Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orsi:
Nálunkis Vuk van a falon :D ,meg egy béka+felhő+napocska+pillangó+virág.
Nálunk ilyen halványmogyoró színű a fal.Narancssárga függönnyel.
Éjszakázás ügyben akkor szerencsénk van.Remélem Kyra is átáll.Nálunk is van,hogy 1 körül felkel,de beadom neki a cumit és visszaalszik.
Majd még jelentkezem.
Drukkolj holnap oltás :? :shock: !

Kép

Timi
tftimi
 
 


Timi!

Képeket kérek! Nálunk is narancsos függöny lesz ha minden igaz, mert Kyra imádja a narancssárgát!
Szóval mindenről kérek képet! Jöhet e-mailbe is akkor nem kell kicsinyíteni :lol:
Drukkolok a kedvenc kiscsajszimnak holnapra! Nagy puszi neki!
Kitartás ez az utolsó egy darabig! :wink:
Hogy szoktattad le Rékát az éjszakázásról? Vagy magától állt erre rá?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jó reggelt :D !

Orsi:

Majd küldök képeket,ha felébredt a kisasszony :) .
A függönyt a Diegoban vettük,nem gyerekmintás,de mivel maradt belőle anyag,ezért a gyerekszobába is azt tettük.
http://www.diego.hu/, Marokkó hímzett organza a neve.Nézd meg a szőnyegeket is,mert mi pl. a Flower nevüt vettük rózsaszínben,de van narancssárga is 1990 pénz.Sőt mostnézem az akciós szórólapon,hogy csak 2990 pénz a 115*160-as,mi a kicsit vettük anno 2000-ért.Tudod itt a Cora mellett van üzletük.Érdemes megnézni,mert képen nem látszik a valódi színük.
Mi mondjuk ki szeretnénk majd alkalomadtán cserélni valami vidámabbra a függönyt.
A Vuk dekorációt a bababörzén vettük.Nem tudom hol lehet kapni,de nagyon jó.Ilyen hungarocellből van az egész,és szilóval kellett felragasztani.
Hűűű én nagyon kiváncsi vagyok milyenek lesztek.Imádom a lakberendezést :D .
Az éjszakázást én úgy csináltam,hogy minden este szigorúan ugyan azokat a dolgokat,szinte szertartásszerűen csináltam.Fürdés+kencefice+babazene+redőny le ,esetleg levendulaolajat is kipróbálhatod.Beleteszed 1 pohár vízbe és az nyugtat,de babaolajjal keverve jó maszírozni is,vagy a fürdetővízébe tenni.Vagy még 1 ötlet,hálózsákba bújtatás alvás előtt.Aztán előbb-utóbb nekem bevált.Hogy ettől e azt nem tudom.Talán próbálj meg neki semmit sem adni vagy egyre ritkábban éjszaka,inkább próbáld nem kivéve csak megnyugtatni simizni a hátát+cumi,és akkor talán rájön,hogy nem érdemes felkelnie.Na nem okoskodok többet.Minden baba más,úgyhogy nem tudom :? .Hátha valamelyik beválik.
Remélem mihamarabb leszokik erről :D .
Jó lakberendezést nektek :D .

Na pusz

Kép

Timi
tftimi
 
 

 
 

Timi, köszönöm a képeket, nagyon édesek! Na, én is valami hasonlóra gondoltam :)

Én se szeretnék gyerekmintás függönyt! Se a sötétítőt se a fényáteresztőset nem akarom, hogy macis vagy valami gügye rajzos legyen :lol:

Éjszakázás...hát mi mint mondtam most akarjuk leszoktatni róla, ilyen csak cumi és simi megoldással...holnaptól szabin van a drágám, ugyhogy akkor lehet éjjel üvölteni :? :lol:
Mi is minden este ugyanazt csináljuk, rendre ugyanakkor van pancsi, meg minden, meg a lefektetés is ugyanúgy, hálózsákba szigorúan...de semmi...simán elalszik avval nincs is semmi gond, de utána rendre felkel éjfélkor, meg utána majdnemhogy óránként! :shock:
Szóval éjfélig érzi, hogy éjjel van, utána nem! És akkor ilyenkor adtam neki teát, tápit sose adok éjjel! De most a teáról is le akarom szoktatni, mert azért még érdemes felkelni, ő úgy érzi, hát a cumiért talán tényleg nem lesz neki érdemes! Remélem bejön! Ha nem akkor nem tudom mi lesz, én már teljesen kikészültem! Egy hónapja nem alszom! Ugyhogy kész vagyok! :?

Drukkolok az oltás miatt! Ha tudsz írj majd!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:

Na még 1x elkeztdem a levelet,mert az előbb áramszünet volt. :) Pont megúsztuk a vihart kb. fél órán múlott.
Az oltásnál meg se nyikkantunk :D .Most figyeljük a lázát.
Ja és a jó hír,hogy nem kell már szedni a vasat.Juhéééé :D .Végre nem fogja bántani a pociját az a sz...r.
Hát nem irigyellek az éjszakázás miatt.Az a legrosszabb ha az ember nem tudja magát kialudni.Egész nap ingerült lesz s nincs türelme napközben sem a babához.Nekünk csak az első hónap volt ilyen de az éppen elég volt.
Na megyek.
Kitartás!

Timi
tftimi
 
 


Timi!

Örülök hogy Réka jól viselte a tegnapi szurit, kis hős :) Puszi neki :)
A vasnak is örülök, nem is volt normális, hogy ennyit szenvedjen szegénykém! Gondolom akkor mostantól nagyon jó lesz neki! Eddig is kisangyal volt, de most méginkább az lesz :)

Az éjszakázás nálunk még csak egy hónapja tart kb. de én már kivagyok! Olyanról hallottam, hogy egy két hét után "romlik el" a gyerek, de hogy 4 hónapig jó legyen és utána megbolonduljon, na olyat még nem hallottam!
:evil:

Na de most jön csak az igazi feketeleves...ma kezdjük a leszoktatást... :twisted:

Majd beszámolok a fejleményekről! :?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:

Akkor sok sikert a leszoktatáshoz.Egyébként én azt olvastam,hogy amikor jön a baba foga ,akkor visszatérhetnek az éjszakázások,mert este érzi legjobban,hogy fáj neki.Lehet,hogy az a baja.
Mi vettünk ilyen zselét fogzásra meg cseppet is.
Képzeld a Réka tegnap este üvöltött,be volt dagadva a combija :( .AZtán olyan 7 körül felborult és majdnem 6ig aludt.Reggel meg 38,7 volt a láza,de most már vigyori és jobban van.
Na sok sikert az éjszakához!

Timi
tftimi
 
 


Huh, hát nagyon sajnálom, hogy Réka megint belázasodott! Pedig ugy reméltem, hogy most megússzátok! De fel a fejjel, ez volt az utolsó, most egy darabig nem jön több :wink:
Tegnap éjjelig programunk volt, ugyhogy a gyereket leadtuk anyósomnak, ugyhogy ma még nem éjszakáztunk, de ma kezdjük! Majd mesélek! :lol:
Meg a glettelést és a festést meg ilyeneket is ma kezdünk! Ugyhogy majd erről is mesélek! :lol:
Jó hétvégét mindenkinek!
8)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:
Akkor nem unatkoztok.Mondjuk ebbe a szép időben úgy sem lehet mit csinálni.
Réka tegnap már jobban volt láza is elmult.Viszont iszonyat hisztis volt.Komolyan wcre nem lehetett elmenni hiszti nélkül :x .
Annyira el van már kényezteteve.Már ilyen affektálós hisztiket csinál.A Kyra el tud magában játszani?Mert a Réka nem nagyon :roll: .
Ha lesz egy kis időd akkor írd meg milyen volt a leszoktatós éjszakátok.
Mi csak kedden indulunk Balcsira.
Na jó hétvégét!



Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi!

Hát nem semmi Réka, de nyugi, Kyrának is vannak rossz napjai! :wink:
Különben ő azért sokat szokott magában eljátszogatni! Persze kell neki, hogy lásson, hogy ne legyen egyedül egy légtérbe, de itt ez a konyhába megoldható, szóval a kiságyába berakom itt, és akkor lát! Játszik a lógatós játékaival, vagy a többivel, mindig telerakom neki az ágyát, ugyhogy ...:lol:
Szóval álltalában elvan, de nem sokáig :lol:

Az első leszoktatós éjszaka úgy sikerült, hogy 11körül kapott egy álometetést, ezután felkelt 1kor, aztán kb. 3ig el se nagyon aludt, csak 10 percekre, aztán megint fenn volt! De 3kor sikerült elaludnia és aludt 5ig!Aztán akkor már kapott tápit (mert mi hétköznap is 5kor kelünk, tehát ez nála a normális reggeli idő) aztán aludt tovább 7ig, mint rendesen! Szóval végülis csak az a két óra volt borzasztó, de hát végülis, nem volt sokkal rosszabb mint amikor minden órába felkel! Szóval kiváncsi vagyok a ma éjszakára... :?
Majd azt is megírom!

Most megyek aludni, amíg még ő is alszik!

Jó éjt nektek! Holnap még "találkozunk" :P

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:

Akkor javulgat nálatok a helyzet.Remélem,sikerül előbb-utóbb kialudni magad.
A Réka meg már annyit megeszik a saját főzésű főzelékből,hogy már attól félek nehogy valami baja legyen :D .
Most is kb. 200 at megevett a bari+buri+répából :D .A tápszert meg már alig akarja elfogadni.Nem tudom mi lesz :shock: .
Ha látja hogy eszem ,olyan hisztit csinál,hogy Ő is akar olyat :D ...
Na akkor jók legyetek!
Mi holnap utazunk,és hétfőn jövünk ha minden igaz.
Remélem addig még írsz 1x.

Na sziasztok!



Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi, most olvastam csak amit írtál, remélem még elolvasod utazás elött!
Hát nagyon kiváncsi vagyok, hogy te miket, hogy adsz neki! Hogyan ízesíted! Mert én még nem igen főztem neki, inkább csak Kecskemétit adok neki! Csak gyümit tudok egyenlőre frisset adni neki, nem tudom, hogyan pürésítsem...:roll:
Én sokszor már kihagyom a tápit! Leginkább reggel meg este kap tápszert, és napközbe gyümölcsöt, meg főzeléket! Így van, hogy kibír 4-5 órát is! :shock:
Megkérdeztem a dokit, hogy jó-e ez így, felkészült-e már a kis gyomra erre, és ő mondta, hogy igen, amíg hízik rendesen és van széklet, addig no para :lol:
Szóval minálunk most így megy!

A tegnap éjjel rosszabb volt mint az előző! Majnem egész éjjel fenn volt! Az előző két éjjel párom kelt hozzá, most én rajtam a sor! Mert persze én is hallottam, hogy sír, de legalább nem nekem kellett pattognom, szóval azért relatív kialudtam magam, de most jön nekem csak a feketeleves :evil:

Majd azért azt is leírom hét végén, hogy hogyan zárult a dolog! Sikerült-e leszoktatni, vagy csak erőtlen próbálkozás volt-e!? :roll:

Többiek merre vagytok! Írjatok! Olyan rég írtatok, lassan kiirhatjuk, hogy Orsi-Timi topic :lol:
Szóval hajrá lányok :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Na, megint lemaradtam egy kicsit...
Orsi: remélem, sikerül ez a leszoktató program! Ne adjátok fel, mert eltarthat 1-2 hétig, és az ember már van, hogy nem bírja tovább, de akkor kitartás! Ha nem alszik, akkor végig bőg, vagy csak "dumál"?
Egyébként mostanában Boldi is elkezdte újra az éjszakázást, kb. minden 2. éjjel 3 körül felkel, nagyon sír, és nem tud visszaaludni, csak ha ott ülök az ágya mellett (ezt 5 percenként ellenőrzi is). Nagyon sajnálom szegényt, mert tutira valami rosszat álmodik, vagy fáj valamije, mert nem azt akarja, hogy kivegyem, csak hogy ott legyek a közelben.

Timi: nagyon cuki lehet Réka, mint "nagyzabás"! :lol: Sokszor hallottam már olyat, hogy egy baba a tápit, meg az anyatejet nem ette, viszont a rendes kajákra azonnal rábukott. Majd alig tudod elvenni tőle a csirkecombot fél évesen. :D

pussz csajszik

Kép

Kép
odod01
 
 


Szia Dóri, végre itt vagy te is! :)

Hát nehéz ez a leszoktatás, eddig két éjszaka párom kelt fel hozzá, majd kettőt én, és most jön az 5. most megint párom jön! Első éjjel még nagyon sírt, aztán most már egyre kevésbé, de akkor is van az 1-3ig tartó idő amikor folyamatosan fenn van, és nyöszög! Vagy tegnap pl. csak fél 2kor kelt, és akkor fél 5 ig tartott :?
Szóval nehéz, de remélem jobb lesz! Péntekre kész a szobájának a festése is, és akkor átköltöztetjük! Nagyon éberen alszik, és biztos vagyok benne (legalábbis remélem) hogy ha már majd nem leszünk olyan közel hozzá, akkor jobban fog aludni, mert nem fog még arra is felkelni, hogy mi megmozdulunk! :roll:
De ezek csak gondolatok, nem tudok még semmit, csak reménykedek! Bár már avval is beérném, ha olyan lenne mint amikor szopizott éjjel, mert akkor legalább csak 1x vagy max. 2x felkelt, evett pár kortyot és már zuhant is vissza mély álomba!
De ez a mostani óránként felkelés, ez egy kabaré!

Na ennyit a nyafogásból!

Remélem Boldi is hamar visszaáll arra, hgoy nem kelt fel titeket! Azért jó volt az :D

Na megyek, mert nyüglődik a drága!

Legyetek jók! Jó éjt!

És többiek, ti is jelentkezzetek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :D !

Dóri:Boldinak lehet,hogy jön a foga megint.Szegény :? .
Orsi:Mi van veletek?Szerintem jobb lesz a helyzet ha átköltözik.Valamikor átpályázunk hozzátok,ha haza mentünk jó?Holnap délelőtt idulunk.Kiváncsi vagyok,hogy milyen lesz a szoba :) .
Mi még lent vagyunk Siófokon.Holnap megyünk haza.Nagyon jól éreztük magunkat,csak már nem túl jó az idő :? .Réka 1020at meg 1000reket hamizik.Ráadásul két-két és fél óránként éhes :? .Nem értem.Szerintem már a követőtápszert kellene enni,mert már ez nem elég neki :) .
Vasat abbahagytuk,azóta jobb a közérzete szerintem.

Na jók legyetek!Puszi

Timi
tftimi
 
 


Timi!
Gyertek! Nagyon várunk már! Kész a szoba is! Mármint a minták még nincsenek a falon, az majd jövőhéten lesz meg, de a nagyja kész, már ma este előszőr ott alszik! Kiváncsi leszek! Majd elmesélem az éjszakákat,...rémálom!
:shock:
Na megyek tüzijátékot nézni! legyetek jók! Holnap jövök :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:
Haza érkeztünk :) ,kipakoltuk a fél konyhát meg a fél lakást :? .Ez a rossz az egészben ,hogy vinni kell egy csomó mindent :? .
Annyira lehangoló ez az idő,és senki sincs itthon.Párom is vissza ment már dolgozni.
Halálra fogom magamat unni.
Réka még mindig durmol :D ,este 9 óta.Csak 6kor kelt fel enni,pedig korábban szokott.
Akkor írd meg,hogy mikor mehetünk.Nekem a csüt. vagy pént. lenne jó,de végülis mindegy.
Na pusz


Kép

Timi
tftimi
 
 


Szia!

Örülök, hogy itthon vagytok! Felőlem jöhettek bármikor, most nincs semmi ha jól emlékszem!
:roll: :lol:
De nagy szerencséd van neked a lányoddal, ilyen jó alvókát! persze most az enyém is durmol, de hát már volt fenn kétszer...szóval :roll:
Na de mindegy, énnekem ez jutott! :lol:
Ha jössz mindenféleképpen hozd majd az a pürécsináló bigyót, kiváncsi vagyok!
Na megyek!
Többiek hova tüntetek!?

Na pusz!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:
O.K.Viszem a turmixgépet.Mit főzzünk?Alma+bari+krumpli,vagy bari+krumpli?Majd meglátjuk.
Képzeld tegnap mértük a Rékát,és 310grammot hízott 8 nap alatt :D .Nem semmi.Rekord.6890grosak vagyunk.
Nektek van mérlegetek?Bérlitek?
Nekünk bérelt van,és már igen csak vissza kéne vinni.Jobban megérte volna venni egyet,de nem tudtuk előre,hogy gondok lesznek.Havonta 3000 pénz.
Majd legfeljebb megméretem 2 hetetnte az orvosiban.
Lehet,hogy akkor csütörtökön megyünk,délelőtt 9-10 körül ha az jó.Etetéstől függően.
A telefonomat sikerült Balcsin hagyni,de apósomék haza hozták,csak el kell vmkor menni érte.Szóval most nincs mobilom.Majd értekezünk itt akkor.



Kép

Timi
tftimi
 
 


Timi, hát nekem mindegy, ha ugy jó neked, akkor majd itt van egy nagyon jó zöldséges, lemegyünk és választunk majd valamit!

Ha akarod ne is hozz babakocsit, nekem ugyis kettő van, szóval adhatok egyet :lol:

Csak ha így jó akkor szólj előre, mert akkor szerda este lehozom a másikat anyósomtól, mert az most nála van fenn!
Hát nem semmi, összeszedte magát a kis kedvencem :)
Van mérlegünk, ugyhogy itt lemérheted majd ha gondolod!
Nem a mienk, kölcsönkaptuk a dokinőtől tök ingyen, szóval amióta megszületett megvan a mérleg, de egy fillérünkbe se került!
:lol: 8)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:
Ez a babkocsi dolog jó lenne,ha neked nem gond.Annyira dög nehéz betenni a kocsiba a miénket :? .Elmegyünk majd friss gyümiért ha nem lesz rossz idő.
Akkor majd néha átmegyünk hozzátok méreckedni :D .
Tegnap ettünk paradicsom+krumplit már másodszor.Eleinte nem nagyon izlett neki,de már kezdi megszeretni.
Főzelékből nincs az a mennyiség amit ne enne meg :D .
Majd még jelentkezünk.
Ja és gratulálok a jubilálásotokhoz :) !Kyrus már 5 hónapos :D .


Kép

Timi
tftimi
 
 


Ti is mindjárt 5 hónaposak lesztek!
Hogy rohan az idő! Nemrég még itt jajjgattam a túlhordás miatt, te meg aggódtál a császár miatt! Hát és már 5 hónaposak! Hihetetlen :D

Hát én nem tudom miért, de Kyra nem hajlandó megenni a főzelékeket! Talán én csinálok valamit rosszul! Kiváncsi leszek a tiedet megeszi-e!
A Kecskemétitől is csak a sütőtököset eszi meg! A krumpli és a sárgarépa az fúj azt nem eszi meg, bárhogy is csinálom! A krumplit csak 1x ette meg a kecskemétitől amikor azt hiszem almapüré-krumplipüré volt! De mondjuk paradicsommal már nem eszi meg a kecskemétiből se! Szóval nem tudom mi tévő legyek! :cry:
Bízom benned! Vettem barackot meg almát, meg van itthon egy sárgarépa meg krumpli! Szóval ha ezek jók akkor nem kell venni, ha nem akkor lesétálunk! Holnap lehozom a babakocsit :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:
Először a Réka se nagyon bírta a paradicsomot.Többször kell megkostoltatni.Én a sajátba,hogyha nem elég édes ,akkor szoktam tenni egy mini cukrot,akkor jobban megeszi.Azt olvastam,hogy 6-7 hónapos korig fogad el szívesebben a baba ételeket,és utánna el kezd válogatni,úgyogy most kell bevetni minden ízt,hogy megszokja :) .
Már nem is merem mondani neked,hogy 9-től 3/4 7ig aludtunk evés nélkül :? .Rekord.
Akkor csináljunk barit.Én tegnap (mert nem volt rá sok időm) ,olyat csináltam,hogy meghámoztam a nyers őszibarit,és reszelt háztartási kekszel összetumixoltam.Nem hittem a szememnek 250-et megevett.Nálunk az őszibari a nyerő :lol: .
Na jók legyetek!
Pusz

Timi
tftimi
 
 


Orsi:Még azt felejtettem el megkérdezni,hogy megyek vásárolnia Rékának kell egy pár dolog,és hogy nincs szügséged vmre?
Tényleg ti milyen pelust és popsikrémet használtok?
Mi még mindig a gyógyszertárit.

Timi
tftimi
 
 


Timi!

Hát tudod, mi már az elején se használtuk azt, mert nagyon nem tetszett nekem, azért is adtam oda nektek! :lol:

Mi Gabit használunk popsikrémbe, és nagyon bevállt, soha nem volt még piros! Szóval maradunk ennél! Fürdetésnél Johnson&Johnsont használunk az is nagyon jó!
Pelusba változó! A Háppy nagyon bejött! Sose volt még gond vele! Se pisi, se kaki nem jött ki, és jó légáteresztő is! Szóval azt szoktuk használni, meg a baylove-os pelus is jó! Én nem adok ki annyi pénzt a Liberóra meg a Huggies-ra ha egyszer nem jobb semmivel se mint ezek! :wink:
A pampersről meg szintén tudod a véleményem, hisz az nálatok landolt szintén :lol:

A vásárlás...nem köszi, most semmi nem kell, most voltunk mi is! Vettünk pár új göncöt neki, meg pelust meg mindenfélét! Szóval fel vagyunk szerelkezve! Különben hol vásárolsz neki? És miket vettél?

Holnap akkor jöttök?

Dóri ti itthon vagytok már? Ti nem jöttök át?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:

Megyünk holnap.Ha még áll az időpont :lol: .Ma már remélhetőleg mobilom is lesz,ha a párom elmegy érte.
Még csak nemsokára indulok vásárolni.Az Auchanba megyek,mert kell kaja is meg kutyakaja.
A Gabi popsikrémet mi is próbáltuk,ilyen tubusos és szerintem is jó.
Nincsen botmixeretek?Talán azzal is lehetne pépesíteni.

Dóri:Ti nem jöttök?

Timi
tftimi
 
 


Hát igazából botmixer az nincs! van egy turmixgép, de hát az eléggé nem tudom, hogy jó-e! Nem igen próbáltam, még anno keresztanyámtól kaptam de egy noname valami, nem tudom megfelel-e a célnak!
Az időpont még áll...még...azért holnap indulás elött még nézz be ide...ki tudja...hátha... :oops: :lol: :wink:

Dórinak majd írok mindjárt egy smst! Hátha :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:Jó addig még benézek reggel.

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!
Költözünk!
Hétvégén jönnek a festők, dobozolunk, és ha minden igaz, szerdától pátyi lakosok leszünk! Nagyon izgulok, még sohasem laktam vidéken...
A fiam pedig szeptembertől megy a "családi napközibe", remélem tetszeni fog neki, mert ez az egyetlen lehetőség.. sajnos a hitel miatt dolgoznom kell. Még mindig nem sikerül képet feltöltenem, de Akira, te közel leszel, ha látsz egy 2 éves göndör hajú, kék szemű kisfiút, aki rohan, és után a egy "rohanó" anyukát, azok mi vagyunk.
Kata
chaniel
 
 


Chaniel, nagyon örülök a költözésnek! Ha bármibe tudok segíteni szóljál, szívesen segítek! Ismerkedés a környezettel, meg ilyenek! Bár gondolom amíg nem pakoltok ki addig azért nem lesz ilyenre időd, de ha van időd csak szólj, találkozunk és bevezetlek a falusi élet rejtelmeibe :lol:
Bár én is csak két éve lakok itt, elötte a XII. kerületbe laktam, na de mégis csak régebb óta vagyok "falusi" :lol:

Szóval szólj és talizunk ha van kedved! Megyünk játszótérre meg ilyenek :wink:

Timi, mikor indultok?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:Fél 11kor indulunk.

Timi
tftimi
 
 


Orsi:
Nagyon jó volt nálatok tegnap :D .Jót sétáltunk,meg fagyiztunk :D .
Mit mondott az orvos?Hogy vagytok?
Képzeld ma este mi se aludtunk jól.Többször felkelt a Réka,és elkezdett tornaórát tartani :? .Ja és alig eszik.Én arra gyanakszom,hogy nekem fájt a torkom pár napja,és lehet,hogy elkapta,úgyhogy mi is megyünk ma az orvoshoz.
Azt szerettem volna még kérdezni,hogy honnan rendelted a babakocsit,mert mi is szeretnénk 1et.

Na jók legyetek!
Kép

Timi
tftimi
 
 


Szisztok!

Kyrusnak piros a torka, valószínűleg emiatt nem aludt tegnap éjjel! Remélem nem tőlünk kaptátok el!
Kaptunk rá antibiotikumot, de mondta a doki, hogy ma még nézzük meg hogy van és csak akkor adjuk be neki, ha nagyon nem jól van! (szerencsére ő se gyógyszerpárti, inkább a természetes dolgokba hisz) De kapott egy lázkúpot, és mondta, hogy ha nem lázas is adjuk be neki, mert ez tartalmaz egy kis nyugtató félét is, és legalább nyugodtabb lesz az éjszakánk! Meg kiváltottam neki azt a homeós bogyót is amit mondtál, meg még az ínyét is bekentem neki avval a zselével, ugyhogy mindent megtettem a jó alvás érdekébe...ja, még grízt is kapott :lol:
Hát jobb volt mint tegnap éjjel, de azért még így is felkelt 4x! De szerintem 2x a vihar miatt kelt! Szóval talán van remény :D

Remélem Réka hamar rendbejön! Majd írd meg mi van veletek! Sajnálom az éjszakátokat! Hogy tetszettek párodnak a ruhácskák? Párom el volt bűvölve a kis szoknyától :lol:

A babakocsit pedig innen rendeltem:
http://www.bambino.hu/index.php?m=sport
Nekünk a Pikolo van S9-2007 a termékszáma! És 10.990 az ára+ a postaköltség! Szerintem érdemes körülnézni egyébként azon az oldalon, sok jó dolog van jó áron! Onnan vettük a kompot is! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:Sikerült lemondani a babakocsit,és megrendeltem a másikat.Ugyan olyan mint a tiétek,csak rózsaszín-szürke :D .
Hány nap alatt hozták ki?
Jobbulást nektek!

pusz

Timi
tftimi
 
 


Gemicid-C a mi kúpunk, olyan mint a tietek! A rózsaszín a glicerines kúp... :oops: Bocsika! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Örülök, hogy sikerült lemondani a babakocsit :P
Mit mondtál? :lol:

Fel fognak hívni téged! Vagyis azt akinek a telefonszámát megadtátok! És megmondják, hogy mikor hozzák! Azt hiszem egy hét volt talán! vagy kevesebb!? :roll: Már nem emlékszem pontosan! :oops: :? Lényeg, hogy a postaköltséggel együtt volt azt hiszem 13 körül! Vagyis kivesebb mint 13! 12 valamennyi!

Kiváncsi leszek nektek tetszeni fog-e! Nekem nagyon bejön :)

Írj majd, hogy mi volt a dokinál!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:

Köszi az infót!
Azt mondtam a csajszinak,hogy anyós vett egyet már :lol:
Most alszik 1et a Réka,és utánna lemegyünk a dokihoz.Látod most milyen jó lenne ha már meglenne a babakocsi :D ,mert azt a dög nehezet most tuti nem fogom berámolni.Majd kézbe viszem.A kocsitól kb. 50méter.
Most hívtak,hogy kedden jön a babakocsi,és a postásautó hozza.
Szupi :D .Már nagyon várom.
Na majd jelentkezünk

Timi
tftimi
 
 


Orsi:

Na megérkeztünk.Nekünk is van torokgyuszink,és kaptunk rá valamilyen Sumetrolim cseppet,napi 2x kell bevenni 5 napon keresztül.
Remélem javulni fog a helyzet.
Ti jobban vagytok?
Na jók legyetek!

Timi
tftimi
 
 


Szia, hát nagyon sajnálom Rékát, remélem hamar jobban lesz! :(


Mi jól vagyunk, elég sokat alszik ma napközbe, de nem látom rajta, hogy rosszul lenne, ugyhogy remélem hamarosan kutya baja se lesz :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


http://www.babaholmi.hu/index.php?todo= ... rszam=1251

Szavazzatok Kyrusra!

Kyra Luca, Páty néven fut :)

Ugyse nyerünk, de azért jó móka :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:
Szavaztam :D .Hogy vagytok?
Mi még egy kicsit betegen.Réka még mindig van,hogy sírdogál evésnél :? .Ma 800-at evett,és sokat alszik.Most is 8kor mint akit fejbekólintottak.
Jobbulást
Pusz

Timi
tftimi
 
 


Szia!

Sajnálom Rékát, de remélem jobban lesz mostmár! Elvileg ez ami most van a levegőben, ami Kyrának is volt, ez 3 nap alatt lemegy azt mondta a doki, hát nálunk lement, remélem nálatok is!
Ha jól emlékszem ma 5 hónapos a nagylány! Nagy puszi neki! :)

Most megyek, lepihenek kicsit!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


SZia OrsI :) :

Örülök ,hogy jobban vagytok :D .
Igen vasárnap voltunk 5 hónaposak :D .
Úgy tűnik ma már nálunk is lecsengett a dolog és jobban vagyunk.Már most 390ml-nél tartunk evésben:D .Őszibari+kekszből megevett 220-at ebédre :shock: :lol: .Az éjszaka is viszonylag nyugis volt.
Holnap jön a babakocsink :D .Már nagyon várom :D .
Képzeld tegnap voltak vendégeink,de eléggé kiborítottak,mert 8kor lefeküdt a gyerek aludni,de csak nem vették észre magukat.Egészen addig amíg 9-kor a hangzavarra (haverunk elég hangos jelenség) felébredt a gyerek,és nem akart visszaaludni.Akkor is én mondtam,hogy ugyan már menjünk már ki inkább a kertbe beszélgetni,és akkor mondták csak,hogy na jó akkor ők mennek :shock: .Kiborító :? .
Na mindegy legközelebb nem 4re hívom őket az tuti.

Na psuzi
Jók legyetek!


Kép

Timi
tftimi
 
 


Timi!

Az ilyeneket reggel 8ra kell hívni, akkor talán hazamennek estig :lol:
De tudom milyen ez, nálunk is volt ilyen! Hiába fürdettünk, hiába fektettük le a gyereket, nem vették észre magukat! Hiába, akinek nincs gyereke az nem érti ezt! Az el se tudja képzelni, hogy neked akkor van nyugi amikor a gyerek végre elalszik és ezt az állapotot szereted reggelig fenntartani :? :wink:
De majd megtudják milyen ez, amikor nekik lesz gyerekük és hasonló kedves barátok jönnek hozzájuk :lol:

Örülök hogy jobban vagytok! És, hogy az étvágy és a nyugodt éjszaka is visszatért!

Sajnos mindezt én nem mondhatom el magunkról! Kyra kibírhatatlan! Nem tudom mit kezdjek vele! Nekem annyira szükségem lenne már alvásra, nem tehetek róla! Mondtam is páromnak, hogy így én nem vállalom a következőt! Ha addigra amire össze kéne hozni a következőt Kyra még mindíg nem alussza át az éjszakát, akkor én nem merem bevállalni! Képzeld el megszületik a hasonlóan rossza alvó kistestvér, és majd ketten nem alszanak éjjel, majd ketten vinyítanak napközbe! :evil:

Nem bírnám ki, már ezt is nehezen bírom! Most is halál édesen énekel! Kinyomja simán a magas c-t!
Pedig aludnia kéne! Ja és mindezt azután, hogy a nagyágyunkat telibepisilte, és ezután visszatettem a kiságyába és azt meg lebukta... :evil:

Szóval most nagymosást rendezhetek!

Kivagyok teljesen! Már azon gondolkozom, hogy felveszek valakit éjszakára a gyerek mellé! Vagy visszamegyek dolgozni, és az egész pénzt egy dadára költjük én meg csak akkor foglalkozom vele amikor nekem kedvem van...mint az amcsi filmekbe! Cool lenne! :twisted:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:
Szegény nem irigyellek.Nekünk csak most volt 2-3 nyügisebb éjszakánk,de ennyi is elég volt.Képzelem milyen lehet ez rendszeresen :roll: .
Tesó ügyben én is ezt mondtam a páromnak,hogy még 1x ezt én tuti nem csinálom végig,pedig a Réka még viszonylag jó baba :D . Nem csodálom,hogy így gondolkozol,de szerintem ha már rendbe jönnek a dolgok,akkor az ember pikk-pakk elfelejti a rosszat.
Képzeld Réka tegnap nem volt hajlandó vacsorázni :? .Nem tom már megint mi van :? .
Na felébredt.
Kitartás!
Majd legfeljebb átmegyek babázni,aztán addig pihizel egy kicsit.
Pusz

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Hát most már nekem is fáj a torkom, csak hogy a fáradságra még rájöjjön valami extra :lol:
Két napja az a szokása, hogy kornyikál hajnalba! De iszonyat módon! Hihetetlen! És tegnap képes volt reggel 5:50 től egészen 7:30ig kornyikálni! Hogy bírja? :roll:

Na de hát ha neki ez jó! :lol:

Timi, ha nem hajlandó enni az a fogzásnak is lehet a jele! Szóval nem tudom azóta hogy megy a dolog, de hát ki tudja, lehet hogy nektek is hamarosan lesz fogacskátok, még az is lehet, hogy előbb mint Kyrának!

Olyan hulla vagyok! Alig várom a szombatot! Megyünk egy esküvőre ahonnan hamar lelépünk, és Kyra meg a nagyijánál alszik, ugyhogy nyugodt éjszakánk lesz :lol:

Többiek merrevagytok? Olyan ritkán írtok!
Dóri? Hazaértetek már a nyaralásból? :)

Na pusz mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia Orsi:
Na tegnap már 920at megevett a kisasszony.Megint nem akart vacsorázni,de beadtam a gyógyszerét,és rá fél órára meggondolta magát.Volt legalább fél 10 mire végre elaludt.Ezek szerin még mindig fájhat a torka :shock: .Elmulhatna már.Szerintem nem sokat ér ez a sz . r szirup.
Már megint esküvőztök :lol: ?Legalább kialszod magadat véééégre :) .
Nekünk jövőre lesz sok esküvő.A miénkkel együtt legalább 4 :D .
Jó szar idő van,de legalább nincs 40 fok :) .Nem merek elindulni sétálni,nehogy zuhit kapjunk a nyakunkba.
Jaaa.Tegnap megjött a babakocsi :) .Tényleg te kimostad valahogy?Mert a Réka állandóan a szájába veszi az övet és nem nagyon örülök neki.Nagyon új szaga van még a szövetnek.Egyébként nagyon tetszik :D .Páromnak is.
Elkezdtétek már a husievést?Mi már igen,és nagyon szereti a Kecskeméti alma-csirkét,meg az összeset :lol: .Mondja is hogy hmmmmm :lol: .
Na jók legyetek!
Pusz

Kép

Timi
tftimi
 
 


Szia!

Hát én nem mostam ki! Kyra is eszi, de hát kap annyi bacit a gyerek, hogy ez már nem oszt nem szoroz... :lol:
Én már nem aggódok ugy emiatt! Ugyis nemsokára trappolni fog négykézláb, akkor meg már óhatatlan, hogy valamit bekapjon ami nem steril (keze se lesz már steril) ugyhogy én szoktatom magamat a dologhoz, hogy nem zavar már az ilyen :)
Szellőztesd ki! Rakd ki az udvarra egy napra, tuti elmegy a szaga :lol:
Hát mi tegnap szereztünk be egy répa+ husi étket! Hát eddig nem volt tőle elájulva, de majd ebédkor meglátjuk! Sajnos Kyrának még mindig nem nagyon van étvágya :?
Ugyhogy talán azért nem eszi, de hát ki tudja nála! Hát remélem hamar rendbejön! Mert én nem akarom sokáig etetni vele a tápszert, de amíg nem eszik mást addig nem tudom leszoktatni róla! Majd csak ha már midenfélét eszik mint Réka :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok, korábban irtam ide mert én is Pátyon laktam.
Ha jol látom a ti babáitok 5-6 hónapos?
Pátyon laktok?
ildiko
elujza
 
 


Sziasztok!

elujza, én Pátyon lakom, és Dóri (odod) is! Timi pedig Budakeszin! A többiek is Páty és Keszi! A Keszis topik is kihalt volt meg ez is, de így összevonva már egézs jó :lol:
Az én kislányom és Timié majdnem egyidősek, egy hét van köztük! Dóri kisfia pedig már nagyfiú, ő már elmúlt egy éves :)

És neked? Nincs vonalzód! Kisfiú? Kislány? :) Mennyi idős?
Hol laksz most? Páty közelébe maradtál?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Timi!

Nézegettem a Budakeszis dolgokat még régebben, amikor Kyra még a hasamba volt, és akkor már kifigyeltem, hogy a művházba van 6hónapos kortól foglalkozás gyerekeknek! Nem érdekel téged? Mert én szerintem szívesen mennék Kyrussal! És jó lenne ha te is jönnél, legalább nem lennék egyedül :)

Azt írja, hogy 6 hónapos kortól 30 perces változatos, látványos, mozgalmas, zenés foglalkozások csütörtökönként 10:30tól!
Van telefonszám is meg e-mail cím is megadva, érdeklődni! De itt az oldal is ahol megnézheted :)

http://www.efmk-budakeszi.hu/

Mit gondolsz? Lenne hozzá kedvetek? Nem tudom, hogy mennyi is lenne, de szerintem nem lehet olyan drága, és jó lenne szerintem nekik a korai szocializáció :)

Nálunk fél éves kortól a védőnők is szerveznek elvileg ilyesmit itt Pátyon! Nem tudom van-e még ez a foglalkozás, de régen Dóri mondta, hogy ő járt ide! Ha van itt is, ide is viszem majd :) Ártani biztos nem ártok neki!

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: