Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta, voltunk a Brendonban, de csak piros és rózsaszín volt. :?
Ráadásul nekem nem igazán tetszett. Csak egy sima műanyag szemüvegrész ( akár egy occcsó vásári izé) meg a pánt. A baby méret kellene mégis. Szerintem nektek is, mert teljesen ki lehet húzni, de azért is ez kell, mert a nagyobbnak a szemüveg része szélesebbb sokkal. Igy mi nem vettünk szemüveget.
Noémi engem az érdekelne a keresztelőben, h kb mennyi ember volt és ez kb mennyibe került nektek. Nálunk most ez az egyik legnagyobb dilemma. Na meg, h hol legyen. Ti hol tartottátok????
Berci továbbra sem eszik, még mindig 5700gramm körül mozog föl-le és 65cm. Na ő aztán nyúrga és véznagéza :?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: Doki mondta,hogy gond lenne Berci súlyával?
Csak mert ez abszolút nem tűnik nekem vészesnek, a hossza meg egyenesen szuper!
Nagyon formás kisbaba!
Vendég
 


Sziasztok!

Manó, Brigi, Noémi! Boldog hófordulót a babáknak!

Timci! Nagyon jó lesz majd akkor is, ha lesz. Ezért külön ne szaladgáljatok ám! :D Azért aranyos vagy, köszi! Nem semmi a papírzsepi evés, Ádi is mindent a szájába vesz, amit megtalál.

Noémi! Mekkorát nőtt Bálint! Szépek vagytok! :D Akkor nagyon jól sikerült a keresztelő! Örülök neki! :)

Manó! Szépen nő Bende is! :D Szép magas legény lesz. De gondolom egyikőtök sem alacsony. :wink:

Mogyo! Közelről ne nézze, mert az tényleg rontja a szemét. Meg sötétben sem szabad, mindig kell, hogy legyen egy kis fény.

Kriszti! Akkor már Te is pattoghatsz Aziz miatt. :roll: :D Olyan gyorsan megtalálják azt, amit nem kéne. :roll: Ádám ma egy kupakot próbált a szájába gyömöszölni. Hogy hol találta fogamam sincs, de szerencsére időben észrevettem.

Kép
Kép
mandula82
 
 

 
 

Brigi! Jók ám a képek! :D Bence mindjárt 4 és fél éves. :D Bocs, hogy a babák közé soroltam! :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adri: szerintem is jók a képek, de a legjobbak a fiúk!
Bence nevében meg KÖSZÖNJÜK szépen!
Vendég
 


Brigi! Igazán nincs mit, mi köszönjük a vendéglátást! :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adri: Igazán nincs mit, legközelebb csinálok olyan csirkehusis mártásos kajcsit. Jó?
Vendég
 


Brigi! Nagyon aranyos vagy! Köszi, bizti fincsi lehet! A pizzád nagyon fincsi volt, megcsinálom majd Csabinak is. :wink: :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Oké, én meg szorítok, hogy neki is tetszen annyira, mint neked! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Brigi! Ha sikerül olyanra elkészítenem, mint Neked, akkor tutira fog! De vannak kétségeim. :lol:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Ne csináld, ügyes csaj vagy! Tutira neked is sikerülni fog!!!


Csajok ezer bocsi, de mi most olyan jót szórakozunk! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Brigi! Nagyon remélem! Mindenesetre holnap kimegyünk a Lidlbe, és veszünk olyan nagyon fini párizsit! :wink:

Bocsi!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Lisztet is ott vegyetek, vagy a Halasit, mert ez a kettő a legjobb! Most komolyan! :lol:
Vendég
 


Okés, akkor veszünk azt is! :lol: Tényleg, nem láttatok harisnyát, babának valót? Múltkor hírdették.

Kép
Kép
mandula82
 
 


Hűha, most nem voltunk, de szét kell nézni! Bár itt nálunk 500 egy harisnya! És szerintem jók, mondjuk nincs rajtuk tigris meg ilyesmi, de aranyosak! :D
Vendég
 


Milyen harisnya? Amúgy mintás vagy egyszínű? Bár ez részletkérdés. :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Színes: Nekünk van kisautós, vagány csíkos, meg nem tudom milyen is! :lol: De tényleg a nadrág alatt részletkérdés egy fiúnál, ne legyen rózsaszín és kész!
Vendég
 


Egyetértek! Ha majd arra jársz szólnál, és hoznál nekem egyet? Olyan 22-es kellene, gondolom az még jó lesz egy darabig. Előre is köszi! :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Nagbri!

Akkor lehet, hogy beleteszem az etetőszékbe, mert ráadásul dönthető háttámlás. Na, majd meglátom.

Ennn!

A Görög Udvarban tartottuk, kb 25-en voltunk és 75 rugó volt az egész. Rengeteg kajával, úgy, hogy még csomagolni is tudtunk. Én csak ajánlani tudom

Bocs, mennem kell, Bálint felébredt!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


noémi-nagyon szépen gyarapszik a kisfiad!Gyönyörű baba,és azok az ajándékok,nem semmi. :wink: Boldog hó fordullót nektek igy utólag!!!!! :wink:

mandula-beszereztem nektek egyet,de világoskékes és a gombja sötétebb kék. :wink:

kriszti-igen az LDC,meg a Plazma nem káros a szemre.Ezért kaptunk mi is anyuméktól karácsonyra egyet,h.Atticy-nak ne károsodjon a kis szeme,hisz sokszor nézi. :oops:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nagbri-mandula-nagyon aranyosak a babák.Látszik rajtuk,h.jol érzik magukat egymás társaságában. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


zzzzz vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvviiiiiiiiimbjn b b n n hg xxíwssx212112120jojjjgh b8h 78u bi87iu öööööööööööööööööööööööööööööööööööön npn
UMK
qBNN Á


P3333333333333333PPPPPPP JÜÚÚ

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Mi történt?

Timcike: Köszi! :lol:
Vendég
 


Nagbri, szerintem nem kopik le a köröm... :D Nekem az esküvőn volt, és akkor nekem is fura volt, de tetszett, hogy mindig szép és ápolt a körmöm. :D Amúgy az előbb Bende írt, és nem vettem észre, hogy el is ment.... :lol: :lol: :lol: :lol: csak Apa dolgozott, ezért nem tudtam jönni.... :wink:
Nagbri, Mandula, édesek a csemeték! :D Látom, Ádi pesztrálja Danát! :lol:
Mandula, a képeket elnézve még mindig hihetetlen, hogy Ádi tud hisztizni... :wink: Persze Bendére sem mondaná senki... :lol:
És köszi! :D
Mogyó, ezt a tv-hez villanyt már én is hallottam. Bár Apa engem mindig leszid, hogy miért ég a villany??? És nem hiszi el, hogy úgy jobban látom a tv-t... :roll:

Ennn, ennyire gagyi volt a szemüveg??? Pedig a képen nagyon jól nézett ki! Lehet, hogy bírnia kell a strapát, és azért olyan? :roll: Tényleg szép kis nyakigláb lehet Berci! :D De szerintem se aggódj, ha önmagához képest szépen nő és hízik, akkor semmi ok az aggodalomra! :D Mit mond rá a védőnő és a doki?

jaj, ezek a gyerekek mi mindent nem akarnak megenni!!?? :shock: Csak persze az órákig készített zöldséget köpik ki egyből, amikor etetni akarjuk... :lol: :lol: :lol:

Noémi, szerintem is tedd bele nyugodtan Bálintot az etetőszékbe. Már mi is kb 2 hete azt használjuk! És nekem is sokkal kényelmesebb, mert minden a tálcán van (elérhető), és csak szembeülök vele, és kész! :D

Kriszta, el is felejtettem írni, hogy megtaláltalak benneteket a koordináta alapján. Egyébként jó helyen keresgéltünk, csak a sok "egyforma" épületet nem tudtuk volna. Na meg hogy melyik utcácska is az pontosan....

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó & Kriszti: Láttam Kecsón a Batthyány utca gyógyszertál melletti orvosi segédeszköz boltban bébi és gyerekszemüveget, ugyanolyan pántos, mint amit Ennn linkelt be! 3-4000 között van az ára! Szerintem azt személyesen is meg tudjátok nézni, és gondolom,hogy ott azért nem árulnak bóvlit!

A tv szerintem nem káros, különben már egy csomó beteg gyerek lenne! Nem szabad közelről nézni, az tuti, és nem árt egy plussz fényforrás sem, de egy síma rendes tv sem fog gondot okozni! Ezen senki ne izguljon! :D

Manó: Akkor jól sejtettem, hogy Bende működött! :lol:
Vendég
 


3hete stagnál a súly, meg tul képpen karácsony után kezdődöt az üvöltős evészet, a tömés, a nemevés :? aztán volt 1 hét amikor hirtelen iszonyú jól evett ( gyanítom, h fejlődési ugrás volt), majd megint a nemevés, fogyás. :( A doki is ezért írta föl a sinlacot, meg kell vizeletet gyűjtenünk, és majd bevinni a laborba.
Noémi, és melyik templomban volt????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Ennn: akkor jó, hogy nem vettél napszemüveget, azért a rózsaszínben elég hülyén nézett volna ki Aziz... :lol:
Remélem beindul majd az evéssel Bercike!

Manó: Látom Bendének is volt véleménye a fórumról. :lol: Igen, elég nehéz megtalálni a házat, nekem is alig sikerült. A magyarországi sokkal könnyebb volt, de valahogy alig tudok ráközelíteni Kecskemétre, olyan felhős. Ja, és én azt hittem ez webkamera, de csak fénykép, mert a hotel ahol vagyunk még nincs kész rajta.

Nagbri: nem lett végül egyik sem, napernyőt még keresnek, napszemcsit meg vagy a Faktumban, vagy ebben a Batthyányi utcaiban megnézik. Kicsit sokalltam a 4000-est ami a Tiétek, de persze az nagyon gyönyörű, és tényleg szükség lenne rá, így a végén lehet az lesz. :) Látom jól elvoltak a fiúk, nagyon édesek! :D Aziz jól van, csak mostanában picit nyűgi, szerintem megint jön egy fogacska. És nem húzhatok semmi kivágottat, mert rámbukik... :roll: Most ez a legújabb találmánya, elég kellemetlen. :oops: Hogy mekkora azt nem tudom pontosan, de sztem 10 kilo körül.

Mandula: de nagy már Ádi!! :D Igazi nagyfiú! Jaj, a kupak nálunk is megy, már párszor sikerült lecsavarnia, és boldogan tömködte a szájába, közben meg nézte a kifolyó italt... :roll:

Timcike: milyen rendes szüleid vannak! Elmesélem majd én is anyunak, hogy milyen is ez az lcd tv. Persze csak a gyerek szeme érdekében... :lol: :lol:

Na, megyek, mert Aziz úgy hisztizik, hogy már taknya nyála egybefolyik. :roll:

K.

Lilypie Maternity tickers


Falevél: néztem a tankiniket a quellénél! Nagyon szupik, Te rendeltél? Szerinted ha a boltban rendeljük, és oda kérjük, akkor nem jön meg hamarabb? Sajnos nekem a 30 napos szállítási határidő már túl sok, anyum 3 hét múlva jön.

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszti: csak 3200 volt! :lol: de tényleg nagyon klassz, és nem tudja a gyerkőc se lekapni a kocsiról! Elég stabilan van rögzítve, még nekem is munka leszerelni! :lol:
Klassz lehet ha mindenki előtt rádbukik! 8) Te jó isten, már most igazi pasi! :lol:
Nálunk is nyűgi van ezerrel, folyik az orra, és ez mind a foga miatt! Néha már tisztára kivagyok! :(
Vendég
 


kriszti-egy biztos.Rengeteg dolgot köszönhetek a kisfiamnak! :wink: :lol: 8) A vizsgáimat,diplomámat,házat,berendezést,szoval szinte mindent. :oops:
KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nagbri: elhiszem, hogy kivagy, engem is tönkretesz már az utóbbi napokban. De szerintem ő csak unatkozik, mert ha kint vagyunk, akkor semmi baja. Vagy az előbb például pacsált egy nagyot a tegnapi fürdővizében. Mármint ült a kiskád mellett, és a kezeivel szórakozott. Na ez úgy feldobta, hogy azóta nem is hisztizett... Szóval csak unalmas vagyok a gyerekemnek... :roll: :lol:
Hol vettétek a napernyőt? Kecskeméten?
Szerencsére mindenki előtt nem bukik rám, mert nem hordok kivágottat, de itthon igen. Eddig nem ismerte fel a mellet, hogy ez az ő kajcsija, viszont most nagyon rájött, és állandóan követelné, ha látja. :roll: Szerintem Dana is eléri majd ezt a kort... :wink:

Timcike: mármint, hogy a szüleidnek köszönheted ezeket? Mert akkor igazán rendesek!! Engem is támogat anyukám amennyire bír, nekünk sem túl könnyű az 1 fizetéssel... :roll:

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszti: Nem, itt Félegyházán vettük! de gondolom máshol is lehet kapni!
Akkor megnyugodtam, mégiscsak tudja az illemet! :lol: :lol: :lol:
Hát, könnyen előfordulhat valóban, hogy ő is rácuppan majd! Már most is szopikor csak úgy nyúl felé, annyira édes!
Vendég
 


Kriszti: a boltban 3-4 hét, szóval ott is kb. annyi mintha neten rendelnéd. Drága postán feladni? Mert akkor később anyukád el tudná küldeni...

Kép

Kép
falevel2
 
 


De ha az segít, akkor odaadhatom az enyémet (ha addig megérkezik és tetszik is neked, meg ha egyezika méret), mert én már múlt héten megrendeltem. 38-as a méretem és B kosaras.
itt a kép:

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Na lányok, végre én is kiokosodtam, mi is az a tankini. Bocsi, de soha életemben nem hallottam még róla!
Mindenesetre okos ötlet!
Vendég
 


Nagbri
Egyetértek, eddig én sem tudtam. Kérdeztem Apát szerinte mi az, majdnem eltalálta. :lol:

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Én még mindig nem tudom.Ez fürdőruci anyagból van? :oops: És mire jó?Szoval nem vagyok képbe. :oops: :roll:


Kriszti-igen anyuméknak köszönhetem az anyagiakat,meg azt,h.rugdostak,h.tanuljak,de Atticy-nak is,mivel ha Ő nem lett volna,akkor nem élnék itt,és nem lenne lakásom itt,meg nem siettem volna lerakni a vizsgákat. :oops:
Nagyon édike lehet Aziz,ahogy kutat a tejcsi után.Hehe,Atticy nem csinálja. :roll: Érdekes.Ahogy leülök a fotelébe,csak kiköpi a cumit és tátja a száját.Hisz idehaza,mindig csak ott szopizik,és tudja,ha oda lecsücsenek vele akkor kaja time. :lol:

Jó éjt csajok!!! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Igen lányok, ez a tankini, szerintem hasznos. Legalábbis így szülés után 1 évvel nekem még nem igazán kockás a hasam... :lol:

Falevél: nagyon aranyos vagy! És elhiszed, hogy ez az egyik amit kinéztem? :D :D :D Sajnos nekem 40-es és C kosaras kellene, így nem jön össze a csere. :( Az a baj, hogy a posta itt nagyon megbízhatatlan. Volt, hogy anya egy rakás magazint küldött nekem, és soha nem érkezett meg. Szóval nem kockáztatunk. Azt mondta, hogy majd körbenéz üzletekben, hátha talál hasonlót...

Nagbri: biztos, hogy Dana is felismeri majd előbb utóbb... Ismerősömnek 1 éves a babája, és mondja, hogy a kisgyerek bárhol vannak, és úgy látja, csak felrántja a pólót, és mászik be. Azért az durva... :shock: :roll:

Timcike: akkor értem, nem semmi, hogy Atticy mellett még vizsgázgattál... :shock:
Ez a tankini tulajdonképpen bikini, csak hosszú felsőrésszel, ami ápol és eltakar. :lol: Ja, és igen, fürdőruha anyagból van.

Azt hiszem nekünk ki kellene menni. Aziz a bejárati ajtónál áll és sír... :roll: Bár az is lehet, hogy az apját várja...

K.

Lilypie Maternity tickers


kriszti-hát 2 vizsgát 8-9 hónapos terhesen raktam le.Az államvizsgát meg,mikor 6 hetes baba volt. :wink:

Megint esik,szar lüke idő!Semmi kedvem semmihez,ez borzasztó. :evil:Pedig ugy mennék sétálni.
:roll:


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta: akkor sajnos nem tudok segíteni...

Tankini: olyan mint a fürdőruha és a bikini keveréke. Szerintem szebb mint a fürdőruha, de kevesebbet mutat mint a bikini... ami ugye szülés után jól jöhet...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél: köszönöm szépen, hogy megpróbáltad! :D

Timcike: az nem semmi! bár olyankor még talán én is tudtam volna tanulni, mert Aziz állandóan aludt.
Sajnálom, hogy nem tudtok kimenni. Igazából én sem nagyon tudok, de itt a túl nagy meleg miatt. Kicsit várok még, mert tegnap dél körül mentem ki, és majdnem napszúrást kaptam...

K.

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Na megvolt a nőnapozás mára! Két hét múlva meg itt a locsolkodás, megint jó kis program egész napra! És újfent megyek én is! Mert ugye Dana még kicsi, és kellek hozzá! Hát ez már nem az első Húsvét lesz így! :lol:

Kriszti: Igen, szerintem hamarosan eljön a felismerés ideje! :lol: Már vannak erre utaló jelek! Ha meglátja, hogy igazítom a pólóm, már kiabál és nyújtja a kezecskéit! 8) :oops:
Ez a tankini klassz dolog! Bár én azt hiszem nyárra beruházok egy bikinire, mondjuk nem vmi drágára, de engem tutira zavarna, hogy lifeg körülöttem! Bár ennek ellenére nagyon tetszik! És akkor most mit is csináljak? :roll:

Timcike: Itt is pocsék idő van, én is majd elalszom! De a növényeknek nagyon kell az eső, szóval nem is olyan rossz, ha ezt az oldalát is nézzük a dolognak!

Kriszti: Napszúrás majdnem? Az igen! Hány fok van nálatok???
Vendég
 


Brigi: komolyan? mész velük locsolkodni? :D jó lehet... :)
Akkor TE nem várod a locsolókat otthon? :wink: De útáltam mindig ezt a napot. :roll:
Ez a tankini nem lifeg, teljesen a testre simul. Nekem van egy, csak már kicsi, teszek fel egy képet, hogy mindenki lássa, hogy milyen is ez. Az egyetlen kellemetlen része amikor kijövünk a vízből hideg a hasnak.
Nem tudom hány fok lehet, de tegnap nagyon meleg volt, főleg délben. Szerintem olyan 30 körül lehetett, ma már kellemesebb volt. Megnéztem a neten, ott azt mondják ma 38 fok volt, de az nem létezik.... a napokban 30 körül mozog.

K.

Lilypie Maternity tickers


Ja, a képet elfelejtettem.
Kép

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszti: Így már jobban hangzik, akkor tulajdonképpen hasonló érzés mint az egyrészes, csak mégsincs egyben! :D
És igen, megyek velük, mert apának sok lenne a kettő egyszerre! Anno Bencénél is így volt, mikor még ilyen kicsi volt mint Dana. Ja, és hozzám nem jön senki a családon kívül, így kibírható a dolog! :lol:
30 fok? Hát nem is tudom szeretném-e vagy sem, olyan 25-el kibékülnék azt hiszem! 8)
Vendég
 


Kriszta: Jó a kép!!!
Vendég
 


kriszti-szerintem sose késő befejezni a sulit. :wink: Mostmár aziz is nagyfiú és mikor itthon vagy,anyukád segithet,h.ügyel rá,mig te tanulsz,vagy vizsgázol. :wink:
Jó nektek,h.ott meleg van.Mostmár szerencsére itt is derülteb az ég,és gondolom megyünk ma valamerre. :roll: Sikerült napernyőt venni?Tetszik a fotó.Cool! 8)

nagbri-tudom,h.kell a növényeknek a viz,de kezdtem unni a sok rosz időt. :? Mi is elültettünk egy csomó virághagymát,és kezdenek szépen nőni.Már nagyon várom,h.virágozzanak. :lol:

Milyen volt a nőnap csajok?


KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: az az igazság, hogy lesz még ilyen esős nap, nem is egy! Amúgy én is jobban szeretem, ha süt a nap, és ki lehet menni, mint ma is, és már megint motorozhattaka fiúk egyet! :lol:
Mi majd veteményezni akarunk, de most annak örülök, hogy zöldül a hatalmas fűzfánk, és kezd nőni a fű az udvarban!

Nőnap jó volt, nem volt semmi különleges!
:wink:
Vendég
 


nagbri-csoadszép lehet az udvarotok. :wink: Én is már szeretnék jó nagy udvart,keritéssel,és egy szép nagy házzal.Hátha idén már elkezdhetünk épitkezni. :roll:

KépKépKép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Azizom ma is csodás hangulatban van, csak ordít, nem tudom mi baja, lehet a hirtelen meleg. Egyébként egyetértek Brigi, a 25 fok bőven elég lenne... :roll:

Timcike: én befejeztem a sulit hálistennek már vagy 4 éve, inkább a nyelvtanulásra kellene ráfeküdnöm, de olyan lusta vagyok... :?
Hol akartok építkezni? Telek megvan már?
Itt nőnap nincsen, én mondtam a férjemnek, hogy ez lenne most nálunk, így este vett egy virágáruslánytól egy szegfűt. :) Ennyi volt a nőnap. :D Nálatok?

Nagbri: biztos szép lesz a hatalmas udvarotok, mikor kifüvesedik!
Nyáron már együtt futkározhatnak a fiúk! :)

Most mennem kell, mert egyszerűen nem hagyja abba az ordítást. :cry:

K.

Lilypie Maternity tickers

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?