Új privát üzeneted érkezett!

Hello Csajok,

Beszéltem a Lakossal, azt mondta, hogy ha nincs más baja, akkor tuti az oltástól lázas és nem fertőz, tehát vihetem más gyerekek közé, hacsak nem félek tőle, hogy ő szed össze valamit, mert ilyenkor ez könnyebben megy.
Szívesen hordanám apósomhoz a Zorkát, de 2,5 óra autózás lenne és át kellene kelni egy határon is hozzá, ugyanis a párom szerb és a szülei most is Szerbiában laknak.
Ez fura, hogy az oltásra is meg a fogzásra is azt írják az okos könyvek, hogy nem jár lázzal. Szerintem köztudott, hogy mindkettő okozhat lázat. Nekünk a fogak nem okoztak, de az oltások közül egy pár igen. (nem mindegyik)
Akkor, ha nem féltek tőlünk, megyünk játszóházazni:)
Vendég
 


mi nem félünk... :lol:
kállai
 
 


Sziasztok!

Harmadszor már 2 ellszállt :?

Programajánló: www.elevengyerekek.hu
Fejlesztő tanácsok: http://www.varazsbetu.hu/hirlevel.htm

Anita
putyu
 
 

 
 

Sziasztok!

Harmadszor már 2 ellszállt :?

Programajánló: www.elevengyerekek.hu
Fejlesztő tanácsok: http://www.varazsbetu.hu/hirlevel.htm

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Harmadszor már 2 elszállt :?

Programajánló: www.elevengyerekek.hu
Fejlesztő tanácsok: http://www.varazsbetu.hu/hirlevel.htm

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Harmadszor már 2 elszállt :?

Programajánló: www.elevengyerekek.hu
Fejlesztő tanácsok: http://www.varazsbetu.hu/hirlevel.htm

Anita
putyu
 
 


És tessék most duplán.........

Anita
putyu
 
 


Ildi,
én olyan, de olyan hülye vagyok.... elolvastam és most itt bőgök. Hát kellett ez nekem? pedig figyelmeztettél. vége, végérvényesen hülye vagyok....

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Akkor így már biztos :lol: :lol: :lol:

A tetőnk ha minden igaz vasárnap meglesz!

Kolompos:
2008-03-09Koncert + Gyermektáncház


"Jönnek a huszárok"
KISPESTI MUNKÁSOTTHON MŰVELŐDÉSI HÁZ
1191 Budapest. Teleki út 50.
(+36) (1) 282-9826, (+36) (1) 282-9736

Kezdés: 10:30
Vége:11:30

Jegyárak: 3 éves kortól 600.-, felnőtt 1000.-
Mi ott leszünk!

Már úgy felhergeltem magam, hogy nem is tudom mit is írtam még! :( :roll: :roll:

Ildi!
Dávid édes!
Imádom az ilyen gyerkszájas sztorikat! :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Katus!
Megkérdezhetem mit olvastál?

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem ám el, és pláne nem takarítok :oops: :wink: Azért köszi, hogy hiányoltatok :P :!:

Olyan hamar elszállt ez a hét, hogy szinte észre sem vettem...és -ami nem megnyugtató, sőt szégyenletes- nem csináltam semmi hasznosat :oops: :oops: :oops:

Most mennem is kell mosogatni, meg összeütök valami salit vacsira, de aztán jövök bővebben! (hátha addig a Kata is elárulja mit olvasott :wink: )

Puszi Mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem ám el, és pláne nem takarítok :oops: :wink: Azért köszi, hogy hiányoltatok :P :!:

Olyan hamar elszállt ez a hét, hogy szinte észre sem vettem...és -ami nem megnyugtató, sőt szégyenletes- nem csináltam semmi hasznosat :oops: :oops: :oops:

Most mennem is kell mosogatni, meg összeütök valami salit vacsira, de aztán jövök bővebben! (hátha addig a Kata is elárulja mit olvasott :wink: )

Puszi Mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Először nem, aztán meg 2-szer is elküldte :evil: Bocsi!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Először is köszönöm a gratulációkat, nagyon feldobott a jó eredményünk. :P :P :P
Másodszor köszönöm a meghívást a játszóba, de nem sikerült bepréselnem a mai napba.

Ugyanis ma megint cukrot kell mérnem, és szigorúan 5-ször kell ennem és mérnem. Így 8-kor reggeliztem, 9-kor mértem (6,3 - egy kicsit sokkaltam a múltkori 4,5 után), 10:30-kor uzsi 11:30-kor mérés (ez már jobb lett 5,4) ,13:00-kor ebéd 14:00-kor mérés (egyre jobb 5,2). Ha ez így megy tovább estére nem is lesz cukor szintem!!! :oops: :oops: :oops: Nemsokára uzsi, aztán 6 körül vacsi!
És a tízórai után el kellett mennem vásárolni is, mert holnap Zoli nap és Zolimnak, valamint a sógoromnak(a változatosság kedvéért ő is Zoli, ja és unokatesóm is van Zoli) is vennem kellett valamit. De nem sok időm volt nézelődni, mert a mérés miatt sietnem kellett haza.
Délután pedig jönnek anyukámék. Még sütni és mosni is akartam, de nem hiszem, hogy minden belefog férni a napba!
Azt hiszem ma nem kell altatni, főleg hogy hajnal 4 óta nem tudtam aludni, mert egyfolytában rugdosott Dóra baba, mindegy volt, hogy hogy fekszem, csak nyűglődni bírtunk.

Szandra!
Köszi az infókat a babaúszásról. Én amint lehet elszeretném kezdeni, mert így hátha könnyebben megúsznánk vele az asztmát, én is mindig úszni jártam. De az lenne a legjobb, ha ő a nyavajáimat nem örökölné!!!!

Katus!
Megint nagyon szép helyeken jártatok és nagyon édesek vagytok a képen!
Mi a múltkor (tavaly februárban) sajna nem tudtunk feljutni az Írott-kőig, mert annyira rossz idő volt, de majd Dórával!!!

Ildi, Gyöngyi!
Nagyon édes a Sára és a Dávid is. Szerintem nagyon jól, és logikusan gondolkodnak. A maguk kicsi világban szuperül levonták a megfelelő következtetéseket.

Ibolya!
Köszi a lehetőséget, de fentírtak alapján sajna nem tudtam menni!

A szomszédasszonyomról csak annyit tudok, hogy itt van az anyukája. Most biztos minden percet kihasználnak, hisz nem találkoznak túl sűrűn.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Kicsit visszakukkantottam:

Adrienn!

Az anyu már nincs is, sőt már tegnap reggel hazament! Bővebben majd később, mert csak a mosogatáson vagyok túl, a vacsigyártás még most jön...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


sziasztok!

Csak nagyon gyorsan,mert rohanunk,megyünk Zoltán napot köszönteni!(Anikó!!!Majd mesélj,mi volt a meglepi Tamásnak:lol: )

Bettivel (régi topiklakó) beszéltem telefonon,tud olcsón Pampers pelenkát,akinek kell. Nem a Slep&Play-t hanem a rendeset.
2300.- a Jumbo csomag
2500.- az óriás csomag

Szóljatok nekem,ha kell valakinek és én továbbítom Neki.
Hozzám holnap vagy holnap után beszalad,mert én rendeltem,mi most ezt használjuknagyon jó árban van sztem.Ha Vecsésen jár,bárkinek elviszi.



Mostanában nagyon rákattantam a blog műfajára,véletlenül akadtam erre az oldalra,és meséltem róa Katának. Sztem csak óvatosan,kismamáknak és gyengébb idegrendszerűeknek nem ajánlom :? http://tundi30.blogol.hu/ remélem nem kapok ki :oops:

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi,én kérek 2 nagycsomagos pelust.Pénzt hozzád vigyem?MSN-t bekapcsolom,ha hazajöttetek a buliból megbeszélhetnénk a részleteket.

Azt el is felejtettem mondani nektek ma,hogy a tescoban most a libero pelus van leárazva.A nagycsomagos 3650 ft + van hozzá egy 400 ft-os kupon.Ez is nagyon jó árban van-sajna én nem szeretem,a pisinek olyan furcsa szaga van benne :roll:

Adri,hozhattad volna magaddal a mérőkédet :oops: :lol:

Évi,nem baj,hogy egész héten lustálkodtál -legalább kipihented magad :lol: :lol: :lol: .

Anita,mivel hergelted fel igy magad :cry: ?Délben még semmi baj nem volt :roll:
bibolya
 
 


sziasztok,

Gyorsan írok néhány sort, mert már régen jelentkeztem...
Két hete Marcinál egyik pillanatról a másikra kialakult egy elég súlyos tüdőbetegség, ami miatt vissza kellett tenni a lélegeztetőgépre. Az orvosok eleinte nem bíztattak semmi jóval, mert 4 lehetséges verzió közül fogalmuk sem volt, hogy melyik támadhatta meg a kis tüdejét, úgyhogy mindegyikre kapott antibiotikumokat és többször is röntgenezték. Szerencsére mára Marci küzdésének és az orvosának köszönhetően le tudták venni a lélegeztetőgépről, már csak egy kis légzéstámogatásra van szükség, de reméljük, már erre sem sokáig és sikerült teljesen kigyógyulnia ebből a nyavalyából.
Ma reggelre a székletében találtak egy kis vért, ami miatt szegénykémnek ma koplalnia kellett, de reméljük, nincsen nagy gond, és újra elkezdhet anyatejet enni.
Tejem szerencsére rengeteg van, lassan már nem is tudom hova tenni, az otthoni fejéseket lefagyasztom, de a napi 800-900 ml fejésből rengeteg megy pocsékba, mert már lassan nincs hely a fagyasztónkban és nem tudok ennyi tejel mit kezdeni.
Egyébként reggeltől estig bent vagyok a kórházban, szinte minden nap későn érünk haza, és éjjel is felkelek fejni, úgyhogy kicsit most mosogatórongynak érzem magam, de nagyon remlem, hogy a nehezén már túl vagyunk, és áprilisban haza tudjuk vinni Marcit.

Küldök néhány képet,
puszi,
Kata
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szia Kata!
De jó, hogy végre hallottunk Felőletek!
Marci igazán erős, klassz kishapsi, bizonyára áprilisban már otthon lesz Veletek :lol:
Nagyon sokat változott, fejlődött. :D Köszi a képeket.
Nagyon becsüllek a folyamatos fejésért, én anno nagyon utáltam :shock: De később nagyon sok hasznát veszi majd Marcibaba :D
Továbbra is sok erőt kívánok Nektek!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szia Kata!

Nagyon örülünk, hogy jelentkeztél! Biztos minden rendben lesz a kis Marcival, ha jól gondolom anyatejet is kaphatott már. Az biztosan sokat segít neki a megerősödésben. Szemmel láthatóan is sokat fejlődött már, stramm kisfiú!

Biztos túl vagytok már a nehezén! Kitartás a továbbiakban, mindjárt április és itthon lesztek!

Puszi!

Attila és

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anett!

Holnap kora reggel elutazunk és csak későn jövünk haza, úgyhogy itt és most BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok!!!! :lol:
Talán elsőként :D

Kép



Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anett!!

Én ugyan itthon leszek, de Sanyi viszi a gépet dolgozni :twisted: :twisted: :twisted: lemaradni pedig nem akarok!!!!! :lol: :lol: :lol:
Ezért:

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok Csajok!

Önzőzök kicsit és írok magamról :oops:

Mint tudjátok hétfő óta vagyok itthon. Aznap Uram is itthon volt, mert vettünk új csili-vili felniket a kocsinkra és akkor rakatta fel a nyári gumikkal együtt. Mi hiszünk benne, hogy nem lesznek már mínuszok! Remélem ezzel is siettetjük a tavaszt :wink:
Kedden már egyedül voltam itthon, de mire eszembe jutott volna a "mihez kezdjek" gondolat tesóm telefonált, hogy Anyu szerda délelőtt jön. Na, akkor gyors "látszat takarítás" :oops:
Szerda délelőtt jött is anyu, Adrienn vitt ki a Ferihegyi állomásra, mert én a kocsinkkal nem szívesen megyek sehova /nekem túl nagy/ és terhesen meg pláne nem kísérletezgetek. Már kb. 3 órája itt volt Anyum, amikor a húgom telcsizett, hogy összerúgta a port a férjével /telcsin!/...na, anyunak sem kellett több, azonnal haza is akart indulni, mert úgy érezte ezt neki kell megoldania. (Érdekességképpen megjegyzem, hogy kb. 5-6 óra az út és 2-szer kell átszállni :?) Alig bírtam rábeszélni, hogy maradjon legalább még aznap, aztán reggel mehet ha akar! Hát ment is! Azért itt jegyezném meg, hogy azóta nem történt érdemi változás a tesóm családi állapotában, tehát nagyobb volt a füstje, mint a lángja a dolognak...na, mindegy.
Csütörtökön elég sokáig aludtam: kipihentem az előző, Anyás napot :lol: Délután mentem be a dokimhoz. Szerencsére mindent rendben talált, de mondta, hogy azért az elköv. 3 hétben pihizzek, mert ez fontos időszak a babó fejlődése szempontjából. Ha viszont letelt, akár ejtőernyőzni is mehetek :shock: :lol: Ja persze, pont olyan vagyok! Mikor hazaértünk a dokitől ledőltem a nappaliban, de úgy rám tört a hiszti, hogy csak nyávogtam mindenen a Zuramnak. Na, meg hát fájtam is itt-ott, de sztem azok a keményedések, meg jóslófájások amiket a kismamik írnak nekem még nem jelentkeztek egyáltalán :roll:
Ma ismét sokat aludtam, (bocsi csajok) mert most meg a tegnapi dokilátogatást kellett kipihennem :oops: :wink:

7végén valszeg babalátogatóba megyünk, meg folytatjuk a babaszoba festését, rendezgetését. Már alig várom, hogy kész legyen és csinosítgathassam.

Babaágynemű: lehet bennem van a hiba, de nem találtam sehol olyan anyagot amit el tudtam volna képzelni :oops: mindegyik olyan rikító színű volt ...ezért vettem itt a Katinál 1 macis ágyneműt :lol: Sztem nagyon olcsó volt, mert ahogy nézegettem 6000-ből még az anyag sem jött volna ki, még ha találok is kedvemre valót. (takaró+párna+fejvédő+baldachin+b. tartó vas került ennyibe összesen + vettünk egy zsebes tárolót hozzá +3000-ért) DE van egy Simone márkájú egérkés álom ágynemű, amit mindenképpen meg akarok még venni a picúrnak. Nem olcsó, (23000)de annyira oda vagyok érte :oops: !Kérlek ne kövezzetek meg :shock: ! Végtére is nekünk sem csak 1 van!

Ma írtatok "gyerekszájat", nagyon arik voltak. Én ilyennel még nem szolgálhatok, de van egy ismerősöm, szg-s programozó pasi, akinek "fajtáját" meghazudtolva nagyon jó a humora :wink: Tegnap mondom neki, hogy voltam dokinál és már + 10 kilónál tartok. Mondja: a héten?

Na, ezt most gyorsan elküldöm, mert ma már kitolt velem a babanet :evil: , most nem akarok így járni!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Kata!
Jaj de jó,hogy jöttél,és annak még jobban örülök,hogy képet is hoztál a te kis gyönyörűséges Marci babádról. Nagyon nagyon édes a baba!
Továbbra is kívánunk rengeteg erőt és kitartást,jövő ilyenkor már ott fog szaladgálni a többiekkel a játszótéren.

Anita!
Na tényleg mivel hergelted fel magad?
ja leesett..pedig nem is vagyok szőkeeeeeeeeeeeeeeee :P :oops: :cry: Kép

Katus!
Úgye milyen megható?? :cry: :cry: :cry:

Ibolya!
Akkor holnap hívlak.

Anett!
És én akartam lenni az első :cry: :cry: :cry: :oops:
én sem tudom,hogy tudok-e jönni a hétvégén,de akkor ezúton kívánok neked sok sok boldog születésnapot!!!
Kép

Anikó!
Hova mentek? Nem áprilist mondtál? :oops: mi volt a meglepi? vagy titok? :oops:
( Judit?Átvitte MAját? :wink: :lol: )

Basszus Gyöngyi!Elfelejtettem hívni a Rózsát,hát remélem nem lesz késő még hétfőn.
100.000???és én még ki voltam akadva 32.000.-,de azért felhívom,hogy hogy is jött ki ez nekik? :evil:
Milyen volt az egészségdélután? :D


Szandra!
Átküldöd nekem a Csütörtöki dokit?(na jó csak a számát :wink: )

Évi!
Épp néztem a vonalzódat,hogy lassan szülni fogsz/fogtok. :D hogy állsz a kelengyével?

Adri!
Szóval megint szita leszel?
Most megint miért kell szúrni? :oops:


na megyek odabújok a drágámhoz,nagyon hiányol :shock:

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Évi!
Jól beelőztél..

olyan jó,hogy írtál!!!!! :lol: :lol: :lol:

Úgye megmondtam,hogy jók a cuccok a Katinál. :lol: fényképezd majd le!!!olyan jó ezekben gyönyörködni :lol: komolyan mondom az én spirálom,ami még nincs is,kifog csúszni,ha még hergeltek egy kicsit ...

Hát nem mondom anyukád gyorsan elhúzott :?


számítógépes ismi :lol:
ez jó volt :lol:

JA Anita,tök jó a link amit beraktál,ezt elfelejtettem.köszi.

És Anikónak is,hogy még eddig jó a péntek,ha megyünk is a telekre,akkor délután indulunk,pakolni meg összepakolok előző este. Nem úgy,mint ma :oops: :oops: :oops: ekkkora marhát,elmegy a gyereke nélkül játszóházba :lol: :lol: :lol: és igazad van Katus,mennyi mindent tudtam volna csinálni itthon. :oops: de azért jó volt!

na tényleg megyek...
ilgya1
 
 


Ildikó!

Kiságy és pelenkázó az ami még hiányzik, (ha kész a szoba festése már az sem fog) na meg a hordozó kendő, de az csak azért, mert még nem tudtam elmenni a tanfolyamra. Nagyon népszerű ahogy néztem, sokkal előbb kell bejelentkezni :shock: Kórházi cuccosokat már megvettük, most készülök összekészíteni egy polcra, hogy szükség esetén csak be kelljen söpörni egy táskába. Lelkileg viszont még kicsit rá kell hangolódnom, remélem van még pár hetem :roll: Ja, és még nem mostam ki sem az új, sem a kapott ruhácskákat. Ha már helyén lesz a szekrény a szobácskájában (ami ugye festés után esedékes) azonnal elkezdem mosni vasalni a cuccokat. Hát így állunk most...

Csajok!

Bocsi, de most meg már el is fáradtam, így mára befejezem! Ráadásul olyan erővel kepeszt a hasamban a gyerek, hogy a mozdulatainak 80%-a komoly fájdalommal jár, + ilyenkor hányingerem is lesz :shock: Másnak a terhesség elején van, nekem meg a végén :?: Mondtam én, hogy nem vagyok a "normális" kategóriába sorolható :wink:

7végén amint tudok jövök!

Puszi MINDENKINEK!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Én vittem át Zorkát Anikóhoz:) Lezsíroztuk valamelyik nap, hogy ma jönnek a barátnőim, átmegyünk a Cream-be és addig Zorka játszik Majával náluk:)

Anikó,
Ezúton is köszi, sokkal jobb volt így nyugiban kajálni, mintha Zorka is ott lett volna az ölemben, őt kellett volna etetni és mire én jutottam volna kajához, addigra hideg lett volna minden:)
A képeket meg majd várom:)
És természetesen jövök Neked egy baby-sitteléssel, szervezzetek valamit Tomival utó-névnapra, Maját meg passzold le nekem:)
Holnapra meg jó utat!
Vendég
 



Kata!

Nagyon jó, hogy írtál, továbbra is sok erőt kívánunk nektek, természetesen Marcinak is aki gyönyörű és nagyon sokat fejlődött.

Ildi!
Elfelejtettem a számot a Zsolt meg dolgozik de holnap szólok, hogy nézze meg és akkor elküldöm neki.

Benettke!
Jó, hogy írtál. Akkor nálatok is zajlik az élet :wink: .

Bocsi de most ennyi mert csak az Anett miatt maradtam, hogy ma én köszönthessem fel előszőr!!

Szandra

szandrakiss
 
 


Anett!


Nagyon boldog szülinapot kivánunk!


Kép
bibolya
 
 


Sziasztok!

Így szép a reggel....

Nagyon köszönöm , hogy gondoltatok rám!!!!

És igen-igen nekem is elkezdődtek a huszas (MONDOM HUSZAS) éveim... :lol:

puszi!

anett
kállai
 
 


Kata!

Nagy-nagy öröm, hogy jelentkeztél! Marci csodálatos!

Vigyázzatok egymásra!!!!

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Anett!!
Boldog születésnapot!

Ildi!
Sajna megint szitát gyártok magamból, főleg hogy ez a hülye mérő elég sokszor rosszul mér, így tegnapnap is 5 jó eredményért 8-szor kellett szúrnom. :? :? :?
Egyébként csak kontroll miatt kell hetente egy nap mérnem, nehogy ne vegyük észre, ha feljebb megy.
Most sajna magasabb értékek lettek, mint a múltkor, de azért remélem még jók, és elég ha továbbra is csak diétázom. :x :x :x
Jövő héten szerdán megyünk a dokihoz, még előző nap is meg kell csinálnom.
Most is a hét közepén kellett volna, de a sok program miatt nem ment, mert enni se mindig akkor tudtam, amikor kellett volna, főleg nem 5-ször. Különben is utálom csinálni, és így könnyű volt kifogást találnom. :oops: :oops: :oops:

Ibolya!
Igazad van legközelebb elviszem a műszert és a kajálást is valahogy úgy variálom, hogy jó legyen. :lol: :lol: :lol:

Kata!
Mi si örülünk a Zolival, hogy jelentkeztél, többször is emlegettünk titeket. Továbbra is sok erőt és kitartást kívánunk nektek!

Évi!
Ma a Zoli hazament nőnapot köszönteni és csak holnap délelőtt jön haza. Így a lelkemre kötötte, hogy szóljak nektek, ha van valami. Szegény nagyon aggódik mostanában. :oops: :roll:
Mondtam neki, hogy nem lesz semmi gond, menjen nyugodtan. Különben is ti is itt vagytok és anyuék sincsenek messze.
Ha hamarabb nem is, hétfő reggel 8 előtt találkozunk, és megyünk a vedőnénihez. Addig is pihenj sokat és ne foglalkozz semmivel!

Csajok!
Ti mikor kaptátok meg ezeket a gázártámogatásos határozatokat, elutasításokat?
Nálunk a családban december elején kérték be az adatokat egyesztetésre, de sűrgősen ám, minden féle fenyegetéssel! :twisted: :twisted: :twisted: De azóta se kép se hang, pedig már három hónap is eltelt. Nekik nincs valami határidő, míg reagálniuk kell???? Igaz általában csak a szegény állampolgárt szívatják, rájuk nem vonatkoznak szabályok!!! :twisted: :twisted:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anett! Nagyon boldog születésnapot!! Kép

Adrienn,

Én is decemberben küldtem el az igényt a gázártámogatásra, 2 héten belül jött a határozat és már a januári számlánkon megjelent a kedvezmény. Elméletileg 30 napon belül kell reagálni minden hivatalos levélre, úgyhogy szerintem kérdezz rá, hogy mi van...
Vendég
 


Adri,most hogy irod,nekünk is már tök régen bekérték az adatokat a gázra,de nálunk is még se hire,se hamva a dolognak.

Legközelebb hozod a "műszereidet",nincs több kifogás :lol: .

Kata,én is örülök nagyon,hogy jelentkeztél.És milyen kis formás már Marci :lol: .Április meg már mindjárt itt van.Szerintem már a nehezén túl vagytok,nem?

Szandra,hajnali 2-kor irsz? :lol: Csak nem álmatlanságban szenvedsz? :oops: :oops: :lol: :lol:

Évi,ebben a "korban" már kezdődnek az itt fáj-ott fáj problémák. Sok-sok pihi tán enyhít a fájdalmakon.
bibolya
 
 


Drága Anett!

Boldog szülinapot :)


Na, én lettem az utolsó:)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Még is sikerült emberi időben hazaérnünk :wink:
Siófokon voltunk a Nővéreméknél Tamás, Ildikó és Nőnapot ünnepelni :lol:
Hazafelé bementünk a budaörsi Ikeába, hogy vegyünk olyan zöld izét (libikókát :?: ), ami a játszóházban van és Maja imádja. 1.999.-, egyáltalán nem drága. De az én drága jó párom lebeszélt róla, hogy az csak 1 személyes és a Brendonban van 2 személyes is. Persze az 5.000.- :shock: Úgyhogy azt se vettük meg :evil: Latolgatunk :?

Ildi,
Szégyenszemre végül nem volt túl nagy meglepi Tominak, mert mire összeraktam a muffint haza is ért :x Ilyenkor mindig hamarabb ér haza :wink:
De Judit beígért egy kis Majavigyázást lehet hogy akkor bepótoljuk :wink: :lol:

Judit,
Nagyon szívesen, máskor is :lol: Remélem Zorka popesze túlélte az estét :oops: :wink:

Csajok,
Akkor péntek de. mindenkit várok szeretettel! A Pocakosokat is :lol:
Címem: Aulich L. u. 37/A. A Budai Nagy Antalból nyílik, a nagy CBA-tól a 4. utca balra. A sarkon egy internetkávézó van. Közvetlenül a házunk mellett pedig egy virágos.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


No, akkor kicsit bővebben:

KAta,
Marci tündéri, szuper, hogy ilyen sokat bennt lehetsz vele. Küldjük továbbra is a sok + energiát!

Ildi,
igen, megható. Meg bőgető. NAgyon.
Én meg ilyen hülyeségen parázok, hogy kicsi a gyerekem.
Remélem jól buliztok :)

Adri,
remélem elég lesz a diéta! Tessék többet pihenni ;) Hogy bírod az egyedüllétet???

Évi,
tudod mi a Te anyukád? Villámanyu :)
Nem kövezlek meg az ágynemű miatt, mindenkinek kell, hogy legyen valami dilije. Bár remélem olyan jó alvó lesz a kis Zétény, hogy megérdemli a befektetést. ;)

Anikó, Judit,
akkor Tominak az volt a meglepi, hogy hirtelen két gyerek lett a háznál. :) :) :)

Ibolya,
jó, hogy mondod ezt a liberos dolgot, ma az intersparban voltunk és ott 4000 volt a kuponos pelus. Gáz.
Ráadásul Ancsinak kiütéses lett a popója, nem tudom, hogy miért. Eddig nem volt semmi. Illetve azt hiszem a kaki tehet róla. Először adtam zöldborsót szerdán és utána jött ki.... Az lehet???

Fényképeztem egy párat a játszóban pénteken, de annyira béna vagyok, hogy alig van használható. Béna vagyok, na. Na sebaj, majd megyek továbbképzésre az ügyesekhez (Anett, Szandra, Anikó :) )
Azért rakok egy pár képet. Ancsi ma motorozott először, eddig csak tologatta, vagy tolatta magát. NAgyon élvezte. Meg pár kép a játszóból, csak Edóról sikerült normális képet csinálni (na meg Ancsiról, de benne már van gyakorlatom)...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anett!


BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Anita
putyu
 
 


Tegnap bekönyörgtem a családot a stúdióba.... (kb 3 percre sikerült)

Kép

Kép

Kép


Köszönöm mindenkinek, hogy gondoltatok rám!!!!!

anett
kállai
 
 


Anett,nagyon szép a családod,méltón lehetsz büszke rájuk :lol: :lol: :lol: .
bibolya
 
 


Katus,más pelust még nem probáltatok a liberon kivül?Mert mi is használtunk 1 csomag erejéig liberot,de én azt tapasztaltam nála,hogy nem szivja el a pisit rendesen,ezáltal állandóan nyirkos,sőt volt amikor totál pisis is volt a Gergő feneke-ez meg már táptalaja a piros popsinak :cry: .Az meg már másodlagos baj volt nálunk,hogy nem birtam elviselni azt a furcsa szagot, amit a pelus árasztott. Ugyanezt a pampersnél soha nem tapasztaltam,nem volt se szag,se pisi a fenekén.1 baja van ennek a pelusnak,hogy nem gumis a dereka,de nekünk még ez miatt nappal soha nem folyt ki a pisi.
Borsó és a piros popsi: hát én már nem emlékszem rá :oops: ,hátha mások tudnak segíteni ebben neked.

Anikó,én is szeretnék egy ilyen libikókát,ha akarod menjünk el együtt megvenni.
bibolya
 
 



Szandra,sehogy sem sikerült :oops: nem jutottunk el oda a hétvégén :cry:,de talán majd hétköznap.Csináljuk a tetőtér beépítést és én elfelejtettem,hogy erre a hétvégére lett megbeszélve a vízszerelővel a meló.
bibolya
 
 


Ildi,nem ért ide a pelus.Hozzád jött az ismerősöd?
bibolya
 
 


Anett!

BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép


Utolsók utolsója:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Katus,
Nagyon jók a képek! Főleg az utolsó kép tetszik Ancsiról :) Látom segít a mosogatásban is :lol:
Tomi nem nagyon vette észre, hogy 2 gyerek van nálunk pénteken. Egyrészt mert tökjól elvoltak a csajok (1-2 sikongatós egymás hergelést leszámítva :shock: :wink: ), másrészt meg végig kint volt a kertben. Öntőző rendszert csinál. Jó kis névnap :shock: :oops: :?

Anett,
Szuperek a képek! Nagyon helyes családod van :D
A szülinap hogy telt? Mit kaptál?

Ibolya,
A libikóka ügyében még nem jutottunk döntésre (leginkább Tomi :roll: ), de benne lennék egy közös vásárlásban :D
Jó nagy munkában vagytok :roll: Mondtad már, de totál kiment a fejemből :oops: :cry: Hogy álltok? Mi van még hátra?

Voltunk ma Anitával Kolomposon. Szuper jó volt! :D
Persze van pár képem is :lol:
Kép Bogi Kép Álljatok egymás mellé - ez lett belőle Kép Maja Kép Csipet csapat

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Utólagos engedelmeddel közkinccsé teszek pár fotót a lányainkról, mert irtó édesek ezeken a képeken:)
Kép Kép Kép
Vendég
 


Anett,

Nagyon szépek vagytok a képeken!!!Irigy-irigy:)

Katus,
Ancsi is nagyon édi, látom idejében szoktatod a házimunkához:)
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó!
A címedet sztem töröltesd ki a moderátorral :?

Nekünk is van olyan Ikeás libikokánk :lol: mivel Dávid is rá volt kattanva annak idején a játszóházba. Persze miután kapott,már nem volt annyira érdekes. :x

Nagyon sajnálom,hogy lemaradtunk a Kolomposról. Sokan voltak?
Jaj,de édes Bogiról ez a kép :lol: de a többiek is puszilgatni valók!!!

Katus!
De ari lehet Ancsi,ahogy motorozik. Réka még nem hajtja magát. :shock:
Boldog hófordulót,így utólagosan :oops:
édesek a képek!
Hogy telt a hétvége?

Anett!
Nagyon édesek vagytok :lol:

Ibolya!
Ne haragudj,hogy nem hívtalak egyszerűen nem volt időm.(aztán meg kiment a fejemből :oops: ) itt a pellus nálam,nem tudta a Betty,hogy hol a Halmy tér :oops: nem akartam eltévesztettni (magyar tanárok nem ide nézni)
Szóval ha ráér,akkor Cinire elvihetem. VAgy Anikóékhoz pénteken.Vagy eljössz érte?


Judit!
Nagyon elmélyülten játszanak a csajok!:)(Anikó egy szavad nem lehet,látod ki pakolja a karikákat? :lol: )

Adrien Évi!
Jó védőnénizést holnapra!

És a sok csajszinak elmaradt a virág nőnap alkalmából Dávidtól:
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?