Új privát üzeneted érkezett!

BMárti:

nincs tele a fiókom, de itt a másik email címem, hátha így sikerül: doci@fibermail.hu

Közben utánanéztem ennak a nagyi témának is, majd holnap laírom, mit válaszolt a pszichológus.

Sziasztok, jóéjt,
Docika
docika
 
 


Sziasztok!

A nagymamához levitelről:
Megkérdeztem a www.nlc.hu-n egy pszichológust, aki azt írta, hogy mivel nincs napi érintkezésben a nagyszüleivel, és a környezet is idegen számára, ezért ha nem muszáj ne hagyjuk ott a bébit. Dióhéjban ennyi a lényeg, szóval úgy döntöttünk, hogy nem visszük le. Kicsit attól is féltem, hogy nagyon hozzám nő, és nehéz lesz a "leválás" egymásról, de azt írta, hogy elég 3 éves kora körül ezzel foglalkozni, ha nem szükséges valami miatt.

Docika
docika
 
 


Szia Docika!
Balázs nagyon szép kisfiú! Csodálatos szemei vannak!
A pszichológusnak abban igaza van, hogy ha nem ismeri a nagyszüleit, akkor lehet, hogy nem válik be a hétvégi pihenés-projekt. Viszont kérdés, hogy a pszichológusnak vannak-e gyermekei, nekem már adott ott olyan pszichológus tanácsot, aki huszonötéves nő és nincs gyereke. Viszont az ilyen hétvégék jó alkalmat kínálnak arra, hogy a gyerek megismerje a nagyszüleit, és a nagyszülők is az unokát. Ne csak a vasárnap délutáni látogatás alapján ítéljék meg egymást, hanem tudja meg a nagyszülő, hogy milyen a gyerek, ha épp rossz a kedve, vagy mekkorát tud gyártani a pelusba stb.
Én azt gondolom, hogy a gyerek a család része, és mai túlpszichologizált világunk hajlamos az egészséges ösztönökkel rendelkező gyerekekből neurotikus felnőttet nevelni. Háromévesen a gyerek sokkal nehezebben fogja megélni az elválást, szerintem jobb, ha korán megtanulja, hogy a nagymamában megbízhat és ugyanúgy hozzábújhat, ha valami bántja, mint az anyukájához. Nem biztos, hogy háromévesen ez könnyen megtörténik. Ettől függetlenül tiszteletben tartom a pszichológus véleményét is, mert tudományos alapokon biztos neki van igaza, mert öt évig ezt tanulja :-) Na jó, most viccesre vettem, de tényleg. Ez úgyis gyerekfüggő, hogy melyik kicsi hogy reagál az ilyesmire.
Dóri
tigris
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi is előkerültünk, csak rengeteg a dolgom.
Dorka lányom és jómagam elég náthásak vagyunk, de rosszalkodni azt tud, képzeljétek el dolgozok a számítogépen, erre elsonfordál a kisasszany a másik szobába, ahol már össze vannak készítve a locsoló csomagok, és kirámolt a drágám egyett, pont a konyakmeggyes tojást szúrta ki, mire észbe kaptam, hogy nagy a csönd, a fele már oda is volt, persze mindenhelé a likör szétszórva, a fal összetapicskolva úgy ette a csokit, mert nem egyhelybe, na a fehér szőnyegről ne is beszéljek.

De nem tudok haragudni rá, mert már nekem fozta a maradékot, hogy egyem meg...

Egyébként semmi érdekes nem történt.
Vigyázzatok magatokra
Sziasztok
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Tigris!
Ha eljössz ide csütörtökig, az IGRIC (metallofon) száma: 06 30 996 95 69.

Cili
foltvarró_cili
 
 


Köszi Cili!
Csüt nem tudunk menni a zenebölcsibe, mert belázasodtam, nem akarom terjeszteni, akármi is ez. Viktor egyébként hatalmas lelkesedéssel adja elő mindenkinek a "Kolbászt vág a hentes bácsi..." mondókát. Pedig akkor és ott úgy tűnt, hogy nem figyel oda. Köszi az élményt!
Zsuzsa!
Megírnád, hogy hol van a Zümi bolt Kistarcsán?
A siesta weboldalán olyan jól meg lehet nézegetni a cipőket! Ja és most van a körcsarnokban kedvezményes cipővásár, a siesta standján 50% is, holnap megyek, majd beszámolok!
Dóri
tigris
 
 


Sziasztok!
Írtam egy hosszút, de elszállt Kép, úgyhogy most röviden.
Minden képet megnéztem, babák mind aranyosakKép

Manó2,
szeptemberig még nem kizárt, hogy fogok kérdezősködni, köszi Kép Eddig minden OK, már a födémnél tartanak.
Cipőt biztos hamar megszokja Dorka, az első reakció nálunk lábrázás volt. Most már ő hozza, hogy vegyük fel sétához.

Zsuzsa,
kertész-Előd Kép Ádám mindennel kapálni szokott. Rosszullétek remélem múlóban!

Cipő-téma nálunk is aktuális, a héten kéne venni.
Ádám mág nem éjszakázott nélkülünk, de talán nem lenne gond, jól elvan Anyuékkal. Pedig csak 3 hetente látja őket, de ha ottvagyunk, napközben ált. pár órát elmegyünk kettesben. Mondjuk volt már, hogy délután felébredve keresett, de megoldották nélkülem is.

Múltkori rossz alvás oka két kisőrlő volt. Pedig még két metszőfoga hiányzik.

Na megyek, mert késő van, próbálok gyakrabban benézni.
Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
A cipővásáron sikerült jó kis szandikra szert tenni. Magamnak is :-) A Táncsics cipő nevű cég készít nagyon klassz bőr cipőket és most akcióban csak 3500 volt. Viszont a Siesta standján csak zárt cipőket lehet venni a kisebb méretekben (21), de nagyobbak vannak szandiban is. Összességében érdemes kimenni.
Sziasztok!
tigris
 
 


Sziasztok!

ezer éve nem jártam felétek. Annyi dolgom van, hogy nem merem bekapcsolni a gépet, mert akkor itt ragadok.Kép

Amiért most jöttem.
Akinek ovis korú gyereke van köztünk, illetve mostanában esedékes, hogy oviba menjen, azoknak a szülőknek szervezünk óvó nénikkel, pszichológussal kötetlen beszélgetést 2004. április 27-én délelőtt 9-11-ig a szadai Teaházban. Gyerekeket is hozhattok, gyerek felügyeletet megpróbáljuk megoldani.
Akinek mondjuk csak jövőre megy oviba (mint például az enyém is), annak is érdemes eljönni szerintem, mert 1 év alatt nem sok változik, de legalább képben lennénk addigra, és nem tudom, hogy jövőre is lesz-e ilyen beszélgetés.
Az óvónénikről:
Lesz egy a gödöllői Palotakerti oviból, aki tiszta korcsoportú gyerekeket visz most már évek óta.
Lesz egy a gödöllői Ganz oviból, aki elsősorban vegyes korcsoportú gyerekekkel foglalkozik.
Lesz egy magán óvodás. Itt azt hiszem kisebb gyerekeket is bevesznek, de erre nem vennék mérget.
És lesz egy Waldorfos óvónéni, illetve tanító néni, de ő sokáig óvónéniként dolgozott.

Ha valakit érdekel a téma, kérlek benneteket jelezzétek felém minél hamarabb, mert ápr. 20-ig jeleznem kell a szervezől felé a létszámot.

Sziasztok!
Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!
Látom mindenki jól van!
Húúúú micsoda cipő láz van! Szerintem a lényeg: kényelmes legyen és egészséges.

A pocaklakóm lassan félidős lesz! Flóra simizi, és néha puszit is ad a hasamra. Iszonyú aktív, így megpróbálok naponta 2-3 órát szabadban tölteni. Persze ha az idő engedi.

Húsvétra remélem elfogadható lesz az idő, mert a nyuszi oda szeretné rejteni a kis meglepiket. Gyerekkoromban mindig ezt vártam. Ha esetleg nem jönnék mostanában, mindenkinek kellemes húsvétot kívánok!

Krisz
krissz
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kellemes húsvétot, a lányoknak sok locsolót, a fiúknak meg jó locsolást kívánunk:

Docika, Balázs
Kép
docika
 
 


Sziaztok!

Remélem mindenki jól van ezen a napos tavaszi napon.

Mi egy kicsit betegesen bölcsiből kaptunk húsvéti ajándékként egy kis kötőhártya gyulladást, nem nagyon akar ellmúlni.Így ma megint megyünk a dokihoz. Én is beteg voltam, torokgyulladás.
Majd csak rendbe jövünk.

Múlt héten voltunk Gödöllön a Sieberz virág árúházban, hát egy kicsit csalódtam...Nem ilyennek képzeltem a katalógus alapján.

Mindenkinek Jó hétvégét
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen jártam erre, de úgy látom a "régiek" eléggé eltűntek.
Az igazság az, hogy nagyon be vagyok havazva. Eladtuk a lakást, veszünk egy nagyobbat, ügyintézés, bonyolítás, minden van, közben betegség, ja és suliba is járok, most lesznek vizsgák és, hogy mikor fogok tanulni azt még nem tudom pedig lenne mit.
Látom mindenkinél nőnek a csemeték, és a pocaklakók is. Kriszta el sem hiszem, hogy már félidős vagy!
Nem akar vki egy Réka szekrénysort venni?

Hali
Kata
Katalin
 


sziasztok!
Már rég voltam én is erre. de most van egy kis időm. Nálunk minden rendben. Fruzsi ma kapta meg a 15 hónapos szuriját. Nagyon izgultam, mennyire fog fájni neki, hogy mennyire fog sírni. De én jobban paráztam mint ahogy kellett volna. Nagyon hősiesen viselte a két szurit. Remélem később se lesz semmi gond.
A múlt héten lentvoltunk egy hétig Balatonkenesén. Nagyon szupi volt. igazi bababarát volt az üdülő. Nagyon sok pici baba is volt, és minden manónak jutott menüt is ugy állitották össze, hogy a baba is tudjon enni belőle. Reggelire meg biztositották a forralt tejet. Azt hittem valami gagyi tej, és féltem, hogy ki fog pattogni a böre Fruzsinak. De nem. Igaz az idő nem volt valami szuper, csak 3 napot volt jóidő, de azt nagyon kihasználtuk. Volt egy nagyon szupi játszótér. Lengő folyosós mászókával, csúszdával, hintával, és egy beton alaguttal. Mi a csúszdát, és a lengőfolyosós mászokát használtuk ki de nagyon. Na meg a mellékelt képen lévő drotkötélpályát. Igaz a képen a Fruzsit egy kislány fogja, de neki mindegy volt, csak valakivel csuszizhatot.
Az alvás is nagyon szuper volt, habár tartottam tőle. kaptunk egy utazó ágyat, amit már itthon kezdett megszokni. Igy nem volt gond se a déli se az esti alvással.
Hát nagyvonalakban ennyi. Most rázodunk vissza a minden napokba. Élvezzük a jó időt, ami remélem már nem múlik el.
Docika: Na mi volt? nem hagytátok a nagyinál Balázst? hogy oldottátok meg végül is?
Szabó Kriszta: Irnál egy kicsit bövebben magatokról? Hogy viseled magad?
Na ennyit mára!
sziasztok
sünmama
 
 


sziasztok! itt a kép a drtkötél pályáról!Kép
sünmama
 
 


Sziasztok!

Látom van ebben a topikban is pár ismerős. Kép

RZsuzsa vagy aki tud segíteni!
Nagy kéréssel fordulnék hozzátok: láttam egy ingatlaniroda hírdetésében, hogy Kistarcsán van egy eladó 3 szobás családi ház 6,8 milláért, de további adatokat csak 4900,- Ft megbízási díj ellenében hajlandóak elárulni, ami nekem soknak tűnik azért, hogy esetleg nem is megfelelő a ház. Ha esetleg tudnátok erről, vagy hasonló árfekvésű másik házról a Hév vonalán infót, légyszíves szóljatok. Előre is köszi. Ja annyit mélben elárultak, hogy még megvan. Kép Kép


Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Írnátok néhány infót a kistarcsai kórházról? Tudtok jó orvost ajánlani? Én a fiatal orvosokat kedvelem, akik rugalmasabbak, a természetes szülés hívei, barátságosak. A jelenlegi orvosomban hatalmasat csalódtam, nagyon el vagyok keseredve, emiatt kórházat is váltok (a kisfiamat az Uzsokiban szültem, a kórház ellen nem is volt kifogásom). Köszönöm előre is!
Dóri
tigris
 
 


Szia Tigris!
én csak az én orvosomról irhatok neked. De azt is csak magánba irnám! ha érdekel, akkor a profilomba megtalálod az emilemet.
Márti
sünmama
 
 


Sziasztok!

Tigris!
Én Erdélyi doktornál szültem 2001-ben Én őt tudom ajánlani fiatal (1961-es születésű).KépKépKép A magánrendelője az Őrsvezér téren van, és van neki ott UG-gépe is, így nem kell külön UH-ra járni. Felesleges vizsgálatokat nem csináltat.Kép Ha esetleg bővebb infó kell róla, telcsi száam, vagy rendelési ideje, akkaor e-mailben megírom neked.

Mi jól vagyunk, bár nagyon nehezen jutok el ahhoz, hogy írjak is nektek.
Most nagyon benne vagyok egy újságos munkába, hímzünk bele többen, a múlt héten jelent meg. Felteszem a képet, ami megjelent ebben az újságban, illetve, ami meg fog jelenni a következőbe.Kép

Kép
Kép

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!
Mi jól vagyunk! Flóra is megkapta a 15 hós oltást, szerencsére semmi mellékhatás nem jelentkezett nála. A pocaklakó is szépen fejlődik. Az utolsó uh-on édesen fogta a fejecskéjét. Majd megzabáltam. A férjem és a Flóra is bejöttek velem. Jó hosszúra sikerült a pocaklakó kukucskálása, amit Flóra nem nagyon értékelt. Állandóan hozta a táskámat és nyújtotta, hogy menjünk!
Pár napja bújosak lettünk. Most így alszunk el, sokszor együtt a nagy ágyban. Kicsit örülök neki, mert ha jön a bébi, Flórára "kevesebb" időm lesz.

Kata!
Szuper! Hol vettetek lakást?

Márti!
Jó kis hetetek volt! El tudom képzelni mennyire élvezte Fruzsi a sok gyereket, és persze a játszókát.

Rzsuzsa!
Jó látni, hogy te is vagy! Hogy vagytok?

Zsuzs!
Még mindig nagyon szépen kézimunkázol! Melyik újságban jelennek meg a munkáid?

Krisz
krissz
 
 


Zsuzsa, köszönöm szépen, két hét múlva megyek a tarcsai kórházba, a Márti által ajánlott dokihoz. Kicsit sajnálom az Uzsoki kórházat otthagyni, mert a kórházzal tökéletesen meg voltam elégedve, csak az orvossal nem.
Nagyon szép a hímzés!
Mindenki!
Május 6-án lesz bababörze a csömöri művházban 9-12 óráig.
Dóri
tigris
 
 


Szia Tigris!
Meg szeretném kérdezni, hogy hogy lehet oda eljutni? Mármint a csömöri műv.házba.
Azért irom ide, mert lehet hogy mást is érdekel. Ha megirnád, megköszönném.
Mári
UI: végül is beszéltél a dokival?
sünmama
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van.
Mi is megvagyunk.

Sünmama: Édrekelne engem is ez a Balatonkenesei üdülő, vagy privát?

A bababörzén mit lehet kapni?
Belépő van e?
Engem is érdekelne, hogy hol van.

Sziasztok
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!
Márti! A főnővérrel beszéltem és azt mondta, hogy közvetlenül a menstruáció után kell majd mennem vizsgálatra, úgyhogy megmondta, hogy abban az időben mikor rendel a doki, és megyek majd! Köszi még egyszer!
Csömöri bababörze: nem olyan méretű, mint amit a Kismama szervez a BNV-n. Viszont 990 ft-ért vettem egy vadiúj széldzsekit, egy bodyt és egy rövidnadrágot Viktornak. Belépő nincs, bárki árusíthat és vásárolhat.
A csömöri művház nagyon egyszerűen megközelíthető. Gödöllő felől a 3-as úton be kell kanyarodni jobbra a felüljáró alatt, ahol jobbra jelzi Csömört a tábla. Ez még Bp, Magtár utca, ezen az úton kell haladni, elhagyni a Bp táblát, majd beérni Csömörre, az útról nem letérni, az út átjön a HÉV alatt, kb 1000 méterre bal kéz felől csúnya szürke épület a művház. Ha az Örsről jön valaki a csömöri busszal, az közvetlenül az épület előtt áll meg.
tigris
 
 


Ezt a dzsekit vettem Viktornak a börzénKép
tigris
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam már erre...
Látom ill. olvasom, mindenki jól van.Kép
Ezzel így vagyunk mi is. Végre itt a várva- várt napsütés, sokat levegőzünk. Bobónak már barna a kézfeje meg az arcocskája is. Próbálkozik a bilizéssel. Egyelőre az érdeklődés szintjén áll a dolog- de az nagyon nagy. Egyre több szót mond, persze soknak még mindig csak az első szótagját ejti.

Dóri!
Nagyon aranyos Viktor a dzsekiben! Kép Gondolom, nem véletlenül választottad éppen ezt ( felirat) Kép

Márti!
üdülés Kép

Zsuzsa!
Hogy vagy? Ugye már elmúlt a rosszullétes időszak? Gömbölyödik a pocakod?

Bea anyuka - Zsuzsa!
Szépek a munkáid!Kép

Május 8- án Veresen is lesz bababörze a művházban.

Terika
terika
 
 


RZsuzsa!
Hát ez szomorú, azért köszi a tájékoztatást, akkor még nem költözünk felétek. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!
Dorka2: Sajnos oda nem lehet csak ugy bejutni. Az vállalati üdülő. De sajnálhatja mindenki akinek nem jut ilyen szuper üdülő.
Sünmama
sünmama
 
 


Zsuzsa!
Nem tudom, hogy hívják a teret, ahol a művház van Csömörön, de a község központjában van, ahol a Széchenyi út végetér. Nagy fás zöld tér, közel a polgármesteri hivatalhoz és a zeneiskolához.
Jó vásárlást! Én sajnos nem tudok menni, mert anyukámhoz utazunk Viktorral, mivel a suliban két házi dolgozatot is le kell adnom és csak így tudom elkészíteni, ha közben valaki vigyáz Viktorra.
Jó hétvégét mindenkinek!
tigris
 
 


Sziasztok!

Rzsuzsi: Csömörre mennék át a bababörzére.
Mikor is van pontosan? És délután meddig van nyitva?

Lánykám beteg tegnap este óta lázas este 39,5 volt reggel 4,4 kor 39,3 és most délután 40,5 nem semmi, úgy megilyedtem. Este 7 után jön a doki, és a pláne az, hogy nem köhög, nem folyik azo rooa, semmi egyébb jel..

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!
Látom mindenki kint van, ahogy bejött a jó idő. Nagyon helyes! azt hiszem erre vártunk már december óta!
Dorka2! remélem meggyógyult már a kislányod. Ehhez csak annyit mondanék, hogy a Fruzsinak 2x volt olyan, hogy minden előzmény nélkül föl ment a láza. Nekünk azt mondta a doki néni, hogy van ilyen két napos láz a manóknál. Zömében nem kell vele foglalkozni, mert ahogy jött, el is fog múlni. Remélem nálatok is csak erről volt szó!
Ti többiek, akik nem ültök ilyenkor gép elé, azért néha napján egy két sort irhatnátok ám! Docika, Kriszta, Terika,Tigris és a többiek!
további szép nyarat nektek, élvezzétek ki minden percét!
Márti
sünmama
 
 


Sziasztok!

Már én is régen írtam.
Kriszta veletek mi újság? Hogy halad az építkezés?
Kismamik jól vagytok?
Márti hogy halad a felújítás?
Mi megvagyunk, Nórikám egyre értelmesebb és egyre zsiványabb, nagyon birom olyan aranyos kis okos, de ha vmi nem tetszik neki akkor jön a hiszti.Most egy kicsit folyik az orra, remélem nem lesz semmi komoly.
Ha minden jól megy júni végén költözünk.
Én vizsgázgatom, de a java majd júniusban lesz, ill júliusban, pont a legnagyobb felfordulásban leszünk, de ez van.
Majálisozni volt vki. Mi kint voltunk a parkban, Gergő felült az összes hintára, néztük a lovasbemutatót, a Nóra mindig be akart menni az elkerített részre a lovakhoz, hiába mondtam neki, hogy nem szabad, nem nagyon érdekelte.
Előtte volt itt cirkusz ott az apjával volt a Gergő. Most hétvégén megint volt egy másik,de ezt kihagytuk meg is sértődött a Gergő, de nem is voltunk szinte itthon a hétvégén, úgyhogy szépen kikerültük. Elég draga szerintem a jegy, bár nem tudom a pesti nagycirkuszba mennyi.
Kata
Fkata
 


Sziasztok!
Hát persze hogy senki nem ír ilyen jó időben.
Mi is egész nap kint vagyunk a kertben, be sem lehet rángatni Viktort.
Most kezd el igazán beszélni, annyira élvezem.
Minden érdekli, ami mozog, hangya, csiga, gyík, ezek a favoritok.
Volt valaki már közületek Kapolcson a művészetek völgyében? Most szervezzük a nyarunkat, és kíváncsi vagyok, milyenek ott a körülmények.
tigris
 
 


Szia, Tigris!

A vőlegényem már fellépett zenekarral Kapolcson tavaly. Azt mondja, inkább sátorozásra jó. Persze gyerekkel menni egy kicsit más. Rengeteg program, kulturális műsor van. Az egész nagyon jól szervezett. Ha a körülmények (=szállások?) érdekelnek, a kapolcs.lap.hu-n elég jól eligazodhatsz (ha még nem jártál ott).

Szia: Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!
Kata: sehogy. Igy tömören. Nem jön össze pár nap apának, hogy haladjunk. De majd csak meg lesz.
Hahó Kislányok figyelem!!!
Vasárnap ha valaki pesten jár, vagy történetesen ott lakik, akkor sok szeretettel várjuk a Kek arborétumába egy baba-mama talira! Délután 3-tól. Ha ráértek gyertek!!
Márti
sünmama
 
 


Sziasztok Lányok!

Azért írok nektek mert szeretnék valami fontosat elmondani.
Mogyoródon lakik egy csaj a Gödöllői úton a patikával szemben neve györgyi.
Vele nagyon kell vigyázni mert egy r....
Az eset amit én megtudtam: Egy szállító srác járt a patikába. Ennek a csajnak megtetszett, megtudta, hogy akkor veszítették el a menyasszonyával a babájukat és úgy gondolta majd ő vigasztalgatja a srácot. Hát így is történt. Addig fajultak a dolgok, hogy már ott akarta hagyni a férjének a gyereküket is csak lelépjen a sráccal. Csak, hogy a srácnak nem kellett. El is zavarta.
Utána derült ki, higy neki mindegy volt, hogy hol fektetik le / útszélén, más ágyában stb/
Elmondta, hogy neki csak a lekötelezett férfiak kellenek. Úgyhogy vigyázzatok vele!!!!!!!!!
Most is egy nős férfival van viszonya Gödöllőn. A felesége gyesen van.
Ja és még néha pénzt is kért a szolgálataiért.


Bogi
bogi78
 
 


Kedves Bogi78!

Megértem felháborodásodat, de minden megcsalás 3 fő részvételével jön létre!!!!!!!!! Szomorú, hogy ez a lány felkínálkozott ennek a srácnak, és a srác pedig ELFOGADTA!
A gödöllői férj esete sajnos nem ritkaság: szegény anyukák el vannak foglalva a gyermekneveléssel, hormonális változáson is keresztülmennek, az apukák, akik pedig nem mennek keresztül hormonális változáson, tehát szeretnék ugyanúgy kiélni vágyaikat, mint a terhesség/szülés előtt.
Az ilyen párokat csak sajnálni lehet.

Szia: Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!
Bocsika ha beleszólok ebbe, de nem csak az apa a hibás a félrelépéseknél. Nagyon sok anya a gyereket indoknak használja föl, hogy a párját éppen mellőzze. Sajna egyre több az, aki magamellé szoktatja a gyereket, és nem a hitvesi ágyba megy vissza szülés után, hanem beköltözik a babaszobába. valahol érthető, csak abba nem gondolnak bele, hogy ezzel nem csak a kapcsolatuknak ártanak, hanem maguknak is, és a babájiknak is. A mai világba, amikor már föltalálták a babaört, meg mindenféle technika az anyát és babáját szolgálja.
A férfi bűne::A másik meg az, hogy ez csak ürügy a legtöbb férfinak,hogy baba van. Mert meg sem probálnak közeledni a kismamához, hogy legalább puhatolodzanak, vagy egy kis gyöngédséggel visszaédesgessék az asszonykát. Igaz-- sok minden megváltozik az anyában is, (hormonok meg minden) de ha el is zárkozik akkor ne is várjon mást, mint hogy a papi másnál keres vigaszt. Mind a kettő hibás!

A harmadik személy: A patikus csaj meg csak kapva-kapott az alkalmon. Ezzel nem azt akarom mondasni, hogy ő nem ludas a dologba. Ő otthon nem kapja meg amit ugy hívunk szeretett és megbecsülés. Van egy facér ürge, és még szimpi is. Ha a hapsi nem akarja nem történik semmi
Negyediknek itt a menyasszony:Nem akarom a Trad-és fiukat védeni, ha ugyan közülük volt valaki, de lehet, hogy az a bizonyos menyasszony jelőlt is hibás. Lehet, hogy magába zárkozott, és csak saját tragédiaként éli meg az egészet, és a srácot kirekeszti ebből a dologból, én önsajnálatot vesz magán, holott ha megnyilna a fiunak akit ugymond szeret, akkor sokkal könnyebb volna mind a kettőjük élete. Tehát nem szabad senki fölött pálcát törni, mert nem tudjuk mi is volt valójában. Akárki is legyen a hibás! Sajnos ha jobban belegondolunk, minden második hapsi , vagy nő kitáncol a körből. Mert mint szokták volt mondani-- a másság gyönyörködtet. mert ugye egyikünk se lehet 100% -osan biztos abba hogy a párja hű.
Végszóként pedig --Könnyű Katát táncba vinni ha ő is akarja!
márti
sünmama
 
 


Szia SZöszke!
Köszi az infókat Kapolcsról!
tigris
 
 


Sziasztok
De rég jártam erreKépKép
Most sem tudom átolvasni...de majd igyekszem.
Erikának hagynék üzenetetKép
http://www.incredimail.com/
Ezt töltsd le..a másikat keresemmég, ha megtalálom akkor írom..
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Most csak bekukucskálok...

Hajni!
Köszi.Kép Megpróbálom.

Terika
terika
 
 


Erika
Itt az Outlookos
http://search.microsoft.com/search/results.aspx?view=HU-HU&qu=stationery
De tudom hogy valahol van még hozzá pakkk...keresemKép
hajnii
 
 


MegvanKép)
Itt le is van bontva alkalmakra..(pl karácsony, hústvét..stb..)
http://www.microsoft.com/windows/oe/features/stationery/stationerydl.asp
sok-sok vanKép
hajnii
 
 


Sziasztok Lányok!
REmélem mindenki élvezi a gyönyörű időt. Mi rengeteget vagyunk a kertbe, itt legalább nem kell annyit szaladgálnom a Flóra után. Sajnos már hamarabb elfáradok.

Zsuzsa
A pocak növöget, állítólág hátulról nem látszik, hogy babás vagyok. Nekem a farcsontom keseríti meg az életemet. Volt már, hogy a kádból nem tudtam felülni. Még jó, hogy kéznél van apa.

Kata
Milyen suliba jársz? Nem lehet egyszerű így az életed. Nálunk a férjem tanul, sokszor azt sem tudom, hogy mikor fekszik le.

Bogi!
Ez most komoly, vagy csak pojénkodsz!

Krisz
krissz
 
 


KriszKép
DehogynemKép)
Hátulról is látszik hogy baba van a pocidban...todd olyan kacsásan mész, mint ahogy mondtam márKép))
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Remélem nem sértek meg senkit avval, hogy ide beírok egy talán hírdetés jellegű hozzászólást. 2003. december 1-én alakult német anyavállalattal rendelkező cég keres kiegészítő munkát vállalókat, elsősorban hölgyeket, akik mágnesberakású ékszerek forgalmazásában látnának fantáziát. Katalógus alapján, jutaléklevonásos rendszerben megoldott a pénzkereseti lehetőség.

Jómagam egy tavaly született kislány édesanyjaként jópár hete foglalkozom az ékszerforgalmazással, szívből ajánlom mindenkinek.

A babanet azon topicjaiba küldöm fel most ezt a hírdetést, amelyek olyan településen élő anyukákhoz jut el, ahol nincs még képviselőnk - ezáltal a lehetőség kimagasló. Akár ha többen összefogtok...

Neved, életkorod és lakhelyed (elég a település neve) megjelölésével kérlek írj e-mailt az alábbi címre: magnetpet@freemail.hu

Tájékoztatót, katalógust küldök.
Ide az oldalra is felnézek, amennyiben ide érkezne kérdés vagy kérés.

Köszönöm: Petra

Ha valakit a hírdetésemmel megsértettem, elnézést kérek.
magnetpet
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos mostanában nagyon ritkán tudok jönni, de látom ezzel nem avgyok egyedül! KépKép
Mire este a géphez ülhetnék, Ádám sokszor elkezd ébredezni és mennem kell hozzá. Elég rosszak az éjszakáink, kb. kéthavonta van egy nyugodt Kép
A nappalaink viszont szerencsére jók, nagyon osok a kiskölyök (gondolom a többi manó is Kép. Sokat beszél, már két-három szavas mondatokat is mond. Elsőgyerekes anyaként mindig meglepődöm, milyen hihetetlenül gyorsan tanul egy kisgyerek!
A házunk egyébként szépen épülget, eddig minden rendben zajlott (kop-kop-kop), egy kisebb lopástól eltekintve.
Mindenkinek jó nyart kívánok, reméljül előbb-utóbb megjön! Kép Kismamiknak külön minden jót Kép
Sziasztok
Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Olvastam a hozzászólásokat de elég sok mindent félre értettetek.

A csaj nem a patikában dolgozik hanem a patikával szemben lakik. A férje neve Gyurik Csaba az övé györgyi. /direkt írtam kicsivel a nevét/
Szerintem nem a menyasszonyt /aki azóta feleség/ kellene okolni hiszen ő nem hibás a dologban, ő tényleg soha nem volt önző és befeléforduló a párjával szemben.
De ez a csaj! Tudjátok én nagyon utálom az olyan nőket akik egy pasi miatt elhagynák a gyereküket ő pedig ezt akarta csak hát a srác rájött, hogy milyen egy k.... és így időben elzavarta. Na és még pénzt kérni a szolgálataiért hát már ez undorító, és még azt mondta, hogy szereti a srácot. Szerintetek? Na meg, hogy befekszik más ágyába.
Meg ne legyen benne annyi tartás, hogy legalább ne az útszélén k.....se magát. Azt hiszem ez a legalantasabb dolog egy nőtől.
De egyébként a szóban forgó pár azóta nagyon szépen él. A lány most az egyszer megbocsájtott, született egy gyönyörő babájuk és nagyon boldogok. Ez az eset 2 éve történt és azt hiszem, hogy a srácnak is jó lecke volt hiszen azóta példás apa és férj.

A k.... ugyan azt csinálja, mint azelőtt.

Bogi
bogi_78
 
 


Ó!
Azt elfelejtettem mondani, hogy ez a csaj mogyoródi!! Mármint a K....

Bogi
bogi_78
 
 


Bogi..
már bocsika...ugye Te vagy a negbocsájtó menyasszony..vagyis már feleség?Kép
Amugy nem tudom hogy miként érint ez minket...sztem sehogy..
Meg hogy 2 éve volt...
Hajni
hajnii
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: