Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!



Ma volt a 2. kontroll a Budai Gyerekkórházban. 11-re kellett menni.

Persze,hogy esett az eső!Jól kifáradtam,mert Gabikát is cipelhettem.

Minden ok,a múlt hét óta hízott fél kg-ot,kezd visszaerösődni és ez nagyon jó!Most 12kg!

Az esti inzulinadagját fél egységgel megemelték,így most 3,5-et kap,mert többször magasabb volt neki.

Legközelebb csak 3 hét múlva kell menni,mert minden rendben,nagyon jók a cukrai is.



Megkérdeztem a dokit a multivitaminról,mert a mi házidokink semmit nem tudodt mondani.Mire meg utána néz eltellik jó pár hét.

Szóval azt mondta,hogy nyugodtan adhatok neki rágótablettát,amiben van cukor,mert annyira kevés van benne,hogy az nála semmit nem folyásol be,tehát lehet!



Körül is nézek majd a patikában.


Párom kitalálta,hogy hétvégén menjünk fel anyjához!Gondolhatjátok mennyi kedvem van!

Beszélt is vele,hogy mennénk,erre közli a kedves mama,hogy szombaton ne keressük,mert már 1 hónapja nem voltak wellnesen,és muszáj elmenni,és csak vasárnap 4 után érnek haza,akkor már mehetünk.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi ez a csend lányok??? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nem történik velünk semmi különös, azért nem írtam. Fanni jól van, egyre többet beszél, szinte minden nap tanul új szót. Továbbra is nagyon akaratos, csak azt lehet csinálni, amit ő akar. :? Komolyan mondom én néha kikapcsolódni megyek be a munkahelyemre :) Szerdán kap Fanni oltást, amit múltkor elhalasztott a dokinéni.

Többiek?

horvviki
 
 

 
 

Sziasztok!

Tényleg nagy a csend itt!!

Boszi
Remélem Gabika ilyen jól lesz mindig - sőt még jobban - mint most!!!
Az anyós... :roll: :evil:

Mi is jól vagyunk... s Levi is akaratos (mint az anyja? :lol: )
3-án megyünk szurira - nem szeretném, ha beteg lenne.
Remélem itt sem lesz gond... Bp-en alig volt sírás :D

Viki Drukk a szurihoz!


Már tud kacsintani (két szemmel egyszerre :lol: )
...az is előfordul, hogy ha nagydolog van mondja, hogy kaka :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia nagyon ügyes Levi

Mi még betegek vagyunk sőt szerintem én is elkaptam a gyerektől :) most folyik Gergő orra nem győzőm szívni :)

Boszi anyós :twisted: :twisted:
remélem minden rendben Gabikával de izgi minjárt két élves kaphat megint csomó ajándékot tudod már mit fog kapni?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

A szurisoknak ( :lol: ) szorítok, hogy ne legyen semmi gond!!

Boszi!
Ez a Te anyósod már szóra sem érdemes!

Bogi is kezdte a náthát, dugult az orra. Adom neki a Grapefruit cseppet és már minden ok. Így holnap folyt.köv. ovi. Készülünk már a farsangra, táncot tanulnak a kicsik. Kacsatáncot tanulják és annyira édesek, ahogy rázzák a kis feneküket. De Bogit, ha látnátok, komolyan, mint valami go-go táncos :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Jobbulást Nika és Bogi!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:


Vasárnap voltunk anyóséknál délután pár órát,de rá következő nap megint alakított!:twisted:Ez már nem fog sose elmúlni?

Hétfőn a párom nagy örömmel újságolta neki,hogy jó forgalmunk volt a webáruházban januárban!Erre ő: Lehetne jobb is,ha többet foglalkoznánk vele!Na persze,aki egész nap a gép előtt ül,mert még a vasalást meg mindent más csinál helyette,mert kényelmes,az nekem ne dumáljon!:twisted: Nekem a legfontosabb a gyerekem,és elsősorban vele foglalkozom,aztán ott a párom és a háztartás,és csak ez után a többi minden!


Na de ezek után megint amiket mondott,hát komolyan:


Elkezdi a páromnak mondani,hogy érezte vasárnap a feszültséget,mikor ott voltunk?:shock: Ő meg nem tudta miről van szó velem együtt.

Na aztán elkezdte,hogy nem bírja nézni,hogy a gyereket hagyjuk szenvedni!:evil: (mert nem adjuk neki az általa javasolt táplálékkiegészítőt,amit felnőtteknek javasolnak,meg a doki nem is javasolta)

Mert csak nem gondoljuk komolyan,hogy 10 fölé ugró cukrokkal sokáig fog élni?:evil: Na basszus! Ilyet mondani!

Mert majd mindene tönkremegy,és nem tudjuk mitől lesz szívbeteg!

B.........a meg(már bocsi),de a szövődményeket ki lehet védeni,ha odafigyelsz!

Mert hogy felháborítja,hogy nem próbáljuk meg a lehetetlent is a gyerek miatt? Mert,ha ő így tett volna a párom már nem élne!:evil:

A párom vesebeteg volt 10 évig,de az teljesen más,mint egy cukorbetegség!Nem kellene hasonlítatni.

Most ezzel az jön le,hogy mi nem akarunk jót a gyereknek,csak ő!

Mondja neki apjuk,hogy kis idő múlva majd több inzulint fog kapni,minden étkezés előtt.

Erre ő: Hát végülis is valakinek el kell adni azt is! :twisted:Gusztustalan egy nő!

Már hányingerem van!

Párom kijelentette határozottan,hogy mi az orvos tanácsait követjük!

Erre a kedves mama: Hát igen egy olyan orvosra kell hallgatni,aki még azt se tudja,hogy a gyereknek mennyi az őssejtje?!:twisted:

Mert igen ő tudja! Ő orvos!

Párom eléggé kiakadt,hogy mit okoskodik,meg dumál bele már megint! Kíváncsi lenne,ha a saját magáról,vagy a gyerekéről lenne szó! Mert könnyű okoskodni más gyerekével kapcsolatban!

Bocsi a sok panaszkodásért,de valakinek el kellett mondanom!

Ja és Gabikának kaptam multivitamint! :lol:
Actival Kids,ez cukrosoknak is való,s 5 íz van benne! 3 éves kortól ajánlják,de csak azért,hogy el tudja-e rágni. Gabika simán megeszi,sőt enne is még,de csak 1-et kaphat! :lol:

Hoztam pár képet:

Kép
Mire jó egy LEGO-s doboz?

Kép
Gabika vasal

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Már épp hiányolni akartalak, Boszi! :)
Én a helyedben biztos nem mennék többet anyóshoz! Sőt már régóta nem mennék... Még ő dumál? Aki nem segített semmit sem nektek, amíg kórházban voltatok? Sőt be se ment... Azt hiszem anyósod szerencsés, hogy téged fogod ki mennyének, mert én már rég elküldtem volna a jó büdös fr.... (bocsika)

A sapkás kép nagyon jól sikerült. És az utolsót hogy csináltad? Tök jó lett!

Én ma szabadnapos vagyok, Fanni most alszik, apa is itthon van. Délután elmegyünk bevásárolni. Holnap meg megyünk az oltásra... Hát már előre félek... Megint üvőltés lesz, aztán még a mellékhatások is...

Többiek?

horvviki
 
 


Hát Viki igen nagyon örülhet,mert én nem vagyok az a haragtartós,odamondogatós!
De azt hiszem sűrűn nem lát minket. :roll:
Érdekes anyukám semmibe nem szól bele,de neki jár a szája! :twisted:
Hát igen 1x jött be a kórházba vagy 20 percre,meg 2x segítetek mikor átkerültünk a Budaiba,meg mikor oktatás volt nekünk,de most már nem is kérek belőle,elmentem múltkor is szépen BKV-al! :wink:

Oltásra nekünk is kellene menni,de időpont nincs.Prevenar 2felére.
A héten beadom a GYES igénylést! :roll: Viki neked mennyi idő volt?

Az uccsó képet itt csináltam:

http://imikimi.com/

Regizni kell+egy progit feltenni! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi, a gyes elintézése nálunk 3-4 hónapot vett igénybe! Mondjuk egyszer jött egy papír, hogy nem minden adatlapot töltöttem ki, és emiatt nem tudják addig elfogadni. Szóval figyelj nagyon, hogy mindent kitölts és ha szerencséd van 3 hónapon belül meglesz!

horvviki
 
 


Viki 3 hónap??? :shock: Akkor áprilisban semmit nem fogok kapni?
Akkor a hitelt se tudják levonni :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Boszi!
Bogi is a Bérest szedte.
Anyós... Annak is örüljön, hogy a párod ilyen kedves hozzá.
Az Én férjem roppant békés ember (néha idegesít is :lol: )
Róla mintázták a türelmet és megfontoltságot! De ilyen viselkedésre már Ő is felkapná a fejét.

Nekem anno a gyest a munkáltatóm intézte. Velünk úgy történt ez az átállás, hogy a betöltést követő hónapban csak a gyed részarányos összegét kaptam meg, a következő hónapban kaptam meg visszamenőleg a kiegyenlített összeget.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


boszi nem biztos hogy három hónap de ha minden papitrod rendben is van akkor is kb két hüónapot számolj rá vagyis már most inditsd el

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Tegnap elértem a MÁK-ot és azt mondták 1 hónap az ügyintézés!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi azért ne vegyél rá mérget tudod a bürokrácia útvesztői szerintem inditsd el most :):):): legalább időben kész lesz és nem maradsz ki a juttatásból

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!



Kivel mi újság?


Mi jól vagyunk,csak hát mérgelődöm sokat,mert Gabika mindig levest enne,és nem csak azt kellene! Betegsége óta nagyon válogatós lett,és nem egyszerű amúgy se vele!

Most meg Somogyi Hatás érződik nála pár napja!

Pontosabban adott éjjel vagy délelőtt/nap valamelyik szakában egy alacsony 3 alatti vércukor,amire a szervezet reagál,és több órán át 10 feletti cukrok lesznek!

Szóval nem egyszerű ám ez!

Kontroll 2 hét múlva!

Nem tudom itt ki vett fel svájci frankos hitelt,de egyszerűen kiugrik a szemem sokszor,hogy mennyi a frank!85.000 Ft volt múlt hóban is a hitel!GYES alatt érdekes lesz az egész helyzet,pláne,ha nem intéződik el hamar!(egy ismerősömnek 3 hónap volt)

Nekem a jövő hét elején kellene beadni,de a munkahelyem nem érem el sehogysem,pedig tőlük is kellene papir!

övő péntekre bejelentkeztünk a fodrászatba Gabikával!

Apjuk is vágatt hajat.

Hát nagyon kíváncsi leszek,hogy tűri majd!



Ja és képzeljétek a vajszínű pihenőfotelunkat tollal összefirkálta!Most VANISH-ben ázik,de semmit nem használt neki még.

Holnap HYPO jön szerintem.

Tiszta ideg leszek,ha nem jön ki.

Nem tudja vki,hogy esetleg lehet-e huzatot venni ilyen fotelra?

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: lehet, hogy már javult a helyzet a MÁKnál. Nagyon sok volt a reklamálás a hosszú ügyintézés miatt. Ha én érdeklődtem, hogy hol tart a gyesem intézése, akkor mindig türelmemet kérték, hogy rengeteg az igénylés, és Pest megyében a legrosszabb a helyzet.

Helga, Fiora rég voltatok. HOgy vagytok?

Tegnap Fanni megkapta az elmaradt oltásokat. kettőt kapott egyszerre, a Prevenart és a Meningococcus ellenit (vagy mit...). Egyelőre semmi mellékhatás, remélem így is marad. Jövő hónapban megyünk a 18 hós oltásra. Két hét alatt 20 dkg hízott, ismét nem sok, de legalább folyamatosan van hízás, így annyira nem cseszeget a dokinéni.

Szókincsünk bővült: tálca, bábu... csupa fontos szóval :lol:

horvviki
 
 


Boszi: nekünk is svájci frank alapu a hitelünk, mi most 70 ezret fizettünk, nyáron még 58ezer volt :cry: Reméljük lesz ez még jobb is....

A munkahelyről tényleg kell papír, nálam többek között az a papír hiányzott nekik.

Fotel ügyben nem tudok segíteni.

horvviki
 
 


Hello Csajok!

Merre jártok? Rég volt mindenki.

Velünk semmi különös. Jövő héten csütörtöktől szabadságon vagyok, már úgy várom. TEgnap voltam csajos buliban, nem tudom, hány év után eljutottam egy discoba (Moulen Rouge), de már nem éreztem jól magam. Rájöttem, ez már nem nekem való :lol: Fél 2-kor már itthon is voltam.

Fanni dumál, be nem áll a szája, mostanában elég sokat is eszik, kerekedik. :) Oltásoknak nem volt semmi mellékhatása, nem lázasodott be, még csak nyügős sem volt.

Gyertek, és írjatok!!! :wink:

horvviki
 
 


Sziasztok!

...nem jelentkeztem pár napja...
3 napja beteg vagyok (szédülés, nátha, köhögés, fejfájás, láz is volt..)
...de már gyógyulgatok!

Apósnak még most sem tetszik (főleg, ha iszik egy kicsit), ha a gép előtt ülök
(de ezt csak a hátam mögött mondja) - pedig csak akkor jövök, ha alszik Manó. :evil:
...lassan kezd megterhelő lenni az együttélés.

Boszi
Jók a képek!
Gabika ügyesen vasal! :P
Az anyósod tényleg jól járt veled...

Hitel - nekünk a kocsi lett 7000-rel több :(
Még jó, hogy a lakás forint alapú és köztisztviselői :roll:

Levi 10,3 kg és 77 cm. Rengeteget beszél és még most is csak rohangál egész nap..
Már azt is mondja, hogy kettő (= tetn)..
Szerencsére Ő még nem beteg - remélem nem is lesz az.
3-án megkapta a 2. Pneumo szurit. Másnap lázas volt. :?

Fiora, Helga - tényleg rég voltatok...

Gani meggyógyultatok már teljesen?

Viki
Nagyon ügyes Fanni :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Látom nagy a csend itt,mindenki el van foglalva biztos!
Jól vagyunk,csak hát a Babanet se volt jó,meg másfél hete szarakszik a netünk! :twisted: Havi 10.000et fizetünk,eddig sose volt gond.
Ma fel is hívtuk őket,és persze senkit nem tudnak küldeni,de rögzítették a hibát. Ezzel sokra nem megyünk.
Ma is csak 2 órát volt jó a net! :roll:
Lehet kábelgond lesz,nem tudom... :roll:

Ma voltunk tanácsadáson,megkapta a Prevenar 2.felét,az influenza ellenit nem,és nem is fogja.
12kg és 87cm.

Apjuk ma itthon,szabadnapot kellett kivennie,mert nincs nagy forgalom. :roll:
Még 2 napot dolgozik a héten,és utána csak jövő hét kedden megy! :mrgreen:
Már várom nagyon a péntek délutánt,hiszen akkor lesz a fodrászat a fiúknak.Képek mindenképpen lesznek! :lol:

4 napig 4-6 volt cukra,de ma délután megint felment 17-re! :roll:
Sajnos ilyen mindig lesz,meg,ha front jön,mint most is az is nagy hatással van rá!

Hétfőn találkoztam Helgával és Áronnal!Már jó nagy Áron is,Gabika persze játszotta a szégyenlős gyereket,mikor odaértünk,pedig nagyon is van hangja!

Többiek mit csináltok? Írjatok pár sort,és,ha vannak képeket is rakjatok fel! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Pár kép akkor

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Végre szabadságon vagyok! :lol: Délelőtt kitakarítottam, apa dolgozik, Fanni alszik, így most én is pihenek egy kicsit.

Boszi: T-online-s internetetek van? Mert nekünk több hete szarakszik! Többször előfordul, hogy nincs net, máskor meg nagyon lassu....
Kiváncsi leszek, milyen lesz Gabika haja. Rövidre vágjátok teljesen?

Kia: hogy vagy? meggyógyultál már?
Miért idegesíti apósodat, ha a gép előtt ülsz???
Lakással van valami?

Helga, Fiora, továbbra is hiányolunk Titeket! Gani, Nika???

horvviki
 
 


Sziasztok!


Viki,
Ennek a kedves invitálásnak nem tudok ellenállni :)
Örülök, hogy végre pihenhetsz, nem lehetett könnyű a karácsonyi meg az az utáni időszak.

Boszi,
Engem is nagyon érdekel az új frizura :)
Tök jó volt találkozni Veletek! A Rossmannban vagy a Pluszban találtatok valami érdemlegeset?
Nagyon jók a képek Gabikáról! Szeret motorozni? Áron nem ül rá egyátalán :(

Mi jól vagyunk, Áronnal a múlt hetet anyuéknál töltöttük Szegeden, apa konferenciára ment. Sajnos, szinte végig beteg volt Áron, és elkövettem azt a hibát, hogy nem vittem egyből orvoshoz :( Már hétfőn este belázasodott, hányt meg betaknyosodott, de aztán csak csütörtökön mentem el vele orvoshoz, mert úgy tűnt jobban lett. Kapott AB-t meg Rhinathiol köpetőt, ami semmit sem ér :( Nekünk még egyik köptető sem vált be (Mucoptron, Prospal). Állítólag a hagyományos gyógyszertári kakukkfüves a legjobb.
Még mindig köhög, de már nem adok neki semmit, nem szeretnék kísérletezgetni rajta.

Képeket majd délután, még a gépen vannak.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Boszi
Az új frizurára én is kiváncsi vagyok - nagyon hosszú már a haja Gabikánk :P
Levinek is nő és göndörödik hátul... majd lefényképezem :wink:

Ügyesen motorozik.
Behozta Após a kerilányunk motorját (amit itt használ) a garázsból.
Manó tologatja... hátrafelé már tud vele menni. :lol:
Nem túl jó, mert szélesek a hátsó kerekek és a lábát nem tudja mozgatni.

A mi netünk a t-mobile-től van - szerencsére jó. :P

Kösz Viki, már szinte teljesen meggyógyultam :P

Apóst nem tudom miért idegesíti - azt hiszi az jobb, hogy ő szinte egész nap a tv előtt ül :roll:

A lakást pár napja - már csak 10.29 M-ért hírdetjük.
...még most sincs vevő.

Helga
Jobbulást Áronnak!

Kép - de nem túl szép, mert az elem le volt merülve- az első régebbi:
Kép
Csokit evett:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Lassan egy napja hull:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

...a hó tegnap óta még több lett :lol:

Hoztam néhány képet...

Levi:
Kép
Kép
Apa hozott lufit és virágot :lol:
Kép
A göndörödő haja:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


De jó Nektek Kia, hogy ennyi hó esett! Fanni karácsonyra kapott egy szánkót, de még nem tudtuk használni. Itt Pesten egész télen nem esett annyi hó, hogy szánkózni lehessen :(
Helga, lesz még télen hó??? :wink: (Mondjuk én már inkább a tavaszt várom, csak Fanni miatt lehetne hó :) )

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Kia nem semmi mennyi hó van nálatok! :shock: S még azt mondod mára még több lett?! :wink: Akkor lehet menni szánkózni sokat.Nagyon aranyos Levi a képeken.

Helga végülis a Rossmannban van nagy választék,de az árak!:shock:
Inkább maradok a DM-nél és Profiban is vannak jó diabos cuccok!
Gabika szeret motorozni,de pár perc után ő meg cipeltetni akarja magát! Ravasz!

Viki igen T-online-s a netünk. Fel is hívott csütörtökön a pasi,hogy mi újság. Mondom neki,hogy szerda estégi nem volt net,és nem-e lehetne modemcsere,mert ez így nem jó,ott a webáruház és semmit nem tudok csinálni. Hát közölte,hogy az nem úgy megy,és ha nem jelez vissza akkor nincs rá lehetőség,persze mondanom se kell,hogy nem hívott. De azt tuti,hogy nem hagyom a dolgot annyiban,mert 2 hétig napi szinten 1-2 órát volt net,és azért nem vagyok hajlandó kifizetni a 10.000-et. Tessék megtéríteni nekem!!!

Itt nagyon hideg van,meg lehet fagyni szó szerint,így nem is megyünk le nagyon sétálni se,ha nem muszáj.Pénteken itt is esett a hó,de nagyon erős szél társult hozzá,s elég kellemetlen volt.
A fodrászhoz is szó szerint szaladtunk. :?

Gabika nagyon jól viselkedett,pedig már fel voltunk készülve,hogy nem engedi még fésülni se magát. Néha megszólalt,és szépen ült és figyelt! :P
Nagyon csini pasi lett! :lol:

Apa ma itthon van végre,és majd csak kedden megy,pihengetünk. :wink:

Szerda-csütörtökön hájas sütit sütöttem életemben először apa kérésére,és nagyon jó lett.
Tegnap meg tortát Valentin napra! :P

Többiek jól vagytok?
Írjatok azért pár sort!
Viki Trécsiről tudsz vmit?Jól van?Milán baba is már jó nagy lehet! :wink:

Kép

Kép

S az eredmény:

Kép

Kép

Kép

Emlékbe tettük el:
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Itt is van hó! Szánkóval mentünk pénteken oviba :D

Boszi!
Milyen a net, hogy ilyen drága? Miért nem váltotok?A 10000 milyen sebességű netet takar?

Szerintem sokkal jobb így a haja Gabikának. Nekem fiúsabb lett :D

Kia!
Haláli a Levi hajacskája :lol:

Náluk minden ok.
Elvileg szerdán lesz a farsang. Nem tudom megtartjuk -e most, mert csütörtökön megjelent nálunk az első influenzás kis beteg. Valszeg a következő héten tizedelni fogja a gyerekeket. Olyankor meg, ha nagyon sokan betegek, eltoljuk, mire jól van mindenki.
A kisfiúnak, aki már beteg, mondta az anyukája, hogy kereken 40 fok volt a láza.
Rögtön az jutott eszembe, hogy ha Bogi is beteg lesz, megint táppénz lesz belőle.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Nekünk 7900 Ft a net, és a leggyorsabb, amit lehetett választani. De most gondolkozunk apával, hogy másik szolgáltatót keresünk. Már lehet ennél olcsóbban is netezni gyorsan. Tv előfizetést is mást keresünk, mert annál is van olcsóbb. Jelenleg 5400 Ft-ot fizetünk 30 valahány csatornáért plusz az HBO is bejön, de az rejtély, hogy miért? Kb. egy éve tudjuk nézni, pedig mi nem kértük, és nem is lett drágább az előfizetésünk :roll: Mondjuk nem sokat nézzük, mert elég gagyi filmeket játszanak.

Gabika nagyon jól néz ki, tök jó lett a haja. Nagyon vagány! :wink: És hogy ilyen nyugodtan tűrte :shock: Fanni egy percet sem bír megülni.

Gani: téged is irigyellek a hóért és a szánkózásért!
Minket eddig elkerült az influenza, gyorsan le is kopogom... Eddig megúsztuk a telet komolyabb betegség nélkül...

Ma dédimamához megyünk, ott lesznek uncsitesók is, Fanni így tud játszani.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Boszi
..tényeg szép fiús lett! :wink:

A Rossmannt én kedvelem - sajnos itt nincs közel, nem úgy, mint Bp-en.
Épp holnap megyünk (Apa délelőtt ráér), mert a tejpép is akciós.

Gani
Remélem nem kapjátok el a betegséget.

Viki
Hozzánk pedig jönnek Anyuék - lassan ide is kell érniük :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


boszi sokat fizettek a netért :)
nekünk upc-s 5mb ez elég gyors és 6900 de várjuk a digi kábelt mert az 4* olyan gyors lesz de csak 3500 ft

itt is esett a hó valaemlyik nap de nem nagyon maradt meg

csini lett Gabika mekkorra haja lett levágva nem semmi jól megnőtt neki :)

nika70
Salgótarján
 
 


Csak pár kép:
Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Milyen nagylány már Fanni....
Ügyesen eszik.
Már Levi is gyakorol kanállal enni :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


FAnni nagyon ügyes :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

A net kérdés hatására felmentem a netre és megtudtam,hogy ilyen drága nincs is a T-Home-nál se ADSL se kábel! :shock: Na frankó!
Mi már vagy 7-8 éve ennyit fizetünk.
Viki nektek ADSL vagy kábelnet van?
Mert ott nem láttam sehol 7900Ft-st! :shock: Milyen a sebességetek?
Nekünk is legnagyobb sebességű van kábelnetnél 8Mbit/480kbit
Kiderült,hogy ez csak 6300FT! :twisted:
Fel is hívtuk őket,és felháborodva mondtuk,hogy mi ez az igazságtalanság,hogy mi többet fizetünk. Erre a csaj közli,hogy miért nem jeleztük,hogy csomagot akarunk váltani? :evil: Párom közli,hogy nem csomagváltás,hiszen annyi a sebeség,mint amennyiért a neten 6890Ftot írnak,és már hűségidőnk is rég lejárt.
Kiderült,hogy ezt nekünk kellett volna jelezni,1 évet meghosszabbítanak és akkor csak 6300Ft! Szép,és nem tudom a kisujjamból szopjam ki,hogy már csak ennyi,és már nem MAXIMUM,hanem MÉDIUM a neve? Azért szépen tartják a vevőkkel a kapcsolatot nem mondom! :evil:
Váltani szeretnék,de a Digi kábelnek még csak Tv szolgáltatása van itt sajna,várunk a netre.

Tv díj nekünk 8300 HBO csomaggal,de szerintem azt nem fogunk már kérni,mert rengeteg filmet letöltünk,tehát nem nagyon nézzünk.

Köszönjük a dícséreteket a hajra mindenki nevében!

:lol:


Viki
Fanni már ilyen ügyesen eszik egyedül?
:P Gabika még nem nagyon.
És képzeljétek egy ismerősünk 20 hónapos kislánya szobatiszta már! :shock:

Jajj panaszkodhatok megint,mert ANYÓS már kiborít:

Tegnap írt nekem egy levelet,aminek ez a lényege:

Mi az,hogy én megmakacsoltam magam,és nem adom Gabikának a táplálékkiegészítőt!
:twisted:
Mert ő tehetetlenül nézi,hogy hagyom,hogy tönkremenjen az unokája! :evil:
Merthogy más ember még a lehetetlent is megpróbálja!

Ezek után meg a páromat cukkolta MSN :x

Merthogy szégyenli helyettünk magát! :shock:
Merthogy neki az a dolga,hogy jó irány felé terelje a gyerekeit,vagyis a páromat! :shock: Tehát én vagyok a rossz irány! :twisted:
Mert elég szomorú,hogy a férjem helyesli a döntésem! :evil:
Gábor megmondta neki,hogy elég szomorú,hogy vele nem lehet normálisan beszélni,mert ezt mindig előhozza és csak a veszekedést szítja!
Mert nekünk nem tűnik fel,hogy a gyerek szeme piros,mint aki éhezik és álmos! :shock: Érdekes mi nem látjuk! :twisted:
Ja és a végén azt mondta,hogy belőle csak a jóindulat beszélt!
Na persze!
S még ezt meddig fogjuk hallgatni nem tudom?
Miért nem lehet elfogadni végre,hogy felnőttek vagyunk,és tudunk döntéseket hozni,amik persze szerinte nem jók! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Azért az elég érdekes lenne, ha a T-home minden előfizetőjét felhívná, hogy tájékoztassa az épp aktuális dolgokról :roll:

Mi vesszük igénybe a szolgáltatásokat, nekünk kell váltani vagy nem váltani. Mi minden évben, a hűségidő lejárta előtt jóval, már keressük a jobbat/olcsóbbat/gyorsabbat/szimpatikusabbat. Mindig meg is találjuk a nekünk valót.
Ezután Te is tedd ezt! Magadnak spórolsz! Megéri!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Végre esik a hó! :lol: Reméljük marad belőle holnapra is...

Köszönjük Fanni nevében az egyedül evéshez való gratulációkat.
Igen, már elég szépen eszik egyedül. Általában már mindent egyedül akar enni. A gáz az, ha levest vagy rizst eszik... Utána azért van még takarítás :)

Boszi: annyira nem értek a nethez, azt hiszem ADSL van. Mi másfél éve fizetünk ennyit, akkor valószínü nekünk is csomagot kellenne váltani... Mondjuk úgy is most nézünk körbe... De mi is a Digitv-re várunk.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Holnap megyek fogdokihoz :P
..lassan aludnom kellene...

Boszi
Az anyósod már nem változik meg :evil: ...hát.... érdekes eset.
Nem kell vele sokat foglalkozni!
Ne idegeskedjetek miatta.

Fanni másfél éves :P Bogi pedig másfél év múlva 4 - ez jó :P

Békásiak - remélem holnap tudtok szánkózni!

Itt is hull...
Mai:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Bogi 1 hónap múlva lesz 4 éves :D

Amúgy hozzánk is elg hamar használatba került a bili. Nappalra 20 hósan, éjjelre is 23hónaposan lett Bogi szobatiszta.

Kép Tegnapi frizkója Cicusnak:)

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


boszi a régi előfizetőknek mindig drágább mint az újjaknak mi ezért is csináltuk azt mikor hüségnyilatkozat lejárt az upcnél hogy magasabb sávba léptünk ami még így is olcsóbb lett minet azelőtt

boszi a szobatisztaság az amit ha erőltetsz csak rontasz a helyzeten nem szabad erőltetni nem mindenki érik meg rá 20 hónaposan nem vagy lemaradva semmiről sem a gyerekek nagy átlaga 2,5-3 éves korára érik meg hogy szobatiszta legyen teljesen ne siettesd ezt nekem is egy négy gyerekes anyuka mondta ő már csak tud valamit :):):):):)meg olvastam én is a neten :):):)
anyós nem smemi

hó itt is van tegnap óta esik egyfolytába de nálunk karácsonykor is volt bőven hó :):):):)

pár kép

Kép Kép Kép Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Remélem mindenki jót élvezkedett ma kint! :lol:
Szánkónk nekünk itt nincs,csak anyuéknál,de azért jót élvezkedett.

Kia nagyon klassz a szánkós kép! :lol:

Nika örülök,hogy végre raktál fel te is képeket! Már hiányoltam nagyon! :wink: Gege nagyon huncut,és már óriási!
Nálatok is rengeteg a hó,látom! :D

Mi meg új webáruházba fektettünk be,mert,ha GYES-en leszek az nem lesz elég sajnos nagyon semmire! :roll:

Képzeljétek tegnap mi történt:

Este Gabika elég pisi volt már,gondoltam nem adom vissza rá a pelenkát,mert mindjárt fürdik.

Hát de mit alkotott! :mrgreen:

Odakakilt nekem a padlóra és kicsi a szőnyegre is jutott! :lol:
Jött oda hozzám,hogy van valami,én meg azt hittem,hogy vmi játék kell neki,hogy nem éri el,aztán megláttam a kupacot! :mrgreen:

Apja vitte fürdetni,én meg takarítottam! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én is hoztam képeket:

Kép
Délutáni szundi

S a mai napról:
Kép

Kép

Kép


Kép


Kép


Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


De jó, hogy szóba került ez az internet dolog. Rá is kerestem gyorsan, mi is a helyzet (nekünk t-kábeles van, sajnos nem korlátlan, viszont mindig túllépjük :( ), és kiderült, hogy nagyon ravaszak ám a szolgáltatók. :twisted: Kiderült, hogy olcsóbb csomagjaik is vannak, amikbe a hűség idő lejártával is át lehet menni. Eddig ez nem volt, mindig csak az új előfizetőknek kedveztek. Nagyon örülök, hogy ez is megoldódott.

Gege, Levi meg Gabika is nagyon vagányak a hóban. Mi is voltunk lent ma is meg tegnap is szánkózni, viszont képek sajnos nem készültek :(

Fanni is nagyon aranyos, úgy látom, szeret autókázni :)

Boginak szép a frizurája :)

Szőnyeges kakák már nálunk is voltak, szerintem még lesznek is. Szerintem mi nyár előtt nem leszünk szobatiszták (pontosabban Áron,mert én az vagyok :lol: ), akkor viszont jó lenne, mert úgy tudnánk kezdeni a bölcsit.

Remélem, mindannyian megússzuk az influenzát!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Gani
Bocsi - kicsit elnéztem :lol:

Szép volt a frizura. :P

Látom Gege és Gabika is élvezte a havat...

Tegnap voltunk "csajozni" - az egyik kolléganőnek 11 hónapos a kislánya.
Nagyon jól elvoltak - sokat játszottak együtt... még puszi is volt :lol:

Van valakinek ilyen ágya?
Én egy hasonlót szeretnék:
http://www.matracos.hu/agyak/gyerekagya ... ekagy.html
vagy
http://www.teszvesz.hu/item555252314_gyerekagy_2.html

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia!
Boginak olyan ágya van, mint a teszveszes linkben szereplő.
Miénk vízlepergetős anyagú, nagyon masszív kis ágyikó. Mi nagyon szeretjük. Ti is az alapján döntsetek szerintem, hogy meddig akarjátok majd használni. Mi pl. akkor fogjuk lecserélni, ha Bogi suliba megy és akkor íróasztalos aljú emeletest szeretnénk neki venni.

Ma volt nálunk a farsang és hát féltem, hogy Bogi majd a tömeg miatt bizti nem fog megmukkanni sem. De nagyon büszke vagyok rá :oops:
, mert szuperügyi volt. Versét elmondta, táncot csinálta, körjátékban aktív volt. Majd holnap teszek fel képeket.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


kia mi ilyen praktikra utazunk :):):):)): a másik nekem nem tettszik amit a teszveszen néztél :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi azt hiszem a fa lesz a nyerő :P

Gani
Gratula az ügyes lánykához - várjuk a képeket.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: