Új privát üzeneted érkezett!

Szilde!
Én nem tudok semmilyen szabályról, hogy mikortol lehet vinni. De Kevin kb szerintem Levi forma lehet, és Bea is viszi. :wink:
Orsi meg kb 1 évesen szerintem olyan forma lehetett mint Szandi, és Karmen is vitte, szóval szerintem lehet. :wink:
Miért ne? :shock:
Egyébként azért falun, ha csak 1 kocsi van, és az nincs itthon, és elakarsz menni valahová a gyerekkel, és haladni akarsz, néha bátornak, és leleményesnek kell lenni.És van akinek nincs is autója, de azért el ,kell menni orvoshoz, oviba, akár a külterületről is. :o
Hidd el sokmindent lát az ember.
A múltkor apa vitte el a kocsit, azt hitte hazaér mire menni kell Márkért az oviba. Nem ért haza.
Az ovi kb fél óra gyalog.Az volt, hogy elmegyek az én bicajommal, hátul Szandi, Márk meg majd sétál haza, vagy elkérem a szomszéd kocsiját. :roll:
Elmentem bicajjal. Előszőr hazafelé Márkot ráültetten, a bicikli ülésére, ésd toltam. De ugy éreztem sose érünk haza.
Végül úgy jöttünk, hogy fél seggel én ültem az ülésen, előttem ült Márk, meg Márk állt a vázon.Nagy terpesz, és tekertem. Hátul pedig Szandi.
Marha jó volt. :roll: :shock:
Azt hittem mire hazaértünk, hogy elbőgőm magam. :roll:
Persze 30 fok volt. :roll:
Mondtam apának, hogy ha sok ilyen lesz, szerezzümk be egy másik gyerekülést is, amit elém lehet rakni. :wink:
Mert egy csomo szülő van, aki 2 gyereket visz bicajon, egyewt elől, egyet hátul.
Szóval nem mindig igy jó, de ez van.
Meg ha megvettük Márknak a biciklit, akkor csak igy tudunk biciklizni. :wink:
Ne vedd magadra, isten ments, hogy megsértődj, csak csodálkozom, miért olyan meglepő ez?!

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Edit! Szerintem sincs biciklire szabály. A gyermekülés pont azért van hogy már kisgyermeket (mivel van döntehő változat is, igy szerintem amelyik más stabilan ül onnantól ) lehet szállítani.
Sisakot én vettem egyet kerékpáros szaküzletben és vettem Baumaxban is. Nem sül bele a fejük, mert szellös a teteje. Az a jobb fajta, amit ráadsz a gyerek fejére és akkor a hátulján tudod utána méretre állitani v. csavarni kell egy nagy gombot v. tolni összebb egy sinen v. min. Orsié sajnos tépözáras, igy mindig fel-le vesszük és probáljuk méretre igazitani, ezt sajnos csak felvétel elött lehet és kell beállitani. Na ebböl tanultam, Norbinak már olyat kerestem amit kényelmesebben és pontosabban be lehet állitani
Sisakot ált. fejkörfogatra árulnak. Nekünk 47cm-töl van, de én csak ugy vettem meg hogy mindkettöre felprobáltam vásárláskor. Mert az a biztos. AMugy ált. 4-5 nagyságot lehet velük állitani. Ha nem cm akkor meg S méret v XS méret kell
Árak 2e-5e kb volt 1 éve. Mondom, csak annyi fontos hogy a gyerek már jol tudjon szerintem ülni, elég erös legyen a gerince, Orsi még 1 éves sem volt amikor tekertünk, mi Szegeden még télen is bringával jártunk kb -7 fokig. NEkem gyorsabb, olcsóbb, kényelmesebb volt, söt a gyerekek mindig imádtak bringán utazni.
Nekem amugy gyerekkel sokkal jobb közlekedési élményeim vannak mint amikor egyedül tekertem/tekerek, sokkal udvariasabbak és figyelmesebbek voltam az autósok:) szerencsére.

Zita! Na én ezért jártam folyton kocsival oviba :lol: Mert mi is mindig megbeszéltük Orsival ha nem tanul meg egyedül 2 keréken én nem fogok autozni miatta, föleg melegben, de akkor ö sétál haza. (nem veszek már ekkora gyereknek ülést elöre). Na a vége nálunk is ez volt hogy anya hadd üljek fel eléd, én is fél fenékkel ültem, nálunk nemrég lett szilárd út de még az sincs végig, igy homokban is kell(ett) tekerni, na ott föleg jo kis izommunka hogy az ülésen nem tudtam rendesen ülni de még a lábamat is széjjebb kellett tenni tekeréskor hogy Orsi elöttem ült :x

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Zita!
Nem semmi micsoda tortúra volt hazajutnotok.Elhiszem,hogy majdnem bőgtél..,és a szükség törvényt bont!

Egyáltalán nem csodálkozom.Pont azt mondtam,hogy úgy csináljátok ahogy nektek jó.
Én azt írtam,hogy hordozókendővel nem merném vinni a gyereket biciklivel,akkor már inkább üléssel mert az azért véd,de még most azzal sem,mert nyúl vagyok,féltem a gyereket. :oops: :shock:
A férjem azt mondta ő felvenné magára kenguruban előre Kevint és úgy teker vele,de én nem engedtem,mert egy esésnél úgy nem védi semmi,ahogy (kendőben sem sztem).Meg már bizti kinőtte a kengurut.Meg melegít is ezerrel a gyerek.
De tőlem mindenki úgy csinálja ahogy jónak látja!!!!

Szegeden tényleg láttam,hogy bicikliseket állítottak meg a rendőrök,nézték a világítást stbt..,meg is büntethetnek,ha vmi nem szabványos,v. szabályos!Most jobban rászálltak a biciklisekre.Nem én találtam ki!
Ha a kocsiknál nem mindegy a gyerekülés kódja,akkor vszínűleg a biciklis gyereküléseknél is lehet vmi kívánalom,v legalábbis nem mindegy hogy viszed a gyereket.
Majd próbálok utánanézni..
Tényleg nem cikizésből írom higyjétek el,csak elmondom ami fontos lehet,hogy ne érjen senkit kellemetlen meglepetés!

Karmen!
Köszi.Majd beszerzünk akkor egy sisakot!

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 

 
 

Szilde!
Kenguruba vagy kendőbe én se vinném biciklin. Csak ülésben! :wink:
Sajnos láttam már itt, hogy anyuka ugy vitte, mert a másik két gyerekéért másképp nem tudott menni az oviba. :cry:
Meg Én terhesen például nem mertem bicajozni, van aki kénytelen. :roll:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Szilde!
Azt elfelejtettem irni, hogy Szatymazon, végig van a faluba bicikliut, pont az oviig, ugy hogy minimálisan kell az uton menni. Akkor meg megyünk a járdán. Mondjuk esésnél mindegy, de azért igy csak jobb. :wink:
Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


sziasztok

jégvirág
apa nagyon jól néz ki Levivel a hátán :wink: :D . és jó a kötés is! ezek szerint jól haladtok a kötözéssel :D

én viszem hordozókendőben a hátamon Hédit, nehezítésként még biciklizem is :oops: :lol: . ennek több oka is van:
így sokkalta stabilabb vagyok(nekem a hátsó biciülésben lévő gyerek valahogy "elhúzta " a bicajt és én nem voltam stabil.
gyerek nyünyögött, hogy nem lát ki előre. és szeretem mikor hozzám bújik.
abban igazatok van, hogy így veszélyesebb a gyereknek, mert mi van, ha.. és akkor az ülés tényleg jobban véd. de én reménykedek, hogy nem esek el(egyedül sem szoktam, és ez tényleg olyan ,mintha egy szorosan rámtapadó hátizsákkal mennék). és igyekszem bicikli úton menni meg kisforgalmú utcán, inkább járdán.
gyerek nagyon élvezi amúgy a száguldást!

Nórus
a múltkor találkoztam apukáddal ,aki a Dórival játszózott. aranyos volt! jó lett az új külsőd? :lol:

toncsi80
 
 


Sziasztok!

Egy doboz Isomil tápszer (2010.01 szavidővel) ingyé elvihető!

Tefal pontokért majd megyek ám, csak nem volt autóm és most sincs (párom használja, mert övével anyós ment el nyaralni) nem tudok ugrálni, bocsika :oops:

Bocs most ennyi, rohanok....pusza
tettem millió képet a kajásba, lehet nyálcsorgatni :)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Bea!
Ez az elesős kaland durva!!Jó,hogy nem lett semmi nagyobb bajotok!!!!!Jól vagytok?
Hanna is néha majd felbuktat,hol elém szalad,hol mögém áll...,veszélyes.

Ha lenne harmadik gyerek tuti beruháznék egy ilyen jó kis kendőre!Bár a kötözést is meg kellene tanulni.

Zita!
Terhesen én sem mertem biciklizni,mert sokat görcsöltem,és elég lehetet volna egy bukkanó,hogy baj legyen.így is az utolsó vizsgálatról hazafelé a buszvezető bénázott,és zökkentünk akkorát,azt hittem tényleg megszülök.Persze a vizsgálat sem volt kellemes.Rá nemsokára -gondolom ez is közrejátszott-rohamszülésem is lett.Jót legalábbis biztosan nem tett a zökkenés.
Persze akinek átlag normál terhessége van az biztos biciklizhet.Anyukám mesélte ,hogy velem végig biciklizett.

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


24-es méretű Nike vászoncipő eladó 2000ft-ért Kép Kép fiú bicikli is 15.000ft-ért eladó, váltós 9éves korában vettük a Daninak 35000ft-ért.

Kép
Kép
Kép
heno
 
 


Sziasztok!

Szilde, privi ment!

Hát a kendős témához nem tudok hozzászólni, mi nem vettünk, apának nem nyerte el a tetszését, Lali meg imád babakocsizni szerencsére, én csak kengurut használtam, az nem jött be egyáltalán.

Hefe, Doró lába jobban van már? Sántikál még?

Tali? Amit Nóra írt, az a két hétvége nekem is jó, a péntek este nekem jobb lenne, de a szombat se gáz. Szóval valaki, aki bátor, találja ki és írja be a konkrét időpontot és akkor a mi, többiek tudunk hozzá igazodni. :lol:

Pénteken meglepetésszerűen elutaztunk, csak szombaton mentünk volna, de végül lett autó és két óra hossza alatt kellett mindent elpakolnom, vasalni, kaját csinálni, pénzt kivenni stb... Nem volt egyszerű, kidöglöttem a végére.
Tőserdőn voltunk a nagycsaláddal, rokonsággal, voltunk egy tállal. Kastélyban aludtunk, sajna Lali alig aludt, megviselte az idegen hely, meg hát a férfiak elég zajosak voltak az esti kártyázás közben, már világosodott, mikor elaludtunk, úgyhogy szombaton jöttünk is haza. :roll: :( Pedig gyönyörű helyen voltunk, a kastélyhoz tartozik egy hatalmas park, egy halastó csodaszép tavirózsákkal, egy teniszpálya és egy játszótér.

Körkérdés: szeptemberben beiratkozok autósiskolába. De annyi van, hogy képtelen vagyok választani. Tudtok javasolni esetleg, melyikbe menjek???

Kép
szilcsi
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
szilcsi
 
 


GRÉTINEK ÉS BARNABÁSNAK SOK BOLDOG NÉVNAPOT ÍGY UTÓLAG IS!

Bocs, de visszaolvasni nem nagyon van időm,hulla vagyok,a mai vizsgám nem sikerült,így mehetek uv-zni :evil:!

Bea!
Igen,málnafagyi! :D Édi Levi,tök jó ez a kendő! :D

Haragosi!
Még mindig csodaszépek a csajszik,és tök édes, hogy ilyen egyformák!Jó lehetett a kirándulás,Bugac tényleg tök jó hely!Bár ennyit túrázni,hááát, én egy lusta dög vagyok!
20140113113746
 
 


Sziasztok!

Készen vannak a bizik!!! :lol:

Melinda, Hefe és Mindenki!
Már nem mérgelődöm az ügyön!Túl tettem magam rajta és szerencsére találtam ovit is, ahová felveszik!

Zsuzsu!
Gratula Ábelnek a szobatisztasághoz!Ügyi fiú!
Sisakot még tavaly vettem Gabónak a Szilléri sgt-i biciklis boltban.

Haragosi!
Nagyon szép helyen jártatok!

Szilcsi!
Mi is pont ide szoktunk járni! :lol: Anyukámék most mennek csütörtökön, lehet szombaton utánuk megyünk!

Szép estét!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Boldog Gréti és Barni napot!!! :D
Anett, Málna fagyi. Ez tök jó! :lol: Sajnálom az uv-t, de kitartás, eddig is olyan ügyesen vizsgáztál!!!
Csibe, ugye milyen szép hely??? :lol: Kár, hogy Lali nem bírt aludni, pedig maradtunk volna még egy napot. Gratula a kész bizikhez, ez az utolsó hét már, utána szünet?
Ma ablakot pucoltam, naná hogy esik. :twisted:
Ma baleseteztünk: én megszúrtam a szemem a rohadás fikusznak a levelével, amiből anno Lali is evett, pár órát homályosan láttam és ronda piros lett a szemem, de majdnem kivágtam az ablakon az egészet :twisted: Lali meg belenyúlt a kiskaktuszba és telement a keze tüskékkel... Vagy fél órát szedegettem neki csipesszel. :roll:
Autósiskolát nem tud ajánlani senki?

Mindenki eltűnt... :cry:

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, én küldtem neked privit. :)
Huh, akkor jó kis napotok lehetett...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Szilcsi!
Gyönyörű az a hely!
Nem kellene azt a fikuszt egy gyerektelen szinglinek ajándékozni? :wink: Nálunk már csak fűszernövények vannak :lol:

Biciklizés
Nekünk bicikliutánfutónk (nem tudom, hogy kell elválasztani) van. Az ha én esek, akkor sem dől. 2 gyerek elfér benne, és nem is nehéz húzni. Persze nekünk így is kell a bicikliülés, de a 2 gyerekeseknek szerintem tuti megoldás.

Réka még mindig alszik :shock: :shock: :shock: 8-ig szokott. Szerintetek???
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Szilcsi: Sajnálom a baleseteket, ménem vágod ki a fikuszt a picsbe? Már rég meg kellett volna tenned, az első jel a Lali evészete volt....
Klasszak a képek az a nagyfiú Andriska??? Hihetetlen milyen nagy már :)

Haragosi: Hol vettétek a kerékpár utánfutót és mennyiért?

Zaza már napok óta ordít éjjelente, nemtom mi van vele. Alig élünk már, az egész családot felsírja..... :roll: felmondok...

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő!

32.000 volt, ha jól emlékszem a Corában - szezon végi kiárusításban (karácsony előtt vettük...2,5 éve)

Egyébként Zaza kelt még éjjel, vagy ez teljesen új fordulat?
Vendég
 


Gira: Új fordulat, eddig nem nagyon kelt, vagy ha kelt is cumi be és csendben visszaaludt, de most mintha fájna valamije, olyan nyugtalan és vigasztalhatatlanul sír :( Rendkívül nyugtalanul alszik, forgolódik sokat, még köztünk sem nyugszik meg, sírdogál, anyázik, pedig ott vagyok mögé vagy elé simulva, szal foggggggalmam sincs mi a baja :shock:


Csajok néhány napja/hete volt téma a kerékpárra szerelhető gyerekülés. Mi is szeretnénk venni. Na most nekünk 2 kéne, ezért nem mindegy hogy 10 ezer ft vagy 20 ezer darabja. Hol vettétek és mennyiért? Vius 20 kilós, szal neki valami masszív kellene...

Pusza
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Szerintetek nem vágnám ki a fenébe tök szívesen ezt a rohadás fikuszt??? :twisted: De nem lehet, mert anyósé volt... ő meg ugye meghalt, és párom nem engedi odaadni senkinek. :twisted: pedig átmeneti helye lett volna, és később vissza lehetett volna hozni, de nem. :twisted: A többi virág dettó, anyósé volt, ápolni és gondozni kell... persze nekem azt is... :twisted: :roll:
Amúgy is robbanok ma mindenre, nemtom mi van velem, Lalival is kiabáltam. :oops: :( Apa menekült vissza dolgozni ebéd után, neki is leordítottam a fejét.

Enikő, nem viszed el dokinak megmutizni Zazát? Hátha valami fül, vagy ilyesmi miatt ébred és sír. Többi gyerkőc hogy van? B.ülés passz, nekem bicóm sincs. :( Bár múltkor az Obiban és a Praktikerben láttam jókat, 30e-ért.
Ja, az nem Andris, hanem unkokatesóm kisfia, Szabolcs.

Haragosi, biztos valami front van. Lalit fél 10-kor ébresztettem, este 9 óta aludt, bár 2x felsírt, de gyorsan visszaaludt. Ő sem szokott ilyen sokat aludni.
Én azon agyalok, hogy még mindig nagyon ritka, hoy átalussza az éjszakát és így hogy fogok szeptembertől dolgozni??? Sokszor órákig fent van, nem sír, de ott kell lenni vele és csöndben nézelődik, de én akkor sem tudok aludni. Apa meg nem kel fel hozzá, inkább oldalba bök, hogy menjek át. :roll: (mert őneki dolgozni kell másnap, na most ősztől én is dolgozni fogok...) Feltettem neki a kérdést, hogyan fogok így dolgozni járni ,erre ő: nehezen... :twisted: :roll: :x

Exi, köszi, megkaptam. És eltettem a lehetséges helyek listájára. :D Már az tis megálmodtam, hogy ha meglesz a jogsi, veszek egy kis Suzukit, amíg meg nem tanulok biztonságosan vezetni, utána pedig egy Chevrolet Sparkot szeretnék. :D

Kép
szilcsi
 
 


Enikő!
Nézzd meg a Rókusi krt-on, ott az elején a házsor alatti kisbotlban.
Tudod, amerre laktatok, van ott egy biciklisbolt. Meg papir-irószer is volt ott.
Mi ott vettük az ülést, 3 éve mikor kiköltöztünl. Olasz, akkor 6 ezer volt. :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Zita: Már néztük ott ma délelőtt, 4800 ftért van, de kínai gagyi car! Alig van háttámlája :shock: És hajlik a műanyag ha kicsit jobban megnyomod... szal nem vettük meg....

Ilcsi: Napközbe semmi baja, jön megy, nevetgél, betyárkodik :D olyan mint máskor, semmi extra. Este az altatás is rendben megy,éjjel olyan 1-2 között felsír és hajnalig, megy a "hiszti" és rettentő nyugtalan.... :roll: :(
Fikuszra passz akkor, esetleg ha megbeszélnétek apácskával.?!
Wass Albertet kérdezted tőle?
A filmbemutatóra meg sajnos nem tudtak elmenni, anyu lekéste a vonatot, tesóm meg biziket írt nagyüzemben.... De anyu mindenképp látni szeretné a filmet és én is :oops: :oops:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő!
Nem is tud rendelni másmilyet a nő? Miénk nagyon jó, de mint irtam, nem kinai.
Megkérdezem holnap itt Szatymazon a Vasboltba, régebben itt is árultak ülést is. :wink:
Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Enikő, sajnálom, pedig nagy sikere volt a filmnek, kb 200-an voltak az Urániában.
A Wass Albertet kérdeztem, nem szoktak kiírni műsorba szánt filmet magánba, majd még puhítom, hátha nekem engedékenyebb lesz (csak nem ma, mert ma házisárkány vagyok). :roll: :idea:
A filmjét meg passz, szerintem amíg bemutatókörúton van, addig azt sem adja ki magánba. De csak idő kérdése. :wink:
Fikusz: számtalanszor megbeszéltük már, de nem engedi elvinni. :roll: A pókokat is emlegeti sokszor, hogy azoktól se lenne semmi baja Lalinak... de ha a gyerek elesik és vérzik a karcolás a térdén, már vinné orvoshoz... :roll:

Talira senki nem elég bátor időpontot írni? 8)

Akartam szólni, a Cora üzletsoron az Invázióban leértékelés/akció van, férfi-női ruhák, nem kínai, olasz a címke szerint, ezres alatt vettem magamnak felsőket, apának 1200ért nadrágot, 300ért bugyit, érdemes benézni.

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!A szillérin is van egy jó bicisbolt!
Szerintem nem túl drága!
Szilcsi!
Én ajánlom neked a Jakab Csaba autósiskolát! A HOnvéd térnél van

Kép
mné zsuzsi
 
 


Szilcsi! Lele Autósiskola.
www.leleautosiskola.hu, 06/30/945-71-11
06/70/335-71-11, ha beszélsz Attilával, hivatkozz rám nyugodtan. :) A kissé meghökkentő külső rendi pasit takar. :D

Holnap Lindus ballag a bölcsiből. Most született. :roll:
A héten vége Lotti ovis korának. :roll: Nehezen dolgozom fel.

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Közérdekű!!
Megint lehet kapni a Dm-be Babylove tápszert.
A Napfény bevásárlóban lévőben legalábbis volt 1-2-3-as is.
Nem tudom eddig milyen volt, de rá van irva, hogy Bio.

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Zitaa, jaj, de jó, hogy mondod ezt a tápit. Még 1-2 dobozzal kéne vegyek, aztán váltunk... :roll:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Zita: De jó, köszi, hogy szóltál!

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!

Szilcsi: Legyél te bátor taliszervező :) Mit mondott Nóra 3-4-10-11 jó neki?
Többiek?
Én 3-ra szavazok! Classicba mint a múltkor?

Bicikliülés: Mi most nemrég vettünk egyet ami 22 kg-ig van hitelesítva elvileg. Bellelli, olasz. Szerintem tök jó. 8500 Ft volt egy Gyöngyvirág utcai kis garázsboltban (Media Marktnál).

Anett: Hajráhajrá! Kitartás!

Zita: Olyankor megyünk még csak biciklivel városba gyerekestül ha Gréti nagyszülőnél van. 2-t nem tudunk vinni, férjemnek versenybiciklije van. Kéne neki venni egy normálisat. Gréti bicójáról meg 1 hete le lett szerelve a pótkerék, de ugye még nem tud biciklizni úgy. 1x próbálkoztunk fél óráig, azóta se volt rá idő :(

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Nekem minden dátum jó, kivéve a 11-ke akkor indulunk nyaralni... (legalábbis egyelőre úgy van tervben, ez még módosulhat)

Mné Zsuzsi: Ma megyek ki Újszegedre, beugranék a pontokért ha otthon vagy.... olyan 10:30, 11 körül!??????

Pusza mindenkinek! :wink:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő!
Szerintem ilyesmit láttam itt a Vasboltba:
http://www.minimano.hu/termekeink/utaza ... rra.htmlit

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 



Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Ez Violának még jó? Ő hány kiló? :?:
Szerintem Beáéké is ilyesmi lehet. :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


A Karolina oviba jár vkinek ismerőse?
Kármen nem neked van infód róla????Ha vki tud róla vmit, pozitív vagy negatív minden érdekelne légyszi!
Jövő héten megnézem meg a Vasutas ovit és a 2 közül választok!
20140113113746
 
 


Anett!
A Karolináról nem tudok semmit, viszont a Máv-ról csak jót hallottam. :wink:
Csak fizetős, azt tudod?
Klzsuzsiék oda viszik Dénest, Ő biztos tud pontos összeget.

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Zita, Enikő: Azaz. A miénk ilyen:
http://www.minimano.hu/termekeink/utaza ... parra.html

csak piros az az izé benne :)

Enikő: Hova mentek nyaralni?

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Anett, már ovit választasz? :shock: Hogyhogy ilyen korán, hiszen még csak most megy bölcsibe Málna.

Akkor bátor leszek és azt mondom, legyen tali július 3-án a Classic Caféban, ott, ahol a múltkor.
Enikő, Bea, Nóra, Ilcsi...
Nóra is írta, hogy a 3-a jó neki.

Karmen, köszi a vitamininfót, ma vettem Eurovitet, 2000 ft volt a kéthavi adag, kipróbálom azt.

Melinda, köszi neked is. :D Milyen egyszerre van nálatok a váltás, bölcsiből oviba és oviból suliba. :D Ne szomorkodj, úgyis felnőnek egyszer, hiába nem akarjuk. 8) (hú de bölcs vagyok) :lol:

Tegnapunk: Zitáéknál voltunk a Sárgán, hazaindulás előtt kb 5 perccel az én eszetlen tekeboka kisfiam ezerrel nekitépett a műanyag nyugágynak, elharapta a nyelvét, ordított, ömlött a vére mindkettőnkre, telefon apának, kijött értünk, irány az ügyelet, onnan a gykl. sebészet, na épp hogy csak ki nem röhögtek minket. :roll: Mondjuk mondta a drnő, ő nem tud vele mit tenni, nincs is sebész éppen bent... Úgyhogy f@sza éjszakánk volt, Lali sokat sírt, borzalmasan be van dagadva a nyelve és fáj neki, most nyomatjuk megint a pépeket, mert nem nagyon tud rágni. :roll: Így indulunk neki az első hétvégének, amikor a mamáéknál fog aludni nélkülem... :roll: :?
Néha elgondolkozom azon, hogy én vagyok baromira szar anya, hogy nem tudok rá jobban vigyázni, vagy a gyerekem ennyire agyament, hogy mindig éri őt valami??? Apától azért megkaptam, hogy jobban kellene rá figyelnem, persze mintha nem vele lett volna, amikor megette a fikuszlevelet vagy leesett az ágyról 6 hónaposan, mert elaludt mellette... :twisted:

Kép
szilcsi
 
 


Zita: hú ez nagyon klasszul néz ki. :) És nem is vészesen drága (már Szatymazon :wink: ) Lehet kiszaladunk!
Vius 20 kilós :shock:

Mné Zsuzsi: Voltunk kint újszegeden de amikor odaértünk (3 gyerekkel voltam) akkor jutott eszembe h nincs meg a telszámod se meg neved se tudom, és abba a bazi nagy házba.... hja és rendőrök igazoltattak a kis utca sarkon ahol be lehetett fordulni, úgyhogy meghúztam a csíkot, bocsi :oops: Te, akkor add oda másnak aki kéri, jó? Nem akarok itt kavarni, egyszerűen meghalni nincs időm, nem tudom legközelebb mikor jutok arrafelé.....

Anett: Karolina vallási ovi, a szülőknek is úgy kell élniük, templomba járni meg ilyenek...nem? :roll:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Szilcsi: Hehe, Levi is most pár napja harapta el a nyelvét. Úgyhogy nem csak te nem vigyázol a gyerekre :twisted: és nem csak a tiéd ilyen zsivány :)
Felmászott a kanapé támlájára, és a kanapé meg az ablak közt van egy pici hely, na és oda beesett, közben koppant az álla az ablakpárkányba, gyerek üvölt, szájából ömlik a vér....ismered....én egyedül itthon vele. Aztán elmentünk a játszótérre :) Jó ronda volt a nyelve, de hamar regenerálódott, szóval nyugi. Levit nem látta doki.

Tali nekem jó. Előző nap kapja Levi a 15 hós oltást.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Anett!

A legtöbb ismerősöm gyereke a Karolina oviba jár. Csak jókat hallottam róla, és nem kell vadkatolikusnak lenni :wink: Én is voltam az udvarán, maximálisan bejött a környezet. Ha Szegeden maradtunk volna, oda írattam volna a csajokat.
Vendég
 


Sziasztok!

Taliról bővebbet légyszi: hánykor, meddig, stb... A múltkorin igazoltan voltam távol... :oops:

Bea, Szilcsi:
Nálunk csak szájfeldagadós attrakció volt múlt nyáron, az is vérzett, mint az állat! :)

Edit: Elképzelhető, hogy Adélka nyugdíjba ment, nem is tudtam róla! :) De attól még délutánonként ő rendel. :D

Biciklisülés. Nekem bejön ami Haragosiéknak van, az utánfutó. Két gyerekkel a külön bicikliülést nem nagyon tudom elképzelni, kezdve a gyerekek belehelyezésével... :shock: Nem borul fel az egyikkel a bicó, míg a másikat rakjuk bele??? Ha meg ketten kellünk hozzá, akkor meg félmegoldás!

Rólunk: Dávidnak piros a torka, ezért Fenistil cseppet kapott a dokinénitől, ami miatt egész nap alszik, ezért tudok írni. :lol: De ami fontosabb, Doró lányom szobatiszta. Éjszakára is. Hétfőn kezdtük és már két éjjel sem volt rajta pelus! :) Tök jó! Anyukám és a dédszülők már tavaly nyáron bugyiztatták volna egyfolytában és azzal sokkoltak, hogy én vagyok a hibás, amiért még nem szobatiszta, de most azt mondta anyukám, hogy igazam volt, hogy nem eröltettük, mert tényleg gyorsan és könnyebben megoldódott a kérdés. :wink:

eszter

KépKépKépKép
hefe
 
 


Szilcsi!Bea!
:(
Szegény gyerkőcök.Jobbulást!!

Zita!
Tök jó az ülés!Most is csak 6000?
Lehet,hogy vennünk kell egy újat... :roll:

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Ja! És Leventének boldog névnapot kívánok! :lol:

KépKépKépKép
hefe
 
 


Grétinek!Leventének Barnabásnak boldog névnapot!!!:)
[/b]

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Eszti: Na, látod :) Hatalmas gratula Dorónak! :) Dávidnak jobbulást!
Igazi Levi nap 28-án lesz majd. :) De azért köszi, elraktározom addig :)
Tali este, amikor a kölkőcék nyugovóra tértek. Kb. fél 10 magasságában szokott befutni az első anyuka :) Ameddig bírjuk :) 1-kor zár be a Classic azt hiszem, de múltkor is leragadtunk még beszélgetni utána kint :)

Szilcsi: Majd ne felejts el asztalt foglalni a Classicba a hónap végén :) És készüljenek soooooooooooook lepénnyel :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bea!
Igen, szerintem ugyanaz az ülés. Sötétszürke, piros szivaccal. :wink:

Szilde!
Itt Szatymazon a vasboltban 7100 ft.
Mi nem itt vettük anno.

Enikő!
Reggel 8-tól délután 4-ig van nyitva a bolt. 12-től 13-ig ebédszünet. Szombat délelőtt is nyitva van. Tudod ahogy jöttök be a körforgalomfelől, elhagyod a vasutat, jössz tovább, és a CBA- bolt mellett. :wink:
Nem tudom Viusnak milyen kellene, ez még éppen jó.

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Enikő: A kajás topikba leírtam a kenyérreceptet! :lol: Jó sütögetést!

KépKépKépKép
hefe
 
 


Köszi a hsz-eket mindenkinek!
Szilcsi! Igen már nézem, mert mire tavasszal be kell iratkozni,dolgozom, meg suli, úgysem lesz időm. Meg Laci be van parázva, hogy nem hely! :shock:
Katolikus ovi, de nem kell gyakorló katolikusnak lenni, én mondjuk az voltam, de most már templomba nem járok csak ünnepekkor! Meg szeretném ha Málna is lenne elsőáldozó meg a többi,ami én is voltam. De a Máv ovi a befutó egyenlőre, mert Laci odajárt anno és ő azt szeretné jobban. Tudom, hogy fizetős, de nem vészes az összeg!
20140113113746
 
 


Enikő!
Ha nem kell akkor felajánlom másnak!
Én nem tehetek róla hogy igazoltattak a rendőrök!
Remélem azért nem büntettek meg!

Kép
mné zsuzsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: