Új privát üzeneted érkezett!

Én barom, megnéztem a blikk.hu-t. De minek izzítom ilyenekkel?! Szóval felháborított, hogy Kaszás Attila és a kisfia képe van a címlapon, valami olyasmi dumával, hogy "tudta, nem neveli fel a fiát" és egy 5 évvel ezelőtti mondatát értelmezték félre. Azt mondta, hogy még van kb. 5 éve. Szerintem arra értette, hogy kb. még annyit tud ilyen sokat dolgozni, mert utána már nem lesz ennyire keresett.
Ráadásul ő az egyike azoknak, akik soh anem álltak le a habkönnyű műfajokkal és a bulvárral hetyegni, és most halála után hetek óta blikk-címlap?!
Én Szegeden láttam a Miss Saigonban. Addig nem csíptem igazán (valószínűleg az Eszenyi Enikő miatt), de nagyon jó volt benne.

KépKép
pedina
 
 


Láttam én is a címlapot! Ha belegondolok, hogy mit élhet át ilyenkor a család :!: :?: Őket ugyan megkérdezik amikor ilyeneket írnak, vagy tesznek a címlapra?

KépKép
editmaci
 
 


Dehogy kérdezik....Majd perelnek, ha akarnak, kb. ez a hozzáállás. És állítólag aki pert is nyernek ilyen esetben, azoknak is az adott lapszám nyereségének olyan nevetséges töredékét ítéli meg a bíróság, hogy még így is megéri nekik megírni...
Régóta csak nagyon szőrmentén olvasok bulvárhíreket, mert fel tud idegesíteni, amikor bolhából csinálnak elefántot. Amúgy soha életemben nem láttam Szulák show-t, de annak már a reklámjától rosszul vagyok. Hány sztár rejteget éveken át súlyos titkokat, hogy aztán Szulák Andreának elmondja. Sanyival szoktunk röhögni, hogy kb. így nézhet ki egy casting az említett műsorba: "Halt meg mostanában valakid? Nem, és régebben? Ugye nem bírod azóta se feldolgozni? Beteg voltál? Evészavaros? Hagytak már el? Titkos szerelem, amit amúgy mindenki tud? " hányós szmájli.... Persze az ember elcsámcsog néha ilyen kis színeseken, de mostanában mindenhonnan ez ömlik....

KépKép
pedina
 
 

 
 

http://www.szuleteshete.hu/cikk.php?cid=49344&id=226

Bár itt most közvetlenül senkit nem érint, de ezen egész jól összeszedték a szüléssel kapcsolatos újdonságokat.

KépKép
pedina
 
 


Sziasztok!

Jó ez a cikk! Tegnap a barátnőm azt mondta, hogy ő gyakorlatilag semmit nem tud az egészről, mert a kórházban is mindenki mást mond. Július végére van kiírva. A dokija azt mondta, hogy mivel ott vették gondozásba, elvileg szülhet ott! Ez eddig oké, de Miskolcon csak ott van terhesgondozás, tehát mindenkinek oda kell járni!!! :roll: Nem? :shock: :?:

A reggeleink mostanában:
Kép Kép
Kép

KépKép
editmaci
 
 


Szoktátok nézni valamelyik reggeli műsort? Nekem a Mokka szokott menni reggelente. Ma is felháborodtam azon, hogy emberek, ilyen helyesírási hibákkal, hogy tudnak beküldeni sms-t :!: :?: :roll: :oops:
Van olyan, akinek a 160 karakterben van legalább 3!
Jó, én sem tudhatok mindent, de néha olyan elemi hibákat írnak, amik szerintem első osztályos tananyag!!!

KépKép
editmaci
 
 


Hú, pakolhatsz te is, Edit! :lol:
Én is Mokkát szoktam nézni, és nem értem, hogy miért nem javítják ki, amikor szerkesztett SMS-ek, nem egy az egyben mennek a képernyőre. De most trendi is hibákkal írni, főleg a tizenévesek körében. Az oké, hogy főleg telefonos pötyögéssel kimarad egy betű, több lesz, melléüt, ne adj isten valamit rosszul tud, de néha tényleg nagyon gáz. Kedvencem a muszály.... :? :? :? Vagy a múltkor volt kiírva: iskolálya :shock: :shock: :shock:
Ma éjjel Lilinél megint volt egy ordítós tízperc, szerintem indul a következő fog-projekt. :?
Tegnap itt volt anyám, míg kávéztunk Lili kipakolta a táskáját (a földön hagyta nagy okosan), kiszedte a rúzsát, természeten levette a kupakot, kikente magát vele, és amíg hülyére röhögtük magunkat rajta, beletörölte a száját a nadrágomba. :lol: :lol: Anyám azon csodálkozott, hogy honnan tudja, hogy hová kell kenni. :lol: Amikor én festem magam, akkor ő is tartja a száját (kupakkal festem), a haját is be kell lakkozni (odatartom a flakont és sziszegek), krémmel (Nivea Baby) keni magát ő is meg testápolóval. :lol: :lol: :lol: Most a Fülesét tologatja a babakocsiban, ha akadályba ütközik egyszerűen felemeli a kocsit (ez a pillekönnyű, ingatag 1000 Ft-os konstrukció) a fogantyúnál fogva és megy tovább. :lol: :lol: :lol:
Eni, mi van veletek? Beni még mindig nyűgös? Szilvi, még pihened a keresztelőt? Kriszti?

KépKép
pedina
 
 


Igazi nő!!!

Én olyan régen festettem már ki magam! Imi valamelyik nap meg is jegyezte, hogy itt a sok kence, miért nem használom??? Kérdezem én: Melegítőhöz meg pólóhoz? Akkor a körmeimet miért nem festem? Hát csak azért mert örülök, ha rendesen le tudom vágni a körmeimet! Na, itt hagytuk is a témát!!! :roll: :oops:

Lilinek még mindig nincs foga!! :shock: Majd csak kibújik egyszer neki is! A doktornő szerint egyáltalán nem vagyunk elkésve, és nem is baj, ha későn jön!

KépKép
editmaci
 
 


Olyan jót röhögtem tegnap. Nem tudom láttátok-e valamelyik koraesti műsorban (Fókusz vagy Aktív talán) Rubint Rékát bevitték a Tescoba vásárolni, de nem is ez volt nálam a nevetség tárgya, hanem a (szerintem hihetetlenül qrvás) piros csizmája talpán ott volt az árcédula. :lol: :lol: Utcán is jókat szoktam az ilyenen derülni, nekem ez annyira az igénytelenség csúcsa. És akkor említett hölgy önmagát állítja példaképnek minden magyar anya elé... :lol: :lol: :lol:

KépKép
pedina
 
 


Sziasztok!

Edina, annyira kaotikusak mostanság a napjaink, hogy szinte e gépet bekapcsolni sincs időm. :wink: Nekünk a legbelső szobában van a gép, és innen nem látom Garázda Gézát tevékenykedni. Így sokszor rohanok ki, amikor csend van, hogy mi történhetett. Legtöbbször vagy a fürdőszobában ül, és rágja a mosógép csövét, vagy az előszobában rángatja a konnektorból a dugaljat. :wink: :lol: :lol:
A fogzás már nekünk is aktuális lenne. Szó szerint földig ér a nyála, gyakorlatilag le sem cseppen, hanem folyamatosan jön... (bocs ha nagyon naturálisra sikeredett) :) De az 5 beígért fogból még egy sincs kint. Viszont az ujja gyógyul, már látszik a körme lalatt a szép új köröm, így valszeg ledobja magától a régit. (Azt nem tudom, említettem-e e sztorit hozzá? - egy hét leforgása alatt ráhúzott egy bazi nagy cserepes virágot, bezárta a szekrényajtóval, és a lábam alatt hagyta ugyanazt az ujjacskáját! :( )

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Ettől a korszaktól frászban vagyok, Lili is állandóan esik, borul, beveri, leveri, elcsúszik, felbukik... :cry: :cry: :cry: Tiszta kék folt meg plezúr. Most már futni is elkezdett, mivel elég stabilan jár, és elég bátor is :? . Épp vacsoráznak Sanyival: már túl van egy negyed szelet pizzán, most gnocchit esznek. Apuka épp kifejtette nekem, hogy nem kell külön főzni a gyereknek, mert mindent eszik. Kérdeztem, hogy nem tűnt-e fel neki, hogy durván 2-3 hete nem főzök neki külön? :lol: :lol: Délben anyuáknál ettünk, sárgaborsópürét mézes sonkával. Na, ez utóbbit azért nem adtam neki, de elég zokon vette.
Lili is nyálzik -pedig rá nem nagyon jellemző, Sanyi szerint kinn van a jobb szemfoga, én nem láttam. Éjjel volt egy sikítós epizód, úgyhogy még az is lehet, hogy áttört. Gyerekem tiszta Dentinox-függő: meglátja a tubust és nyalja a szája szélét, meg cuppog. Pedig max. napi 2-szer kap. :lol: :lol:
Vettünk Lilinek egy seprő-lapát szettet, mert mindig az enyémmel takarított, azóta csak söpör naphosszat. :lol: :lol: :lol: Bezzeg majd 10-12 év múlva....

KépKép
pedina
 
 


Lili is annyit esik, huppan! :cry: :cry: :cry: Olyan keservesen tud sírni, igaz csak 10 mp-ig, de az borzasztó. Már az újját is odanyomta néhányszor a fiókkal, de neki szerencsére még nem kékült meg! :D

Ma majdnem 7-ig aludt Lili, de én felkeltem 3/4 hatkor, és nem tudtam visszaaludni!!! Olyan béna alvó vagyok! :cry:

De jó Edina, hogy már sedgítséged is van!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KépKép
editmaci
 
 


Jó reggelt!
Segítségem az van :lol: Most aludt el.
Nekem meg vasalnom kéne, megszámoltam:Sanyinak 18 db inge nincs kivasalva :oops: :oops: :oops:
Lili tegnap összetörte az egyik szemüvegemet, aztán az apáméból is kitolta az üveget :roll: :roll:
Szerencsére nálunk ez a korai kelés egy hétig tartott, most megint olyan fél 8-8-ig alszik Lili. Este 8 körül alszik el, és többnyire nem ébred már éjjel.

KépKép
pedina
 
 


Halihó!
Nem volt netünk, mert kikapcsolták, ugyanis rájöttek, hogy 2006-os júliusi számlánk nincs befizetve. Jókor.... Ugyan a számlát sem találtam a tavalyi számláink között, szerintem nem is jött, vagy elkeveredett vagy ki tudja hova lett, na mindegy. Az ember tiszta ideg volt.

Zsombornak is tiszta kék folt a lába, ha megyünk tanácsadásra azt hihetnék hogy verem a gyereket... :oops: :o

Edit, látom a fiókmizéria nálatok is beindult :D
És boldog hófordulót Lilinek és Beninek is!!!

Én is csak akkor akarok venni majd cipőt (szandit) Zsombornak, ha már biztosan megy, szerintem 1 évesen még nem fog elindulni, bár ki tudja. Itthon csúszásgátlós zokni van csak rajta.

Én már megint nagyon rosszul alszok. Egyszerűen nem tudok elaludni. Most este meg Zsombor is felkelt egy csomószor. Ott is aludt mellettem, de annyit forgolódott.... :roll: alig aludtam. Szerintem a déli karfiolfőzi miatt.
Mostanában ha felkel és általában a cumi a szájában van (mert az az első hogy felkelés után nyomja a szájába, ha kéznél van), szóval ha mondom neki hogy adja ide a cumiját ideadja, és szépen elrakjuk. :D :lol:

KépKép
sz.szilvia
 
 


Sziasztok!
Látom, nincs létszámhiány... :lol: Ujjak, lábak, karok peregnek, zöldülnek-lilulnak. Én is azt hittem, ezt megúszhatom még pár hónapig, de Benőn mindig keletkezik egy-két csikarás, folt stb. Soha nem tudom, hogy ő marja magát még mindig olykor, vagy én okozok neki sérüléseket. Mindegy, még nem szólt. :? Édesdeden alszik, a zsiráfját magához húzta. Megeszem ilyenkor.

Frontmizéria, tavaszmizéria van. Alvás. Beni is változatlanul sokat nyöszög elalvás előtt, szó szerint altatni kell. Nappal is, éjszaka is. De egész jól működünk. A hét eleji nyüszi is alábbhagyott. Boldogok és kiegyensúlyozottak vagyunk.

Járó, csúszó-mászó babák vigyázzanak magukra. Szép napot!
vbea
 
 


Eni, örülök, hogy jól vagytok!
Az embernek még a hangulata is másabb így, hogy egy kicsit süt a nap! :lol: :lol: :lol:

Edina, 18 ing :?: :?: :?: Én annak már neki sem kezdenék!

Remélem Lili is csak átmenetileg ébred ilyen korán, hiszen régebben ő is simán kihúzta 8, fél 9-ig.

Az előbb voltunk vásárolni. Természetesen a listát itthon hagytam, úgyhogy ott keringtem a Plusban, mire eszembe jutott, Lili meg közben felébredt, tiszta ideg volt, minden áron ki akart mászni a kocsiból. egy kedves, kb.18-19 éves srác meg az ajtóból végignézte, ahogy szerencsétlenkedem a babakocsival meg a szatyorral, hogy felvigyem azon öt lépcsőn. Mindegy, már megszoktam!!! :roll:

KépKép
editmaci
 
 


Edit! Kénytelen vagyok vasalni, mert kb. ennyi van neki, úgyhogy már lassan nincs mit elővenni :oops: :oops: A múltkor meg elment vasalatlan ingben. :twisted: :twisted: Oké, hogy nem nagyon látszik rajta, mert olyan az anyaga, na de akkor is! :roll:
Szilvi! Nyugi, mi kedden BÍRÓSÁGI felszólítást kaptunk, hogy 43.000 forintnyi vízdíjtartozásunk van. Ami egyrészt szerintem nincs (mert 1-2 csekk elkallódhat, de ez kb. 2 évnyi vízdíjunk), másrészt meg egy darab felszólítást se, hanem rögtön bíróságtól jött, hogy 8 napon belül fizessük be. Mentünk vízművek: a kolléganő, aki ezzel foglalkozik szabadságon van!!!! :twisted: , majd jövő héten szerdán menjünk. Amikor a határidő meg ugye lejárna

KépKép
pedina
 
 


Annyira jól tudják intézni ezeket a dolgokat! Rögtön bíróság? Kiváncsi vagyok mit fog mondani, miért nem kaptatok felszólítást! Lehet, mert nincs is tartozásotok? Tiszta hülyének nézik az embereket! Aki neg nem jár utána, csak megijedve befizei, azt jól lehúzzák!

KépKép
editmaci
 
 


Ti hol vetettek csúszásgátlós zoknit?? Ma néztem a Brendonban, de 1199.- volt! :shock: :shock: :shock: Mindenhol ilyen drága? Vennem kell Lili nek egy párat, mert ma ahogy állt volna fel a szekrény mellett majdnem az orrával csúszott végig, mert kiment alóla a láb, megcsúszott a zoknija! :? :roll:

KépKép
editmaci
 
 


Méghogy felszólítást. De szerintem ilyen mértékű tartozásnál ki is kötnék a vizet, nem? Van valami részletezés a fizetési felszólítás mellett, de olyan összevissza, hogy őrület. Pl. 3 olyan csekket meg is találtam, ami szerintük nincs befizetve (2006-os), de 2000-es számla is van benne, amikor a lakás üresen állt...Ergo fogyasztás sem volt. És vízóránk van, tehát azt sem mondhatják, hogy átalány. Ráadásul olyan hihetetlen köbméterek kiszámlázva, hogy ha mi gondoskodnánk a Selyemréti fürdő egyik medencéjéről, akkor érteném.
Nekem anyám szerezte be a Búza téri bevásárlóudvarból, valami bababoltból. De azon minimális tappancs van. A Kabócában is vettem, valami 4-500 Ft körül, de az sem az igazi. Az a jó, aminek az egész talpa szilikon, nekünk olyat a C und A-ban vettek. (Május 2-án nyit a Plázában a Match helyén, de gondolom addig nem akarsz várni .) Amúgy mi még vettünk olyan cipőt is Lilinek, aminek puha a talpa, de olyan műanyagpöttyös textil, és egy darabig az is jól tapadt. Playshoes márkájú, a Kabvócában vettük, de drágább volt, mint a brendonos zokni. De egyben kocsicipő is :wink:
Egy ismerős maga csinált ilyen zoknit: puffadós festékkel húzott csíkokat egy sima zoknira. :idea:

KépKép
pedina
 
 


Helló!

Tegnap délutántól már nem csak hernyózva, hanem négykézláb is közlekedik! :lol: Eddig ezt valahogy nem akarta, de tegnap elindult így, és nagyon tetszett neki!

A buli jól sikerült, főleg Lili élvezte, hogy új helyeken is felállhat! Csak azt nem értették a kedves rokonok, hogy nem kell a gyereket sétáltatni!!! :? Majd megy, ha magától tud! :roll:

Megnézem akkor a Kabócában a zoknit, most nincs kedvem a Búzára menni. Egyenlőre nem veszek csak egyet, meglátom, hogy válik be! :lol:

Imi ma is ki akar menni a telekre. Jó idő lesz, de most nem akarok csak ebéd után menni, addig még itthon is összepakolászok!

Jó hétvégét!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
editmaci
 
 


A Kismama magazin hátulján láttam teljesen szilikon talpú zoknit 1000 Ft-ért, abban az üzletláncban, ahová a Tégel is tartozik. :idea:
Mi nagyanyáztunk ma, fiúk horgásztak. Csibe csak egyszer aludt, bár az 2,5 órát tartott.
Eni!!! Valamiért tetű a mailem, csak azt látom, hogy küldtél valamit, de nem tölti be... :cry: :cry: És el sem küld mailt...

KépKép
pedina
 
 


Mi tegnap Nyéken voltunk anyánál, jó idő volt nagyon, Zsombor egész nap kint volt, a fél kertet végigmászta.
A vékony sapiját itthon hagytam, így vmi kendőfélét kerítettünk rá.
Íme a kis kuka:
Kép

Mellesleg ma vagyok 30 éves :o :shock: :o :shock:
És ez nem viccccc.
Ne tessék röhögni.

KépKép
sz.szilvia
 
 


:lol: :lol: :lol: BOLDOG SZÜLINAPOT, SZILVI!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
editmaci
 
 


Boldog tripla X-et Szilvi!

Isten hozott a klubban :wink:

Zsombi nagyon édes. Jól áll neki a piros. Kép

KépKép
pedina
 
 


Az anyóséknál voltunk ma. Im aludt egy jót, Lilivel játszott a család :arrow: én is tudtam egy kicsit pihenni! :lol: :lol: :lol:

Az anyós legújabb szokása: mivel szerinte Lili tök úgy néz ki, mint Imi ilyen idős korában, így egyszerűen csak Svéda Imikének szólítja! :shock: :? Kicsit idegesít, úgyhogy gyakran fogja mondogatni, megkérem, hogy hanyagolja!

Lilinek is boldog 13. hófordulót! Kép

KépKép
editmaci
 
 


Sziasztok!
Ma is is csalingáztunk a városban. Elvileg Lilinek aludni kellett volna, de 1 órán át kellett ölben cipelnem, mire elaludt :shock: :shock: Ha betettük a babakocsiba- visított, ha Sanyi vette ölbe nyígott és nyújtogatta felém a kezét. Úgyhogy megint jót edzettem váltott karos 10 kilós elősúllyal :lol: :lol: :lol:
Edit! Kedves humora van az anyósodnak. Nálunk anyám mondta egy időben Lilinek, hogy Kissanyi. :twisted: Leállítottam. Apám meg Dundus-nak hívja a kutyájukat, és egyszer hallottam, hogy Lilinek is ezt mondta :shock: :twisted: :twisted:
Köszönjük a köszöntést.
Ez a kép tegnap készült Liliről, de majd összepisiltük magunkat rajuta, mert ahányszor felemelte a tesóm a gépet, ezt a pózt vette fel: kicsit előredőlt, "befeszített" és vigyorgott. :lol: :lol: :lol:
Kép

KépKép
pedina
 
 


Biztos tudja, hogy most készült el a Rocky Balboa!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon jó kép, gondolom élőben még jobb lehetett. Néha én is olyanokat nevetek Lilinken. Most legújabban az tetszik neki, hogy feláll, de csak azért, hogy utána lehuppanjon a fenekére! :lol: :lol: :lol:

KépKép
editmaci
 
 


Jó regggelt! :lol:

Lili ma 6-kor úgy döntött, hogy neki elég az alvásból! :roll: Reggeli után próbálkoztam, hogy hátha alszik még egy kicsit, de nem jött össze! :?

A tápszereken a számok csak a kort jelzik??? Vettünk tegnap 3-t, de itthon vettem észre, hogy az kilenc hónapos kortól adható, nem pedig 8. Szerintetek adhatok neki belőle, vagy ne próbálkozzak inkább vele? :idea: :?:

KépKép
editmaci
 
 


Reggel megint hallagattam a Horváth Ágnest, az eü. reformról. Komolyan eddig még mindig másképp adták elő ezt az egészet. Most azt mondta, hogy 96%-ban észre sem fogunk venni semmi változást. Csak az a néhány! beteg, akinek megszűnik az a kórház, ahova eddig járt vagy tartozott! :shock:
Szerintem ha legközelebb szülnék, és benyújtják utána a számlát, azt észre fogom venni! :oops: :roll:

KépKép
editmaci
 
 


Mióta 30 éves vagyok, hajnali 5-6-kor kelek... :shock:

Köszönöm a köszöntéseket!

Edina, nagyon jó ez a kép!! Boldog hófordulót Lilinek!
Egyszer összeereszthetnénk az aprónépet! Szeretettel látok mindenkit!

Zsombor a siltes sapit nem sokáig tűri. Most alszik, ha felkel, eszünk egy kis gyümit, aztán szerintem megyünk le.

Kép
Elfoglalt a gyerek...

KépKép
sz.szilvia
 
 


Nagy változásokon mentél akkor keresztűl egy nap alatt! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lili is ilyen, ha elkezdi pakolni a játékait meg sem lehet mozdulni tőlük!
A ti gyereketek is eszi a papírt?? Lili természetesen mindent a szájába vesz, de néha ha nem figyelek elkap egy újságot és pillanatok alatt szétáztatja a szájában! :roll: :oops:

KépKép
editmaci
 
 


Sziasztok!
Lili is fél hétkor kelt. Aztán fél kilenctől aludt vagy 3/4 órát, most ébredt.
Ugyanez a kupi van nálunk is. Lili is eszi a papírt, meg bármit. Ami felettébb idegesít, az az, amikor a cipőket kezdi rágni :twisted: :twisted: Komolyan, mintha kutyánk lenne, úgy kell elrakni a cipőket. A múltkor tök ciki volt: vendégek mentek el, és a pasinak a cipőfűzője tiszta nyál volt. Észre se vettük, mikor osont ki Lili csócsálni :oops: :shock: :lol:
Edit! Én olyan egy éves kora óta adok Lilinek 3-as tápot, addig a HA 2-est adtam - úgyhogy passzolok. Bár azon az egy hónapon sok már nem múlhat - szerintem.
Szilvi! Tali jó ötlet, én is gondoltam már rá. :idea: :lol:
Lili se tűri magán a baseball-sapkát (meg úgy alapvetően semmit), ez is csak a fotó kedvéért volt rajta. A hajcsatot, gumit is kiszedi, és már nagy a haja. Úgyhogy vagy vágunk megint belőle, vagy eltűri.
Láttam én is az államtitkár asszonyt. :evil: A neten olvastam valahol, hogy menyasszony a lelkem, és megkérdezték tőle, hogy hol fog szülni? Ter. ill. kórházban-e, mire közölte, hogy ő otthon akar szülni :!: :?: :idea: Ezek után miért is várnánk el tőle, hogy empatikus legyen azzal a szülészorvos-választással kapcsolatban...
Eni! Tényleg bezárják a Kútvölgyit?! Most hallottam....

KépKép
pedina
 
 


Micsoda számok Lili vonalzóján! Valahol meg kéne játszani.
:lol: :lol: Amúgy is 13 (hónap) + 1 (nap). :mrgreen: :mrgreen:

KépKép
pedina
 
 


Edina, néztem az új képeket a fotóalbumon. Amin alszotok mind a ketten az nagyon jó! Na, meg amin Lili olyan áhitattal néz a pizzára!!! :lol: :lol: :lol:

Én már csak attól félek, hogy mi lesz ha majd lemegyünk a játszóra, és ott elkezdi a homokot tömni a szájába! :shock: :roll:

Ültem itt a hétvégén a gép előtt, Lili meg elvolt a játékai között. Egy ideje nagy a csönd! :shock: Odanézek, hát az apja papucsát nyalogatja!!! :oops: :roll: Tényleg mint egy kiskutya! :D Olyan gyorsan közlekedik mióta négykézláb is mászik, egy pillanat alatt elér a szoba egyik végéből a másikba!

Még a játszótérről: mi még ha lemegyünk, csak kocsiban sétáltatjuk Lilit, eddig nem panaszkodott, általában el is alszik benne. Viszont amik itt vannak a környéken játszóterek azok mind olyan zsúfoltak. Nekem ez olyan nagy csalódás! :? Nem tudom miért gondoltam, hogy csak én akarok majd ott lenni a gyerekemmel, de most is ha kinézek az ablakon, akkor tele van, be sem lehet már menni! Ami a Népkertnél van szintén mindíg tömve! :shock: A fa játszótér meg nagyobbaknak való! Nincs egy hely, ahol pl. tudnám hintáztatni Lilit.
Gondolom a Tapolcaival is hasonló a helyzet!

Otthon akar szülni a drága??? Nem is csoda, ha nem látja át a problémát! Nagyon unszimpi nekem az a nő!

Tali jó ötlet! Én benne vagyok! :lol: :lol:

KépKép
editmaci
 
 


Tőlünk két házra van egy ún. "uniós" játszótér, na az is mindig tömve van. Személyes kedvencem, amikor a közeli óvodából is kihozzák ide a gyerekeket. A múltkor az egyik óvónéni elkezdte nekem exkuzálni magát, hogy hát nekik nincs ilyen szép játszóterük és ez a gyerekeknek mekkora élmény, hogy idejönnek. Én ezt is megértem, de valahogy akkor is hülyén jön ki, hogy elvannak a gyerekek, és egyszer csak megjelenik 20-30 ovis. A múltkor pl. Lilitől elszedték a homokozójátékot. :shock: Ő meg csak bambán bámult. Ha olyan gyerek veszi el, akinek ott az anyja, akkor figyel rá, hogy vissza is kerüljön, vagy visszaadja, ha Lili nyíg érte. De most mit csináljak: menjek oda a kölyökhöz és vegyem el?!
Nálunk nem homok van a játszótéren, hanem apró kavics. Lili mindig eszi. Szerintem tőlem mást se hallanak, mint: köpd ki, ne vedd a szádba! :roll: :roll:
Itt van bébihinta is, bár Lili mostanában a csúzdára van rákattanva. :lol: :lol:

KépKép
pedina
 
 


Épp rendet rakok és szortírozok, így találtam 23 db Libero nyuszis matricát. ( 2 sárga, 21 lila)Mindig kivágtam, és nem küldtem sehová... :oops: :shock: :shock: Kell valakinek, vagy dobjam ki? Mert úgy tudom, hogy egy éves korig váltható be...

KépKép
pedina
 
 


Voltunk a Mivíznél (akik a bírósági fizetési meghagyást küldték) és kiderült, hogy egy vas tartozásunk sincs! :twisted: :twisted: :twisted: De nem hatotta meg őket, hogy ekkorát tévedtek. Mondom: mi van, ha megijedünk és szó nélkül befizetjük? Hát akkor túlfizetés lett volna a számlánkon, mondá flegmán a csaj... :shock: Az meg nem tetszett neki, amikor mondtuk, hogy az egy dolog, hogy ő itt azt mondja nekünk, hogy visszavonják a követelést bíróságon, de erről jegyzőkönyvet kérünk. Az eszem megáll, komolyan.... :shock: :twisted:
Ja, és mondanom se kell, hogy úgy "fogadtak minket", hogy az ÉRV ügyfélszolgálati vezetője telefonált oda, hogy menne egy kolléga egy kicsit reklamálni.... :x Amúgy szerdán mehettünk volna, addig meg lejár a fizetési határidő és behajtható a követelés :shock:
Ez kb. olyan, mint amikor a hűtőt vettük, és már fél éve ki volt fizetve, amikor még mindig küldtek kéthavonta egy felszólítást, hogy nincs befizetve a csekk. Szóltunk, mondták:ja, bocs. És megint küldték... :shock:

KépKép
pedina
 
 


Sziasztok!

Gabcsi megszült tegnap előtt. 36. hétben volt, 2400g körüli a picilány súlya, és 41 cm. Daniellának hívják.

Edina! Anyósom a Miviznél dolgozik, igaz, ő programozó. :wink: :)
Itt az E-On szivatja a népet. Nekünk is jöttek egyszer azzal, hogy ez már a 3.!!!! felszólítás (érdekes módon mi egyet sem kaptunk kézhez), és ha nem fizetjük be a csekket, kikapcsolják az áramot. Megjegyzem, nem gázos a lakás, hanem villanytűzhely van... Ilyenkor is kikpacsolhatják? Na mindegy, az lett a dolog vége, hogy kifizettük a csekket, mert nem volt idegzetünk utánajárni, de köv. hónapban mi is csökkentett számlát kaptunk! Ja, meg egyszer kiküldtek egy 0 Ft-os számlát! Amikor még egyetemisták voltunk, a nyarat otthon töltöttük, minden gépet kikapcsoltunk. Volt olyan év, hogy annyit fizettünk előre túlszámlázás miatt, hogy csak a köv. év márciusában kaptunk először olyan csekket, amit be is kellett fizetni.

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Sziasztok!

Edina, lényeg, hogy eltudtátok intézni! Csak előtte még vagy kétszer jól felidegesítik az embert! :evil: :twisted: :cry:

Tegnap vendégeink voltak, mert megkaptuk az utolsó Zepter edényünket, és jöttek benne főzni, meg kellett hívni néhány vendéget! Lili úgy elfáradt mire vége volt az egésznek, hogy fürdés után csak beájult a kiságyba! 4-kor kelt fel, akkor odaadtam neki a vacsit, most meg még alszik! :shock: Szegénykémnek kimaradt a délutáni szundi, ráadásul kézről kézre járt, nagyon nyűgös volt már a végére!

KépKép
editmaci
 
 


Én nem gyűjtöm a Liberós nyuszikat, köszi Edina. Ami nekm van azt is mindíg elcserélem, vagy odaadom másnak. Nekem valahogy nincs türelmem ezeket összegyűjteni! :oops: :roll:

KépKép
editmaci
 
 


Zsombi új frizuja: Kép Kép

Edina, ha nincs rá szükséged, én szivesen elfogadom a liberos figurákat. :)

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Te vágtad, Kriszti? Igazán nagyfiús lett így Zsombi!!

KépKép
editmaci
 
 


Én vágtam, mert a fodsásszal meggyűlt a baja a múltkor. Így talán majd nem kérdezik meg, hogy: ugye kislány????

KépKép
KépKép
anittik
 
 


Sziasztok!
Gratula Gabinak! Sietett a picilány a nagyvilágba egy kicsit.
Kép
Kriszti, küldesz egy címet, és akkor postára adom ma vagy holnap? Jó a sérója Zsombinak, nekünk is aktuális lenne már egy hajvágás, vagy meg kéne győzni Lilit, hogy ne szedje ki a gumit :roll:
Az én uram meg az ÉRV-nél informatikus :lol: :lol:
Lili megevett egy fél rúzst, mire észrevettem. Csak nem lesz tőle semmi baja.... :roll:

KépKép
pedina
 
 


Sziasztok.
Gratula Gabcsi. :wink: Remélem, azért olykor olvasgatsz minket... nagyon eltűntél. :shock: Remélem, Daniella rendben van. Nagyon apró. :) Legyetek szépek és boldogok. Egek, most derült még csak ki, hogy jön a baba. :lol:

Mi ma kaptuk a 2hós oltást. Szegény kisfiam. Totál kész van. Lázt megelőzendő kapott egy fél kúpot. Majd meglátjuk. Szaladok mellé.

Edi, Lili nagyon vagi! Persze olykor meg kész nő. Ez a rúzstéma... :roll:

Zsombik édesek, SvédaLili új fotója pedig kiváló! :D

Itt egy éber-vidám Beni. Kép
vbea
 
 


Sziasztok!

Hogy aludt Lili a rúzstól? Mi Lilink megint rákapott a Sudocremre! :roll:
Biztos jó ze lehet, ha így szereti!

Eni, Beni nagyon édes! Milyen nagyfiú már!! Hogy viselte a szurit?

Éjszaka valaki megint nem hagyott aludni! Nem tudom, mit csináltak, de olyan volt, mintha egy széket húzogattak volna ide-oda! Ha felébredtem rá, alíg tudtam visszaaludni! :cry: :?

KépKép
editmaci
 
 


Jó reggelt!
Sudocrem kérdéshez csak ennyit tennék hozzá:
Kép
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kriszti, megkaptam a mailt, ma igyekszem postázni a nyulakat. :wink:
Eni! Lili mindig olyan jókat kuncog Beninek ezen a képén. :lol: :lol: Amúgy ezen nagyon Vass..... :wink: Hogy viselte a szurit? Emlékeim szerint nálunk nem volt semmi gond, másnap volt egy kicsit aluszékonyabb és nyűgösebb Lili.
Mi a reggelt zuhanyzással kezdtük, ugyanis csak azt vettem észre, hogy Lili belelépett valamibe, és hordja szét. Aztán észrevettem, hogy konkrétan úgy összefosta magát, hogy kicsorgott :shock: :shock: :shock: Sóska.....De szó szerint a háta közepétől a bokájáig :oops: :oops:
Éjjel kétszer is felsírt, alig tudtam megnyugtatni, most vagy a rúzs emésztése viselte meg, vagy a foga :? Most már 10 foga van, ill. 8 meg 2 csücsök. :lol:
Tegnap Sanyi végre megvehette a lányának élete első Happy Meal menüjét. :lol: Míg terhes voltam állandóan pelenkát akart veni, mert az olyan apukás, mióta eszik, azóta meg Mekibe akarja vinni. Elég "korrekt", mert össze lehet válogatni, hogy mit kérsz bele, adtak hozzá egy nagyfejű kiskutyát is, mondanom se kellt, hogy Lili rögtön szerelembe esett vele.

KépKép
pedina
 
 


Halihó!
Szerintem is egyre inkább apukája...
Hát, milyen is volt? Ahogy mondod, Edi. Aluszékonyabb, fosósabb és nyűgösebb. Még nehezebben alszik el, még nehezebben ébred. DE NEM VOLT LÁZA - HURRÁ!!! :wink:

Feljöttünk sétából, azóta is nyomja a szunyát. Ráfér a kis gombócra... :roll:

Lili milyen színű rúzst evett?

Edit, nem néztél fel? Kik laknak felettetek?
vbea
 
 


Eni, minden nyűgösködés ellenére én is mindíg annak örültem, hogy nem volt Lilinek láza!
igazából nem akartam keresgélni éjjel a hang forrását, mert szerintem a kettővel alattunk lakó volt, ugyanis ő szokott éjszaka dorbézolni, meg ott égett még hajnalban is a villany. Reggel mikor Imi ment dolgozni 3x is becsengetett de senki nem jött ki.
9-kor újra kezdte a zajongást, akkor épp zenélt. Lementem, és kértem őket, hogy legyenek csendben, mert nem tudom Lilit altatni. Mondtam a feleségének, hogy legközelebb nem szólok, hanem automatikusan hívom a rendőröket! :shock: :roll:

Edina, gratula Sanyinak az első Happy Meal-hez!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KépKép
editmaci
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?