Új privát üzeneted érkezett!

Karmen: hát ez tényleg röhej :evil: , de mindenütt ez van, a hivatalokban is. :cry: Lassan érdemes CD-jogtárat rendelni, hogy felkészülhessél orvoshoz menés előtt :evil:
Programokat köszi!
Strand: hát igen, ha Marcsi másféllel idősebb lenne, és annyit járt volna már vízben, mint Orsi, na meg annyit nyavalyogna, mint Dóri :lol: , akkor nekem se lenne gond a kettővel. De Marcsinak sok nyűgje van, pl. cipelteti magát (hiába mondom neki, hogy amíg a kicsi nem fáradt el, ő se mondhatja, Dorka pedig hősiesen gyalogol a kis lábain). Néha már erősen elegem van belőle, na. :cry:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Karmen: Itt a cikk. A kommentekben a lényeg. :? Persze vagy igaz vagy nem, de szörnyű :(
http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/gy ... t/2102705/

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Szilcsi,
nálunk Jozsó és Boldi is ilyenek voltak kaja terén picinek. Most is gyalázatos, főleg Jozsó nem evése. Boldi azért jobb, pedig ő rosszabbul indult (1 éves korig 100%ban csak cici, 2 éves korig 80%ban csak anyatej, semmi mást nem fogadott el). Néha én is kiborultam, kiborulok, máskor meg letojom. Próbáld higgadtan, éhen halni nem fog, ha nem beteges, no para.

Gellért egyelőre az ellentettje a nagyoknak, 7 hetes korára 2 kg-t hízott. :) És továbbra is gyógy gyerek (kopp kopp). :D :D
Vendég
 

 
 

Hol lehet jelentkezni és mennyiért a kisvonatra,meg a sétahajóra?
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Bea, szerintem az ilyen kommentekre ne adj.
OK, igazuk van, ha az történt, ami, de ha nem voltál ott, nem tudhatod biztosra. És én még mindig azt mondom, hogy legyen elsőbbségem gyalogosként a zebrán vagy biciklisként a biciklisávban, akkor is körülnézek, hogy jön-e valami, nem lelépek, legurulok, mint aki jólvégezte dolgát. Azért féltem az életem.Mi tervezünk egyébként kisvonatozni...

Szilde, a kisvonat a Nagyáruház elől indul, de hogy pontosan hogy azt passzolom... Hirtelen az árat is... :roll:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Most gyorsan csak programokkal kapcsolatban:

Július 11-én a Vadasparkban játékos családi nap és éjszakai túra lesz, az európai ragadozók védelmében folyó kampány alkalmából. Részletes program: http://www.zoo.szeged.hu/

Mesehajó a Tiszán
Kép


Edit!
Városnéző gumikerekes kisvonat
Naponta 10-18 óra között óránként indul a Szeged Nagyáruház elől.
Telefon: 34/487-381, 20/388-6241

Sétahajózás Szegeden
A sétahajó február 1-től november végéig közlekedik. Minden szerda, péntek, szombat és vasárnapi indulással, minimum 10 fővel. Indulás: 14 óra, 15 óra, 16 óra
Telefon: 62/425-834

Szilcsi, Nóra! Jók a képek nagyon! :)

Andi
Kép

Kép
rea78
 
 


Rea!
Profizmus!Köszi.:)

Exi!
Neked is!

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Tőlünk az ovisok is voltak kisvonatozni.Nem volt semmi gond.
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Norus!
Micsoda megfigyelő vagy :lol: Ebben tényleg van valami.

No leírom az egyik negatív élményünket Mórahalmon. Nem ijesztgetés, csak oda kell figyelni.
Bevittük a lányokat egy élménymedencébe (ami a beöntést imitálja :lol: ) körben ültünk, a férjem szemben velem a legkisebbel, aki egy úszógumiban csücsült (amolyan 1 éveseknek való alul pántos). Velem a nagyok. Még pár asszonyság ült a körben, és vártuk az "élményt". Egyszer csak odajött egy 10-12 éves forma fiú, ellenszenvesen rámenős stílusban közelített, aztán leragadt a férjemnél. Valamit beszélgettek, de közben láttam, hogy fogdossa a kicsit. Én próbáltam jelezni az uramnak, hogy figyeljen oda, mert ő nem láthatta az úszógumitól, mit csinál a gyerek. Én ekkor még nem is gondoltam rosszra, csak alapra idegesít, ha fogdossák a gyerekem. Aztán egyszer csak láttam a férjem szemében a megdöbbenést, és hogy arrébb tolja a lábával a kölyköt. Utána mondta, hogy tapizta E-t, és közben olyanokat kérdezett, hogy kislány-e a baba, és meztelen van-e :evil:
Ezután egy percre se mertem még Rékát se magára hagyni...
Vendég
 


Nóri! Csak mosolygok ezen a gyerekcipelésen. Érdekes módon Orsi már 2 éve elkezdte apával hogy nem tud járni eleget, elfárad, fáj a lába stb. én meg 2 éves kora óta fel sem emelem (kivéve ha itthon játszunk és pörgetem stb) de apával a mai napig nem tud sétálni, velem meg gond nélkül akár Állatkertben Pesten is végigjárt mindent. Apa meg a nyakában kell vigye mindig elég rövid idö után. Ebböl csak sejtem erösen, hogy ha tudják megtehetik hogy cipeltessék magukat akkor bevetnek érte mindent, én nem vagyok hajlando ekkora kg-ot cipelni, feladtam 12kg-nál. Na meg röhejes is nem, hogy 4-5 évesen vigyük :lol:

Bea! Én ugye elég sokat vezetek utóbbi 2 évben és van olyan gyalogos aki azért mert azt hiszi hogy zebra van és elsöbbsége van, ami igaz is, hirtelen képes kiugrani. Ami oké, lassitson az ember zebra elött, én is teszem, de azért ha egyértelmünek tünik hogy nem fog lelépni és mégis aztán hirtelen eléugrik az embernek lehet baj. Igen, neki van elsöbbsége, figyeljünk rájuk, de azért nem csak soför lehet hibás szerintem. Azt meg nem tudom tényleg gyorsan ment-e a vonat. Ettöl még a rokonok biztonságban tudnának rajta utazni, ugy vélem.
Én ugy tudom 500ft a jegy. Irtam hogy Orsi évente 2-3x vonatozik, sosem volt gond, és neki irtó nagy öröm, szoval én tuti ezután is elengedem (mama szokta vinni:))

Evés. Orsi tegnap reggel egy pohár kakao, délben pár falat sütemény, aztán de csak nagy kényszerre 1 óra mulva pár kanál leves, majd este 7kor uszás után már farkaséhesen (akkor már sirt is hogy nagyon éhes) majdnem 1 lángos. Szoval én nem parázok már miatta, ha majd enni akar fog ö érte rendesen nyavalyogni. Ha meg nem kell mégsem kaja egész nap az is az ö dolga, igyon eleget nekem csak az számit.

Szilde! Vonatra nem kell jelentkezni ha nem csoporttal mész lesz hely. A Nagyá elött indul, oránként lesz helyetek.
Hajora sem szoktunk helyet foglalni, az meg az IH elött (ill Radnoti elött) lent a kikötönböl indul. De ott menetrend van, el kell menni nemrég néztem meg de már nem emlékszem hánykor mennek hajok. Ja most látom Rea már megirta:)

Haragosi! Hü hallod, nem tudom hirtelen megütném-e azt a másik gyereket ha enyémmel tenné ezt!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Haragosi, döbbenten olvasom, mi történt veletek, én tuti felpofoztam volna azt a fiút, sőt megkerestem volna a szüleit és beolvastam volna nekik is. Bakker ilyen fiatal korban már ilyeneket csinál, mi lesz később??? :twisted: Hú de felhúztam magam ezen. :twisted: (én is utálom, ha idegenek fogdossák a gyerekemet, szoktam is érte szólni, főleg ha taperolják a kis kezét, amit aztán vesz a szájába a gyerek...) :roll: :x

Kisvonat: mi is agyalunk rajta, óránként indul és 500 ft a jegy, szerintem nem sok érte.

Kaja: tudom, hogy le kéne tojni, ha nem akar enni, de aztán jön egy súlymérés és tök idegbeteg leszek, hogy nem hízik. :roll:

Voltunk ma a városban, sikerült elintéznem csomó mindent, egy kisebb vagyont elköltöttem. :roll: De találtam végre Lalinak vízicipőt, Rider szandi, 2990-ért sztem nem volt sok, és a játszón is tudja használni, nem csak strandon. 24-es :idea: lett jó a lábára. :shock:
Tegnap délutánra megint belázasodott, remélem, ma már nem lesz az, azt mondták, 48 óráig lehet lázas szuri után, az nekünk most telt le. Viszont nagyon csúnya lett az oltás helye, bedagadt, kemény, piros, fáj neki, hiába borogatom, ötlet erre, mit tudnék vele csinálni a borogatáson kívül?

Kép
szilcsi
 
 


Haragosi!
Még szerencse,hogy a férjed ott volt!!Nem semmi,hogy még így is volt mersze bepróbálkozni a kölyöknek...:(:(:(
Az ilyenből lesznek a pedofilok...,és ő már most is az.Súlyos eset!!!
Nem tudom milyen családban él,lehet,hogy szinte semmilyenben,lehet,hogy a saját testvérével is ezt csinálja,vagy őt is rendszeresen zaklatják és attól torzult így el a személyisége..
Sajnos sok ilyen eset kerül mostanában napvilágra..

Egyébként lehet,hogy egyedül volt,vagy bandával a kölyök.,mert az inkább jellemző.Akkor viszont jelezni kéne az igazgatónak,v. valakinek ott,és akkor sztem simán kiküldik a strandról.(vagy ki is tiltják)
Legalábbis nagyon remélem.Nehogy mást is zaklasson.

Múltkor minket az utcán leszólított egy fura fickó.Dícsérte,hogy jajj de szép gyerekeitek vannak,...vhogy olyan rossz érzésem volt..Férjemnek is!
Túl nyilt volt,túl közvetlen(pedig abszolut vadidegen),és nagyon a gyerekekre volt rákattanva...
Egy biztos,hogy ha vki furcsa,és rossz érzésed lesz tőle azt rövid úton el kell kerülni,mert szinte biztosan jól jelez a belső vészcsengő!!!!

Karmen!
Neked is köszi az infót.:)

Szilcsi!
Sanálom a bedagadást!Nincs rá ötletem,azon kívül amit te is tudsz...
Gratula az új cipőhöz!Melyik üzletben sikerült találni?

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


A Feketesas utcában a Márkóban. Néztem a Siestában is, de a 23-as kicsi volt, a 24-es meg nagy, ez a Rider pedig más fazonú, így jó lett a 24-es, a nyarat ki is húzzuk vele. Ugyanott találtam magamnak egy pántos lapostalpú szandit, 7ezerről 5500-ra leárazva. :D
Lali elaludt hazafelé 11-kor a babakocsiban a trolin, ivás közben a kulacsával a kezében, felhoztam, letettem a helyére és még mindig alszik. :shock:
Én is akartam írni, csak durvának találtam a megfogalmazást :oops: , de pont az ilyenekből lesznek a pedofilok.
Haragosi, még jó, hogy megúsztátok ennyivel, mert odafigyeltetek nagyon a lányokra!!!

Kép
szilcsi
 
 


Karmen: Cipelés: na nehogy azt hidd, hogy viszem egy métert is! :) Nálunk is ez a helyzet, tőlem nem is kéri (nyekereg, de nem kéri, hogy vigyem), apukámmal cipelteti magát, mert ő nem mond neki nemet, meg néha apa is viszi a nyakában. Engem zavar, mert tudom, hogy nem fáradt, mert 1. egyáltalán nem ment még sokat, 2. Dóri még bírja simán, 3. öt perc múlva szaladgál, ha alkalom és/vagy társaság adódik. Egyetértek, röhejes, hogy őt viszi valaki, a kicsi meg ott megy… Más: láttam a szandit az adokveszekben, szerintem tedd fel a tv-re, ugyanilyet adtam el 1500-ért pár hete.

haragosi: jó isten! :evil: Köszi, hogy írtad!

szilcsi: a súlymérést ki lehet ám hagyni! :wink: Dóri talán 1 évesen lett mérve utoljára a rendelőben. Ha megyünk, mindig kérdezik, hogy mérés? én meg ingatom a fejem, úgyis üvölt, és úgyis tökmindegy, hány cm/kg.

szilde: ilyen leszólítós pasival már nekünk is volt dolgunk, itthon és külföldön is. Próbáltam nem odafigyelni rá, és gyorsan elhagyni a helyszínt. :evil:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok!

Nagyon elvesztünk, de nyugodt lélekkel állíthatom, hogy ez a június volt életem legrosszabb hónapja... :cry: :evil:
Végigment az egész családon egy hörghurut-torokgyull. stb. betegség, sorban elkaptuk, szerencsére Matyikának csak a nózija folyt, végül apánkat is lenyomta a kór, ő már kezdődő tüdőgyuszival küzdött.
Ellopták az egyik biciklinket, a gyerekülést apa leszedte róla, de a rögzítők rajta voltak, most van egy ülésünk, amit nézhetünk. :evil:
Dénesnek kihúzták a fogát. Volt egy kis sírás, de amúgy hősiesen viselte. Kicsit romlott a beszéde.
Lekéstük Dénes bölcsis ballagását, pontosabban a végére értünk oda, (5 perc volt az egész műsor), mi is hibásak vagyunk, de az én órám szerint előbb is kezdték, hát nagyon kiakadtam, bőgtem vagy 20 percet a bölcsiben, a végén engem vigasztaltak a gondozónők... azóta is szégyellem magam, bár Dénes ahogy megérkeztünk, túltette magát rajta. :cry: :cry:
Mikor már totál elegünk volt a hónapból, kiújult a petefészek torzióm (mikor Dénessel terhes voltam ezért kellett 37 hetesen megcsászározni, leállt a petefészkemben a keringés, azt is meg kellett műteni). Brutál fájdalmaim voltak, egy éjszakát a Női Klinikán és a belgyógyászaton töltöttem, részben infúzióra kötve, aztán reggel távoztam saját felelősségre Matyi miatt (a párom szinte egész éjjel ébren volt és idegeskedett, hogy Matykó felkel, és neki kell majd etetnie lefejt tejjel, mikor még cumisüveget sem látott a gyerek soha... Matykó persze aludt egész éjjel, mint a bunda, azután ébredt csak szopizni, miután hazaértem. :):) )
Persze éjjel senki sem jött rá mi bajom van, másnap viszont kifogtam azt az ultrahangost a sebészeten, aki 3 éve is kiszúrta a torziót (állítólag nagyon ritka), és valahogy úgy sikerült átnyomkodnia az uh fejjel a hasam, hogy átrendezett belül teljesen :):) , valamennyire rendeződött a keringés, bár nem lett 100%-os, de most mégsem műtenek meg. Túl vagyok egy 2 hetes antibigyó-gyull.csökkentő kúrán, szerencsére nem érzek fájdalmat. Ha begörcsölök újra, azonnal megműtenek. A 3. terhesség előtt meg kéne szabadulni a jobb petefészkemtől, mert eddig 2 terhesség/2 torzió az arány, most mákom volt, hogy a szülés után jöttek a gondok, de ki tudja mi lesz harmadjára?
Ezek voltak a nagyobb gondok és még volt jónéhány apróbb vacakság... Örülök, hogy végre július van! :) Elhatároztam, hogy ez jó hónap lesz! :)

Na jól kipanaszkodtam magam. :oops: Bocsi! Igyekszem átolvasni a lemaradást, meg képeket is teszek fel, Matyi hatalmas már! (7350 g 3 hónaposan és 1 hetesen, Dénes fél évesen volt ennyi... :) És még mindig egy álombaba :) )
Matyi fel is ébredt közben, megyek!
Zs.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szilcsi! én simán volt hogy rendelöben mondtam hogy nem kell mérni Orsit. Mondták hogy de mindenkit szoktak én meg hogy nem szeretném, nem engedem, mindegy mennyi a sulya, nem ezért jöttünk. Bent az orvos csak mosolyogva mondta hogy hallom nem engedte megmérni, na onnantól akkor volt mérés ha én is akartam:)

Nóri! Gyulán hogy nyaraltunk 3 hete, Norbi tolta a babakocsiban hazafele Orsit, mert ö már nem birt menni, Norbi meg igen. Elég égés volt, de hiába mondtam neki, neki jo volt igy. De hagytam most beleüljön (máskor nem szoktam) mert már fáradt voltam hogy engem néz mindenki hogy nyavalyog a gyerek. De azota is tud velem sétálni Orsi, de apával, hja...
Szandit ott hirdetem már lassan 1 éve, senkinek nem kell. Pedig tényleg keveset hordtuk és néztem most boltban 3e körül van :o Adnám már ennyiért csak listázási dijat ne kelljen folyton fizetnem.
Viszont a Cam babakocsimat meg simán elvitték 15e-ért, másnak meg olcsobban sem, érdekes, na.

Zsuzsi! Hallod, tényleg jol összejött nektek! ki volt ez az ügyes UH orvos? Remélem nem lesz többet bajod ezzel, sikerült helyretennie ott bent! Matyi fogát kérdezted hogy hogyan akadályozzátok majd meg hogy ne zárodjon a fogsor mire kinö a maradandó fog? Nem tényleg hogyan oldják ezt meg.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szobatisztaság-ügyben szeretném a tanácsotokat kérni. Dóri már majdnem mindig szól, ha kakilnia kell (ha az eleje beszalad, nagyon elkeseredik), régesrég pisil-kakil bilibe és wc-be is, képben van körülbelül, így tegnap délután megpróbáltam róla levenni a pelust. Hát, állandóan bepisilt, ami várható, tudom, csak nemhogy nem szólt utána, és nemhogy nem zavarta, de még csak észre se vette gyakorlatilag. :roll: Illetve 3-ból egyszer, akkor közölte: „idepisiltem”. :lol: Így érdemes próbálkoznunk, vagy halasszam ezt el egy hónappal? :roll: (Semmi tapasztalatunk ezügyben, mert mire Marcsiról sikerült leimádkozni a pelenkát 2 éves 9 hónapos korában, és rábeszélni, hogy egyáltalán próbálja meg a wc-be, addigra ő fejben teljesen szobatiszta volt már, tehát nem voltak bepisilések, összesen talán 4-5x.)

Karmen: hát ez tényleg vicces lehetett! :lol: Én is toltam már őket úgy, hogy Marcsi ült a Pliko-ban, Dóri meg a fellépőn állt. Az esernyőkocsinkba szerintem M bele se férne, bár már próbált belemászni. Én is hirdettem a CAM kocsinkat a tv-en, 13-ért, nem kellett senkinek. :( Mostanában apróhirdetésekkel próbálkozom, (mert a babakocsikra még több a listázási díj a tv-en) a múltkor jelentkezett egy csaj, hogy megveszi, azóta is jön érte. :evil: Tele van a garázs babakocsikkal, meg akarok tőlük szabadulni, de egy bizonyos áron alul nem adom el (még). Tényleg, fel is teszem a Pliko-t is lassan, már azt se fogjuk használni… :roll:

klzsuzsi: sajnálom. Dénes fogát különösen. :cry:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Helló!
Holnap a SZVSE pályán vasutasnap.
Ha valakit érdekel. :wink:
Ha megtalálom a teljes programot felteszem, de amire emlékszem:
10.45-től Péter pán duo, zenés előadás
11-05-től Grimmbusz stinház.
Egésznap ingyenes ugrálóvár, trambulin, lovaglás, hajtányozás.
Terepasztal, vasutmodell kiállitás.

Egéaz nap vannak programik, csak ennyi jutott eszembe. :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem olvasok-írok mostanában, de nagyon felgyorsultak az események, most is csak gyors helyzetjelentés:
Hulla vagyok, családinapközi vezetői tanfolyamra járok, szóval semmi időm, holnap is 8-18-ig leszünk, még egy hét és a vizsga és utána talán (ha visszaolvasni nem is, de) újra bekapcsolódni sikerülhet! :oops: :oops: :oops:
Mindenkinek jó hétvégét, nyaralást, stb..., majd jelentkezem!

+i:
eszter

KépKépKépKép
hefe
 
 


ATZita: köszi!

Karmen: a Százszorszépben a hétfői miniszínházra előre veszel jegyet, vagy csak úgy odamentek 10 előtt? Mennyire szokott teltházas lenni? :roll:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Nóra! Én végül nem a Teszvesz-en hanem a Slandon adtam el a Cam babakocsit, igaz adtam hozzá a 15e-ért egy napernyöt és egy esővédőt is. De pár nap alatt ott elkelt. Nekem netes Déli Apro nem vált be, soha semmilyen termékkel még nem kerestek, még a sok gyerekruhával sem:(

Nóri! A nyári előadások ingyenesek, hétfőnként. Elöre veszek jegyet arra ami szept-májusig van, az bérlettel ugyanis olcsobb. Jegyet is lehet venni arra is, elöre is, de akár helyben is. De amiket irtam hogy most aug-3-ig minden hétfön a Belvárosiban az ingyenes! Csak idöben kell menni mert néha nem elég az ülöhely:) Volt hogy álltak és meg kellett pótszék volt hogy kevesen voltak. Attól függ mit adnak elö, na meg arra a hétre hány tábor van, mert ált a táborosokat is elhozzák.

Hefe! Gondolkozol hogy saját napközit csinálsz? Merrefele lenne majd? Nekem ez a gondom amit nemrég beszéltünk is hogy csak Szeged peremkerületein vannak ilyenek

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Klzsuzsi!
Nem semmi,micsoda tortúrán mentetek át!
Kívánom is,hogy a július csak jobb legyen!
Én is kíváncsi lennék az UH-os dokira.Jó hogy vannak ilyenek is!
Matyi meg rekordtempóban gyarapszik tényleg!Dénes jól van már?

Üdv.:Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Karmen: Igen, gondolkozom rajta, Petőfi telepen lakunk, Csillag tértől nem messze, de nehogy azt hidd, hogy csak a peremkerületen vannak családi napközik!?! Én is azt hittem. Egy csomóról én sem tudtam, nem hírdethetik magukat, mert nincs működési engedélyük. :shock: Én tudok egy legálisat a Kálvária sugárúton, (most együtt járunk tanfolyamra a vezetővel) az nem csana, hanem magán gyermekmegőrzőként üzemel, szuper jó fej a vezetője, lehet, hogy az nektek útba esne??? Azt nem tudom, hogy van-e szabad férőhelye! Ha érdekel, megírom az elérhetőségét priviben! :)

KépKépKépKép
hefe
 
 


Hefe! Köszi, de már nem érdekes mivel Norbi elkezdte jul1-el a bölcsit. Csak itt ugye nem tudnak csak tejes diétát tartani, de a doktornövel most azt beszéltük a tojást visszakapja Norbi (amugy sem lehetne másképpen mert itt nem tudnak olyan kaját adni neki) igy ha meg már beszokott ide nem vinném át másik helyre. De azért ha van a Kálvárián ami van honlapjuk szivesen megnézném és a többiét is! Azt meg amugy nem értem ha nincs müködési engedélyük melyik szülö meri otthagyni olyan helyen a gyerekét? Mégha gondolom emiatt sokkal olcsóbb is:(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Zsuzsi,
húúúúú, sajnálom a júniusotokat, úgy tűnik ez egy ilyen hónap :? mi sem jó szívvel gondolunk vissza rá

és Dénes cicizik még? nem féltékeny? Boldizsárral nem egyszerű mostanság, de ő legalább nem szopizik már :)

Gellért is álom bébi, 8 hetesen 6 kg, iszonyat dagadt, végre egy gyerekem, amelyik zabálós :DDDD

Nóri,
sztem ne aggódj a szobatisztaság miatt. Bobi 3 éves koráig ráülni nem volt hajlandó a wc/bilire, majd egyszercsak leszedte a pelusát, kérte a pókemberese bugyikáját, és azóta éjjel-nappalra megbízhatóan szobatiszta. én is aggódtam, mert semmi, de semmi hajlandóságot nem mutatott addig
ne erőltesd, ne aggódj miatta, nektek bőven van még erre időtök
Vendég
 


Karmen: köszi a választ. Nem mertem vállalni a színházat Dórival, az Almát se bírta végig, őt még nem köti le. :roll: Én is a Slando-n (is) hirdetem a kocsikat (a CAM-ot is 13-ért), ezer éve, de semmi. Néhányan kerestek miatta e-mail-ben, de ennyi. :cry: Esővédőnk nekünk is van, adnám én is csak, nem találom... :lol:

dancsi: akkor Bobi is úgy rendezte, ahogy Marcsi, mire lekerült ról a pelus, már régesrég szobatiszta volt. :wink: Nem aggódom én egyáltalán, hiszen Dóri még 2 sincs, nagyon jól állunk szerintem, sőt, nem akarom siettetni a dolgot, azért kérdeztem. Azóta előreléptünk egyébként, hétvégén már csak alváshoz volt rajta pelus, igaz, nem szólt, de sokat próbálkoztunk, és sikerült levadászni a pisiket. :lol: A délutáni alváskor se pisilt be, ma éjjel sírva ébredt, és mondta, hogy kell pisilni, megpróbáltuk, de nem sikerült, talán arra ébredt, hogy épp bepisilt, én ezt is bíztatónak veszem. Szombat este pisilt be csak, de akkor már szólt, hogy kell pisilni, vasárnap este pedig előre szólt, szerintem haladás. :wink:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Nóri! Barátnöm mondja nagyon uncsi volt ma az előadás.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy nem jövök,de nincs net-ünk,a modem bedöglött, 9ezerért akarja a szolgáltató megcsinálni, hát mondtam kössék ki és vigyék a modemüket, így egy darabig nem is lesz net. Azért majd később csatlakozom hozzátok!
20140113113746
 
 


Ábelnek nagyon boldog 3. szülinapot kívánunk! Sok puszi!
20140113113746
 
 


Máris itt egy hasznos táblázat a patikaügyeletekről!

Ügyeleti idő:
hétfőtől – szombatig:22.00 órától másnap 07.00 óráig,
vasárnap:20.00 órától másnap 07.00 óráig,
munkaszüneti napokon (ünnepnap):07.00 órától másnap 07.00 óráig.

1.Angelica Gyógyszertár6721 Szeged, Csongrádi sgt. 14/B.62/425-910
2.Arany Oroszlán Gyógyszertár6722 Szeged, Petőfi S. sgt. 41/B.62/420-924
3.Assisi Szent Ferenc Gyógyszertár6723 Szeged, Debreceni u. 2.62/543-180
4.Bartók Gyógyszertár6722 Szeged, Bartók Béla tér 1. 62/540-218
5.Boldogasszony Gyógyszertár6722 Szeged, Boldogasszony sgt. 35 62/420-331
6.Dóm Patika6720 Szeged, Oskola u. 19.62/444-855
7.Főnix Gyógyszertár6723 Szeged, József A. sgt. 108.62/555-740
8.Gyógyszertér Szeged Plaza Gyógyszertár6724 Szeged, Kossuth Lajos sgt. 119.62/559-992
9.Hárs Patika6724 Szeged, Körtöltés u. 8/A.62/491-785
10.Kabay Gyógyszertár6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 95.62/550-995
11.Kálvária Gyógyszertár6725 Szeged, Felhő u. 1/A.62/552-510
12.Kígyó Gyógyszertár6720 Szeged, Klauzál tér 3.62/547-174
13.Kossuth Gyógyszertár6722 Szeged, Kossuth Lajos sgt. 31/b.62/425-242
14.Kristály Gyógyszertár6721 Szeged, József A. sgt. 4.62/552-061
15.Pelikán Gyógyszertár6723 Szeged, Ág u. 1.62/559-571
16.Pingvin Patika6723 Szeged, Csongrádi sgt. 71.62/555-712
17.Pingvin Patika6720 Szeged, Dugonics tér 1. 62/423-306
18.Pingvin Patika6720 Szeged, Feketesas u. 19-21.62/550-725
19.Pingvin Patika6722 Szeged, Kálvin tér 2.62/543-425
20.Platán Gyógyszertár6722 Szeged, Mérey u. 15/b.62/420-077
21.Széchenyi Gyógyszertár6720 Szeged, Horváth Mihály u. 9.62/425-178
22.SZTE ÁOK Korányi Gyógyszertár6725 Szeged, Korányi fasor 8.62/545-440
23.Vasas Szent Péter Gyógyszertár6724 Szeged, Kossuth L. sgt. 62.62/558-150

2009. június 15-21.Angelica Gyógyszertár
2009. június 22-28.Arany Oroszlán Gyógyszertár
2009. június 29-július 5.Assisi Szent Ferenc Gyógyszertár
2009. július 6-12.Bartók Gyógyszertár
2009. július 13-19.Boldogasszony Gyógyszertár
2009. július 20-26.Dóm Patika
2009. július 27-augusztus 2.Főnix Gyógyszertár
2009. augusztus 3-9.Gyógyszertér Szeged Plaza Gyógyszertár
2009. augusztus 10-16.Hárs Patika
2009. augusztus 17-23.Kabay Gyógyszertár
2009. augusztus 24-30.Kálvária Gyógyszertár
2009. augusztus 31-szeptember 6.Kígyó Gyógyszertár
2009. szeptember 7-13.Kossuth Gyógyszertár
2009. szeptember 14-20.Kristály Gyógyszertár
2009. szeptember 21-27.Pelikán Gyógyszertár
2009. szeptember 28-október 4.Pingvin Patika
2009. október 5-11.Pingvin Patika
2009. október 12-18.Pingvin Patika
2009. október 19-25.Pingvin Patika
2009. október 26-november 1.Platán Gyógyszertár
2009. november 2-8.Széchenyi Gyógyszertár
2009. november 9-15.SZTE ÁOK Korányi Gyógyszertár
2009. november 16-22.Vasas Szent Péter Gyógyszertár
2009. november 23-29.Angelica Gyógyszertár
2009. november 30-december 6.Arany Oroszlán Gyógyszertár
2009. december 7-13.Assisi Szent Ferenc Gyógyszertár
2009. december 14-20.Bartók Gyógyszertár
2009. december 21-27.Boldogasszony Gyógyszertár
2009. december 28-2010. január 3.Dóm Patika

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen! :shock:
Eddig a Kígyó gyógyszertár volt az ügyeletes,x. órától reggelig.
Pláza gyógyszertárról hallottam még,hogy ügyelt..
De erre a változó ügyeletességre mi szükség volt,azt nem tudom.Rajtunk kívül szerinted lesz egyszerű halandó aki erről tud? :roll:
Neked nagyon köszi egyébként!:)

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Edit! Ezt nemrég vezették be, talán május v juniustol. Azért kellett mert a Kigyó megelégelte az ügyeletet, és nem vállalják állandóra tovább. Persze más patika sem akarta bevállalni, fizetni egy alkalmazottat azért éjszakára hogy alig van forgalom. Igy a vitát azzal zárták le, hogy akkor legyen mindenki soros, ha meg sürgös eseted van akkor a beteg járjon csak utána éppen hova tud patikába menni, szóval megértem én öket, de akkor is ez igy marhaság. A Délmagyar erröl többször irt, én neten olvastam már de újságban is benne volt láttam anyuéknál hogy bevezetik ezt. Söt arrol is panaszkodtak mennyire nem vált ez be, mert a beteg nehezen tudta kinyomozni éppen hol van ügyelet. Szoval azért másoltam ide be, gondoltam hasznos lehet, én is eltettem bár nálunk mindig az egyik patika készenlétis, de sosem lehet tudni szükség lenne-e a szegedire is.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Nóri! Találtál frottir köntöst? Hol, mennyiért? Norbinak, Orsinak is kellene vennem.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Helló!

Eddig a júliusunk sem sokkal jobb, lehet elkiabáltam... :( Benyaltak a gyerekek valami magas lázzal járó vírust, igaz 3-4 nap alatt átmegy rajtuk és nincs is más tünet, de Matyinál ez is elég gáz. :( Dénes kezdte, 3 napig lázas volt, első éjjel és az azt követő napon végig 39 fölött, de elég jól viselte. Mire meggyógyult rá 2 napra Matyinak ment fel a láza, megszenvedtünk vele, első éjjel alig aludtunk, reszketett a láztól, pedig kapott kúpot és hűtőfürdőt többször is. Ha sikerült is elaludnia, csak 30 perceket aludt (normál esetben 8-9-10 órát alszik éjjel szopi nélkül), két alvás között pedig ordított, így telt az éjszaka és a tegnapunk. Ma már jobban van (ezt most lekopogtam), aludt 3 órát délelőtt, most is nyomja 3 és fél órája. Nekünk is kellett már a pihi, férjemmel együtt kipurcantunk. :shock: :shock:

Ami viszont érdekes, hogy kibújt Matykó első foga a múlt héten! :):) Nagyon meglepődtem, mert nyáladzott már szegénykém néhány hete és rágott is mindent, de Dénessel is így volt, mégis 7 hónapos volt mire lett foga. Matyókám siet. :) Nem csak ebben, 3 hónaposan már stabilan fordul hasról-hátra és hátról hasra is, és ülni próbál! :) (Van rá hajlam a családban, unokatesó 4 hónapos már ült.)
Kézben nem is lehet fekvőben tartani, mert reklamál. :)

Haragosi!
Ez nagyon gáz sztori a kissráccal! :(:(:( Én is totál kiakadtam volna! Komolyan hányingerem lett, ahogy belegondoltam...

Mucska! Mi lett a ládával, reklamáltál? Tényleg nem hasonlít az eredetire!

Szilcsi! A meggyfa kivágásán csak pislogtam... Ellenőrzik ezek egyáltalán mit bíztak rájuk????? Lali jól van? Begyulladt az oltása? Ha csomó maradna az oltás helyén, azt finoman masszírozni kell (nekünk maradt, Matyié is begyulladt kicsit).

Norus! Sztem totál jól álltok a szobatisztasággal, kár siettetni! Simán belefér, hogy várjatok 1-2 hónapot!

Dancsi! Látom a legkisebbik nálatok is jól hízik! Gratula! Végül csak szopizik, vagy adsz neki cumisüvegből is, ahogy tervezted?
Dénes még valóban szopizik alvás előtt, de nem féltékeny a kicsire szerencsére! Sőt, ha sír Matyi, mindig szól, hogy adjak neki cicit! :)

Karmen! Nem csináltak semmit Dénes fogaival a húzáson kívül. Azt mondták (3 dokit kérdeztünk meg), hogy tejfogakra nem lehet szabályzót vagy koronát stb. tenni. Talán nem lesz majd gond a maradandó fogakkal, mert még a többi foga is tejfog, kipotyognak és alakul a fogsora, ha mégis gond lesz, akkor a maradandó fogakra kell majd szabályzó.
Az uh guru :) dokinőt pedig Kovács Gabriellának hívják, ha jól emlékszem!

Lemaradtam több névnapról és szülinapról, elnézést, hogy nem sorolok fel külön mindenkit, de sok boldogságot kívánok az összes kis ünnepeltnek! :):):)

Hefe! Én is kíváncsi vagyok, családi napközit szeretnél nyitni? (A bölcsinkben már szóltak, mikor Matyi 2 hónapos volt, hogy jó lenne beiratni, mert 2010-re már alig van helyük, és 2011-re is van már jelentkezőjük... Ha nem lesz helyünk érdekelne a dolog! :):):) )

Köszi az együttérzést mindenkinek Dénes foghúzásával kapcsolatban! aranyosak vagytok! :)
Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


sziasztok!Tettem fel a Vaterára pár dolgot!Nézzétek meg
http://www.vatera.hu/ruhacsomag_150100161.html

Kép
mné zsuzsi
 
 


Csajok!

Nincs valakinek véletlenűl pár darab kimaradt, és már kinőtt úszópelusa?
Szandira kellene, 8-9 kiló közötti méretű.
Köszi.
Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Karmen: köszi az ügyeleti listát, én elmentettem magamnak. Fürdőköpenyt nem vettem, az a helyzet, hogy én az életben nem jutok el gyalog 2 gyerekkel a Nagyáruházba (ott keresném)… Na meg kedvem sincs hozzá. Van egy mind a kettőnek, Marcsié nem az a nagyon „szőrös” frotír, de frotír és 100% pamut, Dórié meg már egy kicsit kicsi rá, de úgy döntöttem, jó lesz ez nekünk erre a nyárra! :wink:

Tegnap ez volt bedobva a postaládánkba:
Kép

Hogy van ez, mióta nem jön házhoz a védőnő? :roll: Marcsinál nem volt ilyen (összefutottunk véletlenül a ház előtt a védőnőnkkel –aki nem ugyanaz, mint aki ezt a papírt aláírta-, amikor 2 éves volt, ennyi volt a státuszvizsgálat), pedig régi a hivatkozott rendelet. Felhívtam a védőnőnket, azt mondta, ez újdonság. Külön érdekes a megjelölt időpont: szerintetek egy kétéves mit csinál általában ilyenkor?
Na mindegy, reggel felhívtam a megadott számot, megbeszéltünk egy időpontot, és most hívott vissza, hogy Marcsit is vigyem, mert neki meg 4 éves státuszt csinál akkor egyúttal. Nektek kell(ett) ilyenre menni? :roll:

Voltunk a héten a Vág/Cső utcai játszótereken (két panelok közé eldugott játszó, viszonylag árnyékos, néha szoktunk oda is járni), az egyikről elvitték az összes fém játékot. :cry: Igaz, hogy régiek voltak, de amit otthagytak, egy fa mászóka, na az volt a legkevésbé biztonságos… :evil:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Helló!
Itt vannak a képek az én egyfogúmról! :) Ha nem bánjátok, jó sokat teszek, nem tudtam választani! :):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Norus!
Én mikor ilyen éves státuszvizsgálatok vannak, mindig vittem Őket tanácsadásra, és előszőr a védőnő lemérte Őket, megkérdzte hány foga van, mit eszik, hogy alszik, stb.
Utána a dr.nő megvizsgálta.
Az idén ugyanigy volt, annyi különbséggel, hogy Márknál is és Szandinál is kitöltött a védőnő egy formanyomtatványt, amin volt vagy 20 kérdés.
Szandiéra emlékszem, hogy mutogat-e, megérti-e, utánozza e, stb.
Meg Márknál mértek vérnyomást. :shock:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Nóri! nekem is küldeni szokott a védönö figyelmeztetéseket oltásról, státuszról (mivel másfél éve ugye lemondtam a kapcsolattartásról) és nem is ide járok orvoshoz hanem Szegedre, igy mindig bedobja a postaládába hogy tudjak róla menni kellene az orvoshoz.

Zsuzsi! csodahelyes kispasi :D Nem semmi hogy már kibújt a fogacska!! Lehet hogy szaladni fog 8 hósan? :lol:

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Zsuzsi,
kezdetben adtam neki cumisüvegből, aztán lett egy kis gixi a mellemmel, meg is kellett műteni, és ezt a sors büntetésének tartottam, így most csak szopik
a hócipőm kivolt a gyerekággyal, minden sz...r utolért, de talán túl vagyunk rajta


kell valakinek anyatej? napi átlag 200ml van (van amikor több, van, amikor semmi, a bébi étvágyától függ), ingyen adom, de el kell érte jönni Újszegedre.

ha valakit érdekel mailt írjon légyszi ide: bordaniella@tvnetwork.hu
Vendég
 


Dancsi! Örülök hogy jól vagytok! Lámpát vettél végül? Bevált?

Norbi imádja (és én is örültem ha kapott) a fagyos anyatejet is de sajnos a tejallergia miatt én nem fogadhatok el most ilyet. De lehet kisebb babának nagyobb szüksége is lehet rá, lehet lesz itt olyan.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Dancsi!
Hát ez nem hangzik jól!
Miért kellett megműteni?Priviben megírnád?

(Remélem nálam erre nem kerül sor...)
:roll:

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Zsuzsi!

Tényleg rátok jár a rúd :( Sajnálom. De a fiaid gyönyörűek. Nem semmi 3 hósan fog :shock: . Én a hozzátápit a foghoz kötöttem (mert úgy gondolom a testi fejlettség is jelzi azt, ha készen áll a gyerek), no de nem bírtam kivárni a 9 hót :) De úgy tűnik, nálatok meg még korai lenne :lol:

Dancsi!

A nagyoknál is rendszeresen fejtél?

Norus!

Nálunk is volt egy kis hajcihő tavaly a szülinapok környékén emiatt a "sátuszvizsgálat " miatt a védőnővel. Nekem e-mailben küldte el a jogszabályt (rendeletet?) vagy mit. De számomra nem az jött le belőle, hogy nekem kötelező, hanem az, hgy neki
8)

Zsuzsu!!!
Merre vagy? Mi van veletek?

Enikő? Bea? Timika?

Jó (vagy rossz?) hír: Legkisebb lányom ma megállíthatatlanul elindult. Jaj nekem! Ez a gyerek jobban próbára tesz, mint anno a nagyok együttvéve.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Délután írtam egy bazi hosszú és teljes élménybeszámolót a Balatonról, de most nem látom sehol :x má nem fogom újra írni. Lényeg:

-Jó vót,de hulla vagyok, tegnap óta átmentem mosómedvébe :D :lol:

-A Veszprémi állatkert gyönyörű

-A Balaton általában nem drága (kaja, városnéző kisvonat (Tihany) , strand belépő (Balatonalmádi) ócsóbb, mint Szegeden!!!!!) én sokkal rosszabbra számítottam, de határozottan nem volt vészes!!!!!

-A Balatonfüredi Aquapark egy rakás fos drágáé (5300 ft a felnőtt napijegy) tele volt bazi nagy fekete bogarakkal a víz, az egész strand, a szellőzők mindenhol bogarak hemzsegtek, undorító volt :evil: :x Ilyenkor hol van az áentéesz?????

-A Balaton vize gyönyörűszép tiszta és annyira hangulatos, imádom :)

-A Balatonfüredi BOB Istenkirály :D

-Az üzemanyag drága, főleg hogy mi állandóan megyünk, mer olyan menők vagyunk :lol: úgyhogy a benzin volt a legnagyobb kiadásunk....


Maradt ki 20 000 ft értékű üdülési csekkünk, nem kell valakinek??? Szállást, étkezést, sétahajót, állatkert belépőt, fürdő belépőt...stb lehet belőle fizetni!


Képek:
Sok jó elfér kis helyen, avagy 2 gyerek 1 úszógumiba, egyik jobbra másik balra :lol:
Kép


Itt már a nagyok is csatlakoztak a fényképezkedéshez :)
Kép Kép

Kép Kép



Balatonalmádiban:
Kép

Ez is Almádiban Marci talált pár bazi nagy követ, muszáj volt megmászni :lol:
Kép Kép

Vius pitypangot fúj :)
Kép

Marci és Bogi BOBoznak :)
Kép

Minigolf Tihanyban a Belső tónál lévő hiper szuper játszótéren :D
Kép

Állatsimogatóban a veszprémi állatkertben, Ugyanitt Zaza átdzsesszel a függőhídon. Vius visszafordult, Zaza átment :lol::
Kép Kép

A Tihanyi Apátság... :lol:
Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Haragosi!
Örömmel írnám, h a tengerparton süttetjük a hasunkat, :lol: :lol: :lol: de ez sajna nem igaz. A kánikulában próbáljuk túlélni a napokat.....

Legkissebbed nem aprózza el!! :o :D

Enyém kicsike csak feláll, oldalazva lépeget és mászik ezerrel. Sokkal megfontoltabb, mint a tesója, apjatermészetű :lol:

Enikő!
Irigykedem a Balcsi miatt!! Szép családod van!!!Mi sajna idén nem megyünk sehová, szűkös a költségvetés.... :cry: :cry:
Már akartam írni, szerdán megjött a szakértői. (máj. 28-án voltunk Ritánál) Előszőr kiakadtam a leírtakon, aztán már csak röhögök. Szerintük Ábel egyensúlyérzéke komolyan fejlesztésre szorul.... :o :o :o :o :o :o 3 évesen, kétkerekű bicajjal teker....hová fejlesszem???????
Mindegy a lényeg, h mi tudjuk mit tud a gyerek, ősztől ovi, 12 fős csoportban és akkor tutira beindul a beszéde is.

státusz: Védőnősdi-
Mi pont szerdán voltunk dokinál, Ábinak státusz, Konstinak tanácsadás. Ősszel visszük Őket szemészetre (valamikor aug. elején lehet telefonálni időpontért Koczka dr nő), kell pisiteszt is nekik. (1-3 éves státusz.)
Ábelt tetőtől talpig megviszgálta a doktornéni. Mindene OK, a méreteti alapján akár iskolába is mehetne. :lol: :lol:

Mi ugye lemondtunk a védőnősdiről, a doktornéninket szokta zaklatni a csajszi. Most jött egy ajánlott, átvevős levél tőle. Nem tudom mit akar, vagyis most már sejtem.... (nem voltunk itthon, a postára pedig két gyerekkel, 40 fokban nem vagyok hajlandó elmenni, kivárom, amíg újra kihozza a postás.)
A vicc, h szemben velünk 8 napos a kisbaba, hozzá jön, de nekem -és a többi szomszéd anyukának-átvevős leveleket küld....... :shock: :shock:
Azt hiszem nem visszük el hozzá státuszra, a doktornéni megvizsgálta, legyen elég ennyi. Ennek a libának a közelébe sem engedem a srácaim.

Konsti lassan gyarapszik, de nincs gond, bőven elég a 70cm-éhez a 8100g. Sajna van egy kis köldöksérve, 1 éves korban megbeszéljük a teendőket. :cry: :cry:

fotók:
Kép pancsi a nappaliban...
Kép pancsi a kertben
Kép
Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Enikö! Engem érdekelne a csekk! Mennyiért adod? Jo idötök volt! Gyerekek nagyon helyesek, látszik mennyire élvezték!

Zsuzsi! MIlyen nagyok már a fiuk! Szakértöin én is csak mosolygok:) Pisit nekünk is kérte a gyerekorvos, zacsit vettem is de ennyi volt. AMikor mentünk mindig már Szegeden jutott eszembe hoppá nem vettünk mintát, igy eltelt azota másfél év és azota sem vittem. :o Nem tetszik nekik de ezért büntetés nem jár. Mindegy a gasztron ápr. ugyis nézték neki, igy végülis 1x csak lett ez is

Zsuzsa! Sajnálom hogy összejött most ennyi minden! :(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Zsuzsu!
Nagyon szépek vagytok! :lol:
Ábelnak nincs melege azzal a nagy hajjal????? :o
Én Márknak 2 napja durtam le, jó rövidre. :wink:

Enikő!
Tök jó képek!!!
Mi egy hét múlva megyünk Lellére, remélem az se lesz horror.Árilag. :wink:
Az időtők az jó volt. :wink:
Nekünk van 120000 ft értékbe csekkünk, szállást abból fizetjük, a többit meg elkajáljuk.
:lol: Amúgy mennyiér adnád? :?:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Sziasztok!

Bocs rohanás van, csak egy gyors kérdés. Könyvelőt keresek, aki átnézné párocskám céges papírjait. Le lett zárva egyik cége (vagy miszösz) és azt kéne átnézni van-e még valami fizetnivaló, kintlévőség....stb!!!!!!

Kösziiiii :)

Zsuzsu: cukkerek a pasik, ezek a piszhomókusok, tudnak furcsaságokat kinézni a gyerekből...... :roll:

Zita, Erika: passsz, azé nem szeretnénk elherdálni az ü csekket, max leebédeljük mi is, vagy még egyszer elmegyünk idén egy hosszú hétvégére Gyékényesre belőle ha megmarad..... :wink:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: