Új privát üzeneted érkezett!

Pénteken beszéltünk az oltásokról, többen mondtátok, hogy 18 hós korban nincs oltás, van bizony! A babaszobáról kimásoltam egy táblázatot, ez már az új rendszer szerint készült.
Persze a táblázat-jelleg a másolással elveszett:(


BCG+ néhány napos korban (6 hónapos kor után szükség esetén ismételve)
Di-Per-Te-IPV-HIB* 2 hónapos korban
Di-Per-Te-IPV-HIB 3 hónapos korban
Di-Per-Te-IPV-HIB 4 hónapos korban
MMR*** 15 hónapos korban
Di-Per-Te-IPV-HIB 18 hónapos korban
Di-Per-Te-IPV 3 éves korban (2004.jan. 1-szept. 30. szül.)**
Di-Per-Te-IPV 6 éves korban iskolakezdés előtt
Di-Te + MMR 11 éves korban, ált. isk. 6. osztályában
Engerix B**** 14 éves korban, ált. isk. 8.osztályában
Vendég
 


Annyit találtam még, hogy a 3 éves kori oltást csak azok kapják, akik 2004. január-október között születtek. Lehet, hogy ezzel kevertétek össze!
Vendég
 


 
 

Ildi!

Névnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kivánunk!


Kép
bibolya
 
 


Ildi,ha nem probléma nem mennék el a pelusért,mert nagyon zsufi a hetem,ráér szerdán is a cinin.
bibolya
 
 


Ildi!

Nagyon boldog névnapot kívánok! Kép


Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ildi,
Szerinted visszaélnek a címemmel :?: :shock:
Van már rossz tapasztalatod :x

Judit,
Én csak a gyönyörű háttér miatt nem tettem fel a képeket :oops: :wink:
Ma tuti nem tudunk átmenni :cry: Majának intenzíven folyik az orra, folyamatosan porszívózza magának :cry: :)


Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Először is, Ildi, nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!

Kép

Megyek visszaolvasok...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ibolya,

Próbáltam más pelót is, sőt, igazszág szerint egyszerre két fajat pelust használunk: liberót éjszakára, mllerest vagy tescost nappalra. Na, elfogyott a libero és éjszakára is "ócsó" pelust tettem rá, majd egy hétig. Lehet, hogy ez is baj volt. De most vettünk liberot, azt kap egy darabig nappalra is, és jó hír, hogy három fajta popókenőccsel sikerült kikezelnem a kiütéseket is! Ancsinak nem jó más pelus, mert annyira karcsú, hogy a többi nem illeszkedik jól. A PAmperssel is ez volt. A Huggies jó vol még, de az eszement drága.

Anikó,
nagyon jók a képek, biztos jó volt a Kolompos!

Judit,
szintén jók a képek ;)

Anett,
egyébként is csinivagy, de ezeken a képeken, egyszerűen gyönyörű! Főleg az utolsón! A csajok pedig hozzák mindenkori formájukat :)

Gyöngyi,
visszajött a gép? Mizu veletek?

Andi,
úgy eltűntél. Ugye nincs gond?

Évi, Adri,
mit mondott a védőnéni? :)

Mi hétvégén nagyiméknál voltunk, szombaton meg nem csináltunk semmit (illetve főztem és takarítottunk), Ancsival küzdöttünk, egész nap nem evett semmit.

Viszont hétvége óta egyre többet megy, már nem csak közeli bútorok vagy emberek között, hanem egész hosszú takat megtesz! Nagyon édes, ahogy koncentrál :) Amikor eléri a célját, akkor meg kacag és sikítozik és várja az elismerést. Tündéri.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Nagyon boldog névnapot kívánunk neked! :P :P :P

A védőnénin túl vagyunk az Évivel, utána még vásárolni is mentünk a CBA-ba, és mire hazaértünk, hullák lettünk. Így most pihi van. :oops:
A védőnőnél minden rendben volt. Igaz Dóra baba még mindig keresztben fekszik, és szívhangját se nagyon hagyta meghallgatni, mindig belerugott a műszerbe, pedig a védőnő szerint aludt. :shock: Legalábbis a szívhangja alapján. Nem is gondoltam, hogy álmukban is ekkorát tudnak rugni, igaz én is elég sokat mocorgok alvás közben. :oops:

Anikó!
Nekem sajnos nem jó a péntek de :cry: :cry: :cry: , mert fél 11-re a suliba kell mennem, mert a tantestülentünk a tavalyi munkájáért valamilyen díjat nyert, és az igazgató nénink feltétlenül szeretné, hogy ott legyek. Utána még fogadás is lesz. :lol: :lol: :lol:
Azt hittem, hogy a maradék időben itthon leszek és alig kell majd egy-két helyre menjek. Agyaltam, hogy majd mit fogok csinálni. De ahogy vissza és előre is megnéztem a naptáram, alig tudom követni, hogy mikor hova kell mennem, miközben sok -sok pihire vagyok ítélve. :wink: A dokik is mindig kitalálnak nekem valamit, és persze vannak olyan programok is, amire én szeretnék elmenni. Ilyen lenne a veletek való találkozás is, úgy látszik ez csak ritkán sikerül, mert mindig egy időben vannak a legjobb programok. :cry:

Katus!
Mint ahogy fent olvashatod, nem sokat vagyok itthon egyedül. Bár annak azért nagyon örülnék, ha a Zolival többet lehetnénk együtt. Reggel 6-kor elmegy és mostanában este fél 8 -8 között ér haza, akkor pedig olyan fáradt, hogy ülve is elaszik, főleg ha mesélek neki valamit. :oops: :oops: :oops: Szegény mindig abban bízik, hogy a következő hetek már nem lesznek olyan húzósak, de mindig történik valami a szervízben, vagy a főnöke találki valamilyen okosságot, hogy ez ne így legyen. :cry: :cry: :cry:
Most például jön a gumicsere időszak, ilyenkor még hétvégén is lehet, hogy be kell menniük. Mindezt persze csak úgy, se plussz szabi, se túlóra! :twisted: :twisted: :twisted: Panaszkodásnak vége! :oops: :oops: :oops:
Ancsi nagyon édes a fotókon! :P :P :P

Anett!
Nagyon aranyos a családod, szuperek a képek! :lol: :lol: :lol: Majd szeretném, ha rólunk is csinálnál ilyeneket!!! :roll: :roll: :roll:

Judit, Anikó!
Nagyon édes a Maja és a Zorka együtt! Remélem majd Dóra baba és Zétény is jól kijönnek egymással! :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Nagyon boldog névnapot kívánunk neked! :P :P :P

A védőnénin túl vagyunk az Évivel, utána még vásárolni is mentünk a CBA-ba, és mire hazaértünk, hullák lettünk. Így most pihi van. :oops:
A védőnőnél minden rendben volt. Igaz Dóra baba még mindig keresztben fekszik, és szívhangját se nagyon hagyta meghallgatni, mindig belerugott a műszerbe, pedig a védőnő szerint aludt. :shock: Legalábbis a szívhangja alapján. Nem is gondoltam, hogy álmukban is ekkorát tudnak rugni, igaz én is elég sokat mocorgok alvás közben. :oops:

Anikó!
Nekem sajnos nem jó a péntek de :cry: :cry: :cry: , mert fél 11-re a suliba kell mennem, mert a tantestülentünk a tavalyi munkájáért valamilyen díjat nyert, és az igazgató nénink feltétlenül szeretné, hogy ott legyek. Utána még fogadás is lesz. :lol: :lol: :lol:
Azt hittem, hogy a maradék időben itthon leszek és alig kell majd egy-két helyre menjek. Agyaltam, hogy majd mit fogok csinálni. De ahogy vissza és előre is megnéztem a naptáram, alig tudom követni, hogy mikor hova kell mennem, miközben sok -sok pihire vagyok ítélve. :wink: A dokik is mindig kitalálnak nekem valamit, és persze vannak olyan programok is, amire én szeretnék elmenni. Ilyen lenne a veletek való találkozás is, úgy látszik ez csak ritkán sikerül, mert mindig egy időben vannak a legjobb programok. :cry:

Katus!
Mint ahogy fent olvashatod, nem sokat vagyok itthon egyedül. Bár annak azért nagyon örülnék, ha a Zolival többet lehetnénk együtt. Reggel 6-kor elmegy és mostanában este fél 8 -8 között ér haza, akkor pedig olyan fáradt, hogy ülve is elaszik, főleg ha mesélek neki valamit. :oops: :oops: :oops: Szegény mindig abban bízik, hogy a következő hetek már nem lesznek olyan húzósak, de mindig történik valami a szervízben, vagy a főnöke találki valamilyen okosságot, hogy ez ne így legyen. :cry: :cry: :cry:
Most például jön a gumicsere időszak, ilyenkor még hétvégén is lehet, hogy be kell menniük. Mindezt persze csak úgy, se plussz szabi, se túlóra! :twisted: :twisted: :twisted: Panaszkodásnak vége! :oops: :oops: :oops:
Ancsi nagyon édes a fotókon! :P :P :P

Anett!
Nagyon aranyos a családod, szuperek a képek! :lol: :lol: :lol: Majd szeretném, ha rólunk is csinálnál ilyeneket!!! :roll: :roll: :roll:

Judit, Anikó!
Nagyon édes a Maja és a Zorka együtt! Remélem majd Dóra baba és Zétény is jól kijönnek egymással! :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Megint érdekesen működik eza babanet. Azt hittem megint nem küldi el a hsz-t, aztán még is! :? :? :? Persze ez csak azután derült ki, hogy még egyszer elküdtem az egészet. :evil: :evil: :evil:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Drága Ildi!

Nagyon boldog névnapot!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Szerintem Ildi szebb névnapra vágyott, ugyanis reggel Réku leesett a lépcsőn ami náluk a két emelett között van így elvitték a Heim Pálba nehogy legyen valami gáz. Csináltak hasi uh-ot meg röntgent a fejecskéjéről, nem találtak semmit de 72 óráig megfigyelik így Ildi bent maradt vele a kórházba. Azt mondja, hogy jó kedvű a Réku és nem látszik semmi sérülés rajt, haza akartak jönni de nagyon húzták a szájukat a dokik így maradtak, de holnap már lehet, hogy hazahozzák meglátják és mérlegelve döntenek. Ildi így is összetolt széken alszik majd (ezt inkább nem is minősítem!!) nem lesz egy könnyű éjszakájuk az tuti, de bízzunk benne, hogy hamar hazajöhetnek.

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,
Köszi az infót Ildiékről :cry:
Biztos nem lesz könnyű az éjszaka én is aludtam Maja mellett hálózsákban :evil: , de biztos nem lesz semmi komolyabb. A dokik csak túlbiztosítják magukat, félnek az esetleges műhibapertől :roll: :cry:

Adri,
Sajnálom, hogy nem tudsz jönni :cry: Azért a Te programod se rossz :D
Lesz még alkalom :lol:
Ha meg megszületik Dóra baba talán több időd lesz :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ildikó!

A fentiek ismeretében:

Kívánok Neked Boldogabb névnap utáni napokat!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Nálunk ma nagy baba-dömping volt, én ugyanis az index fórumon is nyomulok, már régóta (még terhes voltam) és az ottani topikon szoktunk szervezni talikat. Most én voltam a soros.
Felrakok néhány képet.

Bocs Anikó, azért nem hívtalak, mert 3/4 5-kor ment el az utolsó vendég, és utána még nekiálltam a romokat eltakarítani:) De a holnap délelőtt oké!
Kép Kép Kép
Vendég
 


Judit,
Látom azért nem mondta le mindenki :lol: Nagyon helyesek voltak a gyerkőcök.
Oké, várlak Titeket holnap de. :D
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok Csajok!

Anikó!

Köszi a meghívást, most úgy néz ki el tudok menni hozzátok péntek délelőtt. Mert ugye akkor lesz? Bevallom én valamiért keddre emlékeztem :oops: , majd meglepődve láttam, hogy péntek :shock:
Eddig azért nem jeleztem részvételi szándékomat, mert a héten kell még mennem a kórházba vérvételre, s csak ma délelőtt tudtam időpontot egyeztetni a laborvezetővel.

Judit!

Nagyon édesek a lányok a képen, úgy látom egyikőjük sem az az irigy fajta. Pedig amint tudom mindketten egykék MÉG :wink:
Ez az oltáslista engem megrémített :shock: ! Mármint ha arra gondolok, hogy esetleg minden oltásnak van valami "mellékhatása" :( :x

Ibolya!

Ti aztán jó nagy fába vágtátok a fejszéteket :wink: Én úgy érzem bele is őrülnék még egy kisebb fajta lakásfelújításba is, nemhogy egy tetőtér beépítésbe :shock:

Anett!

Nagyon szépek vagytok a képeken :P ! És hogy neked milyen természetes a mosolyod :shock: Én nem elég, hogy fotózni nem tudok, még fotóalanynak sem vagyok jó :oops: (sajna ez már többször is beigazolódott :( )

Szandra!

Én azt hiszem megfejtettem a "titkos" jeledet:
-piercing van az alsó ajkadban vagy
-szakállat növesztettél :wink:
Kitaláltam :roll: ?

Katus!

Elképesztő, hogy Ancsi milyen sokat változik hétről-hétre :shock: És persze nem hátrányára :lol: !És hogy már mosogatni is segít :shock: Remélem jövő ilyenkor már a mi babónkra is számíthatok házimunka terén :roll: :D

Igen, majd próbálom jó sokat ágyban tartani a gyereket, hogy ki tudjuk használni az ágyneműt :wink: . Meg hát ugye szeretnénk még egy babót, így talán nem is olyan haszontalan befektetés :roll: (de lehet, hogy ezzel csak nyugtatom magam :oops: )

Ildikó!

Bár nem tudod most olvsani, azért kitartást neked ma éjszakára :!:
Rékunak biztos nem lesz baja, strapabíróak ezek a picúrok! A nyáron barátnőm kislánya is leesett nálunk a lépcsőről, szerencsére nála sem lett semmi gond az ijedtségen kívül (ami meg nálam volt a legnagyobb :oops: )

Gyöngyi!


Urad most már végképp elköltöztette a gépet otthonról :?:

Többiek!

Hol vagytok :?: :?: :?:

Ja, amint Adrienn írta voltunk ma védőnőnél a szokásos procedúrán: súlymérés, vérnyomi, szívhang. Attól viszont kicsit beparáztam, hogy mondta már csak egyszer kell mennem hozzá 4 hét múlva, hiszen már csak annyi fér bele...szülésig :shock: . Persze tudom magamtól is, csak amikor így közvetlenül szembesülök a hátralévő időm rövidségével... :roll: kicsit mindig jobban megijedek :oops:

Na, most megyek, mert fő a holnapi ebéd, és nem szeretném ha leégne!

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!!!

Vagyok, csak kicsit elfoglalva!! :lol: :lol: :lol:

Legfontosabb!!!
Jobbulást Réka babának!!!!!

És boldog névnapot az anyukájának!! :lol:

Kép

Évi!!!

Jézus, már csak ennyi idő van hátra???
Akkor kellnek még a kórházi hálóingek???? Még áll a felajánlás, koppints az orromra, hiszen megigértem!! Küldöm valakivel péntekre!!! :lol: :lol: :lol: Legalább a hálóingem legyen jelen!!! :lol: :lol: :lol:

Megfürödtek a lányok, elaltatom őket és próbálok visszajönni!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Évi,
Igen, eredetileg keddről volt szó, de Ildinek nem jó az a nap, így áttettük péntekre.
Tökjó lenne, ha tudnál jönni :lol:

Gyöngyi,
Dolgozol péntek de.? Minden nap dolgozol már? :roll:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Akkor sziasztok mégegyszer!! :lol: :lol: :lol:

Szóval kicsit el voltam havazva. Pénteken egészség délutánt tartottunk a suliban, ami fél 6-ig tartott. A belemet kiköptem, úgy elfáradtam. Egész nap csak fél liter folyadékot ittam és csak egy fél szelet nőnapi tortát nyomtam be, hogy azért ne áluljak el :lol: :cry: :cry:
Elfáradtam, és másnapra náthás lettem és megjött - ezek így hárman enyhén szólva kiütöttek :lol: :lol:
Szombaton nem volt gép (itthon), vasárnap meg vendégeink voltak - ez jó elfoglaltság :lol: :lol: :lol:

Szinte semmire sincs időm, csak loholok a teendőim után. :roll: :roll: :cry: :cry:

Csajok!!

Akkor a Gryllus koncertre jelentkezést lezárhatjuk??? Mert akkor holnap megveszem a jegyeket!!!(vagy szerdán :oops: :oops: )


Dávid!!!!

Köszönjük a köszöntést!!! :lol: :lol: :lol:
Kép

Nagyon jók a képek!!! Imádom nézegetni a gyerekeiteket!!! Olyan szépek!!! De van akiről mostanság hiányolnom kell!!! :twisted: :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anikó!!

:lol: :lol: :lol: Sajna, minden délelőtt dolgozom (vagy továbbképzem magam :lol: :lol: ), pedig hidd el szívesen ott lenék veletek!!! :lol: :lol: :lol:

Ildi!!!

Tudod mit mondott a Marietta??? Kérdezte kinek küldöm a virágot. Mondom az Ildinek, tudod ki az?? Mire ő: "igen tudom, a Dávid kicsi anyukája!" :lol: :lol: :lol:

Kitartást!!! Hidd el jobb hogy bent vagytok kicsit, így biztonságosabb, mert rögtön tudnak tenni valamit, ha baj van. Legtöbbször persze nincs, de mégis, jobb félni, mint utólag bánni.
Képzeld a barátnőm 10 éves fia egy hónapon belül kétszer volt kórházba agyrázkódás miatt, mindkétszer tornaórán sérült!! :roll: :roll: Szóval elég gyakori és nem szokott lenni semmi baj, de fontos, hogy megfigyeljék!!


Katus!!

Gyönyörű a lányod, mint mindig!!!
Segít a mosogatásban???? Tudom, hogy mindenki dicséri, de nálunk nem ilyen a mosogatás :oops: :oops: :oops:
Megmutatom:

Kép


Kata!!

Nagyon szép legény Marci!!! És tényleg látszik a képken, hogy változik: hízott!!!! Sok-sok puszi nektek!!!


Bocsi, hogy utólag, de sok boldog névnapot a Zoliknak is!!! :lol:

Ja!! Voltak a csajok a munkahelyemen!!Apa persze fotózott (mert nagy dolog az éetünkben, hogy dolgozom! :P :twisted: :lol: )
Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Rékánakjobbulást kívánunk! Reméljük hamar elfelejti, már Ketrin sem emlékszik igaz ő 5 éves volt de a szeme melett felszakadt amit kis híján összevartak. Bennem jobban megmaradt ez a rossz emlék.

Hát a vonalzóval megküzdöttem.
Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánunk! Kép

Vasárnap délután elpusztult a kutyánk Zizi 8,5 évesen mindenféle előzmény nélkül elkezdett dél körül hányni fél hatra feladta. :cry: :cry: Bocsi, hogy ilyenek írok, de annyira sajnálom, nagyon hozzánk nőtt.

Szandra,
ez tényleg nem semmi, milyen jó ha az ember ritkábban mos?

Gyöngyi!
Én is a viharban 3x –ra szárítottam a hajamat.

Viharkár: nincs kerítésünk, elfújta a szél, igaz csak nád volt a dróthálón, de ilyesztő volt ahogy lefújta a szél. A fenyőnk gyökere szerencsére bírta, de rajta álltunk és érezhetően mozgott a talaj.

Anett!
Gratulálok a vizsgádhoz!
Boldog születésnapot!
Kép
Szép a családod!

Kata!

Örülök,hogy jelentkeztél!
Marci igazán tüneményes erős kislegényke, szorítunk, hogy minél hamarabb hazavihesd.
A tejet,ha már nem tudod lefagyasztani nem lehet leadni? Még a Ketrinnél tőlem is ikreknek hordták, olyan sok volt.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Na mire visszaolvastam jól beelőztetek :lol:
Gyöngyi ugyanazt a rózsát tette ezért küldök másikat :oops: :lol:

Anettnak!
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Kriszti!!

Bocsi!!! :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Jaj, a károk miatt!!!! Remélem azért ezt rendbe lehet hozni. Sok fenyő kidölt (Sanyi mondta :lol: ) erre is.
Sajna a kutyusnak! hozzá nől az emberhez ennyi idő alatt az biztos. A mieink is 10 év körül vannak.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Ildi,
Előbb-utóbb olvasod :wink: Hogy telt az éjszakátok? Réku hogy van?
Kb. fél évvel ezelőtt Majával én is kórházba kényszerültem. Maja folyamatosan hányt és fenyegetett a kiszáradás. Maját egyáltalán nem viselte meg az a 2 éjszaka. Engem annál inkább. De ez a jobbik. Réku sem fog semmire emlékezni, főleg hogy ott vagy Vele végig.

Gyöngyi,
Sejtem, hogy szívesebben lennél Velünk :lol:
Hát igen, így is könnyű a mosogatás :lol:

Kriszti,
Sajnálom a kutyátokat. :cry: A kis "piszkok" nagyon az ember szívéhez tudnak nőni. A gyerekek hogy viselik?
Hihetetlen volt ez a vihar :evil: És állítólag már csak ilyenebbek lesznek a felmelegedés miatt :shock: Nálunk a teraszról sodorta le a szél a nehéz fa asztalunkat virágládával együtt. Ijesztő volt :(

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Tegnap beszéltem Ildivel, én akkor még nem tudtam, hogy mi történt így kellőképpen ledöbbentem...
Szegénykéim. De azt mondta, hogy a legnagyobb kihívás az, hogy a kiságyban tartsa Rékut...
Remélem sokkal jobban vannak mára már (lelkileg is)

Adri,
én az egyedüllétet a hétvégére értettem, amikor Zoli nem volt otthon ;) Egyébként, ha egyedül érzed magad csak szólj és jöhetsz is. Vagy megyünk mi :) Kár, hogy nem tudsz pénteken Anikóékhoz jönni... ez a suli mindig bekavar. De a fogadás az jó!

Judit,
ez a sok édes kicsi babó! Nagyon jó képek, kár lett volna megfosztani minket a látványtól :)
És a szobabútor is pazar. Szép a színe. Megkérdezhetem honnét van? (Na nem mintha mostanában újabb gyerekszobát kéne berendeznünk, de a jövőre nézve sosem árt... ) :)

Évi,
dejó, hogy (remélem )találkozunk pénteken! Köszi a dicséretet Ancsi nevében is. Nagy kópé a csaj! És tutti számíthaszt majd Zétire házimunka terén! Én sem hittem volna, de imád 1. kipakolni mindint, amit én elpakolok, 2. vizes ruhát adogatni kiteregetni, 3. kiteregetett ruhát lepakolni a szárítóról, 4. mosogatógépbe bemászni. Na, ez utóbbit nem hagyom neki. :)
Fú, tényleg már alig van hátra idő.... :shock:

Gyöngyi,
szerintem lezárhatjuk a jelentkezést. Hogy fogod kifizetni a jegyeket??? Jó, tudom, hogy dolgozó nő vagy, meg minden, de ennyit hitelezel???
Nagyon jók a képek, Marietta még mindig gyönyörű :) És a munkahelyed... az egy fogorvosi szék ott? Fú, ha mindennap látnám valószínű megszoknám, de így elsőre sokkolt... :)
Egyébként jó a mosogatógép, csak ellustít... engem legalábbis. De szerintem a hiba az én készülékemben van :)

Kriszti,
sajnálom a kutyust. :( Meg a kerítést is. Gyere azért jó hírekkel is :)

Anikó,
meggondoltad Te ezt a pénteket??? Ancsi itthon tombolt tegnap, kíváncsi vagyok, mi lesz nálatok "idegenben".

Ibolya,
tegnap nem nagyon jöttél. Ugye nincs baj? Csak a felújítás? NAgyon jó lett a videó, amit rólatok csináltam a játszóházban. Átküldjem majd valahogy? Vagy megpróbáljam ide feltenni?

Tegnap a kisasszony délután nem aludt egy percet sem. fél 11-től délig, a szokásos menetrend szerint aludt, de délután nem. És nem is volt fáradt. Viszont este fél kilenc óta alszik még mindig, egyszer szopizott hajnalban. Már majdnem 12 órája. Jól kifáradt :)
És gyerekek, jááár! Már nem totyog, hanem szép, nagyokat lép. Anyám, mi lesz itt?

Puszi, szép napot mindenkinek!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,

A gyerekbútorunk a Kikából van. Eredetileg nappalibútornak árulják. Hát a nappalimba nem tenném be, de a gyerekszobában szerintem nagyon jól mutat. Elemes, majd még akarunk hozzá venni. Van ezen a színen kívűl fehér, rózsaszín és narancssárga is. Gondolkoztunk, hogy rózsaszínnel kombináljuk, aztán maradtunk az egyszínű zöldnél.

Ildiékre sokat gondolok, remélem nemsokára itthon lesznek és elfelejtik ezt az egész borzalmat.
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi!
Reméljük minden rendben lesz Rékuval és már nem sokára itthon lesztek! Küldök sok pozitív energiát!

Katus!
Nagyon aranyos vagy, köszi a meghívást is!
Azt mondta a Zoli, hogy többször már nem hagy itthon a hétvégére. Most is tiszta ideg volt, hogy nem történik-e semmi, míg ő messze van. Megmondta az apjáéknak is, hogy mostantól, ha látni szeretnének minket, jöjjenek ők. Persze ők is megértik ezt, mert mindenki nagyon izgul, hogy most minden rendben legyen. Egyébként napközben elfoglaltam magam, mostam 2 adagot is! Este fele pedig a kedves szomszédasszonyom, az Évi, áthívott magukhoz. Vacsit is kaptam és este 11-ig dumcsiztunk. Ettől jól elfáradtam és másnap sokáig pihiztem. Így míg a Zoli fél 12 körül haza ért, alig végeztem a tervezett dolgaimmal.

Milyen ügyes már Ancsi is!!! Majd győzd most már utolérni! :lol: :lol: :lol:

Bámulatos mennyit fejlődtek a babók azóta, hogy ismerjük egymást. :P :P :P

Nagyon telik az idő is! Ha minden oké lesz, akkor 2 hónap és én is szülök. Egyrészt már várom is, de tartok is tőle, mert úgy érzzem, hogy addig egyszerűbb a helyzet, míg bent van. De lehet, hogy egy-két hét múlva majd alig várom, hogy kijöjjön. :oops: :oops: :oops: Főleg ha produkál még egy-két olyan éjszakát, mint a héten is. Szinte semmit nem tudtam aludni, mert akár hogy feküdtem, nem volt jó, és az egy-két fél órás nyugit leszámítva, egész éjszaka iszonyatosan rugdosott. Már kezdtem azt hinni, hogy valami baja van, pl rátekeredett a köldökzsinor a nyakára, fulldokol, és azért kapálodzik ennire. :? :? :?

Kriszti!
Sajnálom a kutyust, ők olyanok, mint egy családtag. A gyerek, hogy viselik?

Anikó!
Hány órára várod a csajokat pénteken? Mert ha még bele fér, akkor elviszem az Évit hozzád, és legalább, ha pár percre is, de látjuk egymást! :roll: :roll: :roll:

Gyöngyi!
Ismét lenne egy kérdésem hozzád, vagy kettő.
Meddig van esély arra, hogy egy pocaklakó beforduljon rendesen? Dóra még mindig II-es haránt fekvésben van. (Betöltöttük a 31. hetet) És az mit jelent, hogy II-es haránt fekvésben van?
Előre is köszi! Szerdán megyünk a dokimhoz is, majd biztos ő is mond valamit, de addig is már olyan kkiváncsi vagyok:

Nagyon édesek a csajok. Ilyen munkaerőkkel nem is lehet nehéz háztartást vezetni. :lol: :lol: :lol:



Most gyártok valamit ebédre, aztán indulok a Klinikára, mert megyünk szülőszoba látogatásra. Remélem a Zoli el tud szabadulni, és oda ér időben. :roll: :roll: :roll:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Ja, tudjátok ma miért esik az eső? Mert a Zoli tegnap lecserélte a kerekeket és szépen kitakarította a kocsinkat kívül és belül is! :evil: :evil: :evil:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Ezt most kaptam az IWIW-en. Kerestetek többen is babaúszást:

Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól;
Babaúszás 3 hónapos kortól 3 éves korig Monoron a Városi Uszodában, Tápiószentmártoni Tanuszodában, valamint Dunavarsányban.
TESTVÉRKEDVEZMÉNY!

További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; http://www.andiuszi.extra.hu; http://www.andiuszi.fotoalbum.hu

Egy klikket biztosan megér :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ildi,
Folyton az eszemben vagytok. Remélem minden oké.

Katus,
Igen, bennem is felmerült, hogy teljes-e az agyi kapacitásom a péntek miatt :roll: De én Majámtól féltem a többi gyerkőcöt :oops: :roll: Majd tuti megy az irigykedés, minden játékot elvesz a másiktól, mondván hogy az az ővé :evil: :shock:
Remélem ettől még senki nem hátrál meg
:shock: :lol:

Adri,
Úgy tervezem, hogy 9-től lehetne jönni, kinek mikor jó. Neked az még belefér?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!

Engem nem zavar, ha Maja elveszi tőlem a játékokat :wink: :lol: :P :D

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Gyöngyi!

Igen, akkor ha tudod küldd magad helyett a szexi hálóingeidet :wink: (bár őszintén bevallom becsempésztem 1-2 pizsit is a kórházi pakkomba) De ha valami trükkel mégis tudnál jönni, eltekintenék a hálóingeid részvételétől :wink:

Judit!

Pont én is akartam kérdezni a bútorról, de látom Katus megelőzött. Nekem is nagyon bejön a színe és a formája is, de hozzád hasonlóan én is inkább csak gyerekszobában tudnám elképzelni, de oda nagyon!

Csajok!


Akkor pénteken találkozunk :lol: !

Anikó!

Mit vigyek? Szabadon választott, vagy van valami kívánságod?

Na lépek, mert csipogott a mosógép és teregetnem kell, és ugye nekem még nincs segítségem, nem úgy mint a Katusnak :( :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Ildiék még bent maradnak, nincs semmi baj csak nem akarnak kockáztatni. Átkerültek egy másik helyre ahol van ágy az Ildinek is így egy kicsit elviselhetőbb. Ha jól számolom akkor csütörtökön jönnek haza.

Most csak ennyi de még később jövök csak ki akarjuk vinni az ördögöket egy 5 percre a levegőre.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Ildi,csak most olvasom,hogy hogy jártatok :oops: ,remélem mihamarabb hazajöhettek a kórházból.

Anikó,Maja náthája hogy van?Enikő is imádta az orszívó-porszívót :lol:

Katus,hát nem semmi teljesítménye van a lányodnak.Szerintem azért nem eszik rendesen,mert a menést kell gyakorolnia.Majd ha már fog menni spécin,akkor lesz már ideje az evésre is :lol:
Gergő is nagyon házias / ha akar :lol: /,ő port törölgetni szokott,de teregetni is segít,sőt az üres kosarat kiviszi a fürdőbe és a csap alá teszi -a helyére :lol:

Évi,örülök,hogy sikerül eljönnöd pénteken.Remélem azért Adri is tud maradni egy kicsit.
Korház és a hálóing: én 1 db-ot sem vittem :oops: :lol: ,én utálom,ezért polót , pizsi nadrágot és szabadidő alsót vittem.De az is igaz,hogy az Istvánban nem kötelező a hálóing és nem csinálnak naponta vizsgálatokat és ellenörzéseket sem :lol: .

Gyöngyi,remélem a nátha csak az előző napi fáradságtol jött elő :oops: .Jobban vagy már?
Azért ahogy látom,neked dupla segítséged van a mosogatásban :lol:

Tegnap a Gergő is zizi volt egy kicsit.Letettem 1 órakkor aludni - mint mindig- és 1/2 3-kor aludt el.Addig kacarászott,dumált a kutyáinak,egyáltalán nem látszódott rajta,hogy fáradt lenne.Persze mi menni akartunk a Lajossal vásárolni-nézelődni,de igy csak 1/2 3 után tudtunk elindulni,mert anyósom nem tudja elaltatni a gyereket.Este meg persze jött megint a szívózás,mert nem volt elfáradva,igy még 10-kor is szórakoztatott.De mára megjavult a gyerköcöm alvókája :lol:
bibolya
 
 


Évi,
Örülök, hogy Téged nem zavar :lol: Jót röhögtem ezen a beszóláson :lol: :lol: :lol:
Szabadon választott, de esetleg ha netalántán lenne egy kis időd, kedved azt a fincsi sütit megint megcsinálhatnád, amit farsangon :D :lol:

Ildi,
Fő a biztonság! Jól teszitek, hogy még maradtok. Főleg, hogy már ágyat is kaptál :lol: Remélem azért pénteken már tudtok jönni.

Ibolya,
Majának még fújogatjuk az orrát, de már nem vészes. Holnap megyünk Cinire. Remélem senki nem utál majd ki minket :oops: :wink:
Viszont már nem szívja magának a nóziját. Ill. az 1. szívásig, aztán hadakozik. Úgy tűnik megunta :cry:
10-kor még ébren :?: Fárasztó lehetett. Remélhetőleg ma hamarabb megy az altatás :wink:

Én megyek Vészhelyzetet nézni :lol:
Holnap talizunk (remélem többetekkel) a Cinin :lol:

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,ma a Lajosé az altatás-mondtam neki,hogy végre kezdődnek a kedvenc sorozataim :lol: és addig még meg akarok fürödni :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok,

hulla vagyok, vendégségben voltunk, nemrég értünk haza. Ancsi ma sem aludt délután, negyed kilenckor elkezdett nyűglődni, hazajöttünk, evett egy kevesett és le kellett tenni aludni, mert nem volt szívünk a fürcsivel is nyúzni. Szegénykém, teljesen k.o. volt, alig bírtam átöltöztetni pizsibe, és lefekvés előtt úgy szopizott, mint réges rég: el-el bóbiskolt közben...

Ibolya,
lehetne egy szemtelen kérésem? Ha holnap esik az eső reggel, erre kanyarodnál cini előtt? De csak, ha tényleg nem gond.... :oops:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Adrienn!!!

Az utolsó percig van remény, hogy beforduljon!! :lol: :lol: :lol:
II. állás azt jelenti, hogy Dori baba buksija a jobb oldaladon van!!
De ha nem fordul be az utolsó hetekben, akkor van rá homeos szer! Talán írtam is korábban, de ha nem akkor előkeresem a kisokosomat!

Ibolya!!

Sajna a nátha maradt!!! Kicsit a fáradtásg is!! Gondolom Te is az vagy, ha felújítototk!!

Anikó!!

Jó hogy mondod : én is megyek nézem!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Adienn!

Reggel megyek a kórházba vérvételre, sztem kb. 1/2 10-10 körül érek vissza, ha neked is jó, akkor utána mehetünk a Végh-hez.

Bocsi, hogy így, de csak most jutott eszembe :oops:

Jó éjt mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Katus,persze,hogy elmegyek értetek,3/4 9-kor ott vagyok legkésöbb.

Gyöngyi,hát akkor további jobbulást neked.

na megyek,mindjárt vége a reklámnak :lol:
bibolya
 
 


Bár pénteken talizunk, azért dobok nektek egy pocakfotót, csak hogy tudjátok mire számítsatok :wink: Kép

Ez egy múlt heti kép, talán azóta már nőtt is...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Drága Ibolya,
ugyan nem esik, de azért jönnél értünk? Még mindig alszik.... de mindjárt a tettek mezejére lépek ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Köszi az infókat! :P :P :P Kérlek, keresd meg a kisokosodat, mert próbáltam visszakeresni, de nem találom.

Anikó!
Van egy jó hírem: így én is tudok egy kicsit maradni, mert elég 10 óra körül indulnom. Egyeztetek Évivel és megyünk együtt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi!
Oké!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!


Csak gyorsan életjelet adok, mert nagyon be vagyok havazva, tegnap elkezdtem egy hosszabb hsz-t írni, csak nem tudtam befejezni, úgyhogy elmentettem, remélem ma vagy holnap sikerül a végére érnem.

Amivel el vagyok maradva :(

Anett
Nagyon boldog születésnapot utólag is! Kép

Ildi
Neked pedig boldog névnapot és jobbulást a gyerkőcödnek!
Kép

Igyekszem minél hamarabb jönni!

További szép napot Mindenkinek!


Erika
mazsola73
 
 


[quote="mazsola73"]S írta:mazsola73ziasztok!


Anett
Nagyon boldog születésnapot utólag is!



Közben szülinapra találtam egy jobbat, csak addigra már elküldtem :D

Kép
mazsola73
 
 


Bocsi lányok, de kiderült keresztbe szerveztem :oops: :oops: :oops:
Nem tudunk menni a Gryllus koncertre, mert más programunk lesz.

Meg tudja venni valaki más a jegyeket?? :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ibolya,
Még egyszer nagyon szépen köszönöm a reggeli fuvart :lol: :lol: :lol:
Gondolkozz mivel tudom meghálálni :D

Évi,
Nagyon csini vagy a képen :D De majd pénteken személyesen is megcsodálunk :D

Adri,
Örülök, hogy Te is tudsz maradni egy kicsit :lol:

Ildi,
Mi van Veletek :?:
Szandra remélem tolmácsolod Ildiéknek a jókívánságainkat :wink:

Én is rakok fel Majáról elalvós képet, csak hogy ne maradjak ki a sorból :wink: :lol:
Általában zenére alszik el, és most amikor bementem lekapcsolni a Cd-t ez fogadott. Ráadásul iszonyat hangosan horkolt hozzá :shock: Kár hogy hangot nem lehet csatolni :wink: :lol: Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?