Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Boszi!
Természetesen nem akartalak megbántani! Ne haragudj, kérlek!
Osztálytársammal tanuló korunkban történt hasonló és Isten lássa a lelkemet, nem falazásból mondom, valóban nem tett semmit az osztálytársam. Sajnálom, hogy rögtön ez jutott eszembe a mamával kapcsolatban.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Fanninak, Gani - a párodnak és a nagyidnak - Boszi!

Az, hogy egy nővér megüt egy beteget... :evil:
...hogy meri megtenni :evil:

A mi napjaink mozgalmasan telnek...
Levi állandóan megy és pakol valamit.
Szereti kiszedni - vagyis kidobálni az apja gatyáit, pólóit, a saját harisnyáit, zoknikat...stb...
én pedig csak pakolok visszafelé :(

Van (jelenleg 3 db) motorja (az első a keresztlányunké volt- ez nagy még,
a másodikat Anyós kérte kölcsön a szomszédból, a harmadikat pedig tegnap vette )
már szépe felül - leszáll egyedül és motorozik.
...a bébitaxival is közlekedik néha, de az már nem olyan nagy újság.
...arra néhányszor fordítva sikerül felülnie :P

Ma kapta volna a 15 hós oltást, de délelőtt folyt az orra..

Már kint van a 10. fogunk is, így könnyebb rágni... de egy kicsit szenved vele.
Hasmenés... 1-2 alkalommal - hajnalban szinte sírt álmában - annyira fájt neki..
de bekenem és alszik tovább..

..épp most ébredt...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kaptam legót :lol: És képzeljétek el, itt Békáson! A piacnál van egy fotós üzlet és ott árulnak legót. Nem is tudtam, és tök véletlenül láttam meg. És olcsóbban kaptam meg, mint a webáruházból.

Fanni már jól van, nem lázas. Tulajdonképpen nem is tudjuk mi baja volt. De hál Isten elmúlt.

Kedvencünk most a Kisvakond. Egész nap azt kell nézni. Már van egy dvd-je is, simán kiveszi a dobozból, bekapcsolja a tévét és berakja a dvd-t... :lol:
Minden zenére táncol és énekel, lalalázik :lol:

Boszi: hogy vagytok?

Fiora, Czombi rég voltatok!

horvviki
 
 

 
 

Sziasztok! :wink:

Én is vagyok ám,csak kicsit el voltam havazva.
Mamám jól van,holnap hozza haza a mentő. 1 hónap múlva lesz majd kontroll.
Anyu tegnap volt nála,és azt mondta,hogy 4-5X elkérdezte,hogy milyen nap van és hány óra! :? Sajnos lehet ez a visszamaradás neki a betegségből.
A dokinő elmondta,hogy bármikor újból előjöhet neki,akár súlyosabb formában is ,mert a nyaki erei nagyon rossz állapotban vannak sajnos.
Anyu meg jelentette ám a verést! :twisted: Az osztályvezető főorvosnak szólt,aki egyben az Etikai Bizottság elnöke. Az ügy kivizsgálás alatt.

Viki tényleg a KODAK-ban is van lego,el is felejtettem,pedig sokszor járok arra! :wink:

Hétfőn estefele a PROFI-ban összefutottam TRÉCSIVEL! :lol:
Mindenkit puszil!
Sokat dolgozik,meg akkor is pont szülőiről jöt,és apjuk volt a 2 gyerekkel,kicsit azét tudtunk beszélgetni! :P

Láttam a Játszóházat én is. Nagyon kíváncsi vagyok,hogy mennyi lesz,meg hogyan működik majd. Közelségileg jó lesz,de persze a másikhoz képest ez jóval kisebb lesz,de azért szeretném majd megnézni! :wink:

Kia
akkor te sem unatkozol már! :lol:
Pakolás nálunk is nagyon megy,de a hisztikorszak! :shock:
Tegnap sarokba is állt már,nem tetszett neki,de muszáj a nevelés,s ez 100X jobb,mintha verném szerintem! :wink: Mondjuk ne mondom,hogy még nem kapott ki a popsira,meg a kezére,de az más!
Elég nehezen bírta ki a 2 percet,de következetesnek kell lenni,és menni fog!

Helga
akkor te is nagyon készülsz már a szülinapra!
:P
Anno 2 éve én is március 9-re voltam kiírva! :lol:
Tegnap megvettem a lufikat,és kaptam tűzijátékot a papirboltban,ráadásul fele annyiért,mint tavaly,mikor a cukiben vettem.

Anyósék és a sógornőmék jönnek majd vasárnap a bulira,1 hét múlva meg anyuéknál lesz a banzáj!

Nika??? Te is nagfyon rég voltál!!!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


nálunk meg fenforgás van
költözünk

kaptunk egy szövetkezeti bérlakást amiben addig maradunk amíg akarunk igaz nem saját de arra most nincs lehetőségünk de ez is nagyon megfelelő lesz egyenlőre csak egy szobát tudunk megcsinálni de majd szép lassan ahogy a pénztárcánk engedi majd csináljuk a többit is 65 nm 32+rezsi
két+1fél szoba nagy konyha külön fürdő,wc és nagyon szép zöldövezeti részen van tök véletlen jutottunk ide de én nagyon örülök neki
és március végén költözünk és csak pár utcányira van innen :):)

boszi jó hogy mamád jobban van :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika
Nem irigyellek a költözés miatt :roll:
..de nagyon jó, hogy jobb lakásotok lesz.

Tegnap voltunk a dokinőhöz, mert már köhög is Manó.
Azt mondta vírus... :?
...és a szurit lehet, hogy csak 2 hét múlva fogja megkapni.

Már jön a 11. foga is :lol:

Boszi
A hiszti.. nálunk is előfordul... :?
Drukk, hogy a mamád nem legyen rosszabbul.

Tánc - Levi is imád táncolni :lol:

Takarít:
Kép
Motoron - érdekes kormányfogás :P
Kép
Doki után kipakol:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Nika gratulálok,ezek nagyon jó hírek! :P
Sok sikert az új otthonhoz!

Kia Levi hatalmas lett,rég láttam már ugye! :roll:
Jobbulást nektek!

Viki tegnap találkoztam anyukáddal és Fannival a Profiban,biztos mondta! :D Fanni belebújt a kabátba,szégyenlős volt,pedig Gabika még integetett is neki! :lol:
Neki is már mennyi haja lett,beindult rendesen! :wink:
Hogy állsz a fogyival?

Nem semmi ez az esős idő,nagyon nem szeretem! :roll:
Én is tegnap bevásároltam sok mindent,mert ma már sütöm a piskótát a szülinapra,holnap töltöm és vasárnap pedig dekorálom majd! :P Ez mellett még sütök/készítek édes és sós sütiket,tehát nem fogok unatkozni az biztos!

A mamám is már otthon van. Tegnap este vitte haza a mentő. Szerencsére jól van,de most már semmi cukrosat nem ehet,csak diabetikusat,végre ő is belátja,eddig hiába beszéltünk neki! :roll:

Képzeljétek anyukám legjobb barátnőjének a kislánya már olyan nagy,hogy nem kapnak rá bodyt! :shock: Már mindenhol óvodásnak nézik!
Atlétát és bugyit hord. Ja Gabikánál 3 hónappal fiatalabb,s szobatiszta is,és mindent megeszik! Álomgyerek! :lol:

1 kép róla
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyukám legjobb barátnőjének a kislány unokája---elírtam! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam Gabikáról is pár képet :D

Kép

Kép
Szegény gyereknek kevés a játéka! :lol:
Kép

Kép

Kép
Új képeskönyvemmel

Kép
Mint a nagyok

Kép
Párom egyik vásárlója küldte Gabikának! :P Azóta mindig azon eszi a reggelit,vacsorát.... :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: igen, mondta anyu, hogy találkoztatok :lol: És azt is elmesélte, hogy Fanni szégyenlős volt, pedig Gabika közelített hozzá :lol:

Mi is vasárnap ünnepeljük Fanni névnapját. Anyuéktól legót kap, tesóméktól is, mi micimackós bababútor szettet vettünk neki, etetőszékkel, kisággyal, pelenkázóval. :lol:

Kia: hogy van Levi?

Én megyek délután dolgozni :(

horvviki
 
 


Sziasztok!

Boszi
Tényleg nagylánynak néz ki a pici lány. :wink:

Gabika édes, ügyesen laptopozik :P

Jó ünneplést mára..... :D
Várjuk a képeket mindkét buliról!

Mi pihengetünk....
Levi és Apa (megy éjszakára) alszik :lol:

Köszi Viki , Manó már jobban van, lassan a köhögés is elmúlik.. :roll:

Már vidáman tud káoszt csinálni
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!



Először is bocsánat, de nem tudtam még visszaolvasni, elég zaklatott napokat éltünk mostanában. Apukám múlt héten csütörtökön súlyos szívinfarktust kapott, egyik pillanatról a másikra, semmi előzmény nélkül. Volt újraélesztés, nagyon komoly volt a helyzet. Úgyhogy érte aggódtunk csütörtök-pénteken, de hála sokkal jobban van! Vasárnap el is vonatozgattam egyedül Szegedre, és tényleg sokkal jobb színben van.
Szombaton a család egyik felével megtartottuk a szülinapi bulit, ami a fentiek miatt sajnos nem úgy sikerült, ahogy elképzeltük. Nem volt autó formájú torta sem, csak sima kör alakú Thomasos marcipánnal. Áronnak nagyon tetszett a tűzijáték, a gyertyát viszont elég lagymatagon fújogatta.
A szopit már szinte abbahagytuk, tegnap ugye a déli is kimaradt, és mégis tudott apával aludni, ennek nagyon örültem.

Bocsánat, hogy semmire sem reagáltam, majd ma visszaolvasok.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Fanni! Boldog Névnapot!

KépKépKépKép
thelga
 
 


jajj Helga apukádnak jobbulást

Áronnak Boldog szülinapot

nika70
Salgótarján
 
 


Áronnak Nagyon Boldog 2. születésnapot! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga!
Sajnálom, hogy apukádnak ilyen súlyos baja lett! Szerencsére jobban van, ezek szerint felépülőben van?!

Áronnak boldog szülinapot kívánunk Mi is!

Viki!
Fanninak pedig boldog névnapot! Hogy sikerült az ünneplés?

Kia!
Milyen aranygyereked van, még pakol is helyetted :lol:

Nika!
Nagyobb lesz az új lakás, mint amiben most is laktok még? Vagy jobb helyen van, ezért szerettetek volna költözni?

Jövő vasárnap Mi is ünnepelünk :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Fanni Nagyon Boldog Névnapot! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Szóval a születésnap jól sikerült.

Gabika már akkor tiszta lázba volt,mikor látta,hogy apja lufikat fuj!

A buli 15-kor kezdődött.

Sajnos a sógornőmék nem tudtak eljönni,mert nagyon belázasodott a kislánya. Anyósék jöttek és a kis sógor.

Ők se maradtak sokáig,csak 30 percig,mert vki ment hozzájuk,és sietni kellett.

Így nagyrészt hárman voltunk a zsúron.

Anyóséktól Gabika egy távírányitós autót kapott,amitől fél!Nyomogatja a gombjait,de,ha elindul menekül előle!

Meg kapott egy univerzális távirányítót is,hogy tudjon mit nyomogatni.

Én is kaptam finom mogyóros desszertet Nőnapra.



A tortám nagyon jól sikerült,nem is gondoltam rá!

Diabetikus volt,de Gabika nem evett belőle,csak sajtosat rágcsált.

Készítettem még süniket is,annak is nagy sikere volt.

Recept,ha vkinek kell,be tudom másolni!



Tőlünk Gabika Play Dooh Bohócot,nyomdát és óriás puzzlet kapott,ami hangot is ad ki.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga borzasztóan sajnálom ami történt,most olvastam éppen! :( Sok erőt,egészséget apukádnak,és nektek!
Sajnálom,hogy a születésnap se sikerült úgy,ahogy terveztétek,de majd bepótoljátok gondolom.
Apukád akkor már jobban van?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


S akkor jöjjön pár kép

Kép
Diabetikus gyümölcstorta

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A többi kép itt megtekinthető:


http://picasaweb.google.hu/gabornekovats/Gabika%202SzulinapjaOtthon#

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szülinapi képek itt:


[url]http://picasaweb.google.hu/gabornekovats/Gabika 2SzulinapjaOtthon#

[/url]

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

...majd jövök...

Fanninak
Kép
Áronnak
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket! Képekkel később jövök ,mert apa elvitte a fényképezőt...
Sok mindent kapott: 2 doboz legót, fa puzzlet, tőlünk micimackós bababútor szettet kapott a babáinak, etetőszékkel, kisággyal, pelenkázóval :) Nagyon aranyos, csak azóta éjjel-nappal babázni kell vele. etetjük, altatjuk, pelenkázzuk a babákat... Család másik felével pedig most vasárnap tartjuk majd.

Helga: szegény apukád! Reméljük minél hamarabb felépül. De így minden előzmény nélkül... ??? Magas vérnyomás, fejfájás, szívpanaszok, semmi nem volt neki?
Boldog szülinapot Áronnak!

Boszi: nagyon jó a torta, tök ügyes vagy! Azért az kicsit megint furcsa, hogy anyósodék csak fél órát maradtak. Az unokájuk 2. szülinapján!?
Fannis képeslap nagyon tetszett, köszi szépen! :lol:

Na holnap bővebben, mennem kell, mert dolgozom közben....

horvviki
 
 


Sziasztok!

Helga
Jobbulást Apukádnak :(
Sok erőt Neki és az egész családnak!

Boszi
Nagyon szép volt a torta.... Gabika aranyosan játszik...

...mennyi játékot kaptak a gyerekek (Fanni és Gabika)....
Én most azon gondolkodtam, hogy kellene venni 1-2 új játékot Levinek, amivel
tanul is...
...a neheze, hogy itt Nyh-n még csak 1-2 bababoltot ismerek :roll:

Manó lassan meggyógyul, de a 15 hós szurit majd csak 1 hét múlva fogja megkapni.
..épp most vitte ki az egyik fiókot... ki bírta húzni...
(amibe a pici zoknik, harisnyái vannak ) kipakolta és...

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!


Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat apukám nevében és persze Áron is köszöni a köszöntéseket :D
Apukám sokkal jobban van, hála, remélhetőleg pár nap múlva a kórházat is elhagyhatja!

Boszi,
Köszi szépen a kedves képeslapot, nagyon tetszett :)
Gabika ismételten jó sok mindent kapott, és én is sajnálom, hogy anyósodék kemény fél órát voltak nálatok! :evil: Szégyelljék magukat, de tényleg!
Áron jórészt ruhákat kapott, tőlünk kapott duplot, meg kapott nagyapjától egy kis matchboxot, aminek óriási sikere volt. Hiába, nem a pénz számít :) Tesómtól kapott még egy kis favonatot, meg dobókockákat.

Kia,
Nagyon huncut Levi azzal a kis sapkával! A szeme sem áll jól! Látom, a pakolás nagyon megy :wink: Szerintem nem érdemes újabb játékokat nagyon venni, úgy sem játszik többet vele. Majd eljön az a korszak, amikor ellesz a régiekkel is tök jól.

Viki,
Nem volt semmi előzmény. A vérnyomása tökéletes, nem volt semmi gond a szívével, egy fatális véletlen, hogy elindult az a bizonyos vérrög valahonnan. A dohányzás persze azért biztos nem volt jó....
Fanni rengeteg ajándékot kapott, várjuk a képeket. (majd én teszek, bár sok nem készült)

Nika,
De jó lehet az új lakás! Tök jó, hogy korlátlan ideig használhatjátok! Sokkal jobb, mint egy albérlet, ahonnan bármikor kirakhatják az embert. És ez kicsit olcsóbb lesz????

KépKépKépKép
thelga
 
 


Gabika! Boldog Szülinapot!

KépKépKépKép
thelga
 
 


[color=darkred]Boldog születésnapot Gabika![/color]

horvviki
 
 


Sziasztok!
Jók a képek! Mindkét fiúról :lol:

Gabikának mi is kívánunk sok boldog születésnapot!

Mi meg,hogy jártunk reggel. Boginak félig össze volt ragadva a szemhéja. Mivel az oviban több kötőhártya-gyuszis gyerek volt, meg ugye apa is abban szenved 2.hete, tutira vettem, hogy nála is az van.
Minden esetre oviba nem jött, majd du. elvisszük a dokihoz. Erre jövök haza munkából, a gyerek szemének semmi baja. De mégcsak nem is látszik az egyiken, hogy reggel be volt kicsit duzzadva :shock: Még ilyet. Kíváncsi vagyok a folytatásra.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Jövök a képekkel:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


gani: igen nagyobb a lakás de nem ezért költözünk hanem amit helga mond hoigy életünk végégig akár maradhatunk nem adják el a fejünk felől stb

Helga igen olcsóbb lesz a lakbér 3000-el és hát a gázra még nem tudom mennyi támogatást kapunk majd :)de az is kevesebb lesz és ha végre jön a digi kábel az is 6-7 ezerrel kevesebb lesz :):):)

képek nagyon jók

Boszi a torta nagyon ötletes. banánnal azért vigyázz mert rengeteg cukor van benne

GABIKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Köszönjük a köszöntéseket! :lol:

Hát ige anyósék nem voltak sokáig,de ez van,ennek is örülni kell,hogy eddig itt voltak. Pár perc után após már fel alá járkált,unta magát! :twisted: És mindig az a duma,hogy ő nem bírja a panelt. Na persze! Nem szeret eljárni otthonról és kész! Mert őszintén hozzájuk se mennek vendégek rajtunk kivűl,nem tartják a családtagokkal a kapcsolatot nagyon! :roll:

Kia jobbulást nektek! Nagyon vagány Levi a sapiban! :P

Gani megtudtátok,hogy mitől volt a szemduzzadás?

Viki nagyon klasszak a képek! :lol: Mi névnapra most csak egy kis játékot vettünk neki,sikerült megállnom! :lol:

Akiknek már 2 éves vagy idősebb a gyereke : Kellett mennetek kontrollra a dokihoz?
Mi nem kaptunk időpontot,felhívom,hogy mindenki azt mondja menni kellene,aztán azt mondta ma menjek le vele 8-10ig. Ezt azt jelentette volna,ha 8-ra megyek le akkor is 10ig ott ülök,mert nincs időpontom. Meg nem is értem rá,mert a keresztfiamék ugrottak be kis időre. Így majd április elején tudunk csak elmenni oda.

Hát Gabika mit produkálta magát Gergőnek! :lol: Fel is akarta emelni,szegény meg megijedt és sírt! :P
Csíkizte,meg hangosan síkitozott.
Ja és a keresztfiam 10 és fél hónapos és tegnap óta jár! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika tudom a banán cukros,de pár karikát ehet belőle más gyümölccsel! Banán mellett még a dinnye és a szőlő is tiltólistán,csak pár darabot ehet belőle! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika gyurmázik:

Kép

Kép

Keresztfiam és Gabika:

Kép

Kép

Geri jár:

http://www.youtube.com/watch?v=SmJ_ejA3 ... annel_page

Gabika csíkizi Gerit :P

http://www.youtube.com/watch?v=5VtSa4sw ... annel_page

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nika!
Ahogy írod, sok kiadásból fogtok tudni lefaragni a költözés végett! Ez nagyon jó! Sok különbség van amúgy egy önk.i és egy magán albérleti lakásban? Lehet, hogy hülye kérdés?! Bocsi! Soha nem laktam még albérletben.

Boszi!
Kötőhártya gyulladása van Boginak, ez tuti, csak éppen eddig még győzi az immunrendszere. Ilyenkor látom értelmét annak a sok-sok ezer ft-nak, amit különböző immunerősítő szerekre költünk :lol:

Milyen az a sündisznó süti, amit említettél? Én vasárnapra (apa névnapja+nőnap és jött a család vendégségbe) Részeges Jeromost sütöttem többek között. Ismered? Nagyon fini!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani íme a Süni sütim! :lol:

Kép

A részeg Jeromos sütit nem ismerem,beírnád?! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jesszus Boszi!
Mennyi idődbe telt ezeket a süniket legyártani?

Részeges Jeromos

42 dkg vaj
30 dkg porcukor
1 cs vaniliáscukor
8 tojás
4 ek kakaó
sütőpor
32 dkg dió vagy mogyoró
7 dkg liszt
lekvár
2 dl rum
10 dkg csokoládé (tortabevonó)

15 dkg vajat habosra keversz 15 dkg porcukorral, majd 4 tojás sárgájával, hozzáadsz 1 ek. kakaót, 1 cs sütőport, 7 dkg lisztet, 12 dkg apróra vágott diót, legvégül pedig óvatosan 4 tojásfehérje kemény habját. A sorrend nagyon fontos! Közepes tepsibe öntöd. Megsütöd és ha kihűlt, megkened lekvárral.

Összekeversz 20 dkg dejót, 2 dl rumot, 3 ek. porcukrot és 1 cs vaniliáscukrot. A masszát óvatosan a lekvárra kened.

Gőz fölött krémmé főzöl 4 tojást, 10 dkg porcukrot 3 ek kakóval. Ha kihűlt, hozzákeversz 20 dkg vajat. Ezt a krémet kend az előző masszára!

Végül 10 dkg csokoládét 7 dkg vajjal megolvasztasz, és a mázzal az egész süteményt bevonod.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jönni...

Boldog Szülinapot Gabika!!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


gani sok különbség nincs de ez nem önkorm lakás hanem szövetkezeti :) inkább csak az hogy míg egy magánember bármikor úgy dönthet hogy el akarja adni addig a szövetkezet nem fogja :):)

süni süti nagyob jó receptet kérek :)

Gege is 10 hónaposan már járt :):)

gani képed nincs a részeges sütiről?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Gani 1 óra alatt megvoltam a sünikkel! :lol:
Tényleg nincs képed a receptről?

Íme a recept:

Süni

Hozzávalók:
Fél kiló édes vajaskeksz, 10 dkg puha vaj, 10 dkg porcukor, 2-3 evőkanál kakaópor, 1-2 evőkanál rum (vagy néhány csepp rumaroma).
A díszítéshez:
Olvasztott csokoládé, hasábokra vágott mandula, fehér és piros cukorgyöngy.

Elkészítés:
A kekszet apró darabokra törjük vagy megdaráljuk, aztán ráöntjük a rumot, összegyúrjuk a porcukorral, kakaóporral és a vajjal. Egy gyurmakeménységű, formázható anyagot kell kapnunk. (Ha túl kemény, apránként öntsünk hozzá egy kis vizet vagy gyúrjunk bele még egy kis vajat.)
A tésztából először golyókat gyúrunk, aztán a golyókat süniformára alakítjuk. A sünik hátát olvasztott csokiba mártjuk, cukorgyöngyökből szemeket és orrot ragasztunk rájuk, és mandulahasábokból tüskéket szúrunk a hátukba.
1-2 órára hűtőbe tesszük a kész süniket, hogy a csoki megdermedjen.

Tipp:
A süni tüskéi lehetnek mandulahasábok helyett ziziből vagy egyszerű puffasztott rizsből is.
Cukordrazsénak pedig kiváló a Francia drazsé.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hello!

Sajnos nincs képem. Nem szoktam fotózni amiket főzök-sütök, de most már rászokom :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Megpróbálok majd jönni...
Levi nem nagyon gyógyul.. :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Kia mielőbbi gyógyulást nektek! :wink:
Ma sincs valami szuper idő sajnos! :roll:
Vasalok,főzni nem kell szerencsére,aztán pakolás,mert holnap utazunk végre!!! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Rossmannban akciósak a kecskeméti bébi ételek és italok! 159 Ft

Joghurt 4 darabos 259 Ft!

Március 14.ig

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom. Kép Kép Kép



Kata&Milán


oszman777
 
 


boszi mi már nem eszünk iszunk baba italt eszi amit mi :):):) már két éves elmúlt nem kell nekik már babakaja

nika70
Salgótarján
 
 


Nika mi se eszünk ilyeneket,csak gondoltam,hátha vkit érdekel,nekem is küldték mailben! :wink:
Na kulcsok megvannak? :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mindenkinek Kellemes Hétvégét!
Majd jelentkezem,de lehet csak vasárnap este! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


még nincsenek meg majd kedden mert nem végeztek a felújításokkal de ma elsétáltunk oda és már nagyon szépen meg van csinálva :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Édesek a gyerekek!

Fanni is sok szép játékot kapott :D
Gergő nagyon ügyes, hogy elindult...

Reggel Manó mondott egy új szót (kakaó) :lol:
A NEM-et nagyon aranyosan mondja :lol:

Gani
Jobbulást Boginak?
Neki is az van, ami a többi gyereknek?

Mi sem vagyunk túl jól.
Levi lassan 2 hete beteg, de 2 napja köhög is...
Kicsit elhúzódik ez a betegség... ha nem javul hétfőig, akkor ismét doki.

Nika
...majd mutasd be nekünk az új ottont - sok sikert hozzá :wink:

A süni süti jól néz ki...
Később megcsinálom :D

Rohanok anyához
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: