Új privát üzeneted érkezett!

Üdv.

Enikő, szuper, hogy Boginak tetszik a suli!

Anett, igen, a doki dönti el, hogy a nem kötelező oltásért kér-e pénzt vagy sem.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!!

Bea!
Nagyon köszönjük a gyerekdalokat!! Szuper, Konstinak nagyon tetszik!!!!

Nálunk is elkezdődött az ovi, eddig zökkenőmentesen. Ábel szereti, nagyon dícsérik nem csak az óvónő és a dadus, hanem anyukák is. Beszoktatás nem volt, vittem reggel, gond nélkül maradt. Nagyon önálló, segít teríteni, elpakolni, fegyelmezett....csupa jóóóóóóó :lol: :lol: :lol:
Azt mondja az óvónő, h kommunikál megértik egymást.....13-an vannak, 9 fiú :) :) Sírás eddig nem volt, bújás igen.
Ebéd után hozom haza és itthon alszik Konstival.

Konsti nagyon keresi, IMI nek hívja a tesót :lol: :lol: :lol:

A bejáratra néz a csoportszoba ablakuk és első nap, amikor megláttam a szőke buksiját, ahogy integet kész voltam....bőgtem, Bence is könnyezett .... 8) 8)

"Egy, kettő, három, négy
Te kis cipő hová mégy?
Kipp-kopp kopogok,
Óvódába indulok...."

:lol: :lol: :lol:

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu, örülök, hogy minden rendben zajlott az óvikezdéssel kapcsolatban. És még jobb, hogy megértik Ábelt, ez sokat jelent neki, és pár hónap múlva rá sem ismersz majd, mert mindent kommentálni fog...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 

 
 

A csp. nem adózik elvileg. Itt is lehet olvasni http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... ?id=090902

Nóri! Valamikor hirdettél itt és irtad keresel olyan zoknit, aminek az alja olyan szilikonszerü, gumis valami volt. Meleg a kövön és nem csuszik. LÁttam most a Kenguru Kids-ben. Te találtál valahol másutt forrást mert Norbinak én is akarok venni.

Enikö! Nagyon csini Bogi! AZért mivel a fele osztály meg angolos jobban tették volna ha több fiut is tesznek oda, szerintem egészségesebb sokkal a vegyes osztály.

Mi jun. voltunk oltáson, azt mondta ö most nem kér az oltásért de elvileg kellene.

Zsuzsi! Örülök hogy Ábel ilyen ügyes!

Norbi is meggyógyult (igazából a torokfájáson meg elötte a lázon kivül nem lett baja, mégsem lett taknyos v köhögés) igy ma már mehetett bölcsibe.

Edit! Képzeld tegnap azzal fogadtad a Némónál hogy a Müller bekavart és mégsem lesz szerdán 6tól órája G-nak. Én meg nem tudok már 2 napot is a munkahelyen rövidebb ideig dolgozni, aztán valamikor meg tovább igy mondtam G-nak hogy akkor át kell vigyem máshoz aki 6tól oktat. Igy meg a Dávid maradt, föleg mert mondtam neki kit ajánl aki tud is bánni Orsival:) Erre dicsérte hogy nála milyen sokat javult a fegyelme (mellesleg ezzel együtt itthon is, jot tesz neki a kötelezö uszás bár utáljuk csinálni) de ö is tudja szemmel kell tartani az órán akkor dolgozik jol. Majd mondja D-nak ö is. De mondtam neki mérges is vagyok mert nyáron szo nem volt rola hogy késöbb nem tudunk járni ahhoz, akinél kezdtük.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen: hát igen, mi ugyanígy járunk az angollal. Mostantól máshol van (eddig közel volt, gyalog jártunk, de Újszegedre az nem megy), nemsoká a tanárnő is leköszön, végülis nem ígérte senki, hogy minden ugyanúgy marad végig… :evil: Zokni: igen, kerestem, vennék most is, köszi az infót, ez kint van a Napfényben, ugye? Oda úgyis szeretnék menni vasárnap. Én nagyobb méretben csak az ebay-en tudtam venni eddig.

Enikő: igazad van, hogy nem íratod be azonnal mindenfelé! Ráértek ezzel! Nagyüzeeem? Nálatok mikor nincs az? :lol: :lol:

Zsuzsu: gratula a sima ovikezdéshez!

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok!

Jár valaki valahová Pilatesre? Kipróbálnám szívesen, de a Játékdzsungelben megszűnt ami volt és nem tudom sehol elérni a hölgyet aki ott tartotta.
Esetleg tudnátok mondani helyet ahová érdemes lenne elmenni megnézni?
Zitacicu??????? Ha jól rémlik ő (is) járt ilyenre.

Enikő: Őrület mekkora nagy lányod van! Sok erőt a sulihoz mindannyiótoknak :)
Egyet értek Karmennel amúgy, szerintem is sokkal egészségesebb a vegyes osztály, sok nő egy helyen...abból jó nem lehet :roll: :lol:

Gratula minden új kis ovisnak, bölcsisnek és iskolásnak :)

Gréti egyenlőre jól viseli az új ovis évet. Ott (nem)alszik az oviban és lassan be kéne esnem a bölcsődeigazgatósághoz, 1 év múlva Levit szeretnénk beíratni. Ez most hogy működik, fel kell íratkoznom a várólistára egy bölcsiben? Csak mert előfordulhat hogy jövőre költözünk és akkor meg ki tudja melyik bölcsi lesz hozzánk közel, akkor most hová írassam?!?!? Nem igazán fog menni hogy a 2 gyereket a város 2 különböző végéből szüreteljük be a nap végén :(

És ha valaki hall matek-informatika szakos tanári állásról vagy bármi másról amit meg tudok csinálni, szóljon léci :)

Szilcsi: Mi Gödöllőn voltunk a Müllerben, és nekem nem jött be :( Ráadásul nem is találtam olcsónak, sőt. :(

Levi ma kapta a Prevenár emlékeztetőt, nem kellett fizetnünk, de szerintem ez alapból ingyenes 2 éves kor alatt, nem? A beadása is.

Nóra: Árulni fogtok húst? :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bea!
Ha az Olga tartotta a Játékdzsungelben még mindig, akkor megtudjam tart e máshol? :wink:
A szomszédunk asszisztense. :wink:

Amúgy szerintem szinte minden fitnessteremben van, nem.?

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Zita: Igen, ő volt. Milyen csaj? Szimpi? Csak mert érdekesen beszéltek róla...
Milyen asszisztens?
Érdeklődd már meg léci akkor hogy tart e most valahol :)
86-os őszi rucik érdekelnek még?

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Nóri! Igen ott van. Nagyobb méret nem tudom mekkora van, én 23-26 még láttam, de rémlik talán felnött méretben is volt, mert mintha magamnak is gondolkoztam volna rajta. De ez pár hete volt, azota akarom mondani :o

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Gondoltam érdekelhet valakit. Az küldte el nekem, akinél csináltam a tanfolyamot. Bocs, többre most nincs energiám! e.

Munkanélküli édesanya, édesapa, nagymama, nagypapa vagy?
Pedagógusként új szakmát, új kihívásokat, új lehetőségeket keresel?
Nagycsaládosként legszivesebben otthon maradnál, miközben dolgozol?
Szeretnél gyerekekkel foglalkozni minden nap?

JELENTKEZZ TANFOLYAMUNKRA GYORSAN!

(Most induló tanfolyami csoportjainkba csak 2*15-en jelentkezhetnek.)
A Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány
akkreditált felnőttképző intézmény
Magyarországon egyedüliként minősített
akkreditált családi napközi működtető programjára
lehet jelentkezni.
Nálunk megszerezheted munkádhoz a Tanúsítványt,
a szakmai és a gyakorlati tudást.
A képzés 60 órás, díja 50.000.- Ft,
amely a tanfolyam ideje alatt részletekben fizethető.

LEGYÉL TE IS CSALÁDI NAPKÖZI VEZETŐ!
A családi napközik nagy teret hódítanak a napközbeni gyermekellátások területén. Lehetőséget adnak az Anyáknak és Apáknak hogy megtartsák állásukat, tanuljanak,dolgozzanak,a gyermekeknek,hogy kis létszámú csoportokbancsaládias
ellátást kapjanak.Mindezt rugalmasan,a családok életéhez alkalmazkodva, sokoldalúan.

KÖVETKEZŐ TANFOLYAMUNK Szegeden SZEPTEMBER 10-ÉN INDUL.

Jelentkezési határidő: szeptember 9. szerda, 16 óra
Jelentkezni lehet e-mailben és telefonon:
Sárközi Johanna 06-30-3987080 illetve csana.hanna@gmail.com
A tanfolyamokról bővebb információ elérhető: www.feherkereszt.hu.

KépKépKépKép
hefe
 
 


Kármen, a csp. nem adózik, de mivel adóterhet nem viselő járandóság, emeli az adóalapot, aztán vagy átesel a ló túloldalára vagy nem. Kivételt képez az emelt összegű családi pótlék, arról még nyilatkozni sem kell.

Bea, szvsz menjetek be egy Gréti óvijához közeli bölcsibe, hogy hoznátok Levit egy év múlva, aztán majd mondanak valamit. És akkor csak egy helyről kellene szüretelni. :D

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Bea! Szerintem nem lehet hogy több oviba is elöjegyezteted? Most ahol laktok mindenképpen, és ahova gondolod hogy költöznétek (csak van sejtés merrefele jöhet szoba vásárlás)?

Exi! Köszi.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Bea!
Én nem ismerem az Olgát, csak hallomásból.
Szóval nem tudom milyen ember. :wink:
Az egyik áruház igazgatójának az asszisztense. :wink:
A férjét meg ismeri az én párom. :wink:
Merre akartok költözni? Nagyobb lakásba?
Mai délmagyarba tankönyvek szerkesztéséhez, lektorálásához keresnek tanárokat.
Matek szakost is. :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Karmen: köszi! A 23-26, az már jó lenne D-nak, Marcsinak az kicsi, de amit meg az ebay-ről szereztem, még nagy, bár lehet, hogy nyáron belenőtt... :roll:

Bea: húú, nem is tudtam, hogy állást keresel! :lol: De az csak akkortól aktuális, amikor Levi bölcsis lesz, nem? Amit kérdeztél: eddig se csinált mást a vállalkozásunk :lol: , csak eddig lakosságnak nem árult... Most van kidolgozás alatt. :wink:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Bea: A tankönyvszerkesztő álláshoz ha van kedved és beadod, majd szólj, elmesélem, milyen az interjú! :D

KépKépKépKép
hefe
 
 


Sziasztok!
Nincs vkinek eladó övterelője?
Köszi: ANdi

Kép
indababa
 
 


Nóra, találkoztunk ma apukáddal, bent voltunk az intézetben. :D
Ha lesz husi (disznó, csirke vagy milyen?), várom az infókat, jó lenne egy megbízható beszerzési forrás. :wink:

Csúszásgátlós zokni: Lalinak van egy csomó, mi itthon meg anyuéknál a járólapon abban vagyunk, jó meleg és nem esik el benne. A Kenguru Kidben és a régi Faktumban vettünk, nem tudom, a Faktum hová költözött, olyan ezres körül volt darabja.

Hol lehet 86-92-es jó minőségű, nem használt fiúruhát venni nem horror áron? Lalinak kellene csomó nadrág őszre, farmer, kordbársony, kertésznadrág, ilyesmik, meg egy-két vastagabb pulcsi. Ja és esőkabátot is kellene vennem neki, olyan földig érőre gondoltam, olyat árulnak valahol ilyen kis méretben???

És még egy kérdés: ha 8 órában rendes munkaidőben dolgozom, akkor is jár a GYES??? Ma megijesztgettek a melóhelyen, hogy így nem jár, de olyan valaki mondta, aki nem járatos ezekben. :roll:

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Eszti: Emlékszem hogy voltál azon az állásinterjún :)

Köszi csajok, meló még nem aktuális, majd csak szeptembertől, ha Levi bölcsis lesz, csak szólok időben hogy ha addig valaki hall valamiről, hogy x suliban a matek/infó tanárnő babát szeretne és lehet hogy gyedre megy akkor gondoljatok rám :) vagy ilyenek :)

Bölcsis válaszokat is köszi!

Nóra: Nem tudtam, sosem beszéltünk erről :roll:

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Szilcsi! Ez nem csak csuszásgátló zokni, azt elég sok helyen árulnak, hanem a papucsot, szandit is helyettesiti mert vastag gumis (szerintem szilikonos) a talpa. Igy nekem a köre is jó lesz bent.
Faktum a Bakaira ment arra a nagy telepre ahol van/volt a szönyegpadló bolt.
Igen jár a GYES ez biztos, én is igy dolgozok:) Rendes szerzödéssel, GYES melletti 8 órás munkaviszonyban, szoval semmi csalás, susmus nincs benne. Régen csak 4 órában lehetett dolgozni, de 2006. jan már 8 órát is lehet. GYED alatt nem lehet dolgozni

Nóri! Árultok csirkét? És van antibiotikum mentes is?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Mi most egy Máté nevezetű sráchoz kerültünk... :roll:
Kicsit én is unom már,hogy mindig más van..,de a Viki végülis még jó volt.
Nem nagyon tetszett a srác stílusa.Kemény volt,de nem kedvesen,és megértően kemény,mint a Dávid.Hajtotta nagyon Hannát,de nem segített neki.Pihenni sem engedte..,és a medence másik végéből kiabálta mindig a nevét..(hogy lehetőleg mindenki hallja..,tök ciki..)
Végülis Hanna asztmás.Nem csoda ha fáradékony..??És ha tüsszög,mért nem állhat meg??
Jeleztem neki,de nem vette az adást..
Aztán meg elkezdte neki a kartempót mutatni,amikor még a siklás sem megy neki jól..,ezt sem értettem..
Szóval ez csak első benyomás..
Pedig lehet,hogy jövő héten is ő lesz.. :roll: :roll:
Azért jobb lenne,ha a Dávid meggyógyulna inkább,de erre kicsi az esély egy vágott sebnél(a lábán)..
Szóval most én sem tudom mit csináljak... :roll:

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Zita!
Akkor jó eleven Szandi!Megizzaszt,mi?:)
Azért Kevin se piskóta.Nagyon észnél kell lenni vele..
Ami most új nála,hogy harap,tépi a hajunkat,és mérgében földhözvág dolgokat..Ez kb. azóta van,hogy rendszeresen viszem Hannát úszni,meg mennem kell ügyintézni..
Fordult a kocka,és úgy érzem,most a kicsi féltékeny a nagyra..a változatosság kedvéért...
Pedig a naggyal is megszenvedtünk... :roll:

Help!!!

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


indababa: írtam privit!

szilcsi: bármi lesz, kakastökétől marhafarokig :) Ruha: szerintem a jó minőség és a nem horror ár kizáró tényezők. :lol: Ha azt mind megveszed, amit felsoroltál, szép összeg lesz… Én is veszek nagynéha újat, de felesleges dolognak tartom, mert nagyon jó minőséget lehet kapni használtan, olcsón, akár az angol turikban, akár a neten. Zokni: nekünk a sima csúszásgátlós nem vált be annyira, a szilikontalpas inkább. De nem fizetek 2000 Ft-ot egy pár zokniért (a brendonban kb annyi a kicsi méret).

Karmen: hááát, megkérdezem apát, de nem hiszem, hogy ilyennel foglalkozik. Általában csak az ár számít a vevőknek, persze a minőség is, de az ilyen extrákkal nem foglalkoznak. A sárgahúsú „tanyasi” csirkéről mesélt egy sztorit, ha érdekel, leírom… :lol: Tényleg, ha egy eladó azt állítja, hogy antib-mentes a hús, hogy ellenőrzöd? :roll:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Nóri! Én ugy tudtam a házi, tanyasi csirke AB mentes. (nem hiszem el ha eladó állitja, csak ahol csomagolt és rá van irva. Ott remélem hogy ellenörzik öket annyira hogy igaz legyen) Igen, érdekelne a sztori. De imádom a kakas és a pulykatökét!! Megirod priviben hol lehet ezeket kapni?
Mennyibe jött ki a zokni ahol eddig vetted? Olcsobb mint a Kenguruban?

Szilde! Még a jövö héten Gáborhoz megyünk, aztán aki lesz Dávid helyett. Nem tudok mást. Egyszer már korábban jövök el melobol majd és máskor ledolgozom, de 2 napot már nem szeretnék igy kavarni, örülök hogy ezt is engedték egyáltalán.

tegnap volt szülői. Én voltam aki jelezte Orsi nem megy iskolába, még 2en aztán hogy kérdezték más nincs, félénken jelezték, nem tudtak még dönteni. Hát meglepödtek az anyukák szerintem rajtam, hogy egyértelmüen már most el van nálunk döntve és igy akarjuk. Itt ugy látszik nem szokás ez, mint a szegedi iskolákban

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Úgy tűnik ez van,ezt kell szeretni... :roll:

Iskola.Mi is várunk.Nem divatból,hanem ,hogy fejlődjön a figyelme..
Nálunk is van aki csodálkozik rajta...Sztem nem tudják mi alapján döntsenek.Az óvónénik nem magyarázták el nekik eléggé..

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Edit! Na én sem divatból tartom vissza Orsit, neki is a fegyelmével vannak gondok. Ezt elismerte az óvonénije is

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Voltunk ma a Kenguru Kidben, direkt megnéztem nektek a zoknikat. :lol: Szóval nekünk van csúszásgátlós talpú, amin gumi ábrák vannak, és szilikon talpas is, aminek az alján végig vastag szilikontalp van. Na ilyenek vannak a Kenguruban, mi is ott vettük anno, most 990 ft/pár a kicsi méret a szilikontalpasból.
Vettem hosszú ujjú bodykat, garbós nyakút is, az is 990 ft volt darabja és rátaláltunk egy tök jó kantáros kordbársony vastag bélelt gatyára féláron, már csak két db 86-os volt belőle, 2490 ft volt. :D És a néni még vonatozni is elvitte Lalit, teljes volt az áhítat. :lol:

Nóra, de jó, és mikorra realizálódik ez a húsbolt? Merre lesz, a környéketeken?

Karmen, köszi a választ a GYES-sel kapcsolatban, akkor megnyugodtam. :D Akkor hétfőn megyek a MÁK-ba.

Ad valaki grapefruitmag olajat immunerősítésre? Tegnap vettem, de az van ráírva, hogy 3 év alatt nem ajánlott és gyermek adagolás nincs is a papírján. :roll: :shock: Más ötlet immunerősítésre? Broncho Vaxom nem jöhet szóba, képtelenek vagyunk betartani a feltételeit. :roll: (egy órával kaja előtt éhgyomorra - általában arra ébredek, hogy üvölt a kölök, hogy nyamnyam, nem tudunk egy órát várni a reggelivel, na és a két deci folyadék, nekünk még soha nem csúszott le egyben annyi). :roll:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi!
Nekem a védőnő javasolta Szandinak a grapefruitmag olajat, szóval szerintem lehet nekik adni. :wink: Adagolást nem tudom. :cry:
Ruhák!
A corába is láttam most kordbársony gatyókat, nem kantárosak, de 1300 körül voltak. :wink:
A Tescoba is jók a cheroke cuccok.
Tudom, hogy félsz az angol turikból vásárolni, ezért kérdezd meg itt a többieket, akiknek kisfiúk van, nincs e eladó rucijuk. :wink:
Engem is ellátott Kinga, Bea, Nóra. :wink:
Dolgozni pedig nyugodtan dolgozhatsz 8 órában. :lol:
Pampers pelust egyébként ennyiért kapsz a DM-be is. :wink:

Képzeljétek, ma voltunk a corába és kaptunk Márknak ajándékba egy Braun elektrpmos fogkefét. :shock:
A bizalomkártya irodával szemben volt egy Oral B-s stand, ahol láttam, hogy lehet gyerek cuccokat kapni ajándékba. Odamentünk kitöltöttünk névnélkűl egy 4 kérdésből álló papirt, kaptunk egy fogmosási naplót(micimackós matricát kell ragasztani), meg egy micimackós magasságmérőt.
Mondták, hogy menjünk az ügyfélszolgálathoz, kapunk egy fogkefét is.
Gondoltam kapunk egy sima fogkefét, jó lesz.
Leesett az álam, hogy elektromos kaptunk!!!! :lol:

Voltak mindenféle akciók, meg játékok gyerekeknek. Ma kaptunk katalógust, minden szombaton lesz valami program. :wink:

Szilde!
Hát igen, megizzadok Szandival. Valamelyik nap a konyha és a garázs közötti szunyoghálónak nekirohant, az kinyilt, két lépcsőnyit leesett. Szerencsére a kezét kitartva rohant, arra esett, igy csak az ijedtség volt nagy.Én még félóra múlva is remegtem, mert mi lett volna ha fejre esik. :roll:


Voltatok a rakparton? Mi vettünk halászlét,fini volt. :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Zita mi is voltunk ma kint a Corában, magasságmérőt és micimackós matricás fogmosási füzetet mi is kaptunk, de fogkefét nem :D Sőőőt beszélték egymás között a hosztessek, hogy a tegnapi "hülye hostess" elosztogatta az elektromos fogkeféket, pedig azt árulják... :D :D :D
Na nem ezért mentünk ki a Corába, hanem őszi cipőt vadászok a kicsiknek, de nem találtam a méretükben jót sajna :(
Ha láttok valahol normál áron szóljatok lécci, zárt, kb bokáig érő, ha lehet bőr cipőt keresek nekik! Zazinak 26-ost Viusnak 28-29-es méretben!

Hja és van mosogatógépem (párocskámtól kaptam :D ), napi 1 óra spórolás az időmből :) Amit a konyhába töltenék azt most a gyerekekre meg apácskára fordíthatom, tökjó :) A konyhám is fullra átalakulófélben van, majd dobok képet ha kész lesz, ő csinált/csinál mindent (kb 1/4-ed ár, mintha pl a Karnissal csináltattuk volna...). Hja és a gyerekszobába, faltól falig gardrób, közbe beépített létrás ágyakkal a kicsiknek, szal tud valamit ez a drága ember :) :wink: Majd lövök képet ha teljesen kész lesz, amúgy a lényeg megvan, be is van pakolva, már csak az ajtók-frontok hiányoznak mindenhol :)

Norus: Husi engem is érdekel majd. Én nemrég találtam egy szuperjó húsboltot a Mars téri Anna csarnokban (vagy Irén??? nemtom, a ruhás végén van a bolt, termelői húsbolt, tök olcsó és mindig friss a hús) De a Rózsa- Csongi sarkára is szok menni, ha az esik útba :) Drukk-drukk a teveitek megvalósításához+++++++++++

Eldugultam

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


EnikŐ

Hát akkor Nekünk szerencsénk volt! :wink:
De azért érdekes mert nem a hossztesz adta, hanem az ügyfélszolgálaton egy cora dolgozó, és felirta a Márk nevét, életkorát. :shock:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Zita férfi volt aki adta? :D Mert valami olyat mondott egyik a másiknak, hogy "az a pasi adta rosszul.."

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő!
Nem, egy középkorú nő is volt ott, nekünk az adta.De volt ott egy középkorú férfi is.

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Enikö! Kerestelek már többször MSN-en kérdeztem akkor hoztok-e fügét! Már nagyon kivánom:) Anyuék is várják mert nem szoltatok vissza hogy nem jo az idöpont amiket irtam v más gond lenne
Zazának ekkora lába van?? Jesszum!! :o Norbinak 23/24 de még nagyobb is mint Orsinak volt

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Zita!
képek még nincsenek, de sztem nem is jutok oda, szóval ne várd, elnézést.
pakolászom ide-oda a cuccokat :) ha arra járok.

Karmen!
kész lett a Z.-es porszívóm, azt mondták 16ezer :shock: na, pont jókor "kaptak" el, modtam a csajnak, hogy vigye vissza ezt a sz@rt, (merthogy mondta, h. már kifizette, mertcsak úgy adták ki,)mondtam kérje vissza a pénz, nekem meg adjon 1telszámot, lerendezem...
azt mondta majd ő, de sztem nem tudja, csak nem akart balhét (az lett volna jóóó nagy)
nagyon vicces volt, rá volt írva a számlára, hogy a kicserélt alkatrészre jótállás van, a jóédesanyukájukat, még 1éves se volt a gép, mégis pénzt kértek, majdnem 3hónapos szervíz után.
életemben zepteres közelébe nem megyek.

jah, azt nem tudom működik e, mert bevágtam a garázsba, rá se bírok nézni, amennyit fizettem érte mikor megvettem.

mosogatógép:
a whirlpool 2éves 150e körüli mosogatógépem szétrohadt :shock:
tud valaki jobb márkát esetleg ???? hátha...

lassan odajutok h. minden műszaki kütyüt szétverek, pedig amúgy nagyon nyugodt vagyok :lol:
Vendég
 


Zozo: azt mondtaa zuram, hogy ha valami 3 hónapig van szervízben (a 3 hónap meg kell legyen, akár 1 nappal kevesebb akkor már nem él a jogszabály) akkor kötelességük adni egy új készüléket! Van erre valami törvény..... Én a helyedben tuti utánanéznék.... És amit ügynök árul az szvsz jó nem lehet, avagy ráteszi a nem kis hasznát, kíváncsi lennéka Zepter mennyiből hozza ki, pl az edényeit...... Hát nem 2000euróból/szett az tutifix...

Zepter cuccok jók, de nem annyira mint amennyibe kerülnek. Karesznek van egy sima mezei 5000 ftos Tescóban vásárolt kuktája. Álom főzni benne, kb 1,5 óra alatt kész a marhahúsleves, és mindent bele lehet tenni egybe. Nemtom hogy csinálja, de nem fől szét a zöldség ha a marhával rakom fel.... szal hülye lennék, 300x ennyit kiadni Zepterért, ha ez is kiválóan alkalmas ugyanarra! :roll:

Zita: Akkor az a pasi lehetett, nemtom annyira nem figyeltem a szöveget, csak a csaj totál ki volt bukva, hogy mit művelt tegnap "az a pasi".... 8) :lol:

Bakker 1 órája altatunk felváltva apácskával és Vius folyton felsírja a többieket, hisztizik állandóan, hogy ő nem akar aludni (de majd elájul olyan álmos) megőrülök tőle :evil: :shock:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Zozo: Karesz Fagort vett és tökéletesen elmosogat, hja és használtan vette 20ezerért.... 8) a célnak tökéletesen megfelel... és a 6. érzékre sokan panaszkodtak már....

Nekem a mosógépem Whirpool és nem mos valami szépen.... :( én többet nem veszek Whirpool terméket az tuti. Karesz lakásába valami óccsóbb fajta mosógép van, és gyönyörűen kimossa a ruhákat ugyanazokkal a mosószerekkel+öblítő, amit itthon is használok. Pl az öblítő tartálya (ahová az öblítőszert öntöm 2x akkora, mint az én gépemen) sokkal jobb illatúak a ruhák ha ott mosok.... és szép foltmentesre mos, az én gépem csak akkor ha előtte beáztatom őket és kisúrolom. Ma pl Zaza telibehányta a lepedőt, a gép nem vitte ki a kakaófoltot. Mosás után kézzel súroltam ki a foltot, körömkefével, meg folyékony mosószerrel.... A gyerekek zoknijairól nem is beszélve.... gyakorlatilag duplán mosok! Én a philipset már egy ideje a whirpoolt meg most menesztettem az életemből.... :roll:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő!
akkor már tudom miért nem mos szépen a mosógépem :cry: Whirpool az is, én meg azt hittem h. extra koszosak a ruhák, vagy ilyesmi.
nincs összehasonllítási alapom, a régi mosógépemre nem emlékszem már, Hajdu volt, de szuperjó az biztos, és bírta 10évig. még most is jó, csak a lakásomban van.

ÁÁÁÁ, papírom nem volt mikor leadtam a zepteres gépet (ügynöknek vittem) ő bevitte valamikor, és nem tudom mikor jutott fel Pestre, nehogy azt hidd h. adtak bármi papírt, csak a végén a számlát próbálták ideadni, nem sikerült :lol:
mikor ordítottam h. még nekem kell fizetni és náluk volt 3hónapig, azt mondta nem volt annyi idő (dehogynem) csak nem tudom bizonyítani.
na mind1, tanulópénzt kifizettem, nem keveset... nem mondom h. megérte, de ez van.
edénykészletet nem vennék én se,
amivel elégedett vagyok az a bioptron lámpa, az tényleg jó (amíg el nem romlik :lol: )

Patusnak én is 26os őszi cipőt keresek :lol:
látom Zaza is nő szépen :lol:
Violának sikerült már beállítani a gyógyszereit?
Vendég
 


az tudja -e valaki, h. az allergiás tartósan beteg-nek minősül -e ?
Vendég
 


Van egy családi kártyám a TAKKO-ba (Napfény park), 30% kedvezmény mindenre, csak szept. 9-én érvényes. Ingyé elvihető! :wink:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Zozo! W. sajnos elég sokmindenben szart gyárt, legalábbis a környezetemben szidják, mennek tönkre pár év alatt a cuccok. Nekem Bosch van, de csak másfél éves, igy azt sem merem mondani tartós lesz, de erröl nem hallottam rosszat. Föleg nem annyit mint a W-ról.
Mosógépen Zanussi, csodát tesz, 10 éves de a ruhák olyan fehérek áztatás, elömosás nélkül sima 40 fokon hogy amikor eladom rácsodálkoznak, föleg a bodykra.
Zepter! Menjenek a fenébe, amikor eladni akarnak akkor körbeugrálnak aztán meg igy állnak hozzá??? :x
Allergia. Attól függ milyenre gondolsz. Ételallergia esetén csak ha laboratóriumilag igazolt, Norbinak nem volt az igy nem kapott csak maradt a diéta. :(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Enikő, Karmen!
Nekünk is Whirpool a mosogépünk, szar! :roll:
Elromlott az öbliőadagoló, 16 ezer lenne másik tartály, igy mindig megszakitott programmal mosunk, és külön beleöntjük az öblitöt.
Persze a ruhákon alig érződik valami. :roll:
A mósógatógépünk Indesit, egyenlőre nincs baja, de kb 1,5 éves csak. :wink:

Márknak is 26-27-es lába van. :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


A W., mint olyan, tényleg nem valami jó. Viszont nálunk okésan mosott még a Dosiával is, nekünk más problémánk volt vele, vagy háromszor sufnitunigolta itthon a férjem és a keresztapám, viszont öcsém barátjának egymagára tökéletesen elég még így is. Az öblítőtartálya nálunk sem volt mindig százas, mert néha maradt víz benne, de a ruhák attól még ugyanolyan illatosak voltak...
Most Candy van, nem tudom, meddig fogja bírni...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


A mi W mosógépünk januárban purcant ki... végleg. Egyszer egy szerelő azt mondta, hogy tapasztalata szerint a Zanussi bár olcsó és nincsen rajta sok extra, de bombabiztosan meg van csinálva, mert a svédek komoly figyelmet fordítanak rá, hogy az alsóbb kategória is minőségi legyen. Mi azóta mindenből Zanussit veszünk. Eddig még nem csalódtam :roll:
Vendég
 


Mi is gondolkodunk mosogatógépben, csak egyelőre nincs hova betenni. :roll: Pedig egy nap 3-4-szer is mosogatok... :roll: Apa a Gorenjét isteníti, én utálom, hűtőnk és mosógépünk is az, le kéne cserélni mindkettőt. A hűtő kicsi, a mosógépen meg nincs félprogram, ez néha nagyon rossz.

Voltunk ma a MÁK-ban, 10 perc alatt elintéztem mindent. :D És kiszámolták a melóban, 32 nap szabim van, amit én keveslek, hiszen több mint 2 évig voltam itthon. :shock: Úgyhogy lesz még egy köröm odabent, talán a bérosztály elszámolt valamit, mert a munkahelyi gazdasági vezetőnk kb 60 napot számolt nagy hirtelen. :shock:
Voltunk a bölcsiben is, Lali nem akart eljönni, egyből otthagyott, ment játszani a többiekhez. :D Egy hét múlva kezdünk... 8)

A hétvégén megjártuk a halászléfesztivált, brutál drága volt és nem volt finom. :roll: Lali viszont élvezte a játszóteret a Roosevelt téren, ugrálóvárazott, körhintázott, céllövöldézett. :D
Laliláb: jó nagy neki is, most 23-24-es cipiket hord.

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, hát akkor lehet, valami változhatott a rendszerben, amit én kétlek ugyan, de a barátnőm, aki 2006. januárja óta itthon van, és menne vissza, neki is valami 40 nap körül számoltak, ami szerintem kevés, hiszen, ha csak az alap 21 nappal számolunk is, az 3 évre több, mint 60 nap, a "sallangjáról" nem is beszélve.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


nem is tudtam h. a W.gépek ilyen rosszak, ez szívás :(
viszont van jó szárítógépem :) az legalább jól működik és nem W.

fűfoltot kilehet szedni valamivel a ruhából?
Vivinek minden nadrágja fűfoltos, és eddig nem sikerült kiszednem.
Vendég
 


Hallé!

Zozo passz, mosószappan és sika sika????

Képzeljétek hogy jártunk ma. Elvittük reggel Viust az ovijába (speciális iskola és ovi egyben ugyebár) Kis műanyag motorok a folyosón a tanterem előtt az ovisoknak kirakva, lehet használni soha senki nem szólt ránk még.
Zaza rápattan egyik mocira és megindult (minden nap ezt csinálja, amíg adjuk be a Viust!), megkerülte a lépcsőfeljárót, mondta neki a párom, hogy egy kört mehet aztán indulunk haza!

A lépcsőnél lévő tanterem előtt álltak egy jópáran, szülők a gyerekkel, tanárnénik stb. Zaza véletlenül egy picit nekiment egy férfi lábának,ahogy ott kerülgette az embereket, de nem lendületből, szal éppencsakhogy, erre a faszkalap belerugott a gyerekbe, úgy hogy leesett a motorról! :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil:

Odarohantam, kérdem tőle, miért rugott bele a kisfiamba?
Válasza: Én? Nem tudom miről beszél!
Mondom ne tagadja le, láttam és a párom is látta.
Ő: én nem tudom maga miről beszél!
Mondom neki, hogy ne haragudjon de maga egy felnőtt férfi, egy apuka aki ide hozza a sérült gyerekét erre felkiált, hogy ő nem apuka, csak segítő (támogató szolgálat). Jó akkor is felnőtt ember miért rúg bele egy 2 éves kisfiúba? Ha neki is megy motorral (mondom nagyon picit szinte csak súrolta) a éábának, akkor se kéne belerúgni.
Erre a pasi: A kisfiú volt (és mutat a sérült kisfiúra akit kísért be a bal kezében fogta a kicsi kezét)
Erre odajön egy nő, hogy a férfi biztosan nem tett ilyet, hosz mindketten a segítő szolgálatnál dolgoznak, és mit képzelek én magamról, hogy ezt állatom róla.
Hát modnom ez nem lehet igaz, meghazudtol a képembe hazudik miközbe én is meg Karesz is láttuk (meg még lehet látták jópáran, scak addigra odébbmentünk) Hja persze a kolléganője ott se volt, bent volt egy egész másik terembe, nem is látta az egészet, csak melléállt.
Mondtam a pasinak, hogy naggggyon szégyellje össze magát, amiért ilyet tesz és még utána a képembe hazudik, letagadja, a rohadék! :evil:
Hja és akkor vettem észre hogy az igazgatónő meg az igazgató helyettes is lent vannak és végighallgatták az egészet, akkor jött oda a Karesz is és mondta ő is hogy látta... (karesz haláli nyugi ember, én az ellenkezője, tűzről pattanok és ölök a gyerekeimért, ő is, csak ő higgadtan tudja ezeket a helyzeteket kezelni :D!
Na utána otthagytam a picsába azt a férget!

Hja és Zaza is mondta, hogy bácsi belerugott a hasamba!!!! Úgyhogy dögöljön meg az ilyen :evil: :evil:

Amúgy a "segítőkről" megvan a büdös véleményem. Reggelente ha hozzák a gyerekeket (8kor kezdődik a tantás, rendszerint olyan fél 9 fele érnek oda), kiszáll a kocsiból, elszívja a cigijét, és csak utána viszi be a gyerekeket akik addig szerencsétlenek az autóban ülnek és várják, hogy őméltóságok elpöfékeljenek :evil:

No meg amikor a Felhő utcai napköziotthonos intézetbe hordtam Viust gyógytornára és jött a támogató szolgálat a gyerekekért, a kis miniszoknyás műkörmös picsa, nem szállt ki az autóból, mert ő ugyan nem fogja meg a gyereket, hisz folyik a nyála..... :evil: Az ottani nevelők tették be a kocsiba a gyerekeket és majd a szülők otthon kiszedik :evil: Az ilyen miért jelentkezik ilyen munkára? menjen el bakker szoláriustúdióba mutogatni magát, de ne sérült kiszolgáltatott gyerekekkel foglalkozzon... :evil:

Bocs de nagyon a bögyömben volt, muszáj volt kiírni magamból....

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő! :twisted: Bunkók! :twisted:

Szilcsi!
Hát menjél még egy kört, de szerintem jó lesz számolva. :roll:
Azért gondolom, mert mikor a Márk elmúlt 2 éves és visszamentem, bő 2,5 év kihagyás után dolgozni, nekem se ugy számolták, hogy ahány év annyiszor 25 nap mondjuk, hanem az első évet számolták teljesnek, és utánna már csak egy részét időarányosan. Szóval nekem is kevesebb volt, mint amit gondoltam. :roll:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Enikő, jól tetted, hogy kiírtad magadból, csatlakozom Zitaaaa-hoz, bunkók!!! Remélem, Zazának semmi komoly baja nem lett!

Zitaaa, csak azt nem értem, hogy mire időarányosítanak mikor az otthon töltött idő teljes jogviszonynak számít, amire tudomásaim szerint teljes szabi jár...
Tudni nem tudom, mert ilyen cipőben nem jártam, de nekem még vmi ilyesmi rémlik régi tanulmányaimból.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Csajok, csütörtökön megyünk fel Pestre az IKEA-ba, meg erre arra, Balatonra, ha kell valakinek valami szóljatok!

És ha gondoljátok pl októberben vagy novemberben valamikor, csinálhatnánk egy IKEA túrát. Kölköket lepasszoljuk és irány az IKEA. Nekünk 7 személyes autónk van tetőcsomagtartóval, befér minden :) Összedobjuk az üzemagyag (neeeeem fogyaszt sokat :wink: ) és a pályamatrica árát és hajrá :)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő!
ez a pasi nagyon gáz, bokán kellett volna rúgni...

én mennék veled Ikeába, de ha nem én vezetek halálfélelmem van :mrgreen:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: