Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

Ki hogy vészelte át a Húsvéti ünnepeket?
Mikor TALIZUNK????
Pusz:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Húsvét nálunk szörnyű volt.
Vasárnap meghalt férjem édesapja, minden előzmény nélkül. Férjem bátyja ment volna érte, hogy húsvétozzanak, és délután óta nem vette fel a telefont. Estére már gyanús lett, hogy nem szomszédozik ennyi ideig. Az ágyában találták, teljesen békés arccal, valószínűleg a szíve vitte el.

Bocs, hogy ezzel terhellek titeket, de ha kiírja az ember, könnyebb felfogni, bár nekem még mindig hihetetlen.

Más:

Máté feláll a kiságyban Kép Tök jó arc, annyira erőlködik! Szabad ezt neki így hat hósan? Mondjuk nem hagyom ácsorogni, mindig leültetem, és kezdi elölről Kép

Tali nekem hétköznap bármikor jó, csak szóljatok előtte.

Pusztok

Sisotris és Máté

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!

Sis:Õszinte részvétem.
Lili nekem is ekkor kezdett próbálkozni.Csak ha leültettem,ő annál jobban akart áldogálni.
A tali nekem is jó,ha előtte nap megbeszéljük.
Pusz:E.
szherika
 
 

 
 

Szherika,
köszönöm apa nevében is.

Tessék, bizonyíték Máté tudományáról Kép :

Akkor is menni fog!
Kép
Na még egy kicsit...
Kép
Igeeeen!
Kép
Anyával
Kép
Ezt pedig, hogy megismerjetek Kép
Kép

Sisotris és Máté

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Ok.Megprobálom megjegyezni az arcod!!
Édes Máté próbálkozása.Most meg olyan meleg van,hogy tök levert vagyok.De inkább meleg,mint hideg.
Pusz:E
szherika
 
 


Sziasztok Csajok!

Kicsit eltűntünk, mert bő egy hétig vidéken voltunk Biankával anyukámnál, előtte meg a szoba helyett inkább akár napjában háromszor is sétáltunk, játszótereztünk...

Sis, nagyon sajnálom, ami történt, fogadjátok őszinte részvétemet!
Máté produkciójához gratulálunk, nagyon kis ügyes! Kép Korai - nem korai, szerintem ő érzi, hogy mennyit bír, amit maguktól kezdenek el csinálni, azt felesleges korlátozni. Ahogy a példa mutatja úgyis hiábavaló... Kép

Ezzel a csodálatos idővel nem tudok betelni. Ráadásul a környékünkön ezalatt a bő egy hét alatt olyan burjánzásnak indult minden, hogy csak na. Nagyon jó volt így visszaérkezni Pestre.

Gigi,
kutyaimádat még rendületlenül tart, de a hétvégén nagypapámnál majd be ugrott Bianka a tyúkólba is apja kezéből Kép Az állatos könyveit egyszerűen imádja, cuki ahogy megkeresi a kutyát-bocit-tyúkot, és mondja vau-vau, búúú... Kép Nem győzöm kapkodni a fejem, mennyi mindent ért már. Gyakran csak dumálok-dumálok, és azon veszem észre magam, hogy a gyerkőc meg reagál erre is, arra is. Döbbenetes. Olivérrel mizujs?

Cskriszta, mi újság fülbevaló ügyben?
szinti
 
 


Sziasztok!
Mi is élvezzük a jóidőt, Annának múlt héten kibújt a jobbos, tegnap előtt pedig a balos alsó fogacskája :o) még csak az élük van kint, de már így is folyton csetteg a nyelvével, piszkálgatja :o) Kicsit nyűglődött csak vele, de ezért most a füli-ügyet csúsztatjuk, amíg teljesen ki nem bújnak, ne legyen még az is megpróbáltatás neki. De utána lövetünk... Ékszerészt megtaláltam, de itt nem javítanak, beküldik Pestre, úgyhogy a férjem inkább direktben elintézte bent.

Máténak gratula, a gyerekorvosunk nekünk is azt tanácsolta, hogy amit magától csinál a gyerkőc, azt hagyni kell és semmit nem szabad erőltetni.

Persze megint akadt valami, amiben tanácsot kérnék: Anna jelenleg még szopik, de mivel sokat, nincs elég tejem, tápszeres pótlást is kap - reggel fél8, fél12, 3-fél4, fél7 és este 9 körül. Délelőtt gyümölcs, ha épp nem alszik. Nem tudom, az esti fél7es kaját mikor lehet kiváltani valamivel, mert bár akkor is megeszi az adagját, de utána 8 körül már nyűgös, aludna, viszont, ha akkor megfürdetjük és fektetnénk le, előtte még megetetném, de nagyon közel van így a fél7es kajálásához. Nálatok hogyan működött ez? Anna 5 és fél hónapos múlt, az éjszakát végigalussza, nem eszik éjjel. Köszi nektek! K.
cskriszta
 
 


SziasztokKép

SisKép
Sajnálom apósod. Túl fiatal volt még... de legalább békésen ment el. Biztosan nehéz most a férjednek.
Bébikéd haláliKépKép Olyan boldogok amikor rájönnek, hogy ők már ilyeneket is tudnak. Olivér most a beszéddel van így. Szemmel láthatóan boldog amikor egy újabb szót ki tud mondani.

KrisztaKép
Szerintem ha megpróbálsz neki adni egy kis tápit lefekvés elött, azzal nem ártasz neki. Úgyis csak annyit fog megenni belőle amennyit kíván. Bár aztán lehet, hogy félreértettem a kérdést és inkább azt kérdeznéd, hogy a fél hetes kajára mit adja neki? Hú most belezavarodtam. Mert ha az éjszakát végig alussza akkor szerintem jól van úgy ahogy most van. Én Olivérnek elöszőr almát adtam banánnal, azt nagyon szerette. Tejpépet mikortól lehet kezdeni??? Esetleg azt megnézhetnéd.
Olikám is oda van még a kutyákért. De rajongása tárgya most már inkább a vonat, motor és autó.Kép Igazi pasi.

Csajok! Hetek óta csak kerülgetjük egymást, hogy mikor lesz a tali. Na most én bedobok egy konkrét időpontot és akkor légyszíves írjátok meg, hogy jó e vagy sem. Én jövőhét csütörtök délutánra gondoltam. Ahogy olvasgattam a négy óra nagyjából mindenkinek jó lenne. Mit szóltok?
Na míg ezt írtam, rájöttem, hogy szerdán oltják Olit, de bízom benne, hogy nem lesz semmi baj utána.
Sist megismerem a kép alapján, Erikát meg ismerem. A többiek meg csak ránkismernekKép

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Gigi,
végrevégrevégre, egy konkrét ötlet :D:D
Nekünk tökéletesen megfelel az időpont!

Pusztok

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


SisKép

Akkor ketten már biztos leszünk. Bocsánat, négyen. A férfiemberekről ne feledkezzünk megKép

Többiek?

KépKép
gigi28
 
 


Helló!

Nekem is jó a jövő hét csütörtök!!!!
4-kor!De most akkor hol?
Szóval ha minden ok akkor mi jövünk.
Pusz:E.
szherika
 
 


Szia!

Szerintem találkozzunk a Baktay kávézónál. Azt mindenki ismeri.

KépKép
gigi28
 
 


Nekünk jó Kép

Szegény Máténak három foga jön egyszerre, a bal alsó kettes, meg a két első felső.
Elég jól viseli, csak szopi közben mümmög folyamatosan.

Pusztok

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Nekem jó a Baktay.Akkor csütörtök 4 körül.
Kész vagyok,ettől a szar időtől!!!!!
Napsütést AKAROK!!!
E.
szherika
 
 


Sziasztok! Ha minden igaz, és az idő is elviselhető lesz, akkor holnap 4 után mi is megjelenünk! Majd a többit szóban, szokás szerint időhiányban szenvedek :-)
Ja igen, Szherika tutira megismer minket! 1ébként az Szt István úti játszón mindig izgi, h. esetleg vmelyiktek ott jár, csak nem ismerjük egymást... D
delfin
 
 


Sziasztok!

Ha esik, mi nem megyünk ma sajna Kép
De lehet, hogy egyébként sem, most már öt fogunk jön, és megy a nyűgizés ezerrel.

Pusztok

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


SziasztokKép

Ez az idő.............Kép Szerintem mi is napoljuk a találkozást. Egyrészt félek, hogy elázunk, másrészt meg köhögök. Nem akarok senkit megfertőzni.

DelfinKép
Melyik az Szt. István játszó??

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Gigi, köszi. Apropó, nem Ti voltatok szerdán oltáson a Nagyfiúval, aki traktorozott és aki 90 cm? :o) Mintha a képen ő lenne, most nézem - mi voltunk veletek szemben a 6 hós kislánnyal, aki tekergett a pelenkázón :o)
K.
cskriszta
 
 


Csajok!!
Mit szóltok az időhöz????? Kép Ha jöttek mi is ott leszünk!

KrisztaKép
De mi voltunkKép Végig paráztam, hogy nehogy átdoja a kiscsajszi fejére a markolóját!!KépKépKép

Sziasztok

KépKép
gigi28
 
 


mi ott voltunk, szép idő volt, jót sétáltunk - kár, hogy végül nem jött el senki más... :-(
delfin
 
 


DelfinKép

Sajnálom......... azt hittem, hogy senki nem megy. Vártam, hogy jelzi valaki, hogy megy.
Ha tudom, hogy mentek akkor mentünk volna mi is.

szia

KépKép
gigi28
 
 


Helló!

Mi voltunk,csak jönnünk kellett,mert épp odaértünk,és telefonált a férjem,hogy jöttek a sógórnömék.Bocsi.Na de majd legközelebb!!!
Pusz:E.
szherika
 
 


ÁÁÁÁÁÁháháháháháháááááhhhh milyen oldalt találtam KépKépKépKépKépKépKép

http://www.erettsegi-2006.atw.hu/

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


ÁÁÁÁ nemide...

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Sis,ez nagyon jó volt!!
Mi van veletek csajok?Nagyon eltűnt mindenki.
Pusz:E.
szherika
 
 


Helló!

Még mindig senki??
Pusz:E
szherika
 
 


Szia ErikaKép

Mi vagyogatunk... Olivér az oltásra szépen összeszedett egy vírust. Szerencsére nincs nagy baja, néha felmegy a hője. Viszont tele van kiütéssel, úgyhogy nem mehetünk gyerekek közéKép Veletek mi újság????

KépKép
gigi28
 
 


Helló!

Mi is megvagyunk.Persze kissebb nagyobb gondokat leszámítva.Lili tegnap sikeresen legurult a lépcsőn.Szerencsére,az ijedtség nagyobb volt,mint a baj.A szája repedt fel neki.Persze baromira vérzett,és ő inkább attól ijedt meg.Gondolhatod,órdított,de könny nélkül.Alig bírtam megnézni,hogy most kitört e a foga,vagy sem.De csak a szája hála istennek.Most csak csőrikének hívjuk,ugy be van neki dagadva a szája.Szóval zajlik az élet!!
Ha meggyógyultatok,egy talit összehozhatunk.
Puszi:Erika
szherika
 
 


Helló!

Remélem,hogy nem hal ki ez a topik!!
Lányok hol vagytok???
E.
szherika
 
 


Helló!

:roll: :roll: :roll:

Erika.
szherika
 
 


Helló!

:cry: Gigi!

Még most sem tudsz belépni?Most a jelszót és a felhasználói nevet add meg először.Ugy próbáld meg.
E.
Többiek???? :roll:
szherika
 
 


Sziasztok!

Örömmel fedeztem fel, hogy Dunaharaszti kismamákkal tudok ezen az oldalon ismerkedni. Én még csak 2 éve lakom itt és szinte nem ismerek senkit. Kislányom Viktória éppen ma másfél éves. Jó lenne ha Ő is megismerkedhetne hasonló korú társaival.

Írjatok!

tulip
tulipán gyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ugyan nem írtam az elmúlt egy hónapban, de olvastalak Titeket! :)

Felénk annyi az újság, hogy Biankának múlt héten volt az első szülinapja! Ez alkalomból szombaton gyerekzsúrt tartottunk neki, melyet feletébb élvezett ő is, mi is. És nem csak mi készültünk meglepetéssel, ő is tartogatott számunkra valamit. Elkápráztatott velünk együtt minden vendéget, először állt fel kapaszkodás nélkül, önállóan.
Csak úgy szívja magába az információkat, már rengeteg dolgot megért, ami talán nem is csoda, mert egész nap csak mutogat az ujjával, hogy ö-ö, nekem pedig mondanom kell az micsoda. Megmutat már néhány testrésztét, utánozza a kutyust, bocit, nyuszit, halacskát.... Na és mostanában rettentő méretet öltött nála a huncutság, gyakran percekig nevetek "rajta".
Nem unatkozom mellette, egy kis örökmozgó, így sajnos gyakran érik kisebb balesetek is.

Hát nálunk így áll a helyzet. Már várjuk nagyon, hogy mi is Haraszti lakosságát gyarapítsuk, nem csak lélekben, és mi is részt vegyünk egy Baktay téri kapucsínózáson. :)
szinti
 
 


Helló mindenki!!! :lol:

Gyöngyi,üdv a csapatban.Gratula,a kislányodhoz.
Merre felé laktok harasztin?
Szinti:Gyere sűrübben,ha tudsz.Szívesen halgatom,hogy ügyesedtek,napról napra!!
Csajok,már nagyon innám,azt a capuccínót!!!!! :P :wink: :lol:
szherika
 
 


Sziasztok! Én is vagyok, csak irgalmatlan mennyiségű hivatali melóval még pár hétig. De ha vki felvet egy új időpontot, próbálunk menni, bár ebben a hüle időben nem lesz egyszerű a kivitelezés :-( Üdv mindenkinek! D
delfin
 
 


Helló!

Hát ez az idő borzalmas.A talival szerintem várjunk,egy kicsit csak jön jobb idő.
Bár forró teázni mehetünk :lol: .
Nekem Lili ki sem akart ma menni.Mondjuk nekem sem kellett kétszer mondani,hogy bent legyünk.
Remélem,hogy mindenki jól van azért.
Pusz:Erika :P
szherika
 
 


Sziasztok!

Hát ez az idő tényleg lehangoló. Vikinek most több foga is jön egyszerre, ráadásul holnap oltást is kap. A legrosszabbra is fel vagyunk készülve...
Erika! A kislányod mennyi idős? Mi elég messze lakunk a központtól, pontosabban a Határ úton.

Ti hol szoktatok vásárolni gyerekruhákat?

Üdv. mindenkinek!

tulip
tulipán gyöngyi
 
 


Halihó!
Biztos, hogy Ti találkozni akartok egymással? :wink:
nikolade
 
 


Sziasztok! :)

Vagyunk ám mi is, csak betegek voltunk, Máté már meggyógyult egy antibigyó kúra után, nekem nem használt, úgyhogy kaptam másfajtát, mivel hörgőgyulladássá fajult a dolog :?
Mátét is újra kellett oltani, és szerintem ott kaphattuk el ezt a bacit, biztos valamelyik babában lappangott.
De nem panaszkodom, tök jól vagyunk ezt leszámítva :)

Négy foga jön most egyszerre, a felső szélső metszők, és a szemfogak, szép lesz így hét foggal, hacsak meg nem indul alul is neki :lol:

Most már mindenhol feláll, és a kéz nélküli egyensúlyozást gyakorolja megállás nélkül, ja, és dumál egész nap, megy a dedededegyegyegyegy, annyira édes, nagyon bírom :D Új hangokkal is próbálkozik, de azokat még csak suttogja :)

A Ti babócáitok mikor kezdték az ölelkezést-pusziadást? Máté nagyon nyomul, játék közben is folyton odajön, átöleli a nyakamat, aztán meg tovább :)

Taliban mi is benne vagyunk, bár még várunk egy hetet, nehogy valakit megfertőzzek.

Nikolade :)
Jó kérdés, tényleg nagyon nem akar összejönni :roll:

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok !

Látom mindenki jól van !! :D
Régen írtam már mert nagyon zajlik mostanában az életünk !
Várjuk már a jó időt ,hogy mehessünk sétálgatni ,Dani lassan 16 hónapos és állandóan menne ki a szabadba! Az autó a mindene, igazi pasi !

Nemtudom nektek mi a tapasztalatotok, ismerek két anyukát de őket nem lehet rávenni közös sétára (bár nem nagyon eröltettem én sem mert nem láttam,hogy érdekelné őket). Egyedül tologatunk mind a hárman ha összetalálkozunk véletlenül, illedelmesen köszönünk és ennyi!
Most vagy én vagyok ilyen unszimpatkus vagy szeretnek egyedül lenni vagy nem értem mi van!? :roll:

Mindenkinek szép ill. szebb napot !!!

Üdv.: Babi[/img][/quote]
babi24
 
 


Helló!

Én most egy kicsit eltűnök,mert megyünk pénteken nyaralni.
Kb,egy hét múlva jövök.
Addig is mindenki vigyázzon magára!
Üdv:Erika
szherika
 
 


Végrevégrevégre jóidő jejejejejeee!!!! :shock: 8) :shock: 8) :shock: 8)

Talitalitalitali!!!!! :idea: :!: :idea: :!:

Mikormikormikormikor :?: :?: :?: :?:

:D :D :D :D

Addig tessék, képek:

Én csajom, mondtam már!!!
Kép

Legyőztem anyát :)
Kép

Mi van, beszótá?
Kép

Na jó, tiéd a füle!
Kép

Gyúrokvaze... :D
Kép

Ingyombingyom, tálib-e? :twisted:
Kép

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Babi, úgy veszem észre, itt Harasztin valamiért nem túl "bratyizósak" az emberek. Vagy csak lusták? A hely szelleme? Nem tudom.
Én egy valakivel kerültem a babanet-en keresztül baráti kapcsolatba,
de sajnos vele is tök ritkán találkozom, pedig itt lakunk, egy köpésre egymástól. Már gondolkodtam, miért lehet ez.
Pedig a másik fórumról - ahová elvileg az ország minden részéről írkálunk - többször is szerveztek találkozókat, oda valamiért mindig elmegy egy csomó anyuka...
nikolade
 
 


Nikolade,
én is tapasztalom a hatalmas ujjongást a talikért :D
A hely szelleme dologban lehet valami...
Amíg a haverjaimmal mászkáltam erre-arra, őket is egész héten kellett finoman szólva noszogatni, hogy ugyan, csináljunk már valamit. Aztán általában tök jó bulik kerekedtek, csak hát senki nem akarta elvileg :shock:

Szóval akkor

A Babanet Társalgó Dunaharaszti Anyukák Topikjának Minden Lakója figyelmébe!!!


Mit szólnátok ha jövő hét csütörtökön, 16:00 tájban találkoznánk a Baktay téren?

Mi ráérünk 8)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló mindenkinek !!!

Nikolade,
köszi ,hogy írtál a felvetésemmel kapcsolatban! Egyetértek, tudod a remény hal meg utoljára :P ! Amúgy te merre laksz ? :wink:

Visszanéztem olvasgattam és nézegettem a képeket amit felraktatok
nagyon édesek a gyerkőcök !!!!

Sisotris,
nekünk jó a jövő hét csütörtök most úgy néz ki ráérünk !

Üdv.: Babi
babi24
 
 


Sziasztok!
Hát amit leírtatatok, alapvetően nekem is keserű tapasztalat itt Harasztiban, pedig nincsenek is nagy távolságok! Na jó, a meló mellett én se tengek túl időben, de talán minden csak elhatározás kérdése. A szomszéd utcában lakó csajjal is jó, ha 2 havonta össze tudunk jönni (pedig csaknem egyidősek a lányaink), én meg már rühellem erőltetni, nehogy én legyek a "kullancs". A nlc-s fórumosokkal sokkal gyakrabban találkozunk, pedig szerte Bp. és környékén lakunk! Sokszor sajnálom is a társaságkedvelő lányomat, h. olyan ritkán tudom gyerekek közé vinni... A babaklubok időpontja nekünk épp alvásokra esik, így alapból nem jó...ha meg nem alszik, használhatatlan! Anno is mindig egyedül babakocsiztam én is, na jó, a sárban csak saroktól sarokig terjedt a pálya, szörnyű volt! Nekem is már kezd fóbiám lenni, h. nyilván én vagyok az unszimpi...
A jövő csüt. du. már elvileg nekünk is jó (habár lehet, h. aznap épp kórházban leszek, bár még azért reménykedem...) , csak normális idő legyen! De. dolgozom, de 4 után már a lány is ált. felébred, és ha tudunk, és épkézláb leszek, megyünk!
Én is rakok fel egy "csajos" nyári képet, a napokban készült!
delfin
 
 


Naaaaa, hol a képem????? :evil: Kép
delfin
 
 


Na azért mondom! :D
delfin
 
 


Sziasztok !

Delfin,
sajnálom ,hogy neked is hasonló a tapasztalatod. De valahol meg is nyugtat(bocsi),hogy nem csak én jártam így. :oops:
Csini a lánykád nagyon !!! :D

Ma iszonyú meleg van !!

Vigyázzatok a nappal !

Üdv.: Judit
babi24
 
 


Sziasztok!

Olvasgattam amit írtatok, egyet is értek Veletek. Ezer kifogást tudnék keresni én is, de ha nem jön közbe semmi szívesen elmegyünk csütörtökön a találkozóra.

Egy pár hónappal korábbi kép Vikiről.

Gyöngyi

Kép
tulipán gyöngyi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: