Új privát üzeneted érkezett!

Karmen.

Nálam is ugy volt, mikor Márk és Szandi között visszamentem dolgozni, hogy kettő törzsszámot csináltak.
Egyikre ment a fizetés, másikra a gyes.
És ha beteg volt Márk, akkor kértem táppénzes papirt, és a fizetést ugy számfejtették. :wink:
Kaptatok jegyet végül?
Hol fogtok ülni?
Nekünk ha jól emlékszem a Pármába szól a jegyünk.
4 ezer volt. :shock:
És ez az olcsobbik jegy. :roll:

Norus!
Merre voltatk nyaralni? :?:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Karmen,
mennyibe kerül szted most a lámpa? és hol lehet beszerezeni?

bringa bevált Norbinak?
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Bocsi , hogy zavarok!

Kedves dekoráció Orsi!
Nagyon szép a honlapod.... kár hogy a kész termék nem hasonlit az itt láthatókra!

Melléklek képet a valóságról, ez lenne a JT 0005 .... Kép
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Dancsi! Anyu vette nekünk pár hónapja, addig az övé volt nálunk, de neki is mindig kellett volna ilyen olyan okból, ahogy nekünk is, igy inkább kaptunk ajándékba egyet. Ö nem kért hozzá állványt és plusz szineket, csak az alaplámpát vette meg, de ez is nagyon jó igy. Nekünk tényleg sokat segit. 100e volt. Most valszeg több lehet az euro miatt, ha kell honnan lehetne rendelni, elkérem anyutol akitöl ö vette. Neten sem sokkal lett volna olcsobb, néztük de igy meg tudtuk biztosan új és garis. Ilyen értékben nem mertünk végül árverésen vásárolni.
Bringa köszi nagyon jo, felváltva használja a motorral.

Bölcsivel nem volt gond, ahogy odaértem rám sem bagozott, kint voltak az udvaron, igy mondtam elmennék. 45 percig otthagytam, semmi gond nem volt, söt utána sem akart még hazajönni:) Igy holnap hosszabb idöre otthagyhatom, (én most is ujra eljöttem volna szivem szerint:))

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen, akkor nem jössz a talira? :o :( Szuper, hogy Norbi ilyen ügyesen elvan a bölcsiben, nagy könnyebbség, nem? :D (én már visszaszámolok, már csak két hónap... :cry: nagyon félek tőle.)
Ráadásul párom elkezdte mondogatni, hogy szerinte nem kéne beadni még Lalit... Bár mikor mondtam neki, hogy januártól havi 26e ft lesz az összes jövedelmem, akkor megingott a hite, hogy a gyereknek itthon lenne a legjobb... :roll: :?

Mucska, hát ez döbbenet. :shock: Jó csúnya lett a falatok! :( :evil:

Köszi mindenkinek a GYES-tp infókat. :D

Elmesélem, mi történt itt ma reggel. :twisted:
Reggel 7.15-kor fülsiketítő zajra ébredtünk, a szívem majd kiugrott, úgy megijedtem. Rohantam át a gyerekszobába, Lali feküdt az ágyban, tágra nyílt, rémült szemmel nézett az ablak felé, a köv. pillanatban elkezdett sikítva sírni.
Két jóember egy bazi nagy elektromos fűrésszel vagy mi a fenével nekiállt kivágni az ablakunk előtt álló meggyfát. :shock: 10 perc alatt végeztek, nyomtalanul eltűntek. Alvásnak lőttek. :roll: 8-kor hívtuk a közös képviselőt, nem volt bent. Végigjártam pár szomszédot, senki nem tudta, miért történt. Volt, aki azt hitte, mi kértük, hiszen a mi ablakunk előtt állt a fa. Árnyékot, hűvöst, gyümölcsöt adott, eszünkbe nem jutott soha kivágatni.
Na délre kiderült, mire az egész ház fel volt tüzelve, hogy a szomszéd tömb előtt álló mérgező piros bogyós fát kellett volna kivágni a kedves Közterületfenntartó embereinek. :twisted: Az egy dolog, hogy egy teljes tömbbel elvétették a házat, de a meggyet sem tudták megkülönböztetni a mérgező piros bogyóktól! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Na kijött a Közterülettől egy nő, megnézte, hümmögött nagyokat, majd kaptunk egy halovány igéretet, hogy szeptemberben ültetnek nekünk másik fát. :roll: Az eszem megáll! :x Hja és holnap reggel valszeg visszajönnek a jóemberek és nekiállnak megint fát vágni a szomszéd tömb előtt. :twisted: :roll: Asszem, ez megérne egy olvasói levelet a Délmagyarba. :twisted:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi! Ez tényleg döbbenet!! Még engem is felháborit, nem elég ilyen korán mennek fát vágni, azért én sem vagyok egy mezögazdász de a meggyet és a mérgezö bogyot még meg tudom különböztetni :twisted:
Talira sajna igy majd máskor megyek. Szabadtérit már régebben is beszéltük aztán halogattuk, de most megnéztük, még volt jegy a legolcsobb (csak erre a napra) igy tali sajna most nekem lemondva.

Mucska! Jesszum, nagyon kerestem volna de nincs fent az oldalon az eredeti kép milyen kellett volna legyen, de ilyet kb még én is tudok festeni:(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Nem akartam szétlőni a topikot a képpel, de nem akartam, hogy más is igy járjon, ahogy én. Egyébként ez a játéktartó láda képe , ott megtaláljátok, hogy mi van az oldalon, mint ajánlat, és ez a szomorú valóság.....
Azt hiszem majd 10 e forintért kissé drága volt.......
Mégegyszer bocsi, hogy irtam, de mostanában annyira téma köztetek a kisasztal székkel, és ez a képeken annyira jó kiegészitőnek tűnik...., nem akartam, hogy valaki ekkorát szívjon mint mi.
Minden jót Mindenkinek!
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Karmen!
Ilyet rendeltem:


Kép

Szerintetek hasonlit? :twisted:
Mucska

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!
Hát itt aztán zajlik az élet!!
Meggyfa. :shock: Nem értem miért nem hívták fel a főnöküket a munkások ha bizonytalanok voltak,hogy akkor mit is,hol is,mégegyszer...Ja vagy nekik mindegy,hogy mit csak vágjanak,és ki van pipálva?Azért egy fa nem két nap alatt nő ki,és még mire gyümölcsöt ad.... :roll:
Tipikus ez a mentalitás sajnos Mo-n még mindig,olyan balkáni,meg múltrendszeri.
Csak abban reménykedem,hogy a sebészek(nagy része)nem így gondolkodik!!!!!

Festés :roll: :?: :cry:

Hogy magunkról is írjak.Úgy néz ki Hanna járni fog úszni a Némó Úszósuliba a sportusziba gyógyúszásra.Nagyon várja már.Jót fog neki tenni!
Valaki vitte már a gyerkőcét gyógyúszni?Hogy mennek ott a dolgok?Kísérő bemehet,v. fizetni kell?

Mondjuk a hátam nekem is fáj.Rám is rámférne egy kis gyógyúszás...csak lenne aki felírja...

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Mucska!
Ég és föld a kettő.Fizettél érte?
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia Szilde!

Fizettem én marha ugyanis a vaterán rendeltem a fenn látott ládát. Amikor megláttam a "gyönyörű terméket" azt hittem sirvafakadok. Irtam, hogy ez egy rakás .... de persze süket fülekre talált.
Könnyen van a hölgyemény , mert ide 200 km re nem ugrál az ember személyesen, hiába is küldtem volna vissza, pénzt úgy se adta volna vissza...

Gyógyúszás:
Bemehetsz az usziba, ha fizetsz. Délelőtti felnőtt belépő 900 ft délutáni 600 ( 3 után) kapsz egy karszalagot és ha azt sértetlenül, vizmentesen leadod akkor visszakapsz az árból vagy 700 illetve délután 400 forintot. Egyszerűsitve a kisérőjegy 200 ft.
Azért csodákat ne várj a gyógyúszástól. Arra értem, hogy nem fogják őrült iramban megtanítani úszni..... véleményem szerint. Ahogy én látom még a gyógyuszi és az úszásoktatásra járó gyerekek órái közt is van különbség. Látom ugyanis mindennap az órákat, Annát hordom majd mindennap ki, csak mi maszekba járunk. Amúgy a Némosok zöme nagyon jó oktató! de megjegyzem azért maszekba sokkal jobban haladnak. ] Amúgy a Némo jó választás.
Ha van kérdésed szivesen válaszolok.Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!
Hát ez nagyon gáz!!:(
Jók voltak a hölgy eddigi visszajelzései másoktól?
Jelezted a Vaterán,hogy így jártál?
Olyan a festés,mintha gyerek csinálta volna.Őszintén azon sem csodálkoznék,ha egy lány az anyját kijátszva így akart volna zsebpénzhez jutni...Sokba került?
Nehéz lehet megemészteni a veszteséget...


Köszi a felvilágosítást!Közben épp nézem a honlapjukon,hogy 200Ft +kaució??
Őszintén azt hittem,hogy ingyenes a belépés a kisérőnek,mivel semmilyen szolgáltatást nem vesz igénybe.A karszalag ok,még a kaució is érthető ,bár biztosan nem kvártélyozom be magam a sportusziba..de miért kell még plussz jegy?No mindegy.
Taposom a medence szélét..és kopik :lol:
Ahhoz képest,hogy ingyenesnek mondják a gyógyúszást kiderül azért,hogy utiköltséggel együtt azért szép pénz lesz..

Én egyébként nem bánom,ha nem haladnak rohamléptekkel az úszástanulásban.Jobb ha nem stresszel a gyerek.Végülis ráér még megtanulni.Egyenlőre az is jó lesz,ha vízhezszokik és jól átmozgatják.
Álítólag az asztma tünetei is megszünhetnek tőle,és végülis ez a legfőbb cél most.

Köszi szépen!Ha lesz még kérdésem feltétlen fogok kérdezni!:) :wink:
Lánykádnak jól megy az úszás?

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Esetleg a Némós oktatókról írhatnál,ill..,hogy hogy zajlik egy úszásóra..van-e szünet..ilyesmi.Köszi.
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde!
láda: gondolhatod nem adtam jó ajánlást. Egy volt aki leirta, hogy nem jó a láda, de nem részletezte.10 ezer forint volt szállitással...

Úszás: Általában egész órakor kezdenek, nagyjából 45 perc az óra, közben szünet nincs. utolsó 5 perc kb a játék.
Ne ijedj meg tele lesz a medence, ilyenkor 8 részre osztják a medencét , úgy foglalkoznak a gyerekkel. Szerintem nagyon jót fog tenni a lányodnak, nem véletlen hogy az "asztmásovi" mindennap megy úszni. De mivel gyógyúszás, nagyon erőlteljes úszásoktatást ne várj. Sokan összekeverik a gyógyúszást az oktatással. De fogják tanítani természetesen!

Némoban az tetszik nekem: az összes oktató ugyanazzal a módszerrel tanít, simán fel lehet őket ismerni az oktatás módjáról.
Tudom hülye dolog , de tetszik, hogy megtanitják pl leállni a gyereket siklás után. Müller ilyenekkel nem foglalkozik. Számomra azok kapkodnak össze vissza, nem tudja gyerek mit, miért csinál. Némónál értelmesen elmondják mit hogy kell csinálni pl a lábtempónál, igy tudja a gyerek követni. (pl: felhúz, pipa (pipál a láb) terpesz , zár..... Müllernél csak lükdösik a lábat simán....
Mi áprilisban vettünk 10 órát egy müllerestől , aki közölte hagyjuk, nem érett a lányom, menjünk vissza 1 év múlva. Másnap megnézte egy némós, közölte nincs itt semmi baj,próbáljuk meg.
2 hónapja járunk, a mellúszás kar- láb tökéletes, (levegőt most fogja tanulni ha hazajöttünk a nyaralásból) , gyorsúszás, hátúszás lábja tökéletesen megy deszkával és deszka nélkül is. Anna imád járni. Nekem meg tetszik, hogy az edző nem hagyja rá és csak akkor lépünk tovább ha valami tökéletes. Én sem gondoltam, hogy ez ilyen drága mulatság lesz, de én is az egészsége miatt hordom, annak idején a gyógytornász Bea ajánlotta, hogy minnél hamarabb kezdjük el.
Mégegy tapasztalat: úszószemüveggel ne vacakolj, vedd meg a némóban, 2200 ft azt hiszem a Tyr szemüveg, ha azt felveszi Hanna egész órán nem lesz problémája. Nekünk előtte volt két másik, de nem váltak be, pedig nem voltak olcsók.
Bocs ha hosszú voltam.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Örülök akkor,hogy jó választás a Némó,pedig igazából nem is kaptam tájékoztatást.Csak egy anyuka reggel mondta kutyafuttában,hogy az nekik jobban bejön.Én meg ösztönösen vhogy ráéreztem,mert már előtte való nap is a Némós kisbuszokat nézegettük. :wink:
Az aszisztensnő meg azt kérdezte:Ugye Némót írjunk rá..(mármint a papírra)
Ezek után nem volt kérdés...

Én is ezer bocsi mindenkitől akit nem érint,nem fog érinteni,v unja,de lehet hogy nem árt ezekről se tudni...

Az asztmásovi is felmerült már bennem egyébként,meg a Némóbusz is érdekelne,ha tudsz erről még írni priviben,megköszönném!!:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilde 2009.07.01 20:09-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy írtok az úszásról, engem is érdekel. Grétit vinném első körben :)

Mucska: Miért ajánlotta a lányodnak az úszást a Bea? Mikor van ez az úszás és hogy történik? 1 oktató foglalkozik 1 gyerekkel? Árban ez mit jelent?
Közben megtaláltam a Nemo honlapját. 5 éves kortól lehet csak menni? :(

Köszönjük a köszöntéseket!

Petinek mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bea!
Nálunk az oviban is van uszásoktatás, ,éltalában a középsősőket, nagycsoportosokat viszik, persze azt aki kéri és fizet érte.
A Némó.
Azt mondják azért 5 éves kortól, hogy tudjon önállóan öltözni.
Mert gondolom, a tanár nem fogja Őket öltöztetni, óvónő meg lehet, sőt biztos, hogy nem megy velűk.

Egyébként Algyőn a Borbálában is van uszásoktatás.
A pontos árat nem tudom, a szomszéd kiscsaj jár, most 4 éves.
4-alkalommal volt eddig, többen vannak, és felváltva foglalkozik velűk az oktató.
Ők azzal kedtek, és még most is, hogy a fejüket beletegyék a vizbe, és fujják ki a levegőt.

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Sziasztok!

Enikő!
Görögországba megyünk, nagyon izgulok már, kíváncsi vagyok Gabóca hogyan fogadja majd!
Nagyon szupi a kisasztal meg a székek!

Szilcsi, Karmen!
Én már lassan egy éve gyes mellett dolgozom (októberben lejár)és ha Gabó beteg volt simán mentem táppénzre és ha én voltam beteg, akkor is, mondjuk mindkettő 1x-1x fordult elő.

Szilde!
A munkám miatt muszáj továbbképeznem magam.
Nagyon jó kérdés, hogy mikor fogom csinálni.Szeptemberben kezdődik, 4 félév, szombatonként lesz.El is vagyok miatta keseredve. :cry:

Exi!
Petidnek boldog névnapot! :lol:

Lányok!
Nem tudjátok véletlenül hol lehet venni az autósülésre vmilyen frottír anygaból készült huzatot?(Brendon, Micimackó, Faktum kilőve)Tudom, hogy varrni kellene, de nincs már rá idő, gondoltam hátha valamelyikőtök tud forrást! :wink:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Csibe,
sehol nem lehet kapni autósülésre huzatot én már végigjártam

a BébéConfort Iseosnak pl. van gyári, meg a Concordoknak is, de a többinek sajna nincs
Vendég
 


Sziasztok!

Bea!
Anna is nagyon feszes volt és azt mondta Bea, minnél hamarabb menjünk, de csak most láttam értelmét. Leginkább a feltétel, hogy leérjen a lába, szerintem Gréti határeset, ahogy Annához viszonyítom magasságban. Mi ismerjük egymást, Anna a Katica csoportba jár, én voltam az az anyuka aki segitett, mikor a lépcsőről pottyantál:(
Mi magánba járunk, ami azt jelenti, hogy max ketten vannak. Általában maszekban az árak: 1200/ Óra ami tanóra, tehát 45perc
De vannak sokan 5 évestől kisebbek is, de nekik még nagyon jó , ha csak vele foglalkoznak, mert nem olyan nagy a figyelme még , mint a 6-7 évesnek.
Azt hogy ki viszi magánba és ki csoportosba legfőképp pénz kérdése (sajnos) , mert ugye van az oktatás ára, meg a belépők pluszba. A csoportosnál ugye egy fix dij van, ott csak neked kell fizetni pluszt, ha be akarsz menni. De egyben biztos vagyok, a végén ugyanannyiba kerül mind a kettő, mert a csoportosban elég lassan haladnak. Nem tudnak úgy odafigyelni az összes gyerekre.
Én szeretném ha Anna hosszútávon úszna, nem kell , hogy versenyezzen, de ússzon.
Én azt szoktam ajánlani , hogy ki kell menni szétnézni az usziba, meg kell nézni az oktatási formákat, és úgy kell dönteni, melyiket látod jónak illetve melyik oktató szimpi nektek és a gyereknek is.
Én az elsőt úgy választottam, hogy sporttársam volt.... na nem jött be, másodikat szimpátia alapján , Anna imádja és öröm neki ha megyünk, pedig sokszor este 7 től van az órája, mióta bezárták a Szuét.


Csibe!

Majd megkereshetlek priviben suli ügyben? Lenne egy pár kérdésem, hozzátok szeretnénk menni.

Bocsi mégegyszer, hogy idepofátlankodtam, akik ismernek azoknak puszi, a többieknek köszi a türelmet.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Bioptron lámpa:
megkérdeztem, 168ezer a kicsi szín nélkül, színnel 250 körül van, ha még érdekes.

Karmen!
megkérdeznéd h. akitől anyukád vette nála mennyi?

ja, elvileg a Fekete Sas u.ban az orvosi műszerboltban is van/ volt régen, lehet h. még árulják, sztem ott olcsóbb talán.

én is akarok venni, igaz van közepes lámpánk, de néha kényelmesebb lenne a pici.

Mucska!
Jó h. írtad az úszást, megnézem őket én is.

Bea!
ha szétnéztél esetleg hamarabb mint én szólj h. milyen volt.
Vivit mindenképp vinni akarom, igaz mégcsak 3és fél, de nem várok még +1évet se ha nem muszáj és tanítják így is.
Vendég
 


Csibe :) Dancsi :)

Sajat tapasztalatom nincs, de itt: http://babaszoba.hu/forums/topic?tid=323143 lehet nyari huzatot rendelni barmilyen autosulesre. Szegedi a csajszi, szerintem meg is tudjatok nezni hogy miket keszit...

Gyöngyi

Kép Kép
gyerc
 
 


Sziasztok!!

Gyerc köszi az autóshuzatos linket, már írtam is neki :)

A Bioptron lámpa mit tud, hogy ennyibe kerül?????? :shock:

Ménem vesztek ezzel az erővel egy 1 személyes infra szaunát (kabint) SZÍNTERÁPIÁVAL 230 000ért (én + a 3 kicsi egyszerre bőven beférünk az 1 személyesbe!!)?!!!! Az is pont ugyanilyen hatású sőt még jobb, mert más egyébre is használható, izzaszt,felső légúti megbetegedések megelőzésére, kezelésére, bőrproblémák kezelésére, fogyaszt......stb!!!! A Bioprton lámpánál a nevet kell megfizetni, hogy Zepter, hát ne haragudjatok, de hülye lennék......

Mucska: Hát ez nagyon durva, ilyet még én is tudnék festeni.... :evil:

Csajok fogorvos téma (felnőtt) tudtok jót aki nem drága? Mennyibe kerül egy fogtömés nem sztk-ás fogorvosnál????? És a sima kontroll???? Tudtok adni nevet elérhetőséget???

Marci megalkotta a családot South Park formában :)
Íme:
Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


gyerc,
szuper vagy :) már fel is hívtam a lányt, és jövő héten hozza is a huzatot

zozo,
köszi a lámpás beírást, de 250 ezerért nem veszünk lámpát :?
Vendég
 


Ezt a huzatot én is megnézem, nekünk sem ártana venni egyet. :D

Nekünk sima mezei párezer forintos infralámpánk van. Mi a különbség a Bioptron és eközött? :shock: Ha ilyen drága a B., akkor már tényleg megéri sztem inkább egy szauna, ahogy Enikő írta.

Enikő, csúcs ez a kép. :lol: Marci nagyon eltalálta a jellemzőiteket! Fogorvos: a miénk marha drága, 10e egy tömés. :roll: Még jó, hogy csak apána kell mennie időnként... :roll: Tali holnap?

Hát remélem, el tudok menni holnap... nagyon mérges vagyok! Apának holnap Zentára kell mennie. Direkt kértem, hogy péntek estére ne csináljon programot, már két hete mondogatom neki, hogy el szeretnék menni. Erre tegnap közli velem, hogy holnap mennie kell Zentára és most olvasom a délmagyaron, hogy 5 órás a várakozás a határon... :twisted: Az a baj, hogy késő délután szokott végezni, Tiszasziget csak 6-ig van nyitva és ha ennyit kell várnia Röszkénél, nem fog hazaérni. De akkor nem állok jót magamért. :twisted:

Kép
szilcsi
 
 


Dancsi!
az OMKerben 115ezer a kislámpa, színterápia nélkül. ma megkérdeztem telefonon.
Vendég
 


Dancsi!
az OMKerben 115ezer a kislámpa, színterápia nélkül. ma megkérdeztem telefonon.
Vendég
 


Dancsi!
az OMKerben 115ezer a kislámpa, színterápia nélkül. ma megkérdeztem telefonon.
Vendég
 


bocs, sokszor küldtem.
Vendég
 


nem vagyok ám lámpaügynök, nehogy azt gondoljátok :D
mi anyukámtól kaptuk, mondtam neki mikor elárulta h. mit vesz h. hü..e, nekem ugyan ne.
úgysem jó semmire, mondta h. nem baj, azért ő megveszi, csináljak vele amit akarok.
én nem hiszek semmiben, ebben se hittem, még Karment is faggattam h. tényleg jó-e.
fél éve itt porosodott, mikor kipróbáltam először.
nálunk is használatban van, nekem most a fülem fájt, nem volt időm elmenni a fülészetre, kínomban lámpáztam, hátha... és 2nap után nem fáj, még most se nagyon hiszem, de jó.
egyik ismerősőm brutális aranyérre próbálta, neki is jó volt (akkor még nem hittem, jókat röhögtem h. ne már lámpázgatja stb.)

lehet h. ugyanilyen jó az összes többi, kabin, infralámpa, de mivel ez van, azokat már nem próbálnám ki, ugyanúgy nem hinnék bennük.
én sem vettem volna anno magamnak, hiába volt anyukámnak évek óta és mondogatta h. szuperjó, neki sem hittem. :D

viszont enélkül is megvan az ember, felnő a gyerek, az ára horror.

Enikő!
mi a drága fogorvos? az enyémnél 12 egy tömés, én azt hittem drága (persze drága) de ennél van drágább is.
a régi fogorvosomnál volt 5-6 éve 6ezer, az is van sztem már 10-12. olyan fogdokit nem is hallottam mostanában akinél 8-9 alatt van 1tömés. (ez is drága sztem.)
Vendég
 


Csajok, egyáltalán jön valaki holnap a talira? Vagy ott fogok ülni egymagam?
Nagyon sokan lemondták... :cry: (Karmen, Bibi, Enikő, Zita)
Szóval elvileg maradtunk: Bea, Nóra, Melinda, Anikó, Ilcsi.
De ha ti sem jöttök, lemondom az asztalt. :( Csak kérlek szóljatok, nem akarok magamból hülyét csinálni az étteremben. :?

Kép
szilcsi
 
 


Bea, mi volt ma a dokinál? Megkapta Levi a szurit? Méricske volt? Mekkora Levi?

Zozo, én az hittem, a mi fogdokink élvonalban van az árakat illetően, de ezek szerint nem... :shock:

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Szilcsi: Elvileg én tervezek menni este ha lesz valami.....kimenőt megkaptam a férjemtől :) Többiek?!?!?! Te akkor tudsz jönni? Férjed hazaér? Idefelé nem hiszem hogy sokat kell várni a határon pénteken. Viszont vasárnaponként.....brrrr....most vasárnap mi Tiszasziget felé jöttünk és ott is volt sor, várakozás :(
Levi megkapta tegnap a szurit, 11520 gramm, 82 cm :)
Lali mekkora?
Ez a fa kivágás, nagyon gáz :(

Fogorvos: Enyém is 10-12-t kért egy tömésért fél éve még. :(

Karmen: Norbinak azóta is tetszik a bölcsi? Tegnap majdnem én is vettem jegyet a Cigányszerelemre szombatra, de aztán nem jött össze. Jegy volt, csak Gergő nem rajongott az ötletért, Grétit szombaton hozzák haza anyuék, rég láttuk, inkább gyerekezünk :)
De majd várom, hogy meséljetek Zitával :)

Mucska: Nahát, kicsi a világ :) Köszi szépen még egyszer a segítséget :) Úgy égett a pofám :oops:
Hány centi a lányod? Gréti kb. 103. Imádja a vizet, biztos nagyon élvezné az úszást. Én csak annyit szeretnék, hogy tanuljon meg rendesen úszni, biztonságban érezze magát a vízben, ilyenek. :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!

Szilcsi!
Én tervezem az estét :lol:
Ez a fakivágás tényleg nagyon gáz!!!
Ti hogy vagytok? Mi megint nem alszunk, olyan mintha visszafele fejlődnénk, már egész szépen aludt kb. 3 hétig, életünk első három hete, hogy végigaludta minden éjszakát, de most megint nem alszunk! :cry:

Karmen!
Kár, hogy nem jössz a talira, de majd legközelebb dumcsizunk :lol:
Jó szórakozást nektek!

Anikó
Kép
zsivicz
 
 


Én megyek este, beszéltem Enikővel, ők két napja voltak kint, azt mondta ő is, befelé nem kell várni, hát remélem, hazaér apa, de mondta ő is, hogy siet haza, hogy el tudjak menni.
Akkor 3-an már tuti leszünk. Én kb fél 10 felé érek oda, Lalit 9 körül teszem le, már nem kell altatni, elalszik egyedül, de azért megvárom, hogy elaludjon.
Zitáék még Balcsiznak :D , jól érzik magukat, bár Noncsi lázas volt 2 napig, Enikőék is elutaznak, Karmen és Bibi szabadtérire megy.
:(

Anikó, hát nálunk össze-vissza van az alvás, most két napja nem kelt éjjel, de még általában megébred és inni kér, de utána visszateszem és alszik is vissza. Éjfél felé szokott kelni, ha akkor nem kel, akkor nyugi van reggel 8-9-ig. (koppkoppkopp) :D
Sajnálom a nemalvást, tudom, milyen szörnyű. :( Te szedtél valamilyen nyugtatót a terhesség alatt? Én arra tippelek, a sok Seduxen miatt ilyen nyugtalan alvó Lali. :( Nem lehet amúgy, hogy ez a hülye frontos idő is bejátszik Zsolti rossz alvókájába?

Bea, de jó, hogy jössz te is! :D Hú Levi szép súlyban van, és szép magas is. Lalit nem tudom, mekkora, kedden viszem tanácsadásra, szurira (18 hós és Prevenar emlékeztető), bár itthon lemértük a kis mércéjével, aszerint 83 centi.
Az a gáz, hogy a helyettes dokinéni lesz, aki egy vén barátságtalan banya. :roll: A szomszédasszonyom mesélte, elvitte a 2 éves fiát nemrég, kiütéses volt a kisfiú, és a dokinő meg se vizsgálta, szinte undorgott a gyerektől, 2 méterről nézte meg a kiütéseket. :roll:

Nincs valakinek autóban nézhető mini dvd lejátszója? Nem tudtok árat? Hol lehet ilyet venni nem drágán?

Kép
szilcsi
 
 


Dancsi :) Eniko :)

Majd irjatok meg legyszi milyen az uleshuzat, nekunk csak kesobb lesz aktualis, de jo lenne tudni hogy milyen minoseguek a huzatok! Koszi!

Szilcsi :)

Nekunk van hordozhato dvd lejatszonk a kocsiban, ket kepernyos, es par eve vettuk akciosan a Cora-ban. Legjobb aron altalaban a Pixmanian szokott lenni - csak a szallitasi hatarido hosszu neha naluk, szoval erdemes idoben megrendelni...
http://www.pixmania.hu/hu/hu/69/xx/xx/9/3/criteresn.html
Meggyfa kivagashoz no comment, hihetetlen hogy kepesek voltak kivagni... :evil:

Gyöngyi

Kép Kép
gyerc
 
 


Szilcsi: Nóra is jön este, de majd biztos ő is bejelentkezik még addig ide, ha alszanak a lányok :) Szóval 4-en tuti leszünk :)
A fél 10 nekem is reális, Levit is akörül lehet letenni aludni, de nekem már nem kell itt lennem, apával szépen megoldják.
Melindától ebben a pillanatban kaptam sms-t, hogy nem tud jönni ma :(

Rea: Bocsi, ma csíptem csak el a fodrászt. Szóval: 62/471-863 az üzlet száma és 20/205-7349 a csaj száma, Virág Eszternek hívják :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Azért sajnálom, hogy 12-ből csak 4-en leszünk. :cry:

Gyerc, köszi a linket, hát én azt hittem, olcsóbbak ezek a kütyük. :shock:

Az előbb ügyesen beleütöttem a kész túrós lepény tésztájába a záptojást. :roll: :x :evil: Sosem szoktam ilyet csinálni, mindig külön ütöm bele mindenbe, de most siettem... Ki kellett dobni az egészet. :x

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Köszi az infókat autósülés-huzat ügyben.Végülis vettem frottír anyagot, anyukámmal pedig "rávarázsoltuk" az ülésre.Nem let a legszebb, de praktikus. :wink:

Mucska(Andi)!
Persze, hogy beszélhetünk suli ügyben!
Szegény Szildének is megígértem, úgyhogy, ha hazajövök tuti kerítünk rá sort! :)

Lányok!
Elköszönök 10 napra Tőletek (este indulunk), Mindenkinek nagyon szép és vidám nyári napokat kívánok, a talira jó dumcsizást (legközelebb én is nagyon szeretnék menni :oops: )!

Sziasztok!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Enikő: óóó, én nem is tudtam, hogy nem beszél… :( Szegényke, de mije fájhat? Bútorok tényleg jó árban voltak!

Fogorvos: szerintem a 10-12 ezer horror drága! Akit én tudok, ott 6ezer körül van egy tömés.

Fürdőköpeny: köszi a tippeket, azért kérdeztem, mert a tv-en nem találtam (én is frottírt akarok, nem plüsst). Arra kéne, amikor strandon kijön a vízből és cidrizik.

haragosi: köszi!

mné zsuzsi: van egy adokveszek topik, próbáld meg ott!

mucska: húúú, ez tényleg egyedi! :evil: Hogy merészel ilyet eladni??? Köszi az infókat az úszásról.

szilcsi: a barmok!! :evil: Két levelet is megérne…

Tali: hááát, elég roggyant vagyok, de egy órára elmegyek, ha már ígértem, többet nem vállalok, edzőtáboroztunk a héten apával, mindkét este volt dínomdánom, reggel meg edzés, tehát nem vittük túlzásba a pihengetést… Nagyon fáradt vagyok+ izomláz.

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Nyertem a Retroba jegyet!2 személyes 1000Ft-ért eladó ma estére

Kép
mné zsuzsi
 
 


Ha érdekel valakit irjon privit

Kép
mné zsuzsi
 
 


Nóra, örülök, hogy Te is jössz! Akkor 4-en leszünk. Apa is hazaért, most hívott.
(zárójelben: nem szervezek többet talit :? )

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

A mai tali részemről sajna sztornó. Ma jöttünk haza - eltávra - Petivel a kórházból, és szeretnék kicsit pihenni. Hiába volt saját ágyam, úgy érzem, hogy nem aludtam egy percet sem (pedig igen, de mindegy). Bocsánat!

A köszöntéseket utólagosan köszi!

Szilde, ez az úszás dolog minket is fog érinteni, de szerintem Peti még kicsi hozzá, talán jövő nyáron elvisszük. De ha csak ötéves kortól lehet, akkor két év múlva. :) A pulmos doki javasolta a legutóbb, hogy amint lehet, vigyük úszni.

Enikő, hát van fantáziája Marcinak. :D
Fogorvos, anyuék Makóra járnak és baráti alapon, így inkább nem nyilatkoznék. Nekem a körzeti jó...habár valszeg épp most kerültünk át máshoz, de még nem jártam utána.

Szilcsi, nekünk ilyen spéci autósrádiónk van, és vett a férjem hozzá tetőmonitort. Igaz, mindkettő használt, és a bekötéshez kellett némi segítség. Szerintem így is volt a kettő (szereléssel együtt) 100-120 ezer.
Van hordozható is (árban az jóval olcsóbb), de nem tudom, hogy azt Peti az úton hogy nézni, csúszkálna össze-vissza, az szerintem csak pl. szálláson, ha elutaztok, jó. De kinek a pap, kinek a papné. ;)

Na mindenkinek szép napot és jó talit!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Csak azért jöttem, hogy én is lemondjam a talit... :cry: Apa nyűgös, csak most ért haza, én ülve elalszom, és úgy fáj a vádlim, hogy nem sok kedvem van elsétálni odáig, Marcsi meg a torkát fájlalja, lehet, hogy lebetegszik... :( Végülis még mindig inkább most, mint nyaraláskor... :?

Szilcsi: sajnálom, tényleg, de ne vedd magadra, köszönjük a szervezést, te legalább megpróbáltad! :wink:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


sziasztok

szilcsi
http://www.edigital.hu/Autofelszereles/ ... c2186.html
apa itt vette a Huncutnak, hogy ne nyígja végig azt a rövidke kecskemét-szeged utat :? . egyébként az első ülések feltámlájára kell rögzíteni, így tudja nézni a gyerek. nálunk én vezetek, gyerek mögöttem ül. csudajó rajzfilmeket hallgatni :roll:

jó talizást csajok!!!

toncsi80
 
 


Zsuzsi! Nekem 25-re kellene a Retro jegy, akkorra nem érvényes már?

Szilcsi! Bocsi, de a többi napra már nem volt jegy 3e ft-ért, söt hogy egymás mellé vegyük már csak 8e tudtunk volna venni, igy kénytelen voltam ma menni oda.

Zozo! Ugy tudom az Omker nem a Bioptront árulja hanem van egy nagyon hasonló hozzá. De személyesen kell megnézni aki venni akar. Azért megkérdezem én is ha gondolod a csajnál mennyi lenne

Ma voltunk uszáson, felirták a gyogyuszást a hét elején azzal hogy gyerekorvos irja fel a lapot hozzá. Ott közölték hogy uj rendelet nem irhatja fel ortopédia javaslatra csak ha ergometriás vizsgálatra is küldte, ott telefonon közölték hogy kb 45 perces lesz (kardiologia csinálja, hogy mi a szarnak kell nem értem) de mivel rossz a gép aug. végéig igy nincs elöjegyzés. Vagyis járjunk akkor addig uszni saját költségen. Vagy ujra menjünk ortopédiára (ujabb elöjegyzés gondolom) és kérjünk szárazföldi tornát.
Na igy ma saját ktg-en elmentünk Némoba. Nagyon tetszett, Orsi a 1 hete ment elöször viz alá végre nagyon sokára, itt meg már a végén a kartempoja jo volt, a láb még nem tökéletes azt mondták de elég jol ment az is, szoval ügyesnek tartották. De ha nem ügyes akkor is kell az uszás, szoval menni fogunk heti 2x. Igy ha nem veszek bérletet 1200ft, ami sok lenne, vagyis venni fogunk, akkor csak 900ft v még olcsobb ha több alkalmas. Elsö probaalkalom meg 800ft.

Mucska! Na ezt nem gondoltam volna hogy Csipkerozsika akart lenni, attól tényleg nagyon távol áll!! :twisted:

Bea! Annyira jol ment a 3 nap bölcsi hogy hétfön mondták már aludjon is ott. Semmi gond nem volt, igaz 2. nap megszeppent hogy nem udvarra mentünk hanem a szobába, 5 percig mellettem állt, de utána elindult játszani, majd többet nem foglalkozott velem, akkor sem amikor elköszöntem töle (utána sem). AMikor megérkeztem sem rohant, ORsi mindig nagyon várt, rohant hozzám, Norbi nem (kicsit rosszul is esik, na :lol: ). szóval mondták akár aludjon is itt akkor, föleg mert amikor a sok ágy kint volt (2x már ott is ebédelt) akkor ö is oda akart feküdni :lol: Kissé féltem mi lesz, de nagyon jol alakult vele is.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
én úgy tudom h. az omker bioptront árul ugyanazt, de majd megnézem, nagyon nagy a különbség közöttük árban, 1szer egy zepteres azt mondta anyukámnak, mikor rákérdezett h. miért van ekkora árkülönbség, mert a zepternél lehetőség van részletre is megvenni, egy szóval nem mondta h. nem u.az a termék.
én azt (is) útálom a zeptereseknél h. állandóan akció van, de csak pont a mai napon éééés soha többet, ha belebotlok 1olyan emberkébe aki ilyet árul nem tudom levakarni, csak ha szép magyarosan elküldöm a jóóó...édes... oda, máshogy nem fogják az adást.

Szilcsi!
tényleg marha drága fogdokihoz járok, még jó h. ritkán van dolga :lol: így nem kerül olyan sokba.

tali: én ezért nem jelentkeztem 1re sem, mert tuti nem tudtam volna elmenni, nálam mindig közbejön valami.
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok!

Mindenkinek köszönöm aki megnyugtatott, hogy nem én vagyok hülye láda ügyben. Azt hittem túl igényes vagyok :D ...
Én marha azt hittem látok egy ládát, és olyat kapok. Csak azért irtam be ide, nehogy valaki bedőljön, mert ez nagy pofátlanság.

Csibe!

NAGYON KÖSZÖNÖM előre is :). Igazából évek óta olvaslak Titeket, azért vagyok képben, hogy hol is dolgozol :)

Nórus, Enikő, Karmen, nektek puszi :)

Bea!

Dinnye vagy, hogy szégyelted magad... nagyon sajnáltalak akkor, de nagyon ügyesen estél. Én is hülyén éreztem magam, mikor nyugtattam Levit, hogy a nevén szólitom :D , de abban a helyzetben reméltem neked fel sem tünik :D

Egy pár szót magunkról, ha már igy ide csöppentem. :)
Többen ismertek is személyesen, többen pedig fórumból.
Régen mikor terhes voltam nagy babanetes voltam. Csak nem ebbe a fórumba, hanem a 2004 nyáriba irtam. Utána szépen lassan elmaradt, de Titeket azóta is olvaslak. Nem azért, hogy kukkoljak :D, de sok érdekes infót feltettek, ami engem is érdekel.

Persze érdekes érzés volt, mikor a Temető utcai oviba jöttek a mostani kiscsoportosok, és felismertem a gyerekeket :)

Én lányom most volt kisközépsős, és én vagyok az a fafej anyuka, aki 6 évesen gondolja iskolába vinni a gyerekét. Persze azzal a kikötéssel, ha a keze megfelelő lesz, mert a többitől nem félek.
Ez nem vitaindító téma akart lenni :D

Mindenkit üdvözlök a meleg Balcsi mellől:
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska, ne aggódj, egyelőre én is az elvetemült anyukák táborát gyarapítom, igaz, nekünk még messzebb van a sulikezdés. De ha összejön, én is szeretném Petit hatéves korában suliba íratni. Mondjuk, ez nem csak rajtam múlik...
Jó nyaralást!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: