Új privát üzeneted érkezett!

Gyurmázás közben

Kép

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Helló!

Nagyon elmélyülten tudj játszani a pici fiad. Nagyon édes, mint egy kis gondolkodó felnőtt. Kép

Azért ide is leírom, bár nagyon kicsi itt a forgalom, hogy ma vagyok a 24. napon és még semmi, bár van herpeszem, ami előhírnök is lehet, de remélem csak jólesett valami Kép. Picikét görcsölget a pocakom, de remélem csak a hasmenéstől van.
Ja és a legfontosabb, anyu talált itthon nekem PG/53-at, úgyhogy a következő ciklustól már azzal is nézegetem magam Kép. Egész eddig nem szólt hogy van neki, bár azt hitte hogy terhességi teszt (a mamától kapta, fogalmunk nincs miért, de hát ki érti a mamát, időnként fura dolgokat csinál Kép)

Na ennyit rólam, legyetek jók.

Ja írtam már hogy a profilomban lévő honlapcímen frissítettünk? Akit érdekel nézze meg.

Csók
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Helló!

Ide is leírom, hogyha valaki benéz tudja, hogy holnap kellene vagyis nem kellene megjönnie. Úgy izgulok. Még soha nem izgultam ennyire, pedig már volt egy pár menzim Kép. Na jó, hazudok, de akkor azért izgultam hogy megjöjjön Kép.

Még nem érzek semmit, a herpeszen kívül csak a szokásos görcsölgetés. Tudjátok én szoktam olyat is nézegetni, hogy mennyire vagyok szétnyilva ott lent (csak kívülről fürdés közben) és ma mintha egy picit jobban lennék, de lehet hogy nem csak más pózban néztem. Vagy nem tudom, már azt is megmondhatná valaki hogy fiúból vagy lányból vagyok e Kép. Eddig az volt a baj, hogy korábban jött meg, most meg egy picikét rendeződik és teljesen kivagyok Kép.

Emeseanyu, te hogy vagy? Semmi menzis előjel? Pici lányod? Miért nem írogatsz mostanában? Ugye minden rendben?

Lola, és te? Mi van veletek?

ÍRJATOK!!!!!

Pusz
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Na sziasztok csajok!

Azért nem tudtam eddig annyira írni, mert anyuéknál tudok csak, vagy ha átpofátlankodom a szomszédlányhoz és most nem sokat jöttünk anyuékhoz. Szombat óta most vagyunk először. Egyébként semmi zújság, jól vagyunk. Mensi nincs. Elvileg másodikán kéne a második adagnak megjönnie, de szerintem reménytelen. Január elején megyek a dokihoz. Megbeszéltük férjurammal, hogy most nagyon ráállunk a babatémára és mindent megcsinálunk, amit a doki javasolt.

Hajni: még nem tudtam megnézni az oldalatokat, lehet, hogy ma, még vagyunk anyuéknál úgy fél órát és megpróbálom. Nagyon izgulok érted!!! A tüneteid tényleg babásak is lehetnek. Szerintem jó a hcg nevű teszt is, ez a beágyazódástól kezdve a második napon mutatja ki. De ha lehet, a reggeli első vizeletből csináld, az a legbiztosabb. Ne aggódj. Biztos sikerült a dolog! De ha nem, akkor sem add fel. Azért ne éld bele magad, mert tapasztalatból tudom, mennyire rosz érzés negatívat tesztelni, egy majdnem biztos hónap után. Holnap nem tudok jönni, de annyira izgulok, hogy nem küldenél a számomra egy sms-t, hogy mi a helyzet veled: 30/3482-990. Köszi

Szandra: tündéri a fiad a fotón. Remélem, már mindenki meggyógyult. Hál istennek vége a rohanásnak. Most még jön a szilveszter. Az is pénz... Amúgy veled mizújs? Régen tagtaltad a mensi, peteérés dolgot. Puszi nektek.

Lola: remélem ti is jól vagytok. Vigyázzatok azokkal a díszekkel, mert Emese egy évesen ropantott szét egyet és a szájába is került, iszonyat ijedtség és rohanás volt a sebészetre. Tiszta vér volt a keze és a szája. De hál istennek megúsztuk simán.
Puszi nektek is.

Puszi csajok, még vagyok fél órát kb., ha ír valaki.

Szilvia

emeseanyu
 
 


<!--attachment: n_vtelen-141399.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*14.0**n%e9vtelen%2ebmp --><center><pre>
Kép
névtelen.bmp (14.0 k)</pre></center><!--/attachment-->


M I N D E N K I N E K!!!

emeseanyu
 
 


Hát ez nem jött össze. Ez elvileg egy BUÉKOS kép lett volna nektek.

emeseanyu
 
 


Na csajok: mentem. Bocsi. Anyu hív ebédelni! (végre nem nekem kellett főznőm)

Puszi nektek és még egyszer mindenkinek minden jót.

Boldog új évet! Hajni, várom az sms-t!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Helló!

Szerintem ma vagy legkésőbb holnap meg fog jönni, mert már nagyon görcsölget a pocakom. Azért küldök sms-t, ha megjött, vagy ha megcsináltam a tesztet. Ha megjön ma akkor nem csinálok, holnap reggel.

Örülök, hogy ti jól vagytok.

Mindjárt megnézem a képedet is.

Nektek is BUÉK

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Emeseanyu, ha még itt vagy akkor ide írom, hogy sajna 2 perce megjött. Ha nem vagy, akkor délután elküldöm sms-ben. De legalább ihatok szilveszterkor, és nem sajnálom a kidobott pénzt Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Sajnálom Hajni, tudom, hogy mennyire készültél a tesztelésre, még ha negatív lett volna akkor is. Viszont most úgy látszik rendeződik a ciklusod.

Lola,
Ugye nem vagytok betegek? Rég jelentkeztél.
Nálunk sajnos karácsony után megint volt hasmenés Rolinál és nagyon csúnya lett a feneke is. A Bepanten kenőcs segített most ismét rendben van minden.

Szilvi,
Azért nem írtam magamról mostanában, mert a mai napot vártam. Meglett a vérvétel hormon erdmény. Nézett mindent és minden nagyon OK.
Ma vagyok a 13. napon, csinált UH-t is. A jobb oldalon van egy 26mm-es tüsző. Ez is nagyon jó.
Holnap akció!!!
A baj csak annyi, hogy azt mondta, a spermiumoknál 3 hónap egy generáció kifejlődése és nem szabad szaunázni. Párom ugye novemberben 2X is szaunázott. Nem tudjuk mennyire lassultak le a kisfickók...

Puszi Nektek,
Cirmike
Jó szilveszterezést!

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok hogy hiányoltatok! Meg vagyok ám, csak annyi történt, hogy karácsony előtti napon a férjem rábukkant a 7 éve nem látott legjobb barátjára a neten. (Kiment Amerikába), és vele dumál elég sokat. Nem volt szívem átkönyörögni a gépet tőle.
Hajni, nagyon sajnálom én is, de én azt mondom, hogy így a jobb, hogy 1 nappal a tesztcsinálás előtt megjött, mert talán így nem olyan nagy a csalódás. Az már tényleg kegyetlen, amikor a várva-várt 2 csík helyett csak 1-et találsz! Kép
Nem baj, ne add fel, ha a következő hónapban is rendes időre jön meg, akkor talán tényleg rendeződtek a dolgok benned (már ha volt aminek rendeződnie kellett...) és akkor felfoghatod úgy, hogy új év- új remény!
Szilvi, köszi, hogy írtad a díssszel kapcsolatos veszélyeket. Tudod, csak a kép erejéig engedtük neki, hogy bekapja. De tény, hogy ha már hallja az ember, hogy mással mi történt, akkor még óvatosabb. Amúgy azért nagyon óvatosan nyúl hozzá, nagy ritkán.
Cirmike, lehet, hogy csak a karácsonyi menü v.melyike miatt lett hasmenése Rolinak, vagy nem? Szerencse, hogy a krém segített, remélem nem estek vissza. De ha igen, akkor lehet, hogy nem is gyógyult ki belőle teljesen..., nem? Nagyon édes és csini a fiatok. Az enyém is ugyanilyen elmélyülten gyúrmázik mostanában... olyan édesek. Ez a gyúrma dolog nálunk eléggé bejött. (Szülinapjára kapta)
Már megint megtudtam v.mi fontosat itt tőletek. Nem is tudtam, hogy a szauna árt a spermáknak. Megfőnek, vagy mi? Mindenestre jó tudni (bár ritkán járunk és babát sem akarunk még), azért örülök, hogy veled minden rendben. Ja, és azt sem tudtam, hogy több mint 2,5 cm egy petesejt... Hogy mik vannak, sokkal kissebbnek gondoltam. Akkor a vérvétel eredménye után volt "eksön", remélem. Kép

Szerintem lesz időm holnap benézni, úgyhogy csak előzetesben kívánok jó szilvesztert mindenkinek.

Hellóka!

lola77
 
 


Ja, Hajni tőled akartam kérdezni, hogy mi az a PG/53? Az, ami kimutatja, hogy mikor van peteérés az adott hónapban? Múltkor már a Cirmike írt erről, kérdeztem, de nem válaszolt (biztos átsiklott a kérdésemen, nem gond).
Megnéztem a képeket, az a bordós kosztümös a nagymamád. Ő vette ezt a PG/53-at?
Jó fej lehet, mégha tesztnek hitte is. Elég modern lehet, hogyha tudja, hogy létezik ilyesmi... Kép

lola77
 
 


Nem ő a nagymamám, ő a párom keresztanyukája.

Aranyos egy nőszemély. Időnként a fejébe vesz valamit és akkor nem lehet eltántorítani tőle. Nem igazán maradt le, szóval nem annyira mint a hasonló korúak, bár még nem mondanám, hogy öreg, mert még csak 65 éves. Azt mondta anyu, hogy már legalább 5-10 éve ott van a szekrénybe. Szavatossági időt nem találtam rajta, bár egy mikroszkóp biztos nem romlik meg Kép.

Jól tudod hogy mi a PG53. A tüszőrepi előtt és után egy két napig páfrányos kristályokat mutat. Kíváncsi vagyok én látni fogom e, mert általában én semmi ilyet nem látok Kép. Holnaptól kezdem használni. De szörnyű egy szerkezet. Legyen tizsta a szád belűlről, de nem szabad előtte fogat mostni, meg vizet sem inni, meg enni sem Kép. De azt nem írja a tájékoztató hogy mennyivel Kép.

Aranyos a mama akkor is amikor elmegy a tescoba és lát valamit,hogy nekem olyat venni kell, mert az nagyon fontos. Nem érdekli hogy nincs rá szükségem, ha ő azt mondja akkor kell és kész Kép.

Na, várlak holnap

Neked is boldog előszilvesztert Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lola,
Ami 2,5 cm az a megnőtt tüsző, ami ha megreped akkor kigurul beleőle a petesejt. (Ha jól tudom)
Bocsi hogy anno nem válaszoltam a PG53-ra...
Most én nem tudom használni mert hormonkezelés hatására fals dolgokat mutat. pl. mensikor amikor beszedem a hormont, kristályosodik

Hajni,
A legjobb akkor használni, amikor reggel felkelsz és még nem mosol fogat, nem iszol kávét.
Akkor még jó sűrű a nyál is.
Napközben szerintem olyan elmosódott foltok vannak csak.

Jó éjt mára,
holnap is jövök szerintem

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Kipróbáltam a kütyüt. Nem mutatott még páfrányokat, de már láttam valami kis cseppecskéket.
Cirmike, köszi, hogy írtad, hogy mikor nézzem. Ez eszembe sem jutott, pedig elég logikus, hogy éjszaka nem eszek, nem iszom semmit Kép

Aki még van ma annak BUÉK aki nincs annak már úgyis mondtam assssszem.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szióka!

Köszi a válaszokat, mostmár jobban értem.
Készültök már az estére? Kép
Nekünk nyugis lesz, itthon maradunk, úgy döntöttünk. A lurkót nem fektetem le este rendes időben, csak ha már nagyon nem bírja.
Csinálok pizzát, franciasalit, virslit. Borozgatunk, pezsgőzgetünk kettesben a férjecskémmel.

BOLDOG, EGÉSZSÉGES ÉS BABÁKBAN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKTEK!

Ja, még lehet,hogy benézek azért.

lola77
 
 


Sziasztok,

Mi is itthon leszünk és Rolit is ébren tartjuk egy kicsit tovább.
Hozzánk jön az anyósom és a párja is.
4 üveg pezsgő hűl a hűtőben!!! Kép

BUÉK

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Helló!

Mi is itthon leszünk. Hozzánk a párom unokatesójáék jönnek, a pocaklakójukkal. Aztán még meglátjuk. Nálunk csak két üveg pezsgő van Kép.

Én is BUÉK

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szióka!

Jó a pezsgő-beszámolótok. Márhogy kinél mennyi van.
Nálunk majdnem változott a program. Hívtak át bátyámék (tavaly is náluk voltunk, nekik 19 hós a kislányuk). Össze is pakoltam mindent. Pia, virsli... erre a páromnak 38,3 a láza. Inkább itthon maradtunk mégis.
Nálunk csak 1 ü. pezsgő van. De csináltunk fini forralt bort, van whisky, kóla, smash... úgyhogy, ha akarok egyedül jól berughatok. Ui. Zotyó gyógyszert vett be, nem hiszem hogy iszik.
Hát ennyi.
Puszi mindenkinek.

lola77
 
 


Szegény párod. De legalább lesz aki vigyáz a gyerekre míg te részegen fetrengsz Kép.

Nálunk csak a pezsgő helyzet változott. Már három van Kép

BUÉK

PUSZI
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Csajok, mindjárt éjfél. Jó pezsgőzést.

Jövőre talizunk. Remélem...!

BUÉK!

lola77
 
 


Ezt még az óévben akartam küldeni, de már csak az újévben sikerült!
Kép

Mennyi tüzijáték van a városban???
Soma meg alszik mint a bunda! Szerencsére!

lola77
 
 


Iszonyatos sok van. Most mentek el a vendégeink. Öcsikémet hazahozták, anyuék meg még buliznak. Azért lehet hogy öregszünk, ha a szülők tovább bírják mint mi Kép. Ráadásul a Kék Dunán 3 percel hamarabb volt a Himnusz. Teljesen felháborodtunk. Már majdnem megittuk a pezsgőt mire a tévében elkezdődött Kép.

Pezsgőjelentés: csak egy üvegnyi fogyott, kettő még mindig fagyoskodik a hűtőben Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Mindenkinek!

Ma olyan pihenős, henyélős napunk volt. Férjem még mindig szarul van, ma is volt lázas... Remélem mi azért nem kapjuk el, így munka, meg bölcsikezdésre...

Hajni, nem irigyellek a fél 4-ig tartó vendéglátásért. Bár, ha jó volt, akkor igen. Kép

Remélem, majd jönnek a többiek is a beszámolókkal.

Aztán kezdhetnénk megint a kajatippeket!
Mi ma a tegnap főzött borsóleves (grízgaluskával) + krumplistésztát ettük. Holnap spenót lesz tükörtojással.
És Ti?

lola77
 
 


Szia!

Nálunk mindenki azt evett amit talált. Mi a párommal főztünk ki virslit, az anyám kocsonyát, apám fogalmam nincs, öcsikém meg még fel sem kelt Kép. Holnap nem tudom mit főzünk. Remélem nem nagy dolgot. Különben tegnap csilisbab volt az ebéd, mi csináltuk ketten, mármint egyedül csináltam mert a párom még a kezdés előtt lelépett Kép.

A vendégekkel nem volt gond, utánna meg nem kellett mosogatni, csak ma reggel, vagyis délelőtt, vagy délután, vagy amikor felkeltem. Szóval azt sem tudom ki vagyok Kép. Szóval csak tíz poharat, meg négy kést kellett elmosni, mert bifszteket ettünk, mindenki papírkéztőrlőt kapott tányérnak, úgyhogy nem volt nagy munka vele.

Egész nap aludtam és még mindig álmos vagyok Kép. Mi lesz velem, ha még a gyerekekkel is kell foglalkoznom Kép.

Nektek hogy telt a párod betegségével a buli? Remélem azért te ittál pezsgőt Kép

Ja nézegetem a páfrányaimat, reggel már majdnem azt hittem hogy van, de valamit rosszul csinálhattam, mert megnéztem mégegyszer és nem volt. Kép Mondjuk még elég korai lenne, hisz ez a harmadik nap Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szisztok,

Nálunk mind a 4 pezsgő elfogyott.
Ma is bontottunk egyet, jöttek anyukámék és apósomék is este.
Anyuék a Balatonnál voltak barátaikkal 3 napot bulizni, apósék a rokonoknál szintén 3 napot.
Tényleg nagyon jól bírják az öregek...

Anyósomék ugye itt voltak nálunk, jó volt minden. (itt is aludtak)
Roli fél 11-ig bírta, mi 2-ig, csak ő ugyanúgy felkelt 7:20-kor mint egyébként is szokott, nekem nagyon nehéz volt.
Aztán észrevettem, hogy anyósom ezüst ruhájáról szerintem az összes ezüst csillogó a mi nappalinkban van. Nekiálltam porszívózni majd felmosni, de szerintem még mindig minden csillog.

Mi maradék virslit és malacsültet ettünk ma.
Anyuék este hoztak kocsonyát, meg pörköltet nokival (jó lesz nekünk holnapra).

Puszi nektek...
Lola, jobbulást a férjednek!

Ja, képzeljétek! Átszereltük a Roli rácsos ágyát igazi kisággyá 2 napja. Nagyon tetszik neki.
Ma pedig a cica elvitte a cumisüvegeit...
Ez nem tetszik neki, állandóan követeli, azért lefekvéshez egyet meghagytunk neki.
Nem tudom hogy fog leszokni róla...

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Mi van lányok erre nem jár senki?

Na jó, azért én elmondom, hogy épp a depi kellős közepén vagyok, remélem a ciklus közepe megint elhozza a várva várt jókedvet, vagy kívánosságot?
Ma végre elmúlt a menzim, és kezdődhetnek az akciózások, bár ilyen depisen az embernek nem sok kedve van hozzá. A család is valahogy kivan, úgyhogy ez sem javít a helyzeten.

Na nem panaszkodom tovább

Gyertek azért időnként
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát nem nagy a forgalom...
Remélem Hajni hamarosan jobb kedved lesz.
Én elég fáradt vagyok.
Roli elalvás után felébredt 2X is és átjött hozzánk. Jó volt a rács, akkor nem tudott átjönni. Nem tudom mi volt, nem szokott felébredni. Végül hagytuk hagy aludjon közöttünk, csak így mi nem tudtunk aludni. Nagyon sokat mászott, forgolódott álmában.
Szerintem a saját helyén is ezért ébredt fel.
Remélem a mai éjszaka jobb lesz.

Holnap és holnapután nem tudok jönni, mert elutazunk anyuékhoz holnap és onnan csütörtökön kiugrunk síelni Ausztriába egy napra.
Nagyon várom már, mert igazi síbolondok vagyunk.

Puszi nektek,
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok csajok!

Nem tűntem ám el.... itt vagyok. Szombaton írtam is, de visszaolvastam, nem jelent meg semmi. KirályKép

Úgyhogy bocsi és még egyszer mindenkinek boldog új évet!!!

Jól vagyunk, ma megint kezdtük a bölcsibe szokást. De nagy volt ez a majdnem három hét kiesés, mert mikor otthagytam, sírt, hogy "anyukám ne menj el"... gondolhatjátok, milyen jó érzés volt otthagyni.... Állítólag utána már nem sírt, de háromnegyed óra múlva, mikor mentem érte, akkor is éppen azt kérdezte: "Ági néni, mikor jön már az anyukám?". Holnap egy órát lesz ott megint.

Elvileg nincs semmi. Csütörtökön negyed hatra megyek a Lollokhoz. És most asztalt fogok borítani... na jó, azt azért nem, de meg fogom mondani, hogy rajtam ne kísérletezzen, mondja meg, hogy tud e segíteni, mert nincs feleslegesen kidobandó pénzem és lelkivilágom...

Egyébként a szilveszter elég jól telt. Mióta Emese megvan, otthon szoktunk lenni. Általában átjön a sógornőm is egyedül, most jönni akart a Dávid is. Az anyukája hozta át és ő is ott maradt kilencig, aztán lementünk tűzijátékozni, ő elment bulizni (két biztonsági őrhöz !!!), mi meg maradtunk öten. Anyuék átjöttek éjfél előtt köszönteni. Éjfélkor meg hívtuk az egész családot. Líkörök, borok, pezsgők voltak, virsli, saláták. Én nem ittam semmit. Valahogy nem megy már kb. három-négy éve semmilyen alkohol... Dávid anyja megitta (Jócskán) az én részemet is....

Dávid mostanában tök jól érzi magát, sőt, már otthon is mondta, hogy jobban, mint otthon... már felvetődött benne, hogy időnként odaköltözne (nem semmi...).

Emese jól van hál istennek, bár ma kissé nyügi. Férjem most otthon gépezik. Mostanában nagyon jó apukája Emesének (eddig is jó volt, de most sokkal többet törődik vele és Emese is nagyon kötődik hozzá).

Tegnap kellett volna megjönnie, mensi fájdalom menetrendszerűen megjött, csak a vérzés nem. Elegem van.... Ez már a második hónap, hogy kimarad. Majd csütörtökön többet tudok...

Megnéztem megint barinőm kisfiát, aki két hetes. Tündéri!!!Olyan kis picurmanó.


Hajni: akkor most irány az akció hullám! De ne vigyétek túlzásba Kép. Remélem, ebben a hónapban sikerül. Úgy érzem, eléggé ódzkodsz a doki témától, de ha ebben a hónapban sem jön össze, azért egy egyszerű vizsgálatot azért jó lenne megejtened, nem? Amúgy köszi az sms-t, rendi voltál, hogy írtál.

Szandra: hú, ezek most fontos események Roli életében. Én a cumitól féltem, mert nekünk ahhoz ragaszkodott igazán. Emese is kb. ekkorra volt, mikor elkezdtük ezt a leszoktatást. Ősszel kezdtük, még nem volt két éves. Mi a kóborcicáknak adtuk a cumit. Egy napig nagyon kemény volt, nagyon rosszul aludt, sírt sokat, de a második naptól nyugodtabb volt. De legyél következetes!!! Ha egyszer oda adod, ne vedd elő újra, bármi történik is! Nagyot fog akkor csalódni. Mi vettünk egy csőrős poharat akkor és a cumisüvegtől is megszabadultunk. A minap vettem elő a cumikat újra neki, kíváncsiságból. Bekapta és jókat nevettünk rajta. Szóval: ne add fel, ne lágyuljon meg a szíved, könnyebb lesz úgy! Amúgy puszi Rolinak!! És akciózzatok!

Lola: Neked is minden jót. Zotyónak is jobbulást. Sógornőd jól van és a kis pocaklakója? Puszi nektek is.

Még vagyok kb. fél órát csajok, írjatok!!

Szandra: jó síelést!!

Puszi
Szilvia

emeseanyu
 
 


Sziaaaa!

Végre itt vagy. Már akartam írni sms-t, hogy mindenrendben van e mert olyan régen láttunk Kép. De látom igen, sőt. Örülök hogy minden rendben lett a férjeddel, meg a fiával. Azért nagy előrelépés hogy így szeret nálatok lenni Kép.

Nálunk az én cumimat öcsikémnek kellett adnom, az öcsikémnek meg a kismalacoknak, amik akkor születtek a mamáéknál Kép.

A sms-t meg megígértem, nem kell megköszönni, sajna csak ilyen rossz hírrel tudtam szolgálni. Mindenképpen írd meg vagy ide, vagy a telcsimre ha nem tudsz jönni, hogy mit mondott a doki.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ok. Persze, hogy megírom. Kíváncsi vagyok én is. De eldöntöttem, hogy most nem hagyom magam. Össze is raktam a raklapnyi orvosi papíromat és addig nem mozdulok, amíg át nem olvassa!!!

Én is örülök, hogy jöttem végrem. Rám fért! Szerintem péntek fele jövök megint.

Amúgy nálatok mizújs?

emeseanyu
 
 


Én egy picikét depis vagyok, de iszonyatosan gyorsan telnek a napok. Már a 6.napon vagyok. Hihetetlen, most jött meg Kép.

Kimentem a páromért a telekre, és egyedül voltam vagy húsz percig. Olyan szépekről ábrándozam. Pl: már kész a ház, minden tök szép, két pici lurkó szaladgál ki-be, én meg nagy pocakkal főzőcskézem nekik az ebédet, és várjuk apucit haza a munkából Kép. Olyan jó volt. Szóval remélem lassan csillapodik a depi, de tegnap kb egy órát folyamatosan bőgtem, hogy én nem vagyok jó semmire, mindek vett el a párom, csak lógok a nyakán, meg ilyesmi Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Én egy picikét depis vagyok, de iszonyatosan gyorsan telnek a napok. Már a 6.napon vagyok. Hihetetlen, most jött meg .

Kimentem a páromért a telekre, és egyedül voltam vagy húsz percig. Olyan szépekről ábrándozam. Pl: már kész a ház, minden tök szép, két pici lurkó szaladgál ki-be, én meg nagy pocakkal főzőcskézem nekik az ebédet, és várjuk apucit haza a munkából Kép. Olyan jó volt. Szóval remélem lassan csillapodik a depi, de tegnap kb egy órát folyamatosan bőgtem, hogy én nem vagyok jó semmire, mindek vett el a párom, csak lógok a nyakán, meg ilyesmi Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nekem is szoktak lenni ilyen napjaim.... de nem szabad sose csüggedni. Én is most újra erőt gyűjtöttem (pénzt nem sokat) a baba témára úgyhogy uccu... Engem is egy újabb kisbaba tehetne boldoggá.

Ne legyél elkenődve. Annyira fiatal vagy még, annyi mindenre van még lehetőséged és száz százalék, hogy lesz gyereked. Mert ha simán nem is megy könnyen, van idő!!! És az nagy szerencse.

emeseanyu
 
 


Bocsi, de mennem kell. Megyünk lassan haza, anyu hajat mos, apu tévézik Kép, így a kislányom megkért, hogy indulás előtt még színezzünk kicsit a kifestőbe... úgyhogy... nálunk ő a parancsnok!

Puszi és küldök sok depielmulasztópozitívenergiát!!!!

Puszi a többieknek is. Valószínűleg pénteken délután jövök!

Szilvia

UI: ha van valami, nyugodtan sms-zz!

emeseanyu
 
 


Bocsika csak le kellett szaladnom mert jöttek vendégek.

Azért ne hagyd nagyon parancsolgatni az alattvalóknak a lányodat, mert képzeld el hogy fog viselkedni a fiúkkal ha felnő Kép. Na jó, ez csak vicc volt. Jó festegetést, vagy szinezgetést. Szólok ha van valami ne izgulj, jól elraktároztam a számodat Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na szióka!

Cirmike, sz.tem most sieltek, úgyhogy jó havat és kikapcsolódást kívánok!

Hajni, nagyon-nagyon rossz lehet most neked ténlyeg, ha ilyeneket érzel. De hidd el, elmúlik, gondolj arra, hogy azok a fránya hormonok okozzák!!!
Azért én is küldök neked depi ellen gyógyító energiát, így már még több lesz, biztos használni fog. Kép
Ne szomorkodj, jó?

Szilvi, gondolom, milyen érzés volt pont hallani, ahogy Téged keres az Emese a bölcsiben! Azért közben játszadozott, mert akkor legalább egy kis idöre el tudott felejtkezni, hogy otthagytad.
Sok sikert a Lollokhoz, azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy tálalod neki, hogy ne kísérletezgessen... stb. Majd feltétlen számolj be róla.
Férjed mit szólt a dologhoz, hogy nálatok jobban szeret lenni Dávid, mint az otthonában?

Ja, Cirmike még majd számolj be légyszi az alvásokról (rács nélküli ágyban), hogy egyedül alszik-e el, vagy mellé kell feküdni nálatok is, ti is kipárnázzátok az ágy mellett a leesés miatt. Engem ez a téma érint. Én 1 éves szülinapja utáni napon vettem el töle a cumisüveget, helyette csörös poharat kapott. Nem volt semmi gond, bár sz.tem annyira nem kötödött hozzá, mint Roli. Kezdetben jóval kevesebbet ivott, mint elötte (pár napig), de aztán megtanulta ügyesen. Ja és én elötte napokban csak vizet adtam bele neki, a csörös pohárba meg teát v. bébiitalt teával higítva. Így ez csábítóbb volt! Cumink nem volt sose. Pelussal alszik, de azt nem fogom elvenni töle sosem! Szurkolok, hogy sikerüljön!

Na pá!
Ma húsleves volt, paradicsomos húsgombóccal nálunk. (fiam imádja)

lola77
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma lett egy csomó páfrányom. A 7. napon Kép. Először csak én láttam aztán meggyőztem a páromat is hogy ott van, utánna már ő is látta Kép. Vagy ötször megcsináltam, hogy tuti e, de mindegyiken ott volt Kép. Igaz még kicsik, de már nőnek ki a fölből Kép. Úgy föl vagyok dobódva Kép.

Lola, édes vagy, használt az energia, isteni kedvem van, kb. egy órája szerintem is csak a homonjaim hülyéskednek velem. Annyira nagyon magam alatt tudok lenni, ilyenkor hogy azt hiszem soha nem múlik el. De most egyenlőre vége. Ezt a páfránykáimnak is köszönhetem Kép, meg persze nektek Kép.

Én csak a saját emlékeimet tudom neked mondani, mi új ágyat kaptunk és volt mellette mindig egy pléd hogy ha leesünk ne üssük meg magunkat. Hatásos volt, mert időnként a földön ébredtünk. Húztuk magunk után a takarót is ha fáztunk Kép. Én csak arra emlékszem, hogy akkor mentünk át anyuékhoz, ha rosszat álmondtunk, de nem szerettünk köztük aludni. Szerintem ez azért lehetett mert mindig külön voltunk és kényelmetlen volt mindenhol szülőkbe ütközni. Ennek a rossz oldala, hogy a páromat is nehezen tűrtem meg magam mellett éjszaka, jó ideig Kép.

Nálunk az ebéd saját gyúrású krumplis tészta volt. Tegnap meg tojásos nokedli Kép

Puszi mindenkine
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jaj de örülök, hogy használtak a Szilvi+én energiáim. Látod a rossz után mindig jön v.mi jó!
Kép
És most akkor mi a teendőtök, vártok, hogy nőjenek a páfrányok, vagy már érdemes akciózni. Ez most a megérett tüszőt jelzi, vagy a már megrepedt és belőle kigurult petesejtet. Te ezekről már biztos sokkal többet hallottál. (másik topikokban, gondolom).

Olyan ügyi vagy, hogy saját magad gyúrod a tésztát. Mindenféléhez? Túrós, káposztás... stb? Mindig jó állagú lesz? Előre meggyúrsz több adagot és kiszárítod, vagy mindig csak annyit amennyit főzöl. Ha igen, mennyi lisztből?
Na most jól elárasztottalak...
Hátha a páfránynézegetés közben ráérsz válaszolni.

lola77
 
 


Szia!

Szóval kezdjük. Igazából nem tudom mi a teendő, elvileg 3 nappal a tüszőrepi előtt és után mutat páfrányokat. Szóval kb hat napig. Mi azért már most akcióztunk hátha Kép. Ma már több páfrány van, rendesen locsolgatom őket, úgyhogy nőnek Kép.

Mindenféléhez én gyúrom, amihez szélesmetélt vagy kockatészta jellegű kell. Régen anyuval csináltunk cérnametéltet, meg csiga tésztát, de az már sok idő, így a mama csinálja. Van hozzá nyújtógépünk, így csak össze kell gyúrni, aztán kinyujtogatni vele, és összevagdosni. Nem, szinte soha nem lesz jó állagú Kép. Mindig ragad. Kb 1-másfél kiló lisztből csinálom, bár a legutóbbi biztos volt vagy két kiló, mert másik edényben csináltam és mindig a csíkig rakom, de ez nagyobb edény volt mint utóbb rájöttem Kép. Nem csinálok több adagot, mert egy csomó helyet foglal míg megszárad. Most míg nincs munkám úgyis van időm mindig frisset csinálni, és így hamarabb ki is fől. Különben annyira nem vagyok ügyi, mert a legnagyobb baj vele, hogy közel hasonlóra kellene összevagdosni, az meg nem annyira meg, bár már tanulok Kép.

Remélem mindenre válaszoltam Kép.
Nálatok, hogy mennek a dolgok? A párod meggyógyult már? A pici fiad hogy alszik egyedül?

Puszi nektek
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia!

Jól vagyunk, köszi. Már beálltunk az altatásokkal, változatlanul mellé kell feküdni, délben 15 percet, este 45 percet. Ez a napi 1 órás összebújás meg nekem is kell, mostmár hiányolnám is, ha nem lenne.
Férjecském jól van, köszi. Most éppen dolgozik.

Amúgy még lehet, hogy ráfanyalodok és én is fogok tésztát gyúrni, olyan jó olvasni, amit írsz. Meg hát szerintem nagyon finom. Az pl. engem tök nem érdekelne, hogy nem egyformák! A lényeg az íze!
Tervezek mostanában májgombóclevest, grízestésztával. Lehet, hogy gyúrok hozzá tésztát! Majd meglátom, lesz-e időm.

Pusszancs mindenkinek!

lola77
 
 


Szia!

Szerintem gyúrjál. Ha van időd, árban sokkal jobban jön ki szerintem. Kép Bár nekem ízre semmi különbség nincs, de a fiúk szerint a bolti nagyon rossz. Lehet hogy a kényelmesség miatt nem akarok tudomást venni az ízről? Kép

Képzeld, ma azt hittem hogy ellopták a páfránykáimat. Az előbb nyálaztam és egy sem volt. Párfrányrabolók voltak nálunk Kép. Gyorsan csináltam még egyet, és az tele lett velük. Úgy örültem neki Kép. Tiszta nemnormális vagyok Kép.

Százezer éve nem ettem májgombóclevest. Bár az nálunk zacskósleves szokott lenni Kép. Annyira még nem vagyok ügyi hogy ilyen bonyolult dolgokat is meg tudjak csinálni Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Szia Hajni! Itt vagyok a szomszédlánynál, most csak röviden, majd holnap megyek anyuékhoz, majd onnan írok.

Szóval megbeszéltünk mindent, jövő hónapban inszeminációra megyek hozzá. Itt végzi. Tök örülök, hogy előrébb léptünk és tök bizakodó vagyok. Megbeszéltük, hogy a családunknak nem mondjuk el ezt az egészet, és örülök, hogy a férjem is támogat. Szóval... február elején uccccuuu...

És nálad mizújs?

Puszi mindenkinek.

emeseanyu
 
 


Nem vettem észre hogy itt vagy azért írtam a sms-t. Ezek akkor jó hírek. Már egyre közelebb vagytok a célhoz Kép

Nálunk semmi változás. Már lassan el kellene mennem dokihoz, mert most meg azt találtam ki, hogy tesztoszteron túltengésem van Kép. A másik topikban írták hogy a pattanások, meg a több szőr azt is jelentheti. Én meg egy ragyás kismajom vagyok Kép. De azt is modták hogy ettől nem lenne peteérésem, és épp most örültem meg neki, hogy van, mert vannak páfrányok. Na most légy okos. Na nem baj, ha semmi nem lesz, akkor jövő ciklusban elmegyek, assszem. De addig még meglátjuk Kép,

Köszi hogy írtál.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Örülök a páfrányaidnak. Tbányán az én dokim a legjobb. VIccen kívűl.

Most mennem kell. Köszi a drukkot.

Remélem sikerülni fog minden.

Puszi, holnap írok!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Sziasztok,

Nagyon élveztük a síelést, csak az idő nem volt vmi szuper. Először az eső esett (igaz a hegy tetején hó), aztán tök erős szél jött ami ugyan elfújta az esőfelhőt viszont tök kavarta a havat az arcunkba. Szerencsére jól be voltunk öltözve speciális ruhákba és hószemüveget is vittünk. Hidegnek pedig nem volt hideg sőt még izzadtam is mozgás közben.

Hajni örülök, hogy páfrányosodsz. Az hogy már a 7. naptól kezdődik az annak a jele hogy rövidebbek a ciklusaid az átlagnál. Hajrá!!!

Szilvi,
Veled ma délután találkozom...(húgodnál)
Remélem megint jól eljátszanak a lurkók.
Nem fogom én se megemlíteni a családodnak az inszemet.

Lola,
Mi ugyanúgy altatjuk rácsok nélkül is Rolit, mint előtte is. Fürdés után szertartásosan felöltöztetjük, lefektetjük az ágyba takaró alá a játékcicájával együtt majd cumisüvegből megkapja a tetjet, lekapcsoljuk a villanyt, kimegyünk és becsukjuk az ajtót. Mire elfogy a cumiból a tej, elalszik. Ugyanígy alszik el ebéd után is. Mi erre az egészre 5 hónaposan szoktattuk, csak akkor még cicivel, majd 8 hónapos kora óta cumisüveggel.
Szinte sose ébred fel, ha mégis akkor végigcsináljuk még egyszer a lefekvést (fürdés, öltözés nélkül és csak 1dl tejjel)
Napközben már nem kapja meg a cumisüveget, csak az altatáshoz használt üveg maradt meg. (ez szerncsére más formájú mint amilyet egyébként használt)
Vettünk mi is csőrös poharat vagy szívószállal iszik még. Mindez csak itthon. Máshol már poharat használ. Cumit mi se használtunk sose szerencsére.
Tegnap mikor anyu vigyázott rá elcseszte... Odaadta neki (kérésem ellenére) az alvós üvegét délután és este csak úgy. Ma délelőtt volt itthon nagy hiszti, mert persze hogy kérte. Süvöltött, harapott engem és folyott taknya-nyála. Fogtam bevittem a szobájába, leültettem az ágyra, kijöttem, becsuktam az ajót. Megmondtam neki, ha abbahagyta bejövök érte. Fél percig toporzékolt, ütötte az ajtót. Aztán az ágyára feküdt fogta a cicáját és hallottam az sír még 4 percig majd már csak hüppög. Akkor bementem hozzá és szépen megbeszéltük ha megint hisztizik újból így jár.
Ezt a módszert a dokinőnk tanácsolta. Következetesen kell ezt is. Most olyan sok az új dolog neki ezért nem akarom az alvós üveget is elvenni tőle. Majd fél év múlva.
Hát ennyi nagyjából...

Nincs semmi kaja ötletem...

Puszi,
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Helló!

Örülök, hogy jól telt a telelés. Kép Izgultam értetek, mert itt sütött a nap. Nem lehet minden tökéletes, de azért mindig jól kell éreznie magát az embernek, ha azért ment Kép. Látom ti megtettétek.

Tetszik ahogy a hisztit kezeled. Kíváncsi vagyok én képes leszek e rá. Remélem igen, és nem lesz egy hisztis elkényeztetett gyerekem Kép.

A páfrányaim szépen nőnek, most néztem, és teljesen tel vagyok velük Kép. Tegnap este nagyon megijedtem hogy végleg ellopták őket, mert egy sem volt. Úgy látszik nekem délelőtt jobban működnek a hormonjaim Kép. A párom azt mondta rá, hogy azért nincsenek, mert annyit nyálazok, hogy elfogynak estére Kép.

Ja, a kajaötlet. Én a káposztás túróscsusza közepén tartok, most is csak addig vagyok míg fel nem forr a víz a tésztának. Kíváncsi vagyok milyen lett. Ha jó, akkor majd elküldöm a receptet ha valakit érdekel.

Puszi mert forr a víz. Ja, már a 9. napon vagyok. Szerintem most van az igazi tüszőrepi, vagy volt a nap folyamán, mert reggel még szúrt az oldalam, most meg nem érzem, de lehet hogy ez attól van, hogy elfoglaltam magam Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szióka!

Köszi Cirmike, hogy leírtad. A következetesség tényleg fontos.
Na most, nálunk az esti szertartás u.így megvan, mint nálatok, csak nálunk nincs üvegből tejci, ő fürdés előtt vacsizik. Ő is bemászik az ágyába a pelusával, csőrös poharával (víz van benne), csak kb. 10 mp. múlva fel is ugrik. Nem tudom rácsukni az ajtót, mert eléri a kilincseket, ráadásul az ő szobáján harmónika ajtó van, azt még könnyebben kinyította már 10 hós korától. Szóval ő kijön, ezért kell melléfeküdni. De ezt már nem bánom. Egyelőre...

Szilvi, mesélj majd, mi volt a bölcsiben a héten?

Hajni, érdekes lehet ez a káposztás túrós csúsza? Tepsiben is megsütöd? Ja, a májgombóc levesbe én sem magam csinálom ám a májgombócokat, mirelitet szoktam, szeretjük. Ugyanúgy csinálom, mint a húslevest, csak a végén kiszedem a cuccokat (husi, zöldségféle) és belefőzöm a gombócokat.

Hellóka!

lola77
 
 


Helló!

Érdekes íze van a csuszának. Nem egy megszokott ízvilág, de nem ehetetlen. Elég laktatós, csak hiányzott belőle a szalonna, vagy sonka. A páromon kívül mindenkinek izlett. Bár ő a káposztástésztát sem szereti, úgyhogy nem volt meglepő Kép.

A májgombóc leves így egész csábító, lehet hogy majd én is kipróbálom, bár mi csak hétvégén szoktunk levest enni, akkor meg anyu főz, de fogok én még nem itt lakni is Kép

Legyetek jók

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok! Vagyis Hajni és Lola! Ugyanis most itt vagyunk anyuéknál és Cirmike is itt van a kisfiával. Épp nyúzzák egymást a kislányommal. ÍRIGYEK!!!

Amúgy jól elvannak. Itt van egy másik lány is a nyolchónpos kislányával, Borával. Tök arik.

Amúgy semmi zújság. Tök izgatott vagyok a doki téma miatt. Lassan el kezdem szedni a gyógyszert, amivel megjön, aztán február elején durr bele. Nagyon bizakodom.

Emese nagyon ügyes volt a héten. Először háromnegyed órát volt, aztán egyórát, utána másfél órát. Tök elvan. Első nap sírdogált. Az Ági néni nagyon dicséri. Kedves, aranyos, beszélget a többiekkel. Ma már nem nagyon kérdezte, hogy anyu mikor jön. Festettek kézzel. Rögtön megmutatta a rajzát. Azért nagyon örül nekem, mikor megyek, de érzem rajta, hogy nagyon tetszik neki. Fodrászolta ma az Ági nénit.

Viszont remélem ez így is marad ha hosszabb időt is ott lesz. Hétfőn még másfél órát lesz, kedden már ott is ebédel.

Nagyon hiányzik amikor böliben van, sokat jut eszembe, de így sokkal jobb dolog, hogy jól érzi magát. Ha állandóan sírna én is bőgnék otthon. Ez a másfél óra elég hamar elmegy. Bolt, pakolás, elkezdek főzni. Meg meglátogatom a Csilla barinőm pici kisfiát.

Most mennem kell, majd próbálok még később is írni, de most el kell választani a gyerekeket egymástól. Később Cirmike is ír szerintem.

Puszi nektek.

SZilvia

Hajni: nagyon örülök a páfrányaidnak, akkor akciózás!!!! Szorítok ezerrrel!!!!

emeseanyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: