Új privát üzeneted érkezett!

Noémi!
Gratula a kocsidhoz! Kép
Sajna kedd-szerdán nekem se lesz autóm, megy szervízbe, műszaki, miegymás.
De utána tényleg talizhatnánk. Kép

Már ugy izgulok a bölcsi miatt, hogy fogja viselni az elszakadást...gyerekeket...Kép
Jaj mi lesz velem nélküle! KépKép

Judy!
Szólhattál volna! Kép
Pocakod növöget?
Gergő izgatott már?
Mennem kell mert rágják a fülemet!!Kép
Puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


HalihóKép

Remélem jól telt a hosszú hétvégeKép

NoémiKép
Gratulálok az új autódhoz, szupi lehetKép Megszoktad már? Milyen színű?
Nem utaztunk haza, most már csak akkor, ha muszájKépKép Pénteken a várban voltunk a mesterségek ünnepén, a meleg és a lépcsők kivételével jó voltKépKép Amúgy meg intéztük a dolgokat, Gergő új ágyat kapott, még matrac kell bele, aztán indul az átszoktatás, meg cipőket őszre, nyáron sutyiban mindent kinőttKépKép
Milyen volt a Balcsi?

XsaraKép
Elhiszem, hogy izgulsz a bölcsi maittKép Én azon izgulok, hogy mi lesz vele, amíg a kórházban leszek, még sose volt távol tőlem. És pláne, hogy utána mi lesz vele, remélem jól viseli majd a kistesó érkezését.
Pocak növeget, voltam dokinál, ez a babó se lesz vasgyúró, de a bátyja is kicsi volt, aztán behozta. Ami jobban aggaszt, hogy még faros, remélem befordul.

Lányok, csak véletlenül voltunk a játszón, mert arra jártam, ugyanis júniusban lejárt a jogsim és meg kell hosszabbítaniKépKép ezért nem is szóltam előre.

Akkor mikor talizunk?

pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Autó:
SzupiKép
Az a fura,hogy nem fura. Mármint az,hogy fél autómata. Azt hittem hogy szokatlanabb lesz. Érdekes viszont,hogy még sosem féltettem autót (autómat) ennyire. Szó szerint izgulok mielőtt beleülök,de ez még biztosan az újdonság ereje.
Fekete-fehér,és már került bele fehér trikó huzat,no meg szőkeségemet meg nem hazuttoló kis rózsaszín virágos illatosítóKép
Pici az egész,de nekünk Dominikkal pont elég,ha meg családostúl,vagy anyukámmal megyünk,akkor kocsit cserélünk a férjemmel. Úgy is csak 1-2 évig lesz meg. Azt vettem észre,hogy 2 véglet van. Vagy nagyon dícsérik,vagy nagyon szídják a külseét. Közteset még nem halottam. A motorikusan viszont mindenki dícséri. És hülyéknek van szerencséje(szokták mondani) úgy vettük a kocsit,hogy nyerte valaki,akinek nem kellett,így 2 év múlva még mindíg ugyan annyit kérhetünk érte,mint amennyiért mi vettükKép

Judy!
Mesterségek ünnepe nekem is bejönKép de így Döncössel nem lett volna értelme kimenni. Gondolkodtam rajta de rájöttem,hogy nincs értelme,mert én ilyen helyen nagyon szeretek nézeődni,de ő meg ezt nem nagyon kultiválja. Úgy meg csak bosszankodtam volna. Majd egyszer,ha megjavul a drágaKép
Balcsi: szo-szo
A hajókázás,és a kisvasút tetszett neki,de a séta már nem. A pancsit is élvezte,de főleg azt a részét,amikor megengedtem neki,hogy tetőtöl talpig beiszapozzonKépKép A víz isteni voltKép
Kinőtt cipőket már én is összekészítettem,leviszem a bababoltba,hátha beveszik. Szóval átszokik a kishhapsi a "nagy"ágyba? Kiváncsi vagyok,sok sikertKép
Most,hogy egyre jobban közeleg az idő,gondolom most már egyre többször fut át rajtad a gyomor rengés,ami fura forrósággal önt el,hogy valyonmilyen lesz? ha emlékeim nem csalnak,nekem valami ilyesmi voltKép

Xsara!
Hát lehet,hogy rossz anya vagyok de nekem nem jutott eszembe még,hogy mit fogok csinálni nélküle. Én inkább önző vagyok,és azt mondom,hogy jajj végre egy kis nyugi déligKép
pl:egy olyan nap után mint a mai is,fenyegetni szoktam,(na jó ez csak vicc) ha így viselkedik egész napra maradKép

Nagyon roszcsont volt maKép Buzgozz ezerrel,szófogadatlan volt,levert egy hsztit egy boltba,mert ő ne3m óhajtott bejönni,szórta a homokot,és minden áron ki akarta rámolni rgy vadidegen táskáját. Mára,csak ennyi. Katasztrófális néhaKép
Kitudnák szaladni a világból ilyenkor,úgy hogy büntiből hazajöttünk,és be kellett mennie a szobájába gondolkodi,azon hogyan viselkedettKép

Hosszú volt a nap.
Tali:
Nekünk jó a csütörtök,vagy a jövőhét hétfő délután. Nincs kedvetek valamerre elmenni? Tudtok valami jó játszóteret,vagy valamit ahol a gyerkőcök ellenének? A lakótelepi már egy rakás sz..Kép

Na pussz
Sziasztok
Noémi

Noémi
citrom
 
 

 
 

Tegnap elfelejtettem leírni a nagy újságot! Végre kimondta,hogy ANYAKép
Persze apa is anya,és mást hiába próbálok kisajtolni belőle,az istennek se mondjaKép
Ma végig nézte délelőtt a Teletabi kazitKép Végre valami amivel lrfoglalja magátKép

Noémi
citrom
 
 


HalihóKép

NoémiKép
Látod Domi is elkezd beszélgetniKépKép Nálunk még mindig csak a szavak mennek, de ma odabújt, hogy anya szereKép Azaz szeret, eddig csak a maciját tüntette ki ezzelKépKép
Mesterségek ünnepe: Tavaly nekem is jobban tetszett, volt kialakítva játszó a babáknak, idén viszont csak az árusok voltak, meg nagyobbaknak kézműves foglalkozás.
Ágy: még mindig nem tudtuk felavatni, mert csak a keret van meg, matrac kell hozzá, de a kókusz nagyon drága, szivacsot nem akarok, amit kinéztem rúgós matracot, az már csak egy darab volt a kikában és nem adták oda, mert mintadarabKépKép Hol lehet még kapni, nincs ötletetek?
Igen, már közeleg a vége, de én már alig várom. Főként, hogy az őszi babák topikjában már 4 baba megvanKépKép De ki kell várni a soromat.
Hiszti van nálunk is, kettesben elég nyugis, de hétvégenként az apjával mindig kifordul magából. vasárnap a camponát ordította végig, mert elhoztuk a bedobós játéktól. Egész nap benne ült volna szerintem. Jut ezsembe, mindig akkor balhézik, ha elhozzuk a játéktól, játszótérről...

Tali: Jövő hétfő-kedd nekem nem jó, jön az anyukám, de most csütörtök igen. Helyet nem nagyon tudok sajna én se.

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Csütörtök nekünk is jó, pláne ha kész lesz addig az autom... Ma derül ki!Kép

Helyet én se nagyon tudok...
majd ha kész a házunk jöhettek hozzánk, de addig..Kép

Mi is most kaptunk új/régi ágyikot, mert felmászott a pelenkázora és várta hogy mikor veszem észre. A rácsok már erről is le voltak szedve. Simán átszokott, tetszik is neki, jó sok állat van rajta (minta).
Régi az ágy, mert még az apukájáé volt, aztán használták a sogoromék, most meg Ő. Jó állapotban van, + van rajta leesés gátló.

A Dani is most éli az "azért se fogadok szót" kórszakát. KépKép Kicsikét kiborító, bár az apja viseli rosszabbul.Kép

Matrac passz.. Ikea? bútorboltok?

Házikónk épülget, most csínálják a tetőt, bádogos munkát, villany, víz, vakolás..
Jön az értékbecslő, mert már a pénzünk is véges
KépKépKép
Remélem októberben már költözhetünk!!!

Mennem kell , mert megtalált az én nyughatatlan kisfiam Kép
puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok Lányok,
ti hova jártok Érden játszani a lurkókkal? Amolyan játszóház félét keresek itt helyben, a neten már minden létezőre rákutattam, de semmi...Vmelyik esős nap elmentünk kicsit tombolni a budaőrsi McD-ba, Botond fiam 5 lépcsőfokot bukfencezett le amikor a csúszdához szeretett volna eljutni, a nagyobbak ugyanis egyáltalán nem figyelnek a kicsikre, sokszor még a szülők sem figyelik mit csinálnak csemetéik. Törökbálinton szerdán nyit a Pocokvár-Játszóház (Október 6. u-ban), de szerintem azt a helybéliek gyorsan kisajátítják majd. Kellene ide is vmi hasonló, mint a Mikkamakka vagy a Sárkányvár!!
Tudtok ajánlani vmit?
Barnus
barnus
 
 


Sziasztok!
Barnus!
Campona,sárkányvár,és a Pán Péter játszóházKép Mind kettő szupiKép

Lányok!
Akkor holnapKép Ismeritek Ligeten a régi strandot? Ott ahol a majálisokat tartották. Na ott van egy szép játszó. Mit szóltok,ha ott taliznánk? Mondjuk 4 körül? Xsara te biztosan tudod,Judy ha te nem akkor talizhatunk nálunk és együtt mehetnénkKép
Ha esikKép,akko passz,talán Campona PP?
Este még feljövök,megnézem hogy jó -e nektek a holnap.
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Szia Citrom,
azt ,hogy itt helyben úgy értettem Érden! Nincs az egész városban egy játszóház?
Egyébként most mennyi egy óra a PP-ben vagy a Sárkányvárban?
Barnus
barnus
 
 


NoémiKép
Az időpont nekünk is jó, a helyet nem tudom, úgyhogy talizni kéne előtte, vagy írd le merre van, kösziKép

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Judy!
Holnap du. 4 órakor talizhatnánk a házunk előtt,ahol múltkor megálltatok! Onnan mehetnénk együtt,vagy kiokoskodhatnánk valamitKép
Azt hallottam,hogy Tétényben van valahol,egy olyan játszó,ahol sok csúzda van. Csak sajnos pontosan nem tudom merre,valahol a Rózsakert körül. Legközelebbre megtudakolom pontosan,és ott talizhatnánkKép

Xsara!
Megint lemaradtok?Kép
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Elég tré idő van, akkor mi legyen tali ügyben?

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


NoémiKép
Úgy tűnik már csak 2-en alkotjuk a kemény magotKép
Örülök, hogy végül taliztunk és bocs a kocsimizéria miatt. Egyébként Gergő fél hétig sírt utánatokKépKép De inkább ordított, már totál kivoltam. Ugyanez volt, mikor az unokatesója ment el a kocsival.
Azért remélem jól éreztétek magatokat.

pusz, jó hétvégét
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Én teljesen új vagyok köztetek, beszállhatok a társalgásba?
Nem olvastam teljesen végig a topikot,ezért nem vagyok nagyon tisztába azzal kinek hány gyerkőce van és azok hány évesek stb..
Rólam annyit, hogy 2évve költöztünk Érdre a férjemmel, azóta megszületett a kislányunk aki
szeptember 21.-én lesz egy éves és Biankának hívják!!!
AriVirág
arivirág
 
 


Lányok!

Bocsika, már megint lemaradtunk. Kép
Merre jártatok, mert az idő pocsék volt!?
Tali legközelebb? Írjatok nekem sms-t, mert tudjátok milyen ritkán jutok le ide!!!!

Arivirág!
Üdv itt..végre egy kislány!KépKép
Nekem van 2és fél éves Dani nevü kisfiam.
A Bor utcában lakunk..
Ti merre?

Barnus!
Nem tudok róla hogy lenne Érden játszóház!

pussz
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Mona vagyok, Judy talán emlékszik rám, közös korosztásztályos topicba írtam, mint ő. Tárnokon lakunk, Érdet nem ismerem, csak a központi részt. Olyan aerobikot, vagy bármilyen női tornaszerűséget keresek, ahol edzés közben vigyáznak a gyermekekre. Egy ismerős említette a Kék golyó vagy valami hasonló nevű helyet, tudjátok, hogy hol van? Vagy bármely másik, gyerekvigyázós helyet?

Ha tudtok valamit, légyszi írjatok!

Köszi!

Mona&Máté
monamáté
 
 


Sziasztok!

Judy!
Jaj de sajnálom,hogy sírt szegénykeKép De mi jól éreztük magunkat,újfenntKép Bocsi Domi kicsit "anya irigy" Kép
Legközelebb,majd nálunk talizunk,addíg is puszKép

Xsara!
Judiéknál voltunk. Úgy volt,hogy ők jönnek,de indulás előtt kiderült,hogy lemerült a kocsi aksiaKép
Bölcsből,már telcsiztek? Tudsz valami újat? Mesélj! Lehet,hogy szerdán talizunk a SZÜLŐINKépKép
Már úgy izgulokKép

Csütörtökön pedíg oltásra megyünk,na ettől is izgulokKép

Üdv az újaknakKép

Virág!
Nekem egy kicsit több,mint másfél éves enyhén hiperaktív ,de zabálni való Dominik nevü fiam van. Lakón lakunk.

Mona!
Igen én is halottam,hogy van egy ilyen hely,és már annyiszor megkérdeztem,de a mai napig nem jut eszembe,hogy pontosan hol is vanKép Az egyik kismama barátnőm járt is oda,ő imádtaKép Hát megpróbálom újra megkérdezni,de időpontot nem ígérek mikorra. Pénteken,ha dolgozom érdeklődöm.


Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Szia Monamáté,
Érden nem ismerek ilyen helyet Kép csak Budaőrsön. Az ABS-sportban régebben volt gyermekfelügyelet, most nem tudom mi a helyzet, de megérdeklődheted a 06-23-445-072-es telefonszámon. Egyébként Törökbálinton szerdán nyílik gyermekmegörző (Október 6. u."Pocokvár"), annak a közelében van egy fitness club. Ha itt helyben találsz vmit, kérlek oszd meg velünk is!KépKép Érden dolgozol vagy miért pont itt keresel mozgáslehetőséget?
Barnus
barnus
 
 


Sziasztok!

Noémi,
köszi, hogy megkérdezed!

Barnus,
Érd kb. 2 km tőlünk, azért ott keresek. Itt Tárnokon nincs semmi. Nem dolgozom, még gyeden /ill. októbertől gyesen/ vagyok. Köszi a budaörsi tippet, ha Érd nem jön össze, akkor megnézem azt.

Sziasztok!

Möna&Máté
monamáté
 
 


Sziasztok!

Már több topicban érdeklődtem, de eddig nem jött válasz. Érden lakom 8 éve. Az sztk-ban a Samuhoz járok évente. Róla szeretném megtudni, hogy milyen egy szülés levezetés közben. Van valaki köztetek, aki nála szült? Milyenek a tapasztalatok?
Előre is köszönöm a válaszotokat.
djázmin
 
 


Szia Mona,
a hely neve "Kék Narancs Fitnesz Club" és Érden a Gyula u. 21-ben található.KépKépKépHa ráklikkelsz a www.fitball.hu címre, akkor képeket, sőt órarendet is találsz!!!Jó mozgást, majd írd meg hogy tetszik!
Barnus
barnus
 
 


Szia Barnus!

Köszi,köszi,köszi!!! Szuper vagy! Majd beszámolok, ígérem!

Szia!

Mona&Máté
monamáté
 
 


Xsara mi nem lakunk messze egymástól én az Ürmös utcában lakom!
Azt szeretném kérdezni Tőletek ti Gyerekeitek mikor hagyták abba a szopizást?
Bianka szerintem cici függő, mindjárt egy éves lesz és még mindig 4-5 alkalommal szopizik éjjel, napközben meg ennél is többet!Már tök fáradt vagyok, jó lenne egy éjszakát már végig aludni!
Ti hogy szoktattátok le a Piciket a szopiról?Vagy elhagyták maguktól?
arivirág
 
 


HalihóKép

Megvagyunk mi is, bár már elég nyűgösen, picit vizesedem, méhszáj már C2100, baba még mindig farosKép

Virág
ÜdvKép Kisfiam Gergő 22 hónapos, az öcsi pedig 5 hét múlva várható. gergő is nagy cicista volt, 15 hónapig szopizott, amikoris öcsike beköltözött a pocakba. Szerencsére ő éjjel nem kérte, csak nappal 5 alkalommal. Én nem szoktattam le, ő elhagyta magától.
Szép neve van a lányodnak, én Blankát szerettem volna, ha lány lenneKép

Mona
Igen, én emlékszem Rád. Remélem bejön ez a fitnessKép Hogy vagytok?

Xsara
Ejnye, megint nem jöttetetek talizni. Októberi költözéshez drukkKép

Noémi
Mi volt a szülőin?

Jázmin
sajna én nem ismerem a dokit, nem Érdre járok dokihoz.

pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Virág!
Sajnos nekem csak 3,és fél hónapig volt tejem,ötletem nincs. Addíg Dominik is cicifüggő volt. Fél óránként evettKép

Judy!
SzülőiKép Úgy izgultam,hogy a fejem is belefájdultKép
Minden szupi,szept 13. ától kezdjük a beszoktatást,ami 2 hét. T gondozónénik nagyon kedvesekKép,és figyeltem a gyerekek csak úgy csüngöttek rajtuk. Xsarával taliztunk,de nem egy csop. lesznek a fiúkKép Dani már nagyobbKép

Xsara!
Nektek,hogy sikerült? Mikor kezditek a beszoktatást?

Rövid voltam,rohanokKép
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!
Juti, hol fogsz szülni?Én a Szt Imrébe szültem a lányom, nagyon jó hely!
Mi is szeretnénk Biankának a közeljövőben kistestvért, de kicsit félek hogy a Bius mellett nem lenne egyszerű kihordani, ráadásul én veszélyeztetett terhes voltam!
Te hogy bírod a kisfiad mellett a Baba várást?Apás szülés lesz?Izgulsz, már nincs sok hátra!?

Djázmin, sajna én sem ismerem Samu doktort!
arivirág
 
 


Sziasztok!

Hát így jártam, mindenesetre köszönöm a válaszokat.

Djázmin
djázmin
 
 


HalihóKép

VirágKép
a Kútvölgyiben fogok szülni, Gergő is ott született.
Egészen a múlt hétig jól bírtam a babásodást Gergő mellett, most már kezdek nyűgős lenni (még 5 hét van elvileg). Szóval a nagyja könnyen ment, mostmár jobban fáradok, és hát Gergőnél tombol a dackorszak, nekem meg a hormonok miatt sajna nem mindig van hozzá türelmem. Pedig már rájöttem, hogy nála csak az segítKépKép
Remélem apás szülés lesz, ha időben tudunk gondoskodni Gergő elhelyezéséről. (Anyukámnál lesz elvileg, csak ő 200 km-re lakik. Ha minden kötél szakad, beadjuk a szomszédokhoz szegénytKép De szeretném, ha bent lenne a párom, mert Gergő születésekor is ott volt és hatalmas élmény mindkettőnk számára.
Bár az is lehet, hogy császár lesz, ha nem fordul be a kicsiKép

Noémi
Örülök, hogy összefutottunkKép Meddig maradtatok? Mi csak fél hétig. Ha nem haragszol meg, felteszem a képeket a gézengúzokrólKép

pusz
Judy

Domi:
Kép

Gergő:
Kép

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok Lányok,
tudtok nekem nagyon kedves és megbízható gyermekfogorvost ajánlani? A 6 éves kisfiamnak kinőttek az alsó első fogai, csak éppen nem estek ki a tejfogai. Így most elég érdekesen néz ki és engem kicsit aggaszt is a dolog. Egyetlen gyerm. fogdokit ismerek, de ő nem hajlandó lépni semmit, szerinte túl nagy trauma lenne a gyerkőcnek. Most viszont az újonnan kinőtt fogacskák legalább 5-6 mm-rel beljebb vannak, mint a fogsora íve..KépMost megóvják a foghúzástól, utána meg évekig fogszabályzót kell hordania?) Segítsetek!!
Barnus
barnus
 
 


Szia Barnus!

Dr Tóth Szilvia. Nem kimondottan gyermekfogorvos. (családi). Rengetegen járnak hozzá, gyerekestül. Jó szakember és aranyos! Egy hátránya van kicsit húzós árakon dolgozik. Ha érdekel, megadom a telefonszámát, ahol bejelentkezhetsz.

Hali
Jázmin
djázmin
 
 


Sziasztok!!
Juti, megkérdezhetem hol laknak a szüleid??Ugyanis a Férjem és az Én szüleim is 200km-re laknak!A Férjem szülei pécsiek,az Én szüleim pécstől 35km-re laknak!!!
Már mi is gondoltunk rá mi lesz ha jön a következő Bébi, hogy fogjuk riadóztatni a Nagyszülőket ha indulni kell szülni,amikor a Biust vártam az utolsó hétre ide költöztettem Anyúkámat, szerintem a kistesónál is majd ez lesz, bár ez még odébb van!!

DOMI ÉS GERGŐ NAGYON ARANYOS KISFIÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
arivirág
 
 


Judy!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

De aranyos vagyKép Köszönöm szépen,hogy Doimit is felraktad! Nagy volt a szám,hogy őt is alíg bírom elrángatni,aztán tessék,megijedtKép Ez a legújabb,megijed az árnyékoktól. Van egy mese amiben,ha jön az árnyékos rész,akkor már előre sír,a körhintán is meglátta a fények árnyékát,és megiledt.. Hát majd túl leszünk ezen is.
Mi fél hétre értünk haza,de már nagyon fáradt volt,mert egész nap alig aludt egy picit. De nekem kifejezetten jót tett ez az utca bálKép Egy csomó rég nem látott ismerős,dumcsizni egy kicsit,ismerősök mindenhol. láttam a vv Frenkit,szerintem jó pasi így élőbenKép
Csini voltál megintKép
Ha van kedvetek jövőhéten átjöhetnétek hozzánk v. nap. Szerda,csüt.? A hét elejét a bölcsi miatt nem merem,mert nem tudom mi lesz a reakcióKép
Domink születése is apás voltKép Én nem rajongtam érte de a férjemre hagytam a döntés jogát,hiszen ő is a szülőKép Annyira aktív volt,hogy amikor felfektettek,és beadták az érzéstelenítőt(nekem akkor már nem fájt semmi) azon röhögtem,hogy mit alkotott összeKépKép Őt nagyon el rettentették a szülés látványátólKép Lehet,hogy rosszabbra számított,de azt mondta,hogy élete legnagyobb hibálya lett volna,ha ezt kihadjaKép zokogva közvetítette nekem,hogy mit látKép
A kis prücsi még mindíg faros? ha nem túl aktív az sem baj,lassan,de biztosan,legalább idekint is nyugodt leszKépKép

Arivirág!
Köszönjük szépen,a bébik nevébenKép

A hét végén ünnepelünk! Dominik nagyizik,mi házzassági évfordulózunkKép

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Szia DJázmin,
igen, írd meg légyszi, meg ha tudod a címet is.
Köszi:
Barnus
barnus
 
 


Szasz Barnus!

Érd, Mecseki u. 19-ben találod. Bejelentkezni pedig a 23/376-173-on tudsz.

DJázmin
djázmin
 
 


HalihóKép

VirágKép
Az én szüleim Sopronban laknakKép Pécs is klassz hely, a férjem ott végzett, ma is lemegy valami találkozóra. Még jó, hogy anyukám eljön, hogy ne legyünk egyedül a hétvégén.

NoémiKép
Köszi a meghívástKép szerda sajnos nem jó, mert megyek az orvoshoz, talán csütörtök, majd még addig írok. Pénteken meg már utazunk haza búcsú+keresztelő. mi leszünk a keresztszülők a sógornőmék 2 hetes kislányánál.
Kocsi: képzeld vasárnap még a vidámparkba is elvitte Gergőt a férjem, hát ott is hisztizett állandóan, mikor megálltak a járgányokKépKép Viszont a Jánosvitézes kisvasútat végigordította, senki nem hallott semmit a mesébőlKépKép Még az orra vére is eleredt, de a párom menet közben nem tudta kihozniKépKép
BölcsiKép Picit irigykedem, most már Gergő is nagyon igényli a társaságot, állandóan a szomszédoknál lógna és iszonyú hiszti van a hazajövetelkorKép
Boldog évfordulót NektekKép

na pusz, jó hétvégét
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Köszi DJázmin,
Barnus
barnus
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy már megint ilyen sokáig nem jelentkeztem...dehát mindig történik vmi, ami visszatart a géptől!

Dani jól van, okt. 4-én kezdjük a bölcsit.
Kedvesnek tüntek a dadus nénik, majd meglátjuk.
Csütörtöki tali ügyében küldjetek rám egy sms-t.
Mennénk mi is.Kép

Voltunk mi is utcabálon, megpróbáltuk kivárni a tüzijátékot, de 9-kor feladta a kisfiam.Kép

Olyan nagyon rossz a kedvem, rám férne egy kis kibeszélés!

mennem kell...puszika nektek
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Na sziasztok!
Túl vagyunk az első naponKép
Másfél órát vooltunk kb,Dominik jól el is fáradt,alszik mint a tej. Nagy meglepetés nem ért a viselkedésével kapcsolatban,olyan volt amilyennek vártam. Anyához senki se nyúljonKép azon kivűl minden rendbenKép
10 perceket elvolt nélkülem,aztán eszébe jutottam,és húzott. A gyerekekkel még nem nagyon foglalozott,inkább a sok új dologgal. Sajnos elég szegényes a bölcsiKép
anya is elfáradt egy kicsitKép Holnap még mindíg csak egy órácskára megyünk,aztán már ott is ebédelünk,úgy hogy a csütörtök még passz,mert nem tudom hogy fog telni a bölcsi. Ha tudom majd jelentkezem. Van egy verekedős kislány,remélem Dominik nem veszi át tőle,de mondjuk az a szerencse,hogy csak egy ilyen van. A gyerekek elég jól kijönnek egymással,nem irigyek,de ahogy elfigyeltem inkább a lányokkal van a gond. Nem azért mert nekem fiam van,mert Döncinvel is van probléma,de ahogy elnéztem inkább a lányok szítják a veszekedéseket,a fiúk meg elvannak,sőt ahogy elfigyeltem ők jobban el is játszanak egymással. Ennek örültem isKép Van egy Dominál fiatalabb gyerkőc,de a többi kb egy idős 2 év körüliek. Barátkozott a gondozónénivel,megfogta a kezét,elment vele könyvet nézegetni,puszit adott neki ,az egyik kislányt megszeretgetteKép szóval egész jól sikerült az első nap,de kellemes meglepi Dominikkal szemben nem ért. Mikor hazajöttünk megkérdeztem tőle hogy jól érezte e magát,és hogy menjünk e holnap is,akkor bólogatott hogy igen. Na ez már valami,aztán lehet,hogy később jön a fekete leves?

Judy!
Milyen kis rendes a férjed,hogy elvitte Gergőt,az én férjem is elviszi,ha van ideje,de kétszemélyes vidámparkozásra szerintem nem vállalkozna. Mit mondott a Géza a Jánosvitézes eset után? Na jó akkor most menjünk haza? Gondolom a haja az égnek állt. De utálom én is amikor Dominik hisztizik,bár ahoz képest amilyen volt,szerintem már elég sokat válltozottKép Sok munkába tellt,de látom a javulást. Ő is elkezd hisztizni,de elég,ha azt mondom,hogy menni akarsz a szobádba gondolkodni? És máris visszább vesz a lendületbőlKép Persze van amikor a szobájába kell vonulnia,mert nem hagyja abbaKép
Az orrvérzés mitől indult be? Hát hallod azért Gergő sem egyszerűKép Már legalább is amiket írsz rólaKép Talán Dominikkal azért "könnyebb" már,mert tudod ő picinek is ilyen volt,és korán elkezdtem megfogni,mert nem volt más választásom,ha nem akartam folyton öllbe cipelni,és nem akarta a diliházba kerülniKép Ne irgykedj! Neked viszont jön a második,amiért le a kalappal,mert n még gyengének érzem magam hozzá,te meg bevállaltad! Biztosan sokat fog jó irányba fejlődni Gergő is,mert meg kell szoknia,hogy ketten vannak. Először bizti nehéz lesz,de ha megszokjátok,te is ,ő is,akkor sokkal könnyebb. Mind az hogy már ketten vannak,mind az,hogy Gergő szerintem megtanul alkalmazkodni,és könnyebb lesz vele is, Arról már nem is beszélve,hogy később majd együtt játszanak. Szóval sok előnye van,hogy egyik pici,másik kicsi. De én most még várok,azzal a picivelKép
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


HalihóKép

Noémi
A férjem Vidámpark-buzi. A Jánosvitézes eset nem hiszti volt, hanem félt a Gergő, mivel ez a kisvonat egy barlangszerűségben haladt, ahol röviden végigmondják a mesét, vannak díszletek. Elég gagyi. Szóval szegény félt és apája nem tudta megnyugtatni. Így mindkettőjükről folyt a víz. Az orrvérzés szerintem a sírás miatt volt, mivel a parlagfúszezon óta szegénynek be van dugulva az orraKép
Hiszti akkor volt, mikor a körhintás járgányok megálltak és ugye ki kellett volna szállniKépKép
A hisztik kezelése nálunk is a kiságyban, illetve most már a sarokban gondolkodással történik. Kb 2. alkalomra nyugszik meg. Hát hiába, dackorszakKép
Bölcsi: Hát, biztos fura érzés lehet, a másik topikban is sokan most kezdik a beszoktatást, és inkább az anyukákat viseli meg. Van olyan gyerek is, aki a bölcsiben mintagyerek, otthon viszont azóta hisztis. De állítólag ez a jó, ha valahogy kijön belőlük a feszültség, van aki nem eszik, nem alszik, vagy a szülein vezeti le. Ha viszont bennük marad, az nem jó állítólag ezek a gyerekek betegeskednek többet.
Kíváncsi lennék Gergő hogyan viselné. Szerintem ő szeretné, mert imádja a társaságot meg ha történik valami. Drukkolok, hogy simán menjen Nektek is.

Xsara
Miért van rossz kedved? Építkezés? Majd mesélj te is a bölcsiről. visszamégy dolgozni?

Mi jól vagyunk, hétvégén itt volt anyukám, tegnap kikisértük az állomásra, Gergő levette a forgalmistát a lábáról, ráadta a sapkáját, meg odaadta a tárcsájátKép Még a mozdonyra is fel akarta ültetni, csak nem volt rá időKépután a Patkiban fagyiztunk, Gergő is bevágott egy gombóccalKép
Holnapután megyek dokihoz, majd írok.

pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Noémi! Judy!
Remélem Dani is jól fogja venni a bölcsit.
Szeretnék menni dolgozni, csak elöbb találni kellenne vmi munkát, mert a cégem megszünt közben. Irodában szeretnék elhelyezkedni, már adtam be egy pár önéletrajzot, de még semmi. Kép

Rossz kedvem tárgya a férjem...
Sajnos megint megy kórházba, mert műteni fogják.
Cisztája van a kisagynál..másfél hete tudjuk, azóta egy perc nyugtom sincs. KépKépKép
Ez már a harmadik műtétje,ugy látszik ez lesz 8-9 évente. Most várolistán van.. hétfő és szerda azzal telik, hogy izgulunk, na vajon ma behívják v. sem.
No de nem panaszkodom tovább... majd csak lesz vmi.

Építkezés...
Alakulgat, bár a pénzünk már megint elfogyott Kép
Kész a külső-belső vakolás, aljzat betonozás.
Fűtés-víz a falakban.Tető holnap kész.
Várjuk, hogy megérkezzenek az ablakok, ajtó.

pussz
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok a hét lefújva részünkrőlKép A nagymamám,még mindíg korházban van,és anyukám megkért hogy vigyük őt be,mert sokáig dolgozik,és mire beérne lenne csak fél8,így Domival mi fuvarozzuk,és addíg mi meg sétálunk kint.

Xsara!
Kép Szurkolok nektek!

Judy!
Akkor apa kiélheti második gyerekkorátKépKép

Bölcsi:
Túl a 2. napon,úgy látom,hogy Dominik az a fajta gyerek lesz,aki itthon tombolja ki magát. Ugyanis a gondozónéniknek szó nélkül szótfogadKép
Ma már kicsit többet volt el nélkülem,sőt az utsó 20 percben nem tartott rám ígény. Egyszer elesett a motorral,és hagyta,hogy a gondozónéni megvígasztaljaKép Holnap már délig maradunk,és állítólag,ki kell mennem egy kis időre,ha úgy néz ki engediKép

Na majd jövök,,és mesélek
Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


elfelejtettem! Judy! Kíváncsi vagyok ám,hogy mi újság,úgy hogy írj a babóról! Remélem már megfordultKép
Levágattam a hajam,most az egész az államig érKép
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Xsara
Hát ezek tényleg nem jó hírekKép És hogyan derült ki? drukk, hogy minden rendben legyen!

Noémi
Jobbulást a nagymamidnakKép Tök jó, hogy ilyen jól megy a bölcsizésKép Frizudra kíváncsi leszekKép Nekem is le kéne vágatnom, 2 ded mellett nem lesz sok idő szárítgatniKép
Dokihoz holnap megyek, majd beszámolok.

puszka
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok! Nagyon jó lenne, ha tudnátok nekem segíteni gyermekorvos ügyben! Jelenleg első babámat várom (ha minden igaz és a pocaklakóm is úgy akarja, akkor december 1-je környékén fog kibújni). Érden 2 éve élek és sajnos ismerősöm nincs, akitől orvosügyben érdeklődhetnék. A védőnőm ajánlotta nekem dr. Makay Erikát az SZTK-ban, illetve dr. Felméry Katalint a Bem téren. Tudnátok infot küldeni nekem róluk, ha bármelyikőtök ismeri őket? Segítségeteket előre is köszönöm! Bujka

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!
Judy!
Hát kicsit elszóltam magam bölcsi ügyben. Ma 2 órát voltunk,amíg játszottak minden ok voltKép Olyan aranyos volt mert ha játékot szeretne kérni valamelyik gyerkőctől,akkor oda megy bólogat,és nyútja a kezét,így még az irigyebb gyerekek is odaadják neki a játékotKép Az ebédnél volt egy kis rendbontásKép Kiöntötte a pohárból a vizet,jó azt nem direkt,de egyszerűen nem bírta megszokni,hogy most mindenkinek ülnie kell,és megebédelni. Dominikot persze minden jobban érdekelte,és nem akart egy helyben ülniKép még szerencse,hogy nem hisztizett. Kifáradtam rendesenKép A sok gyerekzsivaj,és persze mindegyik szeretné ha az ember vele foglalkozna. Sajnáltam is szegényeket,és lelkiismeret furd. volt,mert nem értették,hogy a Dominik anyukája miért van ott,és az övéké miért nem? Sír is némelyik. Összeszorult a gyomrom,mi lesz Domival,ha én sm leszek ott? Most kezdem érezni először,milyen is az amikor elszakadunk kicsit egymástól. De ez állítólag természetes,majd elmúlik. Hát nem tudom mi lesz?Kép
Várom a beszámolót!

Bujka!
Mi egyikhez sem tartozunk,de már bánom,hogy annak ideén nem a Makayt választottuk,így most magánhoz járunk pestre,mert a mi házi dr. néninkel nem vagyok megelégedve. Viszont a Makayról csupa jót hallottamKép Gratula a babához,és további jó babavárást,ha tudunk még segíteni,csak szóljKép Mi lesz a baba? Ugyanis köztudott,hogy itt csupa fiúk vannaKKépKép

Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Citrom!
Ha nem is ismered őket személyesen, de köszönöm az infót a Makayról. Bízom benne, hogy valakinek lesznek infói róluk.

Igen már én is olvastam, hogy túlnyomó többségében fiúk érkeznek errefelé a közeljövőben. Hát én is csatlakoznék a fiús mamák köréhez (legalábbis 2 doki szerint).

Köszönöm és remélem másnak is kellemes fog eltelni így pocakosan azaz 1-2 (vagy több) hónap!

Bujka

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Halihó

Bujka
sajna én sem ismerem egyik dokit sem és ajánlani sem tudok senkitKép Jó pocakosodástKép

NoémiKép
Miért szóltad el a bölcsi dolgot? Azért egy kis vízburogatás még nem a világ végeKépKép Menni fog azKép

Voltam dokinál, végre menetirányba fordult a kisfickó, úgy örülökKépKép

pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Bujka!
A dokikhoz én sem tudok neked hozzá szólni..Kép
Hurrá még 1 kisfickó!

Noémi!
Remélem a Dani is ilyen könnyen veszi majd az akadályokat! Ügyike Domika!
Figyeld meg 1 hét és te már nem is kellesz! KépKépKép

Judy!

Hurrá! Szórítottam hogy megforduljon.

Balázsról ugy derült ki, hogy kb. 2 hónapja szédülni kezdett(hírtelen és bárhol). Elment orvoshoz onnan neurologiára küldték. Ismerve a korlapját mennie kellett MR vizsgálatra. Olyan mint a CT. csak részletesebben mutatja az agyat.
Az mutatta ki.
Még mindig itthon van.
Várunk..Kép
No mindegy...

pussz mindenkinek
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Noémi!
Mi újság a bölcsiben?!
Rég nem jelentkeztél...
Van 1 közös ismerősünk..Oláhné Irénke.Kép
Balázsnak a nagynénje.

Holnap lesz a Balázs műtétje, szórítsatok nekem!
Reggel kell bemenni, és majd valamikor délelött lesz.Kép

Dani jól van..azt mondta neki is fáj a feje vigyük Őt is kórházba.Kép
Édes volt, szeretgeti az apukáját ezerrel!KépKép

No lányok ti jöttök! Merre vagytok?
Mit csínáltok?!!!

puszika
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!
Nem volt gépünkKép
Arról már nem is beszélve,hogy elkaptuk még múlthét csütörtökön a hányás,hasmenés járványtKép A gyerekorvosunkról,inkább no comment,mert nem lenne nyomdafestéket tűrő. Az egész családon át mebnt a járvány,és az ügyeleten kötöttem ki. Szóval bölcsi stop volt egy hétigKép Ma mentünk újra,és édes fiamat mintha kicserélték volna,tündérien viselkedett,nem kellettem neki,játszott a gyerekekkel,leült ebédnél,evett,szépen ivott a pohárbólKép Ja és szerelmesKép Jó izlése vanKép A kislányt is Noéminek hívjákKép Na jó nem ezért,de én már kiszúrtam magamnak,hogy milyen szép! Sőt nagyon okos is,bár igaz 1 ével idősebb Dominál,de nagyon jó dolgokra tanítja a gyerekeket. pl: ma éppen orrot törölni,és cipőt húzni tanította DomitKép Van egy kiságy,amire ráfeküdtek,és mint a szerelmesek,úgy bújtak össze. Végre emberére talált Domi,mert eddíg egy gyerek sem lelkesedett ennyire,amikor szeretgette őket. De ez a kislány! Ha nem a Domi,akkor a kiscsaj mászott ráKép Tündériek,és a pártfogásába vette Domit. Bújócskáztak,kergetőztek,hemperegtek egymáson. érdekes ez az első olyan gyerek,aki ha hozzám bújik,akkor Dominik nem féltékeny,hanem ő is odabújik,de nem ám hozzám,hanem a kiscsajszihozKépKép
Ez a szerelem! Holnap már 8 ra megyünk,és eljövök egy kicsit. Kíváncsi lezekKép

Judy!
Na végre,hogy megtalálta a helyes irányt,ez a kis pocilakóKép Gergő hogy van?

Xsara!
Igen anyósom is mondta,hogy van egy közös ismerősünk. Ill ő mesélte,hogy a buszon beszélgetett valakivel,és hogy mesélt Daniról. anyósom meg megkérdezte,hogy nem-e egy csop. ba járnak. Mondtam,hogy sajnos nem,de ismerjük egymástKép Drukk nektekKépKépKép

puszika
Noémi

Noémi
citrom
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: