Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hefe!
Mi épp ma kaptuk meg a választ!Elutasítottak újból minket, de már nem is érdekel!Találtam egy sokkal jobb óvodát, oda felveszik.

Viszont amit le kell írnom - kész röhej az egész - azt írták, hogy én arra hivatkoztam, hogy kisebb gyermekemet az ovi melletti bölcsibe hordom és így könnyebb lenne a két gyereket hozni-vinni, de az őket nem hatja meg, elutastíanak!
Csajok! az egészben az a szép, hogy 1 gyerekem van! :shock:

Ez a sok okos még szöveget sem tud értelmezni!

Szép estét!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Karmen :)

Mi a gyereknapon mar 11:30 korul kint voltunk, de a trambulin kivetelevel semmire nem lehetett felmenni... sot, az ugralovarnal sorba kellett allnia a gyerekeknek a megnyito szoveg alatt es akkor mehettek be, amikor annak vege lett... :roll: :roll: :roll: Szoval inkabb 13:00 korul menjetek ha tervezitek.
Es igen, valoban 'szines' volt a vendegsereg, ahogy Hefe :) talaloan irta... :wink:

Gyöngyi

Kép Kép
gyerc
 
 


Köszi a válaszokat, igen értem milyen népség volt kint, de barátnöm nagyon dicsérte ettöl függetlenül. A mesejátékra mindenképpen menni szeretnék, akkor viszont korábban nem megyünk oda, Norbi lemarad mindenröl, ö átalussza majd:(

Hefe! Szoritok a fellebbezés miatt!

Csibe! És melyik ovi lett végül ahova felvették Gáborkát?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

Sziasztok!

A kötőhártya gyulladásunk elmúlt, van egy kis köhögés még, de Zolcsit gyógyultnak nyilvánítottam. (Köhög, meg taknyos az egész bölcsi, nem tudom meddig tudunk menni :()

ATZita!
Mennék hozzád, de reggel is és délután is a szopihoz rohangálok vissza Szatymazról. Addig apa Gergőzik. Neked melyik lenne a jó időpont a délelőtt 8 körüli vagy a délután 3-1/2 4 körüli? A napot nem tudom biztosra mondani, mert az még eléggé változó Gergő miatt.

Valaki kérdezte a spirál felrakás témát. Hát látni nem láttam semmit, csak hallottam és éreztem. Az első lépés az valami olyasmi, mint a rákszűrésnél, csak ez valami szétfeszítős izé, mert csavargatják (legalábbis ezt hallottam), mint valami satut (ehhez tudom igazából hasonlítani). Ekkor a doki azt mondta, hogy most görcsölni fog. Hát görcsölt. Aztán amikor magát a spirált tette be, azt mondta, hogy szúrást érzek, éreztem. A legrosszabb része a görcsölős volt, akkor izzadtam le teljesen egy pillanat alatt.

Mondjatok lányok nekem valami biztatót! Mikor múlik el az ordítok, tömöm a számba a kezem, ordítok, lefekszem a földre, ordítok hiszti a kicsiknél? Néha Zolcsi a sírba tesz minket. Hogy kezeljem?


Fiaim:
Kép
Kicsi fiam:
Kép

Nagy fiam:
-Kép

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
cseppek
 
 


Haragosi!
Most kihez jártok dokihoz?
Mert a bordányi gyerekorvost nagyon dicsérik, van aki Szatymazról áthordja hozzá.

Cseppek!
Irok privit.

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Zita!
Én is. :)

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
cseppek
 
 


Sziasztok!
Nekem meg felnőtt háziorvosra lenne szükségem sürgősen!
Kit tudtok ajánlani?
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyors életjelet adok, mert egész nap alig van pár percem, hogy leüljek :( :(
Kristóf a kistesóval még mindig nagyon aranyos, viszont olyan hisztiket levág, hogy csak nézek :shock: :shock: :shock: Vasárnap azért fetrengett a földön és ordított torka szakadtából, mert dög meleg volt és hosszas könyörgés után levettem róla a kardigánt, amire önszántából nem volt hajlandó :evil: :evil: :evil: A héten még itt van anyukám segíteni, de jövő héttől egyedül leszek, nem tudom, hogy fogom bírni :roll: :roll:

Norus :) Kérdezél a homeopátiáról - mi homeopatához járunk, saját kútfőből azért nem mernék szereket adogatni Kristófnak...pláne nem krónikus szereket. A lányaid, főleg Dóri hatalmasat nőttek :)

Csibe :) Durva ez a határozat, baromi alaposan átnézhették az előzményeket, ha ilyen választ kaptál :evil: :evil: Melyik oviba fog végül járni Gáborka?

Haragosi :) Nekem is tetszik Réka frizurája :wink:

Zsuzsi :) Dénesnek kitartást mára a fogászathoz!

Cseppek :) Szépek a fiaid :) Látom Zolcsival ti is hasonló problémával küzdötök :?

Gyerc :) Sikerült végül dokit találnod?

Hefe :) Ha titeket is elutasítanak, akkor Dóri nem fog szeptembertől oviba járni? Vagy van még másik ovi, ahova be tudod íratni?

Gerti :) Személyesen nem ismerem a Papp Évát, de a vetélős topikban az egyik lánynak ő volt az orvosa és hát nagyon nem volt megelégedve vele... :roll:

Dancsi :) Gellért tényleg egy álom kisbaba akkor :D Boldival hasonlóan nehéz lehet, mint nekünk Kristóffal :roll: Bár ő Flórával tündéri, csak a mi idegeinket kezdi ki :twisted:

Karmen :) Norbi szerintem is nagyon hasonlít Orsira :D

Na mennem is kell....

További szép napot!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Flóra visszaaludt, úgyhogy dobok még pár képet.

Dénessel a Vadasparkban:

Kép

Tesók:
Kép

Flóra:
Kép

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket mindenkinek!
Marcsi nagyon ügyes a tyúkokkal, felveszi, leteszi, van egy kedvence, elnevezte Szilvinek. :lol:

szilcsi: a Roosevelt téren, a híd melletti játszótéren, volt ugráló is, már hetek óta ott van a banzáj.

Anett: nincs lemaradva Málna szerintem, Marcsi is 3 éves kora körül tanult meg egyedül enni, gyakorlatilag nem sokkal azelőtt, hogy elkezdte az ovit. Nem mintha nem tudott volna megtanulni, csak nem volt hajlandó próbálkozni sem. Dóri eszik kanállal, levest is, nem mondom, hogy nem megy néha mindenfelé, de nekem már ez is hatalmas dolog a nővéréhez képest, mint olyan sok minden más…

Cseppek: hát, nálunk még nem múltak el a hisztik, de már az a fajta, hogy magán kívül van szinte, az már nincs, fél éve még volt.

timika: és a felnőtt orvosotok is homeopata? Kihez hordjátok Kristófot?

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok!

Nóra: Hogy tetszett Dórinak a Bukfenc? :)
Nagyon bátrak a lányok! Én nem mernék megfogni egy tyúkot :shock: De köztudottan nyuszi vagyok.... Érdekes, Gréti is ilyen. Meglát egy kutyát és már a nyakamban van és remeg. Levi viszont megy utánuk és simogatja őket és imádja :)

Timika: Édesek :)
Ilyen hülyeségért hisztik még nálunk is vannak.

Eszti: Nekem egész jó napom volt tegnap. Különösebben nem voltam szerencsés, hacsak az nem mondható szerencsének, hogy 1 órán át nyugiban takaríthattam, mert nem volt itthon senki :lol:
Remélem semmi gáz Doró lábával.
Levi teljesen rendben van, azóta (holnap lesz 3 hete, hogy újra kap tejterméket) nem hurutos, semmi baja.

Rea: Kép a rövid hajú fiatalúrról?

Anett: Nagyon ügyi Málna! Én csak arra emlékszem, hogy 1,5 évesen evett villával Gréti (akkor készült 1 kép erről) és 2 éves volt mikor lakodalomban voltunk, és akkor gyönyörűen tisztán ette a levest kanállal és mindenki el volt ájulva ettől. :roll: De hogy mikor kezdte...passz. Viszont, mostanában olyan bohóckodva eszik, hogy szinte mindig leeszi magát. Szerintem már direkt csinálja. Az oviból is csupa mocskosan jön haza. :(
De ha kell, akkor tud normálisan enni. :D

Szilcsi: Taliban benne vagyok, tudod én mindig kapható vagyok ilyesmire :)
Mi Grétit akkor hagytuk hosszabb időre/éjszakára is másra amikor már szobatiszta volt. Addig nem vállalták :) De 2 éves és 3 hónapos volt amikor először elvitték a szüleim. Először csak 1 éjszakát és 1 napot volt nélkülünk, aztán egyre többet. Imádja, ő kéri, hogy mehessen. Először bőgtem mint egy gyerek, hogy jajj mi lesz, most már belejöttem....főleg hogy látom, ő jól érzi magát nagyon a nagyszülőkkel!

Zsuzsi: Hogy viselte Dini a fogorvost?

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Csibe! Ez az elutasító levél tuti megérne annyit, hogy megszellőztesd a jegyzőnél. :evil:

Lotti benyelt egy fosis vírust, szegénykém totál kiborult a baleseteitől. :( A héten már nem megy oviba, a jövő hét az utolsó.
Én hajnalban azon agyaltam, hogy "úristen most született, most írattam bölibe, oviba, most meg sulis lesz a nagylányom" Az egyik szemem sír, a másik meg üveg. :)

Dancsi! Megérdemeltél már egy mintababát! :D

A mától a Cora parkolóban lévő cirkuszról tud vki infót? Jó előadás?

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Timika,
nagyon édesek :)

kitartást neked, én 2. napja már egyedül vagyok, de szerencsére Gellért tényleg egy angyal :D
nagyon nehezen regenerálódom ennyi talán a bajom, fizikálisan a béka segge alatt vagyok ... az első kettővel ilyenkor már kutya bajom nem volt

hisztiről annyit, hogy Boldizsár tegnap este csinált hatalmas patáliát, hogy ő halacskás pizsijét akarja felvenni, aminek csupán annyi volt a szépséghibája, hogy a halacskás pizsi:
1/ kicsi rá, ráadásul rugdalózó és ezért kényelmetlen is
2/ bélelt polár anyagú téli pizsi, amit a legkeményebb minuszokban adtam csupán rá

de ő nyert, és csak abban aludt :)

valamelyik nap ajándékot hozott a kisbabának, berontott a kertből, holt mocskosan és 5 db gusztustalan csigát hajított bele a kisbaba ágyába, amiknek ráadásul a fejük is ki volt dugva és mindezt merő jóindulatból, hogy milyen szuper csigákat talált és hogy ő ezt nagyvonalúan a babának ajándékozza
én majdnem elhánytam magam, utólag persze vicces ...
Vendég
 


Sziasztok!

Cseppek, Timika!
Nagyon szépek a gyerekek!Olyan kis békések!
Hiszti sajnos nálunk is van, én sem tudom igazából mit is kéne pontosan csinálni!

Melinda!
A fellebbezést a jegyző írta alá, de holnap írunk egy választ rá, segít benne az iskolatitkárunk, már csak azért is! :evil:

Egyébként az Újvidéki u-i oviba megyünk, ez Kecskés telepen van.Nagyon szimpatikus, szép, rendezett óvoda,kedves óvónénikkel. Nagyon megtetszett!

Lányok!
Gondoljatok rám az elkövetkezendő napokban!30 bizonyítvány írok meg:szöveges értékelés minden tantárgyból, ezt bevinni gépre, nyomtatni, egy jó pár részt kézzel írni, majd ugyanezt még1x angolul is, merthogy kéttannyelvű osztályról van szó! :shock:
És lehetőleg nem kéne elrontani! :wink:

Szép estét!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Cseppek: Igen, azt én is akartam írni, hoyg nagyon szépek a fiúk!

Csibe: Kitartás, mindjárt vége!
Én idén nem örülök először annak, hogy itt a nyári szünet :D
Mert ez azt is jelenti, hogy ovi sem lesz több mint 2 hónapig! :(

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Melinda! Mi tavaly voltunk ezen a Cirkuszon, messze jobbnak tartjuk mint a többit! Lindi remélem gyorsan gyógyul! Nyáron miért nem mehet oviba ha Te dolgozol?

Dancsi! Bocsi, de én is nevettem Boldin! De amugy tényleg irtó pipa lehettél, de azért az nagyon jo dolog, föleg hogy ö a féltékeny nálatok hogy a tesora gondolt!

Csibe! Hát ez felháboritó tényleg!!

Nálunk ma tudta meg az ovonéni hogy Orsi nyáron is jár oviba, annyira meglepödhetett, nem tudom hogyan reagált, de a férjemet iszonyuan felbosszantotta, na. Igy holnap reggel már leadom a munkáltatóit nekik.

Hefe! Micsoda nap! Remélem Doró lábával semmi komoly!

Anett! Orsi a bölcsiben tanult meg egyedül enni, vagyis amikor 2 évesen kezdte még én etettem, mert nem volt hajlando egyedül, Igaz sokáig nem is eröltettem, örültem nem disznozik szét, de utána meg már nem akarta. Ott viszont elég hamar megtanult.

Dancsi! Válaszoltam, kellene a bringa:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Köszi a kajálós hsz-eket mindenkinek!

Timi!
Nagyon édesek! :D

CSeppek!
Gergő nagyon kis formás baba! :D

Nekem a héten szintén lett 2 sikeres vizsgám :D így még kettő van, kedden megyek,így a hétvégét megint anyuéknál töltjük!
Egy kép búcsúzóul:
Kép
20140113113746
 
 


Karmen! Lottika beteg. :( Júl.27 -től lenne neki ovi, de nem akarom megzavarni a lelkét vele, meg tudjuk oldani az elhelyezését, így több idő marad neki "felkészülni" a sulira.
Lindinél ue. a helyzet, csak az ovira. Remélem érthetően írtam. :)

Csibe! Délmagyar?

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Üdv.

Cirkusz: jó! Mi tegnap voltunk, csak az a gáz, hogy 2 éves kor felett már fizetni kell, és nincs gyerekjegy. Viszont, akinek szüksége van rá, a Corában osztogattak 1=2 kupont, szívesen odaadom.
Mi így kb. 4000 Ft-ból szórakoztunk egy jót (ez Peti jegye és amit még vettünk). A jegy egyébként 2600 Ft.
A műsor szuper, Peti az első részt egy nyekk nélkül végigülte. A második felénél sem lett volna gond, de akkor már kezdett fáradni. Vannak képeim is, de csak telcsivel fotóztam, és még nem néztem meg, milyenek lettek a képek.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Cirkuszra azt hallottam reklámujságban is van kupon. Mi is ilyennel szoktunk menni minden évben mert amugy nagyon drága lenne.

Melinda! ja értem. Bocsi hogy összekevertem öket, akkor Lottinak jobbulást!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Kérem,hogy aki tud vmi használható infót Dr.Lengyel Ágnesről,Dr.Sövény Mártáról,v Dr. Baranyai Juditról írjon privit mihamarabb!!!!!Nagyon sürgős!!!
Ha más normális felnőtt háziorvost tudtok ajánlani azt is megköszönöm!

Bocs,hogy nem reagálok most senkire,de most nincs rá időm. :oops:

Üdv:Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Bea!
Azért nem megy Gréti oviba, mert te otthon vagy?Szóltak, hogy ne vidd?
Nálunk nincs ilyen, igy Márk még ebben a hónapban délelőttre elmegy játszani.
Már összevont csoportok vannak.De egyébként csak augusztusban van szünet, mehetne még jövő hónapban is, ha dolgoznék.De igy lesz neki is szünet juliustól, Én meg megbolondulok kettővel itthon. :roll:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Eszter, elég rosszul hangzik ez a láb-dolog Dorónál. :shock: :?

Gerti, Papp Éva engem csak vizsgált ügyeletben, elég barátságtalan és érdektelen volt. :?

Csibe, döbbenet, mik vannak. :shock: Kíváncsi leszek a fejleményekre, majd írd meg, jó? Biziíráshoz kitartás!!!


Cseppek, hiszti passz, nálunk is van néha. :x Aranyosak a fiúk. Hú én sosem rakatnék spirált vagy bármit, ami ott sokáig bennem van, terhesen is sokszor olyan alienesnek éreztem magam. :oops: :o

Edit, sajna nem ismerem ezeket a dokikat.

Timi, Kristóf olyan nagyfiús már! Nem semmi hisztiket levág. :shock: :o Jó, hogy Flórával aranyos és szeretgeti. :D

Nóra, szeretnék infókat kérni tőled a Nutrilite-tel kapcsolatban, erősen gondolkodom rajta, hogy kéne szedni valami multivitamint, reggelente alig bírok felkelni, Zitus ajánlotta, hogy kérdezzelek meg téged erről. Ára, összetétele, hatása?
Láttuk párodat a csajokkal a Zápor tónál tegnapelőtt.
Körhinta tök jó, mi a Hídi vásárkor voltunk ott, Lalival persze fel kellett ülnöm, a fél fenekem fért csak be, marha "kényelmes" volt, de Lócikám élvezte, az emberek meg jókat mosolyogtak. :D

Bea, na akkor jövő hónapban egy tali? :D Ebben a hónapban már sajna minden hétvégénk foglalt, de július elején lehetne valami. hm?
Levihez jár még a Bea? Én is sokat agyaltam, otthagyjam-e Lalit, de máshogy nem tudunk elmenni a lagziba, nagyobb trauma neki, ha sógoroméknál alszunk és ha éjjel felébred a tökidegen helyen, tökidegen emberek között, én meg sehol... akkor már inkább a mamáék, akik imádják, akiket imád, ismerős környezetben.

Melinda, szegény Lotti. Gyors gyógyulást!!! Cirkuszról csak jókat hallottam én is, ismerősök voltak.
Néha én is belegondolok, hogy most született Lali és már mindjárt bölcsibe megy. :cry:

Kép
szilcsi
 
 


Zita: Nem szóltak, de nálunk júni. 22-től van takarítási szünet júli. 19-ig. Úgyhogy még jövő héten megy, aztán nem. Augusztusban meg nem akarom vinni az összevont csoportba. Majd csak szeptembertől megy.
De még a héten meg jövő héten jár!

Szilcsi: Ok, taliban benne vagyok :)
Bea nem jár már nagyon régen. Levi 11 hós kora előtt elkezdett járni, mikor 1 hónapja járt akkor rákukkantott, minden rendben volt. De előtte is már csak havonta 1x rákukkantott. Hozzátok se megy már, nem?

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!

jégvirág: na én se nyúlnék a csirkéhez… :lol:

szilcsi: én adtam Marcsinak a Nutrilite-ot, nem tudom, nélküle milyen lett volna, többet lett volna vajon beteg, vagy nem. Én úgy vagyok vele, hogy az őszi téli időszakban mindenképpen adok valamilyen multivitamint ezután is, de nem ragaszkodom a Nutrilite-hoz. Én nem árulom, nem foglalkozok vele ilyen szinten, ezért árakat, összetételt nem tudok (még csak a gyerekeknek valót vettük, az 6000 volt beszerzési áron), de a neten megtalálsz mindent. Meg nézd még meg a Forever termékeit, nekik is sokféle van. Igen, megint oda vitte apa a lányokat (én: vasalás, fodrász), szeretnek ott, és mindig az átlagnál mocskosabban kerülnek elő. :lol:

szilde: nekem Sövény Márta a körzeti orvosom (amikor Tarjánban laktunk, oda tartoztam, aztán nem hoztam el a kártyámat akkor se, amikor elköltöztem, úgy voltam vele, hogy minek), de én annyira ritkán járok oda, hogy se jót, se rosszat nem tudok mondani. (Akkor voltam utoljára, amikor lejárt a jogsim, terhes voltam épp Marcsival.) Viszont a nevét mostanában nem látom a körzeti orvosok listájában (múltkor kerestem telefonszámot), egyáltalán ott van még a Víztorony téren, vagy már más az orvosom? :roll: :lol:

Tali: nekem a július 3-4 meg 10-11 jó lenne, benne vagyok! :wink:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Norus!
Hát jó kérdés..eddig én se néztem rá a többi ajtóra,csak most kéne,mert az én dokim nyugdíjba ment,az új meg...:(

Vannak páran akik szintén nyugdíj előtt állnak hozzájuk minek...
Most néztem,hogy a 2008-as Kisokosban nincs is már benne a S.M(régebbiben néztem),de van egy Dr.Welchner Anna? :roll:
Nem akarok túl messzire menni dokihoz,de most mi alapján döntsek???Nem akarok melléfogni...

Bioparoxot használt már vki?Terhesség alatt szabadott,viszont szoptatás alatt papíron tilos!!!!
A háziorvos pedig azt mondta használhatom 4-szer.Hát én nem használom..,sőt a szememben ez szarvas hiba.
Viszont mostmár kezd a homlok és arcüreggyulladás mellé egy tüdő és vese gy. is kinézni.
Gyorsan kéne lépni....
Lehet,hogy a szopinak annyi,és kéne egy kis antibigyó... :roll:
De akkor meg hogy altatom el a szopin elalvó fiamat ezután?És hogy fog aludni mindenki más tőle a családban??????
Please!

Norus!Bea!
Én is úgy szeretek bármit csinálni,ha a többiek nincsenek itthon.Úgy lehet is haladni,csak olyan ritkán van.

Zita!Bea!Karmen!
Hanna mehet még oviba egyenlőre.

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilcsi! Nekem 5500-ért adta a vitamint az ismerösöm még nem olyan régen. Megkérdezzem mennyi most? Én adtam Orsinak tavaly télen, nagyon jo volt.

Szilde! Én csak a gyerekeknek adok Bioparoxot, tényleg irtó hamar gyogyulnak töle, söt Orsi ált. ahogy taknyosodni kezd v. köhögni azonnal kezelem vele és nem lesz beteg mehet oviba:)
Nödokit kérdezd meg szopi alatt mehet-e. Egy csomo mindenre rá van irva mégis adják (nekem mindkét terhesség alatt igy ment a Pipolphen, kaptam Panadolt stb)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Most rövid leszek, mert most értünk vissza a nyaralásból.

Zita!
Nem tudom :roll: ízlések és pofonok..., nekem nagyon nem jött be a bordányi doki... Nagy ívben kakilt a gyerekemre. Volt, hogy elvittem Hajnát, mert már szemmel láthatóan ráhúzódott a fülére a takony, és a doki rá se nézett, csak azzal foglalkozott, hogy rábeszéljen, hogy Enéh-t oltassam be a Prevenarral. Aztán meg egy betegségre általában felírt 4 féle nyavalyára gyógyszert, valamelyik majdcsak hat... de nem hívott vissza, hogy megnézze, tényleg hatott-e. Folyton beutalgatott Szegedre, mert semmiben sem merte vállalni a felelősséget. De a legnagyobb bajom mégiscsak az volt vele, hogy éreztem: nem érdekli a gyerek sorsa. Most pedig olyan dokink van az üllési háziorvos személyében, aki tényleg a gyerekkel foglalkozik és nem a profittal.
Vendég
 


Sziasztok!

Csibe: Sajnálom, hogy újból elutasítottak! Az indoklásukról meg nem is beszélek! Röhej! Jól teszed, hogy megszellőzteted az ügyet, tiszta szégyen rájuk nézve!!! Én a fellebbezésemben 2 ovit is megjelöltem, tehát az eredetibe nem, de a másikba felvették Dorót, de ennek ellenére abba irattam, amelyik a legmesszebb van, és amelyikbe biztosítottak helyet eredetileg is, mert az volt a szimpatikusabb. Biztos hülyének néznek majd, hogy fellebbezek, aztán meg nem élek vele, de nem nagyon érdekel! :lol: Örülök, hogy találtál olyan ovit, ami tetszik és földi halandónak is elérhető. :roll: A biziírás miatt meg irígykedem!!! Úgy hiányzik a tanítás!!!

Cseppek:
Nagyon szépek a gyerekek! :) Gergő nem lesz zsugori (azt mondják), mert nyitva van a marka :). Zolika meg igazi nagyfiú már! (Főleg Gergő mellett :D ) Hiszti nálunk talán nem ennyire durva, de van, apró kis hülyeségeken, úgyhogy át tudom érezni a helyzetedet! :lol:

Timika: A Te gyerekeid is gyönyörűek!!! Nem semmi szeme van a fiadnak! :D Beírattam Dorót, de csak akkor tud oviba járni majd, ha novemberig senki nem íratkozik, aki november előtti születésű, szóval nem 100%, de azért reménykedünk, hogy kevés az olyan szülő, aki még nem íratta be a csimotáját szeptemberre! De nem estem volna kétségbe, ha nem vették volna fel, mert úgyis itthon vagyok Dáviddal, és imádok velük lenni, csak érzem, hogy Dorónak már kevés vagyok! Nagyon szereti és igényli a gyerektársaságot!

Anett: Málna evésére visszatérve, szerintem nagyon is ügyes, hogy ilyen szépen eszik. Doró még 2,5 évesen is elég malacul eszik, igaz, maga csinálja, nem etetem elég régóta. De szerintem nem gáz, hogy leeszi magát ebben a korban, csak bosszantó nekünk szülőknek! :lol: Gratulálok az eddig sikeresnek mondható vizsgaidőszakhoz! Málnus oltári édes a fagyis képen! :lol: :lol: :lol:

Bea: De jó Neked, hogy takaríthattál!!! :lol: :lol: :lol: Örülök, hogy Levivel minden rendben! Látod, ezt is túlaggódtad! (mondom ezt én) :lol: :lol: :lol: Nekem a tegnapi és a mai napom is ugyanolyan észvesztően rohanós volt, mint a keddem! :roll: Majd leírom lent...

Dancsi: Pizsu :lol: , csigák :lol: :lol: , nem kiabáltál vele??? Én ha pl. pusztán szeretetből majd megfolytja a kicsit, nagyot kiáltok rá (ijedtségemben), aztán meg borzasztóan mérges vagyok magamra, hogy leszidtam! :shock: :evil: :oops: Normális ez????

Szilde: Nekem Horváth Adél a háziorvosom, felváltva csinálja a lányával, mert már nem túl fiatal, nem egy gyors orvos, mindig sokan vannak a rendelőjében, sok betege van, de rettentően alapos! Ha nem lenne az, sem anyukám, sem apukám nem élne már! (de komolyan) :roll: Csak ajánlani tudom, több szakvizsgája van. A József A. sgt.-on rendel (Retek u.-i részen). Én szopi alatt (már 2,5 éve egyfolytában) többször is szedtem antibiotikumot! Nem a lórugásokat, de lehet! Semmi baja nem lett tőle Dorónak! Vagy azért ilyen hisztis? :lol: :lol: :lol:

Karmen: nagyon aranyos vagy, hogy aggódsz értünk! Köszi. :D

Doró még mindig sántikál. Ma elvittük ultrahangra, negatív lett, nincs coxitis-e. Valószínű a pankrációzásai alkalmával beüthette és az fájhat neki, de ha 3 hét múlva sem múlik el, vagy súlyosbodik, akkor vissza kell vinni! Ma 9-re kellett vinnem, mivel vittem Dávidot is (Szerencsére!!!), ezért azt hitték, hogy csecsemő szűrésre mentünk, ami 10-kor kezdődik, szóval 10 után hívtak be bennünket, akkor is csak azért, mert szóltam, hogy nem a picivel jöttünk vizsgálatra! :shock: Letojták a papírjait amibe benne van, hogy 2006-os! :roll: Aztán mentünk az eredménnyel a kezelőorvoshoz, de addigra megcsinálták a csecsemőszűréseket és először őket hívták be, így fél12 után végeztünk is. Dávidka éhen halt volna, ha nem viszem magammal!
A tegnapi napunk is hasonló volt, rohangálós, Dávidnak tiszta pötty lett a karja, én valami napallergiára tippeltem, de anyukám váltig erősködött, hogy ha az skarlát, az nem játék, vigyem orvoshoz! Így délelőtt beírattam az oviba Dorót, délután meg mentünk Dáviddal a körzetihez. Csak elszorította a kezét és kis apró bevérzések vannak rajta! :lol: Potyára vittem, akárcsak Dorót! :roll: Szóval én már 3 napja rohangálok, mint a mérgezett egér! No de feleslegesebb utakat soha ne tegyek!!! :lol:

Tali: Én is szeretnék menni, de csak ha emberi időpontban van... Nekem inkább a napközben lenne jó, nem az este... :( Valami játszótéren? Vagy az túl mindennapos? :lol:

Végre úgy érzem, mindent leírtam, ami eszembe jutott, régen volt így...
Jó éjt:
eszter

KépKépKépKép
hefe
 
 


Sziasztok!!

Grétinek, Barnabásnak boldog névnapot kívánunk!!!

Betegeknek gyors gyógyulást, anyuciknak kitartás!!

hiszti: Ábel keményen hisztizett, de mára már alig. Túl lehet élni! :) Nagyon nehéz, de az idő megoldja.

csibe!
Mi a TB-vel levelezünk, vagyis fellebbezés fellebbezést követ április óta, de adom fel!! (Legutóbb már Klein Nikoletta nevű gyerekem szerepelt a határozatukban...ebből látszik menniyre figyelnek...)
Kitartás, várom a fejleményeket!

Hol vettetek sisakot Gábornak???????

Timika!
Ezer bocsi, nagyon köszönöm a szüléstörit!!!!! Sok boldogságot!!!!

oltás: Ábel mikuláskor kapta a prevenárt, 2000ft plusz költség, de nem sajnáltam, szeretjük az Idanénit.

Rólunk: Konsti feláll, körbejárja a kiságyat, mászik, így ketten kétfelé.... 8) 8) Bencét egyértelműen apának hívja, emellett sokat ganyog.

Ábel: A pelenka a múlté, nagy könnyebbség ez! :D Beírattuk óvódába, ősszel kezdi. Egyenlőre ebéd után hazajön, aztán majd látom. Járni fog hozzá logopédus. és továbbra is elvisszük egyéni fejlesztésre. Fejlődik a beszéd, de még messze az alagút vége.
Állítólag nagyon sok gyermeknél a gyermekközösség indította be a beszédet.....

szép napot!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


hefe,
ha csípő ízületi gyulladása lenne, akkor nem tudna lábra állni! Boldinak 2* volt és nem tudott ráállni sem!

kiabálás: de szoktam, sokat, sokszor :?

Szilde,
én használtam terhesen és szoptatás alatt is a bioparoxot, szinte mindenre ráírják, hogy tilos
Vendég
 


Hefe! Én is ezt akartam mondani hogy iszonyú fájdalma kellene legyen a gyulladás esetén Dorónak! Azért bosszantó hogy most ennyi fele kellett szaladgálni, de jobb hogy feleslegesen mintha lenne egy csipőgyulladása v. skarlát és elhanyagolnád!
Ovi. Remélem nem lesz aki elvegye a helyet, tényleg kicsi már erre az esély anyukának most jusson eszébe beiratni gyermekét

Zsuzsi! Gratulálok Ábelnek, nagyon ügyes!

Grétinek, Barninak nagyon boldog névnapot!

Haragosi! Merre nyaraltatok? Képek? mi kedden megyünk Gyulára.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Hefe!
Köszi.:):)!!!!
de nem találom a Kisokosban..A lányát,hogy hívják?
Szüleid már nem élnének???? :shock: Durva.Azért privibe leírod mi volt?
Hát ezért sem mindegy kihez jár az ember....

Karmen!Dancsi!
Köszi a Bioparoxos hozzászólásokat.Még gondokodom rajta.
Nekem terhesség alatt nullát ért,és most még rosszul is lettem tőle.,pedig csak az orromba fújtam egyet-egyet.
Mondjuk a legfontosabb nekem,hogy a picinek ne legyen baja!!

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Na, kezdem újra megtalálni a helyem itthon.
Bugacon voltunk, nem akartam sokat autózni még Enéh-vel, mert nem egy türelmes gyerek. A bugaci puszta meg az én gyerekkorom kedvenc kirándulóhelye volt. Ott aludtunk a Nemzeti Park területén lévő korhűen berendezett tanyában. Lovagoltunk, lovaskocsiztunk, szürkemarhákat néztünk, kisvasutaztunk, és rengeteget gyalogoltunk :) Végigjártunk 2 tanösvényt, a 2 nap alatt 15 km-t gyalogoltak a lányok (9 és 6). Az első nap azért az utolsó pár száz méternél be kellett ígérnem nekik 1-1 lekváros palacsintát, hogy ne adják fel. Azt hittem, amikor visszaérünk a szálláshelyre, akkor majd kipurc lesz, de nem :shock: még fociztak 1 órát az apjukkal. Én meg moccanni se bírtam :oops:


Kép Kép
KépKép Kép
Vendég
 


Zsuzsu!

Gratulálok a szobatisztasághoz!

Timika!
Nagyon édesek a gyerekeid :)

Anett!
Tündéri Málnus ezzel a fagyis vigyorral :lol:

Csibe!

Ez durva :evil:


Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Haragosi: De éééééééééééééédesek a lányok!!!!!
Nagyon jó a hátulról kép :) A kis botjaikkal :) Meg kell őket zabálni!
Én is ilyen színű Nandut vettem :) Ez hogy van megkötve hogy a melled felett van a csomó???

Szilde: Uhh...jobbulást neked!!

Zsuzsu: Gratula a pelusnélküliséghez!

Barninak boldog névnapot!

Anett: Rettentő huncut Málna. Málnás volt a fagyi? :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!

Karmen: mi ez a Bioparox? Valami spray?

haragosi, timika: gyerekek gyönyörűek!

Timika: köszönöm a szüléstörit, majd reagálok, csak most nincs időm… :oops:

hefe: hááát, ezekben a talikban azért az is jó, hogy úgy lehet beszélgetni, hogy nem kell mindig a gyerekek után lótnifutni… :wink: Egy játszótéren három egész mondatot nem mondhatsz el/hallgathatsz végig, csak kivételes együttállás esetén! :lol:

Zsuzsu: Ábelnek gratula!

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok!

Grétiknek, Barnáknak én is boldog névnapot kívánok így utólag!

Zsuzsu: Gratulálok Ábel szobatisztaságához! Elmondod, hogyan sikerült? Nálunk is ez van terítéken! :roll:

Dancsi, Karmen: Kicsit megnyugtattatok a csípővel, bár azt mondta a körzeti dokink, hogy előfordulhat, hogy csak mérsékelt a fájdalom... Ma pl. sokkal jobban sántított Doró, mint tegnap, úgyhogy lehet, hogy kedden ott kezdünk megint! :roll: És furcsán befelé fordítja a lábfejét, mintha csámpás lenne, és kifelé billenti a lábát, az élére lép! No de állítólag csak a fenekét ütötte be! :shock:

Szilde: A kisokost passzolom. Nem úgy van, hogy aki fizet, azt belerakják a kisokosba??? (Csak tipp) A lánya Faragó Ágnes. Ő is eléggé alapos. Az viszont igaz, hogy a nagyim korabelliek gyakran szidják a váróban, hogy mennyit kell várni, "pedig ők csak..." és a "doktornő mindig telefonál", de azt már nem érik fel ésszel, hogy a betegekkel beszél! Szóval kinek a pap, kinek a papné! :lol: Nálunk az egész család hozzá jár! :D Szüleimet nem taglalnám, de ha felületesebb lett volna a doktornő, egyiküknél sem derült volna ki a betegség... De élnek szerencsére!!!! :lol:

Haragosi: Szuper lehetett a kirándulás! Édi a legkisebb (is)!!! :lol:

Bea: Akkor lesz nálatok harmadik baba??? :lol: Vagy képes voltál kendőt venni az 1+os fiadnak? Ez nem rád vall! Vagy tényleg annyira istenkirály az a hordozókendő??? :lol: :lol: :lol: Vagy valamit félreértettem?

Nóra: Nekem könnyű, mert szinte bármikor előhúzom Apát, hogy futkosson Doró után, és akkor a kenguruban simán elvagyok Dáviddal és tudok dumálni! :D Viszont az éjszakai szoptatást sem bízhatom rá, valamint az éjszakai alvásomat sem tudja elvégezni helyettem, márpedig ha másnap bármit is kezdeni akarok a gyerekekkel... :) De ez tényleg döbbentő! Doró még sántikálva is csak szalad és szalad és meg nem áll... Honnan van ennyi energiája??? Talit majd meglátjuk! :)

KépKépKépKép
hefe
 
 


Eszti: Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem lesz harmadik, ill. nem tervezünk. Nekem itt a korlátom. Képes voltam kendőt venni, tényleg jó, és tényleg nem bírjuk cipelni ha bicóval megyünk be a városba és kifárad, tényleg imádja és csak 4200 volt és ha már nem kell majdnem ennyiért el is tudom adni :D
Szegény Doró. Tényleg remélem semmi komoly.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bea!

Sima rucksack carry, csak a végén nem mell alatt kötöm meg, hanem még áthúzom a vállpántokon is, így azokat is összehúzza, nem érzem azt, hogy mindjárt lecsúszik, és nem a gyomromat szorítja. Tegyek fel képet elölnézetből is?
Vendég
 


Haragosi: Ahhhaaaaaa, értem. De azért tegyél fel képet :)
Mutatok én is egy csak pasisat :)
Kép

Toncsinak üzenem, hogy apánk nagyon élvezi a hátigyereket :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Hefe!
Jaj,nem úgy értettem,hogy taglald mi volt..,csak ha lenne bármi amit tárgyilagosan le lehet írni,mert tanulságos,akkor az jöhet privibe.

Ahogy pl. nemrég Enikő leírta,hogy az előző doki mit nem vett észre a gyerekeknél,sztem az nem volt ciki,v. túlrészletező.De ok,értem,hogy nem akarod.

Nagyon jók a képek!Szépek a kicsik,a nagyok!:)
Haragosi!
Neked mióta rövid a hajad?

Bea!
Aranyosak a fiúk együtt
!Szabályos így biciklizni egyébként?Nem piszkálásiból kérdezem.
Nálunk detto a biciklizés a problémás,mert én nem engedem vinni Kevint.Igaz csak kengurunk van.Kiráz a hideg még a gondolatától is,semmi védelme nem lenne egy esésnél..
Pedig nagyon szerettünk tekerni,és tényleg jó lenne vmi megoldás...,de én inkább várok,amíg gyerekülésbe ültethetem.

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Edit: Nem így visszük kendőben Levit, hanem bicikliülésben ül. Csak a városban amikor letesszük a biciklit és sétálunk és kifárad, akkor nehéz cipelni, és ugye olyankor nincs babakocsi.

Egyébként én akkor is tudok esni ha nem ülök biciklin. Nemrég mikor Grétiért mentem oviba, Levi a kezemben volt, Gréti meg mögém settenkedett, nem vettem észre, és léptem egyet hátra, neki Grétinek, amitől elvesztettem az egyensúlyom és mivel ez az egész a bejárati ajtó előtti kis "teraszon" történt ami 2-3 lépcsőfokkal magasabban van mint a föld, akkorát estem onnan...Levivel a karomban. Lepergett előttem az életem, közben csak arra gondoltam, hogy Levi ne essen, őt szorítottam magamhoz, és én pottyantam le a földre. Szerencsére jól estem, a fenekemre, ami elég párnás :roll: Azért pár napig éreztem a helyét...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jégvirág 2009.06.13 22:21-kor.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Hefe!
kisokosban azért a háziorvosok mind benne szoktak lenni,Olyat még nem hallottam,hogy erre 'ne adtak volna pénzt'
Mondjuk azon csodálkoztam,hogy ha a villamos,meg a troli,és a távolsági busz bekerült a kiadványba,akkor a sima helyi buszok miért nem?Furcsa,és bosszantó is.
De az orvosok mind benne szoktak lenni.Faragó Ágnes benne is van.Nem ment nyugdíjba az anyukája véletlenül?Mert sztem elképzelhető.

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde!
Kevin már ülhet gyerekülésben a biciklin, nem? :shock:
Szandi is ül, pedig Ő súlyra, meg hosszra is jóval kisebb. :wink:

Bea!
És Grétit is viszitek, vagy Ő egyedül teker? :wink:
Lehet, hogy mire nyaralni megyünk, megpróbálok szerezni egy ilyen kendőt, hátha megmarad benne Szandi. :wink:

Zita

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Szilde!

Kb. 2 hete vágattam le a hajam. A pöttöm folyton tépte szopi közben, aztán megelégeltem.

Bea!
A rucksack carry-re rákeresel a youtube-on, és kiadja az alapot. Aztán a végén a jobbról elölre jövő véget a bal vállpántba, a balt a jobba belefűzöd, és ott kötöd össze.Kép

Zita!
Én kendő nélkül már nem is tudnék létezni. Anno Rékánál azért vettem, mert üvöltött a babakocsiban. Aztán később már én magam is rájöttem, hogy nagyobb a szabadság a kendővel. Villamos, busz, Rossman, DM lépcső, Nagyáruház emelet nem, jelentett akadályt. Csodálom is a babakocsival közlekedőket :wink: Nekem nem megy a segítségkérés, meg nem is valami szívesek az emberek :roll:
Vendég
 


Haragosi!
Hát Szandi is ordit a babakocsiban. :roll:
Nem szeret megülni a seggén. :roll:

Csajok!
Szegeden lehet valahol Zetpol cipőt venni? Márknak kéne valami jó kis nyári vászon cipő.
Köszi.

Kép
Kép
apátiné tóth zita
 
 


Szilde! ÉN is gondoltam már rá, mi lenne ha eldölne egyszer a bringa, de az ülés szerintem elég jol megvédené, nem csak mert be van kötve hanem mert oldalt a válla is védett benne. A buksiján meg van sisak, igy szerintem komoly baja nem eshet. Lehet kéztörés elöfordulna, de az másutt akár játszón is megeshet, igy engem nem tart vissza hogy bringával menjünk. Föleg most, hogy végre ORsi is tud 2 keréken, igy 2 gyerekkel sem gond már elindulni, mert elötte csak kocsi lehetett, de most már Norbit tudom megint vinni és Orsi meg megy maga. Nekem irtó jo hogy tudunk már együtt is menni bringával. Orsi is 1 éves korától utazott a bringán ülésben, amig Norbinak át nem kellett adni a helyét.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Zita!
:shock:
Most akkor mikortól ülhet gyerekülésben a gyerek?Mi a szabály?
Kevin 10és fél kiló 79cm...,azt hittem másfél,két éves kortól ülhet benne,előbb számomra elképzelhetetlen volt..Meg nehogy megbüntessen a rendőr.Szegeden a bicikliseket is szokták ellenőrizni.
Szandit viszitek?Hát,ha nektek úgy jó..

Haragosi!
Akkor jól láttam én,hogy régen azért hosszú volt a hajad.Jól áll a rövid!!!!Aranyos,sportos.:)

Babakocsiról ugyanaz a véleményem.Akár magamat hallanám.:)
Kár hogy nem előbb jött szóba.Lehet,hogy én is vettem volna kendőt.
Mikortól és meddig lehet használni egyébként?

Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Karmen!
Sisakot milyen méretben lehet kapni?Van ilyen kis méretben?Mennyiért?Állítható?Nem sül be a gyerek feje?
Én is nagyon várom már,hogy együtt mehessünk biciklivel.Hanna is kezd belejönni a biciklizésbe.
Úgyhogy megértem,és tudom hogy nagy könnyebbség.Ezért is várom én is mikortól mehetünk.

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: