Új privát üzeneted érkezett!

Na, akkor most csak a lényeg:

Ildikó!

Örülök, hogy túl vagytok ezen a procedúrán, még olvasni is szörnyű volt :( Nem prédikálok, mert én is magamat okolnám...ilyenek vagyunk (persze nem értek egyet vele, de ez van) Remélem holnap beugrasz Anikóhoz!

Anikó!

Mi tervezzük az Adriennel, hogy megyünk babisintérkedni, ha kell!

Szívesen tornáznék is, de nem kísértem a sorsom ugyanis: ma megszült a főnöknőm lánya, aki 1 nappal volt idősebb terhes, mint én :shock: délután kicsit be is paráztam, aztán megnyugodtam, hogy nekem még legalább 3-4 hetem van, mert én április közepe előtt nem szülök, így döntöttem és kész! Nekem addig még nagyon sok elintézni valóm van...ezt mondtam babónak is...sztem megértette!

Ja, és Anikó!

Mit vigyek? Mert gondolom sütit torna után senki nem eszik. Na, de akkor mit? Salátát???

Gyöngyi!

Nem tudnál holnap lógni a munkahelyedről? Vigyázz, mert a végén még produkálod a "munkamániás" tüneteket :wink: !

Többiek!

Azért szóljatok, ha a holnapi torna mégis lefújva és nem kellünk bébisitternek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


A tornától függetlenül talizhatunk itt nálunk :oops: :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!

Én utálok tornázni :x :x :x :shock: :shock: :shock: örülök,ha két naponta tekerek a szobabiciklin ill. itt van ez a lábizés gép,ezzel senyvedek :o :o :o de azért arik vagytok,hogy bevennétek,főleg hogy még bébisintérek is lesznek. :lol:

inkább gondolatban leszek ott :lol: oké? :lol:

szegény Katus!!! :cry: :cry: :cry:

Évi!
N e is mond,ez bosszantó :evil:
És gratula a főnököd lányának!!!!! :lol:
Zéti fiú ugyanolyan szófogadó kisfiú lesz,mint Réka volt. :lol: pár hetet biztos ad még anyukájának. :wink: de ez naponta el kell ám mondani nekik :lol:

Jó éjt!

Ildikó
ilgya1
 
 

 
 

Sziasztok!

Anikó!

Én megbeszéltnek vettem. :D
Viszem a kazit. Szandrának nincs gépe, de jön ő is.
Mehetünk előbb?

Én tök komolyan gondoltam....

Évi!

Ez az idézet amit írtál Ficsku pál: Gyerekgyár című könyvéből való. Nem arcoskodni akarok, hogy én tudom... (persze véletlenül), de piszok jó könyv, érdemes elolvasni. Elvigyem holnap?

Ildi!

Szerintem is butaság az önmarcangolás. Tami több balesetet is szenvedett mellettünk (egyszer mind a ketten fogtuk a kezét és mégis lefejelte a csatornafedőt), Szonja meg majdnem elveszett Horvátországban egy játszótéren este... Egy-egy pillanaton múlott a nagyobb baj. Pedig én úgy érzem nagyon figyelek a gyerekeimre, ahogy te is.

Katus!

Én nem gondoltam, hogy annyira mérgesen szólok a Szonjura, hogy ez ilyen feltünő...
:( Ideje elbeszélgetnem magammal, mert egyátalán nem érdemli meg a kiscsaj.

később még jövök...

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Anikó,te komolyan gondoltad a tornát :oops: ?Én azt hittem,hogy csak ennek álcázzuk a süti evésünket :oops: :lol: :lol: :lol:
Mi mennénk a Gerivel-maradt máról egy kis meggyes sütim,gondoltam elviszem magammal 8) -még a torna elött megehetjük :oops:,utána meg az Évi által kreált salátát :oops:

Ildi,örülök,hogy visszatért a kedved :lol: .
Pelus-ha neked jó-nekem is jó szerdán :lol: .

Katus,remélem semmi baja nem lesz Ancsinak-csak nem volt ma kedve enni :oops: -ilyen nálunk is elő szokott fordulni,hogy délben ebédel és utána csak este 7-kor eszik ujra.
Beugorjak érteted?Én mindenféleképp kocsival megyek,mert az Encsiért megyek a suliba.

Évi,szuggeráld Zétényt,még bent a helye pár hétig.

Na,majd a többit holnap :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!!!

Ildi!!

Szerinted min múlik az, hogy a Sára még nem törte össze magát????
Hát nem rajtam, az biztos!!! :lol: :lol: :lol: Szerencse!!! A Sárára képtelenség jobban odafigyelni, hiszen ha csak hátat fordítok, már fent van a polcokon :roll: :roll: . Elkönyveltem, hogy megyünk a sebészeti ügyeletre, csak még az nincs megírva, hogy mikor!!! :lol: :lol:
Az a szoba csak az enyém!!!! De régen fogorvosi rendelő is volt, több százezer forint lenne eltávolítani onnan a széket, mert be van betonozva. Szóval az csak az én felségterületem- jó dolgom van, igaz????


Évi!!

Azért én a 4 órámmal még nem számítok "munkamániásnak" :lol: :lol:
És nem lenne pofám még ezt sem ledolgozni :oops: Bár a szívem szeretné!!! :lol: És tudod rendelési idő van! Így is, ha el kell mennem hivatalos ügyben valahova, akkor már csörögnek is rám, hogy van egy gyerek......... Tudod nélkülem minden gyerek elvérzik és lebetegszik!! :lol: :lol: :lol: Tényleg úgy hiszik, hogy ha nem vagyok ott megáll az élet, csak azt nem fogják fel, hogy eddig senki nem volt ott, mégis működött minden. :roll: :roll: De jön a jó idő és délutánonként majd találkozunk!! (és elöször és utoljára felajánlom, hogy ha megszületik a baba és gondban vagy igénybeveheted védőnői szolgálataimat. Azért utoljára, mert tukmálni nem akarom magam, de ha kellek csak szólj!!! oké???) :lol: :lol:


Anikó!!

Tornáztok, de jó!! :roll: :roll: És már megint nálad??? Akkor tényleg nem volt nagy gond a "romeltakarítás" :lol: Bár az én tapasztalataim is azt mutatják, hogy 10 gyerek nem csinál nagyobb kupit, mint kettő!! :lol: :lol:
Én majd holnap többször elmegyek pisilni és a tanáriba -mert így lépcsőzhetek eleget :lol: Alagsorban van az orvosi!! :lol:
De ezt sem viszem túlzásba, hogy legyen erőm estére (nyugodtan gondoljatok rosszra, vagyis jóra :wink: )

Ja, és attól hogy írigykedek, még örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!! :lol: :lol: :lol: Csak azt érdemes írigyelni, akinek jobb dolga van, mint nekem, nem igaz?? :lol: :lol:

Katus!!

Nagyon jók a képek!!! Azon a hátihordós képen látom a hasonlóságot közted és a lányod között! :lol: Még mindig gyögyörű ez a lány!!!!
Te , tudod mi lett abból a kínzóeszközből, amibe beletettétek Ancsit?? Babycomp!!! :lol: :lol: :lol:

Szandra!!

Én is hiányolom a képeket, de megbocsájtom, mert tudom, hogy egy szuper jó szerelőnél van a gépetek :lol: :lol: :lol:

Anett!!!

Hali!!! Nekem nem is írtál semmit!! :cry: :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anett!

Igen, igen, igen! Hozd el kérlek :P !

Ibolya!

Ha nem kapok más (nem rossz értelemben) :arrow: "utasítást" az Anikótól, viszem a salit :wink:

Ildikó!

Gondolod a csajok majd órákon át tornáznak :roll: ? Sztem gyere akkor is, ha Te nem fogsz...mi sem fogunk az Adrival :wink: !

Akkor holnap tali :wink: !

Reggel azért még benézek, nehogy mégis megfutamodjatok aztán tényleg nekem kelljen toráznom az Anikóval...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Akkor 9-től várok mindenkit :lol:
Aki enni akar az kaját, aki tornázni akar az kazettát hozzon magával! :lol: :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


szóval csak azt akartam mesélni, hogy Szandra egy hős: ma ő vigyázott Tamiékra, mert mennem kellett fotózni..és nagyon jól érezték magukat a csajok!!!!! Köszönöm! :P

mostanában egy kicsit behavazódtam ezért mesélem csak most el a történetet: mint tudjátok nemrég volt a szülinapom (utólag is köszönöm mégegyszer MINDENKINEK, hogy gondoltatok rám) és nagy meglepetésben volt részem.

Akik nemrég csatlakoztak, még nem tudják, hogy páran össze szoktunk járni "cafézni", ami nem jelent egyebet, mint csomó röhögést egy-egy este. Március 9.-e egy ilyen este volt... és képzeljétek kaptam tortát a lányoktól, tüzijátékkal.

Nóra, Andi, Gyöngyi és Szandra!

Meghatódtam és köszönöm szépen!

Mindezt azért mesélem el, mert amikor elkezdtem írni a topikba, nem is reménykedtem , hogy ennyi kedves ismerőre és jó barátra találok. Ezt is köszönöm!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :
kállai
 
 


Gyöngyi csinált egy pár képet...
kállai
 
 


Kép itt meglepődtem...de nagyon

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Itt meg a lányok... (tegnap voltunk ebédelni)
kállai
 
 


Kép

Kép
kállai
 
 


És aki inni akar, az meg piát vigyen?:))Van itthon egy kis bon-bonmeggy:) Csak az a baj, hogy mindenki kocsival jön. Nem baj Anikó, majd ketten benyakaljuk...abból lesz aztán igazi torna. Cigánykerék, meg ami kell:)))
Vendég
 


Sziasztok,
Ancsi hője 38,3, azt hiszem nem megyünk holnap.. Drukkoljatok, hogy ne legyen baj.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szegény Ancsi,

Jobbulást neki!!!
Vendég
 


Katus,jobbulást Ancsinak,remélem semmi komoly :cry:
bibolya
 
 


Jó reggelt!

Ancsi még nem százas, reggel hívom a dokinénit.

Anikó, nem megyünk. Rossz hír ez Juditnak, mert eggyel kevesebb cikizhető alanya lesz ;) :twisted:

Ibolya, Judit,
köszönjük, remélem hamar kijövünk belőle...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Anikó! Mennék én is!

Bocs csajok, hogy ritkán írok :arrow: azért olvaslak benneteket.
Csak nagyon nincs kedvem semmihez :( Majd vége lesz, remélem hamarosan és akkor írok, írok, írok :!: :!:

Anita
putyu
 
 


Majd megyünk mi is, csak Zorka szóval izé khmm....még alszik :oops:
Vendég
 


Na ilyenkor azért már kezd motoszkálni bennem a kisördög...olyan ideges vagyok. Zorka tegnap este 7 óta egyhuzamban alszik...máskor is volt már ilyen, de mindig parázok ilyenkor, hogy minden oké-e...olyan csendben van. Bemenni meg nem akarok, mert akkor felébred.
Vendég
 


Katus és még, aki magára vette...

Ugye nem gondoltátok komolyan, hogy majd beülök középre és cikizem a többieket????
86 mosolyt tettem a mondat végére, gondoltam egyértelmű, hogy poén volt, de ezek szerint nem jó a humorom. Többet nem próbálkozok viccesnek lenni ígérem.
Senkit sem akartam megbántani, távol álljon tőlem. És dehogy cikizek én bárkit is..Nem én búzdítottalak Benneteket múltkor, hogy gyertek velem kondizni????
Vendég
 


Anett!!
:oops: :oops: :oops: :oops: :wink: :wink:

Katus!!

Hogy van Ancsi?? Délelőtt is volt láza?? Mit mondott a dokinéni???

Anita!!

Már hiányoltalak!!! Akkor oka van annak, hogy nem jelentkezel??? :cry: :cry: Van már tető a fejetek felett??

Judit!!

Ilyet megírni!!!!!! Este héttől reggel fél 10-ig alszik a lányod???? Hát én is azzal vigasztaltam magam, hogy ez már biztos kóros, mert az én lányaim alszanak "jól" : este 9-től reggel fél7-ig :lol: :lol: Baromira jó dolgod van, hallod-e!!! :lol:

Anikó! Csajok!

Milyen volt a torna??? Én lépcsőztem!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Judit,
ugye nem gondolod komolyan, hogy komolyan vettem? Nekem is volt ott smiley... ha nem is 86. :)


Gyöngyi,
Ancsi láztalan, de hurutosan köhécsel. Dokinéni jön, kértem, hogy jöjjön, mert Ancsi még nem volt lázas sosem, csak hőemis. Fura volt.
És nagyon bágyadt. Már megint alszik, pedig reggel 8-10-ig is aludt.

Ja, majd elfelejtettem:

Anett,
Hát, nem csodálom, hogy meglepődtél... mit öregítenek Téged ezek a csajok? :) ;)
Jó kis buli lehetett, csinik vagytok!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Katus,
Hogy van Ancsi?

Gyöngyi,
Szuper volt a torna :roll: :wink: :D Jól elfáradtunk, legalábbis én :oops: :roll: De a lustábbja bent nyomult a gyerekszobában, mondván hogy vigyáznak a gyerkőcökre :lol: :lol: :lol:
Mingjárt fájdítom megint a szíved, teszek fel képeket :oops: :wink:

Évi,
még egyszer köszi a salátát, annyira jól esett:-)

Ibolya,
Bűnöztem és megkostoltam a sütidet. Nagyon fincsi, köszi.


Most anyuka képeket is rakok, sőt még magamról is :oops: :roll: :D

Kép Anett és a saláta, no meg a gyereksereg Kép Kép Ibolya és a saláta, no meg Edo Kép Évi és a saláta Kép Szomorú Zorka Kép Adri Kép A totyakos szemű Kép Miss Tami Kép Zorka Kép Edo művelődik Kép Tami a popénekesnő:-)

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Katus,
Közben beelőztél :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Katus,

Ancsinak jobbulást, reméljük hamar kiheveri. Az jó, ha sokat alszik ilyenkor. Tesóm mindig kialudta a betegségeket. Lefeküdt lázasan és amikor felkelt semmi baja nem volt.

Nem gondoltam komolyan, hogy komolyan veszed, különben már eleve le sem írtam volna:)))Csak gondoltam megbizonyosodok róla:)
Vendég
 


Csajok,

Ennek most már a fele sem tréfa, ne cikizzetek ki, én már tényleg kezdek aggódni, hogy Zorkával valami baj van.
Tegnap reggel 9kor kelt, aztán fél1-től fél3-ig aludt. 6-kor már alig bírtam vele, de 7-ig azért húztuk az időt, akkor ment aludni. Ma reggel 3/4 10-kor ébredt. Anikónál már délben alig bírtam vele, aztán hazajöttünk, azóta (kb 1 óra óta) még mindig alszik...
Régebben reggel 8 körüli ébredés volt az általános, néha-néha előfordult, hogy tovább aludt, de napközben sosem aludt többet 1 óránál, ha igen, akkor este később is lett álmos.
Mostanában meg napközben is 2-2,5 órát alszik és 3 óránál többet nem bír ébren lenni...
Utalhat ez valami betegségre????
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó,azért félig egészséges volt a süti :lol: ,hisz volt benne gyümölcs és a liszt fele teljeskiörlésü volt :lol: .
Ja,erről jut eszembe,Gyöngyi,lehetséges,hogy a pizzád azért nem sikerült jól,mert az összes liszt amit felhasználtál teljeskiörlésű volt.Legalábbis én már 1x próbáltam,de nekem sem jött fel,és kinyujtani sem lehetett normálisan.Legközelebb próbáld ki,hogy a fele ilyen-a fele olyan liszt.

A lustábbja :oops: -mármint én-azért a Geri alvásidejében én is lenyomtam egy BiróIcát,csak nekem annyival volt nehezebb :oops: ,hogy nem volt indokom,hogy miért hagyom abba :oops: :oops: :lol: :lol: /nem kellett a gyereknek inni-enni adnom,mesekönyvet sem kért :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: /.
De azért nagyon jól nyomtátok,büszke vagyok rátok,hogy igy kibirtátok,főleg a Szandra te,neked majd mindig volt plusz súlyod :lol:

Katus,remélem már át is vonult nálatok a betegség.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2008.11.17 21:45-kor.
bibolya
 
 



Anett,köszi a segítséget gép ügyben.Összehasonlítottam ezeket és a tegnapiakat,hát ég és föld a különbség.Mégegyszer köszi :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Csajok!!!

Jók a képek nagyon!!!Csak hiányolom a tornázós képeket :lol: :lol: :lol: Így hogy bizonyítjátok, hogy tényleg tornáztatok?? :lol: :lol: :lol:

Ibolya!

Honnan tudod, hogy nem sikerült a pizzám????? :( :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Olyan sokat írtatok már 1 órájacsak olvasgatok.
Bocsi,de nem írokmindenkinek mert tiszta göthös vagyok.
Szombat óta, lázasodom 1x fenn 1x lenn.
Beszakada hátam mostanra máraz orrom is folyik, jövőhéten szokásos kiállítás Fegyver-Horgász-Vadász a Hungexpon, ezer a meló nincs idő betegeskedni.

Gyöngyi!
Miért nem tudom, magamnak egyből melyik homeopátiás bogyót szedjem, ha a gyerekek betegek vagy másegyből tudom mikell :oops:

Ildi!
Ígérem szombatra helyrejövök!!
Örülök, hogy Réka jól van!

Egyébként, nem kell rajta filóznod mi lett vona ha...
Ha előre tudnánk mi történik sokkal okosabbak lennénk!
Tudom, hogy valamilyen szinten hibásnak érzed magad, de megtörtént nem tudsz mit tenni.
Én is rengeteget filóztam annakidelyén, miért estünkle a Ketrinnel.
Új volt a zoknim, ezért csúszott? Csak erre tudtam akkor gondolni mert egyébként ugyanúgy vittem le mint előtte márminden áldott reggel, mégis megtörtént a baj.
Éreztem ahogy kimegy a lábom alól a lépcső, csak szorítottam Ketrint ahogy csak tudtam, le ne ejtsem, a falnál tudtam a lábamat megtámasztani amikor már 10 lépcsőfokot csúsztam a seggemen gyerekkel a kezemben. Szegénykém üvöltött, (4,5 éves volt) amikor ránéztem láttam, hogy a szeme sarkánál ömlik a vér, egyből hívtam Istvánt aki már melóban volt, ő vitt be minket az ambulanciára, ahol 2 méterről megállapították, hogy ezzel a szemészetre kell menni. Miután felmentünk, ott a gyerek az összevarrás hallatára tiltakozott ezért csak összehúzó ragtapaszt kapott. Semmi röntgen, semmi ct, semmi megfigyelés.

Jobb ez így hogy Rékát megfigyelték, inkább zárjanak ki mindent, minthogy később bármi baja legyen.
Nem mondom Ketrinnek sem lett, de így utólag belegondolva akármi lehetett volna.
Ti még szerencsésen megúsztátok, nekünk tudod látszik a helye, na nem vészesen de ott van.
Nem csinál belőle problémát.
Egyébként minél nagyobbak annál vakmerőbb dolgok történnek velük.
Náunk volt bőségesen gyerek baleset, amit talán meglehetett volna előzni, ha valaki szól, hogy most fog megtörténni a baj!!!
Ezt soha nem fogod előre tudni, lehetsz elővigyázatos, de nem tudod sajnos őket mindentől megóvni.

Zizi elvesztését a gyerekek szerensére jól viselik, nekem sokkal jobban iányzik. A konyhában amikor a hűtőhöz megyek mindig kinéztem a kutyára amikor hazajövök az az első, hogy várom nézzen rám, amikor hátra megyek a garázshoz már ott ágaskodott a kerítésen tudta, hogy enni kap. Szóval, hiányzik.
Kevin már másnap kiskutyát akart :roll:
Na most egyenlőre biztos nem lesz, mert ha újabb családtag lesz az akkor csak kölyök amit a nyaralásutánra tervezek mert nem tudnék egy kiskutyát egy hétre anyósomra bízni. Nem bírná a 3-5x etetést ha át kellenne járnia amíg nem vagyunk itthon.

Benettke!

Lassan megvan a baba!?
Szép nagy a pocakod!


Lányok! Jók a képek! Mindegyik egytől-egyig!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Rohadtul fáj a fogam/fogsorom :cry: :cry: :cry: pedig nincs is rossz fogambiztos a Tiszán megfújt a szél :cry:

éjjel óta szenvedek....
lehet hogy inkább éjjel jövök,úgyis bizti fent leszek
:cry: :cry: :cry:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi Drága,
a fogfájás az kegyetlen... Remélem hamar elmúlik, nem jöttél éjjel. Aludtál???? :)
Nem mentünk Cinire. Ancsikám nyűgi még. Majd jövő héten kergetőznek a csajok, remélem.

Anikó, Ibolya,
Szuperek a tegnapi képek, nagyon édes rajta minden gyerek és nem gyerek ;) Biztos jól éreztétek magatokat, sajnálom, hogy kimaradtam... Olyan hülye vagyok, kerestem a gyerekemet a képeken :) :)

Judit,
hát, nem tudom, hogy utalhat e betegségre, hogy Zorka ennyit alszik... Szerintem esetleg valami vitaminhiány maximum, amitől fáradékony. De nem tűnik betegnek ;)
Én azon gondolkodtam, hogyha egy nap 7 órát van fenn, akkor mikor eszik? Haaggódsz, szerintem érdemes megkérdezni egy dokit vagy normálisabb védőnénit (GYÖNGYI!!!!!) :)

Kriszti,
jobbulást Neked! Fú, nem volt jó olvasni a történeted... szegénykéim. :( De a lényeg, hogy nem lett baj, igazad van!

Szandra,
nem jöttél... nem aludtak a csajok? :)

Ancsi jobban van, de még elég nyűgös. Fura, mert nem nagyon "dumál", játszik, csak kolbászol utánam, kapaszkodik, mindig kézben lenne, de persze úgy nem jó, ha ülök, menni kell/kéne. Vagy a kanapén ül,és szopogatja a fluimare flakonját.
Tegnap jött a dokiéni (még mindig csillagos ötös, Szandra, nem tudok elég hálás lenni), megnyugtatott, hogy nem lesz komolyabb a helyzet, azért átbeszéltük a lázcsillapítást meg az immunrendszer erősítését...

Ma délután-este gasztrós kontroll, állítólag megvan az összes lelet. Szorítsatok, hogy ne találjanak ki újabb bajokat...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Végre van egy nyugis napom, nem kell sehova se mennem. :lol: :lol: :lol: A tegnap délelőtti összejövetel, azért nagyon jó volt. De ami utána jött, abban nagyon elfáradtam, ráadásul egy hülye a parkolóban neki ment a kocsinknak, és még lapot se hagyott! :twisted: :twisted: :twisted:
Ma addig aludtam, mint Zorka szokott. :oops: És ma nem vagyok hajlandó semmivel se foglalkozni!!!! Csak az elmaradásaim pótlom a neten.
Szerencsésen túl vagyunk a festésen és a bordür felrakáson, persze ebben sokat segítettek a kedves szomszédaink. :P :P :P A három fiú nagyon jól összehangolodott, persze nálunk csajoknál sincs gond. Olyan jó, hogy ilyen rendes szomszédaink vannak, és hogy ha kell mindenben tudunk egymásnak segíteni, és nem egyedül kell köszködnünk. :roll: :roll: :roll:

Katus!
Jobbulást Ancsinak! Remélem gyorsan túl lesz rajta, és legközelebb találkozunk!

Ildi!
Rékával minden oké azóta is? Neked pedig jobbulást a fogadhoz!

Anikó!
Köszönjük a tegnapi programot még egyszer, és bocsi, hogy megint úgy elrohantunk a kupit hátrahagyva, de sajna megint mennem kellett. Maja nagyon jól türi már, hogy mindenki szétpakolja a játékait.

Ibolya!
Gergő egyre bátrabb, szerintem még egy-két ilyen alkalom és nem lesz többet gond a barátkozással és a beilleszkedéssel.

Judit!
A húgommal mi is elég álomszuszékok voltunk, legalábbis amire én emlékszem. (Csecsemőkorunkra nem emlékszem pontosan :oops: , lehet hogy anyukám mást mondana, főleg, hogy az asztmám miatt sokat éjszakázott velem. De ha jól voltam, iszonyat sokat bírtam aludni!) Megkülönben is Zorka egy hatalmas baba, lehet, hogy a gyors növés miatt fárad el ennyire???

Anita!
Most találkoztunk először, de a Boti azonnal levett a lábamról. :oops: :oops: :oops: Imádom az ilyen kis srácokat (persze a többieket is, de most ő volt nekem új élmény!)!
Annyira aranyos, közvetlen, és a kellő huncutság is benne van. Nem esik senkitől és semmitől pánikba. A suliban is imádtam az ilyen karakán kissrácokat, még haragudni se tudtam rájuk igazán. Nagyon jót labdáztunk. És ahogy Zorkát etették a Gergővel, hát tündériek voltak. Ilyenkor sajnálom még jobban az előző babánkat, mert ő kisfiú lett volna, és én szerintem inkább kisfiús anyuka lennék. :oops: :oops: :oops:
De azért ne értsétek félre, Dóra babát is nagyon várom, és igazából csak az lényeg, hogy egészséges legyen. És különben is majd Zétin ki élem magam, míg Évi kiéli magát Dóra babán. :lol: :lol: :lol:
Aztán meg majd látjuk, mit hoz a jövő.

Szandra!
Tami kész hölgy már. Nagyon jól el lehetett vele beszélgetni. :P Nagyon ügyes a szerepjátékokban és fantáziáját is jól meg lehet mozgatni. Szegény Edó eleinte nem volt nagyon formában, de a vége felé már ő is sokkal nyugodtabb volt. De majd legközelebb.

Anett!
Szonja olyan mint egy kis hercegnő, olyan kecses és finom, és milyen jól el tudja magát foglalni, akár egy könyvvel is!
Egyszer beiratkoznék hozzád egy fotós gyors talpalóra. Mindig is érdekelt, hogy hogyan lehet, a gépemmel jó, ill. jobb képeket csinálni. Szorgalmasan el is olvastam a két ujjnyi vastag használati utasítást, de mire a végére értem fogalmam se volt, hogy mi volt az elején. Én inkább gyakorlatiasabb vagyok, de a használati utasítást nem vihetem magammal mindig, és mire elovasnám újra, hogy abban a helyzetben mi a jó beállítás, már löttek a jó kis szitunak. Így eddig mindig érzésre próbáltam, na meg kihasználtam az automata beállításokat, de sokszor nem tetszenek így a képek. :? :? :?

Gyöngyi!
Kár, hogy megint lemaradtál, de sajna valakinek dolgoznia is kell. :oops: :oops: :oops:
Jó nagy rendelőd van, a mienk egy kis lyuk ehhez képest. Nagyon el vannak kényesztetve így a kollegáid, nálunk jó ha egy héten egyszer, de akkor is csak max 1 órát, van ott a védőnő ill. az orvos.
Így mi mindig kénytelenek vagyunk magunk ellátni a gyerekeket és dönteni, hogy mikor kell mentő, orvos vagy elég ha a szülő értejön. Mondjuk nálunk is csak hárman-négyen vagyunk, akik minden különösebb gond nélkül el tudják látni a vérző gyerköcöket is, a többiek eléggé rosszul tűrik az ilyen eseteket. Szerencsére én az adott helyzetben nem pánikolok be, és a vért is bírom, drasztikusabb esetben is csak után leszek rosszul egy kicsit, amikor már minden rendeződött.
Még a múlt héten voltunk a dokinál. Mikor nála voltunk, akkor a haránt fekvés helyett, már megint visszament medencevégűbe. Óvatosságból már jövő héttől kell ctg-re járnom, eleinte hetente, és a védőnő is egy héten kétszer nézi a szívhangot. Valamint két hét múlvára újabb Uh-t írt ki. Mindezek mellett minden nap számolnom kell, hogy ébredéstől mikorra rúg 10-et, és ha nagyobb az eltérés, vagy ha nem olyan erősen mozog, akkor azonnal be kell menni a klinikára. Ez persze engem az első két-három napban kiidegelt, mert Dóra baba össze-vissza mocorog. Az első nap egész délelőtt nem volt hajlandó megmozdulni, már majd nem sírógörcsöt kaptam tőle, és ott tartottam, hogy bemegyek a kórházba. De akkor nagy nehezen megmozdult egy picit, és egész délután szépen mocorgot. Másnap délelőtt kb más fél óra alatt meg volt a tíz rugás, de utána egész nap szinte alig mozgott.
Vasárnap éjszaka már megint majdnem bementünk a kórházba, mert délelőtt igaz mozgott, de csak alig érezhetően, és úgy déltől kezdve meg se moccant. Aztán persze egész éjszaka úgy rugdosodott, hogy alig bírtam aludni. Szóval kész vagyok, és most már végkép nem tudom, mikor lehetek nyugodt. De azzal próbálom magam nyugtatni, hogy végül is mi se mozgunk minden nap ugyanúgy. Ráadásul hétfőn legalább 5 percig kereste a védőnő a szívhangját, már kezdtem pánikba esni, mikor belerugott a műszerbe. És aztán nagyon halkan, de lehetett hallani a szívhangját, bár mindig arrébb ment, mikor végre meglett. Mire megszületik én lehet, hogy beleőszülök ebbe az egész megfigyelésbe. Bár próbálok nem sokat idegeskedni, hogy nehogy az legyen aztán a baj, de így nem túl egyszerű. Már azonis agyaltam, hogy kéne itthonra is olyan műszer, amivel meg tudom hallgatni én is a szívhangját, ha éppen nem hajlandó mocorogni. De gondolom egy vagyonba kerül egy ilyen ketyere és nem is lehet csak úgy megvenni? :evil: :evil: :evil:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Kezdem a rossz hírrel....

Mióta elmentetek lányok megy a hasam. Na most erre két variációm van, annyira tele voltam méreggel, hogy két nap diéta után a szervezetem örömtáncot járva ünnepélyes keretek közt tisztít (ebben én sem hiszek ) vagy vírus... :( sajnos.
Remélem csak én leszek az áldozata. (kb egy hete Zolinál is voltak hasonló tünetek, de egy napig tartott.)

Ha a rosszabbik papírforma, akkor csak az vigasztal, hátha kezdete valaminek, mint Ildinél és én is olyan karcsú leszek. :D

Ibolya!

Szuper volt! De legközelebb nyugodtan csatlakozz hozzánk. :P
Nekem egy gondom mégis van a képekkel kicsit életlenek látom. Tuti ez is beállítási gond, hozd még el a kisokosával.

Adrienn!

Annyira kedves vagy.... :D Igen-igen ez így nagyon sok feszültséget okozhat, de mégis megnyugtató, hogy így figyel rád a doki. Telán jobb is ha nem tudsz szívhanghallgatót szerezni, mert állandóan rajtad lenne és akkor hogy találkoznánk. Taminál én az egész családot azzal borítottam ki , hogy nagyon kicsi korában gyakorlatilag nonstop a kutacsán tartottam a kezem. Kifejlesztettem egy simogatási módszert amivel észrevétlenül (szerintem) vizsgálhattam. :oops:
Veletek tuti minden rendben, beszélgess sokat kicsi babáddal...

Anita, Anikó, Szandra!

Nagyon büszke vagyok magunkra!

még jövök.... :P
anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tornát csajok!! :D Nagyon jól feltöltött! :lol: :lol:
Kellemes izomlázam van! :lol:
Külön köszönet Ibolyának!!!
Anett! Ez csakis a fogyás jele lehet! :lol: :lol:

Katus, Ildi, Kriszti!
Remélem már minden rendben veletek :!: :?:

Adrienn!
Köszönjük Botonddal a kedves szavakat!
Nem tudtam mi történt veled, majd próbálok visszaolvasni!
A fiús és lányos anyukás témához csak a saját esetemet írom le.
Bogiról biztos meggyőzödésem volt, hogy csakis fiú lehet...! hónapon kersztül úgy is beszéltem hozzá, aztán megmutatta magát, meglepödtem :shock: ! Amikor megszületett teljesen elvarázsolt, és ahogy nőtt annyira lány volt és én ezt annyira szerettem, hgy nem tudtam elképzelni, mi lesz ha a második fiú lesz. Aztán jött a második terhesség és azt gondoltam ez a gyerek nem lehet fiú, nem tudnék vele mit kezdeni, amikor az Uh-on közölte a doki, hogy mégis, teljesen ki voltam borulva :oops: :oops: , utáltam magam érte, de úgy éreztem nekem nem lehet fiam :!: :arrow: nagyon nehezen barátkoztam meg ezzel a ténnyel :!: :!: :arrow: És most úgy imádom mind a kettőt ahogy van :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Én is köszi a tornát! :lol:
Csak legyen kitartásunk is :lol:
Anita, neked csak kellemes izomlázad van? Vagy mazohista vagy? Nekem mindenem fáj, még olyan helyeken is ahol nem gondolnám hogy van izom :oops: :roll:

Anett,
Tuti csak méregtelenítés :roll: :lol:
Max. mi is méregtelenítünk :shock: :D

Ibolya,
Mégegyszer nagyon köszi a vigyázást! Maja végig fent volt Veled, el se hiszem. Se hiszti, se nyüglődés :lol: Vagy csak ezekről nem tudok? :wink: :oops:

Ildi,
A Cinin el is felejtettem kérdezni, hogy hogy van a fogad? Mi volt vele? Kiderült? Tudtál éjjel aludni?

Katus,
Örülök, hogy jobban van már Ancsi :D
Mi volt a kontrollon?

Adri,
Örülök hogy jól éreztétek magatokat :lol: Most nem tudtam sokat "foglalkozni" Veletek, mert a torna kivette minden erőmet :oops: :?
Meglepő módon egyáltalán nem maradt a társaság után kupi :lol: Egy villámpórszívózással kész és volt minden :lol:
Én arra emlékszem, hogy a vége felé már nekem sem igazán akart Maja mozogni :? Álandóan paráztam is emiatt. A doki szerint már ilyenkor lelassulnak, hisz nincs túl sok helyük :wink: Nekem mindig este, mikor lefeküdtem kezdett bele a mocorgásba. Olyankor mindig Tomival simogattuk, beszéltünk hozzá. Ez nagyon megmaradt bennem :lol: A ctg-n viszont szinte mindig aludt. Alig alig tudtam megnyomni azt a hülye nyomógombot. Sőt egyszer szégyenszemre én is elbóbiskoltam :oops: :wink:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Hát szerencsére jót aludtam :lol: Réka is este 7- reggel 7ig. (Judit! Lehet,hogy a levegőben volt valami álommmanó? sztem sincs semmi baja Zorkának) szóval nem fájt a fogam,így nem jöttem,de a gép az ment ,a biztonság kedvéért,lehet hogy ez a trükk?:lol: csodálkozok,hogy ennyi a villanyszámlám :oops:

Ma apósom névnapját ünnepeltük,így sajnos nem tudtam menni veletek tornázni,de ígérem,legközelebb csatlakozok (ha nem jön közbe semmi)(szegény Anett biztos már azt hiszi,hogy nem akarok hozzájuk átmenni, amúltkor is lemondtam egy másik családi esemény miatt :oops: ) nem volt időnk a múlt héten semmit venni neki,így kénytelenek voltunk ma délelőtt elszaladni. Még szerencse,hogy nem kellett túl messzire. :lol: (Market C)
Ált. hétvégén szoktunk ünnepelni,de most úgy húsvét hétvége következik,így nem leszünk itthon,ráadásul mást ünnepelünk húsvétkor :lol:
na ne gondoljatok semmi extára,csak atjöttek sógórnőmék családostul és mi is lementünk anyósékhoz családostól,felköszöntöttük apósomat,és ettünk egy jót,majd beszélgettünk . :lol:

Gyöngyi!
Lehet,hogy ez volt a baj nálunk is? Hogy nem kalkuláltam bele,hogy esetleg velünk is megtörténhet? :oops:
Remélem nem fogtok Sárával "ott" kikötni.
tudom,hogy nem kéne önmarcangolnom magam(Anett!),de azóta teljesen más lettem,nem tudom olyan érdektelen és kedvtelen vagyok :oops: :cry: :cry: :cry:
elkezdtem a húsvéti dekorációt is felrakni,de már nincs kedvem befejezni,meg úgy semmihez sincs. :oops: a húsvéthoz sem, a Gryllushoz sem,(pedig alig vártam,hogy mehessünk)meg úgy semmihez sem...

Anett!
Örülök,hogy sikerült a meglepetés partyja a csajoknak,és sikerült meglepniük téged. :lol:
Látom a kedvenc répatortád volt a meglepi:)
először csodálkoztam,hogy mit keres a mézesbödön az asztalon :lol: :lol: :lol: rájöttem.
Szupik a képek,még jó,hogy Gyönygi mindenre gondol!

Katus!
Hiányoltalak Ciniről :cry:annak ellenére,hogy tudtam,hogy nem biztos hogy jöttök. hogy van Ancsi?
Na találtak valamit a kontrollon?

Anikó!
Jó lehetett a torna nálatok is ! A húsvéti dekoráció is megmozgatta a fantáziámat,azt meglestem volna közelebbről is.
Én is a Gyönygihez hasonlóan hiányolom a tornázós képeket. :lol:

Adrienn!
Szegényke,jól megjártátok a kocsival :? szemét bunkó emberek :oops: fú ezt úgy utálom!!!

Köszi már jobban van a Réka,csak én vagyok ki egy kicsit lelkileg :oops:

Mutasd már meg azt a szobát....ha akarod persze

Ibolya!
Írtam a Bettinek pelenka ügyben.
Anita,akkor neked mennyi kell? És milyen?

Anett!
Hogy van a hasad? :?

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi,

Lehet, hogy tényleg valami tavaszi fáradtság-szerű dolog van a gyerkőcöknél. Ma már nem aludt annyit Zorka, bár reggel a cinin megint kiakadtam, hogy annyira álmos meg hisztis volt, de miután hazajöttünk nem volt semmi gond, ebéd után is csak egy laza 2 órát aludt:) Mondjuk este 6-kor már megint tiszta nyűgi volt, úgyhogy már 7 óta alszik.

Lányok?
Ti festegettek tojást? Most ezen tipródok, nem tudom csináljak-e. Locsolók remélhetőleg nem jönnek, úgyhogy nem azért festenék, csak úgy a hangulat kedvéért:)
Vendég
 


Bevettem egy bogyót,így nem fáj a fogam...sikerült letöltenem a telefonomról a kórházas képeket,aztán már nem traktálok senkit vele :lol: :lol: :lol: így is bocs,ha nagyon unjátok már. Hátha már én is túl tudnék lépni rajta :cry: :oops:

ez a Posztoperatív Örző:
Kép
Kép
Kép
ez már az Urólogián:
Kép
Kép


Judit!
én tutti nem festek tojást,idén valahogy ehhez sincs hangulatom (pedig minden évben szoktam hagymahéjjal (jézusom,hogy kell írni? )festeni. Vannak jó kis csokitojásaim,idén azt kapnak a locsólók.

Réka is mostanában egyszer alszik,így 6 fele alig bírtam ébren tartani,könyörögtem,hogy 1 órát még bírjon ki és szót fogadott a drágám. :lol: :lol: :lol: de 7 óra 00 kor kidőlt.
Pont mint Zorka :lol:
ilgya1
 
 


Szaisztok!

Ildi!
Engem nem untat, ha továbbra is írsz a balaesettel kapcsolatban. Szerintem te is gyorsabban túlleszel rajta, ha van kivel erről beszélgetned, vagy ha kiírod magadból a gondolataidat. Velem is hasonlóan volt, eleinte nem akartam róla beszélni, inkább elfojtottam magamba, de aztán igazán akkor lett jobb mikor már tudtam róla beszélni. Igaz akkor bár milyen téma volt, előbb utóbb mindig annál jukadtunk ki. De ez segített sokat abban, hogy elfogadjuk a tényeket, és ne hibáztassuk magunkat! Az hogy nincs kedved semmihez, az is érthető, hisz a gondolataid mindig a baleset körül forog, és most gondolom sokkal jobban próbálsz a gyerekek minden mozdulatára odafigyelni. Ez piszkosul sok energiát vesz ki az emberből mind fizikailag, mind lelkileg. Tudom könnyű nekünk azt mondani, hogy ez nem a te hibád, és vannak véletlenek, és balesetek bárkivel előfordulhatnak, de ezt ilyenkor nagyon nehéz elfogadni, mert általában azt gondoljuk, hogy csak minket akarnak ezzel nyugtatni. Sőt lehet, hogy az agyunkkal ezt el is tudjuk fogadni, csak azok a fránya belső érzéseink, amiket nem nagyon tudunk eleinte befolyásolni, azok piszkálják a lelkiismeretünket. De hidd el az idő tényleg segít, és lesz ez még így se(mint ahogy apukám szokta mondani).
Kérésedre teszek fel néhány képet a babaszobáról. Persze még nincs kész, mert egy két javítani valót mindig találunk, és amíg nem megy ki a feték szag nem is akarok nagyon bepakolni, hogy nem legyenek a cuccok büdősek, és különben is allergiás vagyok erre is.

A szoba kb 9nm, nem túl nagy, lehet, hogy első ránézésre kicsit sok a bútor, de a kisbabás ismerőseink tapasztalata alapján inkább az elején szereztük be mindet, mert így legalább később nem kell utánarohángálni, és mindent újra pakolni.
A szekrényeket majd még néhány képpel, vagy valamivel felszeretném dobni. Gondoltam csinálok üvegmatrica festékkel mesefigurákat, csak azt nem tudom, hogy a bútor lakkozása mit szól az üvegmatricához. Felrakni, fel lehet, de mikor esetleg leveszem sérül-e a bútor. Főleg hosszabb idő után, mikor már nagyon ki van száradva, hisz ilyenkor az ablakokról is alig lehet leszedni. Késsel meg mégsem eshetek neki a bútornak. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?????
Lefotóztam külön a bordűrt, mert ennek már sztorijai is van.
Évi és a kedves férjem szerint, én egy gyilkos hajlamú macis bordűrt választottam. :? :? :? Úgyanis ha alaposan megnézitek, akkor először a maci körül ott virgonckodik egy béka egy szívecskével a kezében, az egérke is teljesen jól van és még egy madár is velük van. Míg a következő részben a béka már el is tűnt teljesen, csak a szívecske lóg ki a gyilkos maci szórító karjai közül, az egérke pedig kipurcanva fekszik a lábán, a madár pedig szintén eltünt dobozostul, jobb esetben ő neki sikerült az utolsó pillanatban elrepülnie. Ráadásul ezt a maci még élvezi is, hiszen láthatóan jó kedve van. Na ez kész horror.:shock: :shock: :shock:
De szerintem a sztori egészen más. Csak semmi brutalitás. Ugyanis a béka és a madár elmentek együtt valahová, és addig a maci nagyon vigyáz a béka szívecskéjére. A kis egér pedig a sok játék miatt nagyon elfáradt, és lefeküdt a maci térdére aludni. Csak hogy, mint sok gyerek és ráadásul még a Zoli is, ezt igen furcsa pózban teszi. De nekik ez így jó! :roll:
Azért teszteltem még néhány emberen, sőt gyereken is, de szerencsére csak egy két felnőtt látott még ilyen szörnyűségeket bele, a többség szerint az egérke alszik! :P :P :P
Szerintetek :?: :?: :?:

Anett!
Hogy állsz a "méregtelenítéssel"? Így könnyű gyorsan fogyni, főleg torna után. :lol: :lol: :lol:
Egyébként meg biztos igazad van abban, ha lenne ilyen szívhanghallgatónk, akkor biztos többet hallgatnám mint nem, és a végén abba örülnék bele.
Most éppen nagyon aktívan dolgozik valamit, akkorákat rúg, hogy a hasamat az asztalhoz veri. (elég közel kell most hozzá ülnöm, hogy a nagy pocaktól elérjem a gépet :oops: :oops: ) Remélem azon fáradozik, hogy beforduljon, de ezt igazán most még nem érzem.

Ja, köszönöm a baba nemével és mocorgásával kapcsolatos hsz-ket. Azért ez így egy kicsit megnyugtató, hogy más manója se akart mindig ugyanakkor és annyit mozogni.

Kocsi kérdés: Sajna ki vagyok akadva, hogy ebben az országban alig van becsületes ember. Számtalanszor történt már ilyen velünk, és eddig egy esetben hagytak a szélvédőn telefonszámot. Akkor is azért, mert egy motoros úgy szállt bele a kocsinkba, hogy a járókelőknek kellett neki segíteni, mert egyedül nem bírt kimászni a kocsi alól.
Eddig ezzel a kocsival ezt megúsztuk (augusztusban vettük Miskolcon használtan). Amikor csak lehet nem is megyünk be vele a belvárosba, hogy ne legyen gond a parkolással és az ilyen idiótákkal se. De azért mégis csak azért van, hogy használjuk. Még jó, hogy a Zoli Mazda és Kia szervízben dolgozik, és egy kicsit így olcsóbban megúszuk, mint más, de az alkat részeket (valami pattentok is letörtek és lóg az első lökhárító: kb 30000 Ft) és a műanyag lökhárító javítását ki kell fizetni, mert azt ők nem tudják megcsinálni. Valamint a fényezés se két fillér. Ennek a látszólag nem is olyan nagy sérülésnek a javítása közel százezer forint. Ez most nagyon hiányzott nekünk. Én javasoltam, hogy szerintem csak a lökhárító rögzítését csinálják meg, a csíkokat meg polirozzák le, engem nem annyira zavar, hogy látszik a horpadás és a karcolások. De a Zolinak a kocsi a mindene, nem bírja nézni, ha valahol sérült. Ráadásul azt mondta, hogy ahhoz, hogy a lökhárítót rendesen rögzíteni tudják, ahhoz a műanyagosnak meg kell csinálnia, és akkor pedig muszáj újra fényezni is.
Szóval ez a helyzet.
Egyébként még arra is emlékszem, hogy egy fehér szuzuki ált mellettem, és a kocsin jó vastag fehér karcolások vannak. (Bár az is lehet, hogy nem ő volt, hisz van még sok fehér autó.) De hát nem írhatok fel minden rendszámot és kocsi adatot a környékemen, hogy tudjam, ha véletlenül nekem jönnek. :twisted: :twisted: :twisted:
Na kidühöngtem magam, így jártunk, majd lesz valahogy.


Jönnek a képek: Sajna egy kicsit sötétek és így színek nem jönnek annyira ki. Felül marokkói sárga van alul spanyol narancs.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Holnap de. játszóház?

Ildi,
Na még az kéne, hogy megörökítsük a kínzásunkat :roll:
Sajnálom, hogy ilyen kedvetlen vagy, ez a hideg idő sincs a segítségedre :cry: De talán most az ünnepek javítanak valamicskét a hangulatodon :wink:

Katus,
Nem írsz. Ugye csak nincs időd :?: :roll:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Adri,
Közben beelőztél :lol:
Nagyon jó lett a gyerekszoba :lol: Meleg, barátságos. Dóra imádni fogja :lol:
A Faktumos szekrény annyira jó, én is szeretnék majd Majának ilyet :wink:
És egyértelműen alszik a kisegér :lol: :lol: :lol:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Adri,
Azt elfelejtettem, hogy én vastagabb fóliára szoktam festeni a matricákat, amikről nem veszem le, csak körbevágom. Utána pedig vagy 2 oldalas ragasztóval (de szekrényre talán az se tanácsos) vagy cellux-al rakom fel. A Celluxot behajtogatom, mintha 2 oldalas ragasztó lenne. Nem tudom mennyire érthető :? :oops:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Adri,

Annyira király lett a szoba!!!Én is ilyen színekre akarom Zorkánál festeni a falakat majd valamikor mostanában:)))
Azt javaslom ne hívj meg magatokhoz, mert a Micimackós képet nem fogod a helyén találni utána:)))Nagy Micimackó-fun vagyok:)))
A lámpáról lelógó bigyók is tökjók:)
Vendég
 


Anikó,

Nekünk nem jó a holnap sajna, mindenféle tenni-venni valóm van (takarítani kéne fúúúúúj), délre jön a barátnőm, aztán meg megyek a céghez megbeszélésre:)

Ildi,
Reméljük most már nem sokára itt a tavasz és feldobja kicsit a hangulatodat. Szerintem, ha tojást nem is festesz legalább valami színes mütyürökkel díszítsd fel a házat, sokkal jobb kedved lesz tőle, meglátod!
Vendég
 


Anikó,

A tojásért meg az újságért azért beugrasz valamikor? Kértem Mikit, hogy hozzon ma egy kulacsosat is, ha kap, meglesz az is.
Vendég
 


Anikó!
Köszi az ötletet, megpróbálom én is ezt a vastagabb fóliát és celuxot. Minden érthető volt, én is szoktam fénykép albumba ilyen technikával ragasztani. :P :P :P

Judit!
Nyugodtan jöhetsz majd hozzánk, legfeljebb a képeket és az órát eldugom.
Egyébként mi is nagyon szeretjük a micimackót, főleg a Zoli nagy fun. Nálunk a Füles (az vagyok én) és a Tigris (az a Zoli) a főkedvenc. A Zoli egyébként tényleg sokszor olyan, mint a Tigris. Ilyenkor halálra tudom röhögni magam. :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?