Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi az utolsó mondat, kicsi zagyva lett, szóval:
Átadom a terepet apának, hátha nála lefagy a rendszer!

:oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


sZIASZTOK!

Eltűntem én is hétvégén állították fel a teraszra és a lépcsőre a korlátot főztem nekik és délután meg mindíg olyan jó idő volt hogy inkább sétáltunk és kinn violtunk az udvaron.Meg virág ültetés is volt.

Berni Erázs ti hová tüntetek?,? :cry:

Márti igazi nagylány a Réka! :lol:

Az ázsiában én sem kapok mostanában semmit pont mindíg az fogy el ami nekünk kellenne.Ha badyt akarok az nincs ha meg nadrágot akkor az nincs.Aposék szoktak Pestre járni velük hozattam két hete badyt.

Ti mit szóltok ehhez ami Pesten zajlik??Lehet hogy nem értetek velem eggyet nem szoktam politizálni de szerintem most már hazamehetne mindenki.Azon szoktam gondolkodni hogy ennek a sok embernek nincs munkahelye vagy nincs családja hogy ráérnek napokat mostmár heteket ott tölteni.?Nem beszélve arról hogy így sincs semmire pénz ebben az országban nem gondolják hogy azt amit a rendőrségre kell költeni mondjuk költhetnék az egészségügyre.

Tényleg most volt itt a bárátnőm azt monda hogy a Vadász doki Szőnyben már jövő évre nem is vállal szülést .Lehet hogy akkor mégiscsak bezárják a kórházat?? :cry: :cry:

Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Kép

Kép
kicsi77
 
 

 
 

Kicsi, üdv a visszatérők soraiban!

Imádnivaló kis kópéd van! :D Még mindíg olyan igazi fiús! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


hahóóóóóóóóó!

Hol vagytok lányok?

Csak szülni mentetek?
Eltűntetek az utóbbi pár napban!
Föld hívja ......jelentkezzetek! :D :lol:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Tényleg hogy eltűnt mindenki. :roll:

Rozi! Én itt vagyok. Még nem szülök! :lol:

Csak próbáltam valamiféle rendet rakni a házban, azt hiszem 4 nap alatt sikerült is. Mizujs?

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Tegnap sikerült mindent megvennünk Réka téli ruhatárába. Kaptam neki pesten a piacon jó vastag bélelt gatyót (olyat ami tavaly is volt neki csak más színűt), megvettem neki a siesta kiscsizmit, úgyhogy jövet a tél :D

Kép

Hallottátok, hogy valami olyan törvényt akarnak bevezetni, hogyha nem a lakóhelyed szerinti kórházba mész, akkor a beavatkozás 30%-kát neked kell kifizetni?
Nesze neked szabad orvos és kórházválasztás!!!

Kórházbezárásról: én valamelyik újságban olvastam egy levelet amit a Rókay, a Slezák Judit (asszem ő a főigazgató) meg még valaki írtak alá és a lényege az volt, hogy szó sincs semmiféle kórházbezárásról.
Persze én meg erre azt mondom, hogy minden pletyinek van valamennyi igazságtartalma.

megyek mert sikerült neki egy pohár gyümilevet kiönteni a szőnyegre
:twisted:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

SZió Viki! Nem döntöttél még mellszívó ügyben? Ha kell szólj! Mást nem, átmenetinek is jó, ha gondolod!

Kaptam a barátnőmtől anyatejet, úgy örültem neki, mnit majom a farkának, mert most úgyis betegesek a fiúk!
Úgy tejel, mint egy tehénke! Nagyon irigylem! Nekem nem ment!
Az a jóképességű védőnő, aki Monostoron van, az meg azt mondta neki, nem adhatja le a tejet, csak vizsgálatok után! Más forrásból megkérdezte, és ott meg azt mondták neki, csak a védőnőnek kell egy pairt kitölteni, és mehet a leadás!
Ez egy akkora töketle, semmitmondó, szakmáját nem mívelő nő, hogy mikor Monostoron lajtunk, esküszöm azon gondolkodtam, hogy kitanulom a szakmát, és leváltom! Nekem el akarta apasztani a tejemet, mert nagyon sebes volt a cicim! :twisted:
Nem tom a többi védőnő is ilyen Komáromban?
Küldök nektek egy cikket ezzel a témával kapcsolatban, a kossuth rádióban hangzott el, leírva kicsit furi, az lenne jó, ha megtudnátok hallgatni a kossuth rádió honlapjából leszedve!


http://www.radio.hu/index.php?cikk_id=2 ... d=NVFUTQ==

Remélem megtudjátok nyitni, ha nem korrigálom! :lol:

Viki hogy viseled? Nem fulladsz? Gyomorégés van? Tudsz aludni?
Mi van névfronton? Változatlan?

Márti!
Tök jó az a kicsízma! Voltak valami fiús lábbelik is? Melyik piacon voltál?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozika
a csizmit nem piacon vettem, de a többi cuccot a józsefvárosin. Vannak ezek a cactus clone-os cuccok, azok elég jó minőségűek olyanokat vadásztam, mert itt az ázsiában a mi méretünkben nem voltak.

Érdekes én is gondoltam már rá, hogy átképzem magam és felcsapok védőnőnek. (gondolat is maradt, nem néztem utána milyen suli kéne hozzá). Hát a mi védőnőnk sincs a magaslaton. Egyszer mikor terhes voltam és volt a terheléses cukor vizsi szóltam neki, hogy én nem iszom meg a tejet, mi legyen helyette. Erre mondja, hogy fél lityi tea 5 evőkanál cukorral. Na én megcsináltam, meg is lett az eredmény, még így is határon belüli lett. Mondom a dokinak, hogy szerintem miért magas, az majdnem leesett a székről. Azt mondta, hogy 2 kiskanál cukrot szabadott volna bele tenni. (ezt egyébként egy másik védőnőtől már én is megtudtam akkorra, mert féltem hogy megismételtetik a vizsgálatot és akkor már azt a szirupot kell inni) Ja és azt mondta a dokim, ha ennyi cukrot megettem, akkor meg még alacsony is a cukrom :)

Nem tudom már ki kérdezte a pesti börzét. Én csak egy másik topikból tudom (pestiek mondták), hogy ők inkább kisebb helyi börzékre mennek, mert ott egyrészt nincs akkora tömeg, másrészt az árak is jobbak. Én még nem voltam ilyen börzén. Pont a múlkor beszélgettük az egyik szomszédasszonnyal, akinek Győrben lakik a huga, hogy ott is milyen jó börzék vannak, nem igaz, hogy Komáromban nem lehetne ilyet csinálni. Én nem egy embert ismerek, aki megveszi a jó minőségű cuccokat a gyereknek, secc-perc alatt kinövi, viszont következő gyereket már nem terveznek és nem tud mit csinálni a göncökkel.

Na befejezem a szófosást. Képzeljétek az előbb odavitte a kisszékét a bejárati ajtóhoz, kinyitotta az ajtót és kiabált a lépcsőházban, hogy apa-apa. Most gyorsan bezártam az ajtót

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok! Most találtam ezt a jó kis fórumot és szeretnék csatlakoztni Hozzátok! Magamról röviden: 26 éves vagyok és párommal első babánkat várjuk, 33 hetes kismama vagyok, Komáromban élünk, Szőnyben fogok szülni. Üdv.: Ilcsike
ilcsike80
 
 


Sziasztok! Megint én :-) Most már látható a vonalzó is. :D Ilcsike

Kép
ilcsike80
 
 


Sziasztok!

Rozi!
Köszi, még jól vagyok, bár már már nem mindenhol férek el a termetes pocimtól. Finoman szólva egy kis bálna lett belőlem. Nekem állva a legjobb, ülve mindenhol nyom a bébi, főleg a bordáim közé szokta betenni a lábacskáit, fekve meg csak akkor jó, ha el tudok aludni. Bár nálam mostanában kezdődött az éjszakai pisijárás, szinte alig alszom valamit. Amúgy meg tényleg semmi bajom. Bár ma ráálltam a mérlegre, ( már 2 hete nem méreckedtem), és majd elájultam , eddig 17 kilót híztam, és mág hátravan 6 hét. :P

Név ügyben a helyzet változatlan. Viszont hétvégén befogtam apát is a nagytakarításba, mert nekem már csak a kisebb melók mennek. :P

Márti!
Nagoyn aranyos a kiscsizma. iztos sok jó cuccot vettetek. Minket is havtak a bariaink hogy nézzünk fel velük a Józsira, de én már nem merek ilyen tömegbe menni, meg hát ki tudja, mikoir jön rám a szülés. :roll:

Ilcsi! Üdv közöttünk. Mi majdnem egyidősek vagyunk. Én kedden kezdtem a 34 hetet. Hogy vagy? Irj magadról! :P

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Márti!
Régen én is jártam a Józsi piacra, most nagyon kevés az időm, pedig fel kéne nézni! (egyszer utánnam dobott ott egy kinnyai egy csomag zoknit, mert nem vettem meg, azóta "testőrrel" mentem fel)!
Most kaptunk mi is egy csomó pulcsit, amit valaki megvett drágáé, de kinőtték! :) Jól jártunk! :D Amúgy én kérdeztem a börzét, már úgy elmennék egyszer egy ilyenre, csak a turka kedvéért is, de amilyenek a kilátásaim, csak akkor fog összejönni, ha unokáim lesznak! :(

Ma nagyon h... voltam! AZ idő, vagy én nem tom mi volt, de folyton veszekedtem a kölykökkel! :oops: Áki mindíg csapkodja az ajtókat mostanában, legyen az bármi, én leragasztottam, de feltépte! Hát úgy elgurult a gyógyszerem! :oops: :oops: Sajnáltam szegényt, nem tudta, miért magyarázok neki olyan hevesen! :?

A nagyra meg ebéd közben jött rá a nyagydolog, persze akkor ő már befejezte, csak én ettem még! :cry: Felküldtem klotyóra, mire jön sírva, hogy nem tudja kinyitni az új ajtót! Felmegyek - kinyitom - ebédelek! Sír, hogy hypo maradt a biliben = felmegyek - kiöntöm - ebédelek! Ordít = lepisilte magát - felmegyek, kiganézom - átöltöztetem - és már nem volt kedvem ebédelni - kávéztam inkább egyet mérgemben! :lol: :oops: :oops:

Nagyon szeretem őket, de néha, csak egy napra úgy szeretnék normális idő, mód, rendszer, hangzavar nélkül élni! :cry: Csak egy nap kéne! :cry: de most hogy ezt elmondhattam, már nem is kell! :? Ez is elég volt a lelkemnek!

Bocsi ha panaszkodom! Néha ugye szabad? :?: :?:

AMúgy Máki nagyon cuki is volt ma: felfedezte a labdát, és mindjárt kettővel játszott egyszerre! Feldobta a puffra, felmászott ( mert má ilyet is tud ám :wink: ), majd lejött, és visszadobta!

A védőnőkről annyit, hogy a monostorit megkérdeztem hol lehetne baba-mama klubbot csinálni, helyile! Erre ő - minek az, ők védőnők és dokik bőven megválaszolják a kismamák kérdéseit, mindenki elégedett, nincs ráé szükség! :twisted:
Ezt mondjuk hagy döntsem el én! Ismerem a jól informálásukat, nekem sose tudott kielégítő választ adni, kételyeimben mindíg meghagyott! Azt mondta, bennt Ko.-ban is volt rá próbálkozás a klubbra, de jött össze! Hááááát, amilyen segítőkész nme csoda!

Húha, ma jó kis hangulatom vanlátom! :oops: :lol:

Viki!
Ezentúl hívhatlak bálnának :wink: :wink: :?: ?
Nemfélsz a szüléstől?
Ne aggódj a súlyod miatt, ha szoptatsz, lejön pik-pak! :wink:

Isten hozozz Ilcsi! Nagyon örülök nekd! És sok örömet a babádhoz!

Na jó, nem szaporítom tovább legyetek jók, és írjatok sokat ti is! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Megint én,... bocsi a helyesírási hibákért!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozi, mielőtt Réka megszületett évente kb. 3-4-x felmentünk piacozni, én minden göncömet ott vettem, mert még ha az utiktg-et is beleszámoltuk, akkor is olcsóbbra jött ki minden, mintha itthon vettem volna meg. Na meg ugye a komáromi "butikok" 90%-a az onnan származó cuccokat árulja 200-300%-kos haszonnal.

Ne aggódj néha én is nagyon ki tudok akadni lánykám dolgain. Megy a dackorszak ezerrel:

Viki gondolom most már elég nehéz de kitartás már nem sok van hátra és kinn lesz a kis szaros :)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Így jár aki ritkán jár, alig győzök olvasni. Márti sejtettem én, hogy Rékát érdemes megnézni! Nagyon szép kis csaj lesz belölle! :wink:
Na és persze Szilárdka méltó párja! Le is csapnák rá Lilának, de én már Rozival tárgyaltam, ővé az elsőbség. :wink:
Márti, marha jó a csimbi! És 5 píz volt? :shock: Nekünk tavaly Simpateksz volt, igaz anyám 50%-ban szponzorálta, de így is 7000 volt. :? Nekünk még nincs csimbi, nekem se, sztem Győr lesz belölle. Viszont pár nap múlva mennünk kell Tbányára. Esetleg tud valaki jó boltot cipő ügyben. Nem kínait, mert boka süllyedésem van, és muszály, hogy jó minőségű legyen, amibe belefér a talpbetétem, meg a magas lábfejem, na meg a pénztárcánkba is. :roll: Nehéz eset tudom......
Vagy esetleg méterárú, fonalbolt? :oops: Pofátlan vagyok?

Ilcsi üdv! Írj magadról. Gratula a bébihez! Mi lesz a neme? Meg a neve? :lol:

Rozi füstölögj nyugodtan, mi is fogunk. Védőnő katasztrófa. A mienk tökéletes. MOst is hívott, pénteken jön valami ügynök, és ennek kapcsán lesz babaklubb szerűnk. Mondja ne vásáróljunk, csak hozzuk a gyerekeket játszani. :D Ezért is szeretnék itt maradni! :?
Valaki kérdezt: http://www.bebicipo.hu/default.asp
Itt vannak Mala cipők.

Viki nem csak a közeli szülés miatt ne menj, hanem azért is, mert sztem nem lennének figyelemmel a pocidra. Még a végén kapna a baba párat. Amilyen figyelmesek ott....... :x

Akkor lesz kórház? Tegnap voltam tanácsadásod, de persze nem volt a Bernadett, helyetesítették. :( Így nem tudtam megbeszélni vele, hogy válla e. Pedig már régóta ezen görcsölök.
Márti ez az új törvény komoly!? :evil: Komolyan mondom, már azon se csodálkoznék, ha törvényileg szabad lenne megverni a kismamákat az utcán! :evil: Hihetlen hova tudják még visszafejleszteni az országot!!!! :evil: :evil: :evil: Tényleg Románia leszünk lassan! Vagy gyorsan! :!:
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Márti megkaptad a mailemet? :shock:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam mert én sem győzők visszaolvasni.Ma is csibe pucolás volt egész nap sosincs idő semmire. Sokszor én is kiborulok a Szilárdkától és nekem is jó lenne egy nap nélküle nyugodtan panaszkodhatsz Rozika!
Szilárdka ma nincs jó paszban nyűgös most is itt ül az ölemben.
De nagyon ügyes képzeljétek megy egyedül!! :lol: :lol: :lol:

Szeretnélek üdvözölni én is Ilcsike!Gratula a babához!! :)


Viki ne aggódj én is hízam a terhesség alatt 17 kilót mára már csak 3 van belöle de ettől is jó lenne megszabadúlni mert a régi nadrágjaim felvételét pont ez a három kiló akadájozza. :cry: :cry:
A szülés után ment le 6 kiló a többi szoptatás alatt.

Szeretnék én is elmenni a Józsi piacra de mire vége az aratásnak és a vetésnek már bíztos fagy lesz akkor meg már nem lesz kedvem összefagyasztani magam.

Végre szombaton sikerül eljutnunk barátokkal a törökbe vacsizni már alig várom! :)

Ja cipő ügyre visszatérve sima szoknyához való cipőt nem kapok Komáromba persze van csak tíz ezerrel kezdődik.Annyit meg nem vagyok hajlandó adni érte.
Sziasztok !Megyek mert Tuti nagyon nyűgös :cry: :cry:

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Köszi a megértést, már lenyugodtam, minden ok! :wink: :oops: :D

Holnap megyek megint Szegedre, utálomaz ilyen "egész nap utazós" napokat! :twisted: De nincs mese menni köll, vagy nem lesz munkám később! :x

Kicsi!
Hova rohan a fiatalúr? Nagyon gratulálok neki! :D Már mi is tettünk kétszer egy -egy lépést, de nagyon nagy a bizonytalanság még! :lol:

Fióna!
Sajan tb.-i vagyok (születés ügyileg, nam ott lakom most) de, nem tok neked értelmes cipőboltot ajánlani! Talán a sétálóutcában találsz két kisebb boltot, vagy nem tom működik -e még Tb. eléjénél, ott a mekinél a Reno cipőbolt! :? Sajnos nem segítettelek ki, tom!

Márti! Kösz a megértést! :oops: :lol:

Ilcsike! Írj bátran magadról és a babádról ! Kíváncsiak vagyunk mindenre!

Nem tudjátok hová tűnt Erázs és bernus? :?: Erázstól még várom, hátha vcan épp kéz-láb ötlete a denevérekre a férjének!

Oltári fáradt vagyok, egyszer már ki is nyomtam az összes beírt szöveget, úgyhogy ezt most a bizti kedvéért elküldöm gyorsan! Legyen nagyon szép napotok holnap! :D Gondoljatok arra, semmi sem rosszabb, mint 8 órát zötyögve utazni egy nap pár előadás kedvéért! :cry:
Ja, és sajna vége a jóidőnek, jön a fázós idő! :lol:
Miért vagyok mindíg ilyen negatív :?: Tipikus magyar :oops: :lol: !

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Kicsi lehet, hogy valami front bántja a kicsiket, mert nálunk is nagy nyűgösség van ma, és egy másik anyuka is panaszkodott hasonlóra.
A cipő tényleg gáz itt. De szerintem ezen nem érdemes sporólni, mert az olcsó 1 szezonos, míg pl. az én téli cipőm 3 telet is kibírt.

Én 8 kilót híztam terhesség alatt, és most 1-el kevesebb vagyok, mint mikor Lillával lettem várandós, mégse jönnek rám a régi ruhák. :cry: Sajnos nem csak a kilók számítanak. Azért kívánom, hogy ti, ne így járjatok! Ez gondolom kötőszövet kérdése, ami nálam nagyon gyenge. :oops: :cry:
Remélem mihamarabb megnyugszik Szilárdka, és felhőtlenűl élvezitek legújabb tudományát!
Puszi mindenkinek!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok Lányok! Úgy látszik, csak iyenkor lesz időm írni. Pedig terveztem egész nap ám, hogy leülök a gép elé, de mindig közbejött valami. Mint írtam a várandósságom végén járok, közeleg a szülés ideje, amitől egyre jobban tartok. :roll:
Hála az Égnek, szinte tünetmentesen viseltem / viselem a terhességet, semmi hányinger, émelygés, tele vagyok energiával. :lol: Szerettem volna még dolgozni, de már elzavartak táppénzre, hogy ugyanmár talán pihenni is kellene, meg aztán készülődni a babavárásra. :) Bevallom, kicsit tartottam az itthonléttől, mit fogok magammal kezdeni, de nem bánom, nem unatkozom...Mindig van mit tenni. Gondolom, ezzel Ti is így vagytok.Most még mindenre van időm, de ahogy olvaslak Benneteket, a baba megszületése után már nem így lesz. :?: Olyan sok kérdésem van ám! :lol: Főleg a szőnyi kórházzal kapcsolatban.
Szült ott valaki, esetleg fog mostanság? Bocsi, de nem tudtam végigolvasni a hozzászólásaitokat. :oops:
A hízásról annyit, hogy eddig 13 kg - ot szedtem fel, amit nem is bánok, mert 49 kg- mal kezdtem, most sem érzem magam kövérnek, sőt most vagyok formában :D :D
Egyelőre ennyit magamról.Igyekszem minél többet gépközelbe kerülni, s írni Nektek.
Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Üdv., Ilcsike

Kép
ilcsike80
 
 


Szia Ilcsi!

Csak röviden, mert cipőket vadászok. :o
Ne tarts a szüléstől. Vannak extrém esetek, mint szegény Kicsi, de a fájdalmakat, ne úgy képzeld el, mintha most fájna baromira. A hormonok hatására egész másképp érzékeli az ember még azt is.
Egy gyerekkel pedig sztem nem zűrös. És eleinte csak eszik, és alszik. Én is bevoltam parázva, de nem volt rá okom.
Kinél szülsz? Merre laktok? :oops:
LÉpnem kell, mert egy hét múlva már 6 fok lesz csak nappal, így most gőzerővel hajtom a téli cuccost!
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Ibolya ma alvásidőben megpróbálok válaszolni. :) Kaptál magadnak cipőt? Én tavaly vadásztam magamnak és végül a Metróban megláttam egy bakancsot, megszerettem és megvettem.

Kicsi, képzeld felhívtam a Vadász rendelőjét pénteken, hogy tényleg igaz-e, hogy jövőre már nem vállal szülést és mondta az asszisztens, hogy igen. Aztán megkérdeztem, hogy hol fog vállalni, erre meg azt mondta sehol.

Kismamák nem tudjátok véletlenül mi van? Ja és ismeri valamelyikőtök a Ferenci dokit? (nem tudom jól írtam-e a nevét, a keresztnevét nem tudom) a hugom azt mondja tb-i.

Bocs ha valakinek nem válaszoltam, majd még megpróbálok benézni.

Pussz

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok! Nincs időm, csak Márti neked üzenem, hogy Drukolok nagyon a 2 nap múlva esedékes tesztedhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Küldök egy zebrácskát is OK!? Á a neten kersztűl most nem megy. Inkáb áthajtom a városon. Kórházról én se tudok, de minden infó érdekel!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!
Csak röviden.Azt hallottam a kórházról hogy a Rókay is irt valami kérvényt és állítólag nem zárják be.A Ferenci dokihoz volt szerencsém ultrahangon rendes doki bár egy kicsit kelekótyának tünt nekem.Tatabányai de láttam a terhesgondozóba hogy rendel ott.
Márti úgy néz ki nálatok is jön a második bébi??
Lehet hogy a Vadász elmegy valahová messzebre azért nem vállal?

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Én erről a kórházbezárásról semmit sem hallottam, de meg fogom kérdezni most már a barátnőmet, mert ő ott altatóorvos, hátha tud valami friss infót.

Lányok! Köszi a bíztatás, holnap kezdem a 35 hetet, most már tényleg nincs sok hátra. Valahogy elleszek addig.

A Ferenci dokiról én hallottam már rosszat, nemrég úgy megvizsgálta az egyik barinőmet, hogy elkezdett vérezni. Hogy a doki volt a hibás vagy sem, azt nem tudom, de szegény csajnak majdnem beindult a szülés.Egy másik barátnőmnek 3 éve ő volt a fogadott orvosa, rengeteg pénzt hagyott ott nála, és a szüléskor le sem szarta a fejét, be sem akart menni a kórházba. Hát ezek a pletykák. De tudjátok nincs olyan doki, akiről csak jókat hallani.

Most lelépek, mert megint csak beugrani volt időm. Mindenkinek jó pocakosodást. Jók legyetek. :P

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Viki pihenyj sokat, nem is görnyedj a gép elött sokat. Azért persze gyere, de első a bébi! :wink:

Lillának vettünk csimbit 13.000-ért. :cry: Hogy nekem mikor lesz, nem tudom. Megnéztük az árakat, és háááááááááááááát, nem lettem lelkes.

Nem tudjátok melyik napokon van most Uh a kórháznál? Jövőhéten kell mennem. Pénteken bent voltunk, de már sehol senki nem volt, villany is leoltva, és a fogadási idő se volt kiírva, pedig régen ott volt az ajtóba.

Én is sokat gondolokozom, hogy kit válasszak. Csütörtökön akartam beszélni a Bernadettel, de persze szabin volt, és az Ördögh helyettesítette. :roll: Legalább most megint van egy hónapom gondolkodni. Bár szerintem 1 hó aggódás lesz belölle. :twisted:
MIndenkinek szép estét!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Sikeresen elkapta a kicsi is a torokgyulladást, így már a második hete lázas és beteg valamelyik gyerek, én meg alig alszom! :cry:
Ráadásul mindíg hétvégén jön ki rajtük ( szombaton! ) :cry: ! Mikor Szegedenvoltam, Ákos szeme nagyon bedurrant, Attila elment az ügyeletes gyógyszertárba, ott meg elhajtotta a nő, képzeljétek, nem adott ki neki vény nélüli szemcspp receptet kötőhártyára, pedig nyilvánvalóan az (is) van neki! :evil: ! Teljesen fel vagyok háborodva!

Annyit hadd tegyek már én is hozzá a Ko.-i kórházpletyikhez, hogy a gyógyszertárban várva, egy kismama a gyógyszerésszel beszélgetve azt mondta, hogy a azülészet jan.-tól lehúzza a rolót Szőnyben, lehet menni Tb.-ra, Egomba, Pestre, Győrbe! A sebészet, meg nem tom mi még, meg már most 1-től bezár!
Hát...., ki, mit hisz el ebből! :wink: Nézzetek utánna :D !
Én mindenesetre a mai napig Tb., és Dr. Benya László Főorvos párosításra esküszöm! Ez a doki maga a kedvesség, emberség, és tisztesség, lelkiismeretesség netovábbja! Ja, és közölte velem, mikor megkérdeztem hogy ő nem kér semmit a szülésért, mert állami int.-ben, állami eszközökkel dolgozik, csak a szaktudását adja, és mivel erre esküdött fel, ő nem kér egy fia kanyi buznyákot sem! :D Nagyon korrekt!

Egyébként nem figyeltem a híreket, de a párom mondta, azt hallotta, vége az orvosválasztásnak, mehetsz szülni mostantól a z ügyeleteshez! :? Hááát, nem tom mi igaz ebből is!

Viki! Kitartás, gondolj bele, pár hét és a kezedben van, és a szívedben egy életre az a kis pocaklakó! :D

Mári! Ne haragudj, nem is figyeltem a vonalzód, de úgysem értem az angolt, ha viszont tényleg a terhestesztet csinálod, akkor drukkolok! :oops: :D

Mostanában én is úgy vágyom egy harmadikkra...., egy kislányra! :lol: :oops: Ábrándozás befejezve!

Ilcsi! AZ elsőnél én is tök jól éreztem magam, remélem minden így is marad! Vigyázz te is a babádra! :D Jól olvastam, hogy rebeka lesz?

Már minden billentyűt mellé nyomok! Jó éjt, sok-sok álommanót mindenkinek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok


Gondoltam benézek:)
Örömmel látom,hogy megy a topik,mégpedig elég aktívan.
Látom vannak újj lányok is.ÖRÜLÖK?HOGY CSATLAKOZTATOK!
Nagyon örülők neki.
Jövöhónapban visszavezettetjük a Netet:)
Már jó lessz mert már hiányoznak a bumálások veletek.
Most megyek vacsiztatni aztán fürdetni mert elég nehezen megy az átállás a Martinnak.
Remélem mindenki jól van.

Ui.fioola GRATULÁLOK!!!
puszi mindenkinek
Mariann
mariann2
 
 


Elfelejtettem kérdezni :Nemtudtok eladó babakocsit?ha tudtok írjátok meg légyszi ide.Mariann
mariann2
 
 


Sziasztok!

Mariann de jó, hogy előkerültél! :lol: Gondoltam is, hogy vajon beköttetitek e megint a netet.
Martin mekkorát nőt, miket tud? És te hogy vagy? Kistesó?
Köszi a gratulácíót, de csak óvatosa, majd, ha a karomba lesz. :lol:

MIlyen babakocsit szeretnétek? Én most sokat bújom őket, nézegetem mi újság ezen a téren. Gondolom sportot. :roll: Meg milyen árban? Mi tavaszal a babaszoba apróhirdetésében találtunk Pierre C. babakocsit 8000-ért, és ráadásul Komáromban. :lol:
Attól a csajtól vettük, akit tavasszal írtatok, hogy Eszter nevű kislányuk dadával jár a plusz mögötti játszóra.

Rozi remélem jobban vanna a kicsik!

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi Fióna már alakulnak a kölykök, Bár Máki szeme még nem az igazi!
:?

Szia Mariann! Mi még nem ismerjük egymást! :D
Boldog névnapot! :)
Olyan furi leírni a nevedet, mert civilben én is Mariann vagyok, csak a párom nevezett el Rozinak! :oops:

Ha tudtok jó kis mézeskalácsházikó recepteket, akkor írjátok meg nekem légyszi, mert szeretnék ünnepekre csinálni egyet az oviba is, meg itthonra is! :? Ha sikerül! :lol:
A netet már bújom egy ideje van egy www.mézeskalács.lap.hu , ott már mindent leszedtem, de hátha ti tudtok valami jót! :wink:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Lehet, hogy rosszul írtam és www.mezeskalács.lap.hu , ne verjetek meg, ha nem megy!

Bocsi

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Azt a betyár!!! Mik ki nem derűlnek! :shock:

Na akkor Boldog Névnapot minden Mariannak!!!

Kép

Én is 1× sütöttem. Az NLC-én olvastam, hogy a mézes süti sütőkeverék hátúlján lévő recept tuti. Azt csináltam meg én is. Jó lett! :wink:

Küldtem privit! Megkaptad?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!
Végre egy kis nyugi Tutikám alszik! :) Mostanában nagyon rosszul alszik éjszaka szinte óránként fenn van :cry: pedig ez nem volt rá jellemző,nem tudok rájönni a foga kínozza vagy ez a bolondos időjárás.Valószínű inkább a foga mert előfördúl hogy megy a hasa.
Ma vettem neki simpatex bundás cipőt 19-es méretű potom 10500ft.
Nem tudjátok hol lehet Komáromban Siesta cipőt kapni?

A kórházról mindenkitől érdeklődtem és egyértelműen mind azt állítják hogy nem zárják be sőt most építenek valami szuper modern laboratoriumot mellé.Ez azért egy kicsit megnyugtatot. :)

Nekem is van egy jó mézeskalács receptem bár én nem szoktam sütni annyira nem vagyunk oda érte de már kostoltam finom.Nálam a beigli elmaradhatatlan imádom sütni és persze enni mégjobban, a mákosat és a diósat egyaránt.Nekem is kikellett kísérleteznem melyik a jó recept volt olyan mind a kukában kötött ki.

Boldog névnapot kívánok én is minden Mariannak!! :lol: :lol:

Képzeljétek el Szilárdka annyira édes ahogy totyog a picike lábaival meg tudnám zabálni.!Tegnap jött velünk a temetőbe írtóra tetszet neki a sok színes virág és a mécsesk ahogy világítottak.

Nagyon eltűnt mindenki pedig már olyan sokan voltunk nem?? :cry:

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Apa itt őrjöng a fejem felett, de muszáj megköszönnöm a köszöntést!

Fióna! Megkaptam és priviben próbáltam visszaírni, nézd meg, hátha sikerült! Ha nem nagyon köszi, nagyon boldog voltam!

Kicsi! Áki sem alszik, már a védőnőt faggattam, azt mondta, a foga miatt, Hát mi ezen felbuzdulva fél kanál Panadolt adunk neki este fekvés elött,eredmény = nem 6-szor, csak 2-szer ébred! Lehet tényleg foa fáj ! Meg Szilárdnak is ! :D
Sok sok puszi Mennem köllll!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Sos kérdésem van: nem tudjátok ki rendel (nőgyogyi) a rendelőben ma?

Köszi

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok


Mindenkinek köszi a gratulációkat.


A jövőhéten kedden lessz 2éves a Martin.
Már szinte mindent mond,csak nem tisztán.
Tanultunk már 2 verset,és már minden második szót mondja belőlle.Sajnos még mindig cicizik :(
Igen valalmilyen sport kocsit szeretnékKB: 10-15 körül,de nem nemkünk hanem a tesóméknak.(csak sugva mondom nekik is összejött a baba megint)Már 5 hónapos.
Lilla hogy van?És te hogy viseled a terhességet?

Kicsi
Már jó nagy a fiad.mennyi idős is?
Már elfelejtettem. :oops: Bocsika
Ti jól vagytok?
Vaksi vagyok,most látom a mércéteken hogy 9hónapos.


siprozi

Nálunk is rendszeres probléma az alvás.
Nekem a dentinox sem ért semmit.
Valahogy elmult magától.
Nekünk talán 1hónaja van nyugodt éjszakánk.
Nálunk ez azt jelenti,hogy 2-3 szor kel csak fel.
Mert elötte Ő is óránként fennt volt.
Látom neked már 2 (nagy) fiad van,már Én is várom,hogy 10 év körüli legyen.Igy nehezebb vagy könnyebb.
Arra értem ezt,hogy eljátszik e a nagy a kicsivel.
Mert gondolom azért úgy könnyebb.Vagy nem.
Majd én is szeretenék kistesót,de a párom még nem akar csak késöbb. :cry:

Most megyek.jövök ahogy tudok.
pussz
mariann2
 
 


Sziasztok!

Rozi nem jött privi. :cry:

Kicsi a sympatex nagyon szupi cipő. Tényleg nem ázik be. És nekünk totál újszerű maradt, úgyhogy félre is tettük a kistesónak. Így nem is olyan drága. :wink: De hol vetted? Mert mi azt is ott vettük, ahol Siesta cipit. A Milleniumba az Évánál nagyon ari, mennyetek nyugodtan. Igaz, én is ott dolgoztam, de sztem mindenkivel az! :wink: Viszont ua. olyan jó cipőt ajánlott legutóbb, ami siesta talpal van, de barátibb áron. Magyar termék, viszont a siestát már megvette vmi külföldi. :( 7000 körül volt őszi cipő.

Mariann itt vannak online boltok, ilyen árfekvésben szinte mindegyikben vannak. http://babakocsi.lap.hu/
A Zsófi baba boltba is van. Olyan 9000 körül láttam. Ez a DM mögött van.
Lilla nem mond verset még, és eléggé elvan maradva szókincsben a kortársaitól, de azért fejlődik, így nem aggódom. :wink:
Elég jól viselem a terhességet, csak sokat fulladok, és fáradékony vagyok, de lehetne rosszabb is.

Martinnak boldog szülinapot!!!

Kép

Márti mi újság??????????


Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Mariann a Szilárdka 10 hónapos múlt nem tudom hogy a vonalzónkon miért maradt rajta az a dátum amikor készítettük??Próbáltam újra csinálni de mindig kiírja a kilenc hónapot.Egyébként köszi jól vagyunk.

Ibolya!A mileniumban vettük a cipőt de nem emlékszem hogy mutatott volna a csaj siesta cipőt.A földszintem a lépcső alattit mondod te is ugye?

Rozika!Nem vagyok híve semmilyen gyógyszernek és gyógynövény használatának sem ameddig nem muszáj.Ja a múltkor írtad az algopirint azért nem ajánlják sem felnöttnek legfőképp gyereknek nem mert zabálja a vörösvértesteket.Ennek ellenére nekem ha fáj valamim azt szoktam bekapni.A mostani éjszakánk elég tűrhető volt csak készer voltunk fennt.

Na sziasztok megyek mert Tuti nem bír magával pakolászhatnékja van egyfolytában már felforgatta a szobát.

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem ám el, csak a héten melós hetem van, most végeztem nemrég. Meg szabadidőmben még mindig vásárolgatok. Mindig azt hiszem, hogy már minden megvan, aztán mindig eszeme jut valami.

Rozi! Remélem a kicsi már jobban van, bár a torokgyulladád nem múlik el olyan hamar, küldök a picinek sok gyógypuszit. :P

Akkor én is így utóla, minden Mariannak nagyon boldog névnapot kívánok. Bocs, hogy így utólag, de kicsit el van az agyam kalibrálva.

Kicsi! Lehet, hogy apicik azért nem tudnak jól aludni, mert itt vannak a frontok egymás hátán. szerintem ezt ők is megérzik.

Hát a kórházbezárásról még nem sikerült megtudnom semmit, de remélem, ezek álhírek.Holnap jön a barinőm, aki ott altatóórvos, és majd kifaggatom. Ő csak tud valamit erről.

Na le is lépek, mert elég fáradt vagyok. Holnap benézek hozzátok.

Puszi mindenkinek!

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Mariann úgy örülök, hogy megkerültél. Tegyél majd fel képet Martinról! Boldog szülinapot neki! Visszamész melózni, vagy maradsz gyesen?

Láttátok, hogy megszűnt a Csokonai mellett a bababolt? Én anno ott vettem a babakocsinkat, aztán az a 2 csaj akik ott voltak átmentek a Zsófiba, utána meg már nem nagyon ment a bolt, mert elég drága volt.

Viki faggasd ki a barátnődet. Ha ezt addig esetleg olvasod kérdezd már meg tőle, hogy ő ismeri-e a Ferenci dokit és ha igen mi a véleménye róla. Na nem is kérek sokat mi, azért köszi :D
Csiga-bigád nagyod a finisbe ért :D

Képzeljétek a Gondolás bababoltban (ego bolt mellett) nem kaptam téli sapit a Rékára. Ott akartam venni, mert ott még elfogadható árak vannak, de valami tavalyi maradék volt neki, meg olyanokat mutogatott, hogy vékonyabb volt mint a jelenlegi átmeneti sapija. Meg a leányzónak se tetszett.

Ibolya fényképezzed már le a Lilla csizmusát. Légyszi!

Minden betegeskedőnek, lábadozónak jobbulást.

Pussz

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Márti a Babby Bellből a csaj nem át ment, hanem ő nyitotta a Zsófit.
Mi legtöbbször nála vásárolunk. Én nagyon szeretem.
A Gondolás bolt meg azóta nem jó, mióta csak gondolás cuccok vannak. Mind egy kaptafa, max. a szín más. :( Zokni is vagy 5 pár van mindig mikor én megyek. :?
A sapi nekünk jó lett a tavalyi. :shock: 4000-ért láttam Milleniumban Éváéknál olyat, ami tetszik. Hát szerintem azt nem vesszük meg. :(
Kicsi, igen a lépcső alatt van. Akkor lehet, hogy már nem siestáznak. Mondta, hogy drágábbak mióta átvették. Pedig eddig se volt olcsó.

Kép

Kérésedre ime a csimbink Márti! 100% gyapjú bélés.
Ja és 25-ös. :cry: Mikor kérdezted mekkora a cipője, eszembe jutott, hogy megkéne nézni, jó e rá. Hát az augusztus végén vett cipő, ami akkor még nagy volt, október végére, éppen csak jó. :shock:
Viki pihenj is most már!

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


sziasztok én is komáromi vagyok csak a hid tul oldalárol révkomárombol csatlakozhatom ....?kisfiam hamarosan 7 honapos a neve kevin
tintilla
 
 


Sziasztok!

Hú ...., de sokat írtatok, nem győzlek követni benneteket!
:D

Mariann!
Asszem félrenézted a vonalzóm, mert nem 10 éves a nagy, hanem 4 éves és 10 hónapos, a kicsi meg simán 10 hónapos! Amúgy elvagyok velük, ahogy nő a kicsi, úgy nő a zsivaly is! :) De olyan jóóóóóóóóóó! :D :D

Képzeljétek, nem adtam neki panadolt este és úgy is "aludt" az éjszaka, bár ez relatív,. mert ahogy Mariannál, nálunk is nem 6-szor, csak 2-szer kellt fel!

:D HA tudnátok hogy örülök! :D :D :D :D

Fióna!
Elég béna vagyok akkor, bocsi, pedig begépeltem a privibe, csak ezek szerint nem küldtem el jól!
A lényeg, hogy úgy örültem neki, mint majom a farkának! Elég rázós kis természetet hoztál ki nekem, eddig nem mindent véltem felfedezni, de még áttanulmányozom majd megint később, ha lesz több időm (ha-ha-ha

:lol: )! Nagyon-nagyon köszi!+++++
:D

Kicsi!
Mi van Szilárdkával?

Jajjjjjj!
Annyit beszélek, hogy elfelejtem azt leírni, ami miatt benéztem most:

[Ákos tett 7 lépést teljesen egyedül, magától!

Ne haragudj Tintilla, hogy a végére hagytalak! Nagyon örülök neked! Csapódj nyugodtan hozzánk! Szoptatsz még?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


És még valami: élvezzétek a gyerekekkel a havat!
Csabusom még sötétben is kinnt volt!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!
Szia Tintilla örülök hogy többen lettünk megint! :)

Szilárdkám szegényem annyira megfázott nem gyözöm törölni az orrát más baj hála istennek nincs ,de éjszaka szinte egész végig fennt voltunk hiába fujtam az orr sprét mindíg felébredt nem kapott levegőt.
Gratula Ákihoz!! :) Ök jobban vannak már?
Megyek mert nyűgösség van. :)
Sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

na most vpégeztem, mert még ma is dolgoztam. Még szerencse, hogy így bírom. :P

Robcsi! Meg mindenki, akit érint a dolog. Volt a barinőm, és azt mondta, hogy a kórház nem lesz bezárva, hanem átalakul, teljesen más profilja lesz. De a szülészet egyenlőre nyereséges, és azzal nem lesz semmi. Nem tudom itt írta-e valaki, hogy a Vadász doki már nem vállalt jövőre szülést, ez így igaz, de nem a kórházbezárás miatt, hanem mert a kutatásokból van elég pénze, és únja dolgot, ezért nem vállal többet. Jó mi? Pedig ő még elég fiatal. :roll: Szóval a belgyógyászat is működik még, és szülészet is lesz még jövőre. Az átalakulás kb 2 év múlva lesz. Ennyit sikerült megtudnom.

Tintilla! Üdv közöttünk. rj magadról!

Fioona! Azért amikor van egy félórám, szoktam ám pihizni is. Ilyenkor ledőlök valahová, és felpakolom a lábaimat, ha tudok szundítok is egyet. Mert éjszaka már nem sokat alszom. Ja azt nem írtam tegnap, hogy csütörtökön voltam dokinál, és nem nyílok még, és nem is rövidültem a múltkori 2000 hez képest. A doki meghallgatta a köldökzsinór szívverését, és azt mondta, hogy a babám nagyon jól érzi magát bennem. Szóval minden rendben, pedig már számítottam rá, hogy azt mondja, hogy nemsoká szülünk.

rozi! Tök jó, hogy Áki már lépeget! Biztos nagyon örültetek neki, mondjuk majd most jön a java. Pakolhatsz el minden fontosat és veszélyeset szemelől.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Sürgős segítséget kérnék az egyik Kpooánymonostori barátnőm számára! :?
Két hónapos babája van, annyi teje van mint égen a csillag, de ahogy már korábban is tettem rá célzást, akkora fafejű, szakmáját nem értő, töketlen, segíteni nem akaró :evil: :evil: , (és nem is folytatom a sort) védőnő van Monostoron, hogy nem hajlandó segíteni neki leadni a tejét! Képtelen a védőnő elküldeni vizsgálatokra ( ha egyáltalán kell - nem tom, sosem volt sok tejem! :lol: :wink: ), vagy a szükséges papírokat elintézni, a tej meg csak gyűlik a fagyóban, már minden tele van vele, annyit az életben el nem főz később se....szóval, hogy kikecmeregjek a mondatból segítsetek hogy tudnánk elintézni, neki, hogy leadhassa, vagy valakinek odadja akár a védőnők segítsége nélkül is! Vagy ha tudtok egy normális védőnőt Ko.-ban, kérlek szóljatok!

Ezer köszi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Sürgős segítséget kérnék az egyik Kpooánymonostori barátnőm számára! :?
Két hónapos babája van, annyi teje van mint égen a csillag, de ahogy már korábban is tettem rá célzást, akkora fafejű, szakmáját nem értő, töketlen, segíteni nem akaró :evil: :evil: , (és nem is folytatom a sort) védőnő van Monostoron, hogy nem hajlandó segíteni neki leadni a tejét! Képtelen a védőnő elküldeni vizsgálatokra ( ha egyáltalán kell - nem tom, sosem volt sok tejem! :lol: :wink: ), vagy a szükséges papírokat elintézni, a tej meg csak gyűlik a fagyóban, már minden tele van vele, annyit az életben el nem főz később se....szóval, hogy kikecmeregjek a mondatból segítsetek hogy tudnánk elintézni, neki, hogy leadhassa, vagy valakinek odadja akár a védőnők segítsége nélkül is! Vagy ha tudtok egy normális védőnőt Ko.-ban, kérlek szóljatok!

Ezer köszi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: