Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Korena
üdvözlünk közöttünk!
Kicsit mesélj magatokról,légyszíves!
Hány éves vagy,hogy hívnak,merre laktok?

Lívia
azért szoktunk délelöttönként dkertbe menni azon a bizonyos útvonalon,mert Móninak kenyeret és pogit kell vennie és arra felé sok ismerőssel össze szoktunk futni,mint veletek is :lol:

Zsanka
igen,jól látod,Vikinek egy kicsit világosodott a haja,a nap kiszívta,de így kicsit melírosabb hatású :lol:
Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!Tök szép a takarótok!
Én is bevállaltam 4 takaró készítését,csak nme tudom,hogy még idén készen lesz-e? :twisted:

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Edit!

Boldog névnapot Marci fiúnak:
Kép bn Kép nn

A többit holnap lányok, késő van... :roll:

lola77
 
 


Sziasztok!

Edit
Boldog névnapot kívánunk mi is Marcellnek!!!!!!!!

Kép

Erika

cseriviola
 
 

 
 

Sziasztok!

Marcellnek mi is boldog névnapot kívánunk!

Zsani:
Nem gond, lehet,hogy nem vettél még minket észre, testvérfellépővel szoktunk szaladgálni Bánhida és Dózsakert között, (már vagy százan megkérdezték, hogy hol vettük :) ). Sokat vagyunk a máltain, majd legközelebb odamegyek hozzátok.

Korena:
Szia! Melinda lenne Veled egyidős kismama, de ő most nem irogat. Most költöztek, talán majd később lesz netük.
Hogy vagy, jól viselted az első 3 hónapot?

Zsanka:
Nagyon jó lett a takaró. Mi meg a Stop-ból jöttünk vasárnap.
Mi benne vagyunk a pénteki taliban, igaz, ma még megint nem úgy néz ki, hogy jó idő lesz, de azt mondták.

Lola:
Igen, nemrég voltunk a győri állatkertben, de akkor még nem voltak kistigrisek, és a bátyámék mondták, hogy milyen aranyosak, ahogy birkóznak. Ezért mondtam, hogy akkor meg kell néznünk.

Nemsokára ovi. A szülőivel tényleg így van, hogy aki nem ment be, az lemaradt. Hozzánk majd jönnek családlátogatásra az ovónők előtte, meg még mindenképpen szeretnék bemenni az udvarra játszani Bálinttal, hogy ismerkedjen vele.
Kicsit félek, hogy fogunk mi reggel odaérni, mindent el kell készítenem este. Eddig még 9 előtt nem sikerült mennünk sehova. :?

Tegnap a konyhaablakunkból szivárványt láttunk, sőt! kettőt, csak az egyik halvány volt. Benedek meg még este sötétben is kiment, és kiabált, hogy sziááááááá, sziáááááááááá. : :lol:

KépKép
renáta29
 
 


Szisztok!
Köszi a szíves fogadtatást, nagyon aranyosak vagytok. :D
33 éves vagyok Újvárosban lakunk, férjem urammal és 9 éves lánykámmal (Evelinnel) Itt dolgozom helyben.
A picukámat a Szt Imrében fogom szülni, lányomat is Pesten szültem, csak a II. klinikán. A dokimat még 1. terhességem előtt ott ismertem meg, remek orvos ezért szülök ott.
Jaj hirtelen nem is jut más eszembe, de idővel majd kitárulkozom :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Szeretném eladni ezt a cipőt. 3-szor volt a Máté lábán, tényleg nincs kitaposva és elhasználva, nem hoznám magam olyan kellemetlen helyzetbe, hogy ócskát akarok eladni. 19-es. 3000-ért adom, Tatán vettün nyár elején a rendőrségnél 6000-ért.

Kép

Ha érdekel valakit, akkor tali és megmutatom.

Renáta
Ha legközelebb tali, akkor szólj rám légyszi:) Most már kiváncsi vagyok ki lehetsz:)

Aranka
Mi volta a szemészeten? Tettem el Neked krémet, remélem holnap tali, mert aztán már csak hétfőn leszek.

Jó délutánt mindenkinek.
Vendég
 


Sziasztok!
Végre süt a nap és meleg is van, bár pocsolya rengetteg van de nincs hideg!!! :)
A kis Marcinak Mi is boldog névnapot kívánunk!

Lívia!
A sparos utvonal még azért jó, mert nincs annyi autó, sok babakocsi elfér egymás mellet és a gyerekeket is ki lehet venni sétálni! Bár már egy biciklis "uriember " beszolt egyszer a sétálóban ( amire Aranka nagyon mérges lett), dehát hol sétáltassuk a gyerekeket? Ezen az uton rengetteg ismerőssel szoktunk találkozni! És hát a pogácsa az olasz pékségben nagyon finom!!!

Zsanka!
Ma mikor jöttök a Máltaira!
Általában az Arankáék, Erikáék, Reniék meg Mi olyan 5 után érünk csak le! Ja meg az Ágiék is szoktak jönni a Bálinttal! Zárásig maradunk!
Pénteki taliban Mi is benne vagyunk!

Arankáéknak gyors gyogyulást kívánok!
Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Edit! Marcellnak mi is boldog névnapot kívánunk! :lol:
Kép

Korena! Mi is üdvözlünk Téged! Nekem februárban született a kislányom :wink: mikorra vagy kiírva? Szeretnétek majd tudni a nemét? Névötletek vannak már?

Lola! Tök jók a képek:) Még szerencse,hogy volt jó időtök is. Mi hétfőn megyünk,remélem napsütéses lesz az a hét :lol:

Erika! Jók a képek Vikiről :lol: (mint mindig :wink: )

Zsanka! Nagyon jó lett a takaró! És Máté még mindig nagyon édi!

Teszek fel párképet
Kép
Ági utólagos engedelmével a Dorkáról is
Kép
angika
 
 


Angi: Köszönöm az üdvözlést, jól esik. Február 8-ra vagyok kiírva, ami nekem végtelen hosszú időnek tűnik :lol: de azért szeretném kiélvezni ezt az időszakot, mert ez a Picurka a második csemeténk lesz, és többet nem vállalunk. Remélem, hogy a következő UH.-n kiderül a neme, ha nem lesz szégyenlős. Én nem bírnám ki, hogy ne kérdezzem meg. Titkon fiúra vágyom, de tényleg mindegy.
Nagyon édes babáitok vannak. Nekem is vannak fent képeim albumban, ha valakit érdekel, ott van kép a gyerkőckéimről és rólam. Picurkámról egy UH.- kép van fent, olyan rajta még mint egy kis ufó :lol:
Ti egy helyre jártok játszótérre? Én az APEH.-nál lakom és a környéken NINCS játszótér. Már írtam az Önkormányzatnak is, de nem nagyon érdekli őket, pedig van itt egy hatalmas park, ami valaha játszótér volt, mert nyoma van: 1 db mérleghinta 1 darab lánchinta (mindez vasból) 1 db ping-pong asztal, és a homokozó, mint egy római kori rom: pár betonkocka ami a peremet jelöli. Pedig ezer éves fák vannak amik hűst adnak... olyan szépen meg lehetne csinálni. :( hát most jól kisiránkoztam magam :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Tegnap délelött hogy lenn voltunk a játszón aztán egy kcisit csaviztunk még a sétiben a Lackó baájult 11.20kor kb aztán jöttünk haza felhoztam és aludt 15.00ig már egy csomószor ránéztem vesz e még levegőt :lol:

Korena!
Üdvözlünk körünkben. Igen sajna anyukám is az OBInál lakik és nincs talán csak egy értelmes játszó :(

Angika!
Neked is jók lettek a képeid szerintem olyanok mint Erikáé nálad se láttam még rossz képet :) Jó a Julcsi sapija tök édes :)

Edit!
Mi is boldog névnapot küldünk nektek :)

Aranka!
Írhatnál, hogy mit mondott a doki!!!!

Jaaa Arinak nem kellett a cipőnk akit még érdekel szóljon 18as decemberig van még jótálllás rá. 5.500,-Ft, ha itt nem kell senkinek úgy döntöttem megtartom a következő babymnek :lol: másnak nem adom
Teszek fel 2 képet róla!
Kép

Kép

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok,

Húúú, milyen sokat írtatok!
Le vagyok maradva nagyon, pedig vasárnap voltam délelőtt...

Edit,
Marcinak én is BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!
(fel sem tűnt nekem a naptárból, hogy a Marcell az Marci, mert a mi ismerősünk Márton=Marci és a Marcell=Marcell....)


Réka már jobban van alig csillog néha az orra, ÉS kibújt a lenti 3. foga, így már össz. 7 van!
Moncsi,
Milyen vitamint lehet neki adni, folyékony vagy fel kell oldani, szívesen adnék neki vmit. Rolcsi szed rágótablettákat (Amway Nutrilite-os, multi és c vit) De Rékának ezt még korainak találnám odaadni, mi van ha lenyeli egyben?

Játszószőnyeg ügyben,
Nekünk is olyan van amin Máté mászik és Roli imádja, már nagyfiú, rendesen tologatja az autóit az utakon. Lehet jobb lenne eltenni későbbre!

Sajnos nekem a péntek nem jó a talira, dolgozni fogok d.e., d.u. meg végre kozmetikába megyek. Kész katasztrófa már a szemöldököm.

Korena,
Én is üdvözöllek köztünk! :D

Mennem kell....
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap a szemészeten, és a főorovos azt mondta, hogy nekem is ronda a szemem :( és már nyirokcsomó duzzanat is lett még belőle.
Szerencsére Izabellának már szépen gyógyul, bár még pénteken látni akarja....még mindig napi 5ször kell cseppenteni.

Nem tudom, hogy hogy fogjuk átvészelni a szeles, és nagyon napos időt, mert elvileg kerülni kellene az erős fényt, meg a huzatot, de Izácska követeli magának a lemenést. Nem tudom mivel teszek neki jobbat, ha nem viszem le és nem éri fény, és huzat, viszont nyűgös, hiányzik neki a levegő, vagy ha leviszem?hmmmm :?

sziasztok
smariza
 
 


sziasztok!

Zsanka! Mi benne vagyunk a Csóni tós taliban. Mondtam Áginak is és nekik is jó. Kb 10körülre gondoltunk. De valószínű holnap lesz már net nekik is és majd biztos ír :wink:
Megnéztem a képtárban a nyaralós képeiteket :lol: látom jól éreztétek magatokat. Volt kicsi pancsi,kirándulás meg minden.

korena! Julcsi február 8-án született :wink: :lol: Szóval az egy jó nap:)

Angi! köszi! :oops: Hát,ha jó a modell ...:lol:

Smariza! Jobbulást kívánunk nektek!

Lívia! Azthiszem Te kérdezted hova megyünk nyaralni?!
Balatonkenesére megyünk.A párom munkatársáékkal. Hétfőn reggel indulunk majd és jó idő esetén 1hetet maradunk. Bár az előrejelzések nem azt mutatják,hogy szép napos időnk lesz :( :cry: De majd meglátjuk. bizakodom azért.

További szép napot mindenkinek!

Mai hintázás :lol:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
angika
 
 


Sziasztok!


Jó volt tegnap a Máltain, szégyenszemre még nem voltunk, nagyon tetszik! , de akkor valamelyik nap délután elugrunk, ha már mindenki ott van :). A Máté is elaludt hazafelé, és itthon durmolt még 1 órát.

Korena,
üdv közöttünk. A Mátém októberi mazsola, de nálunk is úgy elrepült az idő! Gyorsan itt lesz az a február! :D
Hol vannak a képeitek?

Cirmike,
ez a szőnyeg plussz, mert egybe kellett megvenni 8m2-t, és így ott áll a spájzban felrollnizva :). Már kezdünk megfulladni a sok cuccba, és megpróbálom kiszórni őket.. Majd ide is teszek fel, hátha valakinek megtetszik valami... csak nincs energiám...

Angi, Ági
nagyon szép a csajszik sapija. Olyan igazi kislányos, fodros-bodros. Minden nap lesétáltok a Csónira? Az egyik barátnőm is a Ságváriról mindig lejön, de Ő általában görkorival szokott, úgy tolja a babakocsival a 2 gyerkőckét :).

Akkor jó lesz a tali? Szerintem is olyan 1/2 9 - 10 körül kellene találkozni a "szokott helyen", a játszótér mellett.. 8) .


Zsanka

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok

Zsanka
Nekünk is jó a péntek délelőtt.

Ági Angi
Nagyon arik a csajok.Mikor szoktatok lesétálni?Jó kis séta az biztos.Nekünk Anyu lakik a Ságvárin és ha jó idő van mi is gyalog megyünk,öröm megérkezni :D .

Aranka
A zene ovis cd-t akkor megíyrjam péntekre?Tudtok jönni.Ha nem akkor is megírom ha kell,mert most már tudunk egyeztetni. Szerintem a levegő kell az Izának,az mondjuk külön pech hogy szeles meg napos idő van.De legfeljebb megpróbáltok szélvédett helyre menni.

Moncsi
Bocsi hogy nem vártalak meg benneteket,de épp a dokinőhöz mentem tanácsadásra.De kár volt sieatni mivel a másik dokinő szabin volt így 2 helyett dolgozott,így több mint 1 órát vártunk.Timinek már nagyon ott volt a babszem a popójában,az volt a "szerencse" hogy álmos volt így annyira nem erőltette a mehetnéket.

Na mára ennyi ,jók legyetek jó éjt Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok csajszik!

Nagyon beindult itt az élet!Úgy írtok, hogy csak na!

Nagyon sajnálom a pémteki talit, de dolgozom és nem tudunk ott lenni.És hát lehet hogy ezek után ez már mindig így lesz?!

A máltai is nagyon jó lenne 2. találkahelynek,bár a totyogógyerekek mellett nem sokat lehet beszélgetni,legalábbis nekem nem nagyon szokott sikerülni, mert a fiam mindíg kolbászol össze vissza.
De azért jó lenne.

Zsanka!Mikor voltatok a máltain?Délelőtt vagy délután?Mi tegnap délután voltunk, és nem találkoztunk.Elkerültük egymást?

Angi, és Ági!Jó lett volna veletek is találkozni a talin,és egyáltalán megismerkedni.Na de majd talán legközelebb.Addig még csak annyit, hogy nagyon tuti csinik a csajok!Nagyon helyesek!Mikor ilyen aranyos lányokat látok, akkor megfogalmazódik bennem, hogy csak kéne a Bálintnak egy ilyen aranyos kis hugica.....



Korena!Én is üdvözöllek!Nagyon szép babavárós hónapokat kívánok!Hol lehet képeket nézni rólad/rólatok?


Smariza!Voltatok lent?Vagy tudtatok mit kezdeni fent a csajoddal?Minden részvétem a tied, mert nekem is görcsbe ugrik a gyomrom, ha meglátom reggel hogy rossz az idő,jézus, mit fogunk ma bent csinálni?!Aztán azért mindíg alakul valahogy.

Rena!Köszi mégegyszer a szíves segítséged.Olyan szomorú volt délután a hangod, vagy fáradt voltál, roszkor hívtalak?!Fiúk jól vannak?Zárásig maradtatok a játszón?

Moncsi!Voltál ma/szerdán/ a játszón?Vagy most már apuci a soros mindíg?!Ne vedd sértésnak, csak irigykedem! :wink:
Tudom hogy tegnap tornán voltál!Jól elfáradtál?1órás a torna?


Gangi!Még tőled is szeretném megkérdezni, hogy nem e tudsz bánhidán 3 vagy 2+2feles erkélyes eladó lakást.Már azt hiszem rajtad kívül mindenkit kérdeztem aki bánhidai.De hát az ujságokban nem találok egyet sem, csak hogy egyáltalán tudjam hogy mennyiért mennek.Köszi!

Befejezem, mert apának kell a gép :x :x :x
Pedig most úúúúgy belendültem!

Mindenkinek szép estét!Ági

Kép
maguskaa
 
 


Kép
Kép
Kép Kép

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok!

Azt a mindenit,Ti aztán írtatok rendesen :wink:

Nekünk is jó a péntek délelött a talira,remélem,hogy nem jön közbe semmi :P

Édesek a gyerekek a képeken!
SAjnálom,hogy megint vannak akik nem tudnak eljönni a talira :(

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Korena utólagos engedélyével róluk pár képet itt találhattok:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10366

Korena
tegnap még a kislányod képe is benne volt az albumban,de ma már nem látható :cry:

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Livi!

Köszönöm, ha megírod a cd-t, akkor Erika biztos elhozná, ha megkérném, és akkor küldök vele neked üreset.

Mi szemészetre megyünk pénteken :( , és az egész délelőttös program, sajnos :(

Erika!

Elhozod-viszed a cd-ket? :wink: akkor ma mindenképp odaadom, de semmiképp nem a postaládába dobom.

Írigykedek a tali miatt, biztos nagyon jó lesz!!!!Kíváncsian várom a képeket, amik majd készülnek :)

Jó mulatást csajok, sziasztok!
smariza
 
 


Sziasztok!

Elhívtam a férjem unokanővérét a kislányával, Rebeka 20 hónapos. Lilla ismeri őket, meg Erika is. Ugye nem baj?

Máltais találka délután lenne jó, hogy azok is el tudjanak jönni, akik dolgoznak. Mit szóltok? Lola, Rita, Melinda, Máguska...


Máguska( Ági:
Nem voltam szomorú, (álmos 3 éve vagyok :) ), nem is hívtál rosszkor, csak egyik gyerek aludt még, és nem akartam felkelteni.
Olyan nagyfiús Bálint ebben a farmerdzsekiben. Jó a piros szabadidő is, én is szeretem a fiúkon a pirosat.
Tegnap jött a férjem, játszottunk, aztán utána elmentünk fagyizni, aztán még két játszón voltunk velük, utána jöttünk haza. Bálint biciklizett. Aranka és Moncsi voltak még lent a lányokkal.

Ági, Angika:
Nagyon aranyosak a lányok, jól áll nekik a fodros sapi. Remélem tudunk menni pénteken, Veletek még nem is találkoztunk.

Angi:
Ugye jöttök Ti is Lackóval?

Reméljük jó idő lesz pénteken, én már várom, kár, hogy nem tud jönni mindenki. MnZsani írta, hogy most ők is elutaznak. Majd legközelebb.

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!
Hát 1 napig nem volt gépünk és rebgetteget irtatok!

Cirmike!
Én a Dórinak Californiás vitamint adok. Ez folyadék, 1 ml kell neki adni étkezés után! ( Zsirban oldodó vitaminok miattA,D.E.K.)
50 ml-s kiszerelésben árulják és 3500ftba kerül! 50 napi elég! Nincs rossz ize. A,E,C,B1,B2,B3,B6 és B12 vitamin van benne.
Anyukám aloe vera termékekkel foglalkozik. Mi kiprobáltuk azt a vitamint is de annyira feltöltödött tőle a Dóri, hogy nem akart aludni csak 4-5 orát egész nap! Ugyhogy Mi maradtunk ennél!
Ha gondolod találkozhatunk, megnézheted és hozok Neked!

Ági ( Máguska)!
Voltam a Dórival tegnap ( szerdán a játszon) csak később értünk mert el kellett mennem a számítógép agyáért!
Csak a kedd és csütörtök az Apáé, mivel akkor 6-7 tornán vagyok!
Szerencsére ha ilyen jó idő van kint vagyunk az udvaron így nincs annyira melegem! De nagyon el tudok fáradni! Most is jó izomlázam vam a hasamba meg a combomba!

Zsani! Jó pihenést Nektek! De. láttam a Lajost meg a Mátét az Intersparban!

Most holnap mikor van a tali? Mert olvastam fél 9-t és 10 órát is!
Még este benézek!
Sziasztok! Jó délutánt mindenkinek!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


sziasztok, vonalzó próba :)

Kép
smariza
 
 


Kép

Kép
smariza
 
 


Látom, sikerült a vonalzózásom....:D
Bocsánat, hogy bénázok :oops:

Mostmár csak képet kellene feltöltenem...lányok!ki hogy csinálta?

sziasztok

Kép
smariza
 
 


Sziasztok!

Végre van itthon is internet!!! :lol:
Holnapi tali nekem is jó.Angival már beszéltünk róla.

Angika:Holnap fél 10-re jöttök értünk?Ha estig nem válaszolsz akkor írok sms-t.

Arik vagytok,hogy lecsaptátok volna a nőcit,aki piszkálta a Dorkát :lol:
Zsanett: Tök röhögtem amikor írtad,hogy Máté nem kúszik csak kommandózik,hát a Dorka dettó.Lehet neki is nehéz a popója.

Erika:Lola jól írta a kötbérrel kapcsolatban.1 évet késtek az átadással,és ezért kell fizetniük.Tesóm már jól van ma vették le a kötözést róla,most kiderül milyen ferde maradt az orra. :lol:

Holnap talizunk,már várjuk!

Ági
ági01
 
 


Húúú lányok, én már totál nem tudom kivel mi van... pedig próbállak követni Titeket.

Korena, üdv köztünk. Megkuksiztam a képeiteket én is!

Erika!
Köszi a gratulát a fogyással kapcsolatban. Én nem tudom, mert nem mérezkedem, nincs is mérlegem, de inkább átalakult a testem a futástól... Igen még mindig futunk, bár mostmár csak olyan heti 4-szer tudjuk összehozni... Az állóképességem mindenképpen javult, nem fáradok el olyan hamar fizikailag, ez Soma mellett sokat számít! :wink:

Rena!
A reggeli készülődés csak az elején lesz majd nehéz, aztán belerázódsz ám, meg a lurkók is. Figyeldd meg Benedek is úgy hozzá fog szokni, hogy reggel indulni kell! Én előző este készítem össze általában a Soma ruháját, meg amit vinni kell bölcsibe éppen, sőt a saját egyebeimet is, de még így is 50 perc-1 órával kelek előbb, mint az indulás, hogy elkészüljek. Somát csak előtte 10 perccel keltem: wc, mosakodás, öltözés, indulás. Nyáron jóval gyorsabb, télen iszonyat nehéz néha... legtöbbször félálomban öltöztetem... :roll:... a levegőn felébred.
Két gyerekkel??? Bele se merek gondolni!

Máguskaa!
Igen én is a munkába temetkezem, szellemileg fáradok ki, most nagyon sok a meló! :( Tök arik a képek, annyira jó, ahogy dugdossa a kábelt a gépbe... ugyanígy csinált Soma is annó, annyira kifigyelik, hogy mit ügyködnek ott a felnőttek! Tényleg jól áll a piros szabadidő is!

Most Soma éhes, pedig még írni akartam... :?

lola77
 
 


Sziasztok!

Igen megyünk mi is a talira és asszem a VöriKriszti meg a szomszédasszonyom is jönnek, de még nem tudom hányra kell menni??? Minden tali 10kor volt lehet hogy most előrébb kéne tenni mondjuk 9re mert délben megint nagy lesz a hőség nem?

Ma láttuk az Izáéket is meg a Dóráékat is az apával a játszón. Az Izák olyan jól néztek ki :DD az egész család félszemű tudom nem nevetséges, sajnálom is őket a betegség miatt, de annyira arik voltak :D Remélem Ari nem haragszik meg érte, ha mégis megbántottam bocsánatot kérek!!!!

Nekem is jó egy délutáni babatali csak nem tudom, hoyg kinek mennyire jó a Máltai pl az Angikának meg az Áginak sőt szerintem Korena is csatlakozhatna már most hozzánk :D

Már várjuk a holnapi talit habár az én fiam csak rosszabb lett mint volt nem tudom hoyg fogja bírni :D

Akkor holnap!

Puszi

Kép
Kép
gangi
 
 


Jó reggelt!

Most akkor mikor lesz a tali?????

Kép
Kép
gangi
 
 


Angi és Ági 10 körül érnek oda mi szerintem akkor elindulunk fél10 körül

Puszi mindenkinek

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Biztos jól sikerült a tali, mindig jó szokott lenni :wink:

Angi!

Nem bántottál meg, ez az igazság, mostmár Gábornak is rendesen látszik a betegség....rajta is kijött teljesen :cry:

Ma voltunk a szemészeten, ismét, és már kaptunk kenőcsöt is, nem csak cseppenteni kell. Kedden újra :cry:
Izabellának már szépen gyógyul, már kilát rendesen, én már csak résnyire tudom kinyitni :cry: remélem nem kapja vissza a gyerek.

Hétvégére megyünk haza Szolnokra.

A jövőhéten talizunk, mindenkinek jó hétvégét kívánok!

sziasztok

Kép
smariza
 
 


sziasztok!

Jó volt nagyon a atalálkozó! :lol: Most már Julcsi is nagyon élvezte. Hazafelé ki is dőltek a csajszik. Igaz Julcsi az ajtóban már fel is ébredt.

Julcsinak tényleg kibújt az 1. foga :lol: :lol: :lol: Juhééé! Meg nem mutatta,de éreztem az ujjammal és a kanállal! most pont gurul a szobán keresztül. Megyek meg is fogom nemám kimegy az erkélyre :)

Várom a talin készült képeket :D

További szép napot mindenkinek.
angika
 
 


Sziasztok!
Bocsi a képekért , de most probálkozok a kamera fényképezőjével! :oops: Kamerázni jol lehet vele,de képeket nem csinál vmi szépen! Mondjuk még teszteljük! Kár, hogy nincs rajta vaku! meg még egy csomó minden! :roll:
Mégegyszer bocsi! Az Erika majd kárpotol Mindenkit! :D 89 képet csinált és biztos mind super!
Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Még megmutizom a képeket :wink:
Sajnos nem volt gép,csak a telefonom :(
Sikerült 3at csinálnom :)

Kép
Kép

Kép
angika
 
 


Sziasztok:

Jó volt a tali,hazafelé kidőlt mind a két csajszi.holnap felrakoma képeket,ma már nem szenvedek.

Angika:Képzeld ugye felcipeltem babakocsistól és mire begurítom a lakásba felkellt a lelkem :oops: .Beraktam a kiságyba és aludt tovább szerencsére.

Megyek megpróbálok aludni,bár nem biztos hogy menni fog.Most a változatosság kedvéjért a földszinten van buli.Kint vannak az erkéjen és minden felhallatszik :evil:

Jó éjt,aludjatok helyettem is!!!!
ági01
 
 


Jó Reggelt!

Ági! Most már tényleg átérzem a hétvégi bulikat ott nálatok. Az éjjel itt is buli volt. A 4. emleten,de nagyon lehallatszott még csukott ablakon keresztül. Nem tudom Ti,hogy bírjátok,hogy fölöttetek,alattatok partyznak. Akkor volt a gyülekező mikor Julcsit leraktam. Itt bömböltették az ablak alatt a zenét és néha dudáltak egyet. Már azt hittem lemegyek. :twisted: :evil:

Erika! Nagyon jók lettek a képek :wink: Tök jó,hogy pont leképezted a zoknilehúzós jelenetet :lol:
angika
 
 


Sziasztok!

Angika:
Felvettelek az msn listámra, ha nem baj, mert szerettem volna valamit kérdezni.
A régi lakásunkban nálunk is mindig buli volt, Bálint akkor volt kicsi. Állandó harcban álltunk velük, de hiába.

Lilla:
Remélem nem haragszol, rá szoktam szólni a gyerekekre, ha elvesznek valakitől valamit, de tegnap annyira aranyos volt ez a két kicsi, hogy nem tudtam közbeszólni. Benedektől Bálint sokszor elvette a játékait, ezért lett ilyen harcias. De Dávid nem vette nagyon a szívére.

Lola:
Én is akartam mondani, hogy a bikinis fényképedet inkább nem mutogatom a férjemnek. :wink:
Ügyes vagy. Heti négy futás az most is nagyon jó.

Ma készülünk a Gryllus gyerekkoncertre 10-kor lesz, és a Vitéz László bábelőadásra utána. Bálint már Tatán is meg akarta nézni, csak ott már késő volt, haza kellett jönnünk aludni. Holnap meg a Szélkiáltó együttes gyerekkoncertjére szeretnénk.

Kár, hogy nem lettek képek, Erika Viki keresztelőjére készült, biztos nem volt ideje. Érthető.

Jó hétvégi programokat mindenkinek!

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Bocs,de tegnap egészen este 11-ig a képekel bajlódtam :cry:
lassan töltötte fel,aztán meg a képek megnevezésével vacakolt,majd eltűnt az egész album :evil:
Már nagyon fáradt voltam,ezért nem tudtam nektek ide feltenni az album címét,amit itt találtok:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10401

16.30-kor lesz Vikinek a keresztelője,tök izgulok,hogy minden rendben legyen....

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

[img]



http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 634.64.jpg[/img]


[img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 742.18.jpg[/img]
[img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 800.24.jpg[/img]

Sziasztok!

Remélem sikerült feltenni a képeket.Bocsi ,de én még csak így tudom.

Leírná nekem valaki hogyan kell a babavonalzót feltenni??
A babafalvában megcsináltam addig,hogy elkülte emilbe nekem,de onnan nem tudom hogy kell tovább.Előre is köszi.

Angika:Sajnállak a buli miatt,de nyugtasson,hogy csak tegnap volt.Nálunk meg minden hétvégén péntek szombaton van.Elég dúrva lehetett hogy a 4-ről lehallatszódott.Zolti mint szólt Julcsi fogához?Csomagolsz már?

Reni:Hogy tetszett a fiuknak Grillus Vilmos?Meg az egész program?Dorka még nem igazán értékelte,helyette elmentünk hintázni :D

Gangi,Zsanka,Livi:

Azért írok így nektek,mert naggyából egyidősek a picik.Gangival már beszéltem a babatalin,hogy lemérnétek,hogy mennyit pisil egy alkalommal a gyerkőcök?ha nem túl nagy kérés.Csak azért ,hogy tudjam mennyit pisil egy egészséges pici.Én 4 óránként teszem tisztába és 300g körüliek a pelusai.Megköszönném ha tudnátok segíteni.


Erika:Tök jók lettek a képet.Szerintem is van érzéked hozzá :D Milyen volt a keresztelő?

Szép estét mindenkinek, Ági
ági01
 
 


Sziasztok!


Szuper volt a babatali, jó sokan voltunk :) A képek is tök jók, Angika, Ági át tudnátok mail-en küldeni, amin a Máté rajta van?
A címem:zsanett.geher@freemail.hu

Én tegnap óta berekedtem :( nem komoly, csak hangom nincs.. a Zoli biztosan örül neki, délután már azt mondta, jó lenne ha teljesen elnémulnék egy kicsit :wink: .

Mi is voltunk lent a Csóni tónál , igaz csak délután, találkoztunk is a Móncsiékkal, meg sok mindenkivel. Nagyon jó progik vannak az idén.

Ági,
persze hogy lemérem a Máté pelusát. Mondjuk én nem időközönként teszem tisztába, hanem mikor úgy érzem, hogy sok cucc van benne :lol: . Ez nettó súly? Mármint a pelenka súlyát levonod belőle? Azt azért hozzáteszem, hogy a Máté nagyon keveset iszik.

Erika,
milyen volt a keresztelő? Kíváncsiak vagyunk... :D Végül is hol sikerült megegyezni a pappal?

Jó hétvégét!
Zsanka

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Erika köszi, hogy átküldted a képeket, most itt irigykedem, mert biztos tök jó volt! Hol volt a keresztelő, hogy sikerült, nem is tudtam, hogy most lesz. Volt utána valami ünnepség? Kik lettek a keresztszülők, Viki hogy viselkedett, meg volt illetődve? Képek is bizti készültek... várjuk!

Nagyon tetszik az a kép, ahol Bence nevű kisfiú (nem ismerem őket) a két lánnyal áll, meg a Lívi-Timis közeli!
És a Dorkának imádnivaló a kendője, tök tetszik.

Rena!
Tök csini volt a két lurkód, Bálintnak annyira jó ez a rövid haj, tök jó kis fejformája van, nagyon előnyös! Benedek is tök ari, de rá annyira nem emlékszem, hogy mennyire volt hosszú a haja, inkább Bálintra, azért őt emelem ki.
Húúú, hát ne is mutogasdd a képemet, mert büszke nem vagyok rá... :oops: :? Azért jót nevettem, amit írtál!

GAngi!
Somának ugyanilyen kis felálló haja van, mint a Lackódnak! :lol:

Móni, Dórinak mi volt a szájával? Sebes? Mi történt vele?

Ma voltam csavizni, vásárolni Pesten sógornőmmel+ másik lánnyal. Vettem esküvőre egy alkalmi ruhát+cipőt, mert 16-án lesz a bátyámék esküvője.
Jó volt kicsit gyerekek nélkül, annyit röhögtünk, mint a csitrik... és jól lejártuk a lábunkat.
Estefele mi is lennt voltunk a csónin, Soma horgászott, meg szaladgált, de holnap is menni kell, mert már ma leengedték az ugrálóvárat és vattacukrot még nem evett! :roll:

További jó hétvégét mindenkinek!

lola77
 
 


Ági!

A babafalvás linket jelöldd ki, nyisd meg új ablakban a profilodat és oda másoldd be, ahol van az aláírás... asszem így csináltam.

Egyszer kérdezted a császáros heget, már annyiszor akartam írni, de mindig kimaradt:
Én is császárral szültem, szerintem az enyém szép (mások szerint is, szerintem is, bár másét nem láttam...), de az az érzékenység megvan, amit Te is írtál... olyan ha elkezdem ott vakarni, érinteni, akkor olyan "érzéketlen" kicsit, de csak azon a nagyon keskeny felületen... szerintem ez normális!

Neked miért nem szép, szerinted? Begyulladt vagy mi volt vele. Varrat nekem csak a két szélében volt asszem... Nekem semmi gondom nem volt a sebbel annó!

lola77
 
 


Ági!

Na megnéztem, ott a lap tetején, a Segédletek alatt nyisdd meg a profilodat, ott a tartózkodási hely után van az aláírás, oda kell bemásolni...

lola77
 
 


próba

Kép

Kép
ági01
 
 


Sikerült végre! :lol:

Lola:Köszi szépen a segítséget.Sógórnőm is segített amerikából,úgyhogy teljes volt az összhang.
Hát szerintem nekem nagyon csúnya maradt a sebem.Ugyan olyan ,mint műtét után 1 héttel volt.Nem halványodott semmit.Be is gyulladt jözben,mert a pici miatt nem tugtam semmit pihenni.tudod kórházban volt Pesten.Stokin kelett ülnöm egész nap.

Zsanett:Átküldöm a képet persze .A pelus amit írtam súlyát az a nettó tömeg,tehát amikr leveszem róla úgy rádobom a mérlegre.És úgy kb 300g.Köszi és várom az adatokat,ja és jöjjön vissza minnél elöbb a hangod.Tudd a párod boldogítani :lol:

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Tegnap 16.30-kor megkeresztelték a kislányunkat Viktória Lilit az alsógallai templomban.
Nagyon szép volt a szertartás,nénjém és a férje lettek a keresztszülők.
Keresztelő után pedig elmentünk a templom melletti Vadvirág étterembe vacsorázni.
A tortákat már itt nálunk ettük meg.
Csináltunk 94 képet:)de sajnos nem lett jó mind,de majd öcsémtől is elhozzuk amiket ő készített és lesz egy album belőlük.
Azért egy párat teszek fel ide is.

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Íme a képek:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika!
Jok lettek a képek! Most, hogy látom ruhát ( nem csak elképzelem a leirtak szerint) nagyon jot sikerült venned! Jól áll! Szerencsére jó időtök volt! Du. még a nap sem sütött melegen!

Lola!
Hát az Én Dórikám újabban annyit esik! És ráadásul mindig " pofára"!
Nem teszi le a kezét, és persze "nem tud" sétálni csak rohani és futni mindig! Csütörtökön eset egy nagyot, ami látható a képeken! Szerencsére a fogainak semmi baja! Csak a felső ajka sebes!
Tegnap ( szombaton) ismét eset de. Motorról eset le természetesen előre, kezei meg égnek álltak! Az állát és az alsó ajkát ütötte meg! Ugy néz ki mint egy "hadirokkant". Lány létére olyan mint egy kisfiú!

Na mennem kell mert mindjárt itthon lesz a férjem a gyerekkel és ebédelünk! Ki kell főznöm a tésztát a husilevesbe!
Jó étvágyat Mindenkinek!
Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


sziasztok!

Erika! nagyon szépek voltatok a keresztelőn :)

Reni! Mit szerettél volna?

Zsanka! Küldöm kis mosolygóst :wink:

Ági! Már ezerrel csomagolok! nagyon sok a cucc már most és még csak Julcsi ruhéit tettem el :) Remélem beférünk majd a kocsiba mi is a csomagok mellé. Ma szépen ki is takarítottam :lol:
Zolti is tök büszke JUlcsi fogára. Nem mutatta még mindigmeg a kiscsajszi,de amikor sír akkor látszik:) olyan cuki!

Vigyázzatok magatokra és a babákra!!! 1hét múlva jövünk újra!!!
Puszi:)
angika
 
 


Sziasztok!

Smariza!
Mi újság veletek? Hogy vagytok?

Rena!
Egyátalán nem baj, hogy nem szóltál rá a fiadra. Sőt, még így jobb is volt. Dávid szörnyen irígy mostanában, és azért hagytam én is őket "kibontakozni", hogy tanuljon belőle, hogy nem veheti el mindig a másik gyerektől a játékot. Örülök is, hogy most a te fiad volt a határozottabb. :D

Ági (Máguska)!
Nagyon tetszik az a szabadidő-ruha! Tündéri! És az a hozzávaló kis cipő...

Angika!
Szuper jó nyaralást kívánunk, remélem jó időtök lesz.

Erika!
Tényleg nagyon csinosak voltatok, Viki kész hölgy. Mi is túl vagyunk már a keresztelőn, hasonlóan zajlott mint az esküvőnk. Ide is elmentünk a két kereszt-szülővel, megkeresztelték, aztán már itthon is voltunk. Az esküvő is kis túlzással a két tanúval történt. :lol: De ennek is megvolt a maga varázsa 8)

Elkészültem én is az albummal, bár nem lett sok kép.
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10415

Sziasztok: Lilla
lillaka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?