Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hátha most tudok írni kicsit, alszik Dávidka! Elég ritka a nagy alvás, sajnos...

Minden naposnak sok-sok boldogságot! :lol:
Nagyon tetszenek a képek!

Enikő: Nagyon szép Zaza tortája, biztosan finom is volt! :D A kocsitok meg tényleg állat!!!!! Mi is éppen gondolkozunk rajta, hogy veszünk, mert nagyon hiányzik... Milyen típusú a tiétek??? (Bár nekünk nem mindig kellene 7 személyes, de azért ki tudnánk használni) És városban sem fogyaszt túl sokat???

Cseppek: Milyen nagyok a fiúk!!! Bilizéssel kapcs. Doró már hónapok óta szobatiszta a pisivel, éjszaka is, de kakilni még mindig elvonulva, bennünket kizavarva szokott, bugyiban! :? Azt olvastam, hogy az később alakul ki általában! A csodabiliről (ami a link alatt található) nem is hallottam. Nekünk is mezei van...

Zsuzsu: De aranyos Ábel, és huncut is az anyázással!!! :D :D :D Viszont ha nem is mondja, mégis választékos! :lol:

A hétvégén mi is oda voltunk egy barátnőméknél, akik Baja környékén laknak, hát szuper volt! Tavaly voltunk utoljára Pesten, már nagyon ránk fért a menés. Nehezen szántuk rá magunkat, mert nincs kocsink, így busszal mentünk, 2 órás az út. Féltünk tőle, apa konkrétan ellenezte az utazást, de meggyőztem és szerencsénk volt, mindkét gyerek végigaludta a buszutat, semmi probléma, hiszti, betegség nem volt!
Amúgy jól vagyunk, Dávidkának van 2 foga, szépen eszik naponta egyszer, viszont amióta eszik, alig kakil, 2-3 naponta...

Tényleg: Mikor kell elkezdeni naponta többször is etetni őket? Mert nálunk Doró egyáltalán nem evett ennyi idős korában, így nem tudom, egy normális gyereknek hogy kell adni a kaját... és miket? Főzeléket este is meg reggel is vagy gyümölcsöt, vagy ti hogy csináljátok???? Vagy az jóval később lesz, amikor naponta többször esznek a szoptatott babák?

Ahogy írtátok a rizs és kókusztejet, én is kedvet kaptam! :D Megkóstolom majd őket.
Megyek, mert mindjárt ébredés lesz, ahogy látom!

eszter

KépKépKépKép
hefe
 
 


Cseppek! Orsi is keveset volt beteg, neki is mégis ki akarták venni már tavaly az orrmanduláját én meg totál felháborodtam hogy alig beteg, akkor mit érdekel engem hogy nagyobb mint kellene. Na idén elvittem hallásvizsgálatra, igazán nem volt gyanus semmi, kicsit hangosabban beszélt, de azota is,szoval nála ez alaphelyzet lehet, na a vizsgálaton elég rossz értéket mértek, igy 1 hónap mulva már megmütötték, akkor már szidtam magamat hogy halogattam eddig, azota a hallása is javult. (géppel mérték). Hidd el én sem szivesen vittem korházba, de amikor rájöttem hogy nem csak akkor lehet gond hogy ha sokat beteg, be kellett látnom igaza volt tavaly már a föorvosnak, tudhatott, sejthetett valamit (nyilván sok ilyen esetben gond ha nagyobb a normálisnál a mandula). Ja és én ugy vagyok vele, ha mégis kell egy mütét akkor meg minél kisebb a gyerek annál hamarabb elfelejti. Norbinak ezért nem engedtem tavaly halogatni a fülmütétet (és a mandula mütétet). A fiuk nagyon helyesek

Bilivel egyetértek, nekünk a régi jó volt Norbinak, de az ujnál nagyon kell vigyázni (emeletre is vettünk egyet) az nem elég magas elöl ill a régi sem magasabb csak mégis ahogy beleül a feneke mélyebbre kerül igy mégis elönyösebb kisfiunak:) Nekünk is olcso bilink van, sosem volt egyéb gond.

Zita! Nekünk is ezt mondták (meg tesomnak is az orvosa) hogy a 15 hósnál 1 hét mulva várható a mellékhatás, ha lesz. Norbinak irtam pont 1 hétre lett taknyos, meg lázas, bár nem tul magas volt szerencsére

Nóri! Boldog szülinapot Dórinak!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
bibi226
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Nagy nehezen sikerült feltenni a képeket a Ballagásról!!!
Nagyon édesek voltak,énekeltek,picit táncoltak,én pedig annyira büszke voltam,persze hogy bőgtem................... :roll: :lol:
Kaptak tarisznyát benne nyalókával,gumicukorral,a fiúk pedig még kisautót,a lányok nyakláncot ,és karkötőt kaptak!!!! :lol:
Barni a képen a kedvenc barátnőjével látható!!! :lol: :lol:

Kép
bibi226
 
 


Lányok ,nem tudjátok véletlen,olyan hely ,ahol lefújnak barnitó pisztollyal??? :roll:
Szoliba nem mehetek,mert rengeteg anyajegyem van.................. :roll:
bibi226
 
 


Üdv.

Bibi, hát ahhoz képest, hogy a gyermekeink egy bölcsibe járnak...Peti nem is ballagott el. Mondjuk annyira nem zavar, mert ugye ott van, aki marad, van aki megy.
Barnítópiszoly? Ilyenről én még nem is hallottam. Nekem barnítózselém van, a legutóbb sikerül úgy magamra kenni, hogy nem lettem csupa folt. :)

Dancsi, gyönyörű a legkisebbed.

Zitaaa, ez már az új fürdőbugyi a lányodon?

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Bili: ma Dóri is kipisilt az elöl nem magasított biliből. :lol:

hefe: én majdnem kezdettől fogva (pár nap után, ahogy 6 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást) többször adtam nekik gyümölcsöt, hét hónaposan napi 4x ettek, reggel és délután gyümölcsöt, délben és este főzeléket, emellett D még 5-6x szopizott, nem csoda, hogy olyan dagi volt. :lol:

Karmen: köszönjük!

Védőnő: ma elmentünk, kérdezett meg mért mindenfélét, azt mondta, nem az 1997-es rendelet érvényes már, és az új szerint elvileg 6 éves korig minden évben el kell őket vinni. Sajnos átvette a körzetet a régi védőnőnktől, aki tapasztalt volt, gyakorló anyuka és nagyon ritkán járt erre, amit nem bántam :wink: , az új viszont pályakezdő, nagyon fiatal, nagyon lekes és ügybuzgó, aranyos, nem akarom bántani, de már be is jelentette magát szeptemberre, könyörgöm, minek ilyen gyakran??? :shock:

Bibi: miért olyan fontos, hogy barna legyél? Szerintem ne tedd ki a bőröd ilyesminek… :roll:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok!

Eszti: Enyémek kb. 1-2 hónap után kaptak 2x enni "rendeset", de nem tudom pont mikor, de nem kapkodtam el. Azt konkrét felírtam, hogy Gréti 11 hós és 1 napos volt amikor bevezettem a háromszori kajálást, addig 2x kapott.

Programajánló: Ma is volt és jövő héten is lesz KEDDEN (10-től és 16 órától) a Somogyi Könyvtárban diavetítés a gyerekeknek. Mi ma voltunk Grétivel, nagyon jó volt, utána még bóklásztunk a könyvtárban, olvasgattunk, stb. 2 órát ott voltunk. Nagyon jó volt, bár lehet csak azért, mert már hiányzott egy kis "csak csajos" kettesben program.

Az ajánló:
Kedd a diavetítés napja: a "Meséről mesére" című program előadásai délelőtt 10 és 16 órakor kezdődnek, így a később ébredő óvodások és kisiskolások is megnézhetik a mesefilm délutáni ismétlését.

Szerdánként „Játsszunk együtt valamit! Közös játék kicsiknek és nagyoknak” címmel indul játéktanítás.

Csütörtökön kézműves foglalkozásokat tartanak a gyerekeknek – a különféle dísztárgyak és játékok elkészítéséhez szükséges anyagokat a könyvtár biztosítja.

Péntekenként „Mesét mondok, mesét játszom” címmel játékos mesés délutáni programra várják az óvodásokat és kisiskolásokat.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Nóri, Bea! Voltatok hétfön a moziban a szinházi elöadáson? Szerintem és Orsi szerint is évek óta mindig ez a pasi messze a legjobb :lol: De most mégsem volt tömeg :o

ezt lehet csak akartam linkelni
http://www.hungarikum-fesztival.hu/page.php?6
http://www.pottyoskapitany.hu/pottyos_p ... ura_-_2009

Bibi! Milyen nagy már Barni is!! Melyik oviba fog járni? Barnitásnál én azért félnék hogy még ugy sem lenne egyenletes, mi van ha valahova többet fujnak? Én igaz még krémet sem mertem megprobálni, föleg hogy DM cikkezett róla nemrég és a tesztben nagyon foltos lett a hölgy és az a barna is inkább sárga lett :lol:

Csibe! Nálatok mi lett a végsö ovi?

Nóri! Nekünk is havonta szoktak menni a védönök én ezért mondtam le végleg róluk :lol:

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Ilyen is ritkán fordul elő nálunk, Doró 8-kor bealudt, fél9-kor Dávid is! :D

Bibi: Nagyon aranyos a kisfiad, bár inkább olyan nagyfiús. Sokat változott!!! :lol:
Karmen: Köszi a programajánlót.
Bea: A Könyvtáras is nagyon jónak tűnik. Sokan voltak, amikor voltatok? Mekkora gyerekek? Dorónak még korai lenne, gondolom...

Köszi a hozzátápi infót. Nálatok kb. mennyit ettek a kölkecek? Mert Doró 3 kanál után sugárban hányt, így nekem rekordmennyiségnek tűnik Dávidka 1 decikéje. Az jó???? Vagy attól nem függ a többszöri kajáltatás, hogy mennyit eszik ténylegesen? (Bocsi, úgy vagyok ezzel, mint egy kezdő anyuka, de tényleg nem volt részem beletanulni, hónapokig gyártottam a pempiket anno és végül mindig kidobtam őket.)

Fiacskám egyébként egyfolytában megpróbál felülni, hanyadt fekve a fejét nagyon magasra emeli, hasizmozik, meg kúszik hátrafelé és hasra fordul. Hátra nem igazán, azt nagyon utálja... Doró meg nagyon belejött a beszédbe, szépen mondatokat alkot, sokat énekel és kezd mondókázni is.

Nekem ez a mai idő melegebb volt, mint eddig... csak én nem érzem a lehülés áldásos hatását?

Jó éjt!
eszter

KépKépKépKép
hefe
 
 


Sziasztok!

Eszti: Gratula Dorónak, Gréti anno 2-3 hósan már hasizmozott így ahogy írod Dávidot. Bea szerint azért, mert sokat volt hordozóban...
Könyvtárban nem voltak sokan, nem számoltam, de kb. 10 -15 gyerek volt. Volt Doró korú is, meg picit nagyobbak is, de ovis korosztály volt. A menü: A török és a tehenek, Kacor király, Árgyélus és Tündérszép Ilona, A kiskakas gyémánt félkrajcárja.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Hallé :)


jégvirág írta:
Az ajánló:
Kedd a diavetítés napja: a "Meséről mesére" című program előadásai délelőtt 10 és 16 órakor kezdődnek, így a később ébredő óvodások és kisiskolások is megnézhetik a mesefilm délutáni ismétlését.

Szerdánként „Játsszunk együtt valamit! Közös játék kicsiknek és nagyoknak” címmel indul játéktanítás.

Csütörtökön kézműves foglalkozásokat tartanak a gyerekeknek – a különféle dísztárgyak és játékok elkészítéséhez szükséges anyagokat a könyvtár biztosítja.

Péntekenként „Mesét mondok, mesét játszom” címmel játékos mesés délutáni programra várják az óvodásokat és kisiskolásokat.



Bea a holnapi mikor kezdődik? Köszi az ötletet! El kéne menni...... Bogi biztosan élvezné..de nemtom a kicsiket hova passzolni, párocskám dógozóba lesz... :roll:


Melinda: Mikor taliznak a csajaink?????? Idő van!!!!!!!!!!

Bibi: Gyönyörű ez a gyerek, és olyan nagyfiús :) Nagyon szép, gratula a ballagáshoz!

Gellért is csudaszép tiszta anyja :wink:

jócaka

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Hefe! Orsi még 1 évesen is alig pár kanállal evett szilárdat, csak szopin élt. Norbi meg jol evett fél évesen is már, szerintem az 1dl az nagyon jo!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


hefe,
nálunk is sugárbanhánytak :? így tanácsot adni sajna nem tudok

Jozsóval még csak-csak ment a hozzátáplálás, de Bobival gyötrelem volt
Vendég
 


hefe: Szerintem is jó az 1 dl. Csajok rekordja 2 dl volt gyümölcsből, és 1,5 dl főziből.

jégvirág, hefe: az én lányaim semmit se hasizmoztak, pedig sokat voltak hordozóban! :lol:

Karmen: hát ez az, ha eljön havonta, azaz egy évben 11x, akkor a 12. alkalommal miért kell nekem elvinni a gyereket hozzá???? Színházban nem voltunk, eszembe se jutott, majd jövőre, D-nak korai.

dancsi: na majd Gellért! :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Norus!
Nagyon jók a képek!
Hát apátok tényleg nyomhatja az autópályán ha Keszthelyről bő 2 óra aatt hazaértetek!! :shock:

Exi!
Ez nem az a bugyi!
Ezt Norustól vettem. :wink:
Az is ugyanilyen csak egy szinű ciklámen.

Dancsi!
Szerintem te ugy leszel a fiúkkal mint Haragosi a lányokkal.
Mind egyforma. :wink:
Legalábbis szerintem Gellért már most nagyon hasonlit a nagyokra. :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Sziasztok!

Olvastam a bal oldalon lévő cikkajánlók között a magasvérnyomásos írást. Hát igen...és ez az enyhe magasvérnyomásra vonatkozik? ( nekem übermagas volt... :cry: )Bakker, és erre miért csak most jöttek rá?

Norus: Dejó az a naplementés kép :D meg az összes többi is :) amin szeretgetik egymást, írtó édesek :)

Galériát tervez a zuram, van valakinek otthon galériája? Ötleteket lesnék :D

Pusza
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


2 kép, az egyiken Bobi 11 hós, a másik ma készült Gellértről. de a ruha ugyanaz :D :D

Kép

Kép
Vendég
 


Enikő,
nézd meg a Bartos Erika (ANna-peti-gergő) honlapját, nekem nagyon tecc az ágyuk :)

Zita,
amúgy nem egyformák, totál más mind3, bár biztosan vannak hasonlóságok bennük, végülis testvérek :D
Vendég
 


Dancsi! Nekem Gellért nem tünt eddig nagyon hasonlónak a fiukkal, de nyilván van aki meg ugy látja

Nóri! Nagyon klassz képek, jó lehetett a nyaralás.

Orsi tegnap ment a Balcsira, anyu otál odavan a szállásért (Teszvesz-en vettem, nyertem) de mondja sajna ott is beleestek a hitelcsapdába, uj ház, hirdetniük kell, nem tudják fizetni a tulajdonosok a hitelt:( Igy jövöre valszeg ide már nem mehetnek megint.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi köszöntést :wink:

Pár napja jöttünk haza a Balcsiról Bogláron voltunk, az idő nagyon jó volt szerencsére :D
Zsoltika nagyon élvezte a pancsit, vonatoztunk, hajóztunk 8)
Az utazáshoz hozzászólva a pályán dugó volt, a Dunaföldvári hídnál szintén dugó, Szekszárd felé mentünk és kifogtunk egy kerékpár versenyt amit majd egy óráig kísértünk! Pár autón múlt az egész olyan mérgesek voltunk, hétvégén és főúton :twisted:

Szilcsi!
Hogy vagytok? Remélem már minden oké???

Anikó
Kép
zsivicz
 
 


Anikó! Boldog névnapot:) A Boglári cimet megirnád és van a neten rola kép? Árak?? Köszi

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Köszi a tanácsokat és ötleteket!

Nóra: Nagyon tündériek a csajszik! :lol: Nekem az ölelkezős kép tetszik legjobban! :) Képzeld! Doró lába 2 számot nőtt a nyáron! A második szandiról lóg le a lába idén nyáron, szóval 22-ből mostmár 24-re váltunk! Csak kellett volna az a Rider szandi! :lol:

Dancsi: Megnyugtat, hogy másnál is hánytak a kicsik a hozzátápi kezdetén! :) Lehet, hogy nem én rontottam el! Most viszont örülök a sikeres etetéseknek! :lol: Kész élvezet, hogy fogy a kaja, amivel szöszölök délelőtt! Lehet, hogy Gellért is szívesen fogadja majd az új falatokat! Amúgy a méreteihez :shock: gratulálok! :)

Karmen: Mintha azt írtad volna régen,. hogy 1 éves kora után Orsit elválasztottad! Miért, hogyha nem voölt egy nagy evő a kanalasból??? Vagy más oka volt? Vagy éppen azért, hátha akkor jobban eszi a kanalast?

A hétvégén sok dolgom lesz, mert jövő hétre előre hozták a csana tanfolyam vizsgáját, szóval szakdogát írni és tanulni kell!

Kellemes pihenést mindenkinek!
Puszi:
eszter

KépKépKépKép
hefe
 
 


hefe,
én is Gellértben reménykedem, anno a rengeteg lefagyasztott gyümölcsöt mind ki kellett dobni, mert a nagyok fujjogtak rá, remélem most nem így járok

amúgy nem Gellért az extrán nagy baba, hanem Bobi volt a nagyon picike (most is még csak 13 kg). Gellért súlya talán egy picikét nagyobb csak az átlagosnál, a születési súlyát is figyelembe véve, most 6500 gramm és 65 cm (Bobi egy évesen volt 7 kg :? :? )
ami fura, hogy a 74-es ruhák már kicsik
viszont Jozsó és Bobi 3 hósan már megfordultak, Gellért még az oldalára sem fordul

mi ma megyünk a Balcsira a fiúk után, hát bízom benne, hogy nem lesz dugó
Gellért tegnap kapta a 2 hós oltást + Prevenart. este 3 órán át ordított (pedig ő tényleg soha de soha nem sír), pedig láza nem volt, utána reggel 1/2 10-ig aludt :)
Vendég
 


Hefe! Rosszul emlékszel. Norbi 14, Orsi 16 hóig szopizott. Orsinál hamarabb nem is lehetett volna elhagyni hogy csak tejcsin élt. Amugy nekem mindkét gyerek pépeset evett amig nem nöttek ki a hátso rágofogak, mert a darabostol ök is öklendeztek, de ahogy meg tudták rágni nem volt ilyen probléma

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Enikő!
Melyik cikkre gondolsz a vérnyomással kapcsolatban? :?:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


hefe,
tudom, hogy ez nem törvényszerű, de nálunk a nagyok pl. azóta alszanak éjjel, amióta nem szopiznak
és Bobi azóta sokkal jobban eszik, bár nála a nagy áttörés a rota volt, addig majdhogynem csak anyatejen élt.
de amióta nem szopik, azóta szemmel láthatóan normálisabban eszik (jobban és többet, mint Jozsó, Bobi nem válogat, Jozsó nagyon), igaz ő akkor már 3 éves volt, Gellértet eddig nem tervezem szoptatni :)
Vendég
 


Szia Karmen!
Köszike :lol:
A Boglári cím Szegfű u. 5. Ráncsik István ez a gömbkilátótól nem messze van egy magánház alul laknak, az emeleten van 4 szoba 2 fürdő közös nappali amiben minden van :)
2500ft/fő volt, Zsoltikára nem fizettünk, igaz mi oda járunk 7 éve :)
A neten nincs szerintem kép róla, de utánanézek, ha szeretnél a mi fotóink között biztos van olyan amiben látszik milyen akkor küldök neked :wink:

Anikó
Kép
zsivicz
 
 


Zsivicz! Kellene nekem telefonszám, elérhetöség (akár email cim) is akkor hogy kapcsolatot majd fel lehessen venni velük. Ha van foto amin látszik kivül, belül érdekelne, köszi:) email cimem fent van itt

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Dancsi: Doróm is azóta alszik "normálisan", amióta nem szopik. Nagyon hasonló a gyerekeink táplálkozása. Gellért is csak szopik még? Én sem akarom 2 éves kora után is szoptatni Dávidot... :oops: Majd 3 éve egyfolytában szoptatok... :oops: Nincs bajom vele, de mégis... :D

Karmen: Nálunk Doró addig hányt, amíg azt nem kezdtem adni neki, amit mi is eszünk, kb. másfél-2 éves koráig. A pépes dolgokat a mai napig nem nagyon eszi meg, pl. krumplipüré, puding, tejbegríz, stb. :)

Képzeljétek! Ma van az 5. házassági évfordulónk és teljesen elfelejtettem!!! :oops: És apa a munkából hazafelé jövet hozott egy nagy csokor vörös rózsát! :lol: :lol: :lol: Pedig még a szüli vagy névnapomat is elfelejti mindig, de most mégis csak neki jutott eszébe! :D :D :D Imádom!!!

Jó hétvégét mindenkinek!
e.

KépKépKépKép
hefe
 
 


Sziasztok!

A gépünk bemondta az unalmast...a férjem laptopjáról kell netezni...

Hefe, sok boldogságot nektek! Mi júl. 17-én voltunk ötévesek. :) Kaptam egy megvilágítható táblácskát, nagyon szép.

Jó hétvégét mindenkinek!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Hefe, sok boldogságot! :lol: Doró lába most ekkora? 8) Lalinak már a 3. pár cipőt vettem, holnap kapja a 4. a nyáron, neki most 23-as és 24-es cipői vannak. :shock: Az egy hónapja vett Asso szandit 4 hét alatt kinőtte. :roll: :shock:

Anikó, ISten éltessen! :D Köszi, jól vagyunk, csak sűrűek a napjaink, készülünk nyaralni. :D Végre apával együtt hármasban!
Sopronba megyünk, egy 3 csillagos hotelba :lol: , mert megérdemlem, :lol: és befizettünk két útra is, amit a hotel vendégeinek szerveznek, egy napos bécsi kirándulásra és egész napos hajókázásra a Fertő tóra. :lol:

Nóra, a naplementés kép viszi a pálmát. :D Szépek vagytok!

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Timi, Zita, Dancsi, Norus, Bibi, Enikő, Cseppek! Csodaszépek a gyerekek! :lol: :lol: :lol:

Cseppek! Olyan egyformák a fiaid, hogy az első képen azt hittem Zolka van, aztán kapcsoltam, hogy Zolkának kicsi! :lol: :lol:

Dancsi! Sztem is nagyon hasonlít Gellért a nagyokra! :) :)

Szilcsi! Kellemes pihenést! :D

Mátyás fiam hozta a formáját hízásban, a 4 hónapos státuszon a méretei: 8100 g és 68 cm :lol: Kiscsillag nem egy apróság. 8)
A hasról-hátra és hátról-hasra fordulás mellé felvette a repertoárjába a hason körbe-körbe forgást, így forgás-fordulás-pörgés kombinációkkal elég gyorsan "halad". :)
Teszek néhány képet.

Matyi
Kép

Flóra, Matyi és a büszke apák
Kép

Puszi a tesónak
Kép

Szigorú Matyi
Kép

Holnap megyünk a Balcsira 1 hétre. Remélem jó időnk lesz...

Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


köszönöm szépen a dicséreteket!!!

Norus,szerintem mi még nem találkoztunk,így nem láttál milyen fehér a bőröm,annyira hogy az csak na.........
Valaki ránéz megvakul.......

Zsuzsi,a Matyi,tiszta Dini mikor kicsii volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bibi226
 
 


Sziasztok!

Végre van netünk,így tudok jönni.Visszaolvasni nem tudok ennyi, csak a képeket néztem meg. Minden baba nagyon édes, és a szüli és névnaposoknak sok boldogságot kívánunk!

Rólunk: jól vagyunk, várjuk a bölcsit, Málna is szerencsére. Már voltunk ovit is választani, az is nagyon tetszett neki, üvöltött mikor el kellett jönni, a bölcsivel dettó, ott is voltunk ismerkedni!
Nagyon szépen beszél már, kisebb mondatokat is mond, pl: apa vette boltba, Tomi bácsi nem tudta, baba tudja, cumi beesett stb... szépen ragoz is, szóval az egész család nagyon büszke rá és örül. Szavakat szinte mindent mond amit eddig hallott életében. Mamát kioktatta, hogy a libikókára azt mondta hogy hinta, mert az "libitóta"
A Kismama újságokkal alszik el, minden pocakos kismamát az újság elején név szerint tud az elején,de még az újságot ki sem nyitotta és mondja a babájuk nevét és utána megnézzük a végén a babát,hihetetlen a memóriája, hogy ilyeneket megjegyez! És külön alszik, szétszedtük a kiságyat, át lehet alakítani kis heverővé, mondtuk ,hogy nagylány és ott aludjon a szobájába és egy szóra ment is, azóta imádja az ágyát. Volt a gyógytornász kontrollon, és kell gyógycipő neki, ami 2 hónap múlva lesz kés, fasza, villám gyorsak!
Teszek pár képet :
Kép
Kép
Kép
20140113113746
 
 


Van egy futóbicikli a teszveszen, ha érdekel valakit, ma jár le:

http://www.teszvesz.hu/item703318667_ra ... _kedv.html

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Szia Karmen!
Írtam privit a Balcsival kapcsolatban :lol:

Szilcsi!
Köszike a köszöntést!
Ez tök szupi, majd mesélj milyen volt :wink:

Mi tegnap voltunk vese Uh-n és szerencsére nem változott, igaz múlhatna, de én már annak is örülök ha nem nagyobb!
A jobb oldali kisebb így a doki most nem zaklatott a hólyag feltöltéssel és az izotóp vizsgálattal, úgy örültem :lol:

Anikó
Kép
zsivicz
 
 


ATZita: hát igen, eléggé menni szokott apánk, meg is lepődtem, hogy hoppá, már itthon is vagyunk (én is bealudtam).

Karmen: a szállásokra hogyan szoktál rákeresni a tv-en, van valami kritériumod az eladókkal szemben, stb? Pelusokat majd megnézem.

zozo: mekkora már Pati, hogy növi ki a 98-as rucikat? Dórira a 92-esek még bőven jók, Marcsi 3 évesen hordott 98-ast, sőt, a hosszúujjú 98-as felsőket az oviban kezdte hordani, és most is 104-est hord.

hefe: hoppá, az szép növekedés! Dóri most nő bele a 23-as méretbe, még 22-est hord, de már éppenéppen jók a szandik.

Bibi: hááát, még mindig jobb a hófehér, mint a foltosbarna, nem? :wink:

A Lilypie-t átvariálták, megcsináltam Marcsi új vonalzóját is, de a két új vonalzó linkje együtt nem fér be az aláírásba (256 karakter, és max 255 lehet :evil: ). Valakinek van valami ötlete?

Tud valaki olyam boltot, ahol féldrágaköveket lehet kapni?

Dóri ma leesett a fotelről, szegény nagyon rondán összeverte az arcát a szeme mellett-alatt. :cry: Egy kis hős, sírva is tartotta nekem az arcát, hogy be tudjam kenni a sebet.

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Nóri! Azt néztem ami Balaton-nal kezdödött mert most oda akartak anyuék menni. De ha konkrétan tudom más város is mi érdekel akkor annak irom be a nevét, és amiket kihoz találatokat megnézem. AZ ár van hogy azért tünik csak olcsónak, mert az 1 före esöt adja meg, a másik napi árat ad, van aki hetit stb. szóval egyesével átolvasom öket, képeket megnézem és ha van még kérdésem akkor irok nekik. (ált. van:))
Kritérium annyi hogy megnézem hogy milyen az értékelése, és itt a szállásra vonatkozóakat probálom visszakeresni. De a fotók is sokat elmondanak.
Szegény Dóri:( nálunk Norbit éri folyton baleset.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Norus!
Pati 94cm 15kg (vagy 14) nem vékonyka :D 104es rucikat veszek már neki, a cipője 25ös.
a 98as naci még jó, éppencsak. a felső nem.
Vivi 110cm, neki meg 116 os rucik jönnek, 110 már kicsi és 29es szandija van :roll:
neki is jók még a 110es nadrágok, de a felső nem.
nov.ban lesz 4éves.
nem tudom mekkorák lesznek, nem vagyok egy óriás, az apjuk se, bár a nagy és déd-papák magasak voltak eléggé.

jobbulást Dórinak.
Vendég
 


Klzsuzsi (és Timika is): Nagyon szépek a gyerkőcök! Zsuzsiéknál duplán gratulálok!!! :) De édesek a puszilkodós képen! :lol:

Anett:
Nem semmi Málna a képeken! Hogy megnyúlt, nem? Ismét málna fagyit kapott??? :D

Nóra: Mi kvázi átugrottuk a 22-est (bár lehet, hogy az előző szandija is kicsit nagyobb fajta 21-es volt), 1-2 hónapig hordta csak, tavasszal vettük. Most a 23-ast kezdi kinőni, jól végigér a lába. De most nem bízom senki másra a cipővásárlást az előző kettőt nem én vettem, szerintem nem merik megvenni a megfelelően nagy szandit-cipőt. Én kb 1 centivel hosszabbat szoktam venni, hogy beleférjen hátulra az ujjam! Szegény Dóri! Jobbulást Neki!

Jut eszembe, a városban mindenütt gyerekcipő leértékelések vannak, Siesta 30-50% kedvezmény, bár elég gyér a kínálat az akciósokból, de az őszi cipők gyönyörűek szerintem, horror áron! !

Zozo: Lányok mérete nem semmi! :shock: :shock: :shock: Bár nem ritka az ismerőseim körében sem az extra nagy lányka, de szerintem ki fogják nőni a kezdeti gyors növést! Doró egyébként nem extra nagy, talán kicsit magas, csak azért írtam Nórának a szandiméretet, mert tavasszal nőtte ki a 21-es szandijait, most meg 24-es kell! :shock: Ősz végén kezdjük az ovit, nagyon várja már a csajszi! :)

KépKépKépKép
hefe
 
 


Sziasztok!!


Gyönyörűek a gyerekek :)


Csajok Marci szeretne egy kis zsebpénzt keresni, árul fügét (frisset)
40 ft/darab árért.
Szép nagyok, mézédesek!
Ha valakinek kell szóljatok bátran, házhoz is szállít, elteker szépen :wink:
Köszike
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Zsuzsáknak boldog névnapot!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Zsuzsiknak én is sok boldog névnapot kívánok!

Hefe!
Dorottya lába 23-as? Érdekes, mert Málnáé is,a 3. szandit veszem a nyáron.Mondják mások,hogy nagy a Csajszi,de én nem látom nagyobbnak a kortársainál a játszón. Ruhából 98-ast hord! Mi is a Siestába vettük mind, és a leértékelés tényleg gáz, mert az van leárazva,amiből csak 1 méret van, a nyári szandik nincsenek is.Szóval ugyan annyi,mint nyár elején :?
20140113113746
 
 


A Vásárhelyi Pál utcában a Tejdiszkont, FNX...stb melletti EURO diszkontban, a nagyméretű játéktároló doboz kerekes, fedeles KIS márkájú (olasz termék, nem gagyi kínai car) most akciós 2490 ft.

Több színű kerékkel és tetővel kapni, nagyon klasszak, én mindig ilyet veszek!

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Ma Zsuzsanna van??? :o Nem februárban van?

Klzsuzsi!
Nagyon édik a gyerkőceid! Jó az az apás kép :D

Anett!
Még mindig tüneményes kislány Málnus! A méretei se semmik :shock: Hajna is 98-ast hord, Réka 104-est :)

A lábméretekről fogalmam sincs, de miután az enyém 42-es, nem számítok konfekció cipők vásárlására nekik sem :lol:

Dancsi!
Nálunk is egyértelmű összefüggés van a szopi abbahagyása és az éjjeli alvás között. Ezért hezitálok, hogy húzzak-e rá még egy év szopit vagy ne (a gyerek természetesen ezt támogatná). Mert ugye a téli csúnya bacik, meg miegyéb miatt könnyebb lenne, na de az éjszakázásnak vétójoga van :D

Enikő!
Te el vagy tűnve... lassan lehullanak a levelek, és szállingózik a hó... Menjünk mi? :lol:
Vendég
 


Haragosi! Tegnap volt Zsuzsanna, lehet télen is van, nem tudom ki mikor szokta tartani, de tegnap a rádióban sorra köszöntötték öket igy tegnap is napjuk volt:)

Anett! Már megint fagyizott:)?

Nálunk Orsinál nem jött be de Norbinál igen, hogy az éjjeli szopi elhagyása után nem kelt többet fel éjjel. Orsi viszont még nagyon sokáig, 4,5 éves koráig! Hü de kivoltam éjjelente :(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Kutyafuttában olvastam egy plakáton,hogy lesz Madárkiállítás Szegeden augusztus 20-23-ig.
Hátha vkit érdekel.

:wink:

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Engem érdekelne hogy lesz-e valami 20-i ünnepek alatt program Széchenyi téren, rakparton stb. Akár kirakodó vásárra is beutaznék.

Enikö! Marcinak boldog névnapot (ha ma van:))!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: