márti jó barátnőm volt, és ált. iskolás korunkban mi is sokat aludtunk ott. Úgy látszik ezt a családi szokást továbbviszik a fiatalok is. :lol:
Örülök, hogy Kíra is belerázódott már az iskolai életbe! :lol:
Még szoktál dolgozni Emiléknek? Vagy most arra sincs időd?

Sancsi, hogy álltok a külön szobában alvással? Még mindig átalussza Enéh az éjszakát??? Ha igen, akkor irígy-irígy... :oops: :lol:

Nálunk semmi különös nincs. Éjszakák olyanok mint voltak, kétszer mindig kelünk, de van hogy többször is. :cry: Már elég nehéz így, jó lenne végre egy jót szunyálni. Most meg amikor tudnék aludni, akkor sem lehet, mert a hülye bébiőrünk állandóan bekapcsol, mert a közelben lehet valahol egy újszülött, és egy frekvencián van a két őrző. :shock: :cry: Már próbáltuk átkapcsolni a másikra is, de az is bezavar. Tegnap is füleltem, hogy most vajon az én gyerekem sír, vagy a másiké... És nem tudom ki lehet az, még csak megbeszélni sem tudjuk, hogy ki melyik sávot használja. :x

Na, most lépek, körbenézek még a nagyvilágban!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Odex!
Szerencsére jól működik a külön szobában alvás. Csak néha sír fel Enéh, akkor is leginkább azért, mert kiesik a cumi a szájából. Olyankor bemegyek, visszateszem, kicsi simi, és már alszik is tovább.

Én éjszakára már be se kapcsolom a bébiőrt. Nálunk a szomszéd kutyája szokott bezavarni. Nem tudom milyen frekvencián ugat, de annál állandóan bejelez. :?

Védőnő nem tudná megmondani hogy kinél lehet a bébiőr? Elég xar lehet így, főleg ha a másik gyerek elég hisztis. Vígasztaljon a tudat hogy legaláb ők is hallgatják Aisát! :lol: :lol: :lol: (gonosz-gonosz)

Andi!
Remélem nálatok minden rendben. Megértem hogy Kira nehezen rázódott bele a suliba. Nekem is nehezen ment-megy. :?

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


sancsi írta:

Andi!
Remélem nálatok minden rendben. Megértem hogy Kira nehezen rázódott bele a suliba. Nekem is nehezen ment-megy. :?


Ez most miért lett kicsi :?: :?: :?:
Pedig nem úgy akartam!!!! :oops: :oops: :oops:

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!!!
Bébiőr!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Nem semmi,nekem nem volt ilyen problémám én be se üzemeltem a mienket,én voltam a bébiőr!Miron is már kb 3-4 honapos kora ota alszik egyedül a külön kis kuckojába,Kíránál nem volt lehetöségünk mert akkor épitkeztünk ugyhogy neki csak 3 évesen lett külön szobája,de elég nehezen akarta elfogadni!Minéll elöbb annál jobb,ugyís hallja az ember ha sír,meg aztán az anyaí ősztönők egész életbe müködnk hála ístennek!Nekem volt olyan,hogy éjszaka felébredtem,csak ugy és bementem Míron szobájába hogy betakargassam mert mindig kitakarozik,és akkor észleltem,hogy lázas!Amugy nem szoktam éjszaka ébredni,de ha valami van velük akkor valamiért megérzem és felkelek,és megnézem mindkettöt!
Nagyon hideg van,de a fűtésre mégcsak gondolni se akarok,attol mégjobban kiráz a hideg ha a gázszámlára gondolok!Inkább pokrocba űlök itt!
Van már uj autonk!!Egy hete de mégcsak kétszer ültem benne ugyanis Apa uj munkahelye kötetlen munkaídővel müködik valamikor reggel 6-tol este 8-ig dolgozik!Természetesen volt balhé az auto átvételénél is,ugyanis amikor a papirokat kellett aláirnom kiderült,hogy dátum szerint már julius 25-én volt autonk amit a bank természetesen már akkor ki is fizetett,de mi érdekes modon napra pontosan szept.25-én rá két honapra vehettük át az autot!Sztem még a hülléknek is szemet szurt volna,hogy a SUZUKI ÁSZ két hónapra lekötötte a pénzünket!Természetesen nem hagytam szó nélkül a dolgot,másnap hívtam a suzuki rt-t mindent elmondtam,betüröl betüre!Teljesen kiakadtak!!Elnézést kértek a szalon helyett,és képzeljétek két nap mulva hívott a szalon tulaja,hogy a sok kellemetlenségért cserébe megkapjuk a téligumi garniturát fellnivel+légterelöket az oldal üvegekre!! :lol: :lol: :P :P Cserébe megigértették velem,hogy nem frkálodom tovább és nem mocskolom őket sehol!!!
Most se azt teszem!! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Hajni!!
Dolgozom még Emiléknél a kisebb balhéktol eltekintve,most elég normálisak!!Tul sokan hagyták őket itt az utobbi két hétbe gondolom most kicsít átgondolták,hogyan is kell a dolgozoikkal beszélni!! :lol: :lol:
Most mennem kell mert mindjárt mennem kell a kisasszonnyért a suliba! :cry: Ettöl teljesen kész vagyok ettöl a sok szaladgálástol!De itt van Anyu sokat segit,álltalába ő főz nekünk is,mert látja,hogy nem tudok egyröl kettöre jutniamiota suli van!!
Mindenkinek szép napokat!!
Ja jut eszembe lányok!!Második baba????? :lol: :lol: 8) Már csak azért mert a másik topikba ahol csevegek a csajokkal,most 4-en is várják a másodikat!! :wink: :wink:
Még mielött megkérdezitek beelözlek titeket!!!Nálunk nem lesz 3-dik!!!!
Kép
Vendég
 


sziasztok!

Szerdán voltunk mázsálásn. Kisasszony 8400 g. és 71, 5 cm.
Majd csak decemberbe kell menni. Mondta a dokinéni, hogy csak kevés anyukának adatik meg hogy ilyen ritkán menjenek. Meg lettünk dicsérve. :lol:

Andi!
Második gyerek????????? Áááááááááááááááááá!!!!!!!!!!! Neeeeeem!!!!
Köszönöm, de nekem Enéh is épp elég, meg a második gyerek ellen szóló tényezőből is van bőven. Szóval nem. A kisasszony egyke lesz.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Hello!

Sancsi úgy döntöttem, hogy bébiőrrel nem szenvedek tovább. Vagy én kapcsolom ki álmomban, vagy lemerül, vagy egész éjszaka megy, mert bezavar a másik gyerek. Maradnak a nyitott ajtók. :)
Gratula Enéhnek a növéshez.
Mi 7400 grammok és 71,5 cm-ek vagyunk! :)

Andi, gratula nektek az új autóhoz! Suzukisokról én sem sok jót hallottam, remélem nektek ez volt az utolsó gondotok velük! :lol:
Második gyerek kérdésre most egyelőre kb. pont ugyanazt tudom reagálni mint Sancsi.... :roll: :lol:
Pedig mi terveztünk/tervezünk másodikat, de egyelőre úgy érzem, hogy elég Aisa is.
Ha meg lesz is tesó, akkor is csak akkor kezdünk el rajta "dolgoozni", amikor Aisa már betöltötte a 2 évet. Nem tudnék mit kezdeni két picurkával. :oops: Néha így is eléggé kivagyok, eszemben sincs bevállalni mégegyet most.
Minden tiszteletem azoké, akik ilyen hamar tudnak második gyereket vállalni. :!: :lol:

Most megyek készülődni, mert nem leszünk itthon hétvégén, össze kell pakolnom Aisának is a cuccokat.
Szép hétvégét mindenkinek! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: