Új privát üzeneted érkezett!

lia csak azért is mert az alból felnőtt méret vagyis mivel fenyő strapabíró és ha nagyobb lesz a gyerek "csak" matracot kell majd esetleg benne cserélni legalábbis én így gondolkodom :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kia!
Igaza van Nikának! Ha legközelebb már csak felnőtt ágyat akartok Levinek venni, akkor jobb megoldás a fa ágy.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


:wink:

Gani
Még nem jöttek a képek! :roll:

Boszi, Viki, Helga, Fiora... Trécsi??? Hogy vagytok :?:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Sziasztok!

Csütörtökön voltunk Gabikával kontrollon.
A reggeli inzulint megemelték neki 1/2 egységgel,mert többször mértünk magasabb értéket,az esti maradt.
Legközelebb majd csak április 9-én kell menni.
Jól vagyunk,csak elég sok a dolgom: háztartás,gyerek,webáruház és még pihenni is kellene,ezért sem voltam pár napja.

Látom az ágyakról beszéltetek. Mi is vmi olyat szeretnénk,ami fa,és persze emeletes,de később 2 külön álló ágyként is használható majd.

Lemondtuk az HBO csomagot,kell a spórolás sajnos!
:roll:

Itt a fánk szezon,amit én ki is használtam,hiszen már sütöttem Túrófánkot,és 10 perces fánkot is ám! Nagy sikerük volt! :lol:

Ma párom öccse jön fel Xbox-ni,itt is alszik.
Holnap meg megyünk anyósékhoz,de csak a sógornőm miatt,mert a kislánya születésnapja lesz.

Többiek merre?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És akkor pár képet hoztam is:

Kép

10 perces fánkom

Kép
Duna parton

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szia Boszi!

Szép hó volt a Duna mellett.
Látom Gabikának is tetszett. :)

Örülök, hogy jól vagytok.

Holnap Anyós... remélem nem szól majd be nektek. :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Velünk semmi különös. Munka, Fanni, holnap anyósék...

Mi is voltunk Fannival szánkózni, nagyon élvezte :lol: Végre tudja mire való a szánkó :lol:

Boszi: mi is váltunk Tv és internet csomagot. A Vidanetnél tv (51 csatorna) + internet 8000 Ft egyben. Ráadásul gyorsabb internet, mint ami most van.
Jók a havas képek! :lol:

Kia: lakással van valami? Érdeklődő? Vevő?

Ágy: nekem is a faágy tetszik. Mi majd 2 éves szülinapjára szeretnénk venni.
Jövő héten el kezdem árulni a Bergon babakocsinkat a Vaterán. Már úgysem használjuk. Későbbiekben, ha jönne tesó, akkor másikat szeretnék, mert ez túl nehéz kocsi volt.

horvviki
 
 


Szio! :wink:

Viki ez nagyon jól hangzik! :P Nálatok a házban van talán Vidanet,vagy csak ajánlásra próbáltad ki? :roll:
mi most írtunk alá 1 évet a T Home-al,így 3000-el olcsóbb a net! :roll:

Én nagyon szerettem a Bergon kocsinkat,nem adom el,míg nem tudom mikor lesz tesó! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki megnéztem,de ez sokkal lassabb,mint ami nekünk van,s a letöltést is számolja tudtad? :roll:
Akkor még várunk továbbra is a Digire! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Most találtam ezt a csevegőt!
Én is Békáson lakok a férjemmel

Kia:Látom Nyíregyen vagy,az én férjem Gávavencsellői :lol:

Boszibaba:Te melyik kórházban szültél?
czombi
 
 


Sziasztok! :wink:

Czombi
üdv köztünk! :P
Merre fele laktok? Baba mekkora?

Én a Schöpf Méreiben szültem.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szia!
Szerdán megyünk ultrahangra,így méretet nem tudok
Juhász Gyula utcában lakunk
Ti merre felé laktok?
Könnyű szülésed volt?
czombi
 
 


Neked,hogy sikerült képet felrakni?
nekem mindig azt írja,hogy sok helyet foglal :?
czombi
 
 


Sziasztok!

Czombi
Üdv közöttük!!!

Sajnos én már nem vagyok Békási :roll:

Babátok? Fiú? Lány? Kora?

A kép max 600 pixel-es lehet...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jövök a képekkel. Sajnos nekem nem állt módomban fotózni, ezért megkértem az egyik anyukát, hogy csináljon már pár képet Bogiról. Valóban csak pár lett, ami tűrhető minőségű. A többi... :cry: :cry:
Kép
Kép
Kép
Kép

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Czombi üdv közöttünk :):):) igaz én sem vagyok már békási de apukám még ott lakik a jendrassikba :):):):

jaja képet le kell kicsinyiteni max 600*600 pixeles lehet a kép :):):) és jpg

mi hétvégén punnyadunk most jöttünk haza anyóséktól :):):)

Gergő már teljesen meggyógyult

nika70
Salgótarján
 
 


...közben visszaaltattam Manót (másfél óra alvás után felébredt - Após csörgött-zörgött)

Viki
A lakásra sajna még most sincs vevő.
Nem nagyon vesznek most lakást... :(

Itt már szépen csökkennek az árak...
1-2 házat elég jó áron meg lehetne venni.
Az is jó hír, hogy megmarad a szocpol. :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gani
Szép királylányod van! :lol:

Nika
Jó nektek... hogy együtt vagytok - Apa ma is melózik a meccs miatt.

Itt Anyós alszik Manó mellett, Após meccset néz :roll: én ülök a gép előtt...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok!
Idáig lányt látnak :o
Remélem így is marad :o
czombi
 
 


Sziasztok!

Czombi: üdv itt :lol: Anyukámék is a Juhász Gyulában laknak, én pedig a Szilkében.
Mikor fogsz szülni és hol?

Boszi: hát apa találta ezt az internetet, majd mondom neki a letöltést. Kösz, hogy szóltál.

Gani: milyen nagylány már Bogi! :)

Mi most jöttünk anyóstól, most anyuéknál vagyunk Fannival, apa hazament pihenni. Én itt pihenek addig, amig anyu játszik Fannival :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok Csajok?

Tudjátok, hogy a Boglár utcában márciusban nyílik egy játszóház? Kiváncsi vagyok, milyen lesz.

horvviki
 
 


Sziasztok!



Viki,
Nem tudtam! Mikor nyílik? És hol is van pontosan a Boglár utca?


Szia Czombi! Üdv köztünk! Mi a Hollós Korvin Lajos u-ban lakunk, a hegyfelöli oldalon. Ha van időd, írj magatokról (a többiek már kérdezgettek, nem akarom őket ismételni)!

Boszi,
Bocsi, hogy Áron felhívott, pillanatok alatt megcsinálta a peteket, elkunyizta a telefont, és már hívott is :)
Anyósék? Vagy ne is kérdezzem?
Örülök, hogy szépen alakul Gabika vércukra!

Gani,
Nagyon szép a kislányod! Büszke lehetsz rá! El sem hinné az ember, hogy még csak négy éves, olyan kis ügyesen adja elő a műsorát!

Kia,
Remélem, sikerül idővel vevőt találni. Érdekes, hogy itt még nem mentek lejjebb az árak, próbálják tartani az eladók a magasabb árat, de azért idővel valószínűleg lejjebb kell adni. Valószínűleg Nektek is :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Tegnap is (ma is ) szánkóztunk, Levi délben 4 órát aludt :lol:

Helga
A lakás árát mi már össz. 700 eft-tal vittük le. :?
A hasonló felszereltségüek 3-400-zal többért vannak meghírdetve :shock:

Játszóház
Már megnéztem itt - Nyh-n - is van kettő...
Jó lenne néha elmenni.
Ott mehettünk volna együtt is :(

Csüt-ön megyünk pár napra (nekem) haza - a másik nagyiékhoz... :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Rég jártam erre,bocsika! :oops:

Gani
nagyon jók a képek,kislányod nagyon szép volt! :D
Czombi én is a Juhász Gyula utcában lakom!
:lol: Te merre?
Viki nagyon jó ez a Játszóház dolog! :wink: Remélem jó is lesz,és oda tudunk majd együtt is menni! :P
Volt vmi plakát erről,vagy hol hallottad?
Helga dehogy baj,hogy Áron felhívott! :lol: Gabika is ezt szokta csinálni,anyuékat,Taxis társaságokat rendszeresen hívja! :lol:
Boglár utca a mi oldalunkon van,nem messze tölünk,csak a másik oldalon(nem a piacén).
Kia
4 óra alvás,nem semmi! :lol: Nálunk ilyen nincs.
Sokszor,ha délelőtt aludt 1-2 órát,akkor már délután nem nagyon akar.

Jól vagyunk,7vége egész jó volt,anyós nem szólt be,jól viselkedett! :wink:
Sógornőm első osztályú tortát sütött,isteni volt.
4 órára mentünk oda,anyós még aludt. :twisted:
Képzeljétek vettek egy takarító robotot,ami helyettük takarít,mert nehogy már porszívózni keljen! :shock:

Ez az :

http://www.myrobot.hu/termek/info/irobot-roomba-530

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Persze képek is vannak :lol:

Kép
Kép
Sógornőm gesztenyés-tejszínes tortája

Kép
Kutyuspuszi

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

A játszóház a Boglár u. 1-ben lesz. A Profi mellett van. Anyu látta, hogy nyilik, de azóta én is sétáltam arra, is már javában készül. Ki van plakátolva, és márc. elején nyílik. Mondjuk nem lesz nagy. Egy tízemeletes ház aljában lesz. Ez egy üzlethelység volt, nemrégiben még tapétabolt volt. De el van függönyözve, így nem látok be. Egyébként gyerekmegőrzőként is fog működni. Az árairól még nem hallottam.

Boszi: én ebben a takarító robotban nem nagyon hiszek. Nem olvastam el alaposan, de én nem bíznék benne....

horvviki
 
 


Jó reggelt!

Mi várjuk a doktornénit... Fanni egész éjjel lázas volt, és reggel sugárban kihányt mindent :( Remélem ez nem a hányás-hasmenéses vírus lesz...

horvviki
 
 


viki: jobbulást Fanninak remélem nem komoly

Boszi: fincsi lehett a torta :):):) anyósnak már a takarítás is derogál??? nem smemi ahelyett hogy adna nektek inkább 100 ezret költ egy ilyen hülyeségre és nem is vagyok benne biztos hogy ez olyan szépen takarít mint én aki minden zugba bemegyek :):):):)

GAni nagyon helyes királylány volt Bogi :):):):

mi jól vagyunk sajna apa ezen a héten nem dolgozik de remélem már a jövőhéten lesz munka :)
Gergő teljesen meggyógyult egyre szebben eszik már levest is egyedűl folt mentesen :):):)

beszélni még mindig nem beszél lusta

nika70
Salgótarján
 
 


Viki jobbulást nektek! :roll:
Remélhetőleg hamar rendbejöttök.

Nálunk is nagy baj van:

Anyu most hívott,mama eszméletlen,most viszik a kórházba.
Valószínű agyvérzés! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika eddig se szeretett anyós takarítani,após csinált majdnem mindent.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


jajj boszi egyszerre írtunk

jajja ez nem jó hír mindenesetre szortíunk hogy jobb legyen neki

nika70
Salgótarján
 
 


Anyu hívott,mennek a mama után a barátjával kocsival.

Friss hírek:

129-es a cukra. Ő is cukros,ha nem mondtam volna,de időskori,és neki elég a gyógyszer. Oxigénhiánya van,palackot is kap,idegosztályra viszik.

Többet majd később tudok.

De miért jár ennyi rossz a családunkra nem tudom??? :cry:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


19-es a cukra,elírtam

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: reméljük nem lesz semmi komoly. Írj, ha tudsz valamit.

Dokinéni még nem jött, most ne is jöjjön legalább másfél óráig, mert Fanni most aludt el. Mivel éjszaka alig aludt, jó lenne, ha ki tudná pihenni magát. Egyébként azóta nem hányt, reggelizett is rendesen, csak hőemelkedése volt. Kicsit bágyadt, és sápadt.

Hétfőn megrendeltem egy webáruházból egy doboz dupló legot. Sehol sem kaptam sima duplot, mindenhol csak figurás volt 10ezrekért, és alig volt benne építőkocka. Így interneten kerestem, és találtam is. Nem tudom, mennyi idő még kiszállítják, de futár hozza. Már 4 napja megrendeltem, remélem lassan megjön.

Hát ezt nem hiszem el, azt hiszem megjött a dokinéni...

horvviki
 
 


Most ment el a doktornéni.
Piros a torka, nem lát semmi különöset. Lehet vírus, ami most kezdődik, de lehet, hogy nem lesz folytatás. Viszont a délutáni rendelésre le kell vinnem neki pisimintát, amit megnéz, hogy nincs-e valami fertőzés.

Na most megpróbálom visszaaltatni....

horvviki
 
 


Viki reméljük minden ok lesz Fannival! :wink:
Jobbulást nektek továbbra is!

Nemrég beszéltem anyu barátjával.
A mamának agyérelzáródása van. Nagyon magas a cukra, és a vérnyomása,szíves is nagyon ver. :cry: Még sok vizsgálat lesz neki,s nagyon hosszú lesz a felépülés sajnos. :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyu hívott nemrégen,és nincsenek jó hírei:

Mama állapota labilis. :(
Nem tudja felfogni,hogy hol van.
Anyut se ismerte fel.
Aztán utána nem sokkal mondta a nevét,és könyörgött-kiabált vele,hogy ültesse fel,de nem lehet,mert infúziót kap,s ki van kötözve,feküdnie kell.
Nem tudják megmondani sajnos,hogy vajon lesz-e még olyan a gondolkodása,mint előtte volt,s,hogy fel fog-e mindenkit ismerni! :cry:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


jajj boszi sok türelemre és erőre lesz szükségetek mert bármi lehet sajnos . Anyu sem ismert fel embnereket annak idején de amikor én bementem hozzá még pocakosan anyóssal akkor őt is meg engem is felismert senki nem hitte el sajnos nem sokkal később meghalt tudom nem jó hírek ezek de sajnos fel kell készülnötök a legrosszavvra is sajnálom nagyon :(:(:(:(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!



Viki,
Jobbulást Fanninak! Tök jó, hogy így kiment a doktornéni!
A duplot honnan rendelted? Nemsokára szülinap, és én is ilyesmit szeretnék adni Áronnak!
Játszóház! szuper!

Boszi,
Sajnálom a mamádat! Reméljük, hogy van még esély a gyógyulásra! :( Vannak új hírek?
A robot tetszik nekem, elképzelem, hogy mindet megcsinál helyettem, szuper :)
A torta nagyon fincsi lehetett!

Nika,
Ez szörnyű lehetett ilyen fiatalon :( Rossz belegondoloni is :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Este beszéltem én is a kórházzal.
Mama tudatánál volt,minden rossz tünete elmúlt,vérnyomás és a cukor is jó volt,enni is tudott.
De sajnos azt még nem lehet tudni lett-e maradandó agykárosodása. :? Mert elég rossz lenne,ha egyik pillanatban minden ok lenne,aztán fel se ismerne! :cry:
Anyu ma nem tud menni hozzá,de holnap megy majd be.
Hát elég rossz évek vannak nekünk,s nem tudom miért.
2007 végén kezdődött a mama betegsége. 2008 elején levágták mind a 2 lábát,2008 végén Gabika cukros lett,most a mama megint rossz állapotban! :? Egyszerűen nem tudom miért jön ennyi rossz???

Anyunak írtó nehéz,ráadásul 1 fizuból mindent finanszírozni.
Sokan ezt fel se tudják fogni,hogy min megy át sajnos. :roll:

Gabika jól van,bár reggel a frászt hozta rám,mert 1,3 volt a cukra,és az nagyon nem jó! :( 3,7-től jó.
Evett gyors. Most mértem neki,most 10-es,de erre számítottam a hypo után.

Duplo Lego nagyon jó,ajánlom én is! :lol: Mi ugye karácsonyra kaptunk,és nagyon szereti,nagy sikere van. Helga esetleg nagyobb áruházakban nézz szét,hátha sikerrel jársz! :wink:

Viki Fanni hogy van? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


helga: anyu 57 éves volt még simán előtte lett volna jó pár év de hát ezt kapta odafentről :(:(

boszi sajnos nem tudok sok jót mondani készüljetek fel arra hogy lesz még hasonló iylen :(:(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Helga: www.mephistofamily.hu-n rendeltem a legot, de még ma sem jött meg :( Pedig elvileg itt vannak Solymáron, nem kell messziről jönnie.

Fanni jobban van, de még ma is volt láza, de legalább már nem hány. Az étvágya viszont nem a legjobb. Pedig már elérte a 10 kilót, most megint le fog fogyni :(

Boszi: sajnálom a mamádat. Tudod, már írtam, az én mamámnak Alzheimer-kórja van, ő se nagyon ismer fel bennünket. És már szinte semmire sem emlékszik. Tudom, milyen rossz érzés. De reméljük, hogy a Te mamád még rendbe jön.

Képzeljétek ma anyósnak ellopták a Csepeli Auchanban a táskáját. Ő volt a hibás, ott hagyta a kocsin, nem figyelt rá. Benne volt minden irata, telefonja, és ráadásul a hitelkártyájáról levettek 150ezer forintot. (Táskájában volt a PIN-kódja is...) Mire letiltotta a kártyát, már késő volt... Most éppen a rendőrségen van.

Holnap megyünk apával az utazás kiállításra. :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

nyukám ma volt a mamámnál látógatóban délután.
Mama jól van szerencsére,de történt valami nagyon felháborító eset!

A mamámat megverte egy nővér!
Nagyott hall,s hangosabban mondott/kért valamit tőle,emiatt ő megütötte.
Ráadásul még ki is gúnyolta,hogy egy ilyen nyomorékhoz ugyan már ki jön látógatoba?!
Egész délután hasmenése van szegénynek,biztos emiatt!
Senkinek nem tudott szólni,csak anyunak,mikor odaért. De őt is kérlelte,hogy senkinek ne szóljon,mert fél!
De anyut nem kellett félteni,megkereste a nővért és jól kiosztotta!
Persze a kollagője falazott neki,védte!
Hát megáll az eszem,hogy mit meg nem tesznek???
Holnap az Etikai Bizottság elnökét keresi meg panaszával,aki egyben az osztályvezető főorvos!
Jó lenne valamit tennének,mert ilyen nővérnek nem a betegek mellett a helye!

Én is írom a panaszomat,mert hiszen akik olvastok tudjátok,hogy min mentem keresztül Gabikával
a kórházban.
Hát most írni is fogok és kérem a kivizsgálást,már mindennek utána jártam!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek telefonált a cég, akitől rendeltem a legót, és sajna nincs készleten és nem is lesz :( Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem lehet kapni sehol sem sima duplo legot. Amiben csak építőkockák vannak. Ha valaki lát valahol, szóljon!

Boszi: sajnálom, hogy miken kell keresztül mennetek! De amíg a mamád kórházban van, ki vagytok szolgáltatva az orvosoknak és a nővéreknek....

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki!
Jobban van már Fanni? Kell gyógyszert szednie?

Boszi!
Isten ments, hogy rosszindulatúnak gondolj! De biztos, hogy megtörtént a bántalmazás?

Nálunk is zajlik az élet.
Apának vírusos kötőhártya gyuszija van. Valszeg az influenza vírus okozta, velejárója pedig a felsőlégúti megbetegedés. Köhög is rendesen. Úgyhogy most ölbetett kézzel várjuk magunkon is a tüneteket :roll:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Viki körbenézek neked,hogy hol lehet kapni,mert anyóséktól is sima duplót kapott Gabika karira. Ők azt hiszem a Tesco vagy Cora.ban vették! :wink:

Gani hogy jut eszedbe,hogy a mamám nem mond igazad?
Ez rosszul esett! :?
Teljesen épp az elméje,ilyet hülye lenne bárki is kitalálni,pláne ő aki nagy katolikus családból származik...
Szóval nem ragozom,csak nem esett jól,hogy rögtön kételkedsz!
Nem kívánom,hogy te/családtagjaid is megtapasztalják ezt! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Czombi rég írtál! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hú, Boszi, köszi szépen. Az a nagy dobozos tetszett meg nekem is. Elég drága, de apuékkal megbeszélem, hogy vegyük meg neki közösen névnapjára :wink:

horvviki
 
 


Sziasztok!



Áronnak is duplót szeretnék szülinapjára, én ezt néztem ki:
http://www.legomarkabolt.hu/index.php?oldal=katalogus&action=menu&ev=2009&by=kor&cs=3&n=5380 Ebben van kisautó is :)
A henger nekem is tetszett, de az ára mellbevágott. Tőlünk kap csak játékot Áron, a rokonság többi részétől ruhácskákat fog majd kapni.
Viki, tudtad, hogy Áron szülinapja és Fanni névnapja is márc 9? :)
Mi most hétvégén tartjuk a bulit.

Boszi,
Sajnálom a mamádat, szerintem se hagyjátok annyiban :( Szégyellje magát az ilyen nővér!!!!! :evil:

KépKépKépKép
thelga
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: