Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Elnézést a beszemtelenkedésért, de talán érdekelhet benneteket is:

BABYGARDROB BABARUHA WEBÁRUHÁZ

www.babygardrob.mindenkilapja.hu

Nálunk kiváló minőségű, kizárólag márkás, angol használt babaruhákat, csomagokat találsz, 0-6 éves korig.
A bolti ár töredékéért! Hozzánk megéri benézni!
Next, George, Adams, Early Days,
TU, GAP, Disney, Mothercare,
H&M, Benetton, S'Oliver...
TÖRZSVÁSÁRLÓINKNAK KEDVEZMÉNY!

És a lényeg:
Augusztus 1-én BABASZÉPSÉGVERSENY indul oldalunkon, rengeteg értékes nyereménnyel!

Élményparki belépő, társasjátékok, mesekönyvek, rengeteg szuper ajándék!
Különdíj: Családi hétvége (2 éjszaka 4 fő részére)
Nevezzetek ti is és adjátok tovább, hogy minél többen tudjanak róla!

www.babygardrob.mindenkilapja.hu

Szép napot mindenkinek!
csné
 
 


Sziasztok!


Húúú,milyen nagy csend van erre..... :lol:

Orsi:lehet a mai nap storno,még nem tudom,majd hívlak,hogy jó-e a délután! Sehol nem vagyok még, a lakás romokban (szó szerint!) ,ráadásul képzeljétek el,mig nem voltunk itthon,a szomszédból az egyik fának az ága leszakadt és pont elénk! Már csak az apritott darabokat láttuk,de nem volt kicsi! Tűzoltók jöttek leszedni,mert a fél udvart beteritette! És a szárítómat is letörte :cry: (vagy a fa,vagy a tűzóltók :? ) Aminának a kis "játszóterét" is szét kellett szedni,még jó,hogy kis házát nem törték össze!

A nyaralásról elkezdem az élménybeszámolót,mert nem tudom meddig alszik a lánykám!
Na szóval,hajnalban keltünk,bepakolás,4kor indulás! De sztem Amina érezhetett vmit,mert ő keltett minket 2:40kor! Az istennek se tudtam vissza altatni,mert nem akartam,hogy fent legyen amig pakolunk,gondoltam,hadd aludjon! Hát ő máshogy gondolta! :lol:
Ott pörgött a kocsi körül,persze indulás után kb 10 percen belül elaludt!
A határon jól megszívtuk,megindultak a törökök haza, és Röszkénél álltunk 2,5 órát!!! :shock: :(
A szerbeknél ,macedonoknál összesen még másfél órát...:twisted:
Alig 14 órai autókázás után megérkeztünk,leizzadva,fáradtan! Hiába ment a légkondi,olyan meleg volt,hogy szó szerint égetett a nap az ablakon keresztül! Párom mondta is,tuti,hogy az év legmelegebb napján vagyunk úton!
Gyorsan bepakoltunk,LEFÜRÖDTÜNK és irány a legközelebbi giroszos! :lol: :lol: :lol: Utána meg persze meg kellett néznünk,milyen a tenger :wink: ,pancsoltunk egyet!
Amina nagyon élvezte az egész nyaralást,pancsolást, teljesen átállt a mediterrán életre! Éjjel 1-fél2ig! simán fent volt, reggel 10-11ig aludt és a délután alvás is min.3 óra volt!Már kezdem "vissza zökkenteni" ,de a sokáig alvás még meg maradt!

Úgy látom be kell fejeznem ,megy már az "anyázás" a kis szobában! :oops: :lol:

Megpróbálom folytatni hamarosan....
zsamin
 
 


Zsamin!
Izgi az élmény beszámoló, várjuk a folyt. köv.-öt, és a képeket!!!!!! 8) Pontosan hol voltatok?Jajj de mennék én is! :wink:
pankaa
 
 

 
 

Sziasztok! én is zuglóban lakom és arról érdeklődnék hogy tudtok-e valamit a templomi játszótér felújításáról? Köszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Újból itt! (alvásidő van.... :lol: )

Pankaa, Paralian voltunk, és igérem jönnek a képek is, csak még mindig nem jutottam el odáig,hogy feltöltsem őket ! :oops:
Pedig jó pár készült!!!

Nagyjából a lényeget leírtam, jól éreztük magunkat, kellett ez a is pihi! Jó volt ,hogy anyuékkal mentünk,mert mire megjöttünk a délelötti fürdésből,addigra pont elkészült az ebéd is! :oops: :wink: Anyukám nem nagyon bírja a forróságot és csak délután-este jött le velünk fürödni!
Esténként kb 9ig voltunk lent a parton,annyira elhagyott az időérzékünk,de nem is baj,belefért,hogy éjfél után feküdtünk le! :lol:
Nagyon hamar eltelt, viszont a haza út legalább olyan hosszú volt! Ráadásul hó vége,az utak tele rendőrökkel,meg is büntetett egy Macedóniában! Bár a 30 euróval még olcsón megúsztuk! A tipikus esete annak,ha sapka van rajtad ,azért,ha nincs ,akkor meg azért büntetnek meg! :? ...BALKÁN...no comment....
Amina imádta a tengert,a 2.napra a hullámokkal is megbarátkozott,ahogy leértünk a partra,levette a szandiját ,és olyan bátran gázolt be a vízbe! Van egy új szavunk is: mezuga (meduza) ,sajnos volt belőle jó pár... :(, de szerencsére megúsztuk csipés nélkül!

Röviden-tömören ennyi lenne, isti bizi hozom majd a képeket is!
De Kata, várjuk ám a ti nyaralásotokat is!!!
Nektek is sikerült jó időt kifogni? Anna megbarátkozott a fürdéssel?
Én úgy kicsinyitem le a képeket,hogy a képre rákattintva azt hiszem a IMAGE -ban van a resize-resample és ott átirom a méreteket és leokézom! De nem tudom nektek hogy teszi fel a képet a fényképező,mert pl,anyu gépén nem lehet igy átméretezni!

Zsuzsi: a templomi játszóról én annyit tudok egyelőre,hogy terveben van (ill. anyukák kezdeményezik ) a felújítást! Nem tudom,hol tart, elkezdték-e az aláirás gyüjtést, ha van vmi infó,sztem ugyis tudni fogunk róla! Többen is járunk oda!
Te merre felé laksz? Lehet,hogy már találkoztunk is kint?
zsamin
 
 


sziasztok,

Zsuzsi drága, te nem véletlenül a Toto-né vagy?

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


Szia Zsamin! közel lakunk, találkozhattunk is, de mi nagyon ritkán járunk, mert mióta macskakaki volt a homokozóban nem nagy a bizodalmam, meg kicsit több árnyék kéne stb... szóval nagyon jó lenne az új játszó. Most itthon a kertben játszunk délutánonként ha normálisabb az idő.

Szia Csivi! én is megismertelek csak nem akartam rádrontani..remélem jól vagytok.

puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi,

ugyan már, miért rontottál volna rám?

Jól vagyunk, lótunk-futunk.

És ti? Jól vagytok?

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


Zsamin,

viszont Te nem válaszoltál, vagy lehet, hogy csak nem vetted észre: Anyukád a Hétszínvirágban dadus? És van egy húgod is, aki Gabi? Mert ha igen, akkor Anyukád csoportja melletti csoportba jár a lánykám, és lánykoromban együtt kosárlabdáztam a húgoddal :D

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


Húúú csajszik,mekkora csend van.....
Sehol senki?
Mindenki nyaral,pihen?

Pankaa,ti lassan költöztök,nem igaz? Hogy álltok a házzal?

Kata: mi volt a bölcsiben, meg mondták nektek is mit kell ,mit szabad vinni?

Orsi,hogy vagytok?

Bocsi mindenkitől,de még mindig nem olvastam vissza,annyit látok hogy vannak új csatlakozók,:üdv mindenkinek !

:oops: :lol: :wink:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, de volt egy igen durva migrénrohamom az elmúlt napokban, sírva mentem a Simon Ildikóhoz, hogy csináljon valamit. Adott egy négy ampullából álló koktélt, aztán másnap ismét kezdődött. Brutál volt... :-((

Bölcsiben is alig éltem, már akkor fájt. Mindent elmondtak, egy újabb anyagi csőd, így az iskolakezdés előtt...na mindegy. 7-én kezdünk. Zsuzsi, ti mikor?
Amúgy nekem tetszett, teljesen új szoba lesz, ők lesznek a kicsik, 13-tól 20 hónaposig.

Orsi,
nem bírtunk átmenni a héten, de lehet, hogy esetleg holnap. Majd hívlak, ok?

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagy a csönd.
Én egy kicsit behavazódtam a héten, ill. túlvállaltam magam.
Hétfőn, csüt-n 2 uncsitesó, kedd, szerda 3 uncsitesó még a kettő mellé, igaz itt voltak anyuék is, meg ugye papa, na de 4-5 gyerek egész héten, kicsi durva volt, de legalább Kittit lefoglalták, és így nem lehet panasz rá, hogy nem volt program. Közben jött egy front, 2 napig nem volt valami jó napja Blaninak, ettől egy kicsit én is bekattantam, nem tudtam vele mit kezdeni. Most 2 napja alszik, panasz nem lehet rá.

Úgyhogy most leültem végre, de szalad a lakás, és du. jön egy barátnőm babanézőbe, össze kellene szednem magam, nem mintha azt nézné, hogy milyen a lakás. Ha meg valaki szólna, jöhet takarítani :D

Bölcsi anyagi csőd? Mit kell venni egy bölcsibe? Kicsit akkor el vagyok tévedve!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Kata: amig el nem felejtem! Megyek az ismerősömhöz a bababoltba ,szedek össze pár ruhát az unokatesóm babájának,ha gondolod,gyere te is ,vagy ha meg mondod mit szeretnél hozok el neked is cuccot! Egyelőre ezeket is úgy hozom el,hogy csak megnézik melyik tetszik,melyiket kérik! De fel hivlak elötte melyik nap megyek,csak szólók ,nehogy elfelejtsem! :oops:

Orsi, ha mi sem zavarunk,egyik délután átnézhetünk? Szombaton láttam az új babakocsitokat ám!!!! :wink: :lol: Látom Kitti belakta!!! :wink: Blankának hogy tetszik? Hogy van? Elmúltak a kis pöttyei?
zsamin
 
 


jaj a nagy hirt elujságolhatom nektek??? :wink:

Amina 2. napja szobatiszta!!!! :lol: :lol: :lol:
Csak alváshoz meg ha hosszabb sétára vagy autoval megyünk ,akkor adok rá pelust,de már mondja hogy "Amina pelus nem! "
Ma volt egy kis malőr,annyira segitett nekem teregetni,hogy kicsit bekakilt,de a wc-be folytatta.... :wink: :lol:
És olyan cuki,most mikor felkelt már mondta "jaj bilko" és rácsücsült és pisilt!

Megzabálom!!! Olyan büszke vagyok Rá! :oops: :lol: :lol: :lol:

Na puszika,most csak ennyi!
zsamin
 
 


Sziasztok!

Nyugodtan lehet jönni hozzánk, örülnék is egy kis társaságnak, na meg persze Kitti is. Igen, hétvégén nagy séták voltak az új kocsival, ez így már sokkal jobb, kicsit szoknom kel még, de legalább már kijutok a kettővel együtt. Igaz játszóra még csak akkor megyek, ha jön majd velem valaki, mert az még nem megy, hogy másszak is, meg dajkáljak is egyszerre. Úgyhogy ha jelentkező van valami közeli játszóra én benne vagyok. na persze remélhetőleg a kicsi is :lol:

A kicsi pöttyei napról napra brutálisabbak, nem emlékszem, hogy KItti is ennyire pöttyös lett volna, de hát csak elmúlik.

Zsuzsi! Gratulálok Aminához, hogy csináltátok? Mi inkább visszafejlődtünk, mint előre, szerintem idén ebből nem lesz semmi, úgyhogy a családi pótlék pelenkára fog menni :cry:

ÉS! VÉGRE! Megcsináltuk a képeket, ha valaki nézelődni akar:
chass.hu/2009 a csajokról és családról.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Orsi ,megkuksiztam a képeket! Nagyon arik vagytok!!! :lol: :lol: :lol:

És azok a kutyuk!!! :P Csodaszépek!!!!
Pont most vagyunk (megint) kutyanézőben,apuék végre rászánták magukat,hogy OKÉ,néztem Landseert is,de kölyök volt és nem gondoltam volna hogy ilyen nagy lesz!!! BELESZERETTEM! :wink: :lol:
Na nálam a kutya min. itt kezdődik! :wink: :lol:

Meg is mutatom otthon!

Ha még olvasod ma,lehet hogy du-n átnézünk,vagy ha van kedvetek kimegyünk ide a játszóra hozzánk,gyertek ti is! Felhivom Katát nincs-e kedvük nekik is jönni!
zsamin
 
 


Orsi! Ment egy privi!

És amivel elmaradtam....

A KÉPEK!!!!


a kis sellőm!

Kép

nagyon dolgozom....! :)

Kép


Annyira dizda! :wink:

Kép

Ki se lehetett hozni a vizből őket...

Kép


Esti séta

Kép

És a "mezuga" :lol:

Kép


Csivi: ha arra járunk felétek akkor bekukkantok,hátha kint vagytok az udvaron! Bár mostanában megint olyan nagyot alszik,hogy csak 5 után kel fel,akkor meg általában ide megyünk a játszóra,de ha van kedvetek ,gyertek ti is!

A templomi játszón már jó rég nem voltam,de ezt a (macska? ) kaki dolgot többektől hallottam... :?
zsamin
 
 


sziasztok

zsamin, hol is van pontosan ez a játszó?

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Sziasztok csajok!

Kicsit mindenki eltűnt!
Brigi jól vagy? Hogy van Mimcsi és az anyukája?
Pankaa, és veletek?
Na és hol vannak az ikrek?

Persze én sem vagyok a helyzet magaslatán :cry:

Kittn most jön ki a féltékenykedés, minden éjszaka felsír, menni kell hozzá aludni, ha nem akkor visít, apja megy, de reggel ha el kell indulni muszáj áthoznia hozzám, mert rögtön felébred. Nálam meg nagyon nehezen alszik vissza, főleg ha egyálatán visszaalszik. És persze akkor kel Blani, és mindent borít.
Fogalmam sincs mit csináljak, hogy oldjam ezt meg? Valakinek valami ötlet?

De. Blanka max fél órát alszik, és ő is akkor alszik el du. amikor Kitti. De mindig csak 5 perc hiányzik ahhoz, hogy ne szúrjanak ki egymással. Ez készít ki teljesen, nem is az éjszakázás.

Próbálok Kittivel nagyon sokat lenni, de hát ez nem mindig lehetséges, ráadásul egy zabagép Blanka, és állandóan rajtam lóg.

Miután jól kipanaszkodtam magam, megyek mert mindjárt kelnem kel :(

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarok de lehet, hogy valakit érdekel:

Összeszokott 3 fős csapat családi házak, lakások heti rendszeres vagy alkalmankénti takarítását, kertgondozást, karbantartási munkát vállal Budapest déli részén és a környező településeken.
Egyénre szabott árak és szabadon változtatható időpontok.
Hívj: 06/203831924
Írj:munkamailbox@gmail.com
Nem fogod megbánni. Gyors, olcsó, megbízható, leinformálható csapat vagyunk!!!!


Szép napot mindenkinek és köszi, hogy elolvastátok.
bobi1
 
 


Sziasztok!


Brigi,Pankaa,többiek.....HOL VAGYTOK? Mi van veletek? Pocak? Jázmin?
Bár már Orsi be előzött..... :wink:

Csivi: Boldog szülinapot Marcinak!!!!
A játszótér itt a vasúton túl a Baross utcában van! Délután olyan nyüzsgés szokott kint lenni!!!! Gyertek ki egyik délután!

Csajok,az normális ,hogy Amina tök szépen és időben szól ha pisilni kell,de kakilni az istennek se akar, se a bilibe,se a wc-be! :(
Egyszer -egyszer sikerült belepottyantani,olyankor jól meg is dicsértem,de pl ma nem is kakilt,pedig volt gyümi,leves,joghurt....:roll:
Múlthéten meg volt kétszer is kis-"nagy" baleset, de nem szidtam le,meg semmi,még jött segített nekem a bugyit kimosni ( vagyis csak nézte,meg pacsált ott a kádnál )
Lehet hogy tökre semmi összefüggés,csak megint az "első gyerekes anya -parám" van, de olvastam ,hogy megijednek a klotyómanótól!
Na mondjuk nálunk speciel még ez sincs! Remélem! :roll: :lol:

Bogi.azt hiszem én ki esek a szórásból,se nem vagyok terhes,se nem 35 év fölöti,úgyhogy sajna nem tudok segíteni!

Orsi,oké eddig a szerda,de majd akkor kereslek még holnap du-n!
Esetleg du-n nem jöttök játszóra? Vagy egész nap ott vannak a skacok?
Nem tudom olvastad e az üzimet,elég későn vettem észre és válaszoltam,de közben itt voltak Katáék és mondtam neki is ,ha nem baj!
Jaj,meg köszi,de apu szerzett kisasszonynak egy klaviatúrát,úgyhogy nagy az öröm,lehet mit püfölni.... :wink: :lol: :lol: :lol:
zsamin
 
 


Sziasztok,

Zsamin,
köszi!

és szerintem normális, ha még a kaki nem megy, Tula kb. 2 hónappal később lett a kakival is szobatiszta, mint a pisivel. Addig bugyiban volt ugyan, de ha kakilnia kellett kért egy pelust, és szólt ha kész volt, utána vissza a bugyi....

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


Sziasztok! Most költözünk Pestre 1,5 éves kisfiammal, a Füredi lakótelepre. Eddig Kaposváron éltünk, válás miatt jövünk el. Van aki a közelben lakik?, szivesen ismerkednék, mert nem sok mindenkit ismerek. Egyelőre nem lesz net, amint bekötik, jelentkezek. Sziasztok

Kép
bernini
 
 


Zsamin, Orsi,

Köszi a hiányolást, elvagyunk, most itt van anyukám.
Szerintem is normális a jelenség , a kakit van aki később hajlandó a megfelelő helyre pottyantani:)

Megyek aludni, késő van...
pankaa
 
 


Sziasztok! kicsit nem voltam, mert szerteszét voltunk és most meg vagyunk fázva mindketten, de ha rendbe jövünk mi is szívesen megyünk találkozni veletek.

Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Bernini! Üdv itt közöttünk! Tőlünk kb. negyed óra sétára vagytok, oda járunk védő nénihez, meg dokihoz. Ha gondolod majd összehozhatunk valamit, igaz nagy a szám, nem olyan egyszerű valamit is csinálnom a 8 hetesemmel. De majd összejön. Már játszóra kijutottunk, és egész jól viselte! Igaz, volt segítség a tologatásban- ugye Kata? Tiszta aranyos volt a fiad, hogy babysittert játszott :lol:

Tényleg Kata! Mikor jöttök át, nemsokára kezdődik nektek a suli, na meg a bölcsi!!!!! Fogaddal mi a helyzet?

Zsuzsi! Hallom apukám a legjobbkor hozta haza a Kittit a játszóról :D Magyarázomneki, hogy ott a sarkon lakik a barátnője, aztán kiderül, hogy pont akkor indultatok valahova. De szerencsére csak kis hiszti volt.

Nekem annyira nem volt hosszú hétvégés hangulatom, igaz apa nem volt itt 2 napig, nagyszülők jöttek segíteni, Kitti élvezte, hogy hol mamával, hol papával alszik. Na és nyúzta őket agyba-főbe.
Ma már katasztrófa volt a helyzet, mindenért sír, nyafog.... Nem tudom mit találjak már ki. :cry:

Jövő héten ha jó idő van játszó? Vagy gyertek át! Ez mindenkinek szól, aki erre jár éppen :lol:
Bárki - csak jöjjön!!!! :lol:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Előkerültem végre én is. Több, mint másfél hétig tartó hasmenés után. De annyira legyengültem, hogy kőkeményen szédültem, nagyon rossz volt. És mindez a sárgabaracktól állítólag. Nem akartam elhinni a dokinak, mondtam is neki, hogy rendszeresen eszem, szóval valami más lehet. De anyu is evett belőle, és ő is rosszul lett tőle... Hogy mi lehetett vele, nem tudom...

Mi remekül vagyunk. Mincsi már nagyon rugdos, már apja is érzi. Marci elkezdte nézni a kisbabás képeket, teljesen magától. És elolvadva magyaráz neki. Ennek úgy örülök :lol: :lol:

Örülök, hogy a nyaralások jól sikerültek, és Zsuzsi nagyon tetszenek a képek is! Kata, Te nem hoztál képeket? :wink:

Orsi, mi a helyzet a féltékenykedéssel? Jobb már a helyzet? Nekem sajna nincs ötletem, de érdeklődve olvasom a tanácsokat...

És látom, szerencsére megint vannak újak is, ÜDV KÖZTÜNK :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


A nyári szünet után szeptember 3-án indul újra a zenebölcsi az Állatkert Játszóházban!

Csütörtökönként 11 órától várlak Benneteket egy kis éneklésre-mondókázásra-játékra, kb fél éves kortól. A részvételi díj az Állatkert Játszóházba való belépés, a mindenkori aktuális árlista szerint.

Bővebb információkat a www.cilizenebolcsije.eu oldalon találtok.

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Sziasztok!

Szia Brigi!!!
Mi ez a sárgabarack dolog??? :shock:
Imádom én is,addig tudom enni amig rosszul nem leszek,de ilyen még nem történt velem! :?
Biztos attól volt? Vagy le volt valamivel permetezve ,vagy erjedt volt.....? :roll:

Remélem most már jobban vagytok,és sikerült vissza szedned ami "kiment"... :oops: ... De az a szerencse ,hogy minden rendben veletek!
Most néztem,basszus te is már túl vagy a felén! :wink:
Annyira rohan az idő!!!!
Nem sokára te is itt fogsz tanácsot kérni,mit csinálj a kicsivel,mikor nem hagyja aludni a picit! :wink: :lol: (persze,kivánom hogy zökkenő mentes napjaitok legyenek,csak ez ahogy olvasom mindenhol kérdés-főleg eleinte)
Nem raksz fel egy pocis képet?(persze ,csak ha nem vagyok nagyon tolakodó...)
Édes lehet Marci! Ahogy észre vettem amúgy a fiúkat nem nagyon hatja meg a "baba-dolog" ! De hogy a képeknek magyaráz(hat)....cuki ! :lol:

Zsuzsi! Nektek is jobbulást!

Orsi,nem igérem ,hogy a héten át tudun kmenni,elégé összejött minden,itthon van a bnőm olaszból ,villámlátogatásra jött,és vele holnap szeretnék talizni,aztán csüt-ön meló ügyben talizom vkivel,szerdán du-n doki+ csaj-parti (ha apa "elenged" ), egyelőre a péntek üres,de ugyis hivlak,ha vmi sztorno és jól meglepünk titeket!:wink: :lol: :lol: :lol:

Ja meg a héten a gyes-t is elkéne intézni,nem akarok hónapokat várni ,arra a hatalmas összegre,amig elkezdik utalni!

Igen ,gondoltam,hogy apuddal volt Kitti,a csajok úgy megörültek egymásnak,apukád meg csak rendíthetetlenül tolta Kittit! :lol:
Ami a kocsiban olyan csüggedten mondta "Kitti elment.... :cry: "

Na meg a hosszú hétvége... :? ...volt minden!
Majdnem kibökte a szemét ,megkarmolta a macska,a kisasszony a tetőn! EGYEDÜL szétnézett, ("Amina megnéztem a fákat" ) , le esett az ágyról,de nem egyszerűen....
Már akartam hivni vmi parafenomént hogy mi a jó ég van a levegőben! :roll: :wink: :? :lol:

Én most igy örülök,hogy "végre hétfő" !
zsamin
 
 


Zsuzsi, a sárgabarack állítólag okozhat súlyos hasmenést, hiába mossa az ember. A miértje kérdéses előttem is, mert én is kilószámra zabálom és most először volt ilyen. De mondta a dokim, hogy ő is meg van lepődve, mert az utóbbi 3 hétben sok kismamája panaszkodott erre, és mindenki azt evett... A lényeg, hogy túl vagyok rajta :lol:

Poci képem múlt heti van, pont félidős :lol:
Kép

Ettől a nem-hagyja-aludni-a-picit dologtól félek ám... Pont a hétvégén néztük, hogy az egy dolog, hogy kívülről feláll Marci a kiságya szélére, és húzza fel magát, amennyire tudja. De rakja is a lábát, próbál bemászni. És Mincsi ágyrácsa pont olyan magasságban lesz, hogy simán be tud mászni majd hozzá :? Mondjuk november végén összerakja Sanyi és apósom a másik kiságyat is, remélem mire lakója lesz, már nem lesz neki újdonság :?

Nem semmi hétvégétek lehetett, még szerencse, hogy épségben túléltétek :lol: :lol: :lol: Mára semmi extra élmény nem maradt??? :shock:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Látom zajlik az élet mindenkinél...
Brigi, jobbulást!! Ijesztő dolog kismamaként a hasmenés (meg amúgy is). Ma én is úgy éreztem, hogy hasmenésem van, nem voltam valami jól (pedig sárgabarckot már vagy 1 hónapja ettem utoljára), végül bevettem egy Smecta port, az segített.

És helyes a pocakod :-)

Zsuzsi,
ez az Amina...minden rendben volt ma?

Orsi,
köszi a bókot Marci nevében is :-), tényleg helyes volt, ahogy tolta a babakocsitokat, csak borzasztó hőség volt! :-(
Én nem ígérem ezt a hetet, mert Marcival nem tudnék mit csinálni, unatkozik a kicsik társaságában, de lehet, hogy jövő héten. Akkor már van suli és még nincs bölcsi...

Marcival iszonyat nehéz, nagyon, nagyon...biztos sok is már az neki, hogy nincsenek hasonló korúak, hogy mindig Annához kell alkalmazkodni. Egyfolytában piszkálja Annát, aki meg visít, mint egy kismalac ettől. Estére már úgy kivagyok...hiába mondom Marcinak, hogy ne csinálja, akkor meg ordít, hogy őt utálja Anna. Kemény, nagyon kemény, pedig köztük van 6 év!!

Ja, a fogam elkészült, de nem tökéletes, úgyhogy holnap visszamegyek, valószínűleg magas maradt, de majd levesznek belőle egy picit.

Kép

Kép
bokata
 
 


Csak bekukkantok....

Brigi! Nagyon jó az uj tickered!!!! Jól vagytok? Ari a pocakod nagyon!

Kata.úgy látszik az se jó ha túl kicsi,de az se ha sok a korkülönbség!:cry:
Majd csak rájön,hogy Ő az okos nagy tesó,és akkor már könnyebb lesz vele!
Ha hazajönnek tesómék, akkor viszem magammal megint Zoét,legalább Marcit is leköti picit! Milyen jól elvoltak a múltkor is!

Orsi,jókat túrtál? Jövöhéten megyek veled!!!

Ma én egész nap használhatatlan voltam,annyira fájt a fejem,hogy azt hittem megőrülök!!! :(
Reggel úgy ment el apa itthonról,hogy csak feküdtem,párna a fejemen (mintha az elnyomná!... :wink: ), és semmit nem akartam csak CSENDET!!! Persze ez nem jött össze... Kislánykám folytatta (vagy megint elkezdte) a sikítós perceit,hát ,szörnyű volt,azt hittem itt a vég!
Teljesen át tudom érezni Kata a te migrénjeidet!

Amúgy a szoba tisztasággal nagyon jól haladunk (el ne kiabáljam) , köszi a "kakis" infókat,mindenkine,az is megoldódni látszik,szól akkor is,csak pisinek mondja és jön a kaki is!
Bár már néha azt veszem észre szórakozásból is mondja hogy pisilni kell,csak ott ücsörög a nagy wc-n és nézelődik ,meg OLVAS!:lol: de nem baj,eddig még türelmes vagyok!

Ma olyan édes volt! (még gyorsan elmesélem... :oops: )
Elaludt olyan fél 10 körül,és éjfélkor át totyog hozzánk,tiszta kómás,álmos fejjel,és szól,hogy "anya,pisilni kell" és tiszta száraz volt a pelusa! Aztán visszamentünk az ágyikóba és elaludt....

És megyek én is,mert aztán csodálkozom,ha holnap megint fejfájós leszek.......... :wink: :oops: :lol:

sziasztok
zsamin
 
 


Sziasztok!

Brigi! Nagyon cuki a pocakod, én is teljesen elképedtem, hogy már itt tartasz, de hát nem tudom mit csodálkozok, én is most szültem, és már 2 hónapos Blani. Csak tudnám hova rohan az idő :roll:

Elég nehéz a helyzet nálunk, Kitti mindenért visít, nyafog, pedig nagyon sokat próbálok vele foglalkozni. Most már ott tartunk, hogy pisilni sem tudok menni, hogy ne visítson. Ha fel kell mennem az emeletre potyogó könnyekkel jön utánam. Néha már én is sírok, nem mindig bírom cérnával.

Tényleg minden kornak meg van a maga baja. Marcinak már jobb lesz ha jön a suli, legalább közösségben lesz már.
Kittinek is az hiányzik, ezért próbálok mindig átcsábítani valakit, hogy legyen társasága. Kiváncsi leszek majd jövőre az ovira!

Kata! Mikortól kezditek a bölcsit? Remélem jól bírja majd Anna!

Na megyek, amíg lehet kicsit kikapcsolom magam ( kb fél óra :cry: )

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


sziasztok.

látom, itt vannak bölcsibe készülődők. megkérdezhetem, hogy ki melyikbe megy? vagy ugyanoda? majd várok infókat a bölcsiről, már jó előre tájékozódom, hogy jövőre már csak jelentkezni kelljen :D

előre is köszi!

Zsamin, pár hete elsétáltunk a Baross u. fele, de én nem láttam semmiféle játszót. vagy sokkal beljebb van a Baross u-ban?

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


Sziazstok!

Csivi:A Baross u-ban majdnem a vasút felőli végén,két utca között, egy telken van a játszó! Egy csili-vili kertes ház mellett!

Mi a Jerney u-i bölcsibe megyünk,de ahogy közeledik a nap (okt .eleje) egyre inkább nem várom már... :(
Mi nem voltunk ennyire előre látók,csütörtökön "szültük meg" hogy bölcsibe megy, és hétfön volt a beiratkozás,szóval ,az utolsó utáni órában voltunk! Igy semmi infonk,egyéb bölcsis tudni valónk nem volt...Szó szerint be estem a beiratkozásra az utcáról!
De nem annyira rossz a helyzet ,amiket hallani,legalábbis itt zuglóban !
Vagy csak szerencsénk volt,nem tudom!
Bár nem tudom mi lesz itt pár év múlva bölcsi-ovi ügyben ,olyan okos döntést hoztak.... :x
zsamin
 
 


Sziasztok!

Régesrégen 2006-tól 1,5 évig én is nagyon aktív babanetes topiklakó voltam :)

Nagyon hamar elröppent az idő, kislányom már 3 lesz lassan...

Újszülött-Baba-mama-pocakfotózással foglalkozom, ha szeretnétek egyedi stílusú képet pocakotokról/babáitokról, keressetek bátran.
Házhoz is megyek. No vaku! Szigorúan csak természetes fénnyel. :)

Ha kérdésetek van ribizlifoto@gmail.com
illetve képeim http://www.ribizlifoto.blogspot.com

Szép napokat!
Kata
Kép
Kép
Kép
Kép
lmkata
 
 


Sziasztok!

Kata.ti mikor is kezditek a bölcsit? Marcinak hogy tetszik a suli? (már amennyire várhatják ilyenkor,hogy elkezdődjön... :oops: :lol: )
Nálatok akkor a délelöttök kilőve, délután hogy értek rá?

Brigi.hogy vagy?

Pankaa? költözéssel hogy álltok? Dobozolsz már? :wink:

Többiek?

Mindenki jól van? Gyerkőcök?

Olyan nagy a csend itt már napok óta....... :cry:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Marcinak tetszik a suli, de nem lett jobb fiú, továbbra is piszkálja Annát, aki már akkor el kezd visítani, ha megáll előtte :-((

Voltak kedden családlátogatáson a gondozónénik, az egyik kb. velünk egykorú, a másik kb. 55 éves lehet. Érdekes, mert a másik szobában is így vannak, gondolom, hogy nem véletlenül. Helyesek, csak én nem igazán tudtam, hogy mit is tegyek, Marcinál nem volt családlátogatás.
Amúgy hétfőn kezdjük, már majdnem minden megvan, még a jellemzését kell megírnom a füzetbe és holnap kell kérnem egészséges igazolást.

Ja, ami számomra nagy hír: talán csak az Orsinak meséltem, hogy levetetem az egyik anyajegyemet, ami elég nagy volt, kb. 1 cm-es és a mellbimbóm mellett volt, szóval igen rossz helyen. 2 orvos is ezt mondta, ezért döntöttem így. 19-én vágták ki és tegnap kaptam meg a szövettant: NEGATÍV!! :-) Akkora megkönnyebbülés!!! 2 hétig izgultam. Csak egy anayajegy volt, semmi rosszindulatú elváltozás. Még fájogat a vágás helye, de szépen gyógyul. Kb. 7 cm hosszú heg lesz, ez van. Már 2 éve tudom, hogy előbb vagy utóbb túl kell esni rajta, de először ott volt a terhesség, utána a szoptatás :-)

A fogam is jó már, de most felül fáj...nem tudom, a doki szerint az új betét miatt van, még várok pár napot, aztán lehet, hogy megyek megint hozzá.

Nem tudom, hogy mikor tudunk játszótérre menni, mert délután meg megyünk Marciért. Most a hét zsúfolt volt, de jövő héten iskola után (persze ha nincs Marcinak leckéje), lehet, hogy kimegyünk az új játszótérre. Majd hívlak, ok?
Orsi, lehet, hogy már nem tudunk átmenni..de gyertek ti is ki!

Csivi,
talán Baross utca 15 vagy 17 a házszám!

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok kedves Kismamatársak,

egy kérdéssel zavarnálak Benneteket.

3 hónapos a kisfiam,és ugyan járunk már egy drnőhöz,de kérdezném,hogy tudtok-e olyat ajánlani,akivel maximálisan és tökéletesen elégedettek vagytok és tiszta szívből ajánlanátok az Örs vezér tér környékén. Azt mondjuk nem tudom,hogy a gyerekorvosok esetében is van-e szabad orvosválasztás (ez most így két kérdés lett :))

Előre is köszönöm a válaszokat, ha tudtok segíteni (természetesen privátban is várom esetleg).
fermi
 
 


Hellóka,

fermi, szabad a választás - nekem sem a körzetes az orvosom - , csak le kell jelenteni a körzeti védőnnőnek, hogy ki az.

zsamin, én annak idején Tulával a Tipegő u-i bölcsiben próbáltam a dolgot, de valami szörnyű volt! oda sem figyeltek a gyerkőcökre, azt sem tudták, hogy az udvaron ki merre kószál, mit csinál, én szóltam nekik, hogy két gyerek egymást veri a motorral, mire azt mondták nekik : ne csináljátok, mert széttörik a motor ( és nem azt, hogy esetleg egymásban tesznek kárt vele), a lányomat egy nagyobbacska fiú minden előzmény nélkül fellökte, de nem kicsit, csak úgy, a bünti az volt, hogy ejnye, na menj játszani. a vezetőnő pedig közölte velem, hogy Tula szokja meg, hogy a gyerekek verekedősek, és tanulja meg megvédeni magát. 2 évesen! szóval mondtam, hogy köszönjük a lehetőséget, de én itt nem hagyom, nálunk nem az a nevelési elv, hogy a verekedés természetes. szóval Marcust, már máshova próbálnám.
egyébként egyik barátnőm kisfia is a Jerney-be megy, csak ők decemberben kezdenek, meg az utcánkban van egy kisfiú, aki szintén oda megy. hát remélem jó híreket kapok majd a helyről...

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


Köszönöm szépen, akkor mostmár legalább abban biztos vagyok,h választhatok. már csak az a kérdés,hogy kit:)
fermi
 
 


Sziasztok!

Háát,bölcsi ügyileg eléggé elszomorítotok! Nem elég,hogy most igy a finisben épp eléggé rajtam van a para, egyre jobban érik bennem a dolog,hogy mégsem adom be.... :?
Persze tudom,ez nem igy működik,meg a gondozó néni is megmondta hogy nekünk,szülőknek kell elengedni a gyereket,( akkor még úgy voltam,vele hogy hhmmm miért ne engedném el....?) , de komolyan ,nem is tudom,hogy miért aggódom jobban?
Biztos tetszeni fog neki, a sok gyerek,új környezet, millió játék (na nem mintha itthon nem lenne mivel játszania :lol: ) , de akkor is! :oops: :roll:
Amúgy Csivi,amit irtál,ha ilyen lesz én sem fogom otthagyni ,az tuti!!!
De apának se mondanám el,mert ő meg bemegy és vérbosszút követelne... :lol: .. az egy szem pici lányát ne lökdösse senki!

Fermi: mi sem a körzetes doki nénihez járunk...De tippet sajnos nem tudok adni!

Kata: teljesen megtudom érteni min mentél keresztül! Én 18 évesen jártam végig ezt, nekem a mellemben találtak egy csomót! Na képzelheted azt a riadalmat bennem -bennünk is!
Bár ezek a bőr elváltozások engem is megrémisztenek,főleg amiket hallani!
De már jobban vagy?
Bocsi ,mentem volna játszóra,csak ma muszáj volt elmennünk megvenni az ajándékot,mert szombatra kellett, és holnap megyünk vissza a kórházba kontrollra és nem tudom mikor végzünk,ezért mentem ma el!
De jövöhéten mindenképp összehozzuk!!!

Kata,Orsi,Brigi....mindenki! Vasárnap úgy néz ki megyünk a Scamp-be, ha vmit szeretnétek,szóljatok! (www.scamp.hu)

Voltam ma a Nagy L.-Mogyoródi sarkán abban az új játék boltban és nagyon jó cuccok vannak! 4500.- ért vettem Aminának 2 doboz!!! Fisher Price-os játékot! (máshol kb 10 e. alatt nem jött volna ki) Beszél,zenél,ugrál....Mindent tud ,amit most "tudnia kell" !
:lol:
Mondjuk vannak elszállt árak is, de van egy csomó kifutó modell tényleg fillérekért! (Orsi,Elmo játék-dekoráció tömkelegével :wink: )
zsamin
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Örülök, hogy kaptál Aminak játékot, csak eljutok én is majd oda, főleg, hogy Elmos cuccok ... :D

Viszont eljutottam anyuékhoz, és kiszabadultam 1 órára, csak az első turiig jutottam másfél órára, de nagyon jó volt, szét turkáltam magam :oops:

Viszont sikerült kicsit taknyosoknak lenni, örülök neki, megjött az ősz. Csak be van dugulva az orra, de egész nap csak azt hallom, hogy zsepi, zsepi,fika... Édes, de jó lenne ha tudná fújni, de az még messze van, így ordítás van, ha már közeledek a porszívóhoz.

Kata! Örülök, hogy sikerült a bőrgyógy dolog, és nincsen semmi, legalább már ezen is túl vagy.
Ti mikor kezditek bölcsit? Majd számolj be, hogy sikerül a dolog.
Én most találtam itt nem messze egy családi napközit, lehet, hogy majd kipróbálom, ha már nagyon nem bírok Kittivel, csak pár órára leadom játszani. Ezt most így könnyen mondom, de még senkinek nem adtam így le, nem tudom mit szólna hozzá, na meg főleg én :oops:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Helló lányok!


Túl vagyunk az első héten. Első nap együtt voltunk bent, játszott, tetszett neki, inkább az volt a nehéz, hogy mindig elkóborolt másik csoportba az udvaron (szomszéd motorja mindig zöldebb :-))

Másnap már egyedül volt bent 1,5 órát, akkor is elvolt, csak kóborolt :-) Tegnap már húzta a néni kezét, hogy ő ki akar jönni, ma meg vegyesen játszott, sírdogált, főleg, hogy az eső miatt nem tudtak kimenni.
Meg gondolom, hogy most jött rá, hogy ez kötelező program, nem csak időszakos... És hihetetlen anyás lett, de már pár hete olyan, lehet, hogy amúgy is olyan korszaka lett volna, vagy csak megérezte a változás szelét. Anyukámmal nincs el!! Pedig mindennap találkoznak, sokat voltak eddig kettesben, de az utóbbi 2 nap zokogott, ha anyunak akartam átadni. Szóval kemény, lelkileg. Ja, és apa sem isten már, este eddig ő etette, 2 napja este is csak én kellek.
Jövő héten kedden fog először ott ebédelni, aztán majd jön az alvás is, na arra leszek kíváncsi. Mondták, hogy bevihetek valami játékot, amivel le lehet nyugtatni, ha sír, de ő nem kötődik egy játokhoz vagy rongyhoz sem.
Amúgy a nénik nagyon helyesek, imádják a gyerekeket és ők is a néniket, nekem nagyon pozitív ez a bölcsi. De hát ez is egy szubjektív dolog, én 2-szer néztem meg a Jerney utcait és kétszer mondtam azt, hogy nem, oda nem viszem a gyerekem. De én a Hétszínvirág óvodával is így vagyok, ti pedig dícséritek.

Zsuzsi,
köszi, jól vagyok már, tényleg csak egy pici, vékony csík már és még szebb lesz állítólag.

Orsi,
jobbulást Kittinek!

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Bekukkantok életjelet adni én is :lol: Marci már csak egyszer alszik napközben, és alig marad így időm bármire is. Persze cserébe általában végigalussza az éjszakát, sőt reggel 9-fél 10-ig alszik, szóval nem panaszkodhatom. Mincsi remekül vagy, rúgkapál folyamatosan. Én kezdek megint fáradékony lenni, de már csak 4 hónap, és mástól leszek fáradt :wink:

Bölcsisek, sulisok, hogy bírják a gyerkőcök a közösséget?

Kata, örülök, hogy negatív a szövettani. Nekem is le kellene vetetnem egyet, de terhesen nem akarom. Pedig nagyon zavar már

Zsuzsi, köszi a fejajánlást Scamp ügyben, de most volt/van Asti kiárusítás, és teljesen feltöltöttem mindkét gyerek ruhatárát. Még Marcinak akarok túrni egy farmert, minden más kimosva várja az őszt :lol:

Nem is hallottam erről a játékboltról. Szombaton is nyitva van, ugye? Holnap vennénk ajándékot a keresztfiamnak, hátha találunk ott valamit. Azt hiszem, meg is nézzük

Kittinek jobbulást. Mi is orrfolyással küszködünk, bár szerintem nálunk a fogzás is belejátszik. Most jönnek ki a rágófogak, és volt pár átvirrasztott éjszakánk, ami után elkezdődött az orrfolyás. Én nem szívom neki, mert annyira üvölt tőle, hogy bereked. Szerencsére nem annyira gáz, sós vizes orrspray-vel lazítom fel neki a trutyit, attól kifolyik, és elég csak cseppentenem az orrcseppel utána. De már véget érhetne, mert az orrtörlést is utálja :cry:

Na megyek, mert már ébredezik. Most csak 1 óra alvás volt :cry: :cry: :cry:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Szia Brigi! Örülök,hogy rólatok is van vmi hír!!
Üdv a "klubban" ! :lol: :lol: :lol: Mi is a sokáig alvók vagyunk :wink: ! Ugye Orsi? :wink: :lol: Rendik ezek a gyerkőcök,hagynak minket szunyálni reggelente!
Igen,nyitva van szombaton is a játékbolt! Biztos találtok vmit,azt mondták 2-3 naponta kapnak árut! Bár így is dugig volt mindennel!
Lehet mi is benézünk még reggel ,mert egy ajci még lemaradt.... :oops:

Ma délután (süti sütés helyett... :oops: :roll: ) mi is elmentünk turizni!
Orsi! Olyan ari bébiholmik vannak,felakartalak hívni,hogy nem-e kell vmi,mert megőrülök,olyan cuccok vannak! Ma volt bála bontás, és zárásig válogattunk! Mi "rosszabbak" voltunk akkor nálad! Mi 4től voltunk ott-6 ig! :oops: :lol:
Amúgy,ha holnap délelött van kedved,sétáljatok el,ott voltunk a Mogyoródi-Nagy L.sarkán a pici turiban! Bodik,pici pólók,felsők,nacik rogyásig!

Kata,nekem is ez az ott alvás az egyik parám! Aztán lehet hogy ezt (is) csak túlaggódom,de mit tegyek? Ez a dolgom!!! :lol:
Nekem nagyon nincs viszonyitási alapom a többi bölcsihez képest,majd meglátjuk milyen!
Amúgy én az ovival elfogult vagyok.... :oops: ,biztos van jobb,szebb,de ide tuti van helyünk! :wink:

Orsi,én mostanában a neten nézelődtem és a Fogarasi uton van a Bocskor bölcsi,és oda el lehet vinni csak pár órára is a gyerkőcöket! Legalábbis a honlapjukon vmi ilyesmit olvastam!
Jobbulást nektek,kitartás az orrsziváshoz,egyszer csak elfogy a trutyi....
Amúgy kb ilyen idősen Amina is betaknyosodott,de azt mondta a dr néni,hogy ez nem AZ a takony,hanem a tejcitől tukmásodik be az orruk és csak annyit kell tenni,hogy sós orrmosás,és sokat legyen hason,hogy kifollyon! Nekünk a hason fekvő része nem nagyon ment! Annyira utált szegény hason lenni... :?

Jaj és majd elfelejtettem!
Ő az új kedvenc! (hasal... :wink: :lol: )

Kép

Elmentünk egy zsemle szinű kislány kutyáért,erre ez a kis fehér foltos fiú lett belőle! Szó szerint kiválasztotta Aminát! megérkeztünk és nem mozdult mellőle! ezért maradt Ő !
Azóta is nagy a szerelem!!!

Szép hétvégét mindenkinek!!!
zsamin
 
 


AMINA! BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

És tegnap megint elmentem turizni a nagyba, de nem sok minden volt, lehet, hogy de. benézek a Mogyoródira is, na meg a játékboltba.

Na most csak Amináért ugrottam be, majd jövök este.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT AMINÁNAK!!

Kép

Kép
bokata
 
 


Amina, boldog szülinapot kívánunk Neked!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: